AD:

Football Results for Sun 29, Oct 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 29, Oct 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 29, Oct-10:00 - A-League Men
Melbourne Victory FC vs Newcastle Jets FC

4-1

5-3
Sun 29, Oct-12:00 - A-League Men
Adelaide United vs Melbourne City

2-0

6-0
Sun 29, Oct-08:00 - A-League Men
Central Coast Mariners FC vs Macarthur FC

0-0

1-2
Sun 29, Oct-22:00 - African Football League
Wydad Casablanca vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - African Football League
Mamelodi Sundowns vs Al Ahly SC

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Albania 1st league
FK Vora vs KS Korabi Peshkopi

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Albania 1st league
Besa Kavaje vs Luzi 2008

1-0

2-0
Sun 29, Oct-17:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs Kastrioti Kruje

2-0

3-1
Sun 29, Oct-17:00 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs KS Bylis

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:00 - Albania 1st league
Burreli vs Flamurtari Vlore

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Albania 1st league
KS Elbasani vs Tomori Berat

1-0

4-0
Sun 29, Oct-14:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs Penya Encarnada

1-1

4-2
Sun 29, Oct-19:00 - Andorra Super league
Pas de la Casa vs UE Santa Coloma

1-2

1-5
Sun 29, Oct-16:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Atletic America

0-0

4-0
Sun 29, Oct-21:30 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs CE Carroi

5-0

8-1
Sun 29, Oct-18:00 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Interclube Luanda

1-0

1-0
Sun 29, Oct-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Sagrada Esperanca

0-1

0-2
Sun 29, Oct-18:00 - Angola Girabola League
CD Sao Salvador vs CR Uniao Malanje

2-1

4-1
Sun 29, Oct-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Recreativo Libolo

2-0

2-0
Sun 29, Oct-19:59 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Petro Atletico de Luanda

0-0

1-1
Sun 29, Oct-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Club Atletico Acassuso

1-1

1-1
Sun 29, Oct-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Claypole

2-0

4-0
Sun 29, Oct-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs Real Pilar

0-1

1-1
Sun 29, Oct-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs Deportivo Muniz

2-0

4-0
Sun 29, Oct-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Germinal de Rawson vs Sol de Mayo

1-1

1-2
Sun 29, Oct-21:00 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs CA Juventud Unida San Luis

0-0

1-1
Sun 29, Oct-21:00 - Argentina Torneo Federal A
SCyB Atenas vs Sportivo Penarol

4-1

8-2
Sun 29, Oct-02:00 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Estudiantes La Plata

0-0

0-0
Sun 29, Oct-04:30 - Argentine Primera Division
Instituto Cordoba vs Velez Sarsfield

0-1

0-1
Sun 29, Oct-23:30 - Argentine Primera Division
Rosario Central vs Argentinos Juniors

2-0

3-1
Sun 29, Oct-21:00 - Argentine Primera Division
CA Colon vs Atletico Tucuman

1-0

1-0
Sun 29, Oct-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario Argentino vs Ferro Carril Oeste

0-1

0-2
Sun 29, Oct-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Temperley

1-1

1-2
Sun 29, Oct-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Maipu vs San Martin San Juan

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Armenia Division 2
FC Onor vs FC Noah B

0-0

0-1
Sun 29, Oct-14:00 - Armenia Premier League
West Armenia vs FC Pyunik

0-2

2-3
Sun 29, Oct-17:00 - Armenia Premier League
BKMA Yerevan vs Ararat Yerevan

0-0

2-0
Sun 29, Oct-13:30 - Austria Erste Division
SV Ried vs St.Polten

1-0

1-1
Sun 29, Oct-13:30 - Austria Landesliga
SK Ebbs vs WSG Swarovski Tirol B

2-1

3-3
Sun 29, Oct-14:00 - Austria Landesliga
Union Henndorf vs Kuchl

0-1

0-3
Sun 29, Oct-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs LASK Linz

1-1

3-3
Sun 29, Oct-17:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Austria Vienna

0-1

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - Austrian Bundesliga
SC Austria Lustenau vs TSV Hartberg

0-1

0-4
Sun 29, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs USV St. Anna

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
ASK Klagenfurt vs Deutschlandsberger SC

2-1

3-1
Sun 29, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga West
SC Schwaz vs Kufstein

1-0

5-0
Sun 29, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga West
SVG Reichenau vs SV Austria Salzburg

1-0

3-0
Sun 29, Oct-17:00 - Austrian Regionalliga West
Rheindorf Altach B vs SC Imst

1-0

3-2
Sun 29, Oct-19:59 - Bahrain Premier League
East Riffa vs Al Hidd

0-0

1-3
Sun 29, Oct-19:59 - Bahrain Premier League
Sitra Club vs Najma Manama

1-0

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Osipovichi

1-1

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Dnepr Mogilev vs Maxline Vitebsk

1-1

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Bumprom Gomel vs FK Orsha

0-2

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs FC Gomel

0-1

0-2
Sun 29, Oct-19:30 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs FC Slutsk

2-2

4-3
Sun 29, Oct-17:30 - Belarus Premier League
FC Minsk vs Dinamo Brest

0-1

0-1
Sun 29, Oct-13:00 - Belarus Reserves League
Naftan Novopolock Reserves vs Slavia Mozyr Reserve

2-1

4-1
Sun 29, Oct-14:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs FC Torpedo Zhodino Reserve

2-1

4-2
Sun 29, Oct-15:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs FK Isloch Minsk Reserve

2-2

3-3
Sun 29, Oct-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Cappellen FC vs Charleroi B

0-2

0-3
Sun 29, Oct-18:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs KSK Heist

0-2

1-2
Sun 29, Oct-17:30 - Belgian First Amateur Division
Antwerp B vs Lokeren-Temse

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - Belgian First Amateur Division
Union Royale Namur vs URSL Vise

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:00 - Belgian Pro League
Westerlo vs St. Gilloise

1-1

1-3
Sun 29, Oct-16:30 - Belgian Pro League
Club Brugge vs Royal Antwerp FC

1-0

2-1
Sun 29, Oct-22:15 - Belgian Pro League
Kortrijk vs KRC Genk

0-0

0-3
Sun 29, Oct-21:30 - Belgian Pro League
K.A.A. Gent vs Standard Liege

3-0

3-1
Sun 29, Oct-19:00 - Belgium - 2e Klasse
SL 16 FC vs KMSK Deinze

1-0

2-1
Sun 29, Oct-16:30 - Belgium - 2e Klasse
Beerschot Wilrijk vs FCV Dender EH

0-0

0-1
Sun 29, Oct-22:15 - Belgium - 2e Klasse
Royal FC Liege vs RSCA Futures

0-0

0-2
Sun 29, Oct-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs Royal FC Liege Women\'s

2-0

7-1
Sun 29, Oct-16:30 - Bosnia 1st League
Stupcanica Olovo vs FK Radnik Hadzici

2-0

3-0
Sun 29, Oct-17:00 - Bosnia 1st League
Rudar Prijedor vs Famos Vojkovici

0-0

1-0
Sun 29, Oct-21:40 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs Zrinjski Mostar

2-2

2-2
Sun 29, Oct-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zvijezda 09 vs FK Velez Mostar

0-0

0-0
Sun 29, Oct-02:00 - Brasileiro Serie A
America MG vs Gremio (RS)

2-2

3-4
Sun 29, Oct-02:00 - Brasileiro Serie A
Palmeiras vs Bahia

1-0

1-0
Sun 29, Oct-04:00 - Brasileiro Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Fluminense (RJ)

0-0

2-0
Sun 29, Oct-23:00 - Brasileiro Serie A
Goias vs Vasco da Gama

0-0

1-1
Sun 29, Oct-23:00 - Brasileiro Serie A
Atletico Paranaense vs Sao Paulo

1-1

1-1
Sun 29, Oct-02:00 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Atletico Clube Goianiense

0-0

2-1
Sun 29, Oct-22:00 - Brazil Carioca B
7 De Abril RJ vs Paduano RJ

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Brazil Carioca Women\'s League
Fluminense (RJ) Women\'s vs Vasco da Gama Women\'s


0-1
Sun 29, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Vera Cruz PE vs Academica Vitoria PE

0-0

0-0
Sun 29, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Centro Limoeirense/PE vs Afogados Ingazeira PE

0-0

0-0
Sun 29, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Flamengo Arcoverde/PE vs Atletico Torres

3-0

4-0
Sun 29, Oct-20:15 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs FC Hebar Pazardzhik

2-0

3-1
Sun 29, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Dynamik

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Olympic Star

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Vital\'O vs Flambeau du Centre

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Musongati vs Bumamuru

1-0

1-1
Sun 29, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Moso Sugar vs Magara Young Boys


1-1
Sun 29, Oct-12:45 - Cambodia League
Kirivong Sok Sen Chey F.C. vs Phnom Penh Crown FC

1-0

1-0
Sun 29, Oct-12:45 - Cambodia League
Angkor Tiger FC vs Nagaworld FC

0-0

0-0
Sun 29, Oct-12:45 - Cambodia League
Prey Veng FC vs Visakha FC

0-0

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Cambodia League
ISI Dangkor Senchey vs Tiffy Army FC

0-0

2-1
Sun 29, Oct-02:00 - Canadian Premier League
Forge FC vs Cavalry

0-0

0-0
Sun 29, Oct-00:00 - Chile Tercera Division
Concon National vs Deportes Colina

1-0

2-0
Sun 29, Oct-00:00 - Chile Tercera Division
Provincial Ovalle vs Municipal Puente Alto

2-1

4-1
Sun 29, Oct-00:00 - Chile Tercera Division
Santiago City vs Colchagua CD

0-0

0-0
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Qingdao Hainiu vs Dalian Pro

2-0

2-2
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Zhejiang Professional FC vs Cangzhou Mighty Lions FC

3-0

6-1
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Henan Professional FC vs Changchun YaTai

0-0

1-1
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Wuhan Three Towns FC vs Shenzhen FC

0-0

1-0
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Shanghai Port FC vs Shandong Taishan

1-0

1-1
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Meizhou Hakka vs Nantong Zhiyun

0-1

0-4
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Beijing Guoan vs Chengdu Rongcheng FC

1-1

2-3
Sun 29, Oct-11:30 - Chinese Super League
Tianjin Jinmen Tiger vs Shanghai Shenhua

1-0

1-1
Sun 29, Oct-22:00 - Club Friendly
Concordia SC vs Figueirense SC

1-0

2-0
Sun 29, Oct-14:00 - Club Friendly
Stellenbosch FC Reserve vs Moroka Swallows Reserve

0-1

1-1
Sun 29, Oct-14:00 - Club Friendly
AmaZulu Reserve vs Orlando Pirates Reserve

0-0

0-3
Sun 29, Oct-06:00 - Club Friendly
Jubilo Iwata vs Fujieda MYFC

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:00 - Club Friendly
PAOK Kristonis FC vs Kavala FC

0-0

2-3
Sun 29, Oct-17:00 - Club Friendly
Old Actonians Women\'s vs AFC Sudbury Women\'s

2-0

3-3
Sun 29, Oct-17:00 - Club Friendly
Peterborough Women\'s vs Solihull Moors Women\'s

0-0

1-0
Sun 29, Oct-23:00 - Concacaf Gold Women\'s Cup
Antigua & Barbuda Women\'s vs Dominica women\'s

1-1

1-2
Sun 29, Oct-00:00 - Conmebol - Copa Sudamericana
Fortaleza CE vs Liga Deportiva Universitaria

0-0

1-1
Sun 29, Oct-01:30 - Copa LFPB
Nacional Potosi vs Independiente Petrolero

0-1

1-1
Sun 29, Oct-23:00 - Copa LFPB
Real Santa Cruz vs Atletico Palmaflor

0-0

0-0
Sun 29, Oct-03:00 - Copa Uruguay
Universitario Salto vs Boston River

0-3

1-3
Sun 29, Oct-03:00 - Copa Uruguay
Lavalleja de Minas vs Danubio FC

0-0

1-3
Sun 29, Oct-23:00 - Copa Uruguay
Albion FC (URU) vs CA River Plate

0-1

0-2
Sun 29, Oct-23:00 - Copa Uruguay
CA Progreso vs Montevideo City Torque

0-1

1-1
Sun 29, Oct-23:00 - Copa Uruguay
Rampla Juniors FC vs La Luz FC

0-2

2-2
Sun 29, Oct-23:30 - Copa Uruguay
Sportivo Barracas (URU) vs Cerro Largo

1-1

3-2
Sun 29, Oct-23:30 - Copa Uruguay
IA Sud America vs CA Penarol

0-1

0-3
Sun 29, Oct-04:00 - Costa Rica Division 2
Cofutpa vs AD Sarchi

0-0

2-0
Sun 29, Oct-04:00 - Costa Rica Division 2
Aserri FC vs Escorpiones Belen

1-2

1-4
Sun 29, Oct-01:00 - Costa Rica Primera Division
Puntarenas vs Guanacasteca

0-0

1-2
Sun 29, Oct-03:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Municipal Grecia

0-0

0-2
Sun 29, Oct-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Herediano

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Koepp Wormeldange vs Mondercange

0-2

2-5
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
FC Erpeldange 72 vs US Mondorf-les-Bains

0-5

1-8
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Hostert vs Union Titus Petange

1-1

2-1
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Jeunesse Canach vs FC Wiltz 71

1-1

3-3
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Red Star Merl Belair vs Swift Hesperange

2-1

2-3
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Letzebuerg Feschmaar vs Racing Union Luxembourg

0-2

0-3
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Alisontia Steinsel vs Etzella Ettelbruck

1-0

5-1
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
UNA Strassen vs Fola Esch

3-1

4-3
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
Residence Walferdange vs Progres Niederkorn

0-4

3-5
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
US Rumelange vs FC Marisca Miersch

1-0

4-0
Sun 29, Oct-19:00 - Coupe de Luxembourg
FF Norden 02 vs FC Lorentzweiler

1-0

1-0
Sun 29, Oct-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Rijeka vs HNK Gorica

1-0

1-0
Sun 29, Oct-20:10 - Croatia 1.HNL
Dinamo Zagreb vs NK Lokomotiva Zagreb

0-1

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Croatia 2 HNL
NK Croatia Zmijavci vs HNK Cibalia

2-0

5-1
Sun 29, Oct-18:00 - Croatia U19
Kustosija(U19) vs HNK Sibenik(U19)

1-0

2-0
Sun 29, Oct-13:00 - Croatia U19
Dinamo Zagreb (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19

2-1

4-3
Sun 29, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs AEK Larnaca

0-0

0-0
Sun 29, Oct-21:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs Pafos FC

0-2

0-3
Sun 29, Oct-21:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs AEZ Zakakiou

0-0

1-1
Sun 29, Oct-13:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs Sigma Olomouc B

0-0

0-2
Sun 29, Oct-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Varnsdorf vs Viktoria Zizkov

1-1

4-2
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Dukla Praha B vs Povltavska FA

1-0

3-3
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FC Bohemians 1905 B vs FK Kraluv Dvur

0-0

0-0
Sun 29, Oct-13:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs Ceske Budejovice B

1-1

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Taborsko Akademie vs Sokol Hostoun

1-0

1-0
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Chlumec nad Cidlinou vs Sparta Kolin

3-1

3-3
Sun 29, Oct-14:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Teplice B vs Mlada Boleslav B

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Brozany vs Slovan Liberec B

0-0

1-1
Sun 29, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Sokol Zivanice

1-0

1-1
Sun 29, Oct-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs MFK Karvina

0-0

0-1
Sun 29, Oct-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Sparta Prague

2-1

3-1
Sun 29, Oct-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Slavia Praha

0-1

0-2
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
MFK Karvina II vs Tatran Bohunice

1-0

2-1
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Unicov vs TJ Start Brno

0-1

3-2
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs Hlucin

1-1

2-1
Sun 29, Oct-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Zlinsko

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Odense BK

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Viborg

1-0

1-1
Sun 29, Oct-21:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs FC Nordsjaelland

1-1

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Denmark 3. Division
Avarta vs Vanlose IF

1-1

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - Denmark Danmarksserien
Horsens FS vs Fjordager IF

2-0

6-0
Sun 29, Oct-17:00 - Denmark Danmarksserien
Ringkobing vs Aalborg BK B

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Vendsyssel

0-1

1-1
Sun 29, Oct-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Cumbaya F.C.

2-0

4-0
Sun 29, Oct-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Universidad Catolica Quito

0-0

2-1
Sun 29, Oct-21:00 - Egypt Premier League
Tala\'ea El Gaish vs Ceramica Cleopatra FC

1-0

1-0
Sun 29, Oct-16:30 - Egypt Second Divison
Aswan vs Ghazl El Mahalla

2-0

2-0
Sun 29, Oct-01:30 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Platense Municipal Zacatecoluca

1-0

3-1
Sun 29, Oct-05:00 - El Salvador Primera Division
CD FAS vs Santa Tecla

2-0

2-1
Sun 29, Oct-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Once Deportivo Ahuachapan

1-0

2-0
Sun 29, Oct-17:30 - England FA Women\'s Premier League Cup
West Bromwich WFC Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

1-2

3-4
Sun 29, Oct-18:00 - England FA Women\'s Premier League Cup
Leeds United FC Women\'s vs Halifax Town Women\'s

0-3

3-4
Sun 29, Oct-18:00 - England FA Women\'s Premier League Cup
Hashtag United Women\'s vs Rugby Borough Women\'s

1-0

2-1
Sun 29, Oct-18:00 - England FA Women\'s Premier League Cup
London Bees Women\'s vs Norwich City Women\'s

1-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - England FA Women\'s Premier League Cup
Milton Keynes Dons Women\'s vs Portsmouth Women\'s

0-0

0-1
Sun 29, Oct-18:00 - England FA Women\'s Premier League Cup
Newcastle Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s

2-0

3-0
Sun 29, Oct-22:00 - England FA Women\'s Cup
Notts County Women\'s vs Loughborough Lightning Women\'s

0-0

0-2
Sun 29, Oct-17:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Rotherham United

2-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - England U21 Premier League
Arsenal U21 vs Brighton & Hove Albion(U21)

4-1

6-3
Sun 29, Oct-17:00 - England U21 Premier League
Newcastle U21 vs Everton U21

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - England U21 Premier League
Leeds United(U21) vs Liverpool U21

2-1

2-2
Sun 29, Oct-18:00 - English Premier League
Liverpool vs Nottingham Forest

2-0

3-0
Sun 29, Oct-18:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Fulham

1-0

1-1
Sun 29, Oct-18:00 - English Premier League
Aston Villa vs Luton Town

1-0

3-1
Sun 29, Oct-19:30 - English Premier League
Manchester United vs Manchester City

0-1

0-3
Sun 29, Oct-17:00 - English Premier League
West Ham United vs Everton

0-0

0-1
Sun 29, Oct-14:30 - Estonia Esi Liiga
Flora Tallinn II vs Paide Linnameeskond B

0-1

1-2
Sun 29, Oct-14:30 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tabasalu JK Charma

3-0

3-0
Sun 29, Oct-14:30 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Tallinna FC Levadia II

1-0

2-0
Sun 29, Oct-14:30 - Estonia Esi Liiga
FC Tallinn vs FC Nomme United

1-1

2-2
Sun 29, Oct-17:00 - Estonia Esi Liiga
Ida-Virumaa FC Alliance vs Tallinna JK Legion

1-1

3-4
Sun 29, Oct-18:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Laanemaa Haapsalu

0-3

1-6
Sun 29, Oct-16:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Kuressaare B vs Viljandi JK Tulevik

0-1

1-3
Sun 29, Oct-16:30 - Estonia Esi Liiga B
Tartu Kalev vs Parnu JK

0-0

2-1
Sun 29, Oct-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Trans Narva B vs JK Tallinna Kalev II

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs Vikingur Gota

0-1

1-2
Sun 29, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs Toftir B68

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB Tv royri vs 07 Vestur Sorvagur

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs HB Torshavn

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs B36 Torshavn

2-1

3-2
Sun 29, Oct-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
Klubi 04 vs Tampere United

1-0

4-0
Sun 29, Oct-17:00 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs Gnistan

1-0

3-0
Sun 29, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Toulouse

1-0

3-0
Sun 29, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs AS Monaco

2-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Le Havre

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Paris Saint-Germain

1-2

2-3
Sun 29, Oct-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Strasbourg

1-0

1-1
Sun 29, Oct-02:00 - Friendly Internationals
Ecuador Women\'s vs Peru Women\'s

1-0

1-0
Sun 29, Oct-14:00 - Friendly Internationals
Poland(U16) vs Sweden(U16)

2-0

4-0
Sun 29, Oct-14:00 - Friendly Internationals
Indonesia(U17) vs Torpedo Moscow Youth


4-0
Sun 29, Oct-19:59 - Friendly Internationals
Morocco Women\'s U20 vs Benin Women\'s U20

3-1

4-2
Sun 29, Oct-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

1-2

3-5
Sun 29, Oct-18:00 - Georgia Pirveli Liga
Kolkheti Poti vs FC Sioni Bolnisi

0-0

1-0
Sun 29, Oct-18:00 - Georgia Primera Division
Gagra Tbilisi vs Torpedo Kutaisi

1-0

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskaltubo vs Dinamo Tbilisi

0-1

0-2
Sun 29, Oct-22:30 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs FC Erzgebirge Aue

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - German 3. Liga
SC Verl vs VfB Lubeck

1-0

4-0
Sun 29, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Holstein Kiel(U17)

1-0

3-0
Sun 29, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
FC Ingolstadt(U17) vs 1. FSV Mainz 05(U17)


0-3
Sun 29, Oct-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs MSV Duisburg(U17)

2-1

3-2
Sun 29, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs RW Oberhausen (U17)

1-0

2-0
Sun 29, Oct-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs SC Paderborn 07(U17)

0-0

1-0
Sun 29, Oct-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund

2-1

3-3
Sun 29, Oct-20:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs SC Freiburg

1-0

2-1
Sun 29, Oct-16:30 - German Bundesliga 2
1. FC Magdeburg vs SV Elversberg

0-2

1-2
Sun 29, Oct-16:30 - German Bundesliga 2
SV Wehen Wiesbaden vs Hansa Rostock

0-0

1-0
Sun 29, Oct-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs FC Nurnberg

0-0

0-2
Sun 29, Oct-15:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs RB Leipzig(U19)

1-1

2-2
Sun 29, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs St. Pauli(U19)

1-0

3-1
Sun 29, Oct-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hannover 96 (U19) vs VfL Osnabruck(U19)

2-1

3-1
Sun 29, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Augsburg(U19)

2-1

4-3
Sun 29, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Eintracht Frankfurt(U19) vs Mainz(U19)

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

2-0

2-2
Sun 29, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Munchen 1860 (U19) vs SV Sandhausen(U19)

1-1

2-4
Sun 29, Oct-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs SC Verl(U19)

2-1

5-1
Sun 29, Oct-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

3-0

4-0
Sun 29, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
SV Babelsberg 03 vs Hansa Rostock Am.

1-0

1-0
Sun 29, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena vs Chemie Leipzig

0-0

1-0
Sun 29, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Greifswalder SV 04 vs Energie Cottbus

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Rot-Weiss Erfurt

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs Hamburger SV II

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eimsbutteler TV vs Bremer SV

0-0

2-2
Sun 29, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs Bahlinger SC

0-0

4-0
Sun 29, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Frankfurt Am vs FSV Frankfurt

2-0

5-1
Sun 29, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs FC Schalke 04 II

0-1

1-3
Sun 29, Oct-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs FC Altona 93

0-1

1-1
Sun 29, Oct-17:00 - Germany OberLiga
SV Halstenbek Rellingen vs ETSV Hamburg

2-1

4-4
Sun 29, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Samartex

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Bechem United

1-0

1-1
Sun 29, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Nsoatreman

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Dreams FC(GHA)

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Heart of Lions vs Karela United

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Aduana Stars

1-1

1-3
Sun 29, Oct-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lincoln Red Imps vs Manchester 62 FC

1-0

5-0
Sun 29, Oct-19:30 - Gibraltar Premier Divisio
College 1975 vs FCB Magpies

0-2

2-6
Sun 29, Oct-21:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Panserraikos F.C.

3-0

5-0
Sun 29, Oct-22:30 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Pas Giannina

0-0

2-0
Sun 29, Oct-19:30 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Lamia

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs AEL Larisa

0-0

0-2
Sun 29, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Ionikos

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Makedonikos FC vs PAOK Saloniki B

2-2

3-2
Sun 29, Oct-17:20 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Kozani FC

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:15 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Pas Giannina(U19)

1-2

4-4
Sun 29, Oct-02:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco vs CSD Comunicaciones

1-1

2-1
Sun 29, Oct-00:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs CSD Xelaju MC

1-0

1-0
Sun 29, Oct-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs CD Malacateco

1-0

4-0
Sun 29, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Zacapa Tellioz vs Deportivo Xinabajul

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:15 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Feyenoord Rotterdam

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Ajax Amsterdam

1-2

5-2
Sun 29, Oct-17:30 - Holland Eredivisie
Volendam vs SBV Excelsior

0-1

3-1
Sun 29, Oct-15:15 - Holland Jupiler League
SC Cambuur vs FC Groningen

1-0

2-1
Sun 29, Oct-03:00 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Olimpia

0-1

1-3
Sun 29, Oct-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real Espana

2-0

4-1
Sun 29, Oct-09:30 - HongKong 1st Division League
Wong Tai Sin vs Yuen Long FC

0-2

1-4
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Sai Kung District FC vs Wing Yee


0-1
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Eastern District SA

1-1

3-4
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Hoi King SA

2-0

3-0
Sun 29, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Dreams Metro Gallery

0-1

2-3
Sun 29, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Mutual FC

1-1

4-2
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kowloon Cricket Club

1-1

2-2
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Kwun Tong FA


1-3
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Wofoo Social Enterprises

1-1

1-1
Sun 29, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Kwai Tsing District FA

1-0

1-0
Sun 29, Oct-13:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Lucky Mile FC

1-1

1-1
Sun 29, Oct-11:00 - HongKong Premier League
Kitchee vs Sham Shui Po

0-0

5-1
Sun 29, Oct-11:00 - HongKong Premier League
HK(U23) vs Hong Kong FC

0-0

1-1
Sun 29, Oct-14:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Hong Kong Rangers FC

0-4

0-6
Sun 29, Oct-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Szeged Csanad

0-1

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - Hungary NB Ⅱ
BFC Siofok vs Budafoki MTE

2-0

3-1
Sun 29, Oct-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Csakvari TK vs BVSC Zuglo

0-0

0-1
Sun 29, Oct-16:00 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs FC Ajka

0-1

2-1
Sun 29, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Kozarmisleny SE vs Gyirmot FC

0-2

2-2
Sun 29, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs Vasas SC

1-0

1-2
Sun 29, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Budapest Honved FC vs Kazincbarcikai

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Pecsi MFC

0-0

0-1
Sun 29, Oct-18:30 - Hungary NB1
Paksi SE vs Kisvarda

2-0

3-1
Sun 29, Oct-16:15 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs MTK Budapest FC

1-0

1-0
Sun 29, Oct-21:00 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Ujpest FC

1-0

3-0
Sun 29, Oct-17:30 - India League Division 1
Mohammedan SC(IND) vs Aizawl FC

2-1

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - India League Division 1
Sreenidi Deccan vs Neroca FC

1-0

4-0
Sun 29, Oct-18:30 - India Super League
Chennaiyin FC vs Punjab FC

3-0

5-1
Sun 29, Oct-12:00 - Indonesia Liga 1
Persis Solo FC vs Bhayangkara FC

2-1

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Persija Jakarta

2-1

2-1
Sun 29, Oct-15:30 - Iran League
Nassaji Mazandaran vs Sepahan

0-0

1-1
Sun 29, Oct-16:45 - Iran League
Malavan vs Persepolis F.C.

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italian Campionato Primavera
Lazio Youth vs Empoli Youth

2-0

2-2
Sun 29, Oct-16:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Lecce Youth

1-0

2-1
Sun 29, Oct-14:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Torino Youth

1-1

2-3
Sun 29, Oct-14:00 - Italian Campionato Primavera
AC Milan Youth vs Sampdoria Youth

1-0

2-1
Sun 29, Oct-15:30 - Italian Serie A
Cagliari vs Frosinone

0-2

4-3
Sun 29, Oct-18:00 - Italian Serie A
A.C. Monza vs Udinese

1-0

1-1
Sun 29, Oct-23:45 - Italian Serie A
Napoli vs AC Milan

0-2

2-2
Sun 29, Oct-21:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs AS Roma

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:15 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs AC Pisa

1-1

2-1
Sun 29, Oct-19:15 - Italian Serie B
Palermo vs Calcio Lecco

0-2

1-2
Sun 29, Oct-19:15 - Italian Serie B
Brescia vs FC Bari 1908

1-0

1-2
Sun 29, Oct-19:15 - Italian Serie B
Modena vs Ternana

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Italy C1A
Vicenza vs Padova

1-0

1-1
Sun 29, Oct-21:30 - Italy C1B
Delfino Pescara 1936 vs Recanatese

1-0

2-3
Sun 29, Oct-23:45 - Italy C1B
Lucchese vs Pontedera

1-1

1-2
Sun 29, Oct-23:45 - Italy C1B
Fermana vs Ancona

1-1

1-1
Sun 29, Oct-17:00 - Italy C1B
Juventus(U23) vs Olbia

0-0

3-1
Sun 29, Oct-17:00 - Italy C1B
Sassari Torres vs Spal

0-1

1-1
Sun 29, Oct-21:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Giugliano

0-1

0-1
Sun 29, Oct-21:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Latina Calcio

1-0

1-0
Sun 29, Oct-21:30 - Italy C1C
Picerno vs Foggia

0-0

2-0
Sun 29, Oct-21:30 - Italy C1C
Audace Cerignola vs Casertana FC

0-2

2-4
Sun 29, Oct-19:00 - Italy C1C
Catania vs Avellino

0-1

0-2
Sun 29, Oct-19:15 - Italy C1C
AS Sorrento Calcio vs Monterosi

0-1

0-2
Sun 29, Oct-23:45 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Brindisi vs S.S. Monopoli 1966

0-1

1-2
Sun 29, Oct-23:45 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Taranto Sport

1-1

1-2
Sun 29, Oct-17:00 - Italy C1C
Crotone vs ACR Messina

2-1

3-3
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group A
Alba Calcio vs AC Asti

1-0

2-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group A
FBC Derthona vs A.S.D. Bra

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group A
USD PDHAE vs Borgosesia

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs Vado FC

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group A
Gozzano vs Vogherese

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group A
Chieri vs ASD Citta Di Varese

1-1

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
Castellanzese vs Arconatese

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
Piacenza vs Pro Palazzolo

0-1

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
Ponte San Pietro vs Club Milano

1-1

2-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Brusaporto vs Desenzano Calvina

1-1

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
Clivense vs AC Legnano

3-0

4-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
Villa d\'Alme Valbrembana vs Folgore Caratese

0-0

1-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group B
Varesina vs Caravaggio

1-1

1-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group C
APDC Chions vs ACD Campodarsego

0-1

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs AC Mestre

2-0

2-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group D
Sangiuliano City vs Imolese Calcio

1-1

1-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group D
ASD Fanfulla vs Sammaurese

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group D
US Corticella vs Athletic Carpi

1-1

3-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group D
Victor San Marino vs Ravenna

0-0

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs Seravezza

0-1

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group E
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Real Forte Querceta

0-2

3-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group E
Ponsacco vs US Pianese

1-2

1-3
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group E
Sangiovannese vs Orvietana

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group E
ASC Figline vs Grosseto

0-0

1-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group E
SC Cenaia vs Sansepolcro ASD

0-0

0-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group F
L\'Aquila vs Roma City

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group F
Chieti vs Alma Juventus Fano

0-1

2-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group F
Atletico Ascoli vs Vigor Senigallia

1-0

1-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group F
Matese vs Sora

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group F
S.S.D. Citta di Campobasso vs Tivoli Calcio

1-1

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group G
Ardea vs Sarrabus Ogliastra

0-1

0-2
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group H
Virtus Casarano vs Team Altamura

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group H
Manfredonia vs Barletta

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group H
ACD Nardo vs Matera

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group I
Vibonese vs AC Locri 1909

1-0

3-0
Sun 29, Oct-17:30 - Italy Serie D Group I
Gioiese vs FC Lamezia Terme

0-0

0-0
Sun 29, Oct-18:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant\'Agata vs Acireale

1-0

1-0
Sun 29, Oct-18:00 - Italy Serie D Group I
USD Akragas vs ASD Canicatti

0-0

2-1
Sun 29, Oct-18:00 - Italy Serie D Group I
ASD Ragusa Calcio vs Urbs Reggina 1914

0-0

0-0
Sun 29, Oct-18:30 - Italy Serie D Group I
ASD Licata vs San Luca

1-1

3-2
Sun 29, Oct-22:00 - Ivory Coast Division 1
Zoman FC vs Racing d\'Abidjan

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs Lys Sassandra

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
Stade Abidjan vs Societe Omnisports De L\'Armee

1-0

1-2
Sun 29, Oct-08:00 - Japan Football League
Minebea Mitsumi FC vs FC Maruyasu Okazaki

0-0

0-0
Sun 29, Oct-08:00 - Japan Football League
Okinawa SV vs Suzuka Point Getters

2-0

2-1
Sun 29, Oct-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Veertien Mie

1-0

1-1
Sun 29, Oct-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Verspah Oita

0-0

0-1
Sun 29, Oct-08:00 - Japan Football League
Reilac Shiga vs Tokyo Musashino City FC

2-0

3-0
Sun 29, Oct-08:00 - Japan Football League
Kochi United vs Honda FC

0-0

1-1
Sun 29, Oct-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Kawasaki Frontale

1-0

1-1
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Ventforet Kofu

0-0

0-2
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Iwaki FC

0-0

1-0
Sun 29, Oct-08:00 - Japanese League Division 2
Oita Trinita vs Blaublitz Akita

1-1

2-1
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Montedio Yamagata vs Thespakusatsu Gunma

0-0

2-1
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Tochigi SC

0-0

1-1
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Zweigen Kanazawa

1-0

1-0
Sun 29, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs FC Ryukyu

0-1

0-2
Sun 29, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
FC Imabari vs Grulla Morioka

0-0

0-1
Sun 29, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Kagoshima United

0-1

0-1
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs FC Gifu

1-0

1-1
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Kamatamare Sanuki

0-2

2-2
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs YSCC Yokohama

0-0

0-2
Sun 29, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Azul Claro Numazu

2-0

3-0
Sun 29, Oct-18:00 - Jordan Divison 1
Amman FC vs Al-Baq\'a

0-0

2-0
Sun 29, Oct-17:00 - Jordan Divison 1
Ethad Al-Ramtha vs AL-Sareeh

1-0

1-1
Sun 29, Oct-20:30 - Jordan Professional Premier League
Al Ahli Amman vs Al-Faisaly Amman

0-0

0-1
Sun 29, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FC Kairat Almaty

0-0

0-0
Sun 29, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
FK Aksu vs Tobol Kostanai

0-0

0-3
Sun 29, Oct-13:00 - Kazakhstan Super League
Kyzylzhar Petropavlovsk vs Kaisar Kyzylorda

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs Ordabasy

0-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs FC Zhetysu Taldykorgan

1-2

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs Maktaaral Jetisay

0-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Kazakhstan Super League
FC Shakhtyor Karagandy vs FC Astana

0-1

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Shabana FC

2-0

4-0
Sun 29, Oct-16:15 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Kakamega Homeboyz

0-0

1-0
Sun 29, Oct-14:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs KCB Nairobi

1-2

1-4
Sun 29, Oct-17:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs AFC Leopards SC

0-1

0-1
Sun 29, Oct-09:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Gimhae City FC

0-3

0-5
Sun 29, Oct-10:00 - Korea K4 League
Dangjin Citizen vs Seoul Nowon United

0-0

0-1
Sun 29, Oct-08:00 - Korea K4 League
Busan I\'Park B vs Daegu FC II

0-1

1-1
Sun 29, Oct-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Sejong Vanesse FC

1-0

2-0
Sun 29, Oct-09:00 - Korea K4 League
Pyeongtaek Citizen vs Geoje Citizen

4-0

6-1
Sun 29, Oct-11:30 - Korea League 1
Suwon FC vs FC Seoul

1-0

3-4
Sun 29, Oct-09:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Daejeon Hana Citizen

2-0

2-2
Sun 29, Oct-09:00 - Korea League 1
Ulsan Hyundai FC vs Daegu FC

0-0

2-0
Sun 29, Oct-11:00 - Korea League 2
Busan I\'Park vs Bucheon FC 1995

0-1

2-1
Sun 29, Oct-13:30 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Gimpo FC

0-0

2-0
Sun 29, Oct-08:30 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Chungbuk Cheongju FC

1-0

3-0
Sun 29, Oct-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Llapi

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Liria

1-0

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Ballkani

0-1

0-3
Sun 29, Oct-18:30 - Kuwait Premier League
Khaitan vs Kazma

0-0

0-3
Sun 29, Oct-21:20 - Kuwait Premier League
Al-Qadsia SC vs Al Kuwait SC

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:30 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Valmieras FK

1-1

4-1
Sun 29, Oct-17:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Super Nova Riga

0-1

1-1
Sun 29, Oct-19:59 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs BFC Daugavpils

1-1

3-1
Sun 29, Oct-17:00 - Latvia - 2. Division
Rezekne / BJSS vs Tukums-2000 II

0-2

0-7
Sun 29, Oct-17:00 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Grobina

0-0

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Latvia - 2. Division
Riga FC II vs Saldus SS/Leevon

2-0

2-2
Sun 29, Oct-18:45 - Lebanese League
Al Safa Beirut vs Al-Ahed

0-0

1-3
Sun 29, Oct-16:15 - Lebanese League
Tripoli SC vs Nejmeh Club

1-0

1-2
Sun 29, Oct-16:15 - Lebanese League
Racing Beirut vs Alahli Nabatiya

0-0

3-0
Sun 29, Oct-17:00 - Libya League Division 1
Al Morooj vs Al-Tahaddi

0-0

1-1
Sun 29, Oct-17:00 - Libya League Division 1
Al Suqoor(LBY) vs Al Hilal Benghazi

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:30 - Libya League Division 1
Al-Madina vs Al Ittihad Tripoli

2-1

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Libya League Division 1
Al Khmes vs Asswehly SC

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Hegelmann Litauen

1-0

4-0
Sun 29, Oct-16:15 - Malaysia Super League
Sri Pahang vs Terengganu

0-1

2-2
Sun 29, Oct-18:00 - Malta First Division League
Msida St. Joseph vs Attard

0-0

2-1
Sun 29, Oct-23:00 - Malta First Division League
St. Andrews vs Senglea Athletic

0-1

0-1
Sun 29, Oct-20:30 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Zejtun Corinthians

0-0

0-0
Sun 29, Oct-20:30 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Zebbug Rangers

0-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Birkirkara FC

0-2

0-3
Sun 29, Oct-18:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Floriana FC

0-0

1-1
Sun 29, Oct-14:00 - Malta Premier League
Sirens vs Santa Lucia

0-0

0-0
Sun 29, Oct-20:30 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Gzira United

0-0

1-0
Sun 29, Oct-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Atletico San Luis

1-0

3-1
Sun 29, Oct-03:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Club Leon

1-0

1-0
Sun 29, Oct-05:05 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Puebla

1-1

1-1
Sun 29, Oct-05:05 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Tigres UANL

0-1

0-4
Sun 29, Oct-07:10 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Club America

0-3

0-3
Sun 29, Oct-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Gavilanes Matamoros

1-0

2-2
Sun 29, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Chilangos


3-1
Sun 29, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Halcones de Zapopan vs Lobos ULMX

0-0

3-0
Sun 29, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Montaneses


2-0
Sun 29, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Huracanes Izcalli


1-4
Sun 29, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Artesanos Metepec vs CF Pachuca II


1-3
Sun 29, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Yalmakan vs Tampico Madero

0-2

0-3
Sun 29, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Cafetaleros De Chiapas


2-0
Sun 29, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Irapuato FC vs Inter de Queretaro


6-1
Sun 29, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Coras Futbol Club vs CF Orgullo Reynosa

0-0

0-0
Sun 29, Oct-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Club Atletico San Juan de Aragon

0-0

1-0
Sun 29, Oct-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Los Cabos United vs Tritons Vallarta MFC

1-0

1-0
Sun 29, Oct-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Caja Oblatos CFD vs Deportivo Dongu

1-0

3-1
Sun 29, Oct-05:05 - Mexico Primera Divison A
Cimarrones Sonora vs Venados FC

2-1

4-1
Sun 29, Oct-19:00 - Mexico U23
Toluca(U23) vs Atletico San Luis(U23)

1-0

2-2
Sun 29, Oct-21:00 - Mexico U23
Santos Laguna(U23) vs FC Juarez(U23)

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Floresti vs FC Balti

1-1

2-3
Sun 29, Oct-16:00 - Moldova Divizia Nationala
Dacia Buiucani vs Sheriff Tiraspol

0-1

0-4
Sun 29, Oct-11:00 - Mongolia Premier League
Bayanzurkh Sporting vs Khangarid

0-2

1-7
Sun 29, Oct-14:00 - Mongolia Premier League
Khovd FC vs Deren

1-0

2-5
Sun 29, Oct-08:00 - Mongolia Premier League
Bavarians FC vs SP Falcons

0-3

0-3
Sun 29, Oct-16:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Berane

0-0

2-1
Sun 29, Oct-22:00 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Racing Casablanca

2-0

2-2
Sun 29, Oct-22:00 - Morocco Division 2
Olympique Club de Khouribga vs CODM Meknes

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs Stade Marocain du Rabat

1-0

2-2
Sun 29, Oct-19:00 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs Ittihad Tanger

0-0

1-0
Sun 29, Oct-23:30 - Morocco Super League
Maghreb Fez vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

0-0
Sun 29, Oct-21:15 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs JS Soualem

2-0

4-0
Sun 29, Oct-13:30 - Myanmar National League
Mawyawadi vs Rakhine United

1-2

2-3
Sun 29, Oct-17:00 - Namibia Premier League
Life Fighters vs Eeshoke Chula Chula

0-1

1-1
Sun 29, Oct-17:00 - Namibia Premier League
Julinho Sporting vs Mighty Gunners

0-0

0-0
Sun 29, Oct-05:00 - New Zealand Football National League
Wellington Phoenix Reserve vs Eastern Suburbs AFC

1-4

3-5
Sun 29, Oct-05:00 - New Zealand Football National League
Auckland City vs Auckland United

2-0

3-2
Sun 29, Oct-05:00 - New Zealand Football National League
Christchurch United vs Napier City Rovers

0-1

2-1
Sun 29, Oct-06:00 - New Zealand Football National League
Manurewa vs Cashmere Technical

2-2

5-3
Sun 29, Oct-03:00 - New Zealand Women\'s League
Auckland United Women\'s vs Southern United Women\'s(NZL)

0-1

1-1
Sun 29, Oct-05:30 - New Zealand Women\'s League
Eastern Suburbs AFC Women\'s vs Central Football Women\'s

1-1

6-1
Sun 29, Oct-06:30 - New Zealand Women\'s League
Wellington United Women\'s vs Western Springs Women\'s

1-2

1-2
Sun 29, Oct-05:00 - Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal vs UNAN Managua

0-0

3-0
Sun 29, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Bayelsa United vs Kwara United

2-1

2-1
Sun 29, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Shooting Stars SC vs Doma United

1-1

3-1
Sun 29, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Sunshine Stars FC

1-2

3-2
Sun 29, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Lobi Stars

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Heartland FC

1-0

1-0
Sun 29, Oct-21:00 - Nigeria Premier League
Sporting Lagos FC vs Niger Tornadoes FC

2-0

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Akademija Pandev

1-0

1-0
Sun 29, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Voska Sport

0-0

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Shkupi vs Rabotnicki Skopje

1-0

3-0
Sun 29, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Tikves Kavadarci

1-0

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Gostivar vs FC Struga Trim-Lum

2-0

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Norway 2 Division A
FK Arendal vs SK Traeff

1-0

4-0
Sun 29, Oct-19:00 - Norway 2 Division A
Aalesund FK B vs Grorud IL

2-0

2-1
Sun 29, Oct-19:00 - Norway 2 Division A
Flekkeroy IL vs Fram Larvik

2-1

5-2
Sun 29, Oct-17:00 - Norway 2 Division A
Egersunds IK vs Kjelsas IL

2-1

5-2
Sun 29, Oct-16:00 - Norway 2 Division B
Sotra SK vs Tromsdalen UIL

2-0

3-1
Sun 29, Oct-16:30 - Norway 2 Division B
Alta vs Ullensaker/Kisa IL

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Skedsmo FK vs Frigg FK

1-2

2-4
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Lillestrom B vs Grorud II

1-0

4-2
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Skjetten vs Fana

0-2

1-3
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Stabaek B vs Ullern B

3-0

5-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Lokomotiv Oslo vs Gjellerasen IF

1-0

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Gneist vs Lysekloster

0-0

0-4
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Os Turn Fotball vs Sandvikens

1-2

3-3
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
IL Hodd II vs Sogndal Fotball B

4-0

6-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
HamKam B vs Raufoss II

3-0

8-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Honefoss vs Brumunddal

2-0

4-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Funnefoss/Vormsund vs Molde B

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Forde IL vs Elverum

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Eidsvold TF vs Volda TI Fotball

2-0

6-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Spjelkavik vs Floro

2-0

4-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Bjarg vs Staal Jorpeland

0-1

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Loddefjord vs Brodd

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Stord IL vs Froya

2-0

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Viking B vs FK Fyllingsdalen

0-0

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Sandnes B vs FK Vidar

2-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Djerv 1919 vs Eiger

2-1

5-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Bremnes vs Madla IL

1-1

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Pors Grenland vs Askollen

0-1

3-3
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Vindbjart vs Donn

4-2

7-3
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Mjondalen IF B vs Fredrikstad 2

3-0

4-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Eik Tonsberg vs Sprint-Jeloy

1-0

3-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Halsen vs Start Kristiansand B

3-1

4-4
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Sandefjord II vs Odd Grenland B

1-0

2-1
Sun 29, Oct-19:59 - Norway 3. Divisjon D
Randesund IL vs Mandalskameratene

0-5

0-9
Sun 29, Oct-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Steinkjer FK vs Verdal

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Kristiansund BK B vs Tronder-Lyn


4-1
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Rosenborg B vs Bodo Glimt B

1-0

2-3
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Mosjoen vs Rana FK

0-2

0-5
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Nardo FK vs Kolstad

3-0

8-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Byasen Toppfotball vs Orkla

1-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Tiller IL vs Strindheim IL

0-2

0-3
Sun 29, Oct-16:00 - Norway 3. Divisjon F
Tromso B vs Skeid Oslo B

1-0

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Follo vs Oppsal

0-0

0-3
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
KFUM Oslo B vs Sparta Sarpsborg B

0-0

5-0
Sun 29, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Nordstrand vs Asker Fotball

1-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Moss

2-0

2-1
Sun 29, Oct-18:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Bryne

1-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - Norway Adeccoligaen
Kongsvinger vs Sandnes Ulf

2-0

4-0
Sun 29, Oct-18:00 - Norway Adeccoligaen
Fredrikstad vs Mjondalen

0-2

1-2
Sun 29, Oct-18:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs IL Hodd

0-0

0-1
Sun 29, Oct-22:15 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Rosenborg

1-2

1-3
Sun 29, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs HamKam

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Viking

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sandefjord vs Brann

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 vs Stabaek

1-0

2-2
Sun 29, Oct-11:10 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Philippines Women\'s vs Australia Women\'s

0-5

0-8
Sun 29, Oct-11:30 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
North Korea Women\'s vs Korea Republic Women\'s

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:35 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Thailand Women\'s vs China Women\'s

0-1

0-3
Sun 29, Oct-16:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Uzbekistan Women\'s vs Japan Women\'s

0-2

0-2
Sun 29, Oct-14:00 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
India Women\'s vs Viet Nam Women\'s

0-2

1-3
Sun 29, Oct-14:10 - Olympic (Preliminaries) Asian-Woman\'s
Iran Women\'s vs Chinese Taipei Women\'s

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:59 - Pan-American Games - Men\'s
Uruguay(U23) vs Mexico(U23)

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Pan-American Games - Men\'s
Brazil(U23) vs Honduras(U23)

0-0

3-0
Sun 29, Oct-01:00 - Pan-American Games - Women\'s
Chile Women\'s vs Jamaica Women\'s

2-0

6-0
Sun 29, Oct-01:00 - Pan-American Games - Women\'s
Costa Rica Women\'s vs Bolivia Women\'s

0-0

0-0
Sun 29, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Tauro FC

0-0

0-0
Sun 29, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Sporting San Miguelito

0-1

1-3
Sun 29, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Plaza Amador

2-1

3-2
Sun 29, Oct-01:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Sportivo Ameliano

2-0

2-1
Sun 29, Oct-03:30 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Guairena FC

0-0

0-0
Sun 29, Oct-00:15 - Peru Primera Division
Univ. Cesar Vallejo vs Cusco FC

1-1

3-1
Sun 29, Oct-00:15 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Academia Deportiva Cantolao

0-0

1-2
Sun 29, Oct-00:15 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Cienciano

1-1

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Arka Gdynia Youth

2-1

3-1
Sun 29, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Polonia Warszawa Youth

0-0

1-1
Sun 29, Oct-18:15 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs GKS Belchatow

1-1

3-2
Sun 29, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Gedania Gdansk B vs Gryf Slupsk

0-1

1-2
Sun 29, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Zielona Gora vs Gornik Polkowice

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs LKS Goczalkowice Zdroj

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Podhale Nowy

1-2

1-4
Sun 29, Oct-15:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Pilica Białobrzegi

0-0

1-2
Sun 29, Oct-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Radomiak Radom

0-2

2-3
Sun 29, Oct-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Stal Mielec

0-1

1-3
Sun 29, Oct-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Widzew lodz

0-1

1-1
Sun 29, Oct-18:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Arka Gdynia

1-1

1-2
Sun 29, Oct-15:40 - Poland - I liga
Motor Lublin vs Odra Opole

0-0

2-0
Sun 29, Oct-16:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Hutnik Krakow

0-1

4-3
Sun 29, Oct-18:45 - Poland - II liga
Wisla Pulawy vs Zaglebie Lubin B

2-1

3-3
Sun 29, Oct-16:25 - Poland - II liga
Radunia Stezyca vs LKS II Lodz

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:30 - Poland - II liga
GKS Jastrzebie vs Pogon Siedlce

2-0

2-1
Sun 29, Oct-18:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs AVS Futebol SAD

1-1

1-2
Sun 29, Oct-22:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs Uniao Leiria

0-2

1-4
Sun 29, Oct-19:30 - Portugal Liga de Honora
CD Santa Clara vs SL Benfica B

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs CD Nacional

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

0-1

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs FC Porto(U19)

0-1

0-1
Sun 29, Oct-22:00 - Portugal Primera Liga
Estrela Amadora vs FC Famalicao

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Farense

2-2

3-4
Sun 29, Oct-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Canelas 2010 vs AD Fafe

2-0

3-1
Sun 29, Oct-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
S.C. Braga B vs Vianense

0-3

0-3
Sun 29, Oct-19:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Sanjoanense vs Lusitania Lourosa

1-0

1-1
Sun 29, Oct-21:00 - Primeira Liga 3 Serie A
Anadia vs Clube Desportivo Trofense

2-0

3-3
Sun 29, Oct-21:30 - Primeira Liga 3 Serie A
Felgueiras vs Varzim

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Uniao 1º Dezembro vs Oliveira do Hospital

0-0

0-2
Sun 29, Oct-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Atletico Clube Purtugal vs Academica Coimbra

0-1

2-1
Sun 29, Oct-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Pero Pinheiro vs Sporting CP B

1-1

3-3
Sun 29, Oct-18:30 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al-Ahli Doha

1-0

2-3
Sun 29, Oct-20:30 - Qatar League
Qatar SC vs Al Markhiya

3-0

4-0
Sun 29, Oct-20:30 - Qatar League
Al-Wakra vs Umm Salal

1-1

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sumqayit FK vs Qabala

0-0

0-0
Sun 29, Oct-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Sabah FK Baku

0-0

0-1
Sun 29, Oct-16:00 - Romania - Divizia A
FC U Craiova 1948 vs UTA Arad

1-2

2-3
Sun 29, Oct-22:30 - Romania - Divizia A
FC Rapid 1923 vs CS Universitatea Craiova

1-0

2-0
Sun 29, Oct-13:30 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs FC Arges

0-1

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Rubin Yalta vs Legion Makhachkala

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Alania B vs Dynamo Stavropol

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Mashuk-KMV

0-1

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs FK Biolog

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Dinamo Makhachkala B vs FC Sevastopol

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Dynamo Kirov vs Zorkyi Krasnogorsk

0-0

1-0
Sun 29, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Elektron Veliky Novgorod vs Zenit-2 St.Petersburg

0-0

0-4
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Khimik Dzerzhinsk vs Dynamo Vologda

1-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk

1-0

3-0
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo St. Petersburg vs Zvezda Sint Petersburg

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Moscow II vs Torpedo Vladimir

0-1

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Rodina Moskva III vs Baltika-BFU Kaliningrad

0-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Znamya Truda vs Irkutsk

0-0

0-1
Sun 29, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 3
Strogino Moscow vs FK Kvant Obninsk

3-0

5-1
Sun 29, Oct-07:00 - Russia Div 2 Group 3
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs Saturn

1-0

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs FK Zvezda Ryazan

1-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Sakhalinets vs Dinamo Vladivostok

0-1

3-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Zenit Penza vs SKA-Khabarovsk-2

2-0

2-3
Sun 29, Oct-11:00 - Russia Div 2 Group 4
Dynamo Barnaul vs Torpedo Miass

2-3

2-5
Sun 29, Oct-13:00 - Russia Div 2 Group 4
Uralets Nizhny Tagil vs NoSta Novotroitsk

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Khimik-Avgust vs Rubin Kazan B

0-0

1-0
Sun 29, Oct-18:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
FK Murom vs FK Chayka Pesch

0-0

1-2
Sun 29, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
FC Irtysh Omsk vs Volga Ulyanovsk

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
FK Krasnodar II vs Veles Moscow

3-0

4-1
Sun 29, Oct-15:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
FC Ufa vs Dinamo Bryansk

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
Rotor Volgograd vs Spartak Kostroma

1-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Russia Premier League
Pari Nizhny Novgorod vs PFC Sochi

1-0

1-0
Sun 29, Oct-20:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Krasnodar FK

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs FC Ural Yekaterinburg

1-0

2-1
Sun 29, Oct-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs SS Murata

2-0

3-0
Sun 29, Oct-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SC Faetano

2-0

4-1
Sun 29, Oct-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs SP Cosmos

4-0

5-0
Sun 29, Oct-16:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Noor vs Hottain

1-0

1-2
Sun 29, Oct-16:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Aberdeen

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Heart of Midlothian FC

0-1

2-1
Sun 29, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Linguere

0-1

2-2
Sun 29, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Stade Mbour vs Generation Foot

0-0

0-0
Sun 29, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Pikine vs US Ouakam Dakar

1-0

1-0
Sun 29, Oct-20:30 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs ASC Diambars

1-0

1-1
Sun 29, Oct-21:30 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs FK Vozdovac

0-0

3-0
Sun 29, Oct-16:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Mladost Lucani

1-0

4-1
Sun 29, Oct-22:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs Novi Pazar

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:30 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Vojvodina

1-2

2-2
Sun 29, Oct-20:30 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Spartak Trnava

1-1

2-3
Sun 29, Oct-21:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs FK Kosice

3-0

4-0
Sun 29, Oct-13:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs TJ Spartak Myjava

2-1

2-2
Sun 29, Oct-13:30 - Slovakia 2. Liga
Malzenice vs Spisska Nova Ves

3-1

3-1
Sun 29, Oct-13:30 - Slovakia 2. Liga
FC Petrzalka vs KFC Komarno

1-1

3-1
Sun 29, Oct-14:00 - Slovakia 3. liga East
Slavia TU Kosice vs Rimavska Sobota

1-2

1-3
Sun 29, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Tesla Stropkov vs Spisske Podhradie

0-0

1-0
Sun 29, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
1.FK Svidnik vs MFK Snina

0-1

2-1
Sun 29, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Banik Kalinovo vs Odeva Lipany

1-0

3-1
Sun 29, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
FTC Filakovo vs MFK Vranov nad Topou

1-0

2-1
Sun 29, Oct-13:30 - Slovakia 3. liga West
FK Raca vs MFK Dubnica

1-0

2-0
Sun 29, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Podkonice vs Velke Ludince

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:00 - Slovakia 3. liga West
Jednota Banova vs SKF Sered

0-0

1-2
Sun 29, Oct-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Radomlje vs NS Mura

0-1

1-1
Sun 29, Oct-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Aluminij

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs NK Rudar Velenje

1-2

4-5
Sun 29, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
Ilirija Ljubljana vs NK Brinje Grosuplje

2-0

4-0
Sun 29, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
ND Gorica vs Tolmin

1-0

2-3
Sun 29, Oct-17:00 - Slovenia 2. Liga
ND Dravinja vs NK Nafta

0-1

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - South Africa First League
Hungry Lions vs Pretoria Callies

0-0

1-1
Sun 29, Oct-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Casric Stars

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:30 - South Africa Premier League
Richards Bay vs Cape Town City

0-3

1-3
Sun 29, Oct-17:30 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Sekhukhune United

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Fuensalida Women\'s vs Fundacion Albacete B Women\'s

0-0

0-0
Sun 29, Oct-21:30 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Valencia CF

1-0

2-2
Sun 29, Oct-19:15 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Real Sociedad

1-1

2-2
Sun 29, Oct-17:00 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Osasuna

1-0

2-1
Sun 29, Oct-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Gimnastic Tarragona

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Tarazona vs Sestao River

2-0

3-0
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UE Cornella vs Teruel

0-1

1-1
Sun 29, Oct-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Sociedad B vs CF Rayo Majadahonda

1-0

2-0
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Ponferradina vs Cultural Leonesa

1-2

1-2
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Barcelona B vs Osasuna B

0-1

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Lugo vs Real Union de Irun

0-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs AD Ceuta

0-0

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs UD Melilla

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Algeciras

0-0

1-0
Sun 29, Oct-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico de Madrid B vs Merida AD

0-0

1-1
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Antequera CF vs Malaga

0-1

0-2
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Cordoba C.F. vs Recreativo Huelva

0-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Ibiza vs CF Intercity

0-1

1-3
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Barcelona(U19)


2-1
Sun 29, Oct-15:30 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs CD Lugo(U19)

2-0

4-0
Sun 29, Oct-15:40 - Spanish Primera U19
CF Alhendin Balompie(U19) vs UCD La Canada Atletico(U19)

1-1

1-2
Sun 29, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
Albacete(U19) vs Patacona(U19)

2-1

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs CD Julio Suarez(U19)

0-0

5-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Real Madrid(U19)


2-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-0

1-1
Sun 29, Oct-20:30 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Xerez Deportivo(U19)

2-0

3-0
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs UD Marbella(U19)

1-0

1-0
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Levante(U19)

1-4

1-4
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Ranero(U19)

6-0

11-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Primera U19
FC Cartagena(U19) vs Atletico Madrileno(U19)

0-1

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
AD San Juan(U19) vs Santutxu (U19)

2-0

2-3
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Seneca(U19) vs Granada CF(U19)

0-1

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs CD Numancia De Soria(U19)

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Primera U19
Club Internacional Amistad(U19) vs Alcobendas(U19)

1-1

1-2
Sun 29, Oct-21:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Alcorcon

1-0

2-0
Sun 29, Oct-21:30 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Villarreal B

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Albacete

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs FC Cartagena

0-0

2-1
Sun 29, Oct-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Valladolid B

2-1

4-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Racing Villalbes

0-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Union Langreo

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CD Guijuelo

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Santander B vs Coruxo FC

1-0

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Aviles vs Pontevedra

1-0

1-1
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs AD San Juan

1-0

3-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Zaragoza B

0-1

1-3
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs CD Tudelano

0-1

1-2
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Arenas Club de Getxo

4-1

5-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Espanyol B

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs CE Europa

0-0

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs Penya Independent

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Torrent CF

1-0

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona Futur vs SD Formentera

0-0

1-0
Sun 29, Oct-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs Orihuela CF

1-1

1-2
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Mar Menor

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Aguilas FC vs UCAM Murcia

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs CD El Palo

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Estepona vs Sevilla Atletico

0-2

0-4
Sun 29, Oct-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Atletico Paso vs San Sebastian Reyes

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Numancia vs Getafe B

1-0

1-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Llerenense vs AD Union Adarve

2-0

3-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs Villanovense

0-0

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Montijo vs CD Guadalajara

1-0

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Gimnastica Segoviana vs UD San Fernando

0-0

1-0
Sun 29, Oct-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs CD Llanes

0-0

2-1
Sun 29, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs UD Gijon Industrial

1-0

3-1
Sun 29, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs UD Llanera


2-1
Sun 29, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Barcia vs Luarca


1-3
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs SD Lenense

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs UC Ceares

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Praviano

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs Aviles Stadium

1-2

2-4
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting Atletico Gijon vs CD Lealtad

0-0

3-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Sarriana vs Paiosaco

1-2

1-3
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CSD Arzua

1-0

3-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Silva SD

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs UD Barbadas

0-0

2-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Polvorin

0-0

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Betanzos CF

0-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Rapido de Bouzas

1-0

1-3
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Sevilla C

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:45 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Cordoba CF B

1-1

1-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Xerez CD

0-1

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Ayamonte CF

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Cabecense

2-0

3-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Ciudad de Lucena

0-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Bollullos vs Atletico Espeleno

1-0

2-0
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs CD Llosetense

1-1

3-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Alaior vs CE Felanitx

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs UD Alcudia

1-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Poblense vs CD Binissalem

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CE Mercadal

0-1

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs Inter Manacor

1-0

6-0
Sun 29, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Las Palmas Atletico

0-0

0-1
Sun 29, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Victoria vs Arucas CF

0-0

0-3
Sun 29, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Villa Santa Brigida

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Marino

0-0

3-0
Sun 29, Oct-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs Deportiva Minera

0-1

0-2
Sun 29, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Muleno CF

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Montecasillas

1-0

5-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs Balsicas Atletico

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Molinense

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Racing Murcia FC

1-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Real Murcia B

1-1

2-2
Sun 29, Oct-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Diocesano

2-1

2-1
Sun 29, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs Jerez Industrial CF

2-0

2-1
Sun 29, Oct-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs UD Fuente de Cantos

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Olivenza

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs Moralo CP

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CD Castuera

0-2

0-4
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs Don Benito

0-1

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Beti Onak

0-0

2-0
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Tedeon

3-1

4-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Calahorra B

1-0

1-2
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CA River Ebro

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Casalarreina

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Berceo

3-1

4-2
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CDFC La Calzada

0-1

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs Comillas

1-0

2-2
Sun 29, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CF Calamocha

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utrillas vs CD Ebro

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Fuentes vs CDJ Tamarite


2-3
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs SD Huesca B

0-2

1-2
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs CD Belchite 97

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CD Caspe

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Atletico Monzon vs AD Almudevar

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Epila CF

1-0

1-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Villacanas

1-1

1-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs UB Conquense

1-2

1-2
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs CD Azuqueca

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Cazalegas

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs CP Villarrobledo

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Quintanar Del Rey

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs Toledo

1-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs Villarrubia CF

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Huracan de Balazote

0-1

0-2
Sun 29, Oct-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs CD Naval

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs SD Laredo

0-3

0-3
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs SD Revilla

1-1

3-3
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs CD Colindres

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Castro

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Atletico Mineros

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Portugalete

0-3

0-3
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Urduliz FT

0-0

1-1
Sun 29, Oct-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Girona II

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs FC Vilafranca

1-0

3-0
Sun 29, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Badalona B vs Reus FC Reddis

0-0

4-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UE Tona

0-1

1-3
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Mollerussa vs UE Olot

0-0

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs UE Vilassar de Mar

0-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs FC L\'Escala

1-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs AE Prat

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs UE Rapitenca

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Levante B

2-0

4-0
Sun 29, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs Jove Espanol

0-1

0-2
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Utiel vs Villarreal C

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Soneja vs Gandia

0-0

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Atzeneta UE

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Ontinyent CF vs CD Burriana

1-0

2-0
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Rayo Ibense vs Athletic Torrellano

0-0

2-0
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Villanueva del Pardillo

1-0

1-0
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs CDF Tres Cantos

1-2

1-3
Sun 29, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs Las Rozas

0-1

0-3
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Real Madrid C vs CF Pozuelo Alarcon

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs CF Trival Valderas

0-2

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Rayo Vallecano B

1-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CD Canillas

0-1

1-2
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs CD Mirandes B

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Villaralbo

0-0

1-0
Sun 29, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Becerril

0-1

0-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs Laguna

1-1

2-1
Sun 29, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs Atletico Bembibre

1-2

1-2
Sun 29, Oct-16:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga City vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 29, Oct-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Maracena

0-0

0-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD Torre del Mar vs CD Huetor Tajar

1-0

3-1
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD El Ejido 2012

2-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Malaga B

0-1

1-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Arenas Armilla

0-0

2-0
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs CD Huetor Vega

0-1

0-2
Sun 29, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs CD Rincon

0-0

1-0
Sun 29, Oct-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Orebro Syrianska IF

0-1

0-1
Sun 29, Oct-18:30 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs Pitea IF

1-0

2-2
Sun 29, Oct-18:30 - Sweden Div 1 Norra
Bodens BK vs IF Sylvia

0-0

0-0
Sun 29, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Falkenbergs FF vs Eskilsminne IF

1-0

3-1
Sun 29, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Norrby IF vs Torns IF

4-1

8-3
Sun 29, Oct-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
Vanersborgs IF vs Ariana

1-0

1-1
Sun 29, Oct-19:30 - Sweden Div 2 slutspel
Team Thoren FF vs Enskede IK

1-2

2-5
Sun 29, Oct-19:59 - Sweden Div 2 slutspel
Forsbacka IK vs IK Franke

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs IK Brage

1-0

1-0
Sun 29, Oct-16:00 - Sweden Superettan
Vasteras SK vs GAIS

0-1

2-1
Sun 29, Oct-16:00 - Sweden Superettan
Skovde AIK vs Utsiktens BK

0-0

2-0
Sun 29, Oct-18:00 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs Hacken

0-0

2-1
Sun 29, Oct-18:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Malmo FF

0-0

0-1
Sun 29, Oct-18:00 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs IFK Varnamo

0-1

1-3
Sun 29, Oct-20:30 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Halmstads

0-1

1-1
Sun 29, Oct-19:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Young Boys

0-0

1-1
Sun 29, Oct-19:30 - Swiss Super League
Servette vs FC Luzern

1-1

4-2
Sun 29, Oct-17:15 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Basel

1-0

3-0
Sun 29, Oct-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Portalban/Gletterens vs Pully Football

1-0

2-0
Sun 29, Oct-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Coffrane vs FC Echallens

0-2

0-2
Sun 29, Oct-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Munsingen vs FC Schotz

0-2

1-2
Sun 29, Oct-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Muri vs FC Bassecourt

1-0

2-2
Sun 29, Oct-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Servette(U21) vs FC Breitenrain

0-1

0-2
Sun 29, Oct-17:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SR Delemont vs FC Luzern U-21

1-1

3-2
Sun 29, Oct-19:30 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs Vaduz

1-1

2-1
Sun 29, Oct-15:00 - Syrian League
Al-Sahel Sport vs Al Foutoua Club

0-2

0-3
Sun 29, Oct-15:00 - Syrian League
Al-Ittihad Aleppo vs Al-Wahda Damascus

0-0

0-0
Sun 29, Oct-10:30 - Taiwan Football Premier League
Athletic Club Taipei vs Ming Chuan University

2-0

4-0
Sun 29, Oct-11:00 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs Taiwan Shihu

0-1

0-3
Sun 29, Oct-14:00 - Taiwan Football Premier League
Tainan City vs Hang Yuen FC

4-0

5-0
Sun 29, Oct-16:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Ratchaburi Mitr Phol

0-1

3-1
Sun 29, Oct-14:30 - Thai League 1
Trat FC vs PT Prachuap F.C.

0-0

1-0
Sun 29, Oct-15:00 - Thai League 1
Buriram United vs BG Pathum United

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs MOF Customs United

2-0

2-0
Sun 29, Oct-16:30 - Thai League 2
Samut Prakan City vs Ayutthaya United

0-0

1-1
Sun 29, Oct-14:30 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Chanthaburi FC

1-1

3-2
Sun 29, Oct-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Chiangmai United

2-1

2-1
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Prachinburi City

0-0

3-0
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Kong Krailas United

0-1

2-2
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs MH Nakhonsi City FC

0-3

1-4
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Muangnont Bankunmae FC

0-0

1-0
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Yala United FC vs Phuket Andaman

1-0

2-1
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Kabin United vs Pattaya City

1-0

2-1
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Yasothon United FC vs Suranaree Black Cat

0-0

0-1
Sun 29, Oct-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs See Khwae City

1-0

1-0
Sun 29, Oct-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Assumption United FC

2-0

2-1
Sun 29, Oct-14:00 - Thai League 3
Ubon Kruan Apat vs Rasisalai United

0-0

2-0
Sun 29, Oct-14:00 - Thai League 3
Sisaket United vs Surin Sugar Khongcheemool

1-0

6-0
Sun 29, Oct-14:00 - Thai League 3
Samut Sakhon City vs Nonthaburi United

1-0

3-1
Sun 29, Oct-14:00 - Thai League 3
Kanchanaburi City vs Thap Luang United

0-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Thai League 3
Phattalung FC vs PT Satun FC

0-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs Inter Bangkok

1-0

3-0
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs Etoile Metlaoui

0-0

0-0
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Club Africain vs US Ben Guerdane

2-0

2-0
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
SC Moknine vs Stade Gabesien

1-0

2-1
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs ES Rogba Tataouine

0-1

0-2
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs AS Djelma

2-0

2-0
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs ES Jerba Midoun

1-0

1-0
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs Jendouba Sport

1-2

1-3
Sun 29, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs Chebba

0-0

0-0
Sun 29, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Corum Belediyespor

0-1

2-2
Sun 29, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Umraniyespor

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Sakaryaspor

1-0

1-2
Sun 29, Oct-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Eyupspor vs Bandirmaspor

0-0

0-1
Sun 29, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Trabzonspor

0-0

0-0
Sun 29, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Pendikspor vs Fenerbahce

0-2

0-5
Sun 29, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

1-0

1-0
Sun 29, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Samsunspor

0-0

2-0
Sun 29, Oct-14:30 - Turkmenistan Yokary Liga
Kopetdag Asgabat vs FK Nebitci

0-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs Asgabat

0-1

2-1
Sun 29, Oct-16:50 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Al-Hamriyah

0-0

1-1
Sun 29, Oct-16:50 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al Arabi

0-0

3-0
Sun 29, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Dubai City vs Al Taawon

1-1

1-3
Sun 29, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Masfut vs Al-Jazira Al-Hamra

0-0

0-0
Sun 29, Oct-16:45 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Al Ain (U21)

1-1

1-5
Sun 29, Oct-16:45 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Al-Sharjah(U21)

0-0

0-2
Sun 29, Oct-16:45 - UAE U21 League
Al Jazira (U21) vs Khor Fakkan U21

0-0

1-0
Sun 29, Oct-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Metalist 1925 Kharkiv

0-1

2-2
Sun 29, Oct-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
LNZ Cherkasy vs Obolon Brovar Kiev

1-0

3-0
Sun 29, Oct-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs Veres Rivne

0-0

0-0
Sun 29, Oct-15:30 - Ukraine Persha Liga
FK Chernihiv vs Metalurh Zaporizhya

0-2

1-3
Sun 29, Oct-16:00 - Ukraine Persha Liga
SC Poltava vs Kremin Kremenchuk

3-1

4-1
Sun 29, Oct-14:00 - Ukraine Persha Liga
FC Karpaty Lviv vs Metalist Kharkiv

2-0

3-0
Sun 29, Oct-14:00 - Ukraine U21 Liga
Rukh Lviv(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

2-0

2-1
Sun 29, Oct-01:00 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New England Revolution

3-0

3-1
Sun 29, Oct-04:07 - USA Major League Soccer
Los Angeles FC vs Vancouver Whitecaps FC

2-2

5-2
Sun 29, Oct-04:30 - USA National independent Football League
Albion San Diego vs Maryland Bobcats

0-0

0-0
Sun 29, Oct-01:35 - USA USL League One
Union Omaha vs Charlotte Independence

0-0

0-0
Sun 29, Oct-03:35 - USA USL League One
North Carolina vs Northern Colorado Hailstorm FC

1-0

3-1
Sun 29, Oct-03:00 - USL Championship
Charleston Battery vs Birmingham Legion

1-1

2-1
Sun 29, Oct-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Detroit City

2-0

4-0
Sun 29, Oct-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs Phoenix Rising FC

1-1

1-1
Sun 29, Oct-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs Pakhtakor Tashkent

0-0

0-1
Sun 29, Oct-23:30 - Venezuela Segunda Division
Urena SC vs Bolívar SC(VEN)

1-0

2-0
Sun 29, Oct-23:30 - Venezuela Segunda Division
Dinamo Puerto La Cruz vs Maritimo de La Guaira

0-1

1-1
Sun 29, Oct-15:00 - Vietnam League
Binh Dinh FC vs Becamex Binh Duong

0-1

0-2
Sun 29, Oct-16:15 - Vietnam League
Ha Noi FC vs XM Hai Phong FC

2-1

3-5
Sun 29, Oct-14:00 - Vietnam League
Quang Nam vs TP Ho Chi Minh

1-1

1-1
Sun 29, Oct-16:15 - Yemen League Division 1
Shaab Ibb vs Fahman Abyan

1-2

1-4
Sun 29, Oct-16:30 - Yemen League Division 1
Al Ahli Sanaa vs Tdamn Hadramawt

0-0

0-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.