Football Results for Sat 30, Nov 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 30, Nov 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 30, Nov-16:00 - AFC U19 Championship
Kuwait(U19) vs Palestine(U19)

1-2

3-3
Sat 30, Nov-19:00 - AFC U19 Championship
Oman(U19) vs Iraq(U19)

3-1

3-3
Sat 30, Nov-10:15 - AFC Women\\\'s Club Championship
Hyundai Steel Red angels Women\'s vs Jiangsu Suning Women\'s

0-1

0-2
Sat 30, Nov-07:00 - AFC Women\\\'s Club Championship
Melbourne Victory Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

0-2

0-5
Sat 30, Nov-18:00 - Algeria Division 1
MC Oran vs US Biskra

0-0

0-0
Sat 30, Nov-18:00 - Algeria Division 1
MC Alger vs CR Belouizdad

0-1

2-2
Sat 30, Nov-18:00 - Algeria Division 1
Bordj Bou Arreridj vs NA Hussein Dey

0-0

1-0
Sat 30, Nov-18:00 - Algeria Division 1
AS Ain Mlila vs USM Bel Abbes

0-0

3-0
Sat 30, Nov-21:00 - Algeria Division 1
JS Saoura vs ASO Chlef

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:45 - Algeria Division 1
CS Constantine vs ES Setif

1-0

3-1
Sat 30, Nov-14:00 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs US Biskra(U21)

0-1

0-2
Sat 30, Nov-14:00 - Algeria U21
MC Alger(U21) vs CR Belouizdad(U21)

1-0

1-1
Sat 30, Nov-14:00 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

3-1

3-2
Sat 30, Nov-14:20 - Algeria U21
AS Ain Mlila U21 vs USM Bel Abbes U21

0-0

0-0
Sat 30, Nov-15:00 - Algeria U21
CS Constantine U21 vs ES Setif(U21)

0-0

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - Algeria U21
JS Saoura(U21) vs ASO Chlef(U21)

2-0

3-1
Sat 30, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Estrela Clube 1 de Maio vs Ferroviario Do Huambo


1-1
Sat 30, Nov-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Jujuy vs Club Atletico Sarmiento

1-2

1-3
Sat 30, Nov-02:00 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

1-1

1-1
Sat 30, Nov-04:10 - Argentinian Primera Super League
Racing Club vs Defensa Y Justicia

1-1

1-1
Sat 30, Nov-15:00 - Armenia Division 2
Pyunik B vs FK Van Charentsavan

0-1

0-2
Sat 30, Nov-12:30 - Australia League A
Newcastle Jets FC vs Western Sydney Wanderers

0-0

2-0
Sat 30, Nov-10:00 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Central Coast Mariners FC

0-0

2-0
Sat 30, Nov-08:00 - Australia National Youth League
Melbourne City Youth vs Brisbane Roar FC Am

0-0

0-0
Sat 30, Nov-12:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Adelaide United Women\'s

1-0

1-0
Sat 30, Nov-09:45 - Australia Women\\\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs Canberra United Women\'s

2-2

2-3
Sat 30, Nov-17:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs SV Ried

0-1

0-5
Sat 30, Nov-17:00 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs Kapfenberg Superfund

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs TSV Hartberg

3-0

5-0
Sat 30, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Mattersburg

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs Sturm Graz

0-2

1-5
Sat 30, Nov-23:15 - Beach Soccer World Cup
Italy Beach Soccer vs Russia Beach Soccer


7-7
Sat 30, Nov-22:30 - Belgian First Amateur Division
Dessel Sport vs RFC Seraing

0-0

1-1
Sat 30, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs Patro Eisden

1-0

3-0
Sat 30, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
RWD Molenbeek vs La Louviere Centre

0-0

0-1
Sat 30, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Sint-Eloois-Winkel

0-0

1-0
Sat 30, Nov-23:00 - Belgian First Amateur Division
Lierse Kempenzonen vs Royal FC Liege

1-1

1-1
Sat 30, Nov-21:00 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Royal Excel Mouscron

1-0

1-0
Sat 30, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Red Star Waasland-Beveren

2-0

2-0
Sat 30, Nov-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs AS Eupen

1-0

1-0
Sat 30, Nov-23:30 - Belgian Jupiler League
Genk vs St.-Truidense VV

1-2

1-2
Sat 30, Nov-19:59 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs Westerlo

0-1

1-1
Sat 30, Nov-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Roeselare vs Lommel SK

1-0

3-1
Sat 30, Nov-17:30 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs Moldavo Women\'s


1-2
Sat 30, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
White Star Bruxelles Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s


4-0
Sat 30, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s


4-2
Sat 30, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


2-4
Sat 30, Nov-18:30 - Belgium Women 1st National
Gent B Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s


10-0
Sat 30, Nov-17:00 - Belgium Women 1st National
KVK Tienen Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s


0-1
Sat 30, Nov-17:00 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs KV Mechelen Women\'s

1-0

5-0
Sat 30, Nov-19:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Genk Women\'s vs Club Brugge Women\'s


0-1
Sat 30, Nov-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Club Guabira

0-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs FK Tuzla City

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-1

1-3
Sat 30, Nov-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs Mladost Doboj Kakanj

0-0

1-1
Sat 30, Nov-02:15 - Brasileiro Serie B
Parana vs Botafogo SP

2-2

3-3
Sat 30, Nov-04:30 - Brasileiro Serie B
Oeste SP vs Criciuma SC

1-0

1-2
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Figueirense FC vs Operario Ferroviario PR

0-0

1-1
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Coritiba (PR)

1-0

1-2
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Londrina (PR) vs Guarani Futebol Clube

1-0

2-0
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Cuiaba (MT) vs Vila Nova (GO)

0-1

1-2
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
America MG vs Sao Bento

0-2

1-2
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Bragantino SP vs CRB (AL)

0-0

2-0
Sat 30, Nov-23:30 - Brasileiro Serie B
Atletico Clube Goianiense vs Sport Club Recife (PE)

0-0

0-0
Sat 30, Nov-22:30 - Brazil Copa RS U20
Talleres Cordoba(U20) vs Atletico Nacional(U20)

0-0

1-1
Sat 30, Nov-15:30 - Bulgaria B PFG
Botev Galabovo vs CSKA 1948 Sofia

1-3

4-5
Sat 30, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs FC Hebar Pazardzhik

0-1

3-3
Sat 30, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Varna vs Kariana Erden

1-2

1-2
Sat 30, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs Litex Lovech

1-3

2-3
Sat 30, Nov-16:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Pleven vs Neftochimik Burgas

1-2

1-2
Sat 30, Nov-17:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Chernomorets Balchik

2-1

6-1
Sat 30, Nov-19:30 - Bulgaria Premier
Beroe vs Levski Sofia

1-0

1-1
Sat 30, Nov-14:30 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs POFC Botev Vratsa

2-0

4-1
Sat 30, Nov-17:00 - Bulgaria Premier
Tsarsko Selo vs Botev Plovdiv

0-2

0-3
Sat 30, Nov-16:00 - Bulgaria U19 League
Cherno More Varna(U19) vs Tsarsko Selo(U19)

5-0

9-1
Sat 30, Nov-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs Zamalek

0-0

3-0
Sat 30, Nov-19:59 - CAF Champions League
USM Alger vs Wydad Casablanca

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:59 - CAF Champions League
Primeiro 1 de Agosto vs ZESCO United Ndola

1-1

1-1
Sat 30, Nov-23:00 - CAF Champions League
Raja Casablanca Atlhletic vs Esperance Sportive de Tunis

0-2

0-2
Sat 30, Nov-23:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Petro Atletico de Luanda

2-0

3-0
Sat 30, Nov-12:30 - Club Friendly
Nagaworld FC vs Becamex Binh Duong

0-2

1-3
Sat 30, Nov-02:00 - Club Friendly
Vitoria Salvador Youth vs Ceara Youth

0-0

2-0
Sat 30, Nov-05:00 - Club Friendly
Yangon United vs Sagaing United

0-0

1-0
Sat 30, Nov-20:30 - Club Friendly
Sahab SC vs Al Wihdat Amman

2-1

2-1
Sat 30, Nov-14:45 - Club Friendly
Hafnarfjordur FH vs Grotta Seltjarnarnes

1-1

4-2
Sat 30, Nov-16:00 - Club Friendly
Valur vs KA Akureyri

1-0

2-0
Sat 30, Nov-16:00 - Club Friendly
Breidablik vs Stjarnan Gardabaer

0-0

2-2
Sat 30, Nov-01:00 - Conmebol - Sudamericano U15
Colombia U15 vs Belgium(U15)

1-0

1-0
Sat 30, Nov-02:00 - Conmebol - Sudamericano U15
Peru U15 vs Brazil U15

0-2

0-3
Sat 30, Nov-03:30 - Conmebol - Sudamericano U15
Bolivia U15 vs Venezuela U15

0-0

0-2
Sat 30, Nov-20:30 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Dinamo Zagreb

0-1

1-2
Sat 30, Nov-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs NK Osijek

0-1

1-1
Sat 30, Nov-16:00 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Solin

2-0

3-2
Sat 30, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
Hrvatski Dragovoljac vs NK Radnik Sesvete

1-1

3-2
Sat 30, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs Kustosija

1-0

1-2
Sat 30, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs Medjimurje

0-0

2-1
Sat 30, Nov-13:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs NK Dugopolje(U19)

2-0

3-1
Sat 30, Nov-13:30 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs NK Osijek (U19)

1-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs NK Croatia Sesvete(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs NK Rijeka (U19)

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Anorthosis Famagusta FC

0-1

1-2
Sat 30, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs AEL Limassol

0-1

0-1
Sat 30, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Xylotympou

2-0

2-1
Sat 30, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Omonia Aradippou

1-0

1-0
Sat 30, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Anagennisi Deryneia

1-1

2-1
Sat 30, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Akritas Chloraka

3-0

4-0
Sat 30, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs AE Zakakiou

2-1

4-1
Sat 30, Nov-16:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Asil Lysi

0-1

0-1
Sat 30, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Synot Slovacko

1-0

2-1
Sat 30, Nov-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Slovan Liberec

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs Sparta Praha

0-1

0-1
Sat 30, Nov-15:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Vejle(U19)

0-1

2-2
Sat 30, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Aalborg BK(U19)

0-0

2-2
Sat 30, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Randers FC(U19)

2-0

7-0
Sat 30, Nov-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Silkeborg IF(U19)

1-1

5-1
Sat 30, Nov-17:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

0-2

3-3
Sat 30, Nov-21:30 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs El Ismaily

2-0

3-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Wealdstone FC vs Concord Rangers

0-0

3-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Dulwich Hamlet

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Welling United

1-0

2-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Tonbridge Angels

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Dartford

3-0

3-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Chippenham Town

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Hampton & Richmond

0-2

0-4
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Hungerford Town

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Chelmsford City

0-1

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Shrewsbury Town vs Mansfield Town

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Walsall vs Oxford United

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Cheltenham Town vs Port Vale

1-0

1-3
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Oldham Athletic AFC vs Burton Albion FC

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Portsmouth vs Altrincham

0-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Forest Green Rovers vs Carlisle

1-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - England FA Cup
Kingstonian vs AFC Fylde

0-2

0-2
Sat 30, Nov-21:30 - England FA Cup
Eastleigh vs Crewe Alexandra

0-1

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Bradford City AFC

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Whitby Town

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Witton Albion

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Warrington Town FC vs Nantwich Town

2-1

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Radcliffe Borough

0-1

0-3
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Mickleover Sports

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Lancaster City

2-0

3-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Bamber Bridge

3-0

4-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Bognor Regis Town

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Folkestone Invicta

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Cray Wanderers

2-0

4-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Bowers & Pitsea

0-1

0-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Wingate & Finchley

0-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Margate

0-1

0-3
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Bishop\'s Stortford

1-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Worthing

1-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Cheshunt

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Stourbridge

0-1

3-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Lowestoft Town

2-1

4-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs Royston Town

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Hitchin Town vs Barwell

3-0

4-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Banbury United

0-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Nuneaton Borough

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Stratford Town

1-0

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Hednesford Town

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Redditch United

2-0

7-0
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Farnborough Town vs Dorchester Town

2-0

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Gosport Borough

0-2

2-3
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Wimborne Town

1-0

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Harrow Borough

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Swindon Supermarine vs Weston Super Mare

3-0

3-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Truro City

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Chesham United

0-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Salisbury City

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Taunton Town

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Hartley Wintney

3-1

3-2
Sat 30, Nov-19:00 - England Southern Premier League
Blackfield & Langley vs Hendon

2-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Wigan Athletic vs Reading

1-0

1-3
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Blackburn Rovers

0-1

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Cardiff City

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Derby County vs Queens Park Rangers

1-1

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Millwall

0-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Brentford vs Luton Town

5-0

7-0
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Hull City

1-0

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Huddersfield Town

4-1

5-2
Sat 30, Nov-19:00 - England The Championship
Leeds United vs Middlesbrough

2-0

4-0
Sat 30, Nov-16:30 - England The Championship
Charlton Athletic vs Sheffield Wed

1-1

1-3
Sat 30, Nov-18:00 - England U23 League Cup
Swansea City U23 vs Colchester United U23

0-1

0-1
Sat 30, Nov-21:30 - English Premier League
Southampton vs Watford

0-1

2-1
Sat 30, Nov-16:30 - English Premier League
Newcastle vs Manchester City

1-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs AFC Bournemouth

1-0

3-2
Sat 30, Nov-19:00 - English Premier League
Liverpool vs Brighton & Hove Albion

2-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - English Premier League
Chelsea FC vs West Ham United

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - English Premier League
Burnley vs Crystal Palace

0-1

0-2
Sat 30, Nov-17:30 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs ESTAC Troyes

0-0

0-1
Sat 30, Nov-17:30 - French Championnat Amateur Group A
Mulhouse vs Lille B

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Epinal vs JA Drancy

3-0

3-0
Sat 30, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Saint Quentin vs Belfort ASM FC

2-0

3-1
Sat 30, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A
SC Schiltigheim vs Sainte Genevieve Sports

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Stade Reims II vs Haguenau

1-0

2-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Iris Club de Croix vs CS Sedan Ardennes

0-1

0-3
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Bobigny A.C. vs ST Maur Lusitanos

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Lens B vs Bastia

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:30 - French Championnat Amateur Group B
Mantois vs Gobelins

0-1

0-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
FC Rouen vs Stade Briochin

0-0

2-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Guingamp B vs FC Chartres

1-1

2-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Granville vs Lorient B

0-0

0-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs Poissy AS

1-0

1-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Angers II vs Oissel

1-0

1-0
Sat 30, Nov-21:30 - French Championnat Amateur Group B
Vannes OC vs Vitre

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Romorantin vs Bourges Foot

0-0

0-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Sete FC vs Saint-Etienne B

0-1

2-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Trelissac vs FC Nantes B

1-0

1-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Les Herbiers vs Angouleme CFC

0-1

4-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Chamalieres FC vs St Pryve St Hilaire

0-2

1-2
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Colomiers vs Stade Bordelais

3-0

4-2
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Montpellier B vs Blois F.41

0-0

0-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Louhans-Cuiseaux vs Hyeres

0-0

3-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Saint-Priest vs Annecy

1-1

1-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Yzeure AS vs Marignane Gignac

0-0

1-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Martigues vs Monaco B

0-0

1-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Frejus Saint-Raphael vs Marseille Endoume

1-0

1-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Monts d\'Or Azergues vs Jura Sud Foot

1-0

2-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Grasse vs Nimes B

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:00 - French Championnat Amateur Group D
Lyonnais B vs Olymplque de Marseille B

0-0

2-0
Sat 30, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Lens U19

1-1

3-1
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs FC Chartres(U19)

2-0

6-2
Sat 30, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Torcy U.S(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


3-2
Sat 30, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Saint-Etienne U19

0-0

0-0
Sat 30, Nov-20:30 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Lyonnais

1-1

1-2
Sat 30, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nice vs Angers SCO

1-1

3-1
Sat 30, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Amiens SC

1-1

4-2
Sat 30, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Dijon

1-0

1-0
Sat 30, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Bordeaux

0-1

1-1
Sat 30, Nov-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Metz

0-1

1-1
Sat 30, Nov-21:00 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Pescara Futsal

2-1

3-3
Sat 30, Nov-21:30 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Feldi Eboli Futsal

0-1

4-1
Sat 30, Nov-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal

2-0

2-1
Sat 30, Nov-22:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs CDM Genova Futsal

2-1

3-3
Sat 30, Nov-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-2

2-2
Sat 30, Nov-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Palma Futsal

0-1

0-5
Sat 30, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Peniscola RehabMedic Futsal

1-2

5-4
Sat 30, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

0-0

4-2
Sat 30, Nov-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs Ribera Navarra Futsal

3-2

3-3
Sat 30, Nov-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

3-1

6-2
Sat 30, Nov-16:00 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

2-2

4-4
Sat 30, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
Samtredia vs FC Shukura Kobuleti

2-0

2-1
Sat 30, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Telavi vs Baia Zugdidi

1-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
FC Metalurgi Rustavi vs Dila Gori

0-2

2-2
Sat 30, Nov-14:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs FC Sioni Bolnisi

1-1

5-1
Sat 30, Nov-17:15 - German 3. Liga
Chemnitzer vs KFC Uerdingen 05

0-0

1-1
Sat 30, Nov-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs Wurzburger Kickers

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - German 3. Liga
Preuben Munster vs SV Waldhof Mannheim

1-0

1-3
Sat 30, Nov-17:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs FC Kaiserslautern

0-2

2-4
Sat 30, Nov-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs MSV Duisburg

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - German 3. Liga
SG Sonnenhof Grobaspach vs 1. FC Magdeburg

0-1

1-2
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Carl Zeiss Jena(U17)


4-0
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Eintr. Braunschweig(U17)


1-0
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs St. Pauli(U17)

4-0

6-1
Sat 30, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hertha BSC Berlin(U17) vs Hallescher FC(U17)

1-0

5-0
Sat 30, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Chemnitzer(U17)

1-0

1-1
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

1-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Stuttgarter Kickers(U17) vs SC Freiburg (U17)

2-1

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs SpVgg Unterhaching U17

1-0

1-0
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

1-1

4-3
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Alemannia Aachen(U17)

4-0

7-1
Sat 30, Nov-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

1-1

1-4
Sat 30, Nov-16:15 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Wuppertaler SV Borussia(U17)

1-0

1-3
Sat 30, Nov-18:30 - German Bundesliga
Koln vs Augsburg

0-1

1-1
Sat 30, Nov-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Borussia Dortmund

1-2

1-2
Sat 30, Nov-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Fortuna Dusseldorf

1-0

1-1
Sat 30, Nov-18:30 - German Bundesliga
SC Paderborn 07 vs RB Leipzig

0-3

2-3
Sat 30, Nov-21:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Bayer Leverkusen

1-2

1-2
Sat 30, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Hannover 96

0-1

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SV Wehen Wiesbaden

0-1

0-2
Sat 30, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs FC Erzgebirge Aue

0-0

2-0
Sat 30, Nov-16:00 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs Holstein Kiel

0-2

1-2
Sat 30, Nov-16:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs FF USV Jena Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Holstein Kiel(U19)

0-4

0-4
Sat 30, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Dynamo Dresden(U19)

1-2

1-3
Sat 30, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Energie Cottbus (U19) vs Union Berlin(U19)

1-1

1-2
Sat 30, Nov-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Wolfsburg (U19) vs Hertha BSC Berlin U19

0-2

1-3
Sat 30, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Magdeburg(U19) vs Hamburger(U19)

0-0

0-0
Sat 30, Nov-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

1-1

2-1
Sat 30, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Hoffenheim(U19)

1-0

1-2
Sat 30, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Greuther Furth(U19)

0-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs SSV Ulm U19

0-0

1-1
Sat 30, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-0

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Arminia Bielefeld(U19)

1-0

3-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs FC Augsburg II

1-0

1-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth II vs Viktoria Aschaffenburg

1-1

1-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg Am vs FV Illertissen

3-0

4-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs SV Heimstetten

0-1

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs TSV 1860 Rosenheim

0-1

4-3
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs FC Memmingen

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Turkgucu Ataspor Munchen vs TSV Buchbach

2-1

4-1
Sat 30, Nov-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

0-0
Sat 30, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs FC Hansa Luneburg

3-0

5-3
Sat 30, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs Wolfsburg AM.

1-2

2-4
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Werder Bremen (Am) vs Holstein Kiel B

0-0

3-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs Bayern Alzenau

1-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs FC Giessen

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Astoria Walldorf

1-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs VfR Aalen

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs Saarbrucken

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SV Elversberg vs SSV Ulm 1846

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Sportfreunde Lotte

1-0

3-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Fortuna Dusseldorf II

0-3

0-3
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs Bergisch Gladbach 09

3-0

4-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs SC Verl

0-0

1-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany OberLiga
FC Ismaning vs TSV Wasserburg Inn

1-0

3-0
Sat 30, Nov-17:00 - Germany OberLiga
Eintracht Stadtallendorf vs Eddersheim

1-0

3-1
Sat 30, Nov-17:00 - Germany OberLiga
MTV Gifhorn vs Germania Egestorf Langreder

1-1

1-2
Sat 30, Nov-17:00 - Germany OberLiga
SC Staaken vs FC Lok Stendal

1-2

4-3
Sat 30, Nov-17:30 - Germany OberLiga
Freiburger FC vs Stuttgarter Kickers

0-1

1-1
Sat 30, Nov-16:00 - Germany OberLiga
Bremer SV vs Blumenthaler SV

3-0

8-0
Sat 30, Nov-17:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Nea Kavala

1-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Greece Football League
Trikala vs Ierapetra

0-0

3-0
Sat 30, Nov-17:00 - Greece Football League
Veria FC vs Kalamata AO

1-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Ialysos

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:15 - Greece Super League 1
Panionios vs Panaitolikos Agrinio

1-0

3-0
Sat 30, Nov-19:15 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs Volos NPS

0-1

2-1
Sat 30, Nov-21:30 - Greece Super League 1
OFI Crete vs AEK Athens

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Apollon Larissas

1-0

1-2
Sat 30, Nov-17:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs AEK Athens(U19)

0-3

1-3
Sat 30, Nov-17:00 - Greece U19
Panionios(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

2-0

4-1
Sat 30, Nov-15:30 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs Volos NFC(U19)

1-1

1-3
Sat 30, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Siquinala FC vs CSD Municipal

0-0

1-2
Sat 30, Nov-21:00 - Gulf Cup
Bahrain vs Saudi Arabia

0-1

0-2
Sat 30, Nov-18:30 - Gulf Cup
Kuwait vs Oman

0-2

1-2
Sat 30, Nov-21:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs Sparta Rotterdam

3-0

4-0
Sat 30, Nov-22:45 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs FC Groningen

0-0

1-0
Sat 30, Nov-23:45 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs ADO Den Haag

2-0

4-0
Sat 30, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs Kozakken Boys

2-0

2-0
Sat 30, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Volendam Am.

1-0

3-1
Sat 30, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs SV De Treffers

1-1

4-1
Sat 30, Nov-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs IJsselmeervogels

0-1

0-1
Sat 30, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
ASWH vs Rijnsburgse Boys

1-1

1-2
Sat 30, Nov-18:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Quick Boys

2-0

2-0
Sat 30, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Excelsior Maassluis

3-0

5-0
Sat 30, Nov-18:30 - Holland Tweede Divisie
VV Katwijk vs Jong Sparta Rotterdam

1-0

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - Holland U19 League
PSV Eindhoven U19 vs Vitesse Arnhem U19


5-1
Sat 30, Nov-18:00 - Holland U19 League
FC Twente Enschede U19 vs Sparta Rotterdam (U19)

1-0

3-1
Sat 30, Nov-15:00 - Holland U19 League
Almere City(U19) vs ADO Den Haag (U19)

2-1

2-3
Sat 30, Nov-10:30 - HongKong Premier League
Best Union Yuen Long vs Hong Kong Rangers FC

2-2

4-4
Sat 30, Nov-19:59 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Szolnoki MAV FC

0-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Szegedi AK

1-1

1-2
Sat 30, Nov-19:59 - Hungary NB1
PAKSI FC vs Ujpest FC

0-1

2-4
Sat 30, Nov-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Budapest Honved

1-0

2-0
Sat 30, Nov-19:59 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Mezokovesd-Zsory

1-0

1-1
Sat 30, Nov-18:45 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Debreceni VSC

0-1

0-2
Sat 30, Nov-22:30 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs MOL Fehervar FC

1-2

1-3
Sat 30, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Debreceni VSC (U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

0-1

4-1
Sat 30, Nov-13:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Ferencvarosi TC U19

0-3

1-3
Sat 30, Nov-14:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Gyori ETO FC U19

2-1

3-1
Sat 30, Nov-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

0-0

1-1
Sat 30, Nov-16:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Gyori Dozsa Woman\'s vs MTK Hungaria Women\'s

0-1

0-4
Sat 30, Nov-12:30 - India League Division 1
Aizawl FC vs Mohun Bagan

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:30 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Neroca FC

1-0

2-1
Sat 30, Nov-18:00 - India Super League
Atletico De Kolkata vs Mumbai City

1-0

2-2
Sat 30, Nov-14:30 - Iran League
Shahr Khodrou vs Sanat Naft

0-1

0-1
Sat 30, Nov-15:30 - Iran League
Sepahan vs Esteghlal Tehran

1-0

2-2
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Malavan vs Aluminium Arak

1-0

1-0
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Niroye Zamini

1-1

2-1
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Fajr Sepasi vs Mes Rafsanjan

1-0

2-1
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Gol Reyhan Alborz vs Esteghlal Khozestan

0-0

0-0
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Sorkhpooshan Pakdasht vs Rayka Babol

0-1

1-1
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Baderan Tehran FC

1-0

3-0
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Arman Gohar Sirjan vs Qashqai Shiraz

0-1

1-1
Sat 30, Nov-14:45 - Iran League Division 1
Khooshe Talaee Sana Saveh vs Sepidrood Rasht

2-0

2-1
Sat 30, Nov-13:00 - Israel Liga Bet
Hapoel Bueine vs Hapoel Tuba-Zangariyye

0-1

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Maccabi Netanya

0-1

1-3
Sat 30, Nov-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Raanana vs Sektzia Nes Tziona

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Tel Aviv

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:59 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Kfar Saba

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Bnei Yehuda Tel Aviv

1-0

1-2
Sat 30, Nov-21:45 - Israel State League
Agudat Sport Ashdod vs Hapoel Kfar Shalem

1-0

1-0
Sat 30, Nov-22:30 - Israel State League
Agudat Sport Nordia Jerusalem vs Maccabi Sha\'arayim

1-1

3-1
Sat 30, Nov-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Raanana Roei U19

0-0

0-1
Sat 30, Nov-13:00 - Israel U19 League
Bnei Sakhnin U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-1

0-2
Sat 30, Nov-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-1

1-2
Sat 30, Nov-13:00 - Israel U19 League
Beitar Jerusalem Oren (U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

2-0

3-0
Sat 30, Nov-13:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Hapoel Hadera U19

0-0

1-0
Sat 30, Nov-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Kiryat Shmona(U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Natzrat Illit(U19)

0-0

1-2
Sat 30, Nov-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

1-0

2-1
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Lazio Youth

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Genoa Youth

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Empoli Youth

1-2

2-3
Sat 30, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Atalanta Youth

0-1

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Juventus Youth

0-0

0-2
Sat 30, Nov-13:45 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Frosinone Youth

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Trapani Youth vs Ascoli Youth

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
AC Milan Youth vs Virtus Entella Youth

3-0

5-2
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Livorno Youth vs Perugia Youth

2-0

2-1
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Juve Stabia Youth

1-0

1-1
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Venezia F.C. Youth

1-3

2-3
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Verona Youth vs Brescia Youth

1-2

2-2
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Parma Youth

0-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Benevento Youth

1-1

1-2
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Udinese Youth

1-2

2-4
Sat 30, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spezia Youth vs Cittadella Youth

1-0

1-2
Sat 30, Nov-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Lecce Youth

1-0

2-1
Sat 30, Nov-18:00 - Italian Serie A
Brescia vs Atalanta

0-1

0-3
Sat 30, Nov-21:00 - Italian Serie A
Genoa vs Torino

0-0

0-1
Sat 30, Nov-23:45 - Italian Serie A
Fiorentina vs Lecce

0-0

0-1
Sat 30, Nov-00:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Spezia

1-0

1-1
Sat 30, Nov-18:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Benevento

0-1

0-2
Sat 30, Nov-18:00 - Italian Serie B
Crotone vs Cittadella

0-0

1-1
Sat 30, Nov-18:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Livorno

0-0

0-0
Sat 30, Nov-18:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Empoli

2-0

4-0
Sat 30, Nov-21:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Ascoli

1-0

1-1
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
AGSM Verona Women\'s vs Orobica Women\'s

2-0

3-0
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
ASD Pink Sport time Bari Women\'s vs Empoli Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:30 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-0

2-1
Sat 30, Nov-15:00 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Inter Milan Women\'s

1-0

1-0
Sat 30, Nov-23:45 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Fiorentina Women\'s

1-0

1-0
Sat 30, Nov-23:45 - Italy C1A
Como vs Juventus(U23)

1-0

1-1
Sat 30, Nov-23:45 - Italy C1B
Arzignano Valchiampo vs USD Virtus Verona

0-1

1-1
Sat 30, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Albirex Niigata Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

1-1
Sat 30, Nov-08:00 - Japan Women Empresss Cup
Urawa Reds Women\'s vs Shizuoka Sangyo University Women\'s

1-0

3-0
Sat 30, Nov-09:25 - Japan Women Empresss Cup
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

3-0

4-0
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Oita Trinita

1-0

2-0
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Vissel Kobe

1-2

1-3
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Shimizu S-Pulse

0-1

2-1
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Matsumoto Yamaga FC

3-0

4-1
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Urawa Red Diamonds

0-1

1-1
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Jubilo Iwata vs Nagoya Grampus Eight

1-1

2-1
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Yokohama F Marinos

0-1

1-4
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Consadole Sapporo

0-1

0-2
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Sanfrecce Hiroshima

1-0

1-0
Sat 30, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs FC Tokyo(U23)

1-0

2-0
Sat 30, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

0-0
Sat 30, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs KCB Nairobi

2-2

2-5
Sat 30, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia United vs AFC Leopards SC

2-1

2-2
Sat 30, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Chemelil Sugar FC

1-0

6-0
Sat 30, Nov-10:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Jeju United FC

2-0

3-1
Sat 30, Nov-10:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Suwon Samsung Bluewings

2-1

4-1
Sat 30, Nov-10:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs Incheon United FC

0-0

0-0
Sat 30, Nov-09:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs FC Anyang

0-0

1-0
Sat 30, Nov-21:30 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Hostert

1-2

1-2
Sat 30, Nov-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Mqabba FC vs Pieta Hotspurs

0-2

0-3
Sat 30, Nov-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Tarxien Rainbows F.C. vs Hamrun Spartans

0-2

1-2
Sat 30, Nov-17:00 - Malta U BET FA Trophy
Balzan FC vs San Gwann FC

2-0

3-0
Sat 30, Nov-19:15 - Malta U BET FA Trophy
St. Andrews vs Valletta FC

0-4

0-4
Sat 30, Nov-19:15 - Malta U BET FA Trophy
Gudja United vs Lija Athletic

1-0

3-0
Sat 30, Nov-19:00 - Malta U BET FA Trophy
Gzira United vs Senglea Athletic

0-0

1-2
Sat 30, Nov-05:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Alebrijes de Oaxaca

0-2

1-3
Sat 30, Nov-07:05 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Tigres UANL Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:59 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs Club America U20

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Chivas Guadalajara(U20)


1-0
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Torquay United vs Stockport County

0-0

1-5
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Aldershot Town vs Chesterfield

1-0

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Ebbsfleet United vs Wrexham

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Bromley vs Yeovil Town

0-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Maidenhead United vs Barrow

0-1

0-4
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Sutton United vs Harrogate Town

1-0

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Woking

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - National League
Chorley vs Dagenham and Redbridge

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Darlington vs AFC Telford United

2-0

2-3
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Kidderminster vs Southport FC

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Chester FC vs Bradford Park Avenue

0-1

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Hereford vs Farsley Celtic

0-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
York City vs Alfreton Town

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Brackley Town

0-3

0-6
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Leamington vs Guiseley

2-0

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Kings Lynn vs Gateshead

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - National League North
Gloucester City vs Kettering Town

1-1

2-2
Sat 30, Nov-06:00 - New Zealand Football Championships
Waitakere United vs Southern United

0-3

2-5
Sat 30, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Heartland FC

1-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FC Struga Trim-Lum

1-1

1-1
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Belasica Strumica vs FC Plackovica

3-1

4-2
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FK Osogovo

3-1

5-1
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs Korab Debar

0-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita vs FK Labunishta

1-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs FK Kadino

2-0

3-2
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs Vardar Forino

2-0

3-0
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs Bregalnica Stip

0-0

0-2
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs Pelister Bitola

0-2

0-2
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs FK Kozuv

0-0

3-1
Sat 30, Nov-16:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs Pitu Guli

3-1

3-1
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Limavady United vs Bangor FC

0-1

1-3
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Coagh United vs Crumlin Star


0-1
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Banbridge Town vs Ballymacash Rangers

2-1

3-2
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Brantwood vs Rathfriland Rangers


2-5
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Dollingstown vs Tullycarnet

3-0

6-0
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Sport & Leisure Swifts vs Larne Technical Old Boys FC


2-1
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
East Belfast vs Islandmagee

3-1

7-1
Sat 30, Nov-17:30 - Northern Ireland Cup
Valley Rangers vs Hanover


1-5
Sat 30, Nov-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Police Service of Northern Ireland FC vs Harland & Wolff Welders

0-3

1-4
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Knockbreda

1-2

2-3
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Newry City vs Queen\'s University Belfast

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Loughgall FC

1-2

2-3
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballyclare Comrades vs Dergview FC

0-1

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Portadown FC

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Larne FC

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Crusaders FC

1-1

1-6
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Glentoran FC

0-1

0-2
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Carrick Rangers vs Glenavon FC

2-1

6-2
Sat 30, Nov-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Ballymena United F.C.

2-1

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - Northern Ireland Premier League
Institute FC vs Coleraine F.C.

2-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Poland Women\\\'s Cup
AZS PWSZ Walbrzych Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-1

2-2
Sat 30, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Slask Wroclaw

0-0

0-3
Sat 30, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Arka Gdynia vs Pogon Szczecin

1-0

1-1
Sat 30, Nov-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Korona Kielce

2-0

4-0
Sat 30, Nov-19:59 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Puszcza Niepolomice

0-0

0-1
Sat 30, Nov-15:40 - Poland - I liga
Stal Mielec vs Podbeskidzie

2-1

2-1
Sat 30, Nov-16:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Stomil Olsztyn

1-1

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Poland - I liga
Chojniczanka Chojnice vs Olimpia Grudziadz

1-1

1-3
Sat 30, Nov-19:59 - Poland - II liga
Gornik Leczna vs Gornik Polkowice

0-1

2-1
Sat 30, Nov-19:59 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Elana Torun

0-1

0-2
Sat 30, Nov-16:00 - Poland - II liga
Stal Rzeszow vs Garbarnia Krakow

1-2

2-3
Sat 30, Nov-16:00 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs Lech Poznan B

0-0

0-0
Sat 30, Nov-16:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Widzew lodz

0-2

1-3
Sat 30, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs CD Aves(U23)

2-1

3-2
Sat 30, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Portimonense(U23) vs Academica Coimbra(U23)

1-0

2-1
Sat 30, Nov-16:45 - Portugal Campeonato Nacional U23
Belenenses(U23) vs Benfica(U23)

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vizela(U19) vs Nacional(U19)

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Braga (U19)


1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs Feirense(U19)


4-2
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Aves(U19) vs Leixoes U19


1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs FC Famalicao(U19)


0-2
Sat 30, Nov-14:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
GD Estoril-Praia(U19) vs Benfica(U19)

1-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs Sacavenense(U19)


0-2
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Vitoria FC Setubal(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

1-1

2-3
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Alverca(U19) vs Vilafranquense(U19)


3-0
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Tondela(U19) vs Belenenses(U19)


2-1
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Amora FC(U19) vs Uniao Leiria U19


4-1
Sat 30, Nov-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Braganca(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


1-3
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Sintrense(U17)


6-0
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Casa Pia AC(U17) vs Louletano(U17)


2-0
Sat 30, Nov-15:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs G.D. Chaves

0-0

1-0
Sat 30, Nov-21:15 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs FC Penafiel

1-0

1-0
Sat 30, Nov-21:15 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs Leixoes

1-1

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs Academica Coimbra

1-0

3-2
Sat 30, Nov-19:30 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Aves

2-1

3-2
Sat 30, Nov-00:30 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Boavista FC

0-2

1-2
Sat 30, Nov-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Maritimo

3-0

4-0
Sat 30, Nov-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Zira FK

2-0

3-0
Sat 30, Nov-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Standard Sumqayit

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:30 - Romania - Divizia A
Sepsi vs CS Universitatea Craiova

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Romania - Liga 2
Universitaea Cluj vs CSM Resita

0-1

1-1
Sat 30, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs ASU Politehnica Timisoara

0-1

0-1
Sat 30, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Sportul Snagov vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

1-1

2-5
Sat 30, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Arges

0-1

1-2
Sat 30, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Gloria Buzau

0-1

1-1
Sat 30, Nov-15:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs FC Rapid Bucuresti

3-1

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs Vointa Turnu Magurele

0-0

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Gloria Popesti-Leordeni vs Tunari

1-1

1-2
Sat 30, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Stiinta Miroslava vs Ozana Targu Neamt

1-1

4-1
Sat 30, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs ACS Dumbravita

0-1

1-4
Sat 30, Nov-16:00 - Romania - Liga 3
Crisul Chisineu Cris vs Fortuna Becicherecu Mic


2-1
Sat 30, Nov-15:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Olimpia Cluj Women\'s vs Heniu Prundu Bargaului Women\'s

1-0

3-0
Sat 30, Nov-15:00 - Romania Women\\\'s Superliga
FCM Targoviste Women\'s vs Luceafarul Filiasi Women\'s

2-1

4-3
Sat 30, Nov-17:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs FC Ural Yekaterinburg

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:59 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Rubin Kazan

1-0

1-1
Sat 30, Nov-15:00 - Russia Premier League
Krylya Sovetov Samara vs FC Ufa

0-1

0-1
Sat 30, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Spartak Moscow Youth

2-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs Dinamo Moscow Youth

0-1

0-1
Sat 30, Nov-14:00 - Russia Youth Championship League
PFC Sochi Youth vs FK Orenburg Youth

2-1

3-1
Sat 30, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs Fiorentino

1-2

3-3
Sat 30, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SP Tre Penne

0-0

1-3
Sat 30, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs San Giovanni

0-1

0-2
Sat 30, Nov-19:45 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rawdhah vs Al-Akhdoud

0-0

0-1
Sat 30, Nov-15:50 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Drae

0-0

2-2
Sat 30, Nov-16:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Draih vs Al Hjazz

1-1

2-1
Sat 30, Nov-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jndal vs Wajj


1-0
Sat 30, Nov-15:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


2-1
Sat 30, Nov-16:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al-Hilal Youths


3-2
Sat 30, Nov-16:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Al-Ittihad Youths


2-0
Sat 30, Nov-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Nasr Riyadh Youths

1-3

1-5
Sat 30, Nov-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Shabab Youth


0-3
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Partick Thistle

4-0

5-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Championship
Dundee vs Queen of the South FC

0-1

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Inverness C.T.

0-2

0-2
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Clachnacuddin

1-1

1-3
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Rothes

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Huntly

1-1

3-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Wick Academy FC

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Formartine United

0-0

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Brora Rangers

0-3

0-7
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Dumbarton

1-1

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Peterhead

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League One
Falkirk vs Stranraer F.C.

2-0

3-0
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Raith Rovers

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs East Fife

3-0

4-0
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League Two
Brechin City vs Stenhousemuir

0-1

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Edinburgh City

1-0

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League Two
Elgin City vs Stirling Albion

0-1

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Cove Rangers

3-1

6-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs BSC Glasgow

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs St. Mirren

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Kilmarnock

1-0

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs St. Johnstone

1-0

4-0
Sat 30, Nov-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Hamilton Academical FC

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs FK Vozdovac

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Vojvodina

1-2

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Radnicki Nis

0-2

0-7
Sat 30, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Indjija

1-0

1-3
Sat 30, Nov-19:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Cukaricki

2-3

3-3
Sat 30, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Zemun vs FK Buducnost Dobanovci

1-1

3-1
Sat 30, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs FK Zarkovo

1-1

2-2
Sat 30, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs Kolubara

0-0

1-1
Sat 30, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Backa Backa Palanka vs Zlatibor Cajetina

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs Graficar Beograd

1-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Smederevo 1924 vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-1

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Kabel Novi Sad vs FK Trajal Krusevac

1-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FK Pohronie

0-1

0-1
Sat 30, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs FK Senica

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs MFK Zemplin Michalovce

0-0

0-2
Sat 30, Nov-16:30 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs FC Nitra

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:55 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Triglav Kranj

0-2

0-2
Sat 30, Nov-16:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Aluminij

1-0

1-1
Sat 30, Nov-16:50 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs ND Mura 05

1-0

1-0
Sat 30, Nov-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Brezice vs NK Roltek Dob

0-2

1-2
Sat 30, Nov-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Bloemfontein Celtic

0-0

0-1
Sat 30, Nov-19:59 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Lamontville Golden Arrows

0-1

2-1
Sat 30, Nov-19:59 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Highlands Park

0-0

0-0
Sat 30, Nov-22:15 - South Africa Premier League
Supersport United vs Stellenbosch FC

0-0

1-1
Sat 30, Nov-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Jomo Cosmos vs Pretoria University

1-0

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Free State Stars vs TS Sporting

1-1

1-2
Sat 30, Nov-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Mbombela United vs JDR Stars

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Richards Bay vs Ajax Cape Town

0-1

1-2
Sat 30, Nov-14:00 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

0-0

0-0
Sat 30, Nov-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

2-0

3-0
Sat 30, Nov-18:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

1-1

2-2
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-2

0-4
Sat 30, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Valladolid

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Real Betis

0-2

1-2
Sat 30, Nov-16:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Real Madrid

0-0

1-2
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Eibar

1-1

4-1
Sat 30, Nov-14:00 - Spanish Primera U19
SD Huesca(U19) vs Mallorca(U19)

0-0

0-1
Sat 30, Nov-20:30 - Spanish Primera U19
CD Roda(U19) vs Atletico Madrileno(U19)


1-1
Sat 30, Nov-14:30 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs Atletico Villacarlos(U19)

3-0

4-0
Sat 30, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs Orientacion Maritima(U19)

1-0

2-2
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs Calasanz(U19)

1-1

5-2
Sat 30, Nov-15:30 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs Sevilla U19

0-2

0-3
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Primera U19
UD San Fernando(U19) vs Ofra(U19)

1-0

4-1
Sat 30, Nov-18:30 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs UD Santa Marta U19


1-3
Sat 30, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs UD Los Llanos De Aridane(U19)

1-0

1-3
Sat 30, Nov-16:00 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs Racing de Ferrol(U19)

2-0

4-1
Sat 30, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
Numancia vs Malaga

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Almeria

1-2

1-3
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Albacete

0-1

1-1
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Sporting de Gijon

0-0

0-0
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs SD Huesca

0-0

0-2
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Real Madrid Castilla

1-0

2-0
Sat 30, Nov-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Getafe B

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Alaves B

1-0

3-1
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Real Sociedad B

0-0

1-0
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Barakaldo CF

2-2

3-2
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Espanyol B

0-1

0-2
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs CF La Nucia

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs SD Ejea

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Villarrubia CF vs Murcia

1-1

2-1
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Ourense


1-3
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs CD Ferriolense

1-0

3-0
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs UD Alcudia


3-3
Sat 30, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs CE Felanitx


1-2
Sat 30, Nov-22:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs CD Llosetense

0-0

0-0
Sat 30, Nov-17:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Lanzarote

0-0

0-0
Sat 30, Nov-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Tamaraceite

0-1

1-1
Sat 30, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Atletico Tacoronte

0-0

0-0
Sat 30, Nov-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs Gran Tarajal

1-0

1-1
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Deportiva Minera

1-0

1-0
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs UCAM Cartagena FC


4-0
Sat 30, Nov-21:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs FC Cartagena B

1-0

2-1
Sat 30, Nov-23:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs RCP Valverdeno

1-0

2-0
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs CD Corellano


3-0
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Pena Azagresa


1-1
Sat 30, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs Fontellas


1-2
Sat 30, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs AD San Juan


2-1
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs Beti Kozkor KE


4-1
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs CD Pena Sport


2-3
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Lourdes


1-2
Sat 30, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CD Anguiano

0-1

0-3
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Comillas

2-1

5-2
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs CD Torrijos

2-0

3-1
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs La Roda CF


2-1
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs CD Guarnizo


3-2
Sat 30, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs Ribamontan Al Mar CF


2-3
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs U.M. Escobedo

1-1

1-1
Sat 30, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs CD Cayon

1-3

1-3
Sat 30, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs Barreda Balompie

1-1

1-2
Sat 30, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs SD Textil Escudo

0-0

1-0
Sat 30, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Gimnastica Torrelavega

1-2

1-2
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs JD Somorrostro


1-2
Sat 30, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Cultural de Durango


1-0
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs Sodupe UC


1-0
Sat 30, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Tolosa

0-0

0-0
Sat 30, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs EC Granollers

0-1

0-1
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs Silla CF


3-0
Sat 30, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs CD Olimpic Xativa


2-1
Sat 30, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Villarreal C


0-2
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Crevillente

1-0

1-0
Sat 30, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino II vs Atletico Astorga

0-2

0-4
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD La Granja

2-0

3-0
Sat 30, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Melilla CD

1-0

1-1
Sat 30, Nov-20:40 - Sudanese Premier League
Ahli Al Khartoum vs Ahli Atbara

3-1

7-1
Sat 30, Nov-18:00 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Ahli Shandi


2-1
Sat 30, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FK Senica(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19)

1-1

1-2
Sat 30, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Slovan Bratislava(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19)

1-2

2-2
Sat 30, Nov-14:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs MSK Zilina(U19)

3-3

6-5
Sat 30, Nov-14:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)

0-0

2-0
Sat 30, Nov-22:00 - Swiss Super League
Neuchatel Xamax vs Zurich

0-0

0-1
Sat 30, Nov-22:00 - Swiss Super League
Sion vs FC Thun

0-1

2-1
Sat 30, Nov-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs FC Schaffhausen

0-1

1-1
Sat 30, Nov-20:30 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs Lausanne Sports

0-1

1-2
Sat 30, Nov-19:59 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs Grasshoppers

0-0

0-1
Sat 30, Nov-16:00 - Syrian League
Al-Wahda Damascus vs Hutteen SC

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs AS Slimane

0-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs US Tataouine

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
A.S. Marsa vs Jendouba Sport

1-0

3-1
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

2-1
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs EGS Gafsa

1-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs CO Medenine

0-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Club Menzel Bouzelfa vs AS Kasserine

0-0

2-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Rejiche vs AS Oued Ellil

1-0

1-0
Sat 30, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs A.S Djerba

0-1

1-1
Sat 30, Nov-17:30 - Turkey 2 Ligi A
BB Erzurumspor vs Osmanlispor FC

0-0

2-0
Sat 30, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Bursaspor

1-2

2-3
Sat 30, Nov-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Altinordu

1-1

2-1
Sat 30, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Catalcaspor

0-0

1-1
Sat 30, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sile Yildizspor vs Sultanbeyli

0-0

0-1
Sat 30, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erokspor vs Agri 1970 Spor

0-0

0-1
Sat 30, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
1877 Alemdaspor vs Fethiyespor

0-2

1-3
Sat 30, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeni Altindag BS vs Modafenspor

1-1

1-4
Sat 30, Nov-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Somaspor vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-1
Sat 30, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Gumushanespor

1-0

1-0
Sat 30, Nov-21:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Fenerbahce

1-1

2-2
Sat 30, Nov-18:30 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Ankaragucu

2-0

5-0
Sat 30, Nov-16:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Konyaspor

2-1

3-1
Sat 30, Nov-16:00 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Kasimpasa S.K.

2-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Antalyaspor(U19)

1-0

1-1
Sat 30, Nov-15:30 - Turkey U19 League
Genclerbirligi(U19) vs Afjet Afyonspor(U19)

1-1

3-3
Sat 30, Nov-15:30 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Erokspor(U19)

1-0

1-0
Sat 30, Nov-15:30 - Turkey U19 League
Umraniyespor(U19) vs Akhisar Bld.Geng(U19)

0-1

0-2
Sat 30, Nov-20:30 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al Wasl FC vs Ajman Club

2-1

3-2
Sat 30, Nov-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup
Al-Dhafra vs Al Nasr Dubai

0-1

0-2
Sat 30, Nov-18:00 - UAE Etisalat Emirates Cup
Ittihad Kalba vs Al Jazira(UAE)

0-1

2-1
Sat 30, Nov-16:35 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Emirates Club

0-0

1-1
Sat 30, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Masfut vs Dabba Al-Fujairah

0-1

1-3
Sat 30, Nov-16:40 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Al Oruba(UAE)

0-0

2-1
Sat 30, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Karpaty Lviv

0-0

2-0
Sat 30, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Lviv vs Dnipro-1

0-1

0-2
Sat 30, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Kolos Kovalivka

1-0

1-0
Sat 30, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mariupol (U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21)

1-0

1-0
Sat 30, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Desna Chernihiv(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

2-1

2-1
Sat 30, Nov-14:00 - Uzbekistan Professional Football League
FC Bunyodkor vs Sogdiana Jizzakh

1-0

2-2
Sat 30, Nov-14:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs Termez Surkhon

2-0

2-0
Sat 30, Nov-14:00 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Pakhtakor Tashkent

0-0

0-0
Sat 30, Nov-14:00 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Dinamo Samarqand

0-0

1-2
Sat 30, Nov-14:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs FC AGMK

1-1

2-1
Sat 30, Nov-23:30 - Venezuela Segunda Division
Gran Valencia FC vs Yaracuyanos

2-0

2-4
Sat 30, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Llangefni Town

1-0

2-2
Sat 30, Nov-18:00 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Llanfair United

2-0

4-1
Sat 30, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Conwy Borough FC vs Porthmadog

1-0

2-2
Sat 30, Nov-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Llanrhaeadr FC

0-1

0-3
Sat 30, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Caerau Ely vs Haverfordwest County


0-2
Sat 30, Nov-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Cambrian & Clydach

0-0

0-0
Sat 30, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Ammanford vs Taffs Well


0-3
Sat 30, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Afan Lido

4-0

5-3
Sat 30, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Cwmamman United vs STM Sports

0-1

0-2
Sat 30, Nov-18:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Cwmbran Celtic

1-1

2-1
Sat 30, Nov-00:00 - Wales Premier League
Caernarfon vs Cardiff Metropolitan University FC

1-0

2-1
Sat 30, Nov-18:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Newtown AFC

0-0

0-1
Sat 30, Nov-18:30 - Wales Premier League
Airbus UK Broughton vs The New Saints

0-5

0-12
Sat 30, Nov-18:30 - Wales Premier League
Carmarthen Town vs Bala Town F.C.

0-1

0-3
Sat 30, Nov-18:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.