AD:

Football Results for Sat 24, Apr 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 24, Apr 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 24, Apr-15:00 - Albania Super league
Vllaznia Shkoder vs Skenderbeu Korce

1-1

2-1
Sat 24, Apr-15:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs KF Laci

0-0

0-0
Sat 24, Apr-15:00 - Albania Super league
KS Bylis vs Apolonia Fier

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs KF Tirana

0-0

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs FK Kukesi

2-0

4-0
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs MO Constantine

0-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
USM Blida vs JSM Bejaia

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs A Bou Saada

1-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs JSM Tiaret

1-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
AS Khroub vs USM Khenchela

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs Teleghma

1-0

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs RC Kouba

0-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
CA Batna vs DRB Tadjenanet

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs CR Beni Thour

0-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
SC Ain Defla vs RC Oued Rhiou

0-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
US Remchi vs OM Arzew

0-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs IRB El Kerma

0-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
US Chaouia vs MSP Batna

1-0

3-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs SKAF Khemis Melina

0-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
WRB Msila vs WA Boufarik

1-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
IRB Lakhdaria vs RC Arbaa

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
HB Chelghoum Laid vs CRB Ouled Djellal

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Algeria Division 2
MCB Oued Sly vs MC Saida

1-0

2-0
Sat 24, Apr-19:00 - Algeria U21
JSM Skikda(U21) vs ES Setif(U21)

0-0

0-0
Sat 24, Apr-14:00 - Algeria U21 Division 2
IRB Lakhdaria(U21) vs RC Arba U21

1-1

1-3
Sat 24, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Primeiro 1 de Agosto

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:30 - Angola Girabola League
Baixa de Kassange vs Recreativo Caala

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Progresso Sambizanga

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Deportivo Merlo

0-0

1-1
Sat 24, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs UAI Urquiza

1-0

2-3
Sat 24, Apr-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Club Comunicaciones(AR)

1-0

2-1
Sat 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Sportivo Italiano

0-0

0-2
Sat 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Deportivo Espanol

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Ferrocarril Midland

2-0

2-0
Sat 24, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Victoriano Arenas

1-0

2-1
Sat 24, Apr-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Estudiantes de San Luis vs Club Cipolletti

0-0

0-1
Sat 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Madryn vs Villa Mitre

2-0

3-0
Sat 24, Apr-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Sarmiento Resistencia

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
Social Atletico Television Women\'s vs Racing Club Women\'s

0-2

0-5
Sat 24, Apr-18:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
Villa San Carlos Women\'s vs Huracan Women\'s

0-1

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
Independiente Women\'s vs River Plate Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Apr-22:45 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs CA Banfield

0-0

1-1
Sat 24, Apr-04:15 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs CA Central Cordoba SDE

1-0

1-0
Sat 24, Apr-20:30 - Argentine Primera Division
Patronato Parana vs Sarmiento Junin

0-0

1-0
Sat 24, Apr-21:00 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Gimnasia Jujuy

1-0

1-0
Sat 24, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Guillermo Brown

0-0

2-2
Sat 24, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Instituto Cordoba

1-2

2-2
Sat 24, Apr-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs CA Brown Adrogue

0-0

0-0
Sat 24, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferro Carril Oeste vs Barracas Central

0-1

2-1
Sat 24, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Estudiantes de Caseros

0-1

3-2
Sat 24, Apr-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs San Martin San Juan

1-0

1-1
Sat 24, Apr-21:45 - Asia Champions League Cup
Al-Ahli Saudi FC vs Al Shorta

1-1

2-1
Sat 24, Apr-23:00 - Asia Champions League Cup
Shabab Al Ahli Dubai vs FC AGMK

3-1

3-1
Sat 24, Apr-23:00 - Asia Champions League Cup
FC Istiklol Dushanbe vs Al Hilal

2-1

4-1
Sat 24, Apr-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Newmarket SFC vs Annerley FC

2-1

2-1
Sat 24, Apr-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Slack Creek vs New Farm United

1-0

2-1
Sat 24, Apr-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Western Spirit vs The Lakes

0-1

2-3
Sat 24, Apr-13:00 - Australia Brisbane Premier League
University of Queensland vs Albany Creek

1-2

1-3
Sat 24, Apr-10:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Western Spirit Reserve vs The Lakes Reserve

2-3

5-4
Sat 24, Apr-10:05 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Robina City Women\'s vs Broadbeach United SC Women\'s


0-3
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Croatia vs West Canberra Wanderers

0-0

0-1
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Monaro Panthers

1-0

2-1
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Gungahlin United

1-0

2-2
Sat 24, Apr-06:45 - Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic(U23) vs Gungahlin United (U23)


1-1
Sat 24, Apr-06:45 - Australia Capital Territory U23
Belconnen United(U23) vs Monaro Panthers(U23)


4-4
Sat 24, Apr-06:45 - Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia(U23) vs West Canberra Wanderers(U23)


3-2
Sat 24, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide City FC vs Adelaide Hills

1-2

3-2
Sat 24, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
White City Woodville vs Pembroke Old Scholars

2-0

5-0
Sat 24, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Victory vs Adelaide Raiders SC

0-2

3-2
Sat 24, Apr-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sturt Lions vs Cumberland United FC

0-0

2-0
Sat 24, Apr-09:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Comets FC vs Mount Barker United

3-1

9-1
Sat 24, Apr-09:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Playford City Patriots vs Adelaide Blue Eagles

2-1

2-1
Sat 24, Apr-09:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
South Adelaide Panthers vs Campbelltown City SC

0-0

0-2
Sat 24, Apr-09:45 - Australia FFA Cup Qualifiers
West Torrens Birkalla vs North Eastern Metrostars

0-0

0-2
Sat 24, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Surfers Paradise vs Capalaba

2-0

4-1
Sat 24, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gold Coast Knights vs Eastern Suburbs Brisbane

3-0

5-0
Sat 24, Apr-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gold Coast United vs Brisbane Olympic United FC

1-1

1-3
Sat 24, Apr-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Cove FC vs Fulham United FC

1-0

1-1
Sat 24, Apr-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Olympic vs Adelaide University

0-0

1-0
Sat 24, Apr-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mount Gravatt vs Holland Park Hawks FC

0-0

0-3
Sat 24, Apr-13:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Port Adelarde Pirates vs West Adelaide SC

3-0

4-2
Sat 24, Apr-11:05 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Sydney FC

2-1

2-2
Sat 24, Apr-13:10 - Australia League A
Macarthur FC vs Melbourne City

0-0

1-1
Sat 24, Apr-13:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Hamilton Olympic vs Lake Macquarie City

0-2

3-2
Sat 24, Apr-13:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Weston Workers Bears FC

0-0

0-1
Sat 24, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown Azzurri vs Edgeworth Eagles FC

0-0

0-2
Sat 24, Apr-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-0

0-2
Sat 24, Apr-09:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs St George City

0-3

0-4
Sat 24, Apr-12:30 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Mounties Wanderers

0-0

4-0
Sat 24, Apr-12:30 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Western Sydney Wanderers AM

0-1

1-3
Sat 24, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Blacktown Spartans

1-2

1-2
Sat 24, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs NWS Spirit

0-1

0-4
Sat 24, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

1-0

1-0
Sat 24, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20
A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

2-2

4-4
Sat 24, Apr-08:00 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)


3-1
Sat 24, Apr-10:00 - Australia Queensland State League U23
Sunshine Coast Wanderers(U23) vs Logan Lightning(U23)


2-1
Sat 24, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Mitchelton Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s

0-3

3-3
Sat 24, Apr-12:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane Olympic Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

3-0

6-0
Sat 24, Apr-12:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Logan Lightning Women\'s vs Western Pride Women\'s

1-1

2-4
Sat 24, Apr-12:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Eastern Suburbs NPL Women\'s vs Souths United Women\'s

0-0

1-2
Sat 24, Apr-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs South Hobart

0-0

1-1
Sat 24, Apr-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Clarence Zebras vs Kingborough Lions

0-1

1-2
Sat 24, Apr-08:25 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Hobart Olympia Warriors

0-0

2-2
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs Werribee City FC

0-0

3-0
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs FC Bulleen Lions

0-2

2-4
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Langwarrin vs Moreland City

0-4

0-5
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs Goulburn Valley Suns

0-0

1-0
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
Heidelberg United vs Port Melbourne Sharks

2-0

3-1
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Dandenong Thunder

1-0

2-1
Sat 24, Apr-11:30 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs St Albans Saints

3-0

6-0
Sat 24, Apr-12:30 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Bentleigh Greens

0-2

0-2
Sat 24, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Green Gully Cavaliers U21 vs Melbourne Knights U21

0-7

1-9
Sat 24, Apr-10:30 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Bentleigh Greens(U21)

0-1

0-4
Sat 24, Apr-13:45 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs St Albans Saints(U21)

0-1

1-1
Sat 24, Apr-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Dandenong Thunder U21

5-2

6-3
Sat 24, Apr-07:00 - Australia Victorian Premier League U21
Heidelberg United U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21

1-2

1-2
Sat 24, Apr-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs Calder United SC Women\'s


0-4
Sat 24, Apr-16:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs FC Juniors OO

0-1

0-3
Sat 24, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Trenkwalder Admira vs Austria Wien

0-1

0-2
Sat 24, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs TSV Hartberg

2-1

2-2
Sat 24, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs St.Polten

0-0

2-1
Sat 24, Apr-16:15 - Austrian Frauen Bundesliga
SKV Altenmarkt Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

6-0

7-0
Sat 24, Apr-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

4-0

6-0
Sat 24, Apr-23:00 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Al-Ahli(BHR)

1-0

3-1
Sat 24, Apr-23:00 - Bahrain Premier League
Al Hidd vs Al Riffa Club

0-0

0-2
Sat 24, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs Naftan Novopolock

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Dnepr Mogilev vs FC Baranovichi

0-0

1-0
Sat 24, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Krumkachy Minsk

0-0

0-0
Sat 24, Apr-17:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs Neman Grodno

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs Dinamo Minsk

0-2

1-3
Sat 24, Apr-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs FC Vitebsk

0-0

0-0
Sat 24, Apr-17:00 - Belarus Reserves League
FC Gomel Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

0-0

2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs BATE Borisov Reserves

1-1

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs FK Ruh Brest Reserves

2-2

2-3
Sat 24, Apr-17:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Vitebsk Women\'s vs FC Gomel Women\'s

3-0

5-0
Sat 24, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Westerlo vs Club Brugge II

1-0

1-1
Sat 24, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs RFC Seraing

0-0

1-3
Sat 24, Apr-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Eendracht Aalst Women\'s vs Charleroi Women\'s

0-0

2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs Standard Liege Women\'s

3-0

6-0
Sat 24, Apr-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Royal Pari

1-0

2-1
Sat 24, Apr-21:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs FK Sarajevo

1-0

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Mladost Doboj Kakanj

1-0

1-0
Sat 24, Apr-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs FK Krupa

1-0

2-1
Sat 24, Apr-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Vitoria Salvador BA

2-0

2-0
Sat 24, Apr-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Avai Women\'s vs Gremio Women\'s

0-3

2-3
Sat 24, Apr-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs AA Luziania

0-1

1-1
Sat 24, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Resende-RJ vs Vasco da Gama(RJ)

1-1

1-3
Sat 24, Apr-23:15 - Brazil Campeonato Paraibano
Atletico Cajazeirense PB vs Sao Paulo Crystal

0-0

1-1
Sat 24, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs EC Santo Andre

1-0

2-0
Sat 24, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Palmeiras

1-1

1-2
Sat 24, Apr-05:15 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Santos

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:00 - Brazil Capixaba
Estrela do Norte (ES) vs Rio Branco De Venda Nova ES

1-1

2-2
Sat 24, Apr-23:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Parana

1-0

5-0
Sat 24, Apr-22:15 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs America De Pedrinhas SE

1-0

2-0
Sat 24, Apr-23:00 - Brazil Sergipano
Confianca (SE) vs Itabaiana(SE)

2-0

4-1
Sat 24, Apr-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Uniao ABC MS vs Aquidauanense

1-0

1-0
Sat 24, Apr-16:15 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Septemvri Simitli

1-0

3-1
Sat 24, Apr-17:00 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs Septemvri Sofia


0-3
Sat 24, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs FC Hebar Pazardzhik

1-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa vs Yantra Gabrovo

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs FC Sozopol

0-0

1-1
Sat 24, Apr-21:00 - Bulgaria Premier
PFK Montana vs Beroe

0-1

1-1
Sat 24, Apr-18:45 - Bulgaria Premier
Etar Veliko Tarnovo vs Slavia Sofia

0-0

1-1
Sat 24, Apr-19:59 - Chile Primera Division
CD Antofagasta vs Cobresal

1-0

2-1
Sat 24, Apr-04:00 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Everton CD

0-1

1-1
Sat 24, Apr-23:30 - Chile Primera Division
La Serena vs Union Espanola

0-0

0-0
Sat 24, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Wuhan Three Towns FC vs BeiJing Tech

2-0

3-1
Sat 24, Apr-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Zibo Cuju F.C. vs Zhejiang Greentown

0-1

0-4
Sat 24, Apr-09:00 - Club Friendly
Vegalta Sendai Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

0-1

1-1
Sat 24, Apr-09:00 - Club Friendly
Nunawading City vs Melbourne Victory FC Am

0-3

1-4
Sat 24, Apr-09:15 - Club Friendly
Box Hill United SC vs Melbourne City Youth

2-2

3-2
Sat 24, Apr-21:00 - Club Friendly
San Antonio FC vs Rio Grande Valley FC Toros

2-0

2-2
Sat 24, Apr-16:00 - Club Friendly
Strommen vs Grorud IL


2-2
Sat 24, Apr-16:00 - Club Friendly
Sandviken Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

3-0

6-0
Sat 24, Apr-16:00 - Club Friendly
Roa Women\'s vs Stabaek Women\'s

1-1

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Club Friendly
Medkila Women\'s vs Floya Women\'s

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Club Friendly
KTP Kotka vs JIPPO

0-0

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - Club Friendly
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

0-1

0-2
Sat 24, Apr-11:00 - Club Friendly
Energosbyt BSATU vs Osipovichy

0-2

1-5
Sat 24, Apr-11:30 - Club Friendly
Geelong Sc vs Whittlesea Ranges FC

1-1

1-2
Sat 24, Apr-13:00 - Club Friendly
Ilves Tampere vs IFK Mariehamn

2-0

2-0
Sat 24, Apr-13:00 - Club Friendly
JJK Jyvaskyla vs Mikkelin Palloilijat

1-1

1-1
Sat 24, Apr-13:00 - Club Friendly
Inter Lions FC vs Gladesville Ryde Magic

1-1

1-2
Sat 24, Apr-13:00 - Club Friendly
TNG Women\'s vs Phong Phu Ha Nam Women\'s

0-1

1-3
Sat 24, Apr-17:00 - Club Friendly
SJK Seinajoki vs AC Oulu

1-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Club Friendly
Avaldsnes Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:00 - Club Friendly
RoPS Rovaniemi vs Jaro

0-0

0-0
Sat 24, Apr-14:00 - Club Friendly
KV Oostende vs Anderlecht

0-2

0-3
Sat 24, Apr-17:30 - Club Friendly
PSM Makassar vs PSS Sleman

0-1

1-2
Sat 24, Apr-19:59 - Club Friendly
Indy Eleven vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-0

1-1
Sat 24, Apr-19:59 - Club Friendly
Sporting Kansas City II vs Forward Madison

0-1

0-1
Sat 24, Apr-23:00 - Club Friendly
Sacramento Republic FC vs Real Monarchs SLC

1-0

2-0
Sat 24, Apr-23:00 - Club Friendly
Phoenix Rising FC vs New Mexico United

0-1

0-4
Sat 24, Apr-23:00 - Club Friendly
Memphis 901 vs Chattanooga Red Wolves

1-1

1-2
Sat 24, Apr-15:00 - Club Friendly
FC Haka vs Klubi 04

0-1

1-1
Sat 24, Apr-15:00 - Club Friendly
Lahti vs Gnistan

2-1

4-2
Sat 24, Apr-15:00 - Club Friendly
Fart Women\'s vs Honefoss Women\'s

1-3

2-4
Sat 24, Apr-15:00 - Club Friendly
TP Ho Chi Minh B Woman\'s vs Ha Noi Women\'s

0-2

0-3
Sat 24, Apr-01:00 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Atletico Huila

2-0

3-1
Sat 24, Apr-23:00 - Costa Rica Division 2
Puntarenas vs AD Carmelita


2-3
Sat 24, Apr-21:05 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Lokomotiva Zagreb

2-1

4-2
Sat 24, Apr-19:00 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs Slaven Belupo Koprivnica

2-0

2-0
Sat 24, Apr-16:55 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs NK Solin

0-0

1-2
Sat 24, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
Hrvatski Dragovoljac vs Hajduk Split B

0-0

2-1
Sat 24, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Opatija

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs Bijelo Brdo

2-0

3-0
Sat 24, Apr-19:00 - Croatia - 2. Division
NK Junak vs Dinamo Zagreb B

0-0

0-0
Sat 24, Apr-12:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

1-0

1-0
Sat 24, Apr-12:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Slaven Koprivnica(U19)

2-0

2-3
Sat 24, Apr-16:30 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs Varteks Varazdin U19

1-1

3-1
Sat 24, Apr-15:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Hajduk Split (U19)

0-2

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Pafos FC

0-2

0-6
Sat 24, Apr-20:30 - Cyprus 1 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Nea Salamis

0-3

3-3
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Asil Lysi

1-0

2-1
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Thoi Lakatamias vs Omonia Aradippou

1-1

1-3
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Akritas Chloraka

1-1

1-3
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Kouris Erimis

2-1

3-3
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs AE Zakakiou

0-0

5-0
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Omonia Psevda

5-0

6-0
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Digenis Morphou

0-0

3-2
Sat 24, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs PAEEK Keryneias

0-0

0-6
Sat 24, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs FK Slavoj Vysehrad

1-0

3-0
Sat 24, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Dukla Praha vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs Vysocina Jihlava

1-1

1-3
Sat 24, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Chrudim

1-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Czech Republic 2. Liga
Usti nad Labem vs Hradec Kralove

0-1

0-3
Sat 24, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Banik Ostrava

0-1

0-2
Sat 24, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs FK Baumit Jablonec

0-2

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Slovan Liberec

0-1

0-1
Sat 24, Apr-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Synot Slovacko

1-1

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slavia Praha Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

1-0

2-0
Sat 24, Apr-13:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-1

0-1
Sat 24, Apr-15:30 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Fredericia

1-1

1-2
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs Hvidovre IF

0-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs Naesby BK

0-0

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
B93 Copenhagen vs Middelfart

1-0

1-0
Sat 24, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Sydvest vs Holbaek

0-0

0-0
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Dalum vs SfB-Oure

1-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs Brabrand IF

1-0

4-1
Sat 24, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Bronshoj vs KFUM Roskilde

0-0

2-0
Sat 24, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Skovshoved vs AB Gladsaxe

0-1

1-4
Sat 24, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Vanlose IF vs Hillerod Fodbold

1-0

1-0
Sat 24, Apr-15:45 - Denmark - 2. Division Groupe B
FA 2000 vs Nykobing FC

2-1

2-3
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Tarnby vs Slagelse B&I

0-1

0-2
Sat 24, Apr-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Brondby Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Sundby BK Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s

0-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Denmark Woman\\\'s League
HB Koge Woman\'s vs Nordsjaelland Women\'s

2-0

5-0
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Fortuna Hjorring Women\'s vs Kolding BK Women\'s

1-0

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Odense Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-2

1-2
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Aarhus AGF Women\'s vs Aalborg BK Women\'s

0-0

0-0
Sat 24, Apr-13:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Ballerup Skovlunde Women\'s vs FC Damso Women\'s

1-0

7-1
Sat 24, Apr-13:45 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Solrod Women\'s


2-1
Sat 24, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Naesby BK Woman\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

1-0

5-0
Sat 24, Apr-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
JAI Fodbold Women\'s vs Aarhus 1900 Women\'s

1-0

2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs Aalborg Freja women\'s

3-0

5-1
Sat 24, Apr-16:15 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Odense BK (U17)

0-1

0-4
Sat 24, Apr-16:30 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Silkeborg IF(U17)

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:45 - Denmark Youth U17
Sonderjyske(U17) vs Brondby(U17)

2-0

2-1
Sat 24, Apr-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Nordsjaelland (U17)

0-0

0-1
Sat 24, Apr-17:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

2-1

2-4
Sat 24, Apr-14:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Odense BK U19

1-2

3-2
Sat 24, Apr-14:00 - Denmark Youth U19
Randers FC(U19) vs Silkeborg IF(U19)

2-2

2-4
Sat 24, Apr-14:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Horsens(U19)

3-0

3-1
Sat 24, Apr-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Brondby(U19)

0-0

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Nordsjaelland (U19)

0-0

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

0-2

0-5
Sat 24, Apr-16:00 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Midtjylland(U19)

0-3

1-4
Sat 24, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Enppi vs Al Ahly SC

0-3

1-3
Sat 24, Apr-23:30 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Pyramids FC

0-1

0-2
Sat 24, Apr-15:30 - England FA Women Super League
Aston Villa Women\'s vs Bristol City Women\'s

2-0

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Ipswich vs AFC Wimbledon

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Sunderland vs Accrington Stanley

2-0

3-3
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Swindon

3-0

5-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Wigan Athletic vs Burton Albion FC

1-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Oxford United vs Plymouth Argyle

1-0

3-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Crewe Alexandra vs Rochdale

0-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Gillingham vs Northampton Town

1-0

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Blackpool vs Shrewsbury Town

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Peterborough United

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Fleetwood Town

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League One
Lincoln City vs Hull City

0-1

1-2
Sat 24, Apr-16:00 - England League One
Portsmouth vs Bristol Rovers

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Southend United vs Leyton Orient

1-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Walsall

0-2

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Cambridge United vs Stevenage FC

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Colchester United

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Barrow

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Grimsby Town

1-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Port Vale vs Bradford City AFC

2-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Exeter City vs Newport County

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Carlisle vs Harrogate Town

0-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Morecambe vs Bolton Wanderers

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Forest Green Rovers

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Mansfield Town

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Watford vs Millwall

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Stoke City

0-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Sheffield Wed

1-1

3-1
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Cardiff City vs Wycombe Wanderers

1-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Coventry vs Preston North End

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Derby County vs Birmingham

1-0

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Huddersfield Town

2-1

5-2
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Barnsley vs Rotherham United

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Norwich City

0-1

1-3
Sat 24, Apr-15:30 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Brentford

0-0

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - England U23 Premier League
Everton(U23) vs Brighton U23

1-0

1-1
Sat 24, Apr-20:30 - English Premier League
West Ham United vs Chelsea FC

0-1

0-1
Sat 24, Apr-23:00 - English Premier League
Sheffield United vs Brighton & Hove Albion

1-0

1-0
Sat 24, Apr-15:30 - English Premier League
Liverpool vs Newcastle

1-0

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Viljandi JK Tulevik

1-0

2-1
Sat 24, Apr-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women\'s vs Saku Sporting Women\'s

0-1

0-2
Sat 24, Apr-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Lootos Polva Women\'s vs Suure Jaani United Women\'s

0-2

0-2
Sat 24, Apr-19:59 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

1-0

3-1
Sat 24, Apr-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Parnu JK Women\'s vs Ajax Tallinna Women\'s

0-0

2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Ilves Tampere Women\'s vs Aland Women\'s

0-1

0-3
Sat 24, Apr-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
PK-35 Vantaa Women\'s vs KuPS Women\'s

0-1

0-3
Sat 24, Apr-13:00 - Finland Women\\\'s Premier League
HPS Helsinki Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s

1-3

1-6
Sat 24, Apr-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs Honka Women\'s

0-1

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - Finland Veikkausliga
HJK Helsinki vs FC Honka

1-1

4-2
Sat 24, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs KuPS

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Caen

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs USL Dunkerque

1-1

2-1
Sat 24, Apr-17:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Grenoble Foot 38

2-1

3-1
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Paris FC

0-0

0-0
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Amiens SC

1-1

2-2
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Le Havre

1-0

1-1
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Chamois Niortais

0-0

1-1
Sat 24, Apr-22:00 - France Ligue 2
FC Chambly vs Nancy

0-0

1-1
Sat 24, Apr-16:30 - French Feminines D1
Paris FC Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

1-0

2-0
Sat 24, Apr-17:15 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-3

0-5
Sat 24, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Paris Saint-Germain

0-1

1-3
Sat 24, Apr-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Saint-Etienne vs Stade Brestois

1-0

1-2
Sat 24, Apr-22:00 - French National League
Creteil vs Sete FC

1-0

1-2
Sat 24, Apr-22:00 - French National League
Stade Lavallois MFC vs Concarneau

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:00 - French National League
Lyon Duchere vs US Boulogne

0-2

2-2
Sat 24, Apr-20:30 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

4-1

5-4
Sat 24, Apr-19:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs CD UMA Antequera Futsal

1-1

5-3
Sat 24, Apr-13:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Martvili vs Chikhura Sachkhere

3-0

3-2
Sat 24, Apr-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Gareji Sagarejo vs Gagra Tbilisi

0-1

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Sioni Bolnisi vs FC Merani Tbilisi

1-1

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Georgia Primera Division
Samtredia vs FC Telavi

2-0

2-1
Sat 24, Apr-14:00 - Georgia Primera Division
FC Shukura Kobuleti vs Dila Gori

0-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

0-1

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs SpVgg Unterhaching

2-1

3-2
Sat 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs Hallescher FC

0-1

0-3
Sat 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs FSV Zwickau

1-1

3-2
Sat 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Hansa Rostock

0-2

2-3
Sat 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Munchen 1860

0-1

0-2
Sat 24, Apr-16:00 - German 3. Liga
Turkgucu Ataspor Munchen vs KFC Uerdingen 05

0-0

0-2
Sat 24, Apr-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Borussia Dortmund

0-1

0-2
Sat 24, Apr-17:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Bayern Munich

2-0

2-1
Sat 24, Apr-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Hoffenheim

0-1

1-1
Sat 24, Apr-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Werder Bremen

0-0

3-1
Sat 24, Apr-20:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Eintracht Frankfurt

0-0

3-1
Sat 24, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs 1. FC Heidenheim 1846

2-1

3-1
Sat 24, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs Holstein Kiel

0-3

1-3
Sat 24, Apr-15:00 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf

0-0

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs Eintracht Stadtallendorf

0-0

4-0
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs FC 08 Homburg

0-2

1-2
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs VfB Stuttgart II

0-0

1-3
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Sonnenhof Grobaspach vs KSV Hessen Kassel

2-2

2-3
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bayern Alzenau vs FK Pirmasens

1-2

2-5
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs TSV Schott Mainz

1-0

3-1
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs FSV Frankfurt

1-0

3-1
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs FC Giessen

4-0

4-0
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs RW Oberhausen

1-0

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs VFB Homberg

2-0

4-1
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs FC Schalke 04 II

3-1

3-3
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs Bergisch Gladbach 09

1-1

1-2
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Wuppertaler SV

1-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Fortuna Koln

1-1

1-3
Sat 24, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs SV Straelen

1-0

2-0
Sat 24, Apr-22:00 - Ghana Premier League
Ebusua Dwarfs vs Great Olympics

2-0

4-1
Sat 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Medeama SC

1-2

1-2
Sat 24, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Liberty Professionals vs Berekum Chelsea

1-0

2-0
Sat 24, Apr-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lincoln Red Imps vs St Joseph\'s (GIB)

0-0

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
Egaleo vs Asteras Vlachioti

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
Kallithea vs Kalamata AO

1-1

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
Panserraikos vs Almopos

0-0

3-0
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
AO Episkopis Rethymno vs Santorini 2020

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
Thesprotos vs Olympiakos Volos

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
Triglia vs Apollon Pontou

0-0

0-0
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
Ialysos vs AS Rodos

0-1

0-2
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Football League
AEP Kozani vs Pierikos

0-1

0-1
Sat 24, Apr-13:00 - Greece Football League
Kavala FC vs Veria FC

0-0

0-0
Sat 24, Apr-20:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Lamia

0-0

0-0
Sat 24, Apr-16:00 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Panaitolikos Agrinio

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:15 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs OFI Crete

0-1

0-1
Sat 24, Apr-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs CSD Municipal

0-0

0-0
Sat 24, Apr-20:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs FC Groningen

0-0

1-0
Sat 24, Apr-20:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs VVV-Venlo

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs FC Zwolle

0-1

0-2
Sat 24, Apr-11:00 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs Eastern A.A Football Team

0-0

0-1
Sat 24, Apr-13:30 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Happy Valley

3-0

3-0
Sat 24, Apr-21:30 - Hungary NB1
Ujpest FC vs MTK Budapest FC

1-1

1-3
Sat 24, Apr-16:45 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Zalaegerszegi TE

1-1

1-4
Sat 24, Apr-19:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Diosgyor VTK

0-0

0-1
Sat 24, Apr-12:00 - Hungary U19 B League
Kaposvar(U19) vs Szegedi AK(U19)

1-1

2-2
Sat 24, Apr-14:00 - Hungary U19 B League
Dunaujvaros Pase(U19) vs Gyirmot SE(U19)


0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Hungary U19 B League
VAC Varosi LSE(U19) vs Bekescsaba U19

1-0

3-0
Sat 24, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Gyori ETO FC U19

1-0

2-1
Sat 24, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Vasas(U19)

0-3

0-6
Sat 24, Apr-12:00 - Hungary U19 League
Fehervar Videoton(U19) vs UTE(U19)

2-1

2-2
Sat 24, Apr-13:00 - Hungary U19 League
Paksi SE(U19) vs Pecsi MFC(U19)

0-0

0-0
Sat 24, Apr-14:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Budapest Honved U19

0-2

0-3
Sat 24, Apr-14:00 - Hungary U19 League
Diosgyor VTK(U19) vs Ujpesti TE(U19)

0-0

0-0
Sat 24, Apr-14:00 - Hungary U19 League
Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs MTK Budapest FC (U19)

0-0

0-2
Sat 24, Apr-14:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Gyori Dozsa Woman\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

0-3

1-4
Sat 24, Apr-00:00 - Iceland Cup
KF Gardabaer vs Alftanes

0-2

0-2
Sat 24, Apr-00:00 - Iceland Cup
Bjorninn vs KA Asvellir

0-2

0-3
Sat 24, Apr-00:00 - Iceland Cup
Midas vs Augnablik

0-8

0-12
Sat 24, Apr-00:00 - Iceland Cup
Ulfarnir vs Isbjorninn

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Fram Reykjavik vs Hordur Isafjordur

4-0

8-0
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Vikingur Olafsvik vs Gullfalkinn

8-0

18-0
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
UMF Selfoss vs Kordrengir

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Berserkir Reykjavik vs KFS Vestmannaeyjar

1-3

4-4
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Ymir vs KFR Hvolsvollur

1-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Dalvik Reynir vs Samherjar

4-1

7-1
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Kormakur vs Hamrarnir Vinir IH

2-0

2-3
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
KRIA vs Afrika

2-1

13-1
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Skautafelag Reykjavikur vs RB Keflavik

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Alafoss vs GG Grindavik

0-0

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Iceland Cup
Hottur Huginn vs Einherji

3-1

7-1
Sat 24, Apr-19:45 - Iran League Division 1
Pars Jonoubi Jam vs Fajr Sepasi

1-0

2-1
Sat 24, Apr-19:45 - Iran League Division 1
Khooshe Talaee Sana Saveh vs Gol Reyhan Alborz

1-1

4-1
Sat 24, Apr-19:59 - Iran League Division 1
Malavan vs Kheybar Khorramabad

0-0

0-2
Sat 24, Apr-22:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Bray Wanderers

0-0

1-1
Sat 24, Apr-21:00 - Ireland Premier League
Waterford United vs Longford Town

1-0

1-0
Sat 24, Apr-21:00 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs Derry City

0-0

0-1
Sat 24, Apr-21:00 - Ireland Premier League
Dundalk vs Drogheda United

1-0

2-1
Sat 24, Apr-22:30 - Israel Liga Bet
Sporting Tel Aviv vs Hapoel Pardesiyah Noam

1-0

4-0
Sat 24, Apr-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Beitar Jerusalem

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

1-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Maccabi Netanya

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Israel State League
Ihud Bnei Mejdel Al Krum vs Hapoel Kafr Kanna

0-2

0-4
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

1-2

1-2
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

0-0

1-0
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

0-1

1-2
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Hapoel Hadera U19

0-1

0-2
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Beer Sheva(U19)

1-1

2-1
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Ironi Nesher(U19)

0-1

1-3
Sat 24, Apr-12:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Bnei Sakhnin U19

0-1

1-2
Sat 24, Apr-12:30 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

1-0

2-0
Sat 24, Apr-12:55 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Ashdod MS U19

0-0

0-1
Sat 24, Apr-22:00 - Israel U19 League
Kafr Qasim U19 vs Gadna Tel Aviv Yehuda(U19)


2-1
Sat 24, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Cagliari Youth

1-0

2-0
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Empoli Youth

0-2

0-4
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Genoa Youth

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs AC Milan Youth

1-0

1-1
Sat 24, Apr-15:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Lazio Youth

0-0

1-1
Sat 24, Apr-16:30 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Virtus Entella Youth

1-0

4-0
Sat 24, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Pisa Youth

0-0

2-0
Sat 24, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Cosenza Calcio Youth

0-1

1-2
Sat 24, Apr-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Benevento Youth

2-0

4-1
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Chievo Youth

3-3

3-3
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Udinese Youth

1-1

3-3
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Verona Youth

0-1

0-2
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Cremonese Youth

1-2

1-2
Sat 24, Apr-17:00 - Italian Serie A
Genoa vs Spezia

0-0

2-0
Sat 24, Apr-22:45 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Sampdoria

0-0

1-0
Sat 24, Apr-19:59 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Crotone

1-3

3-4
Sat 24, Apr-18:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Pisa

1-2

2-2
Sat 24, Apr-14:30 - Italian Woman\\\'s Cup
AC Milan Women\'s vs Inter Milan Women\'s

2-0

4-2
Sat 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
Vastese vs Aprilia


1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Italy Serie D
FBC Derthona vs Sanremese

1-0

1-1
Sat 24, Apr-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs MIO Biwako Shiga

0-0

0-0
Sat 24, Apr-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Bandits Iwaki

1-0

1-1
Sat 24, Apr-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Kochi United

1-0

2-1
Sat 24, Apr-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Ehime FC Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

0-1

0-4
Sat 24, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
FC Takatsuki Women\'s vs NGU Nagoya Women\'s

0-2

0-3
Sat 24, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s

1-0

2-2
Sat 24, Apr-08:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Tsukuba FC Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

2-1

2-1
Sat 24, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Yokohama FC

2-0

5-0
Sat 24, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Sagan Tosu

0-2

1-2
Sat 24, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Avispa Fukuoka

1-1

1-2
Sat 24, Apr-11:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Tokushima Vortis

3-0

5-1
Sat 24, Apr-12:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Vissel Kobe

0-1

1-1
Sat 24, Apr-08:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Vegalta Sendai

0-1

2-1
Sat 24, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Albirex Niigata

0-1

0-2
Sat 24, Apr-23:30 - Jordan Professional Premier League
Ma\'an SC vs Al-Baq\'a

1-0

2-0
Sat 24, Apr-13:00 - Kazakhstan Super League
Kyzylzhar Petropavlovsk vs FC Zhetysu Taldykorgan

2-0

3-0
Sat 24, Apr-14:00 - Kazakhstan Super League
FC Akzhayik vs FK Aktobe

1-0

1-0
Sat 24, Apr-15:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Kaisar Kyzylorda

1-2

4-2
Sat 24, Apr-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Gimpo FC

1-0

2-0
Sat 24, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Busan Transpor Tation

0-0

0-1
Sat 24, Apr-10:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Gyeongju KHNP

0-0

0-2
Sat 24, Apr-10:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Changwon City

2-0

3-0
Sat 24, Apr-09:00 - Korea K4 League
Pocheon Citizen FC vs Siheung Citizen

2-1

2-2
Sat 24, Apr-09:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Seoul Jungnang FC

1-1

3-1
Sat 24, Apr-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Jinju Citizen FC


1-0
Sat 24, Apr-10:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Pyeongchang FC

0-1

1-2
Sat 24, Apr-09:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Chuncheon Citizen


1-0
Sat 24, Apr-11:30 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Daegu FC

0-0

0-1
Sat 24, Apr-14:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

1-0

1-1
Sat 24, Apr-09:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Jeju United FC

0-0

0-0
Sat 24, Apr-11:00 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Daejeon Hana Citizen

0-0

1-0
Sat 24, Apr-13:30 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Jeonnam Dragons

0-0

0-1
Sat 24, Apr-08:30 - Korea League 2
Gyeongnam FC vs Bucheon FC 1995

0-0

3-0
Sat 24, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs KF Feronikeli

0-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Kosovo Super League
Arberia vs Besa Peje

0-0

2-1
Sat 24, Apr-23:00 - Kuwait Premier League
Al-Arabi Club vs Al-Shabab(KUW)

1-0

1-0
Sat 24, Apr-23:00 - Kuwait Premier League
Al-Sahel vs Kazma

0-0

1-1
Sat 24, Apr-19:59 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Valmieras FK

0-1

1-1
Sat 24, Apr-16:40 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Nejmeh Club

1-1

2-1
Sat 24, Apr-00:30 - Libya League Division 1
Al-Tahaddi vs Al Taawun

0-0

1-0
Sat 24, Apr-00:30 - Libya League Division 1
Shabab Al Jabal vs Khaleej Sirte

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:59 - Lithuania - 1. Division
Nevezis vs DFK Dainava Alytus

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Dziugas Telsiai

0-0

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Lithuania - 2. Division
Vilnius BFA vs Siauliai

0-1

0-5
Sat 24, Apr-15:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs Babrungas

1-3

1-3
Sat 24, Apr-18:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Jeunesse Esch

0-0

1-0
Sat 24, Apr-17:15 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs PSP Macau

3-0

6-0
Sat 24, Apr-15:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Sporting Macau

1-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Negeri Sembilan Matrix vs Sarawak

0-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs Selangor FA B

1-0

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - Malaysia Premier League
Kelantan United vs Kuching FA

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs PB Pahang

2-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Malaysia Super League
Johor Darul Takzim vs Terengganu

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Malaysia Super League
UiTM FC vs Petaling Jaya City

0-0

0-1
Sat 24, Apr-04:30 - Mexico Primera Division
Puebla vs Pumas UNAM

0-0

0-0
Sat 24, Apr-06:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Club Necaxa

0-0

1-0
Sat 24, Apr-06:30 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Club Leon

1-2

4-3
Sat 24, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Colima FC

0-1

1-1
Sat 24, Apr-05:30 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Cafetaleros De Chiapas

0-0

0-0
Sat 24, Apr-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Atlas Women\'s

1-0

1-1
Sat 24, Apr-01:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Necaxa Women vs Pachuca Women\'s

0-0

1-0
Sat 24, Apr-20:45 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs San Luis U20


0-1
Sat 24, Apr-02:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Necaxa U20

2-0

3-1
Sat 24, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Monterrey U20


2-2
Sat 24, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Chivas Guadalajara(U20)


3-2
Sat 24, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Flacara Falesti vs FC Iskra-Stal Ribnita

1-2

1-5
Sat 24, Apr-17:00 - Moldova Division 2
Spartanii Selemet vs FC Cahul-2005

0-1

0-5
Sat 24, Apr-16:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Dacia-Buiucani

2-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs FC Sfintul Gheorghe

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Grbalj Radanovici

1-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs FK Kom

2-0

4-0
Sat 24, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs OFK Igalo

1-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs Arsenal Tivat

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:59 - Morocco Division 2
Ittihad Khemisset vs Olympique Dcheira


1-2
Sat 24, Apr-19:59 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs ASS Association Sportive de Sale


1-0
Sat 24, Apr-19:59 - Morocco Division 2
JS Soualem vs Wydad Fes


1-0
Sat 24, Apr-02:00 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs Hassania Agadir

0-0

0-2
Sat 24, Apr-02:00 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs Maghreb Fez

1-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Torquay United vs Notts County

0-1

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Halifax Town vs Bromley

0-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Wrexham vs Chesterfield

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Aldershot Town vs Wealdstone FC

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Altrincham vs Barnet F.C.

2-1

2-3
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Maidenhead United vs Woking

2-0

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Solihull Moors vs Yeovil Town

1-0

5-1
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Stockport County

0-2

0-3
Sat 24, Apr-18:00 - National League
Kings Lynn vs Dagenham and Redbridge

0-2

0-3
Sat 24, Apr-20:20 - National League
Eastleigh vs Sutton United

1-0

1-0
Sat 24, Apr-03:30 - New Zealand Mainland Leagues
Ferrymead Bays vs Nelson Suburbs

0-0

0-2
Sat 24, Apr-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Auckland City vs Western Springs

3-1

4-3
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs Akademija Pandev

2-0

3-2
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita Bogovinje vs FK Teteks Tetovo

1-0

1-0
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs KF Veleshta

1-0

1-0
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs Vlazrimi Kicevo

0-0

1-1
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo vs Bregalnica Stip

0-1

0-2
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs FK Skopje

1-1

1-2
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs Pobeda Prilep

0-1

1-3
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs FK Tikves Kavadarci

0-2

0-2
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs Kamenica-Sasa

1-1

1-1
Sat 24, Apr-15:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rosoman 83 vs FK Sloga 1934 Vinica

0-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Coleraine F.C.

0-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Crusaders FC

0-1

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Carrick Rangers

4-0

5-0
Sat 24, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Portadown FC

1-1

1-3
Sat 24, Apr-20:30 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Linfield FC

2-1

3-2
Sat 24, Apr-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Costa Del Este FC

1-1

1-3
Sat 24, Apr-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Union Deportivo Universitario

0-0

0-0
Sat 24, Apr-23:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Club Rubio Nu

0-0

1-0
Sat 24, Apr-23:00 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Guarani de Trinidad

1-0

1-2
Sat 24, Apr-03:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs Sportivo San Lorenzo

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Deportivo Santani

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Sportivo Iteno

0-0

0-0
Sat 24, Apr-16:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Ameliano vs 3 de Febrero

2-2

3-3
Sat 24, Apr-03:00 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs 12 de Octubre

0-0

0-3
Sat 24, Apr-22:15 - Peru Primera Division
Melgar vs Universidad San Martin de Porres

0-1

0-2
Sat 24, Apr-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs EM Deportivo Binacional

0-1

2-1
Sat 24, Apr-19:59 - Peru Primera Division
Alianza Universidad vs Sport Boys Association

1-0

1-0
Sat 24, Apr-03:00 - Peru Primera Division
Ayacucho Futbol Club vs Cienciano

0-0

1-1
Sat 24, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Hutnik Krakow Youth

0-0

0-1
Sat 24, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Lechia Gdansk Youth

0-0

0-2
Sat 24, Apr-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

0-1

0-2
Sat 24, Apr-21:10 - Poland - 4. Liga
Polonia Warszawa vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

1-0

3-0
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs ROW 1964 Rybnik

1-0

2-1
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Hetman Zamosc

5-0

7-0
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Swit Skolwin vs Polonia Sroda

1-0

4-2
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
Piast Zmigrod vs Foto Higiena Blyskawica Gac

0-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Stal Krasnik

1-1

1-1
Sat 24, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Jagiellonia Bialystok B

0-1

0-3
Sat 24, Apr-19:59 - Poland - 4. Liga
Ruch Chorzow vs Polonia Bytom

2-1

2-1
Sat 24, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs KP Starogard Gdanski

0-0

2-1
Sat 24, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Flota Swinoujscie

1-2

2-3
Sat 24, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Kotwica Kolobrzeg

0-1

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs BTP Stal Brzeg

0-3

1-3
Sat 24, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Wisla Plock

0-0

0-2
Sat 24, Apr-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Cracovia Krakow

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Piast Gliwice

2-1

2-2
Sat 24, Apr-21:10 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs Odra Opole

0-0

1-0
Sat 24, Apr-14:40 - Poland - I liga
Korona Kielce vs LKS Lodz

0-0

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs GKS Tychy

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Zaglebie Sosnowiec

1-1

1-2
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Znicz Pruszkow

2-0

2-2
Sat 24, Apr-19:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Slask Wroclaw B

3-1

4-1
Sat 24, Apr-19:59 - Poland - II liga
Bytovia Bytow vs Motor Lublin

0-0

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Olimpia Elblag

0-0

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Garbarnia Krakow

0-0

2-0
Sat 24, Apr-20:30 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Skra Czestochowa

0-1

2-1
Sat 24, Apr-13:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-2

3-3
Sat 24, Apr-13:15 - Poland Woman\\\'s League
GKS Katowice Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

0-2

1-6
Sat 24, Apr-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s

2-0

3-0
Sat 24, Apr-14:00 - Poland Woman\\\'s League
WKS Slask Wroclaw Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s

1-0

1-0
Sat 24, Apr-14:00 - Poland Woman\\\'s League
ROW Rybnik Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

0-1

0-3
Sat 24, Apr-19:00 - Portugal Campeonato
Pevidem vs S.C. Braga B

2-1

2-1
Sat 24, Apr-14:30 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Sao Joao Ver

0-0

0-0
Sat 24, Apr-14:30 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Sanjoanense


2-0
Sat 24, Apr-19:59 - Portugal Campeonato
Vitoria Guimaraes B vs Maria da Fonte

1-0

3-1
Sat 24, Apr-18:00 - Portugal Campeonato
Caldas SC vs Loures

0-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Portugal Campeonato
Benfica Castelo Branco vs Oliveira do Hospital

0-1

1-1
Sat 24, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs G.D. Chaves

0-1

2-1
Sat 24, Apr-23:30 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Sporting Covilha

2-2

2-2
Sat 24, Apr-20:30 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs Vizela

0-3

0-3
Sat 24, Apr-18:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs C.D. Feirense

0-1

1-4
Sat 24, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al-Gharafa SC vs Qatar SC

2-0

3-0
Sat 24, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al-Wakra vs Umm Salal

1-0

1-4
Sat 24, Apr-23:00 - Qatar FA Cup
Al Markhiya vs Al Shahaniya

0-0

1-0
Sat 24, Apr-14:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Sabah FK Baku B vs Standard Sumqayit B

1-0

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz vs FK Kapaz Ganca

0-0

0-0
Sat 24, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
FK MOIK Baku vs Qarabag B

0-0

0-2
Sat 24, Apr-21:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs CS Universitatea Craiova

0-1

1-2
Sat 24, Apr-18:30 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs FC Arges

0-0

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - Romania - Liga 2
FC Rapid Bucuresti vs CS Mioveni

1-0

1-1
Sat 24, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs Ripensia Timisoara

0-1

0-3
Sat 24, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-0

2-0
Sat 24, Apr-12:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Farul Constanta

1-2

1-3
Sat 24, Apr-13:30 - Romania - Liga 2
ASU Politehnica Timisoara vs Csikszereda Miercurea

0-1

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Romania - Liga 3
Municipal Brasov vs ASC Corona Brasov

1-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
CSO Plopeni vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B

2-1

3-2
Sat 24, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Stiinta Miroslava vs FC Vaslui

2-0

4-1
Sat 24, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Bucovina Radauti vs Husana Husi


1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
Somuz Falticeni vs Dante Botosani


0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Romania - Liga 3
FC Somesul Dej vs 1910 Oradea

2-0

2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Russia Div 2 West
Zvezda Sint Petersburg vs FC Tver

0-0

0-0
Sat 24, Apr-15:00 - Russia Div 2 West
Znamya Truda vs SFC CRFSO Smolensk

0-1

0-1
Sat 24, Apr-15:15 - Russia Div 2 West
FC Kolomna vs Luki Energiya

0-2

0-4
Sat 24, Apr-09:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs FC Tom Tomsk

1-1

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Alania Vladikavkaz

0-0

1-2
Sat 24, Apr-17:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Tekstilshchik Ivanovo

1-0

2-1
Sat 24, Apr-17:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Volgar Astrachan

1-0

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs Chertanovo Moscow

1-0

1-1
Sat 24, Apr-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Spartak Moscow II

1-1

4-2
Sat 24, Apr-14:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs FK Nizhny Novgorod

2-0

2-1
Sat 24, Apr-19:59 - Russia First Division
Baltika vs Dinamo Briansk

1-0

2-0
Sat 24, Apr-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Krylya Sovetov Samara

1-1

2-2
Sat 24, Apr-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs FC Irtysh Omsk

0-0

2-1
Sat 24, Apr-17:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Rotor Volgograd

1-0

6-0
Sat 24, Apr-19:59 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs FK Khimki

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:59 - Russia Premier League
FC Tambov vs Lokomotiv Moscow

1-1

2-5
Sat 24, Apr-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Akhmat Grozny

0-1

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Ryazan VDV Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Rostov Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

0-0

0-0
Sat 24, Apr-13:00 - Russia Women\\\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

1-0

1-0
Sat 24, Apr-14:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Rubin Kazan Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s

0-3

1-3
Sat 24, Apr-15:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Lokomotiv Moscow Women\'s vs Zenit St.Petersburg Women\'s

2-0

2-0
Sat 24, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs Folgore/Falciano

1-1

2-2
Sat 24, Apr-17:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SC Faetano

1-1

1-2
Sat 24, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Cosmos

0-0

3-0
Sat 24, Apr-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Tre Penne

1-0

2-1
Sat 24, Apr-22:40 - Saudi Arabia Division 1
Hajer vs Al-Thuqbah

1-1

1-2
Sat 24, Apr-22:40 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jeel vs Al-Nahdha

0-0

1-0
Sat 24, Apr-22:45 - Saudi Arabia Division 1
Al-Kawkab vs Jeddah

0-0

3-2
Sat 24, Apr-23:00 - Saudi Arabia Division 1
Al Bukayriyah vs Al-Feiha

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:59 - Scotland FA Cup
Hibernian FC vs Motherwell FC

0-0

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish Championship
Hearts vs Inverness C.T.

3-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Arbroath

2-2

4-3
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish Championship
Dundee vs Raith Rovers

2-0

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Alloa Athletic

0-0

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish Championship
Ayr Utd. vs Queen of the South FC

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League One
Partick Thistle vs Airdrieonians

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League One
Falkirk vs Cove Rangers

1-1

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League One
East Fife vs Dumbarton

1-0

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League One
Peterhead vs Clyde F.C.

0-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Annan Athletic

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Cowdenbeath F.C.

0-0

0-2
Sat 24, Apr-18:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Stirling Albion

0-1

0-1
Sat 24, Apr-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs OFK Backa

1-0

3-0
Sat 24, Apr-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Macva Sabac

2-0

2-0
Sat 24, Apr-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Cukaricki

1-1

2-1
Sat 24, Apr-17:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Proleter Novi Sad

1-0

5-0
Sat 24, Apr-17:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Backa Topola

0-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs FK Zarkovo

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Zemun vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-1

1-3
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs Kabel Novi Sad

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Graficar Beograd

0-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Dubocica Leskovac vs Dinamo Vranje

0-1

1-2
Sat 24, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs Sloga Kraljevo

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Hougang United FC vs Lion City Sailors

0-0

0-1
Sat 24, Apr-16:30 - Singapore Premier League
Tanjong Pagar Utd vs Tampines Rovers FC

1-2

2-2
Sat 24, Apr-16:30 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs DAC Dunajska Streda

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Trencin

2-0

2-0
Sat 24, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs FC Nitra

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs MFK Zemplin Michalovce

1-1

1-1
Sat 24, Apr-17:30 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs SKF Sered

0-0

2-1
Sat 24, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs Partizan Bardejov

0-0

2-2
Sat 24, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
Dukla Banska Bystrica vs FK Kosice

1-0

2-0
Sat 24, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs FK Poprad

2-0

3-0
Sat 24, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MSK Puchov

1-0

4-2
Sat 24, Apr-18:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Liptovsky Mikulas

0-0

2-2
Sat 24, Apr-18:15 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs NK Maribor

0-0

0-1
Sat 24, Apr-22:00 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs ND Gorica

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:59 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Celje

1-1

3-1
Sat 24, Apr-21:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Nafta

2-1

3-1
Sat 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs NK Smartno

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Bilje

0-1

2-2
Sat 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs NK Triglav Kranj

0-3

3-3
Sat 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs NK Rudar Velenje

2-0

3-0
Sat 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ND Primorje

1-1

1-2
Sat 24, Apr-19:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs Brda Dobrovo

0-0

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Steenberg United

0-1

0-1
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa First League
Cape Town All Stars vs TS Sporting

1-0

1-0
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa First League
Royal AM vs Uthongathi FC

1-0

3-1
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa First League
JDR Stars vs Polokwane City FC

0-0

0-0
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa First League
Bizana Pondo Chiefs vs Free State Stars

1-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Supersport United

1-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Bloemfontein Celtic

0-1

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Orlando Pirates

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - South Africa Premier League
AmaZulu vs TS Galaxy

2-0

2-1
Sat 24, Apr-19:00 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Tshakhuma TM

0-0

3-0
Sat 24, Apr-16:30 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-2

0-2
Sat 24, Apr-18:45 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

2-1

3-2
Sat 24, Apr-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

2-2
Sat 24, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Alaves

0-0

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Spanish Primera Division
Elche vs Levante

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Cadiz

1-0

1-1
Sat 24, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Real Betis

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Real Murcia(U19)

1-1

1-1
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs Lorca CFB(U19)

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
Atletico Pinto(U19) vs CD Badajoz(U19)

1-1

2-3
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Primera U19
SD Huesca(U19) vs UE Cornella(U19)

0-1

1-1
Sat 24, Apr-18:15 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs Albacete(U19)

3-0

3-0
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Primera U19
UD Santa Marta U19 vs Aravaca CF U19

0-1

0-3
Sat 24, Apr-13:30 - Spanish Primera U19
Stadium Casablanca(U19) vs CD San Francisco(U19)

0-3

1-4
Sat 24, Apr-13:45 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Union Viera(U19)

2-0

4-0
Sat 24, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Maracena(U19)

1-0

3-0
Sat 24, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
Unio FB Jabac Terrassa (U19) vs Mallorca(U19)

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs ED Val Minor Nigran(U19)


2-2
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Alboraya(U19) vs UCAM Murcia(U19)

2-0

3-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs CD Numancia De Soria(U19)

1-1

1-1
Sat 24, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
Gimnastic Tarragona(U19) vs Girona(U19)


0-1
Sat 24, Apr-14:30 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)


3-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs AD Union Adarve(U19)


2-1
Sat 24, Apr-15:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Orientacion Maritima(U19)

1-1

2-2
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Fuenlabrada

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
UD Logrones vs FC Cartagena

0-0

0-1
Sat 24, Apr-22:30 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs CD Lugo

1-0

2-0
Sat 24, Apr-20:15 - Spanish Segunda Division
Espanyol vs Las Palmas

3-0

4-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Racing de Ferrol

1-1

2-3
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs SD Laredo

1-0

3-1
Sat 24, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs Lleida

0-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atzeneta UE vs Espanyol B

1-0

2-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CP Villarrobledo vs Atletico de Madrid B

0-1

0-2
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Extremadura vs Real Madrid Castilla

1-0

2-0
Sat 24, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villarrubia CF vs Getafe B

0-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Polvorin

0-0

2-1
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Viveiro CF

1-0

3-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs CSD Arzua

2-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Constancia


1-1
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Manacor

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CF Soller

0-0

0-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CE Felanitx

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs UD Collerense

2-1

3-2
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Genova

0-1

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs Ibiza Islas Pitiusas

0-4

0-5
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs UCAM Cartagena FC

2-0

5-0
Sat 24, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Azuaga

1-0

1-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Arroyo Club Polideportivo

0-1

0-2
Sat 24, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Lobon vs Olivenza

1-0

1-1
Sat 24, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs CD Anguiano

1-0

3-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Oyonesa


1-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CDFC La Calzada

2-0

3-0
Sat 24, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs La Roda CF

0-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Manchego Ciudad

0-0

0-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Almagro CF

0-1

3-3
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs Huracan de Balazote

1-1

1-1
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs CD Cayon

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs SD Revilla


2-1
Sat 24, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs Ribamontan Al Mar CF


1-2
Sat 24, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Rinconeda Polanco

3-1

4-1
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Racing Santander B

0-2

0-2
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs CD Barquereno

1-0

1-0
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Anaitasuna

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs Sodupe UC

0-0

2-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Cultural de Durango

0-1

0-2
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs CD Lagun Onak

0-1

0-1
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urgatzi vs CD Ariznabarra

1-0

1-1
Sat 24, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs CD Vitoria(SPA)

1-0

1-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs EC Granollers

0-0

1-0
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs UE Sants

1-0

2-0
Sat 24, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Intercity vs UD Alzira

0-0

1-2
Sat 24, Apr-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Atletico Saguntino

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Villarreal C

1-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs Silla CF

0-2

1-4
Sat 24, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Recambios Colon CD

0-1

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Salmantino B

1-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs CD Cristo Atletico

0-1

0-1
Sat 24, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Atletico Tordesillas

1-0

3-1
Sat 24, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Maracena


2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Swden Women Division 2
Alvsjo AIK FF Women\'s vs Jitex BK Women\'s

0-0

1-0
Sat 24, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

1-0

1-3
Sat 24, Apr-17:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-1

0-1
Sat 24, Apr-15:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-0

0-1
Sat 24, Apr-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-1

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Sweden Damallsvenskan
FC Rosengard Women\'s vs Hammarby Women\'s

2-0

3-1
Sat 24, Apr-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

0-0

1-0
Sat 24, Apr-18:00 - Sweden Damallsvenskan
AIK Solna Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

1-2

1-2
Sat 24, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Brommapojkarna

0-0

0-0
Sat 24, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Dalkurd FF vs IF Sylvia

2-1

3-1
Sat 24, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs Skovde AIK

1-0

2-1
Sat 24, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Assyriska Turabdin IK

2-1

2-2
Sat 24, Apr-16:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs Torns IF

0-2

1-2
Sat 24, Apr-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs Oskarshamns AIK

0-1

1-1
Sat 24, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs FC Linkoping City

3-2

3-2
Sat 24, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Qviding FIF vs IFK Malmo FK

0-0

0-0
Sat 24, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Osterlen FF vs Tvaakers IF

0-1

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Lunds BK

1-0

2-2
Sat 24, Apr-17:00 - Sweden Superettan
GIF Sundsvall vs Norrby IF

0-0

2-0
Sat 24, Apr-17:00 - Sweden Superettan
IFK Varnamo vs IK Brage

0-0

1-0
Sat 24, Apr-19:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Falkenbergs FF

0-0

2-1
Sat 24, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Orgryte

1-1

1-1
Sat 24, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs IK Sirius FK

0-1

1-2
Sat 24, Apr-22:30 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Basel

2-1

3-3
Sat 24, Apr-20:15 - Swiss Super League
St. Gallen vs Vaduz

1-0

1-0
Sat 24, Apr-20:15 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs FC Wil 1900

2-1

2-2
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Al Jaish Damascus vs Al Shorta Damascus

0-2

3-2
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Al-Taliya Hama vs Al Horiyah Aleppo

0-0

3-1
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Al-Karamah vs Al-Wathba Homs

0-0

1-0
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Al-Ittihad Aleppo vs Jableh SC

1-0

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Hutteen SC vs Al-Wahda Damascus

0-2

0-2
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Al Foutoua Club vs Al-Sahel Sport

0-0

2-0
Sat 24, Apr-16:00 - Syrian League
Harjilah vs Tishreen SC

0-0

0-1
Sat 24, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs Faizkand

0-0

0-0
Sat 24, Apr-15:30 - Tajikistan Higher League
CSKA Pamir Dushanbe vs FK Dushanbe 83

1-1

3-1
Sat 24, Apr-15:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Khonkaen United

0-0

2-1
Sat 24, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
CS. Hammam-Lif vs ES Jerba Midoun

1-0

2-0
Sat 24, Apr-16:30 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs CO Medenine

1-2

1-2
Sat 24, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Sivasspor

0-1

1-1
Sat 24, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Kayserispor

2-1

3-1
Sat 24, Apr-21:30 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Galatasaray

0-0

0-1
Sat 24, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Fatih Karagumruk

1-0

2-0
Sat 24, Apr-14:30 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Hatayspor

0-0

0-0
Sat 24, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

0-1

2-1
Sat 24, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Altinordu(U19)


0-4
Sat 24, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Adanaspor(U19)

1-2

2-4
Sat 24, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Al-Hamriyah

2-2

2-2
Sat 24, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Al Arabi

0-0

1-2
Sat 24, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Dubba Al Husun

2-1

3-3
Sat 24, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Masfut vs Emirates Club

1-1

1-1
Sat 24, Apr-22:00 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Al Oruba(UAE)

0-0

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs URA Kampala

0-0

0-0
Sat 24, Apr-17:00 - Uganda Super League
Police FC(UGA) vs MYDA

5-1

6-1
Sat 24, Apr-17:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs SC Villa

1-0

2-1
Sat 24, Apr-17:00 - Uganda Super League
Uganda People\'S Defence Force(UPDF) vs Kitara FC

2-0

2-1
Sat 24, Apr-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Busoga United

0-0

0-1
Sat 24, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Kolos Kovalivka vs FC Vorskla Poltava

0-0

3-0
Sat 24, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dnipro-1 vs FC Mynai

3-0

3-0
Sat 24, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs Desna Chernihiv

1-0

1-0
Sat 24, Apr-17:00 - Ukraine Druha Liga
Enerhiya Nova Kakhovka vs Metalurh Zaporizhya

0-1

1-1
Sat 24, Apr-16:00 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs Prykarpattia Ivano Frankivsk

1-0

2-1
Sat 24, Apr-16:00 - Ukraine Persha Liga
FC Avanhard Kramatorsk vs Metalist 1925 Kharkiv

0-0

0-1
Sat 24, Apr-17:00 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs Polessya Zhitomir

0-0

0-2
Sat 24, Apr-17:00 - Ukraine Persha Liga
Hirnyk-Sport vs Krystal Kherson

0-0

3-0
Sat 24, Apr-15:00 - Ukraine Persha Liga
Veres Rivne vs MFC Mykolaiv

1-0

3-1
Sat 24, Apr-16:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs Olimpic Donetsk(U21)

2-1

4-1
Sat 24, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs FC Inhulets Petrove(U21)

2-0

2-1
Sat 24, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21)

0-0

0-2
Sat 24, Apr-21:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs FC Cincinnati

1-0

5-0
Sat 24, Apr-22:00 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Club de Foot Montreal

0-2

2-2
Sat 24, Apr-23:00 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs Vancouver Whitecaps FC

1-0

2-2
Sat 24, Apr-03:55 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Orlando City

1-0

1-1
Sat 24, Apr-23:50 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs FC Dallas

1-0

3-1
Sat 24, Apr-17:30 - Uzbekistan Cup
FC Bunyodkor vs Sogdiana Jizzakh

0-1

1-1
Sat 24, Apr-17:30 - Uzbekistan Cup
Nasaf Qarshi vs FK Rubin(UZB)

2-0

4-0
Sat 24, Apr-15:30 - Uzbekistan Cup
Lokomotiv Tashkent vs Turon Yaypan

0-0

2-0
Sat 24, Apr-15:30 - Uzbekistan Cup
Aral Nukus vs FK Andijan

0-0

1-1
Sat 24, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Pakhtakor-79 vs FK Chigatoy

1-0

4-1
Sat 24, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana vs Atletico Venezuela

1-0

1-0
Sat 24, Apr-03:00 - Venezuela Primera Division
Trujillanos FC vs Zamora FC Barinas

0-3

0-4
Sat 24, Apr-12:30 - Vietnam Cup
Dak Lak vs Thanh Hoa FC

2-0

3-0
Sat 24, Apr-14:00 - Vietnam Cup
Binh Dinh FC vs Dong Tam Long An

0-0

1-2
Sat 24, Apr-14:00 - Vietnam Cup
Quang Nam vs Sai Gon FC

1-1

3-2
Sat 24, Apr-15:00 - Vietnam Cup
XM Hai Phong FC vs Binh Phuoc

0-0

0-0
Sat 24, Apr-17:30 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Flint Town United

0-0

0-0
Sat 24, Apr-17:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Cefn Druids

2-0

5-0
Sat 24, Apr-17:30 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Barry Town United

0-0

1-0
Sat 24, Apr-17:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Caernarfon

1-0

2-0
Sat 24, Apr-20:15 - Wales Premier League
The New Saints vs Connah\'s Quay Nomads FC

1-3

1-4
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.