Football Results for Sat 19, Sep 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 19, Sep 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 19, Sep-19:30 - Armenia Cup
Ararat Yerevan vs Junior Sevan

2-0

3-0
Sat 19, Sep-16:30 - Armenia Cup
Shirak vs Alashkert

1-2

1-2
Sat 19, Sep-16:30 - Armenia Cup
BKMA vs Lori Vanadzor

0-0

0-0
Sat 19, Sep-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
University of Queensland vs Virginia United

0-1

1-2
Sat 19, Sep-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Annerley FC vs Samford Rangers

0-1

0-6
Sat 19, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Brisbane Athletic

1-3

1-5
Sat 19, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
AC Carina vs Mount Gravatt

0-0

4-0
Sat 19, Sep-13:00 - Australia Brisbane Premier League
North Star vs Acacia Ridge

0-0

2-1
Sat 19, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League
Bayside United FC vs Toowong

0-2

0-2
Sat 19, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Grange Thistle SC

3-0

4-0
Sat 19, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Caboolture FC vs The Gap BPL

3-1

5-3
Sat 19, Sep-09:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Coomera Women\'s vs AC Carina Women\'s


3-0
Sat 19, Sep-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Grange Thistle SC Women\'s vs University of Queensland FC Snr Women\'s


1-3
Sat 19, Sep-07:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Cooma Tigers

0-0

2-0
Sat 19, Sep-09:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra FC vs Belconnen United

0-0

1-0
Sat 19, Sep-03:00 - Australia Capital Territory U23
Canberra FC(U23) vs Belconnen United(U23)

1-2

1-3
Sat 19, Sep-05:15 - Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic(U23) vs Monaro Panthers(U23)

1-4

1-4
Sat 19, Sep-07:45 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lake Macquarie City vs Broadmeadow Magic

0-1

2-3
Sat 19, Sep-11:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Lambton Jaffas

0-0

1-1
Sat 19, Sep-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Western Sydney Wanderers AM vs North Shore Mariners

0-1

2-1
Sat 19, Sep-13:00 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs Northern Tigers

1-1

1-1
Sat 19, Sep-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs St George City

0-2

1-3
Sat 19, Sep-11:00 - Australia New South Wales Super League
SD Raiders vs Newcastle Jets FC Youth

2-2

4-4
Sat 19, Sep-12:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs St George Saints

2-1

4-1
Sat 19, Sep-11:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Blacktown City(U20)


1-2
Sat 19, Sep-11:00 - Australia New South Wales U20
A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)


0-1
Sat 19, Sep-11:00 - Australia New South Wales U20
Western Sydney Wanderers(U20) vs North Shore Mariners(U20)


6-1
Sat 19, Sep-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane Olympic United FC

1-0

1-2
Sat 19, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Redlands United FC

1-0

4-0
Sat 19, Sep-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Brisbane City

0-0

3-2
Sat 19, Sep-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Gold Coast United

0-0

3-0
Sat 19, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U20
Queensland Lions FC(U20) vs Redlands United FC(U20)


6-2
Sat 19, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U20
Gold Coast Knights(U20) vs Gold Coast United(U20)


2-3
Sat 19, Sep-10:30 - Australia Queensland State League U20
Peninsula Power(U20) vs Brisbane City SC(U20)


2-1
Sat 19, Sep-11:00 - Australia Queensland State League U20
Eastern Suburbs Brisbane(U20) vs Brisbane Olympic United FC(U20)


1-0
Sat 19, Sep-13:00 - Australia Queensland State Leagues
Rochedale Rovers vs Western Pride

1-0

4-0
Sat 19, Sep-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Brisbane Wolves

0-2

1-3
Sat 19, Sep-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Logan Lightning vs Souths United

2-0

2-0
Sat 19, Sep-09:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
SWQ Thunder Women\'s vs Capalaba Women\'s


2-1
Sat 19, Sep-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
The Gap NPL Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s


2-5
Sat 19, Sep-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Riverside Olympic

0-0

1-0
Sat 19, Sep-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Kingborough Lions

1-0

7-0
Sat 19, Sep-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Launceston City vs South Hobart

0-1

1-3
Sat 19, Sep-12:30 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs Clarence Zebras

1-2

1-2
Sat 19, Sep-22:25 - Austria Erste Division
SV Horn vs FC Liefering

1-2

2-4
Sat 19, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Rapid Wien

0-0

1-1
Sat 19, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Rheindorf Altach

2-1

4-1
Sat 19, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs LASK Linz

1-1

1-1
Sat 19, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs SC Mannsdorf

1-1

3-2
Sat 19, Sep-18:30 - Austrian Regionalliga East
Stripfing vs ASK-BSC Bruck/Leitha

1-1

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Junge Wikinger Ried vs Union Gurten

1-1

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Stadl Paura vs SK Sturm Graz Amat.

0-1

0-1
Sat 19, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV St. Anna vs Bad Gleichenberg

3-1

5-1
Sat 19, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
SV Seekirchen vs USK Anif

0-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
VfB Hohenems vs RW Rankweil

2-1

4-1
Sat 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
FC Wacker Innsbruck Amateure vs WSG Swarovski Tirol B

2-1

6-1
Sat 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
Bischofshofen vs TSV St. Johann

0-1

1-1
Sat 19, Sep-14:00 - Belarus Division 2
Osipovichy vs FK Zhlobin

0-0

3-0
Sat 19, Sep-14:00 - Belarus Division 2
Victoria Maryina Gorka vs FC Polotsk

3-0

6-0
Sat 19, Sep-18:30 - Belarus Division 2
Dinamo Brest II vs Stenles Pinsk

2-0

4-0
Sat 19, Sep-15:00 - Belarus Division 2
SMI Autotrans vs Bumprom Gomel

1-1

4-2
Sat 19, Sep-15:00 - Belarus Division 2
Kronon Stolbtsy vs FK Chayka Zelva

1-1

4-2
Sat 19, Sep-17:30 - Belarus Division 2
Pershiy Regien vs FC Baranovichi

0-1

1-7
Sat 19, Sep-16:00 - Belarus Division 2
Meliorator Zhitkovichi vs FK Ostrovets

0-0

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Belarus Division 2
Ivatsevichi vs FC Molodechno

0-1

0-2
Sat 19, Sep-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Gomel vs Sputnik Rechitsa

1-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Smorgon FC vs Slonim

0-1

0-2
Sat 19, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Khimik Svetlogorsk vs Volna Pinsk

0-1

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Granit Mikashevichi vs FK Orsha

0-0

1-1
Sat 19, Sep-15:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs FC Belshina Babruisk

0-0

1-1
Sat 19, Sep-19:00 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs FC Torpedo Zhodino

0-2

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Energetyk-BGU Minsk

2-1

2-1
Sat 19, Sep-14:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs BATE Borisov Reserves

1-1

1-3
Sat 19, Sep-15:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs Shakhter Soligorsk Reserves

0-0

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs Dinamo Minsk Reserves

1-2

2-3
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
KSK Heist vs SK Lochristi

3-0

4-0
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
Crossing Schaerbeek Evere vs Royal Knokke

0-1

0-4
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
RUS Rebecquoise vs Sparta Petegem


0-5
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
Heur Tongeren vs Esperanza Neerpelt

0-0

1-1
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
Jette vs Braine

0-0

2-0
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
Genly-Quevy vs Olsa Brakel

0-0

0-1
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
RES Durbuy vs Hades

0-2

0-2
Sat 19, Sep-22:00 - Belgian Cup
Lokeren-Temse vs Wielsbeke

1-0

3-0
Sat 19, Sep-22:30 - Belgian Cup
Eendracht Aalst vs Jeunesse Tamines


1-0
Sat 19, Sep-21:30 - Belgian Cup
Hoogstraten VV vs Dessel Sport

0-1

1-3
Sat 19, Sep-21:30 - Belgian Cup
Ganshoren vs FCV Dender EH


0-1
Sat 19, Sep-21:30 - Belgian Cup
Vorselaar vs Royal FC Liege


0-3
Sat 19, Sep-21:30 - Belgian Cup
Voorwaarts Zwevezele vs City Pirates Antwerpen

0-1

1-3
Sat 19, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Anderlecht

0-2

2-4
Sat 19, Sep-18:15 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Oud Heverlee Leuven

1-0

3-1
Sat 19, Sep-20:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs K.A.A. Gent

0-1

0-1
Sat 19, Sep-22:45 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs RFC Seraing

2-1

3-2
Sat 19, Sep-18:30 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


0-3
Sat 19, Sep-18:45 - Belgium Women 1st National
KV Mechelen Women\'s vs Kontich FC Women\'s


1-4
Sat 19, Sep-19:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s


4-0
Sat 19, Sep-19:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


2-2
Sat 19, Sep-16:00 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women\'s vs Moldavo Women\'s

1-1

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs KSKV Zwevezele Women\'s


1-7
Sat 19, Sep-17:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s


1-2
Sat 19, Sep-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Krupa

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs FK Velez Mostar

0-1

1-2
Sat 19, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Olimpik Sarajevo

1-0

4-0
Sat 19, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B
America MG vs Figueirense FC

0-0

0-1
Sat 19, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Confianca (SE) vs Guarani Futebol Clube

0-0

1-0
Sat 19, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Nautico (PE) vs Chapecoense SC

0-0

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Botafogo RJ U20 vs Vasco da Gama RJ U20


0-2
Sat 19, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Bangu U20 vs Madureira(U20)


2-2
Sat 19, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Boavista SC (U20) vs Portuguesa RJ (U20)


2-3
Sat 19, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
America-RJ U20 vs Resende RJ U20


2-3
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
CR Flamengo (RJ) U20 vs Volta Redonda(U20)

1-0

6-0
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Cabofriense U20 vs Nova Iguacu(U20)


1-0
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Paulista (SP) vs Olimpia SP

2-1

2-3
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Nacional SP vs Batatais SP

1-0

1-1
Sat 19, Sep-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Linense(BRA)

0-2

0-4
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Bonsucesso vs Nova Iguacu

0-0

0-0
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Audax Rio RJ vs Goncalense/RJ

1-1

2-3
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Serra Macaense RJ vs Serrano RJ

0-1

2-3
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Sampaio Correa (RJ) vs Artsul RJ

1-1

1-1
Sat 19, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
Campos RJ vs Angra Dos Reis RJ

0-3

1-5
Sat 19, Sep-17:15 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs Litex Lovech

2-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs Septemvri Sofia

0-0

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Vitosha Bistritsa

1-1

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs Kariana Erden

0-2

0-4
Sat 19, Sep-19:59 - Bulgaria B PFG
Septemvri Simitli vs FC Hebar Pazardzhik

1-1

2-3
Sat 19, Sep-22:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs CSKA 1948 Sofia

1-0

3-0
Sat 19, Sep-19:45 - Bulgaria Premier
Beroe vs Cherno More Varna

1-0

4-0
Sat 19, Sep-17:15 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Les Elephants

0-1

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Aigle Noir

0-0

0-0
Sat 19, Sep-22:00 - Canadian Premier League
Forge FC vs HFX Wanderers

0-0

2-0
Sat 19, Sep-14:00 - Chinese FA Cup
Wuhan Zall vs Hebei China Fortune

0-1

1-1
Sat 19, Sep-15:35 - Chinese FA Cup
Beijing Guoan vs Qingdao Huanghai F.C.

1-1

2-1
Sat 19, Sep-11:30 - Chinese FA Cup
Tianjin Teda vs Shijiazhuang Ever Bright FC

1-0

2-0
Sat 19, Sep-16:00 - Chinese FA Cup
Shanghai SIPG F.C. vs Chongqing Lifan

2-0

3-2
Sat 19, Sep-15:00 - Chinese Football League Divison 1
Heilongjiang Lava Spring vs Kun Shan FC

0-0

0-0
Sat 19, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Zhejiang Greentown

0-1

1-1
Sat 19, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Beijing Renhe

0-1

0-1
Sat 19, Sep-12:30 - Club Friendly
Murcia vs Hercules CF

1-0

2-1
Sat 19, Sep-12:30 - Club Friendly
Lorca Deportiva FC vs Mar Menor

0-0

0-1
Sat 19, Sep-13:00 - Club Friendly
Navarro vs Marino Luanco

0-1

0-1
Sat 19, Sep-22:00 - Club Friendly
Eldense vs Villarreal C

0-2

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Club Friendly
Udinese vs Spal

0-1

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Club Friendly
Glentoran FC vs Harland & Wolff Welders

3-0

7-0
Sat 19, Sep-17:00 - Club Friendly
Montrose vs Dundee

1-1

2-2
Sat 19, Sep-17:00 - Club Friendly
Albion Rovers FC vs Caledonian Braves

1-0

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Club Friendly
Kettering Town vs Kings Lynn

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Club Friendly
Kelty Hearts vs Airdrieonians

0-0

1-1
Sat 19, Sep-13:30 - Club Friendly
Arandina vs Real Burgos

1-0

1-1
Sat 19, Sep-22:30 - Club Friendly
La Roda CF vs Elche CF Ilicitano

1-0

2-3
Sat 19, Sep-14:00 - Club Friendly
Caudal Deportivo vs Real Oviedo B

2-0

2-1
Sat 19, Sep-14:00 - Club Friendly
Villarrubia CF vs CD Linares Deportivo

1-0

2-0
Sat 19, Sep-14:00 - Club Friendly
UE Rubi vs Terrassa

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:30 - Club Friendly
Padova vs AC Reggiana

1-1

2-1
Sat 19, Sep-18:30 - Club Friendly
Panachaiki vs Giorgos Karaiskakis

0-0

2-0
Sat 19, Sep-18:45 - Club Friendly
Apollon Smirnis vs Olympiakos Volos

1-0

1-0
Sat 19, Sep-15:00 - Club Friendly
Ebbsfleet United vs Dover Athletic


2-1
Sat 19, Sep-15:00 - Club Friendly
Alfreton Town vs Chesterfield

1-0

2-0
Sat 19, Sep-15:00 - Club Friendly
Huddersfield Town(U21) vs Altrincham

0-3

0-4
Sat 19, Sep-15:00 - Club Friendly
San Fernando Henares vs Recreativo Granada

0-0

0-0
Sat 19, Sep-15:00 - Club Friendly
East Kilbride vs Stranraer F.C.

3-0

3-2
Sat 19, Sep-19:00 - Club Friendly
Ascoli vs Matelica

3-1

4-1
Sat 19, Sep-19:30 - Club Friendly
Numancia vs SD Logrones

0-1

0-2
Sat 19, Sep-19:30 - Club Friendly
Empoli vs Vis Pesaro

1-0

2-0
Sat 19, Sep-19:30 - Club Friendly
Spezia vs Pistoiese

2-0

5-0
Sat 19, Sep-20:30 - Club Friendly
CD Guijuelo vs Extremadura

1-1

2-1
Sat 19, Sep-20:30 - Club Friendly
Selaya FC vs CD Cayon

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Vicenza vs Legnago Salus

2-1

4-3
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Torquay United vs Chippenham Town

0-1

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Portadown FC vs Ards FC

1-0

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Halifax Town vs Boston United

2-0

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
AFC Telford United vs Notts County

0-1

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Slough Town vs Weymouth

2-2

2-4
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Peterhead vs Fraserburgh

0-1

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Larne FC vs Annagh United

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
St Albans City vs Sutton United

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Eastleigh vs Eastbourne Borough

2-0

3-2
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Solihull Moors vs Hereford

0-0

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Crusaders FC vs Queen\'s University Belfast

1-0

2-0
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
Lazio vs Benevento

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Wealdstone FC vs Dulwich Hamlet

1-0

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
Inter Milan vs Pisa

6-0

7-0
Sat 19, Sep-18:00 - Club Friendly
Marske United vs City of Liverpool

3-1

4-2
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
Burgos CF vs Athletic Bilbao B

1-0

2-0
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
Orihuela CF vs CF Intercity

0-1

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
Atletico Baleares vs UCAM Murcia

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
CD La Virgen Del Camino vs Cultural Leonesa

0-1

1-2
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
CD Lealtad vs Racing Santander

0-0

1-0
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
La Hoya Lorca CF vs SFC Minerva

1-1

1-2
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
CE Europa vs CE Manresa

1-1

1-2
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
CF Peralada vs UE Llagostera

2-0

2-0
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
CE Jupiter vs Sant Andreu

1-2

2-3
Sat 19, Sep-19:59 - Club Friendly
CD Colunga vs Real Aviles

1-2

1-2
Sat 19, Sep-10:30 - Club Friendly
Mindil Aces vs Hellenic Athletic

3-3

3-5
Sat 19, Sep-21:00 - Club Friendly
Real Zaragoza vs Girona

0-0

1-0
Sat 19, Sep-21:00 - Club Friendly
Barcelona vs Elche

1-0

1-0
Sat 19, Sep-21:00 - Club Friendly
CD Santa Amalia vs Cacereno

0-2

0-4
Sat 19, Sep-16:30 - Club Friendly
Kidderminster vs Wrexham

0-3

0-4
Sat 19, Sep-21:30 - Club Friendly
L\'Hospitalet vs AE Prat

0-1

1-2
Sat 19, Sep-21:30 - Club Friendly
UD Alzira vs Vilamarxant CF

1-0

2-1
Sat 19, Sep-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Envigado

0-1

0-1
Sat 19, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Boyaca Chico

2-0

4-0
Sat 19, Sep-19:59 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Union Magdalena

1-0

2-1
Sat 19, Sep-21:00 - Costa Rica Division 2
AD Cariari Pococi vs AD Juventud Escazucena


1-0
Sat 19, Sep-04:00 - Costa Rica Division 2
Municipal Garabito vs AD Santa Rosa

0-0

1-1
Sat 19, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs AD Grecia

1-1

3-1
Sat 19, Sep-19:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Istra 1961

1-1

2-2
Sat 19, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs Slaven Belupo Koprivnica

2-2

3-3
Sat 19, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs Dinamo Zagreb B

1-1

2-1
Sat 19, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Hrvatski Dragovoljac vs Inter Zapresic

2-1

3-2
Sat 19, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Bijelo Brdo

0-1

1-1
Sat 19, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs NK Opatija

1-2

1-4
Sat 19, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Junak vs NK Dugopolje

1-1

2-2
Sat 19, Sep-13:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs NK Dugopolje(U19)


2-1
Sat 19, Sep-19:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Hrvatski Dragovoljac(U19)


0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs Slaven Koprivnica(U19)


3-1
Sat 19, Sep-12:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs Varteks Varazdin U19


0-1
Sat 19, Sep-12:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)


2-5
Sat 19, Sep-12:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs Hajduk Split (U19)


0-3
Sat 19, Sep-19:30 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Ethnikos Achnas

1-1

2-2
Sat 19, Sep-21:30 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Karmiotissa Pano Polemidion

1-1

3-1
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Thoi Lakatamias vs PAEEK Keryneias

0-0

0-1
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Digenis Morphou

0-1

2-1
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Ayia Napa

1-0

1-1
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Akritas Chloraka

2-0

3-0
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Asil Lysi

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Onisilos Sotiras

0-1

0-2
Sat 19, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division
Kouris Erimis vs AE Zakakiou

1-1

1-1
Sat 19, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Hradec Kralove

0-0

0-2
Sat 19, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs Fotbal Trinec

2-1

3-1
Sat 19, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs Admira Praha

1-1

4-2
Sat 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs Sokol Hostoun

2-0

2-0
Sat 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Plzen B

0-0

0-2
Sat 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Benesov vs Slavia Prague B

0-2

2-5
Sat 19, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jiskra Usti nad Orlici vs Prepere

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Teplice B

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Pardubice

1-0

3-0
Sat 19, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Ceske Budejovice

0-0

0-0
Sat 19, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs FC Viktoria Plzen

0-2

1-4
Sat 19, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Sigma Olomouc B

3-0

3-3
Sat 19, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Frydek-Mistek

0-1

2-2
Sat 19, Sep-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Odra Petrkovice

0-0

0-0
Sat 19, Sep-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Dolni Benesov vs Hanacka Slavia Kromeriz

0-0

1-3
Sat 19, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vyskov vs Velke Mezirici

1-0

2-0
Sat 19, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-0

1-1
Sat 19, Sep-14:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Meteor Praha(U19)

3-0

7-0
Sat 19, Sep-12:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Pardubice(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Sep-17:30 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Lyngby

1-0

1-0
Sat 19, Sep-15:00 - Denmark - 1. Division
Kolding IF vs HB Koge

2-2

2-4
Sat 19, Sep-15:30 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs Esbjerg FB

1-1

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Viborg vs Skive IK

3-1

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs VSK Aarhus

0-0

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Middelfart

0-2

0-2
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Jammerbugt vs Dalum

2-0

4-1
Sat 19, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs Holstebro BK

2-1

3-1
Sat 19, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe B
KFUM Roskilde vs AB Gladsaxe

0-2

0-4
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Tarnby vs Nykobing FC

1-0

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Bronshoj vs FA 2000

1-1

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Skovshoved vs Vanlose IF

2-2

2-2
Sat 19, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs Sundby BK Women\'s

0-1

0-4
Sat 19, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

3-0

5-0
Sat 19, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-0

2-0
Sat 19, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Odense Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

2-0

4-0
Sat 19, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Romalt Woman\'s vs Aalborg Freja women\'s

3-0

4-1
Sat 19, Sep-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fredensborg Women\'s vs Solrod Women\'s

1-0

2-2
Sat 19, Sep-18:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

0-3

1-3
Sat 19, Sep-17:15 - Denmark Youth U17
Horsens(U17) vs Brondby(U17)

0-2

0-6
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Midtjylland(U17)

1-1

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Aalborg BK(U17)

0-0

3-0
Sat 19, Sep-17:00 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Nordsjaelland (U17)

1-1

1-1
Sat 19, Sep-13:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Midtjylland(U19)

0-2

0-2
Sat 19, Sep-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Aalborg BK(U19)

0-2

1-5
Sat 19, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Horsens(U19) vs Brondby(U19)

0-2

2-4
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Esbjerg FB(U19)

1-0

2-2
Sat 19, Sep-16:00 - Denmark Youth U19
Randers FC(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

3-2

4-4
Sat 19, Sep-01:30 - Ecuador Campeonato Serie B
America de Quito vs Independiente Juniors

1-0

1-0
Sat 19, Sep-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
L.D.U.Portoviejo vs Olmedo Riobamba

0-0

2-1
Sat 19, Sep-19:30 - Egypt Premier League
Tanta vs FC Masr

0-0

0-0
Sat 19, Sep-22:00 - Egypt Premier League
Al Ahly SC vs Masr El Maqassah

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Lincoln City

0-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Wigan Athletic vs Gillingham

1-2

2-3
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Northampton Town

0-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Oxford United vs Sunderland

0-0

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Hull City vs Crewe Alexandra

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Blackpool vs Swindon

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Doncaster Rovers

0-1

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Peterborough United vs Fleetwood Town

0-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Bristol Rovers vs Ipswich

0-0

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Accrington Stanley

0-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Plymouth Argyle

1-2

4-4
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Grimsby Town vs Salford City F.C.

0-1

0-4
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Leyton Orient vs Mansfield Town

0-0

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Cheltenham Town

0-3

0-3
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Colchester United vs Bolton Wanderers

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Exeter City vs Port Vale

0-1

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Morecambe vs Cambridge United

0-3

0-5
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Scunthorpe United

1-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Bradford City AFC

0-0

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Oldham Athletic AFC

0-0

3-0
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Newport County vs Barrow

1-1

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England League Two
Harrogate Town vs Walsall

2-1

2-2
Sat 19, Sep-16:00 - England League Two
Carlisle vs Southend United

2-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Stamford AFC vs Glossop North End


5-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Worksop Town vs Loughborough Dynamo


6-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Mossley AFC vs Ossett United


2-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Newcastle Town FC vs Sheffield FC

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Carlton Town vs Lincoln United


1-3
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Trafford vs Tadcaster Albion

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Dunston UTS vs Marine


2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Pickering Town vs Workington

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Pontefract Collieries vs Runcorn Linnets


1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Brighouse Town vs Clitheroe


1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Ilkeston FC


2-3
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Ashton United

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Hyde United

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs Lancaster City

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Whitby Town

0-0

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Matlock Town

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Radcliffe Borough

2-1

4-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Nantwich Town

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Grantham Town

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Mickleover Sports

1-0

3-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Scarborough Athletic

0-1

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Warrington Town FC

0-2

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Merstham

0-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs East Thurrock United

1-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Bognor Regis Town

0-1

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Worthing

0-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Kingstonian

2-0

5-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Potters Bar Town

0-0

3-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Lewes

2-1

4-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Haringey Borough

0-0

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Horsham

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Margate

0-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Division one
Daventry Town vs Kidlington


1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Division one
Highworth Town vs Willand Rovers


1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Division one
Bristol Manor Farm vs Cirencester Town


0-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Stourbridge

1-2

1-4
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Coalville Town

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Needham Market

1-1

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Alvechurch

2-0

5-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Rushall Olympic

0-0

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Kings Langley

0-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Biggleswade Town

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Banbury United

1-1

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Lowestoft Town

1-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Tamworth

1-1

1-1
Sat 19, Sep-18:15 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Rushden&Diamonds

0-1

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Swindon Supermarine

0-1

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Wimborne Town

3-0

5-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Taunton Town

0-1

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Weston Super Mare

1-2

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Hendon

1-1

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Gosport Borough

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Poole Town

0-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Yate Town

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Hartley Wintney

0-1

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Harrow Borough

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Watford

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Norwich City vs Preston North End

1-2

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Middlesbrough vs AFC Bournemouth

0-1

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Rotherham United vs Millwall

0-0

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Reading vs Barnsley

0-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Wycombe Wanderers

3-0

5-0
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Brentford vs Huddersfield Town

0-0

3-0
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Luton Town vs Derby County

1-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Birmingham

0-0

0-0
Sat 19, Sep-15:30 - England The Championship
Nottingham Forest vs Cardiff City

0-2

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - English Premier League
Leeds United vs Fulham

2-1

4-3
Sat 19, Sep-23:00 - English Premier League
Arsenal vs West Ham United

1-1

2-1
Sat 19, Sep-15:30 - English Premier League
Everton vs West Bromwich(WBA)

2-1

5-2
Sat 19, Sep-20:30 - English Premier League
Manchester United vs Crystal Palace

0-1

1-3
Sat 19, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Viljandi JK Tulevik

0-0

0-1
Sat 19, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Tartu JK Tammeka

1-1

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Tallinna JK Legion

2-0

2-2
Sat 19, Sep-17:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs KI Klaksvik

0-0

0-0
Sat 19, Sep-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs EB Streymur

2-1

4-1
Sat 19, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

0-0

0-2
Sat 19, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PK-35 Vantaa vs JaPS

2-0

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Kiffen vs EPS Espoo

0-0

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs Jakobstads Bollklubb

0-1

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa vs Kiisto

0-1

0-2
Sat 19, Sep-15:00 - Finland Junior League
KuPS Youth vs SJK Akatemia Am


1-0
Sat 19, Sep-19:00 - Finland Junior League
Honka Am vs KaPa Helsinki Youth


2-2
Sat 19, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs SJK Seinajoki

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs IFK Mariehamn

2-0

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs FC Haka

1-0

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - France Ligue 2
Clermont Foot vs Toulouse

1-0

1-1
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Rodez AF

0-2

2-2
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
Le Havre vs Chamois Niortais

0-0

0-1
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
LB Chateauroux vs Amiens SC

0-0

0-0
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
Caen vs FC Chambly

0-0

0-0
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs AC Ajaccio

1-0

2-0
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Valenciennes FC

0-0

1-0
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Guingamp

0-0

0-1
Sat 19, Sep-21:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Nancy

0-0

0-2
Sat 19, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs Fleury Merogis U.S.

0-0

1-0
Sat 19, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Lorient B vs St Pryve St Hilaire

0-1

0-2
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
FC Rouen vs Saint Malo

1-0

1-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Sainte Genevieve Sports vs Guingamp B

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Blois F.41 vs FC Chartres

1-0

2-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs Caen B

0-0

1-0
Sat 19, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs Plabennec

0-1

1-2
Sat 19, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
GFC Ajaccio vs SC Schiltigheim

2-0

4-0
Sat 19, Sep-17:30 - French Championnat Amateur Group B
Belfort ASM FC vs ST Maur Lusitanos

1-0

2-0
Sat 19, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B
L\'Entente SSG vs Metz B

0-0

2-1
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Beauvais vs Paris 13 Atletico

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Saint Quentin

1-0

2-1
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Lens B vs Auxerre B

1-0

2-2
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs CS Sedan Ardennes

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Toulon vs Saint-Priest

1-0

3-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Louhans-Cuiseaux vs Lyonnais B

0-0

2-2
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Andrezieux vs Monts d\'Or Azergues

1-1

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs Aubagne

1-0

1-2
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs Martigues

0-2

0-3
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Marignane Gignac vs Olymplque de Marseille B

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Frejus Saint-Raphael

0-0

1-0
Sat 19, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group D
Yzeure AS vs Stade Montois

0-0

0-0
Sat 19, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs FC Bergerac

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Colomiers

0-0

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Les Herbiers vs Angers II

2-0

4-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Avenir Sportif Beziers vs Angouleme CFC

2-0

4-1
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Romorantin

0-1

0-2
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Canet Roussillon vs Bourges Foot

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Lille U19


1-0
Sat 19, Sep-19:59 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Amiens SC(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Sep-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs ES Troyes AC(U19)


1-0
Sat 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Brest Stade U19


0-1
Sat 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Saint-Etienne U19


3-0
Sat 19, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs AS Monaco

0-1

2-1
Sat 19, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Bordeaux

0-0

2-1
Sat 19, Sep-19:00 - Georgia Cup
Spaeri FC vs Dila Gori

0-0

0-2
Sat 19, Sep-15:30 - Georgia Cup
Gagra Tbilisi vs Dinamo Batumi

1-0

1-0
Sat 19, Sep-16:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs MSV Duisburg

0-1

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs Saarbrucken

1-0

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-1

2-2
Sat 19, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs SC Verl

0-0

0-0
Sat 19, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Munchen 1860

0-1

1-3
Sat 19, Sep-16:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs SpVgg Unterhaching

1-0

2-1
Sat 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Carl Zeiss Jena(U17)

1-0

4-0
Sat 19, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Hannover 96(U17)

0-5

0-8
Sat 19, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Wolfsburg(U17) vs Union Berlin (U17)

0-3

0-5
Sat 19, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

0-3

0-3
Sat 19, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Eintr. Braunschweig(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)

0-3

1-4
Sat 19, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hallescher FC(U17) vs Energie Cottbus(U17)

1-0

1-0
Sat 19, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Eintracht Frankfurt(U17) vs Nurnberg (U17)

1-0

1-3
Sat 19, Sep-12:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FC Heidenheim(U17) vs Stuttgarter Kickers(U17)


1-0
Sat 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Dortmund(U17)

1-1

3-3
Sat 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

3-1

3-1
Sat 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Koln (U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

1-2

2-2
Sat 19, Sep-17:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Hertha BSC Berlin

0-2

1-4
Sat 19, Sep-17:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs SC Freiburg

0-2

2-3
Sat 19, Sep-17:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Hoffenheim

1-2

2-3
Sat 19, Sep-17:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Arminia Bielefeld

0-0

1-1
Sat 19, Sep-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Augsburg

0-1

1-3
Sat 19, Sep-20:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Monchengladbach

1-0

3-0
Sat 19, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Karlsruher SC

1-0

2-0
Sat 19, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs SV Darmstadt 98

2-1

3-2
Sat 19, Sep-15:00 - German Bundesliga 2
Wurzburger Kickers vs FC Erzgebirge Aue

0-0

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs Werder Bremen(U19)

1-2

2-3
Sat 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Chemnitzer(U19)

0-0

1-0
Sat 19, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Magdeburg(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Eimsbutteler TV(U19)

2-0

5-1
Sat 19, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Union Berlin(U19)

1-0

5-2
Sat 19, Sep-12:30 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs Kickers Offenbach U19

2-0

4-0
Sat 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Saarbrucken(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Sep-13:30 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Nurnberg (U19)

1-0

1-1
Sat 19, Sep-14:30 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-0

2-0
Sat 19, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

3-0

5-1
Sat 19, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Greuther Furth(U19)

0-3

1-4
Sat 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
RW Essen(U19) vs RW Oberhausen U19

0-1

2-3
Sat 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs SC Paderborn 07(U19)

1-0

4-0
Sat 19, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs Bischofswerdaer FV 08

3-0

6-2
Sat 19, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs VSG Altglienicke

0-1

0-2
Sat 19, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs Tennis Borussia Berlin

0-1

1-1
Sat 19, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs Carl Zeiss Jena

0-3

1-5
Sat 19, Sep-16:05 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Chemnitzer

1-0

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs FC Oberneuland

0-0

0-1
Sat 19, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs VfV 06 Hildesheim

0-1

0-1
Sat 19, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs Teutonia Ottensen

1-0

2-2
Sat 19, Sep-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs Eintracht Norderstedt

0-1

0-3
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-0

3-0
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs SC Freiburg II

0-4

2-6
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs TSV Schott Mainz

3-0

5-0
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs Eintracht Stadtallendorf

2-0

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs FK Pirmasens

1-1

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs FC Giessen

1-0

1-0
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs TSV Steinbach Haiger

1-3

1-4
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs SSV Ulm 1846

0-0

0-0
Sat 19, Sep-17:30 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs SV Rodinghausen

1-0

2-0
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Bergisch Gladbach 09

0-1

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs Sportfreunde Lotte

0-1

2-1
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs VFB Homberg

1-0

2-1
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs Wegberg-Beeck

0-2

0-2
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs SV Straelen

1-0

2-1
Sat 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Koln Am.

1-1

1-1
Sat 19, Sep-16:15 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs Wuppertaler SV

1-1

3-2
Sat 19, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Grun Weib Neukolln Women\'s vs SV Meppen Women\'s

0-3

0-9
Sat 19, Sep-21:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs AEK Athens

0-0

0-2
Sat 19, Sep-13:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Apollon Smirnis U19

2-0

5-2
Sat 19, Sep-13:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19)

3-0

4-1
Sat 19, Sep-14:30 - Greece U19
Lamia U19 vs OFI Crete(U19)

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-0

2-1
Sat 19, Sep-12:00 - Greece U19
Panaitolikos Agrinio(U19) vs AEK Athens(U19)

0-0

0-1
Sat 19, Sep-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Antigua GFC

0-0

1-1
Sat 19, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Santa Lucia Cotzumalguapa

2-0

2-0
Sat 19, Sep-22:00 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Emmen

1-0

2-1
Sat 19, Sep-23:00 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs SC Heerenveen

0-3

1-3
Sat 19, Sep-18:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs FC Zwolle

0-1

1-1
Sat 19, Sep-20:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Sparta Rotterdam

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:30 - Holland Jupiler League
FC Oss vs SC Cambuur

1-2

2-2
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Reserves League
Emmen Reserve vs SBV Excelsior Reserve

0-1

0-2
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Reserves League
FC Groningen Reserve vs FC Twente Enschede Reserve

3-0

6-0
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Koninklijke HFC

1-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Rijnsburgse Boys

1-1

2-2
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs IJsselmeervogels

1-1

4-1
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Jong Sparta Rotterdam

0-0

0-0
Sat 19, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs HHC Hardenberg

0-1

0-2
Sat 19, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs GVVV Veenendaal

0-0

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs ASWH

0-1

0-1
Sat 19, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs VV Katwijk

1-1

1-1
Sat 19, Sep-11:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Kitchee

0-0

2-1
Sat 19, Sep-22:00 - Hungary Cup
Papai Perutz vs ETO Gyori FC

1-4

2-6
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bodajk vs Erdi VSE

0-1

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
BKV Elore vs Szentlorinc SE

1-1

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Vac-Dunakanyar vs Bekescsaba

1-3

1-4
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Jaszberenyi vs Budaorsi SC

0-1

1-6
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kozarmisleny SE vs Tatabanya

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Mako FC vs Pecsi MFC

0-0

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
MTE Mosonmagyarovar vs BFC Siofok

0-0

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Sarvari FC vs Kaposvari Rakoczi

0-1

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Morahalom VSE vs Gyongyos

0-0

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kecsked KSK vs Kisvarda

0-4

0-10
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Balatonfuredi FC vs DEAC

1-1

2-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Csornai SE vs Dabas-Gyon FC

0-2

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Felsozsolca vs Varfurdo Gyulai Termal FC

2-0

4-1
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Femalk-Dunavarsany vs Korosladany MSK

1-1

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Fuzesgyarmati SK vs Gardony

0-1

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Epitok vs MTK Budapest FC

0-4

0-8
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kiraly SZE vs Bicskei

1-0

2-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Mohacsi TE vs Budafoki MTE

0-2

0-6
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Bataszek SE vs Fehergyarmat

6-0

8-1
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
PTE-PEAC vs STC Salgotarjan

0-3

0-7
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Gazgyar vs Gesztelyi FCE

1-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Sarbogard vs Kazincbarcika

0-1

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kiskunfelegyhazi Htk vs Majosi

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Tihany vs Kecskemeti TE

0-2

0-5
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Abda SC vs Hodmezovasarhely FC

0-0

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Diosjeno SE vs Dorogi FC

0-1

0-5
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Mezokeresztes VSE vs Zalaegerszegi TE

0-4

0-11
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kabai Meteorit vs Nagybajomi AC

0-1

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Mezoturi AFC vs Menfocsanak

1-3

1-9
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Matraterenye vs Cso-Ki Sport

0-0

0-3
Sat 19, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ajka Kristaly vs Lipot Pekseg

0-1

0-7
Sat 19, Sep-15:00 - Hungary Cup
Rackeve VAFC vs Ferencvarosi TC

0-2

1-6
Sat 19, Sep-19:59 - Hungary Cup
Tiszakecske vs Debreceni VSC

0-0

0-2
Sat 19, Sep-16:00 - Hungary Cup
Sajobabony Vegyesz vs Egri FC

0-1

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Hungary Cup
Szarvaskend SE vs Csakvari TK

0-4

1-10
Sat 19, Sep-16:00 - Hungary Cup
Zsambeki SK vs Szabadkikoto

1-0

2-1
Sat 19, Sep-16:30 - Hungary Cup
Bonyhad Volgyseg vs Monori SE

2-1

2-3
Sat 19, Sep-13:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Vasas(U19)

1-3

4-7
Sat 19, Sep-14:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs MTK Budapest FC (U19)

1-0

2-1
Sat 19, Sep-15:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Budapest Honved U19

3-1

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Ferencvarosi TC U19

0-3

0-6
Sat 19, Sep-16:00 - Hungary U19 League
Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs Paksi SE(U19)

2-0

3-1
Sat 19, Sep-18:00 - Iceland Division 2
UMF Selfoss vs Throttur Vogar

0-4

1-4
Sat 19, Sep-18:00 - Iceland Division 2
Dalvik Reynir vs Fjardabyggd

0-2

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs Kordrengir

0-3

0-6
Sat 19, Sep-18:00 - Iceland Division 3
Augnablik vs Ellidi

2-0

4-4
Sat 19, Sep-18:00 - Iceland Division 3
KF Gardabaer vs Alftanes

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - Iceland Division 3
Hottur Huginn vs KFR Aegir


2-4
Sat 19, Sep-00:15 - Iceland Ladies Division 1
Grotta Women\'s vs Keflavik Women\'s

1-1

2-3
Sat 19, Sep-21:00 - Iceland Ladies Division 1
Afturelding/Fram Women\'s vs Fjolnir Women\'s

0-0

1-0
Sat 19, Sep-16:30 - Iceland Ladies Division 1
Tindastoll Neisti Women\'s vs IA Akranes Women\'s

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Fjolnir vs KA Akureyri

1-0

1-1
Sat 19, Sep-19:00 - Iceland U19 League
Vikingur Reykjavik(U19) vs KA Dalvik Reynir(U19)

0-1

0-4
Sat 19, Sep-22:30 - Ireland Premier League
Shelbourne vs Finn Harps

1-0

1-1
Sat 19, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs AC Milan Youth

0-0

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Spal Youth

0-1

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Bologna Youth

0-1

1-2
Sat 19, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Empoli Youth

2-1

3-2
Sat 19, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Sampdoria Youth

1-0

3-0
Sat 19, Sep-22:45 - Italian Serie A
Hellas Verona vs AS Roma

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - Italian Serie A
Fiorentina vs Torino

0-0

1-0
Sat 19, Sep-13:00 - Japan Football League
Honda FC vs MIO Biwako Shiga

3-1

3-1
Sat 19, Sep-13:00 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Bardral Urayasu Futsal

1-0

1-1
Sat 19, Sep-06:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Booulos Nagano Futsal

3-0

6-2
Sat 19, Sep-08:00 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Kitakyushu Futsal

2-2

6-3
Sat 19, Sep-10:30 - Japan Futsal League
Fuchu Athletic FC Futsal vs Fugador Sumida Futsal

1-1

3-3
Sat 19, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs Ehime FC Women\'s

1-0

3-0
Sat 19, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Nittaidai Fields Yokohama Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

1-0

1-0
Sat 19, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Kashima Antlers

1-1

1-2
Sat 19, Sep-13:30 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Shimizu S-Pulse

0-0

0-3
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Sanfrecce Hiroshima

1-1

1-1
Sat 19, Sep-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Gamba Osaka

0-0

0-1
Sat 19, Sep-11:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Yokohama F Marinos

1-3

1-3
Sat 19, Sep-12:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Vissel Kobe

1-1

2-1
Sat 19, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Giravanz Kitakyushu

0-1

0-2
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Fagiano Okayama

2-0

2-1
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Tochigi SC

1-0

2-3
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Avispa Fukuoka

1-1

1-2
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Mito Hollyhock

1-0

3-2
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Tokyo Verdy

0-0

2-1
Sat 19, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Tokushima Vortis

0-0

0-1
Sat 19, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Kyoto Sanga FC

0-0

0-0
Sat 19, Sep-10:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs V-Varen Nagasaki

0-1

2-2
Sat 19, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
Gamba Osaka (U23) vs Vanraure Hachinohe FC

1-1

2-3
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs AC Nagano Parceiro

0-0

0-2
Sat 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs YSCC Yokohama

1-0

1-2
Sat 19, Sep-08:30 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Grulla Morioka

0-0

0-0
Sat 19, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs Gainare Tottori

2-0

4-0
Sat 19, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Fujieda MYFC vs Roasso Kumamoto

0-1

1-2
Sat 19, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Fukushima United FC

0-1

0-2
Sat 19, Sep-12:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Imabari FC

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al Wihdat Amman vs Al Hussein Irbid

0-0

2-1
Sat 19, Sep-20:30 - Jordan Professional Premier League
Ramtha SC vs Shabab AlOrdon

0-1

2-1
Sat 19, Sep-09:00 - Kazakhstan Division 1
Kairat Academy vs Sdyushor 8

0-1

2-3
Sat 19, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League
Taraz vs FC Zhetysu Taldykorgan

0-2

0-2
Sat 19, Sep-09:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Changwon City

0-2

0-5
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Gangneung City

1-0

1-0
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Gimhae City FC

0-0

1-1
Sat 19, Sep-11:00 - Korea K3 League
Gimpo Citizen vs Mokpo City

1-0

1-2
Sat 19, Sep-12:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Daejeon Korail

0-1

1-1
Sat 19, Sep-12:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Chuncheon Citizen

2-1

3-1
Sat 19, Sep-09:00 - Korea K4 League
Pocheon Citizen FC vs Ulsan Citizen

1-0

2-0
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K4 League
Icheon Citizen FC vs Yeoju Citizen FC

1-1

1-2
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Paju Citizen FC

0-1

0-1
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Jinju Citizen FC

1-1

1-2
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Goyang Citizen

1-0

2-2
Sat 19, Sep-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Seoul Jungnang FC

1-0

2-1
Sat 19, Sep-13:30 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Ansan Greeners FC

1-2

1-2
Sat 19, Sep-13:30 - Korea League 2
FC Anyang vs Jeonnam Dragons

1-1

1-2
Sat 19, Sep-11:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Seoul E-Land FC

0-0

1-2
Sat 19, Sep-11:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Jeju United FC

0-2

0-2
Sat 19, Sep-18:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Drenica Srbica

1-0

3-0
Sat 19, Sep-18:00 - Kosovo Super League
Besa Peje vs Ballkani

0-1

1-4
Sat 19, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs JDFS Alberts

0-1

2-2
Sat 19, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Grobina

0-0

0-0
Sat 19, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs Lokomotiv Daugavpils

3-1

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs Super Nova

1-1

2-1
Sat 19, Sep-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs DFK Dainava Alytus

0-0

1-0
Sat 19, Sep-15:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs Vilnius BFA

0-1

2-2
Sat 19, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Kauno Zalgiris II vs Atmosfera Mazeikiai

1-1

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Victoria Rosport

0-1

0-3
Sat 19, Sep-19:59 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Swift Hesperange

1-0

2-2
Sat 19, Sep-21:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Etzella Ettelbruck

0-0

3-0
Sat 19, Sep-21:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Union Titus Petange

2-1

2-1
Sat 19, Sep-21:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Hostert

0-1

1-1
Sat 19, Sep-15:00 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs Windsor Arch Ka I

2-0

4-0
Sat 19, Sep-17:00 - Macao Division 1
Hang Sai vs PSP Macau

1-1

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Pulau Penang FA vs Kuala Lumpur

1-0

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Malaysia Premier League
Perak FA B vs Negeri Sembilan Matrix

0-0

0-0
Sat 19, Sep-17:00 - Malaysia Super League
Johor Darul Takzim vs Selangor FA

1-0

6-1
Sat 19, Sep-17:00 - Malaysia Super League
UiTM FC vs Terengganu

1-1

2-1
Sat 19, Sep-23:15 - Malta Premier League
Mosta FC vs Gudja United

1-0

2-2
Sat 19, Sep-19:00 - Malta Premier League
Zejtun Corinthians vs Santa Lucia

0-1

2-2
Sat 19, Sep-04:30 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Puebla

0-1

0-1
Sat 19, Sep-06:30 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Cruz Azul

1-1

2-3
Sat 19, Sep-02:15 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Deportivo Jalisco

1-0

2-1
Sat 19, Sep-05:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Atletico San Luis II

1-0

2-0
Sat 19, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs Venados FC

0-0

3-0
Sat 19, Sep-01:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Club America Women\'s vs Santos Laguna Women\'s

1-1

2-1
Sat 19, Sep-19:30 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Queretaro U20


2-0
Sat 19, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Pachuca U20


1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Chivas Guadalajara(U20)


1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Iskra-Stal Ribnita vs Flacara Falesti

0-0

3-1
Sat 19, Sep-17:00 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs Olimp Comrat

1-4

1-4
Sat 19, Sep-17:00 - Moldova Division 2
CSF Baliti vs Real Succes

3-1

4-2
Sat 19, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Dacia-Buiucani vs Zimbru Chisinau

1-1

2-1
Sat 19, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Milsami

0-1

1-2
Sat 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Arsenal Tivat

1-1

1-2
Sat 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Kom

0-2

0-2
Sat 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs OFK Igalo

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs FK Ibar Rozaje

1-0

3-0
Sat 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs Jedinstvo Bijelo Polje

1-0

1-4
Sat 19, Sep-22:15 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

0-1
Sat 19, Sep-13:00 - Myanmar National League
Shan United vs ISPE FC

2-1

3-1
Sat 19, Sep-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Yangon United

0-0

0-0
Sat 19, Sep-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Ayeyawady United

0-0

1-2
Sat 19, Sep-06:30 - New Zealand Central Leagues
Miramar Rangers vs Waterside Karori

4-1

8-2
Sat 19, Sep-06:30 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Wairarapa United

1-0

5-0
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs FC Struga Trim-Lum

0-0

1-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Vardar

2-1

2-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FC Plackovica

0-0

0-0
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs FK Skopje

0-1

0-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs KF Veleshta

0-1

1-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs Vardar Forino

0-1

0-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Tikves Kavadarci

0-2

0-3
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs Vlazrimi Kicevo

0-1

0-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Sloga 1934 Vinica vs FK Kozuv

0-1

1-1
Sat 19, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rosoman 83 vs Kamenica-Sasa

1-1

3-2
Sat 19, Sep-21:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs FK Osogovo

0-0

1-1
Sat 19, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
Senja vs IF Floya

0-1

1-1
Sat 19, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Floro

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Moss vs Fredrikstad

0-0

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Kjelsas IL vs Kvik Halden

0-0

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Vard Haugesund vs Flekkeroy IL

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
FK Arendal vs Notodden FK

0-0

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Baerum SK

0-1

1-1
Sat 19, Sep-22:30 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Mjondalen

2-0

2-0
Sat 19, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Molde

1-0

2-1
Sat 19, Sep-03:00 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Sol de America

1-0

3-1
Sat 19, Sep-22:15 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Alianza Lima

0-0

1-1
Sat 19, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Melgar vs Universidad San Martin de Porres

1-0

1-1
Sat 19, Sep-03:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Ayacucho Futbol Club

1-0

1-0
Sat 19, Sep-19:59 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Carlos A. Mannucci

0-0

0-1
Sat 19, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Cracovia Krakow Youth

2-1

4-1
Sat 19, Sep-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs SMS Lodz Youth

2-0

4-2
Sat 19, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Arka Gdynia Youth

0-1

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Gwarek Zabrze Youth


2-1
Sat 19, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Gornik Zabrze

0-2

1-3
Sat 19, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Slask Wroclaw

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Stal Mielec

2-2

4-2
Sat 19, Sep-22:00 - Poland - I liga
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs CWKS Resovia Rzeszow

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:30 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Odra Opole

0-1

1-2
Sat 19, Sep-14:40 - Poland - I liga
Widzew lodz vs Stomil Olsztyn

1-0

2-0
Sat 19, Sep-19:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs LKS Lodz

0-1

1-2
Sat 19, Sep-19:59 - Poland - I liga
GKS Belchatow vs GKS Tychy

0-1

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs GKS Jastrzebie

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:30 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Stal Rzeszow

0-0

0-2
Sat 19, Sep-19:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Chojniczanka Chojnice

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Wigry Suwalki

0-0

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs Motor Lublin

1-0

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs Sokol Ostroda

0-0

0-4
Sat 19, Sep-20:15 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs GKS Katowice

0-2

0-2
Sat 19, Sep-21:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Hutnik Krakow

0-0

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Bytovia Bytow

0-0

1-4
Sat 19, Sep-23:45 - Portugal Campeonato Nacional U23
Leixoes(U23) vs Rio Ave(U23)

0-1

0-1
Sat 19, Sep-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

0-2

1-3
Sat 19, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs SL Benfica B

0-3

0-6
Sat 19, Sep-18:30 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Academico Viseu

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:30 - Portugal Liga de Honora
FC Arouca vs Leixoes

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs Vizela

3-0

4-1
Sat 19, Sep-21:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Cova Piedade

0-2

1-3
Sat 19, Sep-00:15 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Belenenses

0-0

0-1
Sat 19, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs Boavista FC

2-2

3-3
Sat 19, Sep-19:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Sabail

2-1

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Kesla FK

0-0

0-0
Sat 19, Sep-22:45 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC Voluntari

1-0

2-1
Sat 19, Sep-19:59 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Viitorul Constanta

0-1

1-1
Sat 19, Sep-15:30 - Romania - Liga 2
FC Rapid Bucuresti vs Vointa Turnu Magurele

0-0

1-1
Sat 19, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Gloria Buzau

2-1

2-2
Sat 19, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-1

0-1
Sat 19, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs Pandurii Targu Jiu

2-0

4-0
Sat 19, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CSM Resita vs ASU Politehnica Timisoara

0-0

0-0
Sat 19, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs CS Aerostar Bacau

0-0

2-0
Sat 19, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Comuna Recea

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
CS Sanatatea Cluj vs FC Unirea Alba Iulia


1-3
Sat 19, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
ACS Poli Timisoara vs Crisul Chisineu Cris


0-2
Sat 19, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs Pucioasa


1-0
Sat 19, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Husana Husi vs Bradu Borca


5-0
Sat 19, Sep-18:00 - Romania - Liga 3
Avantul Periam vs Soimii Lipova


1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Russia Div 2 Center
FK Kvant Obninsk vs Salyut-Energia Belgorod

0-0

0-0
Sat 19, Sep-15:00 - Russia Div 2 South
FK Biolog vs Anzhi Makhachkala

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
FK Krasnodar III vs PFK Kuban

0-0

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs Akron Togliatti

0-0

0-0
Sat 19, Sep-17:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Shinnik Yaroslavl

1-0

3-0
Sat 19, Sep-14:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Volgar Astrachan

0-1

1-3
Sat 19, Sep-18:30 - Russia First Division
FC Irtysh Omsk vs Krylya Sovetov Samara

0-2

0-4
Sat 19, Sep-19:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Alania Vladikavkaz

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs FK Krasnodar II

2-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Russia First Division
Dinamo Briansk vs Tekstilshchik Ivanovo

0-0

1-0
Sat 19, Sep-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Baltika

0-0

0-0
Sat 19, Sep-16:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Veles Moscow

1-0

2-1
Sat 19, Sep-16:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs Fakel Voronezh

0-1

0-3
Sat 19, Sep-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Ukhta Futsal

2-1

8-1
Sat 19, Sep-14:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

2-0

2-1
Sat 19, Sep-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

1-3

1-6
Sat 19, Sep-17:30 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Zenit St.Petersburg

0-1

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Domagnano

1-0

1-2
Sat 19, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs S.S Pennarossa

1-0

2-0
Sat 19, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs Fiorentino

1-0

4-0
Sat 19, Sep-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Ittihad Youths


1-0
Sat 19, Sep-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Abha Club Youth vs Al-Hilal Youths


1-2
Sat 19, Sep-17:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Ohud Medina Youths

2-0

4-0
Sat 19, Sep-19:20 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Taawon Youths

1-0

2-0
Sat 19, Sep-16:30 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Shabab Youth


2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Livingston F.C.

2-1

3-2
Sat 19, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Hamilton Academical FC

1-1

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs St. Mirren

1-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Ross County

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Cukaricki

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs Mladost Lucani

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga
OFK Backa vs FK Napredak Krusevac

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs FK Buducnost Dobanovci

2-1

2-3
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Kabel Novi Sad

0-1

0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Sloga Kraljevo vs Zemun

1-0

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Dubocica Leskovac vs FK Loznica

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
IMT Novi Beograd vs Radnicki 1923 Kragujevac

0-1

0-1
Sat 19, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs FK Trajal Krusevac

1-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs Kolubara

0-0

2-1
Sat 19, Sep-23:00 - Serie C - Brazil
Sao Bento vs Volta Redonda

0-1

1-1
Sat 19, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
EC Pelotas(RS) vs Marcilio Dias SC

0-0

1-0
Sat 19, Sep-22:30 - Serie D - Brazil
Nacional PR vs Ferroviaria SP

0-1

1-4
Sat 19, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Tupynambas/MG vs Bahia de Feira BA

0-0

2-1
Sat 19, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa RJ vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-0

3-0
Sat 19, Sep-22:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs MFK Zemplin Michalovce

2-0

4-0
Sat 19, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Zlate Moravce

0-0

1-0
Sat 19, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FC Nitra

2-1

3-2
Sat 19, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs SKF Sered

2-2

2-2
Sat 19, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs MSK Puchov

0-0

0-2
Sat 19, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Dukla Banska Bystrica vs Liptovsky Mikul

4-3

4-4
Sat 19, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs STK Samorin

1-0

1-0
Sat 19, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Partizan Bardejov

1-0

1-0
Sat 19, Sep-19:59 - Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MSK Zilina B

1-0

5-0
Sat 19, Sep-21:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Skalica vs FK Poprad

1-0

3-0
Sat 19, Sep-17:45 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs FC Koper

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Celje

0-1

2-2
Sat 19, Sep-22:30 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Radomlje

0-2

0-4
Sat 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Primorje vs NK Smartno

0-0

1-1
Sat 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NS Drava Ptuj vs NK Roltek Dob

1-0

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NK Rudar Velenje

0-2

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Bilje

2-0

5-0
Sat 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Krka

0-2

2-4
Sat 19, Sep-14:30 - South Australian Premier League
Adelaide Vipers vs Adelaide Hills

0-0

1-1
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs West Torrens Birkalla

0-2

1-2
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs White City Woodville

0-2

1-2
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Sturt Lions

0-0

0-1
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Seaford Rangers vs Adelaide Victory

2-2

3-4
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs South Adelaide Panthers

0-1

0-3
Sat 19, Sep-13:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Adelaide Blue Eagles

0-0

1-0
Sat 19, Sep-09:00 - South Australian Super League
Croydon Kings vs Adelaide City FC

2-0

3-2
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Adelaide Comets FC

2-1

3-2
Sat 19, Sep-09:30 - South Australian Super League
Modbury Jets vs Cumberland United FC

1-2

1-2
Sat 19, Sep-11:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Para Hills Knights

0-0

4-0
Sat 19, Sep-07:15 - South Australian Super League Reserves
Campbelltown City SC Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

1-0

2-0
Sat 19, Sep-07:15 - South Australian Super League Reserves
Modbury Jets Reserve vs Cumberland United Reserve

3-0

6-1
Sat 19, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Valencia CF

1-0

2-1
Sat 19, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Getafe vs Osasuna

0-0

1-0
Sat 19, Sep-18:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Eibar

0-0

2-1
Sat 19, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Sabadell

0-1

2-1
Sat 19, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Castellon vs Malaga

0-1

0-1
Sat 19, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs Tenerife

0-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Real Oviedo

0-0

1-1
Sat 19, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Al Merreikh vs Al Rabeta Kosti


4-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Arab vs Al-Hilal Kadougli


2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sudanese Premier League
Merreikh El-Fasher vs Al Shorta Algadarf


3-2
Sat 19, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Khartoum Al Watani vs Hilal Obayed


3-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Al-Hilal Omdurman


0-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Alamal Atbara


1-1
Sat 19, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Hilal Al Fasher vs Ahli Atbara


2-0
Sat 19, Sep-21:00 - Sudanese Premier League
Ahli Al Khartoum vs Alfalah Atbra


1-0
Sat 19, Sep-13:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs MSK Zilina(U19)


0-2
Sat 19, Sep-17:00 - Swden Women Division 2
Hammarby Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

0-1

2-1
Sat 19, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

2-0

3-1
Sat 19, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
Sandvikens IF Women\'s vs Bollstanas SK Women\'s

0-0

1-0
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs Karlslunds IF HFK

1-0

1-1
Sat 19, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs IK Frej Taby

0-0

1-0
Sat 19, Sep-20:30 - Sweden Div 1 Norra
Vasalunds IF vs Team Thoren FF

1-0

4-0
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs IFK Berga

1-2

4-3
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs IFK Lulea

1-1

5-1
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Varnamo vs Skovde AIK

1-0

3-1
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Tvaakers IF

0-0

2-1
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs FC Linkoping City

2-0

3-0
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Qviding FIF

3-0

4-0
Sat 19, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs FK Karlskrona

2-0

6-0
Sat 19, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Lunds BK

0-0

1-1
Sat 19, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS vs Utsiktens BK

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Motala AIF FK vs FC Trollhattan

1-0

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Oddevold vs Ahlafors IF

1-0

5-0
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Savedalens IF

0-1

0-2
Sat 19, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Stenungsunds IF vs Tidaholms

1-0

2-0
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs Vanersborgs IF

0-0

0-1
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Karlstad BK B

0-0

2-0
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Amal vs Vargarda IK

0-0

2-2
Sat 19, Sep-18:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Lidingo FK vs Enskede IK

1-1

2-3
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Gamla Upsala SK vs Skiljebo SK

1-1

1-2
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Fagersta Sodra IK

1-0

7-0
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs Kvarnsvedens IK

0-1

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Fanna BK vs Karlbergs BK

0-1

0-2
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Stockholm Internazionale vs Enkopings SK FK

0-0

0-1
Sat 19, Sep-16:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Stocksund vs Kungsangens IF

1-0

2-0
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs Bodens BK

0-0

0-1
Sat 19, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Notvikens IK

2-0

5-4
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Friska Viljor FC

0-1

1-2
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Stode IF

2-0

3-0
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Taftea IK

2-0

3-2
Sat 19, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Dalstorps IF vs Syrianska FC

0-0

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFK Hassleholm vs FK Almeboda/Linneryd

1-1

2-3
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Husqvarna FF vs Osterlen FF

1-3

1-6
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IK Tord vs Kristianstads FC

3-0

4-0
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFO Bromolla IF vs Nosaby IF

0-1

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs Hassleholms IF

1-0

1-3
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska IF i Norrkoping vs Varmbols FC

1-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs Assyriska FF Sodertalje

0-0

1-2
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Rynninge IK vs Kumla

0-1

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Tyreso FF vs FC Gute

1-0

1-2
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Eskilstuna vs BK Forward

0-1

1-2
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Newroz FC

2-0

3-0
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Atvidabergs FF

0-0

0-1
Sat 19, Sep-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Vinbergs IF

2-0

5-1
Sat 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs FC Rosengard

1-0

1-0
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IF Limhamn Bunkeflo vs IFK Malmo FK

0-0

0-1
Sat 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Onsala BK vs BK Olympic Malmo

1-1

2-2
Sat 19, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Orgryte

0-0

1-1
Sat 19, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs Osters IF

0-1

4-1
Sat 19, Sep-21:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Zurich

1-1

2-1
Sat 19, Sep-21:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs FC Luzern

2-0

2-1
Sat 19, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs Meyrin

1-1

3-1
Sat 19, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Young Boys(U21)

0-2

1-3
Sat 19, Sep-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs Chenois

1-1

1-2
Sat 19, Sep-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs FC Naters

1-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Lausanne Sports(U21) vs US Terre Sainte

0-0

4-1
Sat 19, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs Grasshoppers U21

1-1

2-2
Sat 19, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs SR Delemont

0-0

0-0
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Baden vs Wohlen

1-0

2-1
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Solothurn vs SV Muttenz

3-1

5-1
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Goldau vs FC Biel-Bienne

0-1

0-2
Sat 19, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Linth 04

1-1

2-2
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Red Star Zurich vs FC Paradiso

1-3

2-4
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs Gossau

0-2

3-2
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs SV Hongg

0-1

3-1
Sat 19, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Dietikon vs FC St.Gallen U-21

1-2

1-4
Sat 19, Sep-19:00 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Chiasso

3-0

5-2
Sat 19, Sep-19:30 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs Neuchatel Xamax

2-0

3-1
Sat 19, Sep-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Wil 1900

1-0

1-3
Sat 19, Sep-12:30 - Taipei Women\\\'s Football League
Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Taipei Bear Women\'s

0-0

1-0
Sat 19, Sep-06:00 - Taipei Women\\\'s Football League
Taichung Blue Whale Women\'s vs Hang Yuan Women\'s

1-1

6-2
Sat 19, Sep-10:00 - Taipei Women\\\'s Football League
Hualien Women\'s vs Inter Taoyuan FC Women\'s

2-2

3-3
Sat 19, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs Regar-TadAZ Tursunzoda

1-0

4-0
Sat 19, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
Lokomotiv Pamir vs CSKA Pamir Dushanbe

0-1

3-2
Sat 19, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League
Faizkand vs FK Dushanbe 83

0-1

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Suphanburi FC

0-1

2-1
Sat 19, Sep-14:45 - Thai League 1
Police Tero vs Ratchaburi Mitr Phol

0-0

1-1
Sat 19, Sep-16:00 - Thai League 1
Port FC vs BG Pathum United

0-1

0-1
Sat 19, Sep-17:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Lampang FC

0-1

1-2
Sat 19, Sep-14:45 - Thai League 2
JL Chiangmai United FC vs Sisaket FC

1-0

1-0
Sat 19, Sep-15:00 - Thai League 2
Navy FC vs Uthai Thani Forest

0-0

3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Kasetsart FC

2-0

2-0
Sat 19, Sep-16:00 - Thai League 2
Ranong United FC vs Chiangmai FC

0-2

1-2
Sat 19, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Akhisar Bld.Geng

1-0

1-0
Sat 19, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Balikesirspor

0-0

1-0
Sat 19, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Bursaspor

0-0

0-2
Sat 19, Sep-17:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Trabzonspor

0-0

0-0
Sat 19, Sep-14:30 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Konyaspor

0-0

0-0
Sat 19, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Antalyaspor

1-0

1-1
Sat 19, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Kayserispor

1-0

2-0
Sat 19, Sep-16:00 - UEFA European Womens Chamiponship Qual. Round
Germany Women\'s vs Ireland Women\'s

3-0

3-0
Sat 19, Sep-21:00 - UEFA European Womens Chamiponship Qual. Round
Moldova Women\'s vs Spain Women\'s

0-6

0-9
Sat 19, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Vorskla Poltava

0-1

0-2
Sat 19, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs FC Lviv

0-0

3-1
Sat 19, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs Desna Chernihiv

0-0

1-1
Sat 19, Sep-17:30 - Ukraine Druha Liga
Real Pharma Ovidiopol vs Cherkashchyna-Akademiya


0-2
Sat 19, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga
Dinaz Vyshhorod vs Nyva Vinnitsia


5-1
Sat 19, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21)

0-1

2-3
Sat 19, Sep-17:00 - Ukraine U21 Liga
Olimpic Donetsk(U21) vs FC Mynai(U21)

0-1

0-1
Sat 19, Sep-16:00 - Ukraine U21 Liga
Rukh Vynnyky(U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

1-1

1-1
Sat 19, Sep-22:00 - Uruguay Primera Division
Plaza Colonia vs CA Penarol

0-3

1-3
Sat 19, Sep-17:00 - Uruguay Segunda Division
Central Espanol vs Rampla Juniors FC

1-0

3-2
Sat 19, Sep-02:00 - Uruguay Segunda Division
Tacuarembo vs IA Sud America

1-0

1-2
Sat 19, Sep-15:00 - Uruguay U19 League
Defensor(U19) vs River Plate(U19)


3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Uruguay U19 League
CA Fenix Montevideo(U19) vs CA Rentistas(U19)

0-1

1-1
Sat 19, Sep-23:55 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs FC Dallas

0-1

2-3
Sat 19, Sep-06:00 - USA Major League Soccer
Seattle Sounders vs Los Angeles FC

2-0

3-0
Sat 19, Sep-21:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

0-0

0-0
Sat 19, Sep-21:00 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Greenville Triumph

0-0

0-1
Sat 19, Sep-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs Las Vegas Lights FC

0-0

1-0
Sat 19, Sep-15:15 - Uzbekistan Division 1
Zaamin vs Xorazm Urganch

1-1

2-2
Sat 19, Sep-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Caernarfon

1-0

3-1
Sat 19, Sep-20:45 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Newtown AFC

0-1

2-2
Sat 19, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Inglewood United(U20)


1-2
Sat 19, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Rockingham City(U20)

3-0

6-0
Sat 19, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Perth Glory FC(U20)

0-1

4-2
Sat 19, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Cockburn City (U20)


1-1
Sat 19, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Floreat Athena(U20)


0-5
Sat 19, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs ECU Joondalup(U20)


1-0
Sat 19, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Floreat Athena

1-0

1-2
Sat 19, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Sorrento F.C. vs Cockburn City

0-1

1-1
Sat 19, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Rockingham City

4-0

5-0
Sat 19, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Perth Glory FC Am

0-0

0-0
Sat 19, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Inglewood United

0-1

0-2
Sat 19, Sep-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs ECU Joondalup

1-0

1-1
Sat 19, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Honefoss Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s


3-1
Sat 19, Sep-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Asane Fotball Women\'s vs Fart Women\'s

3-0

4-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.