Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sun 9, Jun 2024

Get all the latest Football Results for Sun 9, Jun 2024.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 9, Jun-16:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Burundi Women\'s U17 vs Kenya Women\'s(U17)

0-2

0-3
Sun 9, Jun-19:59 - African Youth Championship Woman\'s U17
Liberia Women\'s U17 vs Nigeria Women\'s(U17)

0-3

1-4
Sun 9, Jun-02:00 - Argentina Reserves League
Talleres Cordoba Reserve vs Rosario Central Reserve

0-0

1-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Reserves League
CA Banfield Reserve vs Godoy Cruz Reserve

0-0

1-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Reserves League
River Plate(R) vs Boca Juniors Reserve

0-0

1-0
Sun 9, Jun-00:20 - Argentina Cup
CA Platense vs CA Huracan

0-0

0-0
Sun 9, Jun-20:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Los Andes

0-1

0-1
Sun 9, Jun-20:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Argentino de Quilmes

2-1

2-3
Sun 9, Jun-20:10 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Colegiales vs Argentino de Merlo

1-0

1-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Villa San Carlos

2-0

3-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
San Martin Burzaco vs Club Comunicaciones(AR)

1-0

2-1
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Deportivo Armenio

0-1

1-3
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Ferrocarril Midland

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Justo Jose de Urquiza

3-0

3-1
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Central Cordoba De Rosario

0-1

0-1
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Ituzaingo

0-0

1-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Sportivo Barracas

1-0

1-0
Sun 9, Jun-18:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Belgrano vs El Linqueno

1-0

1-0
Sun 9, Jun-18:00 - Argentina Torneo Federal A
Kimberley Mar del Plata vs Ramon Santamarina Tandil

1-0

1-1
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sol de Mayo vs Villa Mitre

0-1

0-2
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Douglas Haig vs Gimnasia Esgrima CdU

0-0

0-1
Sun 9, Jun-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Olimpo vs Circulo Deportivo

1-1

3-1
Sun 9, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Boca Unidos vs Union Sunchales

0-1

0-1
Sun 9, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Club Cipolletti vs Deportivo Rincon

1-0

1-0
Sun 9, Jun-22:30 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Juventud Antoniana

1-0

2-0
Sun 9, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CSyB Atenas vs Argentino Monte Maiz

1-0

1-0
Sun 9, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Central Norte Salta vs Sol De America Formosa

0-2

2-2
Sun 9, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs 9 de Julio Rafaela

0-1

1-1
Sun 9, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs San Martin Mendoza

0-0

1-0
Sun 9, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Defensores Pronunciamiento

1-0

3-0
Sun 9, Jun-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Germinal de Rawson


0-1
Sun 9, Jun-00:00 - Argentina Women\'s Primera A
Ferro Carril Oeste Women\'s vs Estudiantes Caracas Women\'s

1-0

4-1
Sun 9, Jun-18:00 - Argentina Women\'s Primera A
Independiente Women\'s vs CA Platense Women\'s

1-0

1-0
Sun 9, Jun-02:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Temperley vs Deportivo Moron

1-0

3-0
Sun 9, Jun-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Nueva Chicago

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores Unidos vs Almirante Brown

0-0

0-1
Sun 9, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs Estudiantes de Buenos Aires

1-0

1-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Guemes vs San Martin Tucuman

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Racing de Cordoba vs San Martin San Juan

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Arsenal de Sarandi

0-1

2-1
Sun 9, Jun-22:20 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs CA Colon

0-0

0-0
Sun 9, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferro Carril Oeste vs Talleres Remdios de Escalada

0-0

0-1
Sun 9, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chaco For Ever vs Club Atletico Mitre

0-0

1-1
Sun 9, Jun-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Patronato vs Guillermo Brown

0-0

0-0
Sun 9, Jun-09:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs Centenary Stormers

1-2

1-2
Sun 9, Jun-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Virginia United vs University of Queensland

1-0

3-1
Sun 9, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale Ilinden FC vs Western Sydney Wanderers Youth

1-2

3-2
Sun 9, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Sydney Olympic

0-1

0-1
Sun 9, Jun-11:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Blacktown Spartans

0-0

1-1
Sun 9, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale Ilinden(U20) vs Western Sydney Wanderers(U20)

2-0

2-0
Sun 9, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Sydney Olympic(U20)

0-0

1-1
Sun 9, Jun-09:00 - Australia New South Wales U20
Bonnyrigg White Eagles(U20) vs Blacktown Spartans(U20)

2-0

3-0
Sun 9, Jun-10:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Sydney Olympic Women\'s

2-3

2-4
Sun 9, Jun-10:30 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women\'s vs Gladesville Ravens Women\'s

2-2

2-2
Sun 9, Jun-10:45 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
FNSW Institute Women\'s vs Bulls Academy Women\'s

0-2

0-3
Sun 9, Jun-11:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Sydney University Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

0-1

0-1
Sun 9, Jun-11:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Emerging Jets Women\'s vs UNSW FC Women\'s

1-0

3-2
Sun 9, Jun-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Redlands United FC

1-1

2-4
Sun 9, Jun-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City vs Gold Coast United

0-1

1-1
Sun 9, Jun-08:30 - Australia Queensland State League U23
St George Willawong FC(U23) vs Mitchelton(U23)

0-1

0-2
Sun 9, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23
Broadbeach United(U23) vs Southside Eagles(U23)

0-1

0-4
Sun 9, Jun-12:15 - Australia Queensland State League U23
Brisbane City SC(U23) vs Gold Coast United(U23)

0-1

1-3
Sun 9, Jun-10:45 - Australia Queensland State Leagues 1
St George Willawong FC vs Mitchelton

2-1

3-1
Sun 9, Jun-12:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Broadbeach United vs Southside Eagles

1-0

1-1
Sun 9, Jun-10:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Magic United vs Ipswich Knights FC

2-0

5-0
Sun 9, Jun-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Taringa Rovers vs North Star

1-2

1-2
Sun 9, Jun-07:45 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Brisbane City Women\'s vs Souths United Women\'s

2-1

3-1
Sun 9, Jun-10:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
FQ QAS Women\'s vs Brisbane Olympic Women\'s


1-0
Sun 9, Jun-09:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Melbourne Victory FC Am

0-2

1-3
Sun 9, Jun-09:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints SC vs Melbourne Knights

0-1

1-2
Sun 9, Jun-06:15 - Australia Victorian U23 Premier League 2
Eastern Lions(U23) vs Melbourne Victory FC(U23)

0-1

0-2
Sun 9, Jun-06:00 - Australia Victorian Youth League
St Albans Saints(U23) vs Melbourne Knights(U23)

1-1

3-1
Sun 9, Jun-13:00 - Baltic Cup
Finland(U21) vs Lithuania(U21)

0-0

2-0
Sun 9, Jun-18:00 - Baltic Cup
Estonia(U21) vs Latvia(U21)

2-2

3-3
Sun 9, Jun-19:00 - Baltic Cup
Estonia(U19) vs Latvia(U19)

1-1

2-1
Sun 9, Jun-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs Torpedo-2 Zhodino

0-0

2-1
Sun 9, Jun-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs FK Orsha

1-1

1-1
Sun 9, Jun-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Energetyk-BGU Minsk vs Niva Dolbizno

0-1

0-4
Sun 9, Jun-18:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Ostrovets vs Bumprom Gomel

0-0

0-0
Sun 9, Jun-14:00 - Belarus Women\'s Premier League
FC Gomel Women\'s vs Smorgon Women\'s

1-0

1-1
Sun 9, Jun-17:00 - Belarus Women\'s Premier League
FC Minsk Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s

1-0

1-0
Sun 9, Jun-19:59 - Belarus Women\'s Premier League
Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Bobruichanka Bobruisk Women\'s

2-0

3-0
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
Rudar Kakanj vs Mladost Doboj Kakanj

1-1

2-2
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
Buducnost Banovici vs Bratstvo Gracanica

0-1

1-2
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
Zvijezda Gradacac vs NK Celik Zenica

1-0

1-2
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
Jedinstvo Bihac vs NK TOSK Tesanj

3-0

3-1
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
Gradina Srebrenik vs HNK Tomislav

1-2

1-4
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
Stupcanica Olovo vs Gornji Rahic

1-1

2-3
Sun 9, Jun-19:30 - Bosnia 1st League
FK Radnik Hadzici vs FK Gorazde

1-0

1-1
Sun 9, Jun-00:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Camboriu SC vs Blumenau SC

1-0

2-1
Sun 9, Jun-23:30 - Brasil Copa do Nordeste
Clube de Regatas Brasil vs Fortaleza Esporte Clube

0-0

2-0
Sun 9, Jun-00:00 - Brasil Women\'s Tournament
Santos Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

0-2

0-4
Sun 9, Jun-22:00 - Brasil Women\'s Tournament
Internacional (RS) Women\'s vs Atletico Mineiro Women\'s

4-0

4-0
Sun 9, Jun-22:00 - Brasil Women\'s Tournament
Cruzeiro MG Women\'s vs Fluminense (RJ) Women\'s

2-0

2-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie A
Criciuma Esporte Clube vs Cuiaba Esporte Clube (MT)

0-3

2-5
Sun 9, Jun-00:00 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Operario Ferroviario PR

0-1

0-1
Sun 9, Jun-00:00 - Brasileiro Serie B
Amazonas AM vs Brusque SC

0-0

2-1
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Associacao Chapecoense de Futebol

0-0

0-0
Sun 9, Jun-00:00 - Brasileiro Serie C
Figueirense SC vs ABC Natal/RN

1-0

1-1
Sun 9, Jun-02:30 - Brasileiro Serie C
Londrina (PR) vs Sampaio Correa (MA)

1-0

2-0
Sun 9, Jun-02:30 - Brasileiro Serie C
Ferroviaria SP vs Aparecidense GO

0-0

0-0
Sun 9, Jun-23:30 - Brasileiro Serie C
Botafogo PB vs Ferroviario CE

0-0

1-0
Sun 9, Jun-23:30 - Brasileiro Serie C
Athletic Club MG vs Volta Redonda

2-1

3-2
Sun 9, Jun-00:00 - Brasileiro Serie D
Anápolis GO vs Uniao Rondonopolis MT

1-0

1-1
Sun 9, Jun-00:00 - Brasileiro Serie D
Humaita AC vs Princesa AM

0-1

0-3
Sun 9, Jun-00:00 - Brasileiro Serie D
CS Esportivo AL vs Petrolina PE

2-0

2-0
Sun 9, Jun-01:00 - Brasileiro Serie D
Agua Santa vs Costa Rica MS

0-1

0-2
Sun 9, Jun-01:00 - Brasileiro Serie D
Mixto MT vs Capital TO

1-0

3-0
Sun 9, Jun-01:00 - Brasileiro Serie D
CRAC (GO) vs Real Brasil DF

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:00 - Brasileiro Serie D
Maracana CE vs Sousa PB

0-1

0-1
Sun 9, Jun-22:30 - Brasileiro Serie D
Potiguar-M RN vs Treze Campina Grande PB

0-1

0-3
Sun 9, Jun-22:30 - Brasileiro Serie D
Brasiliense (DF) vs Ipora

0-0

1-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Brasil de Pelotas RS vs Cascavel PR

0-0

1-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Moto Clube(MA) vs River/PI

1-1

1-1
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Itabaiana(SE) vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

1-0

3-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Barra SC vs Cianorte PR

0-0

0-1
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Tocantinopolis TO vs Aguia De Maraba

2-0

3-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Cameta PA vs Fluminense/PI

1-0

1-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brasileiro Serie D
Retro/PE vs Jacuipense BA

1-1

3-1
Sun 9, Jun-23:30 - Brasileiro Serie D
Manaus FC(AM) vs Rio Branco (AC)

1-0

2-0
Sun 9, Jun-18:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Cruzeiro RS vs Gaucho/RS

1-1

1-4
Sun 9, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Brasil Farroupilha RS vs Veranopolis RS

0-1

0-1
Sun 9, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Passo Fundo RS vs Uniao Frederiquense RS

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Sao Gabriel RS vs EC Pelotas(RS)

0-0

0-2
Sun 9, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
CE Lajeadense vs Bage RS

1-0

2-0
Sun 9, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Com Vida SAF vs Aimore RS

0-1

0-3
Sun 9, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2
Gloria RS vs Esportivo (RS)

2-0

2-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Democrata SL/MG vs Nacional AC Muriae MG

0-0

0-0
Sun 9, Jun-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Boa Esporte Clube vs Caldense(MG)

0-0

1-1
Sun 9, Jun-21:45 - Brazil Carioca B
EC Resende vs Riostrense RJ

1-0

2-1
Sun 9, Jun-01:30 - Brazil Paranaense Division 2
Laranja Mecanica vs Foz do Iguacu PR

0-1

2-1
Sun 9, Jun-18:00 - Brazil Paranaense Division 2
AA Iguacu vs Parana

0-0

0-0
Sun 9, Jun-22:30 - Brazil Paranaense Division 2
Apucarana PR vs Paranavai

0-0

0-1
Sun 9, Jun-18:00 - Cameroon Cup
Panthere Sportive du Nde vs Colombe FC

0-1

0-1
Sun 9, Jun-01:00 - Canadian Premier League
Cavalry vs Forge FC

0-0

1-0
Sun 9, Jun-21:40 - Canadian Premier League
Valour vs Atletico Ottawa

0-0

0-2
Sun 9, Jun-04:00 - Chile Tercera Division
Brujas de Salamanca vs Iberia Los Angeles

0-0

0-0
Sun 9, Jun-15:30 - China League One
Guangzhou FC vs Liaoning Tieren F.C.

1-1

1-3
Sun 9, Jun-15:30 - China League One
Guangxi Pingguo Haliao vs Nanjing City

2-0

2-2
Sun 9, Jun-15:30 - China League One
Shanghai Jiading Huilong vs Chongqing Tonglianglong

0-1

0-3
Sun 9, Jun-12:00 - China Women\'s Super League
Yongchuan Chashan Bamboo Sea Women\'s vs Zhejiang Hangzhou Women\'s

1-1

1-1
Sun 9, Jun-12:00 - China Women\'s Super League
Shaanxi Zhidan Women\'s vs Shandong Ticai Women\'s

1-0

2-1
Sun 9, Jun-13:00 - China Women\'s Super League
Guangdong Province Women\'s vs Henan Wanxianshan Women\'s

1-1

2-1
Sun 9, Jun-13:00 - Chinese Football League Divison 2
ShaanXi Union vs Xi\'an Ronghai

0-0

2-0
Sun 9, Jun-13:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Dark Horse Junior vs Haikou Mingcheng

0-0

1-0
Sun 9, Jun-13:30 - Chinese Football League Divison 2
Quanzhou Yassin vs Shenzhen Juniors FC

1-1

1-5
Sun 9, Jun-15:00 - Chinese Football League Divison 2
Dalian K\'un City vs Shandong Taishan B

0-0

0-2
Sun 9, Jun-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Haimen Codion vs Taian Tiankuang

0-0

1-0
Sun 9, Jun-04:00 - Club Friendly
Southern Soccer Academy Women\'s vs Birmingham Legion Women\'s

3-1

3-1
Sun 9, Jun-09:00 - Club Friendly
Wing Yee vs Yuen Long FC

1-0

2-1
Sun 9, Jun-11:00 - Club Friendly
Central & Western vs South China

2-0

2-2
Sun 9, Jun-16:00 - Club Friendly
Union Berlin Women\'s vs Henstedt Ulzburg Women\'s

4-0

8-0
Sun 9, Jun-16:00 - Club Friendly
1.FSV Mainz 05 Women\'s vs VfL Bochum Women\'s

1-1

2-4
Sun 9, Jun-04:30 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Independiente Santa Fe

0-0

1-0
Sun 9, Jun-02:00 - Copa Libertadores
Gremio (RS) vs Estudiantes de La Plata

0-0

1-1
Sun 9, Jun-04:30 - Copa Sudamericana
SC Internacional vs Delfin S.C.

0-0

1-0
Sun 9, Jun-19:59 - Croatia 2 HNL
Kustosija vs NK Orijent Rijeka

1-1

1-2
Sun 9, Jun-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs Slavia Prague B

0-3

1-3
Sun 9, Jun-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs TJ Start Brno

2-0

2-1
Sun 9, Jun-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
MFK Karvina II vs SK Hranice

0-0

3-0
Sun 9, Jun-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs Tatran Bohunice

2-0

3-0
Sun 9, Jun-15:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs VSK Aarhus

2-0

3-1
Sun 9, Jun-15:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs SfB-Oure

1-0

1-0
Sun 9, Jun-15:00 - Denmark 3. Division
Holbaek vs Ishoj IF

1-2

1-2
Sun 9, Jun-15:00 - Denmark 3. Division
Avarta vs BK Frem

1-2

2-4
Sun 9, Jun-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Nykobing FC vs Middelfart

1-1

2-1
Sun 9, Jun-15:00 - Denmark Woman\'s League
Nordsjaelland Women\'s vs Kolding BK Women\'s

1-0

2-0
Sun 9, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
CSD Vargas Torres vs Cuniburo

0-1

0-1
Sun 9, Jun-03:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs Guayaquil City F.C.

0-0

0-0
Sun 9, Jun-05:25 - Fiji Football Cup
Lautoka FC vs Navua FC

0-0

1-0
Sun 9, Jun-17:00 - Finland Women\'s Premier League
KuPS Women\'s vs PK Keski-Uusimaa Women\'s

1-1

5-1
Sun 9, Jun-17:00 - Finland Women\'s Premier League
PK-35 Vantaa Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

0-0

1-0
Sun 9, Jun-19:59 - Finland Women\'s Premier League
Ilves Tampere Women\'s vs HPS Helsinki Women\'s

0-0

0-2
Sun 9, Jun-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs Kuopion Elo

4-0

4-3
Sun 9, Jun-14:00 - Finland Junior League
HJS Youth vs FC Kirkkonummi Youth

0-0

0-0
Sun 9, Jun-14:00 - Finland Junior League
Atlantis Youth vs VJS Vantaa Youth

0-0

0-1
Sun 9, Jun-16:00 - Finland Junior League
NOPS Youth vs VPS Vaasa Am

0-1

2-2
Sun 9, Jun-16:00 - Finland Junior League
Poxyt Youth vs PPJ Akatemia Am

0-2

1-4
Sun 9, Jun-17:00 - Finland Junior League
TPV Tampere Youth vs EPS Espoo Am

1-0

1-0
Sun 9, Jun-20:30 - Finland Ykkonen
KuPS Akatemia vs JJK Jyvaskyla

0-0

1-1
Sun 9, Jun-00:00 - Friendly Internationals
Chile(U20) vs Australia(U20)


2-2
Sun 9, Jun-01:30 - Friendly Internationals
USA vs Colombia

0-2

1-5
Sun 9, Jun-05:00 - Friendly Internationals
Mexico vs Brazil

0-1

2-3
Sun 9, Jun-18:00 - Friendly Internationals
Czech Republic (U18) vs Slovakia(U18)

0-0

3-1
Sun 9, Jun-19:00 - Friendly Internationals
Lebanon(U19) vs Armenia(U19)

0-0

0-0
Sun 9, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Portugal(U18) vs Finland(U18)

1-0

5-0
Sun 9, Jun-22:45 - Friendly Internationals
Montenegro vs Georgia

0-2

1-3
Sun 9, Jun-22:45 - Friendly Internationals
Slovakia vs Wales

1-0

4-0
Sun 9, Jun-22:45 - Friendly Internationals
Italy vs Bosnia and Herzegovina

1-0

1-0
Sun 9, Jun-23:15 - Friendly Internationals
France vs Canada

0-0

0-0
Sun 9, Jun-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Tus Bersenbruck

1-1

2-1
Sun 9, Jun-14:45 - Germany OberLiga
Frohnauer vs Berliner SC

1-3

2-5
Sun 9, Jun-16:00 - Germany OberLiga
Berlin Hilalspor vs Blau Weiss 90 Berlin


4-5
Sun 9, Jun-16:30 - Germany OberLiga
Croatia Berlin vs TSV Rudow

0-1

1-1
Sun 9, Jun-17:00 - Germany OberLiga
FC Wilmersdorf vs FSV Spandauer Kickers

1-1

2-1
Sun 9, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars vs Medeama SC

1-0

2-0
Sun 9, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Heart of Lions vs Legon Cities

1-0

2-0
Sun 9, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Samartex

2-0

4-2
Sun 9, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Bofoakwa Tano vs Berekum Chelsea

0-0

0-1
Sun 9, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Nsoatreman

1-2

2-2
Sun 9, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Nations FC vs Bechem United

1-1

1-1
Sun 9, Jun-22:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Great Olympics

0-0

0-0
Sun 9, Jun-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Juventud Pinulteca vs Juventud Copalera

0-0

0-0
Sun 9, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Wofoo Social Enterprises vs Kwong Wah AA

1-0

5-0
Sun 9, Jun-16:00 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Sun Hei Sports Club

0-0

1-0
Sun 9, Jun-19:59 - Iceland Cup
Keflavik vs Valur

1-1

2-2
Sun 9, Jun-19:00 - Iceland U19 League
Augnablik (U19) vs Thor Akureyri(U19)

0-1

1-1
Sun 9, Jun-16:00 - International Festival Toulon
Cote d\'Ivoire(U20) vs Mexico(U23)

1-0

4-1
Sun 9, Jun-19:30 - International Festival Toulon
France(U20) vs Saudi Arabia(U23)

1-0

4-0
Sun 9, Jun-14:00 - Ireland Leinster Senior Football League
Lucan United vs Bangor Celtic

1-1

3-2
Sun 9, Jun-15:00 - Ireland Leinster Senior Football League
St. Mochtas vs Tolka Rovers

2-1

4-3
Sun 9, Jun-15:00 - Ireland Leinster Senior Football League
Malahide United vs Crumlin United FC

1-0

1-1
Sun 9, Jun-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Carrarese vs Vicenza

1-0

1-0
Sun 9, Jun-09:00 - J2 League
Montedio Yamagata vs Oita Trinita

0-0

0-0
Sun 9, Jun-14:00 - J2 League
Fagiano Okayama vs Kagoshima United

0-0

1-1
Sun 9, Jun-09:00 - J3 League
Zweigen Kanazawa vs Omiya Ardija

0-1

0-1
Sun 9, Jun-09:00 - J3 League
Kamatamare Sanuki vs Osaka FC

0-0

0-1
Sun 9, Jun-09:00 - J3 League
Fukushima United FC vs Vanraure Hachinohe FC

1-0

2-0
Sun 9, Jun-14:00 - J3 League
Tegevajaro Miyazaki vs Giravanz Kitakyushu

1-0

1-1
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Football League
Briobecca Urayasu SC vs Rayluck Shiga

1-0

2-1
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Honda FC

2-0

2-0
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Football League
Kochi United vs Minebea Mitsumi FC

1-1

3-2
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Tochigi City

0-0

0-3
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Sony Sendai FC

1-0

2-0
Sun 9, Jun-10:00 - Japan Football League
Okinawa SV vs Verspah Oita

0-1

0-2
Sun 9, Jun-09:00 - Japan League Cup
FC Machida Zelvia vs Cerezo Osaka

2-2

2-2
Sun 9, Jun-09:00 - Japan League Cup
Kataller Toyama vs Consadole Sapporo

0-1

1-2
Sun 9, Jun-11:00 - Japan League Cup
Nagoya Grampus vs Kashiwa Reysol

1-0

1-0
Sun 9, Jun-13:00 - Japan League Cup
V-Varen Nagasaki vs Albirex Niigata

0-0

1-1
Sun 9, Jun-13:30 - Japan League Cup
Sanfrecce Hiroshima vs FC Tokyo

0-0

3-1
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Viamaterras Miyazaki Women\'s

0-0

0-1
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs Nittaidai University Women\'s

0-0

2-1
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Orca Kamogawa FC Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

0-0

0-0
Sun 9, Jun-06:30 - Japan Women\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Kibi International University Women\'s

1-0

2-2
Sun 9, Jun-07:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
SEISA OSA Rheia Women\'s vs Diosa Izumo Women\'s

0-0

0-0
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

0-0

0-1
Sun 9, Jun-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Imabari FC Women\'s vs Diavorosso Hiroshima Women\'s

1-0

1-0
Sun 9, Jun-12:00 - Korea K3 League
Changwon FC vs Gangneung Citizen

1-0

2-1
Sun 9, Jun-12:00 - Korea K3 League
Pocheon Citizen FC vs Yeoju Citizen

0-1

1-2
Sun 9, Jun-11:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Namyangju FC

1-1

2-2
Sun 9, Jun-12:00 - Korea K4 League
Dangjin Citizen vs Chungju Citizen

0-0

4-0
Sun 9, Jun-14:00 - Korea K4 League
Pyeongtaek Citizen vs Jeonbuk Hyundai Motors II

0-0

1-2
Sun 9, Jun-15:00 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Minija Kretinga

0-0

0-2
Sun 9, Jun-17:00 - Lithuania - 2. Division
FK Panevezys B vs Ekranas

0-0

3-1
Sun 9, Jun-03:30 - Major League Soccer
New England Revolution vs New York Red Bulls

0-0

1-0
Sun 9, Jun-04:30 - Major League Soccer
Saint Louis City vs Portland Timbers

0-0

0-0
Sun 9, Jun-04:30 - Major League Soccer
Minnesota United FC vs FC Dallas

1-1

1-1
Sun 9, Jun-04:30 - Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Seattle Sounders

1-1

2-1
Sun 9, Jun-06:00 - New Zealand Central Leagues
Western Suburbs vs Island Bay United

0-1

5-1
Sun 9, Jun-05:00 - New Zealand Southern Leagues
Coastal Spirit vs Universities Of Canterbury

4-1

5-1
Sun 9, Jun-18:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Bendel Insurance

0-0

0-0
Sun 9, Jun-18:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Remo Stars

2-1

3-2
Sun 9, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Akwa United

0-0

2-0
Sun 9, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Shooting Stars SC

0-0

1-0
Sun 9, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Bayelsa United vs Sporting Lagos FC

0-0

2-2
Sun 9, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Doma United

1-0

3-1
Sun 9, Jun-15:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Vard Haugesund

0-0

2-0
Sun 9, Jun-16:00 - Norway 2 Division A
Viking B vs Notodden FK

1-2

2-3
Sun 9, Jun-17:00 - Norway 2 Division A
IL Hodd vs FK Arendal

2-0

2-1
Sun 9, Jun-18:00 - Norway 2 Division A
Orn-Horten vs Lysekloster

0-1

0-2
Sun 9, Jun-16:00 - Norway 2 Division B
Eidsvold TF vs Alta

0-0

2-2
Sun 9, Jun-16:00 - Norway 2 Division B
Junkeren vs Ullensaker/Kisa IL

1-0

3-0
Sun 9, Jun-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Frigg FK vs Skeid Oslo B

1-0

6-0
Sun 9, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon D
SK Trygg Lade vs Rana FK

1-1

4-1
Sun 9, Jun-16:30 - Norway 3. Divisjon E
SK Traeff vs Skedsmo FK

1-0

4-0
Sun 9, Jun-19:30 - Norway 3. Divisjon E
Gjellerasen IF vs Molde B

1-1

4-4
Sun 9, Jun-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Mjolner vs Kongsvinger IL B

3-3

4-4
Sun 9, Jun-17:30 - Norway 3. Divisjon F
Elverum vs Harstad

2-1

4-1
Sun 9, Jun-19:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Lyn 1896 FK

1-2

1-4
Sun 9, Jun-19:00 - Norway Adeccoligaen
Bryne vs Asane Fotball

0-0

1-0
Sun 9, Jun-19:00 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Egersunds IK

0-0

2-2
Sun 9, Jun-19:00 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Kongsvinger

3-1

4-4
Sun 9, Jun-19:00 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen IF vs Ranheim IL

2-1

3-3
Sun 9, Jun-21:00 - Norway Adeccoligaen
Valerenga vs Moss

1-0

5-1
Sun 9, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Martin Ledesma vs Sportivo Carapegua

0-0

0-0
Sun 9, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Pastoreo vs Atletico Tembetary

0-1

1-1
Sun 9, Jun-22:15 - Peru Segunda Division
FC San Marcos vs Molinos El Pirata

0-0

2-1
Sun 9, Jun-11:00 - Philippines UFL Division 1
United City FC vs Tuloy Football Club

0-0

1-0
Sun 9, Jun-13:30 - Philippines UFL Division 1
Dynamic Herb Cebu vs Davao Aguilas

0-0

1-0
Sun 9, Jun-13:45 - Philippines UFL Division 1
Maharlika FC vs Loyola Meralco Sparks

2-1

2-2
Sun 9, Jun-16:30 - Philippines UFL Division 1
Kaya FC vs Mendiola

4-0

9-1
Sun 9, Jun-13:00 - Poland - 4. Liga
Arka Gdynia B vs Gryf Slupsk

0-1

1-2
Sun 9, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
Neptun Konskie vs Korona II Kielce

1-1

1-1
Sun 9, Jun-19:00 - Poland Woman\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

1-2

1-4
Sun 9, Jun-19:00 - Poland Woman\'s League
Rekord Bielsko Women\'s vs Pogon Szczecin Women\'s

0-2

0-6
Sun 9, Jun-19:00 - Poland Woman\'s League
SMS Lodz Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

1-0

1-0
Sun 9, Jun-19:00 - Poland Woman\'s League
WKS Slask Wroclaw Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

0-1

1-2
Sun 9, Jun-19:00 - Poland Woman\'s League
Pogon Tczew Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

1-2

3-3
Sun 9, Jun-19:00 - Poland Woman\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs Stomil Olsztyn Women\'s

0-0

1-0
Sun 9, Jun-18:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Amora FC Women\'s vs Vilaverdense Women\'s

0-0

0-0
Sun 9, Jun-15:00 - Russia Div 2 Group 4
Pari Nizhny Novgorod B vs FK Ural-2

1-0

1-1
Sun 9, Jun-16:30 - Russia Div 2 Group 4
Sokol Kazan vs FC Lada Togliatti

2-0

4-2
Sun 9, Jun-18:00 - Russia Div 2 Group 4
Krylya Sovetov Samara B vs Rubin Kazan B

0-0

0-0
Sun 9, Jun-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Volga Ulyanovsk vs Mashuk-KMV

1-0

1-0
Sun 9, Jun-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Dinamo Bryansk vs Tekstilshchik Ivanovo

0-0

1-2
Sun 9, Jun-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Avangard Kursk vs FC Irtysh Omsk

1-1

1-1
Sun 9, Jun-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
FK Kaluga vs Torpedo Miass

0-2

1-3
Sun 9, Jun-16:00 - Russia First Division 2 Division A Silver
Spartak Kostroma vs Khimik Dzerzhinsk

0-1

0-1
Sun 9, Jun-11:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Para Hills Knights

2-0

4-4
Sun 9, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

2-0

2-3
Sun 9, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Eibar Women\'s

1-1

1-1
Sun 9, Jun-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-0

1-0
Sun 9, Jun-22:30 - Spanish Ladies Premier League
Granada CF Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-1

0-3
Sun 9, Jun-22:30 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Real Betis Women\'s

2-1

5-1
Sun 9, Jun-22:30 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-0

1-1
Sun 9, Jun-22:30 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

2-0
Sun 9, Jun-22:30 - Spanish Ladies Premier League
Levante Las Planas Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

1-0

3-0
Sun 9, Jun-21:45 - Spanish Primera RFEF Play Off
Gimnastic Tarragona vs AD Ceuta

2-0

2-1
Sun 9, Jun-22:15 - Spanish Primera RFEF Play Off
Cordoba C.F. vs SD Ponferradina

1-0

2-1
Sun 9, Jun-23:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Espanyol

0-0

0-1
Sun 9, Jun-13:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Real Murcia B vs Club Deportivo Cieza

0-1

1-1
Sun 9, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Cuarte Industria vs CD Ebro

0-0

1-1
Sun 9, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Mallorca B vs UD Poblense

1-0

1-0
Sun 9, Jun-14:30 - Spanish Tercera Division Play Off
L\'Hospitalet vs CF Badalona B

0-0

1-0
Sun 9, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Lealtad vs L\'Entregu CF

0-0

2-0
Sun 9, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CF Salmantino UDS vs Atletico Tordesillas

1-0

2-0
Sun 9, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Anguiano vs Oyonesa

0-0

1-1
Sun 9, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Gran Pena vs UD Ourense

2-1

2-1
Sun 9, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Toledo vs Quintanar Del Rey

1-1

2-1
Sun 9, Jun-18:00 - Swden Women Division 2
Sunnana SK Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

1-1

3-1
Sun 9, Jun-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-0

1-0
Sun 9, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs Hacken Women\'s

0-1

2-2
Sun 9, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs Hammarby TFF

1-0

2-0
Sun 9, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
United Nordic vs Umea FC

0-1

0-1
Sun 9, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs IF Karlstad

0-1

1-2
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
AFC Eskilstuna vs Karlbergs BK

1-1

1-1
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IFK Stocksund vs Orebro Syrianska IF

4-0

4-1
Sun 9, Jun-22:00 - Sweden Div 1 Norra
Sollentuna FK vs Vasalunds IF

0-1

0-1
Sun 9, Jun-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Angelholms FF

1-0

1-1
Sun 9, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IFK Skovde FK vs IK Gauthiod

1-1

5-1
Sun 9, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Dalkurd FF vs Viggbyholms

0-0

1-1
Sun 9, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Falu BS FK vs Hudiksvalls FF

0-1

1-3
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs FC Arlanda

1-2

2-3
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs Enkopings SK FK

0-2

0-4
Sun 9, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Taftea IK vs Bodens BK

0-0

0-2
Sun 9, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Skelleftea FF

0-0

0-2
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Team Thoren FF vs Umea FC Akademi

0-0

8-0
Sun 9, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FK Karlskrona vs Hogaborgs BK

0-1

3-1
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IF Lodde vs IFK Berga

0-1

3-1
Sun 9, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IF Sylvia vs Huddinge IF

0-2

0-2
Sun 9, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Mjolby AI FF vs Nykopings BIS

2-1

4-1
Sun 9, Jun-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Jonsereds IF

1-2

1-2
Sun 9, Jun-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Laholms FK vs Landvetter IS

1-0

1-1
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs BK Astrio

0-1

0-3
Sun 9, Jun-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Husqvarna FF vs Savedalens IF

0-0

0-0
Sun 9, Jun-00:30 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs CA Penarol

1-0

2-0
Sun 9, Jun-03:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Defensor SC

0-1

0-2
Sun 9, Jun-19:30 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Danubio FC

0-1

2-2
Sun 9, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
CA Progreso vs CA River Plate

1-0

1-0
Sun 9, Jun-03:30 - Uruguay Segunda Division
Colon FC(URU) vs CS Cerrito

0-0

0-2
Sun 9, Jun-17:00 - Uruguay Segunda Division
CA Rentistas vs Cooper

1-0

1-1
Sun 9, Jun-04:00 - USA Major Next Pro
Huntsville City vs Crown Legacy FC

2-1

4-2
Sun 9, Jun-04:30 - USA National Premier Soccer League
Virginia Dream vs Grove Soccer United

1-2

2-2
Sun 9, Jun-03:00 - USA National Premier Soccer League
Michigan Rangers vs Akron City


2-3
Sun 9, Jun-06:00 - USA National Premier Soccer League
California Odyssey vs El Farolito SC


0-2
Sun 9, Jun-03:30 - USA National Women\'s Soccer League
Utah Royals Women\'s vs Washington Spirit Women\'s

0-1

0-1
Sun 9, Jun-03:30 - USA National Women\'s Soccer League
Chicago Red Stars Women\'s vs Bay FC Women\'s

0-1

1-2
Sun 9, Jun-06:00 - USA National Women\'s Soccer League
Portland Thorns FC Women\'s vs North Carolina Courage Women\'s

0-0

1-0
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League One Cup
One Knoxville SC vs Lexington

0-0

2-0
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League One Cup
Richmond Kickers vs Charlotte Independence

0-1

0-1
Sun 9, Jun-03:30 - USA USL League One Cup
Chattanooga Red Wolves vs Forward Madison

0-1

0-1
Sun 9, Jun-06:10 - USA USL League One Cup
Northern Colorado Hailstorm FC vs Central Valley Fuego

0-0

4-3
Sun 9, Jun-00:00 - USA USL League Two
San Francisco Glens vs Marin FC Legends

2-0

2-1
Sun 9, Jun-00:00 - USA USL League Two
Utah Avalanche vs Flatirons FC

1-0

1-1
Sun 9, Jun-00:00 - USA USL League Two
Southern Soccer Academy vs Birmingham Legion B

2-0

2-0
Sun 9, Jun-01:00 - USA USL League Two
New Jersey Copa vs FC Motown II

0-2

0-3
Sun 9, Jun-01:00 - USA USL League Two
Charlottesville Blues vs Northern Virginia FC

1-1

3-2
Sun 9, Jun-02:00 - USA USL League Two
Christos FC vs Lionsbridge FC

1-1

1-2
Sun 9, Jun-02:00 - USA USL League Two
St. Petersburg FC vs Swan City SC

0-0

4-1
Sun 9, Jun-02:30 - USA USL League Two
Fort Wayne vs Buffalo(USA)

2-1

2-2
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Boston City FC vs Pathfinder FC

1-2

3-2
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Salem City FC vs West Virginia United

1-0

3-0
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Charlotte Independence II vs North Carolina(U23)

0-1

3-1
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Michiana Lions FC vs Lansing City

0-2

2-2
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Florida Elite SA vs NONA FC

0-1

1-4
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Brave SC vs Brooke House FC

2-0

3-1
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Patuxent FA vs Virginia Beach United

1-2

1-2
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Corpus Christi FC vs AHFC Royals

0-1

0-1
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
South Carolina United Bantams vs Wake FC

0-0

0-1
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Flint City vs Midwest United

1-0

2-0
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Staten Island ASC vs Westchester Flames

0-0

0-4
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Reading United vs Ocean City Noreasters

0-1

0-3
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Dayton Dutch Lions vs Toledo Villa

0-3

0-4
Sun 9, Jun-03:00 - USA USL League Two
Little Rock Rangers vs Hattiesburg FC

0-0

1-0
Sun 9, Jun-03:30 - USA USL League Two
FC Boston Bolts vs Black Rock FC

2-0

4-0
Sun 9, Jun-04:00 - USA USL League Two
Chicago City SC vs Sueno FC

1-3

1-5
Sun 9, Jun-04:00 - USA USL League Two
Mississippi Brilla vs Louisiana Krewe FC

0-1

0-2
Sun 9, Jun-04:00 - USA USL League Two
Dothan United SC vs Asheville City SC

0-0

0-0
Sun 9, Jun-04:00 - USA USL League Two
Houston FC vs Hill Country Lobos

0-2

4-3
Sun 9, Jun-04:30 - USA USL League Two
Manhattan SC vs Cedar Stars Rush

2-1

7-3
Sun 9, Jun-06:00 - USA USL League Two
Ballard FC vs Tacoma Stars

2-1

3-4
Sun 9, Jun-06:00 - USA USL League Two
United PDX vs Midlakes United

0-0

1-0
Sun 9, Jun-06:00 - USA USL League Two
AMSG FC vs FC Tucson

0-2

3-2
Sun 9, Jun-23:00 - USA USL League Two
Oakland County vs AFC Ann Arbor

0-0

0-1
Sun 9, Jun-04:00 - USA Women\'s Premier Soccer League
Indiana Union Woman\'s vs Edgewater Castle Women\'s

3-3

6-3
Sun 9, Jun-05:00 - USA Women\'s Premier Soccer League
Utah Surf SC Women\'s vs La Roca Women\'s

2-0

3-3
Sun 9, Jun-05:00 - USA Women\'s Premier Soccer League
Utah Avalanche Women\'s vs Utah Red Devils Women\'s

2-1

5-4
Sun 9, Jun-06:00 - USA Women\'s Premier Soccer League
FC Tucson Women\'s vs FC Arizona Women\'s

1-0

1-0
Sun 9, Jun-22:00 - USA Women\'s Premier Soccer League
Side FC 92 Women\'s vs KC Courage Women\'s(U23)

1-2

1-5
Sun 9, Jun-23:00 - USA Women\'s Premier Soccer League
Vancouver Victory Women\'s vs Westside Metros Women\'s

0-0

0-0
Sun 9, Jun-03:30 - USL Championship
Charleston Battery vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-0

0-0
Sun 9, Jun-03:30 - USL Championship
Rhode Island FC vs Detroit City

0-1

0-2
Sun 9, Jun-04:00 - USL Championship
Louisville City FC vs North Carolina

1-0

2-1
Sun 9, Jun-04:30 - USL Championship
FC Tulsa vs San Antonio FC

0-0

2-1
Sun 9, Jun-04:30 - USL Championship
Memphis 901 vs Colorado Springs Switchbacks FC

1-1

1-1
Sun 9, Jun-05:00 - USL Championship
New Mexico United vs Hartford Athletic

0-0

1-0
Sun 9, Jun-06:00 - USL Championship
Oakland Roots vs Tampa Bay Rowdies

0-0

1-0
Sun 9, Jun-06:00 - USL Championship
Monterey Bay FC vs Sacramento Republic FC

0-0

0-2
Sun 9, Jun-06:30 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Miami FC

1-1

3-1
Sun 9, Jun-07:00 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Orange County SC

1-0

2-1
Sun 9, Jun-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Nueva Esparta vs Deportivo Miranda

0-1

0-3
Sun 9, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Academia Rey

0-0

2-1
Sun 9, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz vs Maritimo de La Guaira

1-0

2-0
Sun 9, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia vs Yaracuyanos

0-0

0-0
Sun 9, Jun-23:30 - Venezuela Segunda Division
Anzoategui FC vs Bolívar SC(VEN)

0-0

2-1
Sun 9, Jun-11:00 - Western Australia Womens Premier League
Murdoch Uni Melville Women\'s vs NTC West Women\'s

1-2

2-4
Sun 9, Jun-11:15 - Western Australia Womens Premier League
Perth RedStar Women\'s vs Perth S.C Women\'s

1-3

3-4
Sun 9, Jun-11:45 - Western Australia Womens Premier League
Subiaco AFC Women\'s vs UWA-Nedlands FC Women\'s

2-0

3-0
Sun 9, Jun-15:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women\'s vs Tromso Women\'s

0-1

0-4
Sun 9, Jun-18:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Odd BK Women\'s vs Honefoss Women\'s

0-0

0-1
Sun 9, Jun-17:00 - World Cup qualification (CAF)
Sao Tome & Principe vs Liberia

0-0

0-1
Sun 9, Jun-19:59 - World Cup qualification (CAF)
Namibia vs Tunisia

0-0

0-0
Sun 9, Jun-19:59 - World Cup qualification (CAF)
Mauritania vs Senegal

0-1

0-1
Sun 9, Jun-19:59 - World Cup qualification (CAF)
Democratic Rep Congo vs Togo

1-0

1-0
Sun 9, Jun-19:59 - World Cup qualification (CAF)
Djibouti vs Ethiopia

1-1

1-1
Sun 9, Jun-01:30 - World Cup qualification (CONCACAF)
Bahamas vs Trinidad & Tobago

0-4

1-7
Sun 9, Jun-04:00 - World Cup qualification (CONCACAF)
Aruba vs Curacao

0-0

0-2
Sun 9, Jun-04:00 - World Cup qualification (CONCACAF)
Belize vs Nicaragua

0-1

0-4
Sun 9, Jun-06:00 - World Cup qualification (CONCACAF)
Cayman Islands vs Antigua & Barbuda

0-0

1-0
Sun 9, Jun-23:00 - World Cup qualification (CONCACAF)
St. Vincent & Grenadines vs El Salvador

1-1

1-3
Sun 9, Jun-23:00 - World Cup qualification (CONCACAF)
Dominica vs Jamaica

0-2

2-3
Advertisement
GPWA

server2test