AD:

Football Results for Sun 2, May 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 2, May 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 2, May-18:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Skenderbeu Korce

0-0

0-2
Sun 2, May-18:00 - Albania Super league
KS Bylis vs KF Tirana

0-0

0-0
Sun 2, May-13:30 - Andorra Super league
UE Engordany vs UE Santa Coloma

2-2

2-5
Sun 2, May-13:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs CE Carroi

0-1

1-3
Sun 2, May-18:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Atletic Escaldes

0-0

0-0
Sun 2, May-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Santa Rita FC

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Interclube Luanda

2-1

2-2
Sun 2, May-19:59 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Cuando Cubango

1-0

2-0
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Sacachispas

0-0

0-1
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Defensores Unidos

1-0

1-0
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs CA Fenix Pilar

0-1

1-1
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Club Atletico Colegiales

0-0

0-1
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Club Atletico Acassuso

1-0

1-1
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Justo Jose de Urquiza

0-1

0-1
Sun 2, May-19:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Los Andes

0-0

1-1
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Real Pilar

1-1

1-1
Sun 2, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Leandro N Alem

2-1

3-2
Sun 2, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Boca Unidos vs Gimnasia C. Uruguay

1-0

1-0
Sun 2, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Desamparados vs Deportivo Madryn

1-1

2-1
Sun 2, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Huracan Las Heras

0-0

1-0
Sun 2, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs CA Douglas Haig

0-0

0-2
Sun 2, May-21:20 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs CA Huracan

1-0

1-1
Sun 2, May-21:20 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs Club Deportivo Godoy Cruz

1-0

1-0
Sun 2, May-23:30 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs River Plate

0-0

1-0
Sun 2, May-19:10 - Argentine Primera Division
Independiente vs Atletico Tucuman

0-1

0-1
Sun 2, May-19:10 - Argentine Primera Division
Defensa Y Justicia vs Union Santa Fe

0-0

0-1
Sun 2, May-17:00 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Lanus

0-0

1-0
Sun 2, May-21:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Belgrano

1-0

1-0
Sun 2, May-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Deportivo Moron

1-0

3-1
Sun 2, May-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Club Atletico Guemes

1-2

1-2
Sun 2, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Independiente Rivadavia vs Ferro Carril Oeste

0-1

1-2
Sun 2, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs All Boys

0-1

1-1
Sun 2, May-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Santamarina Tandil

0-1

0-2
Sun 2, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs Newmarket SFC

0-2

0-3
Sun 2, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ripley Valley vs Pine Hills

0-1

1-4
Sun 2, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
The Lakes vs The Gap BPL

1-1

2-1
Sun 2, May-06:45 - Australia Capital Territory U23
Tuggeranong United(U23) vs Gungahlin United (U23)

1-0

3-2
Sun 2, May-10:05 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Central Coast Mariners FC

0-1

1-1
Sun 2, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown Azzurri vs Valentine Phoenix

0-0

0-0
Sun 2, May-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Wollongong Wolves

1-3

3-5
Sun 2, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Manly United

3-0

5-0
Sun 2, May-07:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Hakoah Sydney City East

2-1

3-2
Sun 2, May-09:15 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs St George Saints

0-3

3-4
Sun 2, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Manly United(U20)

3-0

5-1
Sun 2, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s

0-3

0-5
Sun 2, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Universiteti Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Northern Tigers Women\'s

1-1

2-3
Sun 2, May-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Gold Coast United

1-2

1-3
Sun 2, May-09:45 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Strikers(U23) vs Gold Coast United(U23)

2-1

2-2
Sun 2, May-10:00 - Australia Queensland State League U23
Eastern Suburbs(U23) vs Peninsula Power(U23)

0-1

1-3
Sun 2, May-10:00 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23)

1-2

2-2
Sun 2, May-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast United Women\'s vs Brisbane City Women\'s

1-0

2-0
Sun 2, May-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

1-1

1-1
Sun 2, May-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane Olympic Women\'s vs Western Pride Women\'s

1-2

1-2
Sun 2, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Avondale FC

0-2

0-3
Sun 2, May-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
St Albans Saints(U21) vs Avondale FC(U21)

0-3

1-5
Sun 2, May-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Dandenong City SC U21

2-1

3-2
Sun 2, May-09:30 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs South Melbourne Women\'s

1-2

1-5
Sun 2, May-12:30 - Austria Erste Division
Rapid Wien B vs FC Wacker Innsbruck

0-2

0-2
Sun 2, May-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

0-0

1-2
Sun 2, May-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

0-0

0-1
Sun 2, May-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

0-3

0-5
Sun 2, May-23:00 - Bahrain Division 2
Al Tadamun Buri vs Shabab Manama

0-0

0-0
Sun 2, May-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk vs FK Orsha

0-0

4-1
Sun 2, May-18:00 - Belgian Jupiler League
K.A.A. Gent vs KV Mechelen

0-2

2-2
Sun 2, May-20:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Anderlecht

0-0

2-2
Sun 2, May-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Independiente Petrolero

3-0

3-0
Sun 2, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Nacional Potosi

1-1

1-2
Sun 2, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Jorge Wilstermann

1-1

3-1
Sun 2, May-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Real Santa Cruz

0-0

1-0
Sun 2, May-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Minas ICESP/DF Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s

0-2

1-3
Sun 2, May-03:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

1-0

3-1
Sun 2, May-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Acao MT vs Cuiaba (MT)

0-1

0-2
Sun 2, May-00:05 - Brazil Amazonense League
Nacional(AM) vs Manaus FC(AM)

0-1

0-3
Sun 2, May-23:30 - Brazil Amazonense League
Sao Raimundo (AM) vs Princesa AM

1-0

5-2
Sun 2, May-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs AA Luziania

1-1

2-1
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
America FC Natal RN vs Globo

0-0

0-2
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria Salvador BA vs Jacuipense BA

1-0

1-2
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Fluminense (RJ)

1-0

1-1
Sun 2, May-04:05 - Brazil Campeonato Carioca
Volta Redonda vs CR Flamengo (RJ)

0-0

0-3
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Brusque SC

0-0

0-0
Sun 2, May-22:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Icasa(CE) vs Uniclinic Atletico Cearense CE

0-1

0-3
Sun 2, May-22:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Crato CE vs Ferroviario CE

0-1

0-4
Sun 2, May-02:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Fortaleza CE vs Caucaia

2-1

4-1
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ceara vs Pacajus CE

0-1

1-1
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Juventude (RS) vs Internacional (RS)

0-0

1-0
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Goias

0-0

0-0
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs America MG

1-0

1-2
Sun 2, May-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Nacional de Patos PB vs Atletico Cajazeirense PB

0-1

2-2
Sun 2, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista
Bragantino vs Santos

1-0

1-1
Sun 2, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Olimpia SP

0-0

1-1
Sun 2, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Noroeste SP

1-1

1-2
Sun 2, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Bandeirante SP

1-0

2-0
Sun 2, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs EC Sao Jose SP

0-0

0-0
Sun 2, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs Barretos SP

0-1

0-1
Sun 2, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs CA Linense SP

0-0

0-1
Sun 2, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Penapolense vs Nacional SP

0-1

1-1
Sun 2, May-05:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Batatais SP vs Comercial SP

0-0

1-3
Sun 2, May-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Juventude MA vs Moto Clube(MA)

1-1

1-1
Sun 2, May-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Bragantino PA vs Paysandu (PA)

0-0

0-0
Sun 2, May-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Itupiranga PA vs Tuna Luso

0-2

0-3
Sun 2, May-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Independente PA

1-1

1-1
Sun 2, May-23:00 - Brazil Paranaense League
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Operario Ferroviario PR

1-0

1-0
Sun 2, May-23:00 - Brazil Pernambucano League
Sport Club Recife (PE) vs Clube Nautico Capibaribe

2-0

3-0
Sun 2, May-23:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Salgueiros PE

1-0

2-1
Sun 2, May-23:00 - Brazil Pernambucano League
Vitoria PE vs Retro/PE

0-1

0-3
Sun 2, May-23:00 - Brazil Pernambucano League
Sete de Setembro PE vs Vera Cruz PE

1-1

1-1
Sun 2, May-23:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Santa Cruz (PE)

0-0

0-0
Sun 2, May-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Picos PI vs EC Flamengo PI

0-1

0-1
Sun 2, May-16:00 - Brazil Piauiense Division 1
Tiradentes/PI vs Altos/PI

0-1

1-3
Sun 2, May-23:20 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Uniao ABC MS vs Dourados MS

0-2

0-2
Sun 2, May-17:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Stade Renard de Melong

1-0

1-0
Sun 2, May-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Union Douala

0-0

1-0
Sun 2, May-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Djiko vs Bamboutos

0-0

1-1
Sun 2, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Canon Yaounde

0-0

2-0
Sun 2, May-18:30 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Fovu Baham

1-2

2-4
Sun 2, May-16:30 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Coton Sport Garoua

0-0

0-1
Sun 2, May-16:30 - Cameroon MTN Elite One
Yafoot FC vs Avion Academy

1-2

1-2
Sun 2, May-04:30 - Chile Primera B
Universidad de Concepcion vs Rangers Talca

1-0

3-2
Sun 2, May-02:00 - Chile Primera Division
Nublense vs Colo Colo

1-1

5-1
Sun 2, May-23:30 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs O Higgins

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Curico Unido

1-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Chinese Super League
Henan Songshan Longmen vs Shandong Taishan

1-1

1-1
Sun 2, May-16:00 - Chinese Super League
Guangzhou FC vs Shenzhen FC

1-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Club Friendly
Viking vs FK Haugesund

1-0

4-0
Sun 2, May-17:00 - Club Friendly
Stabaek vs HamKam

1-1

2-1
Sun 2, May-17:00 - Club Friendly
Start Kristiansand vs Sandefjord

0-0

1-1
Sun 2, May-17:00 - Club Friendly
Sarpsborg 08 FF vs Odd Grenland

0-0

1-0
Sun 2, May-13:30 - Club Friendly
KIL/Hemne Women\'s vs Floya Women\'s


0-3
Sun 2, May-17:30 - Club Friendly
Molde vs Bodo Glimt

0-1

1-1
Sun 2, May-18:00 - Club Friendly
Valerenga vs Tromso IL

1-2

3-4
Sun 2, May-18:00 - Club Friendly
Ranheim IL vs Rosenborg

1-1

2-1
Sun 2, May-18:00 - Club Friendly
Ullensaker/Kisa IL vs Strommen

0-0

0-0
Sun 2, May-18:00 - Club Friendly
Asane Fotball vs Brann

0-0

1-2
Sun 2, May-18:00 - Club Friendly
Kristiansund BK vs Aalesund FK

0-4

0-4
Sun 2, May-03:00 - Club Friendly
Michigan Stars vs New Amsterdam


1-0
Sun 2, May-03:30 - Club Friendly
Detroit City vs Maryland Bobcats


1-0
Sun 2, May-16:00 - Club Friendly
Sogndal vs Raufoss

1-0

3-4
Sun 2, May-16:00 - Club Friendly
Stromsgodset vs Fredrikstad

1-4

1-6
Sun 2, May-16:00 - Club Friendly
Mjondalen vs Lillestrom

1-0

2-1
Sun 2, May-09:00 - Club Friendly
Illawarra Stingrays Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

2-3

2-3
Sun 2, May-22:00 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Atletico Junior Barranquilla

0-0

0-0
Sun 2, May-03:00 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs America de Cali

0-0

0-0
Sun 2, May-04:00 - Costa Rica Division 2
AD Carmelita vs Puntarenas


0-5
Sun 2, May-01:00 - Costa Rica Primera Division
Limon FC vs AD San Carlos

0-3

0-3
Sun 2, May-02:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Jicaral

0-0

0-0
Sun 2, May-06:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Herediano

0-0

0-3
Sun 2, May-21:05 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs NK Varteks Varazdin

0-0

1-1
Sun 2, May-19:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs HNK Gorica

0-1

0-2
Sun 2, May-19:00 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs NK Osijek B

1-3

4-3
Sun 2, May-19:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Dugopolje

0-0

2-0
Sun 2, May-16:55 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Orijent Rijeka

1-2

1-2
Sun 2, May-18:00 - Croatia U19
NK Rijeka (U19) vs NK Dugopolje(U19)

2-1

3-2
Sun 2, May-16:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs NK Lokomotiva Zagreb U19

0-1

0-1
Sun 2, May-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs SK Slovan Varnsdorf

0-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs FC Fastav Zlin

0-0

0-0
Sun 2, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Baumit Jablonec vs SK Sigma Olomouc

1-1

3-1
Sun 2, May-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FC Viktoria Plzen

2-0

5-1
Sun 2, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs MFK Karvina

1-1

2-2
Sun 2, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Sparta Praha

1-0

2-2
Sun 2, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

5-0

10-0
Sun 2, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Dukla Praha Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, May-18:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Brondby

1-1

4-2
Sun 2, May-16:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Odense BK

0-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs FC Nordsjaelland

2-0

3-0
Sun 2, May-17:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Hobro I.K.

1-0

1-1
Sun 2, May-16:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Silkeborg IF

0-1

0-1
Sun 2, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs BK Frem

0-1

1-1
Sun 2, May-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs Dalum

0-3

2-4
Sun 2, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Bronshoj

1-0

3-1
Sun 2, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Avarta vs FA 2000

0-1

2-2
Sun 2, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, May-14:45 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

0-0

0-1
Sun 2, May-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Mushuc Runa

0-2

1-3
Sun 2, May-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Deportivo Cuenca

2-1

2-1
Sun 2, May-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Macara

1-0

2-1
Sun 2, May-05:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Delfin S.C.

1-0

2-1
Sun 2, May-23:30 - Egypt Premier League
Zamalek vs Pyramids FC

0-1

1-1
Sun 2, May-23:30 - Egypt Premier League
Enppi vs Masr El Maqassah

0-0

2-0
Sun 2, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Aguila vs CD Chalatenango

1-1

2-1
Sun 2, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Once Deportivo Ahuachapan vs Alianza San Salvador

2-0

2-1
Sun 2, May-01:15 - El Salvador Primera Division
CD FAS vs Jocoro FC

0-0

1-0
Sun 2, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Municipal Limeno

2-0

2-0
Sun 2, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Atletico Marte vs Luis Angel Firpo

0-0

1-1
Sun 2, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Santa Tecla

1-0

2-1
Sun 2, May-17:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-0

0-1
Sun 2, May-17:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

2-2

3-2
Sun 2, May-18:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Birmingham Women\'s

2-0

4-0
Sun 2, May-15:30 - England FA Women Super League
Aston Villa Women\'s vs West Ham United Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, May-16:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-1

1-2
Sun 2, May-17:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women\'s vs London City Lionesses Women\'s

1-0

2-2
Sun 2, May-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

3-0

4-0
Sun 2, May-17:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Lewes Women\'s

1-0

2-1
Sun 2, May-17:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Coventry Women\'s

4-1

7-1
Sun 2, May-17:15 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-1

1-2
Sun 2, May-17:00 - England U23 Premier League
Southampton(U23) vs Everton(U23)

0-3

0-5
Sun 2, May-17:00 - England U23 Premier League
Aston Villa U23 vs Newcastle U23

1-0

1-1
Sun 2, May-17:00 - English Premier League
Newcastle vs Arsenal

0-1

0-2
Sun 2, May-22:15 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Sheffield United

1-0

4-0
Sun 2, May-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Tallinna Levadia

1-1

1-2
Sun 2, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs IF Fuglafjordur

0-1

2-2
Sun 2, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs TB/FCS/Royn

3-0

3-0
Sun 2, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs HB Torshavn

0-2

0-3
Sun 2, May-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs Vikingur Gota

0-1

0-6
Sun 2, May-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs KI Klaksvik

0-3

0-5
Sun 2, May-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Ilves Tampere Women\'s vs TiPS Women\'s

0-2

0-4
Sun 2, May-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League
KuPS Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

1-0

3-0
Sun 2, May-19:30 - Finland Veikkausliga
KuPS vs HJK Helsinki

0-0

0-0
Sun 2, May-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Lyonnais

1-0

2-3
Sun 2, May-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs AS Saint-Etienne

1-1

1-2
Sun 2, May-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Stade Rennes FC

1-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Angers SCO

1-0

2-0
Sun 2, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Nantes

0-2

1-4
Sun 2, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs FC Metz

0-2

1-5
Sun 2, May-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Stade de Reims

0-1

2-2
Sun 2, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs SV Lippstadt

1-0

5-0
Sun 2, May-13:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B

1-0

1-1
Sun 2, May-13:00 - Germany Women Division 2
BV Borussia Bocholt Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s

1-0

1-0
Sun 2, May-13:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs Koln Women\'s

0-1

0-1
Sun 2, May-13:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women\'s vs Berghofen Women\'s

2-1

3-1
Sun 2, May-13:00 - Germany Women Division 2
Carl Zeiss Jena Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s


2-1
Sun 2, May-16:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs Andernach Women\'s


3-2
Sun 2, May-16:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs Ingolstadt 04 Women\'s


2-0
Sun 2, May-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Karela United

1-0

1-1
Sun 2, May-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Liberty Professionals

1-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Ebusua Dwarfs

0-0

3-0
Sun 2, May-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Inter Allies

2-0

2-1
Sun 2, May-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Accra Hearts of Oak

0-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Ashanti Gold

0-0

2-1
Sun 2, May-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Lions Gibraltar

2-0

4-0
Sun 2, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Coban Imperial

0-0

1-1
Sun 2, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs CSD Municipal

0-1

0-3
Sun 2, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Deportivo Sanarate

0-1

0-1
Sun 2, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Guastatoya

1-1

2-2
Sun 2, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSyD Sacachispas

0-0

1-1
Sun 2, May-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs Deportivo Achuapa

0-0

0-2
Sun 2, May-14:15 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Feyenoord Rotterdam

2-1

3-2
Sun 2, May-18:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs SC Heerenveen

0-1

2-2
Sun 2, May-16:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Sparta Rotterdam

0-1

1-2
Sun 2, May-16:30 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Emmen

1-0

4-0
Sun 2, May-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

1-1

2-1
Sun 2, May-16:30 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs Helmond Sport

1-1

5-1
Sun 2, May-03:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Honduras Progreso

2-1

3-2
Sun 2, May-04:00 - Honduras Liga Nacional
Real Espana vs CD Olimpia

0-0

0-0
Sun 2, May-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Hong Kong FC

0-1

0-1
Sun 2, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Dreams Metro Gallery vs South China

2-2

2-7
Sun 2, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs Sham Shui Po

0-1

0-3
Sun 2, May-11:30 - HongKong 1st Division League
North District vs Citizen AA

2-1

5-3
Sun 2, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Wofoo Tai Po

1-0

2-1
Sun 2, May-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Shatin SA

1-2

1-3
Sun 2, May-13:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wing Yee

2-1

3-2
Sun 2, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs St. Joseph\'s FC

0-2

2-3
Sun 2, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Kowloon City

1-0

4-1
Sun 2, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Kwong Wah AA

1-1

1-1
Sun 2, May-09:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Kwun Tong FA

0-1

0-1
Sun 2, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Fu Moon FC

2-1

3-1
Sun 2, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Tuen Mun Football Team

0-0

1-0
Sun 2, May-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Kwai Tsing District FA

0-0

0-0
Sun 2, May-11:00 - HongKong Premier League
Happy Valley vs LeeMan

1-1

1-4
Sun 2, May-11:00 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Resources Capital FC

0-0

0-1
Sun 2, May-21:30 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs ETO Gyori FC

1-1

2-1
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
Kaposvari Rakoczi vs Pecsi MFC

0-2

1-3
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
Vasas SC vs Dorogi FC

1-0

3-0
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Bekescsaba

1-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs DEAC

1-2

2-2
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Szentlorinc SE

1-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Kazincbarcika

0-0

1-1
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Soroksar

1-1

1-1
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-1

3-1
Sun 2, May-16:30 - Hungary NB ?
Debreceni VSC vs Csakvari TK

2-1

4-2
Sun 2, May-19:00 - Hungary NB1
Budafoki MTE vs Budapest Honved

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, May-17:00 - Iceland Cup
Leiknir F vs Hottur Huginn

1-0

3-0
Sun 2, May-18:00 - Iceland Cup
Grindavik vs Hviti Riddarinn

0-0

3-0
Sun 2, May-18:00 - Iceland Cup
Stokkseyri vs Haukar

0-2

0-7
Sun 2, May-18:00 - Iceland Women\\\'s Cup
SR Reykjavik Women\'s vs Alftanes Women\'s

1-0

1-1
Sun 2, May-23:15 - Iceland Premier Division
Breidablik vs KR Reykjavik

0-2

0-2
Sun 2, May-23:15 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs Keflavik

1-0

1-0
Sun 2, May-12:30 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs AC Milan Youth

0-1

1-1
Sun 2, May-14:30 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-0
Sun 2, May-17:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Atalanta

0-1

1-1
Sun 2, May-19:59 - Italian Serie A
Udinese vs Juventus

1-0

1-2
Sun 2, May-22:45 - Italian Serie A
Sampdoria vs AS Roma

1-0

2-0
Sun 2, May-14:30 - Italian Serie A
Lazio vs Genoa

2-0

4-3
Sun 2, May-17:00 - Italian Serie A
Napoli vs Cagliari

1-0

1-1
Sun 2, May-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Fiorentina

1-1

3-3
Sun 2, May-17:00 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Empoli Women\'s

1-0

3-3
Sun 2, May-14:30 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s

0-0

3-1
Sun 2, May-14:30 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Florentia Women\'s

3-0

6-1
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Piacenza vs Juventus(U23)

1-2

3-2
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Livorno vs Pro Sesto

0-0

0-2
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Grosseto vs Olbia

1-0

2-0
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Como

0-1

0-5
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Albinoleffe

0-2

1-2
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Carrarese vs Pro Vercelli

0-0

0-0
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Renate AC vs Lucchese

1-0

1-0
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Pontedera vs US Pergolettese

4-1

5-1
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Alessandria vs Pro Patria

0-0

0-1
Sun 2, May-19:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Pistoiese

0-0

2-0
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Triestina vs Mantova

0-1

1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Cesena vs Arezzo

2-0

3-1
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Padova vs Sambenedettese

0-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Alto Adige/Sudtirol

0-2

1-3
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Ravenna vs Carpi

0-0

2-1
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Gubbio vs Alma Juventus Fano

1-0

2-1
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Perugia

0-1

0-2
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Modena

1-2

3-3
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Matelica vs Imolese

1-0

3-0
Sun 2, May-17:00 - Italy C1B
Legnago Salus vs Fermana

3-1

3-1
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Ternana vs Juve Stabia

0-1

3-4
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-1

2-1
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs S.S. Monopoli 1966

1-1

2-2
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Teramo vs A.S. Viterbese Castrense

2-0

2-0
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Foggia vs Catania

2-1

2-2
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Cavese vs Avellino

0-1

1-1
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Vibonese vs Turris Neapolis

0-0

1-1
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Paganese Calcio 1926

1-1

1-1
Sun 2, May-22:30 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Palermo

1-2

1-3
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Fidelis Andria vs Taranto Sport

0-1

1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
A.S. Varese vs AC Legnano


3-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Virtus Ciserano Bergamo vs Ponte San Pietro


2-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Aprilia vs Vastogirardi

3-0

3-0
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs Delta Porto Tolle


2-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
US Seregno vs Real Calepina

1-1

2-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Mezzolara vs Real Forte Querceta

1-1

1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Scanzorosciate vs Sona

1-1

2-3
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Sporting Trestina vs Lornano Badesse


1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Audace Cerignola vs Virtus Casarano

2-0

5-0
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Union Clodiense vs AC Belluno


1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Villa d\'Alme Valbrembana vs US Breno


1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
US Bitonto vs S.S.D. Citta di Brindisi

3-1

3-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Team Nuova Florida vs ASD Muravera

0-0

1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Atletico Porto Sant Elpidio vs Recanatese


1-3
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
Desenzano Calvina vs Caravaggio


3-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs Ghivizzano Borgo Mozzano


1-1
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
ASD Molfetta vs Citta di Fasano


3-4
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
ASD Imperia vs AS Casale Calcio


1-2
Sun 2, May-17:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs Vis Nova Giussano

0-1

1-1
Sun 2, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
AS Harima ALBION Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-2

0-2
Sun 2, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Yamato Sylphid Women\'s vs FC Takatsuki Women\'s

0-1

0-3
Sun 2, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Ehime FC Women\'s

2-0

3-0
Sun 2, May-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yunogo Belle Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

1-1

1-2
Sun 2, May-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnies Gunma White Star Women\'s vs Kibi International University Women\'s

0-1

5-2
Sun 2, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Tsukuba FC Women\'s

2-0

3-1
Sun 2, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Gamba Osaka

0-0

1-1
Sun 2, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Consadole Sapporo

0-0

0-0
Sun 2, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Shimizu S-Pulse

1-0

1-0
Sun 2, May-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Omiya Ardija

0-0

1-1
Sun 2, May-10:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Renofa Yamaguchi

0-0

0-2
Sun 2, May-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs V-Varen Nagasaki

1-0

1-0
Sun 2, May-12:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Fukushima United FC

0-1

0-1
Sun 2, May-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Roasso Kumamoto

0-0

0-1
Sun 2, May-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Kagoshima United

1-0

2-1
Sun 2, May-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Gainare Tottori

1-0

2-0
Sun 2, May-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Imabari FC

1-0

2-1
Sun 2, May-23:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Al Jazeera Amman

0-1

2-2
Sun 2, May-17:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs Taraz

2-0

3-0
Sun 2, May-15:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs FC Astana

0-2

0-2
Sun 2, May-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FK Kaspiy Aktau

2-1

2-1
Sun 2, May-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Ulsan Citizen

1-0

1-0
Sun 2, May-10:00 - Korea K3 League
FC Mokpo vs Hwaseong FC

1-0

1-0
Sun 2, May-10:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Seoul Nowon United

2-1

2-1
Sun 2, May-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Goyang Citizen

0-1

1-2
Sun 2, May-09:00 - Korea K4 League
Jeonju Citizen FC vs Dangjin Citizen

0-2

2-3
Sun 2, May-11:30 - Korea League 1
Incheon United FC vs Gangwon FC

0-0

1-0
Sun 2, May-09:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Jeju United FC

0-1

1-1
Sun 2, May-11:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Busan I\'Park

0-1

0-2
Sun 2, May-13:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Ansan Greeners FC

0-0

1-0
Sun 2, May-08:30 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Gyeongnam FC

1-0

1-2
Sun 2, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Prishtina

1-2

1-3
Sun 2, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Ballkani

1-0

2-1
Sun 2, May-22:30 - Kuwait Premier League
Khaitan vs Al-Shabab(KUW)

1-0

1-1
Sun 2, May-00:30 - Libya League Division 1
Al-Hilal(LBY) vs Shabab Al Jabal

1-0

1-0
Sun 2, May-15:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs FK Riteriai B

0-0

1-1
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs FC Differdange 03

1-1

3-1
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Hostert

1-0

1-1
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Victoria Rosport

1-0

1-0
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Racing Union Luxemburg

0-0

0-1
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs Etzella Ettelbruck

2-0

3-1
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs Rodange 91

0-0

3-2
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs US Mondorf-les-Bains

1-2

2-3
Sun 2, May-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Jeunesse Esch

0-3

0-5
Sun 2, May-15:00 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs Benfica de Macau

1-0

2-0
Sun 2, May-17:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Hang Sai

0-0

1-0
Sun 2, May-18:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Negeri Sembilan Matrix

0-0

0-1
Sun 2, May-18:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs Kelantan United

2-1

4-1
Sun 2, May-17:15 - Malaysia Super League
Sabah FA vs Perak

0-1

2-1
Sun 2, May-18:00 - Malaysia Super League
Petaling Jaya City vs Selangor FA

1-0

1-2
Sun 2, May-02:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Tigres UANL

0-0

0-0
Sun 2, May-02:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Queretaro FC

1-0

2-1
Sun 2, May-04:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Club Tijuana

1-0

1-1
Sun 2, May-06:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Mazatlan FC

1-0

1-0
Sun 2, May-07:00 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones Sonora vs Tepatitlan De Morelos

1-1

1-4
Sun 2, May-19:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
FC Juarez Women\'s vs Club Leon Women\'s

2-1

2-1
Sun 2, May-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs Club America Women\'s

0-0

1-0
Sun 2, May-18:30 - Montenegro Division 2
FK Berane vs FK Kom

1-1

2-3
Sun 2, May-18:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

0-0
Sun 2, May-18:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Arsenal Tivat

0-0

0-1
Sun 2, May-18:30 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs FK Ibar Rozaje

2-1

2-4
Sun 2, May-21:00 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs OFK Igalo

2-0

5-0
Sun 2, May-19:59 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

1-1
Sun 2, May-19:59 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs JS Soualem

0-0

0-0
Sun 2, May-02:00 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Olympique Club de Khouribga

0-0

1-1
Sun 2, May-02:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Stade Marocain du Rabat

0-1

1-2
Sun 2, May-02:00 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs Chabab Ben Guerir

1-0

1-0
Sun 2, May-02:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-3
Sun 2, May-02:00 - Morocco Super League
Maghreb Fez vs Ittihad Tanger

0-0

2-1
Sun 2, May-02:00 - Morocco Super League
CAYB Youssoufia Berrechid vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-0

0-1
Sun 2, May-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Junior Managua

0-0

2-0
Sun 2, May-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Managua FC

3-1

4-1
Sun 2, May-03:30 - NWSL Challenge Cup
North Carolina Courage Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, May-20:30 - NWSL Challenge Cup
Gotham FC Women\'s vs Racing Louisville Women\'s

0-0

0-0
Sun 2, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs Deportivo Santani

1-1

2-1
Sun 2, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Club Rubio Nu

0-0

1-0
Sun 2, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Fulgencio Yegros

0-0

3-1
Sun 2, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs 3 de Febrero

0-0

2-0
Sun 2, May-04:00 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Olimpia Asuncion

0-0

2-0
Sun 2, May-00:30 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Universitario de Deportes

0-1

1-2
Sun 2, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Cracovia Krakow Youth

2-0

3-1
Sun 2, May-21:10 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs Stomil Olsztyn

1-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs GKS Belchatow

1-2

1-3
Sun 2, May-14:40 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-2

3-3
Sun 2, May-14:40 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Odra Opole

1-0

3-0
Sun 2, May-21:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs GKS Tychy

0-1

0-1
Sun 2, May-15:00 - Poland - II liga
Stal Rzeszow vs Motor Lublin

1-0

1-3
Sun 2, May-15:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Garbarnia Krakow

0-0

0-0
Sun 2, May-15:30 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Bytovia Bytow

3-0

3-1
Sun 2, May-18:00 - Poland Cup
Rakow Czestochowa vs Arka Gdynia

0-0

2-1
Sun 2, May-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

0-4

0-5
Sun 2, May-16:00 - Poland Woman\\\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs ROW Rybnik Women\'s

0-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - Portugal Liga de Honora
Vizela vs C.D. Feirense

1-1

1-1
Sun 2, May-23:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs GD Estoril-Praia

0-0

0-0
Sun 2, May-14:15 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs SL Benfica B

0-1

0-2
Sun 2, May-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Leixoes

0-0

0-0
Sun 2, May-21:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Academico Viseu

0-0

0-0
Sun 2, May-23:00 - Qatar FA Cup
Al-Arabi SC vs Al-Sailiya

1-0

1-3
Sun 2, May-23:00 - Qatar FA Cup
Al Markhiya vs Al-Gharafa SC

1-1

5-3
Sun 2, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz vs Neftchi Baku B

0-0

0-2
Sun 2, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Qaradag Lokbatan vs Sabah FK Baku B

1-0

4-2
Sun 2, May-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Kesla FK B vs FK MOIK Baku

0-1

2-1
Sun 2, May-17:00 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Hermannstadt

0-1

0-1
Sun 2, May-22:00 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs CS Universitatea Craiova

0-0

1-0
Sun 2, May-14:30 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs CSM Politehnica Iasi

0-2

1-2
Sun 2, May-19:30 - Romania - Divizia A
FC Viitorul Constanta vs Dinamo Bucuresti

0-0

1-2
Sun 2, May-17:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Volgar Astrachan

0-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Veles Moscow

2-0

2-0
Sun 2, May-17:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Tekstilshchik Ivanovo

0-1

0-1
Sun 2, May-17:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Spartak Moscow II

1-0

4-0
Sun 2, May-17:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs FC Irtysh Omsk

1-1

2-1
Sun 2, May-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Chertanovo Moscow

0-1

1-1
Sun 2, May-14:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs FC Tom Tomsk

0-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Krylya Sovetov Samara

0-0

1-2
Sun 2, May-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Fakel Voronezh

0-2

0-2
Sun 2, May-21:00 - Russia First Division
Baltika vs Alania Vladikavkaz

1-0

2-0
Sun 2, May-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Dinamo Briansk

0-0

1-0
Sun 2, May-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs FC Tambov

0-0

2-0
Sun 2, May-15:00 - Russia Premier League
FK Khimki vs FC Ural Yekaterinburg

1-0

1-0
Sun 2, May-19:59 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Lokomotiv Moscow

3-0

6-1
Sun 2, May-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Domagnano

0-0

0-2
Sun 2, May-17:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SS Murata

0-0

0-3
Sun 2, May-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Forfar Farmington Women\'s vs Celtic Women\'s

0-4

0-8
Sun 2, May-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-3

0-6
Sun 2, May-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Spartans Women\'s


3-1
Sun 2, May-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hibernian Women\'s vs Hearts Women\'s

3-0

6-0
Sun 2, May-15:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Celtic

2-1

4-1
Sun 2, May-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs ASEC Ndiambour

0-0

1-0
Sun 2, May-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Teungueth FC

0-0

1-0
Sun 2, May-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Union Sportive Goree

1-0

3-0
Sun 2, May-20:30 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs AS Douanes Dakar

1-0

2-1
Sun 2, May-16:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Tampines Rovers FC

0-3

0-4
Sun 2, May-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Slovan Bratislava

1-0

3-0
Sun 2, May-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs Slavoj Trebisov

0-0

0-3
Sun 2, May-12:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs MFK Dubnica

2-0

3-0
Sun 2, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs MSK Zilina B

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs Dukla Banska Bystrica

2-1

3-1
Sun 2, May-19:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Aluminij

0-1

2-2
Sun 2, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs ND Beltinci

2-1

3-2
Sun 2, May-17:00 - South Africa First League
Free State Stars vs TS Sporting

2-0

3-4
Sun 2, May-17:00 - South Africa First League
Richards Bay vs Pretoria University

1-2

3-2
Sun 2, May-17:00 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Cape Town All Stars

0-0

0-0
Sun 2, May-17:00 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Mamelodi Sundowns

0-0

0-3
Sun 2, May-13:15 - Spanish Ladies League Division 1
Sant Gabriel Women\'s vs Riudoms Women\'s

0-2

0-3
Sun 2, May-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Zamora Amigos Del Duero Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s B

1-2

1-3
Sun 2, May-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Igualada Women\'s vs Collerense B Women\'s

2-0

4-0
Sun 2, May-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF C Women\'s vs Tres Cantos Women\'s

1-1

1-4
Sun 2, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Athletic Club de Murcia Women\'s

2-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Samper Women\'s vs Atletico de Madrid C Women\'s

2-1

2-2
Sun 2, May-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Zaragoza CFF B Women\'s vs CF Pardinyes Women\'s

0-1

1-2
Sun 2, May-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Valencia C Women\'s vs Murcia Feminas Women\'s

1-3

3-4
Sun 2, May-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

2-1
Sun 2, May-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

2-0

3-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

1-1
Sun 2, May-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

1-0

2-1
Sun 2, May-18:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Getafe

0-0

1-0
Sun 2, May-23:00 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Barcelona

0-0

2-3
Sun 2, May-20:30 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Cadiz

0-1

0-1
Sun 2, May-16:00 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Real Betis

0-0

1-1
Sun 2, May-22:30 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs SD Ponferradina

1-0

2-0
Sun 2, May-18:00 - Spanish Segunda Division
Espanyol vs Malaga

2-0

3-0
Sun 2, May-20:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Sporting de Gijon

0-0

0-0
Sun 2, May-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Castellon vs UD Logrones

0-0

0-0
Sun 2, May-16:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs FC Cartagena

1-0

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Valladolid B

0-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Cultural Leonesa

1-0

2-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs Coruxo FC

0-1

2-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Lealtad vs CF Salmantino UDS

0-0

0-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Pontevedra

0-1

0-3
Sun 2, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Unionistas de Salamanca vs Burgos CF

1-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Marino Luanco

0-1

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs CD Guijuelo

1-0

2-0
Sun 2, May-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna vs Union Langreo

1-0

5-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Alaves B

2-0

2-1
Sun 2, May-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Calahorra

0-0

0-1
Sun 2, May-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Arenas Club de Getxo

1-1

1-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Tarazona vs Real Union de Irun

0-1

1-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Ejea vs Barakaldo CF

1-0

2-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ebro vs SD Laredo

1-1

3-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs Portugalete

0-0

1-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs L\'Hospitalet

1-2

5-2
Sun 2, May-21:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Alcoyano

1-0

1-0
Sun 2, May-21:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs Villarreal B

2-0

3-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs CF Badalona

1-0

1-0
Sun 2, May-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs UD Ibiza

2-0

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs CD Linares Deportivo

0-0

0-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs UCAM Murcia

1-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Real Betis B

1-0

2-1
Sun 2, May-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs Las Palmas Atletico

1-1

2-2
Sun 2, May-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Real Murcia

0-1

0-1
Sun 2, May-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Recreativo Huelva

1-1

2-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Marbella FC

1-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Cordoba C.F.

0-4

0-5
Sun 2, May-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs Sevilla Atletico

1-1

1-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Rayo Majadahonda vs Don Benito

1-0

2-0
Sun 2, May-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Getafe B

0-0

1-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs Extremadura

2-0

3-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico Baleares vs Villanovense

0-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Inter de Madrid vs Talavera de la Reina

1-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villarrubia CF vs UD Poblense

1-0

1-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Atletico de Madrid B

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs Merida AD

2-0

2-0
Sun 2, May-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Madrid Castilla vs CD Badajoz

2-1

3-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs EI San Martin

0-1

1-4
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Condal CF


1-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs Club Siero

1-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs CD Colunga

0-0

0-1
Sun 2, May-18:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Llanes

1-0

1-0
Sun 2, May-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Urraca CF

1-0

1-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs L\'Entregu CF

1-0

1-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Valdesoto

1-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Agrupacion Estudiantil vs Pontellas

2-1

2-1
Sun 2, May-18:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CD Estradense

1-0

4-0
Sun 2, May-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Rapido de Bouzas

0-2

1-2
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Arosa Sociedad Cultural

1-1

2-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs CD Choco

0-1

1-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Ribadumia CF

1-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Arenteiro

0-2

1-2
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs SD Fisterra


2-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Ourense

1-1

2-2
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs UD Atios


1-1
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CD Barco

0-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs CD Pozoblanco

1-0

2-2
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs Coria Club de Futbol

0-1

2-1
Sun 2, May-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs La Palma CF

1-0

1-0
Sun 2, May-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Castilleja CF

0-0

0-0
Sun 2, May-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Lucena CF

0-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs CE Esporles

1-1

3-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs CF Platges De Calvia

2-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs San Rafael

0-0

1-1
Sun 2, May-14:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Sant Jordi

2-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Santa Catalina

0-1

1-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Cardassar vs UD Alcudia


2-2
Sun 2, May-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs UD Ibarra

0-0

1-0
Sun 2, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Buzanada

0-0

0-1
Sun 2, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Tenisca

2-0

2-0
Sun 2, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Santa Ursula

1-1

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs CD Plus Ultra

0-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs SFC Minerva

0-1

0-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Real Murcia B

0-0

0-0
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs UCAM Murcia B

1-0

1-0
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs Olimpico de Totana

1-0

2-1
Sun 2, May-22:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Aguilas FC

1-0

1-2
Sun 2, May-18:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs CD Bullense


3-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs EG El Palmar

0-1

0-1
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs UD Los Garres

0-1

1-2
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs EDMF Churra


0-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Extremadura B

2-1

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CP Chinato


3-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CF Campanario

1-1

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs UP Plasencia

2-0

3-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs AD Lobon

3-0

3-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CP Valdivia

4-0

6-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs EMD Aceuchal

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CD Calamonte

2-0

2-1
Sun 2, May-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Diocesano

0-1

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD River Ega vs CD Lourdes

0-0

2-1
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Baztan

1-1

1-1
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CCD Alberite

1-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CA River Ebro

0-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CD Tedeon

1-3

2-4
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs UD Logrones B

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Racing Rioja CF

2-3

4-4
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Naxara

1-0

1-3
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Calahorra B

1-0

2-4
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Casalarreina

0-2

0-2
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Yague CF

2-0

3-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs Valdefierro

0-0

0-0
Sun 2, May-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs San Juan Zaragoza


3-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs Barbastro

0-0

0-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs Brea

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CDJ Tamarite

1-0

2-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CA Monzon

1-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CF Calamocha


1-2
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs SD Borja

0-0

0-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Cuarte Industria

1-0

1-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs Utebo FC


1-0
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs UD Fraga

0-0

0-1
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CD Carinena

0-0

0-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Torrijos

0-0

0-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs CD Marchamalo

0-0

0-2
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Azuqueca


1-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CD Pedroneras

0-0

4-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs CD Guadalajara

0-0

1-2
Sun 2, May-14:45 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Toledo

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs CD Madridejos

0-1

2-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Tarancon

1-1

2-2
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Castro

0-1

1-3
Sun 2, May-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs CD Tropezon

3-1

3-1
Sun 2, May-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Selaya FC

1-2

3-3
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs Gimnastica Torrelavega

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs Solares Medio Cudeyo

1-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs Barreda Balompie


2-1
Sun 2, May-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs SD Torina


0-2
Sun 2, May-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs U.M. Escobedo

0-0

1-0
Sun 2, May-13:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

0-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs JD Somorrostro

3-0

4-2
Sun 2, May-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs Sestao River

0-0

0-1
Sun 2, May-19:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Real Sociedad C

0-1

0-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs CF Montanesa

1-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Castelldefels

1-1

1-2
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs CE Manresa

0-0

0-0
Sun 2, May-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs San Cristobal

0-1

1-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs Terrassa

0-1

1-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs CE Europa

1-0

3-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs FC Vilafranca

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Santfeliuenc FC

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs Valls UE


1-1
Sun 2, May-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs Pobla De Mafumet CF

1-0

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs UD Beniganim


1-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs CF Intercity

0-0

0-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs CD Olimpic Xativa

0-0

2-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Eldense

1-0

2-0
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Benicarlo vs Crevillente

0-0

0-0
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Jove Espanol

1-0

2-0
Sun 2, May-21:10 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Leganes B

0-1

1-2
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Atletico Pinto

0-0

0-1
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Mostoles CF

0-0

1-0
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs RCD Carabanchel

2-0

4-0
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs Real Aranjuez CF

0-0

1-0
Sun 2, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Villaverde Boetticher CF

0-1

1-1
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs CF Trival Valderas

2-0

2-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs Mostoles

1-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs CD El Alamo

1-0

1-2
Sun 2, May-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Alcorcon B

0-1

2-3
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs AD Parla

0-0

1-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Real Avila CF

0-0

0-1
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Real Burgos

2-0

2-0
Sun 2, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Burgos Promesas

1-0

1-1
Sun 2, May-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Juventud Torremolinos


0-3
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Velez CF

0-0

1-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Antequera CF

1-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD Alhaurino

0-1

1-2
Sun 2, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Alhaurin de la Torre

0-1

1-4
Sun 2, May-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Motril CF


1-3
Sun 2, May-14:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Melilla CD

0-2

1-2
Sun 2, May-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Atletico Malagueno


0-1
Sun 2, May-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs Bollstanas SK Women\'s

3-1

6-1
Sun 2, May-16:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-0

3-0
Sun 2, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs AIK Solna Women\'s

1-0

1-2
Sun 2, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Eskilstuna United DF Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-2

0-2
Sun 2, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs Hacken Women\'s

1-1

1-1
Sun 2, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Assyriska FF Sodertalje vs Sandvikens IF

0-2

1-3
Sun 2, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs Haninge

2-1

4-1
Sun 2, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Lulea vs Sollentuna FK

0-2

1-4
Sun 2, May-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Taby

0-1

1-1
Sun 2, May-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Malmo FK vs Utsiktens BK

1-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - Sweden Superettan
Helsingborgs IF vs AFC Eskilstuna

1-0

1-0
Sun 2, May-15:00 - Sweden Superettan
Vasalunds IF vs IK Brage

0-0

1-0
Sun 2, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Halmstads vs IFK Goteborg

1-0

1-1
Sun 2, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Orebro vs IFK Norrkoping

0-1

0-3
Sun 2, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Ostersunds FK vs Varbergs BoIS FC

1-1

1-2
Sun 2, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Elfsborg

0-0

1-0
Sun 2, May-18:00 - Swiss Super League
Zurich vs FC Lugano

1-0

3-0
Sun 2, May-18:00 - Swiss Super League
Servette vs Young Boys

0-0

2-1
Sun 2, May-18:00 - Swiss Super League
Sion vs Lausanne Sports

0-0

1-1
Sun 2, May-12:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Taiwan CPC

0-0

2-1
Sun 2, May-12:30 - Taiwan Football Premier League
Zhanyi Skywalkers vs NTUPES

0-0

1-0
Sun 2, May-12:30 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs Tatung FC

0-0

0-0
Sun 2, May-16:30 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs C. A. Bizertin

0-0

0-0
Sun 2, May-16:30 - Tunisia Division 1
Rejiche vs Etoile du Sahel

0-1

0-1
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Manisa FK

0-0

0-0
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Inegolspor

1-1

2-2
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Afjet Afyonspor

0-1

0-1
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Ankara Demirspor

0-0

2-0
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kahramanmaras vs Sancaktepe Belediye Spor

2-0

4-1
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs Corum Belediyespor

0-0

1-0
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Kocaelispor

1-1

2-3
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Nigde Belediyespor

0-0

0-0
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Ergene Velimese

2-0

3-1
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Etimesgut Belediye Spor

2-1

4-2
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pazarspor vs Kastamonuspor

1-0

3-1
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs 1922 Konyaspor

3-0

3-2
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Mamak FK vs Bayburt Ozel Idare

0-2

1-3
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pendikspor vs Elazigspor

1-0

2-2
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karacabey Birlikspor vs Turgutluspor

0-0

0-0
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirklarelispor vs Eyupspor

1-1

2-2
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

3-2
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Karabukspor

2-0

5-0
Sun 2, May-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Serik Belediyespor

1-0

2-1
Sun 2, May-21:30 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Galatasaray

0-1

0-2
Sun 2, May-17:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Rizespor

0-0

0-1
Sun 2, May-17:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Fatih Karagumruk

1-1

5-1
Sun 2, May-17:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Goztepe

1-1

2-3
Sun 2, May-12:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Antalyaspor(U19)

0-1

1-1
Sun 2, May-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Medipol Basaksehir(U19)

0-0

1-1
Sun 2, May-14:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Altinordu(U19)


1-2
Sun 2, May-15:30 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Umraniyespor(U19)

2-2

2-5
Sun 2, May-14:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Barcelona Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

2-1

2-1
Sun 2, May-15:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Chelsea FC Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

2-1

4-1
Sun 2, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Lviv

1-1

1-2
Sun 2, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Mynai

0-0

1-0
Sun 2, May-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Rukh Lviv vs PFC Oleksandria

0-1

2-1
Sun 2, May-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs FC Inhulets Petrove

0-1

0-3
Sun 2, May-03:00 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Atlanta United FC

1-1

2-1
Sun 2, May-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New York City FC

0-1

0-2
Sun 2, May-03:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs FC Cincinnati

2-0

3-0
Sun 2, May-04:00 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Portland Timbers

3-0

4-1
Sun 2, May-04:00 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Austin FC

0-1

0-1
Sun 2, May-21:00 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Inter Miami CF

0-0

0-0
Sun 2, May-07:00 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Washington D.C. United

3-1

4-1
Sun 2, May-03:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs FC Tucson

2-1

3-1
Sun 2, May-03:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs North Texas

2-0

4-0
Sun 2, May-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Charlotte Independence

0-0

3-0
Sun 2, May-03:30 - USL Championship
Birmingham Legion vs Indy Eleven

0-1

0-1
Sun 2, May-04:00 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs Sporting Kansas City II

2-0

2-0
Sun 2, May-04:30 - USL Championship
OKC Energy FC vs Atlanta United FC II

0-0

0-1
Sun 2, May-04:30 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs New Mexico United

0-0

1-0
Sun 2, May-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Colorado Springs Switchbacks FC

2-0

3-0
Sun 2, May-15:30 - Uzbekistan Pro League B
FC Lochin vs Jizzakh Bars

1-0

1-0
Sun 2, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Zhomboy vs FC Neftgazmontaj

0-2

1-3
Sun 2, May-01:00 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Caracas FC

1-2

1-3
Sun 2, May-03:15 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Deportivo Tachira

0-2

0-3
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Becamex Binh Duong

2-2

2-2
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
Binh Dinh FC vs Than Quang Ninh

1-0

1-1
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
Da Nang vs Viettel

1-1

1-2
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Song Lam Nghe An

0-0

1-0
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs XM Hai Phong FC

1-0

3-0
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
Ha Noi FC vs Sai Gon FC

1-1

3-1
Sun 2, May-14:00 - Vietnam League
Hong Linh Ha Tinh vs Megastar Nam Dinh

1-1

3-2
Sun 2, May-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Subiaco AFC Women\'s vs Northern Redbacks women\'s

0-1

0-1
AD:
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.