Football Results for Sat 8, Feb 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 8, Feb 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 8, Feb-00:00 - African Futsal Championship
Morocco Futsal vs Egypt Futsal

3-0

5-0
Sat 8, Feb-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Luftetari Gjirokaster

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:59 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Flamurtari

0-0

2-0
Sat 8, Feb-17:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs KS Bylis

0-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Laci

1-1

3-1
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 1
Bordj Bou Arreridj vs USM Bel Abbes

0-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs ASO Chlef

0-1

0-3
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 1
NC Magra vs CR Belouizdad

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:59 - Algeria Division 1
JS Saoura vs AS Ain Mlila

0-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs CS Constantine

0-0

1-3
Sat 8, Feb-20:45 - Algeria Division 1
MC Oran vs ES Setif

0-0

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs RC Arba

1-0

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs RC Relizane

1-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
ASM Oran vs JSM Bejaia

1-1

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
JSM Skikda vs MC El Eulma

0-0

2-1
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
AS Khroub vs DRB Tadjenanet

2-0

4-0
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
MC Saida vs OM Arzew

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
MO Bejaia vs OM Medea

1-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs WA Tlemcen

1-0

3-0
Sat 8, Feb-14:00 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs USM Bel Abbes U21

1-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Petro Atletico de Luanda

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Primeiro 1 de Agosto

1-1

1-1
Sat 8, Feb-19:20 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Recreativo Libolo

0-1

3-1
Sat 8, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Flandria

0-1

1-1
Sat 8, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Deportivo Armenio

1-0

2-1
Sat 8, Feb-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Tigre

1-0

2-1
Sat 8, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs CA Brown Adrogue

1-0

2-0
Sat 8, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Estudiantes Rio Cuarto

0-0

0-0
Sat 8, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Deportivo Riestra

0-1

0-1
Sat 8, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Barracas Central vs Guillermo Brown

1-0

1-1
Sat 8, Feb-02:00 - Argentinian Primera Super League
Aldosivi vs CA Central Cordoba SDE

0-1

0-2
Sat 8, Feb-04:15 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Lanus

0-0

0-0
Sat 8, Feb-12:30 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Adelaide United

0-0

2-1
Sat 8, Feb-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Peninsula Power vs Magpies Crusaders

2-0

8-1
Sat 8, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Floreat Athena vs ECU Joondalup

1-0

4-0
Sat 8, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Rockingham City vs Bayswater City

0-2

0-3
Sat 8, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Gwelup Croatia SC vs Balcatta

2-0

5-0
Sat 8, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs Perth S.C

0-0

0-0
Sat 8, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Inglewood United vs Perth Glory FC Am

0-1

0-4
Sat 8, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Sorrento F.C. vs Armadale

1-1

2-3
Sat 8, Feb-18:00 - Austria Cup
SC Austria Lustenau vs WSG Wattens

0-0

1-1
Sat 8, Feb-21:00 - Austria Cup
LASK Linz vs Sturm Graz

0-0

2-0
Sat 8, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs Royal Olympic Club Charleroi


2-1
Sat 8, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs La Louviere Centre

0-1

3-1
Sat 8, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs Patro Eisden


2-1
Sat 8, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs A.F.C. Tubize


1-1
Sat 8, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Lierse Kempenzonen vs FCV Dender EH

1-1

1-2
Sat 8, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs AS Eupen

3-2

5-2
Sat 8, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs KV Mechelen

2-1

3-2
Sat 8, Feb-23:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs KV Oostende

0-1

3-1
Sat 8, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Zulte Waregem

1-0

4-0
Sat 8, Feb-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Oud Heverlee Leuven vs Lommel SK

2-0

3-0
Sat 8, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs St. Gilloise

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
White Star Bruxelles Women\'s vs KSKV Zwevezele Women\'s


3-2
Sat 8, Feb-19:30 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s


0-3
Sat 8, Feb-18:30 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs Massenhoven VC Women\'s


2-2
Sat 8, Feb-16:00 - Belgium Women 1st National
SG-Tertre-Hautrage Women\'s vs KV Mechelen Women\'s


2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Belgium Women 1st National
Famkes Merkem Women\'s vs Moldavo Women\'s


2-0
Sat 8, Feb-17:00 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women\'s vs Kontich FC Women\'s


3-0
Sat 8, Feb-17:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s


1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Genk Women\'s

1-0

1-2
Sat 8, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Atletico Palmaflor

0-0

0-0
Sat 8, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza vs Santa Cruz (PE)

2-0

3-0
Sat 8, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
ABC Natal/RN vs Ceara

0-0

0-0
Sat 8, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Botafogo PB vs Nautico (PE)

1-0

2-1
Sat 8, Feb-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Women\'s vs EC Victoria BA Women\'s

4-0

7-0
Sat 8, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs SE Gama (DF)

0-3

0-6
Sat 8, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paranoa DF vs Real Brasil DF

0-2

0-4
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Sobradinho DF vs Unai Itapua DF

0-0

2-1
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Bangu vs Macae

1-0

1-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
America-RJ vs Friburguense (RJ)

2-1

2-2
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Americano (RJ)

0-0

0-4
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Juventus SC vs Joinville SC

2-2

2-3
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs Sao Jose PoA RS

0-0

1-0
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Goianesia GO

1-1

1-1
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Ipora

1-0

2-2
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jaragua GO vs Aparecidense GO

1-1

3-1
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Patrocinense MG

2-0

2-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Pouso Alegre/MG vs Tupi MG

1-0

2-2
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Perilima PB vs Sao Paulo Crystal

1-0

1-0
Sat 8, Feb-02:15 - Brazil Campeonato Paulista
Oeste SP vs Guarani Futebol Clube

1-1

1-1
Sat 8, Feb-04:30 - Brazil Campeonato Paulista
Mirassol vs Bragantino SP

1-0

2-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista
Agua Santa vs Ferroviaria SP

0-0

1-0
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bento vs Red Bull Brasil

0-1

1-1
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Rio Claro vs Juventus-SP

0-0

0-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Caetano (SP) vs Sertaozinho

0-0

1-1
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Penapolense vs CA Votuporanguense SP

0-0

0-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Gremio Osasco Audax vs Sao Bernardo

1-0

2-1
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs XV de Piracicaba

0-0

0-1
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Paulista (SP)

2-0

2-0
Sat 8, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Velo Clube SP

0-1

0-1
Sat 8, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Linense(BRA) vs Gremio Osasco

0-1

2-1
Sat 8, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Capivariano FC SP

0-0

0-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Rio Preto

0-1

0-3
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Olimpia SP

0-0

1-0
Sat 8, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Nacional SP

0-0

1-1
Sat 8, Feb-22:30 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Sergipe (CS)

1-0

1-3
Sat 8, Feb-22:30 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs Boca Juniors SE

1-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs Universidad de Concepcion

0-1

1-1
Sat 8, Feb-04:00 - Chile Primera Division
La Serena vs Cobresal

1-1

1-2
Sat 8, Feb-14:50 - Club Friendly
BK Frem vs Naestved

0-1

1-2
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Spartak Moscow vs Partizan Belgrade

1-2

3-2
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Dinamo Minsk vs FC Vitebsk

0-0

0-0
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Austria Wien vs FC Juniors OO

1-1

4-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
AC Horsens vs Odense BK

0-2

0-3
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Kongsvinger vs FK Krasnodar II

1-0

1-0
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
KSZO Ostrowiec vs RKS Radomsko

1-0

1-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Hradec Kralove vs Dukla Praha

1-2

1-3
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Eslovs BK vs IF Lodde

2-2

5-3
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
IFK Lulea vs Notvikens IK

2-1

3-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Hanacka Slavia Kromeriz vs Synot Slovacko II

3-1

3-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Odra Opole vs Skra Czestochowa

0-1

0-3
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
SC Gleisdorf vs ASK Voitsberg

2-0

2-0
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Utsiktens BK vs Qviding FIF

1-1

1-4
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
SC Victoria Hamburg vs FC St. Pauli II

0-2

0-8
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Podillya Khmelnytskyi vs FC Ahrobiznes Volochysk

1-2

1-2
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Slagelse B&I vs Skovshoved

1-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
Rosenborg vs GIF Sundsvall

3-0

5-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Olimpia Elblag vs Sokol Ostroda

1-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
NK Olimpija Ljubljana vs FC Shakhtar Donetsk

1-0

1-3
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
TSV Buchbach vs FC Ismaning

2-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
Kolding IF vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

2-0
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Lokomotiv Gomel vs FC Belshina Babruisk

1-0

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
Gornik Polkowice vs Prepere

1-0

3-0
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Grudziadz

0-0

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Karpaty Lviv vs Metallurg Bekobod

1-1

2-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Pogon Siedlce vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

0-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
Progres Niederkorn vs 1. FSV Mainz 05 II

0-0

1-2
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Macva Sabac vs FK Loznica

1-0

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

1-0

4-0
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Lafnitz vs SK Sturm Graz Amat.

2-0

3-0
Sat 8, Feb-18:00 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Zrinjski Mostar

1-1

1-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Chertanovo Moscow vs Randers FC

1-0

3-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Zrinski Jurjevac vs Marsonia

1-1

2-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
WSC Hertha Wels vs SK Vorwarts Steyr

2-1

2-1
Sat 8, Feb-15:00 - Club Friendly
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Korona II Kielce

2-0

4-0
Sat 8, Feb-15:15 - Club Friendly
VfB Auerbach vs Teplice B

0-2

0-3
Sat 8, Feb-15:30 - Club Friendly
IFK Goteborg vs Helsingborg IF

1-1

2-2
Sat 8, Feb-15:30 - Club Friendly
Zlate Moravce vs MSK Puchov


2-2
Sat 8, Feb-15:30 - Club Friendly
VfR Wormatia Worms vs Neckarsulmer Sport-Union

4-1

5-1
Sat 8, Feb-15:30 - Club Friendly
FK Riteriai vs Dziugas Telsiai

2-0

3-0
Sat 8, Feb-15:45 - Club Friendly
Valadares Gaia vs Leca FC

1-1

1-4
Sat 8, Feb-18:30 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara vs Randers FC

0-1

2-2
Sat 8, Feb-18:30 - Club Friendly
FC Torpedo Zhodino vs FK Velez Mostar

0-2

1-3
Sat 8, Feb-18:30 - Club Friendly
FK Chayka Pesch vs FK Nizhny Novgorod

1-0

1-0
Sat 8, Feb-23:00 - Club Friendly
Rio Branco (AC) vs Serra Macaense RJ

1-0

2-1
Sat 8, Feb-23:00 - Club Friendly
Piaui(PI) vs Picos

1-2

1-3
Sat 8, Feb-23:00 - Club Friendly
Saint Louis FC vs Memphis 901

1-0

2-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Landskrona BoIS vs Hvidovre IF

2-0

2-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Celje vs FC Shakhtyor Karagandy

1-0

2-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs FC Roskilde

0-0

0-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Baumit Jablonec vs FK Slavoj Vysehrad

3-1

6-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Rheindorf Altach vs FC Dornbirn

0-0

1-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Dalum vs Naesby BK

2-0

5-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Falkenbergs FF vs Varbergs BoIS FC

3-0

4-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs MFK Skalica

2-1

2-2
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Beroe vs Botev Galabovo

3-0

5-2
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Strommen vs HamKam

0-1

2-2
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Ruzomberok B vs Fotbal Trinec(U21)

2-0

7-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas vs SKM Liptovsky Hradok

2-0

6-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Orebro Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s

1-0

2-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Linkopings FC Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-0

0-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Fortuna Hjorring Women\'s vs Valerenga Women\'s

0-0

1-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
SSV Ulm 1846 vs FC Memmingen

2-0

6-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Zvezda Serpukhov vs Domodedovo


0-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
SKF Sered vs MFK Dubnica

1-0

3-0
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Zhytychi Zhytomyr vs Volyn Lutsk

0-1

0-1
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Stechovice vs Prostejov

0-6

0-13
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Lyn Oslo Women\'s vs Roa Women\'s

1-2

2-6
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Lysekloster vs Sotra SK

1-1

1-7
Sat 8, Feb-16:00 - Club Friendly
Turkgucu Ataspor Munchen vs TSV Schwabmunchen

1-0

5-0
Sat 8, Feb-16:15 - Club Friendly
FC Gomel vs Slavia Mozyr

0-0

0-4
Sat 8, Feb-16:15 - Club Friendly
B93 Copenhagen vs Hillerod Fodbold

2-0

4-2
Sat 8, Feb-16:15 - Club Friendly
Astoria Walldorf vs Nurnberg Am

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Club Friendly
CSKA Moscow vs Odd Grenland

3-1

3-1
Sat 8, Feb-16:30 - Club Friendly
Lokomotiv Plovdiv vs POFC Botev Vratsa

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Club Friendly
Cork City F.C. vs Longford Town

2-0

2-0
Sat 8, Feb-16:30 - Club Friendly
SKA Rostov vs CSKA Moscow Youth

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - Club Friendly
DAC Dunajska Streda vs NK Maribor

1-1

1-1
Sat 8, Feb-16:30 - Club Friendly
FK Pohronie vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Club Friendly
FC Ufa vs Urartu

0-0

0-0
Sat 8, Feb-16:30 - Club Friendly
Bistra vs NK Ponikve

3-0

4-1
Sat 8, Feb-05:30 - Club Friendly
Deportivo Cuenca vs Guayaquil City F.C.

1-1

3-1
Sat 8, Feb-21:00 - Club Friendly
SCU Torreense vs ARC Oleiros

0-1

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
MSK Zilina vs GKS Tychy

3-1

6-2
Sat 8, Feb-21:00 - Club Friendly
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

1-1

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Grazer AK vs ASK Ebreichsdorf

0-1

2-3
Sat 8, Feb-21:00 - Club Friendly
Miami FC vs Minnesota United FC

0-2

0-5
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Artmedia Petrzalka vs Slovan Duslo Sala

1-0

4-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Austria Wien vs MFK Ruzomberok

2-0

4-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Rapid Wien vs SV Horn

0-1

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Mattersburg vs Lisen

3-0

4-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Rotor Volgograd vs HB Koge

1-0

1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Raufoss vs Honefoss

1-0

2-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Moss vs Kvik Halden


2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Trencin vs Brno

0-1

3-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
MFK Zemplin Michalovce vs FK Kosice

1-0

2-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
SSV Jahn Regensburg II vs TSV Rain Am Lech

0-1

2-3
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
TSV Hartberg vs Kapfenberg Superfund


1-3
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Sarpsborg 08 FF vs KFUM Oslo

0-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia

1-0

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
SpVgg Bayreuth vs Grossbardorf

0-0

3-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
HNK Sibenik vs NK Siroki Brijeg

0-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Kristiansund BK vs Molde

1-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Pirmasens vs VfR Mannheim

2-0

4-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Kristianstads DFF Women\'s vs Brondby Women\'s


2-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Sollentuna FK vs Akropolis IF

0-0

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Throttur Vogar vs UMF Njardvik

1-0

2-0
Sat 8, Feb-08:30 - Club Friendly
Cumberland United FC vs West Torrens Birkalla

1-2

4-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Greuther Furth II vs Bayern Hof

1-1

1-2
Sat 8, Feb-08:30 - Club Friendly
Campbelltown City SC vs Adelaide City FC

0-0

0-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Columbia Floridsdorf vs Stockerau


4-0
Sat 8, Feb-08:30 - Club Friendly
Modbury Jets vs Adelaide Victory

0-1

3-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Mladost Zdralovi vs Bijelo Brdo


1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
TSG 1899 Hoffenheim II vs Stuttgarter Kickers Am

1-1

2-1
Sat 8, Feb-10:00 - Club Friendly
Bentleigh Greens vs Hume City

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs Holstein Kiel B

2-0

3-1
Sat 8, Feb-11:00 - Club Friendly
Kalinkovo vs Lokomotiva Devinska Nova Ves

1-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
SV Heimstetten vs VfR Aalen

0-0

1-1
Sat 8, Feb-11:30 - Club Friendly
Hills Brumbies vs Hakoah Sydney City East

1-1

4-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Radomlje vs NK Brezice

1-1

2-2
Sat 8, Feb-11:30 - Club Friendly
Adelaide Olympic vs Croydon Kings

0-1

0-2
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
VfR Garching vs ASV Neumarkt

1-0

6-0
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
TSV Steinbach Haiger vs Eintracht Stadtallendorf

1-2

1-2
Sat 8, Feb-12:30 - Club Friendly
Da Nang vs Quang Nam

1-1

3-1
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
VfB Eichstatt vs FC Ingolstadt 04 Am

1-1

4-1
Sat 8, Feb-12:30 - Club Friendly
North Eastern Metrostars vs Adelaide Comets FC

2-0

5-4
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
Backa Topola vs FK Vozdovac

3-2

3-3
Sat 8, Feb-12:30 - Club Friendly
Port Adelarde Pirates vs The Cove FC

1-1

2-3
Sat 8, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Waldgirmes vs FC Giessen

2-1

3-6
Sat 8, Feb-12:30 - Club Friendly
Lernayin Artsakh vs Junior Sevan

0-1

3-3
Sat 8, Feb-12:45 - Club Friendly
Hung Vuong An Giang vs XSKT Can Tho

0-0

1-1
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara vs Neftekhimik Nizhnekamsk

1-1

2-1
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Saturn vs FK Zvezda Ryazan

0-0

1-0
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Geylang United FC vs Tanjong Pagar Utd

0-1

0-4
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Vitkovice vs MSK Zilina B

1-0

4-1
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Para Hills Knights vs Playford City Patriots

0-1

3-1
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Nepean Football Club vs SD Raiders

0-0

1-2
Sat 8, Feb-13:00 - Club Friendly
Veles Moscow vs Strogino Moscow

1-0

2-0
Sat 8, Feb-13:15 - Club Friendly
Ceske Budejovice vs Suduva

0-1

0-2
Sat 8, Feb-13:15 - Club Friendly
Pardubice vs Velke Mezirici

2-0

6-1
Sat 8, Feb-17:15 - Club Friendly
Haninge vs FC Stockholm Internazionale

0-0

0-1
Sat 8, Feb-13:30 - Club Friendly
BFA vs Vilniaus Vytis

2-2

2-3
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
GKS Katowice vs Gwarek Tarnowskie Gory

4-0

6-0
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Znicz Pruszkow

0-1

0-1
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
Ruch Chorzow vs Hutnik Krakow

1-1

1-1
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Banik Sokolov vs Usti nad Labem

2-0

4-2
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
Vyskov vs Kozlovice

1-0

1-1
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
Jablonec B vs SK Slovan Varnsdorf

1-1

2-3
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Progresul Bucuresti vs FC Unirea 2004 Slobozia

0-1

1-1
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
Teplice vs Viktoria Zizkov

2-0

2-1
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
Sleza Wroclaw vs Slask Wroclaw B

1-1

1-1
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
Brommapojkarna vs Dalkurd FF

1-2

2-2
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
Blansko vs Brno B

4-1

5-3
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Nitra vs FC Fastav Zlin

0-1

0-1
Sat 8, Feb-14:00 - Club Friendly
Tsarsko Selo vs Belasica Strumica

2-0

2-2
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
IF Sylvia vs Atvidabergs FF

1-2

2-3
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
Wolfsberger AC vs FC Trenkwalder Admira

2-0

4-1
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Bohemians 1905 vs Mlada Boleslav

0-1

2-1
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
MFK Karvina vs SK Sigma Olomouc

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
TSV 1860 Rosenheim vs FC Pinzgau Saalfelden

1-1

3-2
Sat 8, Feb-17:30 - Club Friendly
NK Osijek B vs Domzale

0-1

0-1
Sat 8, Feb-14:15 - Club Friendly
Valby BK vs FA 2000

0-1

1-2
Sat 8, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Patriotas FC

1-0

3-1
Sat 8, Feb-03:05 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Atletico Bucaramanga

2-0

4-0
Sat 8, Feb-05:10 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Envigado

1-0

3-0
Sat 8, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Llaneros FC

3-0

3-0
Sat 8, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Inter Zapresic

1-1

1-1
Sat 8, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Lokomotiva Zagreb

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Anorthosis Famagusta FC

1-0

2-1
Sat 8, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs APOEL Nicosia

1-0

1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Agia Napa

0-0

0-1
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Omonia Psevda

2-1

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Ermis Aradippou


0-1
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Digenis Morphou

1-0

2-0
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Aris Limassol

0-0

2-0
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Omonia Aradippou

1-0

1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Digenis Ypsonas


1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Egypt Premier League
FC Masr vs Smouha SC

0-0

0-1
Sat 8, Feb-16:30 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Aswan

0-0

0-1
Sat 8, Feb-21:30 - Egypt Premier League
Masr El Maqassah vs El Entag Al Harby

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs St Albans City

0-2

0-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Dulwich Hamlet

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Welling United vs Slough Town

1-1

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Eastbourne Borough

0-1

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Hampton & Richmond

1-2

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Chippenham Town

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Wealdstone FC vs Billericay Town

1-0

3-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Braintree Town

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Halifax Town vs Halesowen Town

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Yeovil Town vs Notts County

0-1

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Barnet F.C. vs Barrow

0-0

3-0
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Ebbsfleet United vs Royston Town

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Harrogate Town vs Eastleigh

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Aveley vs Chelmsford City

1-0

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Concord Rangers vs Leamington

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England FA Trophy
Dorking Wanderers vs AFC Fylde

1-1

2-4
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Sunderland vs Ipswich

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Milton Keynes Dons

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Blackpool vs Southend United

1-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Coventry vs Bolton Wanderers

1-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Bristol Rovers

3-1

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Tranmere Rovers vs Portsmouth

0-1

0-2
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Rochdale

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Peterborough United vs Oxford United

1-0

4-0
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Gillingham

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - England League One
AFC Wimbledon vs Fleetwood Town

1-1

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Cheltenham Town

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Oldham Athletic AFC

0-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Grimsby Town

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Macclesfield Town

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Port Vale

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Colchester United vs Plymouth Argyle

3-0

3-0
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Exeter City vs Stevenage FC

1-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Carlisle vs Swindon

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Morecambe vs Mansfield Town

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Walsall

0-0

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Newport County vs Cambridge United

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Crawley Town

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs Stalybridge Celtic

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Scarborough Athletic

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Witton Albion

1-1

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe Borough vs Lancaster City

0-2

0-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Grantham Town

1-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Gainsborough Trinity

1-3

3-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Mickleover Sports vs Whitby Town

1-1

1-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
South Shields vs Nantwich Town

0-1

1-4
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Morpeth Town

0-2

1-5
Sat 8, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs FC United of Manchester

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Corinthian Casuals

0-1

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bowers & Pitsea vs Merstham

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Folkestone Invicta vs Carshalton Athletic FC

0-2

1-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Cheshunt

1-1

1-6
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Brightlingsea Regent

1-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs AFC Hornchurch

2-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Bognor Regis Town

0-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs East Thurrock United

0-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Leatherhead vs Bishop\'s Stortford

1-0

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Haringey Borough

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Worthing vs Cray Wanderers

1-0

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Kings Langley

1-3

1-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Biggleswade Town

0-1

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Lowestoft Town

4-0

6-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Tamworth

0-1

0-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Banbury United

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Stourbridge

0-1

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Rushall Olympic

1-1

2-4
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Needham Market

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Alvechurch

1-0

3-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Blackfield & Langley

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Hartley Wintney

2-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Hayes &Yeading

0-2

0-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Hendon

0-0

0-3
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Walton Casuals

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Taunton Town

1-0

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Merthyr Town

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Salisbury City

1-1

3-2
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Poole Town

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Wimborne Town vs Beaconsfield Town F.C.

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Truro City

0-0

1-0
Sat 8, Feb-17:30 - England The Championship
Barnsley vs Sheffield Wed

1-1

1-1
Sat 8, Feb-16:30 - England The Championship
Wigan Athletic vs Preston North End

0-1

1-2
Sat 8, Feb-21:30 - England The Championship
Nottingham Forest vs Leeds United

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Charlton Athletic

1-1

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Reading vs Hull City

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Huddersfield Town vs Queens Park Rangers

0-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Blackburn Rovers vs Fulham

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Brentford vs Middlesbrough

1-0

3-2
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Luton Town vs Cardiff City

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Derby County

0-1

2-3
Sat 8, Feb-17:00 - England U23 League Cup
Swansea City U23 vs Reading(U23)

1-0

1-1
Sat 8, Feb-16:30 - English Premier League
Everton vs Crystal Palace

1-0

3-1
Sat 8, Feb-21:30 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Watford

0-1

1-1
Sat 8, Feb-22:30 - Estonia Winter Tournament
Laanemaa Haapsalu vs Viimsi MRJK

3-0

3-3
Sat 8, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
Maardu FC Starbunker vs FC Kuressaare

0-1

0-1
Sat 8, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Tartu JK Tammeka vs Paide Linnameeskond

1-0

1-2
Sat 8, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik

0-2

1-3
Sat 8, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Nomme Kalju vs FC Flora Tallinn

0-1

0-2
Sat 8, Feb-13:20 - Estonia Winter Tournament
FC Nomme United vs Vandra JK Vaprus

0-3

1-4
Sat 8, Feb-15:00 - Finland Cup
FC Honka vs IFK Mariehamn

0-0

2-1
Sat 8, Feb-19:59 - Finland Cup
VPS Vaasa vs AC Oulu

1-1

2-2
Sat 8, Feb-15:30 - Finland Cup
HJK Helsinki vs Inter Turku

0-0

1-0
Sat 8, Feb-16:00 - Finland Cup
SJK Seinajoki vs Lahti

1-1

2-3
Sat 8, Feb-16:00 - Finland Cup
Ekenas IF Fotboll vs Mypa

2-0

2-0
Sat 8, Feb-16:00 - Finland Cup
KTP Kotka vs Gnistan

0-0

0-0
Sat 8, Feb-16:30 - Finland Cup
Ilves Tampere vs KuPS

1-0

1-1
Sat 8, Feb-21:00 - Finland Cup
AC Kajaani vs SJK Akatemia

1-0

1-0
Sat 8, Feb-17:15 - Finland Cup
Jaro vs KPV

0-2

0-2
Sat 8, Feb-13:45 - Finland Junior League
Ilves Youth vs Inter Turku Am

1-1

5-1
Sat 8, Feb-16:00 - Finland Kakkonen League Cup
PIF vs KaaPo Kaarina

1-2

1-3
Sat 8, Feb-17:30 - Finland Kakkonen League Cup
NJS Nurmijarvi vs FC Viikingit

0-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Lorient

1-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Lens B vs JA Drancy

1-2

2-2
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Sainte Genevieve Sports vs Lille B

1-0

2-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Epinal vs Stade Reims II

1-1

1-1
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
SC Schiltigheim vs Saint Quentin

1-1

2-1
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
ST Maur Lusitanos vs Mulhouse

1-0

3-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Bobigny A.C. vs Iris Club de Croix

1-1

2-2
Sat 8, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group A
Bastia vs Haguenau

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
L\'Entente SSG vs Stade Briochin

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Gobelins vs Guingamp B

2-2

2-3
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Oissel vs Poissy AS

0-0

1-3
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Granville vs Saint Malo

3-0

3-2
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Angers II vs Vitre


2-2
Sat 8, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Vannes OC vs Fleury Merogis U.S.

0-0

0-2
Sat 8, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group B
Lorient B vs FC Chartres

0-1

0-2
Sat 8, Feb-17:30 - French Championnat Amateur Group B
Mantois vs FC Rouen

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Andrezieux vs Stade Bordelais

3-0

5-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Romorantin vs Trelissac

1-1

2-3
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chamalieres FC vs Sete FC

0-0

0-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Colomiers vs Montpellier B

0-1

2-2
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
St Pryve St Hilaire vs Angouleme CFC

2-2

3-2
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Etienne B vs FC Nantes B

1-0

1-1
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
FC Bergerac vs Blois F.41

2-0

2-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Bourges Foot vs Les Herbiers

2-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Jura Sud Foot vs Lyonnais B

0-0

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Marseille Endoume vs Olymplque de Marseille B

1-0

3-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Martigues vs Marignane Gignac

1-0

2-1
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Frejus Saint-Raphael vs Grasse

0-0

0-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Monaco B vs Hyeres

0-0

1-0
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Monts d\'Or Azergues vs Saint-Priest


0-1
Sat 8, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Nimes B vs Annecy

0-1

0-1
Sat 8, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Yzeure AS vs Louhans-Cuiseaux

1-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs Lens U19


3-2
Sat 8, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Lyonnais U19


5-1
Sat 8, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Tours FC U19

1-1

1-2
Sat 8, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Guingamp (U19)


1-1
Sat 8, Feb-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Porto Vecchio(U19) vs Saint-Etienne U19


1-0
Sat 8, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Nice U19


0-2
Sat 8, Feb-18:30 - French Feminines D1
Marseille Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-2

0-8
Sat 8, Feb-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-1

0-4
Sat 8, Feb-17:30 - French Feminines D1
FC Metz Women\'s vs Guingamp Women\'s

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:30 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-1

0-2
Sat 8, Feb-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

0-5

1-7
Sat 8, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Nimes

1-1

1-3
Sat 8, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Bordeaux

1-0

1-2
Sat 8, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Stade Brestois

0-0

0-0
Sat 8, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs AS Monaco

1-0

1-2
Sat 8, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Nantes

2-2

3-3
Sat 8, Feb-20:30 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Toulouse

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:59 - Friendly Internationals
Portugal(U17) vs Korea Republic(U17)

1-0

3-0
Sat 8, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Spain(U17) vs Germany(U17)

0-1

1-2
Sat 8, Feb-00:30 - Friendly Internationals
Venezuela Women\'s(U19) vs Paraguay Women\'s(U19)

3-1

3-1
Sat 8, Feb-21:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Kaos Mantova Futsal

3-2

5-3
Sat 8, Feb-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Latina C5 Futsal

3-3

5-4
Sat 8, Feb-18:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Brazil Futsal vs Venezuela Futsal

2-0

3-0
Sat 8, Feb-19:59 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Argentina Futsal vs Paraguay Futsal

2-0

2-0
Sat 8, Feb-22:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Ecuador Futsal vs Bolivia Futsal

0-0

2-0
Sat 8, Feb-17:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-0

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs SV Waldhof Mannheim

0-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs SpVgg Unterhaching

0-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - German 3. Liga
FC Kaiserslautern vs Preuben Munster

1-1

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs SV Meppen

0-0

0-2
Sat 8, Feb-17:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs Bayern Munich (Am)

0-1

2-4
Sat 8, Feb-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Union Berlin

0-0

0-2
Sat 8, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Fortuna Dusseldorf

0-1

1-1
Sat 8, Feb-18:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs SC Paderborn 07

0-0

1-1
Sat 8, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs 1.FSV Mainz 05

0-1

1-3
Sat 8, Feb-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Hoffenheim

1-0

1-0
Sat 8, Feb-21:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund

2-2

4-3
Sat 8, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
VfB Stuttgart vs FC Erzgebirge Aue

2-0

3-0
Sat 8, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs Karlsruher SC

0-0

2-0
Sat 8, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs FC Nurnberg

0-0

0-1
Sat 8, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-0

1-0
Sat 8, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Wolfsburg (U19)

0-0

0-1
Sat 8, Feb-16:05 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs St. Pauli(U19)

1-0

3-0
Sat 8, Feb-16:15 - German Junioren Bundesliga Nord
Niendorfer TSV(U19) vs Holstein Kiel(U19)

0-0

1-2
Sat 8, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs RB Leipzig(U19)

0-1

0-3
Sat 8, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs SSV Ulm U19

2-0

4-0
Sat 8, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-0

2-1
Sat 8, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs FC Ingolstadt(U19)

0-3

0-3
Sat 8, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

1-1

1-2
Sat 8, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Monchengladbach(U19)

0-0

3-0
Sat 8, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs MSV Duisburg (U19)

2-0

4-1
Sat 8, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Koln (U19)

0-0

0-2
Sat 8, Feb-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs FC Lokomotive Leipzig

0-2

2-2
Sat 8, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs Germania Halberstadt

0-0

0-0
Sat 8, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Bischofswerdaer FV 08

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs Hamburger SV II

2-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs TuS Haltern

3-0

4-0
Sat 8, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Bergisch Gladbach 09

0-0

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs SC Verl

0-1

0-3
Sat 8, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs Fortuna Dusseldorf II

1-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Sportfreunde Lotte

0-0

1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs Monchengladbach AM.

0-0

0-2
Sat 8, Feb-19:59 - Ghana Premier League
Inter Allies vs Legon Cities

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs WAFA

0-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Greece Football League
Ionikos vs Niki Volos

0-0

2-0
Sat 8, Feb-17:00 - Greece Football League
Trikala vs Aspropyrgos Enosis

0-0

1-0
Sat 8, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Panionios vs Xanthi

0-0

0-0
Sat 8, Feb-22:00 - Greece Super League 1
Lamia vs AEL Larisa

0-0

0-0
Sat 8, Feb-13:00 - Greece U19
Panionios(U19) vs Xanthi(U19)

1-0

2-0
Sat 8, Feb-13:30 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

1-0

1-1
Sat 8, Feb-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Capitalinos vs CSyD Sacachispas

1-0

2-3
Sat 8, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs VVV-Venlo

0-0

1-1
Sat 8, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Willem II

1-0

3-0
Sat 8, Feb-23:45 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs FC Zwolle

0-0

0-0
Sat 8, Feb-21:30 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Vitesse Arnhem

1-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs GVVV Veenendaal

0-0

2-1
Sat 8, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Jong Sparta Rotterdam

2-0

2-1
Sat 8, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs HHC Hardenberg

1-2

1-3
Sat 8, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs Excelsior Maassluis

0-1

1-2
Sat 8, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs Volendam Am.

1-0

4-0
Sat 8, Feb-21:00 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs IJsselmeervogels

0-1

0-3
Sat 8, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Rijnsburgse Boys

2-2

6-3
Sat 8, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs Quick Boys

0-1

1-1
Sat 8, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs SV De Treffers

1-0

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Holland U19 League
AZ Alkmaar(U19) vs FC Groningen(U19)


5-2
Sat 8, Feb-19:59 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Zalaegerszegi TE

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:59 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Mezokovesd-Zsory

2-1

2-1
Sat 8, Feb-19:59 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Debreceni VSC

1-2

1-2
Sat 8, Feb-19:59 - Hungary NB1
PAKSI FC vs Puskas Akademia

0-1

0-2
Sat 8, Feb-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Kaposvari Rakoczi

1-1

5-3
Sat 8, Feb-01:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Augnablik Women\'s vs Grotta Women\'s

1-1

2-2
Sat 8, Feb-21:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
UMF Afturelding Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

1-2

1-2
Sat 8, Feb-21:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
HK Kopavogur Women\'s vs IA Akranes Women\'s


0-1
Sat 8, Feb-22:15 - Iceland League Cup
Thor Akureyri vs Grotta Seltjarnarnes

1-0

1-2
Sat 8, Feb-19:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Vikingur Reykjavik Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s

2-0

2-2
Sat 8, Feb-17:30 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Real Kashmir

0-0

0-1
Sat 8, Feb-15:30 - India League Division 1
Neroca FC vs Trau FC

0-0

5-0
Sat 8, Feb-18:00 - India Super League
Atletico De Kolkata vs Odisha FC

0-0

3-1
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Malavan vs Mes Kerman

0-0

0-0
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Shahrdari Tabriz vs Mes Rafsanjan

0-0

0-3
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Damash Gilan FC vs Gol Reyhan Alborz

1-0

2-1
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Aluminium Arak vs Sepidrood Rasht

0-0

0-0
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Niroye Zamini vs Esteghlal Khozestan

0-1

0-1
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Rayka Babol vs Khooshe Talaee Sana Saveh

0-0

0-1
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Qashqai Shiraz vs Navad Urmia

0-0

0-0
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Sorkhpooshan Pakdasht vs Baderan Tehran FC

0-0

2-1
Sat 8, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Arman Gohar Sirjan vs Fajr Sepasi

1-0

4-0
Sat 8, Feb-14:30 - Israel Liga Bet
Elnahada Nazereth vs Bnei HaGolan VeHaGalil

2-1

2-2
Sat 8, Feb-16:30 - Israel Liga Bet
Tzeirey Tamra vs Ms Ahva Kafr Manda

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Maccabi Netanya

1-0

1-2
Sat 8, Feb-20:30 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Kfar Saba

1-0

2-0
Sat 8, Feb-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Maccabi Tel Aviv

0-1

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

2-0
Sat 8, Feb-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Hadera U19

1-0

1-1
Sat 8, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Maccabi Netanya U19

0-1

1-1
Sat 8, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Natzrat Illit(U19)

2-0

4-0
Sat 8, Feb-13:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

0-0

1-1
Sat 8, Feb-13:00 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-1

2-1
Sat 8, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Herzliya U19 vs Hapoel Afula(U19)

0-1

1-1
Sat 8, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Katamon Jerusalem U19 vs Maccabi Kabilio Jaffa(U19)

0-0

1-0
Sat 8, Feb-13:15 - Israel U19 League
Beitar Tel Aviv Bat Yam(U19) vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19

0-1

0-4
Sat 8, Feb-13:30 - Israel U19 League
Maccabi Modi\'in(U19) vs Hapoel Petah Tikva(U19)

1-0

2-0
Sat 8, Feb-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Beitar Nes Tubruk(U19)

1-1

1-2
Sat 8, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Napoli Youth

2-0

5-0
Sat 8, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Chievo Youth vs Bologna Youth

2-2

3-4
Sat 8, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Fiorentina Youth

1-0

2-1
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Sassuolo Calcio Youth

1-1

2-1
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Pescara Youth

0-0

1-0
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Brescia Youth

0-0

0-1
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Juve Stabia Youth vs Cosenza Calcio Youth

0-0

3-3
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Spal Youth

0-0

0-1
Sat 8, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Virtus Entella Youth

0-0

1-0
Sat 8, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Ascoli Youth

0-3

3-4
Sat 8, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Livorno Youth

0-0

0-1
Sat 8, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Lecce Youth

1-0

2-1
Sat 8, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Trapani Youth

2-0

2-2
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Verona Youth

0-2

0-3
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Perugia Youth

0-0

1-0
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs AC Milan Youth

0-0

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Atalanta

1-0

1-2
Sat 8, Feb-23:45 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Juventus

0-0

2-1
Sat 8, Feb-21:00 - Italian Serie A
Torino vs Sampdoria

0-0

1-3
Sat 8, Feb-18:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Frosinone

0-0

0-1
Sat 8, Feb-18:00 - Italian Serie B
Crotone vs Cremonese

0-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Italian Serie B
Cittadella vs Empoli

1-1

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Livorno

1-0

2-2
Sat 8, Feb-21:00 - Italian Serie B
Perugia vs Spezia

0-1

0-3
Sat 8, Feb-00:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Juve Stabia

1-0

2-2
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup
AC Milan Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-0

1-2
Sat 8, Feb-17:30 - Italian Woman\\\'s Cup
San Marino Academy Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-2

1-6
Sat 8, Feb-18:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Pontedera

1-1

3-1
Sat 8, Feb-19:30 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs FeralpiSalo

1-1

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Italy C1C
FC Rieti vs U.S. Catanzaro 1929

0-2

1-4
Sat 8, Feb-08:35 - Japanese Super Cup
Yokohama F Marinos vs Vissel Kobe

1-2

3-3
Sat 8, Feb-15:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Kakamega Homeboyz

0-0

1-1
Sat 8, Feb-15:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs Ulinzi Stars Nakuru

1-0

1-1
Sat 8, Feb-15:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Western Stima

0-0

2-1
Sat 8, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Zoo Kericho

1-1

3-1
Sat 8, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Posta Rangers

1-0

2-1
Sat 8, Feb-17:15 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Gor Mahia

1-1

3-1
Sat 8, Feb-19:15 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Pembroke Athleta

0-1

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Malta First Division League
St. George\'s vs Qrendi

0-0

1-4
Sat 8, Feb-19:15 - Malta Premier League
Birkirkara FC vs Mosta FC

2-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Floriana F.C.

0-1

2-2
Sat 8, Feb-17:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Balzan FC

1-1

3-1
Sat 8, Feb-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Sliema Wanderers FC

0-0

1-0
Sat 8, Feb-07:05 - Mexico Primera Division
Puebla vs Santos Laguna

0-1

2-2
Sat 8, Feb-07:10 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Toluca

0-0

1-1
Sat 8, Feb-05:30 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Francisco FC vs CSyD Dorados de Sinaloa B

1-0

1-0
Sat 8, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Cafessa vs Mineros de Zacatecas B

0-0

1-0
Sat 8, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Gavilanes Matamoros

1-1

1-3
Sat 8, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Pumas UNAM II vs Atletico San Luis II

1-1

1-1
Sat 8, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Real Canamy Tlayacapan vs Deportivo Dongu

1-0

1-0
Sat 8, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Correcaminos UAT

2-0

4-0
Sat 8, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
Venados FC vs Celaya FC

0-0

1-0
Sat 8, Feb-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Necaxa Women vs Tigres UANL Women\'s

1-4

1-4
Sat 8, Feb-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Club Tijuana Women\'s

0-0

2-2
Sat 8, Feb-19:45 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Monterrey U20


0-1
Sat 8, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Deportivo Toluca Mexiquense U20

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Pachuca U20


2-2
Sat 8, Feb-21:15 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Chivas Guadalajara(U20)

1-0

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Itihad Z. Khemisset vs ASS Association Sportive de Sale

1-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Olympique Dcheira

1-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Maghreb Fez

0-1

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra

1-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Rif Hoceima vs SCCM Chabab Mohamedia

1-0

2-0
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs TAS de Casablanca

1-1

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Club Salmi vs Union Sportive Sidi Kacem

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Kawkab de Marrakech

1-0

1-1
Sat 8, Feb-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs ISPE FC

1-0

2-0
Sat 8, Feb-13:00 - Myanmar National League
Ayeyawady United vs Southern Myanmar

0-0

2-1
Sat 8, Feb-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Sagaing United

0-2

0-3
Sat 8, Feb-19:00 - National League
Hartlepool United FC vs Aldershot Town

2-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Stockport County

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League
Bromley vs Solihull Moors

0-0

2-2
Sat 8, Feb-17:00 - National League
Chesterfield vs Wrexham

1-1

3-2
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Kidderminster vs Darlington

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Chester FC vs Blyth Spartans

1-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Boston United vs York City

1-1

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Hereford vs Southport FC

0-1

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Altrincham vs Kettering Town

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Alfreton Town

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Guiseley vs AFC Telford United

1-0

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Gloucester City

0-1

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Gateshead

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - National League North
Spennymoor Town vs Brackley Town

0-0

0-0
Sat 8, Feb-07:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Eastern Suburbs AFC

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa Starlets vs Plateau United

0-0

0-0
Sat 8, Feb-04:05 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
Canada women\'s vs Costa Rica Women\'s

0-0

1-0
Sat 8, Feb-07:15 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
USA Women\'s vs Mexico Women\'s

2-0

4-0
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Portadown FC vs Knockbreda

2-0

4-0
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Dergview FC

3-1

5-2
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Ballinamallard United

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ballyclare Comrades

3-1

4-2
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen\'s University Belfast vs Loughgall FC

2-3

2-5
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Police Service of Northern Ireland FC

1-0

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Coleraine F.C.

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Carrick Rangers

0-1

0-2
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Dungannon Swifts

1-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Institute FC vs Larne FC

0-0

0-4
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Glenavon FC vs Crusaders FC

0-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Linfield FC

0-1

1-2
Sat 8, Feb-19:45 - Omani League
Al Oruba Sur vs Saham

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:50 - Omani League
Fanja vs Al Nasr

2-0

3-1
Sat 8, Feb-17:20 - Omani League
AL-Nahda vs Sohar Club

0-3

1-3
Sat 8, Feb-17:20 - Omani League
Bahla vs Al-Seeb

0-1

0-2
Sat 8, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Plaza Amador

1-0

2-0
Sat 8, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
Guairena vs Sol de America

0-0

2-0
Sat 8, Feb-03:15 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs CA River Plate Asuncion

0-0

2-1
Sat 8, Feb-00:00 - Peru Primera Division
Ayacucho Futbol Club vs Sport Boys Association

0-0

2-1
Sat 8, Feb-22:15 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Univ. Cesar Vallejo

1-1

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Gornik Zabrze

0-0

0-0
Sat 8, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Jagiellonia Bialystok

1-0

3-0
Sat 8, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Rakow Czestochowa

0-0

3-0
Sat 8, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
CD Aves(U23) vs Sporting Braga(U23)

1-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Vitoria FC Setubal(U23)

0-1

0-1
Sat 8, Feb-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Maritimo(U23) vs Academica Coimbra(U23)

1-1

3-2
Sat 8, Feb-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Vitoria Guimaraes(U23) vs Belenenses(U23)

2-0

3-0
Sat 8, Feb-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Rio Ave(U23) vs Feirense(U23)

0-0

3-1
Sat 8, Feb-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs GD Estoril-Praia(U23)

0-2

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Leixoes(U23) vs Benfica(U23)

1-2

1-2
Sat 8, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs CD Nacional

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Varzim

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs C.D. Feirense

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs FC Penafiel

1-1

2-2
Sat 8, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs C.D. Santa Clara

0-2

0-2
Sat 8, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs Vitoria Guimaraes

0-2

0-7
Sat 8, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Boavista FC

0-1

0-1
Sat 8, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Gil Vicente

2-0

2-2
Sat 8, Feb-19:59 - Qatar Prince Cup
Al-Gharafa SC vs Al Markhiya

0-0

0-1
Sat 8, Feb-17:30 - Qatar Prince Cup
Al-Arabi SC vs Al Khor SC

0-2

2-2
Sat 8, Feb-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Neftchi Baku

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Zira FK

1-1

2-1
Sat 8, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
Gaz Metan Medias vs CFR Cluj

0-0

0-0
Sat 8, Feb-16:00 - Russia Futsal League
Ukhta Futsal vs Samara Futsal

0-1

2-2
Sat 8, Feb-13:00 - Russia Futsal League
Berkut Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

0-2

0-5
Sat 8, Feb-14:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs MFk Kprf Futsal

0-0

1-1
Sat 8, Feb-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs Novaja Generacija Futsal

1-3

5-3
Sat 8, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs Fiorentino


4-0
Sat 8, Feb-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs S.S Pennarossa

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP Domagnano

0-0

1-0
Sat 8, Feb-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Orubah vs Arar FC

0-0

0-0
Sat 8, Feb-23:20 - Scotland FA Cup
Falkirk vs Hearts

0-0

0-1
Sat 8, Feb-16:30 - Scotland FA Cup
Hamilton Academical FC vs Glasgow Rangers

1-1

1-4
Sat 8, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Aberdeen vs Kilmarnock

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Inverness C.T. vs Livingston F.C.

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
St. Mirren vs Motherwell FC

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Scotland FA Cup
Ayr Utd. vs St. Johnstone

1-2

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Championship
Dundee vs Partick Thistle

2-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Queen of the South FC

0-1

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Inverurie Loco Works vs Deveronvale

1-0

3-1
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Rothes

0-1

2-3
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Buckie Thistle FC

2-2

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Clachnacuddin

0-3

3-4
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Formartine United

0-3

0-6
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Fort William

0-1

1-2
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Brora Rangers

0-3

1-5
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Airdrieonians

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League One
Stranraer F.C. vs Raith Rovers

0-1

1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Queen\'s Park

1-0

1-3
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Brechin City

2-1

4-1
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Cove Rangers

2-0

3-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League Two
Stenhousemuir vs Cowdenbeath F.C.

1-2

2-2
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Annan Athletic

1-0

3-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Kelty Hearts


0-4
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Edinburgh University FC

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs East Stirlingshire


1-5
Sat 8, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Caledonian Braves vs Civil Service Strollers FC


7-2
Sat 8, Feb-20:30 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs ASC Jaraaf

0-0

0-1
Sat 8, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs Mbour Petite Cote

2-0

4-0
Sat 8, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs NGB ASC Niarry Tally

0-0

0-0
Sat 8, Feb-22:15 - South Africa The Nedbank Cup
Highlands Park vs Uthongathi FC

1-0

2-0
Sat 8, Feb-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
Kaizer Chiefs FC vs Royal Eagles

0-0

1-0
Sat 8, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Bloemfontein Celtic vs AmaZulu

1-1

4-1
Sat 8, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Amavarara FC vs Super Eagles

2-0

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Passion FC vs Real Kings

0-0

2-2
Sat 8, Feb-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
VUT Students vs Lamontville Golden Arrows

1-1

2-2
Sat 8, Feb-22:15 - South Africa The Nedbank Cup
Mamelodi Sundowns vs Supersport United

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women\'s B vs Salamanca Women\'s


2-4
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid C Women\'s vs Olimpico Madrid Women\'s


1-0
Sat 8, Feb-16:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Leganes

2-0

2-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Valencia

0-0

3-0
Sat 8, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Villarreal

1-0

1-1
Sat 8, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Eibar

0-0

2-1
Sat 8, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Recreativo Huelva U19 vs Cadiz U19

0-0

0-0
Sat 8, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs CD Maspalomas(U19)

2-0

3-0
Sat 8, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Santa Fe U19 vs Gimnastica Ceuta U19


5-1
Sat 8, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs AD Huracan U19

0-0

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Calavera(U19)


2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
UD Alzira(U19) vs Real Murcia(U19)


1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs SD Huesca(U19)


1-1
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD Toledo(U19) vs Atletico Madrileno(U19)


1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Calasanz(U19) vs Real Oviedo(U19)


0-2
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Leioa U19 vs Danok Bat CF(U19)

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Girona vs SD Huesca

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Extremadura vs Tenerife

0-2

2-4
Sat 8, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Cadiz

0-1

1-2
Sat 8, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Racing Santander

0-1

0-1
Sat 8, Feb-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs San Sebastian Reyes

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Unionistas de Salamanca vs Calahorra

1-1

2-2
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Leioa vs Real Sociedad B

0-1

0-2
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs CD Tudelano

0-0

1-0
Sat 8, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Alaves B

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs AE Prat

0-0

1-2
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villarrubia CF vs CP Villarrobledo

0-0

0-0
Sat 8, Feb-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Club Siero

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Mosconia


2-1
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Polvorin

2-0

2-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Mallorca B

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs UD Collerense

1-0

1-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs Portmany

1-0

4-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs CD Manacor

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs CF Platges De Calvia

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs CE Esporles


3-0
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs UD Alcudia

1-1

3-1
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Mensajero

0-1

0-1
Sat 8, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Panaderia Pulido

0-1

2-1
Sat 8, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tamaraceite vs Gran Tarajal

1-0

1-0
Sat 8, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Tenerife B


2-1
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs Union Viera


3-1
Sat 8, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CD Beti Onak

1-0

3-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Murchante


0-3
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs UCD Burlades


2-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Fontellas vs CD Huarte


0-1
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs UD Mutilvera

0-3

0-3
Sat 8, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs CD Cortes


3-2
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CD Ardoi


1-2
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lourdes vs Pena Azagresa


3-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs Yague CF

2-0

5-0
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CP Calasancio

2-1

2-1
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CD Azuqueca

0-0

1-1
Sat 8, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs SD Torina


3-1
Sat 8, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs CD Guarnizo


1-2
Sat 8, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs SD Laredo

1-2

1-3
Sat 8, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs AD Siete Villas

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs UC Cartes

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Sociedad Deportiva Beasain

1-0

2-2
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Urduliz FT

1-0

1-0
Sat 8, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs CD Santurtzi


3-0
Sat 8, Feb-20:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs Sestao River

2-0

3-2
Sat 8, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs CD Lagun Onak


4-1
Sat 8, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs Cultural de Durango


3-2
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs CE Manresa

0-2

1-3
Sat 8, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Atletico Saguntino

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Eldense

0-0

0-1
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs UD Alzira

0-0

1-2
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs CD Mirandes B


0-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Numancia B

0-0

0-1
Sat 8, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs CD La Granja


2-1
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs La Baneza


1-1
Sat 8, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Melilla CD

1-0

1-1
Sat 8, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Real Jaen CF

1-1

2-2
Sat 8, Feb-22:00 - Swiss Super League
Zurich vs Basel

0-2

0-4
Sat 8, Feb-22:00 - Swiss Super League
Young Boys vs Sion

1-0

1-0
Sat 8, Feb-19:59 - Switzerland Challenge League
FC Schaffhausen vs Winterthur

0-0

1-0
Sat 8, Feb-20:30 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs FC Wil 1900

2-0

2-0
Sat 8, Feb-15:00 - Syrian Cup
Al-Karamah vs Al-Yaqdhah

2-0

3-0
Sat 8, Feb-15:00 - Syrian Cup
Al Nawaeir vs Harjilah

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - The Atlantic Cup
FC Astana vs Hacken

0-1

1-2
Sat 8, Feb-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs San Juan Jabloteh

1-1

3-1
Sat 8, Feb-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Caledonia AIA vs Police FC

0-1

2-2
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Chebba

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs C. A. Bizertin

1-0

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs Croissant Msaken

1-0

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs EO Sidi Bouzid

1-1

1-1
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs Olympique de Beja

1-1

1-2
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Sporting Ben Arous

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs Esperance Sportive Zarzis

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sbikha vs AS Gabes

0-0

1-0
Sat 8, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Adanaspor

2-0

4-1
Sat 8, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Eskisehirspor vs Altinordu

1-0

3-0
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Catalcaspor vs Karakopru Belediyespor

1-0

1-1
Sat 8, Feb-14:45 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
1877 Alemdaspor vs Karsiyaka

0-1

1-2
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeni Altindag BS vs Nazillispor

0-0

0-0
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Batman Petrolspor

1-0

1-1
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Inegolspor

0-0

1-2
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Corum Belediyespor

2-0

3-2
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Manisa FK

1-0

2-3
Sat 8, Feb-15:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Denizlispor

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Gazisehir Gaziantep

0-0

3-0
Sat 8, Feb-18:00 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Trabzonspor

0-0

0-2
Sat 8, Feb-21:00 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Alanyaspor

0-1

1-1
Sat 8, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Boluspor(U19)

2-1

4-1
Sat 8, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Osmanlispor FC(U19)

3-0

5-0
Sat 8, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Akhisar Bld.Geng(U19) vs Menemenspor(U19)

0-1

0-1
Sat 8, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Balikesirspor (U19)

1-0

2-1
Sat 8, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Erokspor(U19) vs Hatayspor(U19)

0-0

2-1
Sat 8, Feb-14:30 - Turkey U19 League
Fenerbahce U19 vs Alanyaspor(U19)

1-1

3-3
Sat 8, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Masfut

2-2

2-2
Sat 8, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Al Bataeh

0-1

1-2
Sat 8, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Dubba Al Husun

1-0

1-0
Sat 8, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Al Ain (U21)

0-0

0-0
Sat 8, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al-Fujairah(U21) vs Khor Fakkan U21

1-1

1-1
Sat 8, Feb-16:50 - Uganda Super League
SC Villa vs Proline FC

0-1

2-1
Sat 8, Feb-17:00 - Uganda Super League
Kyetume FC vs URA Kampala

1-0

1-1
Sat 8, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Gran Valencia FC vs Yaracuyanos

0-0

0-0
Sat 8, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Zamora FC Barinas

0-0

0-0
Sat 8, Feb-19:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo La Guaira

0-0

1-0
Sat 8, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division
Trujillanos FC vs Deportivo Lara

0-0

0-0
Sat 8, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Conwy Borough FC

0-2

1-3
Sat 8, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Buckley Town

0-0

1-2
Sat 8, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanfair United vs Colwyn Bay

0-2

2-3
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Prestatyn Town FC vs Porthmadog

1-0

2-2
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Rhyl FC

0-0

2-1
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Gresford Athletic

0-0

1-0
Sat 8, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Caerau Ely vs Cwmamman United

0-1

1-1
Sat 8, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Llantwit Major

0-0

0-3
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Haverfordwest County vs Cwmbran Celtic

2-1

2-2
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Afan Lido vs STM Sports

1-2

1-3
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Llanelli vs Taffs Well

1-1

2-2
Sat 8, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Pontypridd vs Swansea University

1-0

1-1
Sat 8, Feb-18:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-1

0-1
Sat 8, Feb-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Aberystwyth Town

1-1

3-1
Sat 8, Feb-00:00 - Wales Premier League
Caernarfon vs Bala Town F.C.

1-0

1-2

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.