AD:

Football Results for Sat 21, Oct 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 21, Oct 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 21, Oct-12:45 - A-League Men
Sydney FC vs Melbourne Victory FC

0-0

0-2
Sat 21, Oct-08:30 - A-League Men
Macarthur FC vs Brisbane Roar FC

0-0

1-1
Sat 21, Oct-10:30 - A-League Men
Melbourne City vs Western United FC

0-0

1-2
Sat 21, Oct-19:30 - African Football League
Petro Atletico de Luanda vs Mamelodi Sundowns

0-0

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Albania 1st league
Flamurtari Vlore vs KS Elbasani

1-0

2-1
Sat 21, Oct-19:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs Vllaznia Shkoder

0-0

0-2
Sat 21, Oct-22:30 - Andorra Super league
Atletic America vs Pas de la Casa

1-2

1-3
Sat 21, Oct-03:30 - Argentina Copa Santa Fe
Sportivo Las Parejas vs Rosario Central

0-0

1-1
Sat 21, Oct-02:00 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Arsenal de Sarandi

1-0

1-1
Sat 21, Oct-02:00 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Instituto Cordoba

1-2

1-3
Sat 21, Oct-04:30 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Union Santa Fe

1-1

2-1
Sat 21, Oct-19:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FC Noah

1-0

1-0
Sat 21, Oct-15:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs Shirak

1-2

1-3
Sat 21, Oct-07:45 - Australia Women\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Canberra United Women\'s

1-0

2-1
Sat 21, Oct-09:00 - Australia Women\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Sydney FC Women\'s

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:30 - Austria Erste Division
SK Sturm Graz Amat. vs FC Liefering

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:30 - Austria Erste Division
SC Bregenz vs SV Horn

2-0

3-1
Sat 21, Oct-16:30 - Austria Erste Division
Kapfenberg Superfund vs FC Dornbirn

2-0

3-2
Sat 21, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs TSV Hartberg

2-1

2-1
Sat 21, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs LASK Linz

0-1

0-1
Sat 21, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Blau Weiss Linz vs SC Austria Lustenau

0-0

0-0
Sat 21, Oct-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Dornbirn Women\'s vs Altach/Vorderland Women\'s

1-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs Austria Vienna Women\'s

1-4

1-6
Sat 21, Oct-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Leobendorf vs Favoritner AC

0-0

4-1
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga East
Wiener Viktoria vs Kremser

0-1

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs SK Vorwarts Steyr

0-0

1-1
Sat 21, Oct-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV St. Anna vs ASK Voitsberg

1-4

1-6
Sat 21, Oct-19:00 - Austrian Regionalliga West
Bischofshofen vs Rheindorf Altach B

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Rothis vs FC Pinzgau Saalfelden

0-2

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
Kufstein vs SPG Silz Motz

0-1

0-3
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
TSV St. Johann vs SC Imst

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
VfB Hohenems vs SVG Reichenau

0-1

3-3
Sat 21, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga West
SV Austria Salzburg vs FC Wolfurt

0-0

4-0
Sat 21, Oct-19:59 - Bahrain Premier League
Najma Manama vs East Riffa

1-1

2-1
Sat 21, Oct-14:30 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Dnepr Mogilev

0-3

0-5
Sat 21, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Maxline Vitebsk vs Niva Dolbizno

2-0

6-3
Sat 21, Oct-16:30 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs FK Lida

2-2

4-2
Sat 21, Oct-15:30 - Belarus Pershaya Liga
Shakhtyor Petrikov vs Volna Pinsk

1-1

2-1
Sat 21, Oct-19:30 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Minsk

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Belarus Premier League
FK Isloch Minsk vs Naftan Novopolock

1-0

5-1
Sat 21, Oct-21:30 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs BATE Borisov

0-0

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs Neman Grodno Reserve

1-2

3-3
Sat 21, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
Excelsior Virton vs Union Royale Namur

0-0

0-1
Sat 21, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs Royal Olympic Club Charleroi

2-0

4-0
Sat 21, Oct-22:00 - Belgian First Amateur Division
Hoogstraten VV vs Dessel Sport

0-0

2-1
Sat 21, Oct-22:30 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Lokeren-Temse

1-2

1-2
Sat 21, Oct-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs Leuven B

0-2

0-3
Sat 21, Oct-22:45 - Belgian Pro League
Sporting Charleroi vs Royal Antwerp FC

0-0

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - Belgian Pro League
Kortrijk vs Club Brugge

1-0

1-0
Sat 21, Oct-20:15 - Belgian Pro League
RWD Molenbeek vs Westerlo

0-0

1-1
Sat 21, Oct-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs RFC Seraing

0-0

1-0
Sat 21, Oct-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Zulte Waregem vs Royal FC Liege

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Belgium - 2e Klasse
RSCA Futures vs SL 16 FC

2-0

3-0
Sat 21, Oct-22:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


0-1
Sat 21, Oct-22:30 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women\'s vs Club Brugge II Women\'s


2-1
Sat 21, Oct-19:00 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s


1-4
Sat 21, Oct-19:30 - Belgium Women 1st National
RAEC Mons Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s

1-3

2-3
Sat 21, Oct-16:15 - Belgium Women 1st National
Westerlo Women\'s vs RSC Anderlecht II Women\'s


3-0
Sat 21, Oct-17:00 - Belgium Women 1st National
Moldavo Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s


1-2
Sat 21, Oct-20:30 - Belgium Women 1st National
Zulte Waregem II Women\'s vs Gent B Women\'s

1-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Belgium Women\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs Club Brugge Women\'s

0-0

0-1
Sat 21, Oct-15:30 - Belgium Women\'s Premier League
Oud Heverlee Leuven Women\'s vs Charleroi Women\'s

5-0

8-1
Sat 21, Oct-21:00 - Belgium Women\'s Premier League
KV Mechelen Women\'s vs White Star Woluwe Women\'s

1-1

4-1
Sat 21, Oct-21:00 - Belgium Women\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs Genk Women\'s

3-0

4-1
Sat 21, Oct-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Blooming

1-0

1-0
Sat 21, Oct-04:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Club Always Ready

0-0

2-0
Sat 21, Oct-22:45 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Zvijezda 09

0-0

1-0
Sat 21, Oct-20:30 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs GOSK Gabela

0-0

0-0
Sat 21, Oct-15:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Sloga Doboj vs NK Siroki Brijeg

0-0

1-0
Sat 21, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Sampaio Correa (MA) vs Vitoria Salvador BA

0-1

0-1
Sat 21, Oct-04:30 - Brasileiro Serie B
Mirassol FC vs Guarani Futebol Clube

0-0

0-0
Sat 21, Oct-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Gremio Novorizontino Youth vs Botafogo SP Youth

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
RB Bragantino Youth vs Ferroviaria SP Youth

2-0

3-1
Sat 21, Oct-22:00 - Brazil Carioca B
Paduano RJ vs Duque de Caxias RJ

0-0

0-0
Sat 21, Oct-22:00 - Brazil Carioca B
Serrano RJ vs Serra Macaense RJ

0-1

2-2
Sat 21, Oct-22:00 - Brazil Carioca B
Perolas Negras RJ vs Macae RJ

0-0

2-0
Sat 21, Oct-22:00 - Brazil Carioca B
Nova Cidade RJ vs Friburguense (RJ)

0-1

1-1
Sat 21, Oct-22:00 - Brazil Carioca Women\'s League
Serra Macaense RJ Women\'s vs Duque de Caxias Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
FC Bdin Vidin vs Ludogorets Razgrad II

0-1

0-2
Sat 21, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
FC Maritsa Plovdiv vs PFK Montana

1-0

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
Marek Dupnitza vs Sportist Svoge

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
FK Chernomorets 1919 Burgas vs Spartak Pleven

1-0

3-0
Sat 21, Oct-17:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs CSKA 1948 Sofia

0-0

0-0
Sat 21, Oct-15:00 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Botev Plovdiv

1-2

3-5
Sat 21, Oct-19:59 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs CSKA Sofia

1-0

1-2
Sat 21, Oct-17:30 - Burundi Ligue A
Lydia Ludic Burundi Academic vs Vital\'O

0-2

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Inter Stars

1-0

3-0
Sat 21, Oct-15:00 - Cambodia League
Phnom Penh Crown FC vs Prey Veng FC

1-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Victoria United vs APEJES Academy


0-3
Sat 21, Oct-03:00 - Chile Tercera Division
Municipal Puente Alto vs Union Companias

0-1

0-2
Sat 21, Oct-11:30 - China League One
Sichuan Jiuniu vs Liaoning Shenyang

0-0

1-0
Sat 21, Oct-11:30 - China League One
Dandong Tengyue vs Jinan XingZhou

0-0

1-1
Sat 21, Oct-15:30 - China League One
Suzhou Dongwu vs Jiangxi LuShan FC

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:30 - China League One
Guangxi Pingguo Haliao F.C. vs Nanjing City

0-0

0-0
Sat 21, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Qisheng vs Hainan Star

0-0

0-0
Sat 21, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Wuhan JiangCheng vs Quanzhou Yassin

0-1

1-2
Sat 21, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Haimen Codion vs Hunan Billows

1-0

5-0
Sat 21, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Taian Tiankuang vs ShangYu Pterosaur FC

2-0

6-0
Sat 21, Oct-11:30 - Chinese Super League
Henan Professional FC vs Cangzhou Mighty Lions FC

3-0

6-0
Sat 21, Oct-15:35 - Chinese Super League
Nantong Zhiyun vs Shanghai Shenhua

0-1

0-1
Sat 21, Oct-22:00 - Club Friendly
Generation Foot vs Teungueth FC

1-2

1-2
Sat 21, Oct-05:00 - Club Friendly
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s

0-2

0-2
Sat 21, Oct-22:30 - Club Friendly
Figueirense SC vs Marcilio Dias SC

1-1

2-2
Sat 21, Oct-17:00 - Club Friendly
Fluminense RJ U20 vs Botafogo RJ U20

0-0

1-0
Sat 21, Oct-13:15 - Club Friendly
Pulau Penang FA vs PDRM FA

0-1

1-2
Sat 21, Oct-22:00 - Club Friendly
Nacao SC vs Concordia SC

1-0

2-0
Sat 21, Oct-12:00 - Club Friendly
Richards Bay Reserve vs Stellenbosch FC Reserve

1-0

1-2
Sat 21, Oct-12:00 - Club Friendly
Orlando Pirates Reserve vs Sekhukhune United Reserve

1-0

1-1
Sat 21, Oct-01:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Deportivo Cali

1-0

3-0
Sat 21, Oct-03:10 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Deportivo Pasto

1-0

1-0
Sat 21, Oct-05:20 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Rionegro Aguilas

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Varteks Varazdin vs NK Lokomotiva Zagreb

0-0

0-0
Sat 21, Oct-20:10 - Croatia 1.HNL
HNK Gorica vs Dinamo Zagreb

0-0

2-1
Sat 21, Oct-17:00 - Croatia 2 HNL
HNK Vukovar 91 vs NK Solin

0-2

2-2
Sat 21, Oct-17:00 - Croatia 2 HNL
NK Dugopolje vs HNK Cibalia

2-0

4-0
Sat 21, Oct-15:50 - Croatia 2 HNL
NK Dubrava Zagreb vs Zrinski Jurjevac

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs NK Rijeka (U19)


1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Croatia U19
Mladost Zdralovi(U19) vs NK Dugopolje(U19)

1-1

2-2
Sat 21, Oct-12:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Kustosija(U19)

2-1

2-3
Sat 21, Oct-12:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs HNK Gorica(U19)

0-0

2-0
Sat 21, Oct-12:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs Rudes U19

0-2

0-3
Sat 21, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Karmiotissa Pano Polemidion

2-0

5-0
Sat 21, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
Aris Limassol vs Ethnikos Achnas

2-0

2-0
Sat 21, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Nea Salamis

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Peyia 2014 vs MEAP Nisou

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs PO Ahironas-Onisilos

0-0

1-0
Sat 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Akritas Chloraka

1-1

1-1
Sat 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
ENAD Polis vs Omonia 29is Maiou

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Digenis Ypsonas

1-0

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs PAEEK Keryneias

1-1

2-1
Sat 21, Oct-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Sparta Praha B

3-0

4-2
Sat 21, Oct-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Hanacka Slavia Kromeriz vs FK Varnsdorf

0-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs MFK Chrudim

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Opava vs FC Silon Taborsko

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Robstav Prestice vs Plzen B

0-1

2-2
Sat 21, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Dukla Praha B

0-0

0-0
Sat 21, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Ceske Budejovice B vs Jiskra Domazlice

3-1

3-2
Sat 21, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Kraluv Dvur vs SK Motorlet Praha

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Prepere

1-1

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Banik Most Sous vs Slovan Velvary

0-3

0-4
Sat 21, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs Teplice B

1-0

1-0
Sat 21, Oct-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sparta Kolin vs Usti nad Labem

2-1

3-2
Sat 21, Oct-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs 1.FC Slovacko

0-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Mlada Boleslav

2-1

5-9
Sat 21, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs SK Sigma Olomouc

1-0

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs FC Viktoria Plzen

1-0

3-0
Sat 21, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Hradec Kralove

0-0

1-0
Sat 21, Oct-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Horni Herspice Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

0-3

0-4
Sat 21, Oct-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Pardubice Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-3

0-4
Sat 21, Oct-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Sparta Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Banik Ostrava Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-0

0-2
Sat 21, Oct-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hlucin vs Unicov

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
TJ Start Brno vs MFK Karvina II

0-3

2-3
Sat 21, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Banik Ostrava B

0-2

0-3
Sat 21, Oct-16:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Frydlant nad Ostravici

3-1

4-1
Sat 21, Oct-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Tatran Bohunice vs Hodonin Sardice

0-1

0-3
Sat 21, Oct-13:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Zlin(U19)

1-1

1-3
Sat 21, Oct-13:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Slovan Liberec(U19)

0-1

1-2
Sat 21, Oct-13:00 - Czech Republic U19 League
SK Sigma Olomouc(U19) vs Pardubice(U19)

0-0

1-0
Sat 21, Oct-13:00 - Czech Republic U19 League
Viktoria Plzen U19 vs Ceske Budejovice(U19)

1-1

2-2
Sat 21, Oct-14:00 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs Vysocina Jihlava(U19)

3-0

3-2
Sat 21, Oct-14:00 - Czech Republic U19 League
Frydek-Mistek(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-1

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Brno(U19)

0-0

1-0
Sat 21, Oct-15:15 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs Dukla Praha (U19)

0-0

1-1
Sat 21, Oct-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Copenhagen vs Vejle

0-0

2-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs SfB-Oure

2-0

4-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark 3. Division
Vejgaard BK vs Holbaek

0-2

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs BK Frem

0-1

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs Avarta

0-1

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs VSK Aarhus

1-2

2-4
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs Allerod

1-0

2-0
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Danmarksserien
Fjordager IF vs B 1913 Odense

0-1

0-2
Sat 21, Oct-14:00 - Denmark Danmarksserien
Glostrup FK vs Horsholm Usserod IK

0-1

1-3
Sat 21, Oct-14:00 - Denmark Danmarksserien
BK Skjold vs Ringsted

0-0

1-1
Sat 21, Oct-14:30 - Denmark Danmarksserien
Tarnby FF vs Sundby BK

0-1

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Frederikssund IK vs Ledoje Smorum Fodbold

2-1

3-2
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Tarup Paarup IF vs OKS Odense

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Dalum vs Marienlyst

1-0

1-0
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Greve vs Gorslev IF

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Odder IGF vs Vorup

1-1

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Aalborg BK B vs Viby

0-2

0-4
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Danmarksserien
Karlslunde vs B 1908 Amager

0-0

1-0
Sat 21, Oct-15:30 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Herlev IF

1-3

1-4
Sat 21, Oct-15:30 - Denmark Danmarksserien
Kjellerup IF vs Varde_IF

0-0

2-1
Sat 21, Oct-15:30 - Denmark Danmarksserien
Norresundby vs Ringkobing

1-1

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Danmarksserien
B 1909 Odense vs FC Aarhus Fremad B

0-2

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Danmarksserien
AB Tarnby vs Næstved B

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Skive IK vs FC Roskilde

0-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs AB Gladsaxe

2-1

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs Nykobing FC

1-1

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Esbjerg FB vs FA 2000

1-0

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs Hellerup IK

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Woman\'s League
Fortuna Hjorring Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

1-0

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Denmark Woman\'s League
Aarhus AGF Women\'s vs Kolding BK Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Naestved HG Women\'s


0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs Odense Women\'s


1-1
Sat 21, Oct-17:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Vejle(U17)


4-2
Sat 21, Oct-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Aalborg BK(U17)


1-3
Sat 21, Oct-17:30 - Denmark Youth U17
Silkeborg IF(U17) vs Nordsjaelland (U17)


1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Esbjerg FB(U17)


7-1
Sat 21, Oct-17:00 - Denmark Youth U17
Odense BK (U17) vs Aarhus AGF(U17)


6-0
Sat 21, Oct-17:00 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Sonderjyske(U17)


4-0
Sat 21, Oct-14:30 - Denmark Youth U19
Odense BK U19 vs Aarhus AGF(U19)


0-0
Sat 21, Oct-14:30 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Sonderjyske(U19)


3-2
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Youth U19
FC Kobenhavn(U19) vs Esbjerg FB(U19)


5-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Aalborg BK(U19)


2-1
Sat 21, Oct-15:00 - Denmark Youth U19
Silkeborg IF(U19) vs Nordsjaelland (U19)


1-1
Sat 21, Oct-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs Tecnico Universitario

0-1

0-1
Sat 21, Oct-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs CD El Nacional

0-1

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - Egypt Premier League
Zamalek vs Smouha SC

3-0

5-1
Sat 21, Oct-19:59 - Egypt Premier League
Enppi vs National Bank of Egypt SC

1-0

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - Egypt Premier League
Baladiyat El Mahalla vs Ittihad Alexandria

2-1

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Chelmsford City

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Worthing vs Yeovil Town

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Dartford vs Havant & Waterlooville FC

1-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Torquay United vs Welling United

2-1

5-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Weston Super Mare

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Aveley vs Truro City

1-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Bath City

1-2

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Eastbourne Borough

2-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Taunton Town vs Hampton & Richmond

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Farnborough FC

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs St Albans City

1-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Conference South Division
Dover Athletic vs Hemel Hempstead Town

1-0

2-2
Sat 21, Oct-20:15 - England FA Women Super League
Leicester City Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:30 - England FA Women Super League
Aston Villa Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

1-2

2-4
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Bristol Rovers

2-1

4-1
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Northampton Town

2-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Stevenage FC vs Port Vale

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Reading

0-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Exeter City vs Wigan Athletic

0-1

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Derby County

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Lincoln City

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Leyton Orient vs Barnsley

1-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Peterborough United vs Wycombe Wanderers

2-1

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Cheltenham Town vs Cambridge United

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Portsmouth vs Carlisle

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England League One
Oxford United vs Blackpool

1-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Stockport County vs Grimsby Town

2-1

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Gillingham vs Notts County

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Wrexham

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Sutton United vs Morecambe

1-2

2-3
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Crewe Alexandra

2-1

2-4
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Swindon

1-1

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Barrow vs AFC Wimbledon

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Colchester United vs Harrogate Town

0-0

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England League Two
Accrington Stanley vs Milton Keynes Dons

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Division one
Grimsby Borough vs Winterton Rangers

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Worksop Town vs Bradford Park Avenue

1-1

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Marske United

0-2

1-4
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Radcliffe FC

0-1

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Marine vs Lancaster City

0-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs FC United of Manchester

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Macclesfield Town

2-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Bamber Bridge

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Workington vs Gainsborough Trinity

1-1

2-3
Sat 21, Oct-18:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs Hyde United

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Folkestone Invicta

2-0

3-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Bognor Regis Town

2-0

4-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Horsham

1-0

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Enfield Town

1-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Hashtag United

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Billericay Town vs Hastings United

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Concord Rangers vs Chatham Town

0-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Canvey Island

1-1

6-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Haringey Borough

0-2

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Cray Wanderers

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Whitehawk vs Dulwich Hamlet

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Hitchin Town

1-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs St Ives Town

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Nuneaton Borough

0-2

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs Berkhamsted FC

6-0

9-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Stamford AFC

1-1

4-4
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Hanwell Town

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Walton & Hersham vs Beaconsfield Town F.C.

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Merthyr Town

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Winchester City vs Harrow Borough

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Dorchester Town

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Bracknell Town vs AFC Totton

1-3

1-5
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Chesham United

0-1

2-5
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Sholing FC vs Hungerford Town

1-3

3-3
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Plymouth Parkway vs Basingstoke Town

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Didcot Town vs Salisbury City

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Tiverton Town

0-1

2-1
Sat 21, Oct-15:30 - England The Championship
Preston North End vs Millwall

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Queens Park Rangers

2-1

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Leicester City

1-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Coventry City

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Norwich City vs Leeds United

2-0

2-3
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Plymouth Argyle

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Birmingham

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Hull City vs Southampton

1-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Watford vs Sheffield Wed

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Sunderland

1-1

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Cardiff City

0-0

1-0
Sat 21, Oct-23:00 - English Premier League
Sheffield United vs Manchester United

1-1

1-2
Sat 21, Oct-15:30 - English Premier League
Liverpool vs Everton

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Wolverhampton Wanderers

1-0

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - English Premier League
Newcastle vs Crystal Palace

3-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - English Premier League
Nottingham Forest vs Luton Town

0-0

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - English Premier League
Manchester City vs Brighton & Hove Albion

2-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - English Premier League
Brentford vs Burnley

1-0

3-0
Sat 21, Oct-20:30 - English Premier League
Chelsea FC vs Arsenal

1-0

2-2
Sat 21, Oct-13:30 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Flora Tallinn II

1-3

1-4
Sat 21, Oct-13:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Kuressaare B vs Parnu JK

3-0

3-2
Sat 21, Oct-13:30 - Estonia Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev vs Parnu JK Vaprus

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Levadia Tallinn vs Tartu JK Tammeka

2-0

2-1
Sat 21, Oct-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Nomme Kalju

1-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Finland Women\'s Premier League
TPS Turku Women\'s vs PK Keski-Uusimaa Women\'s

1-0

1-0
Sat 21, Oct-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
PK Keski Uusimaa(PKKU) vs FC Vaajakoski

0-0

4-1
Sat 21, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
RoPS Rovaniemi vs Lahden Reipas

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
PK-35 Vantaa vs JIPPO

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
Tampere United vs Klubi 04

0-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Finland Veikkausliga
AC Oulu vs FC Haka

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Finland Veikkausliga
KTP Kotka vs IFK Mariehamn

0-2

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Finland Veikkausliga
Lahti vs Ilves Tampere

1-3

1-5
Sat 21, Oct-18:00 - Finland Veikkausliga
FC Honka vs Inter Turku

1-0

3-0
Sat 21, Oct-18:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs KuPS

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs VPS Vaasa

0-1

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Finland Ykkonen
Gnistan vs SJK Akatemia

0-1

2-2
Sat 21, Oct-17:00 - France Ligue 2
Caen vs AJ Auxerre

0-1

1-1
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Valenciennes FC

2-1

3-3
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Quevilly Rouen

1-1

2-2
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Paris FC

0-1

1-3
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Pau FC

0-0

2-0
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
FC Annecy vs Amiens SC

1-1

1-1
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs US Concarneau

0-0

0-0
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
Angers SCO vs Bordeaux

1-0

2-0
Sat 21, Oct-21:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Bastia

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Toulouse B vs Cannes AS

0-1

0-2
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Toulon vs RC Grasse

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Frejus Saint-Raphael vs Hyeres


2-2
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Olympique Ales vs Evian Thonon Gaillard

0-0

0-2
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Chamalieres FC vs Le Puy Foot 43 Auvergne


0-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Jura Sud Foot vs Andrezieux


0-2
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Paris 13 Atletico vs Romorantin

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Saumur OL. vs Angouleme CFC


3-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group B
FC Libourne vs Angers II

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Blois F.41 vs Trelissac

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Les Herbiers vs St Pryve St Hilaire


2-2
Sat 21, Oct-20:30 - French Championnat Amateur Group B
Avoine vs Bourges 18


2-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Dinan Lehon FC vs Guingamp B


2-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Voltigeurs Chateaubriant vs Bastia Borgo


1-2
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Aubervilliers vs AF Virois

0-0

2-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Granville vs Beauvais


2-1
Sat 21, Oct-20:30 - French Championnat Amateur Group C
Lorient B vs Saint Malo


0-3
Sat 21, Oct-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Stade Briochin vs Racing Club de France

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Auxerre B vs Feignies Aulnoye

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - French Championnat Amateur Group D
Wasquehal vs Biesheim

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Saint Quentin vs Haguenau


5-0
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Fleury Merogis vs US Creteil-Lusitanos


2-1
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs FC 93 Bobigny


1-0
Sat 21, Oct-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Colmar vs Racing Besancon

0-2

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Lens(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs ES Troyes AC(U19)


1-1
Sat 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Brest Stade U19

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Trelissac U19


1-0
Sat 21, Oct-16:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)


0-0
Sat 21, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Nice U19

0-1

2-1
Sat 21, Oct-17:00 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - French Feminines D1
Lille Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-3

0-4
Sat 21, Oct-17:00 - French Feminines D1
Saint-Etienne Women\'s vs Le Havre Women\'s

1-0

1-2
Sat 21, Oct-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Marseille

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Strasbourg

2-0

3-0
Sat 21, Oct-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-1

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Ribera Navarra Futsal

0-1

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Noia Portus Apostoli Futsal vs Alzira Futsal

0-0

2-1
Sat 21, Oct-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Xota Futsal vs Palma Futsal

2-1

4-3
Sat 21, Oct-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs Kolkheti Poti

0-5

0-7
Sat 21, Oct-19:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs Gagra Tbilisi

0-1

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Samtredia

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - Georgia Primera Division
FC Telavi vs Samgurali Tskaltubo

2-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs Viktoria Koln

2-0

3-2
Sat 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs Preuben Munster

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs SSV Jahn Regensburg

0-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SpVgg Unterhaching

0-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs SC Freiburg II

1-0

2-0
Sat 21, Oct-18:30 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Arminia Bielefeld

0-1

0-1
Sat 21, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Energie Cottbus(U17)


0-2
Sat 21, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Jahn Regensburg (U17) vs Munchen 1860(U17)


2-2
Sat 21, Oct-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Kaiserslautern (U17) vs Nurnberg (U17)


0-1
Sat 21, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
VfB Waltrop(U17) vs RW Essen(U17)


1-6
Sat 21, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)


5-1
Sat 21, Oct-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs VfL Bochum

2-1

2-1
Sat 21, Oct-17:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Eintracht Frankfurt

1-3

1-3
Sat 21, Oct-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs VfB Stuttgart

0-1

0-3
Sat 21, Oct-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Bayer Leverkusen

1-1

1-2
Sat 21, Oct-17:30 - German Bundesliga
SV Darmstadt 98 vs RB Leipzig

1-2

1-3
Sat 21, Oct-20:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Bayern Munich

1-2

1-3
Sat 21, Oct-22:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs FC Kaiserslautern

1-3

4-3
Sat 21, Oct-15:00 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs SV Wehen Wiesbaden

0-1

0-2
Sat 21, Oct-15:00 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs St. Pauli

1-0

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Greuther Furth

2-0

2-0
Sat 21, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Nurnberg Women\'s

0-1

0-2
Sat 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

3-1

3-3
Sat 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Union Berlin(U19)

0-0

0-4
Sat 21, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Hannover 96 (U19)

1-0

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-1

1-1
Sat 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Bayern Munich(U19)

0-1

1-2
Sat 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs Nurnberg (U19)

0-0

1-1
Sat 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Hoffenheim(U19)

0-2

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-1

0-1
Sat 21, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Sandhausen(U19) vs Karlsruher SC (U19)

1-0

3-1
Sat 21, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Munchen 1860 (U19)

0-1

0-1
Sat 21, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Dortmund(U19)

1-2

1-3
Sat 21, Oct-15:30 - German Junioren Bundesliga West
SC Verl(U19) vs Alemannia Aachen(U19)

2-1

3-4
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs FC Schweinfurt

1-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
DJK Vilzing vs Wurzburger Kickers

0-1

1-3
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Ansbach vs Viktoria Aschaffenburg

2-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs Greuther Furth B

0-1

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Schalding Heining vs Nurnberg B

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs Wacker Burghausen

2-1

3-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs TSV Buchbach

2-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Carl Zeiss Jena

0-1

0-2
Sat 21, Oct-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner AK 07 vs ZFC Meuselwitz

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Eimsbutteler TV

2-0

5-3
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
SC Spelle Venhaus vs SV Meppen

0-1

0-3
Sat 21, Oct-19:00 - Germany - Regionalliga Nord
Drochtersen/Assel vs FC St. Pauli II

2-0

2-0
Sat 21, Oct-15:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Havelse

0-1

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs TSV Steinbach Haiger

0-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs 1. FSV Mainz 05 II

0-1

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs KSV Hessen Kassel

1-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs Eintracht Frankfurt Am

0-0

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs VfR Aalen

2-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs TSG Balingen

2-1

6-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-0

1-3
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs Stuttgarter Kickers

0-0

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Bocholt FC vs Fortuna Koln

0-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs TSV Alemannia Aachen

0-1

1-4
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs SSVg Velbert

2-1

4-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs Fortuna Dusseldorf II

2-0

5-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs SC Wiedenbruck

1-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
Munchen 1860 Am vs FC Sonthofen

2-0

4-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
Deisenhofen vs VfR Garching

1-1

4-2
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
VfR Wormatia Worms vs FV Diefflen

0-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
VfB Krieschow vs FC Grimma

1-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
TSV Schwaben Augsburg vs SV Kirchanschoring

2-0

5-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
TVS Dachau 1865 vs TSV Kottern-St. Mang

1-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Germany OberLiga
TS Woltmershausen vs Blumenthaler SV

2-2

5-3
Sat 21, Oct-18:00 - Germany OberLiga
FV Ravensburg vs CfR Pforzheim

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Germany OberLiga
SF Baumberg vs Ratingen SV

1-1

2-2
Sat 21, Oct-16:30 - Germany OberLiga
FV Offenburg vs SV Oberachern

1-0

1-3
Sat 21, Oct-19:59 - Germany OberLiga
KFC Uerdingen 05 vs TSV Meerbusch

3-1

4-3
Sat 21, Oct-15:00 - Germany OberLiga
Gonsenheim vs FV Dudenhofen

1-0

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Germany OberLiga
Tus Dassendorf vs FC Suderelbe

3-0

3-0
Sat 21, Oct-15:00 - Germany OberLiga
SV Lichtenberg 47 vs Rostocker FC

3-0

5-2
Sat 21, Oct-17:00 - Germany OberLiga
FV Engers 07 vs TUS Mechtersheim

0-0

1-1
Sat 21, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Samartex

0-0

0-0
Sat 21, Oct-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa Point FC vs Lincoln Red Imps

1-1

1-2
Sat 21, Oct-18:30 - Gibraltar Premier Divisio
FCB Magpies vs Europa FC

1-1

3-1
Sat 21, Oct-18:30 - Greece Super League 1
Panetolikos GFS vs Volos NFC

1-0

2-0
Sat 21, Oct-21:00 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Panserraikos F.C.

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Greece Super League 2
PAOK Saloniki B vs Aiolikos

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Ionikos vs Tilikratis Lefkada

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Kallithea vs Giouchtas

0-0

1-0
Sat 21, Oct-13:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-0

1-0
Sat 21, Oct-13:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Atromitos Athens(U19)

2-0

5-0
Sat 21, Oct-13:30 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs AEK Athens(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Greece U19
Kifisia(U19) vs OFI Crete(U19)

2-1

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - Greece U19
Panserraikos U19 vs FC Aris Thessaloniki(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-12:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Pas Giannina(U19)

0-1

2-1
Sat 21, Oct-03:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones vs Antigua GFC

1-0

2-1
Sat 21, Oct-11:00 - HKFA Lanwa International Fa Cup
North District FC vs Lee Man

0-0

1-4
Sat 21, Oct-22:00 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Almere City FC

0-1

1-1
Sat 21, Oct-23:00 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Vitesse Arnhem

2-0

4-0
Sat 21, Oct-23:00 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs SC Heerenveen

1-0

3-0
Sat 21, Oct-20:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Fortuna Sittard

1-0

3-1
Sat 21, Oct-20:45 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs Volendam

1-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Holland Eredivisie Women\'s
ADO Den Haag Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

1-1

2-3
Sat 21, Oct-22:00 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs Willem II

0-1

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - Holland Reserves League
Volendam Reserve vs De Graafschap Reserve

0-1

1-3
Sat 21, Oct-17:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Quick Boys

0-1

1-1
Sat 21, Oct-11:00 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Southern District

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:00 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Kecskemeti TE

2-0

5-3
Sat 21, Oct-14:30 - Hungary NB1
Kisvarda vs Mezokovesd-Zsory

2-1

2-1
Sat 21, Oct-16:45 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Paksi SE

2-3

2-5
Sat 21, Oct-13:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
MOL Fehervar FC Women\'s vs Szekszard UFC Women\'s

0-1

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Ferencvarosi TC Women\'s vs Puskas Akademia Women\'s

2-0

3-0
Sat 21, Oct-16:30 - Hungary Women\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Soroksar Woman\'s

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:30 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Northeast United

0-1

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - India Super League
East Bengal vs FC Goa

1-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Indonesia Liga 1
Borneo FC Samarinda vs Persib Bandung

1-0

1-1
Sat 21, Oct-12:00 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Persik Kediri

1-1

2-2
Sat 21, Oct-12:00 - Indonesia Liga 1
Bhayangkara FC vs Barito Putera

0-0

1-1
Sat 21, Oct-17:30 - Indonesia Liga 2
Persiraja Banda Aceh vs Semen Padang

1-0

1-0
Sat 21, Oct-12:00 - Indonesia Liga 2
PSCS Cilacap vs Persegres Gresik United

0-1

1-3
Sat 21, Oct-12:00 - Indonesia Liga 2
Putra Delta Sidoarjo vs FC Bekasi City

1-0

1-1
Sat 21, Oct-18:30 - Iran League
Zob Ahan vs Mes Rafsanjan

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:45 - Iran League
Tractor SC vs Shams Azar Qazvin

0-2

2-3
Sat 21, Oct-17:15 - Iran League Division 1
Darya Babol vs Fajr Sepasi

0-1

2-2
Sat 21, Oct-17:15 - Iran League Division 1
Shahrdari Astara vs Saipa

1-1

1-1
Sat 21, Oct-17:15 - Iran League Division 1
Ario Eslamshahr vs Mes Kerman

0-1

1-2
Sat 21, Oct-16:30 - Iran League Division 1
Kheybar Khorramabad vs Khooshe Talaee Saveh

3-0

5-1
Sat 21, Oct-18:00 - Ireland Women\'s National League
Wexford Youths Women\'s vs Shamrock Rovers Women\'s

1-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Ireland Women\'s National League
Cork City Women\'s vs Athlone Women\'s

0-1

1-3
Sat 21, Oct-19:59 - Ireland Women\'s National League
Treaty United Women\'s vs Galway Women\'s

0-2

0-3
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Lazio Youth

1-0

1-2
Sat 21, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs AC Milan Youth

0-0

0-0
Sat 21, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Frosinone Youth

0-1

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Sassuolo Calcio Youth

2-0

4-0
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Bari Youth

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
FeralpiSalo Youth vs Albinoleffe Youth

0-1

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Pescara Youth

1-1

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Brescia Youth

3-0

4-1
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Youth vs Reggiana Youth

1-0

2-2
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Padova Youth

1-0

2-2
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Cesena Youth

0-1

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Pisa Youth

0-1

0-3
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Renate AC Youth vs FC Sudtirol Youth

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Cremonese Youth

0-1

1-4
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Virtus Entella Youth

1-0

1-0
Sat 21, Oct-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Monopoli Youth

1-0

3-0
Sat 21, Oct-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Palermo Youth

2-0

3-0
Sat 21, Oct-18:30 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Venezia F.C. Youth

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Salernitana Youth

1-0

3-0
Sat 21, Oct-15:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Udinese Youth

1-0

4-0
Sat 21, Oct-22:45 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Lazio

0-2

0-2
Sat 21, Oct-17:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Napoli

0-2

1-3
Sat 21, Oct-19:59 - Italian Serie A
Torino vs Inter Milan

0-0

0-3
Sat 21, Oct-18:15 - Italian Serie B
U.S. Catanzaro 1929 vs FeralpiSalo

0-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Italian Serie B
Ternana vs Brescia

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Italian Serie B
Cremonese vs FC Sudtirol

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Italian Serie B
FC Bari 1908 vs Modena

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Italian Serie B
AC Pisa vs Cittadella

1-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Italian Serie B
Calcio Lecco vs Ascoli

0-1

0-2
Sat 21, Oct-14:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Napoli Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Oct-19:59 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Como 2000 Women\'s

0-1

1-2
Sat 21, Oct-22:45 - Italy C1A
Albinoleffe vs Alessandria

0-0

0-0
Sat 21, Oct-22:45 - Italy C1A
Arzignano Valchiampo vs Padova

0-0

1-2
Sat 21, Oct-18:15 - Italy C1A
Lumezzane vs Giana Erminio

0-2

1-3
Sat 21, Oct-18:15 - Italy C1A
Renate AC vs Pro Patria

1-0

1-2
Sat 21, Oct-18:15 - Italy C1A
Pro Vercelli vs US Pergolettese

0-0

1-0
Sat 21, Oct-20:30 - Italy C1A
Mantova vs Novara Calcio

0-0

2-1
Sat 21, Oct-22:45 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Juve Stabia

0-1

1-2
Sat 21, Oct-20:30 - Italy C1C
Giugliano vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

0-0
Sat 21, Oct-20:30 - Italy C1C
Crotone vs Foggia

1-1

2-1
Sat 21, Oct-20:30 - Italy C1C
Audace Cerignola vs Latina Calcio

1-0

2-0
Sat 21, Oct-20:30 - Italy C1C
AS Sorrento Calcio vs Benevento

0-0

0-1
Sat 21, Oct-21:45 - Ivory Coast Division 1
CO Korhogo vs Denguele

0-0

0-2
Sat 21, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
FC Mouna vs ASEC Mimosas

2-1

2-3
Sat 21, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
Bouake FC vs AF Amadou Diallo Djekanou

0-1

2-4
Sat 21, Oct-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Minebea Mitsumi FC

0-2

0-3
Sat 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

0-0
Sat 21, Oct-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Sony Sendai FC

1-1

1-1
Sat 21, Oct-08:00 - Japanese J-League Division 1
Albirex Niigata vs Sagan Tosu

1-1

1-1
Sat 21, Oct-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs FC Tokyo

1-0

1-0
Sat 21, Oct-09:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Nagoya Grampus Eight

0-1

0-1
Sat 21, Oct-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Kashima Antlers

2-0

3-1
Sat 21, Oct-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Consadole Sapporo

1-0

4-1
Sat 21, Oct-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Shonan Bellmare

0-1

0-1
Sat 21, Oct-11:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Cerezo Osaka

0-0

0-0
Sat 21, Oct-08:00 - Japanese League Division 2
Iwaki FC vs Shimizu S-Pulse

1-3

1-7
Sat 21, Oct-13:30 - Japanese League Division 3
FC Ryukyu vs FC Imabari

0-0

1-3
Sat 21, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Ehime FC

0-0

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Jordan Cup
Al Ahli Amman vs Ma\'an SC

0-0

0-1
Sat 21, Oct-20:30 - Jordan Cup
Al Hussein Irbid vs Al-Yarmouk Amman

1-0

4-0
Sat 21, Oct-16:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs FK Aksu

2-0

4-1
Sat 21, Oct-16:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs FK Kaspiy Aktau

1-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Kazakhstan Super League
Maktaaral Jetisay vs Kyzylzhar Petropavlovsk

1-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FC Zhetysu Taldykorgan

1-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Kenya Police FC

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Talanta FC vs Posta Rangers

2-1

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

1-1
Sat 21, Oct-09:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Pocheon Citizen FC

0-0

0-0
Sat 21, Oct-07:30 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Sejong Vanesse FC

0-0

2-1
Sat 21, Oct-09:00 - Korea K4 League
Pyeongchang United FC vs Pyeongtaek Citizen

1-0

2-1
Sat 21, Oct-09:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Jeonju Citizen FC

0-2

3-4
Sat 21, Oct-09:00 - Korea K4 League
Gangwon B vs Daegu FC II

0-3

1-3
Sat 21, Oct-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Chungju Citizen

1-1

2-1
Sat 21, Oct-09:00 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Ulsan Hyundai FC

0-0

1-0
Sat 21, Oct-11:30 - Korea League 1
Daegu FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

1-1

1-2
Sat 21, Oct-13:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Busan I\'Park

1-1

1-2
Sat 21, Oct-08:30 - Korea League 2
Cheonan City FC vs Seongnam FC

1-0

3-1
Sat 21, Oct-11:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs FC Anyang

0-1

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Prishtina

0-0

0-0
Sat 21, Oct-15:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Fushe Kosova

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:40 - Kuwait Premier League
Kazma vs Al-Shabab(KUW)

0-1

1-2
Sat 21, Oct-21:30 - Kuwait Premier League
Al-Salmiyah vs Al-Jahra

0-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs FK Auda Riga

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs Rigas Futbola skola

1-1

4-5
Sat 21, Oct-14:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs Riga FC

0-0

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs Grobina

0-1

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs Valmieras FK II

0-1

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs FK Ventspils


0-3
Sat 21, Oct-16:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs FK Panevezys

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Kauno Zalgiris

0-1

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - Lithuania - 1. Division
Banga Gargzdai vs FK Riteriai

1-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Lithuania - 2. Division
Neptuna Klaipeda vs NFA Kaunas

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Lithuania - 2. Division
Transinvest Vilnius vs Babrungas

1-0

4-1
Sat 21, Oct-14:00 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs Minija Kretinga

1-1

2-1
Sat 21, Oct-15:00 - Lithuania - 2. Division
Marijampole City vs FK Jonava


0-3
Sat 21, Oct-19:59 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs FC Schifflingen

1-0

5-0
Sat 21, Oct-17:00 - Malaysia Cup
Kuala Lumpur City vs Terengganu

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:30 - Malta First Division League
Zabbar St. Patrick vs Senglea Athletic

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Malta First Division League
Zurrieq vs Swieqi United

1-0

1-0
Sat 21, Oct-19:30 - Malta First Division League
Msida St. Joseph vs Fgura United

0-1

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - Malta First Division League
Marsa FC vs Melita FC

0-1

3-3
Sat 21, Oct-19:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Gudja United

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:15 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Sliema Wanderers FC

1-0

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Mosta FC

0-1

0-2
Sat 21, Oct-17:00 - Malta Premier League
Floriana FC vs Naxxar Lions

1-1

1-1
Sat 21, Oct-19:30 - Malta Women\'s 1st league
Swieqi United Women\'s vs Mgarr United FC Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Malta Women\'s 1st league
San Gwann FC Women\'s vs Hibernians Women\'s


0-1
Sat 21, Oct-05:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Mazatlan FC

1-2

1-3
Sat 21, Oct-05:06 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Pachuca

0-0

0-1
Sat 21, Oct-07:15 - Mexico Primera Division
Puebla vs Chivas Guadalajara

0-1

0-2
Sat 21, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Poza Rica vs FC Santiago

1-0

1-0
Sat 21, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs CD Alacranes de Durango

0-0

2-0
Sat 21, Oct-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Club Petroleros de Salamanca vs Reboceros de La Piedad

1-0

1-0
Sat 21, Oct-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Indios Chihuahua vs Calor de San Pedro

0-0

1-0
Sat 21, Oct-04:45 - Mexico Primera Divison 2
CF Orgullo Reynosa vs Real Apodaca

0-1

0-1
Sat 21, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Leones Negros B vs Mineros De Fresnillo

1-0

3-0
Sat 21, Oct-19:00 - Mexico U23
Tigres UANL(U23) vs Cruz Azul(U23)

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:00 - Mexico U23
Queretaro(U23) vs Club Tijuana(U23)

2-2

2-2
Sat 21, Oct-19:00 - Mexico U23
Club America(U23) vs Santos Laguna(U23)

1-1

3-2
Sat 21, Oct-19:00 - Mexico U23
Club Leon(U23) vs Toluca(U23)

0-2

1-2
Sat 21, Oct-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Deportivo Toluca Women\'s vs Cruz Azul Women\'s

1-0

3-0
Sat 21, Oct-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s

0-0

4-1
Sat 21, Oct-05:06 - Mexico Women\'s Primera Division
Mazatlan FC Women\'s vs Puebla Women\'s

0-3

3-4
Sat 21, Oct-07:10 - Mexico Women\'s Primera Division
Santos Laguna Women\'s vs Club Leon Women\'s

1-0

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - Moldova Division 2
Victoria Bardar vs FCM Ungheni

2-0

5-3
Sat 21, Oct-15:00 - Moldova Division 2
Dinamo-Auto Tiraspol vs FC Iskra-Stal Ribnita

0-4

1-4
Sat 21, Oct-15:00 - Moldova Division 2
Olimp Comrat vs Real Succes

2-0

3-1
Sat 21, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs Spartanii Selemet

2-0

4-0
Sat 21, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs FC Floresti

2-1

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Balti vs FC Milsami

0-0

3-0
Sat 21, Oct-14:00 - Mongolia Premier League
Khangarid vs Bavarians FC

1-1

5-1
Sat 21, Oct-11:00 - Mongolia Premier League
Deren vs FC Ulaanbaatar

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs OFK Mladost DG

3-0

4-1
Sat 21, Oct-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs OFK Petrovac

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs FK Mornar

2-2

2-2
Sat 21, Oct-19:00 - Morocco Division 2
JSM Jeunesse Sportive El Massira vs Kawkab Marrakech

0-0

0-2
Sat 21, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Olympique Club de Khouribga

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Wydad Fes

0-1

2-2
Sat 21, Oct-21:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Chabab Ben Guerir

0-0

0-1
Sat 21, Oct-13:30 - Myanmar National League
Chinland vs Shan United

0-4

1-6
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Southend United vs Solihull Moors

2-0

5-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Eastleigh vs York City

1-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Bromley vs Oxford City

1-1

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Aldershot Town vs Hartlepool United FC

0-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Woking

1-1

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Rochdale vs Oldham Athletic A.F.C.

0-1

3-4
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Barnet F.C. vs Maidenhead United

1-2

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - National League
Halifax Town vs Kidderminster

1-1

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League
AFC Fylde vs Ebbsfleet United

0-1

1-1
Sat 21, Oct-20:30 - National League
Wealdstone FC vs Boreham Wood F.C.

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Rushall Olympic vs Chorley

2-0

5-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Gloucester City vs Alfreton Town

1-0

3-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
South Shields vs King\'s Lynn

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Scarborough Athletic vs Buxton FC

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Hereford vs Curzon Ashton FC

1-1

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Farsley Celtic vs Brackley Town

0-3

1-4
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Chester FC vs Scunthorpe United

1-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Peterborough Sports vs Southport FC

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Bishop\'s Stortford vs Warrington Town FC

0-1

1-4
Sat 21, Oct-18:00 - National League North
Blyth Spartans vs Tamworth

0-0

0-1
Sat 21, Oct-03:00 - New Zealand Football National League
Cashmere Technical vs Wellington Phoenix Reserve

2-0

2-1
Sat 21, Oct-03:00 - New Zealand Football National League
Christchurch United vs Petone FC

1-0

3-0
Sat 21, Oct-06:00 - New Zealand Football National League
Auckland United vs Wellington Olympic

1-2

1-3
Sat 21, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Bayelsa United

0-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Novaci vs FK Ohrid 2004

1-1

1-3
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs Belasica Strumica

1-3

2-4
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Negotino vs FK Teteks Tetovo

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv Gevgelija vs Pobeda Prilep

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Arsimi vs Pelister Bitola

0-1

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs Besa Doberdoll

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Detonit Plackovica vs FK Osogovo Kocani

1-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Karaorman vs FK Bashkimi

1-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Ballyclare Comrades

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Knockbreda vs Dundela FC

0-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Institute FC vs Bangor FC

1-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Annagh United

0-2

2-3
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Newington Youth

1-1

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Portadown FC vs Harland & Wolff Welders

3-0

5-2
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Loughgall FC vs Newry City

0-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Crusaders FC

1-0

1-4
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Glenavon FC

3-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Coleraine F.C.

0-0

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - Norway 2 Division A
Grorud IL vs Flekkeroy IL

0-2

1-3
Sat 21, Oct-17:00 - Norway 2 Division A
Fram Larvik vs Egersunds IK

1-0

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Norway 2 Division B
Strommen vs Levanger FK

0-2

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Norway 2 Division B
Tromsdalen UIL vs Baerum SK

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:30 - Norway 2 Division B
Gjovik Lyn vs Alta

0-2

3-2
Sat 21, Oct-17:00 - Norway 2 Division B
Ullensaker/Kisa IL vs Ullern

0-1

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Kristiansund BK vs Asane Fotball

4-1

4-1
Sat 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen vs Start Kristiansand

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs Kongsvinger

0-1

0-2
Sat 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Fredrikstad

2-1

2-3
Sat 21, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
IL Hodd vs Sogndal

1-1

2-2
Sat 21, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Molde

0-1

3-2
Sat 21, Oct-17:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Sandefjord

4-2

4-3
Sat 21, Oct-17:10 - Oman Sultan Cup
Dhofar vs Saham

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:50 - Oman Sultan Cup
Al-Taleea Club vs Al Nasr

0-1

1-5
Sat 21, Oct-20:30 - Oman Sultan Cup
Al Rustaq vs ibri

0-0

0-1
Sat 21, Oct-02:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Sportivo Ameliano

2-0

3-0
Sat 21, Oct-00:15 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Univ. Cesar Vallejo

1-0

1-1
Sat 21, Oct-22:00 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Deportivo Municipal

1-0

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Philippines Cup
Dynamic Herb Cebu vs Davao Aguilas

0-1

0-1
Sat 21, Oct-12:00 - Philippines Cup
Kaya FC vs Stallion Laguna FC

0-0

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

2-0

3-1
Sat 21, Oct-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Warta Poznan Youth

4-0

4-3
Sat 21, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Pogon Szczecin Youth

0-1

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Rakow Czestochowa Youth vs Sandecja Youth

0-0

4-0
Sat 21, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Legia Warszawa Youth

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Korona Kielce Youth


3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Odra Opole Youth vs Widzew lodz Youth


1-0
Sat 21, Oct-13:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Stilon Gorzow Wielkopolski

0-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
KS Wieczysta Krakow vs Podhale Nowy

0-0

1-0
Sat 21, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs Pilica Białobrzegi

2-1

5-2
Sat 21, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Warta Sieradz

2-1

2-1
Sat 21, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Polonia Sroda

0-1

1-3
Sat 21, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:00 - Poland - 4. Liga
Podlasie Biala Podlaska vs Karpaty Krosno

3-1

4-1
Sat 21, Oct-19:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs LKS Lomza

0-0

3-0
Sat 21, Oct-15:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Unia Solec Kujawski

0-0

1-0
Sat 21, Oct-15:00 - Poland - 4. Liga
Mławianka Mława vs Unia Skierniewice

0-1

1-2
Sat 21, Oct-16:30 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs Swidniczanka Swidnik

2-0

2-0
Sat 21, Oct-15:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Carina Gubin

2-0

3-0
Sat 21, Oct-15:00 - Poland - 4. Liga
LZS Starowice Dolne vs Sleza Wroclaw

0-1

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Lechia Zielona Gora

1-2

1-3
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Concordia Elbląg vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-2

0-4
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Polkowice vs Rakow Czestochowa B

0-0

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Zambrow vs GKS Wikielec

2-0

4-0
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs Star Starachowice

0-1

0-2
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Odra Byt. OdrzaNski vs Rekord Bielsko

0-2

0-3
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
KP Starogard Gdanski vs Notec Czarnkow

0-1

0-4
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Warta Gorzow Wielkopolski vs Karkonosze J. Gora

1-1

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs Siarka Tarnobrzeg

2-1

3-1
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Czarni Polaniec

1-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Zawisza Bydgoszcz vs Vineta Wolin

1-1

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Gedania Gdansk

0-1

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Flota Swinoujscie vs Sokol Kleczew

0-2

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Garbarnia Krakow

0-0

2-1
Sat 21, Oct-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs LKS Lodz

2-0

3-1
Sat 21, Oct-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Legia Warszawa

0-0

4-0
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice vs Cracovia Krakow

1-0

1-1
Sat 21, Oct-22:00 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Wisla Plock

2-0

4-0
Sat 21, Oct-19:30 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Podbeskidzie

2-0

3-0
Sat 21, Oct-17:00 - Poland - I liga
Stal Rzeszow vs Zaglebie Sosnowiec

0-0

0-0
Sat 21, Oct-14:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Olimpia Elblag

1-0

1-0
Sat 21, Oct-15:00 - Poland - II liga
Stomil Olsztyn vs Kotwica Kolobrzeg

0-0

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Poland - II liga
Sandecja Nowy Sacz vs Polonia Bytom

1-1

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Campeonato
Uniao Santarem vs Uniao de Tomar

1-0

3-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leiria e Marrazes(U19) vs Tondela(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Leixoes U19 vs Salgueiros(U19)

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Vilaverdense(U19) vs AVS Futebol SAD (U19)

0-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Varzim U19 vs Fafe(U19)

3-0

3-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Estacao(U19) vs Associacao Naval U19

0-2

1-5
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Mondinense(U19) vs Marinhas(U19)

2-4

3-6
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Merelinense U19 vs GD Braganca(U19)

4-0

7-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Casa Pia AC U19 vs Portimonense(U19)

2-2

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Moreirense U19 vs Vianense U19

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sanjoanense(U19) vs Gondomar(U19)

1-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Amarante(U19) vs Feirense(U19)

1-0

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
CD Gouveia(U19) vs Marinhense U19

0-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Nogueirense U19 vs Sp Espinho(U19)


1-2
Sat 21, Oct-20:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Valadares Gaia(U19) vs Pacos Ferreira B(U19)

0-2

0-3
Sat 21, Oct-22:00 - Portugal Cup
Felgueiras vs FC Arouca

0-0

1-3
Sat 21, Oct-23:00 - Portugal Cup
Academico Viseu vs Uniao Leiria

0-2

1-3
Sat 21, Oct-18:30 - Portugal Cup
Vila Mea vs Estrela Amadora

0-0

0-1
Sat 21, Oct-18:30 - Portugal Cup
CD Nacional vs Mirandela

3-0

6-1
Sat 21, Oct-23:45 - Portugal Cup
CD Olivais Moscavide vs Sporting Clube de Portugal

1-1

1-3
Sat 21, Oct-19:00 - Portugal Cup
Rabo Peixe vs Casa Pia AC

0-1

0-2
Sat 21, Oct-19:30 - Portugal Cup
Atletico Malveira vs AD Marco 09

1-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Cup
Atletico Clube Purtugal vs Vizela

0-0

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Portugal Cup
Leixoes vs Vitoria Setubal FC

1-0

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Portugal Cup
CD Santa Clara vs Vianense

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Portugal Cup
Paredes vs Moreirense

1-0

2-1
Sat 21, Oct-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs FC Famalicao(U19)

0-1

1-3
Sat 21, Oct-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Beira Mar(U19) vs Alverca(U19)

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Maritimo U19

2-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Lusitania Lourosa(U19) vs Rio Ave(U19)

1-0

2-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Chaves(U19) vs Braga(U19)

0-0

2-4
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)

1-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Academico Viseu(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Gil Vicente U19

1-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Benfica(U19) vs Farense(U19)

3-0

5-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Belenenses(U19)

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Vizela(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Lusitania Dos Acores(U19) vs Academica Coimbra(U19)

0-2

1-2
Sat 21, Oct-14:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Sporting Clube de Portugal Women\'s vs Torreense Women\'s

1-0

3-0
Sat 21, Oct-14:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Vilaverdense Women\'s vs Sporting Braga Women\'s

1-1

2-4
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Racing Power Women\'s vs Clube Atletico Ouriense Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Clube Albergaria Women\'s vs Maritimo Women\'s

0-2

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Valadares Gaia Women\'s vs Damaiense Women\'s

0-0

0-1
Sat 21, Oct-18:30 - Qatar League
Al-Ahli Doha vs Qatar SC

0-2

2-4
Sat 21, Oct-20:30 - Qatar League
Umm Salal vs Al Rayyan

0-0

0-2
Sat 21, Oct-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Sumqayit FK

0-1

3-1
Sat 21, Oct-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kapaz PFK vs Zira FK

0-0

0-0
Sat 21, Oct-22:45 - Romania - Divizia A
Farul Constanta vs Universitatea Cluj

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Dinamo Bucuresti

2-0

4-0
Sat 21, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
CSC Dumbravita vs CSM Alexandria

1-0

2-0
Sat 21, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Progresul Spartac vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-0

0-1
Sat 21, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
CSM Resita vs Tunari

0-1

1-1
Sat 21, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Unirea Dej

0-0

1-0
Sat 21, Oct-12:30 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs CSA Steaua Bucureti

0-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Progresul Pecica vs FC Bihor Oradea

1-0

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Gloria Popesti-Leordeni vs Blejoi Vispesti

0-1

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Vointa Limpezis vs Viitorul Ianca

2-2

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
CSO Petrolul Potcoava vs Vedita Colonesti

0-2

0-3
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Industria Galda vs ACS Targu Mures 1898

1-1

2-2
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
CS Paulesti vs Pucioasa

0-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Targu Secuiesc vs ACS Olimpic Cetate Rasnov

0-2

0-3
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
ACS Cozia Calimanesti vs Viitorul Daesti

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Romania - Liga 3
Voluntari B vs CSA Axiopolis Sport Cernavoda

1-1

2-4
Sat 21, Oct-12:00 - Romania Women\'s Superliga
FCM Targu Mures Women\'s vs CSM Alexandria Women\'s

0-2

0-4
Sat 21, Oct-12:00 - Romania Women\'s Superliga
Banat Girls Women\'s vs Farul Constanta Women\'s

0-1

0-3
Sat 21, Oct-12:30 - Romania Women\'s Superliga
Olimpia Cluj Women\'s vs SSU Politehnica Timisoara Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs FK Biolog

0-2

3-2
Sat 21, Oct-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs Dynamo Stavropol

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Dinamo Makhachkala B vs SKA Rostov

0-2

1-2
Sat 21, Oct-15:30 - Russia Div 2 Group 1
FK Pobeda vs FC Sevastopol

0-1

1-3
Sat 21, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Zorkyi Krasnogorsk vs Khimik Dzerzhinsk

0-0

1-2
Sat 21, Oct-13:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Khimki Reserve vs Kompozit

1-0

3-0
Sat 21, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Znamya Noginsk vs Arsenal Tula II

0-0

0-0
Sat 21, Oct-12:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Vladivostok vs Strogino Moscow

1-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Salyut-Energia Belgorod vs FC Chelyabinsk

0-0

0-3
Sat 21, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Chertanovo Moscow vs FC Novosibirsk

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Avangard Kursk vs Metallurg Lipetsk

0-2

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Forte Taganrog vs Tekstilshchik Ivanovo

0-0

1-0
Sat 21, Oct-15:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Rodina Moskva II vs Amkar Perm

0-1

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Russia Premier League
FK Orenburg vs Fakel Voronezh

0-1

1-2
Sat 21, Oct-17:30 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Dynamo Moscow

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - Russia Premier League
Baltika Kaliningrad vs Krasnodar FK

2-1

2-2
Sat 21, Oct-15:00 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs CSKA Moscow

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:30 - Russia Women\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Dynamo Moscow Women\'s

0-0

3-1
Sat 21, Oct-17:30 - Russia Women\'s Premier League
Zenit St.Petersburg Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Libertas

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs AC Juvenes/Dogana

0-0

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP La Fiorita

0-0

1-1
Sat 21, Oct-20:15 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs S.S Pennarossa

2-2

3-2
Sat 21, Oct-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rawdhah vs Al-Lewaa

2-1

4-2
Sat 21, Oct-16:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Nojoom vs Al-Kawkab

0-1

0-1
Sat 21, Oct-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Al Nairyah vs Mudhar

0-0

1-3
Sat 21, Oct-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Al-Suqoor

1-1

1-2
Sat 21, Oct-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Zlfe vs Al Entesar

1-1

2-1
Sat 21, Oct-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al-Jeel

1-1

1-2
Sat 21, Oct-16:30 - Saudi Arabia Division 2
Najran vs Al-Shoalah

0-0

2-0
Sat 21, Oct-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rayyan vs Al Taqdom

1-2

1-2
Sat 21, Oct-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab Club vs Al-Tai

0-0

2-0
Sat 21, Oct-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Wehda FC

1-0

3-1
Sat 21, Oct-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Hazm vs Al-Raed

3-2

4-3
Sat 21, Oct-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Nassr FC vs Damac FC

0-1

2-1
Sat 21, Oct-18:45 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Hazm Youths


0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Orubah Youths vs Al Ahli Jeddah Youth


3-2
Sat 21, Oct-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al-Ettifaq Youths


0-1
Sat 21, Oct-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Raed Youths


3-2
Sat 21, Oct-16:20 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Ohud Medina Youths


1-1
Sat 21, Oct-16:45 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Taawon Youths


0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Dundee United

0-1

0-5
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Ayr United FC

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League One
Annan Athletic vs Queen of the South FC

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Kelty Hearts

1-1

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League One
Stirling Albion vs Falkirk

1-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League One
Hamilton Academical FC vs Edinburgh City

1-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League Two
East Fife vs Stranraer F.C.

2-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League Two
Bonnyrigg Rose vs Clyde F.C.

1-2

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish League Two
Spartans vs Dumbarton

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Broomhill FC

1-1

3-4
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs Cumbernauld Colts

1-3

1-4
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Edinburgh University FC vs Gretna 2008

0-0

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Linlithgow Rose vs Civil Service Strollers FC

0-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Albion Rovers FC vs Berwick Rangers

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Cowdenbeath F.C. vs Caledonian Braves

1-0

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Hibernian FC

2-0

4-0
Sat 21, Oct-18:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Livingston F.C.

2-1

3-1
Sat 21, Oct-20:30 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs FK Javor Ivanjica

1-0

3-2
Sat 21, Oct-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Backa Topola

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
OFK Beograd vs Mladost GAT Novi Sad

0-0

2-0
Sat 21, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Beograd vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-0

2-0
Sat 21, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Jedinstvo UB vs FK Indjija

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - Serbia Prva Liga
FK Dubocica Leskovac vs FK Sloboda Uzice

0-0

1-0
Sat 21, Oct-14:00 - Singapore Cup
Hougang United FC vs Balestier Khalsa FC

2-1

3-2
Sat 21, Oct-14:00 - Singapore Cup
Lion City Sailors vs Tanjong Pagar Utd

1-1

4-1
Sat 21, Oct-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Kosice vs Dukla Banska Bystrica

2-1

2-4
Sat 21, Oct-19:59 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs MFK Skalica

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MFK Ruzomberok

4-0

5-0
Sat 21, Oct-19:59 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs DAC Dunajska Streda

3-1

5-1
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
Dolny Kubin vs Liptovsky Mikulas

2-1

2-2
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
1. FC Tatran Presov vs FC Petrzalka

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
Malzenice vs TJ Spartak Myjava

1-1

2-1
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
Spisska Nova Ves vs Humenne

0-2

2-3
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Slavoj Trebisov

1-0

2-0
Sat 21, Oct-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs MSK Puchov

2-2

6-2
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Namestovo vs Tesla Stropkov

0-0

1-1
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Stara Lubovna vs Novohrad Lucenec

2-0

2-0
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Vranov nad Topou vs 1.FK Svidnik

0-2

3-3
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Odeva Lipany vs FTC Filakovo

3-0

3-0
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Banik Lehota pod Vtacnikom vs FK Raca

2-0

2-1
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs Jednota Banova

1-0

2-1
Sat 21, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
OK Castkovce vs Podkonice

0-0

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Slovakia Women I. liga
Tatran Presov Women\'s vs Slovan Bratislava Women\'s

0-3

3-8
Sat 21, Oct-13:00 - Slovakia Women I. liga
Trencin Women\'s vs Spartak Myjava Women\'s

0-5

0-9
Sat 21, Oct-19:00 - Slovakia Women I. liga
FC Artmedia Petrzalka Women\'s vs Spartak Trnava Women\'s

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Slovakia Women I. liga
SKF Zilina Women\'s vs MFK Ruzomberok Women\'s

0-0

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Rogaska vs NK Celje

0-3

0-4
Sat 21, Oct-22:15 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Olimpija Ljubljana

0-0

0-2
Sat 21, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs ND Dravinja

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
Tolmin vs Ilirija Ljubljana

2-2

3-2
Sat 21, Oct-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs Jadran Dekani

0-0

1-0
Sat 21, Oct-14:45 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs ND Gorica

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Slovenia U19
Tabor Sezana(U19) vs NK Bravo Publikum U19

1-0

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Slovenia U19
NK Maribor(U19) vs NK Krka U19

3-0

4-1
Sat 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Magesi vs Platinum City Rovers

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Marumo Gallants FC vs Upington City FC

1-0

1-1
Sat 21, Oct-17:30 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Orbit College

0-1

0-1
Sat 21, Oct-22:15 - South Africa Telkom KnockOut
Sekhukhune United vs Royal AM

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:59 - South Africa Telkom KnockOut
Kaizer Chiefs FC vs AmaZulu

0-0

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - South Africa Telkom KnockOut
Golden Arrows vs Cape Town City

1-1

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - South Africa Telkom KnockOut
Chippa United FC vs Stellenbosch FC

0-0

1-2
Sat 21, Oct-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Athletic Bilbao B Women\'s vs DUX Logrono Women\'s

0-1

0-2
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
FC Barcelona B Women\'s vs Deportivo Alaves Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Deportivo La Coruna Women\'s vs SE AEM Women\'s

2-0

3-0
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Alhama CF Women\'s vs CE Europa Women\'s

1-0

5-0
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women\'s vs Villarreal Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-2

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-2

0-2
Sat 21, Oct-20:30 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Granada CF Women\'s

2-0

6-1
Sat 21, Oct-18:15 - Spanish Primera Division
Getafe vs Real Betis

1-1

1-1
Sat 21, Oct-23:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Atletico Madrid

0-1

0-3
Sat 21, Oct-16:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Mallorca

0-0

1-0
Sat 21, Oct-20:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Real Madrid

0-0

1-1
Sat 21, Oct-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Arenteiro

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Unionistas de Salamanca vs SD Tarazona

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Teruel vs Fuenlabrada

0-0

0-0
Sat 21, Oct-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sabadell vs Deportivo La Coruna

0-1

0-1
Sat 21, Oct-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Malaga vs Real Madrid Castilla

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs AD Ceuta

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Merida AD vs Real Murcia

0-0

0-1
Sat 21, Oct-22:30 - Spanish Primera U19
CD Roda(U19) vs Real Murcia(U19)

0-1

1-3
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Malaga(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Alcorcon(U19)

1-0

3-0
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
AD Huracan U19 vs CD Sobradillo(U19)

1-1

2-2
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Francisco(U19) vs Girona(U19)


1-0
Sat 21, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
Eibar(U19) vs Antiguoko KE(U19)

0-1

1-2
Sat 21, Oct-14:45 - Spanish Primera U19
Santutxu (U19) vs Osasuna(U19)

0-0

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
Atletico Madrileno(U19) vs UCAM Murcia(U19)

4-0

5-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
CD San Felix(U19) vs Almeria U19

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs SD Revilla(U19)

1-0

2-0
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs UD Logrones(U19)

3-0

5-2
Sat 21, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Union Viera(U19)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-20:30 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Gava(U19)

2-0

2-0
Sat 21, Oct-15:30 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs UE Cornella(U19)

2-3

4-3
Sat 21, Oct-15:30 - Spanish Primera U19
Alcobendas(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-1

0-3
Sat 21, Oct-18:15 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Real Oviedo

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:15 - Spanish Segunda Division
Villarreal B vs CD Mirandes

0-1

0-3
Sat 21, Oct-23:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Eibar

2-0

2-3
Sat 21, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Levante

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Villalbes vs Ourense CF

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Racing Santander B

0-1

2-1
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs Athletic Bilbao B

0-3

0-3
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs UD Logrones

0-1

0-4
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Valle de Egues vs Utebo FC

0-0

0-1
Sat 21, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs CF Badalona Futur

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena B vs Atletico Antoniano

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs AD Llerenense

0-0

3-0
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Atletico Arteixo

2-1

2-2
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Bergantinos CF

0-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Coria Club de Futbol

1-3

3-3
Sat 21, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs CD Utrera

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs Portmany

0-0

0-1
Sat 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Alaior

0-0

2-0
Sat 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs Santanyi

0-0

2-1
Sat 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Arenal vs UD Collerense

0-1

2-2
Sat 21, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Inter Manacor vs UD Poblense

0-2

0-2
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Gran Tarajal

1-0

2-0
Sat 21, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Atletico Victoria

1-0

3-1
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Union Sur Yaiza

1-0

2-2
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Tenerife B

0-1

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Herbania vs Tamaraceite

1-0

2-1
Sat 21, Oct-20:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Las Palmas Atletico vs UD Ibarra

1-0

3-0
Sat 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Montecasillas vs EG El Palmar

1-1

2-1
Sat 21, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Balsicas Atletico vs CD Plus Ultra

2-0

3-1
Sat 21, Oct-18:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lerines vs CD Ardoi

0-1

1-4
Sat 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Oberena

0-1

1-3
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Huarte

1-2

2-4
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Pamplona

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs FC Bidezarra

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs UDC Txantrea

0-0

1-2
Sat 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs Haro Deportivo

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs SD Borja

1-0

2-0
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Ebro vs CF Illueca

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs Tarancon

0-0

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Atletico Tomelloso

0-0

1-1
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs UD Samano

0-0

2-2
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Mineros vs CF Vimenor

0-1

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs Velarde CF

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs CD Tropezon

1-0

1-2
Sat 21, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Solares Medio Cudeyo

0-0

0-2
Sat 21, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anorga vs CD Vitoria

0-1

0-2
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs CD Touring

1-0

2-0
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Basconia vs Pasaia KE

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Cultural de Durango

2-0

3-1
Sat 21, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves C vs CD Lagun Onak

0-1

0-1
Sat 21, Oct-13:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Patacona vs CD Roda

0-1

0-1
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Acero

0-1

0-1
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Ontinyent CF

0-0

0-1
Sat 21, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Soneja

0-1

0-1
Sat 21, Oct-22:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs RSD Alcala Henares

0-0

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CU Collado Villalba

0-0

0-1
Sat 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Atletico Astorga

1-0

1-0
Sat 21, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Colegios Diocesanos

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Laguna vs Burgos Promesas

0-0

1-3
Sat 21, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Villaralbo vs CF Salmantino UDS

0-2

0-5
Sat 21, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Atletico Melilla

1-1

3-1
Sat 21, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Umea FC Women\'s vs Hacken B Women\'s

0-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Trelleborgs FF Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

1-0

5-0
Sat 21, Oct-15:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women\'s vs Alingsas Women\'s

0-0

0-0
Sat 21, Oct-15:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs IFO Bromolla IF Women\'s

4-0

7-0
Sat 21, Oct-17:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women\'s vs Gamla Upsala SK Women\'s

1-0

3-1
Sat 21, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Hammarby Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

1-0

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Sandvikens IF

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Stocksund vs FC Stockholm Internazionale

1-2

1-3
Sat 21, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Taby

0-1

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Torns IF vs Vanersborgs IF

0-1

1-3
Sat 21, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ariana vs IK Oddevold

0-1

0-1
Sat 21, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Ahlafors IF

0-1

0-1
Sat 21, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
BK Olympic Malmo vs Norrby IF

0-0

0-0
Sat 21, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs Lunds BK

0-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Herrestads AIF vs Stenungsunds IF

2-1

2-1
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs BK Forward

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Yxhults IK vs Lidkopings FK

0-1

0-2
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Torslanda IK vs Nordvarmland FF

3-0

4-1
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Zenith vs SK Sifhalla Saffle

0-0

0-0
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Skovde FK vs Grebbestads IF

2-0

3-1
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
FBK Karlstad vs IK Gauthiod

1-0

3-2
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Assyriska FF Sodertalje

1-2

1-6
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Nykopings BIS vs IFK Eskilstuna

0-2

1-3
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Karlslunds IF HFK vs Smedby AIS

0-1

0-5
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Mjolby AI FF vs FOC Farsta

0-0

0-1
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
FC Nacka Iliria vs Huddinge IF

1-0

1-3
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Ragsveds IF vs IK Sleipner

1-1

3-3
Sat 21, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Syrianska FC vs Haninge

1-0

4-0
Sat 21, Oct-15:00 - Sweden Superettan
GAIS vs Ostersunds FK

0-1

2-1
Sat 21, Oct-17:00 - Sweden Superettan
Helsingborgs IF vs Gefle IF

0-0

0-0
Sat 21, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Brommapojkarna

1-1

3-2
Sat 21, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Degerfors IF vs Kalmar FF

0-3

1-3
Sat 21, Oct-22:30 - Swiss Super League
Basel vs Servette

0-0

0-1
Sat 21, Oct-19:59 - Swiss Super League
Stade Lausanne Ouchy vs Lausanne Sports

0-1

2-2
Sat 21, Oct-19:59 - Swiss Super League
Young Boys vs Zurich

0-0

0-0
Sat 21, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Balzers

0-1

2-2
Sat 21, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC St.Gallen U-21 vs FC Paradiso

0-1

1-2
Sat 21, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Bulle

0-0

1-0
Sat 21, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs SR Delemont

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs SC Cham

1-1

1-2
Sat 21, Oct-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs Etoile Carouge

2-0

2-2
Sat 21, Oct-21:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs Bruhl SG

0-0

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Lugano U-21 vs SC Kriens

1-2

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs Servette(U21)

1-0

1-1
Sat 21, Oct-19:59 - Switzerland Challenge League
FC Baden vs FC Sion

0-1

0-4
Sat 21, Oct-22:30 - Switzerland Women Division 1
Young Boys Women\'s vs Grasshoppers Women\'s

1-0

1-1
Sat 21, Oct-16:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women\'s vs Rapperswil-Jona Women\'s

0-1

3-1
Sat 21, Oct-19:30 - Switzerland Women Division 1
Basel Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s

1-0

2-2
Sat 21, Oct-18:00 - Switzerland Women Division 1
FC Aarau Women\'s vs FC Thun Women\'s

0-1

1-2
Sat 21, Oct-19:59 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s

0-1

0-3
Sat 21, Oct-16:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Sukhothai FC

1-0

3-1
Sat 21, Oct-15:00 - Thai League 1
Nakhon Pathom United vs Khonkaen United

2-1

4-2
Sat 21, Oct-16:00 - Thai League 2
Singha GB Kanchanaburi vs Samut Prakan City

2-1

3-1
Sat 21, Oct-14:30 - Thai League 2
MOF Customs United vs Rayong FC

0-0

1-6
Sat 21, Oct-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Lampang FC

1-1

2-2
Sat 21, Oct-15:30 - Thai League 2
Chiangmai United vs Chainat Hornbill FC

0-0

0-0
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
ACDC FC vs Pluak Daeng United

0-3

0-6
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Pattaya City vs RBRU Chanthaburi United

0-0

2-0
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs Ranong United FC

0-0

2-2
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs See Khwae City

2-1

2-1
Sat 21, Oct-14:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Raj Pracha FC

2-0

3-0
Sat 21, Oct-14:00 - Thai League 3
Songkhla FC vs Yala United FC

1-0

1-0
Sat 21, Oct-14:00 - Thai League 3
Kanchanaburi City vs Assumption United FC

2-0

4-1
Sat 21, Oct-14:00 - Thai League 3
Sisaket United vs Ubon Kruan Apat

0-0

0-0
Sat 21, Oct-14:00 - Thai League 3
Samut Sakhon City vs Bangkok FC

0-1

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Thai League 3
Khonkaen FC vs Udon United

0-0

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Thai League 3
Phattalung FC vs Phuket Andaman

1-0

2-0
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Thap Luang United vs Chainat United

1-0

1-0
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Muangnont Bankunmae FC

0-2

0-2
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Uttaradit Saksiam vs Maejo United

0-2

1-2
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Thonburi United vs Kasem Bundit University FC

2-2

3-2
Sat 21, Oct-12:30 - Thai League 3
Kabin United vs Prachinburi City

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs Club Sportif Sfaxien

1-0

1-0
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
EGS Gafsa vs US Ben Guerdane

0-0

1-1
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs Kalaa Sport

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
CS Hammam Lif vs ES Rades

2-0

2-1
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
CS Korba vs JS Kairouanaise

0-0

1-1
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Jeunesse Sportive Omrane

0-1

0-1
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs CS Tabarka

1-0

2-1
Sat 21, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Croissant Msaken

1-0

3-0
Sat 21, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Sakaryaspor vs Adanaspor

0-0

2-0
Sat 21, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Erzurumspor FK vs Keciorengucu

0-0

0-1
Sat 21, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Kocaelispor

1-2

1-2
Sat 21, Oct-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Goztepe vs Sanliurfaspor

1-0

3-0
Sat 21, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kepez Belediyespor vs Talasgucu Belediyespor

2-0

4-1
Sat 21, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Aliaga FUTBOL AS vs Kucukcekmece

1-0

2-1
Sat 21, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Efeler 09

0-0

1-2
Sat 21, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Silifke Belediyespor vs Karsiyaka

0-0

2-1
Sat 21, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kusadasispor vs Osmaniyespor

0-2

0-3
Sat 21, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Viven Bornova

0-0

1-0
Sat 21, Oct-19:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Orduspor vs Balikesirspor

2-0

4-0
Sat 21, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Sultanbeyli vs Tokat Bld Plevnespor

3-0

4-0
Sat 21, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Cankaya FK vs Adana 1954

1-0

2-2
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

2-0

5-2
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

1-0

3-1
Sat 21, Oct-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
1207 Antalya Muratpasa Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

0-1

0-2
Sat 21, Oct-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Trabzonspor Women\'s

3-0

6-1
Sat 21, Oct-16:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Fenerbahce Women\'s

0-2

0-4
Sat 21, Oct-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women\'s vs Fomget Genclik Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Pendik Camlikspor Women\'s vs Adana Idmanyurduspor Women\'s

2-0

6-0
Sat 21, Oct-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Gaziantep Asya Spor Women\'s vs Amedspor Women\'s


2-2
Sat 21, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Pendikspor

0-0

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Antalyaspor

0-0

1-0
Sat 21, Oct-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Rizespor

1-0

3-1
Sat 21, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Besiktas JK

1-0

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Altay Spor Kulubu(U19)

1-0

3-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19)

0-0

0-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Denizlispor(U19)

1-1

1-2
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Fenerbahce U19

0-2

1-4
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Pendikspor(U19) vs Eskisehirspor(U19)

0-1

2-3
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Manisa FK(U19) vs Bandirmaspor(U19)

0-1

1-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Bursaspor(U19)

2-1

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Sakaryaspor(U19) vs Keciorengucu U19

3-1

7-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Sivasspor(U19) vs Trabzonspor(U19)

0-0

1-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Adanaspor(U19)

0-0

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Antalyaspor(U19) vs Gazisehir Gaziantep(U19)

0-0

2-0
Sat 21, Oct-13:00 - Turkey U19 League
Boluspor(U19) vs Konyaspor(U19)

0-2

1-3
Sat 21, Oct-14:00 - Turkey U19 League
Ankaraspor FK U19 vs Kayserispor(U19)

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:10 - UAE League Division 1
Al-Dhafra vs Masfut

3-1

3-2
Sat 21, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Dabba Al-Fujairah

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Al Fujairah

0-1

1-1
Sat 21, Oct-18:30 - UEFA-EURO U17 Championship
Liechtenstein(U17) vs Finland(U17)

0-0

0-3
Sat 21, Oct-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Luxembourg(U17) vs Slovenia(U17)

0-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Ukraine(U17) vs Germany(U17)

0-0

0-1
Sat 21, Oct-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Belarus(U17) vs Scotland(U17)

1-0

3-1
Sat 21, Oct-19:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Serbia(U17) vs Azerbaijan(U17)

3-1

5-1
Sat 21, Oct-17:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Turkiye(U17) vs Kazakhstan(U17)

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:00 - Uganda Super League
URA SC vs Wakiso Giants

0-0

1-0
Sat 21, Oct-17:00 - Uganda Super League
Express FC vs Bright Stars

1-0

1-0
Sat 21, Oct-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Chernomorets Odessa vs FC Mynai

1-0

3-0
Sat 21, Oct-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs LNZ Cherkasy

1-0

3-0
Sat 21, Oct-19:59 - Ukraine - Vyscha Liga
PFK Aleksandriya vs Kolos Kovalivka

0-1

0-1
Sat 21, Oct-13:00 - Ukraine Druha Liga
Rukh Lviv B vs Druzhba Myrivka

0-0

0-1
Sat 21, Oct-13:45 - Ukraine Druha Liga
Skala 1911 Stryi vs Zvyahel NV

1-2

1-3
Sat 21, Oct-14:30 - Ukraine Druha Liga
FK Trostyanets vs UCSA

0-1

0-3
Sat 21, Oct-15:00 - Ukraine Druha Liga
Nyva Vinnitsia vs Real Pharma Odessa

1-0

2-0
Sat 21, Oct-13:30 - Ukraine Persha Liga
FC Nyva Buzova vs FC Karpaty Lviv

0-0

0-1
Sat 21, Oct-14:15 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Khust City

2-0

3-0
Sat 21, Oct-14:45 - Ukraine Persha Liga
FC Viktoriya Sumy vs Dinaz Vyshgorod

1-0

2-1
Sat 21, Oct-13:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Polissya Zhytomyr(U21)

0-1

1-2
Sat 21, Oct-16:00 - Ukraine U21 Liga
Chernomorets Odessa(U21) vs FC Mynai(U21)

0-1

0-1
Sat 21, Oct-03:00 - Uruguay Segunda Division
Bella Vista vs Miramar Misiones FC

0-1

0-1
Sat 21, Oct-17:00 - Uruguay Segunda Division
CS Cerrito vs Uruguay Montevideo

1-5

2-6
Sat 21, Oct-23:00 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs IA Sud America

0-1

1-1
Sat 21, Oct-06:00 - USA National Women\'s Soccer League
OL Reign Women\'s vs Angel City FC Women\'s

0-0

1-0
Sat 21, Oct-03:35 - USA USL League One
Charlotte Independence vs Greenville Triumph

0-1

3-2
Sat 21, Oct-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs FK Andijan

1-0

1-2
Sat 21, Oct-15:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Olympic Tashkent vs FC Bunyodkor

1-0

1-1
Sat 21, Oct-14:00 - Vietnam First Division
Da Nang vs Hue FC

2-0

2-0
Sat 21, Oct-12:00 - Vietnam First Division
Hoa Binh vs Binh Phuoc

1-1

1-1
Sat 21, Oct-15:00 - Vietnam League
Thanh Hoa FC vs Hong Linh Ha Tinh

2-2

2-2
Sat 21, Oct-18:30 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Buckley Town

1-1

2-3
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship North
Airbus UK Broughton vs Caersws

1-2

3-3
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Prestatyn Town FC

1-1

3-1
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Pontardawe Town vs Briton Ferry Athletic

2-2

2-4
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Trefelin vs Taffs Well

1-1

1-1
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Ammanford

0-0

0-0
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Caerau Ely

2-1

3-2
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Carmarthen Town vs Cambrian & Clydach

2-0

2-0
Sat 21, Oct-17:30 - Wales FAW Championship South
Baglan Dragons vs Afan Lido

0-0

0-1
Sat 21, Oct-17:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Haverfordwest County

1-0

2-0
Sat 21, Oct-17:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs The New Saints

0-1

2-6
Sat 21, Oct-17:30 - Wales Premier League
Pontypridd vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-3

0-3
Sat 21, Oct-17:30 - Wales Premier League
Caernarfon Town vs Cardiff Metropolitan University FC

2-0

5-1
Sat 21, Oct-15:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Grand Bodo Women\'s vs Honefoss Women\'s

1-1

4-2
Sat 21, Oct-15:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Grei Women\'s vs KIL/Hemne Women\'s

0-0

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Kolbotn Women\'s

0-2

0-3
Sat 21, Oct-18:45 - Women\'s Norwegian Toppserien
Stabaek Women\'s vs Roa IL Women\'s

1-2

4-2
Sat 21, Oct-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

2-0

3-2
Sat 21, Oct-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
LSK Kvinner Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

1-0

2-0
Sat 21, Oct-16:30 - Yemen League Division 1
Samaon FC vs Ittihad Ibb

0-0

1-2
Sat 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Triangle United FC vs Simba Bhora FC

0-1

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Chicken Inn

0-1

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Green Fuel FC

0-0

1-1
Sat 21, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Sheasham FC

0-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.