AD:

Football Results for Sun 26, Nov 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 26, Nov 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 26, Nov-08:00 - A-League Men
Brisbane Roar FC vs Perth Glory FC

0-0

2-1
Sun 26, Nov-10:00 - A-League Men
Western United FC vs Adelaide United

0-1

1-3
Sun 26, Nov-16:30 - Albania 1st league
Kastrioti Kruje vs Burreli

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:30 - Albania 1st league
KS Bylis vs Flamurtari Vlore

1-0

2-0
Sun 26, Nov-16:30 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs KS Korabi Peshkopi

0-0

2-2
Sun 26, Nov-16:30 - Albania 1st league
Luzi 2008 vs Tomori Berat

0-0

2-0
Sun 26, Nov-14:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs FC Ordino

0-0

2-0
Sun 26, Nov-16:30 - Andorra Super league
CF Esperanca vs CE Carroi

0-0

0-2
Sun 26, Nov-19:00 - Andorra Super league
Atletic America vs Atletic Escaldes

1-3

1-4
Sun 26, Nov-21:30 - Andorra Super league
Pas de la Casa vs Inter Club D\'Escaldes

0-2

0-3
Sun 26, Nov-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Interclube Luanda

0-1

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - Angola Girabola League
CD Sao Salvador vs Recreativo Libolo


1-0
Sun 26, Nov-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Sporting Cabinda


5-1
Sun 26, Nov-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Kabuscorp do Palanca

0-1

1-1
Sun 26, Nov-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Argentino de Quilmes

1-0

1-1
Sun 26, Nov-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs Ferrocarril Midland

0-1

1-3
Sun 26, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Muniz vs Defensores de Cambaceres

0-1

1-4
Sun 26, Nov-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs El Porvenir

0-0

0-1
Sun 26, Nov-23:00 - Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Union Oncativo vs CA Las Palmas

0-0

0-3
Sun 26, Nov-00:00 - Argentina Women\'s Primera A
Defensores de Belgrano Women\'s vs Estudiantes La Plata Women\'s

0-0

0-1
Sun 26, Nov-01:00 - Argentine Primera Division
Velez Sarsfield vs CA Colon

2-0

3-1
Sun 26, Nov-01:00 - Argentine Primera Division
CA Platense vs Sarmiento Junin

1-0

1-0
Sun 26, Nov-01:00 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Tigre

1-0

1-0
Sun 26, Nov-01:00 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Gimnasia La Plata

0-0

2-0
Sun 26, Nov-14:00 - Armenia Cup
FC Syunik vs BKMA Yerevan

0-1

0-1
Sun 26, Nov-07:00 - Australia Women\'s A-League
Melbourne Victory Women\'s vs Central Coast Mariners Women\'s

0-0

2-1
Sun 26, Nov-09:00 - Australia Women\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s

1-2

3-4
Sun 26, Nov-09:00 - Australia Women\'s A-League
Sydney FC Women\'s vs Melbourne City Women\'s

0-3

2-3
Sun 26, Nov-10:45 - Australia Women\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Adelaide United Women\'s

1-1

1-1
Sun 26, Nov-13:30 - Austria Erste Division
SK Sturm Graz Amat. vs DSV Leoben

0-2

0-2
Sun 26, Nov-13:30 - Austria Erste Division
SKU Amstetten vs First Vienna FC

0-1

1-3
Sun 26, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs SK Austria Klagenfurt

0-1

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Austria Vienna

1-0

1-0
Sun 26, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs FC Blau Weiss Linz

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:45 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Altach/Vorderland Women\'s

0-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Bahrain Premier League
Al Khaldiya vs Al Hidd

1-1

1-1
Sun 26, Nov-19:59 - Bahrain Premier League
Al Hala vs Al-Muharraq

0-1

1-2
Sun 26, Nov-14:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs Dinamo Minsk

0-1

0-4
Sun 26, Nov-15:45 - Belarus Premier League
Smorgon FC vs Dinamo Brest

0-1

3-1
Sun 26, Nov-18:00 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs Neman Grodno

1-1

3-2
Sun 26, Nov-13:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs Shakhter Soligorsk Reserves

2-0

3-1
Sun 26, Nov-14:00 - Belarus Reserves League
FC Torpedo Zhodino Reserve vs FC Minsk Reserve

0-1

3-2
Sun 26, Nov-14:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs FC Gomel Reserve

1-0

1-3
Sun 26, Nov-15:00 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

2-0

3-1
Sun 26, Nov-17:30 - Belgian First Amateur Division
Union Royale Namur vs Hoogstraten VV

1-1

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - Belgian First Amateur Division
Royal Cappellen FC vs KSK Heist

0-0

1-2
Sun 26, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Sint-Eloois-Winkel

0-0

0-1
Sun 26, Nov-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Royal Olympic Club Charleroi

2-1

2-2
Sun 26, Nov-16:30 - Belgian Pro League
K.A.A. Gent vs St. Gilloise

1-0

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Belgian Pro League
Oud Heverlee Leuven vs Club Brugge

0-1

0-1
Sun 26, Nov-21:30 - Belgian Pro League
Anderlecht vs RWD Molenbeek

0-1

2-1
Sun 26, Nov-22:15 - Belgian Pro League
Kortrijk vs KV Mechelen

0-2

0-3
Sun 26, Nov-16:30 - Belgium - 2e Klasse
Jong Genk vs RFC Seraing

1-0

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Beerschot Wilrijk vs Royal FC Liege

2-0

3-0
Sun 26, Nov-22:15 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs SL 16 FC

1-1

1-4
Sun 26, Nov-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs FC Alken Women\'s


1-2
Sun 26, Nov-01:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Nacional Potosi

4-1

6-1
Sun 26, Nov-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Club Bolivar

0-3

1-7
Sun 26, Nov-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Jorge Wilstermann

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs Posusje

0-1

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sloga Doboj vs FK Zvijezda 09

0-0

1-0
Sun 26, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga
GOSK Gabela vs Zrinjski Mostar

0-2

1-5
Sun 26, Nov-22:45 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Velez Mostar

1-0

2-2
Sun 26, Nov-02:30 - Brasileiro Serie A
Atletico Paranaense vs Vasco da Gama

0-0

0-0
Sun 26, Nov-04:00 - Brasileiro Serie A
Fluminense (RJ) vs Coritiba (PR)

1-0

2-1
Sun 26, Nov-23:00 - Brasileiro Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Gremio (RS)

1-0

3-0
Sun 26, Nov-23:00 - Brasileiro Serie A
Botafogo (RJ) vs Santos

1-0

1-1
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Mirassol FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Londrina (PR)

0-0

0-1
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
ABC Natal/RN vs Vila Nova (GO)

2-0

3-2
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Clube de Regatas Brasil

1-0

3-0
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Ceara vs Juventude (RS)

1-1

1-3
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs Sampaio Correa (MA)

3-0

4-1
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Chapecoense SC vs Vitoria Salvador BA

1-1

3-1
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Atletico Clube Goianiense vs Guarani Futebol Clube

0-0

3-0
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Avai FC (SC) vs Ituano (SP)

0-0

0-0
Sun 26, Nov-00:00 - Brasileiro Serie B
Gremio Novorizontino vs Criciuma SC

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Brazil Paulista Women\'s League
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

1-0

4-1
Sun 26, Nov-19:45 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs FK Levski Krumovgrad

2-0

3-2
Sun 26, Nov-20:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Tigre Noir FC


2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Bumamuru

1-2

2-4
Sun 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Moso Sugar vs Flambeau du Centre


1-1
Sun 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Telaviv FC vs Musongati

0-3

1-5
Sun 26, Nov-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Dynamik

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Vital\'O

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs F.C. Nouadhibou

2-0

3-0
Sun 26, Nov-17:00 - CAF Confederation Cup
Future FC vs Supersport United

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - CAF Confederation Cup
Club Africain vs Dreams FC(GHA)

2-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
Zamalek vs Abu Salim

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
Sagrada Esperanca vs SOA Renaissante

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
Diables Noirs vs Stade Malien

0-3

1-3
Sun 26, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup
Rivers United vs Academica Lobito

1-0

3-0
Sun 26, Nov-23:00 - CAF Confederation Cup
USM Alger vs Al Hilal Benghazi

0-0

2-0
Sun 26, Nov-23:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs Sekhukhune United

1-0

2-0
Sun 26, Nov-12:30 - Cambodia League
Angkor Tiger FC vs Boeung Ket FC

1-1

3-3
Sun 26, Nov-15:00 - Cambodia League
Tiffy Army FC vs Kirivong Sok Sen Chey F.C.

4-1

4-2
Sun 26, Nov-16:30 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs Gazelle FA

0-0

2-2
Sun 26, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Stade Renard de Melong

0-0

1-0
Sun 26, Nov-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Les Astres FC

2-1

2-1
Sun 26, Nov-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Aigle Royal Menoua vs Colombe FC

0-0

1-0
Sun 26, Nov-18:30 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Coton Sport Garoua

0-1

0-4
Sun 26, Nov-19:59 - Cameroon MTN Elite One
Dynamo Douala vs Union Douala

0-0

1-1
Sun 26, Nov-01:00 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs Universidad Catolica

0-1

1-1
Sun 26, Nov-01:00 - Chile Primera Division
O Higgins vs Cobresal

0-0

0-0
Sun 26, Nov-00:00 - Club Friendly
Club Libertad Women\'s vs Cerro Porteno Women\'s

3-1

3-1
Sun 26, Nov-01:30 - Club Friendly
Colo Colo Women\'s vs CD Santiago Morning Women\'s

1-1

3-2
Sun 26, Nov-05:45 - Club Friendly
Vonds Ichihara vs Fukuyama City

0-0

2-0
Sun 26, Nov-08:30 - Club Friendly
Joyful Honda Tsukuba vs Tochigi City

0-1

0-4
Sun 26, Nov-12:00 - Club Friendly
Royal AM Reserve vs Supersport United Reserve

0-2

2-2
Sun 26, Nov-12:00 - Club Friendly
Cape Town City Reserve vs Moroka Swallows Reserve

2-0

4-1
Sun 26, Nov-14:00 - Club Friendly
Sekhukhune United Reserve vs Kaizer Chiefs Reserve

0-1

3-2
Sun 26, Nov-14:00 - Club Friendly
Richards Bay Reserve vs AmaZulu Reserve

0-0

1-0
Sun 26, Nov-14:30 - Club Friendly
Veles Moscow vs FC Amkal Moscow

0-1

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Club Friendly
Kilnamanagh vs St Patricks CY

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Club Friendly
Bangor Celtic vs Maynooth University

2-1

2-1
Sun 26, Nov-16:00 - Club Friendly
Bluebell United vs Liffey Wanderers

3-0

3-0
Sun 26, Nov-17:30 - Club Friendly
Gremio Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s

0-1

1-1
Sun 26, Nov-22:00 - Club Friendly
Zinzane FC vs Santa Cruz Belford Roxo RJ

0-0

0-0
Sun 26, Nov-22:00 - Club Friendly
Concordia SC vs Marcilio Dias SC

1-2

1-3
Sun 26, Nov-22:00 - Club Friendly
Bonsucesso vs Sao Cristovao(RJ)

0-1

1-1
Sun 26, Nov-22:30 - Club Friendly
Uniao Paraense PA(U20) vs Pedreira (U20)

0-1

0-2
Sun 26, Nov-02:00 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Deportivo Cali

2-1

4-2
Sun 26, Nov-04:30 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Rionegro Aguilas

1-1

3-1
Sun 26, Nov-03:00 - Costa Rica Division 2
Escorpiones Belen vs USV St. Anna

0-1

0-3
Sun 26, Nov-03:00 - Costa Rica Primera Division
Puntarenas vs Municipal Grecia

0-1

1-2
Sun 26, Nov-06:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Cartagines Deportiva SA

1-0

1-0
Sun 26, Nov-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Sporting San Jose

0-0

3-0
Sun 26, Nov-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Guanacasteca

0-3

3-4
Sun 26, Nov-18:00 - Croatia 1.HNL
Istra 1961 vs Hajduk Split

0-1

0-2
Sun 26, Nov-20:10 - Croatia 1.HNL
HNK Gorica vs Rudes Zagreb

3-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Croatia U19
NK Rijeka (U19) vs Hajduk Split (U19)

1-1

1-2
Sun 26, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Ethnikos Achnas

2-1

4-1
Sun 26, Nov-19:59 - Cyprus 1 Division
AEZ Zakakiou vs Nea Salamis

1-1

2-2
Sun 26, Nov-21:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Anorthosis Famagusta FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
1.FC Slovacko vs Banik Ostrava

1-0

2-0
Sun 26, Nov-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs Pardubice

1-1

2-1
Sun 26, Nov-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs FC Fastav Zlin

2-0

2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Aarhus AGF

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Odense BK

0-1

0-1
Sun 26, Nov-21:00 - Danish SAS Ligaen
Lyngby vs Brondby

0-2

3-3
Sun 26, Nov-17:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs HB Koge

1-0

2-0
Sun 26, Nov-18:00 - Denmark - 1. Division
Aalborg BK vs Hobro I.K.

0-0

1-2
Sun 26, Nov-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Universidad Catolica Quito

0-1

0-2
Sun 26, Nov-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs CD El Nacional

0-0

1-0
Sun 26, Nov-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Orense SC

1-0

2-2
Sun 26, Nov-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Delfin S.C.

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:30 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-0

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Liverpool Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

2-0

4-0
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Leicester City Women\'s

3-2

5-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs West Ham United Women\'s

3-0

3-0
Sun 26, Nov-20:30 - England FA Women Super League
Aston Villa Women\'s vs Everton FC Women\'s

0-0

1-2
Sun 26, Nov-22:45 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

3-0

7-0
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
Stoke City Women\'s vs Stockport County Women\'s

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
Chatham Town Women\'s vs AFC Wimbledon Women\'s

3-1

5-4
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
Millwall Lionesses Women\'s vs Bromley Women\'s


2-0
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
Chester-Le-Street Town Women\'s vs Spennymoor Town Women\'s


3-2
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
Ipswich Women\'s vs Sutton Coldfield Town Women\'s


8-0
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
West Bromwich WFC Women\'s vs Needham Market Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - England FA Women\'s Cup
Ebbsfleet United Women\'s vs Portsmouth Women\'s


0-7
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Plymouth Argyle Women\'s vs AFC Stoneham Women\'s


4-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Darwen Women\'s vs Leeds United FC Women\'s


1-1
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Billericay Town Women\'s vs Dulwich Hamlet Women\'s

0-1

2-1
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Nottingham Forest Women\'s vs Sporting Khalsa Women\'s

3-1

3-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Cheltenham Town Women\'s vs Exeter City Women\'s

0-1

3-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Liverpool Feds Women\'s vs Durham Cestria Women\'s


0-1
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Burnley Women\'s vs Alnwick Town Juniors Women\'s


9-1
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Leafield Athletic Women\'s vs Coundon Court Women\'s


1-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Haringey Borough Women\'s vs Moneyfields Women\'s


1-3
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Wolves Women\'s vs Peterborough United Women\'s


7-0
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Oxford United Women\'s vs Dartford Women\'s

0-0

2-0
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Worcester City Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s


0-3
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Derby County Women\'s vs Loughborough Lightning Women\'s


4-1
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Enfield Town Women\'s vs Luton Town Women\'s


3-5
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Norwich City Women\'s vs Boldmere St.Michaels Women\'s


1-2
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Rugby Borough Women\'s vs Solihull Moors Women\'s


7-1
Sun 26, Nov-18:00 - England FA Women\'s Cup
Swindon Women\'s vs AFC Bournemouth Women\'s

1-0

1-2
Sun 26, Nov-19:00 - England FA Women\'s Cup
FC United of Manchester Women\'s vs Hull City Women\'s


2-3
Sun 26, Nov-19:00 - England FA Women\'s Cup
Marine Academy Plymouth Women\'s vs Keynsham Town Women\'s


3-3
Sun 26, Nov-19:00 - England FA Women\'s Cup
Southampton WFC Women\'s vs Brentford Women\'s


3-3
Sun 26, Nov-19:45 - England FA Women\'s Cup
Chorley Women\'s vs Newcastle Women\'s


0-5
Sun 26, Nov-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
AFC Fylde Women\'s vs Halifax Town Women\'s

2-0

2-2
Sun 26, Nov-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Cardiff City Ladies FC Women\'s vs Hashtag United Women\'s


0-1
Sun 26, Nov-18:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Aston Villa

1-1

1-2
Sun 26, Nov-20:30 - English Premier League
Everton vs Manchester United

0-1

0-3
Sun 26, Nov-16:30 - Estonia Cup
JK Tallinna Kalev vs FC Nomme United

0-1

3-1
Sun 26, Nov-14:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
FC Flora Tallinn Women\'s vs Saku Sporting Women\'s

1-1

2-2
Sun 26, Nov-19:59 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
Viimsi JK Women\'s vs Tabasalu Women\'s

1-0

1-1
Sun 26, Nov-21:00 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Lens(U19)


2-2
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Dunkerque(U19)

0-3

2-3
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Amiens SC(U19)

1-0

2-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Montfermeil(U19) vs Le Havre(U19)

1-0

2-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Stade Reims(U19)


1-4
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Montrouge(U19)

1-0

2-0
Sun 26, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Pagny-sur-Moselle(U19) vs US Orleans U19

0-1

0-2
Sun 26, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Lyonnais U19

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs FC 93 Bobigny(U19)


3-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Clermont Foot U19

0-0

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Paris FC U19 vs Dijon(U19)

3-0

3-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Montferrandaise(U19) vs Auxerre(U19)


0-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs ES Troyes AC(U19)

1-2

1-3
Sun 26, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Brest Stade U19

0-0

1-1
Sun 26, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Laval U19 vs Trelissac U19

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
USSA Vertou(U19) vs Guingamp (U19)


0-3
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Nantes U19

0-1

1-3
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs Concarneau(U19)


2-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


1-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Lorient(U19) vs Angers SCO U19


1-4
Sun 26, Nov-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Marseille(U19)

1-0

2-1
Sun 26, Nov-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Ajaccio U19

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Monaco U19

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Marignane Gignac(U19) vs Colomiers U19


2-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Air Bel(U19) vs Rodez Aveyron U19

3-0

4-2
Sun 26, Nov-17:00 - French Cup
Bleriot Plage vs ASPTT Dijon

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

2-1

4-1
Sun 26, Nov-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs Paris FC Women\'s

1-0

1-1
Sun 26, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Marseille

1-1

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
OGC Nice vs Toulouse

0-0

1-0
Sun 26, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs FC Metz

2-1

2-3
Sun 26, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Stade Brestois

0-1

1-3
Sun 26, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Le Havre

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Stade de Reims

1-1

3-1
Sun 26, Nov-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Lille OSC

0-2

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - French National League
Versailles 78 vs Epinal

1-1

4-1
Sun 26, Nov-15:00 - Friendly Internationals
Netherlands(U16) vs Mexico(U16)

1-1

1-3
Sun 26, Nov-19:00 - Friendly Internationals
Denmark(U16) vs Saudi Arabia(U16)

1-2

2-2
Sun 26, Nov-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Ribera Navarra Futsal


2-2
Sun 26, Nov-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Real Betis Futsal


5-6
Sun 26, Nov-23:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Palma Futsal


5-2
Sun 26, Nov-16:30 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs Arminia Bielefeld

0-0

2-2
Sun 26, Nov-19:30 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs SSV Jahn Regensburg

0-0

0-1
Sun 26, Nov-22:30 - German 3. Liga
Preuben Munster vs Viktoria Koln

2-2

3-3
Sun 26, Nov-18:30 - German Bundesliga
1. FC Heidenheim 1846 vs VfL Bochum

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs 1.FSV Mainz 05

0-1

1-1
Sun 26, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
FC Kaiserslautern vs Holstein Kiel

0-2

0-3
Sun 26, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs SV Wehen Wiesbaden

1-0

2-0
Sun 26, Nov-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs FC Nurnberg

1-0

4-1
Sun 26, Nov-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Sandhausen(U19) vs Bayern Munich(U19)

1-2

1-3
Sun 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Bayern Munich B vs SpVgg Bayreuth

4-0

4-0
Sun 26, Nov-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs FC Lokomotive Leipzig

1-1

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Carl Zeiss Jena

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs Havelse

1-2

1-3
Sun 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs SC Weiche Flensburg 08

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Phonix Lubeck

0-0

1-1
Sun 26, Nov-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eimsbutteler TV vs SC Spelle Venhaus

1-0

2-2
Sun 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Koblenz vs Stuttgarter Kickers

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs TSV Schott Mainz

4-0

6-0
Sun 26, Nov-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs FC Suderelbe

0-1

1-3
Sun 26, Nov-17:00 - Germany OberLiga
Munchen 1860 Am vs Gundelfingen

3-0

5-0
Sun 26, Nov-21:00 - Germany OberLiga
BCV Glesch/Paffendorf vs FC Germania Teveren

0-2

0-4
Sun 26, Nov-16:00 - Germany Woman\'s Cup
Hoffenheim Women\'s vs RB Leipzig Women\'s

1-0

3-0
Sun 26, Nov-18:00 - Germany Woman\'s Cup
1.FSV Mainz 05 Women\'s vs Duisburg Women\'s

0-0

0-2
Sun 26, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Accra Lions

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Nsoatreman vs Heart of Lions

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Samartex vs Real Tamale United

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Berekum Chelsea

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs FCB Magpies

1-0

1-0
Sun 26, Nov-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Manchester 62 FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-18:00 - Greece Super League 1
A.E. Kifisia F.C. vs Asteras Tripolis

0-2

1-3
Sun 26, Nov-19:00 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs AEK Athens

0-1

0-1
Sun 26, Nov-21:30 - Greece Super League 1
Lamia vs Atromitos Athens

2-2

3-3
Sun 26, Nov-22:30 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Panathinaikos

1-0

2-0
Sun 26, Nov-14:00 - Greece Super League 2
Aiolikos vs Kambaniakos

2-1

4-2
Sun 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Egaleo

0-0

2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs Niki Volos

0-0

2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Makedonikos FC vs Apollon Pontou

1-0

3-1
Sun 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Diagoras Rodos

0-0

1-1
Sun 26, Nov-17:00 - Greece Super League 2
Ilioupoli vs Giouchtas

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Greece Super League 2
Olympiakos Piraeus II vs Kalamata AO

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Atromitos Athens(U19)

0-0

1-1
Sun 26, Nov-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Puerto de Iztapa vs CD Marquense

1-0

3-2
Sun 26, Nov-00:00 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Vitesse Arnhem

2-0

5-0
Sun 26, Nov-00:00 - Holland Eredivisie
PEC Zwolle vs RKC Waalwijk

1-1

1-2
Sun 26, Nov-15:15 - Holland Eredivisie
Almere City FC vs Heracles Almelo

0-1

0-5
Sun 26, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Go Ahead Eagles

0-0

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Volendam

1-0

3-0
Sun 26, Nov-19:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs FC Utrecht

1-1

1-2
Sun 26, Nov-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
AZ Alkmaar Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

0-0

1-2
Sun 26, Nov-19:45 - Holland Eredivisie Women\'s
FC Zwolle Women\'s vs Feyenoord Rotterdam Women\'s

0-0

2-0
Sun 26, Nov-15:15 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs MVV Maastricht

0-0

1-0
Sun 26, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional
Olancho FC vs Real Espana

1-1

1-1
Sun 26, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional
Genesis vs CD Olimpia

0-2

1-2
Sun 26, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs Lobos de la UPNFM

2-0

3-0
Sun 26, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Real Sociedad Tocoa

1-1

1-1
Sun 26, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs CD Victoria

1-2

1-3
Sun 26, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Eastern District SA

0-2

0-4
Sun 26, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Central & Western

0-0

0-3
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
3 Sing FC vs Sai Kung District FC

0-1

1-2
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Yuen Long FC

1-0

2-2
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Hoi King SA

3-0

5-1
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Kowloon City

0-1

0-1
Sun 26, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Kwun Tong FA

1-2

2-2
Sun 26, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Kwai Tsing District FA

0-0

0-1
Sun 26, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Wofoo Social Enterprises vs Fu Moon FC

2-0

4-1
Sun 26, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Wing Go FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Mutual FC


1-2
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon Cricket Club vs Dreams Metro Gallery

0-1

0-1
Sun 26, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Tung Sing FC


2-1
Sun 26, Nov-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Chelsea FC Soccer School (HK)

0-1

1-3
Sun 26, Nov-11:00 - HongKong Premier League
Lee Man vs Sham Shui Po

2-0

3-1
Sun 26, Nov-11:00 - HongKong Sapling Cup
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong FC

1-1

4-1
Sun 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Kazincbarcikai vs Soroksar

2-1

3-1
Sun 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot FC vs Budapest Honved FC

0-1

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-3

1-7
Sun 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs Budafoki MTE

1-0

1-0
Sun 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
BVSC Zuglo vs Tiszakecske

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Mosonmagyarovari TE vs Szeged Csanad

0-1

0-1
Sun 26, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Kozarmisleny SE vs BFC Siofok

4-0

7-0
Sun 26, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Szombathelyi Haladas

0-0

3-1
Sun 26, Nov-19:59 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Ferencvarosi TC

0-1

1-1
Sun 26, Nov-22:30 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Kecskemeti TE

1-1

3-3
Sun 26, Nov-21:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Budaorsi SC Women\'s vs MOL Fehervar FC Women\'s

1-1

1-1
Sun 26, Nov-12:30 - India League Division 1
Namdhari FC vs Sreenidi Deccan

0-2

0-2
Sun 26, Nov-17:30 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Churchill Brothers

0-1

1-1
Sun 26, Nov-18:30 - India Super League
Northeast United vs Bengaluru

1-1

1-1
Sun 26, Nov-12:00 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Barito Putera

1-0

2-1
Sun 26, Nov-16:00 - Indonesia Liga 1
Dewa United F.C. vs Persib Bandung

0-2

1-5
Sun 26, Nov-12:00 - Indonesia Liga 2
Persikab Bandung vs PSKC Cimahi

2-1

3-1
Sun 26, Nov-12:15 - Indonesia Liga 2
Semen Padang vs Sriwijaya FC Palembang

1-0

3-0
Sun 26, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera
Sampdoria Youth vs Juventus Youth

1-0

4-0
Sun 26, Nov-16:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Fiorentina Youth

1-0

2-1
Sun 26, Nov-17:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Genoa Youth

0-0

0-0
Sun 26, Nov-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Spezia Youth

0-1

0-2
Sun 26, Nov-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Monopoli Youth vs Pisa Youth

0-0

3-2
Sun 26, Nov-15:30 - Italian Serie A
Cagliari vs A.C. Monza

1-0

1-1
Sun 26, Nov-18:00 - Italian Serie A
Empoli vs US Sassuolo Calcio

2-2

3-4
Sun 26, Nov-18:00 - Italian Serie A
Frosinone vs Genoa

1-1

2-1
Sun 26, Nov-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Udinese

1-0

3-1
Sun 26, Nov-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Inter Milan

1-1

1-1
Sun 26, Nov-19:15 - Italian Serie B
U.S. Catanzaro 1929 vs Cosenza Calcio 1914

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:15 - Italian Serie B
Ternana vs Palermo

0-1

1-1
Sun 26, Nov-15:30 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs Fiorentina Women\'s

1-1

2-1
Sun 26, Nov-18:00 - Italian Women Division 1
Napoli Women\'s vs Juventus Women\'s

1-2

1-3
Sun 26, Nov-21:00 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women\'s vs US Sassuolo Calcio Women\'s

0-2

0-4
Sun 26, Nov-17:00 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs Giana Erminio

0-1

1-2
Sun 26, Nov-17:00 - Italy C1A
Lumezzane vs Novara Calcio

0-0

1-1
Sun 26, Nov-15:30 - Italy C1B
Sestri Levante vs Olbia

1-0

2-2
Sun 26, Nov-17:00 - Italy C1B
Sassari Torres vs Gubbio

2-0

3-1
Sun 26, Nov-19:15 - Italy C1C
Crotone vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:15 - Italy C1C
Giugliano vs Catania

0-0

0-1
Sun 26, Nov-21:30 - Italy C1C
Picerno vs Avellino

1-0

2-0
Sun 26, Nov-21:30 - Italy C1C
AS Sorrento Calcio vs S.S. Monopoli 1966

0-0

2-0
Sun 26, Nov-21:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Audace Cerignola

0-1

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Alba Calcio vs Sanremese

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD Citta Di Varese vs FBC Derthona

1-0

3-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD RG Ticino vs Chisola

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Ligorna vs USD PDHAE

1-1

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Vogherese

1-0

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD Alcione vs Chieri

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group A
Albenga vs Gozzano

1-1

1-1
Sun 26, Nov-18:00 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs Pinerolo

0-0

0-1
Sun 26, Nov-18:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs Lavagnese

3-0

3-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Arconatese vs Tritium

0-0

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Caravaggio vs Clivense

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Desenzano Calvina vs Folgore Caratese

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Pro Palazzolo vs USD Casatese

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Crema vs Villa d\'Alme Valbrembana

0-1

0-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Caldiero Terme vs Varesina

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Ponte San Pietro vs Castellanzese

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
AC Legnano vs Real Calepina

1-0

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Club Milano vs Virtus Ciserano Bergamo

2-3

2-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group B
Piacenza vs ASD Brusaporto

3-1

6-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Luparense vs US Breno

0-0

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Bassano vs Union Clodiense

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
APDC Chions vs Montecchio Maggiore

0-1

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Montebelluna vs Treviso

0-0

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Virtus Bolzano vs Castegnato

1-1

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Adriese vs Portogruaro

3-0

5-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
Mori vs AC Este

0-0

0-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group C
ACD Campodarsego vs AC Mestre

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Forli FC vs Ravenna

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
SCD Progresso Calcio vs Athletic Carpi

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Imolese Calcio vs US Corticella

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Certaldo vs Victor San Marino

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Borgo San Donnino vs Lentigione

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Pistoiese vs ASD Fanfulla

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Sangiuliano City

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Prato vs ACD Sant\'Angelo

0-2

0-4
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs Aglianese

0-1

0-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
ASC Figline vs Sangiovannese

2-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Sansepolcro ASD vs Real Forte Querceta

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Montevarchi Calcio vs Livorno

0-1

0-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs US Pianese

0-0

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Orvietana vs San Donato Tavarnelle

0-2

0-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Follonica Gavorrano vs Poggibonsi

0-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Tau calcio Altopascio vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
Seravezza vs Ponsacco

1-1

5-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group E
SC Cenaia vs Sporting Trestina

0-1

1-5
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Fossombrone vs Vigor Senigallia

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
United Riccione vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-1

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs Tivoli Calcio

0-1

0-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
San Nicolo Calcio vs Matese

1-0

3-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Sora vs Real Monterotondo Scalo

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs Roma City

0-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Termoli Calcio vs Chieti

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group F
Sambenedettese vs L\'Aquila

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Romana FC vs Gladiator 1924

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Nocerina

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
USD Latte Dolce vs Trastevere Calcio

0-2

0-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Atletico Uri vs Ischia Isolaverde

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
San Marzano Calcio vs ASD Flaminia Civita

3-0

4-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Cynthialbalonga vs Budoni

1-0

3-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Boreale vs Ardea

0-2

0-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group G
Cavese vs Sarrabus Ogliastra

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
US Bitonto vs Fidelis Andria

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Gelbison Cilento vs Rotonda

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Paganese Calcio 1926 vs ASD Martina Franca

0-0

0-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Santa Maria Cilento vs SS Angri

2-2

3-4
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Matera vs FBC Gravina

2-0

3-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Manfredonia vs Palmese 1914

1-1

2-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Citta di Fasano vs ACD Nardo

0-2

2-3
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group H
Barletta vs Team Altamura

0-1

0-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
US Siracusa vs Trapani

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Urbs Reggina 1914 vs Real Casalnuovo

1-1

1-2
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Licata vs Citta Di Sant\'Agata

1-1

1-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Sancataldese vs AC Locri 1909

0-1

4-1
Sun 26, Nov-17:30 - Italy Serie D Group I
Portici vs ASD Ragusa Calcio

0-0

0-0
Sun 26, Nov-18:00 - Italy Serie D Group I
San Luca vs Castrovillari

3-1

3-3
Sun 26, Nov-18:00 - Italy Serie D Group I
Igea Virtus Barcellona vs ASD Canicatti

0-0

1-2
Sun 26, Nov-19:59 - Italy Serie D Group I
Acireale vs USD Akragas

0-2

3-3
Sun 26, Nov-19:30 - Ivory Coast Division 1
CO Korhogo vs Lys Sassandra

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:30 - Ivory Coast Division 1
Denguele vs SOL FC Abobo

1-1

4-1
Sun 26, Nov-19:30 - Ivory Coast Division 1
Bouake FC vs Racing d\'Abidjan

1-0

1-0
Sun 26, Nov-22:00 - Ivory Coast Division 1
AF Amadou Diallo Djekanou vs Stade Abidjan

1-0

1-0
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Briobecca Urayasu SC

0-0

0-2
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Criacao Shinjuku

1-1

3-1
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs Sony Sendai FC

1-0

2-0
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

2-1
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Okinawa SV

0-0

1-0
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Kochi United

0-0

0-0
Sun 26, Nov-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Reilac Shiga

1-2

2-2
Sun 26, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
NGU Loverledge Nagoya Women\'s vs Viamaterras Miyazaki Women\'s

0-2

1-2
Sun 26, Nov-05:30 - Japan Women Empresss Cup
Ehime FC Women\'s vs Jumonji HS Women\'s

4-0

4-0
Sun 26, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
Tokuyama University Women\'s vs Ntv Menina Women\'s

0-1

0-1
Sun 26, Nov-06:00 - Japan Women Empresss Cup
AS Harima ALBION Women\'s vs Ryukyu Deigos Women\'s

3-0

4-1
Sun 26, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
IGA Kunoichi Women\'s vs Nihon University Women\'s

1-1

2-1
Sun 26, Nov-08:30 - Japan Women Empresss Cup
Nittaidai University Women\'s vs Mynavi Sendai B Women\'s

2-1

3-1
Sun 26, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Orca Kamogawa FC Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

2-0

2-0
Sun 26, Nov-09:00 - Japan Women Empresss Cup
Fujieda Junshin High School Women\'s vs Lily Wolf F Women\'s

1-0

4-0
Sun 26, Nov-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs JEF United Ichihara Chiba

2-0

2-1
Sun 26, Nov-07:55 - Japanese League Division 3
Ehime FC vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

1-2
Sun 26, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Kataller Toyama

0-2

0-6
Sun 26, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
Nara Club vs Gainare Tottori

0-0

1-2
Sun 26, Nov-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs AC Nagano Parceiro

0-0

1-1
Sun 26, Nov-08:05 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Azul Claro Numazu

0-0

2-0
Sun 26, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Grulla Morioka

0-0

0-0
Sun 26, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Matsumoto Yamaga FC

0-0

0-0
Sun 26, Nov-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Fukushima United FC

0-1

1-2
Sun 26, Nov-08:00 - Japanese WE League
Vegalta Sendai Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

0-1

0-5
Sun 26, Nov-09:00 - Japanese WE League
Urawa Reds Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-0

2-0
Sun 26, Nov-09:00 - Japanese WE League
Omiya Ardija Women\'s vs Sanfrecce Hiroshima Women\'s

0-2

1-2
Sun 26, Nov-10:00 - Japanese WE League
AS Elfen Sayama Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

0-0

0-1
Sun 26, Nov-11:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

1-0

2-0
Sun 26, Nov-12:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - Jordan Divison 1
Ethad Al-Ramtha vs Al-Tora

1-0

3-1
Sun 26, Nov-17:00 - Jordan Divison 1
Al-Yarmouk Amman vs Al Hashemeya

0-1

3-1
Sun 26, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Muhoroni Youth vs Gor Mahia

0-1

0-2
Sun 26, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Muranga vs KCB Nairobi

0-1

1-2
Sun 26, Nov-16:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Kenya Police FC

0-2

1-3
Sun 26, Nov-17:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Kakamega Homeboyz

0-0

0-1
Sun 26, Nov-10:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Jeonnam Dragons

1-1

4-1
Sun 26, Nov-10:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Chungbuk Cheongju FC

0-0

1-1
Sun 26, Nov-10:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Cheonan City FC

2-0

2-1
Sun 26, Nov-10:00 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Seoul E-Land FC

1-0

1-0
Sun 26, Nov-10:00 - Korea League 2
Gimpo FC vs Gyeongnam FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-10:00 - Korea League 2
Seongnam FC vs Ansan Greeners FC

0-1

0-2
Sun 26, Nov-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Llapi

0-0

0-2
Sun 26, Nov-18:20 - Kuwait Premier League
Khaitan vs Al-Shabab(KUW)

0-1

1-4
Sun 26, Nov-21:10 - Kuwait Premier League
Al-Qadsia SC vs Al-Salmiyah

1-0

1-1
Sun 26, Nov-17:00 - Libya League Division 1
Al Morooj vs Al Nasr Benghazi


0-2
Sun 26, Nov-17:30 - Libya League Division 1
Asswehly SC vs Al Ittihad Misurata


2-3
Sun 26, Nov-17:30 - Luxembourg National Division
FC Schifflingen vs FC Marisca Miersch

0-0

2-1
Sun 26, Nov-18:30 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs US Mondorf-les-Bains

1-0

3-0
Sun 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs FC Differdange 03

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs UN Kaerjeng 97

1-0

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Jeunesse Esch

2-0

2-0
Sun 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs F91 Dudelange

0-1

0-1
Sun 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxembourg vs UNA Strassen

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Mondercange

2-2

2-2
Sun 26, Nov-13:30 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs Sri Pahang

1-1

3-2
Sun 26, Nov-17:00 - Malaysia Super League
Kelantan FA vs Kedah

0-4

1-6
Sun 26, Nov-17:00 - Malaysia Super League
Kuala Lumpur City vs Kelantan United

1-0

3-0
Sun 26, Nov-17:00 - Malta First Division League
St. Andrews vs Melita FC

0-1

0-3
Sun 26, Nov-17:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew\'s vs Fgura United

0-1

0-3
Sun 26, Nov-19:30 - Malta First Division League
Zabbar St. Patrick vs Lija Athletic

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:30 - Malta First Division League
Zurrieq vs Attard

0-0

1-1
Sun 26, Nov-14:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Gzira United

0-1

0-3
Sun 26, Nov-17:00 - Malta Premier League
Naxxar Lions vs Birkirkara FC

0-0

2-0
Sun 26, Nov-19:15 - Malta Premier League
Valletta FC vs Santa Lucia

0-0

1-1
Sun 26, Nov-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros de Periban vs Cafetaleros De Chiapas

2-1

4-1
Sun 26, Nov-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Yalmakan vs Reboceros de La Piedad

0-0

0-0
Sun 26, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Lobos ULMX

2-0

3-0
Sun 26, Nov-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Montaneses

1-0

1-0
Sun 26, Nov-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Los Cabos United vs UA De Zacatecas

1-2

4-4
Sun 26, Nov-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Tritons Vallarta MFC

1-0

1-0
Sun 26, Nov-07:05 - Mexico Primera Divison A
Leones Negros vs CF Atlante

0-0

0-1
Sun 26, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Otrant Olympic

0-0

0-2
Sun 26, Nov-16:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs Internacional Podgorica

2-1

4-1
Sun 26, Nov-17:00 - Montenegro Division 2
FK Iskra Danilovgrad vs Lovcen Cetinje

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Grbalj Radanovici

0-0

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs OFK Mladost DG

0-1

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Mornar

2-2

4-3
Sun 26, Nov-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs Decic Tuzi

0-1

1-1
Sun 26, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Chabab Atlas Khenifra

1-1

1-1
Sun 26, Nov-18:00 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs Ittifaq Marrakech

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:59 - Morocco Division 2
Olympique Club de Khouribga vs USM Oujda

0-0

0-0
Sun 26, Nov-18:00 - Morocco Super League
Raja Casablanca Atlhletic vs Chabab Mohammedia

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:00 - Morocco Super League
Renaissance Zemamra vs JS Soualem

1-0

1-0
Sun 26, Nov-19:00 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs Moghreb Tetouan

1-1

1-1
Sun 26, Nov-13:30 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Yangon United

1-1

1-2
Sun 26, Nov-04:00 - New Zealand Football National League
Auckland City vs Wellington Olympic

0-0

0-2
Sun 26, Nov-07:00 - New Zealand Women\'s League
Auckland United Women\'s vs Southern United Women\'s(NZL)

1-0

2-0
Sun 26, Nov-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Municipal Jalapa

1-0

1-0
Sun 26, Nov-05:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs Walter Ferretti

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Gombe United

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Bendel Insurance

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Sunshine Stars FC vs Sporting Lagos FC

1-0

1-0
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Shooting Stars SC

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Bayelsa United

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Enugu Rangers International

1-0

1-0
Sun 26, Nov-19:00 - Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC vs Akwa United

0-0

1-0
Sun 26, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs Akademija Pandev

0-0

1-0
Sun 26, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs FK Gostivar

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Shkupi vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stabaek vs Sandefjord

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Bodo Glimt

3-0

4-2
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Tromso IL vs FK Haugesund

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Aalesund FK vs Viking

0-2

0-4
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 vs Molde

0-2

1-3
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
HamKam vs Valerenga

0-0

0-2
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Stromsgodset

1-2

1-3
Sun 26, Nov-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Odd Grenland

1-3

4-4
Sun 26, Nov-16:45 - Omani League
Sohar Club vs ibri

0-2

0-3
Sun 26, Nov-19:15 - Omani League
Oman Club vs Al Wehda(OMA)

1-0

3-0
Sun 26, Nov-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs CA Independiente La Chorrera

0-0

2-2
Sun 26, Nov-02:30 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Club Libertad

1-1

1-3
Sun 26, Nov-02:30 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Sportivo Trinidense

0-0

0-2
Sun 26, Nov-14:00 - Poland - 4. Liga
Rakow Czestochowa B vs Stilon Gorzow Wielkopolski

0-2

1-3
Sun 26, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs GKS Belchatow

0-0

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-0

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Siarka Tarnobrzeg

0-2

1-5
Sun 26, Nov-15:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Szczecin II vs Cartusia Kartuzy

1-0

2-4
Sun 26, Nov-16:15 - Poland - 4. Liga
Slask Wroclaw B vs Rekord Bielsko

2-0

3-1
Sun 26, Nov-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice vs Gornik Zabrze

0-1

2-1
Sun 26, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Ruch Chorzow vs Korona Kielce

0-0

1-1
Sun 26, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Widzew lodz

0-1

1-3
Sun 26, Nov-15:40 - Poland - I liga
Odra Opole vs Polonia Warszawa

0-0

3-0
Sun 26, Nov-18:00 - Poland - I liga
Wisla Plock vs Znicz Pruszkow

0-0

0-1
Sun 26, Nov-21:00 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec

1-0

2-0
Sun 26, Nov-20:30 - Poland - II liga
LKS II Lodz vs Wisla Pulawy

0-0

2-1
Sun 26, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
ACDR Lamelas vs AD Marco 09

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao de Coimbra vs Mortagua

0-0

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitano Evora 1911 vs Real SC

0-0

1-1
Sun 26, Nov-00:00 - Portugal Cup
Vitoria Guimaraes vs Vilaverdense

2-0

4-1
Sun 26, Nov-00:45 - Portugal Cup
SL Benfica vs FC Famalicao

0-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Portugal Cup
O Elvas vs CD Santa Clara

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Portugal Cup
Uniao Leiria vs Atletico Malveira

4-0

5-0
Sun 26, Nov-19:00 - Portugal Cup
Paredes vs Amarante

0-1

0-2
Sun 26, Nov-21:00 - Portugal Cup
GD Estoril Praia vs CD Mafra

0-1

2-1
Sun 26, Nov-21:00 - Portugal Cup
SCU Torreense vs Desportivo de Tondela

0-0

1-1
Sun 26, Nov-22:00 - Portugal Cup
Sporting Clube de Portugal vs Dumiense

2-0

8-0
Sun 26, Nov-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs Lusitania Lourosa(U19)

1-2

1-2
Sun 26, Nov-18:30 - Portugal Women\'s 1A Divisao
SL Benfica Women\'s vs Sporting Clube de Portugal Women\'s

1-2

1-3
Sun 26, Nov-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Vilaverdense Women\'s vs Famalicao Women\'s

1-2

1-2
Sun 26, Nov-15:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Araz Nakhchivan

1-0

1-1
Sun 26, Nov-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sumqayit FK vs Zira FK

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:30 - Romania - Divizia A
ASC Otelul Galati vs CS Universitatea Craiova

1-0

1-3
Sun 26, Nov-22:30 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs FC Steaua Bucuresti

0-0

0-1
Sun 26, Nov-13:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs Unirea Dej

1-0

2-1
Sun 26, Nov-14:00 - Romania - Liga 2
Corvinul Hunedoara vs CSC 1599 Selimbar

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - Russia First Division
Rodina Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk

1-1

2-1
Sun 26, Nov-18:00 - Russia First Division
Chernomorets Novorossiysk vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-1

0-1
Sun 26, Nov-19:59 - Russia First Division
FK Khimki vs SKA Khabarovsk

0-0

0-0
Sun 26, Nov-13:00 - Russia Premier League
FK Orenburg vs Akhmat Grozny

0-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Krasnodar FK

1-1

3-1
Sun 26, Nov-17:30 - Russia Premier League
Rubin Kazan vs Fakel Voronezh

1-0

1-0
Sun 26, Nov-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs Pari Nizhny Novgorod

0-0

1-0
Sun 26, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SS Virtus

0-1

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs Fiorentino

0-0

0-1
Sun 26, Nov-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs S.S Pennarossa

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - Scotland Women\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Aberdeen Women\'s

6-0

13-0
Sun 26, Nov-19:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Hamilton Academical Women\'s

4-1

6-1
Sun 26, Nov-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Dundee United Women\'s vs Glasgow City Women\'s

1-2

1-3
Sun 26, Nov-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Montrose Women\'s

3-0

7-0
Sun 26, Nov-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Partick Thistle Women\'s

1-2

2-4
Sun 26, Nov-20:10 - Scotland Women\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Hibernian Women\'s

1-2

1-4
Sun 26, Nov-16:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Glasgow Rangers

1-0

1-1
Sun 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Union Sportive Goree

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs ASC Diambars

1-0

1-0
Sun 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Sonacos de Diourbel

1-0

1-1
Sun 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Jamono Fatick vs Linguere

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:30 - Senegal Premier League
Stade Mbour vs Guediawaye

1-1

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Novi Pazar

0-2

0-4
Sun 26, Nov-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Cukaricki

0-0

0-2
Sun 26, Nov-21:30 - Serbia - 1. Liga
FK Zeleznicar Pancevo vs FK Napredak Krusevac

0-1

2-1
Sun 26, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
OFK Beograd vs FK Jedinstvo UB

0-0

3-0
Sun 26, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Smederevo 1924 vs OFK Vrsac

1-0

1-0
Sun 26, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs Radnicki Beograd

1-2

4-2
Sun 26, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
Tekstilac vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

1-2
Sun 26, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga
FK Indjija vs Mladost GAT Novi Sad

1-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Singapore Cup
Albirex Niigata FC vs Tampines Rovers FC

0-0

1-1
Sun 26, Nov-15:45 - Singapore Cup
Geylang International vs Young Lions

2-0

2-4
Sun 26, Nov-20:30 - Slovakia 1. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs Spartak Trnava

1-0

1-2
Sun 26, Nov-16:00 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs NK Celje

0-1

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs NK Maribor

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs FC Koper

2-1

3-2
Sun 26, Nov-14:00 - Slovenia Cup
NK Videm vs Hajdina

0-1

2-2
Sun 26, Nov-15:00 - Slovenia Cup
NK Carda Martjanci vs Prekmurec Dobrovnik

3-1

7-2
Sun 26, Nov-16:00 - Slovenia Cup
NK Sredisce vs Ljutomer

0-3

0-4
Sun 26, Nov-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Venda FA

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:30 - South Africa First League
Magesi vs Casric Stars

1-1

2-2
Sun 26, Nov-17:30 - South Africa First League
Baroka FC vs NB La Masia

0-1

4-1
Sun 26, Nov-17:30 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Polokwane City FC

1-0

3-0
Sun 26, Nov-17:30 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Kaizer Chiefs FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:45 - South Africa Premier League
Golden Arrows vs Cape Town City

0-1

0-1
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Osasuna Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

1-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
FC Barcelona B Women\'s vs Madrid CFF B Women\'s


1-0
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Alhama CF Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-1

1-1
Sun 26, Nov-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
DUX Logrono Women\'s vs Atletico de Madrid B Women\'s

1-0

1-2
Sun 26, Nov-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
UD Levante B Women\'s vs Real Union de Tenerife Women\'s

0-0

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Granada CF Women\'s

0-0

2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

3-0

5-2
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante Las Planas Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

2-3

3-4
Sun 26, Nov-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-4
Sun 26, Nov-00:00 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Mallorca

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Osasuna

0-0

3-1
Sun 26, Nov-19:15 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Sevilla

2-0

2-1
Sun 26, Nov-21:30 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Real Madrid

0-1

0-3
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Fuenlabrada vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UE Cornella vs Barcelona B

0-1

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs SD Logrones

0-0

0-1
Sun 26, Nov-18:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs Real Sociedad B

0-2

1-2
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Sestao River

0-2

0-2
Sun 26, Nov-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Osasuna B

1-1

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Recreativo Granada vs Atletico Baleares

0-2

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs UD Melilla

2-0

4-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Ibiza vs CD Castellon

1-0

2-0
Sun 26, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs CF Intercity

1-1

1-1
Sun 26, Nov-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Murcia vs Malaga

1-1

1-4
Sun 26, Nov-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Atletico de Madrid B

1-2

2-2
Sun 26, Nov-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Merida AD vs Recreativo Huelva

0-0

0-0
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs UD Logrones(U19)

0-1

2-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
UDC Txantrea(U19) vs Osasuna(U19)

0-1

0-5
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs CF Damm(U19)

1-0

2-1
Sun 26, Nov-15:30 - Spanish Primera U19
Eibar(U19) vs Leioa U19

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:45 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs Cultural de Durango(U19)

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Union Viera(U19)

1-0

3-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Club Internacional Amistad(U19)

0-0

2-0
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Dux Logrono(U19) vs CF Gazte Berriak U19

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Primera U19
Santutxu (U19) vs Real Sociedad(U19)


0-1
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Primera U19
Mercantil(U19) vs SD Huesca(U19)


1-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Real Betis(U19)

1-0

1-2
Sun 26, Nov-00:00 - Spanish Segunda Division
Eibar vs Levante

1-1

3-1
Sun 26, Nov-17:00 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Racing de Ferrol

2-2

2-2
Sun 26, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
Elche vs SD Amorebieta

0-0

2-0
Sun 26, Nov-19:15 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Real Oviedo

1-0

2-1
Sun 26, Nov-21:30 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs FC Cartagena

0-1

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs CD Cayon

2-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Ourense CF vs CD Guijuelo

1-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Villalbes vs Union Langreo

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Pontevedra

0-1

3-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Torrelavega vs Valladolid B

0-1

0-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Real Aviles

0-0

0-0
Sun 26, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Coruxo FC

0-0

1-0
Sun 26, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Racing Santander B

0-0

1-0
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Zaragoza B vs UD Mutilvera

0-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs AD San Juan

0-0

2-0
Sun 26, Nov-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barbastro vs Calahorra

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Barakaldo CF

0-0

0-0
Sun 26, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Naxara

3-0

5-0
Sun 26, Nov-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs Torrent CF

1-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Manresa vs CE Europa

1-1

3-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Terrassa

0-0

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs Hercules CF

1-0

3-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Andratx

1-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona Futur vs Penya Independent

0-1

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Cerdanyola del Valles

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs CF La Nucia

2-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Estepona vs Orihuela CF

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Mar Menor vs Velez CF

1-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs CD El Palo

1-1

3-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Real Betis B

0-2

0-2
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Sevilla Atletico

1-0

1-2
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs UCAM Murcia

0-1

0-2
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs La Union Atletico

1-0

2-0
Sun 26, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Aguilas FC vs Atletico Antoniano

3-0

3-1
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs CD Mensajero

1-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Illescas vs UD San Fernando

2-0

6-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Montijo vs Cacereno

0-0

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Numancia vs CD Guadalajara

0-0

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs AD Union Adarve

1-1

1-2
Sun 26, Nov-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Atletico Paso vs Ursaria

0-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Badajoz vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs San Sebastian Reyes

0-0

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs L\'Entregu CF

1-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Llanes

1-0

1-0
Sun 26, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Praviano

1-0

1-2
Sun 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Aviles Stadium

1-0

1-1
Sun 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Caudal Deportivo

0-0

1-0
Sun 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Barcia vs UC Ceares

0-2

0-4
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs UD Llanera


0-3
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Gran Pena vs CSD Arzua

2-0

4-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs Betanzos CF

0-1

3-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Polvorin

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Paiosaco

0-0

3-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Silva SD

1-2

3-3
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Sarriana

0-0

2-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Cordoba CF B

1-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Xerez CD

2-1

3-3
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs Atletico Espeleno

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Conil CF

0-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Sevilla C

2-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Bollullos vs CD Cabecense

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs CD Gerena

1-0

2-0
Sun 26, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Ceuta B

1-0

1-1
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs UD Collerense


3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CF Platges De Calvia

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs Constancia

1-1

1-1
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CE Mercadal

2-0

2-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Alaior vs Arenal


2-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD Marino

2-1

3-1
Sun 26, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Santa Ursula

1-0

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Union Sur Yaiza

0-1

0-3
Sun 26, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Las Palmas Atletico vs Panaderia Pulido

0-0

1-1
Sun 26, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Victoria vs Herbania

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Club Atletico Pulpileno

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Deportiva Minera

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Molinense vs Balsicas Atletico

3-0

4-0
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs Montecasillas

1-0

3-2
Sun 26, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Club Deportivo Cieza

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Muleno CF

1-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Don Benito

1-0

1-0
Sun 26, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Olivenza

0-0

0-1
Sun 26, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jaraiz vs Moralo CP

0-0

2-1
Sun 26, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Castuera

1-0

2-0
Sun 26, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Azuaga

0-0

0-2
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Montehermoso vs Arroyo Club Polideportivo

0-2

1-4
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs SP Villafranca

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Diocesano

1-0

3-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs UD Fuente de Cantos

0-1

0-2
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Pena Sport

0-0

4-0
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs CD Oberena

0-0

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Berceo

0-1

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Casalarreina

0-1

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja CF vs CA River Ebro

1-0

1-0
Sun 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CDFC La Calzada

0-2

1-3
Sun 26, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Oyonesa

0-1

1-2
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Calahorra B

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs CD Tedeon

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs UD Logrones B

0-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Comillas


2-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs SD Huesca B

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs UD Fraga

1-1

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Fuentes vs CD Caspe

0-0

1-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CD Binefar

1-0

2-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Ebro

0-1

2-4
Sun 26, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CF Calamocha

1-0

1-1
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Atletico Monzon vs CD Belchite 97

1-0

3-0
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs SD Borja

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utrillas vs Epila CF

1-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Huracan de Balazote

2-0

5-1
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Toledo

1-0

2-4
Sun 26, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs Villacanas

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Marchamalo

0-0

0-3
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs UB Conquense

0-1

1-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs Albacete B

2-1

4-1
Sun 26, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs Atletico Mineros

0-1

0-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs CF Vimenor

1-1

1-2
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs CD Naval

1-0

1-0
Sun 26, Nov-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves C vs Anorga

0-0

2-1
Sun 26, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs CF Peralada

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Vilassar de Mar

0-1

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs FC L\'Escala

0-0

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs UE Rapitenca

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs CF Montanesa

1-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Mollerussa vs UE Tona

0-2

0-3
Sun 26, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs Girona II

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs Reus FC Reddis

0-0

1-0
Sun 26, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Badalona B vs FC Vilafranca

1-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs Atzeneta UE

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-2
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Soneja vs Athletic Torrellano

0-0

1-1
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Ontinyent CF vs Villarreal C

1-0

1-2
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs CD Burriana

0-1

2-2
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Gandia vs UD Castellonense

0-1

3-1
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs CD Colonia Moscardo

0-0

1-1
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Real Madrid C

0-0

0-0
Sun 26, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs CD Canillas

0-1

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Mostoles

1-0

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Villanueva del Pardillo

0-0

0-1
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs CDF Tres Cantos

3-0

3-2
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Villaralbo

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs SD Almazan

1-0

1-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs CF Salmantino UDS

1-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Malaga City

1-0

2-1
Sun 26, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs CD Torreperogil

1-1

3-3
Sun 26, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Motril CF

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs Arenas Armilla

1-0

2-0
Sun 26, Nov-20:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs CD Huetor Vega

1-0

2-2
Sun 26, Nov-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs CD Rincon

0-1

0-4
Sun 26, Nov-17:00 - Sweden Superettan
Skovde AIK vs Falkenbergs FF

2-0

3-0
Sun 26, Nov-19:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs United Nordic

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:15 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Stade Lausanne Ouchy

0-0

1-0
Sun 26, Nov-19:30 - Swiss Super League
Servette vs Grasshoppers

1-0

2-0
Sun 26, Nov-19:30 - Swiss Super League
Basel vs St. Gallen

1-0

2-0
Sun 26, Nov-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Yverdon II vs Chenois

0-1

3-2
Sun 26, Nov-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Courtetelle vs FC Munsingen

1-0

3-1
Sun 26, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Emmenbrucke

0-1

0-2
Sun 26, Nov-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs FC Biel-Bienne

0-2

0-2
Sun 26, Nov-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Lugano U-21 vs Zurich B

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:15 - Switzerland Challenge League
Bellinzona vs FC Baden

2-1

3-1
Sun 26, Nov-17:15 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Sion

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:45 - Switzerland Women Division 1
FC Aarau Women\'s vs FC Zurich Frauen Women\'s

0-1

0-2
Sun 26, Nov-10:30 - Taiwan Football Premier League
Athletic Club Taipei vs Taiwan Shihu

0-0

0-1
Sun 26, Nov-11:00 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs Hang Yuen FC

1-0

2-0
Sun 26, Nov-11:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Tainan City

0-1

0-3
Sun 26, Nov-14:30 - Thai League 1
Uthai Thani vs Police Tero

0-1

0-1
Sun 26, Nov-16:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Port FC

1-0

1-1
Sun 26, Nov-14:30 - Thai League 2
Chiangmai United vs Nakhon Si United FC

0-1

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Lampang FC

1-0

2-0
Sun 26, Nov-15:30 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Nakhon Ratchasima

1-1

2-2
Sun 26, Nov-16:00 - Thai League 2
Phrae United vs MOF Customs United

0-0

2-1
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs THE Icon RSU

0-0

0-0
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
See Khwae City vs Chiangrai FC


1-1
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Assumption United FC vs Lopburi FC

0-1

0-3
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Royal Thai Army FC

0-0

0-0
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Ranong United FC vs Wiang Sa Surat Thani City

0-0

1-2
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Prachinburi City vs Bankhai United

0-1

0-1
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC vs Sisaket United

0-0

0-2
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Uttaradit Saksiam vs Phitsanulok FC


2-2
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Udon United vs Surin City FC

1-1

1-2
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Pathum Thani University vs Chainat United


9-0
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Samut Sakhon City

1-1

1-1
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Nakhon Mae Sot United FC vs Phayao FC


2-2
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
ACDC FC vs Navy FC

0-2

1-4
Sun 26, Nov-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Bangkok FC

1-1

4-5
Sun 26, Nov-14:00 - Thai League 3
Songkhla FC vs Pattani


1-1
Sun 26, Nov-14:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Hua Hin Maraleina


1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs RBRU Chanthaburi United

0-1

0-2
Sun 26, Nov-15:00 - Thai League 3
Phuket Andaman vs Muang Trang United


0-1
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs US Tataouine

0-0

3-0
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs AS Soliman

2-1

2-1
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 1
EGS Gafsa vs Stade Tunisien

1-3

1-3
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Djelma vs Rejiche

1-1

1-1
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs SC Moknine

1-1

2-1
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs Oceano Kerkennah

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs EO Sidi Bouzid

1-0

1-1
Sun 26, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Corum Belediyespor vs Altay Spor Kulubu

0-0

3-0
Sun 26, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Manisa FK

0-1

2-1
Sun 26, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Goztepe vs Tuzlaspor Kulubu

0-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Inegol Kafkas Genclik

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
52 Orduspor vs Talasgucu Belediyespor

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ayvalikgucu Belediyespor vs Aliaga FUTBOL AS

0-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Mardin BB vs Kirikkale Buyuk Anadolu

1-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tarsus Idman Yurdu vs Kepez Belediyespor

1-1

1-3
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arguvan vs Edirnespor Genclik

0-1

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Amasya Spor vs Turgutluspor

0-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Hacettepe 1945 vs Silifke Belediyespor

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Efeler 09 vs Karsiyaka

1-0

2-3
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kelkit Belediye Hurriyet vs Anadolu Universitesi

0-1

1-3
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sapanca Genclikspor vs Ergene Velimese

2-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Eynesil vs Batman Petrolspor

0-0

0-2
Sun 26, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Agri 1970 Spor

3-0

4-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Viven Bornova vs Akhisar Bld.Geng

2-0

4-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Bayburt Ozel Idare

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Fatsa Belediyespor vs Kutahyaspor

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sivas Belediyespor vs Silivrispor

1-2

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs 1922 Konyaspor

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor SK vs Kusadasispor

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Balikesirspor vs Adana 1954

0-0

0-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Nevsehir Belediyespor vs Sultanbeyli

0-0

1-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Musspor vs Orduspor

0-1

0-3
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bursa Yıldırımspor vs Sebat Genclikspor

1-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
23 Elazig FK vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

0-0

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Catalcaspor vs Cankaya FK

0-1

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Adiyaman FK

2-1

3-2
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Yeni Mersin Idman Yurdu vs Ankaraspor FK

1-1

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vanspor FK vs Nazillispor

0-0

2-2
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Bursaspor

1-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Diyarbekirspor vs Altinordu

0-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Serik Belediyespor

0-0

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Beyoglu Yeni Carsi

1-1

2-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs Belediye Derincespor

1-1

2-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemenspor vs Aksarayspor

0-0

0-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Karaman FK

0-1

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
24 Erzincanspor vs Isparta 32 Spor

2-0

3-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Denizlispor vs Duzcespor

0-1

1-2
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
76 Igdir Belediye spor vs Usakspor

2-0

2-0
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Arnavutkoy Belediyespor

0-0

1-1
Sun 26, Nov-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Somaspor vs Iskenderunspor

1-2

1-3
Sun 26, Nov-14:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Adana Demirspor

0-1

1-1
Sun 26, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Rizespor

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - Turkey Super Lig
Samsunspor vs Besiktas JK

1-1

1-2
Sun 26, Nov-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Fatih Karagumruk

0-1

2-1
Sun 26, Nov-14:15 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs Arkadag FK


0-2
Sun 26, Nov-16:45 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Ajman Club

1-1

1-2
Sun 26, Nov-16:45 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Al Nasr Dubai

0-0

0-0
Sun 26, Nov-19:30 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Ain

0-2

0-3
Sun 26, Nov-16:45 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Al Wahda(U21)

0-0

0-1
Sun 26, Nov-16:45 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Hatta Club U21

0-0

1-0
Sun 26, Nov-16:45 - UAE U21 League
Wasl Dubai U21 vs Al Jazira (U21)

0-0

1-0
Sun 26, Nov-16:00 - UEFA Women\'s Nations League
Israel Women\'s vs Kazakhstan Women\'s

0-0

0-0
Sun 26, Nov-16:00 - Uganda Super League
Bidco Bul FC vs Kitara FC

2-0

2-1
Sun 26, Nov-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Rukh Lviv

2-0

2-0
Sun 26, Nov-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dnipro-1 (U21) vs Chernomorets Odessa(U21)

0-0

3-0
Sun 26, Nov-02:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Defensor SC

1-1

2-1
Sun 26, Nov-23:30 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs La Luz FC

0-0

1-0
Sun 26, Nov-04:30 - Uruguay Segunda Division
Oriental vs Potencia

0-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - Uruguay Segunda Division
CA Juventud de Las Piedras vs Miramar Misiones FC

0-0

0-1
Sun 26, Nov-23:30 - Uruguay Segunda Division
Rampla Juniors FC vs Bella Vista

2-0

2-0
Sun 26, Nov-23:30 - Uruguay Segunda Division
Tacuarembo vs CS Cerrito

0-1

0-1
Sun 26, Nov-02:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Columbus Crew

0-0

0-0
Sun 26, Nov-05:25 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Philadelphia Union

0-0

1-0
Sun 26, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Tachira vs Caracas FC

0-0

1-1
Sun 26, Nov-14:00 - Vietnam Cup
Song Lam Nghe An vs Dong Thap

5-0

6-2
Sun 26, Nov-15:00 - Vietnam Cup
Sanna Khanh Hoa vs Hong Linh Ha Tinh

0-1

2-2
Sun 26, Nov-15:00 - Vietnam Cup
Binh Phuoc vs Nam Dinh

0-1

0-4
Sun 26, Nov-11:30 - Vietnam Women\'s Tournament
TP Ho Chi Minh B Woman\'s vs Son La Women\'s

1-1

4-1
Sun 26, Nov-11:30 - Vietnam Women\'s Tournament
TKS Viet Nam Women\'s vs TP Ho Chi Minh Woman\'s

0-1

0-1
Sun 26, Nov-11:30 - Vietnam Women\'s Tournament
TNG Women\'s vs Ha Noi Women\'s

0-2

1-3
Sun 26, Nov-14:00 - Vietnam Women\'s Tournament
Hanoi B Women\'s vs Phong Phu Ha Nam Women\'s

0-2

0-2
Sun 26, Nov-16:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Avaldsnes Women\'s vs Tromso Women\'s

1-2

1-2
Sun 26, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Ngezi Platinum Stars

1-0

1-0
Sun 26, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Hwange Colliery vs Chicken Inn

0-0

0-0
Sun 26, Nov-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Herentals College

2-1

3-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.