Live Stream of Football Matches and other sports games available at some online bookies

Country restriction apply. Under Australian law, we are required to inform you that Live Streaming on bet365 is exempt from Parts 3 and 4 of the Broadcasting Services (Online Content Service Provider Rules) 2018.

Live Stream of Football Matches and other sports available at some online bookies

Today Live Stream at bet365.Country restriction apply. (Time GMT+4)
00:00 - Lin Ye vs Miyuu Kihara - Table Tennis
00:00 - Maddison Inglis vs Annerly Poulos - Tennis
00:10 - Bayern Munich (SANE4EK8) Esports v PSG (labotryas) Esports - Soccer
00:10 - Real Madrid (mooneycb) Esports v Barcelona (MeLToSiK) Esports - Soccer
00:13 - GS Warriors (Colossus) Esports @ DAL Mavericks (Goodfella) Esports - Basketball
00:22 - Barcelona (MeLToSiK) Esports v Bayern Munich (SANE4EK8) Esports - Soccer
00:22 - Liverpool (Kray) Esports v Real Madrid (mooneycb) Esports - Soccer
00:25 - Pavlo Khakhamidi vs Dmytro Rehotun - Table Tennis
00:30 - Elizabeta Samara vs Yui Hamamoto - Table Tennis
00:30 - Gennady Karpovkin vs Sergey Muslikov - Table Tennis
00:34 - Bayern Munich (SANE4EK8) Esports v Liverpool (Kray) Esports - Soccer
00:34 - PSG (labotryas) Esports v Barcelona (MeLToSiK) Esports - Soccer
00:45 - Vladislav Chahur vs Aleksey Zirin - Table Tennis
00:46 - Real Madrid (mooneycb) Esports v Bayern Munich (SANE4EK8) Esports - Soccer
00:47 - MIL Bucks (Bridgewater) Esports @ POR Trailblazers (Vernality) Esports - Basketball
00:58 - Barcelona (MeLToSiK) Esports v Liverpool (Kray) Esports - Soccer
00:58 - PSG (labotryas) Esports v Real Madrid (mooneycb) Esports - Soccer
01:05 - Ivan Diachenko vs Andrii Peretiatko - Table Tennis
01:10 - Serhii Mishchenko vs Yevhen Skorobahatyi - Table Tennis
01:21 - BKN Nets (Phoenix) Esports @ CHI Bulls (Vermicious) Esports - Basketball
01:30 - Lara Walker vs Olivia Gadecki - Tennis
01:30 - Oceana Otago Gold Rush Women vs Canterbury Wildcats Women - Basketball
01:30 - Vitalii Vietrov vs Vadym Ishchuk - Table Tennis
01:40 - Maksym Mrykh vs Yehor Riadynskyi - Table Tennis
01:45 - Oleh Pereguda vs Oleh Karpenko - Table Tennis
01:45 - Stanislav Bychkov vs Aleksey Zirin - Table Tennis
01:50 - Dmytro Prokopenko vs Viktor Bereza - Table Tennis
01:55 - Oksana Kolosovska vs Nataliia Kosmina - Table Tennis
02:00 - Oleksandr Buberenko vs Vadym Ishchuk - Table Tennis
02:00 - Patrik Klos vs David Reitspies - Table Tennis
02:00 - Yanki Erel vs Flavio Cobolli - Tennis
02:15 - Vladislav Chahur vs Vladimir Nemashkalo - Table Tennis
02:15 - Volodymyr Melnykov vs Yevhen Yakymchuk - Table Tennis
02:20 - Ilya Parnyvoda vs Nazar Kasianyk - Table Tennis
02:30 - Vitalii Vietrov vs Oleksandr Alieksieev - Table Tennis
02:35 - Ivan Diachenko vs Ruslan Onishchenko - Table Tennis
02:35 - MIL Bucks (TRAPSTAR) Esports @ LA Lakers (DreamZ) Esports - Basketball
02:40 - Serhii Mishchenko vs Maksym Mrykh - Table Tennis
02:50 - Bohdan Havryliuk vs Yaroslav Voitenko - Table Tennis
03:00 - Izako Boars vs Lyngby Vikings - Esports
03:00 - Oleksandr Buberenko vs Vitalii Vietrov - Table Tennis
03:00 - x6tence vs KOVA - Esports
03:09 - LA Clippers (PITBULL) Esports @ DAL Mavericks (KV) Esports - Basketball
03:10 - Oleksandr Kolbasenko vs Yehor Riadynskyi - Table Tennis
03:10 - Tomas Tregler vs Tomas Konecny - Table Tennis
03:15 - Yevhen Yakymchuk vs Kostiantyn Klymenko - Table Tennis
03:20 - Dmytro Prokopenko vs Nazar Kasianyk - Table Tennis
03:30 - 8.30 Bangalore (Race 1) - Horse Racing
03:30 - Calum Puttergill vs Philip Sekulic - Tennis
03:30 - Cem Ilkel vs Sebastian Gima - Tennis
03:30 - Vadym Ishchuk vs Oleksandr Alieksieev - Table Tennis
03:40 - Maksym Mrykh vs Yevhen Skorobahatyi - Table Tennis
03:45 - Aleksandr Serebrennikov vs Alexey Lobanov - Table Tennis
03:45 - Oleh Pereguda vs Volodymyr Melnykov - Table Tennis
03:50 - Andrei Putuntica vs Fedor Kuzmin - Table Tennis
03:50 - Yaroslav Voitenko vs Viktor Bereza - Table Tennis
04:00 - 9.00 Bangalore (Race 2) - Horse Racing
04:00 - Adrian Andreev vs Oriol Roca Batalla - Tennis
04:00 - Alvaro Lopez San Martin vs Gerardo L Villasenor - Tennis
04:00 - Amur Khabarovsk v Spartak Moscow - Ice Hockey
04:00 - Daniel Salomon vs Frantisek Just - Table Tennis
04:00 - Mikhail Panochin vs Dmitry Petrochenko - Table Tennis
04:00 - Pakhtakor Tashkent v FK Andijan - Soccer
04:00 - Vitalii Vietrov vs Oleksandr Buberenko - Table Tennis
04:05 - Ivan Diachenko vs Taras Yemelianov - Table Tennis
04:15 - Patrik Klos vs Dmitrij Prokopcov - Table Tennis
04:15 - Pavel Semeshin vs Vladimir Safonov - Table Tennis
04:15 - Vadim Evlampiev vs Aleksei Slachshilin - Table Tennis
04:17 - LA Clippers (PITBULL) Esports @ GS Warriors (MILKMAN) Esports - Basketball
04:20 - Ilya Parnyvoda vs Bohdan Havryliuk - Table Tennis
04:30 - 9.30 Bangalore (Race 3) - Horse Racing
04:30 - Ciaran Teehan vs Krzysztof Ratajski - Darts
04:30 - Ivan Afanasev vs Mikhail Panochin - Table Tennis
04:30 - Jiri Louda vs Martin Huk - Table Tennis
04:45 - Alexey Lobanov vs Pavel Semeshin - Table Tennis
04:45 - Nikita Kurilchik vs Vadim Evlampiev - Table Tennis
04:45 - Tomas Tregler vs Michal Obeslo - Table Tennis
04:50 - Dmytro Prokopenko vs Yaroslav Voitenko - Table Tennis
04:50 - Geert Nentjes vs Michael Smith - Darts
04:51 - DAL Mavericks (KV) Esports @ LA Lakers (DreamZ) Esports - Basketball
05:00 - 10.00 Bangalore (Race 4) - Horse Racing
05:00 - Anja Wildgruber vs Daria Lopatetska - Tennis
05:00 - Ansan Rush&Cash vs Korean Air Jumbos - Volleyball
05:00 - Dmitry Petrochenko vs Ilya Korogodskii - Table Tennis
05:00 - Galle Gladiators vs Jaffna Stallions - Cricket
05:00 - Goyang Orions vs Mobis Phoebus - Basketball
05:00 - Oleksandr Alieksieev vs Vitalii Vietrov - Table Tennis
05:00 - Perth Glory v FC Tokyo - Soccer
05:00 - Shanghai Shenhua v Ulsan Hyundai - Soccer
05:00 - Tai Sach vs Alexander Crnokrak - Tennis
05:00 - Zeynep Sonmez vs Adriana Rajkovic - Tennis
05:01 - Fufygin/Nashatyrkin vs Agabigun/Altuna - Tennis
05:10 - Joe Murnan vs Ryan Searle - Darts
05:10 - Yehor Riadynskyi vs Yevhen Skorobahatyi - Table Tennis
05:15 - Oleh Pereguda vs Kostiantyn Klymenko - Table Tennis
05:15 - Vladimir Safonov vs Aleksandr Serebrennikov - Table Tennis
05:20 - Bohdan Havryliuk vs Nazar Kasianyk - Table Tennis
05:24 - LA Clippers (PITBULL) Esports @ POR Trail Blazers (KARMA) Esports - Basketball
05:30 - 10.30 Bangalore (Race 5) - Horse Racing
05:30 - Ilya Korogodskii vs Mikhail Panochin - Table Tennis
05:30 - Sergi Perez Contri vs Pablo Vivero Gonzalez - Tennis
05:30 - Simon Whitlock vs Ciaran Teehan - Darts
05:30 - Timofei Skatov vs Miguel Damas - Tennis
05:30 - Vadym Ishchuk vs Oleksandr Buberenko - Table Tennis
05:40 - 10.40 Turffontein (SA) (Race 1) - Horse Racing
05:40 - Oleksandr Kolbasenko vs Serhii Mishchenko - Table Tennis
05:45 - Aleksandr Serebrennikov vs Pavel Semeshin - Table Tennis
05:45 - Andrii Troian vs Volodymyr Melnykov - Table Tennis
05:45 - Oleg Suharkov vs Vadim Evlampiev - Table Tennis
05:50 - Ilya Parnyvoda vs Viktor Bereza - Table Tennis
05:53 - 10.53 Towcester (Race 1) - Greyhounds
05:55 - 10.55 Auteuil (Race 1) - Horse Racing
06:00 - 11.00 Bangalore (Race 6) - Horse Racing
06:00 - Alexey Vatutin vs Carlos Taberner - Tennis
06:00 - Ivan Afanasev vs Dmitry Petrochenko - Table Tennis
06:00 - Jiri Vojtech vs Radek Danicek - Table Tennis
06:00 - Kimmer Coppejans / Sergio Martos Gornes vs Julian Lenz / Daniel Masur - Tennis
06:00 - Oz/Sezer vs Baykal/Turkmen - Tennis
06:00 - Runa 2 vs UNICS Kazan 2 - Basketball
06:09 - 11.09 Towcester (Race 2) - Greyhounds
06:10 - 11.10 Turffontein (SA) (Race 2) - Horse Racing
06:10 - Ryan Searle vs Geert Nentjes - Darts
06:15 - Oleh Pereguda vs Yevhen Yakymchuk - Table Tennis
06:15 - Patrik Klos vs Tomas Tregler - Table Tennis
06:20 - Dmytro Prokopenko vs Bohdan Havryliuk - Table Tennis
06:24 - 11.24 Towcester (Race 3) - Greyhounds
06:25 - 11.25 Auteuil (Race 2) - Horse Racing
06:30 - 11.30 Bangalore (Race 7) - Horse Racing
06:30 - Andrei Putuntica vs Evgueni Chtchetinine - Table Tennis
06:30 - Michael Smith vs Simon Whitlock - Darts
06:30 - Vadym Ishchuk vs Vitalii Vietrov - Table Tennis
06:31 - Akkoyun/Turker vs Dica/Madaras - Tennis
06:31 - Manda/Tomescu vs Aksu/Erel - Tennis
06:32 - LA Lakers (DreamZ) Esports @ GS Warriors (MILKMAN) Esports - Basketball
06:35 - Ruslan Onishchenko vs Andrii Peretiatko - Table Tennis
06:35 - Shanxi Loongs vs Guangdong Southern Tigers - Basketball
06:39 - 11.39 Towcester (Race 4) - Greyhounds
06:40 - 11.40 Turffontein (SA) (Race 3) - Horse Racing
06:45 - Dmitrij Prokopcov vs David Reitspies - Table Tennis
06:50 - Ilya Parnyvoda vs Yaroslav Voitenko - Table Tennis
06:50 - Joe Murnan vs Ciaran Teehan - Darts
06:54 - 11.54 Towcester (Race 5) - Greyhounds
06:55 - 11.55 Auteuil (Race 3) - Horse Racing
07:00 - 12.00 Bangalore (Race 8) - Horse Racing
07:00 - Radek Danicek vs Rostislav Hasmanda - Table Tennis
07:05 - Ivan Diachenko vs Vladyslav Lytvynov - Table Tennis
07:06 - DAL Mavericks (KV) Esports @ POR Trail Blazers (KARMA) Esports - Basketball
07:09 - 12.09 Towcester (Race 6) - Greyhounds
07:10 - 12.10 Turffontein (SA) (Race 4) - Horse Racing
07:10 - Geert Nentjes vs Krzysztof Ratajski - Darts
07:15 - Jiri Vrablik vs Michal Obeslo - Table Tennis
07:22 - 12.22 Market Rasen (Race 1) - Horse Racing
07:24 - 12.24 Towcester (Race 7) - Greyhounds
07:25 - 12.25 Auteuil (Race 4) - Horse Racing
07:30 - 12.30 Clonmel (Race 1) - Horse Racing
07:30 - Jozef Kovalik vs Altug Celikbilek - Tennis
07:30 - Lukas Adamec vs Jiri Vojtech - Table Tennis
07:30 - Michael Smith vs Ryan Searle - Darts
07:30 - Novosibirsk vs Khimki Podmoskovie - Basketball
07:30 - Sergey Kuzmin vs Vladislav Rachkov - Table Tennis
07:30 - Sibir Novosibirsk v HC Sochi - Ice Hockey
07:37 - 12.37 Leicester (Race 1) - Horse Racing
07:39 - 12.39 Towcester (Race 8) - Greyhounds
07:40 - LA Lakers (DreamZ) Esports @ LA Clippers (PITBULL) Esports - Basketball
07:45 - 12.45 Wincanton (Race 1) - Horse Racing
07:45 - Andrey Andreev vs Aleksandr Poprocky - Table Tennis
07:45 - Martin Olejnik vs Tomas Konecny - Table Tennis
07:50 - 12.50 Turffontein (SA) (Race 5) - Horse Racing
07:50 - Simon Whitlock vs Joe Murnan - Darts
07:52 - 12.52 Market Rasen (Race 2) - Horse Racing
07:54 - 12.54 Towcester (Race 9) - Greyhounds
08:00 - 1.00 Clonmel (Race 2) - Horse Racing
08:00 - Beijing Guoan v Chiangrai Utd - Soccer
08:00 - Dynamo Riga v Traktor Chelyabinsk - Ice Hockey
08:00 - Jiri Vojtech vs Rostislav Hasmanda - Table Tennis
08:00 - Judd Trump vs Ricky Walden - Snooker
08:00 - Melbourne Victory v FC Seoul - Soccer
08:00 - Temp Sumz Revda vs Uralmash Ekaterinburg - Basketball
08:00 - Xiao Guodong vs Jack Lisowski - Snooker
08:07 - 1.07 Auteuil (Race 5) - Horse Racing
08:07 - 1.07 Leicester (Race 2) - Horse Racing
08:09 - 1.09 Towcester (Race 10) - Greyhounds
08:10 - Ciaran Teehan vs Geert Nentjes - Darts
08:13 - GS Warriors (MILKMAN) Esports @ MIL Bucks (TRAPSTAR) Esports - Basketball
08:15 - 1.15 Wincanton (Race 2) - Horse Racing
08:15 - Pavel Vshivkov vs Evgeny Madan - Table Tennis
08:15 - Yevhen Yakymchuk vs Oleh Karpenko - Table Tennis
08:20 - Bohdan Havryliuk vs Viktor Bereza - Table Tennis
08:22 - 1.22 Market Rasen (Race 3) - Horse Racing
08:24 - 1.24 Towcester (Race 11) - Greyhounds
08:25 - 1.25 Turffontein (SA) (Race 6) - Horse Racing
08:30 - 1.30 Clonmel (Race 3) - Horse Racing
08:30 - Curico Unido v Audax Italiano - Soccer
08:30 - Krzysztof Ratajski vs Michael Smith - Darts
08:30 - Radek Danicek vs Lukas Adamec - Table Tennis
08:35 - Kateryna Zhuchkova vs Nadiia Harmash - Table Tennis
08:37 - 1.37 Leicester (Race 3) - Horse Racing
08:39 - 1.39 Towcester (Race 12) - Greyhounds
08:40 - Konstiantyn Tsoi vs Oleh Ponomarenko - Table Tennis
08:42 - 1.42 Auteuil (Race 6) - Horse Racing
08:45 - 1.45 Wincanton (Race 3) - Horse Racing
08:45 - Aleksandr Poprocky vs Pavel Vshivkov - Table Tennis
08:45 - Patrik Klos vs Jiri Vrablik - Table Tennis
08:50 - Ryan Searle vs Simon Whitlock - Darts
08:50 - Yaroslav Voitenko vs Nazar Kasianyk - Table Tennis
08:52 - 1.52 Market Rasen (Race 4) - Horse Racing
09:00 - 2.00 Clonmel (Race 4) - Horse Racing
09:00 - 2.00 Turffontein (SA) (Race 7) - Horse Racing
09:00 - Arka Gdynia Women vs Fenerbahce Women - Basketball
09:00 - ATK Mohun Bagan v Odisha FC - Soccer
09:00 - Avtomobilist Yekaterinburg v Dynamo Moscow - Ice Hockey
09:00 - Dambulla Viiking vs Kandy Tuskers - Cricket
09:00 - Martin Redlicki / Hunter Reese vs Matheus P De Almeida / Joao Lucas Reis da Silva - Tennis
09:00 - MBA Moscow 2 vs Nizhny Novgorod 2 - Basketball
09:00 - Metallurg Magnitogorsk v SKA St Petersburg - Ice Hockey
09:00 - Renzo Olivo vs Facundo Bagnis - Tennis
09:00 - Universitet Surgut vs CSKA Moscow 2 - Basketball
09:00 - Virtus Pro vs BIG - Esports
09:07 - 2.07 Leicester (Race 4) - Horse Racing
09:10 - Volodymyr Kononikhin vs Oleksandr Bryzhevatyi - Table Tennis
09:15 - 2.15 Wincanton (Race 4) - Horse Racing
09:15 - Evgeny Madan vs Andrey Andreev - Table Tennis
09:15 - Olena Nalisnikovska vs Elina Vakhrusheva - Table Tennis
09:17 - 2.17 Auteuil (Race 7) - Horse Racing
09:21 - GS Warriors (MILKMAN) Esports @ DAL Mavericks (KV) Esports - Basketball
09:22 - 2.22 Market Rasen (Race 5) - Horse Racing
09:25 - Yurii Kolesnyk vs Rodion Kapinus - Table Tennis
09:30 - 2.30 Clonmel (Race 5) - Horse Racing
09:30 - Andrea Arnaboldi vs Frederico Ferreira Silva - Tennis
09:30 - Michael Smith vs Ciaran Teehan - Darts
09:30 - Zdenek Kolar / Andrea Vavassori vs Pavel Kotov / Alexey Vatutin - Tennis
09:35 - Kateryna Zhuchkova vs Roksolana Kurdova - Table Tennis
09:37 - 2.37 Leicester (Race 5) - Horse Racing
09:40 - Vitalii Obukhov vs Valerii Davydov - Table Tennis
09:45 - 2.45 Wincanton (Race 5) - Horse Racing
09:45 - Andrey Andreev vs Pavel Vshivkov - Table Tennis
09:45 - Valeriia Stepanovska vs Anastasiia Mydvetska - Table Tennis
09:50 - Ryan Searle vs Krzysztof Ratajski - Darts
09:52 - 2.52 Auteuil (Race 8) - Horse Racing
09:52 - 2.52 Market Rasen (Race 6) - Horse Racing
10:00 - 3.00 Clonmel (Race 6) - Horse Racing
10:00 - Martin Bittner vs Radek Rose - Table Tennis
10:00 - Valerii Merzlikin vs Andrii Dombrovskyi - Table Tennis
10:02 - GS Warriors (Obsidian) Esports @ LA Clippers (Verve) Esports - Basketball
10:05 - Yevheniia Severina vs Nadiia Harmash - Table Tennis
10:07 - 3.07 Leicester (Race 6) - Horse Racing
10:10 - Konstiantyn Tsoi vs Oleksandr Bryzhevatyi - Table Tennis
10:10 - Simon Whitlock vs Geert Nentjes - Darts
10:15 - 3.15 Wincanton (Race 6) - Horse Racing
10:15 - Aleksandr Poprocky vs Evgeny Madan - Table Tennis
10:15 - Alina Novosad vs Olena Nalisnikovska - Table Tennis
10:22 - 3.22 Market Rasen (Race 7) - Horse Racing
10:30 - 3.30 Clonmel (Race 7) - Horse Racing
10:30 - Dmytro Lazuryk vs Valerii Merzlikin - Table Tennis
10:30 - Joe Murnan vs Michael Smith - Darts
10:30 - Petr Bradac vs Jan Svoboda - Table Tennis
10:35 - Kateryna Zhuchkova vs Yevheniia Severina - Table Tennis
10:36 - CHI Bulls (Riffraff) Esports @ BKN Nets (Phantonym) Esports - Basketball
10:37 - 3.37 Leicester (Race 7) - Horse Racing
10:40 - Valerii Davydov vs Oleh Ponomarenko - Table Tennis
10:45 - 3.45 Wincanton (Race 7) - Horse Racing
10:45 - Valeriia Stepanovska vs Elina Vakhrusheva - Table Tennis
10:50 - Ciaran Teehan vs Ryan Searle - Darts
10:55 - Yurii Kolesnyk vs Oleksandr Paniotov - Table Tennis
11:00 - Famila Schio Women vs TTT Riga Women - Basketball
11:00 - Francisco Cerundolo vs Facundo Mena - Tennis
11:00 - Geoffrey Blancaneaux / Nino Serdarusic vs Andre Begemann / Albano Olivetti - Tennis
11:00 - Goncalo Falcao / Pedro Sousa vs Lloyd Glasspool / Harri Heliovaara - Tennis
11:00 - Maardu Linnameeskond v FC Kuressaare - Soccer
11:00 - Vladyslav Mishchenko vs Andrii Dombrovskyi - Table Tennis
11:05 - Roksolana Kurdova vs Nadiia Harmash - Table Tennis
11:10 - Krzysztof Ratajski vs Simon Whitlock - Darts
11:10 - SA Spurs (Bane) Esports @ LA Lakers (Jacuzzi) Esports - Basketball
11:10 - Volodymyr Kononikhin vs Vitalii Obukhov - Table Tennis
11:15 - Olena Nalisnikovska vs Anastasiia Mydvetska - Table Tennis
11:25 - Ruslan Solomko vs Rodion Kapinus - Table Tennis
11:30 - Busto Arsizio Women vs Schweriner Women - Volleyball
11:30 - CSKA Moscow v Dynamo Minsk - Ice Hockey
11:30 - HC Vityaz v Torpedo Nizhny Novgorod - Ice Hockey
11:30 - Luis David Martinez / Felipe Alves vs Marcelo Tomas Barrios Vera / Alejandro Tabilo - Tennis
11:30 - Neftekhimik Niznekamsk v AK Bars Kazan - Ice Hockey
11:40 - Konstiantyn Tsoi vs Valerii Davydov - Table Tennis
11:44 - LA Lakers (Jacuzzi) Esports @ BKN Nets (Phantonym) Esports - Basketball
11:45 - Alina Novosad vs Elina Vakhrusheva - Table Tennis
12:00 - Andrii Dombrovskyi vs Vladyslav Mishchenko - Table Tennis
12:00 - CSKA Moscow vs Olympiacos - Basketball
12:00 - Fnatic vs MIBR - Esports
12:00 - Martin Bittner vs Petr Bradac - Table Tennis
12:00 - Romania Women vs Germany Women - Handball
12:00 - Sopron Women vs Galatasaray Women - Basketball
12:00 - Zenit St. Petersburg vs Fenerbahce - Basketball
12:00 - ZVVZ USK Prague Women vs Lyon Women - Basketball
12:05 - Nadiia Harmash vs Roksolana Kurdova - Table Tennis
12:10 - 5.10 Marseille (Race 4) - Horse Racing
12:15 - Russia Women vs Spain Women - Handball
12:15 - Valeriia Stepanovska vs Olena Nalisnikovska - Table Tennis
12:18 - GS Warriors (Obsidian) Esports @ CHI Bulls (Riffraff) Esports - Basketball
12:30 - Andrii Dombrovskyi vs Valerii Merzlikin - Table Tennis
12:30 - Bilbao vs BC Andorra - Basketball
12:30 - Lokomotiv-pro Women vs Proton-pro Women - Volleyball
12:30 - Radek Rose vs Jan Svoboda - Table Tennis
12:45 - Elina Vakhrusheva vs Anastasiia Mydvetska - Table Tennis
12:45 - HC Motor vs RK Celje - Handball
12:45 - Meshkov Brest vs Elverum - Handball
12:45 - SG Flensburg Handewitt vs Pick Szeged - Handball
12:45 - VK Vestsjaelland Women vs Holte IF Women - Volleyball
12:51 - SA Spurs (Bane) Esports @ LA Clippers (Verve) Esports - Basketball
12:55 - Igor Trydukh vs Oleksandr Paniotov - Table Tennis
13:00 - Almeria v Mallorca - Soccer
13:00 - Braunschweig vs Giessen 46ers - Basketball
13:00 - Esbjerg v Kolding IF - Soccer
13:00 - Färjestad BK v Skellefteå AIK - Ice Hockey
13:00 - HV71 v Djurgårdens IF - Ice Hockey
13:00 - IFK Kristianstad vs Ystads IF HF - Handball
13:00 - IK Oskarshamn v Växjö Lakers HC - Ice Hockey
13:00 - IK Sävehof vs IFK Skövde HK - Handball
13:00 - Leksands IF v Brynäs IF - Ice Hockey
13:00 - Linköping HC v Rögle BK - Ice Hockey
13:00 - Luleå Hockey v IF Malmö Redhawks - Ice Hockey
13:00 - Oviedo v Alcorcon - Soccer
13:00 - Telekom Bonn vs Hamburg Towers - Basketball
13:00 - Tenerife v Sabadell - Soccer
13:05 - 6.05 Hipo Chile - Horse Racing
13:10 - Konstiantyn Tsoi vs Vitalii Obukhov - Table Tennis
13:15 - Fehérvár AV19 vs EC VSV - Ice Hockey
13:15 - Valeriia Stepanovska vs Alina Novosad - Table Tennis
13:15 - Vienna Capitals vs HC TWK Innsbruck - Ice Hockey
13:25 - LA Lakers (Jacuzzi) Esports @ CHI Bulls (Riffraff) Esports - Basketball
13:25 - Roman Hnoievoi vs Rodion Kapinus - Table Tennis
13:30 - Andrii Dombrovskyi vs Dmytro Lazuryk - Table Tennis
13:30 - Nicolas Alvarez / Aziz Dougaz vs Sadio Doumbia / Fabien Reboul - Tennis
13:31 - 6.31 Hipo Chile - Horse Racing
13:35 - Nadiia Harmash vs Kateryna Zhuchkova - Table Tennis
13:40 - Volodymyr Kononikhin vs Valerii Davydov - Table Tennis
13:59 - BKN Nets (Phantonym) Esports @ LA Clippers (Verve) Esports - Basketball
14:00 - Brondby Women vs Koge Women - Volleyball
14:00 - Carlos Barbosa vs Corinthians - Futsal
14:00 - Graeme Dott vs Kyren Wilson - Snooker
14:00 - Lu Ning vs Pang Junxu - Snooker
14:00 - Lukas Boruvka vs Jakub Boruvka - Table Tennis
14:00 - Race 1 Fair Grounds - US Horse Racing
14:00 - Royal Pari FC v Atletico Palmaflor Vinto - Soccer
14:00 - Uni Girona Women vs UMMC Ekaterinburg Women - Basketball
14:05 - Maccabi Tel Aviv vs Crvena Zvezda - Basketball
14:05 - Roksolana Kurdova vs Yevheniia Severina - Table Tennis
14:10 - Oleksandr Bryzhevatyi vs Oleh Ponomarenko - Table Tennis
14:29 - Race 2 Fair Grounds - US Horse Racing
14:30 - Norway Women vs Poland Women - Handball
14:30 - Rzeszow Women vs Scandicci Women - Volleyball
14:30 - Sweden Women vs Czech Republic Women - Handball
14:33 - SA Spurs (Bane) Esports @ GS Warriors (Obsidian) Esports - Basketball
14:40 - Konstiantyn Tsoi vs Volodymyr Kononikhin - Table Tennis
14:45 - Milano vs Panathinaikos - Basketball
14:55 - Oleksandr Paniotov vs Rodion Kapinus - Table Tennis
14:58 - Race 3 Fair Grounds - US Horse Racing
15:00 - Basket Landes Women vs Bourges Basket Women - Basketball
15:00 - Daniel Elahi Galan vs Sebastian Baez - Tennis
15:00 - Jakub Boruvka vs David Prusa - Table Tennis
15:00 - Valencia vs Alba Berlin - Basketball
15:09 - GS Warriors (Obsidian) Esports @ LA Lakers (Jacuzzi) Esports - Basketball
15:10 - Vitalii Obukhov vs Oleh Ponomarenko - Table Tennis
15:20 - Roman Zholubak vs Andrey Lukatsky - Table Tennis
15:27 - Race 4 Fair Grounds - US Horse Racing
15:30 - Pinheiros vs Flamengo - Basketball
15:30 - Sporting Gijon v Albacete - Soccer
15:40 - Valerii Davydov vs Oleksandr Bryzhevatyi - Table Tennis
15:42 - BKN Nets (Phantonym) Esports @ SA Spurs (Bane) Esports - Basketball
15:55 - Igor Trydukh vs Rodion Kapinus - Table Tennis
15:56 - Race 5 Fair Grounds - US Horse Racing
16:15 - Nacional Potosi v Oriente Petrolero - Soccer
16:16 - LA Clippers (Verve) Esports @ CHI Bulls (Riffraff) Esports - Basketball
16:25 - Race 6 Fair Grounds - US Horse Racing
16:25 - Ruslan Solomko vs Oleksandr Paniotov - Table Tennis
16:40 - GS Warriors (Andradisfc) Esports vs LA Lakers (Sedel_AACM) Esports - Basketball
16:40 - NO Pelicans (Henriq95) Esports vs MIL Bucks (IsacGaara) Esports - Basketball
16:50 - CHI Bulls (Riffraff) Esports @ SA Spurs (Bane) Esports - Basketball
16:54 - Race 7 Fair Grounds - US Horse Racing
17:00 - Rafael Matos / Joao Menezes vs Martin Cuevas / Guillermo Duran - Tennis
17:03 - 10.03 Hipo Chile - Horse Racing
17:15 - Union La Calera v Junior - Soccer
17:23 - Race 8 Fair Grounds - US Horse Racing
17:24 - BKN Nets (Phantonym) Esports @ GS Warriors (Obsidian) Esports - Basketball
17:30 - GS Warriors (Andradisfc) Esports vs DAL Mavericks (Andersamp10) Esports - Basketball
17:52 - Race 9 Fair Grounds - US Horse Racing
18:00 - CHI Bulls (Vermicious) Esports @ MIL Bucks (Bridgewater) Esports - Basketball
18:00 - Union Espanola v Universidad de Concepcion - Soccer
18:20 - DAL Mavericks (Andersamp10) Esports vs NO Pelicans (Henriq95) Esports - Basketball
18:30 - Sao Paulo vs Campo Mourao - Basketball
18:35 - POR Trail Blazers (Vernality) Esports @ DAL Mavericks (Goodfella) Esports - Basketball
19:10 - DAL Mavericks (Andersamp10) Esports vs MIL Bucks (IsacGaara) Esports - Basketball
19:30 - AD Vasco Da Gama U20 v Defensa y Justicia - Soccer
19:30 - Gremio v Guarani Asuncion - Soccer
19:30 - Operario PR v Avai - Soccer
19:30 - Universidad Catolica v CA River Plate - Soccer
20:00 - Jaguares de Cordoba v Atletico Bucaramanga - Soccer
20:00 - LA Lakers (Sedel_AACM) Esports vs DAL Mavericks (Andersamp10) Esports - Basketball
20:00 - NO Pelicans (Henriq95) Esports vs GS Warriors (Andradisfc) Esports - Basketball
20:40 - Race 1 Penola - Horse Racing
21:15 - Race 2 Penola - Horse Racing
21:50 - Race 3 Penola - Horse Racing
22:25 - Race 4 Penola - Horse Racing
23:30 - Tianjin Pioneers vs Qingdao Eagles - Basketball


More Live Stream
6-Dec - 00:00 - JEF Utd Chiba v Ventforet Kofu - Soccer
6-Dec - 00:00 - Machida Zelvia v Tokyo Verdy - Soccer
6-Dec - 00:00 - Matsumoto Y FC v Albirex Niigata - Soccer
6-Dec - 00:00 - Mito Hollyhock v Tokushima Vortis - Soccer
5-Dec - 00:00 - Shimizu S-Pulse v Kawasaki Frontale - Soccer
6-Dec - 00:00 - Oita v Vegalta Sendai - Soccer
6-Dec - 00:00 - Renofa Yamaguchi v Giravanz Kitakyushu - Soccer
6-Dec - 00:00 - Tochigi SC v Thespa Kusatsu - Soccer
5-Dec - 00:00 - Consadole Sapporo v Cerezo Osaka - Soccer
6-Dec - 00:00 - V-Varen Nagasaki v Montedio Yamagata - Soccer
6-Dec - 00:00 - Avispa Fukuoka v Zweigen Kanazawa - Soccer
5-Dec - 00:00 - Kashiwa Reysol v Nagoya Grampus - Soccer
6-Dec - 01:00 - Jubilo Iwata v Omiya Ardija - Soccer
5-Dec - 01:00 - Busan Sonicboom vs Mobis Phoebus - Basketball
6-Dec - 01:00 - Changwon Sakers vs Anyang KGC - Basketball
5-Dec - 02:00 - Amur Khabarovsk v HC Sochi - Ice Hockey
5-Dec - 02:00 - Yokohama FC v Sagan Tosu - Soccer
5-Dec - 02:30 - Shandong Heroes vs Jiangsu Dragons - Basketball
6-Dec - 03:00 - Incheon Elephants vs Busan Sonicboom - Basketball
6-Dec - 03:00 - Mobis Phoebus vs Seoul Thunders - Basketball
5-Dec - 03:00 - Seoul Thunders vs KCC Egis - Basketball
4-Dec - 04:00 - Spor Toto SK vs Sorgun Bld - Volleyball
5-Dec - 04:30 - Hougang United FC v Albirex Niigata Singapore - Soccer
5-Dec - 04:30 - Lion City Sailors FC v Balestier Khalsa FC - Soccer
5-Dec - 04:30 - Tampines Rovers FC v Geylang International - Soccer
5-Dec - 04:30 - Tanjong Pagar United v Young Lions - Soccer
6-Dec - 05:00 - Galatasaray vs Buyukcekmece - Basketball
7-Dec - 05:00 - KCC Egis vs Dongbu Promy - Basketball
12-Dec - 05:00 - OGM Ormanspor vs Bahcesehir Koleji - Basketball
4-Dec - 05:00 - Shanghai SIPG v Jeonbuk Motors - Soccer
8-Dec - 05:00 - Seoul Knights vs Anyang KGC - Basketball
4-Dec - 05:00 - Sydney FC v Yokohama F-Marinos - Soccer
7-Dec - 05:00 - Colombo Kings vs Galle Gladiators - Cricket
5-Dec - 05:00 - Dambulla Viiking vs Galle Gladiators - Cricket
5-Dec - 05:00 - Heungkuk Pink Spiders Women vs GS Caltex Seoul Women - Volleyball
4-Dec - 05:00 - Korea Expressway Women vs Hyundai Women - Volleyball
4-Dec - 05:00 - Samsung Bluefangs vs Woori Card Wibee - Volleyball
6-Dec - 05:30 - Fatih Karagumruk v Caykur Rizespor - Soccer
5-Dec - 05:30 - Genclerbirligi v Alanyaspor - Soccer
5-Dec - 05:30 - Goztepe v Kayserispor - Soccer
5-Dec - 05:30 - Giresunspor v Eskisehirspor - Soccer
5-Dec - 06:00 - Fakel Voronezh v FC Chayka - Soccer
6-Dec - 06:00 - FC Kuressaare v Maardu Linnameeskond - Soccer
5-Dec - 06:00 - FK Irtysh Omsk v Dinamo Bryansk - Soccer
5-Dec - 06:00 - Krasnodar II v Spartak Moscow II - Soccer
5-Dec - 06:00 - Krylia Sovetov v FK Yenisey - Soccer
5-Dec - 06:00 - Lokomotiv Moscow v Rubin Kazan - Soccer
5-Dec - 06:00 - Neftekhimik Nizhnekamsk v Tomsk - Soccer
5-Dec - 06:00 - Torpedo Moscow v Veles - Soccer
5-Dec - 06:00 - Alania Vladikavkaz v Chertanovo - Soccer
5-Dec - 06:00 - Volgar Astrakhan v FC Orenburg - Soccer
13-Dec - 06:15 - Vitesse v Heerenveen - Soccer
6-Dec - 06:15 - FC Den Bosch v NEC - Soccer
6-Dec - 06:15 - Feyenoord v Heracles - Soccer
5-Dec - 06:30 - Salavat Ulaev UFA v Dynamo Moscow - Ice Hockey
6-Dec - 06:30 - BC Andorra vs Real Betis - Basketball
6-Dec - 06:30 - Bilbao vs Estudiantes - Basketball
12-Dec - 06:30 - Silkeborg IF v FC Fredericia - Soccer
20-Dec - 06:30 - Torino v Bologna - Soccer
13-Dec - 06:30 - Cagliari v Inter Milan - Soccer
5-Dec - 07:00 - Eintracht Braunschweig v St Pauli - Soccer
6-Dec - 07:00 - Lille v Monaco - Soccer
6-Dec - 07:00 - Ross County v Rangers - Soccer
5-Dec - 07:00 - FK Lviv v Ingulets Petrovo - Soccer
5-Dec - 07:00 - Hamburg v Hannover 96 - Soccer
5-Dec - 07:00 - Traktor Chelyabinsk v SKA St Petersburg - Ice Hockey
13-Dec - 07:00 - Hobro IK v Vendsyssel FF - Soccer
4-Dec - 07:00 - Beijing Royal Fighters vs Nanjing Monkey King - Basketball
5-Dec - 07:00 - VfL Osnabruck v Karlsruher SC - Soccer
5-Dec - 07:15 - Fethiye Belediye vs Darussafaka - Basketball
6-Dec - 07:15 - Petkim Spor vs Anadolu Efes - Basketball
6-Dec - 07:30 - Genk v Antwerp - Soccer
5-Dec - 07:30 - Reading v Nottm Forest - Soccer
5-Dec - 07:30 - ACS Sepsi v FC Botosani - Soccer
5-Dec - 07:30 - Viktoria Zizkov v Vysocina Jihlava - Soccer
5-Dec - 08:00 - Levante v Getafe - Soccer
6-Dec - 08:00 - Sonderjyske v FC Nordsjaelland - Soccer
12-Dec - 08:00 - FK Pribram v FC Fastav Zlín - Soccer
5-Dec - 08:00 - Frosinone v Chievo - Soccer
6-Dec - 08:00 - Granada v Huesca - Soccer
5-Dec - 08:00 - Opava v Banik Ostrava - Soccer
5-Dec - 08:00 - Konyaspor v Erzurum BB - Soccer
5-Dec - 08:00 - Lecce v Venezia - Soccer
5-Dec - 08:00 - Menemenspor v Bandirmaspor - Soccer
12-Dec - 08:00 - Opava v Mlada Boleslav - Soccer
6-Dec - 08:00 - Paide Linnameeskond v JK Nomme Kalju - Soccer
5-Dec - 08:00 - Rayo Vallecano v UD Logrones - Soccer
5-Dec - 08:00 - AZ Reserves v Top Oss - Soccer
5-Dec - 08:00 - Spal v Pisa - Soccer
13-Dec - 08:00 - AaB v Lyngby - Soccer
13-Dec - 08:00 - AC Horsens v AGF Aarhus - Soccer
6-Dec - 08:00 - Alcorcon v Almeria - Soccer
6-Dec - 08:00 - Antalyaspor v Ankaragucu - Soccer
4-Dec - 08:00 - Vissel Kobe v Suwon Bluewings - Soccer
5-Dec - 08:00 - Yeni Malatyaspor v Istanbul Basaksehir - Soccer
6-Dec - 08:00 - FC Brno v Ceske Budejovice - Soccer
5-Dec - 08:00 - Boluspor v Altay - Soccer
6-Dec - 08:00 - FC Fredericia v Hvidovre IF - Soccer
12-Dec - 08:00 - Ceske Budejovice v MFK Karvina - Soccer
5-Dec - 08:00 - Fremad Amager v Viborg - Soccer
5-Dec - 08:00 - Cremonese v Virtus Entella - Soccer
4-Dec - 08:30 - Barys Nur-Sultan v Lokomotiv Yaroslavl - Ice Hockey
6-Dec - 08:30 - Malmo FF v Ostersunds FK - Soccer
13-Dec - 08:30 - VVV v Feyenoord - Soccer
6-Dec - 08:30 - Orebro SK v Hammarby - Soccer
5-Dec - 08:30 - BK Amager vs Copenhagen Basketball - Basketball
9-Dec - 08:30 - Palestino v Union La Calera - Soccer
6-Dec - 08:30 - Santiago Wanderers v Coquimbo Unido - Soccer
5-Dec - 08:30 - Spartak Moscow v FK Tambov - Soccer
6-Dec - 08:30 - Djurgarden v Varbergs BoIS FC - Soccer
6-Dec - 08:30 - AZ v FC Groningen - Soccer
6-Dec - 08:30 - Elfsborg v AIK - Soccer
6-Dec - 08:30 - Falkenbergs FF v Mjällby AIF - Soccer
6-Dec - 08:30 - FC Utrecht v ADO Den Haag - Soccer
4-Dec - 08:30 - Cobresal v O\'Higgins - Soccer
8-Dec - 08:30 - Cobresal v Universidad de Concepcion - Soccer
6-Dec - 08:30 - IFK Goteborg v Sirius - Soccer
6-Dec - 08:30 - IFK Norrkoping v Helsingborg - Soccer
6-Dec - 08:30 - Kalmar FF v BK Hacken - Soccer
13-Dec - 09:00 - FC Helsingor v Esbjerg - Soccer
5-Dec - 09:00 - Ljungskile SK v Degerfors - Soccer
6-Dec - 09:00 - Vendsyssel FF v Silkeborg IF - Soccer
6-Dec - 09:00 - Nantes v Strasbourg - Soccer
13-Dec - 09:00 - Napoli v Sampdoria - Soccer
12-Dec - 09:00 - HNK Gorica v NK Osijek - Soccer
13-Dec - 09:00 - HNK Sibenik v Istra 1961 - Soccer
5-Dec - 09:00 - NK Osijek v NK Varazdin - Soccer
5-Dec - 09:00 - Orgryte IS v Umeå FC - Soccer
20-Dec - 09:00 - Inter Milan v Spezia - Soccer
6-Dec - 09:00 - Parma v Benevento - Soccer
6-Dec - 09:00 - Piast Gliwice v Zaglebie Lubin - Soccer
6-Dec - 09:00 - Roma v Sassuolo - Soccer
4-Dec - 09:00 - Fenerbahce Women vs Lyon Women - Basketball
6-Dec - 09:00 - Slaven Belupo v Dinamo Zagreb - Soccer
5-Dec - 09:00 - Northeast United v East Bengal Club - Soccer
5-Dec - 09:00 - Spezia v Lazio - Soccer
5-Dec - 09:00 - Trelleborgs FF v Halmstad - Soccer
5-Dec - 09:00 - Troyes v Paris FC - Soccer
5-Dec - 09:00 - AFC Eskilstuna v Norrby IF - Soccer
5-Dec - 09:00 - Västerås SK FK v Osters IF - Soccer
5-Dec - 09:00 - Akropolis IF v Jonkopings Sodra - Soccer
5-Dec - 09:00 - Kandy Tuskers vs Colombo Kings - Cricket
6-Dec - 09:00 - Angers v Lorient - Soccer
13-Dec - 09:00 - Atalanta v Fiorentina - Soccer
6-Dec - 09:00 - Rapla vs Tartu Ulikool - Basketball
13-Dec - 09:00 - Bologna v Roma - Soccer
6-Dec - 09:00 - Bordeaux v Brest - Soccer
6-Dec - 09:00 - AC Reggiana 1919 v Monza - Soccer
12-Dec - 09:00 - Crotone v Spezia - Soccer
12-Dec - 09:00 - Warta Poznan v Pogon Szczecin - Soccer
5-Dec - 09:00 - Dalkurd FF v Al-Gaish - Soccer
5-Dec - 09:00 - HK Malmö vs Lugi HF - Handball
6-Dec - 09:00 - Dijon v St Etienne - Soccer
4-Dec - 09:00 - Colombo Kings vs Jaffna Stallions - Cricket
7-Dec - 09:00 - Jaffna Stallions vs Dambulla Viiking - Cricket
20-Dec - 09:00 - Benevento v Genoa - Soccer
4-Dec - 09:00 - Chennaiyin FC v Bengaluru - Soccer
5-Dec - 09:00 - GIF Sundsvall v IK Brage - Soccer
5-Dec - 09:00 - Jagiellonia Bialystok v Warta Poznan - Soccer
5-Dec - 09:15 - Frölunda HC v Rögle BK - Ice Hockey
5-Dec - 09:15 - Skellefteå AIK v Brynäs IF - Ice Hockey
5-Dec - 09:15 - Växjö Lakers HC v Linköping HC - Ice Hockey
5-Dec - 09:30 - Eintracht Frankfurt v Borussia Dortmund - Soccer
5-Dec - 09:30 - Kunlun Red Star v Torpedo Nizhny Novgorod - Ice Hockey
6-Dec - 09:30 - Bursaspor vs Pinar Karsiyaka - Basketball
5-Dec - 09:30 - Reggina v Brescia - Soccer
5-Dec - 09:30 - SC Freiburg v Borussia M\'gladbach - Soccer
5-Dec - 09:30 - Arminia Bielefeld v Mainz - Soccer
8-Dec - 09:30 - Dinamo Bucuresti vs Füchse Berlin - Handball
6-Dec - 09:30 - London Irish v Sale Sharks - Rugby Union
5-Dec - 09:30 - Cologne v Wolfsburg - Soccer
5-Dec - 10:00 - Morton v Hearts - Soccer
6-Dec - 10:00 - Espanyol v Sporting Gijon - Soccer
5-Dec - 10:00 - Raith v Dunfermline - Soccer
13-Dec - 10:00 - FC Nordsjaelland v FC Copenhagen - Soccer
5-Dec - 10:00 - St Mirren v Aberdeen - Soccer
12-Dec - 10:00 - FK Teplice v Sigma Olomouc - Soccer
5-Dec - 10:00 - Vejle v Midtjylland - Soccer
6-Dec - 10:00 - Mlada Boleslav v FK Teplice - Soccer
5-Dec - 10:00 - AEK vs PAOK - Basketball
6-Dec - 10:00 - KFCO Beerschot Wilrijk v Eupen - Soccer
5-Dec - 10:00 - BMS Herlev Wolfpack vs Bakken Bears - Basketball
12-Dec - 10:00 - Motherwell v St Mirren - Soccer
6-Dec - 10:00 - Nacional v Santa Clara - Soccer
12-Dec - 10:00 - Pardubice v FC Brno - Soccer
5-Dec - 10:00 - Ponferradina v Las Palmas - Soccer
5-Dec - 10:00 - Parnu vs Kalev/Cramo - Basketball
5-Dec - 10:00 - Pato Basquete vs Sao Paulo - Basketball
6-Dec - 10:00 - Plymouth Raiders vs Newcastle Eagles - Basketball
5-Dec - 10:00 - Shakhtar Donetsk v FK Minai - Soccer
6-Dec - 10:00 - Sheffield Sharks vs Surrey Scorchers - Basketball
6-Dec - 10:00 - TALTECH vs TLU/Kalev - Basketball
5-Dec - 10:00 - Coventry v Rotherham - Soccer
6-Dec - 10:00 - Westerlo v Lommel - Soccer
5-Dec - 10:00 - Alloa v Ayr - Soccer
5-Dec - 10:00 - Leicester v Exeter Chiefs - Rugby Union
5-Dec - 10:00 - Poland Women vs Romania Women - Handball
5-Dec - 10:00 - Wasps v Newcastle Falcons - Rugby Union
5-Dec - 10:00 - Worcester Warriors v Bath - Rugby Union
5-Dec - 10:00 - FC Fastav Zlín v FK Jablonec - Soccer
6-Dec - 10:00 - Serbia Women vs Hungary Women - Handball
5-Dec - 10:00 - Dundee v Arbroath - Soccer
6-Dec - 10:00 - FC Copenhagen v AC Horsens - Soccer
5-Dec - 10:00 - Netzhoppers KW vs TSV Unterhaching - Volleyball
5-Dec - 10:00 - VCO Berlin vs TSV Unterhaching - Volleyball
5-Dec - 10:04 - Köping Stars vs Södertälje - Basketball
5-Dec - 10:15 - Sevilla v Real Madrid - Soccer
6-Dec - 10:15 - Osasuna v Real Betis - Soccer
5-Dec - 10:15 - Waasland-Beveren v Royal Excel Mouscron - Soccer
5-Dec - 10:15 - Atromitos Athinon v Aris Salonika - Soccer
5-Dec - 10:30 - RKC v VVV - Soccer
5-Dec - 10:30 - Guimaraes v Portimonense - Soccer
4-Dec - 10:30 - Basket Landes Women vs Sopron Women - Basketball
5-Dec - 10:30 - PSV Reserves v Roda JC - Soccer
5-Dec - 10:30 - Moreirense v Gil Vicente - Soccer
5-Dec - 10:30 - Schweriner Women vs Vilsbiburg Women - Volleyball
13-Dec - 10:45 - PSV v FC Utrecht - Soccer
6-Dec - 10:45 - Ystads IF HF vs IFK Kristianstad - Handball
6-Dec - 10:45 - Heerenveen v PSV - Soccer
5-Dec - 11:00 - FK Austria Vienna v SK Sturm Graz - Soccer
4-Dec - 11:00 - Tuzlaspor v Istanbulspor - Soccer
5-Dec - 11:00 - Galatasaray v Hatayspor - Soccer
13-Dec - 11:00 - HNK Rijeka v Dinamo Zagreb - Soccer
6-Dec - 11:00 - Baskonia vs Gipuzkoa - Basketball
5-Dec - 11:00 - Krasnodar v Rotor Volgograd - Soccer
6-Dec - 11:00 - Reims v Nice - Soccer
5-Dec - 11:00 - Rennes v Lens - Soccer
6-Dec - 11:00 - Mjondalen v IK Start - Soccer
6-Dec - 11:00 - Molde v Aalesund - Soccer
12-Dec - 11:00 - NK Varazdin v Hajduk Split - Soccer
6-Dec - 11:00 - Sandefjord v Viking FK - Soccer
6-Dec - 11:00 - SK Brann v Sarpsborg - Soccer
6-Dec - 11:00 - Stromsgodset v Haugesund - Soccer
4-Dec - 11:00 - UMMC Ekaterinburg Women vs TTT Riga Women - Basketball
6-Dec - 11:00 - Unicaja Malaga vs UCAM Murcia - Basketball
6-Dec - 11:00 - Adana Demirspor v Akhisar Belediye - Soccer
6-Dec - 11:00 - Valerenga v Rosenborg - Soccer
5-Dec - 11:00 - Balikesirspor v Samsunspor - Soccer
4-Dec - 11:00 - Bursaspor v Umraniyespor - Soccer
6-Dec - 11:00 - Bodo/Glimt v Stabaek - Soccer
8-Dec - 11:00 - Tatabanya vs GOG - Handball
5-Dec - 11:00 - Istra 1961 v HNK Gorica - Soccer
6-Dec - 11:00 - Denizlispor v Fenerbahce - Soccer
6-Dec - 11:30 - Lech Poznan v Podbeskidzie Bielsko Biala - Soccer
12-Dec - 11:30 - Gornik Zabrze v Cracovia Krakow - Soccer
4-Dec - 11:30 - Anadolu Efes vs Baskonia - Basketball
13-Dec - 11:30 - Rakow Czestochowa v Jagiellonia Bialystok - Soccer
4-Dec - 11:30 - Besiktas v Kasimpasa - Soccer
7-Dec - 11:30 - Trabzonspor v Sivasspor - Soccer
5-Dec - 12:00 - IF Malmö Redhawks v Djurgårdens IF - Ice Hockey
5-Dec - 12:00 - IK Oskarshamn v HV71 - Ice Hockey
5-Dec - 12:00 - Leksands IF v Luleå Hockey - Ice Hockey
5-Dec - 12:00 - Örebro HK v Färjestad BK - Ice Hockey
9-Dec - 12:00 - Haugesund v Bodo/Glimt - Soccer
4-Dec - 12:00 - NK Lokomotiva Zagreb v HNK Sibenik - Soccer
4-Dec - 12:00 - Arka Gdynia Women vs ZVVZ USK Prague Women - Basketball
7-Dec - 12:00 - Pogon Szczecin v Stal Mielec - Soccer
9-Dec - 12:00 - Kristiansund BK v Odd BK - Soccer
14-Dec - 12:00 - Lechia Gdansk v Wisla Plock - Soccer
8-Dec - 12:00 - Cedevita Olimpija vs Trento - Basketball
6-Dec - 12:00 - Cheshire Phoenix vs Bristol Flyers - Basketball
5-Dec - 12:00 - Eurobasket Roma vs Rieti - Basketball
6-Dec - 12:00 - Fenerbahce vs Afyon Belediyesi - Basketball
11-Dec - 12:00 - NK Lokomotiva Zagreb v Slaven Belupo - Soccer
5-Dec - 12:00 - Gaziantep vs Tofas - Basketball
5-Dec - 12:00 - Iberostar Tenerife vs Monbus Obradoiro - Basketball
11-Dec - 12:00 - Podbeskidzie Bielsko Biala v Piast Gliwice - Soccer
6-Dec - 12:00 - Manchester Giants vs Glasgow Rocks - Basketball
19-Dec - 12:00 - Sampdoria v Crotone - Soccer
9-Dec - 12:00 - Sarpsborg v Sandefjord - Soccer
4-Dec - 12:00 - Bohemians 1905 vs Pardubice - Soccer
9-Dec - 12:00 - Aalesund v Stromsgodset - Soccer
5-Dec - 12:00 - Urania Milano vs Trapani - Basketball
11-Dec - 12:00 - Viborg v HB Køge - Soccer
6-Dec - 12:00 - Crotone v Napoli - Soccer
20-Dec - 12:00 - Atalanta v Roma - Soccer
4-Dec - 12:00 - Bohemians 1905 v Pardubice - Soccer
5-Dec - 12:00 - Aachen Women vs VfB Suhl Women - Volleyball
5-Dec - 12:00 - Erfurt Women vs Stuttgart Women - Volleyball
6-Dec - 12:00 - Lyngby v Randers FC - Soccer
6-Dec - 12:15 - Brescia vs Fortitudo Bologna - Basketball
6-Dec - 12:15 - Brindisi vs Cantu - Basketball
5-Dec - 12:15 - Mirandes v Lugo - Soccer
6-Dec - 12:15 - Standard Liege v KV Mechelen - Soccer
6-Dec - 12:15 - Treviso vs Pesaro - Basketball
6-Dec - 12:15 - Virtus Bologna vs Dinamo Sassari - Basketball
6-Dec - 12:15 - Virtus Roma vs Trieste - Basketball
6-Dec - 12:15 - Albacete v Girona - Soccer
6-Dec - 12:15 - Croatia Women vs Netherlands Women - Handball
5-Dec - 12:15 - Czech Republic Women vs Russia Women - Handball
4-Dec - 12:15 - France Women vs Montenegro Women - Handball
5-Dec - 12:15 - Germany Women vs Norway Women - Handball
7-Dec - 12:15 - Germany Women vs Poland Women - Handball
5-Dec - 12:15 - Winterthur v FC Thun - Soccer
4-Dec - 12:15 - Hungary Women vs Croatia Women - Handball
8-Dec - 12:15 - Montenegro Women vs Slovenia Women - Handball
8-Dec - 12:15 - Serbia Women vs Croatia Women - Handball
6-Dec - 12:15 - Slovenia Women vs France Women - Handball
7-Dec - 12:15 - Spain Women vs Czech Republic Women - Handball
5-Dec - 12:20 - Weymouth v Halifax - Soccer
4-Dec - 12:30 - FC Juniors OO v Austria Klagenfurt - Soccer
5-Dec - 12:30 - FC Mariupol v Dynamo Kiev - Soccer
4-Dec - 12:30 - Dynamo Riga v Severstal Cherepovec - Ice Hockey
12-Dec - 12:30 - FK Jablonec v Viktoria Plzen - Soccer
4-Dec - 12:30 - Fortuna Dusseldorf v Darmstadt - Soccer
4-Dec - 12:30 - Holstein Kiel v Bochum - Soccer
5-Dec - 12:30 - OH Leuven v Cercle Brugge - Soccer
6-Dec - 12:30 - Sparta Prague v Slavia Prague - Soccer
5-Dec - 12:30 - Olympiakos v Volos NFC - Soccer
5-Dec - 12:30 - Viktoria Plzen v MFK Karvina - Soccer
4-Dec - 12:30 - Rapid Vienna II v SV Kapfenberg - Soccer
6-Dec - 12:30 - Rio Ave v Boavista - Soccer
8-Dec - 12:30 - Rytas vs VEF Riga - Basketball
4-Dec - 12:30 - Barnsley v Bournemouth - Soccer
4-Dec - 12:30 - SKU Amstetten v Austria Lustenau - Soccer
13-Dec - 12:30 - Slavia Prague v Slovan Liberec - Soccer
4-Dec - 12:30 - SV Horn v Floridsdorfer AC - Soccer
15-Dec - 12:30 - Udinese v Crotone - Soccer
6-Dec - 12:30 - Villarreal v Elche - Soccer
11-Dec - 12:30 - Banik Ostrava v Bohemians 1905 - Soccer
5-Dec - 12:30 - Bayern Munich v RB Leipzig - Soccer
4-Dec - 12:45 - Maastricht v De Graafschap - Soccer
4-Dec - 12:45 - Telstar v Cambuur Leeuwarden - Soccer
7-Dec - 12:45 - Ajax Reserves v FC Eindhoven - Soccer
8-Dec - 12:45 - Alingsås HK vs Montpellier - Handball
8-Dec - 12:45 - Besiktas vs CSKA Moscow - Handball
8-Dec - 12:45 - Chekhovskie Medvedi vs HC Metalurg - Handball
8-Dec - 12:45 - Kadetten Schaffhausen vs Rhein Neckar Löwen - Handball
12-Dec - 12:45 - FC Emmen v ADO Den Haag - Soccer
5-Dec - 12:45 - Fortuna Sittard v Willem II - Soccer
4-Dec - 13:00 - Odense BK v AaB - Soccer
5-Dec - 13:00 - Famalicao v Sporting - Soccer
5-Dec - 13:00 - Rodez v Amiens - Soccer
4-Dec - 13:00 - Skive v Hobro IK - Soccer
5-Dec - 13:00 - Sochaux v Nancy - Soccer
5-Dec - 13:00 - Toulouse v Guingamp - Soccer
11-Dec - 13:00 - Kolding IF v Fremad Amager - Soccer
14-Dec - 13:00 - Odense BK v Midtjylland - Soccer
11-Dec - 13:00 - Randers FC v Vejle - Soccer
4-Dec - 13:00 - Oldenburg vs Chemnitz 99 - Basketball
4-Dec - 13:00 - Rasta Vechta vs BBC Bayreuth - Basketball
5-Dec - 13:00 - Surrey Scorchers vs Leicester Riders - Basketball
7-Dec - 13:00 - Tenerife v Leganes - Soccer
5-Dec - 13:00 - Zabok vs Cibona - Basketball
4-Dec - 13:00 - Zalgiris vs Barcelona - Basketball
4-Dec - 13:00 - Alingsås HK vs Eskilstuna Guif - Handball
5-Dec - 13:00 - Auxerre v Niort - Soccer
5-Dec - 13:00 - Caen v Grenoble - Soccer
5-Dec - 13:00 - Chambly Thelle FC v Valenciennes - Soccer
5-Dec - 13:00 - Clermont Foot v Pau - Soccer
5-Dec - 13:00 - Dunkerque v Chateauroux - Soccer
4-Dec - 13:00 - HB Køge v FC Helsingor - Soccer
5-Dec - 13:00 - SC Potsdam Women vs Straubing Women - Volleyball
5-Dec - 13:00 - SVG Luneburg vs Berlin Volleys - Volleyball
5-Dec - 13:00 - WWK Volleys Herrsching vs SWD Düren - Volleyball
4-Dec - 13:04 - Boras Basket vs BC Luleå - Basketball
4-Dec - 13:04 - Norrköping vs Nassjo Basket - Basketball
4-Dec - 13:15 - EHC Liwest Linz vs KAC Klagenfurt - Ice Hockey
4-Dec - 13:15 - Fehérvár AV19 vs HC TWK Innsbruck - Ice Hockey
4-Dec - 13:15 - Graz 99ers vs Salzburg - Ice Hockey
5-Dec - 13:15 - Vienna Capitals vs HCB Südtirol Alperia - Ice Hockey
4-Dec - 13:30 - FC Arges Pitesti v Dinamo Bucharest - Soccer
7-Dec - 13:34 - KFUM Fryshuset vs Boras Basket - Basketball
5-Dec - 13:45 - SCL Tigers vs ZSC Lions - Ice Hockey
6-Dec - 13:45 - Independiente del Valle v El Nacional - Soccer
5-Dec - 14:00 - Legia Warsaw v Lechia Gdansk - Soccer
4-Dec - 14:00 - Sparta Rotterdam v FC Emmen - Soccer
6-Dec - 14:00 - Figueirense v Nautico Capibaribe - Soccer
6-Dec - 14:00 - NAC v FC Dordrecht - Soccer
4-Dec - 14:00 - Grasshoppers v Kriens - Soccer
6-Dec - 14:00 - Gremio v Vasco da Gama - Soccer
6-Dec - 14:00 - Barcelona vs Gran Canaria - Basketball
4-Dec - 14:00 - Neuchatel Xamax v Aarau - Soccer
5-Dec - 14:00 - Flamengo vs Franca - Basketball
4-Dec - 14:00 - Oeste v Guarani SP - Soccer
5-Dec - 14:00 - Mantovana vs Treviglio - Basketball
8-Dec - 14:00 - Nanterre vs Promitheas - Basketball
6-Dec - 14:00 - RWD Molenbeek v Deinze - Soccer
5-Dec - 14:00 - Pistoia vs Latina Basket - Basketball
6-Dec - 14:00 - Santos v Palmeiras - Soccer
8-Dec - 14:00 - Ratiopharm Ulm vs Buducnost - Basketball
4-Dec - 14:00 - Uni Girona Women vs Famila Schio Women - Basketball
4-Dec - 14:00 - Worcester Wolves vs Plymouth Raiders - Basketball
7-Dec - 14:00 - Always Ready v Blooming - Soccer
6-Dec - 14:00 - Atletico Palmaflor Vinto v Nacional Potosi - Soccer
12-Dec - 14:00 - Ajax v PEC Zwolle - Soccer
13-Dec - 14:00 - FC Twente v AZ - Soccer
4-Dec - 14:00 - Club Brugge II v Seraing United - Soccer
11-Dec - 14:00 - Heracles v Fortuna Sittard - Soccer
5-Dec - 14:00 - EC Juventude v Chapecoense - Soccer
8-Dec - 14:15 - Deportes Iquique v Union Espanola - Soccer
5-Dec - 14:25 - FC Liefering v Vorwarts Steyr - Soccer
5-Dec - 14:30 - FCSB v UTA Arad - Soccer
8-Dec - 14:30 - Guarani SP v Operario PR - Soccer
4-Dec - 14:30 - Bayern Munich vs Khimki Moscow Region - Basketball
4-Dec - 14:30 - Bristol Flyers vs Manchester Giants - Basketball
5-Dec - 14:30 - Malaga v FC Cartagena - Soccer
4-Dec - 14:30 - Crailsheim Merlins vs BG Gottingen - Basketball
6-Dec - 14:30 - Sabadell v Oviedo - Soccer
8-Dec - 14:30 - Strasbourg vs Peristeri - Basketball
8-Dec - 14:30 - Venezia vs Joventut - Basketball
4-Dec - 14:30 - Cracovia Krakow v Wisla Krakow - Soccer
4-Dec - 14:30 - Denmark Women vs Slovenia Women - Handball
8-Dec - 14:30 - France Women vs Denmark Women - Handball
11-Dec - 14:30 - Zaglebie Lubin v Slask Wroclaw - Soccer
6-Dec - 14:30 - Montenegro Women vs Denmark Women - Handball
8-Dec - 14:30 - Netherlands Women vs Hungary Women - Handball
4-Dec - 14:30 - Netherlands Women vs Serbia Women - Handball
7-Dec - 14:30 - Romania Women vs Norway Women - Handball
7-Dec - 14:30 - Russia Women vs Sweden Women - Handball
4-Dec - 14:30 - Saint Raphael vs Limoges 87 - Handball
5-Dec - 14:30 - Spain Women vs Sweden Women - Handball
8-Dec - 14:30 - EC Juventude v Oeste - Soccer
16-Dec - 14:45 - Genoa v AC Milan - Soccer
20-Dec - 14:45 - Lazio v Napoli - Soccer
4-Dec - 14:45 - Queen of South v Inverness CT - Soccer
11-Dec - 14:45 - Sassuolo v Benevento - Soccer
5-Dec - 14:45 - Fuenlabrada vs Valencia - Basketball
5-Dec - 14:45 - Joventut vs Zaragoza - Basketball
16-Dec - 14:45 - Parma v Cagliari - Soccer
19-Dec - 14:45 - Parma v Juventus - Soccer
17-Dec - 14:45 - Roma v Torino - Soccer
16-Dec - 14:45 - Spezia v Bologna - Soccer
5-Dec - 14:45 - Union Saint Gilloise v Lierse Kempenzonen - Soccer
16-Dec - 14:45 - Verona v Sampdoria - Soccer
8-Dec - 14:45 - Ademar Leon vs Fivers WAT Margareten - Handball
7-Dec - 14:45 - AC Ajaccio v Le Havre - Soccer
8-Dec - 14:45 - HC Eurofarm Pelister vs RK Trimo Trebnje - Handball
11-Dec - 14:45 - Ayr v Raith - Soccer
4-Dec - 14:45 - Zulte-Waregem v Anderlecht - Soccer
4-Dec - 14:45 - Bristol v Northampton - Rugby Union
15-Dec - 14:45 - Benevento v Lazio - Soccer
8-Dec - 14:45 - SC Magdeburg vs RK Nexe - Handball
7-Dec - 14:45 - Fiorentina v Genoa - Soccer
8-Dec - 14:45 - Tatran Presov vs IFK Kristianstad - Handball
8-Dec - 14:45 - USAM Nimes vs Sporting CP - Handball
8-Dec - 14:45 - Wisla Plock vs Toulouse - Handball
7-Dec - 14:45 - Charleroi v KV Kortrijk - Soccer
5-Dec - 14:45 - Club Brugge v Sint-Truidense - Soccer
12-Dec - 14:45 - Lazio v Verona - Soccer
5-Dec - 15:00 - PEC Zwolle v Vitesse - Soccer
5-Dec - 15:00 - Montpellier v PSG - Soccer
4-Dec - 15:00 - Nimes v Athletico Marseille - Soccer
5-Dec - 15:00 - Huachipato v Colo Colo - Soccer
8-Dec - 15:00 - Bauru vs Paulistano - Basketball
4-Dec - 15:00 - La Serena v Deportes Iquique - Soccer
5-Dec - 15:00 - Capo D\'Orlando vs Udine - Basketball
7-Dec - 15:00 - Mallorca v CD Castellon - Soccer
6-Dec - 15:00 - Metz v Lyon - Soccer
5-Dec - 15:00 - Once Caldas v Boyaca Chico - Soccer
7-Dec - 15:00 - Pordenone v Empoli - Soccer
7-Dec - 15:00 - Leicester Riders vs Sheffield Sharks - Basketball
4-Dec - 15:00 - Almere City FC v FC Utrecht Reserves - Soccer
6-Dec - 15:00 - Real Zaragoza v Fuenlabrada - Soccer
4-Dec - 15:00 - Ascoli v Pescara - Soccer
4-Dec - 15:00 - Athletic Bilbao v Celta Vigo - Soccer
7-Dec - 15:00 - Pinheiros vs Pato Basquete - Basketball
4-Dec - 15:00 - Real Madrid vs Asvel Lyon-Villeurbanne - Basketball
5-Dec - 15:00 - Cadiz v Barcelona - Soccer
6-Dec - 15:00 - Vicenza v Cosenza - Soccer
6-Dec - 15:00 - Belenenses v Braga - Soccer
6-Dec - 15:00 - Benfica v Pacos Ferreira - Soccer
5-Dec - 15:00 - Botafogo v Flamengo - Soccer
4-Dec - 15:00 - Brasilia Women vs Sao Paulo FC/Barueri Women - Volleyball
5-Dec - 15:00 - Caramuru Volei vs Minas - Volleyball
6-Dec - 15:00 - Columbus Crew v New England Revolution - Soccer
5-Dec - 15:00 - Sao Caetano Women vs Fluminense Women - Volleyball
4-Dec - 15:10 - Gimnasia LP v Huracan - Soccer
5-Dec - 15:10 - Arsenal de Sarandi v Racing Club - Soccer
6-Dec - 15:10 - CA Independiente v Defensa y Justicia - Soccer
5-Dec - 15:15 - Orense v Delfin SC - Soccer
7-Dec - 15:15 - SC Farense v Maritimo - Soccer
5-Dec - 15:30 - FC Porto v CD Tondela - Soccer
6-Dec - 15:30 - Caxias Do Sul vs Unifacisa - Basketball
4-Dec - 15:30 - Unifacisa vs Brasilia - Basketball
6-Dec - 16:00 - Guayaquil City v LDU Portoviejo - Soccer
4-Dec - 16:00 - Paulistano vs Mogi das Cruzes - Basketball
6-Dec - 16:00 - Universidad de Chile v Universidad Catolica - Soccer
7-Dec - 16:15 - Nacional Asuncion v Cerro Porteno - Soccer
6-Dec - 16:15 - Real Potosi v The Strongest - Soccer
7-Dec - 16:15 - San Jose v Real Santa Cruz - Soccer
6-Dec - 16:15 - Sportivo San Lorenzo v Sol de America - Soccer
6-Dec - 16:15 - Atletico Mineiro v Internacional - Soccer
4-Dec - 16:30 - Olmedo v Tecnico Universitario - Soccer
8-Dec - 16:30 - Colo Colo v La Serena - Soccer
5-Dec - 16:30 - CSA v America MG - Soccer
5-Dec - 17:00 - Fluminense v Athletico Paranaense - Soccer
5-Dec - 17:00 - Bauru vs Corinthians - Basketball
5-Dec - 17:00 - Sampaio Correa v CRB - Soccer
5-Dec - 17:00 - Bahia v Ceara - Soccer
5-Dec - 17:00 - Belgrano v Independiente Rivadavia - Soccer
4-Dec - 17:00 - Sesc RJ Women vs SESI Volei Bauru Women - Volleyball
5-Dec - 17:00 - Volei Ribeirao vs Itapetininga - Volleyball
8-Dec - 17:15 - America MG v Sampaio Correa - Soccer
4-Dec - 17:15 - Vitoria v AD Confianca - Soccer
8-Dec - 17:15 - Botafogo SP v Ponte Preta - Soccer
5-Dec - 17:20 - Patronato Parana v Velez Sarsfield - Soccer
7-Dec - 17:20 - San Lorenzo v Aldosivi - Soccer
5-Dec - 17:20 - Union Santa Fe v Atlético Tucumán - Soccer
6-Dec - 17:20 - CA Talleres de Córdoba v Boca Juniors - Soccer
4-Dec - 17:20 - Central Cordoba SdE v Colon - Soccer
5-Dec - 17:30 - Macara v SD Aucas - Soccer
7-Dec - 18:00 - Franca vs Campo Mourao - Basketball
8-Dec - 18:00 - Sao Paulo vs Flamengo - Basketball
7-Dec - 18:00 - Atletico Goianiense v Goias - Soccer
4-Dec - 18:00 - Atletico Rafaela v CA Tigre - Soccer
4-Dec - 18:00 - CA Estudiantes Caseros v Estudiantes Rio Cuarto - Soccer
4-Dec - 18:00 - CA Platense v CD Moron - Soccer
4-Dec - 18:00 - Defensores de Belgrano v San Martin de Tucuman - Soccer
6-Dec - 18:30 - Guarani Asuncion v Olimpia Asuncion - Soccer
4-Dec - 18:30 - Cerrado vs Cearense - Basketball
6-Dec - 18:30 - Oriente Petrolero v Guabira - Soccer
6-Dec - 18:30 - Sao Paulo v Sport Recife - Soccer
5-Dec - 18:45 - Sportivo Luqueno v Libertad Asuncion - Soccer
6-Dec - 19:00 - Emelec v Barcelona Guayaquil - Soccer
8-Dec - 19:00 - O\'Higgins v Huachipato - Soccer
6-Dec - 19:00 - Union La Calera v Everton de Vina - Soccer
5-Dec - 19:00 - Coritiba v Bragantino - Soccer
5-Dec - 19:00 - Cruzeiro v Brasil de Pelotas - Soccer
4-Dec - 19:00 - Deportivo Cuenca v Mushuc Runa - Soccer
6-Dec - 19:30 - Newell\'s v Lanus - Soccer
4-Dec - 19:30 - Ponte Preta v Parana - Soccer
5-Dec - 19:30 - River Plate v Godoy Cruz - Soccer
8-Dec - 19:30 - AD Confianca v CSA - Soccer
6-Dec - 19:30 - Argentinos Jrs v Estudiantes LP - Soccer
8-Dec - 19:30 - Avai v Chapecoense - Soccer
4-Dec - 19:30 - Banfield v Rosario Central - Soccer
7-Dec - 19:30 - Club Jorge Wilstermann v Club Aurora - Soccer
8-Dec - 19:30 - CRB v Cruzeiro - Soccer
8-Dec - 19:30 - Cuiaba v Vitoria - Soccer
4-Dec - 19:40 - Patriotas FC v Millonarios - Soccer
5-Dec - 20:00 - Universidad Catolica Del Ecuador v LDU Quito - Soccer
6-Dec - 20:00 - New Zealand vs West Indies - Cricket
5-Dec - 20:00 - Cuiaba v Botafogo SP - Soccer
5-Dec - 20:00 - Deportivo La Equidad v Independiente Santa Fe - Soccer
4-Dec - 22:00 - Sichuan Blue Whales vs Zhejiang Golden Bulls - Basketball
5-Dec - 23:00 - Ehime FC v Kyoto Sanga FC - Soccer
5-Dec - 23:00 - FC Ryukyu v Fagiano Okayama - Soccer

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.