Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 23, Feb-17:45 - Al Kass International Cup Kashiwa Reysol(U17) vs Zenit St.Petersburg(U17) |
0-3 |
1-7 |
Sun 23, Feb-20:15 - Al Kass International Cup Aspire Academy (U17) vs Glasgow Rangers(U17) |
0-2 |
2-4 |
Sun 23, Feb-19:00 - Andorra Super league CE Carroi vs FC Ordino |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Andorra Super league UE Santa Coloma vs FC Santa Coloma |
1-3 |
1-4 |
Sun 23, Feb-15:00 - Andorra Super league UE Sant Julia vs Inter Club D\'Escaldes |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Angola Girabola League Progresso Sambizanga vs Benfica Lubango |
2-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - Angola Girabola League Desportivo Huila vs Sporting Cabinda |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Caala vs Primeiro 1 de Agosto |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Angola Girabola League Cuando Cubango vs Bravos do Maquis |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-16:30 - Arab Cup U20 Morocco(U20) vs Madagascar(U20) |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-16:30 - Arab Cup U20 Tunisia(U20) vs Kuwait(U20) |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-16:30 - Arab Cup U20 Iraq(U20) vs Mauritania(U20) |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-16:30 - Arab Cup U20 Bahrain(U20) vs Djibouti(U20) |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Club Atletico Acassuso vs Club Comunicaciones(AR) |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Villa San Carlos vs Club Atletico Colegiales |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Talleres Remdios de Escalada vs Los Andes |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana Argentino de Quilmes vs CA San Miguel |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana UAI Urquiza vs Flandria |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Ferrocarril Midland vs Berazategui |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-04:30 - Argentina Torneo Federal A Ferro Carril Oeste (GP) vs Deportivo Madryn |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional Instituto Cordoba vs Deportivo Riestra |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-02:20 - Argentinian Primera B - Nacional Agropecuario de Carlos Casares vs Estudiantes de Caseros |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-02:35 - Argentinian Primera B - Nacional All Boys vs Tigre |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Moron vs Alvarado Mar del Plata |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-04:40 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Atlanta vs Ferrol Carril Oeste |
2-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Independiente Rivadavia vs Estudiantes Rio Cuarto |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional Barracas Central vs Belgrano |
2-1 |
2-3 |
Sun 23, Feb-00:35 - Argentinian Primera Super League San Lorenzo vs Racing Club |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-02:40 - Argentinian Primera Super League Independiente vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-04:45 - Argentinian Primera Super League Newells Old Boys vs Colon |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-04:50 - Argentinian Primera Super League Atletico Tucuman vs Lanus |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-11:00 - Australia League A Central Coast Mariners FC vs Sydney FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-08:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Roar FC Am vs Queensland Lions FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-10:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Peninsula Power vs Sunshine Coast Wanderers FC |
0-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-06:00 - Australia Queensland State League U20 Brisbane Roar FC(U20) vs Queensland Lions FC(U20) |
2-0 |
5-2 |
Sun 23, Feb-08:30 - Australia Queensland State League U20 Peninsula Power(U20) vs Sunshine Coast Wanderers FC (U20) |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-10:45 - Australia Queensland State League U20 Eastern Suburbs Brisbane(U20) vs Gold Coast United(U20) |
0-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-12:00 - Australia Queensland State League U20 Brisbane Strikers (U20) vs Brisbane City SC(U20) |
0-2 |
0-7 |
Sun 23, Feb-09:00 - Australia Queensland State Leagues SWQ Thunder vs Rochedale Rovers |
0-0 |
1-3 |
Sun 23, Feb-10:00 - Australia Queensland State Leagues Sunshine Coast FC vs Western Pride |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League SWQ Thunder Women\'s vs The Gap NPL Women\'s |
1-4 |
3-7 |
Sun 23, Feb-10:00 - Australia Victorian Premier League South Melbourne vs Eastern Lions SC |
3-1 |
5-2 |
Sun 23, Feb-08:00 - Australia Victorian Premier League U20 Melbourne Knights U20 vs Dandenong Thunder U20 |
0-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-12:30 - Australia Victorian Premier League U20 South Melbourne U20 vs Eastern Lions(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Australia Women\\\'s A-League Newcastle Jets Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s |
0-4 |
0-7 |
Sun 23, Feb-10:30 - Australia Women\\\'s A-League Brisbane Roar Women\'s vs Canberra United Women\'s |
2-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-15:30 - Austria Erste Division FC Wacker Innsbruck vs SK Vorwarts Steyr |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-13:30 - Austria Erste Division Grazer AK vs Floridsdorfer AC |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga Austria Wien vs Red Bull Salzburg |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga LASK Linz vs St.Polten |
3-1 |
4-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga TSV Hartberg vs Rapid Wien |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-16:30 - Bangladesh League Arambagh KS vs Muktijoddha SKC |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-13:15 - Bangladesh League Saif Sporting vs Abahani Chittagong |
0-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs AS Eupen |
4-0 |
6-1 |
Sun 23, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League Gent vs St.-Truidense VV |
3-0 |
4-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League Club Brugge vs Sporting Charleroi |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse Beerschot Wilrijk vs Lommel SK |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Aurora |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Royal Pari vs Blooming |
0-2 |
2-3 |
Sun 23, Feb-17:30 - Bosnia Premijer Liga Sloboda Tuzla vs Mladost Doboj Kakanj |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Bosnia Premijer Liga NK Celik Zenica vs Zrinjski Mostar |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-20:30 - Bosnia Premijer Liga NK Siroki Brijeg vs Borac Banja Luka |
0-2 |
2-2 |
Sun 23, Feb-01:00 - Brasil Copa do Nordeste America FC Natal RN vs Sport Club Recife (PE) |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Brazil Mato-grossense Division 1 Uniao Rondoniense(MT) vs Sinop MT |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Penarol AM vs Nacional(AM) |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League Princesa AM vs Sao Raimundo (AM) |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Carioca Boavista SC vs CR Flamengo (RJ) |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Anapolis FC vs Atletico Clube Goianiense |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division Goiania vs Aparecidense GO |
1-3 |
1-3 |
Sun 23, Feb-00:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Jaragua GO vs Goianesia GO |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Ponte Preta vs Ferroviaria SP |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista EC Santo Andre vs Bragantino SP |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-01:00 - Brazil Paranaense League Cascavel PR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-02:00 - Brazil Paranaense League Londrina (PR) vs Rio Branco SC |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Brazil Paranaense League Atletico Paranaense vs Cascavel CR/PR |
2-1 |
5-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Brazil Paranaense League Parana STC PR vs Parana |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-22:30 - Brazil Sergipano Lagarto vs Frei Paulistano/SE |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-02:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1 Aquidauanense vs Corumbaense |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:30 - Bulgaria Premier Etar Veliko Tarnovo vs Ludogorets Razgrad |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-16:15 - Bulgaria Premier Lokomotiv Plovdiv vs Tsarsko Selo |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Bulgaria Premier Vitosha Bistritsa vs Beroe |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One Bamboutos vs APEJES Academy |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One Canon Yaounde vs Fovu Baham |
0-2 |
1-4 |
Sun 23, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One Panthere Sportive du Nde vs Dragon de Yaounde |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One Eding Sport FC vs Stade Renard de Melong |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Coton Sport Garoua vs Union Douala |
0-2 |
|
Sun 23, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Tonnerre Kalara Yaounde vs PWD de Bamenda |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Young Sports Academy vs Avion Academy |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Feutcheu FC vs AS Fortuna Mfou |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One Colombe FC vs UMS de Loum |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-00:30 - Chile Primera B Magallanes vs Puerto Montt |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-01:00 - Chile Primera B CD Copiapo S.A. vs Melipilla |
2-1 |
4-1 |
Sun 23, Feb-03:00 - Chile Primera B San Luis Quillota vs CSyD Barnechea |
2-0 |
4-1 |
Sun 23, Feb-03:30 - Chile Primera Division Everton CD vs Union La Calera |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Chile Primera Division La Serena vs Santiago Wanderers |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Club Friendly Viking vs Stabaek |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-02:00 - Club Friendly Philadelphia Union vs Washington D.C. United |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-02:00 - Club Friendly Forward Madison vs Memphis 901 |
0-0 |
1-3 |
Sun 23, Feb-02:30 - Club Friendly Minnesota United FC vs Vancouver Whitecaps FC |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-03:35 - Club Friendly Los Angeles Galaxy vs Chicago Fire |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-04:00 - Club Friendly Tampa Bay Rowdies vs Inter Miami CF |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-05:10 - Club Friendly Portland Timbers vs New England Revolution |
1-2 |
1-3 |
Sun 23, Feb-19:00 - Club Friendly Krasnodar FK vs FK Rostov |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-19:00 - Club Friendly FC Ufa vs Dalian Pro |
2-0 |
4-1 |
Sun 23, Feb-22:00 - Club Friendly OKC Energy FC vs New Mexico United |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Club Friendly Vendsyssel vs Brabrand IF |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - Club Friendly Eskilstuna City FK vs IFK Eskilstuna |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Club Friendly Nomme Kalju vs Metta/LU Riga |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-23:00 - Club Friendly Tampa Bay Rowdies vs South Georgia Tormenta |
0-3 |
2-3 |
Sun 23, Feb-12:00 - Club Friendly FC Minsk vs Veres Rivne |
0-2 |
0-2 |
Sun 23, Feb-12:00 - Club Friendly Chernomorets Novorossiysk vs Sokol Saratov |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-12:00 - Club Friendly MSK Kralova pri Senci vs SK Bernolakovo |
2-0 |
3-3 |
Sun 23, Feb-12:30 - Club Friendly Volna Pinsk vs Krumkachy Minsk |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-13:00 - Club Friendly FC Bunyodkor vs Neftchi Fargona |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-13:15 - Club Friendly Arema Malang vs Barito Putera |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-13:30 - Club Friendly MSK Zilina B vs MFK Dubnica |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Club Friendly Valerenga vs FK Krasnodar II |
2-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Club Friendly VfB Stuttgart II vs SV Oberachern |
2-0 |
8-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Club Friendly Fram Larvik vs Follo |
1-3 |
5-3 |
Sun 23, Feb-17:00 - Club Friendly Olimpia Grudziadz vs Gryf Wejherowo |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-14:00 - Club Friendly IFK Norrkoping DFK Women\'s vs Alvsjo AIK FF Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Club Friendly Sparta TO vs Capital TO |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-00:00 - Club Friendly Jacyoba vs CRB (AL) |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-17:30 - Club Friendly Osters IF vs FC Linkoping City |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Club Friendly Umea FC vs Team Thoren FF |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Club Friendly FC Zhetysu Taldykorgan vs BATE Borisov |
3-1 |
|
Sun 23, Feb-18:00 - Club Friendly FC Minsk vs FC Mynai |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Club Friendly Arsenal Tula vs FC Astana |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Club Friendly Nykobing FC vs AB Gladsaxe |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Club Friendly Pardubice vs Plzen B |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-02:20 - Colombia Copa Mustang Dep.Independiente Medellin vs Atletico Nacional |
0-2 |
1-3 |
Sun 23, Feb-18:30 - Colombia Copa Mustang Deportes Tolima vs Atletico Junior Barranquilla |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-00:15 - Colombia Copa Mustang Boyaca Chico vs Deportivo Pereira |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-00:30 - CONCACAF Championship U20 Belize(U20) vs French Saint-Martin(U20) |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-03:30 - CONCACAF Championship U20 Curacao(U20) vs Guadeloupe(U20) |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-22:00 - CONCACAF Championship U20 Dominica(U20) vs Anguilla(U20) |
2-1 |
4-1 |
Sun 23, Feb-21:00 - CONCACAF Women Under 20 Trinidad & Tobago Women\'s(U20) vs St. Kitts and Nevis Women\'s U20 |
3-0 |
6-0 |
Sun 23, Feb-03:00 - CONCACAF Women Under 20 Honduras women\'s(U20) vs Dominican Republic Women\'s (U20) |
0-4 |
0-7 |
Sun 23, Feb-00:00 - CONCACAF Women Under 20 Canada Women\'s(U20) vs El Salvador women\'s(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - CONCACAF Women Under 20 USA Women\'s(U20) vs Cuba Women\'s(U20) |
6-0 |
9-0 |
Sun 23, Feb-01:00 - Copa Libertadores U20 Cerro Porteno U20 vs Danubio(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-03:15 - Copa Libertadores U20 River Plate U20 vs Millonarios U20 |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-02:00 - Costa Rica Primera Division Guadalupe FC vs Cartagines Deportiva SA |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-04:00 - Costa Rica Primera Division Alajuelense vs Jicaral |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-05:30 - Costa Rica Primera Division AD San Carlos vs AD Grecia |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division Deportivo Saprissa vs La U Universitarios |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division Dinamo Zagreb vs Inter Zapresic |
1-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division Istra 1961 vs Slaven Belupo Koprivnica |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs NK Osijek B |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division NK Croatia Zmijavci vs NK Dugopolje |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Croatia U19 Hajduk Split (U19) vs Hrvatski Dragovoljac(U19) |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Croatia U19 NK Lokomotiva Zagreb U19 vs NK Croatia Sesvete(U19) |
0-1 |
5-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - Croatia U19 Dinamo Zagreb (U19) vs Rudes U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs Nea Salamis |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division Olympiakos Nicosia FC vs AEL Limassol |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division Ethnikos Achnas vs Anorthosis Famagusta FC |
3-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division Pafos FC vs APOEL Nicosia |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Sparta Praha |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs Ceske Budejovice |
0-2 |
2-3 |
Sun 23, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Teplice |
3-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s FC Viktoria Plzen Women\'s vs Dukla Praha Women\'s |
3-0 |
6-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Slavia Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Sparta Praha Women\'s vs Horni Herspice Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs Hradec Kralove(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Danish SAS Ligaen Aalborg BK vs Brondby |
0-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Danish SAS Ligaen Silkeborg IF vs FC Kobenhavn |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen Randers FC vs Odense BK |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen Lyngby vs Esbjerg FB |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Danish SAS Ligaen FC Nordsjaelland vs Sonderjyske |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Delfin S.C. vs Barcelona SC(ECU) |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-02:45 - Ecuador Copa Pilsener A Liga Deportiva Universitaria vs Independiente Del Valle |
0-0 |
2-3 |
Sun 23, Feb-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A Universidad Catolica Quito vs Orense SC |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-22:30 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs CD El Nacional |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-01:15 - El Salvador Primera Division Jocoro FC vs Once Deportivo Ahuachapan |
1-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-04:30 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Independiente San Vicente |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division Alianza San Salvador vs Aguila |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division Sonsonate vs Municipal Limeno |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-05:15 - El Salvador Primera Division Isidro Metapan vs CD FAS |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - England FA Women Super League Birmingham Women\'s vs Bristol City Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - England FA Women Super League Brighton & H.A. Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - England FA Women Super League Manchester City Women\'s vs Chelsea FC Women\'s |
1-1 |
3-3 |
Sun 23, Feb-19:00 - England FA Women Super League West Ham United Women\'s vs Liverpool Women\'s |
2-0 |
4-2 |
Sun 23, Feb-16:30 - England FA Women Super League Everton FC Women\'s vs Manchester United Women\'s |
0-2 |
2-3 |
Sun 23, Feb-17:00 - England FA Women\\\'s Cup Arsenal Women\'s vs Lewes Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - England Ladies Premier League Leicester City Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s |
0-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - England Ladies Premier League London City Lionesses Women\'s vs Crystal Palace Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - England Ladies Premier League Aston Villa Women\'s vs Coventry Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - England Ladies Premier League Sheffield United Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s |
2-1 |
5-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Nottingham Forest Women\'s vs Fylde LFC Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League Stoke City Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:30 - England Women\\\'s Northern Premier League Derby County Women\'s vs Middlesbrough Women\'s |
3-0 |
7-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Hounslow Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s |
0-0 |
0-4 |
Sun 23, Feb-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Yeovil Town Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-20:30 - English Premier League Arsenal vs Everton |
2-2 |
3-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - English Premier League Manchester United vs Watford |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - English Premier League Wolves vs Norwich City |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament Nomme JK Kalju II vs Tallinna FC Levadia II |
3-0 |
7-1 |
Sun 23, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament Tallinna JK Legion B vs FC Kuressaare B |
11-0 |
17-1 |
Sun 23, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament Rakvere JK Tarvas vs Flora Tallinn II |
1-4 |
2-5 |
Sun 23, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament FC Elva vs Kohtla-Jarve JK Jarve |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-13:20 - Estonia Winter Tournament Raplamaa vs Vaprus Parnu II |
0-2 |
1-4 |
Sun 23, Feb-15:30 - Finland Junior League KaaPo Kaarina Youth vs TPS Turku Youth |
0-2 |
0-5 |
Sun 23, Feb-22:15 - Finland Junior League Atlantis Youth vs KaPa Helsinki Youth |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-14:00 - Finland Junior League Gnistan Youth vs MP Mikkeli Youth |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-14:45 - Finland Junior League SJK Akatemia Am vs Ilves Youth |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Finland Kakkonen League Cup KaaPo Kaarina vs Honka Akatemia |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 US Orleans U19 vs Chateauroux U19 |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 Ajaccio U19 vs Le Mans(U19) |
3-0 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 Monaco U19 vs Sochaux U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 Guingamp (U19) vs Dijon(U19) |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 SPA Merignacais U19 vs Toulouse(U19) |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 Niort(U19) vs Nantes U19 |
1-3 |
1-4 |
Sun 23, Feb-17:30 - French Cup U19 Montelimar(U19) vs Metz U19 |
0-6 |
|
Sun 23, Feb-17:15 - French Feminines D1 Lyonnais Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s |
1-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 Stade Rennes FC vs Nimes |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 Saint-Etienne vs Stade Reims |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Friendly Internationals Uzbekistan vs Belarus |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Futsal Spain Division De Honor Emotion Zaragoza Futsal vs Palma Futsal |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-22:00 - Futsal Spain Division De Honor F.C.Barcelona Futsal vs Cordoba Futsal |
2-0 |
6-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Futsal Spain Division De Honor Movistar Inter Futsal vs Levante Futsal |
5-3 |
9-3 |
Sun 23, Feb-17:00 - Georgia Super Cup FC Saburtalo Tbilisi vs Dinamo Tbilisi |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - German 3. Liga Munchen 1860 vs 1. FC Magdeburg |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - German 3. Liga Hallescher FC vs SpVgg Unterhaching |
1-2 |
3-5 |
Sun 23, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hamburger(U17) vs Hallescher FC(U17) |
2-0 |
6-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest 1. FSV Mainz 05(U17) vs Karlsruher SC (U17) |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Darmstadt U17 vs SpVgg Unterhaching U17 |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West FC Hennef 05(U17) vs Wuppertaler SV Borussia(U17) |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Bochum(U17) vs Alemannia Aachen(U17) |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-21:00 - German Bundesliga VfL Wolfsburg vs 1.FSV Mainz 05 |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-18:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs Augsburg |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 FC Nurnberg vs SV Darmstadt 98 |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-16:30 - German Bundesliga 2 SV Sandhausen vs Karlsruher SC |
0-2 |
0-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - German Bundesliga 2 Arminia Bielefeld vs Hannover 96 |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga FFC Frankfurt Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga SC Freiburg Women\'s vs Duisburg Women\'s |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga Bayern Munich Women\'s vs SC Sand Women\'s |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord Union Berlin(U19) vs Hamburger(U19) |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Holstein Kiel(U19) vs Hertha BSC Berlin U19 |
3-4 |
5-6 |
Sun 23, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Chemnitzer(U19) vs St. Pauli(U19) |
0-2 |
2-4 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Mainz(U19) vs SC Freiburg(U19) |
1-1 |
1-5 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud FC Kaiserslautern (U19) vs FC Ingolstadt(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud Augsburg(U19) vs Kickers Offenbach U19 |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Dortmund(U19) vs Viktoria Koln(U19) |
1-0 |
5-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Schalke 04 (U19) vs RW Oberhausen U19 |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Wuppertaler SV(U19) vs MSV Duisburg (U19) |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Berliner AK 07 vs Hertha BSC Berlin Am |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Oldenburg vs BSV Rehden |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Eintracht Norderstedt vs Wolfsburg AM. |
1-0 |
2-4 |
Sun 23, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TuS Rot Weiss Koblenz vs Bayern Alzenau |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Germany - Regionalliga West SV Rodinghausen vs TSV Alemannia Aachen |
2-0 |
3-3 |
Sun 23, Feb-16:00 - Germany OberLiga SV Tasmania Berlin vs Hertha Zehlendorf |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - Germany OberLiga VfL Oldenburg vs Lupo-Martini Wolfsburg |
2-2 |
5-3 |
Sun 23, Feb-18:00 - Germany OberLiga SV Straelen vs TSV Meerbusch |
1-2 |
4-3 |
Sun 23, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Saarbrucken Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B |
2-3 |
3-4 |
Sun 23, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 FC Gutersloh Women\'s vs BV Cloppenburg Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Monchengladbach Women\'s vs Werder Bremen Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Germany Women Division 2 Ingolstadt 04 Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Bayern Munich Women\'s B vs Arminia Bielefeld Women\'s |
1-1 |
3-3 |
Sun 23, Feb-14:00 - Germany Women Division 2 Hoffenheim Women\'s B vs Wolfsburg B Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Greece Football League Egaleo AO Athens vs Trikala |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Greece Football League Kalamata AO vs Nea Kavala |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Greece Football League Thesprotos vs Veria FC |
2-2 |
2-4 |
Sun 23, Feb-21:30 - Greece Super League 1 PAOK Saloniki vs Olympiakos Piraeus |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-21:30 - Greece Super League 1 AEK Athens vs OFI Crete |
3-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-19:15 - Greece Super League 1 Atromitos Athens vs Xanthi |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:15 - Greece Super League 1 Volos NPS vs AEL Larisa |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Greece Super League 1 Panaitolikos Agrinio vs Panionios |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Greece Super League 2 Panachaiki vs Ergotelis |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - Greece Super League 2 Apollon Larissas vs Chania Kissamikos |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Greece Super League 2 Apollon Smirnis vs Kerkyra |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs Panathinaikos(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Greece U19 Lamia U19 vs FC Aris Thessaloniki(U19) |
0-1 |
2-3 |
Sun 23, Feb-14:00 - Greece U19 PAOK Saloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19) |
3-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Mictlan vs Sansare |
3-0 |
|
Sun 23, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Deportivo Quiche FC vs Chimaltenango |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Coatepecano IB /DR vs CD Suchitepequez |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs Guastatoya |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Sanarate vs Coban Imperial |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-04:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Xelaju MC vs CD Puerto de Iztapa |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - Guatemala Liga Nacional CSyD Mixco vs Antigua GFC |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Malacateco |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-23:00 - Guatemala Liga Nacional Siquinala FC vs Club Comunicaciones |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-15:15 - Holland Eredivisie FC Utrecht vs FC Twente Enschede |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:45 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs Ajax Amsterdam |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs PSV Eindhoven |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-17:30 - Holland Eredivisie AZ Alkmaar vs FC Zwolle |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-01:25 - Honduras Liga Nacional Real de Minas vs CD Motagua |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional Real Espana vs UPNFM |
2-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional Real Sociedad Tocoa vs CD Vida |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-09:00 - HongKong Sapling Cup Kitchee vs Hong Kong Pegasus FC |
0-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-15:30 - Hungary NB Ⅱ ETO Gyori FC vs Szegedi AK |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs Vac-Dunakanyar |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs Budafoki MTE |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcika vs Vasas |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Budaorsi SC vs Szombathelyi Haladas |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Szolnoki MAV FC vs BFC Siofok |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ Duna Aszfalt TVSE vs Nyiregyhaza Spartacus FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ FC Ajka vs MTK Budapest FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ Aqvital FC Csakvar vs Gyirmot SE |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup UMF Selfoss Women\'s vs Fylkir Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-16:00 - Iceland League Cup IA Akranes vs Leiknir F |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-19:15 - Iceland League Cup Fylkir vs Magni Grenivik |
5-0 |
8-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Iceland League Cup Grindavik vs Thor Akureyri |
0-1 |
0-5 |
Sun 23, Feb-17:00 - Iceland League Cup Keflavik vs Vikingur Reykjavik |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - Iceland League Cup Vestri vs Vikingur Olafsvik |
3-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Iceland League Cup II KF Fjallabyggdar vs Einherji |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-22:25 - Iceland League Cup II UMF Njardvik vs KFR Aegir |
5-0 |
8-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Iceland League Cup II Volsungur Husavik vs Dalvik Reynir |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-15:30 - India League Division 1 Trau FC vs East Bengal |
1-0 |
2-4 |
Sun 23, Feb-17:30 - India League Division 1 Chennai City vs Aizawl FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-13:00 - India League Division 2 Bhawanipore vs Chennaiyin FC B |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - India Super League Odisha FC vs Kerala Blasters FC |
3-2 |
4-4 |
Sun 23, Feb-19:00 - Iran League Esteghlal Tehran vs Zob Ahan |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Iran League Shahr Khodrou vs Naft Masjed Soleyman FC |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Malavan vs Navad Urmia |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Mes Kerman vs Gol Reyhan Alborz |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Shahrdari Tabriz vs Niroye Zamini |
0-2 |
0-3 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Damash Gilan FC vs Mes Rafsanjan |
1-2 |
1-3 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Aluminium Arak vs Baderan Tehran FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Rayka Babol vs Sepidrood Rasht |
2-2 |
3-2 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Qashqai Shiraz vs Esteghlal Khozestan |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Sorkhpooshan Pakdasht vs Fajr Sepasi |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-14:45 - Iran League Division 1 Arman Gohar Sirjan vs Khooshe Talaee Sana Saveh |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-15:30 - Iraqi League Al-Hudod vs Naft Al Junoob |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-15:30 - Iraqi League Naft Misan vs Erbil SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-21:00 - Israel Premier League Hapoel Raanana vs Bnei Yehuda Tel Aviv |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-22:15 - Israel Premier League Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Kfar Saba |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-13:00 - Italian Campionato Primavera Juventus Youth vs Pescara Youth |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Italian Serie A AS Roma vs Lecce |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-15:30 - Italian Serie A Genoa vs Lazio |
0-1 |
2-3 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italian Serie B Salernitana vs Livorno |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italian Serie B Pordenone Calcio SSD vs Chievo |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:30 - Italian Women Division 1 US Sassuolo Calcio Women\'s vs GS Roma Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italian Women Division 1 Empoli Women\'s vs Tavagnacco Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italian Women Division 1 Florentia Women\'s vs Orobica Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1A Olbia vs Pistoiese |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1A Pontedera vs Alessandria |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1A Juventus(U23) vs US Pianese |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1B Cesena vs Vicenza |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1B Ravenna vs Triestina |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1B Gubbio vs Reggio Audace |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-20:30 - Italy C1C Rende Calcio 1968 vs Avellino |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-20:30 - Italy C1C Casertana F.C. vs Vibonese |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-20:30 - Italy C1C Picerno vs A.S. Bisceglie Calcio 1913 |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1C Urbs Reggina 1914 vs Paganese Calcio 1926 |
0-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1C Catania vs Ternana |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1C Cavese vs FC Bari 1908 |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1C A.S. Viterbese Castrense vs S.S.D. Potenza Calcio |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy C1C S.S. Monopoli 1966 vs Sicula Leonzio |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy Serie D Taranto Sport vs US Bitonto |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Italy Serie D S.S.D. Citta di Brindisi vs ACD Nardo |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Virtus Casarano vs Foggia |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Gavorrano vs ASD Grassina |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Vado FC vs Prato |
0-3 |
0-3 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D A.S.D. Bra vs Savona |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Tuttocuoio vs Ponsacco |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Pineto vs Tolentino |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Muravera vs Turris Neapolis |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Scandicci vs Aglianese |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Mezzolara vs Sasso Marconi |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Ostia Mare vs Vis Artena |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Cjarlins Muzane vs Legnago Salus |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Recanatese vs Chieti |
1-2 |
3-2 |
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D Marsala vs Troina |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-17:30 - Italy Serie D San Luigi vs APDC Chions |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-08:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs FC Tokyo |
0-0 |
1-3 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1 Yokohama F Marinos vs Gamba Osaka |
0-2 |
1-2 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs Kashima Antlers |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-11:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Yokohama FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-08:30 - Japanese League Division 2 Giravanz Kitakyushu vs Avispa Fukuoka |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs FC Ryukyu |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 Jubilo Iwata vs Montedio Yamagata |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 ThespaKusatsu Gunma vs Albirex Niigata |
0-0 |
0-3 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 Mito Hollyhock vs Omiya Ardija |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 Tokushima Vortis vs Tokyo Verdy |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Zweigen Kanazawa |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 V-Varen Nagasaki vs Tochigi SC |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs Ventforet Kofu |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-09:00 - Japanese League Division 2 Renofa Yamaguchi vs Kyoto Sanga FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-11:00 - Japanese League Division 2 Ehime FC vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-15:30 - Kenya Premier League Zoo Kericho vs Gor Mahia |
1-0 |
2-3 |
Sun 23, Feb-16:00 - Kenya Premier League Tusker FC Nairobi vs Wazito FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Kenya Premier League Kakamega Homeboyz vs Chemelil Sugar FC |
3-0 |
6-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - Kenya Premier League Ulinzi Stars Nakuru vs Kisumu |
2-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs Dukagjini |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Kosovo Super League Gjilani vs KF Flamurtari Pristina |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - Kosovo Super League Ballkani vs KF Ferizaj |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-19:10 - Kuwait Emir Cup Yarmouk vs Al-Shabab(KUW) |
1-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Luxembourg National Division F91 Dudelange vs Union Titus Petange |
0-1 |
4-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs Blue Boys Muhlench |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Racing Union Luxemburg vs Jeunesse Esch |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Fola Esch vs UNA Strassen |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Luxembourg National Division US Mondorf-les-Bains vs FC Differdange 03 |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Luxembourg National Division Rodange 91 vs Etzella Ettelbruck |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-03:00 - Mexico Primera Division Club Leon vs Club Necaxa |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Division Cruz Azul vs Tigres UANL |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-22:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Monarcas Morelia |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-07:00 - Mexico Primera Division Monterrey vs Club America |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Inter Playa del carmen vs Cafetaleros de Tapachula B |
3-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Chapulineros vs Mineros de Zacatecas B |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Aguacateros CDU vs CSyD Dorados de Sinaloa B |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2 Murcielagos vs Gavilanes Matamoros |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Irapuato FC vs CD Cruz Azul Hidalgo |
2-2 |
4-4 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Tepatitlan De Morelos vs CD Alacranes de Durango |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Mineros De Fresnillo vs Leones Univ Guadalajara |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportivo Jalisco vs Canoneros Marina |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A Venados FC vs CSyD Dorados de Sinaloa |
2-0 |
4-3 |
Sun 23, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A Cafetaleros de Tapachula vs Celaya FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A Cimarrones Sonora vs CF Atlante |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-20:30 - Mexico Women\\\'s Primera Division CF Monterrey Women\'s vs Puebla Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Pumas UNAM U20 vs Monarcas Morelia U20 |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Mexico Youth U20 Queretaro U20 vs San Luis U20 |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-19:59 - Mexico Youth U20 FC Juarez(U20) vs Santos Laguna U20 |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs FK Kom |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Titograd vs FK Rudar Pljevlja |
1-0 |
1-3 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 ASS Association Sportive de Sale vs TAS de Casablanca |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 Itihad Z. Khemisset vs Olympique Dcheira |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 KAC de Kenitra vs Union Sportive Sidi Kacem |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 Wydad Fes vs SCCM Chabab Mohamedia |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 Racing Casablanca vs Maghreb Fez |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 Chabab Rif Hoceima vs Wydad Temara |
0-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 Chabab Ben Guerir vs Chabab Atlas Khenifra |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Morocco Division 2 Club Salmi vs Kawkab de Marrakech |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-22:00 - Morocco Super League Hassania Agadir vs Olympique Club de Khouribga |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-19:59 - Morocco Super League RCOZ Oued Zem vs Renaissance Sportive de Berkane |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-13:00 - Myanmar National League Ayeyawady United vs Yadanarbon FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-13:00 - Myanmar National League Hantharwady United vs Sagaing United |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships Tasman United vs Auckland City |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-07:00 - New Zealand Football Championships Canterbury United vs Team Wellington |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Lobi Stars vs Plateau United |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Nasarawa United FC vs Enyimba International |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Sunshine Stars FC vs Enugu Rangers International |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Akwa United vs Warri Wolves FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Jigawa Golden Stars vs Wikki Tourists |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League MFM FC vs Heartland FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Rivers United vs Kano Pillars |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Katsina United vs Abia Warriors |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Adamawa United vs Ifeanyi Ubah |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - North Macedonia Prva liga FK Makedonija Gjorce Petrov vs Akademija Pandev |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga Sileks vs FK Shkendija |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga Rabotnichki vs FK Shkupi |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs FC Struga Trim-Lum |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Norwegian Junior U19 Viking U19 vs Molde(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Norwegian Junior U19 Mjondalen(U19) vs Kristiansund BK(U19) |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-00:30 - Peru Primera Division Cusco FC vs Melgar |
1-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-05:00 - Peru Primera Division Universitario de Deportes vs Univ. Cesar Vallejo |
0-2 |
0-2 |
Sun 23, Feb-22:10 - Peru Primera Division Carlos A. Mannucci vs Academia Deportiva Cantolao |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa Wisla Plock vs Zaglebie Lubin |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa Wisla Krakow vs Korona Kielce |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa Lech Poznan vs Lechia Gdansk |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-01:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Alverca(U19) vs Benfica(U19) |
0-1 |
0-4 |
Sun 23, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria SC Guimaraes U19 vs Nacional(U19) |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-15:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Sporting Lisbon(U19) vs Braga (U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Chaves U17 vs Vitoria SC Guimaraes U17 |
1-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Spg C Braga(U17) vs Boavista(U17) |
6-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Padroense(U17) vs Tondela(U17) |
1-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Benfica(U17) vs Belenenses(U17) |
4-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Uniao Leiria(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17) |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B GD Estoril-Praia(U17) vs Academica Coimbra(U17) |
3-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Rio Ave(U17) vs FC Porto(U17) |
0-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Loures(U17) vs Fatima U17 |
4-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A FC Famalicao(U17) vs Pacos Ferreira(U17) |
3-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Merelinense(U17) vs Limianos(U17) |
3-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Palmeiras FC(U17) vs GD Braganca(U17) |
4-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A Uniao Nogueirenes U17 vs Moreirense(U17) |
1-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Academico Viseu(U17) vs Regua(U17) |
4-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Seia FC(U17) vs Marialvas(U17) |
0-5 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Anadia(U17) vs Sp Espinho(U17) |
2-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B Lusitania Lourosa U17 vs Feirense(U17) |
0-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C CA Fundao U17 vs Sporting Lisbon Sad(U17) |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Electrico FC(U17) vs Sacavenense(U17) |
0-6 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C Peniche U17 vs Sintrense(U17) |
3-3 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Louletano(U17) vs Real Sport Clube(U17) |
1-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Casa Pia AC(U17) vs Oeiras(U17) |
3-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Cova Piedade(U17) vs Estrela FC(U17) |
5-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D Praia Milfontes(U17) vs Portimonense U17 |
0-6 |
|
Sun 23, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora Academico Viseu vs SL Benfica B |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora CD Mafra vs FC Penafiel |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora Cova Piedade vs Varzim |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-19:59 - Portugal Liga de Honora CD Nacional vs Academica Coimbra |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga Belenenses vs Maritimo |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-21:30 - Portugal Primera Liga Sporting Clube de Portugal vs Boavista FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga Moreirense vs C.D. Santa Clara |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga Pacos Ferreira vs FC Famalicao |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabah FK Baku vs Sabail |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Qarabag vs Standard Sumqayit |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:30 - Romania - Divizia A Gaz Metan Medias vs Dinamo Bucuresti |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:30 - Romania - Divizia A Astra Giurgiu vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe |
0-2 |
2-2 |
Sun 23, Feb-18:30 - Romania - Divizia A FC Viitorul Constanta vs Academica Clinceni |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-22:00 - Romania - Divizia A CS Universitatea Craiova vs CFR Cluj |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-12:00 - Russia FNL Cup Rotor Volgograd vs Rodina Moskva |
2-0 |
6-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Russia FNL Cup Russia(U20) vs FK Ural-2 |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-14:45 - Russia FNL Cup Yenisey Krasnoyarsk vs Fakel Voronezh |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-20:15 - Russia FNL Cup KamAZ vs FK Khimki |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Domagnano vs San Giovanni |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - San Marino Girone A S.S Pennarossa vs Fiorentino |
4-2 |
7-3 |
Sun 23, Feb-18:00 - San Marino Girone A SC Faetano vs AC Juvenes/Dogana |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Glasgow Rangers Women\'s vs Hearts Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Forfar Farmington Women\'s vs Motherwell Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Hibernian Women\'s vs Spartans Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Scottish Premier League Celtic vs Kilmarnock |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-17:30 - Scottish Premier League St. Johnstone vs Glasgow Rangers |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-21:00 - Senegal Premier League Stade de Mbour vs CNEPS Excellence |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Senegal Premier League Union Sportive Goree vs Casa Sports Zinguinchor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Senegal Premier League ASEC Ndiambour vs Mbour Petite Cote |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga FK Senica vs Spartak Trnava |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Slovenia 1. Liga Domzale vs ND Mura 05 |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Slovenia 1. Liga ASK Bravo vs Tabor Sezana |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Mamelodi Sundowns vs VUT Students |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Baroka FC vs Hungry Lions |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 Athletic Bilbao B Women\'s vs CE Seagull Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Spanish Ladies League Division 2 Parquesol Women\'s vs SE AEM Women\'s |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Granada CF Women\'s vs UD Tacuense Women\'s |
1-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Spanish Ladies League Division 2 Pozoalbense Women\'s vs CD Femarguin Women\'s |
2-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Levante UD Women\'s vs CD Tacon Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League Madrid CFF Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-21:30 - Spanish Ladies Premier League Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Primera Division Osasuna vs Granada CF |
0-3 |
0-3 |
Sun 23, Feb-21:30 - Spanish Primera Division Getafe vs Sevilla |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Primera Division Valladolid vs Espanyol |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Spanish Primera Division Alaves vs Athletic Bilbao |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Spanish Primera Division Levante vs Real Madrid |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Villarreal(U19) vs Elche(U19) |
2-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 UD Alzira(U19) vs Levante(U19) |
0-1 |
0-4 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Hercules CF(U19) vs Real Murcia(U19) |
2-1 |
2-3 |
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 Alcorcon(U19) vs Burgos CF(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 CD Ebro(U19) vs Barcelona U19 |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-13:30 - Spanish Primera U19 Celta Vigo U19 vs Real Oviedo(U19) |
1-0 |
6-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Primera U19 Rayo Vallecano U19 vs Aravaca CF U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division Malaga vs Racing Santander |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division Extremadura vs CD Mirandes |
0-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division CD Lugo vs Real Oviedo |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division Real Zaragoza vs Deportivo La Coruna |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Las Rozas vs SCR Pena Deportiva |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Celta Vigo B vs Las Palmas Atletico |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Atletico de Madrid B vs Pontevedra |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Atletico Baleares vs Racing de Ferrol |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Ibiza Eivissa vs Sporting de Gijon B |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Madrid Castilla vs San Sebastian Reyes |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Marino Luanco vs Inter de Madrid |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 UD Melilla vs Union Langreo |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Getafe B vs CF Rayo Majadahonda |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Burgos CF vs CD Tudelano |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Sociedad B vs Valladolid B |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Unionistas de Salamanca vs CF Salmantino UDS |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Barakaldo CF vs Alaves B |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Real Union de Irun vs SD Amorebieta |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 UD Logrones vs Osasuna B |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Guijuelo vs Cultural Leonesa |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Izarra vs Calahorra |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs CF Badalona |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Llagostera vs Orihuela CF |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Andorra CF vs UD Levante B |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs Villarreal B |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF La Nucia vs Espanyol B |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs AE Prat |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs SD Ejea |
2-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Castellon vs Gimnastic Tarragona |
2-2 |
3-2 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Olot vs Sabadell |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Don Benito |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Huelva vs Atletico Sanluqueno |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Murcia vs UCAM Murcia |
0-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Algeciras vs FC Cartagena |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Linense |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs C.D. San Fernando Isleno |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Cadiz B vs Cordoba C.F. |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Yeclano Deportivo vs CP Villarrobledo |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs Condal CF |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Lealtad vs CD Colunga |
2-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias SD Lenense vs UD Gijon Industrial |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs CD Llanes |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Vallobin vs CD Mosconia |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs Real Aviles |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs CD Covadonga |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs Club Siero |
4-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Compostela vs Rapido de Bouzas |
3-0 |
4-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD San Roque de Lepe vs Xerez Deportivo |
0-0 |
5-1 |
Sun 23, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UB Lebrijana vs Conil CF |
2-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Gerena vs CD Rota |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs Sevilla C |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Ecija Balompie |
3-0 |
|
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Coria Club de Futbol |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs Atletico Antoniano |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Constancia vs CE Esporles |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Portmany |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears UD Poblense vs CD Llosetense |
5-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EG El Palmar vs Lorca Deportiva FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia FC Cartagena B vs Olimpico de Totana |
1-2 |
5-4 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs Aguilas FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia CD Plus Ultra vs Club Atletico Pulpileno |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs UCAM Murcia B |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs CF El Castillo |
0-4 |
1-6 |
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs Muleno CF |
2-3 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs Mazarron CF |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs SFC Minerva |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs La Hoya Lorca CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs UP Plasencia |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Villanovense vs Moralo CP |
4-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Azuaga vs CP Valdivia |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CF Trujillo vs RCP Valverdeno |
3-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Llerenense vs CD Calamonte |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs CD Coria |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs Cacereno |
0-3 |
1-3 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Extremadura B vs CD Miajadas |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CA Cirbonero vs CD Huarte |
1-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Varea vs CA River Ebro |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CCD Alberite vs CD Berceo |
2-1 |
3-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Alfaro vs SD Logrones |
0-2 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs Casalarreina |
1-4 |
|
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Calahorra B vs CD Pradejon |
4-2 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CA Monzon |
2-2 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs Teruel |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs CD Cuarte Industria |
2-2 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CD Sarinena |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs Zaragoza B |
2-1 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CDJ Tamarite vs SD Borja |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Belchite 97 vs CD Robres |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Calamocha vs SD Tarazona |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Fraga vs CD Binefar |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon San Juan Zaragoza vs Brea |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Albacete B vs UD Socuellamos |
1-2 |
2-2 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha UD Almansa vs Quintanar Del Rey |
0-5 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Calvo Sotelo Puertollano vs CD Illescas |
3-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Guadalajara vs La Solana |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Roda CF vs Almagro CF |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Madridejos vs UB Conquense |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Villacanas vs Toledo |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs Atletico Ibanes |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Racing Santander B vs Bezana |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Cayon vs CD Guarnizo |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Gimnastica Torrelavega vs Barreda Balompie |
6-0 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs U.M. Escobedo |
0-3 |
|
Sun 23, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs Sestao River |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Vitoria(SPA) vs SD Balmaseda FC |
2-1 |
|
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs CD Santurtzi |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Reus Deportiu vs San Cristobal |
0-3 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Figueres vs Terrassa |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Pobla De Mafumet CF vs CF Peralada |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs CE Manresa |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya FC Vilafranca vs CF Igualada |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Cerdanyola del Valles vs CE Europa |
2-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs L\'Hospitalet |
0-1 |
0-2 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Santfeliuenc FC vs Sant Andreu |
2-1 |
2-4 |
Sun 23, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs CE Banyoles |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Vilassar de Mar vs EC Granollers |
1-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Vilamarxant CF vs Atletico Saguntino |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Paterna vs Alcoyano |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Roda vs Atzeneta UE |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Hercules CF B vs Elche CF Ilicitano |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Novelda vs UD Beniganim |
5-0 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Olimpic Xativa vs Silla CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Crevillente vs Eldense |
0-2 |
0-3 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Atletico Pinto vs CF Pozuelo Alarcon |
1-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs Leganes B |
3-3 |
|
Sun 23, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs Rayo Vallecano B |
0-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD Artistico Navalcarnero vs RCD Carabanchel |
3-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs Moratalaz |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs Mostoles |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs Flat Earth |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs AD Union Adarve |
1-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Torrejon CF vs DAV Santa Ana |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Alcobendas Sport |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Tordesillas vs Arandina |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Gimnastica Segoviana vs La Baneza |
4-0 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs Zamora CF |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Becerril vs CD La Virgen Del Camino |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Burgos vs CD Beroil Bupolsa(Tino) |
1-0 |
|
Sun 23, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Motril CF |
1-0 |
3-2 |
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Tajar vs Loja CD |
4-1 |
|
Sun 23, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico de Porcuna vs CD El Ejido 2012 |
0-3 |
0-4 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs Maracena |
2-1 |
4-2 |
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Mancha Real vs Antequera CF |
1-1 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Velez CF vs Real Jaen CF |
0-2 |
|
Sun 23, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs Almeria B |
3-2 |
|
Sun 23, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Alhaurin de la Torre vs Torredonjimeno |
1-3 |
|
Sun 23, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Poli Almeria vs CD Linares Deportivo |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen Mallbackens IF Women\'s vs KIF Orebro DUFF Women\'s |
1-2 |
1-4 |
Sun 23, Feb-19:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen Pitea IF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sun 23, Feb-19:59 - Sweden Woman\\\'s Cupen Vaxjo FF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Linkopings FC Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-15:30 - Swedish Cup AIK Solna vs Jonkopings Sodra IF |
0-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-15:30 - Swedish Cup Kalmar FF vs Orgryte |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-19:30 - Swedish Cup Hacken vs GAIS |
2-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-19:30 - Swedish Cup Eskilsminne IF vs Ostersunds FK |
0-2 |
0-5 |
Sun 23, Feb-17:30 - Swedish Cup IFK Norrkoping vs Halmstads |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Swedish Cup Tvaakers IF vs Falkenbergs FF |
0-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-17:30 - Swedish Cup FK Karlskrona vs AFC Eskilstuna |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Swiss Super League St. Gallen vs Young Boys |
1-2 |
3-3 |
Sun 23, Feb-19:00 - Swiss Super League Basel vs Servette |
2-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-19:00 - Swiss Super League FC Lugano vs Sion |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-18:00 - Switzerland Challenge League FC Aarau vs SC Kriens |
2-1 |
4-4 |
Sun 23, Feb-15:00 - Thai League 1 Trat FC vs Police Tero |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-15:00 - Thai League 1 Sukhothai FC vs Ratchaburi Mitr Phol |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-16:00 - Thai League 1 Muang Thong United vs Bangkok United FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-15:00 - Thai League 2 Nakhon Pathom United vs Chiangmai FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-15:00 - Thai League 2 Uthai Thani Forest vs Sisaket FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Thai League 2 Kasetsart FC vs Samut Sakhon |
2-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - Thai League 2 Phrae United FC vs Khonkaen FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-19:00 - Tunisia Division 1 Club Sportif Sfaxien vs J.S. Kairouanaise |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 1 CS. Hammam-Lif vs Esperance Sportive de Tunis |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 1 Stade Tunisien vs U.S.Monastir |
0-3 |
0-4 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 1 AS Slimane vs C. A. Bizertin |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 A.S. Marsa vs ES Jerba Midoun |
0-1 |
|
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Jendouba Sport vs EGS Gafsa |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 ES Hammam Sousse vs Rejiche |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Gabesien vs Club Menzel Bouzelfa |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 AS Kasserine vs AS Oued Ellil |
2-0 |
|
Sun 23, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 A.S Djerba vs Stade Sportif Sfaxien |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A Giresunspor vs Balikesirspor |
0-2 |
0-3 |
Sun 23, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A Istanbulspor vs Boluspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A Altay Spor Kulubu vs Adanaspor |
2-0 |
3-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Yeni Orduspor vs Sultanbeyli |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Karakopru Belediyespor vs Artvin Hopaspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Duzcespor vs 24 Erzincanspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erzin Belediyespor vs Vestel Manisaspor |
1-0 |
3-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Silivrispor vs Kizilcabolukspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Tire 1922 Spor vs Yomraspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Sile Yildizspor vs Aksarayspor |
1-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Serik Belediyespor vs Tokatspor |
3-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Ofspor vs Elazig Belediyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Karsiyaka vs Erokspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Turgutluspor vs Fethiyespor |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tepecikspor vs Agri 1970 Spor |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kozan Spor FK vs Kocaelispor |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Erbaaspor S vs Kemerspor 2003 |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Belediye Derincespor vs Payas BS 1975 |
2-0 |
4-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 1877 Alemdaspor vs Fatsa Belediyespor |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Batman Petrolspor vs Pazarspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yeilyurt Belediyespor vs Nevsehirspor Genclik |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Kelkit Belediye Hurriyet vs Diyarbakırspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yimpas Yozgatspor vs Bayrampasaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Nazillispor vs Darica Genclerbirligi |
3-1 |
7-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Golcukspor vs Karacabey Birlikspor |
1-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Muglaspor vs Osmaniyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Halide Edip Adivarspor vs Modafenspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Yeni Altindag BS vs Somaspor |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi ALG Spor Women\'s vs Kirecburnu Women\'s |
9-0 |
|
Sun 23, Feb-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Konak BEL. Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s |
1-2 |
3-2 |
Sun 23, Feb-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s vs Kocaeli Bayan Women\'s |
3-1 |
|
Sun 23, Feb-12:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Fomget Genclik Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Besiktas JK Women\'s vs Amedspor Women\'s |
4-0 |
8-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi Fatih Vatanspor Women\'s vs Adana Idmanyurduspor Women\'s |
4-0 |
6-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs 1922 Konyaspor |
1-0 |
2-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Inegolspor vs Sariyer |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Tarsus Idman Yurdu vs Bugsasspor |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Hekimoglu Trabzon |
0-1 |
0-3 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kirklarelispor vs Samsunspor |
0-1 |
0-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sancaktepe Belediye Spor vs Sanliurfaspor |
3-0 |
5-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Corum Belediyespor vs Hacettepe S.K. |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Manisa FK vs Gumushanespor |
2-1 |
7-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Afjet Afyonspor vs Pendikspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Ankara Demirspor |
0-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bayburt Ozel Idare vs Kahramanmaras |
0-0 |
0-3 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sakaryaspor vs Bandirmaspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Elazigspor vs Bodrumspor |
0-3 |
|
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Eyupspor vs Usakspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kastamonuspor vs Ergene Velimese |
0-0 |
1-1 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Tuzlaspor Kulubu vs Karabukspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor |
0-2 |
1-3 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirsehir Belediyespor vs Nigde Belediyespor |
0-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-19:59 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Galatasaray |
1-1 |
1-3 |
Sun 23, Feb-17:00 - Turkey Super Lig Genclerbirligi vs Ankaragucu |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-14:30 - Turkey Super Lig Yeni Malatyaspor vs Antalyaspor |
1-1 |
1-2 |
Sun 23, Feb-17:00 - Uganda Super League Bidco Bul Fc vs SC Villa |
1-1 |
2-1 |
Sun 23, Feb-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga Olimpik Donetsk vs FC Lviv |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Shakhtar Donetsk vs Desna Chernihiv |
0-0 |
1-0 |
Sun 23, Feb-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Karpaty Lviv vs Dnipro-1 |
1-1 |
1-1 |
Sun 23, Feb-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga PFC Oleksandria vs Kolos Kovalivka |
0-0 |
1-2 |
Sun 23, Feb-01:00 - United States Mobile Mini Sun Cup New York Red Bulls vs Sporting Kansas City |
0-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-04:00 - United States Mobile Mini Sun Cup Houston Dynamo vs Columbus Crew |
0-4 |
1-4 |
Sun 23, Feb-06:00 - United States Mobile Mini Sun Cup Phoenix Rising FC vs Real Salt Lake |
2-1 |
3-2 |
Sun 23, Feb-03:00 - Uruguay Primera Division Nacional Montevideo vs Cerro Largo |
0-1 |
2-2 |
Sun 23, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division Club Atletico Cerro vs CA River Plate |
0-0 |
0-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division Boston River vs CA Rentistas |
2-2 |
2-3 |
Sun 23, Feb-01:00 - Venezuela Primera Division Aragua FC vs Deportivo Lara |
0-0 |
0-1 |
Sun 23, Feb-19:00 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Portuguesa FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 23, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division Metropolitanos FC vs Gran Valencia FC |
1-0 |
2-1 |
Sun 23, Feb-00:00 - Venezuela Segunda Division Urena SC vs Titanes FC |
0-0 |
2-0 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.