Football Results for Sat 21, Nov 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 21, Nov 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 21, Nov-23:00 - African Youth Championship Qualifiers
Guinea(U20) vs Mauritania(U20)

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:59 - African Youth Championship Qualifiers
Mali(U20) vs Guinea Bissau(U20)


0-2
Sat 21, Nov-16:45 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs Apolonia Fier

0-0

1-1
Sat 21, Nov-16:45 - Albania Super league
KS Bylis vs Skenderbeu Korce

0-0

0-2
Sat 21, Nov-19:45 - Albania Super league
Teuta Durres vs FK Kukesi

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:45 - Albania Super league
Partizani Tirana vs KF Laci

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:45 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs KF Tirana

1-0

3-2
Sat 21, Nov-00:10 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Union Santa Fe

1-1

2-3
Sat 21, Nov-02:20 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Lanus

0-2

1-2
Sat 21, Nov-04:30 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs River Plate

0-0

0-2
Sat 21, Nov-14:00 - Armenia Division 2
Shirak B vs Urartu B

0-0

2-2
Sat 21, Nov-14:30 - Armenia Division 2
West Armenia vs Ararat-Armenia B

2-1

3-3
Sat 21, Nov-18:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs FK Van Charentsavan

0-0

0-0
Sat 21, Nov-14:30 - Armenia Premier League
Alashkert vs Ararat Yerevan

0-1

1-2
Sat 21, Nov-17:00 - Asia Champions League Cup
Ulsan Hyundai FC vs Shanghai Greenland Shenhua

2-0

3-1
Sat 21, Nov-14:00 - Asia Champions League Cup
FC Seoul vs Beijing Guoan

0-1

1-2
Sat 21, Nov-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Brisbane Athletic vs Samford Rangers

1-1

1-5
Sat 21, Nov-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Ipswich City

0-0

0-0
Sat 21, Nov-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Virginia United vs Annerley FC

3-0

5-1
Sat 21, Nov-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Queensland Lions FC

1-3

1-4
Sat 21, Nov-12:30 - Australia Queensland State Leagues
Logan Lightning vs Brisbane Wolves

1-1

1-1
Sat 21, Nov-11:00 - Australia Queensland State Leagues
SWQ Thunder vs Mitchelton

1-0

2-0
Sat 21, Nov-13:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Queensland Lions FC Women\'s vs Capalaba Women\'s

1-0

2-1
Sat 21, Nov-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast United Wanderers FC Women\'s vs Logan Lightning Women\'s

0-1

0-1
Sat 21, Nov-17:30 - Austria Erste Division
FC Juniors OO vs FC Dornbirn

0-0

0-3
Sat 21, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Sturm Graz

0-0

1-3
Sat 21, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Wolfsberger AC

0-0

0-2
Sat 21, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs LASK Linz

0-1

1-1
Sat 21, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Al-Ahli(BHR) vs Malkiya

0-2

1-4
Sat 21, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Manama Club vs Al Hala

1-0

2-1
Sat 21, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Al-Ittifaq vs Isa Town

0-3

0-4
Sat 21, Nov-18:30 - Bahrain Cup
Al-Tadhmon vs Sitra

0-2

1-3
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Division 2
FC Molodechno vs Dnepr Mogilev

0-0

0-2
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Division 2
FC Baranovichi vs Osipovichy

1-2

3-5
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Division 2
Shakhtyor Petrikov vs Stenles Pinsk

1-1

2-1
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs FK Orsha

1-0

3-0
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs FK Lida

1-1

2-2
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Khimik Svetlogorsk vs FC Gomel

0-0

0-1
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Granit Mikashevichi

1-0

4-0
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Krumkachy Minsk vs Oshmyany FK

0-0

1-0
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Sputnik Rechitsa vs Slonim

2-0

3-0
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk vs Smorgon FC

1-0

1-0
Sat 21, Nov-17:30 - Belarus Reserves League
BATE Borisov Reserves vs FC Belshina Babruisk Reserve

3-1

4-2
Sat 21, Nov-14:00 - Belarus Reserves League
FK Ruh Brest Reserves vs Shakhter Soligorsk Reserves

2-0

2-2
Sat 21, Nov-14:00 - Belarus Reserves League
Energetyk-BGU Minsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves

0-2

0-2
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
Smolevichy-STI Reserve vs Slavia Mozyr Reserve

1-1

1-1
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
FC Gorodeya Reserve vs Dinamo Brest Reserves

0-2

0-4
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
FC Minsk Reserve vs FC Vitebsk Reserve

1-0

2-0
Sat 21, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs FK Isloch Minsk Reserve

1-1

4-2
Sat 21, Nov-16:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs FC Slutsk Reserve

2-0

3-0
Sat 21, Nov-21:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Royal Antwerp FC

0-0

1-1
Sat 21, Nov-21:30 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Cercle Brugge

0-1

0-2
Sat 21, Nov-23:45 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Kortrijk

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:15 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs AS Eupen

1-1

2-2
Sat 21, Nov-23:45 - Belgium - 2e Klasse
KMSK Deinze vs Lommel SK

0-1

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs Genk Women\'s

0-2

1-3
Sat 21, Nov-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

0-2

0-4
Sat 21, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Sloboda Tuzla

1-1

2-2
Sat 21, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Mladost Doboj Kakanj

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Borac Banja Luka

2-1

2-1
Sat 21, Nov-23:00 - BRA CCD2
Metropolitano SC vs Prospera Criciuma

0-2

0-3
Sat 21, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Oeste SP vs Brasil de Pelotas RS

2-0

2-1
Sat 21, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs America MG

0-1

0-1
Sat 21, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Juventude (RS) vs Parana

3-0

5-0
Sat 21, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Botafogo SP

1-1

2-1
Sat 21, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Chapecoense SC

1-1

1-3
Sat 21, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
Cruzeiro (MG) vs Figueirense FC

1-1

1-1
Sat 21, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Andradina SP(U23) vs Gremio Prudente(U23)


0-4
Sat 21, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Amparo SP U23 vs Maua SP(U23)


0-1
Sat 21, Nov-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Rio Branco (SP)(U23) vs Francana SP(U23)


1-0
Sat 21, Nov-22:00 - Brazil Carioca 2
Sampaio Correa (RJ) vs Rio Sao Paulo

0-1

2-2
Sat 21, Nov-00:00 - Brazil Copa Paulista
Comercial SP vs Velo Clube SP

1-0

2-1
Sat 21, Nov-22:15 - Brazil Copa Paulista
AA Portuguesa Santista vs EC Sao Bernardo

1-0

1-1
Sat 21, Nov-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Cruzeiro Youth vs Sport Club Recife Youth

1-1

2-2
Sat 21, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Minyor Pernik

2-0

2-0
Sat 21, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

1-2

3-3
Sat 21, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Litex Lovech

1-2

3-3
Sat 21, Nov-14:15 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

0-0
Sat 21, Nov-17:55 - Burundi Ligue A
Muzinga FC vs Musongati

0-1

0-3
Sat 21, Nov-15:30 - Burundi Ligue A
Vital\'O vs Bumamuru

0-0

2-0
Sat 21, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Olympic Star

1-0

1-0
Sat 21, Nov-03:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Bragantino vs Esporte Clube Bahia

3-0

4-0
Sat 21, Nov-17:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs CSyD Barnechea

0-0

2-0
Sat 21, Nov-00:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Nublense

1-0

3-2
Sat 21, Nov-01:00 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs Deportes Santa Cruz

0-1

2-1
Sat 21, Nov-02:15 - Chile Primera B
Rangers Talca vs Melipilla

1-0

1-0
Sat 21, Nov-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Renhe vs Jiangxi Liansheng FC

1-1

1-1
Sat 21, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiteng FC vs China(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Hunan Billows vs Shanxi Xindu

1-1

2-1
Sat 21, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Qingdao Jonoon

0-0

0-2
Sat 21, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Zhongchuang Hengtai

0-0

0-2
Sat 21, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Xi\'an FC vs Qingdao Red Lions

0-1

0-1
Sat 21, Nov-13:15 - Club Friendly
Gor Mahia vs Nairobi City Stars

0-1

1-1
Sat 21, Nov-22:30 - Club Friendly
Maranguape CE vs Crato CE

0-0

0-0
Sat 21, Nov-23:00 - Club Friendly
Barreiros PE Youth vs Cabense PE Youth

1-0

6-1
Sat 21, Nov-23:30 - Club Friendly
USM Alger vs CR Belouizdad

0-2

1-2
Sat 21, Nov-16:00 - Club Friendly
Deportivo Moron vs CA Fenix Pilar

1-0

2-1
Sat 21, Nov-05:45 - Club Friendly
TIAMO Hirakata vs FC Kariya

0-0

1-1
Sat 21, Nov-16:30 - Club Friendly
Posta Rangers vs Gor Mahia

1-0

1-0
Sat 21, Nov-10:15 - Club Friendly
Posta Rangers vs Nairobi City Stars

0-0

1-0
Sat 21, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Dinamo Zagreb

0-0

2-0
Sat 21, Nov-20:05 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Hajduk Split

0-1

0-2
Sat 21, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs Hajduk Split B

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Opatija

2-0

2-1
Sat 21, Nov-14:00 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs Inter Zapresic(U19)

2-1

3-1
Sat 21, Nov-15:30 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19


0-1
Sat 21, Nov-16:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs NK Osijek (U19)


0-2
Sat 21, Nov-18:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Ermis Aradippou

0-0

0-0
Sat 21, Nov-20:30 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Olympiakos Nicosia FC

0-1

0-1
Sat 21, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs Usti nad Labem

1-0

5-1
Sat 21, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs SK Slovan Varnsdorf

0-0

1-2
Sat 21, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Fotbal Trinec

0-1

0-2
Sat 21, Nov-16:30 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Prostejov

0-1

1-2
Sat 21, Nov-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Pardubice

3-0

4-1
Sat 21, Nov-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Slavia Praha

0-1

0-6
Sat 21, Nov-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs MFK Karvina

1-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Teplice

1-0

2-0
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs Helsingor

2-1

3-3
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Vendsyssel

0-0

2-0
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs FC Aarhus Fremad

1-3

3-4
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
VSK Aarhus vs B93 Copenhagen

2-1

3-1
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
SfB-Oure vs BK Frem

1-2

3-5
Sat 21, Nov-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs Brabrand IF

2-1

3-1
Sat 21, Nov-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Bronshoj vs Naestved

0-2

3-3
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
FA 2000 vs KFUM Roskilde

0-0

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Hillerod Fodbold vs Vanlose IF

1-0

1-4
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark Woman\\\'s Cup
ASA Aarhus Women\'s vs Brondby Women\'s

0-2

0-3
Sat 21, Nov-17:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Midtjylland(U17)

2-0

5-1
Sat 21, Nov-18:00 - Denmark Youth U17
Vejle(U17) vs Lyngby(U17)

2-1

3-1
Sat 21, Nov-18:30 - Denmark Youth U17
Nordsjaelland (U17) vs Horsens(U17)

2-0

2-1
Sat 21, Nov-19:30 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs FC Kobenhavn(U17)


2-4
Sat 21, Nov-17:45 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Odense BK (U17)


1-1
Sat 21, Nov-14:45 - Denmark Youth U19
Randers FC(U19) vs Midtjylland(U19)

1-0

1-0
Sat 21, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Lyngby(U19)

0-1

1-2
Sat 21, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Odense BK U19

0-1

1-2
Sat 21, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Horsens(U19)

3-0

4-0
Sat 21, Nov-17:00 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

1-1

2-1
Sat 21, Nov-17:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Esbjerg FB(U19)

1-0

2-0
Sat 21, Nov-22:00 - Egypt Cup
Zamalek vs FC Masr

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - Egypt Cup
Al Ahly SC vs Abo Qair Semad,s

2-1

2-1
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Tonbridge Angels

0-1

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Hungerford Town

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Slough Town

0-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Dulwich Hamlet

1-1

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs Chippenham Town

0-1

0-2
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Bath City

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Billericay Town

1-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Eastbourne Borough

0-1

1-1
Sat 21, Nov-19:30 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Dorking Wanderers

0-1

1-3
Sat 21, Nov-17:00 - England League One
Gillingham vs Charlton Athletic

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Ipswich vs Shrewsbury Town

0-1

2-1
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Hull City

1-2

1-3
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Wigan Athletic vs Oxford United

0-0

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Rochdale vs AFC Wimbledon

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Portsmouth vs Crewe Alexandra

2-0

4-1
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Sunderland

0-1

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Peterborough United vs Blackpool

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Swindon vs Bristol Rovers

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Lincoln City

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Northampton Town

0-1

1-3
Sat 21, Nov-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Plymouth Argyle

3-0

5-1
Sat 21, Nov-17:30 - England League Two
Crawley Town vs Carlisle

0-1

0-3
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Morecambe

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Harrogate Town

2-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Walsall

0-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Grimsby Town

4-0

5-0
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Exeter City vs Oldham Athletic AFC

1-2

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Bolton Wanderers

1-2

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Barrow vs Forest Green Rovers

0-0

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Newport County vs Port Vale

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Bradford City AFC

3-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Huddersfield Town

3-2

4-3
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Sheffield Wed

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Millwall vs Cardiff City

1-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Norwich City

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Nottingham Forest

0-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Wycombe Wanderers vs Brentford

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Luton Town vs Blackburn Rovers

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Watford

0-1

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Derby County

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Rotherham United

1-0

1-0
Sat 21, Nov-16:30 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Reading

0-2

4-2
Sat 21, Nov-17:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Southampton(U23)

0-0

0-0
Sat 21, Nov-21:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Manchester City

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - English Premier League
Aston Villa vs Brighton & Hove Albion

0-1

1-2
Sat 21, Nov-16:30 - English Premier League
Newcastle vs Chelsea FC

0-1

0-2
Sat 21, Nov-18:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Vaprus Parnu

0-0

0-0
Sat 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga
Maardu Linnameeskond vs Flora Tallinn II

1-1

3-5
Sat 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs Tallinna FC Levadia II

2-0

2-0
Sat 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Voru FC Helios vs Rakvere JK Tarvas

3-0

5-1
Sat 21, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Keila JK vs Nomme JK Kalju II

2-1

3-3
Sat 21, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Tallinna JK Legion

0-2

0-2
Sat 21, Nov-15:15 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Trans Narva

0-2

0-3
Sat 21, Nov-17:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
VIFK Vaasa Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

0-3

0-6
Sat 21, Nov-18:00 - France Ligue 2
Le Havre vs Caen

1-0

1-2
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
LB Chateauroux vs FC Sochaux-Montbeliard

0-1

2-1
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Clermont Foot

1-0

1-1
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs USL Dunkerque

1-2

1-2
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Grenoble Foot 38

0-2

0-2
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs AJ Auxerre

0-3

0-3
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Rodez AF

1-0

1-1
Sat 21, Nov-22:00 - France Ligue 2
FC Chambly vs Toulouse

0-0

1-1
Sat 21, Nov-00:00 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Lyonnais Women\'s

1-0

1-0
Sat 21, Nov-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

1-1

1-2
Sat 21, Nov-17:30 - French Feminines D1
Issy FF Women\'s vs Guingamp Women\'s

0-0

1-6
Sat 21, Nov-17:30 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Dijon Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Nov-18:30 - French Feminines D1
Montpellier HSC Women\'s vs Le Havre Women\'s

1-1

3-1
Sat 21, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Paris Saint-Germain

0-2

3-2
Sat 21, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs AS Saint-Etienne

4-1

4-1
Sat 21, Nov-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Feldi Eboli Futsal

2-1

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - Futsal Italian Serie A
Sandro Abate Avellino Futsal vs CDM Genova Futsal

3-0

5-3
Sat 21, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Real Betis Futsal

0-0

0-0
Sat 21, Nov-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Levante Futsal

3-3

3-3
Sat 21, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

1-1

5-3
Sat 21, Nov-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-2

3-3
Sat 21, Nov-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

0-0

2-0
Sat 21, Nov-13:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Torpedo Kutaisi

0-0

1-0
Sat 21, Nov-18:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Dila Gori

0-0

1-0
Sat 21, Nov-15:00 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Lokomotiv Tbilisi

0-1

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs KFC Uerdingen 05

0-0

0-0
Sat 21, Nov-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs Dynamo Dresden

1-3

1-3
Sat 21, Nov-17:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs SV Wehen Wiesbaden

2-2

3-3
Sat 21, Nov-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs FC Kaiserslautern

0-1

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs SV Waldhof Mannheim

0-0

0-0
Sat 21, Nov-21:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig

1-0

1-1
Sat 21, Nov-18:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs VfL Wolfsburg

0-2

0-2
Sat 21, Nov-18:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Augsburg

1-0

1-1
Sat 21, Nov-18:30 - German Bundesliga
Arminia Bielefeld vs Bayer Leverkusen

0-1

1-2
Sat 21, Nov-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Werder Bremen

0-1

1-1
Sat 21, Nov-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs VfB Stuttgart

1-2

3-3
Sat 21, Nov-23:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Borussia Dortmund

1-0

2-5
Sat 21, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Eintracht Braunschweig vs Karlsruher SC

1-2

1-3
Sat 21, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs SV Sandhausen

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs St. Pauli

1-0

2-0
Sat 21, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs 1. FC Heidenheim 1846

1-0

2-2
Sat 21, Nov-21:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-3

1-6
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs RW Essen

0-3

0-4
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs Wegberg-Beeck

1-0

2-2
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bergisch Gladbach 09 vs Bonner SC

0-0

2-0
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs SC Wiedenbruck

0-2

0-4
Sat 21, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs Dortmund(Am)

1-2

1-5
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Koln Am.

0-0

0-0
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Rot Weiss Ahlen

1-0

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs Fortuna Dusseldorf II

2-0

2-1
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Sportfreunde Lotte

2-0

2-0
Sat 21, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs SV Lippstadt

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs WAFA

1-0

1-0
Sat 21, Nov-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
St Joseph\'s (GIB) vs Manchester 62 FC

7-0

11-0
Sat 21, Nov-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs Europa Point FC

0-1

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Greece Super League 1
Lamia vs Asteras Tripolis

0-1

2-2
Sat 21, Nov-21:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Panathinaikos

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Apollon Smirnis

1-1

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Siquinala FC vs Aurora(Gua)


1-1
Sat 21, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Deportivo Sanarate

1-1

4-1
Sat 21, Nov-23:05 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CSyD Sacachispas

0-0

2-0
Sat 21, Nov-21:45 - Holland Eredivisie
Willem II vs VVV-Venlo

2-1

2-1
Sat 21, Nov-23:00 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Vitesse Arnhem

1-1

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Holland Jupiler League
FC Eindhoven vs NAC Breda

1-2

2-4
Sat 21, Nov-00:00 - Holland Jupiler League
FC Den Bosch vs Jong Ajax Amsterdam

0-2

2-2
Sat 21, Nov-00:00 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs Jong PSV Eindhoven

2-0

3-3
Sat 21, Nov-00:00 - Holland Jupiler League
FC Utrecht Am. vs Helmond Sport

1-1

2-1
Sat 21, Nov-19:30 - Holland Jupiler League
Almere City FC vs Go Ahead Eagles

1-0

3-0
Sat 21, Nov-11:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Resources Capital FC

2-0

5-0
Sat 21, Nov-13:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs Southern District

0-0

0-4
Sat 21, Nov-19:59 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs MTK Budapest FC

0-1

0-1
Sat 21, Nov-17:45 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Budafoki MTE

1-0

3-0
Sat 21, Nov-22:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Ferencvarosi TC

0-1

0-1
Sat 21, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Paksi SE(U19)

3-0

5-0
Sat 21, Nov-14:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

1-0

2-1
Sat 21, Nov-14:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

3-0

4-3
Sat 21, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

3-0

8-0
Sat 21, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Ferencvarosi TC Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

3-0

8-0
Sat 21, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Kelen SC Women\'s

1-0

3-0
Sat 21, Nov-18:00 - India Super League
Northeast United vs Mumbai City

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:50 - Iran League
Persepolis vs Sanat Naft

1-0

1-0
Sat 21, Nov-20:45 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Beer Sheva

2-0

2-0
Sat 21, Nov-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Petah Tikva FC

0-0

0-0
Sat 21, Nov-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-1

0-1
Sat 21, Nov-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Maccabi Haifa

0-0

2-1
Sat 21, Nov-18:45 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Bnei Yehuda Tel Aviv

2-0

2-0
Sat 21, Nov-21:00 - Italian Serie A
Spezia vs Atalanta

0-0

0-0
Sat 21, Nov-18:00 - Italian Serie A
Crotone vs Lazio

0-1

0-2
Sat 21, Nov-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Cagliari

2-0

2-0
Sat 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Lecce vs A.C. Reggiana 1919

3-0

7-1
Sat 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Brescia vs Venezia F.C.

1-1

2-2
Sat 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Empoli

1-0

2-2
Sat 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Spal vs Delfino Pescara 1936

1-0

2-0
Sat 21, Nov-17:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs A.C. Monza

1-0

1-1
Sat 21, Nov-00:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Cosenza Calcio 1914

0-0

0-2
Sat 21, Nov-19:59 - Italian Woman\\\'s Cup
SSD Chievo Verona Women\'s vs Empoli Women\'s

0-4

0-4
Sat 21, Nov-13:00 - Italian Woman\\\'s Cup
Tavagnacco Women\'s vs AS Roma Women\'s

0-3

0-5
Sat 21, Nov-18:00 - Italy C1A
Renate AC vs Alessandria

1-0

2-1
Sat 21, Nov-20:30 - Italy C1A
Grosseto vs Livorno

0-0

1-0
Sat 21, Nov-18:00 - Italy C1B
Perugia vs Gubbio

0-0

0-0
Sat 21, Nov-18:00 - Italy C1C
Juve Stabia vs A.S. Viterbese Castrense

1-0

2-0
Sat 21, Nov-17:30 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs Virtus Bolzano

1-0

1-1
Sat 21, Nov-07:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Honda Lock SC

1-2

1-4
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Tegevajaro Miyazaki

0-0

0-4
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Honda FC

0-0

0-0
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Verspah Oita

0-1

2-2
Sat 21, Nov-10:00 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Peace Does Machida Futsal

3-4

5-5
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Urawa Reds Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs Vegalta Sendai Women\'s

0-0

0-2
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
JEF United Ichihara Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

2-0

3-3
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Nov-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NTV Beleza Women\'s vs Ehime FC Women\'s

0-0

2-2
Sat 21, Nov-12:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Shonan Bellmare

1-1

3-1
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Kawasaki Frontale

1-0

1-0
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Shimizu S-Pulse

3-1

5-1
Sat 21, Nov-10:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Kashima Antlers

0-0

1-3
Sat 21, Nov-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Sagan Tosu

0-0

1-2
Sat 21, Nov-11:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

0-1
Sat 21, Nov-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Mito Hollyhock

1-1

1-3
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Tokushima Vortis

1-0

2-0
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs V-Varen Nagasaki

0-0

0-1
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs Montedio Yamagata

0-1

1-1
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs FC Machida Zelvia

0-0

0-0
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Jubilo Iwata

0-0

1-1
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Thespakusatsu Gunma

0-0

0-1
Sat 21, Nov-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Albirex Niigata

0-0

1-2
Sat 21, Nov-10:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Fagiano Okayama

1-0

1-0
Sat 21, Nov-11:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Giravanz Kitakyushu

1-1

1-1
Sat 21, Nov-10:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Fujieda MYFC

1-0

2-1
Sat 21, Nov-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al-Faisaly vs Shabab AlOrdon

1-2

1-3
Sat 21, Nov-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Salt vs Al Wihdat Amman

0-0

0-0
Sat 21, Nov-12:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Kaisar Kyzylorda

0-0

0-3
Sat 21, Nov-12:00 - Kazakhstan Super League
FC Zhetysu Taldykorgan vs Taraz

0-1

0-1
Sat 21, Nov-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Kyzylzhar Petropavlovsk

2-2

2-3
Sat 21, Nov-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs Okzhetpes

1-0

2-1
Sat 21, Nov-11:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FC Astana

2-0

3-1
Sat 21, Nov-09:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Gangneung City

1-0

1-0
Sat 21, Nov-10:00 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Daejeon Hana Citizen

1-0

1-0
Sat 21, Nov-10:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Jeonnam Dragons

1-1

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Arberia

1-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Drenica Srbica

1-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Besa Peje vs KF Drita Gjilan

1-3

1-4
Sat 21, Nov-15:00 - Macao Division 1
Chao Pak Kei vs Windsor Arch Ka I

1-0

5-0
Sat 21, Nov-17:00 - Macao Division 1
Hang Sai vs Sporting Macau

0-1

1-3
Sat 21, Nov-17:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Vittoriosa Stars

1-1

1-3
Sat 21, Nov-21:15 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs San Gwann FC

2-0

3-0
Sat 21, Nov-00:15 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs Zebbug Rangers

0-0

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Sliema Wanderers FC

1-0

3-2
Sat 21, Nov-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Valletta FC

0-0

0-0
Sat 21, Nov-21:15 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Hamrun Spartans

1-2

2-2
Sat 21, Nov-00:15 - Malta Premier League
Sirens vs Zejtun Corinthians

0-3

0-4
Sat 21, Nov-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs CD Alacranes de Durango


0-2
Sat 21, Nov-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs Cruz Azul Women\'s

1-0

1-2
Sat 21, Nov-04:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Tigres UANL Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

1-0

4-1
Sat 21, Nov-15:00 - Moldova Division 2
FC Cahul-2005 vs FC Iskra-Stal Ribnita

1-0

3-0
Sat 21, Nov-15:00 - Moldova Division 2
FC Tighina vs Speranta Drochia

1-2

2-2
Sat 21, Nov-15:00 - Moldova Division 2
Spartanii Selemet vs Victoria Bardar

1-0

1-0
Sat 21, Nov-15:00 - Moldova Division 2
CSF Baliti vs FC Sucleia

4-0

7-0
Sat 21, Nov-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs Speranta Nisporeni

1-0

3-0
Sat 21, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala
Codru Lozova vs FC Sfintul Gheorghe

0-0

0-0
Sat 21, Nov-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs FK Podgorica

0-0

0-0
Sat 21, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs FK Sutjeska Niksic

0-1

0-1
Sat 21, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs OFK Titograd

1-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs OFK Petrovac

0-1

2-1
Sat 21, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs Decic Tuzi

0-0

0-3
Sat 21, Nov-21:20 - National League
Wealdstone FC vs Sutton United

0-2

3-3
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Chesterfield vs Notts County

1-1

2-3
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Halifax Town vs Torquay United

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Wrexham vs Aldershot Town

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Yeovil Town vs Hartlepool United FC

1-3

1-3
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Woking vs Barnet F.C.

2-0

4-1
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Maidenhead United vs Bromley

1-0

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Altrincham

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - National League
Kings Lynn vs Dover Athletic

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Hereford vs Chorley

0-0

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Alfreton Town vs Darlington

0-1

0-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Kidderminster

1-2

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Brackley Town vs Chester FC

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Gateshead vs Southport FC

1-0

4-1
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Guiseley vs Gloucester City

0-0

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs AFC Telford United

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Leamington

0-2

0-3
Sat 21, Nov-04:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Hawke\'s Bay United

0-0

2-1
Sat 21, Nov-05:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Wellington Phoenix Reserve

1-1

1-4
Sat 21, Nov-05:00 - New Zealand Women\\\'s League
Canterbury United Women\'s vs Central Football Women\'s

2-0

6-0
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Vardar

0-0

0-2
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs Kamenica-Sasa

1-2

2-2
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs FK Kozuv

3-0

3-0
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs FK Drita Bogovinje

1-0

5-0
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs KF Veleshta

1-0

2-3
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Osogovo

1-1

3-1
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs FK Rinija Gostivar

1-0

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Rosoman 83

2-0

3-0
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs FK Skopje

0-1

0-1
Sat 21, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Sloga 1934 Vinica vs FC Plackovica

1-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Warrenpoint Town

2-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Glenavon FC

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Larne FC vs Cliftonville

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Dungannon Swifts

1-1

3-1
Sat 21, Nov-16:00 - Norway 2 Division B
Bryne vs Egersunds IK

2-1

2-1
Sat 21, Nov-16:00 - Norway 2 Division B
Vard Haugesund vs FK Arendal

0-1

0-1
Sat 21, Nov-18:30 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Grorud IL

1-1

2-1
Sat 21, Nov-18:30 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Stjordals Blink

1-1

3-2
Sat 21, Nov-18:30 - Norway Adeccoligaen
Ranheim IL vs HamKam

1-0

1-1
Sat 21, Nov-18:30 - Norway Adeccoligaen
Oygarden FK vs Sandnes Ulf

0-1

2-1
Sat 21, Nov-16:00 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Ullensaker/Kisa IL

2-1

3-1
Sat 21, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen
Aalesund FK vs Valerenga

1-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Molde

0-1

0-3
Sat 21, Nov-19:59 - Palestine Football League
Shabab Al-Amaari vs Hilal AL Quds


1-0
Sat 21, Nov-01:30 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Cerro Porteno

1-2

1-2
Sat 21, Nov-03:45 - Paraguayan Primera Division
Sportivo San Lorenzo vs Club Libertad

2-1

2-2
Sat 21, Nov-22:15 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Deportivo Municipal

0-0

0-1
Sat 21, Nov-02:00 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Universitario de Deportes

1-1

2-2
Sat 21, Nov-19:59 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs EM Deportivo Binacional

1-0

1-3
Sat 21, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Gornik Zabrze Youth

2-2

2-2
Sat 21, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs Legia Warszawa Youth

1-1

1-3
Sat 21, Nov-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

0-0

2-0
Sat 21, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs GKS Wikielec

0-1

0-1
Sat 21, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Jutrzenka Giebultow vs Stal Krasnik

1-2

1-3
Sat 21, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs KS Wiazownica

2-2

3-4
Sat 21, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Huragan Morag

1-0

5-0
Sat 21, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs RKS Radomsko

1-0

3-1
Sat 21, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs Ruch Wysokie Mazowieckie

1-1

2-2
Sat 21, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Ks Wasilkow vs Olimpia Zambrow

0-0

3-0
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Wisla Pulawy

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Swit Skolwin

0-2

0-2
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs MKS Kutno

0-1

0-2
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Orleta Radzyn Podlaski

0-0

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
ROW 1964 Rybnik vs Polonia Bytom

0-2

0-2
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Concordia Elblag vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

0-0

0-0
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs MKS Polonia-Stal Swidnica

1-0

3-2
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs MKS Kluczbork

2-1

2-2
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Piast Zmigrod

0-0

0-0
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Radunia Stezyca vs Elana Torun

1-1

2-1
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Znicz Biala Piska vs Unia Skierniewice

2-1

2-2
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Foto Higiena Blyskawica Gac vs Rekord Bielsko

0-0

2-0
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs Lewart Lubartow

1-1

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Poland - 4. Liga
KS Blonianka Blonie vs Polonia Warszawa

1-0

1-2
Sat 21, Nov-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Wisla Krakow

0-1

2-1
Sat 21, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Stal Mielec

2-1

2-2
Sat 21, Nov-15:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Arka Gdynia

0-1

1-2
Sat 21, Nov-15:40 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs GKS Jastrzebie

0-1

0-1
Sat 21, Nov-19:59 - Poland - I liga
GKS Belchatow vs Korona Kielce

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:59 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Chrobry Glogow

1-1

1-2
Sat 21, Nov-19:59 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Miedz Legnica

0-1

0-2
Sat 21, Nov-21:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Lech Poznan B

2-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Stal Rzeszow

1-1

2-1
Sat 21, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Braga(U23) vs Boavista(U23)

0-0

2-1
Sat 21, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria Guimaraes(U23) vs FC Famalicao(U23)

1-0

2-0
Sat 21, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Maritimo(U23)

0-2

1-3
Sat 21, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Rio Ave(U23) vs Leixoes(U23)

0-2

2-3
Sat 21, Nov-18:00 - Portugal Cup
CDC Montalegre vs Academico Viseu

0-2

2-3
Sat 21, Nov-18:30 - Portugal Cup
Fabril Barreiro vs FC Porto

0-1

0-2
Sat 21, Nov-15:00 - Portugal Cup
Oriental Dragon vs Leixoes

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:00 - Portugal Cup
Marinhense vs Cova Piedade

0-0

1-1
Sat 21, Nov-15:15 - Portugal Cup
Oriental Lisboa vs FC Famalicao

0-0

0-3
Sat 21, Nov-23:30 - Portugal Cup
Clube Desportivo Trofense vs Sporting Braga

0-1

1-2
Sat 21, Nov-01:00 - Portugal Cup
Uniao Leiria vs Portimonense

0-0

1-0
Sat 21, Nov-20:30 - Portugal Cup
FC Arouca vs Vitoria Guimaraes

0-0

0-0
Sat 21, Nov-20:45 - Qatar League
Al Khor SC vs Al-Sailiya

0-0

0-0
Sat 21, Nov-20:45 - Qatar League
Qatar SC vs Al-Wakra

1-0

1-0
Sat 21, Nov-18:30 - Qatar League
Umm Salal vs Al-Ahli Doha

0-2

0-2
Sat 21, Nov-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Standard Sumqayit

3-0

6-1
Sat 21, Nov-21:30 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs CS Universitatea Craiova

0-0

0-0
Sat 21, Nov-15:00 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs FC Viitorul Constanta

1-0

1-0
Sat 21, Nov-17:00 - Romania - Liga 2
ASU Politehnica Timisoara vs Petrolul Ploiesti

1-0

1-0
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs CSM Resita

0-0

1-0
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs CSM Slatina

1-0

2-1
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs Csikszereda Miercurea

1-1

1-1
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs Dunarea Calarasi

2-0

2-1
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
FC Unirea 2004 Slobozia vs FC U Craiova 1948

0-0

0-0
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs Comuna Recea

1-0

2-0
Sat 21, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Turris Turnu Magurele vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-0

0-0
Sat 21, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Unirea Bascov vs Sporting Rosiorii

1-0

3-0
Sat 21, Nov-17:30 - Russia Div 2 South
Forte Taganrog vs Spartak Nalchik

0-0

0-0
Sat 21, Nov-14:00 - Russia Div 2 South
FC Tuapse vs Dynamo Stavropol

0-1

2-4
Sat 21, Nov-16:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs Anzhi Makhachkala

1-0

1-1
Sat 21, Nov-16:30 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs Chernomorets Novorossiysk

0-1

0-3
Sat 21, Nov-17:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Dinamo Briansk

1-0

3-0
Sat 21, Nov-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

1-0
Sat 21, Nov-18:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs FC Irtysh Omsk

0-1

0-1
Sat 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs FC Tom Tomsk

0-2

1-2
Sat 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Volgar Astrachan

1-0

1-0
Sat 21, Nov-15:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs FC Torpedo Moscow

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - Russia First Division
Baltika vs Fakel Voronezh

0-0

0-0
Sat 21, Nov-16:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs Tekstilshchik Ivanovo

1-1

1-3
Sat 21, Nov-16:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Gazovik Orenburg

0-0

2-1
Sat 21, Nov-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Krylya Sovetov Samara

0-1

0-1
Sat 21, Nov-17:30 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Zenit St.Petersburg

1-1

2-2
Sat 21, Nov-15:00 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Tambov

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Dinamo Moscow

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:59 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Arsenal Tula

0-0

1-0
Sat 21, Nov-12:00 - Russia Youth Championship League
Ufa Youth vs CSKA Moscow Youth

1-2

1-5
Sat 21, Nov-13:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Rubin Kazan Youth

1-0

1-0
Sat 21, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
FC Tambov Youth vs Spartak Moscow Youth

0-2

0-3
Sat 21, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
FK Khimki Youth vs Strogino Moscow Youth

1-1

1-1
Sat 21, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth vs Lokomotiv Moscow Youth

0-0

0-3
Sat 21, Nov-11:00 - Russia Youth Championship League
Akademiya Konoplev Youth vs FK Ural Youth

0-0

0-0
Sat 21, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al Qaisoma vs Al-Jndal

0-0

0-0
Sat 21, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al-Taqdom

1-0

1-0
Sat 21, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Al-Ansar

2-0

2-1
Sat 21, Nov-16:15 - Saudi Arabia Division 2
Kumait vs Bisha FC

0-2

0-3
Sat 21, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al-Akhdoud

0-1

0-2
Sat 21, Nov-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Liwaa vs Al Hjazz

1-0

2-0
Sat 21, Nov-18:25 - Saudi Arabia Youth League
Hajer Youths vs Al-Taawon Youths

0-1

0-1
Sat 21, Nov-16:10 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Shabab Youth


2-0
Sat 21, Nov-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Faisaly Harmah Youths

0-2

0-2
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Raith Rovers

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Alloa Athletic

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Championship
Ayr Utd. vs Dundee

2-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Greenock Morton

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League One
Partick Thistle vs East Fife

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Montrose

1-1

3-2
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Airdrieonians

1-3

1-3
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Cove Rangers

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Dumbarton

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Elgin City

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Brechin City

2-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Annan Athletic

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Stranraer F.C.

0-1

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Celtic

0-0

2-2
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs St. Mirren

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Ross County

1-1

3-1
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Hamilton Academical FC

0-0

2-1
Sat 21, Nov-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Motherwell FC

1-1

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Novi Pazar

1-0

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Backa Topola

2-1

2-1
Sat 21, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Proleter Novi Sad

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - Serbia - 1. Liga
Indija vs Radnicki Nis

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs Kolubara

0-1

1-2
Sat 21, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Zemun vs FK Loznica

1-0

1-2
Sat 21, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Zeleznicar Pancevo

0-1

0-1
Sat 21, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Sloga Kraljevo

2-0

5-1
Sat 21, Nov-13:00 - Serbia U19 League
Radnicki NB(U19) vs Graficar Beograd(U19)

0-2

1-2
Sat 21, Nov-23:00 - Serie C - Brazil
Ituano (SP) vs Boa Esporte Clube

0-0

4-3
Sat 21, Nov-22:00 - Serie D - Brazil
EC Pelotas(RS) vs Gremio Novorizontino

0-0

4-3
Sat 21, Nov-22:00 - Serie D - Brazil
Atletico Tubarao SC vs SER Caxias do Sul

1-0

1-1
Sat 21, Nov-22:15 - Serie D - Brazil
Portuguesa RJ vs Ferroviaria SP

0-0

0-0
Sat 21, Nov-23:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs SE Gama (DF)

2-0

3-0
Sat 21, Nov-23:00 - Serie D - Brazil
Uniao Rondoniense vs Goiania

0-0

1-2
Sat 21, Nov-23:00 - Serie D - Brazil
Nacional PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-4

1-4
Sat 21, Nov-23:00 - Serie D - Brazil
Aparecidense GO vs Vitoria(ES)

3-1

4-2
Sat 21, Nov-23:00 - Serie D - Brazil
Ji-Parana FC vs Vilhenense RO

0-0

1-0
Sat 21, Nov-23:00 - Serie D - Brazil
Tupynambas/MG vs Palmas (TO)

0-0

1-0
Sat 21, Nov-13:30 - Singapore Premier League
Geylang International vs Hougang United FC

1-0

2-0
Sat 21, Nov-13:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Young Lions

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:59 - Slovakia 1. Liga
FC Nitra vs DAC Dunajska Streda

0-0

0-1
Sat 21, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs FK Senica

0-1

0-1
Sat 21, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs Spartak Trnava

1-0

3-3
Sat 21, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs MFK Ruzomberok

0-0

0-0
Sat 21, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Trencin

1-0

2-0
Sat 21, Nov-23:00 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs ND Gorica

0-1

1-1
Sat 21, Nov-16:45 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs NK Maribor

1-2

1-2
Sat 21, Nov-20:15 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Olimpija Ljubljana

0-1

0-1
Sat 21, Nov-17:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Maritzburg United

0-0

1-0
Sat 21, Nov-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Kaizer Chiefs FC

0-0

2-2
Sat 21, Nov-17:30 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Chippa United FC

1-0

2-0
Sat 21, Nov-22:15 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs TS Galaxy

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:59 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Supersport United

0-1

2-1
Sat 21, Nov-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

2-1

5-1
Sat 21, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-3

0-3
Sat 21, Nov-17:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Elche

1-0

1-1
Sat 21, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs SD Huesca

0-1

1-1
Sat 21, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Celta Vigo

2-2

4-2
Sat 21, Nov-19:15 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Real Madrid

0-1

1-1
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs CD San Francisco(U19)


3-2
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
Extremadura(U19) vs Aravaca CF U19


1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs Orientacion Maritima(U19)


2-1
Sat 21, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Lleida(U19) vs Unio FB Jabac Terrassa (U19)


0-1
Sat 21, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs Espanyol(U19)


1-2
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Mostoles(U19) vs Atletico Pinto(U19)


3-1
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Hercules CF(U19) vs CD Roda(U19)


0-5
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Oyonesa(U19) vs Valvanera(U19)


1-3
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs CD Conxo Santiago(U19)

0-2

1-3
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
UD San Fernando(U19) vs CD Maspalomas(U19)


0-3
Sat 21, Nov-01:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs Tenerife U19

1-1

1-3
Sat 21, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs CD Mensajero(U19)


3-0
Sat 21, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Juventud Laguna(U19)


1-0
Sat 21, Nov-19:15 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs La Cruz Villanovense(U19)


1-0
Sat 21, Nov-17:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Leganes

0-1

1-2
Sat 21, Nov-21:15 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs CD Castellon

2-0

2-1
Sat 21, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
Espanyol vs Girona

1-0

1-2
Sat 21, Nov-23:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Fuenlabrada

1-0

1-1
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs FC Cartagena

1-0

4-1
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Compostela

1-0

1-1
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs Marino Luanco

1-0

2-0
Sat 21, Nov-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Cultural Leonesa

0-1

1-1
Sat 21, Nov-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Sporting de Gijon B vs CD Lealtad

1-1

2-2
Sat 21, Nov-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Numancia

0-0

0-0
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Osasuna B

0-3

3-3
Sat 21, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs Racing Santander

0-0

0-0
Sat 21, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ebro vs CD Tudelano

1-1

2-1
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs UE Cornella

1-0

2-3
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs UE Olot

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atzeneta UE vs Villarreal B

0-0

1-1
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs CD Linares Deportivo

0-0

3-0
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Sevilla Atletico

0-1

1-2
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs UCAM Murcia

1-0

1-1
Sat 21, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Madrid Castilla vs CD Artistico Navalcarnero

0-0

3-1
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs CD Manacor

0-0

0-1
Sat 21, Nov-18:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs Sant Jordi


1-1
Sat 21, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Genova vs Ibiza Islas Pitiusas

0-1

0-3
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs CE Felanitx

2-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs Santanyi

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs CD Llosetense

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CF Platges De Calvia


0-1
Sat 21, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CD Cardassar

1-0

3-1
Sat 21, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Union Viera

0-0

0-1
Sat 21, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Villa Santa Brigida

0-0

0-0
Sat 21, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs Atletico Tacoronte

0-0

1-1
Sat 21, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Guia vs UD San Fernando

0-0

0-2
Sat 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Anguiano

0-1

0-2
Sat 21, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs CD Pedroneras

3-0

4-0
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs UC Cartes

0-0

1-0
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Barreda Balompie


0-1
Sat 21, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs Bezana

0-0

0-0
Sat 21, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs AD Siete Villas

1-1

1-2
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs SD Deusto

1-1

2-1
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Sodupe UC

2-1

3-3
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Anaitasuna

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urgatzi vs Real Sociedad C

1-3

1-3
Sat 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Pasaia KE

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs SD Gernika

1-1

3-4
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs CE Manresa

1-1

1-1
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs Terrassa

0-1

0-3
Sat 21, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs UD Paterna

2-0

3-0
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs UD Alzira

0-1

0-2
Sat 21, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-1
Sat 21, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs CD Benicarlo

2-1

3-2
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs CyDL Jupiter Leones

0-1

1-4
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs CD Cebrerena

0-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs CD Penaranda DE Bracamonte

2-0

2-3
Sat 21, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs CD Mirandes B

1-1

2-1
Sat 21, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CD Becerril

0-0

2-0
Sat 21, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Juventud Torremolinos

0-1

1-1
Sat 21, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Orebro Syrianska IF

0-0

3-0
Sat 21, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra
IK Frej Taby vs Haninge

0-1

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Taby

1-1

3-1
Sat 21, Nov-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlslunds IF HFK vs Team Thoren FF

1-0

2-0
Sat 21, Nov-19:59 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs Nykopings BIS

2-1

7-1
Sat 21, Nov-19:59 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Landskrona BoIS

1-0

2-1
Sat 21, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Qviding FIF

0-1

2-1
Sat 21, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Lunds BK


3-0
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Skovde AIK

3-1

4-1
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs FK Karlskrona

0-1

0-3
Sat 21, Nov-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs IFK Varnamo

1-1

1-1
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
GIF Sundsvall vs Halmstads

0-3

0-6
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
GAIS vs Osters IF

0-0

0-1
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
AFC Eskilstuna vs Degerfors IF

2-0

2-0
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Umea FC

3-0

6-0
Sat 21, Nov-18:00 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Trelleborgs FF

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:59 - Sweden Superettan
Ljungskile SK vs Jonkopings Sodra IF

0-1

0-1
Sat 21, Nov-21:15 - Swiss Super League
FC Luzern vs Vaduz

1-0

1-1
Sat 21, Nov-23:30 - Swiss Super League
Young Boys vs Basel

1-1

2-1
Sat 21, Nov-21:15 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs FC Wil 1900

1-0

3-0
Sat 21, Nov-17:30 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs Basel Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Nov-16:00 - Syrian League
Harjilah vs Al-Sahel Sport

0-0

0-0
Sat 21, Nov-15:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Chonburi FC

2-0

2-1
Sat 21, Nov-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Rayong FC

0-1

1-1
Sat 21, Nov-15:30 - Thai League 1
Trat FC vs Bangkok United FC

0-2

2-3
Sat 21, Nov-14:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Navy FC

2-0

2-0
Sat 21, Nov-16:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Ranong United FC

2-0

4-1
Sat 21, Nov-16:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Nong Bua Pitchaya

1-0

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Chiangmai FC

1-0

1-0
Sat 21, Nov-16:00 - Thai League 2
Khonkaen United vs Phrae United FC

0-1

1-2
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Samut Songkhram FC vs Thawi Watthana Samut Sakhon UTD


2-1
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Yasothon United FC vs Udon United


1-1
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Bang Pa-in Ayutthaya vs Singha GB Kanchanaburi


4-0
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Muangnont Bankunmae FC


1-0
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Muangkan FC vs Assumption United FC

2-1

3-1
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Watbot

1-0

2-1
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Chaiyaphum United vs Surin City FC


1-1
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs Nonthaburi

0-1

0-2
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Pattaya Discovery United vs Chanthaburi FC

1-1

1-2
Sat 21, Nov-12:45 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Prime Bangkok

1-2

2-3
Sat 21, Nov-14:00 - Thai League 3
Maptaphut Rayong FC vs Banbueng

1-0

1-0
Sat 21, Nov-15:30 - Thai League 3
Chachoengsao vs Sa Kaeo FC

1-0

4-0
Sat 21, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Samsunspor

0-0

0-0
Sat 21, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Adanaspor

0-0

1-0
Sat 21, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Ankaraspor FK

0-0

2-0
Sat 21, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Istanbulspor

1-0

1-0
Sat 21, Nov-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Istanbul Basaksehir F.K.

2-0

3-2
Sat 21, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Gazisehir Gaziantep

0-1

0-1
Sat 21, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Fenerbahce

1-2

1-5
Sat 21, Nov-14:30 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Sivasspor

0-1

1-1
Sat 21, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Merw vs Sagadam

1-0

1-2
Sat 21, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FK Nebitci vs Asgabat

0-1

2-3
Sat 21, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs Energetik Mary

1-0

6-0
Sat 21, Nov-14:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs Kopetdag Asgabat

1-0

1-2
Sat 21, Nov-16:35 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al-Thaid

0-0

1-0
Sat 21, Nov-16:35 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Masfut

0-2

5-4
Sat 21, Nov-21:00 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Jazira(UAE)

1-3

3-5
Sat 21, Nov-18:00 - UAE League Professional
Al Wahda vs Ajman Club

2-0

3-0
Sat 21, Nov-18:00 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Khor Fakkan

0-0

2-0
Sat 21, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs PFC Oleksandria

0-0

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs Dynamo Kyiv

0-1

0-2
Sat 21, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
FK Chayka K-SR vs FK Chernihiv

1-0

2-0
Sat 21, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
MFK Mikolaiv B vs SC Tavriya

0-2

0-3
Sat 21, Nov-15:00 - Ukraine Druha Liga
Cherkashchyna-Akademiya vs Kryvbas

0-1

1-1
Sat 21, Nov-16:00 - Ukraine Druha Liga
FC Karpaty Lviv vs FK Uzhhorod

0-1

0-5
Sat 21, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

1-1

2-3
Sat 21, Nov-15:00 - Ukraine U21 Liga
Desna Chernihiv(U21) vs Lviv(U21)

1-2

3-4
Sat 21, Nov-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mynai(U21) vs Dnipro-1 (U21)

0-0

1-1
Sat 21, Nov-00:15 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs Racing Club Montevideo

0-2

0-2
Sat 21, Nov-02:30 - Uruguay Segunda Division
Albion FC (URU) vs Tacuarembo

1-1

2-1
Sat 21, Nov-04:45 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs CA Villa Teresa

2-0

3-0
Sat 21, Nov-21:00 - USA Major League Soccer
Orlando City vs New York City FC

1-1

1-1
Sat 21, Nov-03:50 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Montreal Impact

1-0

2-1
Sat 21, Nov-06:15 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Inter Miami CF

2-0

3-0
Sat 21, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1
Navbahor Namangan B vs FK Chigatoy

2-0

5-1
Sat 21, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Caracas FC

0-2

1-3
Sat 21, Nov-04:00 - Venezuela Primera Division
Gran Valencia FC vs Portuguesa FC

0-0

0-1
Sat 21, Nov-04:00 - Venezuela Segunda Division
Angostura FC vs Fundacion AIFI

1-0

2-0
Sat 21, Nov-13:00 - Vietnam Women\\\'s Tournament
Son La Women\'s vs TKS Viet Nam Women\'s


1-3
Sat 21, Nov-18:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Newtown AFC

0-0

0-0
Sat 21, Nov-18:30 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Flint Town United

0-1

0-3
Sat 21, Nov-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs The New Saints

0-0

0-1
Sat 21, Nov-19:00 - Women\\\'s Norway Cupen
LSK Kvinner Women\'s vs Sandviken Women\'s

2-0

2-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.