Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Mon 1, Apr 2024

Get all the latest Football Results for Mon 1, Apr 2024.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Mon 1, Apr-08:00 - A-League Men
Macarthur FC vs Western Sydney Wanderers

0-0

1-3
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Deportivo Laferrere

0-0

1-0
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Canuelas FC

1-0

1-2
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs Centro Espanol

1-2

2-2
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs CDyS Juventud Unida

0-0

0-1
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Central Cordoba De Rosario

1-1

1-1
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Barracas vs Mercedes

1-0

1-1
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
CA Atlas vs Victoriano Arenas

0-1

1-1
Mon 1, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs Leandro N Alem

0-0

0-0
Mon 1, Apr-00:00 - Argentina Torneo Federal A
Sol De America Formosa vs G.San Martin Formosa

1-0

1-0
Mon 1, Apr-00:15 - Argentina Torneo Federal A
Boca Unidos vs Central Norte Salta

0-0

0-0
Mon 1, Apr-00:30 - Argentina Torneo Federal A
9 de Julio Rafaela vs Sportivo Belgrano

0-0

1-0
Mon 1, Apr-01:00 - Argentina Torneo Federal A
Club Cipolletti vs Olimpo

0-0

0-0
Mon 1, Apr-23:30 - Argentina Torneo Federal A
Gutierrez SC vs Huracan Las Heras

0-1

0-1
Mon 1, Apr-01:30 - Argentine Primera Division
Independiente vs Atletico Tucuman

0-1

1-1
Mon 1, Apr-04:00 - Argentine Primera Division
Independiente Rivadavia vs CA Banfield

1-2

1-2
Mon 1, Apr-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Patronato Parana vs Deportivo Maipu

0-1

1-2
Mon 1, Apr-00:45 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs CA San Miguel

0-0

0-0
Mon 1, Apr-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Estudiantes de Buenos Aires

0-0

0-0
Mon 1, Apr-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Deportivo Madryn

0-0

0-1
Mon 1, Apr-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Atletico Atlanta

1-0

3-0
Mon 1, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Aldosivi

0-0

0-1
Mon 1, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs San Telmo

0-1

0-1
Mon 1, Apr-16:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs West Armenia

0-1

1-1
Mon 1, Apr-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Manningham Juventus vs Banyule City

2-3

2-6
Mon 1, Apr-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
South East United vs Hobart Olympia Warriors

5-0

10-0
Mon 1, Apr-08:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Bentleigh Utd Cobras vs Brunswick City

0-1

0-4
Mon 1, Apr-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Plenty Valley Lions vs Western Suburbs


0-1
Mon 1, Apr-07:30 - Australia New South Wales Northern Super League
Kahibah vs Singleton Strikers

2-0

4-0
Mon 1, Apr-10:15 - Australia New South Wales Super League
Bankstown City Lions vs Dulwich Hill SC

0-0

2-1
Mon 1, Apr-06:00 - Australia New South Wales U20
Bankstown City Lions(U20) vs Dulwich Hill SC(U20)

3-0

3-2
Mon 1, Apr-09:50 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
FNSW Institute Women\'s vs APIA Leichhardt Tigers Women\'s

1-1

1-4
Mon 1, Apr-10:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Macarthur Rams Women\'s vs NWS Spirit Women\'s

0-0

0-0
Mon 1, Apr-10:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Sydney University Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

0-2

1-5
Mon 1, Apr-10:40 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Emerging Jets Women\'s

2-0

5-0
Mon 1, Apr-11:00 - Australia Victorian Premier League
Oakleigh Cannons vs Dandenong Thunder

1-1

1-1
Mon 1, Apr-13:15 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Essendon Royals Women\'s

0-1

1-3
Mon 1, Apr-15:30 - Belgian Pro League
Cercle Brugge vs Club Brugge

1-0

1-1
Mon 1, Apr-20:30 - Belgian Pro League
KRC Genk vs St. Gilloise

1-0

1-0
Mon 1, Apr-01:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Bolivar vs Oriente Petrolero

1-2

4-2
Mon 1, Apr-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Aurora vs Blooming

1-2

4-2
Mon 1, Apr-00:00 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Parintins FC/AM

0-0

1-3
Mon 1, Apr-01:30 - Brazil Campeonato Carioca
Botafogo (RJ) vs Boavista RJ

0-0

2-0
Mon 1, Apr-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Palmeiras

0-0

1-0
Mon 1, Apr-00:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Remo Belem (PA) vs Tuna Luso

0-0

2-0
Mon 1, Apr-00:00 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Sergipe/SE

1-1

1-1
Mon 1, Apr-00:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Portuguesa MS vs Operario MS

2-0

2-3
Mon 1, Apr-17:30 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs PFK Montana

1-1

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia II vs Litex Lovech

0-0

1-0
Mon 1, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Dynamo Douala vs Gazelle FA

0-0

0-0
Mon 1, Apr-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Aigle Royal Menoua vs Avion Academy

0-0

0-2
Mon 1, Apr-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Fauve Azur Elite vs Fovu Baham

0-0

0-0
Mon 1, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Union Douala

0-0

0-0
Mon 1, Apr-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Victoria United vs Young Sports Academy

0-1

1-2
Mon 1, Apr-01:00 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs CD Antofagasta

0-0

2-2
Mon 1, Apr-03:00 - Chile Primera B
San Marcos de Arica vs Deportes Santa Cruz

2-1

3-4
Mon 1, Apr-23:00 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs AC Barnechea

2-0

3-1
Mon 1, Apr-01:00 - Chile Primera Division
Cobreloa vs Universidad de Chile

0-1

1-3
Mon 1, Apr-03:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Nublense

2-1

5-3
Mon 1, Apr-01:00 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs Melipilla

0-3

0-5
Mon 1, Apr-03:30 - Chile Segunda Division
Provincial Ovalle vs Provincial Osorno

3-1

4-2
Mon 1, Apr-00:00 - Club Friendly
Centro Sportivo Alagoano vs Penedense AL

1-0

1-1
Mon 1, Apr-12:45 - Club Friendly
Paloma vs ETSV Hamburg

0-0

2-0
Mon 1, Apr-13:00 - Club Friendly
Kolos Kovalivka vs UCSA

0-1

0-3
Mon 1, Apr-13:30 - Club Friendly
ISPE FC vs Yadanarbon FC

0-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - Club Friendly
FC Wacker Innsbruck vs SK Ebbs

1-2

3-2
Mon 1, Apr-18:00 - Club Friendly
Deutschlandsberger SC vs Sportverein Tillmitsch

1-0

3-2
Mon 1, Apr-01:10 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pereira vs Atletico Bucaramanga

1-0

1-2
Mon 1, Apr-03:20 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs America de Cali

1-3

1-4
Mon 1, Apr-05:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Rionegro Aguilas

1-3

2-4
Mon 1, Apr-01:00 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Colombia Women\'s(U17) vs Ecuador Women\'s(U17)

1-1

4-2
Mon 1, Apr-03:30 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Paraguay Women\'s(U17) vs Brazil Women\'s(U17)

0-3

1-5
Mon 1, Apr-00:00 - Costa Rica Division 2
AD Cariari Pococi vs Limon Black Star

0-1

1-2
Mon 1, Apr-01:00 - Costa Rica Primera Division
Puntarenas vs Municipal Liberia

0-1

1-2
Mon 1, Apr-02:00 - Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa vs Herediano

0-0

2-0
Mon 1, Apr-03:30 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Guanacasteca

2-0

3-2
Mon 1, Apr-05:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs AD San Carlos

0-1

1-1
Mon 1, Apr-16:00 - Danish SAS Ligaen
FC Copenhagen vs Brondby

1-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs FC Nordsjaelland

0-1

2-3
Mon 1, Apr-19:59 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Aarhus AGF

1-1

2-2
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs Vejgaard BK

0-0

1-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs Young Boys Football Development

0-0

0-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark 3. Division
Ishoj IF vs BK Frem

0-1

2-2
Mon 1, Apr-15:30 - Denmark 3. Division
VSK Aarhus vs Avarta

3-0

6-2
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs SfB-Oure

0-1

1-1
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs Holbaek

0-0

0-1
Mon 1, Apr-14:00 - Denmark Danmarksserien
Horsholm Usserod IK vs Karlslunde

0-0

2-1
Mon 1, Apr-14:00 - Denmark Danmarksserien
Ringsted vs VB 1968

1-1

2-2
Mon 1, Apr-14:00 - Denmark Danmarksserien
Vorup vs Kjellerup IF

0-0

1-0
Mon 1, Apr-14:30 - Denmark Danmarksserien
Herlev IF vs AB Tarnby


1-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Dalum vs Fjordager IF


1-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
OKS Odense vs Hedensted IF

2-1

4-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Viby vs Hobro B

1-1

3-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
B 1913 Odense vs FC Aarhus Fremad B


0-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Slagelse B&I vs BK Skjold

0-2

0-2
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien
Glostrup FK vs Frederikssund IK


1-1
Mon 1, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Bronshoj

0-3

1-5
Mon 1, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien
Marienlyst vs B 1909 Odense

2-0

3-0
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Greve vs Tarnby FF

0-1

0-2
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Sundby BK vs Gorslev IF

0-0

2-0
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Horsens FS vs Tarup Paarup IF


6-2
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs Vinder Vatanspor-VRI


3-1
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Allerod vs Næstved B


2-6
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Ledoje Smorum Fodbold vs B 1908 Amager


3-1
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien
Aalborg BK B vs Norresundby


2-4
Mon 1, Apr-17:00 - Denmark Danmarksserien
Varde_IF vs Odder IGF

0-1

0-2
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Hillerod Fodbold vs B93 Copenhagen

1-0

4-0
Mon 1, Apr-17:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs AC Horsens

1-0

5-0
Mon 1, Apr-17:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs Kolding IF

0-0

1-1
Mon 1, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Skive IK vs Hellerup IK

1-1

2-2
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Roskilde vs FC Aarhus Fremad

0-1

0-1
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Esbjerg FB

1-1

1-2
Mon 1, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Middelfart vs Thisted FC

2-0

3-0
Mon 1, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Nykobing FC vs FA 2000

1-0

1-0
Mon 1, Apr-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Fremad Amager vs AB Gladsaxe

0-0

1-0
Mon 1, Apr-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Delfin S.C.

0-0

0-0
Mon 1, Apr-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Independiente Del Valle

0-0

0-0
Mon 1, Apr-01:15 - El Salvador Primera Division
CD Dragon vs Jocoro FC

1-1

1-1
Mon 1, Apr-01:30 - El Salvador Primera Division
CD Platense Municipal Zacatecoluca vs Santa Tecla

0-0

2-0
Mon 1, Apr-01:30 - El Salvador Primera Division
Fuerte San Francisco vs Isidro Metapan

0-1

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Aveley vs Havant & Waterlooville FC

0-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Taunton Town vs Bath City

0-1

0-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Dartford vs Eastbourne Borough

0-1

0-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Tonbridge Angels vs Farnborough FC

1-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Welling United

1-0

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Slough Town vs St Albans City

2-0

2-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Worthing vs Hampton & Richmond

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Hemel Hempstead Town

0-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Torquay United vs Weston Super Mare

2-1

3-3
Mon 1, Apr-18:00 - England Conference South Division
Dover Athletic vs Chelmsford City

1-0

1-0
Mon 1, Apr-18:30 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Truro City

0-0

0-0
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Northampton Town vs Port Vale

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Cheltenham Town vs Exeter City

0-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Carlisle vs Lincoln City

0-1

1-3
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Oxford United vs Fleetwood Town

3-0

4-0
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Blackpool vs Wycombe Wanderers

0-0

0-0
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Cambridge United vs Wigan Athletic

1-0

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Barnsley

1-0

1-3
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Stevenage FC

0-0

0-0
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Leyton Orient vs Peterborough United

0-2

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Reading

2-1

5-2
Mon 1, Apr-18:00 - England League One
Bristol Rovers vs Shrewsbury Town

0-0

0-0
Mon 1, Apr-16:00 - England League Two
Grimsby Town vs Bradford City AFC

0-0

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Forest Green Rovers

0-3

0-3
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Harrogate Town vs Gillingham

0-1

5-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Walsall vs Salford City F.C.

1-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Colchester United

1-1

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Sutton United vs Swindon

1-0

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Morecambe vs Barrow

2-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Stockport County vs AFC Wimbledon

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Notts County vs Milton Keynes Dons

1-1

3-3
Mon 1, Apr-18:00 - England League Two
Newport County vs Crawley Town

0-2

0-4
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Division one
Loughborough Dynamo vs Anstey Nomads

0-0

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Division one
Sutton Coldfield Town vs Boldmere St Michaels

0-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Division one
Cleethorpes Town vs Grimsby Borough

0-2

0-3
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Division one
Kidsgrove Athletic vs Clitheroe

0-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Division one
Stocksbridge Park Steels vs Pontefract Collieries

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Division one
Gresley Rovers vs Rugby Town

1-1

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Bamber Bridge

2-1

3-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Stafford Rangers

2-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Hyde United vs Macclesfield Town

1-1

1-3
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Warrington Rylands vs Marine

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Ilkeston Town

0-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Workington vs Atherton Collieries

0-1

2-3
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Basford United F.C. vs Worksop Town

0-1

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
Bradford Park Avenue vs Radcliffe FC

2-0

2-3
Mon 1, Apr-18:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Ashton United

0-1

0-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League First Division
Chichester City vs Littlehampton Town

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Horsham vs Bognor Regis Town

5-2

5-4
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs Cheshunt

3-0

3-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Wingate & Finchley vs Potters Bar Town

1-0

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Whitehawk

0-0

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hastings United vs Folkestone Invicta

2-1

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Billericay Town vs Concord Rangers

0-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Chatham Town vs Kingstonian

0-0

4-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Dulwich Hamlet

0-0

3-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Hashtag United vs Haringey Borough

1-0

5-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Margate vs Cray Wanderers

1-1

1-1
Mon 1, Apr-16:00 - England Southern Division one
Cribbs vs Bishop\'s Cleeve

0-1

0-4
Mon 1, Apr-16:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs AFC Sudbury

2-0

3-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs AFC Telford United

1-1

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Kettering Town

2-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
St Ives Town vs Stamford AFC

1-2

1-4
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Leiston FC

1-1

4-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Long Eaton United

1-0

3-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Mickleover Sports vs Coalville Town

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Berkhamsted FC vs Hitchin Town

0-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs Stourbridge

0-1

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern League Central Division
Halesowen Town vs Alvechurch

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Bracknell Town vs Sholing FC

1-0

5-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Basingstoke Town

1-1

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Didcot Town vs Swindon Supermarine

0-0

0-2
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Tiverton Town

1-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Winchester City

0-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Hendon

0-0

0-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Plymouth Parkway vs Poole Town

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
AFC Totton vs Walton & Hersham

1-0

3-0
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Chesham United

1-2

1-4
Mon 1, Apr-18:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Hungerford Town

2-0

3-0
Mon 1, Apr-15:30 - England The Championship
Leicester City vs Norwich City

1-1

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Huddersfield Town

0-1

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Rotherham United vs Millwall

0-0

2-1
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Queens Park Rangers

0-0

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Plymouth Argyle vs Bristol City

0-0

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Watford

0-0

2-2
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Birmingham vs Preston North End

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Sunderland vs Blackburn Rovers

0-2

1-5
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Sheffield Wed

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - England The Championship
Coventry City vs Cardiff City

1-1

1-2
Mon 1, Apr-20:30 - England The Championship
Ipswich Town vs Southampton

1-2

3-2
Mon 1, Apr-23:00 - England The Championship
Leeds United vs Hull City

1-1

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs NSI Runavik

1-2

3-2
Mon 1, Apr-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs IF Fuglafjordur

1-0

4-0
Mon 1, Apr-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs B36 Torshavn

0-2

1-4
Mon 1, Apr-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs Toftir B68

0-0

2-0
Mon 1, Apr-20:30 - Finland Cup
MuSa vs Loiske

5-0

8-0
Mon 1, Apr-22:45 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs AJ Auxerre

0-1

0-1
Mon 1, Apr-18:30 - French National League
Chamois Niortais vs US Orleans

0-0

0-0
Mon 1, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Spaeri FC vs WIT Georgia Tbilisi

0-0

1-1
Mon 1, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga
Gareji Sagarejo vs Dinamo Tbilisi II

1-0

3-0
Mon 1, Apr-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Blumenthaler SV(U17) vs Werder Bremen(U17)


4-8
Mon 1, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Eilenburg

1-1

2-1
Mon 1, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs ZFC Meuselwitz

2-0

2-1
Mon 1, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs Hannover 96 Am

1-1

2-3
Mon 1, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
SC Spelle Venhaus vs SC Weiche Flensburg 08

0-2

0-3
Mon 1, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Bremer SV vs SSV Jeddeloh

1-0

4-2
Mon 1, Apr-16:00 - Germany OberLiga
FC Giessen vs FSV Fernwald

0-1

0-1
Mon 1, Apr-17:00 - Germany OberLiga
Turkspor Dortmund vs FC Eintracht Rheine

0-1

4-2
Mon 1, Apr-16:30 - Holland Jupiler League
Emmen vs FC Groningen

0-2

0-3
Mon 1, Apr-22:00 - Holland Jupiler League
Jong PSV Eindhoven vs Roda JC Kerkrade

2-2

2-3
Mon 1, Apr-01:00 - Honduras Liga Nacional
Genesis vs Marathon

1-0

1-0
Mon 1, Apr-03:15 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs CD Vida

2-1

5-1
Mon 1, Apr-05:30 - Honduras Liga Nacional
Lobos de la UPNFM vs Real Sociedad Tocoa

0-0

1-0
Mon 1, Apr-22:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs BFC Siofok

3-1

4-2
Mon 1, Apr-18:00 - Iceland Cup
Augnablik vs Alftanes

5-0

7-1
Mon 1, Apr-22:30 - Iceland Cup
Lettir Reykjavik vs IH Hafnarfjordur

2-5

2-7
Mon 1, Apr-23:30 - Iceland Super Cup
Vikingur Reykjavik vs Valur

1-1

1-1
Mon 1, Apr-14:00 - India League Division 1
Namdhari FC vs Aizawl FC

0-1

1-1
Mon 1, Apr-17:30 - India League Division 1
Trau FC vs Churchill Brothers

0-2

0-2
Mon 1, Apr-13:30 - India Shillong Super League
Mawlai SC vs Sawmer SC

3-1

7-2
Mon 1, Apr-18:00 - India Super League
Hyderabad FC vs Mumbai City FC

0-2

0-3
Mon 1, Apr-22:30 - Iraqi League
Naft Alwasat vs Erbil SC

0-0

1-1
Mon 1, Apr-22:30 - Iraqi League
Naft Al Basra vs Al Minaa Basra

0-1

0-1
Mon 1, Apr-22:30 - Iraqi League
Al-Naft vs Al Kahrabaa

1-1

3-2
Mon 1, Apr-22:30 - Iraqi League
Al Shorta vs Al-Hudod

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - Ireland Division 1
Wexford F.C. vs Cork City F.C.

0-1

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Longford Town

0-1

1-1
Mon 1, Apr-19:59 - Ireland Division 1
UC Dublin(UCD) vs Kerry FC

1-0

1-1
Mon 1, Apr-19:59 - Ireland Division 1
Finn Harps vs Bray Wanderers

1-0

2-0
Mon 1, Apr-19:59 - Ireland Division 1
Athlone Town vs Treaty United

1-0

1-0
Mon 1, Apr-16:00 - Ireland Premier League
Dundalk vs Drogheda United

0-0

0-0
Mon 1, Apr-19:59 - Ireland Premier League
Waterford United vs Shamrock Rovers

0-0

1-2
Mon 1, Apr-19:59 - Ireland Premier League
Shelbourne vs Derry City

0-0

0-0
Mon 1, Apr-19:59 - Ireland Premier League
St. Patrick\'s vs Sligo Rovers

2-0

3-0
Mon 1, Apr-22:45 - Ireland Premier League
Galway United vs Bohemians

0-1

0-2
Mon 1, Apr-19:59 - Israel Leumit League
Maccabi Kabilio Jaffa vs Ironi Ramat Hasharon

1-1

2-2
Mon 1, Apr-19:59 - Israel Leumit League
Ihud Bnei Shfaram vs Hapoel Acre FC

0-1

0-1
Mon 1, Apr-19:59 - Israel Leumit League
Kafr Qasim vs Maccabi Herzliya

0-1

0-3
Mon 1, Apr-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Jerusalem FC vs Hapoel Tel Aviv

1-0

2-0
Mon 1, Apr-21:10 - Israel U19 League
Agudat Sport Nordia Jerusalem U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

0-0

1-1
Mon 1, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Sampdoria Youth

1-1

2-1
Mon 1, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs AC Milan Youth

0-1

0-1
Mon 1, Apr-15:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Roma Youth

0-3

1-4
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-0

1-0
Mon 1, Apr-14:30 - Italian Serie A
Bologna vs Salernitana

2-0

3-0
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Udinese

1-1

1-1
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Hellas Verona

0-1

1-1
Mon 1, Apr-19:59 - Italian Serie A
Lecce vs AS Roma

0-0

0-0
Mon 1, Apr-22:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Empoli

1-0

2-0
Mon 1, Apr-14:30 - Italian Serie B
Modena vs SSC Bari

0-0

1-1
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
Como vs FC Sudtirol

1-0

2-0
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
Calcio Lecco vs Cittadella

1-1

1-1
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs A.C. Reggiana 1919

2-1

2-3
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs U.S. Catanzaro 1929

0-2

0-2
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Brescia

1-1

1-2
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
AC Pisa vs Palermo

0-2

4-3
Mon 1, Apr-17:00 - Italian Serie B
Spezia vs Ascoli

1-1

2-1
Mon 1, Apr-19:59 - Italian Serie B
Cremonese vs FeralpiSalo

0-0

0-1
Mon 1, Apr-22:30 - Italian Serie B
Sampdoria vs Ternana

1-0

4-1
Mon 1, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Molynes United vs Waterhouse FC

0-1

0-3
Mon 1, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Humble Lions vs Mount Pleasant

0-0

0-1
Mon 1, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Lime Hall Academy vs Tivoli Gardens

1-2

1-4
Mon 1, Apr-00:30 - Jamaica Premier League
Dunbeholden FC vs Cavalier FC

1-1

2-4
Mon 1, Apr-03:00 - Jamaica Premier League
Arnett Gardens vs Portmore United

0-1

1-1
Mon 1, Apr-23:00 - La Liga
Villarreal vs Atletico Madrid

0-1

1-2
Mon 1, Apr-03:00 - Liga MX
Atlas vs Queretaro FC

2-1

2-3
Mon 1, Apr-05:00 - Liga MX
Club Necaxa vs Club Leon

0-0

1-2
Mon 1, Apr-05:36 - Liga MX
FC Juarez vs Santos Laguna

0-0

2-1
Mon 1, Apr-17:00 - Lithuania - 2. Division
Banga Gargzdai B vs Hegelmann Litauen B

1-2

1-3
Mon 1, Apr-03:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

0-3

0-6
Mon 1, Apr-05:06 - Mexico Women\'s Primera Division
Santos Laguna Women\'s vs Pumas UNAM Women\'s

1-2

2-3
Mon 1, Apr-02:00 - Morocco Cup
Wydad Casablanca vs JS Soualem

0-1

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Eastleigh vs Maidenhead United

2-0

2-3
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Bromley vs Woking

0-1

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Aldershot Town vs Dorking Wanderers

1-0

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Barnet F.C. vs Oxford City

1-0

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Wealdstone FC vs Solihull Moors

0-0

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Southend United vs Boreham Wood F.C.

3-0

4-2
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Rochdale vs Hartlepool United FC

0-0

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Ebbsfleet United

0-0

1-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Altrincham vs Oldham Athletic A.F.C.

1-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - National League
Chesterfield vs Kidderminster

1-1

1-3
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs South Shields

1-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Rushall Olympic vs Boston United

1-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Spennymoor Town vs Farsley Celtic

1-1

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Hereford vs Buxton FC

0-1

2-2
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Warrington Town FC vs Darlington

0-0

1-3
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
King\'s Lynn vs Scarborough Athletic

3-0

3-4
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Chorley vs Blyth Spartans

2-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Bishop\'s Stortford vs Banbury United

1-0

3-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Southport FC vs Scunthorpe United

0-0

0-1
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Peterborough Sports vs Gloucester City

0-0

1-0
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Chester FC vs Alfreton Town

0-1

0-2
Mon 1, Apr-18:00 - National League North
Brackley Town vs Tamworth

2-0

3-0
Mon 1, Apr-06:00 - New Zealand Northern Leagues
West Coast Rangers vs Manurewa

0-1

2-2
Mon 1, Apr-06:00 - New Zealand Northern Leagues
Auckland City vs Tauranga City United

1-0

3-1
Mon 1, Apr-06:00 - New Zealand Northern Leagues
Melville United vs Birkenhead United

0-1

1-4
Mon 1, Apr-06:00 - New Zealand Northern Leagues
East Coast Bays vs Eastern Suburbs AFC

0-2

1-3
Mon 1, Apr-08:30 - New Zealand Northern Leagues
Auckland United vs Hamilton Wanderers AFC

2-0

3-0
Mon 1, Apr-08:30 - New Zealand Northern Leagues
Western Springs vs Bay Olympic

2-0

2-0
Mon 1, Apr-22:45 - Northern Ireland Youth League
Dungannon Swifts(U20) vs Coleraine(U20)

2-2

3-5
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Levanger FK

1-1

2-2
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Stabaek

0-0

1-1
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Bryne vs Start Kristiansand

2-0

3-1
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Valerenga vs Sogndal

0-1

1-1
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Ranheim IL

0-1

2-1
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Egersunds IK

1-3

3-4
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Mjondalen IF vs Raufoss

1-0

1-1
Mon 1, Apr-19:00 - Norway Adeccoligaen
Moss vs Lyn 1896 FK

1-0

3-0
Mon 1, Apr-16:30 - Norwegian Tippeligaen
Fredrikstad vs Bodo Glimt

0-0

0-2
Mon 1, Apr-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Sandefjord

0-0

2-0
Mon 1, Apr-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs Brann

0-2

2-4
Mon 1, Apr-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Molde vs Stromsgodset

1-0

4-0
Mon 1, Apr-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Kristiansund BK

0-1

2-3
Mon 1, Apr-21:15 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Sarpsborg 08

1-0

1-0
Mon 1, Apr-01:30 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs General Caballero JLM

1-0

2-1
Mon 1, Apr-04:00 - Paraguayan Primera Division
2 de Mayo vs Club Guarani

0-1

0-1
Mon 1, Apr-00:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Alianza Atletico

0-0

0-0
Mon 1, Apr-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Sporting Cristal

0-2

1-2
Mon 1, Apr-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice vs Radomiak Radom

1-0

1-1
Mon 1, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznan

0-0

0-0
Mon 1, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Widzew lodz vs Korona Kielce

1-0

3-1
Mon 1, Apr-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Legia Warszawa

0-1

1-3
Mon 1, Apr-14:40 - Poland - I liga
Znicz Pruszkow vs Polonia Warszawa

0-0

0-0
Mon 1, Apr-17:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs GKS Katowice

0-1

0-4
Mon 1, Apr-19:30 - Poland - I liga
Motor Lublin vs GKS Tychy

1-0

1-1
Mon 1, Apr-21:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs SCU Torreense

0-0

2-1
Mon 1, Apr-21:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Academico Viseu

0-0

1-1
Mon 1, Apr-14:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Sporting Braga(U23) vs Santa Clara(U23)

0-1

1-2
Mon 1, Apr-23:15 - Primeira Liga
Portimonense vs SC Braga

1-2

3-5
Mon 1, Apr-21:30 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs Petrolul Ploiesti

1-0

1-1
Mon 1, Apr-18:30 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs CSC 1599 Selimbar

2-0

2-0
Mon 1, Apr-18:00 - Russia First Division
PFK Kuban vs Dinamo Makhachkala

0-1

1-1
Mon 1, Apr-23:00 - Saudi Pro League
Al-Hazem vs Damac FC

0-0

0-0
Mon 1, Apr-23:00 - Saudi Pro League
Al-Ahli Saudi FC vs Al Ittihad Jeddah

1-0

1-0
Mon 1, Apr-23:00 - Saudi Pro League
Al-Raed vs Al Khaleej

0-1

0-1
Mon 1, Apr-16:00 - Slovenia U19
NK Brinje Grosuplje(U19) vs NK Krka U19

1-0

1-2
Mon 1, Apr-18:00 - Slovenia U19
NK Olimpija Ljubljana (U19) vs NK Nafta(U19)

3-0

8-2
Mon 1, Apr-18:00 - Slovenia U19
ND Gorica(U19) vs ND Mura 05(U19)

1-0

1-4
Mon 1, Apr-18:00 - Slovenia U19
NK Maribor(U19) vs NK Rudar Velenje(U19)

2-1

4-1
Mon 1, Apr-19:00 - Slovenia U19
NK Aluminij U19 vs Domzale(U19)

0-1

0-2
Mon 1, Apr-17:00 - South Africa First League
NB La Masia vs Platinum City Rovers

1-1

1-1
Mon 1, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Karlstad vs Hammarby TFF

0-0

2-0
Mon 1, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Jarfalla

1-0

1-2
Mon 1, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Lucksta IF

2-0

4-0
Mon 1, Apr-20:30 - Sweden Div 2 Norrland
Taftea IK vs Froso IF

1-1

2-1
Mon 1, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Arameisk-Syrianska IF vs IFK Eskilstuna

2-0

4-0
Mon 1, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Gefle IF vs Helsingborgs IF

0-2

2-3
Mon 1, Apr-15:00 - Sweden Superettan
Orebro vs Skovde AIK

0-0

0-1
Mon 1, Apr-17:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs Varbergs BoIS FC

1-0

1-0
Mon 1, Apr-16:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Halmstads

1-0

3-0
Mon 1, Apr-16:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg vs Djurgardens

0-2

1-4
Mon 1, Apr-18:30 - Swedish Allsvenskan
Elfsborg vs IFK Varnamo

2-1

2-2
Mon 1, Apr-18:30 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Vasteras SK

0-0

1-0
Mon 1, Apr-16:15 - Swiss Super League
Yverdon-Sport vs Young Boys

0-0

0-0
Mon 1, Apr-18:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Lausanne Sports

0-1

0-1
Mon 1, Apr-18:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs FC Luzern

1-0

1-1
Mon 1, Apr-16:15 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs FC Thun

1-0

1-0
Mon 1, Apr-12:30 - Tournoi de Montaigu U16
Argentina(U16) vs Czech Republic (U16)

1-0

2-1
Mon 1, Apr-12:30 - Tournoi de Montaigu U16
Saudi Arabia(U16) vs Wales(U16)

0-2

1-3
Mon 1, Apr-15:15 - Tournoi de Montaigu U16
Japan(U16) vs Cote d\'Ivoire(U16)

1-2

1-2
Mon 1, Apr-19:45 - Tournoi de Montaigu U16
France(U16) vs Mexico(U16)

0-0

2-0
Mon 1, Apr-22:00 - UAE U21 League
Al Fujairah U21 vs Al Oruba (U21)

1-0

3-1
Mon 1, Apr-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Lviv vs LNZ Cherkasy

0-0

1-0
Mon 1, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

0-3

0-3
Mon 1, Apr-00:30 - Uruguay Primera Division
Miramar Misiones FC vs Club Atletico Cerro

2-1

2-2
Mon 1, Apr-03:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Boston River

0-2

0-2
Mon 1, Apr-23:00 - Uruguay Reserves League
Nacional Montevideo Reserve vs Boston River Reserve

0-0

1-0
Mon 1, Apr-23:00 - Uruguay Reserves League
Montevideo City Torque Reserve vs Centro Atletico Fenix(R)

3-0

4-1
Mon 1, Apr-23:00 - Uruguay Reserves League
Liverpool Montevideo Reserve vs Racing Club Montevideo Reserve

0-1

1-2
Mon 1, Apr-23:00 - Uruguay Reserves League
Montevideo Wanderers Reserve vs Danubio Reserve

2-0

3-0
Mon 1, Apr-23:00 - Uruguay Reserves League
CA Penarol Reserve vs Deportivo Maldonado Reserve

1-0

2-1
Mon 1, Apr-01:00 - USA Major Next Pro
Sporting Kansas City II vs Saint Louis City B

0-0

1-2
Mon 1, Apr-04:00 - USA Major Next Pro
Colorado Rapids B vs Los Angeles FC II

0-1

1-1
Mon 1, Apr-04:00 - USA Major Next Pro
Ventura County FC vs Tacoma Defiance

3-1

5-2
Mon 1, Apr-09:30 - Uzbekistan Cup
Andijan FA vs Qiziriq Football Club

0-1

0-1
Mon 1, Apr-09:30 - Uzbekistan Cup
Fergana University vs FK Chigatoy

0-3

2-4
Mon 1, Apr-12:00 - Uzbekistan Cup
Namangan FA vs Buxoro University

1-0

1-0
Mon 1, Apr-12:00 - Uzbekistan Cup
Qumqo\'rg\'on FC vs Qoraqalpogiston FA

1-0

2-2
Mon 1, Apr-14:30 - Uzbekistan Cup
Zaamin vs Navoiy FA

4-0

7-0
Mon 1, Apr-14:30 - Uzbekistan Cup
Sirdaryo FA vs Tashkent VFA

2-2

3-2
Mon 1, Apr-16:00 - Uzbekistan Pro League A
FK Do\'stlik Tashkent vs Buxoro FK

0-1

0-2
Mon 1, Apr-00:00 - Venezuela Primera Division
Estudiantes Merida FC vs Deportivo La Guaira

0-0

1-2
Mon 1, Apr-03:00 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Monagas SC

1-1

2-2
Mon 1, Apr-01:00 - Venezuela Segunda Division
Bolívar SC(VEN) vs Deportivo Miranda

0-0

0-1
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Chirk AAA vs Porthmadog

1-0

1-1
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Bangor 1876 vs Llandudno FC

0-0

0-3
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Airbus UK Broughton vs Buckley Town

2-0

2-2
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Prestatyn Town FC

3-0

4-0
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship North
Flint Town United vs Mold Alexandra

4-3

6-3
Mon 1, Apr-17:45 - Wales FAW Championship North
Guilsfield FC vs Gresford Athletic

0-1

0-1
Mon 1, Apr-20:15 - Wales FAW Championship North
Caersws vs Denbigh Town

1-0

1-1
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Caerau Ely vs Afan Lido

0-2

3-2
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Taffs Well vs Cambrian & Clydach

0-0

0-2
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Pontardawe Town vs Cwmbran Celtic

1-1

3-3
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Abergavenny Town

1-0

4-0
Mon 1, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South
Baglan Dragons vs Carmarthen Town

2-1

2-2
Mon 1, Apr-17:45 - Wales FAW Championship South
Goytre United vs Llanelli

1-0

2-1
Mon 1, Apr-20:30 - Wales FAW Championship South
Trefelin vs Briton Ferry Athletic

0-1

0-3
Mon 1, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Telone FC vs Highlanders FC


0-2
Mon 1, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bikita Minerals FC vs Dynamos FC


0-1
Mon 1, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Yadah

2-0

3-1
Mon 1, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs FC Platinum


0-1
Mon 1, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Manica Diamonds


1-0
Mon 1, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Simba Bhora FC vs Hwange Colliery


1-0
Advertisement
GPWA

server2test