Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sat 29, Apr 2023

Get all the latest Football Results for Sat 29, Apr 2023.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 29, Apr-23:00 - African Youth Cup U17
Algeria(U17) vs Somalia(U17)

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - Albania Super league
KF Erzeni Shijak vs Partizani Tirana

0-0

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Albania Super league
KS Bylis vs KF Laci

0-1

0-2
Sat 29, Apr-23:00 - Algeria Cup
JS Saoura vs JS Jijel

1-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Desportivo Huila

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Petro Atletico de Luanda

0-2

1-2
Sat 29, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Sporting Cabinda

2-0

5-1
Sat 29, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Primeiro 1 de Agosto

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Angola Girabola League
CD Lunda Sul vs Isaac de Benguela

1-0

1-0
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Deportivo Armenio

0-0

0-0
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Canuelas FC

0-0

0-0
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Merlo vs Club Comunicaciones(AR)

0-1

1-2
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs General Lamadrid

1-1

1-1
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
El Porvenir vs Mercedes

1-0

2-1
Sat 29, Apr-23:15 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Central Ballester

1-0

2-0
Sat 29, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Union Sunchales vs Defensores Belgrano Villa Ramallo

1-1

1-1
Sat 29, Apr-01:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Circulo Deportivo

1-0

3-1
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Torneo Federal A
San Martin Mendoza vs CA Juventud Unida San Luis

0-0

0-0
Sat 29, Apr-21:10 - Argentina Women\'s Primera A
Huracan Women\'s vs Gimnasia LP Women\'s

1-0

1-0
Sat 29, Apr-17:10 - Argentina Women\'s Primera A
Defensores de Belgrano Women\'s vs Racing Club Women\'s

0-5

0-11
Sat 29, Apr-22:30 - Argentina Women\'s Primera A
Belgrano Women\'s vs CA Platense Women\'s

0-0

0-1
Sat 29, Apr-23:30 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Tigre

1-0

1-1
Sat 29, Apr-21:00 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs San Lorenzo

0-0

0-0
Sat 29, Apr-02:00 - Argentine Primera Division
Newells Old Boys vs Argentinos Juniors

0-0

0-0
Sat 29, Apr-02:00 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Arsenal de Sarandi

2-1

2-1
Sat 29, Apr-04:30 - Argentine Primera Division
Atletico Tucuman vs River Plate

1-0

1-1
Sat 29, Apr-23:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Deportivo Maipu

0-0

0-0
Sat 29, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Independiente Rivadavia

0-0

0-0
Sat 29, Apr-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Club Atletico Mitre

1-0

2-0
Sat 29, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores Unidos vs Agropecuario Argentino

1-0

2-0
Sat 29, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs Aldosivi

1-1

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Armenia Division 2
Alashkert B Martuni vs Gandzasar Kapan


0-5
Sat 29, Apr-21:30 - Asia Champions League Cup
Al Hilal vs Urawa Red Diamonds

1-0

1-1
Sat 29, Apr-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs North Pine


2-2
Sat 29, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs University of Queensland

1-1

3-3
Sat 29, Apr-12:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Virginia United vs Newmarket SFC

1-2

2-2
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
O\'Connor Knights vs Monaro Panthers

0-1

2-1
Sat 29, Apr-06:45 - Australia Capital Territory U23
O\'Connor Knights(U23) vs Monaro Panthers(U23)

0-0

1-0
Sat 29, Apr-11:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Launceston City vs Clarence Zebras

1-1

1-2
Sat 29, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Kingborough Lions vs Devonport City Striker

0-2

1-2
Sat 29, Apr-06:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Riverside Olympic vs Hobart United

0-0

0-1
Sat 29, Apr-13:45 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Brisbane Roar FC

0-0

0-1
Sat 29, Apr-11:00 - Australia League A
Sydney FC vs Newcastle Jets FC

1-0

2-0
Sat 29, Apr-11:00 - Australia League A
Macarthur FC vs Wellington Phoenix

0-1

0-1
Sat 29, Apr-16:00 - Australia League A
Perth Glory FC vs Western United FC

1-1

1-2
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Edgeworth Eagles FC

0-0

1-2
Sat 29, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Broadmeadow Magic

0-4

0-5
Sat 29, Apr-09:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Cooks Hill United

0-0

0-0
Sat 29, Apr-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Spirit FC vs Rockdale City Suns

0-0

0-1
Sat 29, Apr-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Wollongong Wolves

0-1

2-2
Sat 29, Apr-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs St George City

0-2

0-2
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-1

0-1
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Western Sydney Wanderers AM vs Manly United

1-0

2-1
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Mounties Wanderers

0-2

1-5
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Macarthur Rams

0-0

2-3
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Dulwich Hill SC vs Southern Districts Raiders

3-3

4-3
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Central Coast United

3-0

4-4
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Rydalmere Lions

1-0

2-0
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Dunbar Rovers vs Bankstown City Lions

0-1

1-1
Sat 29, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Canterbury Bankstown vs Hills Brumbies

0-1

1-1
Sat 29, Apr-10:30 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

0-2

1-4
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown Spartans(U20) vs Rydalmere Lions(U20)

2-0

2-0
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Bankstown Berries(U20) vs Hills United (U20)

0-0

0-2
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Northern Tigers(U20) vs Macarthur Rams(U20)


3-0
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
St George Saints(U20) vs Central Coast United(U20)

1-0

2-0
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Dulwich Hill SC(U20) vs SD Raiders(U20)

1-0

3-0
Sat 29, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Dunbar Rovers(U20) vs Bankstown City Lions(U20)

1-2

2-2
Sat 29, Apr-09:00 - Australia New South Wales U20
Hakoah Sydney City East U20 vs Mounties Wanderers(U20)

3-0

4-2
Sat 29, Apr-13:30 - Australia New South Wales U20
NWS Spirit FC (U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

1-1

3-2
Sat 29, Apr-10:10 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs St. George U20

1-0

2-1
Sat 29, Apr-07:45 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Bulls Academy Women\'s vs Northern Tigers Women\'s

1-0

3-1
Sat 29, Apr-09:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Spirit FC Women\'s vs Gladesville Ravens Women\'s

0-0

1-1
Sat 29, Apr-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Gold Coast Knights

1-1

1-4
Sat 29, Apr-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Rochedale Rovers

1-3

1-3
Sat 29, Apr-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Eastern Suburbs Brisbane

2-0

5-0
Sat 29, Apr-07:00 - Australia Queensland State League U23
Peninsula Power(U23) vs Gold Coast Knights(U23)

0-1

1-1
Sat 29, Apr-10:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Strikers(U23) vs Sunshine Coast FC(U23)

1-1

2-1
Sat 29, Apr-11:00 - Australia Queensland State League U23
Albany Creek(U23) vs Brisbane Wolves(U23)

1-1

1-1
Sat 29, Apr-08:30 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Rochedale Rovers(U23)

2-0

3-1
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Queensland State League U23
Caboolture Sports U23 vs Capalaba(U23)

1-2

2-3
Sat 29, Apr-10:00 - Australia Queensland State League U23
Mitchelton(U23) vs Surfers Paradise(U23)

1-0

3-3
Sat 29, Apr-11:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Caboolture Sports vs Capalaba

1-2

3-3
Sat 29, Apr-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Mitchelton vs Surfers Paradise

0-1

0-4
Sat 29, Apr-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Brisbane Strikers vs Sunshine Coast FC

0-1

2-1
Sat 29, Apr-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Albany Creek vs Brisbane Wolves

0-1

1-2
Sat 29, Apr-11:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Samford Rangers vs Taringa Rovers

2-0

4-0
Sat 29, Apr-11:30 - Australia Queensland State Leagues 2
Magic United vs Grange Thistle SC

1-3

2-3
Sat 29, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Maroochydore Swans FC vs North Lakes United

1-0

1-2
Sat 29, Apr-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2
North Star vs Holland Park Hawks FC

1-2

1-4
Sat 29, Apr-10:45 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

3-0

3-0
Sat 29, Apr-12:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Eastern Suburbs Women\'s vs Souths United Women\'s

2-0

3-0
Sat 29, Apr-09:15 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Robina City Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

0-1

3-3
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Melbourne City Youth

1-3

1-5
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Pascoe Vale SC

1-0

2-0
Sat 29, Apr-10:00 - Australia Victorian Division 1
Kingston City vs Western United FC NPL

1-0

1-0
Sat 29, Apr-11:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Bentleigh Greens

0-1

2-1
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
North Geelong Warriors vs St Albans Saints SC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Oakleigh Cannons

2-2

4-2
Sat 29, Apr-06:45 - Australia Victorian Premier League U21
North Geelong Warriors(U21) vs St Albans Saints(U21)

0-2

1-2
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Dandenong Thunder U21

2-1

2-1
Sat 29, Apr-06:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Oakleigh Cannons(U21)

0-1

1-1
Sat 29, Apr-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Altona Magic U21

3-0

5-1
Sat 29, Apr-13:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Bentleigh Greens(U21)

1-1

2-1
Sat 29, Apr-06:30 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Eastern Lions(U21) vs Pascoe Vale SC U21

1-0

1-3
Sat 29, Apr-11:45 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Southern United Women\'s vs Boroondara Eagles Women\'s

0-2

0-3
Sat 29, Apr-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Calder United SC Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

2-1

4-2
Sat 29, Apr-16:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs St.Polten

0-1

0-3
Sat 29, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs SC Austria Lustenau

1-3

4-4
Sat 29, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs TSV Hartberg

1-0

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - Austrian Regionalliga East
SC Wiener Neustadt vs Mauerwerk

2-2

2-2
Sat 29, Apr-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs Siegendorf

1-0

3-1
Sat 29, Apr-17:30 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs SC Weiz

1-1

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs SK Treibach

2-0

4-0
Sat 29, Apr-16:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SC Golling vs OTSU Hallein

1-2

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
USK Anif vs SV Grodig

1-1

3-1
Sat 29, Apr-17:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
FC Pinzgau Saalfelden vs SVG Reichenau

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SV Hall vs Worgl

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Kufstein vs VfB Hohenems

1-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
Bischofshofen vs SC Bregenz

0-0

2-0
Sat 29, Apr-18:30 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Rheindorf Altach B vs FC Wolfurt

1-0

1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Admira Dornbirn vs FC Lauterach

1-1

2-2
Sat 29, Apr-19:59 - Bahrain Division 2
Busaiteen vs Al-Ittifaq

0-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - Bahrain Division 2
Al Tadamun Buri vs Qalali

0-1

0-3
Sat 29, Apr-19:59 - Bahrain Division 2
Etehad Alreef vs Um Alhassam

0-0

0-2
Sat 29, Apr-13:45 - Bangladesh Premier League
Abahani Chittagong vs Mohammedan Dhaka

0-0

1-2
Sat 29, Apr-13:45 - Bangladesh Premier League
Fortis Limited vs Azampur FC Uttara

1-0

4-0
Sat 29, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs FC Vitebsk

0-0

1-2
Sat 29, Apr-18:30 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs FK Orsha

2-1

3-2
Sat 29, Apr-16:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ostrovets vs FC Molodechno

0-1

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Smorgon FC

2-0

2-0
Sat 29, Apr-15:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Dinamo Minsk

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FC Torpedo-BelAZ Zhodino

0-1

0-1
Sat 29, Apr-14:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs FC Belshina Babruisk Reserve

0-0

4-0
Sat 29, Apr-21:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Hoogstraten VV

0-0

1-2
Sat 29, Apr-21:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs KFC Mandel United

3-0

6-0
Sat 29, Apr-21:30 - Belgian First Amateur Division
Francs Borains vs Rupel Boom

3-0

5-0
Sat 29, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs Antwerp B

1-0

2-0
Sat 29, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs Charleroi B

1-0

1-1
Sat 29, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs KVK Ninove

0-2

3-2
Sat 29, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Patro Eisden

0-0

2-1
Sat 29, Apr-20:15 - Belgian Pro League
Cercle Brugge vs Standard Liege

0-0

0-0
Sat 29, Apr-20:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


1-3
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs Moldavo Women\'s


4-0
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women\'s vs Zulte Waregem II Women\'s


3-2
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


6-3
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs Wuustwezel Women\'s

0-0

0-0
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs Royal FC Liege Women\'s


1-1
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women\'s vs ASE De Chastre Women\'s


11-0
Sat 29, Apr-16:00 - Belgium Women 1st National
Westerlo Women\'s vs RAEC Mons Women\'s


4-2
Sat 29, Apr-19:30 - Belgium Women\'s Premier League
KV Mechelen Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

1-1

2-1
Sat 29, Apr-15:30 - Belgium Women\'s Premier League
Oud Heverlee Leuven Women\'s vs Anderlecht Women\'s

0-1

1-2
Sat 29, Apr-17:30 - Belgium Women\'s Premier League
Standard Liege Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s

0-0

1-0
Sat 29, Apr-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Blooming vs The Strongest

1-1

1-3
Sat 29, Apr-22:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs NK Siroki Brijeg

1-1

2-1
Sat 29, Apr-23:00 - Brasil Women\'s Tournament
Atletico Mineiro Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s

0-1

0-1
Sat 29, Apr-23:30 - Brasil Women\'s Tournament
Real Ariquemes/RO Women\'s vs Kindermann Avai Women\'s

1-1

2-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brasil Women\'s Tournament
Ceara Women\'s vs Atletico Paranaense Women\'s

0-1

2-4
Sat 29, Apr-18:00 - Brasil Women\'s Tournament
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Real Brasilia FC Women\'s

2-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Brasil Women\'s Tournament
Palmeiras SP Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

0-1

0-1
Sat 29, Apr-23:30 - Brasileiro Serie A
Coritiba (PR) vs Sao Paulo

1-0

1-1
Sat 29, Apr-23:30 - Brasileiro Serie A
Fortaleza CE vs Fluminense (RJ)

2-1

4-2
Sat 29, Apr-23:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Mirassol FC

0-1

1-3
Sat 29, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B
Criciuma SC vs Avai FC (SC)

1-0

1-0
Sat 29, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Londrina (PR)

2-0

2-0
Sat 29, Apr-04:30 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Ituano (SP)

1-0

1-0
Sat 29, Apr-16:00 - Brazil Baiano Youth League
SSA FC(U20) vs Bahia BA(U20)


0-3
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Sport Club Recife Women\'s vs Fortaleza Women\'s

1-1

1-2
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Uniao Desportiva Alagoana AL Women vs Botafogo PB Women\'s

2-0

7-1
Sat 29, Apr-18:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Botafogo RJ Women\'s vs Fluminense (RJ) Women\'s


1-1
Sat 29, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Vasco da Gama RJ U20 vs Madureira(U20)

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Nova Iguacu(U20) vs Portuguesa RJ (U20)

1-2

3-3
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Fluminense RJ U20 vs Volta Redonda(U20)


2-0
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs EC Sao Bernardo


1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Nacional Sao Paulo Youth vs Gremio Osasco Youth

1-0

2-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Rio Branco EC/SP Youth vs Comercial Tiete SP Youth

1-0

1-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Juventus-SP Youth vs Sao Paulo Youth

0-1

1-2
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
XV de Jau Youth vs Ferroviaria SP Youth

0-1

0-3
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
XV de Piracicaba Youth vs Guarani SP Youth

0-0

1-0
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Osasco Audax Youth vs SKA Brasil Youth

0-0

0-0
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
AA Francana Youth vs Botafogo SP Youth

0-0

0-2
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Comercial SP Youth vs CA Bandeirante Youth

1-1

2-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Velo Clube SP Youth vs Lemense-SP Youth

0-0

0-0
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Uniao Suzano Youth vs Sao Caetano Youth

0-1

0-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Itapirense SP Youth vs Ponte Preta Youth

1-0

2-0
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Olimpia SP Youth vs Tanabi SP Youth

0-1

1-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Jose Bonifacio SP Youth vs Tupa SP Youth

1-0

1-0
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Vocem SP Youth vs Bandeirante SP Youth

0-0

6-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
RB Bragantino Youth vs Portuguesa Youth

0-1

0-2
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
CA Guacuano SP Youth vs Mogi Mirim Youth

1-1

1-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santacruzense SP Youth vs Aracatuba SP Youth

0-0

0-1
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sharjah SP Youth vs Desportivo Brasil Youth

0-2

0-5
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Salto SP Youth vs Oeste Youth

0-2

0-2
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
SC Aguai SP Youth vs Brasilis FC Youth

0-0

2-2
Sat 29, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Barcelona EC SP Youth vs Guarulhos SP Youth

0-0

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Palmeiras Youth vs Atletico Paranaense Youth

0-1

0-1
Sat 29, Apr-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Parana STC PR vs Apucarana PR

2-0

2-0
Sat 29, Apr-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Andraus Brasil vs Gremio Maringa PR

2-0

2-0
Sat 29, Apr-23:00 - Brazil Roraimense League
Nautico (RR) vs Progresso/RR

3-2

5-3
Sat 29, Apr-01:00 - Brazil Roraimense League
Roraima RR vs Sao Raimundo (RR)

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:00 - Bulgaria B PFG
FK Levski Krumovgrad vs Yantra Gabrovo

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs FC Maritsa Plovdiv

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Litex Lovech

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa vs FC Dunav Ruse

1-1

1-1
Sat 29, Apr-21:00 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Levski Sofia

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:30 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs POFC Botev Vratsa

0-0

1-1
Sat 29, Apr-16:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs FC Hebar Pazardzhik

1-1

1-4
Sat 29, Apr-18:00 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Vital\'O

0-0

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Burundi Ligue A
Bujumbura City vs Aigle Noir


1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Burundi Ligue A
Top Junior vs Le Messager Ngozi


0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Kayanza United

0-0

1-0
Sat 29, Apr-23:00 - CAF Champions League
Raja Casablanca Atlhletic vs Al Ahly SC

0-0

0-0
Sat 29, Apr-23:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs JS Kabylie

0-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs CR Belouizdad

1-1

2-1
Sat 29, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Young Sports Academy

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Union Douala


2-0
Sat 29, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs Dragon de Yaounde


1-0
Sat 29, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Bamboutos

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Fauve Azur Elite vs Fovu Baham

2-1

3-1
Sat 29, Apr-22:00 - Canadian Premier League
HFX Wanderers vs Vancouver FC

1-1

1-1
Sat 29, Apr-23:00 - Chile Primera B
CD Antofagasta vs Deportes Temuco

5-0

6-0
Sat 29, Apr-20:30 - Chile Primera Division
Palestino vs Nublense

0-1

1-2
Sat 29, Apr-02:00 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Colo Colo

0-0

0-0
Sat 29, Apr-23:00 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs Trasandino Los Andes

0-0

0-0
Sat 29, Apr-23:00 - Chile Segunda Division
Real San Joaquin vs San Antonio Unido

0-1

2-3
Sat 29, Apr-03:00 - Chile Segunda Division
Deportes Valdivia vs Deportes Rengo

1-0

2-3
Sat 29, Apr-23:30 - Chile Tercera Division
Comunal Cabrero vs Provincial Ranco

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:59 - Chile Tercera Division
Deportes Quillon vs Chimbarongo FC

1-2

3-3
Sat 29, Apr-01:00 - Chile Tercera Division
Santiago City vs Concon National

0-0

1-1
Sat 29, Apr-11:00 - China League One
Guangzhou FC vs Sichuan Jiuniu

0-1

1-1
Sat 29, Apr-11:30 - China League One
Dandong Tengyue vs Yanbian Longding

1-0

1-1
Sat 29, Apr-15:30 - China League One
Suzhou Dongwu vs Shenyang Urban

0-1

1-1
Sat 29, Apr-15:30 - China League One
Shijiazhuang Gongfu vs Jinan XingZhou

1-0

1-2
Sat 29, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Haimen Codion

0-0

1-0
Sat 29, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Hainan Star vs Guangxi Lanhang

0-1

0-1
Sat 29, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Chongqing Tonglianglong vs Quanzhou Yaxin

0-0

2-0
Sat 29, Apr-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Dark Horse Junior vs ShangYu Pterosaur FC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-15:35 - Chinese Super League
Qingdao Hainiu vs Wuhan Three Towns FC

0-2

0-3
Sat 29, Apr-15:35 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Shandong Taishan

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Club Friendly
Servette Chenois Woman\'s vs St. Gallen Women\'s

1-0

1-0
Sat 29, Apr-23:00 - Club Friendly
Joinville SC Youth vs Concordia Youth

2-1

3-1
Sat 29, Apr-23:00 - Club Friendly
Macapa AP(U20) vs Sao Paulo(U20)

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Club Friendly
Gretna 2008 vs East Kilbride

0-7

0-9
Sat 29, Apr-18:00 - Club Friendly
Edinburgh University FC vs East Stirlingshire

0-3

0-5
Sat 29, Apr-18:00 - Club Friendly
Broomhill FC vs Cumbernauld Colts

0-1

1-3
Sat 29, Apr-14:00 - Club Friendly
Sporting Braga Women\'s vs Racing Power Women\'s


1-0
Sat 29, Apr-22:00 - Club Friendly
CE Aimore Youth vs Riograndense RS(U20)

1-0

2-0
Sat 29, Apr-22:00 - Club Friendly
Novo Hamburgo RS Youth vs Gremio Youth

0-1

0-2
Sat 29, Apr-06:30 - Club Friendly
Adamstown Rosebuds FC Reserve vs Broadmeadow Magic Reserve

0-1

0-3
Sat 29, Apr-23:00 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Deportes Tolima

1-0

2-0
Sat 29, Apr-23:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Fortaleza CEIF

0-0

0-0
Sat 29, Apr-03:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Tigres FC

0-0

1-0
Sat 29, Apr-05:05 - Colombia Copa Premier
Leones vs Cucuta

0-1

2-1
Sat 29, Apr-19:59 - Colombia Women\'s League
Independiente Santa Fe Women\'s vs Atletico Nacional Women\'s

1-0

1-0
Sat 29, Apr-05:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Guanacasteca

2-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - Croatia 1.HNL
Istra 1961 vs HNK Sibenik

1-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - Croatia 2 HNL
Kustosija vs NK Croatia Zmijavci

0-1

1-2
Sat 29, Apr-19:00 - Croatia 2 HNL
Bijelo Brdo vs NK Jarun

0-1

1-2
Sat 29, Apr-19:00 - Croatia 2 HNL
NK Dugopolje vs HNK Vukovar 91

0-0

0-1
Sat 29, Apr-12:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs Varteks Varazdin U19

0-0

0-0
Sat 29, Apr-12:00 - Croatia U19
HNK Gorica(U19) vs NK Croatia Sesvete(U19)

0-1

0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Rijeka (U19)

1-0

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-1

0-1
Sat 29, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Anorthosis Famagusta FC

0-3

0-5
Sat 29, Apr-18:00 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs PO Ahironas-Onisilos

2-2

4-4
Sat 29, Apr-18:00 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Anagennisi Deryneia

0-1

2-3
Sat 29, Apr-18:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Ayia Napa

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Cyprus 2 Division
Olympiada Lympion vs Xylotympou

0-2

0-8
Sat 29, Apr-16:00 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs MFK Chrudim

0-1

1-1
Sat 29, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs FK MAS Taborsko

0-2

1-2
Sat 29, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Slavia Prague B vs Sigma Olomouc B

0-0

0-2
Sat 29, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Pribram vs FC Sellier & Bellot Vlasim

0-2

0-3
Sat 29, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Sparta Praha B

0-1

0-1
Sat 29, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Vysocina Jihlava

0-0

1-0
Sat 29, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Banik Sokolov vs FC Bohemians 1905 B

2-1

3-5
Sat 29, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Prestice

2-0

3-2
Sat 29, Apr-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs FC Pisek

3-2

4-4
Sat 29, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs FK Kraluv Dvur

4-0

6-0
Sat 29, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs Teplice B

2-0

4-2
Sat 29, Apr-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Usti nad Labem vs Slovan Velvary

0-3

0-4
Sat 29, Apr-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sparta Kolin vs Hradec Kralove B

2-0

2-0
Sat 29, Apr-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Benesov

0-1

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Banik Most Sous

0-1

2-2
Sat 29, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Chlumec nad Cidlinou

2-0

4-0
Sat 29, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Slavia Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

3-1

5-1
Sat 29, Apr-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Synot Slovacko Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

1-0

2-1
Sat 29, Apr-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Horni Herspice Women\'s vs Banik Ostrava Women\'s

3-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Banik Ostrava B

0-1

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Hodonin Sardice

0-0

0-2
Sat 29, Apr-19:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
SK Hranice vs Frydlant

0-1

1-1
Sat 29, Apr-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Blansko

2-0

4-1
Sat 29, Apr-16:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

0-0

1-3
Sat 29, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs Pardubice(U19)

0-2

0-3
Sat 29, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Synot Slovacko(U19)

2-1

3-1
Sat 29, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Vysocina Jihlava(U19)

0-1

0-1
Sat 29, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs Mlada Boleslav(U19)

1-1

2-1
Sat 29, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Hradec Kralove(U19)

2-0

2-1
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs AB Tarnby

0-1

1-1
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark 3. Division
Ishoj IF vs FA 2000

0-1

0-2
Sat 29, Apr-15:30 - Denmark 3. Division
VSK Aarhus vs Naesby BK

0-0

2-1
Sat 29, Apr-17:30 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs Middelfart

1-1

2-3
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark 3. Division
SfB-Oure vs Young Boys Football Development

1-1

2-3
Sat 29, Apr-14:00 - Denmark Danmarksserien
B 1908 Amager vs Karlslunde

1-0

2-1
Sat 29, Apr-14:00 - Denmark Danmarksserien
Gentofte Vangede IF/GVI vs KFUM Roskilde

0-1

0-1
Sat 29, Apr-14:00 - Denmark Danmarksserien
KFUM Kobenhavn vs Herlev IF

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Denmark Danmarksserien
FC Djursland vs Kjellerup IF


6-2
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
B 1913 Odense vs Hedensted IF


0-2
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Allerod vs Slagelse B&I


4-2
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
OKS Odense vs Brabrand IF B


3-0
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Otterup vs Varde_IF


0-3
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Greve vs Tarnby FF


3-1
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
ASA Aarhus vs Viby


0-2
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Holbaek


2-1
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
VB 1968 vs BK Skjold


2-3
Sat 29, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs Aalborg BK Am.


0-2
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs Marienlyst


1-3
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
FC Aarhus Fremad B vs Vinder Vatanspor-VRI


3-0
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark - 1. Division
Sonderjyske vs Hvidovre IF

0-1

0-3
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Hillerod Fodbold vs Fredericia

0-1

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
B93 Copenhagen vs FC Aarhus Fremad

1-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Jammerbugt vs Skive IK


0-3
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs FC Roskilde

2-2

2-5
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Hellerup IK

0-0

1-0
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Woman\'s League
Aalborg BK Women\'s vs Naestved HG Women\'s

1-0

3-1
Sat 29, Apr-17:30 - Denmark Woman\'s League
HB Koge Woman\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-0

0-0
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark Woman\'s League
Odense Women\'s vs Sundby BK Women\'s

1-0

4-0
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark Woman\'s League
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Aarhus AGF Women\'s

1-0

2-1
Sat 29, Apr-14:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Naesby BK Woman\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s


0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s


2-5
Sat 29, Apr-15:30 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s


2-6
Sat 29, Apr-16:15 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Horsens(U17)


5-2
Sat 29, Apr-17:00 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Silkeborg IF(U17)


3-1
Sat 29, Apr-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Odense BK (U17)


0-1
Sat 29, Apr-17:15 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Midtjylland(U17)


2-1
Sat 29, Apr-17:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Sonderjyske(U17)


2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Brondby(U17)


1-2
Sat 29, Apr-13:45 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Horsens(U19)


1-1
Sat 29, Apr-14:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Brondby(U19)

2-0

5-0
Sat 29, Apr-14:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Silkeborg IF(U19)


0-3
Sat 29, Apr-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Nordsjaelland (U19)


3-3
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Odense BK U19


1-3
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Midtjylland(U19)


0-3
Sat 29, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Aalborg BK(U19)


0-1
Sat 29, Apr-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Guayaquil City F.C.

0-0

1-0
Sat 29, Apr-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Gualaceo SC

0-1

1-2
Sat 29, Apr-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Independiente Del Valle

0-0

2-3
Sat 29, Apr-19:59 - Egypt League Cup
Al Masry vs El Ismaily

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Hungerford Town

2-0

5-0
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Braintree Town

1-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Bath City vs Oxford City

0-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Concord Rangers

0-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Cheshunt

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Welling United

0-2

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Farnborough FC

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Chippenham Town

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Dover Athletic vs Weymouth

0-2

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Taunton Town

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Dartford

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - England Conference South Division
Worthing vs Hemel Hempstead Town

3-1

3-1
Sat 29, Apr-20:15 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

1-1

2-2
Sat 29, Apr-15:30 - England FA Women Super League
Leicester City Women\'s vs Liverpool Women\'s

2-0

4-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Ipswich vs Exeter City

5-0

6-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Barnsley

0-1

4-4
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Sheffield Wed

0-1

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Derby County vs Portsmouth

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Port Vale

1-0

3-2
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Fleetwood Town

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Cheltenham Town

0-1

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Burton Albion FC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Peterborough United vs Bristol Rovers

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Accrington Stanley vs Cambridge United

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Morecambe vs Lincoln City

0-1

3-2
Sat 29, Apr-18:00 - England League One
Forest Green Rovers vs Oxford United

0-1

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Mansfield Town vs Harrogate Town

0-2

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Rochdale vs Sutton United

2-1

4-1
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Swindon

0-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Gillingham vs Newport County

1-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Stockport County

0-2

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Doncaster Rovers vs Colchester United

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Northampton Town vs Bradford City AFC

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Barrow

1-1

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Carlisle vs Salford City F.C.

0-2

2-3
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Walsall

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Grimsby Town

0-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - England League Two
AFC Wimbledon vs Tranmere Rovers

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Sunderland vs Watford

0-1

2-2
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Sheffield United vs Preston North End

1-0

4-1
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Queens Park Rangers

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Reading vs Wigan Athletic

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Hull City vs Swansea City

1-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Coventry vs Birmingham

2-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Burnley

0-1

1-2
Sat 29, Apr-20:30 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Norwich City

1-1

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - England U21 Premier League
Manchester City U21 vs Wolves U21

4-1

4-3
Sat 29, Apr-21:00 - England U21 Premier League 2
Hull City U21 vs Cardiff City(U21)

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - English Premier League
Brentford vs Nottingham Forest

0-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Wolverhampton Wanderers

4-0

6-0
Sat 29, Apr-15:45 - English Premier League
Crystal Palace vs West Ham United

3-2

4-3
Sat 29, Apr-15:00 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs FC Kuressaare

0-1

0-3
Sat 29, Apr-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs Levadia Tallinn

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn

0-2

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs Saku Sporting Women\'s

0-1

1-4
Sat 29, Apr-16:00 - Finland Women\'s Premier 2
KTP Kotka Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

0-1

1-2
Sat 29, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier 2
NJS Nurmijarvi Women\'s vs EBK Espoo Women\'s

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Finland Women\'s Premier 2
Pallo Iirot Women\'s vs PK Keski-Uusimaa Women\'s

1-0

1-0
Sat 29, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier League
ONS Women\'s vs Aland Women\'s

0-3

0-5
Sat 29, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier League
Pallokerho-35 Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

1-2

1-2
Sat 29, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier League
KuPS Women\'s vs HPS Helsinki Women\'s

2-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - Finland Cup
OTP Oulu vs GBK Kokkola

1-2

3-3
Sat 29, Apr-20:15 - Finland Cup
Sisu-Pallo vs VIFK Vaasa


0-2
Sat 29, Apr-15:00 - Finland Cup
Toolon Vesa vs PuiU

0-1

0-5
Sat 29, Apr-15:00 - Finland Cup
Ylojarvi vs KaaPo Kaarina

0-1

0-4
Sat 29, Apr-17:15 - Finland Cup
Kyparamaki vs NiemU

3-0

3-1
Sat 29, Apr-19:00 - Finland Cup
FC Jazz Pori vs FC Ilves-Kissat

1-0

4-2
Sat 29, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs FC Haka

2-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga
VPS Vaasa vs FC Honka

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga
AC Oulu vs SJK Seinajoki

0-2

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs KTP Kotka

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Finland Ykkonen
JJK Jyvaskyla vs SJK Akatemia

0-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Finland Ykkonen
Turun Palloseura vs JaPS

1-0

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Finland Ykkonen
Mikkelin Palloilijat vs KPV Kokkola

1-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Finland Ykkonen
Ekenas IF vs Jaro

2-0

3-0
Sat 29, Apr-17:00 - Finland Ykkonen
SalPa Salo vs HIFK

0-0

1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Finland Ykkonen
Kapylan Pallo vs Gnistan

0-0

0-2
Sat 29, Apr-16:45 - France Ligue 2
Caen vs Le Havre

0-1

1-2
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
FC Metz vs Paris FC

1-1

1-1
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Stade Lavallois MFC

1-1

3-1
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Bastia vs Amiens SC

1-1

1-1
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Chamois Niortais

1-0

2-0
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Quevilly Rouen vs FC Annecy

0-1

2-2
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Nimes vs Pau FC

2-1

3-2
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs AS Saint-Etienne

0-0

1-1
Sat 29, Apr-21:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Bordeaux

0-0

0-2
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Beauvais vs Granville

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Guingamp B

0-0

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Evreux vs Blois F.41

0-1

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Caen B

0-1

3-2
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs Stade Rennais B

1-0

2-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Chambly vs Saint Malo

1-1

2-1
Sat 29, Apr-20:30 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs Poissy AS

1-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Racing Club de France vs FC Rouen

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Wasquehal vs US Boulogne

0-1

0-2
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Racing Besancon vs Fleury Merogis

1-0

1-0
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Stade Reims II


0-4
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Colmar vs Haguenau

0-0

0-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs US Creteil-Lusitanos

2-1

2-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs FC 93 Bobigny

1-0

4-1
Sat 29, Apr-17:00 - French Championnat Amateur Group B
AS Furiani Agliani vs Metz B

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs ASM Belfort

1-0

1-0
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Louhans Cuiseaux vs Canet Roussillon

1-1

2-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Saint Priest vs Toulon

1-0

2-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs FC Sete 34

4-1

11-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Auxerre B vs Lyon Duchere

0-1

0-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Lyonnais B vs Evian Thonon Gaillard

0-0

0-2
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Frejus Saint-Raphael

0-1

1-2
Sat 29, Apr-20:30 - French Championnat Amateur Group C
Olympique Ales vs Marignane Gignac

1-2

1-2
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Romorantin vs Stade Bordelais

1-0

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Saumur OL. vs Vierzon Foot

0-1

0-2
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Les Herbiers

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs Moulins Yzeure

0-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Angers II

2-1

3-2
Sat 29, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group D
GOAL FC vs FC Bergerac

0-0

0-0
Sat 29, Apr-23:00 - French Cup
Nantes vs Toulouse

0-4

1-5
Sat 29, Apr-19:15 - French Cup U19
Clermont Foot U19 vs Monaco U19

1-2

2-4
Sat 29, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs AC Ajaccio

3-0

3-0
Sat 29, Apr-19:59 - French National League
Le Mans vs Stade Briochin

2-0

2-2
Sat 29, Apr-20:30 - French National League
Nancy vs Avranches

2-0

3-0
Sat 29, Apr-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Real Betis Futsal


4-3
Sat 29, Apr-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Noia Portus Apostoli Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal


2-4
Sat 29, Apr-18:30 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Manzanares FS Futsal


3-3
Sat 29, Apr-18:45 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal


3-0
Sat 29, Apr-16:00 - German 3. Liga
FC Erzgebirge Aue vs Viktoria Koln

0-1

1-1
Sat 29, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs SV Meppen

1-1

1-2
Sat 29, Apr-16:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs SV Elversberg

1-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs Dynamo Dresden

0-1

1-1
Sat 29, Apr-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Bayreuth vs MSV Duisburg

0-1

0-4
Sat 29, Apr-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SC Verl

2-0

3-1
Sat 29, Apr-20:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Werder Bremen

0-1

2-1
Sat 29, Apr-17:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Monchengladbach

1-0

2-1
Sat 29, Apr-17:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs SC Freiburg

0-0

0-1
Sat 29, Apr-17:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Augsburg

1-0

1-1
Sat 29, Apr-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Bayer Leverkusen

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Hoffenheim

1-0

1-0
Sat 29, Apr-22:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs FC Nurnberg

1-0

3-0
Sat 29, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Arminia Bielefeld

0-0

2-1
Sat 29, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
FC Kaiserslautern vs Hansa Rostock

0-1

0-1
Sat 29, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
1. FC Magdeburg vs Hamburger

1-1

3-2
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Unterhaching vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs Wurzburger Kickers

0-1

0-2
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs SpVgg Hankofen-Hailing

0-1

1-2
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs SpVgg Ansbach

0-1

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs Nurnberg B

3-2

4-2
Sat 29, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Lichtenberg 47 vs Hertha BSC Berlin Am

1-1

2-2
Sat 29, Apr-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Teutonia Ottensen

1-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs TUS BW Lohne

0-0

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Kickers Emden vs FC St. Pauli II

0-1

0-3
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Wormatia Worms vs SGV Freiberg

0-1

1-3
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs TSG Balingen

1-3

3-4
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs FSV Frankfurt

1-0

4-0
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs KSV Hessen Kassel

0-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

1-0

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Wattenscheid

1-0

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs TSV Alemannia Aachen

0-2

1-5
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Monchengladbach B

1-1

2-3
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Kaan Marienborn vs SC Wiedenbruck

2-2

2-2
Sat 29, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs Rot Weiss Ahlen

1-0

7-0
Sat 29, Apr-22:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs King Faisal Babes

0-0

2-0
Sat 29, Apr-20:15 - Greece Super League 1
Ionikos vs Pas Giannina

0-0

0-1
Sat 29, Apr-20:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs OFI Crete

2-2

2-3
Sat 29, Apr-20:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Lamia

0-0

0-0
Sat 29, Apr-20:15 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Levadiakos

0-2

2-2
Sat 29, Apr-14:45 - Greece Super League 2
AEK Athens II vs Ierapetra

0-0

0-1
Sat 29, Apr-17:00 - Greece Super League 2
Iraklis 1908 vs AEL Larisa

0-0

1-1
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Kalamata AO vs Apollon Smirnis

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Panachaiki vs PAO Rouf

0-0

1-0
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
AO Episkopis Rethymno vs Ilioupoli

0-0

0-1
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Egaleo

2-0

2-1
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Thesprotos vs Anagennisi Karditsa

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Apollon Pontou

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Kallithea

2-1

5-4
Sat 29, Apr-14:30 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs Panathinaikos(U19)

1-1

3-1
Sat 29, Apr-12:30 - Greece U19
PAE Levadiakos(U19) vs Pas Giannina(U19)

0-1

3-5
Sat 29, Apr-15:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Ionikos(U19)

1-2

1-2
Sat 29, Apr-13:00 - Greece U19
Lamia U19 vs PAOK Saloniki(U19)

0-0

0-0
Sat 29, Apr-13:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-3

0-4
Sat 29, Apr-11:00 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Southern District vs Hong Kong Rangers FC

0-0

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Holland Eredivisie Women\'s
Ajax Amsterdam Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

1-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Holland Eredivisie Women\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s

2-0

4-0
Sat 29, Apr-23:00 - Holland Jupiler League
Willem II vs De Graafschap

1-0

3-2
Sat 29, Apr-20:45 - Holland Jupiler League
NAC Breda vs Roda JC Kerkrade

3-1

4-2
Sat 29, Apr-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Szombathelyi Haladas

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Budapest Honved

1-1

2-2
Sat 29, Apr-16:15 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Zalaegerszegi TE

1-0

1-2
Sat 29, Apr-21:30 - Hungary NB1
Vasas SC vs Puskas Akademia

0-0

2-2
Sat 29, Apr-14:00 - Hungary U19 B League
Kecskemeti TE U19 vs Budai FC(U19)


1-3
Sat 29, Apr-12:00 - Hungary U19 B League
Zalaegerszeg TE(U19) vs Dunaujvaros Pase(U19)


1-0
Sat 29, Apr-13:30 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

1-2

1-3
Sat 29, Apr-16:00 - Hungary U19 League
Kaposvar(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

0-0

0-0
Sat 29, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Budapest Honved U19


1-1
Sat 29, Apr-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
MTK Budapest Women\'s vs MOL Fehervar FC Women\'s

0-2

2-2
Sat 29, Apr-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-2

0-4
Sat 29, Apr-18:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Szekszard UFC Women\'s

1-2

4-4
Sat 29, Apr-17:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Puskas Akademia Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Iceland Women\'s Cup
Fjolnir Women\'s vs Augnablik Women\'s

0-2

2-4
Sat 29, Apr-16:00 - Iceland Women\'s Cup
UMF Njardvik Women\'s vs Grindavik Women\'s

0-2

0-6
Sat 29, Apr-18:00 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs KR Reykjavik

1-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - Iceland Premier Division
HK Kopavogur vs Fylkir

0-0

1-0
Sat 29, Apr-23:15 - Iceland Premier Division
Valur vs Stjarnan Gardabaer

2-0

3-2
Sat 29, Apr-21:00 - Iceland Premier Division
Keflavik vs IBV Vestmannaeyjar

0-0

1-3
Sat 29, Apr-21:00 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs KA Akureyri

0-0

1-0
Sat 29, Apr-00:00 - Iceland Premier Division
Breidablik vs Fram Reykjavik

3-1

5-4
Sat 29, Apr-13:30 - India League Division 2
Diamond Rock FA vs United SC Kolkata


2-3
Sat 29, Apr-14:00 - India League Division 2
Downtown Heroes vs Delhi FC

1-0

1-1
Sat 29, Apr-14:30 - India League Division 2
Jagat Singh Palahi Football Academy vs Techtro Swades Utd


0-1
Sat 29, Apr-12:30 - India League Division 2
Shillong Lajong FC vs East Bengal B

1-0

5-0
Sat 29, Apr-18:00 - Iran Cup
Pars Jonoubi Jam vs Esteghlal Tehran

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:30 - Iran Cup
Esteghlal Mollasani vs Havadar SC

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al Najaf

0-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - Iraqi League
Al Qasim Sport Club vs Newroz SC

0-1

1-1
Sat 29, Apr-21:15 - Iraqi League
Karbalaa vs Zakho

0-0

1-0
Sat 29, Apr-22:00 - Iraqi League
Al Kahrabaa vs Al Sinaah

0-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - Ireland Women\'s National League
Peamount United Women\'s vs Shamrock Rovers Women\'s

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - Ireland Women\'s National League
Cork City Women\'s vs Bohemian Dublin Women\'s

0-1

1-3
Sat 29, Apr-19:59 - Ireland Women\'s National League
Sligo Rovers Women\'s vs Athlone Women\'s

0-1

1-3
Sat 29, Apr-21:00 - Ireland Women\'s National League
Wexford Youths Women\'s vs Shelbourne Women\'s

1-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Ireland Women\'s National League
DLR Waves Women\'s vs Galway Women\'s

0-1

0-2
Sat 29, Apr-19:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs F.C. Ashdod

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

1-3
Sat 29, Apr-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Jerusalem FC

2-1

2-1
Sat 29, Apr-21:00 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Beitar Jerusalem

0-0

1-3
Sat 29, Apr-16:30 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Ashdod MS U19


1-2
Sat 29, Apr-16:30 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Maccabi Tel Aviv U19


1-1
Sat 29, Apr-16:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Bnei Sakhnin U19


1-3
Sat 29, Apr-16:30 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)


1-2
Sat 29, Apr-16:30 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19


3-1
Sat 29, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Haifa (U19)

1-0

4-1
Sat 29, Apr-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

1-0

1-3
Sat 29, Apr-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Maccabi Ahi Nazareth (U19)

2-2

5-2
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Bologna Youth

0-2

3-2
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Cesena Youth

2-1

2-1
Sat 29, Apr-15:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Lecce Youth

0-0

3-1
Sat 29, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Atalanta Youth

1-0

1-1
Sat 29, Apr-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Viterbese Castrense Youth vs Virtus Entella Youth

1-4

1-7
Sat 29, Apr-16:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Ascoli Youth

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Genoa Youth vs Brescia Youth

1-1

3-2
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Pisa Youth

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Albinoleffe Youth vs Vicenza Youth


1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth


0-1
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Salernitana Youth

0-1

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Lazio Youth

0-1

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Pordenone Youth

1-0

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Venezia F.C. Youth


2-3
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Cremonese Youth

2-1

2-4
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Parma Youth

1-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Padova Youth


1-0
Sat 29, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Benevento Youth

0-0

2-3
Sat 29, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Imolese Calcio Youth vs Crotone Youth


1-1
Sat 29, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Monopoli Youth vs Ternana Youth

0-1

1-4
Sat 29, Apr-22:45 - Italian Serie A
Torino vs Atalanta

0-1

1-2
Sat 29, Apr-19:59 - Italian Serie A
AS Roma vs AC Milan

0-0

1-1
Sat 29, Apr-16:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs Fiorentina Women\'s

1-0

2-1
Sat 29, Apr-14:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s

0-0

0-2
Sat 29, Apr-18:30 - Italy C Play-Off & Out
U.S. Catanzaro 1929 vs FeralpiSalo

0-0

2-1
Sat 29, Apr-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs TIAMO Hirakata

0-1

1-1
Sat 29, Apr-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs FC Maruyasu Okazaki

0-1

1-2
Sat 29, Apr-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Ehime FC Women\'s

2-1

2-1
Sat 29, Apr-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Viamaterras Miyazaki Women\'s vs Tsukuba FC Women\'s


3-1
Sat 29, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Gamba Osaka

0-0

4-0
Sat 29, Apr-12:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Kawasaki Frontale

0-1

1-3
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Shonan Bellmare

1-0

2-0
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

0-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Consadole Sapporo

1-2

1-4
Sat 29, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Nagoya Grampus Eight

0-1

1-1
Sat 29, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Kyoto Sanga FC

0-1

1-1
Sat 29, Apr-10:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Albirex Niigata

2-1

2-1
Sat 29, Apr-12:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Tokyo Verdy

0-0

0-2
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Oita Trinita

1-0

1-0
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Shimizu S-Pulse vs Tochigi SC

2-0

2-0
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Tokushima Vortis

0-2

2-3
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Ventforet Kofu

0-0

2-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Renofa Yamaguchi

1-1

1-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Fagiano Okayama

0-0

0-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Roasso Kumamoto

1-0

2-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Iwaki FC vs V-Varen Nagasaki

0-0

0-1
Sat 29, Apr-10:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Omiya Ardija

0-0

1-0
Sat 29, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Nara Club

0-1

0-2
Sat 29, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Osaka FC vs Azul Claro Numazu

0-0

0-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs SC Sagamihara

0-0

1-1
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Matsumoto Yamaga FC

2-0

3-0
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

0-3
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Kagoshima United

0-2

0-2
Sat 29, Apr-10:00 - Japanese League Division 3
Ehime FC vs FC Ryukyu

0-1

2-1
Sat 29, Apr-07:00 - Japanese WE League
JEF United Ichihara Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

2-2
Sat 29, Apr-14:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

2-0

3-0
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese WE League
Urawa Reds Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

2-0

2-0
Sat 29, Apr-09:00 - Japanese WE League
Omiya Ardija Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-1

3-2
Sat 29, Apr-10:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women\'s vs Sanfrecce Hiroshima Women\'s

3-1

3-3
Sat 29, Apr-11:00 - Kazakhstan Cup
Okzhetpes vs FC Shakhtyor Karagandy

0-4

0-5
Sat 29, Apr-17:00 - Kazakhstan Cup
FK Atyrau vs FK Aktobe

0-0

0-0
Sat 29, Apr-13:00 - Kazakhstan Cup
FC Zhetysu Taldykorgan vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Kazakhstan Cup
Maktaaral Jetisay vs Ordabasy

1-0

1-4
Sat 29, Apr-12:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Gyeongju KHNP

1-0

4-0
Sat 29, Apr-12:00 - Korea K3 League
Ulsan Citizen vs Yangju Citizen FC

1-1

4-2
Sat 29, Apr-09:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Siheung Citizen

0-0

1-0
Sat 29, Apr-09:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Gimhae City FC

0-0

0-0
Sat 29, Apr-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Gangneung Citizen

0-0

0-0
Sat 29, Apr-10:30 - Korea K4 League
Pyeongchang United FC vs Seoul Nowon United

1-3

4-3
Sat 29, Apr-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Goyang Happiness FC

3-1

4-2
Sat 29, Apr-09:00 - Korea K4 League
Jeonbuk Hyundai Motors II vs Jeonju Citizen FC

0-0

0-1
Sat 29, Apr-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Gangwon B

1-0

2-1
Sat 29, Apr-10:00 - Korea K4 League
Sejong Vanesse FC vs Yeoju Citizen

0-3

1-3
Sat 29, Apr-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gangwon FC

0-0

0-1
Sat 29, Apr-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs FC Seoul

0-1

0-3
Sat 29, Apr-11:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Ansan Greeners FC

0-0

0-0
Sat 29, Apr-11:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Cheonan City FC

2-0

2-1
Sat 29, Apr-08:30 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Chungnam Asan FC

1-1

2-1
Sat 29, Apr-13:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Chungbuk Cheongju FC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Malisheva

1-2

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Ferizaj

0-0

3-0
Sat 29, Apr-19:55 - Kuwait Premier League
Al-Arabi Club vs Al-Qadsia SC

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Latvia - 1. Division
Jelgava vs Tukums-2000

1-0

2-2
Sat 29, Apr-19:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Rigas Futbola skola

0-0

0-0
Sat 29, Apr-16:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs Valmieras FK II

0-1

0-1
Sat 29, Apr-16:00 - Latvia - 2. Division
Riga FC II vs Grobina

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Latvia - 2. Division
FK Ventspils vs FK Smiltene BJSS

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs JDFS Alberts

0-2

0-6
Sat 29, Apr-19:59 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs Saldus SS/Leevon

0-1

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Lithuania - 1. Division
DFK Dainava Alytus vs Dziugas Telsiai

1-1

2-2
Sat 29, Apr-14:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs FK Riteriai

0-1

3-1
Sat 29, Apr-19:00 - Lithuania - 1. Division
Siauliai vs Kauno Zalgiris

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs Neptuna Klaipeda

0-1

0-1
Sat 29, Apr-21:30 - Luxembourg National Division
Mondercange vs UNA Strassen

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs Tak Chun Ka I

2-1

3-1
Sat 29, Apr-17:15 - Macao Division 1
Sporting Macau vs Benfica de Macau

0-2

0-2
Sat 29, Apr-16:00 - Malta Women\'s 1st league
San Gwann FC Women\'s vs Birkirkara Women\'s


0-3
Sat 29, Apr-07:05 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Club America

0-1

0-1
Sat 29, Apr-03:05 - Mexico Women\'s Primera Division
Pachuca Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s

2-0

4-0
Sat 29, Apr-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Tigres UANL Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

0-1

1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
San Luis U20 vs Atlas U20

0-2

0-2
Sat 29, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Pumas UNAM U20

1-0

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Mazatlan(U20)

1-0

5-1
Sat 29, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Puebla(U20) vs Club Tijuana(U20)

0-1

2-2
Sat 29, Apr-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Santos Laguna U20

2-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs Dinamo-Auto Tiraspol

0-1

0-2
Sat 29, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Flacara Falesti vs Dacia Buiucani

0-3

0-5
Sat 29, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Spartanii Selemet vs FC Floresti

1-1

1-2
Sat 29, Apr-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Balti vs FC Sfintul Gheorghe

0-1

0-2
Sat 29, Apr-11:00 - Mongolia Premier League
Khangarid vs Deren

0-1

0-3
Sat 29, Apr-14:00 - Mongolia Premier League
BCH Lions vs Khovd FC

0-2

0-8
Sat 29, Apr-08:00 - Mongolia Premier League
Erchim vs SP Falcons

1-4

1-4
Sat 29, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Mornar

0-1

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs FK Iskra Danilovgrad

2-2

2-3
Sat 29, Apr-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs Jezero Plav

0-0

1-0
Sat 29, Apr-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Buducnost Podgorica

2-0

2-2
Sat 29, Apr-18:00 - Namibia Premier League
Orlando Pirates Windhoek vs Tura Magic


1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Namibia Premier League
Young Africans Sports Club vs Blue Waters FC


0-2
Sat 29, Apr-17:00 - Namibia Premier League
Black Africa FC vs Eleven Arrows


1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Namibia Premier League
Citizens FC vs Life Fighters


0-3
Sat 29, Apr-17:00 - Namibia Premier League
Julinho Sporting vs Civics FC

0-0

2-2
Sat 29, Apr-17:00 - Namibia Premier League
Young Brazilians vs Okahandja Utd


1-0
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Southend United vs Wealdstone FC

0-1

2-1
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Torquay United vs Wrexham

0-0

1-1
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Chesterfield vs Maidstone United

0-0

4-0
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Halifax Town vs Eastleigh

0-1

1-1
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Oldham Athletic AFC vs Bromley

1-0

1-1
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Notts County vs York City

1-0

1-1
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Barnet F.C. vs Dagenham and Redbridge

0-0

0-2
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Solihull Moors vs Woking

0-0

0-1
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Boreham Wood F.C. vs Yeovil Town

1-0

1-0
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Gateshead vs Maidenhead United

3-0

4-0
Sat 29, Apr-20:30 - National League
Dorking Wanderers vs Scunthorpe United

1-0

2-1
Sat 29, Apr-21:15 - National League
Aldershot Town vs Altrincham

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Kidderminster vs Kettering Town

0-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Scarborough Athletic vs Banbury United

1-2

3-3
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Chester FC vs Buxton FC

2-0

4-0
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Boston United vs AFC Telford United

2-0

4-1
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Blyth Spartans vs Hereford

2-0

5-0
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Leamington vs Southport FC

1-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
King\'s Lynn vs Curzon Ashton FC

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Gloucester City vs Chorley

1-1

4-3
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Brackley Town vs Alfreton Town

1-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs AFC Fylde

0-1

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Spennymoor Town vs Farsley Celtic

1-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - National League North
Peterborough Sports vs Darlington

0-0

0-1
Sat 29, Apr-03:50 - New Zealand Southern Leagues
Nomads United AFC vs Green Island AFC

2-2

6-2
Sat 29, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Shooting Stars SC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Makedonija Gjorce Petrov

2-1

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs FK Vardar

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs Pelister Bitola

1-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Karaorman

1-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs FK Ohrid 2004

2-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs Borec Veles

1-1

4-1
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs FK Kozuv Gevgelija

2-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Voska Sport vs KF Arsimi

2-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Besa Doberdoll vs Detonit Plachkovica

2-0

3-0
Sat 29, Apr-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Loughgall FC vs Ballyclare Comrades

2-1

2-2
Sat 29, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Institute FC

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Warrenpoint Town vs Annagh United

1-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newington Youth vs Dergview FC

1-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ards FC

0-2

2-4
Sat 29, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Knockbreda

2-1

3-2
Sat 29, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Coleraine F.C. vs Larne FC

0-0

3-0
Sat 29, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Carrick Rangers

0-0

1-0
Sat 29, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Newry City

1-1

2-1
Sat 29, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Linfield FC

0-1

0-2
Sat 29, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Portadown FC

0-0

0-0
Sat 29, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Glentoran FC

0-1

1-2
Sat 29, Apr-16:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Egersunds IK

0-0

0-1
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 2 Division A
Lyn Oslo FC vs Grorud IL

0-0

0-1
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 2 Division A
Flekkeroy IL vs Kjelsas IL

0-0

1-0
Sat 29, Apr-15:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Vard Haugesund

0-1

0-3
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 2 Division B
Alta vs Gjovik Lyn

2-0

3-2
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 2 Division B
Strommen vs Baerum SK

1-1

3-2
Sat 29, Apr-15:00 - Norway 2 Division B
Junkeren vs Levanger FK

1-2

1-4
Sat 29, Apr-15:30 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Ullern

0-0

1-1
Sat 29, Apr-16:30 - Norway 3. Divisjon A
Skedsmo FK vs Fana

1-0

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon A
Gneist vs Sandvikens

0-2

0-4
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs IL Hodd II

1-0

3-0
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Loddefjord vs Djerv 1919

0-0

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Bjarg vs FK Vidar

1-0

4-2
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Stord IL vs Eiger

3-1

4-3
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C
Bremnes vs FK Fyllingsdalen

0-0

1-0
Sat 29, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Brodd vs Madla IL

3-0

3-0
Sat 29, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Sandnes B vs Froya

1-1

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Donn

2-0

4-3
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Vindbjart vs Askollen

0-0

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Sandefjord II vs Mandalskameratene

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Kristiansund BK B vs Steinkjer FK

1-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Nardo FK vs Orkla

3-0

4-1
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Mosjoen vs Tronder-Lyn

1-2

3-2
Sat 29, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Tiller IL vs Verdal

0-0

0-0
Sat 29, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon F
Follo vs Asker Fotball

3-1

3-1
Sat 29, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjervoy vs Mjolner

3-2

4-2
Sat 29, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Bryne

2-0

2-2
Sat 29, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen vs Kristiansund BK

1-2

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen
Ranheim IL vs Skeid Oslo

0-0

0-4
Sat 29, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Brann

0-2

2-2
Sat 29, Apr-01:30 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Deportivo Santani

2-1

2-3
Sat 29, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Sportivo Carapegua

0-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Martin Ledesma vs Deportivo Recoleta

1-1

1-2
Sat 29, Apr-03:45 - Paraguayan Division 2
Independiente FBC vs Pastoreo

1-0

1-1
Sat 29, Apr-02:00 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Guairena FC

1-0

2-0
Sat 29, Apr-04:30 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Resistencia SC

0-0

1-0
Sat 29, Apr-00:30 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Univ. Cesar Vallejo

0-0

1-1
Sat 29, Apr-22:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Cusco FC

1-0

3-0
Sat 29, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Legia Warszawa Youth

0-0

0-2
Sat 29, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Korona Kielce Youth

2-1

4-2
Sat 29, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

2-0

3-0
Sat 29, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lechia Gdansk Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-2
Sat 29, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Cracovia Krakow Youth

1-2

1-2
Sat 29, Apr-17:45 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

0-0

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Pilica Białobrzegi

3-1

4-1
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Zawisza Bydgoszcz


0-3
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Stilon Gorzow Wielkopolski vs Polonia Bytom

0-2

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
MKS Kluczbork vs Lechia Zielona Gora

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Grudziadz vs Baltyk Gdynia

1-0

4-0
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs KP Starogard Gdanski

1-2

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Ostroda vs LKS II Lodz

0-2

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Carina Gubin

1-1

1-3
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs LKS Goczalkowice Zdroj

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
BTP Stal Brzeg vs Miedz Legnica II

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs LKS Lagow


3-0
Sat 29, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs KS Wieczysta Krakow

0-2

1-3
Sat 29, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Cartusia Kartuzy vs Pogon Szczecin II

0-1

1-1
Sat 29, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Korona II Kielce

0-2

1-4
Sat 29, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Gedania Gdansk vs Unia Swarzedz

0-0

0-2
Sat 29, Apr-16:30 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Warta Gorzow Wielkopolski

2-2

5-2
Sat 29, Apr-17:00 - Poland - 4. Liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Sokol Kleczew

0-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Jagiellonia Bialystok B

0-1

2-1
Sat 29, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Rakow Czestochowa B vs Polonia Nysa

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:30 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs Odra Wodzislaw

2-2

4-3
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Stal Stalowa Wola vs Czarni Polaniec

1-1

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Podlasie Biala Podlaska vs KSZO Ostrowiec

1-1

2-2
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Unia Skierniewice

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Concordia Elblag

1-2

4-3
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs Podhale Nowy

2-1

3-2
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Mławianka Mława vs Warta Sieradz

0-2

0-2
Sat 29, Apr-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Solec Kujawski vs Vineta Wolin

1-2

3-3
Sat 29, Apr-16:00 - Poland - 4. Liga
Lublinianka vs Avia Swidnik

0-0

0-3
Sat 29, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Widzew lodz

1-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Warta Poznan

3-0

3-1
Sat 29, Apr-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Pogon Szczecin

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:30 - Poland - I liga
Wisla Krakow vs Chojniczanka Chojnice

1-0

3-0
Sat 29, Apr-17:00 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Gornik Leczna

1-1

2-1
Sat 29, Apr-22:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Stal Rzeszow

0-2

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Poland - II liga
Stomil Olsztyn vs Znicz Pruszkow

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Kotwica Kolobrzeg

0-1

0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Siarka Tarnobrzeg

2-1

4-1
Sat 29, Apr-15:30 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs GKS Jastrzebie

2-0

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Radunia Stezyca

0-0

3-1
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Lech Poznan B

1-0

3-0
Sat 29, Apr-19:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Wisla Pulawy

0-0

0-1
Sat 29, Apr-14:00 - Poland Woman\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

1-2

1-6
Sat 29, Apr-14:00 - Poland Woman\'s League
Pogon Szczecin Women\'s vs LUKS Sportowa Czworka Radom Women\'s

1-0

4-2
Sat 29, Apr-19:59 - Poland Woman\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:00 - Poland Woman\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s

2-0

9-0
Sat 29, Apr-15:00 - Poland Woman\'s League
GKS Katowice Women\'s vs Pogon Tczew Women\'s

0-0

1-0
Sat 29, Apr-13:00 - Poland Woman\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs SMS Lodz Women\'s

1-3

1-4
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leixoes U19 vs Sousense(U19)


0-2
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Merelinense U19 vs Marinhas(U19)


0-2
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Feirense(U19) vs Academico Viseu(U19)

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Padroense(U19) vs AD Nogueirense U19


2-2
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Vila Real(U19) vs Mirandela(U19)


3-2
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Desportivo Trofense(U19) vs Limianos(U19)


1-5
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Lamego U19 vs Sp Espinho(U19)


0-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Valadares Gaia(U19) vs FC Penafiel(U19)

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Vilaverdense(U19) vs Amarante(U19)


1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Condeixa(U19) vs UD Oliveirense(U19)


3-2
Sat 29, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Farense

0-1

1-2
Sat 29, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs SCU Torreense

2-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Portugal Liga de Honora
Moreirense vs Desportivo de Tondela

0-1

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs FC Famalicao(U19)


0-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Academica Coimbra(U19)


1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Sporting Lisbon(U19)


1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Casa Pia AC U19 vs Nacional(U19)


3-3
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


1-1
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Anadia(U19)


2-2
Sat 29, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Gondomar(U19)


3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Maritimo U19


1-3
Sat 29, Apr-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Alverca(U19)

0-0

1-0
Sat 29, Apr-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Gil Vicente U19

0-3

2-3
Sat 29, Apr-20:30 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Rio Ave(U19)

0-1

0-1
Sat 29, Apr-23:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs SL Benfica

0-0

0-2
Sat 29, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Casa Pia AC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga
Vizela vs Pacos Ferreira

0-2

1-2
Sat 29, Apr-18:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Vitoria Guimaraes

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:30 - Portugal Primera Liga
SC Braga vs Portimonense

3-1

4-1
Sat 29, Apr-16:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
Canelas 2010 vs Anadia

0-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
AD Fafe vs Sao Joao Ver

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
Paredes vs Vitoria Guimaraes B

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - Primeira Liga 3 PlayOff
Lusitano GC Moncarapachense vs Fontinhas

0-1

1-2
Sat 29, Apr-21:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
Uniao Leiria vs S.C. Braga B

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:30 - Primeira Liga 3 PlayOff
Alverca vs Felgueiras

2-0

2-0
Sat 29, Apr-22:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
Caldas SC vs Academica Coimbra

0-1

0-2
Sat 29, Apr-19:59 - Qatar League
Al-Ahli Doha vs Al-Sailiya

0-1

0-4
Sat 29, Apr-19:59 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al-Wakra

0-1

1-2
Sat 29, Apr-19:59 - Qatar League
Umm Salal vs Al Duhail SC

1-1

1-2
Sat 29, Apr-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Samaxi FK

1-0

1-0
Sat 29, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kapaz PFK vs Sumqayit FK

0-0

0-1
Sat 29, Apr-22:45 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs Farul Constanta

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Divizia A
Petrolul Ploiesti vs FC Botosani

0-0

1-0
Sat 29, Apr-15:30 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs FC Arges

0-1

0-2
Sat 29, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
FC Brasov vs Concordia Chiajna

2-1

2-2
Sat 29, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Minaur Baia Mare vs CSC 1599 Selimbar

0-1

0-1
Sat 29, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs CSM Slatina

0-0

1-0
Sat 29, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Unirea Slobozia

2-0

3-1
Sat 29, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Progresul Spartac vs CSC Dumbravita

1-1

3-2
Sat 29, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Unirea Constanta vs Ripensia Timisoara

1-0

2-0
Sat 29, Apr-13:00 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs CSA Steaua Bucureti

0-0

1-1
Sat 29, Apr-16:00 - Romania - Liga 3
Farul Constanta B vs Afumati

1-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CS Sanatatea Cluj vs Avantul Reghin

1-0

2-2
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Gloria Popesti-Leordeni vs Tunari

1-1

5-2
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Sporting Rosiorii vs FCM Alexandria

1-3

1-5
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Bucovina Radauti vs ACS Foresta Suceava

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Flacara Moreni vs Real Bradu

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Voluntari B vs Recolta Gheorghe Doja

2-1

5-1
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Flacara Horezu vs Viitorul Daesti

0-1

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Municipal Brasov vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Kids Tampa Brasov vs CS Paulesti

1-1

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CSM Satu Mare vs FC Bihor Oradea

1-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Viitorul Cluj vs ACS Targu Mures 1898

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Miercurea Ciuc B vs Stiinta Miroslava

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Rapid Brodoc vs Somuz Falticeni

0-0

1-1
Sat 29, Apr-12:00 - Romania Women\'s Superliga
Vasas Femina Women\'s vs Banat Girls Women\'s

0-0

4-0
Sat 29, Apr-15:00 - Romania Women\'s Superliga
Csikszereda Miercurea Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s

2-1

3-4
Sat 29, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Chernomorets Novorossiysk vs Legion Dynamo

1-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 1
SKA Rostov vs Alania B

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Forte Taganrog vs Rotor Volgograd

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs Druzhba Maykop

0-1

0-2
Sat 29, Apr-19:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Chayka Pesch vs Kuban Holding

0-0

0-0
Sat 29, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Luki Energiya vs Chertanovo Moscow

0-0

0-3
Sat 29, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Dynamo Vologda

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Zorkyi Krasnogorsk vs FK Murom

1-0

4-0
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo St. Petersburg vs Khimik Dzerzhinsk

0-1

0-3
Sat 29, Apr-19:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Leningradets vs Torpedo Vladimir

0-1

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 3
Avangard Kursk vs Saturn

1-0

3-0
Sat 29, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs FK Khimki Reserve

0-0

0-2
Sat 29, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 3
Strogino Moscow vs FC Kolomna

2-0

4-0
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Bryansk vs FK Kosmos Dolgoprudny

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3
Rodina Moskva II vs Dinamo Vladivostok

0-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Spartak Tambov vs Zenit Penza

2-0

3-0
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Metallurg Lipetsk vs Salyut-Energia Belgorod

0-2

0-2
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs FK Znamya Noginsk

0-0

2-0
Sat 29, Apr-19:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Sakhalinets vs FK Kaluga

0-1

0-2
Sat 29, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Chelyabinsk vs FC Novosibirsk

0-0

0-0
Sat 29, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Amkar Perm vs FC Tyumen

0-0

0-2
Sat 29, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Dinamo Barnaul vs FK Orenburg-2

2-0

4-0
Sat 29, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 4
Zenit Izhevsk vs Torpedo Miass

1-0

1-2
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FC Irtysh Omsk vs NoSta Novotroitsk

0-0

1-0
Sat 29, Apr-13:30 - Russia Div 2 Group 4
FK Ural-2 vs FK Khimik-Avgust

1-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Russia First Division
KamAZ vs Volgar Astrakhan

2-0

2-2
Sat 29, Apr-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Rodina Moscow

0-0

0-1
Sat 29, Apr-17:00 - Russia First Division
Volga Ulyanovsk vs FK Krasnodar II

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Russia First Division
PFK Kuban vs Akron Togliatti

1-0

1-1
Sat 29, Apr-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Shinnik Yaroslavl

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:30 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Baltika

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Russia First Division
Rubin Kazan vs SKA Khabarovsk

3-0

3-1
Sat 29, Apr-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Ural Yekaterinburg

1-1

1-1
Sat 29, Apr-20:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs FK Rostov

0-0

1-1
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs Zenit St.Petersburg

1-2

1-5
Sat 29, Apr-17:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs CSKA Moscow

0-2

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Women\'s Premier League
FK Rostov Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

0-1

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - Russia Women\'s Premier League
Krylya Sovetov Samara Women\'s vs Dynamo Moscow Women\'s

0-2

0-2
Sat 29, Apr-12:30 - Russia Women\'s Premier League
FK Krasnodar Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-0

0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Russia Women\'s Premier League
Chertanovo Moscow Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s

1-1

2-1
Sat 29, Apr-09:00 - Russia Women\'s Premier League
Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Zenit St.Petersburg Women\'s

0-2

0-2
Sat 29, Apr-17:30 - Russia Women\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

2-0

3-1
Sat 29, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs Folgore/Falciano

0-1

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Libertas

1-0

1-2
Sat 29, Apr-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Bisha FC vs Al Jandal

1-1

1-2
Sat 29, Apr-15:15 - Scotland FA Cup
Falkirk vs Inverness C.T.

0-2

0-3
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Arbroath

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Queen\'s Park

1-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Raith Rovers

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League One
Dunfermline vs Clyde F.C.

1-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League One
Montrose vs Alloa Athletic

0-2

0-4
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Queen of the South FC

0-2

1-3
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League One
Kelty Hearts vs Peterhead

0-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League Two
East Fife vs Albion Rovers FC

1-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Forfar Athletic

1-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Stenhousemuir

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Dumbarton

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Bonnyrigg Rose

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League
Spartans vs Brechin City

0-0

1-0
Sat 29, Apr-16:00 - Sea Games-Football
Cambodia(U22) vs Timor Leste(U22)

2-0

4-0
Sat 29, Apr-13:00 - Sea Games-Football
Indonesia(U22) vs Philippines(U22)

1-0

3-0
Sat 29, Apr-22:15 - Senegal Premier League
Guediawaye vs Pikine

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Radnicki 1923 Kragujevac

0-0

0-1
Sat 29, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Vozdovac

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
Dukla Banska Bystrica vs MSK Zilina

1-1

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs MFK Ruzomberok

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Skalica vs MFK Zemplin Michalovce

2-1

3-2
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
1. FC Tatran Presov vs FK Raca

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs MFK Dubnica

1-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Slovan Bratislava B

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs MSK Puchov

2-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
Odeva Lipany vs Banik Kalinovo

2-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
Slovan Giraltovce vs Spisska Nova Ves

0-2

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East
Novohrad Lucenec vs FK Poprad

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Inter Bratislava vs Malzenice

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs Slovan Duslo Sala

1-3

3-3
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
SKF Sered vs MSK Fomat Martin

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
Hamsik Academy vs Kovo Belusa

1-3

3-3
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
OK Castkovce vs FK Nove Zamky

1-0

4-0
Sat 29, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West
SK Vrakuna Bratislava vs Jednota Banova

0-0

2-3
Sat 29, Apr-19:59 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women\'s vs FC Artmedia Petrzalka Women\'s

1-0

3-0
Sat 29, Apr-13:00 - Slovakia Women I. liga
SKF Zilina Women\'s vs Topolcany Women\'s

0-0

0-2
Sat 29, Apr-13:00 - Slovakia Women I. liga
Dukla Banska Bystrica Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s

0-5

1-6
Sat 29, Apr-19:30 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs NK Bravo

0-0

0-1
Sat 29, Apr-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Maribor

1-0

3-1
Sat 29, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
Ilirija Ljubljana vs ND Primorje

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Aluminij vs NK Roltek Dob

3-0

3-1
Sat 29, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Bistrica

0-1

2-3
Sat 29, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Rudar Velenje

1-1

2-2
Sat 29, Apr-15:30 - Slovenia U19
NK Olimpija Ljubljana (U19) vs FC Koper U19

1-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Uthongathi FC

0-1

0-1
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs NB La Masia

1-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Cape Town All Stars vs JDR Stars

1-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Magesi vs Baroka FC

1-2

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Hungry Lions

0-0

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Casric Stars

1-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Venda FA vs Cape Town Spurs

1-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa First League
Platinum City Rovers vs Black Leopards

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:30 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Lamontville Golden Arrows

4-2

5-2
Sat 29, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Royal AM vs Cape Town City

1-0

1-2
Sat 29, Apr-22:00 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Sekhukhune United

1-0

2-0
Sat 29, Apr-08:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Playford City Patriots

0-0

2-0
Sat 29, Apr-09:00 - South Australian Premier League
West Torrens Birkalla vs Port Adelaide Pirates

0-2

3-2
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide Vipers

2-0

5-0
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Blue Eagles vs Eastern United

1-1

4-2
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Para Hills Knights

0-0

0-3
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Adelaide City FC

2-1

2-1
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Super League
Modbury Jets vs Adelaide Comets FC

1-0

2-3
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs North Eastern Metrostars

0-1

0-5
Sat 29, Apr-09:30 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs West Adelaide SC

1-0

1-1
Sat 29, Apr-13:30 - South Australian Super League
White City Beograd vs Adelaide Olympic

0-0

0-0
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserve vs Eastern United Reserve

0-1

0-2
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
Campbelltown City SC Reserve vs Adelaide City FC Reserve

0-0

1-0
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
South Adelaide Panthers Reserve vs West Adelaide SC Reserve

2-0

2-0
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Raiders SC Reserve vs Adelaide Vipers Reserve

3-1

4-4
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
Sturt Lions Reserve vs North Eastern Metrostars Reserve

1-0

1-0
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
Modbury Jets Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

1-1

1-1
Sat 29, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Victory Reserve vs Para Hills Knights Reserve

0-1

1-2
Sat 29, Apr-11:15 - South Australian Super League Reserves
White City Beograd Reserve vs Adelaide Olympic Reserve

0-2

1-2
Sat 29, Apr-06:15 - South Australian Super League Reserves
Fulham United Reserve vs Playford City Patriots Reserve

1-0

3-2
Sat 29, Apr-06:45 - South Australian Super League Reserves
West Torrens Birkalla Reserve vs Port Adelaide Pirates Reserve

2-0

4-0
Sat 29, Apr-10:45 - South Australian Women\'s Premier League
Fulham United Women\'s vs Adelaide Comets Women\'s

0-2

1-3
Sat 29, Apr-13:45 - South Australian Women\'s Premier League
Metro United Women\'s vs Adelaide University Women\'s

0-0

1-0
Sat 29, Apr-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Cordoba Women\'s vs Granadilla Tenerife B Women\'s

0-3

0-5
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Union de Tenerife B Women\'s vs Puerto del Carmen Women\'s


2-2
Sat 29, Apr-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
Son Sardina Women\'s vs SD Casablanca Women\'s

0-1

3-1
Sat 29, Apr-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Osasuna B Women\'s vs CD Pradejon Women\'s


2-0
Sat 29, Apr-17:30 - Spanish Ladies League Division 1
CD Oceja Women\'s vs Sporting de Gijon Women\'s

0-2

0-4
Sat 29, Apr-22:00 - Spanish Ladies League Division 1
Real Oviedo Women\'s vs Eibar Women\'s


1-1
Sat 29, Apr-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Deportivo Alaves Women\'s

0-1

2-1
Sat 29, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante Las Planas Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-1

0-1
Sat 29, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Real Betis

3-0

4-0
Sat 29, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Almeria

3-1

4-2
Sat 29, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Rayo Vallecano

1-0

4-0
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Algeciras vs Merida AD

1-0

1-0
Sat 29, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Racing de Ferrol vs Linense

1-0

1-0
Sat 29, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Alcorcon vs CF Rayo Majadahonda

2-1

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Sociedad B vs UE Cornella

0-0

1-1
Sat 29, Apr-20:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Osasuna B

0-0

1-0
Sat 29, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Logrones vs Eldense

0-0

0-0
Sat 29, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
Osasuna(U19) vs Santutxu (U19)


7-0
Sat 29, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs FE Grama(U19)


3-0
Sat 29, Apr-20:30 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs Eibar(U19)

1-0

1-1
Sat 29, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs UD San Fernando(U19)


3-0
Sat 29, Apr-23:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Leganes

1-0

1-0
Sat 29, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs FC Cartagena

1-0

1-1
Sat 29, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division
Levante vs Alaves

2-0

2-0
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Gimnastica Torrelavega

0-0

0-1
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Polvorin vs Bergantinos CF

0-1

2-2
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Real Aviles

0-1

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos Promesas vs Valladolid B

1-1

1-2
Sat 29, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ourense CF vs CD Cristo Atletico

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs Arenas Club de Getxo

1-0

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Rioja CF vs CD Izarra

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Arnedo vs SD Tarazona

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs CE Manresa

1-1

1-2
Sat 29, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Atletico Saguntino

0-0

2-0
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Atletico Sanluqueno

0-0

1-0
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Yeclano Deportivo

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Huarte vs CD Subiza

0-1

0-4
Sat 29, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Atletico Albericia vs CF Vimenor

0-1

1-1
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
U.M. Escobedo vs CD Tropezon

0-2

0-2
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Pena Sport vs CD Ardoi

2-0

2-1
Sat 29, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Roda vs Atzeneta UE

0-2

0-2
Sat 29, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Deusto vs CD Vitoria

0-0

0-0
Sat 29, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Basconia vs Leioa

0-0

1-0
Sat 29, Apr-12:00 - SVK U19 A League
Zlate Moravce(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19)

0-1

3-1
Sat 29, Apr-13:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)


2-1
Sat 29, Apr-13:00 - SVK U19 A League
Slovan Bratislava(U19) vs FK Kosice(U19)

0-1

3-2
Sat 29, Apr-13:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs Dukla Banska Bystrica(U19)

2-0

2-0
Sat 29, Apr-13:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19)

0-2

0-3
Sat 29, Apr-13:00 - SVK U19 A League
Pohronie(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19)

0-0

4-0
Sat 29, Apr-16:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Jitex BK Women\'s

1-1

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs IFO Bromolla IF Women\'s

2-1

3-2
Sat 29, Apr-16:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women\'s vs Trelleborgs FF Women\'s

0-1

1-2
Sat 29, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Gamla Upsala SK Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

2-2

3-3
Sat 29, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Eskilstuna United DF Women\'s vs IK Rosso Uddevalla Women\'s

1-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Sollentuna FK

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs IF Karlstad

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Sandvikens IF

1-2

1-3
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Dalkurd FF vs Motala AIF FK

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Stocksund vs United Nordic

0-1

2-3
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Orebro Syrianska IF

0-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
IK Oddevold vs Lunds BK

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ahlafors IF vs Eskilsminne IF

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Oskarshamns AIK

0-1

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs Angelholms FF

0-1

0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Ariana

0-1

0-1
Sat 29, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Skovde FK vs Herrestads AIF

0-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Stenungsunds IF

1-0

1-3
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
BK Forward vs Yxhults IK

0-0

0-0
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Torslanda IK vs Vanersborgs FK

1-2

2-2
Sat 29, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enskede IK vs IFK Osterakers FK

3-0

5-2
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IK Franke vs Viggbyholms

0-2

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Jarfalla vs Sandvikens AIK

1-0

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Arlanda vs FC Gute

1-1

1-1
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Karlbergs BK

2-0

2-2
Sat 29, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs Notvikens IK

2-0

4-0
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bergnasets AIK vs IF Algarna

0-0

0-0
Sat 29, Apr-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Froso IF vs Storfors AIK

2-0

3-5
Sat 29, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FC Rosengard vs IFK Berga

0-0

0-1
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Rappe GOIF vs Nosaby IF

0-1

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Nykopings BIS

0-1

1-5
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs IK Sleipner

0-1

0-2
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Onsala BK

0-2

0-5
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Lindome GIF vs Laholms FK

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Sweden Superettan
Landskrona BoIS vs Gefle IF

1-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Vasteras SK

1-0

2-1
Sat 29, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Ostersunds FK

0-0

0-1
Sat 29, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
Halmstads vs Brommapojkarna

0-1

0-2
Sat 29, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs IFK Varnamo

2-0

3-1
Sat 29, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs IK Sirius FK

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs Elfsborg

0-0

0-1
Sat 29, Apr-22:30 - Swiss Super League
Servette vs St. Gallen

1-1

1-1
Sat 29, Apr-22:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Grasshoppers

1-1

5-1
Sat 29, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Meyrin

0-1

1-1
Sat 29, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs Monthey

1-2

2-4
Sat 29, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs FC Grand Saconnex

1-1

3-2
Sat 29, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs Sion II

0-0

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs La Sarraz-Eclepens

0-1

2-1
Sat 29, Apr-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs Concordia Lausanne

1-0

3-2
Sat 29, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Rotkreuz vs Solothurn

1-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs Wohlen

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Dornach vs Neuchatel Xamax(U21)

1-0

2-2
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs FC Munsingen

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Muri vs FC Thun U21

0-2

1-5
Sat 29, Apr-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Emmenbrucke vs Koniz

2-0

2-2
Sat 29, Apr-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Concordia Basel vs SR Delemont

0-1

2-1
Sat 29, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Taverne vs FC Winterthur U21

3-0

3-0
Sat 29, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Weesen vs FC Linth 04

1-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Grasshoppers U21 vs USV Eschen Mauren

0-0

2-0
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs Freienbach

0-1

1-1
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs FC Kosova Zurich

2-1

4-1
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
ASC Kreuzlingen vs FC Lugano U-21

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
SV Hongg vs FC Paradiso

0-2

0-4
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs FC Wettswil Bonstetten

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bulle vs FC St.Gallen U-21

0-0

0-2
Sat 29, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs SC Cham

1-0

3-1
Sat 29, Apr-16:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs SC Kriens

2-1

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs Baden

0-1

0-2
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs Young Boys II

1-1

3-2
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bavois vs Basel B

2-1

4-4
Sat 29, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs FC Luzern U-21

2-1

4-3
Sat 29, Apr-12:00 - Taipei Women\'s Football League
Taichung Blue Whale Women\'s vs Hang Yuan Women\'s

0-0

0-1
Sat 29, Apr-12:00 - Taipei Women\'s Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Taipei Bravo Women\'s

1-0

1-1
Sat 29, Apr-09:00 - Taipei Women\'s Football League
Hualien Women\'s vs Inter Taoyuan FC Women\'s

1-2

1-3
Sat 29, Apr-16:00 - Tajikistan Higher League
Khosilot Farkhor vs FK Eskhata

0-0

1-0
Sat 29, Apr-16:00 - Tajikistan Higher League
FC Kuktosh vs Khujand

0-1

1-1
Sat 29, Apr-16:00 - Thai League 1
Nong Bua Pitchaya vs Sukhothai FC

0-1

1-1
Sat 29, Apr-16:30 - Thai League 1
Chonburi FC vs Nakhon Ratchasima

1-0

2-1
Sat 29, Apr-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Khonkaen United

2-0

3-0
Sat 29, Apr-15:30 - Thai League 1
Lamphun Warrior vs Lampang FC

1-1

2-1
Sat 29, Apr-14:00 - Thai League 3
Chanthaburi FC vs Mahasarakham United FC

1-1

4-2
Sat 29, Apr-14:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs Songkhla FC

0-2

0-2
Sat 29, Apr-14:00 - Thai League 3
Sisaket United vs Uttaradit FC

1-0

5-0
Sat 29, Apr-15:00 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Pattaya Dolphins

1-2

1-3
Sat 29, Apr-13:00 - Thai League 3
North Bangkok College vs Singha GB Kanchanaburi

0-2

0-2
Sat 29, Apr-01:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs Prison Service FC

1-0

3-0
Sat 29, Apr-03:15 - Trinidad and Tobago Pro League
San Juan Jabloteh vs Defence Force FC

1-2

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs EGS Gafsa

0-0

0-0
Sat 29, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

1-0
Sat 29, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs Esperance Sportive Zarzis

0-0

1-2
Sat 29, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
AS Djerba vs Jeunesse Sportive Omrane

1-0

3-2
Sat 29, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
SC Moknine vs Sporting Ben Arous

1-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs CS Hammam Lif

1-1

1-1
Sat 29, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Manisa FK

0-1

0-3
Sat 29, Apr-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Pendikspor vs Rizespor

3-1

3-2
Sat 29, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Eyupspor

0-0

0-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Agri 1970 Spor

1-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Nevsehir Belediyespor

2-0

3-4
Sat 29, Apr-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kalecik vs Elazigspor

1-0

3-2
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Orduspor vs Kusadasispor

1-0

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

1-0

4-1
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Ayvalikgucu Belediyespor

0-0

0-3
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kestelspor vs Bulvarspor

2-0

5-2
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bursa Yıldırımspor vs Fatsa Belediyespor

2-0

3-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Efeler 09 vs Cankaya FK

1-0

1-0
Sat 29, Apr-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s


3-0
Sat 29, Apr-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Dudulluspor Women\'s vs Trabzonspor Women\'s

0-0

1-0
Sat 29, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

3-0

5-0
Sat 29, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

0-0

0-0
Sat 29, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

2-0

5-0
Sat 29, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women\'s vs Hatayspor Women\'s


3-0
Sat 29, Apr-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women\'s vs Konak BEL. Women\'s

1-0

5-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Tarsus Idman Yurdu

4-0

9-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Inegolspor

0-1

0-2
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Erokspor vs Bayburt Ozel Idare

1-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

1-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
1928 Bucaspor FK vs Zonguldak

1-0

2-0
Sat 29, Apr-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Iskenderun FK

0-1

1-2
Sat 29, Apr-19:59 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Kasimpasa S.K.

0-0

0-0
Sat 29, Apr-19:59 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Fenerbahce

0-3

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Trabzonspor

1-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Antalyaspor

0-1

0-1
Sat 29, Apr-16:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Arkadag FK vs Sagadam


4-0
Sat 29, Apr-16:30 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs Asgabat


0-1
Sat 29, Apr-18:00 - UAE League Division 1
Al-Rams vs Al Oruba(UAE)

1-0

2-1
Sat 29, Apr-18:00 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Hatta Club

0-0

3-1
Sat 29, Apr-18:00 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Baynounah

3-0

3-0
Sat 29, Apr-17:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Vipers SC

1-0

1-0
Sat 29, Apr-17:00 - Uganda Super League
Gadaffi vs Kampala City Council(KCCA)

0-0

0-1
Sat 29, Apr-15:00 - Uganda Super League
URA SC vs Maroons FC

1-2

2-3
Sat 29, Apr-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Kryvbas vs PFK Aleksandriya

0-0

2-1
Sat 29, Apr-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Lviv vs FC Vorskla Poltava

0-0

1-1
Sat 29, Apr-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya Luhansk vs Chernomorets Odessa

2-1

3-1
Sat 29, Apr-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs Metalist 1925 Kharkiv

0-0

1-1
Sat 29, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs Dnipro-1

0-0

0-2
Sat 29, Apr-13:30 - Ukraine Druha Liga
Zvyahel NV vs Nyva Vinnitsia

1-0

1-0
Sat 29, Apr-16:00 - Ukraine Druha Liga
FK Chayka K-SR vs Khust City

0-0

1-2
Sat 29, Apr-16:30 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs FC Karpaty Lviv

0-0

1-2
Sat 29, Apr-14:00 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Epitsentr Dunayivtsi

0-1

1-2
Sat 29, Apr-15:00 - Ukraine Persha Liga
Dinaz Vyshgorod vs SC Poltava

0-2

2-2
Sat 29, Apr-23:00 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Cerro Largo

0-0

0-0
Sat 29, Apr-17:00 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Montevideo Wanderers

0-1

0-2
Sat 29, Apr-03:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Centro Atletico Fenix

1-0

2-0
Sat 29, Apr-19:59 - Uruguay Segunda Division
CA Juventud de Las Piedras vs CA Progreso

1-3

1-5
Sat 29, Apr-21:55 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Atlanta United FC

1-0

3-1
Sat 29, Apr-06:15 - USA Major Next Pro
Austin FC B vs Minnesota United B

0-0

1-1
Sat 29, Apr-04:30 - USA National Women\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s

0-1

0-1
Sat 29, Apr-16:45 - Uzbekistan Pro League A
Xorazm Urganch vs Dinamo Samarqand

0-0

0-1
Sat 29, Apr-02:40 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Mineros de Guayana

1-0

3-0
Sat 29, Apr-04:45 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Deportivo Tachira

0-0

0-0
Sat 29, Apr-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Nueva Esparta vs Maritimo de La Guaira

0-0

0-0
Sat 29, Apr-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuyanos vs Real Frontera

4-0

4-2
Sat 29, Apr-12:00 - Vietnam Championship U19
Ha Noi(U19) vs Dong Thap(U19)

3-0

3-1
Sat 29, Apr-15:00 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Cambrian & Clydach

0-0

1-0
Sat 29, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Pontardawe Town vs Taffs Well

3-1

5-2
Sat 29, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Trefelin vs Llanelli

0-2

0-4
Sat 29, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Goytre United

1-0

1-1
Sat 29, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Perth RedStar (U20)

0-0

1-3
Sat 29, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth Glory FC(U20) vs Cockburn City (U20)


5-0
Sat 29, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Armadale (U20)

2-1

4-2
Sat 29, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Sorrento F.C.(U20)

1-0

1-1
Sat 29, Apr-09:00 - Western Australia NPL U20
Olympic Kingsway SC(U20) vs Perth S.C(U20)

1-0

1-0
Sat 29, Apr-13:00 - Western Australia NPL U20
Stirling Macedonia (U20) vs Bayswater City(U20)

1-0

1-2
Sat 29, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Armadale

0-2

0-3
Sat 29, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Sorrento Gulls

0-0

1-1
Sat 29, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Cockburn City

3-1

5-4
Sat 29, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Perth RedStar

0-3

0-3
Sat 29, Apr-11:00 - Western Australia Premier League
Olympic Kingsway SC vs Perth S.C

3-0

5-0
Sat 29, Apr-15:00 - Western Australia Premier League
Stirling Macedonia vs Bayswater City

0-2

1-3
Sat 29, Apr-19:59 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Fortuna Women\'s vs Grei Women\'s

2-0

6-0
Sat 29, Apr-14:30 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Tromso Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-0

2-0
Sat 29, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Kolbotn Women\'s vs Klepp IL Women\'s

1-0

2-0
Sat 29, Apr-15:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
FK Fyllingsdalen Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s

2-0

3-0
Sat 29, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

0-2

2-3
Sat 29, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women\'s vs Roa IL Women\'s

1-0

1-1
Sat 29, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Stabaek Women\'s vs Brann Women\'s

0-1

1-3
Sat 29, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Asane Fotball Women\'s vs Valerenga Women\'s

0-3

1-4
Sat 29, Apr-18:45 - Women\'s Norwegian Toppserien
Rosenborg Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

2-0

3-0
Sat 29, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs ZPC Kariba

3-1

5-1
Sat 29, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Yadah

1-1

2-1
Sat 29, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Black Rhinos FC

0-0

4-0
Advertisement
GPWA

server2test