Football Results for Sat 25, May 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 25, May 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 25, May-20:05 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Colegiales vs San Telmo

0-1

0-1
Sat 25, May-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Real Pilar

0-0

0-0
Sat 25, May-22:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Liniers

0-0

0-2
Sat 25, May-23:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Sarmiento vs Independiente Rivadavia

0-0

2-0
Sat 25, May-17:00 - Armenia Division 2
Banants B vs Ararat-Armenia B

0-0

2-1
Sat 25, May-17:00 - Armenia Division 2
Pyunik B vs Banants C

2-0

2-1
Sat 25, May-17:00 - Armenia Premier League
Gandzasar Kapan vs Lori Vanadzor

0-1

1-1
Sat 25, May-10:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs AC Carina

1-1

2-2
Sat 25, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Bayside United FC vs Brisbane Knights

2-1

3-4
Sat 25, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Acacia Ridge vs Caboolture FC

2-0

2-1
Sat 25, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Toowong vs The Gap BPL

0-2

4-4
Sat 25, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Tuggeranong United vs Belconnen United

0-0

3-0
Sat 25, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Gungahlin United vs Riverina Rhinos

1-0

5-1
Sat 25, May-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Burleigh Heads vs Logan Lightning

0-2

2-3
Sat 25, May-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Sydney Olympic

2-0

3-0
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers

1-3

2-4
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Hakoah Sydney City East

1-0

1-0
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs Blacktown City

0-2

1-4
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Bankstown Berries vs Rydalmere Lions

1-1

3-1
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Macarthur Rams vs Hills Brumbies

1-1

1-3
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs North Shore Mariners

0-2

0-3
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs St George Saints

0-1

0-2
Sat 25, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Western Sydney Wanderers AM vs Mounties Wanderers

1-1

1-2
Sat 25, May-10:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Sydney Olympic(U20)

1-0

1-0
Sat 25, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

1-0

1-1
Sat 25, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Sydney FC(U20) vs Hakoah Sydney City East U20

1-0

2-1
Sat 25, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Blacktown City(U20)

0-1

2-2
Sat 25, May-08:00 - Australia Victorian Division 1
Melbourne Victory FC Am vs Box Hill United SC

1-1

2-2
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland Zebras vs Goulburn Valley Suns

1-0

1-1
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Springvale White Eagles vs Moreland City

0-0

0-5
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Eastern Lions SC

0-0

1-1
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Melbourne City Youth

1-0

2-1
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Brunswick City vs FC Bulleen Lions

0-0

0-1
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Murray United FC vs Whittlesea Ranges FC

1-0

2-3
Sat 25, May-09:15 - Australia Victorian Division 1
Northcote City vs Werribee City FC

1-1

1-1
Sat 25, May-10:00 - Australia Victorian Division 1
Manningham United Blues vs Ballarat Red Devils

3-0

5-0
Sat 25, May-11:30 - Australia Victorian Division 1
Geelong Sc vs Langwarrin

0-0

1-2
Sat 25, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Green Gully Cavaliers vs Altona Magic

1-0

2-4
Sat 25, May-09:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Dandenong City SC

0-0

0-0
Sat 25, May-11:30 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Dandenong Thunder

2-0

3-0
Sat 25, May-13:45 - Australia Victorian Premier League U20
Hume City U20 vs Dandenong Thunder U20

0-0

5-1
Sat 25, May-06:30 - Australia Victorian Premier League U20
Avondale FC(U20) vs Dandenong City SC U20

0-0

1-0
Sat 25, May-07:00 - Australia Victorian Premier League U20
Green Gully Cavaliers U20 vs Altona Magic U20

1-0

1-0
Sat 25, May-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Box Hill Women\'s vs Calder United SC Women\'s

2-0

3-1
Sat 25, May-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
South Melbourne Women\'s vs Senior NTC Women\'s


8-3
Sat 25, May-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs Southern United Women\'s

2-0

5-0
Sat 25, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Rheindorf Altach

0-0

1-2
Sat 25, May-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Wacker Innsbruck vs Mattersburg

2-0

4-0
Sat 25, May-19:00 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs FC Trenkwalder Admira

1-0

3-1
Sat 25, May-18:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

1-3

3-4
Sat 25, May-18:30 - Austrian Regionalliga East
St.Polten Amateure vs SC/ESV Parndorf

1-0

2-2
Sat 25, May-20:30 - Austrian Regionalliga Mitte
Grazer AK vs Wolfsberger AC Amateure

0-0

1-1
Sat 25, May-18:30 - Austrian Regionalliga West
SV Wals-Grunau vs Kitzbuhel

0-0

1-1
Sat 25, May-19:00 - Austrian Regionalliga West
Rheindorf Altach B vs TSV St. Johann

0-1

0-1
Sat 25, May-16:00 - Austrian Regionalliga West
SVG Reichenau vs USK Anif

2-1

3-1
Sat 25, May-19:00 - Austrian Regionalliga West
Langenegg vs FC Pinzgau Saalfelden

1-2

2-4
Sat 25, May-19:59 - Austrian Regionalliga West
SV Seekirchen vs FC Dornbirn

1-1

1-1
Sat 25, May-18:00 - Austrian Regionalliga West
SV Grodig vs VfB Hohenems

0-0

0-2
Sat 25, May-18:30 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Krumkachy

2-1

3-1
Sat 25, May-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Smolevichi vs Sputnik

1-1

1-2
Sat 25, May-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs FK Lida

0-0

0-1
Sat 25, May-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Granit Mikashevichi vs Volna Pinsk

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs FC Belshina Babruisk

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Smorgon FC

2-0

5-0
Sat 25, May-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Khimik Svetlogorsk vs FK Orsha

0-1

2-1
Sat 25, May-19:15 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs Torpedo Minsk

1-0

2-0
Sat 25, May-21:45 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Neman Grodno

2-0

6-1
Sat 25, May-17:15 - Belarus Premier League
FC Minsk vs FC Gorodeya

0-1

0-3
Sat 25, May-15:15 - Belarus Women\\\'s Premier League
Fk BOTSOR Brest Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s

0-6

0-6
Sat 25, May-22:00 - Belgian First Amateur Division
KMSK Deinze vs Lierse Kempenzonen

1-0

2-3
Sat 25, May-22:00 - Belgian First Amateur Division
Excelsior Virton vs Thes Sport Tessenderlo


2-2
Sat 25, May-19:59 - Belgian First Amateur Division
Olympia Wijgmaal vs KSK Ronse

0-1

1-2
Sat 25, May-19:59 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Oudenaarde

3-0

6-1
Sat 25, May-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Royal Pari

1-0

3-1
Sat 25, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Celik vs NK Siroki Brijeg

1-1

1-1
Sat 25, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Sloboda Tuzla

0-0

1-0
Sat 25, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs FK Sarajevo

0-1

0-2
Sat 25, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs FK Krupa

1-0

3-1
Sat 25, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Zvijezda 09 Brgule vs Zrinjski Mostar

0-0

0-0
Sat 25, May-19:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-3

0-3
Sat 25, May-02:15 - Brasileiro Serie B
CRB (AL) vs Vila Nova (GO)

1-0

1-1
Sat 25, May-04:30 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs Londrina (PR)

1-0

3-2
Sat 25, May-23:30 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Parana

1-2

4-2
Sat 25, May-23:30 - Brasileiro Serie B
Sao Bento vs Oeste SP

0-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Brasileiro Serie B
Coritiba (PR) vs Cuiaba (MT)

1-0

2-1
Sat 25, May-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Botafogo RJ U20 vs CR Flamengo (RJ) U20

0-1

0-2
Sat 25, May-03:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Marilia SP(U23) vs Vocem SP(U23)

0-0

2-1
Sat 25, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Amparo SP U23 vs Joseense SP(U23)

1-1

2-2
Sat 25, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Itapirense SP U23 vs Jaguariuna SP(U23)


1-1
Sat 25, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Mauaense SP(U23) vs Guarulhos SP(U23)

0-0

0-0
Sat 25, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Manthiqueira/SP(U23) vs Paulista SP(U23)

0-2

0-4
Sat 25, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Matonense SP(U23) vs Inter Bebedouro SP U23

1-0

1-2
Sat 25, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Rio Branco (SP)(U23) vs UA Barbarense/SP(U23)

1-0

1-1
Sat 25, May-22:00 - Brazil Carioca 2
Friburguense (RJ) vs Duque de Caxias

0-0

0-0
Sat 25, May-22:00 - Brazil Carioca 2
Tigres Brasil vs Campos RJ

0-0

0-1
Sat 25, May-22:00 - Brazil Carioca 2
Angra Dos Reis RJ vs Audax Rio RJ

1-1

1-2
Sat 25, May-22:00 - Brazil Carioca 2
Sampaio Correa (RJ) vs Goytacaz RJ

0-0

0-0
Sat 25, May-22:00 - Brazil Carioca 2
Sao Goncalo EC RJ vs Artsul RJ

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Brazil Carioca 2
Goncalense/RJ vs Olaria RJ

1-1

1-1
Sat 25, May-18:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Sao Paulo Women\'s vs Palmeiras SP Women\'s

2-1

2-1
Sat 25, May-02:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs Esperance Sportive de Tunis

0-1

1-1
Sat 25, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Feutcheu FC

2-0

2-0
Sat 25, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Palmeiras

0-0

0-1
Sat 25, May-02:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Coquimbo Unido

0-0

4-1
Sat 25, May-04:30 - Chile Primera Division
Everton CD vs Huachipato FC

0-0

0-0
Sat 25, May-22:45 - Chile Primera Division
CSD Antofagasta vs Union La Calera

0-1

1-1
Sat 25, May-23:00 - Chile Tercera Division
AC Colina vs Deportes Recoleta

0-4

0-4
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Shanghai Shenxin vs Xinjiang Tianshan Leopard

0-1

0-1
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Guizhou Hengfeng F.C. vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC

0-0

0-0
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Zhejiang Greentown

1-1

2-2
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 1
Guangdong Southern Tigers vs Shijiazhuang Ever Bright FC

0-0

1-1
Sat 25, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Sichuan Annapurna

1-0

1-0
Sat 25, May-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Heilongjiang Lava Spring vs Liaoning Whowin

2-0

2-0
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiteng FC vs Lhasa Urban Construction Investment F.C.

1-0

2-0
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Suzhou Dongwu vs Yunnan Kunglu FC

1-0

2-0
Sat 25, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Fujian Tianxin vs Guangxi Baoyun FC

1-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Liansheng FC vs Zhejiang Yiwu

2-0

3-1
Sat 25, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Jonoon vs Yanbian Beiguo

2-1

3-1
Sat 25, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Ningxia Fiery Phoenix FC vs Hebei Elite F.C.

1-2

2-3
Sat 25, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C. vs Jiangsu Yancheng

0-0

1-1
Sat 25, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Sichuan Jiuniu vs Wuhan Three Towns FC

1-0

2-1
Sat 25, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenzhen Pengcheng vs Chengdu Better City FC

0-0

0-2
Sat 25, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Taizhou Yuanda FC vs Xi\'an Daxing Chongde

4-0

7-0
Sat 25, May-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Jilin Baijia FC vs Zibo Cuju F.C.

0-1

0-2
Sat 25, May-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Shenyang Urban vs Dalian Chanjoy

1-0

3-1
Sat 25, May-12:30 - Chinese Football League Divison 2
Hubei Chufeng Heli F.C. vs Nanjing Shaye FC

1-0

1-0
Sat 25, May-11:30 - Chinese Super League
Beijing Renhe vs Tianjin Teda

1-0

2-1
Sat 25, May-15:35 - Chinese Super League
Wuhan Zall vs Tianjin TianHai

1-0

2-1
Sat 25, May-15:35 - Chinese Super League
Hebei China Fortune vs Jiangsu Suning FC

3-2

3-2
Sat 25, May-18:15 - Club Friendly
FC Kaiserslautern vs VfR Wormatia Worms

0-1

2-1
Sat 25, May-18:15 - Club Friendly
VfB Lubeck vs SC Weiche Flensburg 08

0-0

1-0
Sat 25, May-18:15 - Club Friendly
TSV Alemannia Aachen vs Fortuna Koln

1-1

3-1
Sat 25, May-18:15 - Club Friendly
SV Elversberg vs Saarbrucken

1-2

1-2
Sat 25, May-18:15 - Club Friendly
Wuppertaler SV vs KFC Uerdingen 05

1-1

1-2
Sat 25, May-18:15 - Club Friendly
Germania Halberstadt vs Hallescher FC


0-2
Sat 25, May-04:00 - Club Friendly
Forward Madison vs Hertha BSC Berlin

0-2

0-4
Sat 25, May-08:00 - Club Friendly
University of Tasmania vs Devonport City Striker

0-1

1-2
Sat 25, May-06:45 - Club Friendly
Northcote City(U20) vs Werribee City U20

0-0

0-0
Sat 25, May-07:00 - Club Friendly
Springvale White Eagles(U20) vs Moreland City U20

0-2

0-3
Sat 25, May-16:15 - Club Friendly
Chemnitzer vs FSV Zwickau

1-0

2-0
Sat 25, May-16:15 - Club Friendly
Viktoria Aschaffenburg vs Wurzburger Kickers

0-1

0-3
Sat 25, May-16:15 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs Energie Cottbus

0-0

0-1
Sat 25, May-16:15 - Club Friendly
SV Rodinghausen vs SC Wiedenbruck

1-0

2-1
Sat 25, May-22:30 - Club Friendly
Portuguesa Londrinense PR(U19) vs Londrina (PR) U19

0-1

0-2
Sat 25, May-11:00 - Club Friendly
Gwelup Croatia SC vs Ashfield SC

1-1

2-2
Sat 25, May-12:30 - Club Friendly
Tennis Borussia Berlin vs Viktoria Berlin 1889

0-0

0-1
Sat 25, May-12:30 - Club Friendly
FC Oberneuland vs Bremer SV

1-0

1-0
Sat 25, May-12:30 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs Tus Dassendorf

1-0

1-2
Sat 25, May-23:10 - Club Friendly
Buffalo(USA) vs St. Pauli

0-1

0-2
Sat 25, May-13:00 - Club Friendly
Shan United vs Rakhine United

2-0

4-0
Sat 25, May-13:00 - Club Friendly
TP Ho Chi Minh B Woman\'s vs TNG Women\'s

1-0

1-1
Sat 25, May-18:30 - COSAFA Cup
Eswatini vs Mauritius

1-1

2-2
Sat 25, May-22:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs NK Rijeka

0-0

1-1
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Medjimurje vs Zadar

1-0

4-1
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
HNK Sibenik vs Dinamo Zagreb B

2-1

2-2
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Hrvatski Dragovoljac vs NK Osijek B

0-1

0-1
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Lucko vs Hajduk Split B

0-1

0-2
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs Kustosija

2-0

2-0
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Radnik Sesvete vs NK Varteks Varazdin

0-1

1-1
Sat 25, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Dugopolje

0-0

1-0
Sat 25, May-12:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

0-1

0-3
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs FK MAS Taborsko

0-0

1-0
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs Brno

1-3

1-6
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Vitkovice vs Pardubice

0-0

1-0
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs 1. SC Znojmo

3-1

7-1
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Ceske Budejovice

0-2

2-3
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FK Banik Sokolov vs Usti nad Labem

0-2

1-5
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Prostejov

0-1

0-1
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic 2. Liga
Chrudim vs Viktoria Zizkov

1-2

1-2
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Dobrovice vs Jiskra Domazlice

2-0

3-2
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
Slovan Velvary vs Benesov

1-1

2-1
Sat 25, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Jiskra Usti nad Orlici

1-0

2-0
Sat 25, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
FC Pisek vs Sokol Zivanice

1-0

3-1
Sat 25, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Prevysov vs FK Loko Vltavin

0-2

2-4
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs MFK Karvina

1-0

2-0
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs Dukla Praha

1-1

3-2
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Opava

0-0

1-1
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Odra Petrkovice

2-0

2-0
Sat 25, May-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Valasske Mezirici vs Lisen

0-1

0-4
Sat 25, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Hodonin Sardice

0-1

0-2
Sat 25, May-15:00 - Czech Republic U19 League
Synot Slovacko(U19) vs Dukla Praha (U19)

1-2

1-2
Sat 25, May-15:00 - Czech Republic U19 League
MFK Karvina(U19) vs Vysocina Jihlava(U19)

1-0

1-1
Sat 25, May-16:00 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Zlin(U19)

0-0

1-0
Sat 25, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Pribram U19

0-1

3-2
Sat 25, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs Pardubice(U19)

2-1

2-1
Sat 25, May-15:30 - Czech Republic U21 League
FC Viktoria Plzen(U21) vs SK Sigma Olomouc(U21)

0-2

1-4
Sat 25, May-17:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Sparta Praha Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-1

1-1
Sat 25, May-19:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Esbjerg FB

1-2

1-2
Sat 25, May-19:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs FC Nordsjaelland

0-1

1-3
Sat 25, May-19:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Brondby

0-1

0-2
Sat 25, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Viborg vs Fremad Amager

2-0

4-0
Sat 25, May-15:45 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs FC Roskilde

0-0

3-1
Sat 25, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs Nykobing FC

1-0

2-0
Sat 25, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Hvidovre IF

2-0

2-2
Sat 25, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Thisted FC

1-0

1-1
Sat 25, May-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Helsingor vs Lyngby

1-0

1-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
FC Aarhus Fremad vs Ringkobing

0-2

1-3
Sat 25, May-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Vanlose IF vs Middelfart

0-1

1-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Hillerod Fodbold vs Dalum

2-0

2-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Tarup Paarup IF vs Odder IGF

0-2

1-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Vejgaard BK vs B 73 Slagelse

1-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
BK Frem vs Marienlyst

0-1

1-2
Sat 25, May-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
FC Sydvest vs Kjellerup IF

1-2

1-2
Sat 25, May-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Jammerbugt vs HIK

2-1

2-2
Sat 25, May-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Bronshoj vs B93 Copenhagen

0-1

0-2
Sat 25, May-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
Kolding IF vs Brabrand IF

0-1

0-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark Woman\\\'s League
Odense Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

1-0

3-0
Sat 25, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Vildbjerg SF Women\'s vs Farum BK Women\'s

1-2

2-3
Sat 25, May-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs Varde_IF Women\'s

1-1

1-1
Sat 25, May-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

1-1

3-3
Sat 25, May-15:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs FC Kobenhavn(U17)

1-1

2-1
Sat 25, May-17:15 - Denmark Youth U17
Brondby(U17) vs Midtjylland(U17)

2-2

3-5
Sat 25, May-17:15 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Silkeborg IF(U17)

0-0

0-1
Sat 25, May-17:30 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Nordsjaelland (U17)

1-4

1-6
Sat 25, May-14:00 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Odense BK U19

1-0

2-1
Sat 25, May-14:30 - Denmark Youth U19
Sonderjyske(U19) vs Aarhus AGF(U19)

0-1

0-3
Sat 25, May-15:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Silkeborg IF(U19)

0-0

0-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Midtjylland(U19)


1-2
Sat 25, May-15:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs FC Kobenhavn(U19)


2-0
Sat 25, May-15:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Nordsjaelland (U19)

0-3

0-4
Sat 25, May-21:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Gualaceo SC vs L.D.U.Portoviejo

0-0

0-0
Sat 25, May-02:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs America de Quito

0-0

1-0
Sat 25, May-04:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Olmedo Riobamba

2-0

2-0
Sat 25, May-18:00 - England League Two
Newport County vs Tranmere Rovers

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Estonia Cup
Trans Narva vs Nomme Kalju

1-1

1-1
Sat 25, May-14:00 - Estonia Esi Liiga
Tallinna JK Legion vs Tartu JK Welco

1-0

2-1
Sat 25, May-14:00 - Estonia Esi Liiga
JK Tallinna Kalev II vs Rakvere JK Tarvas

1-3

1-6
Sat 25, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Paide Linnameeskond B vs Viimsi MRJK

0-1

2-2
Sat 25, May-14:00 - Estonia Women\\\'s Cup
Parnu JK Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-1

0-4
Sat 25, May-22:30 - FIFA World Youth Championship
Argentina(U20) vs South Africa(U20)

1-1

5-2
Sat 25, May-19:59 - FIFA World Youth Championship
Panama(U20) vs Mali(U20)

0-1

1-1
Sat 25, May-19:59 - FIFA World Youth Championship
France(U20) vs Saudi Arabia(U20)

1-0

2-0
Sat 25, May-17:30 - FIFA World Youth Championship
Portugal(U20) vs Korea Republic(U20)

1-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
Turun Weikot Women\'s(TuWe) vs Hertta Women\'s

4-0

5-2
Sat 25, May-16:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
HPS Helsinki Women\'s vs HauPa Women\'s

2-0

6-0
Sat 25, May-16:00 - Finland Women\\\'s Premier League
ONS Women\'s vs Idrottsklubben Myran Women\'s

0-2

0-2
Sat 25, May-19:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Aland Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

1-1

1-1
Sat 25, May-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Honka Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

2-0

2-0
Sat 25, May-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TiPS Women\'s vs KuPS Women\'s

1-1

1-2
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Viikingit vs Lahden Reipas

0-0

2-2
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JIPPO vs MP Mikkeli

0-0

0-0
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
MiPK Mikkeli vs JaPS

2-1

4-1
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Vantaan Jalkapalloseura vs PEPO

0-1

2-3
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Espoo vs Honka Akatemia

1-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs EPS Espoo

1-2

1-2
Sat 25, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
SC KuFu-98 vs VIFK Vaasa

1-0

3-0
Sat 25, May-14:00 - Finland Junior League
FC Espoo Youth vs KaaPo Kaarina Youth

1-1

1-2
Sat 25, May-14:00 - Finland Junior League
Abo IFK Am vs Lohjan Pallo Youth

1-2

2-6
Sat 25, May-15:00 - Finland Junior League
SJK Akatemia Am vs VJS Vantaa Youth

0-2

1-2
Sat 25, May-18:00 - Finland Veikkausliga
RoPS Rovaniemi vs SJK Seinajoki

0-1

1-1
Sat 25, May-18:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs Inter Turku

1-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Finland Ykkonen
Jaro vs FC Haka

1-1

1-3
Sat 25, May-18:00 - Finland Ykkonen
AC Oulu vs TPS Turku

0-1

0-1
Sat 25, May-18:00 - Finland Ykkonen
MuSa vs Mypa

1-1

1-2
Sat 25, May-18:00 - Finland Ykkonen
AC Kajaani vs KTP Kotka

1-1

1-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Toulon vs Monts d\'Or Azergues

1-0

3-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Saint-Priest vs Monaco B

0-0

0-4
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Martigues vs Annecy

0-1

1-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Frejus Saint-Raphael vs Marseille Endoume

0-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Lyonnais B vs Jura Sud Foot

1-2

2-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
GS Consolat Marseille vs Pontarlier

2-0

4-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Olymplque de Marseille B vs OGC Nice B

2-0

3-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Grasse vs Hyeres

0-0

0-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Sete FC vs Andrezieux

0-1

1-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Les Herbiers vs Stade Bordelais

0-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Colomiers vs Romorantin


1-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
St Pryve St Hilaire vs Trelissac

2-0

2-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Saint-Etienne B vs Mont-de-Marsan

0-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Bordeaux B vs Yzeure AS

0-0

1-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
FC Bergerac vs Nimes B

1-0

4-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Blois F.41

1-0

2-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Saint Malo vs Le Havre B

0-1

2-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Vannes OC vs Bastia CA


1-4
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Poissy AS vs Lorient B

1-0

1-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
FC Chartres vs Vitre

1-0

3-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
AS Furiani Agliani vs Granville

3-2

6-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
FC Nantes B vs Mantois

0-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Boulogne-Billancourt vs Oissel

0-0

0-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Stade Briochin vs Paris Saint Germain B

0-0

2-0
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
CS Sedan Ardennes vs Belfort ASM FC

3-1

4-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Haguenau vs Bobigny A.C.

0-1

0-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Feignies vs SC Schiltigheim

0-1

0-3
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Lens B vs Sainte Genevieve Sports

1-2

3-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Lille B vs Creteil

3-0

4-1
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Fleury Merogis U.S. vs Arras

3-2

5-4
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Iris Club de Croix vs Stade Reims II

0-1

0-2
Sat 25, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
ST Maur Lusitanos vs Epinal

0-0

2-0
Sat 25, May-13:00 - Friendly Internationals
Czech Republic Women\'s(U16) vs Ireland Women\'s(U16)

0-2

1-4
Sat 25, May-15:00 - Friendly Internationals
China(U18) vs New Zealand(U17)

0-1

0-2
Sat 25, May-18:00 - Friendly Internationals
France Women\'s vs Thailand Women\'s

0-0

3-0
Sat 25, May-16:00 - Friendly Internationals
England Women\'s vs Denmark Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, May-11:00 - Friendly Internationals
Korea Republic(U18) vs Thailand(U19)

2-0

2-1
Sat 25, May-19:30 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Pesarofano Futsal

1-0

7-2
Sat 25, May-15:15 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-0

1-1
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Dynamo Dresden(U17)

1-0

2-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Borgfeld(U17)

0-0

2-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Energie Cottbus(U17)

0-0

0-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Werder Bremen(U17)

1-0

3-3
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Chemnitzer(U17) vs Tennis Borussia Berlin(U17)

1-0

1-1
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Bayern Munich(U17) vs FC Ingolstadt(U17)

1-1

4-2
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Hoffenheim(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

0-0

2-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Karlsruher SC (U17)

2-0

3-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs Augsburg(U17)

1-0

1-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs 1. FC Heidenheim(U17)

0-1

0-1
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Stuttgarter Kickers(U17) vs SSV Ulm (U17)

2-0

3-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs MSV Duisburg(U17)

2-0

3-0
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Preuben Munster(U17)

0-1

2-1
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

5-0

6-1
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)

0-1

1-2
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs FC Hennef 05(U17)

2-0

3-3
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Schalke 04 (U17)

1-2

3-4
Sat 25, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SG Unterrath(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

0-1

0-4
Sat 25, May-22:00 - Germany Cup
RB Leipzig vs Bayern Munich

0-1

0-3
Sat 25, May-16:00 - Germany OberLiga
CfR Pforzheim vs Reutlingen

1-0

1-1
Sat 25, May-12:00 - HKFA Lanwa International Fa Cup
Kitchee vs Southern District

0-0

2-0
Sat 25, May-20:30 - Holland Jupiler League
RKC Waalwijk vs Go Ahead Eagles

0-0

0-0
Sat 25, May-22:45 - Holland Jupiler League
Sparta Rotterdam vs De Graafschap

1-0

1-2
Sat 25, May-15:00 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs SV De Treffers

0-1

1-2
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs AFC Amsterdam

0-0

2-1
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Vitesse Arnhem Am.

1-1

3-4
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Spakenburg

0-0

1-1
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Rijnsburgse Boys

4-0

6-5
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Almere City AM vs BVV Barendrecht

3-0

8-0
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
VV Sint Bavo vs FC Lienden

4-0

6-2
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Kozakken Boys

0-0

4-2
Sat 25, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs VV Katwijk

1-0

4-0
Sat 25, May-21:30 - Hungary Cup
Budapest Honved vs MOL Vidi FC

1-0

1-2
Sat 25, May-14:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Diosgyor VTK(U19)

1-1

3-1
Sat 25, May-15:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Debreceni VSC (U19)

0-0

1-0
Sat 25, May-12:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Gyori ETO FC U19

0-0

1-1
Sat 25, May-17:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

0-0

0-1
Sat 25, May-19:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

2-1

2-2
Sat 25, May-19:59 - Iceland Division 1
Magni Grenivik vs Fram Reykjavik

1-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Iceland Division 2
Vestri vs Throttur Vogur

0-0

0-2
Sat 25, May-18:30 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs IR Reykjavik

1-0

2-0
Sat 25, May-18:00 - Iceland Division 2
Kari Akranes vs Fjardabyggd

0-3

1-4
Sat 25, May-19:59 - Iceland Division 3
Sindri vs Augnablik

0-0

0-0
Sat 25, May-20:30 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs IBV Vestmannaeyjar

0-0

2-0
Sat 25, May-22:00 - Iceland Premier Division
Vikingur Reykjavik vs KR Reykjavik

0-1

0-1
Sat 25, May-19:59 - Iceland Premier Division
HK Kopavogs vs Grindavik

0-0

0-0
Sat 25, May-17:30 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Semen Padang

0-1

1-1
Sat 25, May-17:00 - Iraqi League
Al Semawah vs Al Zawraa

0-0

0-0
Sat 25, May-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Athlone

2-1

3-1
Sat 25, May-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Maccabi Haifa

0-1

1-2
Sat 25, May-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Tel Aviv

0-2

0-4
Sat 25, May-21:00 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Hadera

1-0

1-2
Sat 25, May-11:30 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Katamon Jerusalem U19

0-0

0-0
Sat 25, May-13:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Palermo Youth

0-1

0-1
Sat 25, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Napoli Youth

3-0

4-0
Sat 25, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Udinese Youth vs Roma Youth

1-0

1-3
Sat 25, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Atalanta Youth

1-1

2-4
Sat 25, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Chievo Youth

2-1

6-1
Sat 25, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs AC Milan Youth

0-1

1-1
Sat 25, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Torino Youth

0-0

2-2
Sat 25, May-17:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Genoa Youth

1-0

2-0
Sat 25, May-22:30 - Italian Serie A
Bologna vs Napoli

2-0

3-2
Sat 25, May-19:59 - Italian Serie A
Frosinone vs Chievo

0-0

0-0
Sat 25, May-23:00 - Italian Serie B
Benevento vs Cittadella

0-2

0-3
Sat 25, May-16:30 - Italy C Play-Off & Out
Cuneo vs Lucchese

0-0

0-1
Sat 25, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
Pordenone Calcio SSD vs Juve Stabia

1-0

3-0
Sat 25, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Paganese Calcio 1926

4-1

4-3
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
ThespaKusatsu Gunma vs Tokyo International University

0-0

0-0
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Honda Lock SC vs FC Tokushima

3-0

5-1
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
MIO Biwako Shiga vs Osaka FC

0-0

0-2
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Arterivo Wakayama vs Lixil Saga

1-0

3-0
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Bandits Iwaki vs Sendai University

1-0

2-3
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Toin University Of Yokohama vs Yamagata University

3-0

8-0
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Matsue City FC vs Kamatamare Sanuki

2-1

2-2
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Tochigi City vs Vanraure Hachinohe FC

0-1

0-2
Sat 25, May-08:00 - Japan Emperor Cup
Fukui United vs Honda FC

2-0

2-4
Sat 25, May-14:30 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Shonan Bellmare Futsal


2-1
Sat 25, May-10:00 - Japan Futsal League
Fugador Sumida Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

4-0

6-0
Sat 25, May-12:15 - Japan Futsal League
F-League selection Futsal vs voscuore sendai Futsal

1-1

1-3
Sat 25, May-08:00 - Japan Women League Cup
Nittaidai Fields Yokohama Women\'s vs Nagano Parceiro Women\'s

0-0

0-1
Sat 25, May-08:30 - Japan Women\\\'s Challenge League Cup
Setagaya Sfida Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

1-0

2-0
Sat 25, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Vegalta Sendai

3-2

4-3
Sat 25, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Gamba Osaka

0-0

0-0
Sat 25, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs FC Tokyo

0-0

1-0
Sat 25, May-14:30 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Albirex Niigata

1-0

2-1
Sat 25, May-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Renofa Yamaguchi

1-0

2-0
Sat 25, May-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Tokushima Vortis

1-0

1-0
Sat 25, May-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs JEF United Ichihara Chiba

0-1

1-1
Sat 25, May-11:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Yokohama FC

1-0

2-1
Sat 25, May-12:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Mito Hollyhock

0-1

0-1
Sat 25, May-00:00 - Jordan Cup
Al Wihdat Amman vs Ramtha SC

0-2

1-3
Sat 25, May-00:00 - Jordan Cup
AL-Karmel vs Al-Faisaly

0-0

0-1
Sat 25, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
FK Bolat Temirtau vs Aktobe Zhas

0-0

1-0
Sat 25, May-15:00 - Kazakhstan Division 1
Zhetysu B vs Kyran Shymkent

1-0

3-1
Sat 25, May-14:00 - Kenya Premier League
Sony Sugar FC vs Nzoia United

0-0

0-0
Sat 25, May-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Mathare United FC

0-1

0-1
Sat 25, May-17:05 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Gor Mahia

1-1

1-1
Sat 25, May-08:00 - Korea K3 League
Seoul United vs Ulsan Citizen

2-1

5-2
Sat 25, May-08:00 - Korea K3 League
Pyeongchang FC vs Jeonju Citizen FC

0-1

0-4
Sat 25, May-08:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Jungnang Chorus Mustang FC

1-0

4-1
Sat 25, May-09:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Cheongju Jikji FC


2-1
Sat 25, May-10:00 - Korea K3 League
Chuncheon Citizen vs Pocheon FC

0-1

0-1
Sat 25, May-10:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Chungju Citizen


2-0
Sat 25, May-10:00 - Korea K3 League
Yangpyeong vs Icheon Citizen FC

1-1

1-2
Sat 25, May-10:00 - Korea K3 League
Siheung City vs Gyeongju Citizen FC


0-1
Sat 25, May-10:00 - Korea K3 League
Pyeongtaek Citizen vs Hwaseong FC

1-1

1-1
Sat 25, May-10:00 - Korea K3 League
Yeoju Sejong vs Goyang FC

1-0

6-0
Sat 25, May-14:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Ulsan Hyundai FC

1-1

1-4
Sat 25, May-14:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Jeju United FC

0-0

0-1
Sat 25, May-12:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs FC Seoul

0-0

0-0
Sat 25, May-14:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Seoul E-Land FC

1-1

2-1
Sat 25, May-12:00 - Korea League 2
Suwon FC vs Daejeon Citizen

1-0

2-0
Sat 25, May-10:00 - Korea National League Cup
Gimhae City FC vs Busan Transpor Tation

1-1

1-1
Sat 25, May-10:00 - Korea National League Cup
Cheonan City FC vs Daejeon Korail

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Spartaks Jurmala vs Metta/LU Riga

1-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs JDFS Alberts

2-0

4-0
Sat 25, May-16:00 - Latvia - 2. Division
FK Auda Riga vs Rezekne / BJSS

0-1

2-2
Sat 25, May-19:00 - Latvia - 2. Division
Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Balvu Vilki

2-0

4-0
Sat 25, May-17:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs New Project

0-0

3-1
Sat 25, May-18:00 - Latvia Cup
Talsu NSS / Laidze vs Aliance

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Latvia Cup
Cargo / DFA vs Monarhs

3-0

7-0
Sat 25, May-15:00 - Latvia Cup
FC Riga United vs Karosta

1-0

1-3
Sat 25, May-23:30 - Lebanese Cup
Al-Ansar(LIB) vs Al-Ahed

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Lithuania Cup
Tera Vilnius vs Banga Gargzdai

0-1

0-2
Sat 25, May-19:59 - Lithuania Cup
Navigatoriai Vlnius vs Dziugas Telsiai

1-0

1-1
Sat 25, May-19:59 - Lithuania Cup
Sspc Radviliskis vs Stumbras Kaunas

1-2

1-2
Sat 25, May-18:00 - Malaysia Premier League
Pulau Penang FA vs Sabah FA

0-0

0-0
Sat 25, May-18:00 - Malaysia Premier League
Sarawak vs Johor Darul Takzim II

1-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs Kelantan FA

1-2

2-2
Sat 25, May-18:00 - Malaysia Super League
Perak vs Melaka FC

1-2

2-3
Sat 25, May-18:00 - Malaysia Super League
Selangor PKNS vs Petaling Jaya City

0-0

3-0
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
Speranta Drochia vs FC Iskra-Stal Ribnita


1-1
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
FC Tighina vs Real Succes

2-0

5-0
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
FC Edinet vs FC Floresti


1-1
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
Slobozia Mare vs FC Sireti


1-2
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
Maiak Chirsova vs Olimp Comrat

1-0

2-0
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
FCM Ungheni vs FC Singerei

1-0

3-1
Sat 25, May-18:00 - Moldova Cup
Sporting Trestieni vs FC Sucleia


2-2
Sat 25, May-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Codru Lozova vs Speranta Nisporeni

0-1

1-3
Sat 25, May-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto vs Zimbru Chisinau

0-0

0-0
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs Otrant

1-0

2-0
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Decic Tuzi

1-3

1-3
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Kom

1-0

2-0
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Jezero Plav

0-0

0-1
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Division 2
Mladost Ljeskopolje vs Arsenal Tivat

1-0

1-2
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Sutjeska Niksic

0-1

0-2
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Zeta vs Lovcen Cetinje

0-1

3-2
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs OFK Petrovac

0-0

1-1
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Grbalj Radanovici vs FK Mornar

1-0

4-0
Sat 25, May-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Rudar Pljevlja

4-0

5-1
Sat 25, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Waterside Karori

0-0

0-1
Sat 25, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
Miramar rangers AFC vs Wellington United AFC

3-1

10-1
Sat 25, May-07:30 - New Zealand Central Leagues
Wellington Olympic vs Napier City Rovers

2-0

6-1
Sat 25, May-09:30 - New Zealand Central Leagues
Lower Hutt City vs Wairarapa United

1-1

6-1
Sat 25, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Manukau United vs Hamilton Wanderers II

1-1

2-2
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vlazrimi Kicevo vs FK Teteks Tetovo

1-0

4-1
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs FK Skopje

2-1

2-1
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs FK Kozuv

0-0

2-0
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Borec Veles vs FK Tikves Kavadarci

1-1

3-1
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Vardar Negotino vs Pehchevo

1-1

1-2
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Goblen vs FK Rinija Gostivar


0-3
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Labunishta

3-0

6-1
Sat 25, May-18:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Gench Kalemler vs Pelister Bitola

0-1

0-2
Sat 25, May-18:00 - Norway 2 Division A
Byasen Toppfotball vs Nardo FK

1-1

1-1
Sat 25, May-17:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Fredrikstad

0-1

3-2
Sat 25, May-18:00 - Norway 2 Division B
Asker Fotball vs Baerum SK

0-2

0-4
Sat 25, May-17:00 - Norway 2 Division B
Elverum vs Odd Grenland B

1-1

3-1
Sat 25, May-17:00 - Norway 2 Division B
Oppsal vs Sotra SK

1-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Follo vs Orn-Horten

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Flekkeroy vs Flint

2-0

3-0
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Frigg FK vs Grei

0-1

1-2
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Nybergsund IL Trysil vs Kolstad

0-3

2-3
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Vindbjart vs Mandalskameratene

1-2

3-3
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Orkla vs Strindheim IL

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Donn vs Pors Grenland

0-1

1-1
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Stord IL vs FK Fyllingsdalen

0-0

1-2
Sat 25, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Ready vs Halsen

1-0

2-0
Sat 25, May-15:00 - Norway 3. Divisjon
Djerv 1919 vs Vestfossen

1-1

2-1
Sat 25, May-15:00 - Norway 3. Divisjon
Melbo vs IF Floya

1-0

3-0
Sat 25, May-15:30 - Norway 3. Divisjon
Junkeren vs Leknes

1-0

5-0
Sat 25, May-16:00 - Norway 3. Divisjon
Brodd vs Viking B

0-4

2-6
Sat 25, May-16:00 - Norway 3. Divisjon
Ranheim B vs Gjovik Lyn

3-0

6-3
Sat 25, May-16:00 - Norway 3. Divisjon
Tiller IL vs Verdal

1-0

1-0
Sat 25, May-19:00 - Norway 3. Divisjon
Norild vs Lyn Oslo FC

1-3

3-4
Sat 25, May-17:00 - Norway 3. Divisjon
Vard Haugesund vs Lysekloster

1-0

2-0
Sat 25, May-17:00 - Norway 3. Divisjon
Steinkjer FK vs Brumunddal

1-0

1-1
Sat 25, May-17:00 - Norway 3. Divisjon
Fjora vs Bergen Nord

2-0

3-1
Sat 25, May-17:30 - Norway Adeccoligaen
Tromsdalen UIL vs KFUM Oslo

0-2

2-3
Sat 25, May-17:30 - Norway Adeccoligaen
Ullensaker/Kisa IL vs HamKam

0-0

0-0
Sat 25, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Lillestrom

0-1

0-3
Sat 25, May-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs CA Independiente La Chorrera

1-1

2-1
Sat 25, May-02:00 - Paraguayan Division 2
Independiente F.B.C. vs Deportivo Caaguazu

1-0

3-2
Sat 25, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo Iteno vs 12 de Octubre

0-0

0-1
Sat 25, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Guairena vs Club Rubio Nu

1-1

3-1
Sat 25, May-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Real Garcilaso

1-0

3-2
Sat 25, May-05:00 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Carlos A. Mannucci

0-0

1-0
Sat 25, May-20:15 - Peru Primera Division
Sporting Cristal vs Melgar

1-1

2-3
Sat 25, May-22:15 - Peru Segunda Division
Alianza Atletico vs Los Caimanes

1-0

3-0
Sat 25, May-22:15 - Peru Segunda Division
Juan Aurich vs Sport Victoria

1-0

2-1
Sat 25, May-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Pogon Szczecin Youth

1-0

1-0
Sat 25, May-15:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Motor Lublin Youth

2-0

3-0
Sat 25, May-19:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Elana Torun Youth vs Legia Warszawa Youth

0-0

0-1
Sat 25, May-16:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
GKS Belchatow Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

1-3

2-3
Sat 25, May-17:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Wisla Krakow Youth

2-0

3-0
Sat 25, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Motor Lublin vs Podhale Nowy

1-1

3-2
Sat 25, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Baltyk Koszalin

1-0

2-1
Sat 25, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Swit Skolwin vs Lech Poznan B

1-1

1-1
Sat 25, May-21:00 - Poland - 4. Liga
Victoria Sulejowek vs Lechia Tomaszow Mazowiecki

0-1

2-4
Sat 25, May-13:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs KS Legionovia Legionowo

0-0

0-1
Sat 25, May-14:00 - Poland Woman\\\'s League
UKS Lodz Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

1-0

2-2
Sat 25, May-15:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

2-0

4-0
Sat 25, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Alverca(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

0-2

1-4
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Leixoes U19 vs Gil Vicente U19

1-0

2-0
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Boavista(U19) vs Rio Ave(U19)

1-1

2-1
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Braga (U19) vs Benfica(U19)

1-1

2-2
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Uniao Leiria U19 vs Alcanenense U19

1-1

3-2
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
SC Freamunde(U19) vs Aves(U19)

1-1

1-2
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Belenenses(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)

0-1

1-2
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Maritimo U19 vs Academica Coimbra(U19)

0-1

2-4
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vitoria FC Setubal(U19) vs Cova Piedade(U19)

3-0

4-2
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Beira Mar(U19) vs Feirense(U19)

1-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Pacos Ferreira(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

0-1

1-3
Sat 25, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Tondela(U19) vs FC Porto U19

0-1

0-2
Sat 25, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
FC Porto(U17) vs Benfica(U17)


0-3
Sat 25, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Spg C Braga(U17)


1-1
Sat 25, May-20:15 - Portugal Cup
Sporting Clube de Portugal vs FC Porto

1-1

1-1
Sat 25, May-15:00 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs Luceafarul Oradea

1-1

4-1
Sat 25, May-12:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs Politehnica Timisoara

1-0

1-0
Sat 25, May-12:00 - Romania - Liga 2
Dacia Unirea Braila vs Farul Constanta

0-0

0-2
Sat 25, May-12:00 - Romania - Liga 2
Sportul Snagov vs CS Aerostar Bacau

1-0

1-0
Sat 25, May-12:00 - Romania - Liga 2
ACS Poli Timisoara vs CS Mioveni

1-3

1-4
Sat 25, May-12:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs ACS Energeticianul

0-0

3-0
Sat 25, May-12:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Daco-Getica Bucuresti

1-0

1-1
Sat 25, May-13:00 - Romania - Liga 2
Balotesti vs Universitaea Cluj

0-1

0-2
Sat 25, May-21:00 - Romania Cup
Astra Giurgiu vs FC Viitorul Constanta

1-0

1-1
Sat 25, May-12:00 - Russia Div 2 East
Zenit Irkutsk vs Irtysh 1946 Omsk

0-1

1-3
Sat 25, May-13:00 - Russia Div 2 East
FC Chita vs Dinamo Barnaul

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Russia Div 2 West
Luki Energiya vs FK Murom

0-0

0-1
Sat 25, May-14:00 - Russia First Division
Sibir Novosibirsk vs FK Krasnodar II

0-0

0-0
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Avangard Kursk

3-1

4-2
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
Rotor Volgograd vs Chertanovo Moscow

0-1

1-2
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
FK Khimki vs Luch Energiya Vladivostok

0-1

2-1
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs FC Tom Tomsk

0-0

0-0
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
Baltika vs FC Tyumen

1-0

1-1
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
FC Tambov vs Zenit-2 St.Petersburg

2-1

2-1
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
FC Armavir vs SKA Khabarovsk

0-0

2-0
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs PFC Sochi

0-1

1-1
Sat 25, May-16:00 - Russia First Division
FK Nizhny Novgorod vs Mordovia Saransk

2-0

3-1
Sat 25, May-14:00 - Russia Youth Championship League
FK Orenburg Youth vs Spartak Moscow Youth

0-2

0-2
Sat 25, May-15:00 - Russia Youth Championship League
CSKA Moscow Youth vs Krylya Sovetov Samara Youth

1-0

3-0
Sat 25, May-16:00 - Russia Youth Championship League
Akhmat Grozny Youth vs FK Rostov Youth

1-1

1-1
Sat 25, May-12:00 - Russia Youth Championship League
FK Krasnodar Youth vs Rubin Kazan Youth

2-0

3-0
Sat 25, May-13:00 - Russia Youth Championship League
Dinamo Moscow Youth vs Arsenal Tula Youth

0-0

1-0
Sat 25, May-13:00 - Russia Youth Championship League
Zenit St.Petersburg Youth vs Yenisey Krasnoyarsk Youth

2-0

4-2
Sat 25, May-13:00 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs Ufa Youth

3-0

6-1
Sat 25, May-22:45 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Tre Penne

1-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Scotland FA Cup
Hearts vs Celtic

0-0

1-2
Sat 25, May-02:30 - Serie D - Brazil
Gremio Novorizontino vs Tupi FC

0-0

1-1
Sat 25, May-03:30 - Serie D - Brazil
Maranhao MA vs Uniclinic Atletico Cearense CE

1-1

1-2
Sat 25, May-22:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa RJ vs Sobradinho DF

1-0

2-0
Sat 25, May-23:00 - Serie D - Brazil
Bahia de Feira BA vs America FC Natal RN

1-1

1-2
Sat 25, May-23:00 - Serie D - Brazil
Juazeirense BA vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sat 25, May-23:00 - Serie D - Brazil
Floresta/CE vs Bragantino PA

2-0

3-1
Sat 25, May-16:30 - Singapore Premier League
Singapore Warriors vs Hougang United FC

1-1

3-2
Sat 25, May-16:40 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Geylang United FC

1-1

1-1
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
1. FC Tatran Presov vs Dukla Banska Bystrica

1-1

1-4
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Odeva Lipany vs Inter Bratislava

1-0

1-0
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

0-0

0-2
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
FK Poprad vs FC Artmedia Petrzalka

0-1

0-1
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
FC STK 1914 Samorin vs FK Pohronie

0-1

0-3
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Lokomotiva Kosice vs Partizan Bardejov

0-0

2-1
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Slavoj Trebisov

2-0

2-1
Sat 25, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs Spartak Vrable

0-2

0-2
Sat 25, May-19:55 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Celje

0-1

1-1
Sat 25, May-19:55 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NK Olimpija Ljubljana

1-0

1-0
Sat 25, May-19:55 - Slovenia 1. Liga
NK Krsko vs ND Gorica

1-1

3-2
Sat 25, May-19:55 - Slovenia 1. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Triglav Kranj

1-0

2-2
Sat 25, May-17:45 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Maribor

2-1

2-1
Sat 25, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs Brda

2-0

3-1
Sat 25, May-17:00 - South Africa First League
Tshakhuma TM vs Royal Eagles

2-0

2-1
Sat 25, May-09:30 - South Australian Premier League
Western Strikers SC vs Adelaide Victory

1-0

2-0
Sat 25, May-09:30 - South Australian Premier League
Modbury Jets vs Sturt Lions

1-0

2-2
Sat 25, May-09:30 - South Australian Premier League
Noarlunga United vs Cumberland United FC

1-1

1-2
Sat 25, May-09:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Salisbury United

0-0

1-1
Sat 25, May-12:30 - South Australian Premier League
Seaford Rangers vs West Torrens Birkalla

1-1

1-3
Sat 25, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Adelaide Raiders SC

0-0

1-3
Sat 25, May-09:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Para Hills Knights

0-1

4-1
Sat 25, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Blue Eagles vs Campbelltown City SC

0-2

0-2
Sat 25, May-09:30 - South Australian Super League
West Adelaide SC vs Adelaide Comets FC

1-1

1-1
Sat 25, May-09:30 - South Australian Super League
Croydon Kings vs Adelaide City FC

0-0

2-0
Sat 25, May-23:00 - Spanish Copa Del Rey
Barcelona vs Valencia

0-2

1-2
Sat 25, May-18:00 - Spanish Segunda Division
CF Rayo Majadahonda vs Cordoba C.F.

0-0

0-0
Sat 25, May-19:59 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Albacete

0-1

0-2
Sat 25, May-19:59 - Spanish Segunda Division
Osasuna vs Las Palmas

1-0

2-0
Sat 25, May-21:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
CD Badajoz vs UD Logrones

0-0

0-1
Sat 25, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
Real Madrid Castilla vs FC Cartagena

3-0

3-1
Sat 25, May-19:30 - Spanish Tercera Division Play Off
EDMF Churra vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-0
Sat 25, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Moralo CP vs UA Horta

0-0

0-0
Sat 25, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Numancia B vs SD Laredo

0-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
UE Llagostera vs Portugalete

2-0

2-0
Sat 25, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
AE Prat vs AD Ceuta

2-0

2-1
Sat 25, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Cayon vs SD Logrones

0-1

1-1
Sat 25, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
San Ignacio vs Marino Luanco

0-0

0-0
Sat 25, May-13:00 - Spanish Youth Cup
Sevilla U19 vs Levante(U19)

0-2

2-3
Sat 25, May-14:00 - Spanish Youth Cup
Barcelona U19 vs Granada CF(U19)

1-0

3-0
Sat 25, May-19:59 - Spanish Youth Cup
Espanyol(U19) vs Sporting de Gijon(U19)

0-0

2-0
Sat 25, May-18:00 - Swden Women Division 2
Assi IF Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-0

1-1
Sat 25, May-15:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs Moron BK Women\'s

2-2

3-2
Sat 25, May-15:00 - Swden Women Division 2
Borgeby FK Wowen\'s vs AIK Solna Women\'s

0-3

1-3
Sat 25, May-17:00 - Swden Women Division 2
Mallbackens IF Women\'s vs Lidkopings FK Women\'s

0-2

2-3
Sat 25, May-17:00 - Swden Women Division 2
Kvarnsvedens IK Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

1-1

3-4
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Bodens BK vs Carlstad United BK

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Akropolis IF

1-3

1-3
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs BK Forward

0-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Gefle IF

1-1

1-2
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Karlslunds IF HFK

1-2

4-2
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs Tvaakers IF

1-0

1-2
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Kristianstads FC vs IFK Varnamo

0-1

3-2
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs IK Oddevold

0-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Ljungskile SK

0-1

1-3
Sat 25, May-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Eskilsminne IF

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Lunds BK

3-1

5-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Uddevalla vs Vargarda IK

0-0

0-0
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Orebro Syrianska IF

1-1

2-3
Sat 25, May-15:30 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Savedalens IF vs Tidaholms

0-0

0-1
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Amal vs Grebbestads IF

0-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs IFK Stocksund

0-1

1-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Taby vs Kvarnsvedens IK

2-0

2-1
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs IFK Lidingo FK

1-1

2-3
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs Kungsangens IF

1-0

2-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Sandviks IK vs IFK Lulea

0-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Taftea IK vs IFK Ostersund

0-1

0-2
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Anundsjo IF vs Skelleftea FF

0-1

0-3
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs IFK Timra

2-0

3-0
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Umea vs Pitea IF

1-0

2-0
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Friska Viljor FC

0-0

0-0
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Nosaby IF vs Osterlen FF

1-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
FK Almeboda/Linneryd vs Dalstorps IF

0-0

1-3
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
IFO Bromolla IF vs Nassjo FF

0-0

0-1
Sat 25, May-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Rappe GOIF vs Hassleholms IF

1-0

3-2
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs Assyriska IF i Norrkoping

0-0

0-0
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Tyreso FF vs IFK Aspudden-Tellus

0-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Motala AIF FK vs FC Stockholm Internazionale

0-0

0-3
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Eslovs BK vs Stafsinge IF

0-2

2-3
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Angelholms FF vs Assyriska BK

1-1

3-2
Sat 25, May-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vinbergs IF vs FC Rosengard

1-1

1-3
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IFK Malmo FK vs Onsala BK

3-2

4-3
Sat 25, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Olympic Malmo vs KSF Prespa Birlik

2-1

4-2
Sat 25, May-15:00 - Sweden Div 3
Adolfsbergs IK vs IK Arvika Fotboll

1-1

3-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Superettan
Halmstads vs Degerfors IF

2-0

3-0
Sat 25, May-18:00 - Sweden Superettan
IK Frej Taby vs Varbergs BoIS FC

0-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Sweden Superettan
Syrianska FC vs Brommapojkarna

0-0

1-0
Sat 25, May-19:59 - Sweden Superettan
Jonkopings Sodra IF vs IK Brage

0-0

2-0
Sat 25, May-15:00 - Sweden U19
Hammarby U19 vs AIK Solna (U19)

2-0

3-1
Sat 25, May-15:00 - Sweden U19
Helsingborg IF(U19) vs Angelholms FF(U19)

1-0

3-0
Sat 25, May-18:00 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs AFC Eskilstuna

1-0

5-0
Sat 25, May-18:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs IFK Goteborg

0-1

1-2
Sat 25, May-19:59 - Swedish Allsvenskan
Helsingborg IF vs Falkenbergs FF

0-1

1-1
Sat 25, May-21:00 - Swiss Super League
Zurich vs St. Gallen

0-1

1-1
Sat 25, May-21:00 - Swiss Super League
Basel vs Neuchatel Xamax

1-0

4-1
Sat 25, May-21:00 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Luzern

1-0

4-0
Sat 25, May-21:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Grasshoppers

1-1

3-3
Sat 25, May-21:00 - Swiss Super League
Sion vs FC Thun

0-0

0-1
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs Grand-Lancy

1-1

3-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs Etoile Carouge

1-1

2-1
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Lausanne Sports(U21)

2-3

3-4
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs FC Thun U21

1-1

2-5
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs Bulle

1-0

2-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Azzurri 90 vs FC Vevey Sports 05

1-1

1-3
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Zofingen vs SC Goldau

0-1

1-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Biel-Bienne vs Solothurn

1-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs Zug 94

1-1

3-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
BSC Old Boys vs Langenthal

0-2

0-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs FC Bassecourt

0-0

1-3
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Luzern U-21 vs FC Schotz

3-1

5-3
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SC Buochs vs FC Black Stars Basel

0-0

1-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Red Star Zurich

1-0

1-1
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs FC United Zurich

3-2

5-3
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs FC Winterthur U21

2-0

3-0
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs SV Hongg

0-1

0-1
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Mendrisio Stabio vs FC Kosova Zurich

2-1

2-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs Baden

2-1

4-2
Sat 25, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC St.Gallen U-21

2-1

3-3
Sat 25, May-23:00 - Syrian Cup
Al-Karamah vs Tishreen SC

1-0

1-0
Sat 25, May-14:45 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Port FC

0-0

1-1
Sat 25, May-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs Chiangrai United

3-0

3-1
Sat 25, May-16:00 - Thai League 1
Chiangmai FC vs PT Prachuap F.C.

1-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Chainat Hornbill FC

2-0

2-0
Sat 25, May-17:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs PTT Rayong FC

0-0

0-0
Sat 25, May-14:45 - Thai League 2
MOF Customs United vs Thai Honda FC

0-1

1-2
Sat 25, May-15:00 - Thai League 2
Ubon UMT United vs JL Chiangmai United FC

0-0

1-1
Sat 25, May-16:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Samut Sakhon

0-0

2-1
Sat 25, May-16:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Udon Thani

0-1

0-3
Sat 25, May-17:00 - Thai League 2
Army United FC vs Lampang FC

0-1

0-2
Sat 25, May-13:00 - Thai League 3
Phuket F.C. vs BTU United

0-0

0-2
Sat 25, May-13:00 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Raj Pracha FC

0-1

1-2
Sat 25, May-13:00 - Thai League 3
Muangkan FC vs Lamphun Warrior

2-1

3-1
Sat 25, May-13:00 - Thai League 3
Ubon Ratchathani FC vs Ang Thong FC

0-0

1-0
Sat 25, May-13:00 - Thai League 3
North Bangkok College vs Chamchuri United FC

3-0

4-0
Sat 25, May-19:59 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Akhisar Bld.Geng

0-0

0-0
Sat 25, May-14:00 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Sivasspor(U19)

2-0

2-1
Sat 25, May-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Goztepe(U19)

0-0

1-1
Sat 25, May-14:00 - Turkey U19 League
Bursaspor(U19) vs Yeni Malatyaspor(U19)

1-0

3-0
Sat 25, May-14:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Rizespor(U19)

1-1

4-1
Sat 25, May-14:00 - Turkey U19 League
Akhisar Bld.Geng(U19) vs Konyaspor(U19)

0-0

0-0
Sat 25, May-14:00 - Turkey U19 League
Erzurumspor(U19) vs Kayserispor(U19)

1-1

1-3
Sat 25, May-14:15 - Turkey U19 League
Kasimpasa(U19) vs Besiktas JK(U19)

0-2

1-2
Sat 25, May-14:00 - Turkey U21 Super League
Fenerbahce(U21) vs Antalyaspor(U21)

1-0

2-0
Sat 25, May-14:30 - Turkey U21 Super League
Konyaspor(U21) vs Akhisar Bld.Geng(U21)

3-0

6-2
Sat 25, May-22:00 - UAE League Professional
Al Ahli Dubai vs Al Fujairah

1-1

1-3
Sat 25, May-22:00 - UAE League Professional
Emirates Club vs Al-Sharjah

1-1

1-2
Sat 25, May-22:00 - UAE League Professional
Dabba Al-Fujairah vs Baniyas

0-2

3-3
Sat 25, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Chernomorets Odessa

0-1

1-2
Sat 25, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Karpaty Lviv vs Olimpik Donetsk

1-1

3-3
Sat 25, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Desna Chernihiv vs Arsenal Kyiv

1-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Zirka Kropyvnytskyi vs FC Ahrobiznes Volochysk


0-3
Sat 25, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Hirnyk-Sport vs Volyn Lutsk

0-0

0-0
Sat 25, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
FC Avanhard Kramatorsk vs Metalist 1925 Kharkiv

0-0

1-0
Sat 25, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Kolos Kovalivka vs Obolon Brovar Kiev

1-1

3-2
Sat 25, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Rukh Vynnyky vs FC Sumy

2-1

10-1
Sat 25, May-15:30 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs Dnipro-1

0-0

0-2
Sat 25, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs FC Vorskla (U21)

1-0

2-0
Sat 25, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Olimpic Donetsk(U21) vs Chernomorets Odessa(U21)


0-3
Sat 25, May-15:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Arsenal Kyiv(U21)

3-1

7-1
Sat 25, May-13:00 - Ukraine U21 Liga
FC Karpaty Lviv(U21) vs Lviv(U21)

3-1

3-2
Sat 25, May-13:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

0-1

1-1
Sat 25, May-13:00 - Ukraine U21 Liga
Desna Chernihiv(U21) vs FC Mariupol (U21)

1-1

1-3
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Centro Atletico Fenix

1-1

2-4
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Primera Division
Rampla Juniors FC vs Nacional Montevideo

0-2

0-3
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Primera Division
CA Juventud de Las Piedras vs CA River Plate

2-0

4-1
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
CA Rentistas vs Tacuarembo

2-1

2-1
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
CS Cerrito vs Villa Espanola

0-0

1-1
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs Bella Vista

0-0

2-1
Sat 25, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
Albion FC (URU) vs Central Espanol

2-1

3-1
Sat 25, May-17:05 - Uruguay Segunda Division
CA Villa Teresa vs CA Torque

0-0

1-0
Sat 25, May-16:00 - Uruguay U19 League
Penarol(U19) vs Nacional Montevideo(U19)


1-2
Sat 25, May-16:00 - Uruguay U19 League
Miramar Misiones(U19) vs Defensor(U19)


1-1
Sat 25, May-03:05 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Los Angeles Galaxy

0-1

0-1
Sat 25, May-05:00 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Atlanta United FC

1-0

2-1
Sat 25, May-06:30 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Montreal Impact

3-0

4-2
Sat 25, May-23:55 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New York City Football Club

1-1

1-1
Sat 25, May-02:00 - USA National Premier Soccer League
Frederick vs Charlottesville Alliance FC

0-0

1-1
Sat 25, May-03:00 - USA National Premier Soccer League
Kalamazoo vs Grand Rapids

0-1

1-2
Sat 25, May-04:30 - USA National Premier Soccer League
Dallas City vs Midland Odessa Sockers FC

0-1

2-2
Sat 25, May-00:00 - USA USL Premier Development League
Toronto FC II vs FC Tucson

1-0

1-0
Sat 25, May-03:00 - USA USL Premier Development League
North Carolina(U23) vs Tobacco Road

1-0

2-0
Sat 25, May-05:00 - USA USL Premier Development League
Calgary Foothills vs TSS FC Rovers

1-0

3-2
Sat 25, May-05:15 - USA USL Premier Development League
AHFC Royals vs Houston FC

0-0

0-0
Sat 25, May-06:00 - USA USL Premier Development League
Portland Timbers(U23) vs Seattle Sounders(U23)

0-3

0-4
Sat 25, May-06:00 - USA USL Premier Development League
Santa Cruz Breakers vs Golden State Force

2-0

2-1
Sat 25, May-03:05 - USL Championship
New York Red Bulls B vs North Carolina

0-2

1-2
Sat 25, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Metallurg Bekobod vs FC Bunyodkor

0-1

0-2
Sat 25, May-16:45 - Uzbekistan Professional Football League
Dinamo Samarqand vs Qizilqum Zarafshon

1-1

2-2
Sat 25, May-16:45 - Uzbekistan Professional Football League
Termez Surkhon vs Kuruvchi Kokand Qoqon

1-1

2-1
Sat 25, May-17:50 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs FK Andijan

0-1

1-1
Sat 25, May-02:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Mineros de Guayana

1-0

2-1
Sat 25, May-23:30 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Gran Valencia FC

1-2

2-3
Sat 25, May-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuy FC vs Universidad Central Venezuela

0-0

1-0
Sat 25, May-13:00 - Vietnam First Division
SQC Binh Dinh vs Pho Hien

0-1

0-4
Sat 25, May-12:30 - Vietnam First Division
Dong Thap vs Dak Lak

2-0

3-1
Sat 25, May-14:00 - Vietnam League
Da Nang vs Hoang Anh Gia Lai

2-0

2-1
Sat 25, May-14:00 - Vietnam League
Sanna Khanh Hoa vs Quang Nam

2-1

3-2
Sat 25, May-16:00 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Song Lam Nghe An

2-0

2-1
Sat 25, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs ECU Joondalup(U20)

0-1

0-2
Sat 25, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Cockburn City (U20)

2-0

2-3
Sat 25, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Perth Glory FC(U20)


1-4
Sat 25, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Floreat Athena(U20) vs Stirling Lions(U20)

3-0

5-0
Sat 25, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Rockingham City(U20)

1-1

1-1
Sat 25, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Sorrento F.C.(U20)

0-2

0-3
Sat 25, May-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Sorrento F.C.

2-2

2-3
Sat 25, May-11:00 - Western Australia Premier League
Floreat Athena vs Stirling Lions

1-1

1-2
Sat 25, May-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Rockingham City

2-0

3-0
Sat 25, May-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Cockburn City

0-0

2-1
Sat 25, May-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Perth Glory FC Am

1-0

1-0
Sat 25, May-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs ECU Joondalup

1-0

1-0
Sat 25, May-15:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Floya Women\'s vs Asane Fotball Women\'s


2-0
Sat 25, May-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Grei Women\'s

0-1

2-3
Sat 25, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Black Rhinos FC

0-0

0-0
Sat 25, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Manica Diamonds

0-0

1-1
Sat 25, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs FC Platinum

0-1

0-1
Sat 25, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Chapungu United

0-0

0-0
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.