Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sat 3, Feb 2024

Get all the latest Football Results for Sat 3, Feb 2024.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 3, Feb-10:00 - A-League Men
Western United FC vs Sydney FC

1-2

2-2
Sat 3, Feb-11:00 - A-League Men
Newcastle Jets FC vs Melbourne Victory FC

0-1

1-1
Sat 3, Feb-12:45 - A-League Men
Adelaide United vs Central Coast Mariners FC

0-3

0-4
Sat 3, Feb-00:00 - Africa Cup of Nations
Democratic Rep Congo vs Guinea

1-1

3-1
Sat 3, Feb-21:00 - Africa Cup of Nations
Mali vs Cote d\'Ivoire

0-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Libya Women\'s(U17) vs Senegal Women\'s(U17)


0-3
Sat 3, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Zambia Women\'s U17 vs Tanzania Women\'s U17

3-0

5-0
Sat 3, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Uganda Women\'s U17 vs Cameroon Women\'s (U17)

1-0

1-1
Sat 3, Feb-16:30 - Albania 1st league
Burreli vs KS Korabi Peshkopi

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:30 - Albania 1st league
Lushnja KS vs KS Bylis


0-2
Sat 3, Feb-16:30 - Albania 1st league
FK Vora vs Kastrioti Kruje

2-1

4-2
Sat 3, Feb-16:30 - Albania 1st league
Besa Kavaje vs Tomori Berat


2-0
Sat 3, Feb-16:30 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs Luzi 2008


1-0
Sat 3, Feb-16:30 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Tirana

2-1

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs Skenderbeu Korce

3-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Egnatia Rrogozhine

0-0

1-1
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
MB Rouisset vs JS Ghir Abadla

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
CA Batna vs ES Bouakal

0-0

2-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
ES Sour El Ghozlane vs Hydra AC

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
SCM Oran vs ES Mostaganem

0-1

0-3
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
CR Zaouia vs CRB Adrar

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
IS Tighennif vs JS El Biar

1-0

2-1
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
MC Oran vs CR Beni Thour

1-0

3-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
USM Khenchela vs WA Boufarik

2-0

4-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
CR Bougtob vs JS Saoura

0-0

0-2
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
MO Constantine vs IR Bouhani Tiaret

2-1

4-1
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
WA Tlemcen vs USM Blida

0-0

1-0
Sat 3, Feb-16:45 - Algeria Cup
US Biskra vs AS Bordj Ghedir

1-0

3-0
Sat 3, Feb-23:30 - Andorra Super league
FC Ordino vs Atletic America

1-0

1-0
Sat 3, Feb-03:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Club Comunicaciones(AR)

1-1

1-2
Sat 3, Feb-03:30 - Argentina Prim B Metropolitana
San Martin Burzaco vs Argentino de Merlo

0-0

0-0
Sat 3, Feb-00:15 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Defensores de Cambaceres

1-1

1-1
Sat 3, Feb-03:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Argentino de Rosario

0-0

0-0
Sat 3, Feb-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario Argentino vs Patronato Parana

0-0

1-0
Sat 3, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs San Telmo

0-0

1-0
Sat 3, Feb-15:30 - Asian Cup
Iran vs Japan

0-1

2-1
Sat 3, Feb-19:30 - Asian Cup
Qatar vs Uzbekistan

1-0

1-1
Sat 3, Feb-11:00 - Australia Brisbane Silver Boot
SWQ Thunder vs Sunshine Coast Wanderers FC


0-2
Sat 3, Feb-12:15 - Australia Brisbane Silver Boot
Southside Eagles vs Rochedale Rovers


2-4
Sat 3, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Sorrento Gulls vs Swan United


4-1
Sat 3, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Joondalup City vs Subiaco AFC

1-1

2-2
Sat 3, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Gosnells City vs Balga SC

3-0

3-0
Sat 3, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Cockburn City vs Shamrock Rovers SC

0-0

1-0
Sat 3, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
East Perth FC vs Murdoch University

0-1

2-2
Sat 3, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Wanneroo City vs Dianella White Eagles

0-1

0-2
Sat 3, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs Bayswater City

0-1

2-2
Sat 3, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Fremantle City vs Perth Glory FC Am

1-1

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Inglewood United vs Perth RedStar

0-2

1-3
Sat 3, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Armadale vs Olympic Kingsway SC

1-1

2-2
Sat 3, Feb-07:15 - Australia Women\'s A-League
Western United Women\'s vs Central Coast Mariners Women\'s

2-1

2-1
Sat 3, Feb-10:00 - Australia Women\'s A-League
Adelaide United Women\'s vs WS Wanderers Women\'s

0-1

2-1
Sat 3, Feb-11:00 - Australia Women\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s

1-1

1-2
Sat 3, Feb-12:00 - Australia Women\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs Perth Glory Women\'s

1-1

3-1
Sat 3, Feb-22:15 - Austria Cup
DSV Leoben vs Rheindorf Altach

1-1

2-1
Sat 3, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Sheikh Jamal vs Abahani Chittagong

0-0

0-2
Sat 3, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Fortis Limited vs Brothers Union

1-1

2-2
Sat 3, Feb-15:15 - Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings vs Mohammedan Dhaka

0-1

0-1
Sat 3, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Union Royale Namur

1-2

3-4
Sat 3, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Charleroi B

0-0

1-0
Sat 3, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Lokeren-Temse vs Antwerp B

0-1

0-3
Sat 3, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs URSL Vise

2-2

2-2
Sat 3, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Royal Cappellen FC

1-1

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - Belgian Pro League
RWD Molenbeek vs Standard Liege

1-1

2-2
Sat 3, Feb-21:15 - Belgian Pro League
Kortrijk vs Sporting Charleroi

1-0

1-0
Sat 3, Feb-21:15 - Belgian Pro League
Westerlo vs Oud Heverlee Leuven

0-2

0-3
Sat 3, Feb-23:45 - Belgian Pro League
KRC Genk vs St. Gilloise

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs KV Oostende

0-1

1-2
Sat 3, Feb-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs FCV Dender EH

0-1

2-2
Sat 3, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Zulte Waregem vs SK Beveren

0-1

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Belgium Women 1st National
Club Brugge II Women\'s vs Westerlo Women\'s


0-4
Sat 3, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
FC Alken Women\'s vs ASE De Chastre Women\'s

10-0

17-0
Sat 3, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs Moldavo Women\'s


0-2
Sat 3, Feb-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s

1-0

1-0
Sat 3, Feb-21:00 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women\'s vs Zulte Waregem II Women\'s

3-0

3-1
Sat 3, Feb-22:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women\'s vs RAEC Mons Women\'s


1-0
Sat 3, Feb-16:30 - Belgium Women\'s Premier League
KAA Gent Ladies Women\'s vs Genk Women\'s

0-0

0-1
Sat 3, Feb-22:00 - Belgium Women\'s Premier League
Oud Heverlee Leuven Women\'s vs Club Brugge Women\'s

1-0

4-0
Sat 3, Feb-22:00 - Belgium Women\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

0-0

1-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs America FC Natal RN

0-0

2-1
Sat 3, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Nautico PE vs Botafogo PB

0-1

0-1
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Dom Bosco MT vs Academia MT

0-1

0-2
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs Cruzeiro AL

1-0

2-0
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Rio Negro/AM

2-0

2-0
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional(AM) vs Parintins FC/AM

1-0

1-1
Sat 3, Feb-03:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandense vs SE Gama (DF)

0-0

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Paranoa DF

0-0

0-0
Sat 3, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Santa Maria DF

2-0

6-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Alagoinhas Atletico BA vs Jacobina EC

0-1

0-1
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Botafogo (RJ) vs Nova Iguacu

1-0

2-2
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Marcilio Dias SC

0-0

2-2
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Barbalha vs Maracana CE

0-0

1-2
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Internacional (RS) vs Caxias RS

0-0

2-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiania vs Goianesia GO

1-0

1-0
Sat 3, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Ipatinga (MG) vs Pouso Alegre/MG

1-0

1-0
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Itabirito vs America MG

0-0

0-0
Sat 3, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Primavera SP vs Noroeste SP

0-1

1-2
Sat 3, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Comercial SP vs Sao Bento

0-2

0-3
Sat 3, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa Santista vs Oeste SP

1-0

1-1
Sat 3, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Capivariano FC SP vs Juventus-SP

0-1

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Gremio Prudente

1-1

3-1
Sat 3, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Sao Caetano (SP)


1-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Sertaozinho vs Uniao Sao Joao EC


4-1
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
RB Bragantino B vs Catanduva SP


1-3
Sat 3, Feb-03:00 - Brazil Capixaba
Serra ES vs Jaguare ES

1-0

5-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Rio Branco De Venda Nova ES

0-0

1-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Maranhense Division 1
Sampaio Correa (MA) vs Moto Clube(MA)

1-0

2-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Maranhense Division 1
Pinheiro MA vs Cordino MA

1-0

2-0
Sat 3, Feb-23:15 - Brazil Maranhense Division 1
Chapadinha vs Tuntum(MA)

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Santa Rosa PA vs Ag. Maraba

1-1

1-1
Sat 3, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Caete/PA vs Bragantino PA

1-0

1-1
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Londrina (PR)

0-1

1-1
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Dorense SE

1-0

3-1
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Ivinhema MS

1-0

2-0
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Tocantins De Miracema TO vs Uniao Atletica Carmolandense/TO

0-2

0-2
Sat 3, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Bela Vista TO vs Batalhao TO

2-0

2-0
Sat 3, Feb-23:30 - Brazil Tocantinense League
Capital TO vs Gurupi TO

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Moso Sugar vs Tigre Noir FC


3-2
Sat 3, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Telaviv FC vs Dynamik

1-2

2-4
Sat 3, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Magara Young Boys

0-0

1-0
Sat 3, Feb-15:00 - Cambodia League
Nagaworld FC vs Visakha FC

1-0

3-1
Sat 3, Feb-15:00 - Cambodia League
ISI Dangkor Senchey vs Prey Veng FC

0-1

1-1
Sat 3, Feb-08:00 - Club Friendly
Kagoshima United vs Jubilo Iwata

0-2

0-4
Sat 3, Feb-11:45 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs FC Molodechno

2-0

5-0
Sat 3, Feb-12:00 - Club Friendly
Miedz Legnica vs Qizilqum Zarafshon

0-1

1-2
Sat 3, Feb-12:00 - Club Friendly
Forte Taganrog vs Kuban Holding

1-0

4-0
Sat 3, Feb-12:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs FK Isloch Minsk

0-0

0-1
Sat 3, Feb-12:00 - Club Friendly
Orzel Przeworsk vs Polonia Przemysl

2-0

3-0
Sat 3, Feb-12:30 - Club Friendly
Al-Wakrah SC vs FC Noah


0-1
Sat 3, Feb-12:30 - Club Friendly
Suduva vs Garliava

0-0

1-1
Sat 3, Feb-12:30 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Enskede IK


1-3
Sat 3, Feb-12:30 - Club Friendly
Ceramika Opoczno vs Korona II Kielce

0-2

0-4
Sat 3, Feb-12:30 - Club Friendly
FK Chayka Pesch vs Volgar Astrakhan

0-1

1-1
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Spisska Nova Ves vs Slavia TU Kosice

3-0

4-0
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Unirea Ungheni vs Olimpia Satu Mare

1-0

1-0
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Velke Mezirici vs Hlinsko


1-2
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Metalurgistul Cugir vs Univ. din Alba Iuli

2-2

3-2
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Metaloglobus Bucuresti vs Unirea Slobozia

0-1

0-1
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
MTK Budapest FC B vs Vasas SC II


4-1
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove B vs Vrchovina

1-0

2-1
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
MFK Karvina II vs Unia Turza Slaska

0-2

1-4
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Dinamo Makhachkala vs Borac Banja Luka

1-1

1-1
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Hlucin vs Frydlant nad Ostravici

0-2

1-2
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Godollo vs Gyongyosi

2-0

2-0
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
CSM Slatina vs CSM Alexandria

1-0

2-1
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Baltika Kaliningrad vs Akron Togliatti

2-2

5-3
Sat 3, Feb-13:00 - Club Friendly
Sparta Kolin vs Benatky Nad Jizerou

0-1

1-1
Sat 3, Feb-13:30 - Club Friendly
Dukla Banska Bystrica vs FK Pohronie

2-1

5-2
Sat 3, Feb-13:30 - Club Friendly
Flora Tallinn II vs FC Tallinn

0-2

0-7
Sat 3, Feb-13:30 - Club Friendly
SK Kladno vs Teplice B

0-1

1-3
Sat 3, Feb-13:30 - Club Friendly
FK Pencin Turnov vs Neratovice-Byskovice

2-0

4-0
Sat 3, Feb-13:30 - Club Friendly
Varfurdo Gyulai Termal FC vs Korosladany MSK


1-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Zimbru Chisinau vs Dacia Buiucani

2-0

2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Brabrand IF vs Middelfart

0-0

0-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
KS Wieczysta Krakow vs LKS Goczalkowice Zdroj

0-1

2-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
OFK Mladost DG vs NK Karlovac


0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
REAC vs Cegledi


3-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Radunia Stezyca vs Cartusia Kartuzy

1-0

3-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Arsenal Ceska Lipa vs FC Bohemians 1905 B

1-1

1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
TJ Spartak Myjava vs Banik Lehota pod Vtacnikom

6-0

8-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Tiszaujvaros vs Kisvarda B


2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
ND Beltinci vs NK Varteks Varazdin

0-0

1-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Hodmezovasarhely FC vs Tiszasziget SE


2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Dorogi FC vs Ujpest FC B


1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs FC Sellier & Bellot Vlasim

2-0

4-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Lugano U-21 vs FC Mendrisio Stabio

0-1

1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
SK St Andra vs SV Donau Wien

1-1

2-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Bijelo Brdo vs NK Osijek B

1-2

4-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Cigand SE vs Mandok KSE

1-1

1-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Shakhtar Donetsk vs Hradec Kralove

0-1

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Macva Sabac vs Vointa Lupac

4-0

9-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Fortuna Hjorring Women\'s vs Thisted FC Women\'s

2-0

4-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Sokol Tasovice vs Slovan Rosice

0-5

0-7
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Domzale vs TSV Hartberg

3-2

5-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Tabor Sezana vs NK Orijent Rijeka

0-0

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
POFC Botev Vratsa vs FC Ararat-Armenia

2-2

2-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Minsk vs FC Slutsk

0-0

1-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Usti nad Labem vs Slavia Karlovy Vary

2-0

3-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs Dynamo Moscow

2-2

2-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Karcag SE vs Fuzesgyarmati SK

0-0

1-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
ESMTK Budapest vs Hatvan


1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
SC Sopron vs FC Deutschkreutz


5-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Banik Most Sous vs SK Motorlet Praha

1-0

2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
SK Hranice vs FC Vsetin

4-0

5-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs Lech Poznan B

1-0

3-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Zurich U21 vs YF Juventus Zurich

0-0

3-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Tatabanyai vs Ivancsa


0-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Penzugyor SE vs Bank Dalnoki Akademia


5-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Komloi Banyasz vs Majosi


2-6
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Hajduboszormeny vs Mateszalkai MTK

0-2

0-5
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Komaromi VSE vs Monori SE

0-1

0-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Budaorsi SC vs Erdi VSE

3-0

5-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Gedania Gdansk vs BKS Chemik Bydgoszcz

4-3

4-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Mohacsi TE vs Paksi SE B

0-1

1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Unia Skierniewice vs LKS II Lodz

0-0

2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Dunaujvaros PASE vs Kecskemeti TE B


2-3
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Concordia Chiajna vs FC Arges

0-0

0-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Csepel vs BKV Elore


1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Inter Bratislava vs FK Nove Zamky

1-0

6-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
STK Samorin vs OK Castkovce

1-0

5-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Plzen B vs FK Pribram

0-0

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
PTE-PEAC vs Szentlorinc SE

2-0

2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
VfB Hohenems vs FC Dornbirn

0-0

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Balatonlelle SE vs Kaposvari Rakoczi


0-7
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Piast Gliwice


0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
Budapest Honved II vs XV Keruleti Issimo


1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Silon Taborsko vs Jiskra Domazlice

0-0

2-1
Sat 3, Feb-14:00 - Club Friendly
NK Rogaska vs Kolubara

2-0

5-1
Sat 3, Feb-14:15 - Club Friendly
Slavia Prague B vs Viktoria Zizkov

1-0

2-2
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
KS Wiazownica vs Wisloka Debica


1-2
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
Odra Opole vs MKS Kluczbork

3-0

5-0
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
Hellerup IK vs Hillerod Fodbold

2-2

3-3
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
Dnepr Mogilev vs FC Shakhter Soligorsk

0-0

0-0
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
Polonia Bytom vs Sandecja Nowy Sacz

2-1

3-1
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
Brno B vs Unicov

0-1

0-2
Sat 3, Feb-14:30 - Club Friendly
Hodonin Sardice vs Malzenice


1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
VfB Stuttgart II vs FSV 08 Bissingen

2-0

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
GKS Katowice vs Hutnik Krakow

2-0

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
TSG Backnang vs Neckarsulmer Sport-Union

1-0

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Strommen vs Skjetten

1-0

3-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Slask Wroclaw vs KKS 1925 Kalisz

1-0

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Kauno Zalgiris vs Banga Gargzdai

0-3

1-3
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
CSC Dumbravita vs FC Zalau

0-1

0-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
SalPa Salo vs EPS Espoo


2-2
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
SC Gleisdorf vs Koflach

2-0

2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Eskilsminne IF vs Hittarps IK

1-1

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
IK Oddevold vs Stenungsunds IF

2-1

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Blekitni Stargard Szczecinski vs Vineta Wolin

1-0

3-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Rakow Czestochowa B vs Garbarnia Krakow

0-1

2-3
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
UC Dublin(UCD) vs St. Patrick\'s

0-0

1-3
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Legia Warszawa B vs Zawisza Bydgoszcz

2-1

2-2
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs Wislanie Jaskowice

0-0

1-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Nagykanizsai vs Csornai SE

2-1

3-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
TSV Hartberg B vs SV Oberwart Rotenturm

0-3

0-7
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
SV Heimstetten vs TSV Buchbach

1-1

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
III.Keruleti TVE vs FC Dunafoldvar

1-0

2-2
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Dinamo Brest vs Volna Pinsk

1-1

5-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Elana Torun vs Olimpia Grudziadz

0-0

0-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
ASV Drassburg vs Bad Sauerbrunn

1-1

4-3
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Dziugas Telsiai vs Babrungas


2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
1. FC Tatran Presov vs Humenne

0-0

2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Sleza Wroclaw vs LZS Starowice Dolne

1-0

2-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Tiszafuredi VSE vs Szolnoki MAV FC

3-1

4-6
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
First Vienna FC Women\'s vs MTK Budapest Women\'s

0-0

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs FK Zeleziarne Podbrezova

2-0

5-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Wisla Pulawy vs Siarka Tarnobrzeg

1-0

2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
BK Frem vs Bronshoj

2-0

4-3
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
FK Dimitrovgrad vs Rozova Dolina

2-0

3-0
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
LKS Lagow vs Orleta Kielce


5-2
Sat 3, Feb-15:00 - Club Friendly
Szekszardi UFC vs Martfui LSE


1-2
Sat 3, Feb-15:15 - Club Friendly
Gornik Zabrze II vs SK Hanacka Slavia Kromeriz


2-3
Sat 3, Feb-15:15 - Club Friendly
Stal Rzeszow vs Gornik Leczna

1-1

3-2
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Pirin Blagoevgrad vs Lokomotiv Sofia

1-0

3-1
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Lisen vs FC Petrzalka

1-0

2-1
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
FK Gigant Saedinenie vs FC Maritsa Plovdiv

0-0

0-0
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Diosgyori VTK Women\'s vs MFK Ruzomberok Women\'s

2-1

6-1
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Karlbergs BK vs Hammarby TFF

4-0

9-0
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
FC Hebar Pazardzhik vs CSKA 1948 Sofia

0-1

0-2
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Naestved vs Fremad Amager

0-0

0-3
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Swidniczanka Swidnik vs Tomasovia

2-0

4-0
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Ullern vs Frigg FK


3-2
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Stomil Olsztyn vs LKS Lomza

0-0

0-1
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Jaroslaw vs Izolator Boguchwala

2-0

2-1
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
Suduva vs Wigry Suwalki

1-0

1-1
Sat 3, Feb-15:30 - Club Friendly
KS Wiazownica vs Wisloka Debica


2-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Kilia Kiel vs SV Eichede

0-1

1-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Jitex BK Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s


2-4
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Wisla Plock vs Lech Poznan


0-4
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Koper vs FK Sarajevo

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
DAC Dunajska Streda vs FC Fastav Zlin

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Radnicki 1923 Kragujevac vs OFK Beograd

0-1

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Puskas Akademia B vs Eger SE

1-0

4-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Esbjerg FB vs Holstebro BK

0-2

2-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Notodden FK vs Stromsgodset B

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
SK Sigma Olomouc vs Vejle

0-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Polonia Warszawa vs Gloria Buzau

0-1

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Victoria Bardar vs Saxan Ceadir Lunga

0-2

0-3
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
IF Lyseng vs Thisted FC


2-3
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Orebro vs IK Brage

1-1

1-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Blansko vs Brno(U19)

2-1

6-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Roskilde vs Vanlose IF

1-0

2-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Kongsvinger vs Elverum

2-1

4-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Unirea Dej vs CSM Deva

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Torns IF vs BK Olympic Malmo

4-0

4-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Avia Swidnik vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-1

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Beroe vs Lokomotiv Plovdiv

1-1

3-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
TSV Schott Mainz vs Blau Weiss Karbach

1-0

4-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Orn-Horten vs Lokomotiv Oslo

0-2

0-3
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
HNK Sibenik vs SK Austria Klagenfurt

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Gamla Upsala SK Women\'s vs Bollstanas SK Women\'s

1-1

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Stuttgarter Kickers vs FV Illertissen

1-0

2-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Memmingen vs FC Sonthofen

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Hammarby Women\'s vs Valerenga Women\'s

1-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Asker Fotball vs Baerum SK

1-0

3-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Sileks Kratovo vs Pogradeci

2-0

2-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs Tvaakers IF

0-1

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Metalist 1925 Kharkiv vs Levadia Tallinn

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
MSK Zilina B vs Sigma Olomouc B

3-0

3-3
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
AC Horsens vs Ostersunds FK

3-0

3-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Loznica vs Radnik Bijeljina


1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Zvijezda 09 vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
CSKA Sofia vs FC Bohemians 1905

1-0

2-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Ullensaker/Kisa IL vs Eidsvold TF

1-0

1-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Sandefjord vs Moss

1-2

2-3
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Angelholms FF vs Lunds BK

2-0

3-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Teteks Tetovo vs FK Bashkimi

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Degerfors IF vs Skovde AIK

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
NS Mura vs NK Bistrica

1-0

2-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Slavoj Trebisov vs Rimavska Sobota

1-0

6-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
GOSK Gabela vs FK Sutjeska Niksic

0-3

2-5
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Brommapojkarna vs Taby

4-0

7-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
United Nordic vs Haninge


3-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Spartak Subotica vs FK Indjija

0-0

0-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Kolding BK Women\'s vs Brondby Women\'s

0-1

0-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs Polonia Sroda Wlkp.

0-1

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Olimpija Ljubljana vs Wolfsberger AC

0-1

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Sandvikens IF vs Sandvikens AIK

3-0

7-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs Helsingborgs IF

0-1

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Petrocub HIncesti vs FC Milsami

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Detonit Plackovica vs Kamenica Sasa


2-1
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Levski Sofia B vs Botev Plovdiv II

0-1

0-3
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Gjellerasen IF vs Oppsal

1-1

1-2
Sat 3, Feb-16:00 - Club Friendly
Bregalnica Stip vs FK Dubocica Leskovac

3-0

5-1
Sat 3, Feb-16:15 - Club Friendly
FC Elva vs Tabasalu JK Charma

1-1

1-4
Sat 3, Feb-16:15 - Club Friendly
Zaglebie Lubin B vs GKS Jastrzebie

1-0

3-1
Sat 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Grazer AK vs ASK Voitsberg

1-3

2-4
Sat 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs FC Vitebsk

0-2

1-2
Sat 3, Feb-16:30 - Club Friendly
TSV Hartberg vs Rukh Lviv

0-1

1-1
Sat 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Skra Czestochowa vs Slask Wroclaw B

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Jonkopings BK vs Norrby IF

1-4

1-4
Sat 3, Feb-16:30 - Club Friendly
Gornik Zabrze vs MFK Ruzomberok

0-0

4-0
Sat 3, Feb-16:45 - Club Friendly
Avangard Kursk vs Khimik Dzerzhinsk

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:45 - Club Friendly
Vasalunds IF vs Sollentuna FK

3-1

3-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
HNK Cibalia vs Dilj


6-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Wohlen vs FC Tuggen


1-5
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Osters IF vs Falkenbergs FF

2-1

2-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
IFK Varnamo vs Orgryte

0-0

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Javor Ivanjica vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Greve vs Karlslunde

1-0

3-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs FC Coburg


6-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Altach/Vorderland Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s

1-2

2-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Pari Nizhny Novgorod vs Al-Fayha

0-0

1-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Bahlinger SC vs SC Lahr

1-0

4-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Bregenz vs FV Ravensburg

0-0

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs Vasteras SK

0-2

1-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
VSK Aarhus vs Vejgaard BK

2-0

3-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Zlin B vs Lisen B

1-0

3-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
CS Mioveni vs Muscelul Campulung Elite

2-1

5-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
VfR Wormatia Worms vs Rot Weiss Walldorf

1-1

1-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Elana Torun vs Mławianka Mława

1-1

2-5
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Kozuv Gevgelija vs Belasica Strumica

1-1

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Viking B vs Vard Haugesund

2-2

3-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
TSG Pfeddersheim vs TuS Koblenz

0-3

1-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Marienlyst vs Naesby BK

1-1

3-4
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
VfR Aalen vs FSV Hollenbach

0-0

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Sion II vs Bulle


3-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
ND Primorje vs NK Radomlje


0-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
MFK Karvina vs MFK Skalica

0-0

2-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Eintracht Frankfurt Am vs Greuther Furth B

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Umea FC vs Skelleftea FF

2-0

4-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Fluminense (RJ) Women\'s

0-0

3-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
ND Gorica vs NK Roltek Dob

1-0

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Wiener Viktoria vs SC Ritzing

0-0

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Wisla Pulawy vs KSZO Ostrowiec

0-0

2-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Utsiktens BK vs Landskrona BoIS

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FSV Frankfurt vs Nurnberg B

0-1

0-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Viktoria Aschaffenburg vs Bayern Alzenau

0-1

0-3
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Domzale vs NK Brinje Grosuplje

1-0

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Skeid Oslo vs Nordstrand

0-1

0-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
SK Sturm Graz Amat. vs Tolmin

2-1

6-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Neulengbach Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

1-0

1-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
KSV Hessen Kassel vs Hunfelder SV


1-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Egersunds IK vs FK Vidar

2-1

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Raufoss vs Valerenga

1-0

1-2
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Zeleznicar Pancevo vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

1-0

2-0
Sat 3, Feb-17:00 - Club Friendly
Mladost GAT Novi Sad vs Tekstilac Odzaci

0-1

1-1
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Liefering vs Dukla Praha

0-0

2-1
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Biel-Bienne vs Yverdon II

3-0

6-1
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
SK Austria Klagenfurt vs Zrinjski Mostar

0-1

0-3
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
Al-Gharafa SC vs Al-Hilal SFC

0-0

1-2
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

2-0

6-0
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
Slavia Mozyr vs Niva Dolbizno

3-0

6-0
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
WAF Vorwarts Brigittenau vs SC Retz


0-1
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
FK Ohrid 2004 vs Pelister Bitola

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:30 - Club Friendly
Polonia Bytom vs Podhale Nowy

1-0

1-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Meyrin vs Bavois

0-1

0-2
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Jadran Luka Ploce vs Zadar

1-0

1-2
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Ilves Tampere II vs FC Jazz Pori

1-0

1-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
College Corinthians vs Carrigaline United

0-0

0-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Eskilstuna United DF Women\'s vs IFK Goteborg Women\'s

2-3

2-4
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Rabotnicki Skopje vs GKS Tychy

1-0

1-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Athlone Women\'s vs Bohemians Women\'s

1-0

2-2
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
SpVgg Bayreuth vs DJK Gebenbach

3-0

4-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Rubin Kazan vs Volgar Astrakhan

0-2

0-2
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
KFC Komarno vs Gabcikovo


2-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Backa Topola vs AIK Solna

2-0

2-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
LNZ Cherkasy vs FK Liepaja

2-0

3-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
JaPS vs Klubi 04

0-2

1-4
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Oskarshamns AIK vs IFK Berga

0-0

0-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
TSV Abtswind vs Wurzburger Kickers

0-4

0-4
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
DJK Vilzing vs SSV Jahn Regensburg II

1-0

2-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger vs FV Engers 07

1-0

1-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Torslanda IK vs Ockero

0-0

0-0
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Linkopings FC Women\'s vs Orebro Women\'s

1-1

2-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Aarhus AGF Youth vs Polissya Zhytomyr(U21)


0-1
Sat 3, Feb-18:00 - Club Friendly
Krasnodar FK vs Rodina Moscow

2-0

3-0
Sat 3, Feb-18:30 - Club Friendly
Obolon Brovar Kiev vs FC Ahal

2-0

3-1
Sat 3, Feb-18:30 - Club Friendly
Mlada Boleslav vs Ludogorets Razgrad

1-1

1-1
Sat 3, Feb-18:30 - Club Friendly
FC Shakhtar Donetsk vs FK Velez Mostar

2-2

2-3
Sat 3, Feb-18:30 - Club Friendly
Rotor Volgograd vs FK Chayka Pesch

1-1

1-1
Sat 3, Feb-18:30 - Club Friendly
FC Lichtenfels vs Eintracht Bamberg

0-3

0-5
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Civil Service Strollers FC vs Albion Rovers FC

2-0

4-2
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Spartak Myjava Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

0-4

0-6
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
FK Jablonec vs Veres Rivne

0-1

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
St. Mochtas vs St. Patrick\'s

2-2

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
HNK Sibenik vs Zrinjski Mostar

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Alingsas Women\'s vs Trelleborgs FF Women\'s

2-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Assyriska FF Sodertalje vs IFK Stocksund

2-0

4-1
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Hegelmann Litauen vs FK Panevezys


1-3
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
FBK Karlstad vs Herrestads AIF


3-1
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
FC Stockholm Internazionale vs IK Sleipner

2-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
USV St. Anna vs Ilzer SV

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Bayern Munich B vs SV Ried

0-2

0-2
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Rodange 91 vs CS Sedan Ardennes


2-0
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
AIK Solna Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

0-3

1-4
Sat 3, Feb-19:00 - Club Friendly
Ceske Budejovice B vs 1. SC Znojmo

0-2

2-4
Sat 3, Feb-19:30 - Club Friendly
Kvik Halden vs Follo

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:30 - Club Friendly
Lorenskog vs Grorud IL


0-4
Sat 3, Feb-19:59 - Club Friendly
FC Differdange 03 vs Alisontia Steinsel


3-0
Sat 3, Feb-19:59 - Club Friendly
Znicz Pruszkow vs Pogon Siedlce


2-1
Sat 3, Feb-19:59 - Club Friendly
Szabadkikoto vs Hungary Kelen sc


3-1
Sat 3, Feb-19:59 - Club Friendly
SpVg Schonnebeck vs SpVg Frechen 20

1-0

3-0
Sat 3, Feb-21:00 - Club Friendly
KFC Uerdingen 05 vs SC Kapellen-Erft

0-1

4-1
Sat 3, Feb-22:00 - Club Friendly
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs Haladas Viktoria Women\'s

0-0

1-0
Sat 3, Feb-22:00 - Club Friendly
Shelbourne vs Cork City F.C.

2-0

2-0
Sat 3, Feb-22:30 - Club Friendly
Evergreen FC vs Wexford F.C.

5-0

5-0
Sat 3, Feb-23:00 - Club Friendly
Saku Sporting Women\'s vs Tabasalu Women\'s

1-0

1-0
Sat 3, Feb-23:30 - Club Friendly
Longford Town vs Galway United

0-0

0-3
Sat 3, Feb-03:10 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Atletico Bucaramanga

0-1

0-1
Sat 3, Feb-01:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Union Magdalena

0-1

0-2
Sat 3, Feb-05:40 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Atletico Huila

1-1

2-1
Sat 3, Feb-01:00 - CONCACAF Women Under 17
Canada Women\'s(U17) vs Puerto Rico Women\'s(U17)

4-0

5-0
Sat 3, Feb-22:00 - CONCACAF Women Under 17
El Salvador Women\'s(U17) vs Haiti women\'s(U17)

1-2

3-5
Sat 3, Feb-00:00 - Costa Rica Division 2
Jaco Rays vs Marineros De Puntarenas

1-0

1-1
Sat 3, Feb-00:00 - Costa Rica Division 2
Escorpiones Belen vs Limon Black Star

1-0

1-2
Sat 3, Feb-00:00 - Costa Rica Division 2
Antioquia vs Quepos Cambute

1-0

1-0
Sat 3, Feb-04:00 - Costa Rica Division 2
Guadalupe FC vs Consultants Moravia

0-0

2-1
Sat 3, Feb-17:50 - Croatia 1.HNL
Slaven Belupo Koprivnica vs Rudes Zagreb

1-0

4-0
Sat 3, Feb-20:30 - Croatia 1.HNL
NK Osijek vs Hajduk Split

0-0

1-1
Sat 3, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
MEAP Nisou vs PO Ahironas-Onisilos

2-1

2-2
Sat 3, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Peyia 2014

1-0

1-0
Sat 3, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Akritas Chloraka

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Hemel Hempstead Town

0-1

4-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Aveley vs Worthing

0-1

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Taunton Town

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Torquay United vs St Albans City

0-3

0-4
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Weston Super Mare

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Eastbourne Borough

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Farnborough FC vs Dartford

0-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Chelmsford City

0-1

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Chippenham Town

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Yeovil Town

2-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Dover Athletic

3-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Truro City

1-0

2-1
Sat 3, Feb-16:30 - England FA Women Super League
Aston Villa Women\'s vs Bristol City Women\'s

1-1

2-2
Sat 3, Feb-16:30 - England League One
Oxford United vs Reading

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Barnsley

0-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Port Vale

1-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Exeter City vs Bristol Rovers

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Derby County

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Wycombe Wanderers

0-2

1-3
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Stevenage FC vs Blackpool

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Portsmouth vs Northampton Town

2-0

4-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Leyton Orient vs Carlisle

2-1

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Peterborough United vs Wigan Athletic

0-1

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Lincoln City

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Cambridge United

1-1

1-2
Sat 3, Feb-16:45 - England League Two
Newport County vs Swindon

0-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Accrington Stanley vs Grimsby Town

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Wrexham

2-1

3-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Stockport County vs Harrogate Town

1-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Gillingham vs Walsall

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Morecambe

1-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Barrow vs Milton Keynes Dons

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Sutton United vs Doncaster Rovers

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Colchester United vs Forest Green Rovers

0-2

3-3
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Notts County

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Crewe Alexandra

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs AFC Wimbledon

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Bridlington Town


3-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Division one
Sheffield FC vs Liversedge


1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Division one
Newcastle Town FC vs Widnes FC


1-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Division one
Shepshed Dynamo vs Boldmere St Michaels


1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Gainsborough Trinity

0-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Basford United F.C.

1-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Matlock Town

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Macclesfield Town vs Bamber Bridge

1-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Morpeth Town

3-1

4-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Workington

2-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Worksop Town vs Ashton United

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs Bradford Park Avenue

2-2

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Ilkeston Town vs Marine

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe FC vs Guiseley

2-2

3-4
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Cheshunt

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Dulwich Hamlet

0-2

1-4
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Concord Rangers

2-0

4-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Cray Wanderers

0-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Whitehawk vs Chatham Town

0-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Hastings United

0-2

1-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Bognor Regis Town

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Lewes

2-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hashtag United vs Horsham

1-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Canvey Island vs Enfield Town

0-0

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Billericay Town vs Folkestone Invicta

0-2

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs AFC Telford United

0-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Hitchin Town

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Kettering Town vs Long Eaton United

0-1

1-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Leamington

0-1

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Leiston FC

0-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Stamford AFC

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
AFC Sudbury vs Mickleover Sports

1-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Berkhamsted FC

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Halesowen Town

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs St Ives Town

0-0

0-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Didcot Town vs Dorchester Town

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Winchester City vs Chesham United

0-1

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Sholing FC vs Beaconsfield Town F.C.

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Tiverton Town

1-2

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Walton & Hersham vs Basingstoke Town

1-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Hungerford Town

0-1

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Hanwell Town

0-2

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs AFC Totton

0-1

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Merthyr Town

0-1

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Bracknell Town vs Salisbury City

1-0

2-1
Sat 3, Feb-00:00 - England The Championship
Bristol City vs Leeds United

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Norwich City vs Coventry City

0-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Hull City vs Millwall

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Plymouth Argyle

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Rotherham United vs Southampton

0-2

0-2
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Birmingham

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Queens Park Rangers

0-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Ipswich

3-0

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Watford vs Cardiff City

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Sheffield Wed

0-0

4-0
Sat 3, Feb-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Leicester City

0-2

0-5
Sat 3, Feb-16:00 - England U21 League Cup
AFC Bournemouth(U21) vs Norwich City U21

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:00 - England U21 League Cup
Tottenham Hotspur U21 vs Peterborough United(U21)

0-2

0-3
Sat 3, Feb-16:30 - English Premier League
Everton vs Tottenham Hotspur

1-2

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Crystal Palace

3-0

4-1
Sat 3, Feb-19:00 - English Premier League
Burnley vs Fulham

0-2

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - English Premier League
Newcastle vs Luton Town

2-2

4-4
Sat 3, Feb-21:30 - English Premier League
Sheffield United vs Aston Villa

0-4

0-5
Sat 3, Feb-15:30 - Finland League Cup
Lahti vs Ekenas IF

0-1

2-1
Sat 3, Feb-16:00 - Finland League Cup
Gnistan vs HJK Helsinki

1-1

1-2
Sat 3, Feb-16:00 - Finland League Cup
Inter Turku vs IFK Mariehamn

0-1

0-2
Sat 3, Feb-16:45 - Finland League Cup
SJK Seinajoki vs AC Oulu

0-1

0-2
Sat 3, Feb-16:45 - Finland League Cup
Ilves Tampere vs VPS Vaasa

2-1

3-1
Sat 3, Feb-16:00 - Finland Ykkonen Cup
KTP Kotka vs JIPPO

0-1

1-1
Sat 3, Feb-16:30 - Finland Ykkonen Cup
Turun Palloseura vs Jaro

0-1

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - Finland Ykkonen Cup
PK-35 Vantaa vs Mikkelin Palloilijat

1-1

1-3
Sat 3, Feb-18:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs AS Saint-Etienne

0-0

1-0
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
US Concarneau vs Valenciennes FC

0-0

1-0
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
Guingamp vs FC Annecy

1-2

1-4
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
Stade Lavallois MFC vs Quevilly Rouen

0-2

2-4
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs AJ Auxerre

1-1

2-2
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs Paris FC

0-0

1-1
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Bordeaux

0-0

2-1
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Caen

2-0

5-1
Sat 3, Feb-22:00 - France Ligue 2
Angers SCO vs Rodez AF

1-1

2-1
Sat 3, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Hyeres vs Evian Thonon Gaillard

0-0

1-0
Sat 3, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Aubagne vs Olympique Ales

1-0

1-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Cannes AS vs Jura Sud Foot

1-1

2-1
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
RC Grasse vs Frejus Saint-Raphael

1-0

1-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Toulouse B vs Toulon

1-0

1-2
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
St Pryve St Hilaire vs La Roche VF

0-0

0-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Blois F.41 vs FC Libourne

1-1

1-2
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Trelissac vs FC Bergerac

0-1

0-2
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Bourges 18 vs Paris 13 Atletico

0-1

1-1
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Angers II vs Romorantin

0-1

1-2
Sat 3, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Avoine vs Saumur OL.

1-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Bastia Borgo vs Lorient B

0-0

1-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
US Boulogne vs Aubervilliers

2-0

4-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Voltigeurs Chateaubriant vs FC Chambly

0-0

0-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Dinan Lehon FC vs Granville

0-0

1-2
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
AF Virois vs Racing Club de France

0-2

0-2
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Beauvais vs Saint Malo

0-0

0-0
Sat 3, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Colmar vs AS Furiani Agliani

0-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Haguenau vs Feignies Aulnoye

0-0

1-3
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Racing Besancon vs Auxerre B

1-3

2-3
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
FC 93 Bobigny vs Wasquehal

1-0

2-0
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs Fleury Merogis

0-2

0-4
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Macon vs Biesheim

1-2

2-2
Sat 3, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
US Creteil-Lusitanos vs Saint Quentin

1-2

2-3
Sat 3, Feb-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens(U19) vs Quevilly US(U19)


4-1
Sat 3, Feb-00:00 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

1-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - French Feminines D1
Le Havre Women\'s vs Saint-Etienne Women\'s

2-0

4-2
Sat 3, Feb-17:30 - French Feminines D1
Lyonnais Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

3-1

4-1
Sat 3, Feb-17:30 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Guingamp Women\'s

1-1

1-1
Sat 3, Feb-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

1-0

1-0
Sat 3, Feb-06:00 - Friendly Internationals
Costa Rica vs El Salvador

1-0

2-0
Sat 3, Feb-12:00 - Friendly Internationals
Korea Republic(U23) vs Arka Gdynia

0-1

0-1
Sat 3, Feb-15:00 - Friendly Internationals
Paraguay Women\'s(U17) vs Chile Women\'s(U17)

1-1

1-2
Sat 3, Feb-15:00 - Friendly Internationals
England Women\'s(U17) vs Netherlands Women\'s(U17)

3-0

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Netherlands Women\'s(U16) vs Brazil Women\'s(U17)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-21:05 - Friendly Internationals
Portugal Women\'s U16 vs Germany Women\'s(U16)

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:00 - German 3. Liga
FC Erzgebirge Aue vs Munchen 1860

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:00 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs SSV Ulm 1846

1-0

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs SC Verl

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Sandhausen vs Hallescher FC

1-0

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - German 3. Liga
RW Essen vs SC Freiburg II

1-2

4-3
Sat 3, Feb-19:30 - German 3. Liga
Arminia Bielefeld vs Viktoria Koln

0-1

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Holstein Kiel(U17)


1-1
Sat 3, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs VfB Stuttgart(U17)


0-2
Sat 3, Feb-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Werder Bremen

0-1

0-1
Sat 3, Feb-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs VfB Stuttgart

1-2

1-3
Sat 3, Feb-18:30 - German Bundesliga
SV Darmstadt 98 vs Bayer Leverkusen

0-1

0-2
Sat 3, Feb-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Monchengladbach

1-1

3-1
Sat 3, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs Augsburg

1-0

1-1
Sat 3, Feb-21:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Eintracht Frankfurt

0-0

2-0
Sat 3, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Greuther Furth

2-1

3-2
Sat 3, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Schalke 04 vs Eintracht Braunschweig

0-0

1-0
Sat 3, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs VfL Osnabruck

1-1

2-2
Sat 3, Feb-23:30 - German Bundesliga 2
Hertha BSC Berlin vs Hamburger

0-0

1-2
Sat 3, Feb-15:00 - German Frauen Bundesliga
RB Leipzig Women\'s vs Koln Women\'s

1-0

2-1
Sat 3, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women\'s vs Nurnberg Women\'s

0-0

4-0
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg(U19) vs Werder Bremen(U19)

4-1

9-1
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs St. Pauli(U19)

2-0

2-2
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hansa Rostock(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

1-2

1-4
Sat 3, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Union Berlin(U19)

0-3

0-4
Sat 3, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs SV Meppen U19

0-1

2-1
Sat 3, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs Carl Zeiss Jena(U19)

1-0

3-0
Sat 3, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs FC Ingolstadt(U19)

1-1

2-2
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Bayern Munich(U19)

1-0

4-1
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Nurnberg (U19)

0-0

0-2
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs FC Kaiserslautern (U19)

4-0

4-0
Sat 3, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Hoffenheim(U19)

1-3

1-6
Sat 3, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Munchen 1860 (U19)

0-1

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Bochum(U19)

1-1

2-2
Sat 3, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs Dortmund(U19)

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

2-0

2-0
Sat 3, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Eilenburg vs FC Lokomotive Leipzig

1-1

2-4
Sat 3, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Greifswalder SV 04 vs Chemnitzer

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs FSV Luckenwalde

3-1

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena vs SV Babelsberg 03

1-0

1-1
Sat 3, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nord
Bremer SV vs SV Meppen

0-1

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs SC Spelle Venhaus

3-0

5-0
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs SC Wiedenbruck

0-1

0-1
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs Koln Am.

0-2

2-2
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs SV Rodinghausen

1-1

2-3
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs TSV Alemannia Aachen

0-2

0-4
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs FC Schalke 04 II

1-1

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Gutersloh vs SSVg Velbert

1-2

1-2
Sat 3, Feb-16:30 - Germany OberLiga
SV Tasmania Berlin vs Dynamo Schwerin

1-2

4-3
Sat 3, Feb-00:00 - Gibraltar Premier Divisio
St Joseph\'s (GIB) vs College 1975

3-0

4-1
Sat 3, Feb-19:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Europa FC

0-0

0-0
Sat 3, Feb-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Mons Calpe SC

0-1

1-1
Sat 3, Feb-19:30 - Greece Super League 1
Volos NFC vs Panetolikos GFS

1-1

1-1
Sat 3, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Panserraikos F.C. vs Aris Thessaloniki

0-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Giouchtas

2-0

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs PAOK Saloniki B

0-1

0-3
Sat 3, Feb-13:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Panetolikos(U19)

1-1

2-3
Sat 3, Feb-14:30 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

1-1

1-1
Sat 3, Feb-14:30 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

0-2

1-2
Sat 3, Feb-16:15 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Kifisia(U19)

2-0

3-0
Sat 3, Feb-19:30 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs RKC Waalwijk

1-0

3-0
Sat 3, Feb-21:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs SC Heerenveen

0-2

3-3
Sat 3, Feb-23:00 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs PSV Eindhoven

1-1

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Holland Eredivisie Women\'s
PSV Eindhoven Women\'s vs FC Zwolle Women\'s

1-0

3-1
Sat 3, Feb-19:30 - Holland Eredivisie Women\'s
SC Telstar Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

0-4

2-5
Sat 3, Feb-17:30 - Holland Reserves League
Go Ahead Eagles Reserve vs FC Groningen Reserve

0-0

1-2
Sat 3, Feb-17:45 - Holland Reserves League
N.E.C. Nijmegen Reserve vs De Graafschap Reserve

1-2

1-3
Sat 3, Feb-18:00 - Holland Reserves League
Roda JC Kerkrade Reserve vs SC Heerenveen Reserve

1-1

3-1
Sat 3, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Noordwijk

1-0

1-0
Sat 3, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
ACV Assen vs Almere City AM

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs ADO 20 Heemskerk

0-1

0-1
Sat 3, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Quick Boys

0-1

1-1
Sat 3, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs FC Lisse

0-0

1-1
Sat 3, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Spakenburg

0-2

1-3
Sat 3, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs GVVV Veenendaal

0-2

1-2
Sat 3, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs Kozakken Boys

1-0

3-2
Sat 3, Feb-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Jong Sparta Rotterdam

0-1

2-1
Sat 3, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Kozarmisleny SE vs Budapest Honved FC

0-1

1-2
Sat 3, Feb-15:30 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs MOL Fehervar FC

2-0

3-1
Sat 3, Feb-18:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Ferencvarosi TC

0-1

1-3
Sat 3, Feb-20:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Diosgyor VTK

0-0

2-2
Sat 3, Feb-22:00 - Iceland Reykjavik Women\'s Tournament
IR Reykjavik Women\'s vs Fjolnir Women\'s

0-2

1-4
Sat 3, Feb-17:30 - India League Division 1
Shillong Lajong FC vs Inter Kashi

0-1

0-1
Sat 3, Feb-15:30 - India Super League
Punjab FC vs Bengaluru

1-1

3-1
Sat 3, Feb-18:00 - India Super League
Mohun Bagan Super Giant vs East Bengal

1-1

2-2
Sat 3, Feb-10:00 - Indonesia Liga 2
PSBS Biak Numfor vs Persewar Waropen

2-2

5-2
Sat 3, Feb-10:00 - Indonesia Liga 2
Persipura Jayapura vs PSCS Cilacap

0-0

1-0
Sat 3, Feb-11:00 - Indonesia Liga 2
Persipal Palu BU vs Persegres Gresik United

0-0

1-1
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
Persijap Jepara vs Sulut United

1-0

5-1
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
Kalteng Putra vs Persekat Tegal


0-3
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
Semen Padang vs Persiraja Banda Aceh

1-0

1-0
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
Malut United vs Deltras Sidoarjo

1-0

2-1
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
FC Bekasi City vs Persela Lamongan

2-1

3-1
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
Persipa Pati vs Persiba Balikpapan

0-0

1-0
Sat 3, Feb-12:00 - Indonesia Liga 2
PSMS Medan vs PSIM Yogyakarta

0-1

1-2
Sat 3, Feb-15:00 - Iran League Division 1
Ario Eslamshahr vs Mes Shahr-e Babak

0-0

0-0
Sat 3, Feb-15:00 - Israel Liga Bet
Shefa Amr vs Maccabi Bnei Abu Snan

0-0

1-2
Sat 3, Feb-16:30 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Ironi Bnei Kabul

0-1

0-2
Sat 3, Feb-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Maccabi Petah Tikva FC

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:30 - Israel Premier League
Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Beer Sheva

0-0

0-2
Sat 3, Feb-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Petah Tikva vs Hapoel Haifa

0-0

0-2
Sat 3, Feb-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs F.C. Ashdod

0-0

3-1
Sat 3, Feb-17:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Zalafa vs Hapoel Kaukab

0-2

0-3
Sat 3, Feb-21:30 - Israel State League
Tzeirey Um Al Fahem vs Tzeirey Taibe

1-1

3-2
Sat 3, Feb-22:00 - Israel State League
Maccabi Ashdod vs Maccabi Sha\'arayim

0-0

1-2
Sat 3, Feb-22:30 - Israel State League
SC Hapoel Lod vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot

0-1

0-2
Sat 3, Feb-11:00 - Israel U19 League
Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19) vs Hapoel Natzrat Illit(U19)

0-2

2-2
Sat 3, Feb-13:00 - Israel U19 League
Ironi Tiberias (U19) vs Hapoel Herzliya U19

2-0

4-1
Sat 3, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Maccabi Netanya U19

0-0

2-1
Sat 3, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Ihud Bnei Shfaram(U19)

2-0

6-0
Sat 3, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-13:30 - Israel U19 League
Ashdod MS U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

0-0

2-1
Sat 3, Feb-14:10 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19)

1-0

2-0
Sat 3, Feb-14:15 - Israel U19 League
Hapoel Haifa (U19) vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-0

1-0
Sat 3, Feb-14:20 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

0-0

0-0
Sat 3, Feb-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Umm Al Fahm(U19) vs Hapoel Acco(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-14:30 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Bnei Sakhnin U19

0-0

1-1
Sat 3, Feb-15:45 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Hakoach Macabi Ramat Gan U19

1-0

1-0
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Lecce Youth

2-0

2-1
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Sampdoria Youth

1-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Bologna Youth

2-0

7-0
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Empoli Youth

0-0

2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Benevento Youth

0-0

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Cosenza Calcio Youth

2-1

2-2
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Pisa Youth

0-0

1-0
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Albinoleffe Youth

4-1

5-3
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Ascoli Youth

1-1

1-2
Sat 3, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Renate AC Youth

0-2

0-2
Sat 3, Feb-15:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Udinese Youth

0-2

1-4
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Ternana Youth

1-1

2-1
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Padova Youth

1-0

1-1
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Alessandria Youth

3-1

4-2
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Brescia Youth

1-0

2-0
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Bari Youth vs Palermo Youth

1-1

1-1
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
FC Sudtirol Youth vs Reggiana Youth

0-2

0-3
Sat 3, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Youth vs Venezia F.C. Youth

1-2

1-5
Sat 3, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Cesena Youth

1-2

2-2
Sat 3, Feb-18:00 - Italian Serie A
Empoli vs Genoa

0-0

0-0
Sat 3, Feb-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs A.C. Monza

0-0

0-0
Sat 3, Feb-21:00 - Italian Serie A
Frosinone vs AC Milan

1-1

2-3
Sat 3, Feb-23:45 - Italian Serie A
Bologna vs US Sassuolo Calcio

1-2

4-2
Sat 3, Feb-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Venezia F.C.

1-1

2-1
Sat 3, Feb-17:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs AC Pisa

0-0

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Italian Serie B
Brescia vs Cittadella

0-0

2-0
Sat 3, Feb-17:00 - Italian Serie B
Spezia vs U.S. Catanzaro 1929

1-1

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Italian Serie B
A.C. Reggiana 1919 vs FeralpiSalo

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:15 - Italian Serie B
Calcio Lecco vs Cremonese

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:15 - Italian Serie B
Sampdoria vs Modena

2-0

2-2
Sat 3, Feb-19:15 - Italian Serie B
Ternana vs Como

0-1

0-1
Sat 3, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Napoli Women\'s

0-0

2-0
Sat 3, Feb-18:00 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Fiorentina Women\'s

2-1

2-2
Sat 3, Feb-21:00 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Como 2000 Women\'s

1-1

2-3
Sat 3, Feb-21:30 - Italy C1A
Renate AC vs Legnago Salus

0-0

0-1
Sat 3, Feb-21:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Novara Calcio

0-1

0-1
Sat 3, Feb-21:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Vicenza

0-1

0-2
Sat 3, Feb-21:30 - Italy C1A
Arzignano Valchiampo vs Pro Sesto

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:15 - Italy C1B
Juventus(U23) vs Ancona

1-1

3-2
Sat 3, Feb-21:30 - Italy C1B
Perugia vs Rimini

0-0

0-0
Sat 3, Feb-23:45 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs ASD Pineto Calcio

0-0

2-0
Sat 3, Feb-23:45 - Italy C1B
Cesena vs Fermana

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:15 - Italy C1C
AS Sorrento Calcio vs Crotone

1-1

1-1
Sat 3, Feb-19:15 - Italy C1C
ACR Messina vs Virtus Francavilla

2-2

3-2
Sat 3, Feb-23:45 - Italy C1C
Taranto Sport vs Monterosi

1-1

2-1
Sat 3, Feb-23:45 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Avellino

0-1

0-1
Sat 3, Feb-23:45 - Italy C1C
Casertana FC vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Montebelluna vs ACD Campodarsego

0-0

1-0
Sat 3, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
USD Latte Dolce vs Boreale

1-1

1-1
Sat 3, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
Palmese 1914 vs SS Angri

2-0

2-0
Sat 3, Feb-14:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Bidco United

0-1

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Posta Rangers

0-0

0-1
Sat 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Muhoroni Youth

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Gor Mahia

0-1

3-1
Sat 3, Feb-17:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs KCB Nairobi

1-0

2-1
Sat 3, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Gjilani vs KF Prishtina

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:00 - Kosovo Cup
FC Suhareka vs Prishtina e Re

1-0

3-1
Sat 3, Feb-16:00 - Kosovo Cup
KF Vjosa vs KF 2 Korriku

2-0

4-1
Sat 3, Feb-16:00 - Kosovo Cup
KF Feronikeli vs Malisheva

0-3

1-3
Sat 3, Feb-00:00 - La Liga
Athletic Bilbao vs Mallorca

2-0

4-0
Sat 3, Feb-17:00 - La Liga
Valencia CF vs Almeria

2-0

2-1
Sat 3, Feb-19:15 - La Liga
Granada CF vs Las Palmas

1-0

1-1
Sat 3, Feb-21:30 - La Liga
Alaves vs Barcelona

0-1

1-3
Sat 3, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Hikma Beirut vs Tripoli SC

0-0

0-2
Sat 3, Feb-18:00 - Lebanese League
Bourj vs Nejmeh Club

0-0

0-0
Sat 3, Feb-00:00 - Ligue 1
Strasbourg vs Paris Saint-Germain

0-1

1-2
Sat 3, Feb-19:59 - Ligue 1
Stade Rennes FC vs Montpellier HSC

1-0

2-1
Sat 3, Feb-18:30 - Livonian Winter League
FC Flora Tallinn vs Rigas Futbola skola

0-0

1-6
Sat 3, Feb-19:59 - Livonian Winter League
FC Kuressaare vs Tukums-2000

0-1

0-3
Sat 3, Feb-21:00 - Livonian Winter League
Metta/LU Riga vs Vaprus Parnu

0-0

0-0
Sat 3, Feb-21:00 - Livonian Winter League
Trans Narva vs Grobina

3-1

4-1
Sat 3, Feb-17:00 - Malta First Division League
Zabbar St. Patrick vs Tarxien Rainbows F.C.

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:30 - Malta First Division League
St. Andrews vs Msida St. Joseph

1-1

3-2
Sat 3, Feb-19:30 - Malta First Division League
Melita FC vs Zejtun Corinthians

0-0

0-0
Sat 3, Feb-22:30 - Malta First Division League
Senglea Athletic vs Attard

1-0

2-0
Sat 3, Feb-22:30 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Fgura United

1-2

1-3
Sat 3, Feb-22:30 - Malta First Division League
Marsa FC vs Luqa St. Andrew\'s

0-0

1-0
Sat 3, Feb-22:30 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Swieqi United

0-0

2-2
Sat 3, Feb-22:30 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Zurrieq

1-0

2-0
Sat 3, Feb-17:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Sliema Wanderers FC

0-0

1-1
Sat 3, Feb-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Floriana FC

0-1

1-2
Sat 3, Feb-19:15 - Malta Premier League
Mosta FC vs Sirens

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:15 - Malta Premier League
Marsaxlokk FC vs Gudja United

1-0

2-1
Sat 3, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Cruz Azul

1-3

1-3
Sat 3, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Mazatlan FC

1-1

3-2
Sat 3, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Chilangos vs CF Pachuca II

1-1

2-1
Sat 3, Feb-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs Correcaminos UAT B

1-1

1-2
Sat 3, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Atletico Saltillo

0-1

2-2
Sat 3, Feb-19:59 - Mexico Primera Divison 2
Huracanes Izcalli vs Deportivo Dongu


4-1
Sat 3, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Negros B vs CF Orgullo Reynosa


5-0
Sat 3, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Club Atletico San Juan de Aragon vs Club Petroleros de Salamanca

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Mexico U23
Club America(U23) vs Monterrey(U23)

1-1

3-3
Sat 3, Feb-19:00 - Mexico U23
Tigres UANL(U23) vs Pumas UNAM(U23)

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Mexico U23
Toluca(U23) vs Club Leon(U23)

0-2

0-3
Sat 3, Feb-19:30 - Mexico U23
Pachuca(U23) vs Club Tijuana(U23)


3-1
Sat 3, Feb-19:59 - Mexico U23
FC Juarez(U23) vs Necaxa(U23)


0-1
Sat 3, Feb-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Club Leon Women\'s vs FC Juarez Women\'s

1-1

1-1
Sat 3, Feb-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Club America Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

2-0

4-0
Sat 3, Feb-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Pachuca Women\'s

1-1

1-2
Sat 3, Feb-18:00 - Namibia Premier League
Blue Waters FC vs Mighty Gunners


0-2
Sat 3, Feb-18:00 - Namibia Premier League
Life Fighters vs Young Warriors FC


1-2
Sat 3, Feb-18:00 - Namibia Premier League
Okahandja Utd vs Eeshoke Chula Chula


2-0
Sat 3, Feb-18:00 - Namibia Premier League
Young Africans Sports Club vs Young Brazilians


1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Namibia Premier League
UNAM FC Windhoek vs Julinho Sporting


3-0
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Bromley vs Hartlepool United FC

1-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Wealdstone FC

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Southend United vs Gateshead

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League
York City vs Maidenhead United

1-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Solihull Moors vs Altrincham

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Halifax Town vs Aldershot Town

1-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Woking vs Boreham Wood F.C.

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Dorking Wanderers vs AFC Fylde

0-2

1-3
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Eastleigh vs Chesterfield

0-1

1-3
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Rochdale vs Dagenham and Redbridge

1-2

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - National League
Kidderminster vs Oxford City

0-2

3-2
Sat 3, Feb-21:30 - National League
Ebbsfleet United vs Oldham Athletic A.F.C.

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Gloucester City vs King\'s Lynn

0-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Warrington Town FC vs Chorley

0-0

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Alfreton Town vs Tamworth

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Chester FC vs Banbury United

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Scarborough Athletic vs South Shields

0-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Hereford vs Blyth Spartans

2-1

5-2
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Bishop\'s Stortford

2-0

3-1
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Scunthorpe United vs Rushall Olympic

0-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Peterborough Sports

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Brackley Town vs Darlington

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Buxton FC

0-0

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - National League North
Boston United vs Southport FC

1-0

3-0
Sat 3, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Deportivo Ocotal

2-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Linfield FC vs Ballymena United F.C.

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Larne FC vs Glenavon FC

2-0

5-0
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Portadown FC vs Bangor FC

1-1

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Cliftonville vs Loughgall FC

1-0

4-0
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Institute FC vs Ards FC

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballyclare Comrades vs Dungannon Swifts

0-1

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Newington FC vs Newry City

2-1

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Harland & Wolff Welders

0-1

0-5
Sat 3, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Knockbreda

2-1

6-1
Sat 3, Feb-17:00 - Norwegian Junior U19
Start Kristiansand (U19) vs FK Haugesund (U19)


1-3
Sat 3, Feb-01:15 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Club Guarani

1-3

1-4
Sat 3, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Sportivo Trinidense

2-3

2-3
Sat 3, Feb-00:00 - Peru Primera Division
Cusco FC vs UTC Cajamarca

0-0

1-1
Sat 3, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Melgar

2-1

3-2
Sat 3, Feb-00:45 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Os Belenenses

1-0

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Uniao Leiria vs FC Porto B

1-1

1-1
Sat 3, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
SCU Torreense vs AVS Futebol SAD

0-1

2-1
Sat 3, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs UD Oliveirense

0-0

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Sporting Braga(U23) vs CD Mafra U23

0-0

3-0
Sat 3, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs FC Arouca

0-0

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Clube Atletico Ouriense Women\'s vs Famalicao Women\'s

1-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Sporting Clube de Portugal Women\'s vs Valadares Gaia Women\'s

1-0

2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Qarabag

0-1

1-2
Sat 3, Feb-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Turan Tovuz

1-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Romania - Divizia A
Petrolul Ploiesti vs CFR Cluj

1-0

1-2
Sat 3, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
FC Rapid 1923 vs ASC Otelul Galati

2-0

2-1
Sat 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs San Giovanni

0-0

0-1
Sat 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs S.S Pennarossa

1-0

3-0
Sat 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs Folgore/Falciano

0-0

1-0
Sat 3, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs San Marino Academy(U22)

0-1

1-2
Sat 3, Feb-21:15 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SS Virtus

0-1

0-2
Sat 3, Feb-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Mudhar vs Al Nairyah

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jeel vs Al-Washm


1-1
Sat 3, Feb-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Kawkab vs Al-Nojoom


2-2
Sat 3, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Taqdom vs Al-Rayyan


1-1
Sat 3, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2
Al-Lewaa vs Al-Rawdhah


0-1
Sat 3, Feb-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Al-Zlfe

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:15 - Saudi Arabia Division 2
Neom Sports Club vs Afief


3-1
Sat 3, Feb-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Hilal Youths


2-2
Sat 3, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Nassr Riyadh Youths vs Al Wehda Youth

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Jeel Youths

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Ittihad Youths

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:35 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Ettifaq Youths

1-1

3-1
Sat 3, Feb-21:10 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Jeddah Youth


4-1
Sat 3, Feb-23:40 - Scotland Bells Challenge Cup
Falkirk vs The New Saints

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Greenock Morton

0-2

0-5
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Queen\'s Park

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Championship
Ayr United FC vs Dundee United

1-0

1-2
Sat 3, Feb-18:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Huntly

1-0

2-4
Sat 3, Feb-18:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Brora Rangers

0-2

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Forres Mechanics

0-1

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Formartine United

1-1

1-2
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Lossiemouth FC

0-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Inverurie Loco Works

0-1

1-4
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Banks O\'Dee vs Keith

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Buckie Thistle FC

1-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Wick Academy FC vs Strathspey Thistle

3-0

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League One
Stirling Albion vs Cove Rangers

1-0

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League One
Edinburgh City vs Kelty Hearts

0-1

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League One
Queen of the South FC vs Hamilton Academical FC

0-0

0-2
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League One
Annan Athletic vs Alloa Athletic

1-2

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Spartans

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs East Fife

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Dumbarton

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League Two
Bonnyrigg Rose vs Stranraer F.C.

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish League Two
Clyde F.C. vs Peterhead

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Bo\'ness United

1-1

3-1
Sat 3, Feb-16:30 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Celtic

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Dundee vs Heart of Midlothian FC

1-0

2-3
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs St. Mirren

0-3

0-3
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Kilmarnock

1-1

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Livingston F.C.

2-0

3-0
Sat 3, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Ross County vs St. Johnstone

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:30 - Slovakia Cup
FK Kosice vs Spartak Trnava

2-1

2-3
Sat 3, Feb-12:00 - South Africa Diski Challenge
Sekhukhune United Reserve vs Moroka Swallows Reserve

3-2

6-2
Sat 3, Feb-12:00 - South Africa Diski Challenge
Orlando Pirates Reserve vs Supersport United Reserve


3-0
Sat 3, Feb-15:00 - South Africa Diski Challenge
Polokwane City Reserve vs Richards Bay Reserve

0-2

0-4
Sat 3, Feb-17:00 - South Africa Diski Challenge
Mamelodi Sundowns Reserve vs Golden Arrows Reserve

2-1

2-2
Sat 3, Feb-03:00 - South American Olympics Qualifiers
Chile(U23) vs Paraguay(U23)

1-1

2-1
Sat 3, Feb-03:00 - South American Olympics Qualifiers
Argentina(U23) vs Uruguay(U23)

3-2

3-3
Sat 3, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid B Women\'s vs Cacereno Women\'s

0-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Alhama CF Women\'s vs Madrid CFF B Women\'s


3-2
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
RCD Espanyol Women\'s vs Osasuna Women\'s


1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Granada CF Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

1-0

2-0
Sat 3, Feb-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

2-0

3-3
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-1

0-1
Sat 3, Feb-21:30 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women\'s vs Real Betis Women\'s

1-0

2-1
Sat 3, Feb-23:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

3-0

7-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UE Cornella vs Celta Vigo B

0-0

2-1
Sat 3, Feb-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Teruel vs SD Tarazona

0-0

0-0
Sat 3, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs CD Lugo

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Alcoyano

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico de Madrid B vs CD Castellon

0-0

1-1
Sat 3, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Murcia vs C.D. San Fernando Isleno

2-0

3-0
Sat 3, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs Cordoba C.F.

0-1

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Valladolid(U19)

1-0

2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Malaga(U19)

3-0

4-1
Sat 3, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
UD San Fernando(U19) vs CD Sobradillo(U19)

0-0

0-1
Sat 3, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Alaves U19 vs Santutxu (U19)

1-0

2-0
Sat 3, Feb-15:45 - Spanish Primera U19
Girona(U19) vs Barcelona(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Juventud Laguna(U19)

1-0

2-1
Sat 3, Feb-17:00 - Spanish Primera U19
CD 26 De Febrero(U19) vs Sevilla(U19)

0-1

0-2
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Santiago De Compostela CF(U19) vs CD Covadonga(U19)


1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
La Cruz Villanovense(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)


4-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs Getafe(U19)


0-3
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Real Zaragoza(U19) vs UE Cornella(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs CD Numancia De Soria(U19)


5-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
SD Huesca(U19) vs CF Damm(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs Dux Logrono(U19)


2-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
UCAM Murcia(U19) vs Patacona(U19)


2-0
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Seneca(U19) vs Almeria U19


1-2
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
CD Choco(U19) vs CD Lugo(U19)


2-0
Sat 3, Feb-19:45 - Spanish Primera U19
AD San Juan(U19) vs Leioa U19


1-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
CD Julio Suarez(U19) vs CD Mensajero(U19)


3-2
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs Elche(U19)


0-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
San Sebastian Reyes(U19) vs Alcobendas(U19)


0-2
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Real Betis(U19)


2-1
Sat 3, Feb-20:30 - Spanish Primera U19
Gava(U19) vs CF Platges De Calvia(U19)


3-3
Sat 3, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
CF Badalona(U19) vs Sabadell(U19)

2-1

3-3
Sat 3, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs FC Cartagena

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Villarreal B

1-0

3-0
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Alcorcon

0-0

1-0
Sat 3, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Valladolid

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Santander B vs Gimnastica Torrelavega

0-1

2-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Union Langreo

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs CD Guijuelo

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arandina vs Deportivo La Coruna B

1-2

2-2
Sat 3, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Valladolid B

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Izarra

2-1

2-1
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Manchego Ciudad Real vs Cadiz B

1-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Llerenense vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Caudal Deportivo

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CF Alondras

0-0

2-0
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Barbadas vs Betanzos CF


1-1
Sat 3, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Bergantinos CF

0-1

0-1
Sat 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs Xerez CD

0-1

1-1
Sat 3, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Coria Club de Futbol

2-1

3-2
Sat 3, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Ayamonte CF

2-0

3-1
Sat 3, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs Portmany

1-0

1-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs CD Binissalem

2-1

2-1
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Alaior

3-1

5-2
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Arenal

0-1

0-2
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs UD Poblense

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs UD Collerense

0-0

1-2
Sat 3, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Tamaraceite

0-0

1-1
Sat 3, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Teror

1-0

1-1
Sat 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs CD Buzanada

0-0

1-1
Sat 3, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Subiza

0-0

1-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Huarte

1-2

1-4
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
FC Bidezarra vs UDC Txantrea

0-1

0-2
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Beti Onak

1-1

3-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Lagunak vs CD Ardoi

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lerines vs CD Pamplona

1-0

1-2
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs Alesves

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Comillas

1-1

3-2
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Ebro vs SD Borja

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Toledo

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Calvo Sotelo Puertollano

0-1

1-2
Sat 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs Huracan de Balazote

0-0

1-2
Sat 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Albacete B

2-0

2-0
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs UC Cartes

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Velarde CF vs Solares Medio Cudeyo

2-0

4-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs CD Colindres

2-0

2-0
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CD Tropezon

0-1

0-2
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs CD Vitoria

0-1

0-2
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Pasaia KE

0-0

1-0
Sat 3, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs CD Padura

1-2

1-2
Sat 3, Feb-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Anaitasuna

2-1

3-2
Sat 3, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Derio

0-2

0-2
Sat 3, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs CD Touring

1-0

2-2
Sat 3, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anorga vs Sociedad Deportiva Beasain

3-0

3-4
Sat 3, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Soneja vs Silla CF

1-0

2-1
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Atletico Palencia

0-0

0-1
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs SD Almazan

0-1

2-2
Sat 3, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Cultural Leonesa B

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Laguna vs Real Avila CF

0-1

0-1
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Atletico Tordesillas

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Ponferradina B vs Burgos Promesas

0-0

0-0
Sat 3, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs Juventud Torremolinos

1-0

1-1
Sat 3, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Melilla vs Maracena

0-0

0-0
Sat 3, Feb-21:00 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Young Boys

0-1

0-1
Sat 3, Feb-21:00 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Winterthur

0-1

0-1
Sat 3, Feb-23:30 - Swiss Super League
Basel vs FC Lugano

0-0

0-1
Sat 3, Feb-18:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women\'s vs Basel Women\'s

1-1

1-1
Sat 3, Feb-14:30 - Thai League 2
Nakhon Ratchasima vs Samut Prakan City

2-0

5-1
Sat 3, Feb-15:00 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Krabi FC

1-0

6-1
Sat 3, Feb-15:30 - Thai League 2
Singha GB Kanchanaburi vs Pattaya Dolphins United

1-2

2-3
Sat 3, Feb-15:30 - Thai League 2
Phrae United vs Chanthaburi FC

0-0

2-2
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Phitsanulok Unity


0-1
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Welfare Royal Air Force

0-0

0-0
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Trang FC vs Songkhla FC

0-2

0-4
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Kabin United vs Marines FC

1-0

2-0
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Yala United FC vs PT Satun FC

0-0

0-0
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Phayao FC vs Khelang United


1-0
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs BFB Pattaya City

4-2

4-2
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Maejo United vs Kong Krailas United

0-1

3-1
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs THE Icon RSU

0-1

0-1
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
RBRU Chanthaburi United vs Fleet FC

2-1

3-2
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Suranaree Black Cat vs Khonkaen Mordindang FC

1-0

3-2
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Inter Bangkok

3-0

7-1
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Chainat United vs Saraburi United


0-7
Sat 3, Feb-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Thap Luang United

1-0

1-1
Sat 3, Feb-14:00 - Thai League 3
Kanchanaburi City vs Hua Hin City


2-0
Sat 3, Feb-15:00 - Thai League 3
Muang Loei United vs Surin Sugar Khongcheemool


6-0
Sat 3, Feb-15:00 - Thai League 3
Khonkaen FC vs Ubon Kruan Apat

1-0

1-0
Sat 3, Feb-15:00 - Thai League 3
Phattalung FC vs MH Nakhonsi City FC


6-1
Sat 3, Feb-19:59 - The Atlantic Cup
Brondby vs Real Salt Lake

2-1

2-1
Sat 3, Feb-00:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Morvant Caledonia United vs Tobago FC Phoenix

1-0

1-1
Sat 3, Feb-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs Police FC

0-2

0-4
Sat 3, Feb-04:10 - Trinidad and Tobago Pro League
La Horquetta Rangers vs Club Sando

1-0

2-0
Sat 3, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Bodrumspor

0-1

1-2
Sat 3, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Boluspor

0-0

1-2
Sat 3, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Kocaelispor vs Adanaspor

0-0

1-0
Sat 3, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Goztepe vs Altay Spor Kulubu

1-0

4-0
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kucukcekmece vs Tarsus Idman Yurdu

3-0

4-0
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Efeler 09 vs Sapanca Genclikspor

2-1

3-2
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Silifke Belediyespor vs Batman Petrolspor

1-0

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Pazarspor

1-0

3-0
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Silivrispor vs Kusadasispor

0-0

0-0
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bursa Yıldırımspor vs Catalcaspor

3-0

6-1
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 2. Ligi
Kocaeli Bayan Women\'s vs Sirnak Belediyegucu Women\'s

2-1

4-1
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemenspor vs 24 Erzincanspor

0-1

1-2
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Adanaspor(U19) vs Genclerbirligi(U19)

2-1

3-1
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Bandirmaspor(U19) vs Goztepe(U19)

0-2

1-4
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Bodrumspor(U19)

1-2

1-4
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Ankaraspor FK U19 vs Adana Demirspor U19

1-0

2-4
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Gazisehir Gaziantep(U19) vs Kayserispor(U19)

0-1

0-1
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Konyaspor(U19)

2-0

3-2
Sat 3, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Eskisehirspor(U19) vs Rizespor(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Denizlispor(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-1

2-4
Sat 3, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Samsunspor(U19) vs Trabzonspor(U19)

1-1

2-2
Sat 3, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-1

0-2
Sat 3, Feb-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Besiktas JK(U19)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey U19 League
Sivasspor(U19) vs Eyupspor(U19)

0-2

1-2
Sat 3, Feb-15:00 - Turkey U19 League
Yeni Malatyaspor(U19) vs Kasimpasa(U19)

1-3

4-5
Sat 3, Feb-16:00 - Turkey U19 League
Sakaryaspor(U19) vs Fatih Karagumruk(U19)

0-0

1-1
Sat 3, Feb-16:00 - Turkey U19 League
Keciorengucu U19 vs Bayrampasa(U19)

1-0

4-0
Sat 3, Feb-14:30 - Turkish Super Lig
Rizespor vs Konyaspor

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:00 - Turkish Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Istanbulspor

1-0

2-0
Sat 3, Feb-19:59 - Turkish Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Kayserispor

0-1

1-1
Sat 3, Feb-19:59 - Turkish Super Lig
Antalyaspor vs Fenerbahce

0-1

0-2
Sat 3, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Al Oruba(UAE)

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Gulf United FC

0-0

0-0
Sat 3, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Gulf Heroes

1-0

2-1
Sat 3, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Al-Dhafra

1-0

1-1
Sat 3, Feb-15:00 - Uganda Super League
Uganda People\'S Defence Force(UPDF) vs Kitara FC

0-0

0-3
Sat 3, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo La Guaira

2-0

2-0
Sat 3, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Carabobo FC

1-1

2-2
Sat 3, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division
Rayo Zuliano vs Portuguesa FC

2-1

3-1
Sat 3, Feb-00:00 - Wales FAW Championship North
Denbigh Town vs Porthmadog

1-0

3-1
Sat 3, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Caersws vs Holywell

0-0

1-2
Sat 3, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Llandudno FC vs Llanidloes Town

2-0

6-1
Sat 3, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Prestatyn Town FC vs Guilsfield FC

0-1

1-1
Sat 3, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Mold Alexandra vs Buckley Town

0-1

1-2
Sat 3, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Airbus UK Broughton

0-0

2-3
Sat 3, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Flint vs Chirk AAA

0-0

3-0
Sat 3, Feb-16:00 - Wales FAW Championship South
Abertillery Bluebirds vs Baglan Dragons

0-1

0-3
Sat 3, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Taffs Well vs Cwmbran Celtic

2-2

6-2
Sat 3, Feb-00:00 - Wales Premier League
Aberystwyth Town vs Haverfordwest County

1-0

1-0
Sat 3, Feb-17:00 - Wales Premier League
Barry Town United vs Pontypridd

0-1

0-3
Sat 3, Feb-18:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC

0-1

1-1
Sat 3, Feb-18:30 - Wales Premier League
Colwyn Bay vs Penybont FC

0-1

1-2
Advertisement
GPWA

server2test