Football Results for Sun 29, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 29, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 29, Sep-21:00 - Albania Super league
KF Tirana vs Partizani Tirana

0-2

1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs FC Ordino

0-0

1-0
Sun 29, Sep-16:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs UE Santa Coloma

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs Atletic Escaldes


1-0
Sun 29, Sep-18:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs CE Carroi

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Angola Girabola League
Benfica Lubango vs Progresso Sambizanga

1-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Sagrada Esperanca

1-0

1-0
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Villa San Carlos

0-1

1-1
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Club Atletico Acassuso

2-0

2-1
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs CA San Miguel

2-0

4-2
Sun 29, Sep-18:00 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Sportivo Dock Sud

0-0

0-2
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs Sportivo Italiano

0-0

0-0
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Argentino de Merlo

0-2

1-4
Sun 29, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Central Cordoba De Rosario

1-1

2-1
Sun 29, Sep-19:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Puerto Nuevo vs Defensores de Cambaceres

1-1

1-5
Sun 29, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Atlas vs Sportivo Barracas

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Central Ballester

0-0

0-0
Sun 29, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Gimnasia C. Uruguay

1-0

1-0
Sun 29, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Pronunciamiento vs Defensores Belgrano Villa Ramallo

0-0

1-0
Sun 29, Sep-01:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Santa Marina Tandil

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs Ferrol Carril Oeste

1-0

2-0
Sun 29, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Club Atletico Sarmiento

1-0

2-2
Sun 29, Sep-00:45 - Argentinian Primera Super League
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata vs River Plate

0-1

0-2
Sun 29, Sep-03:00 - Argentinian Primera Super League
Boca Juniors vs Newells Old Boys

1-0

1-1
Sun 29, Sep-20:15 - Argentinian Primera Super League
CA Huracan vs Atletico Tucuman

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Argentinian Primera Super League
CA Banfield vs San Lorenzo

0-1

0-1
Sun 29, Sep-22:30 - Argentinian Primera Super League
Velez Sarsfield vs Defensa Y Justicia

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Armenia Premier League
Urartu vs Ararat Yerevan

0-0

1-0
Sun 29, Sep-16:00 - Armenia Premier League
FC Noah vs Alashkert

1-0

1-2
Sun 29, Sep-12:30 - Austria Erste Division
FC Blau Weiss Linz vs SV Ried

1-0

2-3
Sun 29, Sep-12:30 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs SK Vorwarts Steyr

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs TSV Hartberg

1-1

3-3
Sun 29, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs FC Trenkwalder Admira

1-0

4-1
Sun 29, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Mattersburg

0-0

0-2
Sun 29, Sep-19:30 - Austrian Regionalliga Mitte
ATSV Wolfsberg vs FC Wels

1-0

6-0
Sun 29, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West
SV Telfs vs Worgl

0-1

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Rothis vs FC Lauterach

1-1

3-2
Sun 29, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
FC Wolfurt vs RW Rankweil

0-1

2-1
Sun 29, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West
SVG Reichenau vs Kitzbuhel

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West
Dornbirner SV vs Rheindorf Altach B

0-2

0-2
Sun 29, Sep-16:30 - Austrian Regionalliga West
SV Wals-Grunau vs SV Seekirchen

0-2

1-5
Sun 29, Sep-13:00 - Austrian Regionalliga West
Langenegg vs VfB Hohenems

0-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Austrian Regionalliga West
Kuchl vs SV Austria Salzburg

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:10 - Bahrain Division 2
Sitra vs Qalali

0-1

3-2
Sun 29, Sep-19:10 - Bahrain Division 2
Al-Ittifaq vs Al-Tadhmon

1-0

3-1
Sun 29, Sep-16:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FC Gorodeya

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:59 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs Shakhter Soligorsk

0-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs FK Isloch Minsk

0-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs A.F.C. Tubize

2-0

5-0
Sun 29, Sep-19:59 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs Sporting Charleroi

0-1

1-1
Sun 29, Sep-22:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Royal Antwerp FC

0-1

1-1
Sun 29, Sep-16:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Red Star Waasland-Beveren

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs KSC Lokeren

1-1

1-1
Sun 29, Sep-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Destroyers

0-1

4-1
Sun 29, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Blooming

2-0

6-1
Sun 29, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Real Potosi

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs FK Velez Mostar

1-1

3-1
Sun 29, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs NK Siroki Brijeg

1-1

1-3
Sun 29, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs FK Sarajevo

0-2

0-3
Sun 29, Sep-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

0-0

0-0
Sun 29, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs Operario Ferroviario PR

1-0

3-1
Sun 29, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Oeste SP vs Parana

1-1

1-1
Sun 29, Sep-04:00 - Brasileiro Serie B
CRB (AL) vs Sao Bento

0-0

1-1
Sun 29, Sep-23:00 - Brasileiro Serie B
Bragantino SP vs Vitoria Salvador BA

0-0

2-0
Sun 29, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
EC Sao Bernardo Youth vs XV de Piracicaba Youth

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista
EC Santo Andre vs Ferroviaria SP

0-0

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista
Mirassol vs Sao Caetano (SP)

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Brazil Copa Paulista
Linense(BRA) vs Comercial SP

0-1

0-1
Sun 29, Sep-23:00 - Brazil Copa Verde
Remo Belem (PA) vs Paysandu (PA)

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Brazil National Football Tournament U20
Santos Youth vs CR Flamengo (RJ) Youth

1-2

1-2
Sun 29, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Bahia Youth vs Vasco da Gama Youth

1-0

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs Spartak Varna

2-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs Lokomotiv Sofia

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs Neftochimik Burgas

2-0

4-1
Sun 29, Sep-19:15 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Ludogorets Razgrad

0-1

0-1
Sun 29, Sep-21:30 - Bulgaria Premier
Beroe vs CSKA Sofia

1-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Slavia Sofia

0-1

0-1
Sun 29, Sep-23:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs F.C. Nouadhibou

4-0

4-1
Sun 29, Sep-18:30 - CAF Champions League
AS Vita Club vs ASC Kara

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - CAF Champions League
Gor Mahia vs USM Alger

0-2

0-2
Sun 29, Sep-17:30 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs Fosa Juniors

1-1

3-1
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Champions League
Etoile du Sahel vs Asante Kotoko FC

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Champions League
Primeiro 1 de Agosto vs Green Eagles

0-1

0-1
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Champions League
Horoya AC vs JS Kabylie

0-0

2-0
Sun 29, Sep-21:30 - CAF Champions League
Al-Hilal Omdurman vs Enyimba International

0-0

1-0
Sun 29, Sep-18:30 - CAF Confederation Cup
US Ben Guerdane vs Bandari FC

2-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup
Al Masry vs Malindi

1-1

3-1
Sun 29, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs AS Pelicans Lambaren

1-1

3-1
Sun 29, Sep-00:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs Ashanti Gold

2-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
Djoliba vs Maranatha de Fiokpo

0-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - CAF Confederation Cup
San Pedro vs Santoba FC

1-0

3-0
Sun 29, Sep-20:45 - CAF Confederation Cup
CR Belouizdad vs Pyramids FC

0-0

0-1
Sun 29, Sep-21:00 - CAF Confederation Cup
Club Sportif Sfaxien vs Paradou AC

0-0

0-0
Sun 29, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Sao Paulo

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Corinthians Paulista (SP) vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sun 29, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

2-0
Sun 29, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Palmeiras

1-0

1-1
Sun 29, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Gremio (RS)

1-0

2-1
Sun 29, Sep-02:00 - Canadian Premier League
York 9 vs Cavalry

0-0

1-1
Sun 29, Sep-23:00 - Chile Primera B
Rangers Talca vs Deportes Valdivia

1-0

2-0
Sun 29, Sep-01:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Magallanes

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs Cobreloa

1-0

2-1
Sun 29, Sep-00:30 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Universidad Catolica

1-2

1-4
Sun 29, Sep-03:00 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Deportes Iquique

1-0

4-0
Sun 29, Sep-22:00 - Chile Primera Division
Audax Italiano vs Colo Colo

1-2

2-4
Sun 29, Sep-23:00 - Chile Tercera Division
Iberia Los Angeles vs Colchagua CD

1-0

1-2
Sun 29, Sep-23:30 - Chile Tercera Division
General VelAsquez vs Deportes Vallenar

0-1

0-1
Sun 29, Sep-00:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs Lautaro de Buin

0-0

1-0
Sun 29, Sep-01:00 - Chile Tercera Division
Fernandez Vial vs AC Colina

1-1

1-1
Sun 29, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Heilongjiang Lava Spring vs Beijing BSU

1-1

2-2
Sun 29, Sep-23:00 - Club Friendly
Trindade AC vs Rio Verde GO

1-1

3-2
Sun 29, Sep-23:00 - Club Friendly
Brusque SC vs Fluminense SC

0-0

1-2
Sun 29, Sep-08:30 - Club Friendly
Wollongong Wolves vs Perth S.C

1-0

2-0
Sun 29, Sep-22:00 - Club Friendly
Figueirense FC vs Marcilio Dias SC

1-0

2-3
Sun 29, Sep-22:00 - Club Friendly
Novo Hamburgo RS vs Internacional (RS) B

0-1

0-2
Sun 29, Sep-13:00 - Club Friendly
Mohun Bagan vs Kalighat FC


3-0
Sun 29, Sep-13:00 - Club Friendly
Peerless vs George Telegraph FC

1-0

2-0
Sun 29, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang
Jaguares de Cordoba vs Independiente Santa Fe

0-1

0-3
Sun 29, Sep-02:00 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Dep.Independiente Medellin

1-0

1-1
Sun 29, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Envigado

1-2

2-3
Sun 29, Sep-05:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Patriotas FC

0-0

3-1
Sun 29, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Orsomarso

1-1

2-1
Sun 29, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Tigres FC

0-2

1-3
Sun 29, Sep-02:10 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Deportivo Saprissa

1-0

2-1
Sun 29, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Perez Zeledon

1-1

1-1
Sun 29, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Universidad de Costa Rica

3-2

4-3
Sun 29, Sep-17:30 - Croatia - 1. Division
Inter Zapresic vs HNK Gorica

0-1

0-2
Sun 29, Sep-21:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Hajduk Split

0-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs Medjimurje

2-0

3-1
Sun 29, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs Hrvatski Dragovoljac

1-1

4-1
Sun 29, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs HNK Cibalia

1-0

2-0
Sun 29, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Fotbal Trinec

0-1

0-2
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Vysocina Jihlava

0-0

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Rakovnik vs Karlovy Vary Dvory

0-0

2-2
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sparta Praha B vs FK MAS Taborsko

0-1

0-1
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs Sokol Hostoun

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs Stechovice

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Brozany vs Hradec Kralove B

0-3

0-4
Sun 29, Sep-18:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Jiskra Usti nad Orlici

2-2

4-2
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
FC Bohemians 1905 B vs Jablonec B

2-0

2-3
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Slovan Liberec II

2-1

3-3
Sun 29, Sep-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Opava

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Sparta Praha

0-0

1-0
Sun 29, Sep-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Pardubice Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-1

1-2
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Frydek-Mistek

2-0

3-0
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Sigma Olomouc B

0-0

1-2
Sun 29, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Hlucin

1-1

5-1
Sun 29, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Hanacka Slavia Kromeriz

1-1

1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Danish SAS Ligaen
Aarhus AGF vs FC Nordsjaelland

1-1

3-1
Sun 29, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Aalborg BK vs Randers FC

0-1

0-3
Sun 29, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Brondby

1-0

2-1
Sun 29, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Odense BK

0-0

0-1
Sun 29, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs FC Roskilde

0-1

2-1
Sun 29, Sep-15:45 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Vejle

2-2

2-3
Sun 29, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Hvidovre IF

2-1

3-2
Sun 29, Sep-19:59 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs HB Koge

1-1

2-1
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Avarta vs Slagelse B&I

0-0

1-0
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs Hillerod Fodbold

2-1

3-1
Sun 29, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs VSK Aarhus

0-3

2-3
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Ringkobing vs Naesby BK

1-2

1-3
Sun 29, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

0-2

0-5
Sun 29, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Brondby Women\'s vs Odense Women\'s

2-1

7-2
Sun 29, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s

2-0

3-1
Sun 29, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

2-0

3-1
Sun 29, Sep-18:50 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs CD Clan Juvenil

0-0

2-0
Sun 29, Sep-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Santo Domingo vs Liga de Loja

0-1

1-1
Sun 29, Sep-23:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Tecnico Universitario

2-1

4-2
Sun 29, Sep-00:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Macara

0-0

0-0
Sun 29, Sep-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Guayaquil City F.C. vs Barcelona SC(ECU)

0-2

0-2
Sun 29, Sep-21:00 - Ecuador Copa Pilsener A
CD El Nacional vs America de Quito

0-1

0-1
Sun 29, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division
Once Deportivo Ahuachapan vs Municipal Limeno

0-1

0-1
Sun 29, Sep-01:30 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Sonsonate

0-0

0-1
Sun 29, Sep-04:30 - El Salvador Primera Division
CD Chalatenango vs Santa Tecla

0-0

3-0
Sun 29, Sep-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Independiente San Vicente

2-2

4-2
Sun 29, Sep-18:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-3

0-4
Sun 29, Sep-15:30 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

2-0

4-0
Sun 29, Sep-15:30 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

0-1
Sun 29, Sep-17:30 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-0

1-2
Sun 29, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-1

0-6
Sun 29, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Lewes Women\'s

1-1

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Coventry Women\'s

4-1

5-1
Sun 29, Sep-16:30 - England The Championship
Barnsley vs Brentford

1-1

1-3
Sun 29, Sep-17:00 - England U23 Premier League
Derby County(U23) vs Blackburn Rovers U23

1-0

1-0
Sun 29, Sep-15:00 - England U23 Premier League
West Ham United U23 vs Sunderland(U23)

3-1

4-2
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Middlesbrough Women\'s vs Stoke City Women\'s


1-3
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Sunderland Women\'s


1-3
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Derby County Women\'s

2-1

5-2
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Yeovil Town Women\'s vs Cardiff City Women\'s


1-1
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


1-5
Sun 29, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Crawley Wasps Women\'s vs Oxford United Women\'s


3-1
Sun 29, Sep-19:30 - English Premier League
Leicester City vs Newcastle

1-0

5-0
Sun 29, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs JK Tallinna Kalev II

2-2

2-2
Sun 29, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Tabasalu Charma

2-0

3-1
Sun 29, Sep-20:30 - Estonia Esi Liiga B
Pohja-Tallinna JK Volta vs Nomme JK Kalju II

0-0

0-0
Sun 29, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs Paide Linnameeskond

0-0

0-1
Sun 29, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs FC Flora Tallinn

0-3

0-3
Sun 29, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs FC Kuressaare

2-0

4-0
Sun 29, Sep-17:30 - Faroe Islands Formuladeildin
TB/FCS/Royn vs EB Streymur

1-1

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs HB Torshavn

0-1

2-2
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
NSI Runavik vs Vikingur Gota

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs IF Fuglafjordur

1-0

3-0
Sun 29, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs Skala IF

0-2

0-2
Sun 29, Sep-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Ilves Tampere Women\'s vs Idrottsklubben Myran Women\'s

3-0

5-2
Sun 29, Sep-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs Salon Palloilijat(SalPa)

0-1

1-1
Sun 29, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
KaaPo Kaarina vs Tampere United

2-0

3-1
Sun 29, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia vs VPS J Akatemia

0-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Quevilly US(U19)


3-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Drancy(U19)


3-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Evreux(U19) vs FC Chartres(U19)


2-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Feignies(U19) vs US Boulogne U19


1-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Torcy U.S(U19)


2-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Dijon(U19)


2-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Epinal U19


1-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


3-0
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Montceau (U19) vs Auxerre(U19)


2-1
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Angers SCO U19


1-2
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Aviron Bayonnais(U19)


4-1
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Niort(U19)


2-4
Sun 29, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Le Mans(U19)


2-1
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Toulon (U19)


1-1
Sun 29, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Colomiers U19 vs Istres(U19)


1-0
Sun 29, Sep-16:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Bordeaux Women\'s

2-0

3-0
Sun 29, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Stade Rennes FC

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Montpellier HSC

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Saint-Etienne

0-0

0-1
Sun 29, Sep-14:00 - Friendly Internationals
Sudan(U20) vs South Sudan(U20)

0-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Friendly Internationals
Burundi(U20) vs Kenya(U20)

1-0

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Friendly Internationals
Bangladesh vs Bhutan

2-0

4-1
Sun 29, Sep-17:00 - Friendly Internationals
Uganda(U20) vs Tanzania U20

0-1

2-4
Sun 29, Sep-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal

0-1

2-3
Sun 29, Sep-19:59 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Chikhura Sachkhere

1-1

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi

1-2

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Georgia Primera Division
WIT Georgia Tbilisi vs FC Metalurgi Rustavi

0-0

0-0
Sun 29, Sep-15:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Hansa Rostock

0-0

1-1
Sun 29, Sep-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs KFC Uerdingen 05

0-1

1-2
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hallescher FC(U17) vs Werder Bremen(U17)


0-1
Sun 29, Sep-13:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Energie Cottbus(U17) vs Hamburger(U17)

1-1

1-3
Sun 29, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs SV Darmstadt U17

2-0

2-3
Sun 29, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

0-1

1-2
Sun 29, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs Greuther Furth(U17)

2-0

5-1
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs Augsburg(U17)

2-1

2-2
Sun 29, Sep-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Arminia Bielefeld (U17) vs Monchengladbach(U17)

0-3

0-4
Sun 29, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SV Lippstadt(U17) vs SG Unterrath(U17)


2-0
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs FC Hennef 05(U17)

0-0

0-0
Sun 29, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs Alemannia Aachen(U17)

0-2

4-4
Sun 29, Sep-17:30 - German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf vs SC Freiburg

1-1

1-2
Sun 29, Sep-19:59 - German Bundesliga
Koln vs Hertha BSC Berlin

0-1

0-4
Sun 29, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs SV Sandhausen

2-0

2-0
Sun 29, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs Holstein Kiel

0-1

0-3
Sun 29, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs Dynamo Dresden

3-1

4-1
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs FF USV Jena Women\'s

3-0

8-1
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
FFC Frankfurt Women\'s vs Koln Women\'s

1-0

1-0
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

1-3

1-5
Sun 29, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs Duisburg Women\'s

1-0

4-0
Sun 29, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Werder Bremen(U19) vs Energie Cottbus (U19)

3-0

7-0
Sun 29, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Kickers Offenbach U19 vs Mainz(U19)

1-0

1-1
Sun 29, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Augsburg(U19)

2-1

3-1
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Rot-Weiss Erfurt vs Chemie Leipzig

0-0

0-0
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Germania Halberstadt vs Viktoria Berlin 1889

0-0

0-1
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs Berliner AK 07

2-1

3-2
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Bischofswerdaer FV 08

2-0

5-0
Sun 29, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs FSV Union Furstenwalde

0-0

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Hannover 96 Am

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs FC Altona 93

0-1

2-2
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Havelse

1-0

1-0
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Heider SV

2-0

5-0
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs SC Freiburg II

1-1

3-2
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs Kickers Offenbach

0-0

0-0
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs FK Pirmasens

2-0

2-2
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs SC Verl

1-2

1-4
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs Bergisch Gladbach 09

4-0

6-0
Sun 29, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Fortuna Koln

1-1

1-1
Sun 29, Sep-13:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs SV Meppen Women\'s


2-3
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Thesprotos

1-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League
Nea Kavala vs Triglia

1-0

4-1
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League
Veria FC vs Diagoras Rodos

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Olympiakos Volos

1-1

2-2
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Football League
Ialysos vs Ierapetra

0-0

0-0
Sun 29, Sep-16:00 - Greece Football League
Egaleo AO Athens vs Kalamata AO

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Greece Super League 1
Xanthi vs Volos NPS

1-0

3-1
Sun 29, Sep-18:15 - Greece Super League 1
Panionios vs Panathinaikos

0-1

0-1
Sun 29, Sep-20:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs PAOK Saloniki

0-1

2-2
Sun 29, Sep-16:00 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Asteras Tripolis

0-0

3-1
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Chania Kissamikos

0-0

0-4
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Smirnis vs Ergotelis

1-0

3-0
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Doxa Dramas vs Giorgos Karaiskakis

0-1

2-3
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Pas Giannina

1-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Platanias FC vs Levadiakos

0-1

3-2
Sun 29, Sep-13:30 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

0-1
Sun 29, Sep-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs AEL Larisa U19

0-2

3-2
Sun 29, Sep-15:00 - Greece U19
Xanthi(U19) vs Volos NFC(U19)

0-0

1-1
Sun 29, Sep-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSyD Mixco

0-0

1-1
Sun 29, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Deportivo Sanarate

1-1

2-1
Sun 29, Sep-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSD Xelaju MC

1-1

1-3
Sun 29, Sep-22:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Puerto de Iztapa

1-1

2-2
Sun 29, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs FC Twente Enschede

2-1

5-1
Sun 29, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Heracles Almelo

0-0

2-0
Sun 29, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs Vitesse Arnhem

0-1

1-2
Sun 29, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Willem II

0-0

2-0
Sun 29, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs PSV Eindhoven

0-1

0-4
Sun 29, Sep-16:30 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs VV Alkmaar Women\'s

3-1

3-3
Sun 29, Sep-02:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Motagua

1-1

2-1
Sun 29, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional
UPNFM vs Honduras Progreso

2-1

3-2
Sun 29, Sep-05:15 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Real Espana

0-0

0-0
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Metro Gallery

0-0

4-0
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin District RSC vs Wing Yee FT

0-0

0-0
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Hoi King SA

0-1

0-4
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Hong Kong FC

1-3

3-4
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
Resources Capital FC vs Eastern District SA

0-0

1-0
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League
North District FC vs Central & Western District RSA

1-0

2-2
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Sparta Rotterdam Mutual FC

2-1

4-1
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Chelsea FC Soccer School (HK)


0-5
Sun 29, Sep-09:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Kowloon City

0-1

1-1
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kwun Tong FA


0-2
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Fu Moon FC


4-4
Sun 29, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Yau Tsim Mong FT


3-1
Sun 29, Sep-13:30 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Wofoo Tai Po

0-2

3-3
Sun 29, Sep-10:30 - HongKong Premier League
Southern District vs Best Union Yuen Long

0-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Vasas

0-1

0-4
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Bekescsaba

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Soroksar

1-1

1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs FC Ajka

0-2

2-4
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Budaorsi SC

0-0

2-0
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szegedi AK vs Dorogi FC

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs ETO Gyori FC

3-1

3-2
Sun 29, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Kazincbarcika

2-0

2-2
Sun 29, Sep-16:00 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

2-1
Sun 29, Sep-18:00 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Kisvarda

0-0

1-0
Sun 29, Sep-15:30 - Indonesia Liga 1
Bali United FC vs Kalteng Putra

2-1

2-1
Sun 29, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Perseru Badak Lampung

0-0

0-0
Sun 29, Sep-12:30 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Madura United FC

1-1

2-2
Sun 29, Sep-15:30 - Iran Cup
Qashqai Shiraz vs Sanat Naft

1-1

1-2
Sun 29, Sep-17:45 - Iran Cup
Saipa vs Damash Gilan FC

1-0

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Iran Cup
Pas Hamedan vs Teraktor Sazi

0-2

1-2
Sun 29, Sep-16:00 - Iran Cup
Nassaji Mazandaran vs Padideh Mashhad

0-0

0-1
Sun 29, Sep-16:00 - Iran Cup
Niroye Zamini vs Navad Urmia

0-0

0-2
Sun 29, Sep-16:50 - Iran Cup
Gol Gohar FC vs Naft Masjed Soleyman FC

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Iraqi League
Al Quwa Al Jawiya vs Al Minaa Basra

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:59 - Ireland - FAI Cup
Sligo Rovers vs Dundalk

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Empoli Youth

0-0

0-0
Sun 29, Sep-12:30 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Sampdoria Youth

3-0

3-0
Sun 29, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Juve Stabia Youth


3-0
Sun 29, Sep-14:30 - Italian Serie A
Napoli vs Brescia

2-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie A
Udinese vs Bologna

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie A
Lecce vs AS Roma

0-0

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie A
Lazio vs Genoa

2-0

4-0
Sun 29, Sep-19:59 - Italian Serie A
Cagliari vs Hellas Verona

1-0

1-1
Sun 29, Sep-22:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Fiorentina

0-1

1-3
Sun 29, Sep-23:00 - Italian Serie B
Livorno vs Salernitana

1-1

2-3
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie B
Chievo vs Pordenone Calcio SSD

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie B
Benevento vs Virtus Entella

1-0

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italian Serie B
Spezia vs Trapani

1-3

2-4
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs US Pergolettese

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1A
Olbia vs Como

1-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1A
US Pianese vs Gozzano

0-0

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A
Arezzo vs Pro Patria

1-1

3-1
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Albinoleffe

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Alessandria

0-1

0-2
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A
Renate AC vs Carrarese

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1A
Giana Erminio vs Pontedera

0-1

1-3
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Triestina

1-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B
Fermana vs Padova

0-0

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B
Ravenna vs Sambenedettese

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B
Gubbio vs FeralpiSalo

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Alto Adige/Sudtirol

0-0

0-2
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B
Modena vs Rimini

2-1

4-2
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B
Cesena vs Imolese

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Vicenza

1-1

1-2
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1B
Arzignano Valchiampo vs Reggio Audace

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C
Urbs Reggina 1914 vs Catania

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C
Cavese vs Avellino

0-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C
Casertana F.C. vs U.S. Catanzaro 1929

2-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Ternana

0-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-0

2-1
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C
FC Rieti vs Paganese Calcio 1926

0-1

1-2
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs Vibonese

1-0

2-2
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C
Rende Calcio 1968 vs S.S.D. Potenza Calcio

0-1

0-1
Sun 29, Sep-19:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Teramo

2-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Este vs Cartigliano

0-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Tamai vs ACD Campodarsego

0-2

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Aprilia vs Turris Neapolis

1-2

2-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Chions

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Sporting Trestina

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Sondrio

0-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Roccella vs Giugliano

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Scandicci vs ASD Grassina

1-0

6-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Gelbison

0-0

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Trastevere Calcio

0-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Recanatese vs San Nicolo Calcio

1-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Crema vs Lentigione

0-2

0-4
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
San Luigi vs AC Belluno

0-1

1-3
Sun 29, Sep-17:00 - Italy Serie D
Pro Calcio Tor Sapienza vs Sassari Torres

0-1

0-3
Sun 29, Sep-07:00 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Booulos Nagano Futsal

2-0

6-0
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Futsal League
Espo Lada Hokkaido Futsal vs voscuore sendai Futsal

2-1

3-3
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Vegalta Sendai Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-1

2-2
Sun 29, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Urawa Reds Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NTV Beleza Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

2-1

3-1
Sun 29, Sep-12:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nagano Parceiro Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s

1-1

1-2
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Bunnys Kyoto Women\'s

0-0

0-1
Sun 29, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Orca Kamogawa FC Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

1-1
Sun 29, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

1-0

1-1
Sun 29, Sep-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Shimizu S-Pulse

0-4

0-6
Sun 29, Sep-09:00 - Japanese J-League Division 1
Matsumoto Yamaga FC vs FC Tokyo

0-0

0-0
Sun 29, Sep-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Ventforet Kofu

0-0

0-1
Sun 29, Sep-11:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs FC Ryukyu

0-0

0-0
Sun 29, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
FC Gifu vs Yokohama FC

0-1

1-1
Sun 29, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs JEF United Ichihara Chiba

0-0

0-0
Sun 29, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Grulla Morioka

1-1

2-1
Sun 29, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Roasso Kumamoto

1-1

2-2
Sun 29, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs FC Tokyo(U23)

0-0

1-0
Sun 29, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Gainare Tottori

2-0

5-0
Sun 29, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs YSCC Yokohama

2-0

2-0
Sun 29, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Giravanz Kitakyushu

1-2

1-3
Sun 29, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
Cerezo Osaka(U23) vs AC Nagano Parceiro

0-1

0-1
Sun 29, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs Okzhetpes

2-1

2-2
Sun 29, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Ordabasy

2-0

4-1
Sun 29, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs Kaisar Kyzylorda

2-0

3-0
Sun 29, Sep-15:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs Taraz

0-1

2-2
Sun 29, Sep-15:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Chemelil Sugar FC

2-0

4-0
Sun 29, Sep-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Kakamega Homeboyz

2-1

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs Wazito FC

0-0

0-2
Sun 29, Sep-09:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Incheon United FC

2-0

2-2
Sun 29, Sep-10:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Sangju Sangmu FC

0-1

1-2
Sun 29, Sep-11:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs Pohang Steelers

0-1

0-1
Sun 29, Sep-14:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs FC Anyang

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Busan I\'Park

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Drita Gjilan

0-1

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Kosova Vushtrri vs KF Prishtina

0-2

0-3
Sun 29, Sep-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Srbica vs Ballkani

0-1

0-1
Sun 29, Sep-20:25 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Al Kuwait SC

0-2

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Valmiera vs FK Ventspils

0-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Jelgava

0-0

3-1
Sun 29, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs Rezekne / BJSS

3-0

5-0
Sun 29, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
Super Nova vs FK Smiltene BJSS


0-3
Sun 29, Sep-17:00 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Shabab Al-Sahel

1-1

3-1
Sun 29, Sep-16:30 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Shabab Al Ghazieh

2-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Lithuania Cup
Banga Gargzdai vs Suduva

0-1

0-4
Sun 29, Sep-20:30 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Union Titus Petange

0-0

2-3
Sun 29, Sep-20:30 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Progres Niederkorn

0-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Hostert

0-0

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs F91 Dudelange

0-5

0-7
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Blue Boys Muhlench

2-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Jeunesse Esch

0-1

2-3
Sun 29, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Racing Union Luxemburg

1-0

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Malaysia Cup
PB Pahang vs Melaka United

1-0

3-1
Sun 29, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Kedah vs PKNP

2-0

4-1
Sun 29, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Selangor FA vs Perak

2-0

3-1
Sun 29, Sep-18:15 - Malta First Division League
St. George\'s vs Pembroke Athleta

0-2

1-3
Sun 29, Sep-20:30 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Qormi F.C.


0-3
Sun 29, Sep-16:00 - Malta First Division League
Vittoriosa Stars vs Mqabba FC

1-0

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Hibernians FC

0-1

1-2
Sun 29, Sep-19:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Balzan FC

0-0

2-0
Sun 29, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Cruz Azul

1-0

2-0
Sun 29, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs FC Juarez

0-0

0-0
Sun 29, Sep-04:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Tigres UANL

0-0

0-2
Sun 29, Sep-06:05 - Mexico Primera Division
Club America vs Chivas Guadalajara

2-0

4-1
Sun 29, Sep-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Santos Laguna

0-0

2-0
Sun 29, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Chimalhuacan vs Real Canamy Tlayacapan

1-1

2-3
Sun 29, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Albinegros de Orizaba vs Cafetaleros de Tapachula B

1-0

1-0
Sun 29, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Atletico Saltillo

0-0

1-0
Sun 29, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison A
Alebrijes de Oaxaca vs Tampico Madero

1-1

2-2
Sun 29, Sep-06:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Zacatepec

2-0

2-2
Sun 29, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Venados FC

0-0

0-1
Sun 29, Sep-16:30 - Moldova Division 2
FC Zaria Balti vs FC Sireti

4-0

5-0
Sun 29, Sep-16:30 - Moldova Division 2
Speranta Drochia vs FC Floresti

2-1

4-3
Sun 29, Sep-16:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Speranta Nisporeni

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Codru Lozova

2-0

3-0
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Mornar

1-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Lovcen Cetinje

0-1

3-1
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Jezero Plav vs Arsenal Tivat

4-0

4-0
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
Otrant vs FK Drezga


2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs Decic Tuzi

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Itihad Z. Khemisset

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs Chabab Rif Hoceima


2-1
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs Wydad Fes


1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs Wydad Temara


1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Club Salmi

0+0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Chabab Ben Guerir


1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Racing Casablanca

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs KAC de Kenitra


3-1
Sun 29, Sep-19:00 - Morocco Super League
RCOZ Oued Zem vs Olympique Club de Khouribga

0-0

0-1
Sun 29, Sep-21:00 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs Renaissance Zmamra

0-0

1-0
Sun 29, Sep-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Real Madriz

0-0

2-0
Sun 29, Sep-05:30 - Nicaragua Primera Division
Las Sabanas vs Juventus Managua

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Akademija Pandev

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Sileks vs Rabotnichki

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Borec Veles

1-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs Bregalnica Stip

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Nardo FK vs Egersunds IK

1-3

2-6
Sun 29, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
FK Vidar vs Stjordals Blink

1-2

1-7
Sun 29, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs Fredrikstad

1-1

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs Sola

1-0

4-1
Sun 29, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Mjolner vs Asker Fotball

0-1

1-4
Sun 29, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Elverum vs Fram Larvik

1-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon
Gjelleraasen IL vs Melbo

0-1

0-3
Sun 29, Sep-19:00 - Norway 3. Divisjon
Lysekloster vs Sogndal Fotball B


4-0
Sun 29, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon
Lokomotiv Oslo vs Norild

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Norway 3. Divisjon
Lyn Oslo FC vs Grei

1-0

3-0
Sun 29, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs Kongsvinger

0-1

1-3
Sun 29, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Sandefjord vs HamKam

0-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Nest-Sotra

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs KFUM Oslo

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Notodden FK vs Jerv

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs Aalesund FK

0-1

2-2
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Lillestrom

0-1

2-1
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Ranheim IL

0-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Odd Grenland

1-2

2-3
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Stabaek

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Kristiansund BK vs FK Haugesund

1-0

2-2
Sun 29, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Tromso IL

2-0

4-0
Sun 29, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Alianza FC (PAN)

0-0

2-1
Sun 29, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Sporting San Miguelito

0-0

0-1
Sun 29, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Club Atletico Chiriqui

1-0

2-0
Sun 29, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2
Ovetense FC vs RI 3 Corrales

0-0

0-0
Sun 29, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs 2 de Mayo

0-0

0-2
Sun 29, Sep-23:30 - Paraguayan Division 2
Guairena vs General Caballero JLM

1-0

3-2
Sun 29, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Trinidense vs Deportivo Caaguazu


4-0
Sun 29, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs 12 de Octubre

0-0

0-0
Sun 29, Sep-02:00 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Club Guarani

0-0

0-1
Sun 29, Sep-04:10 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Sol de America

0-0

0-0
Sun 29, Sep-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Sporting Cristal

0-0

1-1
Sun 29, Sep-02:45 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Alianza Universidad

0-0

0-0
Sun 29, Sep-05:00 - Peru Primera Division
Melgar vs Deportivo Union Comercio

1-0

1-1
Sun 29, Sep-20:30 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Academia Deportiva Cantolao

1-1

1-3
Sun 29, Sep-22:00 - Peru Segunda Division
Alianza Atletico vs Club Deportivo Sport Loreto

1-0

3-0
Sun 29, Sep-12:00 - Philippines UFL Division 1
Philippines Air Force vs Mendiola

0-1

1-4
Sun 29, Sep-14:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Korona Kielce Youth

0-1

0-3
Sun 29, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Arka Gdynia vs Piast Gliwice

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Krakow vs Cracovia Krakow

0-0

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Pogon Szczecin

1-0

2-3
Sun 29, Sep-17:00 - Poland - I liga
Warta Poznan vs Miedz Legnica

0-0

2-1
Sun 29, Sep-19:00 - Poland - I liga
GKS Belchatow vs Wigry Suwalki

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:00 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

0-3
Sun 29, Sep-19:59 - Poland - I liga
Odra Opole vs Zaglebie Sosnowiec

0-1

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Poland - I liga
Chojniczanka Chojnice vs GKS Jastrzebie

1-1

3-1
Sun 29, Sep-19:00 - Poland - II liga
Bytovia Bytow vs Gornik Leczna

2-1

2-1
Sun 29, Sep-15:00 - Poland - II liga
Elana Torun vs Pogon Siedlce

1-1

2-1
Sun 29, Sep-15:05 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Stal Rzeszow

1-1

2-2
Sun 29, Sep-16:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs Olimpia Elblag

1-0

2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Leixoes(U23) vs FC Famalicao(U23)

1-1

2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Palmeiras FC(U17)


6-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs Chaves U17


2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Rio Ave(U17) vs Spg C Braga(U17)


1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Limianos(U17) vs Uniao Nogueirenes U17


1-4
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs FC Famalicao(U17)


1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Padroense(U17) vs Seia FC(U17)


15-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Marialvas(U17) vs Anadia(U17)


1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Regua(U17) vs FC Porto(U17)

1-2

1-4
Sun 29, Sep-12:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Lusitania Lourosa U17

0-0

0-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Academica Coimbra(U17) vs Peniche U17


6-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Leiria(U17) vs CA Fundao U17


2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs Uniao Almeirim(U17)


3-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs Sintrense(U17)

1-0

1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Fatima U17 vs Loures(U17)


2-3
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Belenenses(U17) vs Estrela FC(U17)

1-0

3-0
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Oeiras(U17)


2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Casa Pia AC(U17) vs Cova Piedade(U17)


3-3
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Praia Milfontes(U17) vs Benfica(U17)


1-8
Sun 29, Sep-14:00 - Portugal Cup
Condeixa vs Lusitania

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Portugal Cup
Uniao Santarem vs Farense

1-1

1-2
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Cup
Aguias do Moradal vs SCU Torreense


1-0
Sun 29, Sep-19:45 - Portugal Cup
Vasco da Gama AC vs Cova Piedade

0-2

0-4
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Uniao Leiria vs Real Sport Clube

0-0

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Beira Mar vs Bustelo

2-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sp. Espinho vs CD Nacional

0-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Louletano vs GC Figueirense


1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Gondomar vs Valadares Gaia

0-1

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Assoc.Desportiva Oliveirense vs Felgueiras

0-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Fatima vs Coutada

2-0

4-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Pinhalnovense vs GD Estoril-Praia

0-1

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Leca FC vs UD Oliveirense

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sintrense vs Anadia

0-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Vizela vs Fontinhas

1-0

6-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Portomosense vs Alverca

0-1

0-3
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Aljustrelense vs Casa Pia AC

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Maria da Fonte vs Pedras Salgadas

1-3

1-5
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Mirandela vs G.D. Chaves

0-1

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sanjoanense vs Sp. Ideal


1-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Caldas SC vs Varzim

0-1

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Electrico FC vs FC Arouca

1-3

1-6
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
SC Coimbroes vs GD Prado

1-0

3-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Esperanca Lagos vs Pevidem

0-0

1-3
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Alcochetense vs Leixoes

0-2

0-4
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Benfica Castelo Branco vs Olhanense SC

0-2

3-2
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Pero Pinheiro vs GD Vitoria Sernache

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Amora FC vs S. Joao Ver

0-1

2-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Lusitano FCV vs Academica Coimbra

0-0

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Loures vs Lusitano Evora

0-0

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
CDC Montalegre vs Marinhense


0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Mortagua vs FC Penafiel

0-0

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sao Martinho vs Merelinense

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Coruchense vs Olimpico Montijo


0-4
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Atletico Arcos vs S.C.Praiense

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Moncarapachense vs Sertanense FC

0-0

0-0
Sun 29, Sep-22:45 - Portugal Cup
Agueda vs Oriental Lisboa

2-0

4-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Canelas 2010 vs Anca FC

3-0

4-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sintra Football vs Amarante

0-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Vila Pouca vs CD Mafra

0-1

0-4
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Lusitania Lourosa vs Sporting Covilha

1-0

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Portugal Cup
Penedo Gordo vs Fabril Barreiro

0-1

0-1
Sun 29, Sep-23:00 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs FC Porto

0-1

0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Gil Vicente

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Pacos Ferreira

0-0

1-0
Sun 29, Sep-00:30 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs Belenenses

0-1

3-1
Sun 29, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Sporting Braga

0-1

0-1
Sun 29, Sep-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Sabail

0-0

3-0
Sun 29, Sep-19:45 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Zira FK

0-0

2-0
Sun 29, Sep-18:00 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs FC Steaua Bucuresti

0-1

0-3
Sun 29, Sep-21:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Gaz Metan Medias

2-0

3-0
Sun 29, Sep-12:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Sportul Snagov

0-1

3-1
Sun 29, Sep-13:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs FC Rapid Bucuresti

0-0

0-0
Sun 29, Sep-12:00 - Romania - Liga 3
Corvinul Hunedoara vs FC U Craiova 1948

0-1

2-4
Sun 29, Sep-14:00 - Russia Div 2 East
FC Novosibirsk vs Zenit Irkutsk

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:00 - Russia Div 2 East
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs FC Chita

1-0

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
Inter Cherkessk vs Chernomorets Novorossiysk

1-4

3-5
Sun 29, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Tyumen vs Volga Ulyanovsk

0-1

0-1
Sun 29, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Lada Togliatti vs Zenit Izhevsk

0-3

1-5
Sun 29, Sep-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Lada SOK Dimitrovgrad vs FK Ural-2

0-1

0-1
Sun 29, Sep-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs Akron Togliatti

1-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Russia Div 2 West
Torpedo Vladimir vs FK Murom

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Russia First Division
Avangard Kursk vs FC Armavir

1-1

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs FK Nizhny Novgorod

0-1

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs FC Torpedo Moscow

0-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs FK Chayka Pesch

1-1

3-1
Sun 29, Sep-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Mordovia Saransk

1-1

2-1
Sun 29, Sep-19:00 - Russia First Division
FK Khimki vs Baltika

0-0

0-1
Sun 29, Sep-16:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Spartak Moscow II

2-2

3-2
Sun 29, Sep-11:00 - Russia First Division
Luch Energiya Vladivostok vs Chertanovo Moscow

0-1

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs SKA Khabarovsk

4-3

5-3
Sun 29, Sep-15:00 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs FC Ufa

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:30 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Gazovik Orenburg

0-1

1-2
Sun 29, Sep-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs Arsenal Tula

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:30 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs CSKA Moscow

0-1

0-3
Sun 29, Sep-14:00 - Russia Youth Championship League
PFC Sochi Youth vs Akhmat Grozny Youth

2-0

2-0
Sun 29, Sep-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs Arsenal Tula Youth

0-4

0-4
Sun 29, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SP Tre Fiori

0-1

0-4
Sun 29, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs SP Libertas


1-0
Sun 29, Sep-19:10 - Saudi Arabia Division 1
Al-Thuqbah vs Al-Baten

1-1

2-1
Sun 29, Sep-19:20 - Saudi Arabia Division 1
Al-Shoalah vs Najran

1-2

2-2
Sun 29, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al Mojzel vs Al-Taqdom

0-1

2-3
Sun 29, Sep-19:45 - Saudi Arabia Division 1
Al-Tai vs Al-Nojoom

0-1

2-1
Sun 29, Sep-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Jeddah vs Al Khaleej Club

0-0

1-0
Sun 29, Sep-17:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Stirling University Women\'s

4-0

8-1
Sun 29, Sep-17:30 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

1-0

2-1
Sun 29, Sep-17:30 - Scotland Women\\\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-1

0-2
Sun 29, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Vojvodina

1-1

1-2
Sun 29, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs FK Napredak Krusevac

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs FK Rad Beograd

1-0

2-0
Sun 29, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Indjija

1-0

4-1
Sun 29, Sep-22:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Cukaricki

0-0

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Dinamo Vranje

2-1

4-2
Sun 29, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-0

1-0
Sun 29, Sep-21:00 - Serbia Prva Liga
Novi Pazar vs Kabel Novi Sad

1-1

3-1
Sun 29, Sep-22:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs FK Backa Backa Palanka

1-1

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Sindjelic Belgrad

1-1

2-3
Sun 29, Sep-23:00 - Serie C - Brazil
Nautico (PE) vs Sampaio Correa (MA)

1-1

3-1
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Home United FC

1-0

1-0
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Singapore Warriors

0-2

3-3
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Young Lions

0-0

1-1
Sun 29, Sep-16:15 - Singapore Premier League
DPMM FC vs Hougang United FC

2-0

5-4
Sun 29, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs Spartak Trnava

0-3

1-3
Sun 29, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs MSK Zilina

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs MFK Skalica

0-2

1-4
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

3-2

4-3
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
Ruzomberok B vs FK Puchov

1-0

2-0
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs FK Zeleziarne Podbrezova

2-0

4-1
Sun 29, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
FC STK 1914 Samorin vs Slovan Bratislava B

2-0

3-0
Sun 29, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs ASK Bravo

0-0

3-1
Sun 29, Sep-19:00 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Triglav Kranj

1-0

1-1
Sun 29, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs NK Krka

2-0

3-0
Sun 29, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Nafta vs Jadran Dekani

1-0

5-0
Sun 29, Sep-17:30 - Slovenia 2. Liga
Brda vs NK Radomlje

0-1

0-3
Sun 29, Sep-19:59 - Slovenia 2. Liga
FC Koper vs NK Bilje

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs Richards Bay


0-1
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa First League
Real Kings vs Pretoria University

2-1

3-3
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Bloemfontein Celtic

1-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Polokwane City FC

1-0

2-0
Sun 29, Sep-09:45 - South Asian Championship U18
Bhutan (U18) vs Maldives(U18)

0-0

0-1
Sun 29, Sep-12:45 - South Asian Championship U18
Bangladesh(U18) vs India(U18)

1-1

1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Santa Teresa B Women\'s vs Hispalis Women\'s

5-1

6-1
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Elche Women\'s vs CF Sporting Plaza De Argel Women\'s

0-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CD Femarguin Women\'s vs Alhama CF Women\'s

1-1

2-3
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
UD Levante B Women\'s vs Caceres Women\'s

3-2

3-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Friol Women\'s vs Oviedo Moderno Women\'s

0-2

1-4
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Racing de Santander Women\'s vs FC Barcelona B Women\'s

2-0

3-0
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-1

0-2
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-2

1-2
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

1-0

2-0
Sun 29, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Real Sociedad

1-1

3-2
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Mallorca

0-0

2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Valladolid

0-1

0-2
Sun 29, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Eibar vs Celta Vigo

0-0

2-0
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Levante vs Osasuna

1-0

1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs UD Alzira(U19)

2-2

2-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
CD Numancia De Soria(U19) vs UD Mutilvera(U19)

0-0

0-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Almeria U19 vs Real Betis(U19)


2-0
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Castilleja CF(U19)

1-0

1-0
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs Atletico Madrileno(U19)


1-0
Sun 29, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs CD Mirandes

0-0

1-1
Sun 29, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Tenerife

1-2

1-4
Sun 29, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Cadiz

0-0

1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Sporting de Gijon

0-0

0-0
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Zaragoza

1-1

2-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Rozas vs Marino Luanco

1-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Union Langreo

0-0

0-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ibiza Eivissa vs Racing de Ferrol

0-0

2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico Baleares vs Coruxo FC

2-0

2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Pontevedra

0-0

0-1
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Melilla vs SCR Pena Deportiva

0-2

2-2
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Getafe B vs Las Palmas Atletico

0-1

0-1
Sun 29, Sep-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs CF Salmantino UDS

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Real Sociedad B

0-2

0-5
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs CD Tudelano

2-0

4-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Guijuelo vs Calahorra

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Haro Deportivo

0-0

0-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs Villarreal B

0-0

0-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs AE Prat

1-1

1-1
Sun 29, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs UE Olot

2-1

2-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs CF Badalona

1-0

3-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs UD Levante B

0-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs Sabadell

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs SD Ejea

0-0

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Murcia vs CP Villarrobledo

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Don Benito

0-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Badajoz vs C.D. San Fernando Isleno

1-1

1-2
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Atletico Sanluqueno

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs FC Cartagena

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Talavera de la Reina

0-0

2-0
Sun 29, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Merida AD

0-0

0-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Club Siero

1-1

3-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Real Aviles

1-1

1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs CD Lealtad

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs CD Covadonga

4-0

6-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Llanes


2-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs CD Mosconia


1-0
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Colunga


1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs UD Gijon Industrial

0-1

1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CD Barco

2-2

2-3
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Pontellas

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Compostela

0-1

0-3
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Arosa Sociedad Cultural

0-1

0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Paiosaco

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs CD Choco

0-1

2-3
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Arenteiro

0-0

1-1
Sun 29, Sep-21:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs CF Alondras

1-1

3-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs UD Somozas

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Ourense

2-2

2-3
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs CD Rota

0-2

1-4
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Atletico Antoniano

0-1

0-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Sevilla C

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs Real Betis B

0-1

1-4
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Conil CF

1-1

2-1
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Lucena CF

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Coria Club de Futbol

0-0

1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Xerez Deportivo

0-1

1-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs Arcos CF


0-3
Sun 29, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs Mallorca B


1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs UD Poblense


1-5
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs CD Binissalem

0-1

2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CF Soller


0-1
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Andratx

2-1

3-2
Sun 29, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CD Ferriolense

1-3

1-3
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Tenerife B

0-1

2-2
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Panaderia Pulido

0-0

0-3
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Gran Tarajal

1-0

2-2
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs CD Marino

0-3

0-3
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Mensajero


4-3
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-1

2-3
Sun 29, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs CD Buzanada


4-0
Sun 29, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs UCAM Murcia B


1-3
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs CF El Castillo

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Lorca Deportiva FC

1-0

2-2
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs SFC Minerva

1-1

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs UD Los Garres

0-0

0-0
Sun 29, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs La Hoya Lorca CF


1-2
Sun 29, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Olimpico de Totana

1-0

4-0
Sun 29, Sep-21:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Aguilas FC

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Mazarron CF


4-5
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs Muleno CF

0-0

0-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CP Valdivia

0-0

2-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Miajadas

1-0

3-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Calamonte


2-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Moralo CP

0-1

0-1
Sun 29, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs CD Azuaga

1-0

2-2
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs UD Montijo

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Villanovense vs Cacereno

1-2

1-3
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs RCP Valverdeno

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs UP Plasencia

1-0

2-0
Sun 29, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs Valle de Egues

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Pena Azagresa vs CD Pena Sport

0-1

2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CA Vianes

2-0

4-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Naxara

1-0

3-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CA River Ebro


4-2
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Yague CF

0-1

2-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CP Calasancio

1-0

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs SD Logrones

0-3

0-4
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CD Anguiano


0-2
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Comillas

3-0

5-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Berceo

3-0

4-1
Sun 29, Sep-18:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs CD Sarinena


0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CD Binefar

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs SD Tarazona


1-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs SD Borja

1-1

3-3
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs CD Cuarte Industria


0-1
Sun 29, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Brea

0-0

3-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs CD Robres

0-2

1-6
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs Teruel


0-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs CA Monzon

0-0

0-0
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs Zaragoza B

0-1

2-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CD Madridejos

0-0

2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Pedroneras

2-1

3-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs Villacanas

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs Manchego Ciudad

1-0

2-0
Sun 29, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Albacete B


1-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs UD Almansa

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs La Roda CF

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Guadalajara

0-0

1-0
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

0-0
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs CD Torrijos

0-1

0-1
Sun 29, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs UC Cartes

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs SD Textil Escudo

0-0

3-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs UD Samano

1-1

2-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs CD Barquereno

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Sociedad Deportiva Beasain


1-1
Sun 29, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs CD Ariznabarra

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Real Sociedad C


2-2
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao vs Santutxu

0-0

0-0
Sun 29, Sep-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Portugalete

1-2

1-3
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs UA Horta

1-2

4-4
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs Cerdanyola del Valles

1-0

4-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UE Castelldefels

1-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs CF Reus Deportiu


3-0
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Pobla De Mafumet CF

0-0

0-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs UE Figueres


2-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Santfeliuenc FC

1-0

1-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs UE Vilassar de Mar

0-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs UE Sants


3-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Silla CF

1-1

2-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs UD Beniganim

0-2

1-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Eldense

0-1

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs Jove Espanol

0-2

0-4
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Atletico Saguntino

0-1

1-1
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Rayo Vallecano B

1-0

2-0
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs DAV Santa Ana

0-1

0-2
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Mostoles

0-0

1-0
Sun 29, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Artistico Navalcarnero vs Leganes B

2-0

2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs AD Union Adarve

1-1

1-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CF Trival Valderas

0-1

0-1
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Flat Earth

1-1

1-1
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs CF Pozuelo Alarcon

1-0

2-0
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs RCD Carabanchel

1-0

2-0
Sun 29, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Alcobendas Sport

0-0

0-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Real Burgos

1-1

3-2
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Salmantino II


0-1
Sun 29, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs SD Almazan

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs Gimnastica Segoviana

0-2

0-4
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs Real Avila CF

2-1

4-1
Sun 29, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Atletico Tordesillas

1-0

1-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Torredonjimeno

1-0

2-0
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD El Ejido 2012

0-1

1-1
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Loja CD

1-1

4-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Melilla CD

1-0

3-2
Sun 29, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Motril CF

0-2

1-2
Sun 29, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Antequera CF

0-1

2-2
Sun 29, Sep-19:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Maracena

0-0

0-0
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Real Jaen CF

0-0

0-0
Sun 29, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Poli Almeria

0-0

1-2
Sun 29, Sep-14:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

2-0

4-0
Sun 29, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
AIK Solna Women\'s vs Assi IF Women\'s

1-0

4-0
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

1-1

2-2
Sun 29, Sep-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

2-0

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs Pitea IF Women\'s

0-1

1-1
Sun 29, Sep-18:30 - Sweden Div 1 Norra
Bodens BK vs Nykopings BIS

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Akropolis IF vs Umea FC

1-0

2-1
Sun 29, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Rynninge IK

2-0

3-0
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Carlstad United BK vs Vasalunds IF

0-1

4-3
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Tvaakers IF

2-3

2-3
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Landskrona BoIS vs Torns IF

2-0

3-0
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Ljungskile SK vs IFK Varnamo

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Lidkopings FK vs Savedalens IF

2-1

2-2
Sun 29, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vargarda IK vs Torslanda IK

1-0

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Pitea IF vs IFK Lulea

0-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Sodertalje vs Enskede IK

1-2

2-4
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs AFK Linkoping

2-0

4-0
Sun 29, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Varmbols FC vs Huddinge IF

1-1

4-1
Sun 29, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Assyriska BK vs FC Rosengard

0-0

1-0
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Halmstads vs Varbergs BoIS FC

2-0

3-2
Sun 29, Sep-17:00 - Sweden Superettan
Dalkurd FF vs Trelleborgs FF

1-1

3-2
Sun 29, Sep-19:30 - Sweden Superettan
Vasteras SK FK vs Osters IF

0-0

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
GIF Sundsvall vs IK Sirius FK

0-0

2-1
Sun 29, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs Hacken

0-0

0-0
Sun 29, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Elfsborg vs AIK Solna

0-0

1-1
Sun 29, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Falkenbergs FF vs IFK Norrkoping

0-1

0-2
Sun 29, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
AFC Eskilstuna vs Malmo FF

0-0

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Swiss Super League
Servette vs Zurich

0-1

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Swiss Super League
Basel vs FC Luzern

1-0

3-0
Sun 29, Sep-18:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Neuchatel Xamax

0-1

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Biel-Bienne


0-3
Sun 29, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs SC Goldau


3-2
Sun 29, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Solothurn


4-0
Sun 29, Sep-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs FC Tuggen


1-2
Sun 29, Sep-16:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs Lausanne Sports

0-2

2-2
Sun 29, Sep-18:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs FC Aarau

2-1

5-2
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs PTT Rayong FC

1-0

3-0
Sun 29, Sep-17:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Rayong FC

2-2

2-6
Sun 29, Sep-14:45 - Thai League 2
Air Force Central vs Sisaket FC

0-1

0-2
Sun 29, Sep-15:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Khonkaen FC

2-0

3-1
Sun 29, Sep-15:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Udon Thani

2-0

3-2
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2
BG Pathum United vs Army United FC

1-0

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2
Police Tero vs Ubon UMT United

3-0

5-0
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2
Thai Honda FC vs Ayutthaya United

1-1

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Navy FC

1-0

2-1
Sun 29, Sep-16:00 - Thai League 3
Khonkaen United vs Nakhon Pathom United

1-1

2-1
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs Chebba

0-2

1-2
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs Etoile Metlaoui

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs U.S.Monastir

0-1

0-1
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Stade Africain Menzel Bourguiba vs Croissant Msaken

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs AS Gabes

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs Olympique de Beja


1-0
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs EO Sidi Bouzid

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Tunisia Division 2
Sbikha vs Sporting Ben Arous

1-0

1-0
Sun 29, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Karagumruk vs Akhisar Bld.Geng

1-3

2-3
Sun 29, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Hatayspor vs Eskisehirspor

0-0

1-0
Sun 29, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Giresunspor

2-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Osmanlispor FC

0-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Vestel Manisaspor

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs Aksarayspor

0-0

0-2
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Sultanbeyli vs Artvin Hopaspor

0-1

0-2
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yeni Orduspor vs Kizilcabolukspor

0-0

0-0
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Catalcaspor

1-0

1-0
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Duzcespor vs Tokatspor

1-0

3-1
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Sile Yildizspor

1-2

1-2
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Serik Belediyespor vs Yomraspor

0-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Agri 1970 Spor

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Tepecikspor vs Kemerspor 2003

1-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Belediye Derincespor vs Kocaelispor

0-1

1-2
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fethiyespor vs Payas BS 1975

0-0

0-0
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Cizrespor vs Elazig Belediyespor

2-0

3-0
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kozan Spor FK vs Fatsa Belediyespor

0-0

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nazillispor vs Yeni Altindag BS

3-0

3-1
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Diyarbak?rspor

2-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Darica Genclerbirligi

0-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Osmaniyespor

1-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Karacabey Birlikspor

0-0

0-0
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Batman Petrolspor vs Somaspor

0-0

1-0
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeilyurt Belediyespor vs Pazarspor

0-0

1-2
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kelkit Belediye Hurriyet vs Bayrampasaspor

0-0

1-0
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yimpas Yozgatspor vs Nevsehirspor Genclik

0-1

0-4
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Hacettepe S.K.

2-0

3-0
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Hekimoglu Trabzon

0-1

1-1
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Zonguldak

0-0

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa BB Spor vs Sariyer

1-0

2-0
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Konya Anadolu Selcukluspor

1-1

2-1
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Amedspor vs Sanliurfaspor

0-0

0-0
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Samsunspor

0-0

0-1
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bugsasspor vs Gumushanespor

1-3

3-4
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Pendikspor

0-0

0-2
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Bodrumspor

0-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Tuzlaspor Kulubu vs Kirsehir Belediyespor

0-0

3-0
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Ankara Demirspor

0-0

0-0
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Elazigspor vs Bandirmaspor

0-1

1-1
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Kahramanmaras

1-0

1-0
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Usakspor

1-1

3-2
Sun 29, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Nigde Belediyespor

2-0

2-1
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Karabukspor

4-0

4-0
Sun 29, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Ergene Velimese

2-1

3-1
Sun 29, Sep-15:00 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Kayserispor

1-1

2-1
Sun 29, Sep-17:30 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Genclerbirligi

0-0

2-1
Sun 29, Sep-17:30 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Yeni Malatyaspor

1-0

3-0
Sun 29, Sep-19:59 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Besiktas JK

2-0

4-1
Sun 29, Sep-15:30 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Besiktas JK(U19)

0-1

1-3
Sun 29, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Dnipro-1

1-0

2-0
Sun 29, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Desna Chernihiv

0-2

0-4
Sun 29, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs Zorya

0-1

0-5
Sun 29, Sep-17:00 - Ukraine Druha Liga
PFC Niva Vinnitsia vs Polissya Zhytomyr

0-0

0-0
Sun 29, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs Kremin Kremenchuk

0-0

1-0
Sun 29, Sep-19:00 - Ukraine Persha Liga
Chernomorets Odessa vs FC Inhulets Petrove

0-1

0-3
Sun 29, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs Balkany Zorya

0-1

1-2
Sun 29, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
FC Mynai vs Cherkashchyna-Akademiya

1-1

3-1
Sun 29, Sep-19:59 - Ukraine Persha Liga
Volyn Lutsk vs FC Ahrobiznes Volochysk

0-1

2-1
Sun 29, Sep-19:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Sky Blue FC Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

0-1

1-1
Sun 29, Sep-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s

0-1

2-1
Sun 29, Sep-04:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Chicago Red Stars Women\'s vs Utah Royals Women\'s

1-1

2-1
Sun 29, Sep-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Seattle Reign Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

1-0

2-0
Sun 29, Sep-03:00 - USA USL League One
Chattanooga Red Wolves vs Richmond Kickers

2-0

2-1
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship
North Carolina vs Ottawa Fury

0-1

3-1
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Indy Eleven

2-0

3-0
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship
Charlotte Independence vs Hartford Athletic

0-0

4-0
Sun 29, Sep-03:00 - USL Championship
Louisville City FC vs Tampa Bay Rowdies

1-0

2-2
Sun 29, Sep-03:30 - USL Championship
Loudoun United vs Nashville SC

0-1

0-2
Sun 29, Sep-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Las Vegas Lights FC

0-0

1-3
Sun 29, Sep-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Bethlehem Steel

4-0

5-0
Sun 29, Sep-04:30 - USL Championship
Saint Louis FC vs Atlanta United FC II

0-0

1-1
Sun 29, Sep-04:30 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Orange County SC

0-0

2-0
Sun 29, Sep-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Fresno FC

1-0

2-1
Sun 29, Sep-05:00 - USL Championship
Reno 1868 vs Real Monarchs SLC

1-1

1-2
Sun 29, Sep-05:30 - USL Championship
New Mexico United vs Phoenix Rising FC

1-0

2-2
Sun 29, Sep-06:00 - USL Championship
Tacoma Defiance vs Tulsa Roughnecks

0-0

1-1
Sun 29, Sep-06:00 - USL Championship
Los Angeles Galaxy II vs OKC Energy FC

2-1

5-1
Sun 29, Sep-07:05 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs El Paso Locomotive

1-0

1-2
Sun 29, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Trujillanos FC

0-2

2-3
Sun 29, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Academia Puerto Cabello

0-0

0-0
Sun 29, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Caracas SC vs Zulia FC

1-1

2-5
Sun 29, Sep-19:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Deportivo Tachira

0-1

0-1
Sun 29, Sep-01:00 - Venezuela Primera Division
LALA FC vs Aragua FC

0-0

0-1
Sun 29, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Petare vs Yaracuy FC

0-0

2-1
Sun 29, Sep-17:30 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Penybont FC

1-0

3-1
Sun 29, Sep-00:00 - West African Football Union Cup
Burkina Faso vs Mauritania

0-0

1-1
Sun 29, Sep-21:00 - West African Football Union Cup
Nigeria vs Togo

1-2

1-2
Sun 29, Sep-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Northern Redbacks women\'s vs Balcatta Women\'s

1-0

1-0
Sun 29, Sep-18:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs Arna-Bjornar Women\'s

2-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Klepp IL Women\'s vs Trondheims Orn Women\'s

2-1

2-3
Sun 29, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Roa Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

0-0

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Highlanders FC

0-1

0-1
Sun 29, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Telone FC

1-0

2-0
Sun 29, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Manica Diamonds


1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.