Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 21, Mar-19:00 - Albania Super league Partizani Tirana vs Teuta Durres |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Albania Super league Kastrioti Kruje vs Vllaznia Shkoder |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Albania Super league Apolonia Fier vs Skenderbeu Korce |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Albania Super league KF Laci vs KF Tirana |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Albania Super league KS Bylis vs FK Kukesi |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 CS Constantine vs USM Bel Abbes |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 ES Setif vs WA Tlemcen |
3-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 NA Hussein Dey vs MC Alger |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 JS Kabylie vs Paradou AC |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 US Biskra vs CR Belouizdad |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 NC Magra vs MC Oran |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 OM Medea vs Bordj Bou Arreridj |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 AS Ain Mlila vs JS Saoura |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Algeria Division 1 RC Relizane vs ASO Chlef |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-13:00 - Algeria U21 NA Hussein Dey(U21) vs MC Alger(U21) |
2-0 |
3-2 |
Sun 21, Mar-13:00 - Algeria U21 CS Constantine U21 vs USM Bel Abbes U21 |
0-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-13:00 - Algeria U21 RC Relizane(U21) vs ASO Chlef(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-13:00 - Algeria U21 US Biskra(U21) vs CR Belouizdad(U21) |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-13:00 - Algeria U21 AS Ain Mlila U21 vs JS Saoura(U21) |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-13:00 - Algeria U21 NC Magra (U21) vs MC Oran(U21) |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-13:10 - Algeria U21 OM Medea(U21) vs Bordj Bou Arreridj(U21) |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-13:15 - Algeria U21 ES Setif(U21) vs WA Tlemcen(U21) |
3-0 |
7-0 |
Sun 21, Mar-13:20 - Algeria U21 JS Kabylie(U21) vs Paradou AC(U21) |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:30 - Angola Girabola League Progresso Sambizanga vs Recreativo Libolo |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Villa San Carlos vs Sacachispas |
3-1 |
5-2 |
Sun 21, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Club Comunicaciones(AR) vs Canuelas FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Defensores Unidos vs Justo Jose de Urquiza |
0-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Flandria |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-21:30 - Argentina Prim B Metropolitana Club Atletico Colegiales vs Los Andes |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-21:45 - Argentina Prim B Metropolitana Talleres Remdios de Escalada vs Deportivo Merlo |
2-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Ituzaingo vs Real Pilar |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Excursionistas BsAs vs Ferrocarril Midland |
1-2 |
2-4 |
Sun 21, Mar-23:15 - Argentine Primera Division Colon vs Rosario Central |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-01:30 - Argentine Primera Division Velez Sarsfield vs Independiente |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-04:00 - Argentine Primera Division Club Deportivo Godoy Cruz vs River Plate |
0-5 |
1-6 |
Sun 21, Mar-21:00 - Argentine Primera Division Sarmiento Junin vs Defensa Y Justicia |
1-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia Jujuy vs Almagro |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Alvarado Mar del Plata vs Belgrano |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional Guillermo Brown vs San Martin San Juan |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-00:15 - Argentinian Primera B - Nacional Ferro Carril Oeste vs Deportivo Moron |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-23:30 - Argentinian Primera B - Nacional CA Brown Adrogue vs All Boys |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers St Patricks FC vs Cringila Lions |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Forrestfield United vs Kelmscott Roos SC |
1-1 |
6-1 |
Sun 21, Mar-09:05 - Australia League A Wellington Phoenix vs Brisbane Roar FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-11:40 - Australia League A Newcastle Jets FC vs Adelaide United |
0-4 |
1-4 |
Sun 21, Mar-08:05 - Australia New South Wales Premier League Rockdale City Suns vs Manly United |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney United vs Blacktown City |
2-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-06:00 - Australia New South Wales Super League Western Sydney Wanderers AM vs Northern Tigers |
2-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-04:00 - Australia New South Wales U20 Western Sydney Wanderers(U20) vs Northern Tigers(U20) |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20 Rockdale Ilinden(U20) vs Manly United(U20) |
0-3 |
0-4 |
Sun 21, Mar-06:30 - Australia New South Wales U20 Sydney United(U20) vs Blacktown City(U20) |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Brisbane Olympic United FC |
0-2 |
1-4 |
Sun 21, Mar-07:00 - Australia Tasmania Premier League South Hobart vs Clarence Zebras |
1-1 |
6-2 |
Sun 21, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League Eastern Lions SC vs Dandenong Thunder |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U21 Melbourne Knights U21 vs Hume City U21 |
2-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U21 Port Melbourne Sharks SC U21 vs South Melbourne U21 |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-10:45 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Kingston City(U21) vs Werribee City U21 |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-09:05 - Australia Women\\\'s A-League Adelaide United Women\'s vs WS Wanderers Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-13:30 - Austria Erste Division SC Austria Lustenau vs FC Wacker Innsbruck |
0-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga FC Trenkwalder Admira vs Sturm Graz |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Austria Wien vs Wolfsberger AC |
1-3 |
3-5 |
Sun 21, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs SV Ried |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs St.Polten |
0-1 |
3-3 |
Sun 21, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga WSG Wattens vs Rapid Wien |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-13:30 - Bangladesh Championship League Karowan Bazar Progoti Songho vs Uttar Baridhara SC |
0-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Belarus Premier League FC Gomel vs Sputnik Rechitsa |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Belarus Premier League FC Slutsk vs Neman Grodno |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Belarus Reserves League FC Vitebsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Zorka-BDU Minsk Women\'s vs FC Minsk Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 21, Mar-16:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Bobruichanka Bobruisk Women\'s |
1-0 |
6-0 |
Sun 21, Mar-14:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Neman Grodno Women\'s vs Vitebsk Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League K.A.A. Gent vs Cercle Brugge |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs Oud Heverlee Leuven |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs Royal Antwerp FC |
0-2 |
0-2 |
Sun 21, Mar-21:15 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs Zulte Waregem |
2-1 |
4-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse Club Brugge II vs KMSK Deinze |
1-2 |
2-4 |
Sun 21, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse RFC Seraing vs RWD Molenbeek |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-02:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Independiente Petrolero vs Oriente Petrolero |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs FK Krupa |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Tuzla City |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs Olimpik Sarajevo |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste Confianca (SE) vs Salgueiros PE |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste Santa Cruz (PE) vs Centro Sportivo Alagoano |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-03:30 - Brasil Copa do Nordeste Sampaio Correa (MA) vs Vitoria Salvador BA |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 OperArio(MT) vs Luverdense |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Dom Bosco MT vs Gremio Sorriso |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Alagoano Division 1 Murici vs Desp Alianca AL |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1 Coruripe AL vs Jacyoba |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-00:00 - Brazil Amazonense League Atletico Cliper AM vs Joao Carlos(JC) AM |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Fluminense de Feira BA vs Esporte Clube Bahia |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Vitoria da Conquista BA vs Juazeirense BA |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Alagoinhas Atletico BA vs UNIRB/BA |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division Doce Mel BA vs Jacuipense BA |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca Madureira vs Portuguesa RJ |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Carioca Boavista RJ vs Nova Iguacu |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-04:05 - Brazil Campeonato Carioca Bangu vs Fluminense (RJ) |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Figueirense FC vs Criciuma SC |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Chapecoense SC vs Juventus SC |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Brusque SC vs Avai FC (SC) |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1 Prospera Criciuma vs Metropolitano SC |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 America MG vs Cruzeiro (MG) |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1 URT MG vs Caldense(MG) |
1-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League Londrina (PR) vs Cianorte PR |
1-2 |
3-3 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Paranaense League Cascavel CR/PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League Clube Nautico Capibaribe vs Vera Cruz PE |
1-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-22:15 - Brazil Sergipano Boca Juniors SE vs America De Pedrinhas SE |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-22:15 - Brazil Sergipano Dorense SE vs Frei Paulistano/SE |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Operario MS vs Aquidauanense |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:30 - Bulgaria Premier Levski Sofia vs Slavia Sofia |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-16:15 - Bulgaria Premier Beroe vs CSKA Sofia |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-14:00 - Bulgaria Premier CSKA 1948 Sofia vs POFC Botev Vratsa |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One Panthere Sportive du Nde vs Coton Sport Garoua |
2-0 |
3-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One Djiko vs Eding Sport FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One Bamboutos vs Stade Renard de Melong |
0-1 |
0-3 |
Sun 21, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One Canon Yaounde vs Young Sports Academy |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One Les Astres FC vs APEJES Academy |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One Fovu Baham vs Yafoot FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One Colombe FC vs Tonnerre Kalara Yaounde |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-00:00 - Club Friendly San Antonio FC vs North Texas |
3-1 |
|
Sun 21, Mar-15:00 - Club Friendly Sporting Kansas City vs Colorado Rapids |
0-1 |
|
Sun 21, Mar-00:30 - Club Friendly Louisville City FC vs Nashville SC |
0-4 |
|
Sun 21, Mar-01:00 - Club Friendly Tampa Bay Rowdies vs South Georgia Tormenta |
2-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-01:00 - Club Friendly New Mexico United vs El Paso Locomotive |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-02:00 - Club Friendly Sporting Kansas City vs Colorado Rapids |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-02:35 - Club Friendly Portland Timbers vs Phoenix Rising FC |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:30 - Club Friendly Malmo FF vs Orebro |
2-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-15:15 - Club Friendly PSIS Semarang vs Barito Putera |
3-0 |
3-3 |
Sun 21, Mar-16:00 - Club Friendly Malmo FF vs Orebro |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Club Friendly Qviding FIF vs FC Trollhattan |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-16:15 - Club Friendly JIPPO vs PEPO |
1-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-12:15 - Club Friendly Arema Malang vs TIRA Persikabo |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-13:30 - Club Friendly Vasteras SK FK vs Orebro Syrianska IF |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Club Friendly Saturn vs Zvezda Perm |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Club Friendly GAIS vs Jonkopings Sodra IF |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Club Friendly IK Brage vs IK Sirius FK |
1-0 |
3-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Club Friendly Umea FC vs IFK Lulea |
1-0 |
1-3 |
Sun 21, Mar-17:00 - Club Friendly Sollentuna FK vs Pitea IF |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-00:30 - Colombia Copa Mustang Envigado vs Independiente Santa Fe |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-02:40 - Colombia Copa Mustang Atletico Junior Barranquilla vs Deportivo Pereira |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs America de Cali |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-22:30 - Colombia Copa Premier Tigres FC vs Real Santander |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Atletico FC |
0-0 |
0-2 |
Sun 21, Mar-01:00 - Costa Rica Primera Division AD Grecia vs Herediano |
1-1 |
1-4 |
Sun 21, Mar-03:00 - Costa Rica Primera Division Guadalupe FC vs AD San Carlos |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-05:00 - Costa Rica Primera Division Alajuelense vs AD Santos De Guapiles |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-06:30 - Costa Rica Primera Division Sporting San Jose vs Deportivo Saprissa |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division NK Rijeka vs NK Varteks Varazdin |
2-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division Dinamo Zagreb vs HNK Gorica |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs Rudes |
0-1 |
1-3 |
Sun 21, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division Hajduk Split B vs NK Solin |
0-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-14:00 - Croatia U19 NK Dugopolje(U19) vs NK Osijek (U19) |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division Olympiakos Nicosia FC vs Apollon Limassol FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division Anorthosis Famagusta FC vs AEL Limassol |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs Fotbal Trinec |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Dynamo Ceske Budejovice vs Sparta Praha |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Opava |
1-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs FC Bohemians 1905 |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Synot Slovacko vs Banik Ostrava |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Dukla Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen Midtjylland vs Vejle |
2-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen Brondby vs Aarhus AGF |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen FC Nordsjaelland vs Sonderjyske |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs Odense BK |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen Randers FC vs FC Kobenhavn |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Danish SAS Ligaen AC Horsens vs Lyngby |
0-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Holstebro BK vs BK Frem |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B AB Gladsaxe vs KFUM Roskilde |
2-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Avarta vs Vanlose IF |
2-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Slagelse B&I vs Nykobing FC |
0-0 |
1-3 |
Sun 21, Mar-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s |
0-4 |
1-8 |
Sun 21, Mar-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 ASA Aarhus Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s |
2-0 |
|
Sun 21, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 IF Lyseng Women\'s vs Romalt Woman\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Fortuna Hjorring B Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s |
1-0 |
3-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Denmark Youth U19 Esbjerg FB(U19) vs Lyngby(U19) |
4-2 |
4-5 |
Sun 21, Mar-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Independiente Del Valle vs Delfin S.C. |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A Liga Deportiva Universitaria vs Barcelona SC(ECU) |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A Manta FC vs Sociedad Deportiva Aucas |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-01:00 - El Salvador Primera Division Atletico Marte vs CD FAS |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-01:00 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Alianza San Salvador |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division Aguila vs Isidro Metapan |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division Once Deportivo Ahuachapan vs Luis Angel Firpo |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-04:30 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs Municipal Limeno |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division Sonsonate vs CD Chalatenango |
0-2 |
3-3 |
Sun 21, Mar-17:30 - England FA Cup Chelsea FC vs Sheffield United |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - England FA Cup Leicester City vs Manchester United |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - England FA Women Super League Tottenham Hotspur Women\'s vs Bristol City Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - England U23 Premier League Everton(U23) vs Arsenal(U23) |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-14:30 - England U23 Premier League Chelsea(U23) vs Manchester City(U23) |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - England U23 Premier League Southampton(U23) vs Liverpool(U23) |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-00:00 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Newcastle |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-23:30 - English Premier League Aston Villa vs Tottenham Hotspur |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - English Premier League West Ham United vs Arsenal |
3-1 |
3-3 |
Sun 21, Mar-17:00 - Estonia Meistri Liiga Viljandi JK Tulevik vs Paide Linnameeskond |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Finland Woman\\\'s Cup Honka Women\'s vs KuPS Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Finland Woman\\\'s Cup PK-35 Vantaa Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s |
2-1 |
5-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Nantes vs FC Lorient |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Montpellier HSC vs Bordeaux |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Brestois vs Angers SCO |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Dijon vs Stade de Reims |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 Strasbourg vs RC Lens |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs Nimes |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor Real Betis Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal |
2-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Futsal Spain Division De Honor CD UMA Antequera Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Futsal Spain Division De Honor F.C.Barcelona Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal |
0-0 |
5-1 |
Sun 21, Mar-11:30 - Georgia Cup Dinamo Tbilisi II vs FC Kolkheti Khobi |
2-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga FC Merani Martvili vs Zugdidi |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Georgia Primera Division Dila Gori vs Torpedo Kutaisi |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Georgia Primera Division Samtredia vs Lokomotiv Tbilisi |
0-3 |
3-4 |
Sun 21, Mar-16:00 - German 3. Liga SV Meppen vs Bayern Munich (Am) |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - German 3. Liga FSV Zwickau vs SV Wehen Wiesbaden |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:30 - German Bundesliga Hertha BSC Berlin vs Bayer Leverkusen |
3-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - German Bundesliga SC Freiburg vs Augsburg |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-16:30 - German Bundesliga Hoffenheim vs 1.FSV Mainz 05 |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 Greuther Furth vs FC Nurnberg |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 VfL Osnabruck vs St. Pauli |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:30 - German Bundesliga 2 Wurzburger Kickers vs SSV Jahn Regensburg |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga Duisburg Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga SG Essen-Schonebeck Women\'s vs SC Sand Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Germany Woman\\\'s Cup Andernach Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s |
1-2 |
1-7 |
Sun 21, Mar-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup SC Freiburg Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s |
2-1 |
6-3 |
Sun 21, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 Monchengladbach Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 RB Leipzig Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s |
0-3 |
3-5 |
Sun 21, Mar-14:00 - Germany Women Division 2 Wurzburger Kickers Women\'s vs Koln Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Germany Women Division 2 Saarbrucken Women\'s vs FFC 08 Niederkirchen Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Germany Women Division 2 Heidenauer SV Women\'s vs Berghofen Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Greece Super League 1 Asteras Tripolis vs Panathinaikos |
0-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-19:15 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs Aris Salonica |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-21:30 - Greece Super League 1 PAOK Saloniki vs AEK Athens |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Greece Super League 2 Diagoras Rodos vs Doxa Dramas |
0-2 |
1-3 |
Sun 21, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Levadiakos vs Trikala |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Ierapetra vs Ionikos |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:45 - Greece Super League 2 Chania Kissamikos vs Xanthi |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Aurora(Gua) vs Chimaltenango |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs Willem II |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs PSV Eindhoven |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-00:00 - Holland Eredivisie RKC Waalwijk vs FC Groningen |
2-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-23:00 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs ADO Den Haag |
4-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-15:15 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs VVV-Venlo |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:45 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs Sparta Rotterdam |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s ADO Den Haag Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s FC Twente Enschede Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s |
3-0 |
9-0 |
Sun 21, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s SC Heerenveen Women\'s vs FC Zwolle Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s SBV Excelsior Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s |
0-0 |
1-4 |
Sun 21, Mar-03:00 - Honduras Liga Nacional Real de Minas vs UPNFM |
0-1 |
0-3 |
Sun 21, Mar-05:00 - Honduras Liga Nacional Real Espana vs Marathon |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League Yau Tsim Mong FT vs Kwai Tsing District FA |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League Tung Sing FC vs Double Flower FA |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League Lucky Mile FC vs Kwong Wah AA |
2-2 |
5-4 |
Sun 21, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League Kwun Tong FA vs St. Joseph\'s FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League Wan Chai SF vs Mutual FC |
0-1 |
3-3 |
Sun 21, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League Kowloon City vs Tuen Mun Football Team |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League Chelsea FC Soccer School (HK) vs Fu Moon FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-11:00 - HongKong Premier League Hong Kong Pegasus FC vs Happy Valley |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-11:00 - HongKong Premier League Resources Capital FC vs Southern District |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-13:30 - HongKong Premier League LeeMan vs Hong Kong Rangers FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-17:05 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Ferencvarosi TC Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Gyori Dozsa Woman\'s vs Kelen SC Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League Astra Hungary Women\'s vs MTK Hungaria Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-22:15 - Iceland League Cup II KF Fjallabyggdar vs Magni Grenivik |
4-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-14:35 - India League Division 1 Mohammedan SC(IND) vs Gokulam Kerala |
0-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - India League Division 1 Minerva Punjab vs Real Kashmir |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-12:30 - India League Division 1 Trau FC vs Churchill Brothers |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Iraqi League Naft Misan vs Al Minaa Basra |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Iraqi League Al Kahrabaa vs Al Zawraa |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Iraqi League Al Simawa vs Erbil SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:30 - Iraqi League Al Najaf vs Al Karkh |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-22:00 - Israel U19 League Ironi Ramat Hasharon U19 vs Ironi Nesher(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera Bologna Youth vs Fiorentina Youth |
1-1 |
2-4 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Ascoli Youth |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera Spal Youth vs Genoa Youth |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera Lazio Youth vs Torino Youth |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Crotone Youth vs Pisa Youth |
1-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-23:45 - Italian Serie A AS Roma vs Napoli |
0-2 |
0-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italian Serie A Juventus vs Benevento |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italian Serie A Udinese vs Lazio |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italian Serie A Sampdoria vs Torino |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italian Serie A Hellas Verona vs Atalanta |
0-2 |
0-2 |
Sun 21, Mar-21:00 - Italian Serie A Fiorentina vs AC Milan |
1-1 |
2-3 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italian Serie B Urbs Reggina 1914 vs Chievo |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italian Women Division 1 San Marino Academy Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs Empoli Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italian Women Division 1 ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Hellas Verona Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 21, Mar-23:30 - Italy C1A Lucchese vs Pistoiese |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1A Albinoleffe vs Novara Calcio |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1A Grosseto vs Pro Patria |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1A Carrarese vs Giana Erminio |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1A Pontedera vs Livorno |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-20:30 - Italy C1A Piacenza vs Como |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-20:30 - Italy C1A Calcio Lecco vs Pro Sesto |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-23:30 - Italy C1B Modena vs Cesena |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1B Triestina vs Carpi |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1B Vis Pesaro vs Padova |
0-0 |
0-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1B FeralpiSalo vs Gubbio |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Alma Juventus Fano |
0-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1B Legnago Salus vs Sambenedettese |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italy C1B Perugia vs Alto Adige/Sudtirol |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-20:30 - Italy C1B Arezzo vs Imolese |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-20:30 - Italy C1B Matelica vs Fermana |
4-1 |
5-1 |
Sun 21, Mar-23:30 - Italy C1C Paganese Calcio 1926 vs Juve Stabia |
1-1 |
1-3 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1C Ternana vs Vibonese |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1C U.S. Catanzaro 1929 vs FC Bari 1908 |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1C Foggia vs A.S. Viterbese Castrense |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Italy C1C Catania vs Avellino |
2-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-20:30 - Italy C1C Teramo vs Virtus Francavilla |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-20:30 - Italy C1C Casertana F.C. vs Cavese |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Rimini vs Sasso Marconi |
3-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Sangiovannese vs Ostia Mare |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D AC Legnano vs Castellanzese |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D AS Casale Calcio vs Borgosesia |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Castelnuovo G vs Castelfidardo |
1-0 |
2-3 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Tritium vs US Breno |
0-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Ponte San Pietro vs Villa d\'Alme Valbrembana |
0-2 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Delta Porto Tolle vs Luparense |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D AC Belluno vs San Giorgio-Sedico |
0-0 |
0-4 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D ACD Campodarsego vs Adriese |
1-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Scandicci vs Sporting Trestina |
2-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Citta di Fasano vs FBC Gravina |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Scanzorosciate vs Franciacorta |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Fiorenzuola vs Seravezza |
3-0 |
|
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Recanatese vs Pineto |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Cartigliano vs Virtus Bolzano |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Nola 1925 vs Nocerina |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Gladiator 1924 vs Insieme Formia |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Fossano Calcio vs FBC Derthona |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D SCD Progresso Calcio vs SSDRL Marignanese |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Savoia Montespaccato vs US Pianese |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D ASD Molfetta vs AS Sorrento Calcio |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Vis Nova Giussano vs US Seregno |
0-0 |
0-3 |
Sun 21, Mar-17:30 - Italy Serie D Lornano Badesse vs Foligno Calcio |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Italy Serie D SC Caronnese vs Sestri Levante |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japan Football League Honda Lock SC vs Bandits Iwaki |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japan Football League Sony Sendai FC vs Matsue City FC |
0-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japan Football League Tokyo Musashino City FC vs Osaka FC |
2-2 |
3-3 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japan Football League Nara Club vs Honda FC |
1-2 |
1-3 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japan Football League Veertien Mie vs FC Maruyasu Okazaki |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japan Football League Kochi United vs Reinmeer Aomori F.C. |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-10:00 - Japan Football League FC Kariya vs Suzuka Unlimited |
0-1 |
1-3 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japanese J-League Division 1 FC Tokyo vs Vegalta Sendai |
2-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1 Oita Trinita vs Sanfrecce Hiroshima |
0-0 |
1-3 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1 Sagan Tosu vs Avispa Fukuoka |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1 Tokushima Vortis vs Yokohama FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Kawasaki Frontale |
0-1 |
0-5 |
Sun 21, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1 Shonan Bellmare vs Cerezo Osaka |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1 Kashima Antlers vs Nagoya Grampus Eight |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1 Kashiwa Reysol vs Shimizu S-Pulse |
0-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Kyoto Sanga FC vs Jubilo Iwata |
0-1 |
3-4 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Montedio Yamagata vs Tochigi SC |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Ehime FC vs Ventforet Kofu |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Giravanz Kitakyushu vs Blaublitz Akita |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 2 Matsumoto Yamaga FC vs JEF United Ichihara Chiba |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-11:00 - Japanese League Division 2 Mito Hollyhock vs FC Machida Zelvia |
2-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-11:00 - Japanese League Division 2 Renofa Yamaguchi vs Fagiano Okayama |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-11:00 - Japanese League Division 2 SC Sagamihara vs Omiya Ardija |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 Gainare Tottori vs Grulla Morioka |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-08:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs FC Gifu |
0-3 |
1-3 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Vanraure Hachinohe FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs Tegevajaro Miyazaki |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Kenya Premier League KCB Nairobi vs Zoo Kericho |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Kenya Premier League Kakamega Homeboyz vs Sofapaka Nairobi FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Kenya Premier League Nzoia Sugar vs Ulinzi Stars Nakuru |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Korea K3 League Yangju Citizen FC vs Cheonan City FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-09:00 - Korea K3 League Paju Citizen FC vs Cheongju Jikji FC |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-09:00 - Korea K3 League Hwaseong FC vs Gangneung Citizen |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-10:00 - Korea K4 League Namdong FC vs Siheung Citizen |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-09:00 - Korea League 1 Seongnam FC vs Pohang Steelers |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-09:00 - Korea League 1 Gangwon FC vs Incheon United FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-11:30 - Korea League 1 Suwon Samsung Bluewings vs FC Seoul |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-14:00 - Korea League 1 Daegu FC vs Ulsan Hyundai FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-08:30 - Korea League 2 Gyeongnam FC vs Seoul E-Land FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-11:00 - Korea League 2 Busan I\'Park vs Gimcheon Sangmu FC |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Kosovo Super League KF Llapi vs Arberia |
2-1 |
4-3 |
Sun 21, Mar-16:30 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs Ballkani |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division DFK Dainava Alytus vs Dziugas Telsiai |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Lithuania - 2. Division Kauno Zalgiris II vs FK Riteriai B |
2-2 |
3-4 |
Sun 21, Mar-17:00 - Lithuania - 2. Division FK Panevezys II vs Neptuna Klaipeda |
0-3 |
0-5 |
Sun 21, Mar-19:00 - Luxembourg National Division FC Differdange 03 vs US Mondorf-les-Bains |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Luxembourg National Division Hamm RM Benfica FC vs Union Titus Petange |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Fola Esch |
1-3 |
1-4 |
Sun 21, Mar-17:15 - Macao Division 1 CD Monte Carlo vs Windsor Arch Ka I |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Macao Division 1 Chao Pak Kei vs LUN LOK |
1-0 |
9-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Negeri Sembilan Matrix vs Skuad Projek |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Malaysia Premier League Sarawak vs Terengganu B |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-16:15 - Malaysia Super League Sabah FA vs Terengganu |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Malaysia Super League Perak vs Johor Darul Takzim |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Malaysia Super League Petaling Jaya City vs PB Pahang |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-22:00 - Mexico Primera Division Toluca vs Puebla |
1-0 |
4-4 |
Sun 21, Mar-03:00 - Mexico Primera Division Atletico San Luis vs Pumas UNAM |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-05:00 - Mexico Primera Division Cruz Azul vs Atlas |
1-1 |
3-2 |
Sun 21, Mar-07:06 - Mexico Primera Division Club Tijuana vs Queretaro FC |
3-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2 CD Cruz Azul Hidalgo vs Cafetaleros De Chiapas B |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportivo Dongu vs Pioneros De Cancun |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Mexico Women\\\'s Primera Division Chivas Guadalajara Women\'s vs Puebla Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Montenegro Division 2 Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Grbalj Radanovici |
0-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Montenegro Division 2 FK Kom vs FK Berane |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Montenegro Division 2 Arsenal Tivat vs Bokelj Kotor |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Montenegro Division 2 OFK Igalo vs FK Mornar |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Morocco Division 2 Ittihad Khemisset vs Olympique Club de Khouribga |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Morocco Division 2 TAS de Casablanca vs KAC de Kenitra |
2-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Morocco Division 2 JS Soualem vs Chabab Ben Guerir |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Morocco Super League Olympique de Safi vs Renaissance Sportive de Berkane |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Morocco Super League Wydad Casablanca vs Raja Casablanca Atlhletic |
2-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-06:10 - New Zealand Football Championships Auckland City vs Team Wellington |
2-2 |
2-4 |
Sun 21, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Lobi Stars vs Rivers United |
1-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Kwara United vs Adamawa United |
2-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Heartland FC vs Warri Wolves FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Wikki Tourists vs Kano Pillars |
0-2 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Nigeria Premier League Abia Warriors vs Katsina United |
2-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-19:00 - Nigeria Premier League MFM FC vs Akwa United |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga Borec Veles vs Pelister Bitola |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Teteks Tetovo vs KF Veleshta |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Osogovo vs Kamenica-Sasa |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Rosoman 83 vs FK Kozuv |
1-2 |
1-4 |
Sun 21, Mar-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs San Francisco FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Club Atletico Chiriqui vs Alianza FC (PAN) |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Plaza Amador vs Veraguas CD |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-02:00 - Paraguayan Primera Division FC Nacional Asuncion vs 12 de Octubre |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-00:30 - Peru Primera Division Cusco FC vs Cienciano |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs Slask Wroclaw Youth |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs Pogon Szczecin Youth |
1-3 |
1-3 |
Sun 21, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa Wisla Krakow vs Stal Mielec |
0-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa Zaglebie Lubin vs Legia Warszawa |
0-3 |
0-4 |
Sun 21, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa Warta Poznan vs Podbeskidzie |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:40 - Poland - I liga Stomil Olsztyn vs Widzew lodz |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-22:30 - Poland - II liga GKS Katowice vs Gornik Polkowice |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Poland - II liga Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Elblag |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Poland - II liga Wigry Suwalki vs Garbarnia Krakow |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Poland - II liga Stal Rzeszow vs Znicz Pruszkow |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League Gornik Leczna Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Poland Woman\\\'s League KKP Bydgoszcz Women\'s vs ROW Rybnik Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Poland Woman\\\'s League WKS Slask Wroclaw Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Louletano vs Juventude de Evora |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Caldas SC vs Sintrense |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Maritimo B vs SC Coimbroes |
2-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Portugal Campeonato GD Vitoria Sernache vs Benfica Castelo Branco |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora Vizela vs FC Arouca |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:15 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs Academica Coimbra |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora FC Porto B vs Sporting Covilha |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Portugal Liga de Honora SL Benfica B vs Leixoes |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga Sporting Clube de Portugal vs Vitoria Guimaraes |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Portugal Primera Liga Rio Ave vs Belenenses |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga Maritimo vs FC Famalicao |
0-2 |
0-4 |
Sun 21, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga Boavista FC vs Farense |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Sporting Braga Women\'s vs Maritimo Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao Torreense Women\'s vs Benfica Women\'s |
0-3 |
1-7 |
Sun 21, Mar-18:00 - Qatar Stars Cup Al-Gharafa SC vs Al Rayyan |
0-2 |
0-3 |
Sun 21, Mar-18:00 - Romania - Divizia A Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs Gaz Metan Medias |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Romania - Liga 2 FC Rapid Bucuresti vs Dunarea Calarasi |
2-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-14:00 - Russia Women\\\'s Premier League CSKA Moscow Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s |
4-0 |
7-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Russia Women\\\'s Premier League Chertanovo Moscow Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - San Marino Girone A SC Faetano vs SP Domagnano |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SS Murata |
2-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs SS Virtus |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 1 Al-Feiha vs Ohod Medina |
2-0 |
5-2 |
Sun 21, Mar-17:10 - Saudi Arabia Division 1 Al Bukayriyah vs Al-Jabalain |
0-0 |
0-2 |
Sun 21, Mar-17:20 - Saudi Arabia Division 1 Arar FC vs Jeddah |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:30 - Saudi Arabia Division 1 Al Khaleej Club vs Al-Shoalah |
1-0 |
1-3 |
Sun 21, Mar-19:30 - Saudi Arabia Division 1 Al-Nojoom vs Hajer |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:30 - Saudi Arabia Division 1 Al-Thuqbah vs Al Sahel |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-17:05 - Saudi Arabia Professional League Abha vs Dhamk |
1-2 |
3-4 |
Sun 21, Mar-17:10 - Saudi Arabia Professional League Al-Ameade vs Al Wahda Mecca |
1-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Scottish Premier League Celtic vs Glasgow Rangers |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Senegal Premier League Pikine vs ASC Diambars |
2-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Senegal Premier League Stade de Mbour vs Teungueth FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 21, Mar-21:00 - Senegal Premier League Casa Sports Zinguinchor vs ASC Jaraaf |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Senegal Premier League Union Sportive Goree vs ASEC Ndiambour |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Senegal Premier League Generation Foot vs AS Douanes Dakar |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Senegal Premier League CNEPS Excellence vs Mbour Petite Cote |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-18:30 - Serbia Women\\\'s Super Liga Vojvodina Women\'s vs ZFK Pozarevac Women\'s |
0-4 |
|
Sun 21, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs Indija |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Rad Beograd vs Radnik Surdulica |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Novi Pazar vs Proleter Novi Sad |
3-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga Macva Sabac vs Cukaricki |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga FK Dubocica Leskovac vs Zemun |
2-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Singapore Premier League Albirex Niigata FC vs Balestier Khalsa FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-13:30 - Singapore Premier League Tampines Rovers FC vs Tanjong Pagar Utd |
1-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-19:00 - Slovakia 1. Liga Spartak Trnava vs DAC Dunajska Streda |
0-1 |
3-2 |
Sun 21, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga MSK Zilina B vs Dukla Banska Bystrica |
2-1 |
2-3 |
Sun 21, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Triglav Kranj vs NK Nafta |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Smartno vs NK Krsko |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga Brda Dobrovo vs NS Drava Ptuj |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs ND Beltinci |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-17:30 - South Africa First League Free State Stars vs Cape Umoya United |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:30 - South Africa First League Richards Bay vs Cape Town Spurs |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:30 - South Africa First League Cape Town All Stars vs Pretoria University |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-17:30 - South Africa Premier League AmaZulu vs Tshakhuma TM |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - South Africa Premier League Mamelodi Sundowns vs Black Leopards |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - South Africa Premier League Kaizer Chiefs FC vs Orlando Pirates |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1 Elche Women\'s vs Villarreal Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1 CE Europa Women\'s vs Riuprimer Refo Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1 CFF Maritim Women\'s vs Murcia Feminas Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Salamanca Women\'s vs Atletico de Madrid C Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 UD Llanera Women\'s vs CD Monte Women\'s |
2-1 |
3-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1 Osasuna B Women\'s vs CDEF Logrono B Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Ladies Premier League Real Madrid CF Women\'s vs Levante UD Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League Santa Teresa CD Women\'s vs Madrid CFF Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League CDEF Logrono Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-16:30 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Spanish Primera Division Getafe vs Elche |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-00:00 - Spanish Primera Division Valladolid vs Sevilla |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:15 - Spanish Primera Division Villarreal vs Cadiz |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:15 - Spanish Primera Division Valencia CF vs Granada CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-21:30 - Spanish Primera Division Atletico Madrid vs Alaves |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Primera U19 Mostoles(U19) vs Alcorcon(U19) |
0-2 |
0-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Seneca(U19) vs Sevilla U19 |
0-0 |
0-4 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Ural CF(U19) vs Deportivo La Coruna(U19) |
0-2 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 CD Conxo Santiago(U19) vs Celta Vigo U19 |
0-1 |
0-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Primera U19 Pabellon Ourense(U19) vs ED Val Minor Nigran(U19) |
2-1 |
3-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Almeria |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division Espanyol vs UD Logrones |
3-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division Alcorcon vs Rayo Vallecano |
0-2 |
0-3 |
Sun 21, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division Malaga vs Tenerife |
1-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division CD Lugo vs CD Castellon |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Numancia vs CD Covadonga |
2-0 |
5-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Cultural Leonesa vs Marino Luanco |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Lealtad vs Union Langreo |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Burgos CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Racing de Ferrol vs CD Guijuelo |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Sporting de Gijon B vs Valladolid B |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Portugalete vs Real Union de Irun |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Alaves B vs Barakaldo CF |
0-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Athletic Bilbao B vs Real Sociedad B |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Tudelano vs Calahorra |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Leioa vs SD Laredo |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Racing Santander vs Arenas Club de Getxo |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Gimnastic Tarragona vs Espanyol B |
2-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs Atzeneta UE |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Alcoyano vs Valencia CF Mestalla |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UD Levante B vs Orihuela CF |
2-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Villarreal B vs UD Ibiza |
0-0 |
0-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF La Nucia vs Hercules CF |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 AE Prat vs Lleida |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs UE Cornella |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Olot vs UE Llagostera |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Murcia vs CD El Ejido 2012 |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cordoba C.F. vs Real Betis B |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Algeciras vs Atletico Sanluqueno |
1-3 |
2-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Linense |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Marino vs C.D. San Fernando Isleno |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs Yeclano Deportivo |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Linares Deportivo vs Lorca Deportiva FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cadiz B vs Recreativo Huelva |
1-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs UCAM Murcia |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Tamaraceite vs Las Palmas Atletico |
0-0 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs CD Badajoz |
0-0 |
0-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Las Rozas vs CF Rayo Majadahonda |
2-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Merida AD vs CP Villarrobledo |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico de Madrid B vs CD Artistico Navalcarnero |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 San Sebastian Reyes vs Real Madrid Castilla |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villanovense vs Talavera de la Reina |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico Baleares vs Getafe B |
2-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Inter de Madrid vs UD Poblense |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villarrubia CF vs Don Benito |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Socuellamos vs Extremadura |
1-1 |
1-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Club Siero vs Urraca CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs UD Llanera |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs Real Aviles |
0-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs Vallobin |
1-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs SD Lenense |
1-2 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Aviles Stadium vs CD Praviano |
1-0 |
|
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Rapido de Bouzas vs Arenteiro |
2-2 |
|
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Ourense |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs CD Choco |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs CD Estradense |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Deportivo La Coruna B vs SD Fisterra |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs UD Somozas |
0-4 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs Viveiro CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Paiosaco |
2-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ribadumia CF vs Arosa Sociedad Cultural |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs UD Atios |
0-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Silva SD |
0-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Agrupacion Estudiantil vs Polvorin |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Coria Club de Futbol vs Cordoba CF B |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs Lucena CF |
0-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs CD San Roque de Lepe |
1-1 |
2-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Rota vs Atletico Antoniano |
2-2 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Conil CF |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta AD Ceuta vs CD Cabecense |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Arcos CF vs Xerez CD |
0-0 |
0-2 |
Sun 21, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs La Palma CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez Deportivo vs UD Los Barrios |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Sevilla C |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Ibiza Islas Pitiusas vs CE Felanitx |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Ferriolense vs Portmany |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears SD Formentera vs San Rafael |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Andratx |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs CD Mensajero |
1-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Tacoronte vs CD Vera Puerto De La Cruz |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Gran Tarajal vs Panaderia Pulido |
1-0 |
|
Sun 21, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Guia vs CD Union Puerto |
3-2 |
|
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Muleno CF vs UCAM Cartagena FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Real Murcia B |
1-3 |
2-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs CD Bullense |
2-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs CF El Castillo |
2-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Hoya Lorca CF vs FC Cartagena B |
0-2 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs La Union CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs Club Atletico Pulpileno |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mazarron CF vs Ciudad de Murcia |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs CD Plus Ultra |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Murcia B vs Olimpico de Totana |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Montijo vs CD Coria |
1-1 |
|
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs CD Miajadas |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs CP Valdivia |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Chinato vs AD Lobon |
3-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs UD Fuente de Cantos |
0-1 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs Olivenza |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs AD Llerenense |
1-1 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs Extremadura B |
1-1 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Calamonte vs CF Campanario |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura RCP Valverdeno vs CD Diocesano |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Huarte vs AD San Juan |
1-1 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Corellano vs UDC Txantrea |
0-1 |
|
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs CDFC La Calzada |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs CD Villegas |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs UD Logrones B |
1-2 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CP Calasancio vs Racing Rioja CF |
0-3 |
0-4 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs Oyonesa |
1-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Tedeon vs CD Pradejon |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs Naxara |
2-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs Valdefierro |
0-0 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Teruel vs UD Fraga |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Sabinanigo vs Utebo FC |
2-3 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Sarinena vs AD Almudevar |
1-2 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Robres vs SD Borja |
0-4 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Cuarte Industria vs Barbastro |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs CDJ Tamarite |
0-0 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs CA Monzon |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CD Villanueva |
4-0 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs Brea |
1-1 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Huesca B vs Zaragoza B |
0-0 |
|
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Binefar vs San Juan Zaragoza |
3-0 |
|
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Calvo Sotelo Puertollano vs Huracan de Balazote |
2-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs Villacanas |
1-0 |
1-3 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Atletico Ibanes vs La Roda CF |
2-2 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs CD Marchamalo |
0-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Madridejos vs CD Pedroneras |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Almagro CF vs UD Almansa |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria AD Siete Villas vs SD Revilla |
3-0 |
3-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs Castro |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs CD Cayon |
0-2 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs Gimnastica Torrelavega |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya San Cristobal vs CE Europa |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Banyoles vs UE Vilassar de Mar |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Girona II vs EC Granollers |
2-0 |
3-3 |
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs UE Figueres |
2-1 |
|
Sun 21, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Valls UE vs CE Manresa |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs UE Sants |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Terrassa vs CF Montanesa |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs Cerdanyola del Valles |
0-1 |
0-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs FC Vilafranca |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Eldense vs Hercules CF B |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Novelda |
1-2 |
|
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs UD Beniganim |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Elche CF Ilicitano |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs Acero |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Atletico Saguntino vs Torrent CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs Recambios Colon CD |
0-0 |
1-3 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Roda vs Silla CF |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CF Intercity vs Villajoyosa |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Benicarlo vs UD Alzira |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs RCD Carabanchel |
1-0 |
4-2 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Real Aranjuez CF vs AD Parla |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs San Fernando Henares |
0-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs CF Trival Valderas |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs Leganes B |
0-2 |
2-4 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs Rayo Vallecano B |
0-3 |
1-5 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles CF vs Mostoles |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Paracuellos Antamira vs RSD Alcala Henares |
0-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs Flat Earth |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villanueva del Pardillo vs DAV Santa Ana |
1-1 |
|
Sun 21, Mar-21:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs AD Union Adarve |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs CD Beroil Bupolsa(Tino) |
1-0 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Cebrerena vs Burgos Promesas |
2-3 |
|
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Mirandes B vs Real Avila CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Burgos vs Numancia B |
0-2 |
2-3 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Penaranda DE Bracamonte vs Atletico Bembibre |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs La Baneza |
0-0 |
0-3 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD La Virgen Del Camino vs Atletico Tordesillas |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Juventud Torremolinos vs CD Estepona |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs Real Jaen CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs CD Torreperogil |
1-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Alhaurin de la Torre vs Antequera CF |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Loja CD vs Poli Almeria |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Maracena vs CD Huetor Vega |
0-1 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Motril CF vs CD Alhaurino |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Torredonjimeno |
3-3 |
|
Sun 21, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Velez CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen Sundsvalls DFF Women\'s vs Orebro Women\'s |
0-2 |
0-6 |
Sun 21, Mar-16:15 - Sweden Woman\\\'s Cupen Eskilstuna United DF Women\'s vs Hammarby Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen Moron BK Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
0-2 |
1-5 |
Sun 21, Mar-19:00 - Swiss Super League Servette vs Vaduz |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-19:00 - Swiss Super League Young Boys vs Zurich |
1-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Swiss Super League FC Luzern vs Sion |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-14:00 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Rayong FC |
1-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Thai League 1 Samut Prakan City vs Trat FC |
2-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:30 - Thai League 1 Police Tero vs Nakhon Ratchasima |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Thai League 1 Buriram United vs PT Prachuap F.C. |
3-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-14:00 - Thai League 2 Udon Thani vs Nakhon Pathom United |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-16:00 - Thai League 2 Sisaket FC vs Chiangmai FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Thai League 2 Chainat Hornbill FC vs Kasetsart FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Thai League 2 Uthai Thani Forest vs Phrae United FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Thai League 2 Ayutthaya United vs Khonkaen FC |
0-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-14:00 - Thai League 3 Raj Pracha FC vs Udon United |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-12:30 - Thai League 3 Muangkan United vs Lamphun Warrior |
2-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-16:00 - Tunisia Division 1 US Tataouine vs Etoile du Sahel |
1-2 |
1-3 |
Sun 21, Mar-16:00 - Tunisia Division 1 Rejiche vs Esperance Sportive de Tunis |
0-0 |
0-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 1 Club Sportif Sfaxien vs US Ben Guerdane |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Jendouba Sport vs CS. Hammam-Lif |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Gabesien vs AS Oued Ellil |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 CS Korba vs CO Medenine |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Sportif Sfaxien vs Croissant Msaken |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Sbikha vs A.S Djerba |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Tunisia Division 2 Menzel Nour vs EGS Gafsa |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Ankaraspor FK vs Boluspor |
1-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A Akhisar Bld.Geng vs Keciorengucu |
1-0 |
1-2 |
Sun 21, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A Bandirmaspor vs Tuzlaspor Kulubu |
1-2 |
3-2 |
Sun 21, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A Adanaspor vs Bursaspor |
0-1 |
0-3 |
Sun 21, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kahta 02 Spor vs Fethiyespor |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kutahyaspor vs Karaman Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tokatspor vs Yimpas Yozgatspor |
2-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Iskenderun FK vs Tepecikspor |
1-0 |
2-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Halide Edip Adivarspor vs Tekirdagspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Agri 1970 Spor vs Darica Genclerbirligi |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Mardin BB vs Yomraspor |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Cengelkoyspor vs Nazillispor |
0-0 |
2-2 |
Sun 21, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Cizrespor vs Altindag Belediyespor |
1-0 |
3-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Golcukspor vs Isparta Davrazspor |
1-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yalovaspor vs Osmaniyespor |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Elazig Belediyespor vs Erbaaspor S |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Carsambaspor vs Batman Petrolspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Arhavispor vs Icel Idmanyurdu Spor |
0-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Catalcaspor vs Sile Yildizspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Somaspor vs Karsiyaka |
1-0 |
4-1 |
Sun 21, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Bergama Belediyespor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor |
2-0 |
3-1 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Aksarayspor vs Bayrampasaspor |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Muglaspor vs KozanSpor |
0-1 |
1-2 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Sultanbeyli vs Yldrm Belediyesispor |
0-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Kirikkale Buyuk Anadolu vs Adiyamanspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 52 Orduspor vs Kestelspor |
0-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Modafenspor vs Silivrispor |
1-0 |
4-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Kelkit Belediye Hurriyet vs Karakopru Belediyespor |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:00 - Turkey Super Lig Denizlispor vs Istanbul Basaksehir F.K. |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Turkey Super Lig Konyaspor vs Alanyaspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-14:30 - Turkey Super Lig Antalyaspor vs BB Erzurumspor |
0-1 |
3-1 |
Sun 21, Mar-19:59 - Turkey Super Lig Besiktas JK vs Fenerbahce |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-14:00 - Turkey U19 League Ankaragucu(U19) vs Trabzonspor(U19) |
1-1 |
2-2 |
Sun 21, Mar-17:45 - UAE League Professional Al Fujairah vs Al Nasr Dubai |
1-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-17:45 - UAE League Professional Ajman Club vs Al Ain |
0-1 |
0-2 |
Sun 21, Mar-20:15 - UAE League Professional Al Wahda vs Al Jazira(UAE) |
0-0 |
2-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dynamo Kyiv vs FC Rukh Lviv |
0-0 |
3-0 |
Sun 21, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Lviv vs FC Shakhtar Donetsk |
1-1 |
3-2 |
Sun 21, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Inhulets Petrove vs PFC Oleksandria |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga Kolos Kovalivka vs Zorya |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-23:00 - Uruguay Primera Division Centro Atletico Fenix vs Cerro Largo |
1-0 |
1-0 |
Sun 21, Mar-02:00 - Uruguay Primera Division CA Penarol vs Plaza Colonia |
1-1 |
1-3 |
Sun 21, Mar-14:00 - Vietnam First Division Binh Phuoc vs Quang Nam |
0-0 |
0-0 |
Sun 21, Mar-15:00 - Vietnam First Division Pho Hien vs Dong Tam Long An |
1-1 |
1-1 |
Sun 21, Mar-12:30 - Vietnam First Division Dak Lak vs Hue FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 21, Mar-07:00 - Western Australia NPL U20 Gwelup Croatia(U20) vs ECU Joondalup(U20) |
3-1 |
|
Sun 21, Mar-12:00 - Western Australia Premier League Gwelup Croatia SC vs ECU Joondalup |
0-1 |
1-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.