Superscore (Supertote) Football Betting Odds ( Odds are for a RS100 BET).

YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY.
SUPERSCORE (SUPERTOTE) BETTING ODDS

Superscore (Supertote) Full Time Betting Odds

ARGENTINA: PRIMERA DIVISION
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-19:00
Atl. Tucuman vs. Atl. Rafaela

(Code:9301)

(Code:9303)

(Code:9302)
27-Aug-17:00
Gimnasia Lp vs. Velez Sarsfiel

(Code:9201)

(Code:9203)

(Code:9202)
27-Aug-21:00
Racing Club vs. Talleres Cordo

(Code:9501)

(Code:9503)

(Code:9502)
27-Aug-19:00
Rosario Cen vs. Def.y Justicia

(Code:9401)

(Code:9403)

(Code:9402)
27-Aug-23:00
San Lorenzo vs. San Martin Sj.

(Code:9601)

(Code:9603)

(Code:9602)
AUSTRIA: TIPICO BUNDESLIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:30
Ac Wolfsberger vs. Admira

(Code:10001)

(Code:10003)

(Code:10002)
27-Aug-16:30
Mattersburg vs. St. Polten

(Code:10101)

(Code:10103)

(Code:10102)
27-Aug-14:00
Sturm Graz vs. Altach

(Code:9901)

(Code:9903)

(Code:9902)
BELARUS: VYSSHAYA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-15:30
Fc Minsk vs. Neman

(Code:10401)

(Code:10403)

(Code:10402)
27-Aug-13:00
Gorodeja vs. Mikashevichi

(Code:10201)

(Code:10203)

(Code:10202)
27-Aug-14:00
Vitebsk vs. Slavia Mozyr

(Code:10301)

(Code:10303)

(Code:10302)
BELGIUM: JUPILER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Lokeren vs. Mouscron

(Code:10501)

(Code:10503)

(Code:10502)
27-Aug-18:30
Oostende vs. Waasland-beveren

(Code:10801)

(Code:10803)

(Code:10802)
27-Aug-18:00
St. Truiden vs. Kortrijk

(Code:10601)

(Code:10603)

(Code:10602)
27-Aug-18:00
Westerlo vs. Kv Mechelen

(Code:10701)

(Code:10703)

(Code:10702)
BRAZIL: SERIE A
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-19:00
Ponte Preta vs. Corinthians

(Code:11401)

(Code:11403)

(Code:11402)
BRAZIL: SERIE B
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-21:30
Bahia vs. Parana

(Code:11801)

(Code:11803)

(Code:11802)
27-Aug-19:00
Oeste vs. Paysandu Pa

(Code:11501)

(Code:11503)

(Code:11502)
27-Aug-19:30
Tupi vs. Vasco

(Code:11701)

(Code:11703)

(Code:11702)
27-Aug-19:20
Vila Nova Fc vs. Nautico

(Code:11601)

(Code:11603)

(Code:11602)
BULGARIA: PARVA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:15
Cska Sofia vs. Lok. Gorna

(Code:12201)

(Code:12203)

(Code:12202)
27-Aug-14:00
Dunav Ruse vs. Cherno More

(Code:12001)

(Code:12003)

(Code:12002)
CHILE: PRIMERA B - APERTURA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Copiapo vs. Union La Calera

(Code:12601)

(Code:12603)

(Code:12602)
27-Aug-21:00
Coquimbo vs. Rangers

(Code:12701)

(Code:12703)

(Code:12702)
27-Aug-21:00
D. Puerto Montt vs. La Serena

(Code:12801)

(Code:12803)

(Code:12802)
CHILE: PRIMERA DIVISION - APERTURA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Deportes Temuco vs. Cobresal

(Code:12401)

(Code:12403)

(Code:12402)
27-Aug-15:00
U. De Chile vs. U. Catolica

(Code:12301)

(Code:12303)

(Code:12302)
27-Aug-23:00
U. Espanola vs. Ohiggins

(Code:12501)

(Code:12503)

(Code:12502)
CROATIA: 1. HNL
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-17:00
Osijek vs. Cibalia

(Code:12901)

(Code:12903)

(Code:12902)
27-Aug-19:00
Rijeka vs. Belupo

(Code:13001)

(Code:13003)

(Code:13002)
CYPRUS: FIRST DIVISION
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Anagennisi Derynia vs. Omonia

(Code:13201)

(Code:13203)

(Code:13202)
27-Aug-17:00
Anorthosis vs. Nea Salamis

(Code:13401)

(Code:13403)

(Code:13402)
27-Aug-16:00
Apollon vs. Aris

(Code:13301)

(Code:13303)

(Code:13302)
CZECH REPUBLIC: 1. LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Brno vs. Slovacko

(Code:13501)

(Code:13503)

(Code:13502)
CZECH REPUBLIC: DIVISION 2
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-08:15
Fk Pardubice vs. Sokolov

(Code:13601)

(Code:13603)

(Code:13602)
27-Aug-15:00
Mas Taborsko vs. Trinec

(Code:13701)

(Code:13703)

(Code:13702)
27-Aug-16:00
Opava vs. Usti Nad Labem

(Code:14101)

(Code:14103)

(Code:14102)
27-Aug-15:00
Ostrava vs. Frydek-mistek

(Code:13801)

(Code:13803)

(Code:13802)
27-Aug-15:00
Prostejov vs. Varnsdorf

(Code:13901)

(Code:13903)

(Code:13902)
27-Aug-15:00
Vlasim vs. Sigma Olomouc

(Code:14001)

(Code:14003)

(Code:14002)
DENMARK: 2ND DIVISION - GROUP 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
B.93 vs. Holbaek

(Code:14401)

(Code:14403)

(Code:14402)
27-Aug-13:00
Bronshoj vs. Hvidovre

(Code:14501)

(Code:14503)

(Code:14502)
27-Aug-11:00
Fredensborg vs. Avarta

(Code:14201)

(Code:14203)

(Code:14202)
27-Aug-11:00
Hellerup vs. Bk Frem

(Code:14301)

(Code:14303)

(Code:14302)
DENMARK: 2ND DIVISION - GROUP 2
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Dalum If vs. Sydvest

(Code:14601)

(Code:14603)

(Code:14602)
27-Aug-12:00
Middelfart vs. Naesby

(Code:14701)

(Code:14703)

(Code:14702)
DENMARK: 2ND DIVISION - GROUP 3
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Brabrand vs. Jammerbugt

(Code:14901)

(Code:14903)

(Code:14902)
27-Aug-13:00
Odder vs. Vejgaard

(Code:15001)

(Code:15003)

(Code:15002)
27-Aug-11:00
Vsk Aarhus vs. Aarhus Fremad

(Code:14801)

(Code:14803)

(Code:14802)
ECUADOR: SERIE A - SECOND STAGE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-21:00
Mushuc Runa vs. El Nacional

(Code:15101)

(Code:15103)

(Code:15102)
27-Aug-21:00
River Plate Ecuador vs. Aucas

(Code:15201)

(Code:15203)

(Code:15202)
ENGLAND: CHAMPIONSHIP
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Barnsley vs. Rotherham

(Code:2801)

(Code:2803)

(Code:2802)
27-Aug-14:00
Birmingham vs. Norwich

(Code:2901)

(Code:2903)

(Code:2902)
27-Aug-14:00
Blackburn vs. Fulham

(Code:3001)

(Code:3003)

(Code:3002)
27-Aug-14:00
Brentford vs. Sheffield Wed

(Code:3101)

(Code:3103)

(Code:3102)
27-Aug-14:00
Bristol City vs. Aston Villa

(Code:3201)

(Code:3203)

(Code:3202)
27-Aug-14:00
Cardiff vs. Reading

(Code:3301)

(Code:3303)

(Code:3302)
27-Aug-14:00
Huddersfield vs. Wolves

(Code:3401)

(Code:3403)

(Code:3402)
27-Aug-14:00
Ipswich vs. Preston

(Code:3501)

(Code:3503)

(Code:3502)
27-Aug-16:30
Newcastle Utd vs. Brighton

(Code:3801)

(Code:3803)

(Code:3802)
27-Aug-14:00
Nottingham vs. Leeds

(Code:3601)

(Code:3603)

(Code:3602)
27-Aug-14:00
Wigan vs. Qpr

(Code:3701)

(Code:3703)

(Code:3702)
ENGLAND: LEAGUE ONE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Bradford vs. Oldham

(Code:4001)

(Code:4003)

(Code:4002)
27-Aug-14:00
Charlton vs. Bolton

(Code:4101)

(Code:4103)

(Code:4102)
27-Aug-14:00
Chesterfield vs. Millwall

(Code:4201)

(Code:4203)

(Code:4202)
27-Aug-14:00
Coventry vs. Northampton

(Code:4301)

(Code:4303)

(Code:4302)
27-Aug-14:00
M.keynes Dons vs. Peterborough

(Code:4401)

(Code:4403)

(Code:4402)
27-Aug-14:00
Port Vale vs. Scunthorpe

(Code:4501)

(Code:4503)

(Code:4502)
27-Aug-14:00
Rochdale vs. Afc Wimbledon

(Code:4601)

(Code:4603)

(Code:4602)
27-Aug-14:00
Sheffield Utd vs. Oxford Utd

(Code:4701)

(Code:4703)

(Code:4702)
27-Aug-14:00
Shrewsbury vs. Gillingham Fc

(Code:4801)

(Code:4803)

(Code:4802)
27-Aug-14:00
Southend vs. Fleetwood Town

(Code:4901)

(Code:4903)

(Code:4902)
27-Aug-12:30
Swindon vs. Bristol Rovers

(Code:3901)

(Code:3903)

(Code:3902)
27-Aug-14:00
Walsall vs. Bury

(Code:5001)

(Code:5003)

(Code:5002)
ENGLAND: LEAGUE TWO
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Accrington vs. Morecambe

(Code:5101)

(Code:5103)

(Code:5102)
27-Aug-14:00
Barnet vs. Carlisle

(Code:5201)

(Code:5203)

(Code:5202)
27-Aug-14:00
Blackpool vs. Plymouth

(Code:5301)

(Code:5303)

(Code:5302)
27-Aug-14:00
Cambridge Utd vs. Luton

(Code:5401)

(Code:5403)

(Code:5402)
27-Aug-14:00
Cheltenham vs. Crewe

(Code:5501)

(Code:5503)

(Code:5502)
27-Aug-14:00
Crawley Town vs. Notts County

(Code:5601)

(Code:5603)

(Code:5602)
27-Aug-14:00
Doncaster vs. Yeovil

(Code:5701)

(Code:5703)

(Code:5702)
27-Aug-14:00
Exeter vs. Portsmouth

(Code:5801)

(Code:5803)

(Code:5802)
27-Aug-14:00
Grimsby vs. Stevenage

(Code:5901)

(Code:5903)

(Code:5902)
27-Aug-14:00
Hartlepool vs. Newport

(Code:6001)

(Code:6003)

(Code:6002)
27-Aug-14:00
Leyton Orient vs. Mansfield

(Code:6101)

(Code:6103)

(Code:6102)
27-Aug-14:00
Wycombe vs. Colchester

(Code:6201)

(Code:6203)

(Code:6202)
ENGLAND: NORTHERN PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Barwell vs. Spennymoor

(Code:19901)

(Code:19903)

(Code:19902)
27-Aug-14:00
Buxton vs. Marine

(Code:20101)

(Code:20103)

(Code:20102)
27-Aug-14:00
Corby vs. Coalville

(Code:20201)

(Code:20203)

(Code:20202)
27-Aug-14:00
Frickley vs. Mickleover

(Code:20301)

(Code:20303)

(Code:20302)
27-Aug-14:00
Hednesford vs. Whitby

(Code:20401)

(Code:20403)

(Code:20402)
27-Aug-14:00
Ilkeston vs. Ashton Utd

(Code:20501)

(Code:20503)

(Code:20502)
27-Aug-14:00
Nantwich vs. Stourbridge

(Code:20601)

(Code:20603)

(Code:20602)
27-Aug-14:00
Rushall vs. Halesowen

(Code:20701)

(Code:20703)

(Code:20702)
27-Aug-14:00
Stafford vs. Skelmersdale

(Code:20801)

(Code:20803)

(Code:20802)
27-Aug-14:00
Sutton Coldfiel vs. Workington

(Code:20901)

(Code:20903)

(Code:20902)
27-Aug-14:00
Warrington vs. Matlock

(Code:21001)

(Code:21003)

(Code:21002)
ENGLAND: PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Chelsea vs. Burnley

(Code:201)

(Code:203)

(Code:202)
27-Aug-14:00
Crystal Palace vs. Bournemouth

(Code:301)

(Code:303)

(Code:302)
27-Aug-14:00
Everton vs. Stoke City

(Code:401)

(Code:403)

(Code:402)
27-Aug-16:30
Hull City vs. Man United

(Code:801)

(Code:803)

(Code:802)
27-Aug-14:00
Leicester vs. Swansea

(Code:501)

(Code:503)

(Code:502)
27-Aug-14:00
Southampton vs. Sunderland

(Code:601)

(Code:603)

(Code:602)
27-Aug-11:30
Tottenham vs. Liverpool

(Code:101)

(Code:103)

(Code:102)
27-Aug-14:00
Watford vs. Arsenal

(Code:701)

(Code:703)

(Code:702)
ENGLAND: RYMAN LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Billericay vs. Bognor

(Code:21101)

(Code:21103)

(Code:21102)
27-Aug-14:00
Dulwich Hamlet vs. Canvey

(Code:21201)

(Code:21203)

(Code:21202)
27-Aug-14:00
Folkestone vs. Needham

(Code:21301)

(Code:21303)

(Code:21302)
27-Aug-14:00
Harlow vs. Wingate & Finchley

(Code:21401)

(Code:21403)

(Code:21402)
27-Aug-14:00
Harrow vs. Leatherhead

(Code:21501)

(Code:21503)

(Code:21502)
27-Aug-14:00
Havant&waterloov vs. Lowestoft

(Code:21601)

(Code:21603)

(Code:21602)
27-Aug-14:00
Leiston vs. Burgess Hill

(Code:21701)

(Code:21703)

(Code:21702)
27-Aug-14:00
Merstham vs. Hendon

(Code:21801)

(Code:21803)

(Code:21802)
27-Aug-14:00
Metropolitan vs. Tonbridge

(Code:21901)

(Code:21903)

(Code:21902)
27-Aug-14:00
Staines vs. Kingstonian

(Code:22001)

(Code:22003)

(Code:22002)
27-Aug-14:00
Sudbury vs. Enfield Town

(Code:22101)

(Code:22103)

(Code:22102)
27-Aug-14:00
Worthing vs. Grays

(Code:22201)

(Code:22203)

(Code:22202)
ENGLAND: SOUTHERN PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Chesham vs. Weymouth

(Code:18701)

(Code:18703)

(Code:18702)
27-Aug-14:00
Cinderford vs. Basingstoke

(Code:18801)

(Code:18803)

(Code:18802)
27-Aug-14:00
Cirencester vs. Slough

(Code:18901)

(Code:18903)

(Code:18902)
27-Aug-14:00
Dorchester vs. Cambridge City

(Code:19001)

(Code:19003)

(Code:19002)
27-Aug-14:00
Frome vs. Kings Lynn

(Code:19101)

(Code:19103)

(Code:19102)
27-Aug-14:00
Hayes&yeading vs. Dunstable To

(Code:19201)

(Code:19203)

(Code:19202)
27-Aug-14:00
Hitchin vs. Banbury

(Code:19301)

(Code:19303)

(Code:19302)
27-Aug-14:00
Kettering vs. Stratford

(Code:19401)

(Code:19403)

(Code:19402)
27-Aug-14:00
Leamington vs. Biggleswade Tow

(Code:19501)

(Code:19503)

(Code:19502)
27-Aug-14:00
St Ives vs. Merthyr Town

(Code:19701)

(Code:19703)

(Code:19702)
27-Aug-14:00
St. Neots vs. Chippenham Town

(Code:19801)

(Code:19803)

(Code:19802)
ENGLAND: VANARAMA NATIONAL LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Aldershot vs. North Ferriby

(Code:15401)

(Code:15403)

(Code:15402)
27-Aug-14:00
Barrow vs. Braintree

(Code:15501)

(Code:15503)

(Code:15502)
27-Aug-14:00
Chester vs. Sutton

(Code:15601)

(Code:15603)

(Code:15602)
27-Aug-11:15
Dagenham & Red. vs. Wrexham

(Code:15301)

(Code:15303)

(Code:15302)
27-Aug-14:00
Eastleigh vs. Solihull

(Code:15701)

(Code:15703)

(Code:15702)
27-Aug-14:00
Gateshead vs. Boreham Wood

(Code:15801)

(Code:15803)

(Code:15802)
27-Aug-14:00
Guiseley vs. Bromley

(Code:15901)

(Code:15903)

(Code:15902)
27-Aug-14:00
Macclesfield vs. Lincoln City

(Code:16001)

(Code:16003)

(Code:16002)
27-Aug-14:00
Maidstone vs. Forest Green

(Code:16101)

(Code:16103)

(Code:16102)
27-Aug-14:00
Southport vs. Tranmere

(Code:16201)

(Code:16203)

(Code:16202)
27-Aug-14:00
Torquay vs. Dover Ath.

(Code:16301)

(Code:16303)

(Code:16302)
27-Aug-14:00
York vs. Woking

(Code:16401)

(Code:16403)

(Code:16402)
ENGLAND: VANARAMA NATIONAL LEAGUE NORTH
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Altrincham vs. Curzon

(Code:16501)

(Code:16503)

(Code:16502)
27-Aug-14:00
Boston vs. Kidderminster

(Code:16601)

(Code:16603)

(Code:16602)
27-Aug-14:00
Brackley vs. Utd Of Manchester

(Code:16701)

(Code:16703)

(Code:16702)
27-Aug-14:00
Darlington vs. Alfreton

(Code:16801)

(Code:16803)

(Code:16802)
27-Aug-14:00
Fylde vs. Halifax

(Code:16901)

(Code:16903)

(Code:16902)
27-Aug-14:00
Harrogate vs. Nuneaton

(Code:17001)

(Code:17003)

(Code:17002)
27-Aug-14:00
Salford vs. Gainsborough

(Code:17101)

(Code:17103)

(Code:17102)
27-Aug-14:00
Stalybridge vs. Gloucester Cty

(Code:17201)

(Code:17203)

(Code:17202)
27-Aug-14:00
Tamworth vs. Bradford Pa

(Code:17301)

(Code:17303)

(Code:17302)
27-Aug-14:00
Telford vs. Stockport

(Code:17401)

(Code:17403)

(Code:17402)
27-Aug-14:00
Worcester vs. Chorley

(Code:17501)

(Code:17503)

(Code:17502)
ENGLAND: VANARAMA NATIONAL LEAGUE SOUTH
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Bath City vs. East Thurrock

(Code:17601)

(Code:17603)

(Code:17602)
27-Aug-14:00
Chelmsford vs. Oxford City

(Code:17701)

(Code:17703)

(Code:17702)
27-Aug-14:00
Concord vs. Maidenhead

(Code:17801)

(Code:17803)

(Code:17802)
27-Aug-14:00
Dartford vs. Hungerford

(Code:17901)

(Code:17903)

(Code:17902)
27-Aug-14:00
Eastbourne Borou vs. Ebbsfleet

(Code:18001)

(Code:18003)

(Code:18002)
27-Aug-14:00
Gosport vs. Stortford

(Code:18101)

(Code:18103)

(Code:18102)
27-Aug-14:00
Hemel vs. Poole Town

(Code:18201)

(Code:18203)

(Code:18202)
27-Aug-14:00
Margate vs. Weston

(Code:18301)

(Code:18303)

(Code:18302)
27-Aug-14:00
St. Albans vs. Whitehawk

(Code:18401)

(Code:18403)

(Code:18402)
27-Aug-14:00
Truro vs. Welling

(Code:18501)

(Code:18503)

(Code:18502)
27-Aug-14:00
Wealdstone vs. Hampton

(Code:18601)

(Code:18603)

(Code:18602)
ESTONIA: MEISTRILIIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
Kalju vs. Flora

(Code:22401)

(Code:22403)

(Code:22402)
27-Aug-10:00
Parnu Linnam vs. Paide Linnam

(Code:22301)

(Code:22303)

(Code:22302)
27-Aug-15:45
Sillamae Kalev vs. Infonet

(Code:22501)

(Code:22503)

(Code:22502)
FINLAND: KAKKONEN GROUP A
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
Kufu-98 vs. Japs

(Code:23001)

(Code:23003)

(Code:23002)
FINLAND: KAKKONEN GROUP B
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Aland vs. Salpa

(Code:23301)

(Code:23303)

(Code:23302)
27-Aug-13:00
Honka vs. Viikingit

(Code:23101)

(Code:23103)

(Code:23102)
27-Aug-13:00
Tpv vs. Espa

(Code:23201)

(Code:23203)

(Code:23202)
FINLAND: KAKKONEN GROUP C
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
Ops vs. Musa

(Code:23401)

(Code:23403)

(Code:23402)
27-Aug-13:00
Santa Claus vs. Vifk

(Code:23601)

(Code:23603)

(Code:23602)
27-Aug-15:30
Tp-47 vs. Ac Kajaani

(Code:23701)

(Code:23703)

(Code:23702)
FINLAND: VEIKKAUSLIIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
Rovaniemi vs. Lahti

(Code:22801)

(Code:22803)

(Code:22802)
27-Aug-13:00
Hifk vs. Sjk

(Code:22601)

(Code:22603)

(Code:22602)
27-Aug-13:00
Inter Turku vs. Ilves

(Code:22701)

(Code:22703)

(Code:22702)
FINLAND: YKKONEN
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-15:30
Jjk Jyvaskyla vs. Ekenas

(Code:22901)

(Code:22903)

(Code:22902)
FRANCE: LIGUE 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Caen vs. Bastia

(Code:1001)

(Code:1003)

(Code:1002)
27-Aug-15:00
Dijon vs. Lyon

(Code:901)

(Code:903)

(Code:902)
27-Aug-18:00
Metz vs. Angers

(Code:1101)

(Code:1103)

(Code:1102)
27-Aug-18:00
Montpellier vs. Rennes

(Code:1201)

(Code:1203)

(Code:1202)
27-Aug-18:00
Nancy vs. Guingamp

(Code:1301)

(Code:1303)

(Code:1302)
27-Aug-18:00
Nice vs. Lille

(Code:1401)

(Code:1403)

(Code:1402)
FRANCE: LIGUE 2
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
Red Star vs. Le Havre

(Code:6301)

(Code:6303)

(Code:6302)
GERMANY: 2. BUNDESLIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-11:00
Greuther Furth vs. Aue

(Code:6401)

(Code:6403)

(Code:6402)
27-Aug-11:00
Karlsruher vs. Munich 1860

(Code:6501)

(Code:6503)

(Code:6502)
GERMANY: 3. LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Chemnitzer vs. Lotte

(Code:24301)

(Code:24303)

(Code:24302)
27-Aug-12:00
Erfurt vs. Fortuna Koln

(Code:24401)

(Code:24403)

(Code:24402)
27-Aug-12:00
Hansa Rostoc vs. Fsv Frankfurt

(Code:24501)

(Code:24503)

(Code:24502)
27-Aug-12:00
Holstein Kiel vs. Zwickau

(Code:24601)

(Code:24603)

(Code:24602)
27-Aug-12:00
Preussen Munster vs. Mainz Ii

(Code:24701)

(Code:24703)

(Code:24702)
27-Aug-12:00
Regensburg vs. Aalen

(Code:24801)

(Code:24803)

(Code:24802)
27-Aug-12:00
Sonnenhof G vs. Hallescher

(Code:24901)

(Code:24903)

(Code:24902)
27-Aug-12:00
Wehen vs. Paderborn

(Code:25001)

(Code:25003)

(Code:25002)
GERMANY: BUNDESLIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:30
Augsburg vs. Wolfsburg

(Code:802201)

(Code:802203)

(Code:802202)
27-Aug-16:30
B.mchengladb vs. B.leverkusen

(Code:802701)

(Code:802703)

(Code:802702)
27-Aug-13:30
Dortmund vs. Mainz

(Code:802301)

(Code:802303)

(Code:802302)
27-Aug-13:30
Eintracht Fran vs. Schalke 04

(Code:802401)

(Code:802403)

(Code:802402)
27-Aug-13:30
Hamburger Sv vs. Ingolstadt

(Code:802501)

(Code:802503)

(Code:802502)
27-Aug-13:30
Koln vs. Darmstadt 98

(Code:802601)

(Code:802603)

(Code:802602)
28-Aug-13:30
Hertha Bsc vs. Freiburg

(Code:802801)

(Code:802803)

(Code:802802)
28-Aug-15:30
Hoffenheim vs. Rb Leipzig

(Code:802901)

(Code:802903)

(Code:802902)
GERMANY: REGIONALLIGA BAYERN
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Burghausen vs. Illertissen

(Code:26801)

(Code:26803)

(Code:26802)
27-Aug-11:00
Garching vs. Memmingen

(Code:26701)

(Code:26703)

(Code:26702)
27-Aug-12:00
Ingolstadt Ii vs. Schalding

(Code:26901)

(Code:26903)

(Code:26902)
27-Aug-12:00
Seligenporten vs. Bayern Hof

(Code:27001)

(Code:27003)

(Code:27002)
27-Aug-12:00
Unterhaching vs. Schweinfurt

(Code:27101)

(Code:27103)

(Code:27102)
GERMANY: REGIONALLIGA NORDOST
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:05
Babelsberg vs. Lokom.leipzig

(Code:25801)

(Code:25803)

(Code:25802)
27-Aug-11:30
Jena vs. Furstenwalde

(Code:25701)

(Code:25703)

(Code:25702)
GERMANY: REGIONALLIGA NORTH
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Braunschw Ii vs. Hamburg Sv Ii

(Code:25201)

(Code:25203)

(Code:25202)
27-Aug-13:00
Bsv Rehden vs. Norderstedt

(Code:25601)

(Code:25603)

(Code:25602)
27-Aug-12:00
Egestorf-langreder vs. Meppen

(Code:25301)

(Code:25303)

(Code:25302)
27-Aug-11:00
Hannover Ii vs. Tsv Havelse

(Code:25101)

(Code:25103)

(Code:25102)
27-Aug-12:00
Lubeck vs. Drochtersen/assel

(Code:25401)

(Code:25403)

(Code:25402)
27-Aug-12:00
St. Pauli Ii vs. Wolfsburg Ii

(Code:25501)

(Code:25503)

(Code:25502)
GERMANY: REGIONALLIGA SUDWEST
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Elversberg vs. Kaiserslaute Ii

(Code:26401)

(Code:26403)

(Code:26402)
27-Aug-12:00
Mannheim vs. Fc 08 Homburg

(Code:26501)

(Code:26503)

(Code:26502)
27-Aug-12:00
Pirmasens vs. Stuttgart Ii

(Code:26601)

(Code:26603)

(Code:26602)
GERMANY: REGIONALLIGA WEST
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Ahlen vs. Viktoria Koln

(Code:25901)

(Code:25903)

(Code:25902)
27-Aug-12:00
Rodinghausen vs. Dusseldorf Ii

(Code:26001)

(Code:26003)

(Code:26002)
27-Aug-12:00
Rw Essen vs. B.mchengladbac Ii

(Code:26101)

(Code:26103)

(Code:26102)
27-Aug-12:00
Schalke Ii vs. Sprockhovel

(Code:26201)

(Code:26203)

(Code:26202)
27-Aug-12:00
Verl vs. Wuppertaler

(Code:26301)

(Code:26303)

(Code:26302)
ICELAND: INKASSO-DEILDIN
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Kopavogur vs. Ka Akureyri

(Code:27501)

(Code:27503)

(Code:27502)
27-Aug-14:00
Leiknir F. vs. Huginn

(Code:27301)

(Code:27303)

(Code:27302)
27-Aug-14:00
Thor Akureyri vs. Fjardabyggd

(Code:27401)

(Code:27403)

(Code:27402)
ICELAND: PEPSIDEILD
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-17:00
Breidablik vs. Stjarnan

(Code:27201)

(Code:27203)

(Code:27202)
IRELAND: DIVISION 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:15
Cobh Ramblers vs. Shelbourne

(Code:27801)

(Code:27803)

(Code:27802)
IRELAND: PREMIER DIVISION
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:30
Bray vs. Derry City

(Code:27601)

(Code:27603)

(Code:27602)
27-Aug-18:45
Sligo Rovers vs. Galway

(Code:27701)

(Code:27703)

(Code:27702)
ISRAEL: LIGAT HAAL
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Hap.tel Aviv vs. H.beer Sheva

(Code:28201)

(Code:28203)

(Code:28202)
27-Aug-17:10
Sakhnin vs. Maccabi Haifa

(Code:28101)

(Code:28103)

(Code:28102)
ITALY: LEGA PRO - GROUP B
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:30
Ancona vs. Mantova

(Code:29701)

(Code:29703)

(Code:29702)
27-Aug-18:30
Bassano vs. Reggiana

(Code:29801)

(Code:29803)

(Code:29802)
27-Aug-14:30
Lumezzane vs. Teramo

(Code:29101)

(Code:29103)

(Code:29102)
27-Aug-18:30
Modena vs. Parma

(Code:29901)

(Code:29903)

(Code:29902)
27-Aug-16:30
Pordenone vs. Gubbio

(Code:29401)

(Code:29403)

(Code:29402)
27-Aug-14:30
Sambenedettese vs. Padova

(Code:29201)

(Code:29203)

(Code:29202)
27-Aug-16:30
Santarcangelo vs. Feralpisalo

(Code:29501)

(Code:29503)

(Code:29502)
27-Aug-14:30
Sudtirol vs. Fano

(Code:29301)

(Code:29303)

(Code:29302)
27-Aug-16:30
Venezia vs. Forli

(Code:29601)

(Code:29603)

(Code:29602)
ITALY: LEGA PRO - GROUP C
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:30
Catania vs. Juve Stabia

(Code:30001)

(Code:30003)

(Code:30002)
ITALY: SERIE A
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Lazio vs. Juventus

(Code:1501)

(Code:1503)

(Code:1502)
27-Aug-18:45
Napoli vs. Ac Milan

(Code:1601)

(Code:1603)

(Code:1602)
ITALY: SERIE B
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:30
Avellino vs. Brescia

(Code:28301)

(Code:28303)

(Code:28302)
27-Aug-18:30
Bari vs. Cittadella

(Code:28401)

(Code:28403)

(Code:28402)
27-Aug-18:30
Benevento vs. Spal

(Code:28501)

(Code:28503)

(Code:28502)
27-Aug-18:30
Frosinone vs. Entella

(Code:28601)

(Code:28603)

(Code:28602)
27-Aug-18:30
Pro Vercelli vs. Ascoli

(Code:28701)

(Code:28703)

(Code:28702)
27-Aug-18:30
Ternana vs. Pisa

(Code:28801)

(Code:28803)

(Code:28802)
27-Aug-18:30
Verona vs. Latina

(Code:28901)

(Code:28903)

(Code:28902)
27-Aug-18:30
Vicenza vs. Carpi

(Code:29001)

(Code:29003)

(Code:29002)
JAPAN: J-LEAGUE - SECOND STAGE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-10:00
Kawasaki Frontale vs. Kashiwa

(Code:30401)

(Code:30403)

(Code:30402)
27-Aug-10:00
Kobe vs. Urawa

(Code:30501)

(Code:30503)

(Code:30502)
27-Aug-09:00
Kofu vs. Omiya Ardija

(Code:30101)

(Code:30103)

(Code:30102)
27-Aug-09:00
Nagoya vs. Fc Tokyo

(Code:30201)

(Code:30203)

(Code:30202)
27-Aug-09:30
Shonan vs. G-osaka

(Code:30301)

(Code:30303)

(Code:30302)
27-Aug-10:00
Tosu vs. Albirex Niigata

(Code:30601)

(Code:30603)

(Code:30602)
27-Aug-10:00
Vegalta Sendai vs. Hiroshima

(Code:30701)

(Code:30703)

(Code:30702)
27-Aug-10:00
Yokohama M. vs. Kashima

(Code:30801)

(Code:30803)

(Code:30802)
MEXICO: LIGA DE ASCENSO - APERTURA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-22:00
Zacatepec vs. Cafetaleros D.t

(Code:31901)

(Code:31903)

(Code:31902)
MEXICO: PRIMERA DIVISION - APERTURA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-22:00
Queretaro vs. Necaxa

(Code:31401)

(Code:31403)

(Code:31402)
NETHERLANDS: EREDIVISIE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-17:45
Feyenoord vs. Excelsior

(Code:1801)

(Code:1803)

(Code:1802)
27-Aug-17:45
Heerenveen vs. Zwolle

(Code:1901)

(Code:1903)

(Code:1902)
27-Aug-18:45
Twente vs. Sparta Rotterdam

(Code:2001)

(Code:2003)

(Code:2002)
27-Aug-16:30
Willem Ii vs. Roda

(Code:1701)

(Code:1703)

(Code:1702)
NORTHERN IRELAND: NIFL PREMIERSHIP
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Ballinamallar vs. Cliftonville

(Code:33101)

(Code:33103)

(Code:33102)
27-Aug-14:00
Crusaders vs. Portadown

(Code:33201)

(Code:33203)

(Code:33202)
27-Aug-14:00
Linfield vs. Dungannon

(Code:33301)

(Code:33303)

(Code:33302)
NORWAY: DIVISION 2 - GROUP 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-10:30
Harstad vs. Senja

(Code:33601)

(Code:33603)

(Code:33602)
27-Aug-14:00
Kjelsas vs. Grorud

(Code:33701)

(Code:33703)

(Code:33702)
NORWAY: DIVISION 2 - GROUP 2
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Brattvag vs. Nybergsund

(Code:33801)

(Code:33803)

(Code:33802)
27-Aug-14:00
Brumunddal vs. Gjovik-lyn

(Code:33901)

(Code:33903)

(Code:33902)
27-Aug-14:00
Byasen vs. Elverum

(Code:34001)

(Code:34003)

(Code:34002)
27-Aug-14:00
Honefoss vs. Tynset

(Code:34101)

(Code:34103)

(Code:34102)
NORWAY: DIVISION 2 - GROUP 3
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-13:00
Floro vs. Forde

(Code:34301)

(Code:34303)

(Code:34302)
27-Aug-11:00
Fyllingsdalen vs. Frigg

(Code:34201)

(Code:34203)

(Code:34202)
27-Aug-13:00
Nest-sotra vs. Lysekloster

(Code:34401)

(Code:34403)

(Code:34402)
27-Aug-14:00
Vidar vs. Fana

(Code:34501)

(Code:34503)

(Code:34502)
NORWAY: DIVISION 2 - GROUP 4
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-12:00
Baerum Sportsklub vs. Tonsberg

(Code:34601)

(Code:34603)

(Code:34602)
27-Aug-14:00
Flekkeroy vs. Asker

(Code:34701)

(Code:34703)

(Code:34702)
27-Aug-14:00
Fram vs. Orn

(Code:34801)

(Code:34803)

(Code:34802)
27-Aug-14:00
Notodden vs. Pors Grenland

(Code:34901)

(Code:34903)

(Code:34902)
NORWAY: TIPPELIGAEN
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Haugesund vs. Brann

(Code:33501)

(Code:33503)

(Code:33502)
27-Aug-13:30
Stromsgodset vs. Molde

(Code:33401)

(Code:33403)

(Code:33402)
OUTH AFRICA: MTN 8 CUP
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:15
Bidvest Wit vs. Orlando Pirate

(Code:38601)

(Code:38603)

(Code:38602)
27-Aug-13:00
Platinum Stars vs. Chippa Utd.

(Code:38501)

(Code:38503)

(Code:38502)
POLAND: DIVISION 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Gks Katowice vs. Pruszkow

(Code:35501)

(Code:35503)

(Code:35502)
27-Aug-18:00
Kluczbork vs. Sandecja Nowy S.

(Code:35701)

(Code:35703)

(Code:35702)
27-Aug-15:00
Ol.grudziadz vs. Pogon Siedlce

(Code:35301)

(Code:35303)

(Code:35302)
27-Aug-17:45
Olsztyn vs. Podbeskidzie

(Code:35601)

(Code:35603)

(Code:35602)
27-Aug-15:30
Zaglebie Sosnowi vs. Gornik Z.

(Code:35401)

(Code:35403)

(Code:35402)
POLAND: EKSTRAKLASA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:30
Arka Gdynia vs. Zaglebie

(Code:35201)

(Code:35203)

(Code:35202)
27-Aug-16:00
Leczna vs. Jagiellonia

(Code:35101)

(Code:35103)

(Code:35102)
27-Aug-13:30
Pogon Szczecin vs. Cracovia

(Code:35001)

(Code:35003)

(Code:35002)
PORTUGAL: PRIMEIRA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-17:15
Estoril vs. Braga

(Code:2201)

(Code:2203)

(Code:2202)
27-Aug-19:30
Nacional vs. Benfica

(Code:2301)

(Code:2303)

(Code:2302)
27-Aug-15:00
Tondela vs. Belenenses

(Code:2101)

(Code:2103)

(Code:2102)
ROMANIA: LIGA 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Pandurii vs. Fc St.bucuresti

(Code:35901)

(Code:35903)

(Code:35902)
27-Aug-15:30
Poli Timisoara vs. Cfr Cluj

(Code:35801)

(Code:35803)

(Code:35802)
RUSSIA: PREMIER LEAGUE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-10:00
Orenburg vs. Rubin Kazan

(Code:6601)

(Code:6603)

(Code:6602)
27-Aug-12:30
Tomsk vs. Cska Moscow

(Code:6701)

(Code:6703)

(Code:6702)
27-Aug-15:00
Zenit Petersburg vs. Amkar

(Code:6801)

(Code:6803)

(Code:6802)
SCOTLAND: CHAMPIONSHIP
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Ayr vs. St. Mirren

(Code:36001)

(Code:36003)

(Code:36002)
27-Aug-14:00
Dundee Utd vs. Raith

(Code:36101)

(Code:36103)

(Code:36102)
27-Aug-14:00
Dunfermline vs. Queen Of South

(Code:36201)

(Code:36203)

(Code:36202)
27-Aug-14:00
Falkirk vs. Dumbarton

(Code:36301)

(Code:36303)

(Code:36302)
27-Aug-14:00
Hibernian vs. Morton

(Code:36401)

(Code:36403)

(Code:36402)
SCOTLAND: LEAGUE ONE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Albion Rovers vs. Alloa

(Code:36501)

(Code:36503)

(Code:36502)
27-Aug-14:00
East Fife vs. Brechin

(Code:36601)

(Code:36603)

(Code:36602)
27-Aug-14:00
Queens Park vs. Livingston

(Code:36701)

(Code:36703)

(Code:36702)
27-Aug-14:00
Stenhousemuir vs. Airdrieonian

(Code:36801)

(Code:36803)

(Code:36802)
27-Aug-14:00
Stranraer vs. Peterhead

(Code:36901)

(Code:36903)

(Code:36902)
SCOTLAND: LEAGUE TWO
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Arbroath vs. Stirling

(Code:37001)

(Code:37003)

(Code:37002)
27-Aug-14:00
Clyde vs. Cowdenbeath

(Code:37101)

(Code:37103)

(Code:37102)
27-Aug-14:00
Edinburgh City vs. Berwick

(Code:37201)

(Code:37203)

(Code:37202)
27-Aug-14:00
Forfar Athletic vs. Elgin City

(Code:37301)

(Code:37303)

(Code:37302)
27-Aug-14:00
Montrose vs. Annan

(Code:37401)

(Code:37403)

(Code:37402)
SCOTLAND: PREMIERSHIP
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-14:00
Celtic vs. Aberdeen

(Code:6901)

(Code:6903)

(Code:6902)
27-Aug-14:00
Hamilton vs. Ross County

(Code:7001)

(Code:7003)

(Code:7002)
27-Aug-14:00
Inverness vs. St Johnstone

(Code:7101)

(Code:7103)

(Code:7102)
27-Aug-14:00
Motherwell vs. Dundee Fc

(Code:7201)

(Code:7203)

(Code:7202)
27-Aug-14:00
Partick vs. Hearts

(Code:7301)

(Code:7303)

(Code:7302)
SERBIA: SUPER LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Backa vs. Borac

(Code:37601)

(Code:37603)

(Code:37602)
27-Aug-18:00
Fk Vozdovac vs. Napredak

(Code:37701)

(Code:37703)

(Code:37702)
27-Aug-18:00
Javor vs. Cukaricki

(Code:37801)

(Code:37803)

(Code:37802)
27-Aug-17:00
Partizan vs. Rad Beograd

(Code:37501)

(Code:37503)

(Code:37502)
27-Aug-18:00
Radnicki Nis vs. Mladost

(Code:37901)

(Code:37903)

(Code:37902)
SLOVAKIA: FORTUNA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-17:00
Podbrezova vs. Z. Moravce

(Code:38101)

(Code:38103)

(Code:38102)
27-Aug-17:00
Ruzomberok vs. Michalovce

(Code:38201)

(Code:38203)

(Code:38202)
27-Aug-17:00
Trnava vs. Slovan Bratislava

(Code:38301)

(Code:38303)

(Code:38302)
SLOVENIA: PRVA LIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:15
O. Ljubljana vs. Koper

(Code:38401)

(Code:38403)

(Code:38402)
SOUTH KOREA: K LEAGUE CHALLENGE
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-10:00
Hummel vs. Gangwon

(Code:39001)

(Code:39003)

(Code:39002)
27-Aug-10:00
Seoul E. vs. Goyang Zaicro Fc

(Code:39101)

(Code:39103)

(Code:39102)
SOUTH KOREA: K-LEAGUE CLASSIC
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-10:00
Jeju Utd vs. Seongnam

(Code:38701)

(Code:38703)

(Code:38702)
27-Aug-10:00
Suwon City vs. Incheon

(Code:38801)

(Code:38803)

(Code:38802)
27-Aug-10:00
Ulsan Hyundai vs. Gwangju Fc

(Code:38901)

(Code:38903)

(Code:38902)
SPAIN: LALIGA
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:15
Eibar vs. Valencia

(Code:2401)

(Code:2403)

(Code:2402)
27-Aug-20:15
Leganes vs. Atl. Madrid

(Code:2701)

(Code:2703)

(Code:2702)
27-Aug-16:15
Osasuna vs. Real Sociedad

(Code:2501)

(Code:2503)

(Code:2502)
27-Aug-18:15
Real Madrid vs. Celta Vigo

(Code:2601)

(Code:2603)

(Code:2602)
SPAIN: LALIGA2
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-17:00
Girona vs. Elche

(Code:7401)

(Code:7403)

(Code:7402)
27-Aug-19:00
Lugo vs. Zaragoza

(Code:7701)

(Code:7703)

(Code:7702)
27-Aug-17:00
R. Oviedo vs. Almeria

(Code:7501)

(Code:7503)

(Code:7502)
27-Aug-17:00
Reus Deportiu vs. Mirandes

(Code:7601)

(Code:7603)

(Code:7602)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 1
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:15
Burgos vs. Caudal Deportivo

(Code:44501)

(Code:44503)

(Code:44502)
27-Aug-15:00
Lealtad vs. Arandina

(Code:39201)

(Code:39203)

(Code:39202)
27-Aug-18:00
Palencia vs. Izarra

(Code:44401)

(Code:44403)

(Code:44402)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 2
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:00
Gernika Club vs. Navalcarnero

(Code:44701)

(Code:44703)

(Code:44702)
27-Aug-17:00
Leioa vs. San Sebastian Reyes

(Code:45001)

(Code:45003)

(Code:45002)
27-Aug-18:00
R. Union vs. Real Madrid B

(Code:45101)

(Code:45103)

(Code:45102)
27-Aug-16:00
Socuellamos vs. Barakaldo

(Code:44801)

(Code:44803)

(Code:44802)
27-Aug-16:00
Toledo vs. Sestao

(Code:44901)

(Code:44903)

(Code:44902)
27-Aug-14:00
Zamudio vs. Ath Bilbao B

(Code:44601)

(Code:44603)

(Code:44602)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 3
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-16:30
Baleares vs. Mallorca B

(Code:45301)

(Code:45303)

(Code:45302)
27-Aug-18:00
Hercules vs. Barcelona B

(Code:45501)

(Code:45503)

(Code:45502)
27-Aug-17:30
Prat vs. Eldense

(Code:45401)

(Code:45403)

(Code:45402)
27-Aug-16:00
Saguntino vs. Sabadell

(Code:45201)

(Code:45203)

(Code:45202)
SPAIN: SEGUNDA DIVISION B - GROUP 4
Team Home Win Draw Away Win
27-Aug-18:00
Recreativo Huelva vs. Jaen

(Code:45801)

(Code:45803)

(Code:45802)
27-Aug-16:30
Jumilla vs. Extremadura Ud

(Code:45601)

(Code:45603)

(Code:45602)
27-Aug-17:00
Linense vs. Sanluqueno

(Code:45701)

(Code:45703)

(Code:45702)

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD BEFORE PLACING ANY BET.BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE. BEST ODD ALWAYS AT BET365

Write a Comment

comments powered by Disqus