Football Results for Sun 2, Feb 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 2, Feb 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 2, Feb-20:30 - African Futsal Championship
Mozambique Futsal vs Egypt Futsal

2-2

2-3
Sun 2, Feb-20:30 - African Futsal Championship
Guinea Futsal vs Angola Futsal

0-2

1-5
Sun 2, Feb-00:00 - African Futsal Championship
Libya Futsal vs Equatorial Guinea Futsal


2-1
Sun 2, Feb-19:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Angola Women\'s(U20) vs Congo Women\'s(U20)

1-2

2-4
Sun 2, Feb-21:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Algeria women\'s(U20) vs South Sudan Women\'s U20

3-0

4-0
Sun 2, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Ethiopia Women\'s(U20) vs Burundi Women\'s(U20)

2-0

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Morocco Women\'s U20 vs Egypt Women\'s (U20)

2-0

3-1
Sun 2, Feb-17:00 - Albania Super league
Luftetari Gjirokaster vs Partizani Tirana

0-2

0-3
Sun 2, Feb-19:59 - Albania Super league
KF Tirana vs Teuta Durres

2-1

2-1
Sun 2, Feb-19:59 - Albania Super league
Flamurtari vs FK Kukesi

0-2

1-4
Sun 2, Feb-19:00 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs FC Ordino

1-1

3-2
Sun 2, Feb-21:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Inter Club D\'Escaldes

0-0

0-2
Sun 2, Feb-17:00 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs CE Carroi

0-1

1-2
Sun 2, Feb-15:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs FC Santa Coloma

1-0

1-1
Sun 2, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Benfica Lubango

0-1

0-1
Sun 2, Feb-13:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Ferroviario Do Huambo

0-0

3-0
Sun 2, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Recreativo Caala

0-1

0-1
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs Almirante Brown

1-0

2-1
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Talleres Remdios de Escalada

0-1

0-3
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Tristan Suarez vs UAI Urquiza

1-0

3-0
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs Club Lujan

0-0

1-1
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Merlo vs Central Cordoba De Rosario

0-0

1-0
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Sportivo Dock Sud

0-0

3-0
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Deportivo Merlo

0-2

0-4
Sun 2, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Real Pilar

1-0

1-2
Sun 2, Feb-02:40 - Argentinian Primera Super League
Estudiantes La Plata vs Union Santa Fe

1-0

3-1
Sun 2, Feb-02:40 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Defensa Y Justicia

1-0

1-1
Sun 2, Feb-04:45 - Argentinian Primera Super League
Argentinos Juniors vs Racing Club

1-0

1-1
Sun 2, Feb-00:35 - Argentinian Primera Super League
Independiente vs Rosario Central

3-0

5-0
Sun 2, Feb-09:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Western Sydney Wanderers

0-1

1-3
Sun 2, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs ECU Joondalup

0-1

0-1
Sun 2, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs Rockingham City

5-1

9-1
Sun 2, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Inglewood United vs Armadale

3-0

3-0
Sun 2, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Gwelup Croatia SC vs Perth Glory FC Am

2-0

3-1
Sun 2, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs KMSK Deinze

0-1

1-3
Sun 2, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs URSL Vise

0-0

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs RFC Seraing

0-2

0-4
Sun 2, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Royal Excel Mouscron

0-0

1-0
Sun 2, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Royal Antwerp FC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Red Star Waasland-Beveren

3-0

5-0
Sun 2, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Excelsior Virton

0-0

0-0
Sun 2, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Bolivar vs Nacional Potosi

1-0

4-0
Sun 2, Feb-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
CD San Jose vs Royal Pari

0-2

0-2
Sun 2, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Blooming

2-0

3-0
Sun 2, Feb-03:00 - Brasil Copa do Nordeste
Frei Paulistano/SE vs Nautico (PE)

0-0

0-2
Sun 2, Feb-01:00 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza vs Ceara

0-1

1-1
Sun 2, Feb-01:00 - Brasil Copa do Nordeste
Botafogo PB vs Confianca (SE)

0-0

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs OperArio(MT)

0-0

0-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Nova Mutum MT vs Mixto MT

0-0

1-1
Sun 2, Feb-02:00 - Brazil Amazonense League
Sao Raimundo (AM) vs Iranduba AM

1-0

4-3
Sun 2, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional Fast Clube AM vs Nacional(AM)

0-0

2-0
Sun 2, Feb-17:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandense vs AA Luziania

0-0

0-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Formosa DF vs Unai

0-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Sobradinho DF vs SE Gama (DF)

0-1

1-3
Sun 2, Feb-18:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
CA Taguatinga DF vs Brasiliense (DF)

0-0

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Esporte Clube Bahia vs Jacuipense BA

1-0

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Fluminense de Feira BA vs Bahia de Feira BA

1-0

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs Vitoria Salvador BA

1-1

1-2
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Alagoinhas Atletico BA vs Jacobina EC

0-0

2-0
Sun 2, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Boavista SC

0-0

0-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Botafogo (RJ) vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Marcilio Dias SC

0-1

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Figueirense FC vs Avai FC (SC)

0-1

0-2
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ferroviario CE vs Guarany CE

0-0

1-0
Sun 2, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Ypiranga(RS) vs Internacional (RS)

0-0

0-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Brasil de Pelotas RS

1-0

1-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Vila Nova (GO)

0-1

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Gremio Anapolis vs Anapolina GO

2-1

3-2
Sun 2, Feb-17:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Villa Nova-MG

1-0

2-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Tombense

0-1

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Coimbra MG

1-0

1-0
Sun 2, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista
Oeste SP vs Ferroviaria SP

1-2

1-5
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Bragantino SP vs Palmeiras

1-0

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Santos

1-0

2-0
Sun 2, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Agua Santa vs Ituano (SP)

1-1

1-1
Sun 2, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Sao Bento

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Rio Claro

0-0

2-1
Sun 2, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Sao Caetano (SP)

0-2

1-3
Sun 2, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sertaozinho vs Monte Azul SP

1-1

2-4
Sun 2, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Votuporanguense SP vs Portuguesa de Desportos

0-0

1-1
Sun 2, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Velo Clube SP vs Desportivo Brasil SP

0-2

0-2
Sun 2, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs Primavera SP

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Barretos SP

1-0

2-0
Sun 2, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Nacional SP vs Comercial SP

0-0

0-0
Sun 2, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
Desportiva Ferroviaria (ES) vs Real Noroeste

0-2

0-2
Sun 2, Feb-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Juventude MA vs Sao Jose MA

2-0

3-0
Sun 2, Feb-00:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Independente PA vs Remo Belem (PA)

0-1

1-2
Sun 2, Feb-23:15 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Paysandu (PA)

1-0

3-2
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Coritiba (PR)

2-2

2-3
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Cianorte PR

1-0

1-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Rio Branco SC vs CE Uniao PR

2-1

2-1
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Parana STC PR vs FC Cascavel

1-1

1-3
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel CR vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

0-0

1-0
Sun 2, Feb-03:00 - Brazil Pernambucano League
Salgueiros PE vs Petrolina PE

0-0

2-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Vitoria PE

1-0

1-0
Sun 2, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (CS) vs Dorense SE

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Hassania Agadir vs Paradou AC

0-1

0-3
Sun 2, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Bidvest Wits vs Djoliba

0-1

0-2
Sun 2, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Nasr Benghazi vs Horoya AC

0-1

0-2
Sun 2, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
F.C. Nouadhibou vs Pyramids FC

0-0

0-1
Sun 2, Feb-19:59 - CAF Confederation Cup
San Pedro vs Enyimba International

2-3

2-5
Sun 2, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
Daring Club Motema Pembe vs Esae FC

1-0

1-0
Sun 2, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs Zanaco

1-1

1-1
Sun 2, Feb-23:00 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs Al Masry

1-1

1-1
Sun 2, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs Stade Renard de Melong

0-1

0-2
Sun 2, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Eding Sport FC

1-0

2-0
Sun 2, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Feutcheu FC

0-1

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Tonnerre Kalara Yaounde

0-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs PWD de Bamenda

1-0

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs Coton Sport Garoua

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Dragon de Yaounde

1-0

3-0
Sun 2, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Avion Academy

2-0

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Bamboutos

1-0

2-2
Sun 2, Feb-16:00 - Challenge DE French Feminin
Grenoble Foot 38 Women\'s vs Arras Football Women\'s

0-0

0-1
Sun 2, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
Montauban Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-1

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
Lille OSC Metropole Women\'s vs Dijon Women\'s

0-1

0-1
Sun 2, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
CA Paris Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

0-3

0-8
Sun 2, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Colo Colo

0-0

2-1
Sun 2, Feb-00:30 - Chile Primera Division
Palestino vs Huachipato FC

1-0

1-0
Sun 2, Feb-00:30 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Curico Unido

2-1

5-1
Sun 2, Feb-18:30 - Club Friendly
Duisburg Women\'s vs SV Meppen Women\'s

2-1

3-3
Sun 2, Feb-02:00 - Club Friendly
Atlanta United FC vs Elfsborg

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Club Friendly
Malmo FF vs Krasnodar FK

0-0

0-2
Sun 2, Feb-19:00 - Club Friendly
VfB Lubeck vs FC 08 Homburg

0-0

0-2
Sun 2, Feb-19:00 - Club Friendly
Ceske Budejovice vs Cukaricki

3-0

3-0
Sun 2, Feb-19:00 - Club Friendly
FC Ararat-Armenia vs FC Ural Yekaterinburg

1-1

1-1
Sun 2, Feb-03:00 - Club Friendly
Picos vs Altos/PI

0-0

0-0
Sun 2, Feb-21:00 - Club Friendly
Legia Warszawa vs Wisla Plock

1-0

1-1
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Kalmar FF vs Osters IF

1-0

5-0
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Buducnost Podgorica vs OFK Petrovac

1-0

1-1
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Sonderjyske vs Backa Topola

0-2

0-3
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Falkenbergs FF vs FC Linkoping City

0-0

4-0
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Farense vs Lyngby

0-1

1-3
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
TSV Buchbach vs FC Unterfohring 1927

1-0

2-2
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs Tus Dassendorf

0-1

1-1
Sun 2, Feb-19:30 - Club Friendly
Vitosha Bistritsa vs FC Pyunik

0-1

1-1
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
Chiangrai United vs Port FC

0-0

2-0
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
MFK Rusovce vs Kalinkovo

2-1

5-1
Sun 2, Feb-16:00 - Club Friendly
FK Trajal Krusevac vs FK Rad Beograd

0-0

1-0
Sun 2, Feb-16:30 - Club Friendly
Taby vs Sollentuna FK

2-3

3-9
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Radnicki Nis vs Irtysh Pavlodar

1-0

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Slask Wroclaw vs Hradec Kralove

2-0

5-1
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Bayer Leverkusen Women\'s vs Andernach Women\'s

4-0

6-1
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Slutsk vs Smolevichi

2-0

3-1
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
SCV Griesheim vs Viktoria Aschaffenburg

2-3

4-3
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
SSV Jeddeloh vs Bremer SV

1-3

2-3
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
HSC Hannover vs MTV Eintracht Celle

0-0

3-1
Sun 2, Feb-17:00 - Club Friendly
Duren vs Bergisch Gladbach 09

0-1

1-2
Sun 2, Feb-09:15 - Club Friendly
Kyran Shymkent vs FC Akzhayik

3-1

3-1
Sun 2, Feb-10:00 - Club Friendly
Rockdale City Suns vs Bonnyrigg White Eagles

3-0

4-1
Sun 2, Feb-12:00 - Club Friendly
FC Torpedo Zhodino vs FK Isloch Minsk

0-1

2-3
Sun 2, Feb-12:15 - Club Friendly
Rubin Kazan B vs KamAZ

0-0

2-2
Sun 2, Feb-12:30 - Club Friendly
Chernomorets Novorossiysk vs FK Rostov Youth

1-0

3-0
Sun 2, Feb-13:00 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara vs FK Chayka Pesch

2-1

2-2
Sun 2, Feb-17:15 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Akropolis IF

2-1

4-1
Sun 2, Feb-13:30 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs 1. FC Tatran Presov

2-0

3-0
Sun 2, Feb-13:30 - Club Friendly
FC Minsk vs FC Gorodeya

1-1

3-1
Sun 2, Feb-00:00 - Club Friendly
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs CEO AL

2-1

2-1
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Viktoria Zizkov vs SK Slovan Varnsdorf

1-1

2-1
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Dinamo Zagreb vs NK Krsko

0-0

2-0
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Red Bull Salzburg vs FC Blau Weiss Linz

3-0

6-0
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Gornik Leczna

0-1

0-1
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs GKS Tychy

1-0

1-0
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs HIK

2-0

3-2
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs GKS Katowice

0-0

2-0
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Rudar Prijedor

0-0

1-1
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
SK Bernolakovo vs SK Bahon

1-1

2-2
Sun 2, Feb-14:00 - Club Friendly
Union 60 Bremen vs VfL Bremen

1-2

1-3
Sun 2, Feb-14:30 - Club Friendly
Neman Grodno vs FC Vitebsk

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara vs Dinamo Brest

0-1

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Cork City F.C. vs Cobh Ramblers

1-1

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Silkeborg IF vs Zenit St.Petersburg

0-1

0-1
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Akhmat Grozny vs ND Mura 05

0-0

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Desna Chernihiv vs FK Sarajevo

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
LSK Kvinner Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

1-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - Club Friendly
Chertanovo Moscow vs Dordoi Bichkek

0-0

2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Slavia Mozyr vs Lokomotiv Gomel

1-3

5-3
Sun 2, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Merani Tbilisi vs FC Telavi

0-0

1-2
Sun 2, Feb-15:00 - Club Friendly
Graficar Beograd vs Indjija

0-0

2-0
Sun 2, Feb-01:00 - Club Friendly
Philadelphia Union vs Chicago Fire

2-0

3-0
Sun 2, Feb-01:00 - Club Friendly
Delfin S.C. vs Liga Deportiva Universitaria

1-1

1-1
Sun 2, Feb-03:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Dep.Independiente Medellin

1-0

1-0
Sun 2, Feb-05:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Jaguares de Cordoba

0-0

1-2
Sun 2, Feb-01:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Deportes Tolima

0-0

0-0
Sun 2, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Leones vs Bogota FC

0-0

0-0
Sun 2, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Deportes Quindio

0-0

0-0
Sun 2, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Atletico FC vs Boca Juniors De Cali

0-0

1-0
Sun 2, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Osijek

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs Hajduk Split

0-1

0-3
Sun 2, Feb-19:59 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Nea Salamis

0-0

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Apollon Limassol FC

0-0

2-0
Sun 2, Feb-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Chalatenango

2-0

4-1
Sun 2, Feb-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Sonsonate

1-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs West Ham United Women\'s

3-0

8-0
Sun 2, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Everton FC Women\'s

1-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Arsenal Women\'s

1-0

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-1

1-1
Sun 2, Feb-21:00 - England FA Women\\\'s Cup
Southampton WFC Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-1

0-4
Sun 2, Feb-19:00 - England Ladies Premier League
Aston Villa Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

1-0

3-0
Sun 2, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-0

0-2
Sun 2, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Lewes Women\'s

0-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Coventry Women\'s

1-2

3-2
Sun 2, Feb-16:00 - England U23 Premier League
Sunderland(U23) vs West Ham United U23

1-1

2-4
Sun 2, Feb-17:00 - England U23 Premier League
Middlesbrough U23 vs Fulham U23

1-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Fylde LFC Women\'s


1-0
Sun 2, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women\'s vs Cardiff City Women\'s


0-2
Sun 2, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Gillingham Women\'s


0-2
Sun 2, Feb-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Hounslow Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s


0-5
Sun 2, Feb-20:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Manchester City

0-0

2-0
Sun 2, Feb-18:00 - English Premier League
Burnley vs Arsenal

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Vaprus Parnu vs Maardu FC Starbunker

0-0

0-0
Sun 2, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
FC Flora Tallinn vs Trans Narva

0-0

0-0
Sun 2, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
FC Elva vs Flora Tallinn II

2-0

4-0
Sun 2, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Tartu JK Welco vs FC Nomme United

0-1

2-2
Sun 2, Feb-11:30 - Estonia Winter Tournament
Viimsi MRJK vs Tabasalu Palliklubi

0-1

1-2
Sun 2, Feb-13:20 - Estonia Winter Tournament
Vandra JK Vaprus vs Nomme JK Kalju II

0-0

1-2
Sun 2, Feb-21:00 - Finland Cup
IFK Mariehamn vs TPS Turku

1-0

1-1
Sun 2, Feb-16:00 - Finland Cup
Mypa vs MuSa

0-1

1-2
Sun 2, Feb-15:30 - Finland Junior League
KaaPo Kaarina Youth vs Haka Youth

0-1

1-1
Sun 2, Feb-21:15 - Finland Kakkonen League Cup
Honka Akatemia vs NJS Nurmijarvi

0-0

4-0
Sun 2, Feb-16:10 - Finland Kakkonen League Cup
JaPS vs JIPPO

2-3

2-5
Sun 2, Feb-22:15 - Finland Kakkonen League Cup
HJS Akatemia vs TPV Tampere

3-0

4-2
Sun 2, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Torcy U.S(U19)


2-1
Sun 2, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Bastia U19

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:30 - French Cup U19
Nice U19 vs Sochaux U19

0-1

1-2
Sun 2, Feb-17:30 - French Cup U19
Chateauroux U19 vs Caen(U19)

0-1

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - French Cup U19
ES Wasquehal(U19) vs Niort(U19)

1-1

1-2
Sun 2, Feb-17:30 - French Cup U19
Andreieux(U19) vs Lyonnais U19

1-0

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - French Cup U19
Carquefou(U19) vs US Orleans U19

1-1

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Metz vs Saint-Etienne

1-0

3-1
Sun 2, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Lyonnais

1-1

2-1
Sun 2, Feb-13:00 - Friendly Internationals
Georgia(U16) vs Belarus(U16)

0-0

2-0
Sun 2, Feb-00:55 - Friendly Internationals
USA vs Costa Rica

0-0

1-0
Sun 2, Feb-21:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Portugal Futsal vs Italy Futsal

2-0

4-1
Sun 2, Feb-21:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Czech Republic Futsal vs Slovenia Futsal

2-0

3-1
Sun 2, Feb-19:30 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Serbia Futsal vs France Futsal

1-1

4-2
Sun 2, Feb-23:30 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Ukraine Futsal vs Spain Futsal

0-2

1-3
Sun 2, Feb-18:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Finland Futsal vs Belarus Futsal

2-1

4-2
Sun 2, Feb-21:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Venezuela Futsal vs Bolivia Futsal

2-0

3-0
Sun 2, Feb-23:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Brazil Futsal vs Paraguay Futsal

1-0

2-0
Sun 2, Feb-01:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Peru Futsal vs Ecuador Futsal

2-1

2-2
Sun 2, Feb-16:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs 1. FC Magdeburg

0-0

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs Munchen 1860

1-1

2-2
Sun 2, Feb-18:30 - German Bundesliga
Koln vs SC Freiburg

1-0

4-0
Sun 2, Feb-21:00 - German Bundesliga
SC Paderborn 07 vs VfL Wolfsburg

1-2

2-4
Sun 2, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SV Sandhausen

1-0

2-0
Sun 2, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs VfL Osnabruck

1-1

2-2
Sun 2, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs Dynamo Dresden

0-0

0-0
Sun 2, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs Werder Bremen(U19)

0-3

1-4
Sun 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs Mainz(U19)

0-0

0-4
Sun 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

2-2

2-2
Sun 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Schalke 04 (U19)

0-1

0-2
Sun 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Dortmund(U19)

0-2

0-2
Sun 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

0-2

1-3
Sun 2, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs RW Oberhausen U19

0-2

1-3
Sun 2, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Hertha BSC Berlin Am vs VfB Auerbach

0-0

1-2
Sun 2, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Chemie Leipzig

1-0

1-0
Sun 2, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Berliner FC Dynamo

2-0

3-0
Sun 2, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Koln Am.

2-2

4-3
Sun 2, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs RW Oberhausen

0-2

0-3
Sun 2, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Liberty Professionals

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Ebusua Dwarfs

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs WAFA

0-1

0-1
Sun 2, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Medeama SC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Berekum Chelsea

2-1

2-1
Sun 2, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Accra Hearts of Oak

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:45 - Greece Football League
Kalamata AO vs Diagoras Rodos

1-0

1-0
Sun 2, Feb-17:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Egaleo AO Athens

1-1

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - Greece Football League
Ierapetra vs Olympiakos Volos

1-1

1-3
Sun 2, Feb-17:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Veria FC

1-1

2-2
Sun 2, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs AEK Athens

0-0

0-1
Sun 2, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Panaitolikos Agrinio

0-0

2-1
Sun 2, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs PAOK Saloniki

0-0

2-0
Sun 2, Feb-17:00 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs Panionios

2-0

2-0
Sun 2, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Pas Giannina vs Chania Kissamikos

1-0

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Levadiakos vs Giorgos Karaiskakis

1-0

1-1
Sun 2, Feb-14:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

1-0

1-1
Sun 2, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Quiche FC vs Solola FC


2-1
Sun 2, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Sacachispas vs Sansare


5-1
Sun 2, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Reu vs CD Marquense

1-1

2-1
Sun 2, Feb-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Santa Lucia Cotzumalguapa

0-0

0-0
Sun 2, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Deportivo Sanarate

1-0

1-1
Sun 2, Feb-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Coban Imperial

0-0

1-0
Sun 2, Feb-23:30 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Club Comunicaciones

0-0

2-2
Sun 2, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Siquinala FC

1-1

3-1
Sun 2, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
Willem II vs Heracles Almelo

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs PSV Eindhoven

1-0

1-0
Sun 2, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs SC Heerenveen

1-1

2-1
Sun 2, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs FC Utrecht

0-0

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Koninklijke HFC

1-1

3-1
Sun 2, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs CD Vida

0-0

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Soroksar

3-4

3-5
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Budaorsi SC

0-0

0-1
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs BFC Siofok

1-3

1-3
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs FC Ajka

0-1

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Szegedi AK

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs ETO Gyori FC

0-1

0-2
Sun 2, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Aqvital FC Csakvar

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Dorogi FC

1-0

2-1
Sun 2, Feb-19:59 - Hungary NB ?
Vasas vs Bekescsaba

0-0

0-0
Sun 2, Feb-15:30 - Iceland Faxafloi Women Cup
UMF Selfoss Women\'s vs Haukar Women\'s

5-1

6-1
Sun 2, Feb-16:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs Augnablik Women\'s

1-0

2-1
Sun 2, Feb-22:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
IA Akranes Women\'s vs UMF Afturelding Women\'s

4-0

4-3
Sun 2, Feb-19:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Throttur Reykjavik Women\'s vs Valur Women\'s

1-6

1-8
Sun 2, Feb-22:00 - Iceland U19 League
Haukar(U19) vs IA Skallagrimur(U19)

0-1

0-2
Sun 2, Feb-14:15 - India Goa Professional League
FC Goa B vs Vasco SC

1-0

3-0
Sun 2, Feb-15:30 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Neroca FC

2-1

4-1
Sun 2, Feb-17:30 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Trau FC

1-0

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - India Super League
Jamshedpur FC vs Atletico De Kolkata

0-1

0-3
Sun 2, Feb-15:00 - Iran League Division 1
Esteghlal Khozestan vs Aluminium Arak

0-0

0-1
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Damash Gilan FC


3-0
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Qashqai Shiraz

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Mes Rafsanjan vs Sorkhpooshan Pakdasht

0-0

1-1
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Sepidrood Rasht vs Shahrdari Tabriz

1-0

1-0
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Arman Gohar Sirjan

1-0

4-0
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Gol Reyhan Alborz vs Rayka Babol

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Niroye Zamini

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Iran League Division 1
Khooshe Talaee Sana Saveh vs Malavan

0-0

1-0
Sun 2, Feb-22:15 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Bnei Yehuda Tel Aviv

1-0

1-3
Sun 2, Feb-21:30 - Israel Women 1st National
Maccabi Holon FC Women\'s vs Maccabi Kiryat Gat Women\'s

1-1

1-3
Sun 2, Feb-13:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Empoli Youth

1-0

2-1
Sun 2, Feb-19:59 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Genoa Youth

1-2

4-3
Sun 2, Feb-21:00 - Italian Serie A
Lecce vs Torino

2-0

4-0
Sun 2, Feb-15:30 - Italian Serie A
Juventus vs Fiorentina

1-0

3-0
Sun 2, Feb-23:45 - Italian Serie A
Udinese vs Inter Milan

0-0

0-2
Sun 2, Feb-18:00 - Italian Serie A
Lazio vs Spal

4-0

5-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Genoa

2-2

2-2
Sun 2, Feb-18:00 - Italian Serie A
AC Milan vs Hellas Verona

1-1

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italian Serie B
Chievo vs Venezia F.C.

0-1

0-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italian Serie B
Juve Stabia vs Perugia

1-1

1-2
Sun 2, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Inter Milan Women\'s

0-0

2-1
Sun 2, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
Empoli Women\'s vs GS Roma Women\'s

0-1

1-2
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1A
Como vs Pistoiese

1-1

1-2
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Arezzo

0-1

1-1
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Novara Calcio

1-2

2-2
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1A
Pontedera vs Juventus(U23)

0-0

0-0
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1A
Gozzano vs Pro Vercelli

0-0

0-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Robur Siena S.S.D.

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1A
Olbia vs Renate AC

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1A
Carrarese vs Giana Erminio

1-1

1-4
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1A
Alessandria vs US Pianese

0-0

0-0
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1B
Vicenza vs Gubbio

0-0

0-0
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1B
Piacenza vs Cesena

1-0

1-1
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1B
Reggio Audace vs Alma Juventus Fano

1-0

2-1
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Modena

2-1

2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1B
Triestina vs USD Virtus Verona

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1B
Rimini vs Carpi

2-0

2-2
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1B
Padova vs Vis Pesaro

1-0

4-0
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Arzignano Valchiampo

2-0

5-0
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Virtus Francavilla

1-0

2-0
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs A.S. Viterbese Castrense

1-0

4-0
Sun 2, Feb-20:30 - Italy C1C
Vibonese vs Urbs Reggina 1914

0-1

0-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1C
Ternana vs Sicula Leonzio

0-0

0-0
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1C
Catania vs S.S. Monopoli 1966

0-1

0-2
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1C
Teramo vs Rende Calcio 1968

1-0

3-0
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs FC Rieti

1-1

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1C
Casertana F.C. vs Picerno

0-0

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Avellino

1-1

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
ACR Messina vs Marina di Ragusa


0-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Acireale vs Marsala


2-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Grosseto vs Albalonga

2-1

2-3
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Prato vs Lavagnese

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Foggia vs Audace Cerignola


2-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Real Giulianova vs Olympia Agnonese


0-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs Virtus Bergamo


1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Borgosesia


1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Montevarchi vs Sangiovannese

1-0

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Pomezia vs Nuova Monterosi


0-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Tritium

2-0

2-0
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
FC Savoia 1908 vs Cittanovese

0-0

3-0
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Ostia Mare

1-1

2-2
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
ACD Campodarsego vs Tamai

1-0

2-0
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Muravera vs Portici


1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Virtus Casarano


1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Bustese Milano City vs Levico Terme

1-0

2-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Mantova

1-0

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Inveruno vs US Caratese


2-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sporting Trestina vs Tuttocuoio


3-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
APDC Chions vs Montebelluna

1-1

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Villafranca vs Vigasio

0-2

1-2
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Bitonto vs Nocerina

2-0

4-0
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Luparense vs Cjarlins Muzane

0-1

0-3
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Franciacorta vs ASD Cavenago Fanfulla

2-1

3-1
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
ASD Grassina vs Scandicci


1-0
Sun 2, Feb-17:30 - Italy Serie D
Cattolica SM Calcio vs Montegiorgio


1-0
Sun 2, Feb-18:00 - Jordan Shield Cup
Al Jazeera Amman vs Ma\'an SC

1-1

1-2
Sun 2, Feb-20:30 - Jordan Shield Cup
Al Hussein Irbid vs Shabab AlOrdon

1-2

1-2
Sun 2, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Wazito FC

0-0

1-1
Sun 2, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Nzoia United

1-0

3-0
Sun 2, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs AFC Leopards SC

0-0

0-1
Sun 2, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Kisumu

4-1

8-1
Sun 2, Feb-14:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Mathare United FC

0-0

1-1
Sun 2, Feb-18:30 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Zejtun Corinthians

1-0

1-1
Sun 2, Feb-16:15 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Lija Athletic

2-0

3-3
Sun 2, Feb-14:00 - Malta First Division League
Naxxar Lions vs Swieqi United

0-2

2-3
Sun 2, Feb-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Sirens

0-0

0-2
Sun 2, Feb-17:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Valletta FC

0-1

0-1
Sun 2, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Puebla

1-0

2-0
Sun 2, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Monarcas Morelia vs Club Leon

1-1

1-2
Sun 2, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Queretaro FC

0-1

1-2
Sun 2, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Tigres UANL

0-0

2-0
Sun 2, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Santos Laguna vs Pumas UNAM

0-0

1-1
Sun 2, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Club America vs FC Juarez

0-2

1-3
Sun 2, Feb-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Cruz Azul

2-2

3-3
Sun 2, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
UA Chihuahua vs Leones Univ Guadalajara B

0-0

0-0
Sun 2, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Yalmakan

1-0

1-0
Sun 2, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros de Tapachula B vs Reboceros de La Piedad

1-0

3-0
Sun 2, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Deportivo Jalisco


1-1
Sun 2, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Tepatitlan De Morelos vs Reynosa

1-0

4-0
Sun 2, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Irapuato FC

0-2

0-3
Sun 2, Feb-00:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Pumas UNAM II

1-0

2-0
Sun 2, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Chapulineros vs CD Cuautla

1-1

2-2
Sun 2, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Atletico San Francisco FC

0-1

1-1
Sun 2, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Celaya FC

1-0

3-1
Sun 2, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
Correcaminos UAT vs Cafetaleros de Tapachula

1-1

3-2
Sun 2, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs Tampico Madero

0-1

0-2
Sun 2, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs Necaxa Women

0-1

0-1
Sun 2, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Cruz Azul(U20)


1-3
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Racing Casablanca


2-2
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs Wydad Temara

0-1

1-2
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Club Salmi


2-0
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Chabab Rif Hoceima

0-0

1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Kawkab de Marrakech

1-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs KAC de Kenitra


2-1
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Itihad Z. Khemisset


1-1
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Wydad Fes


1-0
Sun 2, Feb-18:00 - Morocco Super League
Raja de Beni Mellal vs Renaissance Zmamra

2-1

2-2
Sun 2, Feb-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Sagaing United

0-0

2-0
Sun 2, Feb-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Southern Myanmar

2-0

5-0
Sun 2, Feb-13:00 - Myanmar National League
Rakhine United vs Yadanarbon FC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-03:00 - New Zealand Football Championships
Eastern Suburbs AFC vs Southern United

2-0

6-0
Sun 2, Feb-04:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Hawke\'s Bay United

1-0

3-1
Sun 2, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Hamilton Wanderers AFC

2-0

3-1
Sun 2, Feb-07:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Waitakere United

0-0

1-2
Sun 2, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Deportivo Ocotal

2-0

5-0
Sun 2, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Juventus Managua

3-0

4-1
Sun 2, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Las Sabanas

1-0

1-2
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Abia Warriors

2-1

3-1
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs MFM FC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Adamawa United

1-0

2-0
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Sunshine Stars FC

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Akwa Starlets

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Rivers United

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Akwa United

0-0

0-0
Sun 2, Feb-03:00 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
Jamaica Women\'s vs Canada women\'s

0-3

0-9
Sun 2, Feb-00:30 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
St. Kitts and Nevis women\'s vs Mexico Women\'s

0-4

0-6
Sun 2, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs CD Arabe Unido

0-0

0-1
Sun 2, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Tauro FC

0-1

1-2
Sun 2, Feb-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Club Atletico Chiriqui

0-0

2-0
Sun 2, Feb-03:15 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Sportivo San Lorenzo

1-1

4-2
Sun 2, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Club Guarani

0-3

1-3
Sun 2, Feb-02:30 - Peru Primera Division
Sport Huancayo vs Atletico Grau

0-0

1-0
Sun 2, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Deportivo Municipal

1-1

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Ayacucho Futbol Club

0-0

3-1
Sun 2, Feb-22:00 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Cienciano

2-0

2-1
Sun 2, Feb-00:00 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Sporting Cristal

2-1

2-1
Sun 2, Feb-15:45 - Portugal Campeonato Nacional U23
Belenenses(U23) vs Rio Ave(U23)

1-0

1-3
Sun 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Uniao Nogueirenes U17 vs Pacos Ferreira(U17)


0-4
Sun 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Regua(U17)


5-1
Sun 2, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
CA Fundao U17 vs Peniche U17


3-1
Sun 2, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


2-1
Sun 2, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs FC Porto B

0-1

0-2
Sun 2, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Leixoes

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Cova Piedade

2-1

2-1
Sun 2, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Vilafranquense

3-0

4-0
Sun 2, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Aves

1-1

1-2
Sun 2, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Moreirense

0-2

1-5
Sun 2, Feb-21:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Pacos Ferreira

0-0

2-1
Sun 2, Feb-21:30 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Sporting Clube de Portugal

0-0

1-0
Sun 2, Feb-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Qarabag

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Kesla FK

0-2

1-2
Sun 2, Feb-19:00 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs FC Botosani

0-0

0-1
Sun 2, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs FC Steaua Bucuresti

0-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SP Cosmos

3-1

5-1
Sun 2, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs San Giovanni

0-0

1-0
Sun 2, Feb-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs Fiorentino

0-0

1-1
Sun 2, Feb-16:30 - Scottish Premier League
Hamilton Academical FC vs Celtic

1-1

1-4
Sun 2, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Dakar Sacre Coeur

0-1

0-3
Sun 2, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Casa Sports Zinguinchor

0-0

1-1
Sun 2, Feb-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs ASC Diambars

0-0

1-1
Sun 2, Feb-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Tshakhuma TM

0-0

2-0
Sun 2, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Stellenbosch FC

1-0

2-1
Sun 2, Feb-17:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Polokwane City FC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

1-0

1-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-1

0-2
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs CD Tacon Women\'s

1-2

3-4
Sun 2, Feb-21:30 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-1

0-3
Sun 2, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Real Betis Women\'s

1-0

2-2
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Getafe

0-1

0-2
Sun 2, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Alaves

0-0

1-1
Sun 2, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Osasuna

1-0

3-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Real Sociedad

0-1

2-1
Sun 2, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Real Betis

1-1

1-1
Sun 2, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Celta Vigo

0-0

1-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Recreativo Huelva U19

6-0

7-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
CD Numancia De Soria(U19) vs Leioa U19

0-1

0-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs UE Cornella(U19)

2-0

4-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Zaragoza(U19) vs Lleida(U19)

2-0

3-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Lorca CFB(U19) vs Valencia(U19)


1-3
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs Leganes(U19)

1-0

2-0
Sun 2, Feb-15:15 - Spanish Primera U19
ED Val Minor Nigran(U19) vs CD Conxo Santiago(U19)

1-1

1-1
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Dos Hermanas CF(U19)

0-0

3-1
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs Alboraya(U19)

1-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Atletico Villacarlos(U19)

2-0

3-0
Sun 2, Feb-14:45 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs UD Alzira(U19)

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Girona

0-1

0-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Real Zaragoza

0-0

1-1
Sun 2, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Almeria

0-0

1-1
Sun 2, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Rayo Vallecano

0-0

0-0
Sun 2, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs Malaga

1-0

2-0
Sun 2, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Alcorcon

0-1

1-1
Sun 2, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Albacete

1-1

3-1
Sun 2, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs Atletico de Madrid B

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Celta Vigo B

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Sporting de Gijon B

1-1

3-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Real Madrid Castilla

1-0

1-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Ibiza Eivissa

0-0

0-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SCR Pena Deportiva vs Getafe B

0-0

2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Rozas vs UD Melilla

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
San Sebastian Reyes vs Atletico Baleares

0-1

0-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs Real Oviedo B

0-0

1-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Racing de Ferrol

1-0

1-0
Sun 2, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Cultural Leonesa vs UD Logrones

0-1

0-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Leioa

1-0

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Burgos CF

0-1

0-3
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs Unionistas de Salamanca

0-0

1-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs CD Guijuelo

0-0

2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Valladolid B vs Arenas Club de Getxo

0-0

1-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Real Union de Irun

2-1

2-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Hercules CF

1-1

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs UE Cornella

0-0

0-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs CD Ebro

2-1

4-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Orihuela CF

1-1

1-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs CD Castellon

0-0

1-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs Barcelona B

0-1

1-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs Andorra CF

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Yeclano Deportivo

1-1

2-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs CD Badajoz

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Linense

2-1

2-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Atletico Sanluqueno

0-0

2-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Marbella FC

0-0

0-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs Villarrubia CF

1-1

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Murcia

2-1

3-3
Sun 2, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Sevilla Atletico

0-1

1-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CP Villarrobledo vs Recreativo Granada

0-1

0-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Recreativo Huelva

0-0

1-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs CD Tuilla


1-4
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs CD Praviano


2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Caudal Deportivo

1-0

3-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs Urraca CF

1-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs UC Ceares


1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs SD Lenense

1-0

3-0
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Condal CF


3-0
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs CD Covadonga


0-3
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Navarro


1-3
Sun 2, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs EI San Martin

1-1

1-1
Sun 2, Feb-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Compostela

0-2

0-5
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CSD Arzua

0-0

0-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Paiosaco


3-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs UD Somozas

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs CD Choco

1-0

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Ourense

1-2

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Arenteiro

1-0

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs CF Alondras

2-0

5-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Pontellas


2-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs UD Los Barrios

1-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs CD San Roque de Lepe

1-0

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs CD Utrera

0-1

3-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Salerm Cosmetics Puente Genil

1-0

4-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs CD Rota

1-0

2-3
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs CD Pozoblanco

0-0

3-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs CD Gerena

0-0

2-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs UB Lebrijana

2-0

3-1
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CD Ferriolense


2-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CE Felanitx

2-2

3-3
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs San Rafael

0-1

1-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs Andratx

2-0

2-0
Sun 2, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Union Puerto


2-0
Sun 2, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Tenisca

0-1

3-1
Sun 2, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs UD San Fernando


3-2
Sun 2, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs Atletico Union Guimar

0-0

2-0
Sun 2, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Villa Santa Brigida


2-2
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs Ciudad de Murcia


0-2
Sun 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Club Atletico Pulpileno

1-0

1-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Muleno CF


1-2
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs EDMF Churra


2-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs EG El Palmar

0-0

0-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Mar Menor


1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Real Murcia B


1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Deportiva Minera

0-0

1-1
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs CD Plus Ultra

2-0

4-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs FC Cartagena B

0-1

2-1
Sun 2, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs Jerez Industrial CF

0-1

0-2
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs CD Diocesano


0-3
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs UD Montijo

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CF Trujillo

2-0

5-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Arroyo Club Polideportivo

1-0

3-0
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs Olivenza


2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs AD Llerenense

2-0

3-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs UD Fuente de Cantos

0-1

0-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Villanovense


0-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs EMD Aceuchal

0-1

0-1
Sun 2, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs Beti Kozkor KE

1-1

1-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Pamplona


0-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs CA Cirbonero


2-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Pena Sport

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs Oyonesa

0-0

1-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CDFC La Calzada


0-1
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Alfaro


4-2
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs Yague CF


0-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Casalarreina


0-3
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CCD Alberite


2-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CD Varea

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs UD Logrones B


2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Calahorra B


1-3
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Zaragoza B

0-1

1-4
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs Valdefierro

0-1

0-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs UD Fraga

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Utebo FC


0-1
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs Barbastro

0-0

0-0
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CD Villanueva


2-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs CF Illueca


2-1
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CF Calamocha

1-1

2-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CDJ Tamarite

0-0

0-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs AD Almudevar

0-0

0-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs UD Almansa

3-0

5-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Villacanas

0-0

2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Pedroneras

0-0

0-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Manchego Ciudad

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Torrijos

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs CD Guadalajara


1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs La Roda CF

1-1

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs UB Conquense

0-1

1-5
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs CD Madridejos

3-0

4-0
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs CD Azuqueca


2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs Racing Santander B

0-1

0-3
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Ribamontan Al Mar CF


1-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Gimnastica Torrelavega

0-2

0-3
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs UD Samano

0-0

3-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs SD Textil Escudo


1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs CD Cayon

2-0

3-2
Sun 2, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs SD Torina

1-0

2-1
Sun 2, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs JD Somorrostro

1-1

3-2
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Santutxu

0-0

3-0
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Figueres

1-1

3-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs EC Granollers

1-0

2-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UE Sants

0-0

1-0
Sun 2, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Santfeliuenc FC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs UA Horta


4-0
Sun 2, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs UE Vilassar de Mar


0-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs FC Vilafranca

1-0

2-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs Cerdanyola del Valles

0-0

2-1
Sun 2, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs Hercules CF B

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs Atzeneta UE

1-0

2-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Novelda

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Acero

1-0

2-1
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Atletico Saguntino

1-0

1-1
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Intercity vs Vilamarxant CF

3-3

5-3
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Flat Earth

0-0

1-2
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Moratalaz

2-2

3-3
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs AD Parla


4-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs San Fernando Henares

3-2

4-2
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Villaverde Boetticher CF

0-0

3-0
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs Atletico Pinto

1-0

1-1
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs AD Torrejon CF


1-2
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CD El Alamo

0-1

2-2
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs CD Artistico Navalcarnero


0-3
Sun 2, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Alcorcon B


1-2
Sun 2, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs SD Almazan


1-0
Sun 2, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Atletico Tordesillas

0-1

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Atletico Astorga

1-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs Gimnastica Segoviana

1-1

0-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Arandina

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD El Palo


4-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs CD Torreperogil

0-1

1-1
Sun 2, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Atletico Mancha Real

2-2

2-2
Sun 2, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs CD Huetor Vega

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Motril CF

0-0

1-0
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Velez CF

1-0

2-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs CD Huetor Tajar


3-2
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs Atletico Malagueno

0-0

0-1
Sun 2, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Alhaurin de la Torre

1-0

4-2
Sun 2, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Almeria B

0-1

0-4
Sun 2, Feb-19:00 - Swiss Super League
Servette vs FC Thun

0-0

2-0
Sun 2, Feb-19:00 - Swiss Super League
Basel vs St. Gallen

1-1

1-2
Sun 2, Feb-19:00 - Swiss Super League
Sion vs Zurich

1-1

1-1
Sun 2, Feb-18:30 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs SC Kriens

1-0

2-0
Sun 2, Feb-18:00 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Schaffhausen

1-0

1-2
Sun 2, Feb-18:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Chiasso

2-0

3-2
Sun 2, Feb-23:00 - The Atlantic Cup
Hacken vs Valerenga

1-0

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Eskisehirspor

0-0

0-1
Sun 2, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Altay Spor Kulubu

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Akhisar Bld.Geng

1-0

2-0
Sun 2, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Giresunspor

0-0

1-1
Sun 2, Feb-13:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Vestel Manisaspor

1-1

3-1
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Yomraspor

0-2

0-2
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tokatspor vs Artvin Hopaspor

0-1

1-3
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Erzin Belediyespor

1-0

2-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs Kizilcabolukspor

1-1

1-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs Catalcaspor

0-0

2-0
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ofspor vs Kemerspor 2003

1-0

4-1
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Agri 1970 Spor

0-0

0-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Erbaaspor S

2-0

3-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Elazig Belediyespor

1-0

2-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs Fatsa Belediyespor

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kozan Spor FK vs 1877 Alemdaspor

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Derincespor vs Erokspor

1-2

3-2
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Bayrampasaspor

0-0

1-0
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Diyarbak?rspor

0-0

1-1
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kelkit Belediye Hurriyet vs Yeni Altindag BS

0-0

2-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Nazillispor

1-0

1-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nevsehirspor Genclik vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Zonguldak

1-1

2-3
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Samsunspor

1-0

1-2
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs 1922 Konyaspor

2-0

3-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Gumushanespor

2-0

5-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Hacettepe S.K.

1-0

3-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-1

0-2
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa FK vs Sanliurfaspor

4-0

7-0
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Sariyer

0-0

0-1
Sun 2, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Hekimoglu Trabzon

0-0

0-1
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Bodrumspor

1-2

1-5
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Ergene Velimese

0-0

1-1
Sun 2, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Bandirmaspor

1-0

1-3
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Tuzlaspor Kulubu

1-1

2-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Nigde Belediyespor

0-0

2-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Kahramanmaras

1-1

1-2
Sun 2, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Kayserispor

2-0

4-1
Sun 2, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Sivasspor

3-1

5-1
Sun 2, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Yeni Malatyaspor

1-0

2-1
Sun 2, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Kasimpasa S.K.

0-1

1-1
Sun 2, Feb-19:59 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Al Wahda

0-1

0-1
Sun 2, Feb-19:59 - UAE League Professional
Hatta Club vs Khor Fakkan

0-0

1-1
Sun 2, Feb-17:15 - UAE League Professional
Al-Sharjah vs Ittihad Kalba

1-0

3-1
Sun 2, Feb-17:15 - UAE League Professional
Al Fujairah vs Al Ahli Dubai

0-0

0-0
Sun 2, Feb-17:15 - UAE U21 League
Al-Wasl U21 vs Al Ain (U21)

0-0

3-1
Sun 2, Feb-17:15 - UAE U21 League
Al-Dhafra U21 vs Baniyas(U21)

1-1

1-1
Sun 2, Feb-17:15 - UAE U21 League
Ajman(U21) vs Al Nasr Dubai U21

0-2

0-2
Sun 2, Feb-17:00 - Uganda Super League
Wakiso Giants vs Bright Stars

0-1

1-1
Sun 2, Feb-17:00 - Uganda Super League
Express FC vs Mbarara City

0-0

0-1
Sun 2, Feb-17:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Onduparaka FC

0-0

1-0
Sun 2, Feb-17:00 - Uganda Super League
Proline FC vs Kyetume FC

0-1

0-1
Sun 2, Feb-03:30 - Uruguay Super Cup
Liverpool P. vs Nacional Montevideo

1-0

2-2
Sun 2, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Academia Puerto Cabello

0-0

0-0
Sun 2, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division
LALA FC vs Monagas SC

0-1

1-1
Sun 2, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Gran Valencia FC

0-0

0-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.