Football Results for Sat 21, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 21, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 21, Sep-16:00 - AFC Youth Championship U16
Singapore(U16) vs Guam(U16)

6-1

10-1
Sat 21, Sep-13:00 - AFC Youth Championship U16
North Korea(U16) vs Hong Kong,China(U16)

3-0

4-0
Sat 21, Sep-21:00 - African Nations Championship
Mauritania vs Mali

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:15 - African Nations Championship
Tunisia vs Libya

0-0

1-0
Sat 21, Sep-23:55 - African Nations Championship
Algeria vs Morocco

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - African Nations Championship
Burundi vs Uganda

0-1

0-3
Sat 21, Sep-20:30 - African Nations Championship
Senegal vs Guinea

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs KS Bylis

0-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Teuta Durres

1-0

1-0
Sat 21, Sep-21:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Tirana

1-0

2-1
Sat 21, Sep-22:00 - Algeria Division 2
WA Tlemcen vs ASM Oran

2-0

2-0
Sat 21, Sep-19:00 - Algeria Division 2
OM Arzew vs USM El Harrach

1-0

2-1
Sat 21, Sep-19:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs DRB Tadjenanet

0-0

2-0
Sat 21, Sep-19:00 - Algeria Division 2
RC Arba vs AS Khroub

1-2

1-3
Sat 21, Sep-19:00 - Algeria Division 2
RC Relizane vs MO Bejaia

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs MC Saida

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs JSM Skikda

1-1

1-2
Sat 21, Sep-19:59 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs USM Annaba

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Recreativo Libolo

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Estrela Clube 1 de Maio vs Benfica Lubango

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Sporting Cabinda

1-1

2-1
Sat 21, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Almirante Brown

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs Sacachispas

0-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ferrocarril Midland vs Deportivo Merlo

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Deportivo Espanol

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Liniers vs CA Lugano

2-0

4-2
Sat 21, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Deportivo Paraguayo

0-0

1-0
Sat 21, Sep-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferrol Carril Oeste vs Nueva Chicago

1-1

2-1
Sat 21, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Chacarita Juniors

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Atletico Rafaela

2-1

2-1
Sat 21, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Guillermo Brown

2-1

2-1
Sat 21, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Deportivo Riestra

2-0

3-0
Sat 21, Sep-20:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Estudiantes de Caseros

0-1

1-2
Sat 21, Sep-04:10 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs CA Central Cordoba SDE

0-0

3-1
Sat 21, Sep-22:30 - Argentinian Primera Super League
Defensa Y Justicia vs CA Huracan

0-0

0-1
Sat 21, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Patronato Parana

1-0

1-0
Sat 21, Sep-02:00 - Argentinian Primera Super League
Union Santa Fe vs Rosario Central

0-0

0-0
Sat 21, Sep-16:00 - Armenia Premier League
Shirak vs FC Ararat-Armenia

1-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Gandzasar Kapan

1-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Armenia Premier League
FC Yerevan vs Urartu

0-0

0-1
Sat 21, Sep-13:00 - Asian Women Championship U16
Australia Women\'s(U16) vs Bangladesh Women\'s(U16)

0-1

2-2
Sat 21, Sep-13:00 - Asian Women Championship U16
Thailand Women\'s(U16) vs Japan Women\'s(U16)

0-3

0-8
Sat 21, Sep-10:00 - Australia Brisbane Premier League
Toowong vs Albany Creek

0-0

0-2
Sat 21, Sep-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Moreton Bay United Women\'s

0-1

3-1
Sat 21, Sep-22:00 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs FC Dornbirn

0-1

0-3
Sat 21, Sep-16:30 - Austria Erste Division
FC Liefering vs FC Wacker Innsbruck

1-0

2-2
Sat 21, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs St.Polten

1-0

1-1
Sat 21, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Mattersburg vs Sturm Graz

1-2

3-3
Sat 21, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs Rapid Wien

0-0

0-2
Sat 21, Sep-14:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

2-2

5-2
Sat 21, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga East
Wiener Viktoria vs SC Wiener Neustadt

2-0

5-0
Sat 21, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs Stripfing

1-0

2-3
Sat 21, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs ATSV Wolfsberg

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SV Ried B vs SC Kalsdorf

0-0

1-2
Sat 21, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs SV Allerheiligen

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Bregenz vs FC Wolfurt

1-0

3-0
Sat 21, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
VfB Hohenems vs Dornbirner SV

1-2

3-3
Sat 21, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga West
Kitzbuhel vs SV Telfs

1-1

1-4
Sat 21, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West
USK Anif vs Salzburger AK 1914

0-1

0-3
Sat 21, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West
Kuchl vs SV Seekirchen

1-0

1-1
Sat 21, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
FC Lauterach vs Langenegg

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs Al Hala

2-0

4-1
Sat 21, Sep-20:30 - Bahrain Premier League
Busaiteen vs Manama Club

1-0

1-1
Sat 21, Sep-17:30 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs FK Ruh Brest

0-0

0-3
Sat 21, Sep-16:30 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs FK Orsha

0-2

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Khimik Svetlogorsk vs FC Belshina Babruisk

0-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Granit Mikashevichi vs Naftan Novopolock

3-3

3-4
Sat 21, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Sputnik

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs FK Lida

1-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Smolevichi vs Volna Pinsk

0-0

1-0
Sat 21, Sep-21:45 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FC Vitebsk

3-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FC Torpedo Zhodino

1-1

1-2
Sat 21, Sep-19:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Dnepr Mogilev

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Isloch RGUOR Minsk Women\'s vs FC Minsk Women\'s

0-0

0-2
Sat 21, Sep-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Neman Grodno Women\'s vs Slavyanka Minsk Women\'s

9-0

15-0
Sat 21, Sep-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s vs Fk BOTSOR Brest Women\'s


6-0
Sat 21, Sep-21:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Lierse Kempenzonen

2-0

2-1
Sat 21, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs RFC Seraing

2-0

2-1
Sat 21, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
A.F.C. Tubize vs RWD Molenbeek

1-0

2-1
Sat 21, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs La Louviere Centre


1-2
Sat 21, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Thes Sport Tessenderlo


0-1
Sat 21, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Cercle Brugge

1-1

3-1
Sat 21, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Royal Excel Mouscron

0-1

1-1
Sat 21, Sep-22:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs KV Oostende

2-1

3-1
Sat 21, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs St.-Truidense VV

0-1

0-3
Sat 21, Sep-22:30 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs St. Gilloise

1-2

1-2
Sat 21, Sep-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Beerschot Wilrijk

1-0

3-0
Sat 21, Sep-18:00 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s


1-0
Sat 21, Sep-18:45 - Belgium Women 1st National
KV Mechelen Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s


0-4
Sat 21, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs KVK Tienen Women\'s


3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s


5-2
Sat 21, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs Gent B Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


4-2
Sat 21, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


3-4
Sat 21, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs The Strongest

0-2

2-2
Sat 21, Sep-21:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Radnik Bijeljina

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs Sloboda Tuzla

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs FK Sarajevo

1-0

2-1
Sat 21, Sep-21:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs NK Siroki Brijeg

0-1

1-1
Sat 21, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs America MG

0-0

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Parana

0-0

1-0
Sat 21, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
Bragantino SP vs Londrina (PR)

2-0

4-1
Sat 21, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Atletico Clube Goianiense

0-1

0-1
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Duque de Caxias vs America-RJ

0-1

0-3
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Artsul RJ vs Friburguense (RJ)

0-0

0-1
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Sao Caetano (SP) vs Desportivo Brasil SP

0-0

1-0
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Juventus-SP vs EC Santo Andre

0-0

1-0
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Rio Claro vs Linense(BRA)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Ferroviaria SP vs Atibaia

1-0

2-1
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Comercial SP vs Inter de Limeira

1-1

3-2
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
XV de Piracicaba vs Mirassol

1-0

1-2
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Taubate vs EC Sao Bernardo

0-1

0-2
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil Copa Paulista
Agua Santa vs Nacional SP

1-0

4-1
Sat 21, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sport Club Recife Youth vs Sao Paulo Youth

1-1

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Litex Lovech

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG
Spartak Varna vs PFK Montana

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG
Spartak Pleven vs OFC Pomorie

2-1

2-1
Sat 21, Sep-19:59 - Bulgaria B PFG
Botev Galabovo vs Strumska Slava

0-1

2-1
Sat 21, Sep-18:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs FC Dunav Ruse

0-0

0-0
Sat 21, Sep-21:00 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Levski Sofia

0-0

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Sao Paulo

1-1

1-2
Sat 21, Sep-21:00 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs Valour

0-0

0-0
Sat 21, Sep-23:30 - Canadian Premier League
FC Edmonton vs York 9

0-3

1-3
Sat 21, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Guizhou Hengfeng F.C.

1-0

1-0
Sat 21, Sep-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Annapurna vs Nantong Zhiyun

0-0

0-0
Sat 21, Sep-13:30 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Shanghai Shenxin

1-1

4-3
Sat 21, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Zhejiang Greentown vs Beijing BSU

0-1

2-1
Sat 21, Sep-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Inner Mongolia Zhongyou vs Meizhou Hakka

1-0

1-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Cuju F.C. vs BeiJing Tech

1-0

4-0
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Jilin Baijia FC

3-0

3-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Elite F.C. vs Qingdao Jonoon

0-0

1-0
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenyang Urban vs Ningxia Fiery Phoenix FC

0-0

1-0
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Dalian Chanjoy vs Taizhou Yuanda FC

0-1

0-2
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Kun Shan FC vs Sichuan Jiuniu

0-0

2-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Yanbian Beiguo vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

0-0

1-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Lhasa Urban Construction Investment F.C. vs Shenzhen Pengcheng

0-0

0-0
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiwu vs Hubei Chufeng Heli F.C.

0-0

0-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Nanjing Shaye FC vs Yunnan Kunglu FC

1-0

2-0
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Fujian Tianxin vs Zhejiang Yiteng FC

1-1

3-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Xi\'an Daxing Chongde vs Shanxi Xindu

0-0

0-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Baoding Rongda FC

0-0

0-3
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Chengdu Better City FC vs Suzhou Dongwu

1-1

3-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Guangxi Baoyun FC vs Hunan Billows

0-0

0-1
Sat 21, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Wuhan Three Towns FC vs Jiangxi Liansheng FC

1-0

1-1
Sat 21, Sep-11:30 - Chinese Super League
Dalian Yifang vs Shenzhen JiaZhaoye

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:35 - Chinese Super League
Shandong Luneng vs ShenHua SVA FC

1-2

2-2
Sat 21, Sep-15:35 - Chinese Super League
Hebei China Fortune vs Tianjin Teda

1-1

2-1
Sat 21, Sep-07:00 - Club Friendly
Maitland FC vs Devonport City Striker

2-1

3-2
Sat 21, Sep-08:00 - Club Friendly
Melbourne Victory FC vs Perth Glory FC

1-0

2-0
Sat 21, Sep-09:00 - Club Friendly
Newcastle Jets FC vs Sydney FC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-09:00 - Club Friendly
Wollongong Wolves vs Canberra Olympic

2-0

5-1
Sat 21, Sep-17:30 - Club Friendly
Lyonnais Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

1-1

1-1
Sat 21, Sep-03:30 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs La Equidad

0-0

0-1
Sat 21, Sep-23:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Atletico Nacional

1-1

1-2
Sat 21, Sep-03:00 - Conmebol Women Liga Sudamericana U19
Paraguay Women\'s(U19) vs Peru Women\'s(U19)

4-0

9-0
Sat 21, Sep-05:00 - Conmebol Women Liga Sudamericana U19
Venezuela Women\'s(U19) vs Colombia Women\'s(U19)

0-0

2-0
Sat 21, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs Dinamo Zagreb

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:30 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs HNK Gorica

1-0

2-0
Sat 21, Sep-21:00 - Croatia - 2. Division
Medjimurje vs Dinamo Zagreb B

1-0

2-1
Sat 21, Sep-16:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs Hajduk Split B

0-1

0-4
Sat 21, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Hrvatski Dragovoljac vs Kustosija


1-1
Sat 21, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Croatia Zmijavci

0-0

1-1
Sat 21, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs HNK Sibenik


0-1
Sat 21, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Bijelo Brdo

0-0

1-0
Sat 21, Sep-12:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Istra 1961 (U19)

1-0

1-0
Sat 21, Sep-13:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs NK Rijeka (U19)

1-0

1-0
Sat 21, Sep-12:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs Varteks Varazdin U19

2-0

2-2
Sat 21, Sep-21:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Doxa Katokopias

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Apollon Limassol FC

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Omonia Psevda

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Agia Napa

0-2

1-2
Sat 21, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Ermis Aradippou

2-1

2-2
Sat 21, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Othellos Athienou

0-1

0-1
Sat 21, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Alki Oroklini

1-0

2-0
Sat 21, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Digenis Morphou

2-0

3-1
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Viktoria Zizkov

2-0

4-2
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs Usti nad Labem

1-0

3-2
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Pardubice

1-1

1-2
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Prostejov

1-0

3-0
Sat 21, Sep-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs FK Slavoj Vysehrad

1-0

1-0
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs Sparta Praha B

1-1

2-3
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Benesov vs Admira Praha

1-0

2-3
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs Plzen B

1-1

1-2
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs Mlada Boleslav B

2-1

3-1
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jiskra Usti nad Orlici vs Sokol Zivanice

1-2

1-3
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Dukla Praha B

1-1

4-1
Sat 21, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Ceske Budejovice vs FC Viktoria Plzen

0-2

0-3
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs Teplice

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Slovan Liberec

0-0

1-1
Sat 21, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs MFK Karvina

0-1

0-2
Sat 21, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs Pardubice Women\'s

1-1

1-2
Sat 21, Sep-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Horni Herspice Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

0-1

0-5
Sat 21, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Vrchovina

0-1

0-2
Sat 21, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Uhersky Brod

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Blansko

1-0

1-0
Sat 21, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Odra Petrkovice vs Unicov

2-0

3-0
Sat 21, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

1-0

1-0
Sat 21, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Pribram U19

0-3

2-3
Sat 21, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Meteor Praha(U19)

2-0

2-1
Sat 21, Sep-15:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Sparta Praha(U19)

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Skovshoved vs FA 2000

1-2

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs Vanlose IF

1-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Hillerod Fodbold vs HIK

0-1

3-1
Sat 21, Sep-14:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Vejgaard BK vs FC Aarhus Fremad

0-1

0-3
Sat 21, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe B
VSK Aarhus vs FC Sydvest

0-0

0-3
Sat 21, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Naesby BK vs Thisted FC

1-1

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Middelfart vs Brabrand IF

1-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs VSK Aarhus Women\'s

0-1

2-2
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Brondby Women\'s vs Kolding BK Women\'s

4-1

7-1
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Odense Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

3-6

5-8
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Nordsjaelland Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

0-0

3-0
Sat 21, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-1

0-1
Sat 21, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs HB Koge Woman\'s

0-1

2-3
Sat 21, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
JAI Fodbold Women\'s vs Aalborg BK Women\'s

0-0

2-4
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

3-0

3-0
Sat 21, Sep-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Nordsjaelland (U17)

0-1

1-1
Sat 21, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Sonderjyske(U17)

2-0

6-1
Sat 21, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Esbjerg FB(U17)

5-2

6-2
Sat 21, Sep-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Lyngby(U17)

0-2

1-5
Sat 21, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Aarhus AGF(U17)

0-2

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Brondby(U17)

2-0

2-0
Sat 21, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Brondby(U19)

0-0

2-0
Sat 21, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Aarhus AGF(U19)

2-1

2-1
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Nordsjaelland (U19)

1-2

3-4
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Esbjerg FB(U19)

1-0

2-1
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Lyngby(U19)

1-2

3-6
Sat 21, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Randers FC(U19) vs Sonderjyske(U19)

1-0

5-0
Sat 21, Sep-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Liga de Loja vs Atletico Porteno

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - Ecuador Campeonato Serie B
Orense SC vs Independiente Juniors

0-0

0-0
Sat 21, Sep-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Guayaquil City F.C.

2-2

4-4
Sat 21, Sep-22:00 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Enppi

1-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Arab Contractors

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:30 - Egypt Premier League
El Gounah vs El Ismaily

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Lancaster City vs Spennymoor Town

0-2

0-5
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Billericay Town vs Basildon United


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Tiverton Town vs Bristol Manor Farm

1-2

2-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Bishop\'s Stortford vs Peterborough Sports

0-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Welling United vs Chipstead FC


7-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Cirencester Town vs Chippenham Town

0-1

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
St Albans City vs Worthing


2-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Swindon Supermarine vs Bath City

0-1

0-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Potters Bar Town vs AFC Hornchurch


2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Barton Rovers vs Hitchin Town


0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Chesham United vs Hampton & Richmond


1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Brackley Town vs Cinderford Town


4-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Rushall Olympic vs Gainsborough Trinity

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Tooting Mitcham United vs Dorking Wanderers


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
AFC Telford United vs Nantwich Town


0-3
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Kidderminster vs Stafford Rangers

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Chester FC vs Altrincham

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Farnborough Town vs Wealdstone FC

0-3

0-5
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Hereford vs Truro City

1-2

5-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Alfreton Town vs Kings Lynn

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Coalville Town vs Stourbridge

0-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Halesowen Town vs Stratford Town


4-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Matlock Town vs Kidsgrove Athletic

1-0

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Southport FC vs Scarborough Athletic


5-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Buxton FC vs Corby Town


5-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Tonbridge Angels vs Eastbourne Borough

1-0

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Kettering Town vs Sutton Coldfield Town

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Hednesford Town vs Barwell


3-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Oxford City vs North Leigh

3-0

7-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Havant & Waterlooville FC vs Taunton Town

0-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Stamford AFC vs Boston United

0-1

0-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Lewes vs Bowers & Pitsea


1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Leamington vs Chasetown


2-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Boston Town vs Leek Town


0-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Weston Super Mare vs Merthyr Town

2-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Enfield Town vs Braintree Town


2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Lowestoft Town vs Needham Market


4-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Beaconsfield Town F.C. vs Hemel Hempstead Town


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Corinthian Casuals vs Chelmsford City


2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Dulwich Hamlet vs Bognor Regis Town

2-0

6-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Badshot Lea vs Hayes&Yeading


0-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Horsham vs Dartford


0-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Sholing FC vs Weymouth


0-3
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Gateshead vs Ramsbottom United

2-0

6-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Hendon vs Deeping Rangers


3-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Poole Town vs Hungerford Town


2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Harrow Borough vs Carshalton Athletic FC


0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Margate vs Concord Rangers


3-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Biggleswade Town vs Ware

1-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Ashton United vs Pontefract Collieries

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Guiseley vs Stockton Town


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Maldon & Tiptree vs Wingate & Finchley


4-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Marine vs Dunston UTS


1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Tavistock AFC vs Highworth Town


4-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Maidstone United vs Cheshunt

2-0

4-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Moneyfields vs Whyteleafe

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Bradford Park Avenue vs Morpeth Town

1-2

2-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Blackfield & Langley vs Dorchester Town


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
FC United of Manchester vs Warrington Town FC

1-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Belper Town vs Witton Albion

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Curzon Ashton FC vs Blyth Spartans

2-1

4-4
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Loughborough Dynamo vs Tamworth


0-3
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
St Ives Town vs Canvey Island

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Flackwell Heath vs Slough Town


0-3
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Kidlington vs Gloucester City


5-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Trafford vs Darlington


1-3
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Portland United vs Salisbury City


0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Hadley vs Ramsgate


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Colne vs Ossett United

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Runcorn Town vs Farsley Celtic


1-3
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Hartley Wintney vs Chichester City

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Haringey Borough vs Staines Town


5-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Kings Langley vs Folkestone Invicta


4-0
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Balham vs Royston Town


3-5
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
1874 Northwich vs Whitby Town


0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England FA Cup
Walthamstow vs Abbey Rangers


1-1
Sat 21, Sep-15:30 - England FA Cup
Irlam vs York City

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Southend United

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Rotherham United vs Shrewsbury Town

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Gillingham vs Ipswich

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Sunderland

0-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Portsmouth

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Tranmere Rovers vs Burton Albion FC

0-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Peterborough United

2-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs Blackpool

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Lincoln City vs Oxford United

0-2

0-6
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Bristol Rovers

1-1

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Rochdale

1-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Salford City F.C.

0-1

4-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Cambridge United vs Swindon

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Walsall vs Scunthorpe United

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Grimsby Town vs Macclesfield Town

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Carlisle

2-1

3-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Plymouth Argyle vs Cheltenham Town

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Morecambe

1-0

3-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Port Vale vs Mansfield Town

1-1

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Northampton Town vs Crawley Town

1-0

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Colchester United vs Leyton Orient

2-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Stevenage FC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England League Two
Newport County vs Exeter City

0-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Wisbech Town


2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Radcliffe Borough

1-1

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Bamber Bridge

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Basford United F.C.

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Mickleover Sports

0-3

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Brightlingsea Regent

1-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Town vs Alvechurch

2-0

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Walton Casuals

0-2

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Fulham

0-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Charlton Athletic

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Barnsley

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Millwall vs Queens Park Rangers

0-0

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Reading vs Blackburn Rovers

0-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Cardiff City vs Middlesbrough

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Birmingham vs Preston North End

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Brentford vs Stoke City

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Luton Town vs Hull City

0-0

0-3
Sat 21, Sep-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Swansea City

0-0

0-0
Sat 21, Sep-15:30 - England The Championship
Leeds United vs Derby County

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - England U23 Premier League
Southampton(U23) vs Chelsea(U23)

0-0

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Derby County(U23) vs Manchester City(U23)

0-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - English Premier League
Manchester City vs Watford

5-0

8-0
Sat 21, Sep-18:00 - English Premier League
Burnley vs Norwich City

2-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - English Premier League
Everton vs Sheffield United

0-1

0-2
Sat 21, Sep-15:30 - English Premier League
Leicester City vs Tottenham Hotspur

0-1

2-1
Sat 21, Sep-20:30 - English Premier League
Newcastle vs Brighton & Hove Albion

0-0

0-0
Sat 21, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs JK Tallinna Kalev

3-0

6-0
Sat 21, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Viljandi JK Tulevik

1-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Trans Narva

1-0

1-0
Sat 21, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Parnu JK Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tartu SK 10 Premium Women\'s vs FC Lootos Polva Women\'s

0-3

1-4
Sat 21, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Saku Sporting Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-2

0-4
Sat 21, Sep-19:59 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women\'s vs Suure Jaani United Women\'s

0-2

0-5
Sat 21, Sep-23:00 - Faroe Islands Cup
Vikingur Gota vs HB Torshavn

0-1

1-3
Sat 21, Sep-21:00 - Finland Women\\\'s Premier League
KuPS Women\'s vs Aland Women\'s

0-3

0-4
Sat 21, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TiPS Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

0-3

0-6
Sat 21, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs Honka Women\'s

0-1

0-1
Sat 21, Sep-19:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TPS Turku Women\'s vs Idrottsklubben Myran Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:30 - Finland Women\\\'s Premier League
ONS Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

1-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs Klubi 04

0-1

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JaPS vs Lahden Reipas

1-1

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs MP Mikkeli

0-2

1-4
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Tampere United vs EPS Espoo

1-2

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
P-Iirot vs Kapylan Pallo

0-0

0-1
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Espoo vs Ilves Tampere II

3-1

4-1
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Gnistan vs FC Jazz Pori

2-0

5-1
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Salon Palloilijat(SalPa) vs GrIFK

1-0

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs VIFK Vaasa

5-0

5-0
Sat 21, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
VPS J Akatemia vs KajHa Kajaani

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Finland Veikkausliga
KPV vs RoPS Rovaniemi

1-1

4-1
Sat 21, Sep-14:00 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs HJK Helsinki

0-1

3-1
Sat 21, Sep-19:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs SJK Seinajoki

2-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Finland Ykkonen
Mypa vs KTP Kotka

0-1

2-3
Sat 21, Sep-16:00 - Finland Ykkonen
Jaro vs TPV Tampere

2-0

3-1
Sat 21, Sep-16:00 - Finland Ykkonen
MuSa vs AC Oulu

0-1

0-4
Sat 21, Sep-18:00 - Finland Ykkonen
AC Kajaani vs Ekenas IF Fotboll

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - France Ligue 2
Caen vs Lens

0-1

0-2
Sat 21, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Bastia vs JA Drancy

3-1

4-1
Sat 21, Sep-17:00 - French Championnat Amateur Group A
SC Schiltigheim vs Mulhouse

0-1

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Epinal vs Haguenau

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Bobigny A.C. vs Lille B

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Sainte Genevieve Sports vs Belfort ASM FC

0-0

0-2
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Lens B vs Stade Reims II

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Saint Quentin vs Iris Club de Croix

0-1

1-2
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
ST Maur Lusitanos vs CS Sedan Ardennes

0-0

0-1
Sat 21, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Lorient B vs L\'Entente SSG

0-0

2-0
Sat 21, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Mantois vs FC Chartres

0-3

0-3
Sat 21, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group B
Vannes OC vs Poissy AS

2-1

3-3
Sat 21, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group B
Gobelins vs Stade Briochin

3-0

4-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Saint Malo vs FC Rouen

0-2

0-2
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Oissel vs Vitre

1-0

1-1
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Granville vs Guingamp B

1-1

2-1
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Angers II vs Fleury Merogis U.S.

0-0

0-0
Sat 21, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chamalieres FC vs Les Herbiers

0-1

0-1
Sat 21, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Andrezieux vs Montpellier B

0-1

1-2
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Sete FC vs Trelissac

1-0

2-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Colomiers vs Blois F.41

0-0

2-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
St Pryve St Hilaire vs Saint-Etienne B

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
FC Bergerac vs Stade Bordelais

0-1

1-1
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Bourges Foot vs FC Nantes B

0-0

3-1
Sat 21, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Frejus Saint-Raphael vs Lyonnais B

1-0

2-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Yzeure AS vs Hyeres

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Jura Sud Foot vs Annecy

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Martigues vs Louhans-Cuiseaux

0-1

2-2
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Monaco B vs Marignane Gignac

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Monts d\'Or Azergues vs Olymplque de Marseille B

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Marseille Endoume vs Nimes B

1-0

2-1
Sat 21, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Grasse vs Saint-Priest

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Bordeaux U19


0-1
Sat 21, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Bastia U19


1-0
Sat 21, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Castelnau le Cres (U19) vs Toulouse(U19)


1-3
Sat 21, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Porto Vecchio(U19)


4-0
Sat 21, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Dijon

1-1

2-1
Sat 21, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Amiens SC

0-1

1-2
Sat 21, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Stade Brestois

1-2

2-2
Sat 21, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs AS Monaco

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Toulouse

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:30 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Montpellier HSC

0-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Friendly Internationals
Burundi(U20) vs South Sudan(U20)

1-2

3-3
Sat 21, Sep-18:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Ribera Navarra Futsal

2-2

2-2
Sat 21, Sep-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Palma Futsal

0-0

1-0
Sat 21, Sep-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

1-1

3-1
Sat 21, Sep-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-0

2-1
Sat 21, Sep-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Industrias Santa Coloma Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

1-1

3-3
Sat 21, Sep-16:00 - Georgia Primera Division
Chikhura Sachkhere vs Dinamo Tbilisi

0-0

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Georgia Primera Division
WIT Georgia Tbilisi vs Dila Gori

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs 1. FC Magdeburg

0-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs SG Sonnenhof Grobaspach

2-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Munchen 1860

1-1

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - German 3. Liga
Chemnitzer vs Carl Zeiss Jena

1-1

3-2
Sat 21, Sep-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs Eintracht Braunschweig

0-0

0-0
Sat 21, Sep-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Preuben Munster

0-0

2-2
Sat 21, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs Hannover 96(U17)

0-1

1-4
Sat 21, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Chemnitzer(U17)

0-0

2-0
Sat 21, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Hallescher FC(U17)

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Eintr. Braunschweig(U17)

1-1

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)

0-1

2-1
Sat 21, Sep-12:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs SpVgg Unterhaching U17

1-0

3-1
Sat 21, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs SC Freiburg (U17)

1-0

3-0
Sat 21, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Dortmund(U17)

0-0

1-3
Sat 21, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Preuben Munster(U17)

0-1

0-3
Sat 21, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs SV Lippstadt(U17)

2-0

4-0
Sat 21, Sep-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Union Berlin

2-0

2-0
Sat 21, Sep-17:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs SC Paderborn 07

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Augsburg

1-1

1-1
Sat 21, Sep-17:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Koln

1-0

4-0
Sat 21, Sep-20:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs RB Leipzig

0-2

0-3
Sat 21, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
VfB Stuttgart vs Greuther Furth

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs Karlsruher SC

1-1

1-1
Sat 21, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
SV Wehen Wiesbaden vs Arminia Bielefeld

1-3

2-5
Sat 21, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs VfL Bochum

0-0

1-1
Sat 21, Sep-15:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-1

0-3
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Werder Bremen(U19)

1-2

2-6
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Niendorfer TSV(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

0-3

0-6
Sat 21, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Hamburger(U19)

0-1

3-1
Sat 21, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

1-2

2-2
Sat 21, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Greuther Furth(U19)

2-0

2-1
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

0-1

1-1
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-1

1-4
Sat 21, Sep-19:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs Bayern Munich(U19)

0-3

0-4
Sat 21, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs VfB Stuttgart U19

0-1

1-3
Sat 21, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs SC Freiburg(U19)

0-1

0-2
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Monchengladbach(U19)

0-2

0-4
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Viktoria Koln(U19)

1-1

3-1
Sat 21, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Koln (U19)

0-1

0-1
Sat 21, Sep-17:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

0-2

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs FC Memmingen

0-2

0-3
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs TSV Buchbach

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs FC Augsburg II

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-1

1-3
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs TSV 1860 Rosenheim

1-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs VfR Garching

1-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs SpVgg Bayreuth

0-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs FV Illertissen

0-1

1-1
Sat 21, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs FSV Optik Rathenow

0-0

0-0
Sat 21, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Bischofswerdaer FV 08 vs Lichtenberg 47

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Hertha BSC Berlin Am

0-2

1-3
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Heider SV vs FC St. Pauli II

2-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs HSC Hannover

1-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs TuS Rot Weiss Koblenz

4-0

4-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs TSG Balingen

0-1

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs TSV Steinbach Haiger

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs FSV Frankfurt

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bayern Alzenau vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs Saarbrucken

0-0

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs RW Oberhausen

0-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs SV Rodinghausen

0-2

0-4
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs SV Lippstadt

3-0

4-0
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs Koln Am.

1-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
TuS Haltern vs Wattenscheid

0-3

0-4
Sat 21, Sep-21:00 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs AEK Athens

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs OFI Crete

0-0

1-0
Sat 21, Sep-20:30 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Atromitos Athens

2-0

2-1
Sat 21, Sep-12:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-12:00 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs AEK Athens(U19)

0-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs Xanthi(U19)

0-0

1-1
Sat 21, Sep-13:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Atromitos Athens(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-14:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Panionios(U19)

0-0

1-1
Sat 21, Sep-21:45 - Holland Eredivisie
Willem II vs VVV-Venlo

1-0

1-0
Sat 21, Sep-21:45 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs FC Zwolle

1-0

2-0
Sat 21, Sep-22:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Fortuna Sittard

0-1

4-2
Sat 21, Sep-20:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs RKC Waalwijk

2-0

4-0
Sat 21, Sep-21:45 - Holland Jupiler League
Helmond Sport vs FC Oss

0-1

0-2
Sat 21, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs HHC Hardenberg

0-2

2-4
Sat 21, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Excelsior Maassluis

1-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs IJsselmeervogels

0-1

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Volendam Am.

0-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Jong Sparta Rotterdam

0-0

2-2
Sat 21, Sep-14:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs Quick Boys

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Scheveningen

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs Noordwijk

0-1

1-1
Sat 21, Sep-16:30 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Eastern District SA

1-2

1-3
Sat 21, Sep-10:30 - HongKong FA Senior Shield
Happy Valley vs Hong Kong Pegasus FC

0-0

0-1
Sat 21, Sep-13:30 - HongKong FA Senior Shield
Best Union Yuen Long vs LeeMan

0-0

0-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hodmezovasarhely FC vs Budaorsi SC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hajduszoboszloi vs Vep VSE

0-2

2-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Edeleny FC vs BFC Siofok

0-4

0-7
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Berettyoujfalui SE vs Szajol KLK

1-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Nagykanizsai ULE vs Veszprem FC

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Korosladany MSK vs Bekescsaba

1-3

1-5
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szeged VSE vs Bicskei

1-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Unione vs MTK Budapest FC

0-0

0-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hungary Kelen sc vs Vac-Dunakanyar

0-1

0-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ujfeherto se vs FC Ajka

0-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hevesi lsc vs Fuzesgyarmati SK

0-1

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bogacs vs III.Keruleti TUE

0-1

0-5
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Egerszalok vs Pecsi MFC

0-1

1-6
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tamasi vs Tihany

4-0

4-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
sc Sopron vs Kecsked KSK

1-0

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kinizsi vs Dabas-Gyon FC

1-0

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ajka Padragkut se vs Balkanyi SE

0-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Villany vs Tiszaujvaros

0-3

0-8
Sat 21, Sep-19:59 - Hungary Cup
Mori SE vs Kozarmisleny SE

0-2

0-2
Sat 21, Sep-21:00 - Hungary Cup
DEAC vs Aqvital FC Csakvar

0-0

0-0
Sat 21, Sep-13:45 - Hungary Cup
Egri FC vs MOL Fehervar FC

1-0

2-4
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Putnok Vse vs PAKSI FC

0-4

0-5
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Berkenye SE vs Ozdi FC

1-1

2-4
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bonyhad Volgyseg vs Puskas Akademia

0-3

0-5
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Heviz vs Mezokovesd-Zsory

0-6

0-6
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Hatvan vs Ujpest FC

0-1

0-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szekszard UFC vs Lipot SK

0-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Andrashida SC vs Kecskemeti TE

0-2

0-6
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Velence SE vs Szegedi AK

1-1

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Cegled vs Papai Perutz

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Dunaharaszti MTK vs Budapest Honved

0-5

1-7
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Salgotarjan BTC vs Szolnoki MAV FC

1-0

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balassagyarmat SE vs Dorogi FC

1-0

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balatonlelle SE vs FC Dabas

0-2

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Petervasara vs Menfocsanak

1-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Nagyecsed RSE vs Nagybajomi AC

0-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Sarvari FC vs Debreceni VSC

0-1

0-3
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Soltvadkerti TE vs Kaposvar

0-3

0-4
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Maglodi TC vs Mvsc

4-0

6-0
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Szentlorinc SE vs Gyirmot SE

0-0

0-1
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Csornai SE vs Tatabanya

0-2

0-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balatoni Vasas SE vs Kecskemeti LC

3-0

4-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Cup
Erdi VSE vs Diosgyor VTK

0-0

0-1
Sat 21, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Vasas(U19)

1-0

2-2
Sat 21, Sep-12:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

2-0

2-0
Sat 21, Sep-13:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-0

2-0
Sat 21, Sep-14:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Debreceni VSC (U19)

2-0

3-0
Sat 21, Sep-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

2-0

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Ferencvarosi TC Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

1-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

1-0

3-1
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Throttur Reykjavik vs UMF Afturelding

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Keflavik vs Fjolnir

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Thor Akureyri vs Magni Grenivik

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Leiknir Reykjavik vs Fram Reykjavik

1-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Vikingur Olafsvik vs UMF Njardvik

3-0

4-2
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Grotta Seltjarnarnes vs Haukar

1-0

4-0
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 2
IR Reykjavik vs KF Gardabaer

2-2

4-4
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Fjardabyggd vs Leiknir F

1-0

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs Throttur Vogur

2-1

3-1
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Vidir Gardur vs Dalvik Reynir

1-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Kari Akranes vs UMF Selfoss

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Vestri vs Tindastoll Sauda

4-0

7-0
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Valur Women\'s vs Keflavik Women\'s

1-0

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Fylkir Women\'s vs Breidablik Women\'s

0-3

1-5
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Stjarnan Women\'s vs KR Reykjavik Women\'s

1-1

3-1
Sat 21, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
UMF Selfoss Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

2-0

2-0
Sat 21, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
Sriwijaya FC Palembang vs Persibat Batang

0-0

2-1
Sat 21, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
BaBel United vs PSPS Pekanbaru

0-1

0-2
Sat 21, Sep-17:00 - Iran League Division 1
Sepidrood Rasht vs Aluminium Arak

0-0

0-0
Sat 21, Sep-16:00 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Arman Gohar Sirjan

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:15 - Iran League Division 1
Esteghlal Khozestan vs Niroye Zamini

1-0

3-1
Sat 21, Sep-16:15 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Qashqai Shiraz

1-0

1-0
Sat 21, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Malavan

1-0

3-1
Sat 21, Sep-16:30 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Shahrdari Tabriz

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:35 - Iran League Division 1
Gol Reyhan Alborz vs Damash Gilan FC

0-0

3-0
Sat 21, Sep-16:45 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Sorkhpooshan Pakdasht

0-1

2-2
Sat 21, Sep-16:45 - Iran League Division 1
Khooshe Talaee Sana Saveh vs Rayka Babol

1-1

2-1
Sat 21, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Shelbourne vs Limerick FC

2-0

7-0
Sat 21, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Athlone vs Galway United

0-1

2-2
Sat 21, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Bray Wanderers vs Drogheda United

3-0

4-1
Sat 21, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Longford Town

1-1

1-3
Sat 21, Sep-22:45 - Ireland Division 1
Wexford Youths vs Cabinteely FC

0-0

1-2
Sat 21, Sep-19:59 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-1

0-1
Sat 21, Sep-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa

1-0

1-0
Sat 21, Sep-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Beitar Jerusalem

0-0

0-2
Sat 21, Sep-19:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Kfar Saba

0-0

2-2
Sat 21, Sep-21:30 - Israel State League
Daburiyya Osama vs Hapoel Al Gharbiyee


1-1
Sat 21, Sep-22:00 - Israel State League
Maccabi Ashdod vs Hapoel Holon Yaniv

0-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Sep-11:30 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Raanana Roei U19


0-1
Sat 21, Sep-11:30 - Israel U19 League
Neve Yosef(U19) vs Ihud Bnei Baqa(U19)

4-0

9-0
Sat 21, Sep-11:30 - Israel U19 League
Hapoel Herzliya U19 vs Maccabi Herzliya U19

0-1

0-2
Sat 21, Sep-11:45 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs Maccabi Ahi Nazareth (U19)


0-1
Sat 21, Sep-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-1

1-2
Sat 21, Sep-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv(U19) vs Ironi Ramat Hasharon U19

2-0

4-0
Sat 21, Sep-17:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Bnei Sakhnin U19

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Pescara Youth

1-0

2-1
Sat 21, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Napoli Youth

1-1

3-2
Sat 21, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-0

3-0
Sat 21, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Fiorentina Youth

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Udinese Youth


3-2
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Virtus Entella Youth

2-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Venezia F.C. Youth

2-1

2-1
Sat 21, Sep-12:00 - Italian Campionato Primavera 2
Trapani Youth vs Frosinone Youth

1-0

1-0
Sat 21, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Lecce Youth

0-1

3-4
Sat 21, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Perugia Youth

1-0

2-1
Sat 21, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Livorno Youth

1-2

1-2
Sat 21, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs AC Milan Youth

0-1

0-1
Sat 21, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Cosenza Calcio Youth

2-0

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie A
Udinese vs Brescia

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Italian Serie A
Juventus vs Hellas Verona

1-1

2-1
Sat 21, Sep-22:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Inter Milan

0-0

0-2
Sat 21, Sep-19:59 - Italian Serie B
Chievo vs Pisa

0-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Livorno vs Pordenone Calcio SSD

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Empoli vs Cittadella

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Virtus Entella

0-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Crotone

2-1

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Benevento vs Cosenza Calcio 1914

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Spezia vs Perugia

2-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Ascoli

0-0

1-5
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
AGSM Verona Women\'s vs Florentia Women\'s

0-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Orobica Women\'s

1-0

4-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
Empoli Women\'s vs Inter Milan Women\'s

0-1

0-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Gozzano

1-1

1-2
Sat 21, Sep-22:45 - Italy C1A
Pistoiese vs Como

1-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Italy C1B
Arzignano Valchiampo vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

0-1
Sat 21, Sep-22:45 - Italy C1B
Modena vs FeralpiSalo

1-1

1-1
Sat 21, Sep-22:45 - Italy C1B
Cesena vs Piacenza

0-1

1-1
Sat 21, Sep-19:30 - Italy C1B
Carpi vs Rimini

2-1

2-1
Sat 21, Sep-20:30 - Italy C1B
Ravenna vs Imolese

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Italy C1C
Rende Calcio 1968 vs Teramo

0-1

1-1
Sat 21, Sep-10:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Honda FC

1-1

1-3
Sat 21, Sep-13:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Sony Sendai FC

0-1

0-3
Sat 21, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Setagaya Sfida Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

0-0

0-1
Sat 21, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Sep-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Sep-11:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs Fagiano Okayama

0-1

1-1
Sat 21, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Albirex Niigata

1-1

1-1
Sat 21, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Kyoto Sanga FC

1-0

1-0
Sat 21, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Renofa Yamaguchi

1-0

1-0
Sat 21, Sep-10:00 - K-National League
Busan Transpor Tation vs Daejeon Korail

0-0

2-0
Sat 21, Sep-10:00 - K-National League
Gyeongju KHNP vs Mokpo City

0-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FK Atyrau

0-0

2-2
Sat 21, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs FC Kairat Almaty

0-0

0-1
Sat 21, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs Irtysh Pavlodar

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Kisumu vs Nzoia United

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs AFC Leopards SC

0-0

0-1
Sat 21, Sep-15:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

2-1
Sat 21, Sep-08:00 - Korea K3 League
Seoul United vs Yeoju Sejong

1-0

1-3
Sat 21, Sep-08:00 - Korea K3 League
Pyeongchang FC vs Jungnang Chorus Mustang FC


1-3
Sat 21, Sep-08:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Jeonju Citizen FC

3-0

3-3
Sat 21, Sep-09:00 - Korea K3 League
Goyang FC vs Ulsan Citizen


1-2
Sat 21, Sep-10:00 - Korea K3 League
Yangpyeong vs Hwaseong FC

1-0

3-0
Sat 21, Sep-10:00 - Korea K3 League
Siheung City vs Chuncheon Citizen

1-0

1-0
Sat 21, Sep-10:00 - Korea K3 League
Pyeongtaek Citizen vs Gyeongju Citizen FC

1-1

2-4
Sat 21, Sep-12:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs FC Seoul

0-0

2-1
Sat 21, Sep-12:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Seongnam FC

1-0

3-0
Sat 21, Sep-14:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Sangju Sangmu FC

1-0

1-1
Sat 21, Sep-14:00 - Korea League 2
Suwon FC vs Daejeon Citizen

1-1

2-2
Sat 21, Sep-20:35 - Kuwait Premier League
Al-Qadsia SC vs Al-Arabi Club

1-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs FK Liepaja

1-1

4-2
Sat 21, Sep-15:00 - Latvia - 1. Division
Jelgava vs Rigas Futbola skola

1-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs Super Nova

1-6

2-7
Sat 21, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
New Project vs Tukums-2000

0-3

0-4
Sat 21, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

2-1

5-2
Sat 21, Sep-15:00 - Latvia - 2. Division
Balvu Vilki vs JDFS Alberts

1-1

1-6
Sat 21, Sep-16:30 - Lebanese League
Tadamon Sour vs Shabab El Bourj

1-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Al Akhaahli Alay

0-0

0-0
Sat 21, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Suduva

0-1

0-2
Sat 21, Sep-14:00 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs FK Zalgiris Vilnius

1-1

1-1
Sat 21, Sep-19:00 - Lithuania - 2. Division
Vilniaus Vytis vs Nevezis

2-0

4-3
Sat 21, Sep-17:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai vs Minija Kretinga

3-0

5-0
Sat 21, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Terengganu vs Johor Darul Takzim

0-1

0-1
Sat 21, Sep-22:15 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Pieta Hotspurs

1-0

1-1
Sat 21, Sep-19:59 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs Fgura United

3-1

3-1
Sat 21, Sep-22:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Valletta FC

0-1

0-2
Sat 21, Sep-22:15 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Gudja United

0-0

1-1
Sat 21, Sep-19:59 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Senglea Athletic

2-0

2-1
Sat 21, Sep-19:59 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Sirens

2-0

4-0
Sat 21, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Toluca

0-1

0-1
Sat 21, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Chivas Guadalajara

1-0

1-0
Sat 21, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Murcielagos vs Cimarrones de Sonora B

2-0

3-0
Sat 21, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Cafessa vs La Paz FC

1-0

2-1
Sat 21, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Leones Univ Guadalajara B

1-1

1-1
Sat 21, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Tlaxcala vs Albinegros de Orizaba

1-1

3-2
Sat 21, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Pumas UNAM II vs Yalmakan

2-0

4-1
Sat 21, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Irapuato FC

0-2

2-3
Sat 21, Sep-03:00 - Mexico Primera Divison A
Loros De Colima vs CF Atlante

0-0

0-1
Sat 21, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
Tampico Madero vs Leones Univ Guadalajara

0-0

1-0
Sat 21, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Alebrijes de Oaxaca

0-0

0-0
Sat 21, Sep-03:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Cafetaleros de Tapachula

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Necaxa U20 vs Leon U20


3-1
Sat 21, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Puebla(U20)


2-1
Sat 21, Sep-21:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Club Tijuana(U20)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Santos Laguna U20


1-5
Sat 21, Sep-19:59 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Queretaro U20

3-1

5-1
Sat 21, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Zaria Balti vs FC Cahul-2005


1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Moldova Division 2
Real Succes vs Granicerul Glodeni

1-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Ungheni vs Victoria Bardar


2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Codru Lozova vs Dinamo-Auto

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs FC Sheriff

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs Chabab Ben Guerir

1-1

2-3
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs TAS de Casablanca

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Olympique Dcheira


1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs ASS Association Sportive de Sale

1-0

2-0
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Maghreb Fez


1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs FUS Fath Union Sportive Rabat

1-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Torquay United vs Dagenham and Redbridge

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Halifax Town vs Barnet F.C.

2-2

4-2
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Hartlepool United FC vs Dover Athletic

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Aldershot Town vs Wrexham

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Ebbsfleet United vs Barrow

0-1

0-3
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Bromley vs Notts County

1-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Maidenhead United vs Harrogate Town

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Sutton United vs Chesterfield

2-0

4-0
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Solihull Moors vs Yeovil Town

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Stockport County

3-0

4-0
Sat 21, Sep-18:00 - National League
Chorley vs Woking

1-1

1-1
Sat 21, Sep-20:20 - National League
AFC Fylde vs Eastleigh

1-0

3-1
Sat 21, Sep-01:30 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Las Sabanas

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Rabotnichki

1-1

1-1
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pelister Bitola vs FK Rinija Gostivar

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo vs Pobeda Prilep

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs Vlazrimi Kicevo

2-0

4-0
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs Belasica Strumica

0-0

0-1
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs Kamenica-Sasa

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Labunishta vs FK Drita

1-1

3-2
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Forino vs FK Skopje

1-0

2-0
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs FK Ohrid 2004

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pitu Guli vs Pehchevo

0-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Ards FC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Dundela FC

2-0

4-0
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Portadown FC

0-1

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Knockbreda

1-0

4-0
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen\'s University Belfast vs Newry City

0-2

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Police Service of Northern Ireland FC

1-0

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Warrenpoint Town

1-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Crusaders FC

2-1

4-2
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Institute FC

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Dungannon Swifts

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Ballymena United F.C.

1-1

3-1
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 2 Division A
FK Vidar vs Kvik Halden

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Levanger FK vs Nardo FK

2-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Baerum SK vs Elverum

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Fram Larvik vs Oppsal

1-0

4-0
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Pors Grenland vs Flint

3-0

4-0
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Tonsberg FK vs Follo

0-1

0-1
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Flekkeroy vs Storm BK

3-0

8-0
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Frigg FK vs Drobak-Frogn IL

1-1

2-2
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Rommen vs Sunndal

0-0

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Grei vs Ready

0-0

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Donn vs Brodd

1-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Skjervoy vs Leknes

2-1

4-1
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Arvoll vs Spjelkavik

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon
Halsen vs Lokomotiv Oslo

2-1

4-3
Sat 21, Sep-17:30 - Norway 3. Divisjon
Aalesund FK B vs Lorenskog

1-1

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Vard Haugesund vs FK Fyllingsdalen

3-0

6-1
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Gjovik Lyn vs Nybergsund IL Trysil

0-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Fana vs Lysekloster

1-0

5-3
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Strindheim IL vs Orkla

1-1

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Verdal vs Tiller IL

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Staal Jorpeland vs Vindbjart

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon
Ranheim B vs Brumunddal

4-1

5-2
Sat 21, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon
Bryne II vs Mandalskameratene

1-1

1-3
Sat 21, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Nordstrand vs SK Herd

0-1

2-1
Sat 21, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Stromsgodset B vs Fjora

0-1

2-4
Sat 21, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Vestfossen vs Stord IL

2-1

3-1
Sat 21, Sep-17:30 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Ullensaker/Kisa IL

1-0

1-2
Sat 21, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs FK Haugesund

0-0

0-0
Sat 21, Sep-04:00 - Olympic (Preliminaries) Oceanian
Solomon Islands(U23) vs American Samoa U23

4-0

6-0
Sat 21, Sep-07:00 - Olympic (Preliminaries) Oceanian
Samoa(U23) vs New Zealand(U23)

1-3

1-6
Sat 21, Sep-17:40 - Omani League
Mrbat vs Sohar Club

0-2

0-4
Sat 21, Sep-19:40 - Omani League
Fnjaa SC vs Al-Seeb

2-0

2-1
Sat 21, Sep-19:59 - Omani League
Saham vs Oman Club

1-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
12 de Octubre vs Club Fernando de la Mora

0-0

1-0
Sat 21, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Independiente F.B.C.

3-1

3-2
Sat 21, Sep-02:30 - Paraguayan Division 2
Club Rubio Nu vs Fulgencio Yegros

1-1

2-2
Sat 21, Sep-03:30 - Paraguayan Primera Division
Sportivo San Lorenzo vs FC Nacional Asuncion

0-1

0-3
Sat 21, Sep-01:15 - Paraguayan Primera Division
Deportivo Capiata vs CA River Plate Asuncion

0-1

0-1
Sat 21, Sep-05:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Deportivo Municipal

2-0

3-1
Sat 21, Sep-00:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Molinos El Pirata

1-0

2-0
Sat 21, Sep-22:15 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Academia Deportiva Cantolao

1-1

5-2
Sat 21, Sep-22:30 - Peru Segunda Division
Atletico Grau vs Santa Rosa Pucallpa

3-0

6-0
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Slask Wroclaw Youth

1-0

2-1
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Legia Warszawa Youth

0-1

0-1
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Gwarek Zabrze Youth

1-1

1-2
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Wisla Krakow Youth


3-2
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Pogon Szczecin Youth

0-2

0-2
Sat 21, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Zaglebie Lubin

2-2

4-4
Sat 21, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
LKS Lodz vs Arka Gdynia

0-2

1-4
Sat 21, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Korona Kielce

1-0

2-0
Sat 21, Sep-21:10 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Warta Poznan

0-0

1-2
Sat 21, Sep-22:00 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Miedz Legnica

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:00 - Poland - I liga
Stal Mielec vs GKS Belchatow

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs GKS Jastrzebie

0-3

2-4
Sat 21, Sep-19:59 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Odra Opole

2-0

3-2
Sat 21, Sep-19:59 - Poland - I liga
Chojniczanka Chojnice vs Radomiak Radom

1-3

1-3
Sat 21, Sep-17:30 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs GKS Katowice

0-0

1-3
Sat 21, Sep-19:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Widzew lodz

0-0

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - Poland - II liga
KS Legionovia Legionowo vs Stal Stalowa Wola

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Blekitni Stargard Szczecinski

1-2

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs Znicz Pruszkow

0-0

2-1
Sat 21, Sep-21:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Elana Torun

3-0

3-0
Sat 21, Sep-21:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Bytovia Bytow

2-1

2-1
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS Wroclaw Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s

2-0

3-0
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs UKS Lodz Women\'s

1-1

1-1
Sat 21, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

0-3

0-4
Sat 21, Sep-18:00 - Poland Woman\\\'s League
Biedrzychowice Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

0-6

0-13
Sat 21, Sep-16:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

1-0

1-0
Sat 21, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Benfica(U23) vs Academica Coimbra(U23)

0-0

2-1
Sat 21, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Maritimo(U23)

0-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Feirense(U23) vs Vitoria FC Setubal(U23)

0-2

0-2
Sat 21, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs Braga (U19)


0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Leixoes U19


1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Famalicao(U19) vs Gil Vicente U19


1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Aves(U19) vs Vizela(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs Feirense(U19)


4-3
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Vilafranquense(U19)


3-0
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sacavenense(U19) vs Benfica(U19)


0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Amora FC(U19) vs Belenenses(U19)


3-1
Sat 21, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CA Fundao U17 vs Sport Clube Caldas(U17)


1-2
Sat 21, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs FC Porto B

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs FC Penafiel

1-1

2-1
Sat 21, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Sporting Covilha

1-1

2-3
Sat 21, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs Farense

0-0

1-0
Sat 21, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Rio Ave

0-1

0-2
Sat 21, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs SL Benfica

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:50 - Qatar League
Al Rayyan vs Al Khor SC

0-0

2-0
Sat 21, Sep-19:59 - Qatar League
Al-Wakra vs Al Duhail SC

1-2

2-4
Sat 21, Sep-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Sabah FK Baku

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:45 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Qabala

0-1

1-1
Sat 21, Sep-21:30 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs Dinamo Bucuresti

0-1

3-2
Sat 21, Sep-16:00 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Academica Clinceni

0-1

1-2
Sat 21, Sep-18:30 - Romania - Divizia A
Sepsi vs Hermannstadt

2-0

3-0
Sat 21, Sep-17:30 - Romania - Liga 2
ASU Politehnica Timisoara vs CSM Resita

0-0

0-0
Sat 21, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs UTA Arad

0-2

2-5
Sat 21, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Daco-Getica Bucuresti vs FC Metaloglobus Bucuresti

2-1

2-3
Sat 21, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs Dunarea Calarasi

0-0

1-1
Sat 21, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Sportul Snagov vs Csikszereda Miercurea

0-0

0-1
Sat 21, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Vointa Turnu Magurele vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

2-0

2-0
Sat 21, Sep-13:30 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs Arges

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
National Sebis vs Crisul Chisineu Cris

2-1

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Gloria Popesti-Leordeni vs Agricola Borcea


2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs Corvinul Hunedoara

0-2

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Ghiroda vs Progresul Pecica

0-1

0-1
Sat 21, Sep-17:00 - Russia Div 2 Center
Salyut-Energia Belgorod vs FK Kaluga

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Russia Div 2 Center
Saturn vs Dinamo Briansk

0-1

0-2
Sat 21, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center
Rotor Volgograd B vs FK Khimik Novomoskovsk

0-2

0-3
Sat 21, Sep-15:00 - Russia Div 2 Center
Ararat Moscow vs Metallurg Lipetsk

0-0

1-1
Sat 21, Sep-15:30 - Russia Div 2 Center
Sokol Saratov vs FK Khimki Reserve

0-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Russia Div 2 South
Anzhi Makhachkala vs FK Biolog

1-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs Urozhay Krasnodar

3-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs Druzhba Maykop

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:30 - Russia Div 2 South
Volgar Astrachan vs Mashuk-KMV

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Spartak Nalchik vs Spartak Vladikavkaz

1-0

3-0
Sat 21, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Alania Vladikavkaz vs Inter Cherkessk

4-0

5-0
Sat 21, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
Chernomorets Novorossiysk vs Dynamo Stavropol

3-0

3-0
Sat 21, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
FK Krasnodar III vs FK Makhachkala

0-0

0-2
Sat 21, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Chelyabinsk vs Lada SOK Dimitrovgrad

3-1

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Akron Togliatti vs FK Ural-2

1-0

1-0
Sat 21, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
NoSta Novotroitsk vs FC Tyumen

1-1

1-4
Sat 21, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zenit Izhevsk vs Zvezda Perm

0-1

0-1
Sat 21, Sep-15:30 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Volga Ulyanovsk vs Ufa B

2-0

4-3
Sat 21, Sep-16:00 - Russia Div 2 West
FK Leningradets vs Zvezda Sint Petersburg

0-0

1-0
Sat 21, Sep-13:15 - Russia Div 2 West
Olimp Khimki vs Zenit-2 St.Petersburg

0-1

2-5
Sat 21, Sep-17:00 - Russia Div 2 West
FC Pskov 747 vs FC Kolomna

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Russia Div 2 West
Kazanka Moscow vs Veles Moscow

1-0

1-2
Sat 21, Sep-15:00 - Russia Div 2 West
Znamya Truda vs Torpedo Vladimir

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - Russia Div 2 West
FK Murom vs Dolgiye Prudy

1-1

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Avangard Kursk

1-1

1-1
Sat 21, Sep-19:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs FK Khimki

0-2

0-3
Sat 21, Sep-19:00 - Russia First Division
Baltika vs Rotor Volgograd

0-0

2-1
Sat 21, Sep-19:00 - Russia First Division
FC Armavir vs Luch Energiya Vladivostok

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs FC Tom Tomsk

1-0

2-1
Sat 21, Sep-19:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs Shinnik Yaroslavl

0-1

0-1
Sat 21, Sep-17:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-3

0-3
Sat 21, Sep-18:00 - Russia First Division
Mordovia Saransk vs Tekstilshchik Ivanovo

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs FK Krasnodar II

1-0

1-1
Sat 21, Sep-15:00 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Krylya Sovetov Samara

1-0

1-1
Sat 21, Sep-19:59 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Rubin Kazan

0-0

5-0
Sat 21, Sep-19:59 - Russia Premier League
FC Tambov vs FK Rostov

1-1

2-1
Sat 21, Sep-12:30 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Rubin Kazan Youth

1-0

1-1
Sat 21, Sep-13:00 - Russia Youth Championship League
Dinamo Moscow Youth vs PFC Sochi Youth

1-0

3-0
Sat 21, Sep-14:00 - Russia Youth Championship League
FK Orenburg Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

0-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SS Murata

1-0

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs AC Juvenes/Dogana

1-1

3-2
Sat 21, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SC Faetano

1-1

3-2
Sat 21, Sep-21:20 - Saudi Arabia Professional League
Al Ittihad Jeddah vs Al Hilal

1-2

1-3
Sat 21, Sep-19:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al-Faisaly Harmah

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al-Ahli Saudi FC

0-2

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Dalbeattie Star vs Gala Fairydean

0-2

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Inverurie Loco Works vs Wick Academy FC

0-2

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Keith vs Stirling University FC

0-1

2-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Gretna 2008 vs Hill of Beath FC

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Forres Mechanics vs Banks O\'Dee

0-0

1-4
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Spartans vs Deveronvale

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Nairn County vs Clachnacuddin

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Fort William vs Vale of Leithen

1-0

5-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Fraserburgh vs Bonnyrigg Rose

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Buckie Thistle FC vs Civil Service Strollers FC

3-0

4-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Edinburgh University FC vs Lochee United

0-0

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Linlithgow Rose vs Huntly

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Turriff United vs Formartine United

0-3

1-5
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Strathspey Thistle vs Lossiemouth FC

1-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Cumbernauld Colts vs Penicuik Athletic

0-3

1-5
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Caledonian Braves vs Rothes

0-2

3-4
Sat 21, Sep-18:00 - Scotland FA Cup
Broxburn Athletic vs East Stirlingshire

2-1

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Arbroath

0-0

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Dunfermline

0-2

0-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Queen of the South FC

2-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Dundee

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Ayr Utd.

0-4

1-4
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Montrose

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League One
East Fife vs Dumbarton

0-1

2-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League One
Peterhead vs Clyde F.C.

1-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Raith Rovers

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League One
Stranraer F.C. vs Falkirk

0-1

0-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Edinburgh City

0-2

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Cowdenbeath F.C.

0-0

0-3
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Cove Rangers

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Brechin City

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Stirling Albion

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Berwick Rangers

1-1

3-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Ross County

0-0

1-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Aberdeen

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Scottish Premier League
St. Mirren vs Hamilton Academical FC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Mladost Lucani

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Radnik Surdulica

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Backa Topola

0-2

1-3
Sat 21, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs FK Javor Ivanjica

0-0

1-0
Sat 21, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Vozdovac

0-0

1-2
Sat 21, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs Proleter Novi Sad

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Indjija vs Radnicki Nis

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs FK Buducnost Dobanovci

1-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Novi Pazar

0-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Trajal Krusevac

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Semendrija 1924 vs Zemun

1-0

2-1
Sat 21, Sep-20:30 - Serbia Prva Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Zarkovo

1-0

2-0
Sat 21, Sep-20:30 - Serbia Prva Liga
FK Backa Backa Palanka vs Kolubara

0-1

0-2
Sat 21, Sep-13:30 - Singapore Premier League
Home United FC vs Geylang United FC

2-1

3-2
Sat 21, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs FK Pohronie

1-0

2-1
Sat 21, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

0-2
Sat 21, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs Zlate Moravce

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs MFK Ruzomberok

0-1

0-1
Sat 21, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
FK Puchov vs FC STK 1914 Samorin

2-0

5-3
Sat 21, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs MFK Dubnica

1-1

1-3
Sat 21, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs MSK Zilina B

1-2

2-5
Sat 21, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Dukla Banska Bystrica

1-0

1-3
Sat 21, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs Tabor Sezana

2-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Krsko

0-1

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Dravograd vs NK Roltek Dob

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs NK Rogaska

3-0

4-1
Sat 21, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Radomlje

0-1

1-3
Sat 21, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ND Gorica

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Bilje

0-1

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - South Africa First League
Royal Eagles vs Real Kings

1-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - South Africa First League
TS Sporting vs Mbombela United

0-0

0-2
Sat 21, Sep-17:00 - South Africa First League
JDR Stars vs Cape Umoya United

0-0

2-0
Sat 21, Sep-22:15 - South Africa Premier League
Bidvest Wits vs Orlando Pirates

1-1

4-3
Sat 21, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Supersport United

1-0

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Black Leopards

1-0

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Bloemfontein Celtic

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns vs Maritzburg United

1-0

2-1
Sat 21, Sep-13:15 - South Asian Championship U18
Sri Lanka(U18) vs Bangladesh(U18)

0-1

0-3
Sat 21, Sep-23:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Furia Arona Women\'s vs San Antonio Pilar Women\'s


3-1
Sat 21, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

4-1

6-1
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-1

2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Eibar

0-0

0-0
Sat 21, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Barcelona

1-0

2-0
Sat 21, Sep-15:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Valladolid

0-0

2-0
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Celta Vigo

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:30 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs CD Maspalomas(U19)


3-0
Sat 21, Sep-00:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs UD San Fernando(U19)

1-0

1-0
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Primera U19
Atletico Pinto(U19) vs Mostoles(U19)


4-1
Sat 21, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Pena Barcelonista(U19)

4-1

7-1
Sat 21, Sep-15:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs CD Sobradillo(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs CD 26 De Febrero(U19)


4-0
Sat 21, Sep-21:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs CD Roda(U19)

0-2

2-5
Sat 21, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Deportivo La Coruna

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division
Zaragoza vs CD Lugo

0-0

0-0
Sat 21, Sep-22:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Almeria

0-0

1-1
Sat 21, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Malaga

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Getafe B

0-0

0-0
Sat 21, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Ibiza Eivissa

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Real Union de Irun

3-0

4-2
Sat 21, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs UE Llagostera

0-0

1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Barcelona B

0-0

0-1
Sat 21, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs CD Badajoz

0-1

1-1
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Recreativo Granada

1-1

2-1
Sat 21, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs EI San Martin


2-2
Sat 21, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Navarro


3-1
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs UC Ceares

0-1

1-5
Sat 21, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs UD Ourense

2-0

4-0
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Utrera

1-0

1-0
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs Santa Catalina

1-0

3-0
Sat 21, Sep-20:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CD Manacor

0-0

2-0
Sat 21, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs Santanyi


3-0
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Atletico Tacoronte

1-0

2-0
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Tenisca

0-1

0-2
Sat 21, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs Atletico Union Guimar

2-0

5-1
Sat 21, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Union Puerto


0-2
Sat 21, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Club Atletico Pulpileno

1-0

2-0
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs UD Mutilvera


1-2
Sat 21, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Huarte


1-1
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Cortes


1-2
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Fontellas


3-1
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Ardoi


0-1
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs Murchante


1-0
Sat 21, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lourdes vs CD Corellano


1-1
Sat 21, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs UC Cartes

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs AD Siete Villas

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs CD Tropezon


2-2
Sat 21, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Bezana

1-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs U.M. Escobedo


0-2
Sat 21, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs CD Baskonia


1-2
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs L\'Hospitalet

0-3

2-3
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Atzeneta UE


1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs Vilamarxant CF


2-0
Sat 21, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs CD Olimpic Xativa

0-0

1-1
Sat 21, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs CD La Virgen Del Camino

0-1

0-1
Sat 21, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino II vs CD Cristo Atletico


1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs Umea FC Women\'s

2-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

2-0

2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Borgeby FK Wowen\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-0

1-2
Sat 21, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s

1-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-1

1-3
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
IF Limhamn Bunkeflo Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

1-1

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs Rynninge IK

1-1

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs IF Sylvia

0-0

1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Eskilsminne IF

0-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Utsiktens BK

0-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Atvidabergs FF

0-1

1-1
Sat 21, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Ljungskile SK

1-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs IK Gauthiod

1-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Amal vs Torslanda IK

0-1

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Uddevalla vs Savedalens IF


1-5
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs Orebro Syrianska IF

0-2

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Grebbestads IF

3-0

5-2
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Tidaholms

2-1

3-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs IFK Lidingo FK

0-2

1-3
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs IFK Mora FK

1-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Taby vs Sundbybergs

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs Kvarnsvedens IK

0-1

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Gamla Upsala SK vs Kungsangens IF

1-0

2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Valbo FF vs Hudiksvalls FF

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Anundsjo IF vs Friska Viljor FC

1-1

1-4
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Skelleftea FF

0-1

1-3
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kramfors Alliansen vs IFK Timra

0-0

1-3
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Umea vs Taftea IK

0-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs Umea FC Akademi

1-1

4-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs IFK Ostersund

1-1

2-4
Sat 21, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs IFK Lulea

1-1

2-3
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Hassleholm vs Nassjo FF

4-1

5-3
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
FK Almeboda/Linneryd vs Hassleholms IF

0-1

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Berga vs Asarums IF FK

1-0

5-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFO Bromolla IF vs Husqvarna FF

2-0

2-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Nosaby IF vs Raslatts SK

1-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Osterlen FF vs Dalstorps IF

0-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Rappe GOIF vs FK Karlskrona

0-1

3-1
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Tyreso FF vs AFK Linkoping


1-4
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs Sodertalje

3-0

9-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Assyriska IF i Norrkoping

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Haninge vs Arameisk-Syrianska IF

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IFK Malmo FK vs Assyriska BK

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Olympic Malmo vs Eslovs BK

2-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs Onsala BK

0-0

3-0
Sat 21, Sep-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Qviding FIF vs Hittarps IK

3-0

6-0
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs FC Rosengard

0-1

3-2
Sat 21, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IS Halmia vs Stafsinge IF

2-0

4-1
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Norrby IF

0-1

0-2
Sat 21, Sep-18:00 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Osters IF

1-0

2-1
Sat 21, Sep-15:30 - Sweden Superettan
Varbergs BoIS FC vs Syrianska FC

2-0

5-0
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden U19
Elfsborg(U19) vs Malmo FF(U19)


2-1
Sat 21, Sep-16:00 - Sweden U19
Hacken(U19) vs Osters IF(U19)


4-2
Sat 21, Sep-19:00 - Sweden U19
Djurgardens(U19) vs IFK Norrkoping(U19)


2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Hacken

1-0

1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Orebro

2-0

3-0
Sat 21, Sep-15:30 - Swedish Allsvenskan
Falkenbergs FF vs Ostersunds FK

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs IK Sirius FK

2-0

2-1
Sat 21, Sep-21:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Servette

2-0

3-1
Sat 21, Sep-21:00 - Swiss Super League
Neuchatel Xamax vs Sion

1-1

1-3
Sat 21, Sep-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs Azzurri 90


1-1
Sat 21, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs FC Martigny Sports

0-0

0-0
Sat 21, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs La Chaux-de-Fonds


3-0
Sat 21, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Young Boys(U21)


3-1
Sat 21, Sep-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs Meyrin


2-3
Sat 21, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs Langenthal


2-2
Sat 21, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Muttenz vs SR Delemont


2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs SC Buochs


1-1
Sat 21, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs FC Luzern U-21


5-2
Sat 21, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Goldau vs Wohlen


2-4
Sat 21, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Wettswil Bonstetten


0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs USV Eschen Mauren


2-4
Sat 21, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Balzers vs FC Kosova Zurich


1-0
Sat 21, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Dietikon vs Gossau


0-1
Sat 21, Sep-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs SV Hongg


2-2
Sat 21, Sep-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Schaffhausen

2-1

3-1
Sat 21, Sep-19:00 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs Chiasso

2-0

3-0
Sat 21, Sep-19:59 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs FC Wil 1900

0-1

0-3
Sat 21, Sep-16:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Ratchaburi Mitr Phol

2-0

3-0
Sat 21, Sep-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Muang Thong United

1-2

2-3
Sat 21, Sep-17:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Chiangrai United

0-1

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Thai League 2
BG Pathum United vs Navy FC

1-0

3-0
Sat 21, Sep-14:45 - Thai League 2
Lampang FC vs Army United FC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-15:00 - Thai League 2
Air Force Central vs Khonkaen FC

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Rayong FC

1-1

3-2
Sat 21, Sep-15:00 - Thai League 3
Phrae United FC vs Ranong United FC

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs ES Rades

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Olympique de Beja vs A.S Ariana

1-0

3-0
Sat 21, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs Sbikha

0-0

0-0
Sat 21, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs Stade Africain Menzel Bourguiba


2-1
Sat 21, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs Sfax Railways

2-2

5-2
Sat 21, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs CO Medenine

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Bursaspor

3-0

4-1
Sat 21, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Osmanlispor FC vs Altinordu

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Keciorengucu

0-0

0-0
Sat 21, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Boluspor

0-1

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Vestel Manisaspor vs Karakopru Belediyespor

0-1

0-2
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
24 Erzincanspor vs Tire 1922 Spor

1-0

3-0
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Tokatspor

0-0

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Yeni Orduspor

0-0

0-1
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Aksarayspor vs Silivrispor

1-1

2-1
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Duzcespor

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Sultanbeyli

0-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Serik Belediyespor

0-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Cankaya FK

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kocaelispor vs Turgutluspor

0-1

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazig Belediyespor vs Fethiyespor

0-1

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Cizrespor

0-1

1-2
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fatsa Belediyespor vs Tepecikspor

0-0

0-0
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemerspor 2003 vs Ofspor

1-1

2-2
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erbaaspor S vs Karsiyaka

1-0

2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Belediye Derincespor

2-0

4-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
1877 Alemdaspor vs Kozan Spor FK

3-0

4-2
Sat 21, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs Yeilyurt Belediyespor

0-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Pazarspor vs Halide Edip Adivarspor

0-0

0-1
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Modafenspor

1-1

1-1
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeni Altindag BS vs Kelkit Belediye Hurriyet

2-0

2-2
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nazillispor vs Yimpas Yozgatspor

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Golcukspor

0-0

2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karacabey Birlikspor vs Nevsehirspor Genclik

1-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayrampasaspor vs Batman Petrolspor

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Muglaspor

0-2

0-3
Sat 21, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Tarsus Idman Yurdu

2-0

5-0
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Pendikspor

1-1

1-1
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Duzyurtspor vs Amedspor

2-0

3-0
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Kirklarelispor

0-1

0-1
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Inegolspor

0-0

1-0
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Konya Anadolu Selcukluspor vs Bugsasspor

1-0

1-0
Sat 21, Sep-19:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Manisa BB Spor

0-1

0-3
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Afjet Afyonspor

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Corum Belediyespor

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Eyupspor

0-0

0-1
Sat 21, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Etimesgut Belediye Spor

2-0

2-1
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Kastamonuspor

0-0

0-3
Sat 21, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Elazigspor

0-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Ankara Demirspor

0-1

0-2
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bandirmaspor vs Bayburt Ozel Idare

2-0

2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Sakaryaspor

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Belediye Vanspor

0-2

0-4
Sat 21, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-1

1-1
Sat 21, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Ankaragucu

1-1

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Antalyaspor

0-0

3-0
Sat 21, Sep-18:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Denizlispor

1-0

1-1
Sat 21, Sep-11:30 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Elazigspor(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-16:00 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Balikesirspor (U19)

4-1

4-2
Sat 21, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Kasimpasa(U19) vs Antalyaspor(U19)

1-1

2-1
Sat 21, Sep-15:30 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Ankaragucu(U19)

0-2

0-2
Sat 21, Sep-15:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Iceland Women\'s(U17) vs France Women\'s(U17)

0-2

0-3
Sat 21, Sep-15:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Belarus Women\'s(U17) vs Malta Women\'s(U17)

0-0

1-1
Sat 21, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs Olimpik Donetsk

0-0

0-1
Sat 21, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Mariupol

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
PFC Niva Vinnitsia vs FC Bukovyna Chernivtsi

1-1

2-2
Sat 21, Sep-19:59 - Ukraine Persha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs Volyn Lutsk

0-0

2-0
Sat 21, Sep-17:30 - Ukraine Persha Liga
Balkany Zorya vs Prykarpattya Ivano Frankivsk

0-0

2-0
Sat 21, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
Cherkashchyna-Akademiya vs Hirnyk-Sport

0-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Chernomorets Odessa

1-1

2-4
Sat 21, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga
Rukh Vynnyky vs Obolon Brovar Kiev

0-1

0-1
Sat 21, Sep-16:00 - Ukraine U21 Liga
Desna Chernihiv(U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21)

0-0

0-0
Sat 21, Sep-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

0-1

1-3
Sat 21, Sep-15:00 - Ukraine U21 Liga
Kolos Kovalivka (U21) vs PFC Oleksandria(U21)

0-0

0-1
Sat 21, Sep-23:00 - Uruguay Primera Division
CA Juventud de Las Piedras vs CA Penarol

1-0

1-1
Sat 21, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
CA Rentistas vs Deportivo Maldonado

1-0

1-0
Sat 21, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
Tacuarembo vs Central Espanol

0-0

1-1
Sat 21, Sep-22:30 - Uruguay Segunda Division
CA Villa Teresa vs Albion FC (URU)

0-0

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs CA Torque

0-0

0-1
Sat 21, Sep-23:55 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs San Jose Earthquakes

1-1

3-1
Sat 21, Sep-03:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs Toronto FC II

1-0

3-1
Sat 21, Sep-04:00 - USL Championship
Birmingham Legion vs Indy Eleven

1-0

1-0
Sat 21, Sep-05:30 - USL Championship
New Mexico United vs Reno 1868

1-1

1-3
Sat 21, Sep-06:30 - USL Championship
Portland Timbers B vs Tacoma Defiance

4-1

6-3
Sat 21, Sep-06:30 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs San Antonio FC

1-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Pakhtakor Tashkent

0-1

1-2
Sat 21, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Navbahor Namangan

0-0

0-0
Sat 21, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Universidad Central Venezuela vs Angostura FC

0-0

1-1
Sat 21, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Hermanos Colmenares vs Real Frontera

0-0

2-1
Sat 21, Sep-16:00 - Vietnam League
Sanna Khanh Hoa vs Megastar Nam Dinh

1-0

3-0
Sat 21, Sep-14:00 - Vietnam League
Da Nang vs Thanh Hoa FC

0-0

1-0
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Bangor City FC vs Llandudno F.C.

1-1

2-3
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Rhyl FC vs Penrhyncoch

0-0

0-0
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Prestatyn Town FC

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Ruthin Town FC

1-0

1-1
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Guilsfield FC

0-1

0-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Buckley Town vs Llanrhaeadr FC

2-2

2-4
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Llanfair United

2-2

4-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship North
Flint Town United vs Llangefni Town

3-0

7-0
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Goytre United


4-0
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Cambrian & Clydach vs Haverfordwest County

1-1

1-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
STM Sports vs Llanelli

2-0

6-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Undy Athletic

3-0

4-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs The New Saints

2-2

2-6
Sat 21, Sep-17:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

1-2
Sat 21, Sep-17:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Airbus UK Broughton

1-0

3-1
Sat 21, Sep-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-1

1-2
Sat 21, Sep-19:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women\'s vs Sandviken Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

0-2

0-2
Sat 21, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Kolbotn Women\'s vs Stabaek Women\'s

0-1

3-2
Sat 21, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Fart Women\'s vs Roa Women\'s

0-1

1-1
Sat 21, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Valerenga Women\'s vs Trondheims Orn Women\'s

1-0

3-1
Sat 21, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Klepp IL Women\'s

1-0

2-1
Sat 21, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Mushowani Stars

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.