Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sun 24, Sep 2023

Get all the latest Football Results for Sun 24, Sep 2023.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 24, Sep-17:00 - African Nations Womens Cup
South Sudan Women\'s vs Egypt Women\'s

0-3

0-4
Sun 24, Sep-18:00 - African Nations Womens Cup
Namibia Women\'s vs Gambia Women\'s

2-0

2-0
Sun 24, Sep-21:00 - Albania 1st league
KS Elbasani vs Apolonia Fier

1-2

3-2
Sun 24, Sep-18:00 - Albania 1st league
Flamurtari vs FK Vora

1-0

2-1
Sun 24, Sep-15:30 - Andorra Super league
CF Esperanca vs UE Santa Coloma

0-1

0-2
Sun 24, Sep-13:00 - Andorra Super league
Pas de la Casa vs CE Carroi

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Andorra Super league
Atletic America vs Penya Encarnada


1-1
Sun 24, Sep-20:30 - Andorra Super league
FC Ordino vs Inter Club D\'Escaldes

1-2

2-2
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Argentino de Quilmes

0-1

0-3
Sun 24, Sep-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Ferrocarril Midland

1-1

2-2
Sun 24, Sep-21:00 - Argentina Prim C Metropolitana
General Lamadrid vs Excursionistas BsAs

1-0

3-0
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Deportivo Laferrere

0-1

0-1
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Liniers vs Leandro N Alem

0-0

1-0
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Defensores de Cambaceres

0-1

4-2
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Deportivo Paraguayo vs Deportivo Muniz

1-0

4-0
Sun 24, Sep-02:00 - Argentina Torneo Federal A
Santamarina Tandil vs Club Cipolletti

0-0

2-1
Sun 24, Sep-03:00 - Argentina Torneo Federal A
Liniers Bahia Blanca vs Sol de Mayo

1-0

2-0
Sun 24, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas vs Defensores Pronunciamiento

1-0

2-0
Sun 24, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia y Tiro vs 9 de Julio Rafaela

0-0

1-0
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Germinal de Rawson

1-0

3-0
Sun 24, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Sansinena vs Olimpo

0-1

1-1
Sun 24, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Gimnasia C. Uruguay vs Sportivo Belgrano

1-1

2-1
Sun 24, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Central Norte Salta

0-1

1-1
Sun 24, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A
CA Juventud Unida San Luis vs Ciudad Bolivar

0-0

1-0
Sun 24, Sep-01:30 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Lanus

1-0

1-1
Sun 24, Sep-22:00 - Argentine Primera Division
Independiente vs Instituto Cordoba

0-0

0-0
Sun 24, Sep-04:00 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Defensa Y Justicia

2-0

2-1
Sun 24, Sep-04:00 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Velez Sarsfield

1-0

3-0
Sun 24, Sep-20:50 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs Ferro Carril Oeste

1-0

1-1
Sun 24, Sep-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Chaco For Ever vs Estudiantes de Buenos Aires

1-1

2-1
Sun 24, Sep-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Club Atletico Guemes

0-0

1-1
Sun 24, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Gimnasia Jujuy

0-0

1-2
Sun 24, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Alvarado Mar del Plata

0-0

1-1
Sun 24, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs San Martin San Juan

1-0

1-0
Sun 24, Sep-22:50 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Deportivo Moron

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs CA Brown Adrogue

2-0

3-0
Sun 24, Sep-15:00 - Armenia Premier League
FC Van vs BKMA Yerevan

0-1

1-2
Sun 24, Sep-18:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs Urartu

1-1

1-1
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer
China(U23) vs Bangladesh(U23)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer
Korea Republic(U23) vs Bahrain(U23)

0-0

3-0
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer
Myanmar(U23) vs India (U23)

0-1

1-1
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer
Iran(U23) vs Mongolia(U23)

2-0

3-0
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer
Thailand(U23) vs Kuwait(U23)

1-0

1-1
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer
Viet Nam(U23) vs Saudi Arabia(U23)

0-1

1-3
Sun 24, Sep-12:00 - Asian Games Soccer
North Korea(U23) vs Indonesia(U23)

1-0

1-0
Sun 24, Sep-12:00 - Asian Games Soccer
Kyrgyzstan(U23) vs Chinese Taipei(U23)

1-1

4-1
Sun 24, Sep-15:30 - Asian Games Soccer Women
North Korea Women\'s vs Singapore Women\'s

2-0

7-0
Sun 24, Sep-12:00 - Asian Games Soccer Women
India Women\'s vs Thailand Women\'s

0-0

0-1
Sun 24, Sep-16:00 - Asian Women Championship U17
Viet Nam Women\'s(U17) vs Philippines Women\'s(U17)

0-0

0-1
Sun 24, Sep-13:00 - Asian Women Championship U17
Australia Women\'s(U17) vs Bangladesh Women\'s(U17)

1-0

4-0
Sun 24, Sep-09:00 - Australia FFA Cup
Melbourne City vs Sydney FC

0-1

1-2
Sun 24, Sep-12:00 - Australia FFA Cup
Melbourne Knights vs Brisbane Roar FC

0-1

0-1
Sun 24, Sep-12:30 - Austria Erste Division
SV Horn vs SK Sturm Graz Amat.

3-0

4-0
Sun 24, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs Sturm Graz

1-1

1-1
Sun 24, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs TSV Hartberg

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Austria Vienna

2-1

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs SV Ried B

1-2

1-2
Sun 24, Sep-16:00 - Austrian Regionalliga West
SV Wals-Grunau vs SVG Reichenau

0-2

2-3
Sun 24, Sep-17:30 - Austrian Regionalliga West
SPG Silz Motz vs Rheindorf Altach B

3-1

6-3
Sun 24, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West
SC Rothis vs SC Imst

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Bahrain Premier League
East Riffa vs Al-Ahli(BHR)

0-0

2-1
Sun 24, Sep-19:59 - Bahrain Premier League
Sitra vs Al Khaldiya

0-1

0-2
Sun 24, Sep-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Dnepr Mogilev

0-1

0-3
Sun 24, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Baranovichi vs FC Vitebsk

0-0

0-4
Sun 24, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Arsenal Dzerzhinsk vs Niva Dolbizno

2-0

4-1
Sun 24, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Zhodino Yuzhnoe

0-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Belarus Premier League
Naftan Novopolock vs Smorgon FC

2-0

2-2
Sun 24, Sep-20:30 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FK Isloch Minsk

0-0

2-1
Sun 24, Sep-15:00 - Belarus Reserves League
Neman Grodno Reserve vs Dinamo Brest Reserves

1-0

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs FC Torpedo Zhodino Reserve

1-1

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Belarus Reserves League
Shakhter Soligorsk Reserves vs Dinamo Minsk Reserves

0-2

0-3
Sun 24, Sep-16:30 - Belgian First Amateur Division
Gent B vs Lokeren-Temse

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs KSK Heist

0-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Sint-Eloois-Winkel

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Charleroi B vs Antwerp B

1-0

3-1
Sun 24, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Union Royale Namur vs Royal Olympic Club Charleroi

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Cappellen FC vs Thes Sport Tessenderlo

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Leuven B

1-0

2-0
Sun 24, Sep-21:15 - Belgian Pro League
K.A.A. Gent vs KAS Eupen

0-1

2-1
Sun 24, Sep-15:30 - Belgian Pro League
KRC Genk vs St.-Truidense VV

0-3

3-3
Sun 24, Sep-18:00 - Belgian Pro League
Cercle Brugge vs St. Gilloise

0-1

0-2
Sun 24, Sep-20:30 - Belgian Pro League
Anderlecht vs Club Brugge

1-0

1-1
Sun 24, Sep-21:15 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Beerschot Wilrijk

0-1

1-3
Sun 24, Sep-15:30 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Francs Borains

1-0

3-0
Sun 24, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
SK Beveren vs Royal FC Liege

1-1

1-2
Sun 24, Sep-21:45 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-1

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zvijezda 09 vs Posusje

0-0

0-2
Sun 24, Sep-04:00 - Brasileiro Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Cuiaba (MT)

1-0

1-0
Sun 24, Sep-00:00 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Guarani Futebol Clube

0-0

1-0
Sun 24, Sep-00:00 - Brasileiro Serie B
Chapecoense SC vs Ceara

1-0

1-1
Sun 24, Sep-01:00 - Brasileiro Serie B
Tombense vs Botafogo SP

0-0

0-0
Sun 24, Sep-03:45 - Brasileiro Serie B
Sport Club Recife (PE) vs Londrina (PR)

1-0

4-0
Sun 24, Sep-02:00 - Brasileiro Serie C
Volta Redonda vs Amazonas AM

0-1

0-2
Sun 24, Sep-02:00 - Brasileiro Serie C
Operario Ferroviario PR vs Brusque SC

1-0

1-2
Sun 24, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santos Youth vs Ferroviaria SP Youth

4-0

5-0
Sun 24, Sep-17:00 - Brazil Carioca B
7 De Abril RJ vs Nova Cidade RJ


0-1
Sun 24, Sep-21:45 - Brazil Carioca B
Duque de Caxias RJ vs Serra Macaense RJ

3-1

4-1
Sun 24, Sep-16:15 - Bulgaria B PFG
Spartak Varna vs Septemvri Sofia

1-0

1-2
Sun 24, Sep-21:30 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Sofia vs Ludogorets Razgrad

1-0

1-3
Sun 24, Sep-19:00 - Bulgaria Premier
Pirin Blagoevgrad vs FK Levski Krumovgrad

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Bumamuru vs Moso Sugar

1-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Tigre Noir FC vs Flambeau du Centre


0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Inter Stars


1-0
Sun 24, Sep-21:00 - CAF Champions League
Saint George vs Al Ahly SC

0-1

0-3
Sun 24, Sep-20:20 - CAF Confederation Cup
Al Hilal Benghazi vs Rayon Sports FC

0-0

1-1
Sun 24, Sep-15:00 - Cambodia League
Nagaworld FC vs Kirivong Sok Sen Chey F.C.

1-0

1-1
Sun 24, Sep-15:00 - Cambodia League
Visakha FC vs PKR Svay Rieng

0-0

0-1
Sun 24, Sep-00:00 - Canadian Premier League
Vancouver FC vs HFX Wanderers

0-1

2-1
Sun 24, Sep-03:30 - Canadian Premier League
Forge FC vs Pacific FC

2-1

3-1
Sun 24, Sep-22:00 - Canadian Premier League
Atletico Ottawa vs Valour

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:30 - Chile Primera B
Santiago Wanderers vs CD Antofagasta

1-0

3-0
Sun 24, Sep-19:30 - Chile Primera B
Cobreloa vs Union San Felipe

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:30 - Chile Primera B
Puerto Montt vs San Marcos de Arica

0-1

1-1
Sun 24, Sep-00:30 - Chile Primera Division
Colo Colo vs Cobresal

4-0

6-0
Sun 24, Sep-03:00 - Chile Primera Division
Everton CD vs Huachipato FC

1-1

1-2
Sun 24, Sep-22:00 - Chile Primera Division
CD Copiapo S.A. vs Universidad de Chile

2-1

3-1
Sun 24, Sep-01:00 - Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes vs Real San Joaquin

2-1

4-1
Sun 24, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Deportes Concepcion vs Deportes Linares

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:00 - Chile Segunda Division
Lautaro de Buin vs General VelAsquez

0-1

0-2
Sun 24, Sep-22:30 - Chile Tercera Division
Provincial Ranco vs Provincial Ovalle

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:00 - Chile Tercera Division
Union Companias vs Deportes Colina

0-0

0-0
Sun 24, Sep-11:30 - Chinese FA U21 League
Henan Professional FC(U21) vs Dalian Pro(U21)

0-2

2-4
Sun 24, Sep-11:30 - Chinese FA U21 League
Beijing Guoan(U21) vs Shanghai Shenhua(U21)


1-1
Sun 24, Sep-15:35 - Chinese Super League
Shenzhen FC vs Zhejiang Professional FC

0-3

0-5
Sun 24, Sep-15:35 - Chinese Super League
Qingdao Hainiu vs Nantong Zhiyun

0-0

3-1
Sun 24, Sep-18:30 - Club Friendly
PWD de Bamenda vs Fovu Baham

0-1

0-2
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
Orlando Pirates vs Stellenbosch FC

0-1

0-1
Sun 24, Sep-21:45 - Club Friendly
Carapebus vs Rio Sao Paulo


1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
Stockport County Women\'s vs Hull City Women\'s


1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Perolas Negras RJ Women\'s

4-1

4-1
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
Notts County Women\'s vs Solihull Moors Women\'s

0-1

0-4
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
America Mineiro Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s

0-1

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
Fluminense SC vs CFZ Imbituba SC

0-2

0-4
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
Boldmere St.Michaels Women\'s vs Leek Town Ladies Women\'s

1-1

4-1
Sun 24, Sep-17:00 - Club Friendly
TB Jahn Zeiskam vs BFV Hassia Bingen

2-0

4-0
Sun 24, Sep-22:00 - Club Friendly
Novo Hamburgo RS vs Sao Luiz(RS)

0-1

3-3
Sun 24, Sep-22:00 - Club Friendly
Gremio (RS) B vs Juventude RS B

2-1

3-2
Sun 24, Sep-22:30 - Club Friendly
Jataiense vs Santa Helena GO

1-0

1-0
Sun 24, Sep-19:59 - Club Friendly
ASEC Mimosas vs AF Amadou Diallo Djekanou

0-0

1-0
Sun 24, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang
Boyaca Chico vs Rionegro Aguilas

0-0

0-1
Sun 24, Sep-05:20 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Atletico Nacional

2-0

4-1
Sun 24, Sep-00:30 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Atletico FC

1-2

2-3
Sun 24, Sep-02:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Real Santander

1-0

2-0
Sun 24, Sep-03:10 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Deportes Quindio

1-0

2-0
Sun 24, Sep-21:00 - Conmebol Women Liga Sudamericana U19
Paraguay Women\'s(U19) vs Brazil Women\'s(U19)

0-0

0-2
Sun 24, Sep-17:00 - Conmebol Women Liga Sudamericana U19
Argentina Women\'s(U19) vs Colombia Women\'s(U19)

0-0

1-0
Sun 24, Sep-02:00 - Conmebol Women Liga Sudamericana U19
Uruguay Women\'s(U19) vs Peru Women\'s(U19)

2-0

4-3
Sun 24, Sep-23:00 - Copa do Brasil
Sao Paulo vs CR Flamengo (RJ)

1-1

1-1
Sun 24, Sep-21:00 - Costa Rica Division 2
Municipal Turrialba vs Consultants Desamparados

0-2

1-2
Sun 24, Sep-01:00 - Costa Rica Division 2
Santa Ana vs Aserri FC

0-1

3-1
Sun 24, Sep-23:00 - Costa Rica Division 2
Jaco Rays vs Jicaral Sercoba

0-2

0-6
Sun 24, Sep-01:00 - Costa Rica Primera Division
Guanacasteca vs Cartagines Deportiva SA

1-2

1-2
Sun 24, Sep-03:30 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Municipal Liberia

0-0

2-2
Sun 24, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Santos de Guapiles FC

3-0

4-0
Sun 24, Sep-21:15 - Croatia 1.HNL
Rudes Zagreb vs Dinamo Zagreb

0-2

1-5
Sun 24, Sep-19:00 - Croatia 1.HNL
Slaven Belupo Koprivnica vs NK Rijeka

0-1

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Croatia 2 HNL
NK Croatia Zmijavci vs HNK Vukovar 91

1-1

2-2
Sun 24, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AEL Limassol

0-0

2-0
Sun 24, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division
Othellos Athienou vs Nea Salamis

1-2

2-3
Sun 24, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Enosis Neon Paralimni FC

0-1

0-1
Sun 24, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Asil Lysi

0-0

0-2
Sun 24, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Peyia 2014

0-0

2-0
Sun 24, Sep-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Sigma Olomouc B vs Lisen

0-0

0-1
Sun 24, Sep-12:30 - Czech Republic 2. Liga
Sparta Praha B vs Vysocina Jihlava

0-1

2-1
Sun 24, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs Dukla Praha B

2-1

5-1
Sun 24, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs Plzen B

2-1

3-2
Sun 24, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Taborsko Akademie vs FC Bohemians 1905 B

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs Slavia Karlovy Vary

0-0

2-0
Sun 24, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs Arsenal Ceska Lipa

0-1

2-2
Sun 24, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Hradec Kralove B

3-0

3-0
Sun 24, Sep-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Slovan Velvary

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs FK Jablonec

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Pardubice

3-1

6-2
Sun 24, Sep-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Sparta Prague

0-0

1-1
Sun 24, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Synot Slovacko II vs MFK Karvina II

0-1

0-2
Sun 24, Sep-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Frydek-Mistek

1-0

3-0
Sun 24, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Odense BK

0-0

2-1
Sun 24, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs FC Copenhagen

1-0

2-3
Sun 24, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Viborg

1-0

2-0
Sun 24, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Aarhus AGF

1-0

1-1
Sun 24, Sep-15:00 - Denmark Danmarksserien
Dalum vs Hedensted IF

0-0

1-2
Sun 24, Sep-15:00 - Denmark - 1. Division
Naestved vs Hillerod Fodbold

1-0

2-2
Sun 24, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Helsingor vs Sonderjyske

0-2

3-4
Sun 24, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Esbjerg FB vs Brabrand IF

1-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Fremad Amager vs Skive IK

2-1

4-1
Sun 24, Sep-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Mushuc Runa

1-1

3-1
Sun 24, Sep-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Independiente Del Valle

0-1

2-2
Sun 24, Sep-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Cumbaya F.C. vs Sociedad Deportiva Aucas

0-0

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Egypt Second Divison
Al-Sekka Al-Hadid vs La Viena FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-01:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Once Deportivo Ahuachapan

0-1

2-3
Sun 24, Sep-04:00 - El Salvador Primera Division
Alianza San Salvador vs Isidro Metapan

1-0

1-0
Sun 24, Sep-05:00 - El Salvador Primera Division
CD FAS vs Aguila

2-0

2-2
Sun 24, Sep-18:00 - England FA Trophy
Hamworthy United vs Larkhall Athletic

1-0

1-2
Sun 24, Sep-18:00 - England FA Trophy
Bowers & Pitsea vs Bedford Town

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - England FA Trophy
Cambridge City vs Leighton Town

0-1

0-2
Sun 24, Sep-18:00 - England The Championship
Sunderland vs Cardiff City

0-0

0-1
Sun 24, Sep-15:00 - England The Championship
Stoke City vs Hull City

0-2

1-3
Sun 24, Sep-16:00 - England U21 Premier League
Blackburn Rovers U21 vs Aston Villa U21

2-0

2-3
Sun 24, Sep-16:00 - England U21 Premier League
Liverpool U21 vs Wolves U21

1-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League
Wolves Women\'s vs AFC Fylde Women\'s

5-0

5-0
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Northern Premier League
Stourbridge Women\'s vs Stoke City Women\'s

0-2

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Portsmouth Women\'s vs Oxford United Women\'s


4-0
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Rugby Borough Women\'s

1-3

2-6
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Ipswich Women\'s vs Cheltenham Town Women\'s

2-0

8-0
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Hashtag United Women\'s vs London Bees Women\'s

2-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Billericay Town Women\'s

1-1

1-1
Sun 24, Sep-19:30 - English Premier League
Sheffield United vs Newcastle

0-3

0-8
Sun 24, Sep-17:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Aston Villa

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - English Premier League
Liverpool vs West Ham United

1-1

3-1
Sun 24, Sep-17:00 - English Premier League
Arsenal vs Tottenham Hotspur

1-1

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs AFC Bournemouth

1-1

3-1
Sun 24, Sep-19:59 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Tallinna JK Legion

3-0

3-3
Sun 24, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tallinna FC Levadia II

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Trans Narva B vs Parnu JK

1-1

3-1
Sun 24, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga B
FC Kuressaare B vs Laanemaa Haapsalu

2-1

3-2
Sun 24, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Tartu JK Welco

1-0

3-4
Sun 24, Sep-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Viljandi JK Tulevik vs Tartu JK Tammeka B

2-1

3-1
Sun 24, Sep-18:45 - Euro Beach Soccer League
Georgia Beach Soccer vs Norway Beach Soccer


3-2
Sun 24, Sep-14:45 - Euro Beach Soccer League
Lithuania Beach Soccer vs Czech Republic Beach Soccer


3-2
Sun 24, Sep-14:45 - Euro Beach Soccer League
Romania Beach Soccer vs Switzerland Beach Soccer


6-8
Sun 24, Sep-11:00 - Euro Beach Soccer League
France Beach Soccer vs Greece Beach Soccer


3-2
Sun 24, Sep-12:15 - Euro Beach Soccer League
Moldova Beach Soccer vs Azerbaijan Beach Soccer


4-4
Sun 24, Sep-12:15 - Euro Beach Soccer League
Turkiye Beach Soccer vs Estonia Beach Soccer


5-6
Sun 24, Sep-19:59 - Euro Beach Soccer League
Italy Beach Soccer vs Spain Beach Soccer


5-4
Sun 24, Sep-17:30 - Euro Beach Soccer League
England Beach Soccer vs Slovakia Beach Soccer


4-1
Sun 24, Sep-16:00 - Euro Beach Soccer League
Portugal Beach Soccer vs Belarus Beach Soccer


5-6
Sun 24, Sep-16:00 - Euro Beach Soccer League
Malta Beach Soccer vs Sweden Beach Soccer


3-5
Sun 24, Sep-13:30 - Euro Beach Soccer League
Germany Beach Soccer vs Denmark Beach Soccer


6-5
Sun 24, Sep-17:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs AB Argir

2-0

3-1
Sun 24, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
TB Tv royri vs KI Klaksvik

1-1

1-5
Sun 24, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs EB Streymur

1-2

2-2
Sun 24, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs 07 Vestur Sorvagur

1-0

3-1
Sun 24, Sep-07:00 - Fiji National Football League
Rewa FC vs Tavua FC

1-0

2-3
Sun 24, Sep-07:00 - Fiji National Football League
Lautoka vs Navua FC

1-2

4-3
Sun 24, Sep-07:00 - Fiji National Football League
Nadroga FC vs Labasa FC

1-2

2-2
Sun 24, Sep-07:00 - Fiji National Football League
Suva FA vs Ba FC

0-2

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
FC Futura vs Klubi 04

0-3

0-4
Sun 24, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
GrIFK vs Tampere United

0-2

1-4
Sun 24, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs OLS Oulu

0-2

1-4
Sun 24, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs OTP Oulu

2-0

2-0
Sun 24, Sep-13:00 - Finland Junior League
Gnistan Youth vs Reipas Youth

1-2

1-3
Sun 24, Sep-18:30 - Finland Veikkausliga
SJK Seinajoki vs HJK Helsinki

0-1

2-3
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Lille(U19)

0-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Dunkerque(U19) vs Chambly FC (U19)

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Quevilly US(U19)

0-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Saran(U19)

1-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Montrouge(U19)


2-0
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Montfermeil(U19)

1-1

3-3
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Pagny-sur-Moselle(U19)

2-2

2-3
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Metz U19

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
US Orleans U19 vs Auxerre(U19)

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
FC 93 Bobigny(U19) vs Paris FC U19

1-3

3-3
Sun 24, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Montferrandaise(U19)

2-2

3-3
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Guingamp (U19)

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Lorient(U19) vs USSA Vertou(U19)


7-1
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Laval U19

1-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs SPA Merignacais U19

1-0

3-0
Sun 24, Sep-14:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Chateauroux U19


1-1
Sun 24, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Avranches(U19)

0-0

1-1
Sun 24, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Trelissac U19

2-1

3-2
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Rodez Aveyron U19 vs Montpellier(U19)

0-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Colomiers U19


2-1
Sun 24, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio U19 vs Toulouse(U19)

0-1

0-2
Sun 24, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Toulouse

1-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Le Havre vs Clermont Foot

2-1

2-1
Sun 24, Sep-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Marseille

2-0

4-0
Sun 24, Sep-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Metz vs Strasbourg

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Stade Rennes FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-02:00 - Friendly Internationals
Chile Women\'s vs New Zealand Women\'s

2-0

3-0
Sun 24, Sep-21:30 - Friendly Internationals
Saudi Arabia Women\'s vs Pakistan Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Sep-18:30 - Friendly Internationals
Bhutan Women\'s vs Laos Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Sep-22:00 - Friendly Internationals
Morocco Women\'s U20 vs Botswana Women\'s U20

5-0

8-0
Sun 24, Sep-12:00 - Friendly Internationals
Romania Women\'s(U17) vs Bosnia and Herzegovina Women\'s (U17)

0-0

0-1
Sun 24, Sep-12:00 - Friendly Internationals
Bulgaria Women\'s(U19) vs Romania Women\'s(U19)

0-2

0-2
Sun 24, Sep-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal


2-2
Sun 24, Sep-19:00 - Futsal Spain Division De Honor
Cordoba Futsal vs UD Alzira Futsal


4-1
Sun 24, Sep-21:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Dinamo Tbilisi

1-1

2-2
Sun 24, Sep-19:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Samgurali Tskaltubo

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:59 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs FC Telavi

0-1

0-1
Sun 24, Sep-18:30 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs FC Ingolstadt 04

0-1

1-4
Sun 24, Sep-21:30 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs FC Erzgebirge Aue

1-0

2-1
Sun 24, Sep-15:30 - German 3. Liga
SSV Ulm 1846 vs RW Essen

1-0

2-1
Sun 24, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-2

0-5
Sun 24, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Werder Bremen(U17) vs Union Berlin (U17)

6-0

8-1
Sun 24, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Karlsruher SC (U17) vs Bayern Munich(U17)


0-3
Sun 24, Sep-19:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs SC Freiburg

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1. FC Heidenheim 1846

1-0

4-1
Sun 24, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs Hertha BSC Berlin

0-2

2-3
Sun 24, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
FC Kaiserslautern vs Hansa Rostock

2-1

3-1
Sun 24, Sep-15:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs Hannover 96

0-1

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs Eintr. Braunschweig U19

1-0

3-0
Sun 24, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
SV Meppen U19 vs Hertha BSC Berlin U19

0-2

2-3
Sun 24, Sep-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs RB Leipzig(U19)

1-1

2-2
Sun 24, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Hoffenheim(U19)

1-1

2-3
Sun 24, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-1

1-2
Sun 24, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs Munchen 1860 (U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Sandhausen(U19) vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-0

2-0
Sun 24, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Augsburg(U19) vs Mainz(U19)

0-1

1-2
Sun 24, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

1-0

1-2
Sun 24, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Monchengladbach(U19)

3-0

3-0
Sun 24, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Schalke 04 (U19)

0-1

0-1
Sun 24, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

2-1

4-1
Sun 24, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Energie Cottbus

1-2

1-2
Sun 24, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Greifswalder SV 04 vs Hertha BSC Berlin Am

1-1

5-2
Sun 24, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Hansa Rostock Am.

3-2

4-2
Sun 24, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs Phonix Lubeck

1-1

1-2
Sun 24, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs SSV Jeddeloh

1-1

2-2
Sun 24, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs Hannover 96 Am

2-2

2-3
Sun 24, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
SC Spelle Venhaus vs FC Kilia Kiel

1-0

2-0
Sun 24, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs TSV Alemannia Aachen

0-0

0-0
Sun 24, Sep-15:00 - Germany OberLiga
VfR Garching vs TVS Dachau 1865

1-0

2-1
Sun 24, Sep-15:00 - Germany OberLiga
FC Alsterbruder vs SV Halstenbek Rellingen

2-0

3-1
Sun 24, Sep-16:00 - Germany OberLiga
SV Waldhof Mannheim B vs FC Zuzenhausen

0-2

1-3
Sun 24, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Buchholz vs SV Rugenbergen

1-1

4-2
Sun 24, Sep-16:00 - Germany OberLiga
FC Lok Stendal vs Blau Weiss Zorbau

1-0

3-1
Sun 24, Sep-16:00 - Germany OberLiga
Niendorfer TSV vs ETSV Hamburg

1-0

2-1
Sun 24, Sep-16:00 - Germany OberLiga
SV Eichede vs Heider SV

3-0

4-1
Sun 24, Sep-13:15 - Germany OberLiga
SC Concordia Hamburg vs Paloma

3-1

3-4
Sun 24, Sep-17:00 - Germany OberLiga
Union 60 Bremen vs TuS Komet Arsten

0-1

0-4
Sun 24, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Heart of Lions vs Great Olympics

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Nations FC vs Samartex

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Dreams FC(GHA)

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Medeama SC

0-0

2-0
Sun 24, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Berekum Chelsea

1-0

3-1
Sun 24, Sep-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Nsoatreman

1-0

1-0
Sun 24, Sep-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Mons Calpe SC vs FCB Magpies

1-1

2-4
Sun 24, Sep-18:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lincoln Red Imps vs Lynx Gibraltar

3-0

3-2
Sun 24, Sep-18:00 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs A.E. Kifisia F.C.

2-0

4-0
Sun 24, Sep-21:00 - Greece Super League 1
Volos NFC vs Asteras Tripolis

0-2

1-2
Sun 24, Sep-21:30 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs PAOK Saloniki

1-2

1-3
Sun 24, Sep-18:30 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Panetolikos GFS

1-0

3-0
Sun 24, Sep-21:00 - Greece Super League 2
Ionikos vs Chania FC

0-0

0-3
Sun 24, Sep-14:00 - Greece Super League 2
Giouchtas vs Diagoras Rodos

1-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Kozani FC vs Aiolikos

0-0

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Tilikratis Lefkada vs Egaleo

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Kambaniakos

2-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Anagennisi Karditsa vs AEK Athens II

0-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Kalamata AO

0-3

1-4
Sun 24, Sep-12:30 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Panetolikos(U19)

1-0

2-1
Sun 24, Sep-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Fraijanes vs Juventud Pinulteca

1-1

3-2
Sun 24, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones vs Coatepeque

2-0

5-0
Sun 24, Sep-02:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco vs CSD Municipal

0-2

0-3
Sun 24, Sep-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs Deportivo Achuapa

0-0

1-2
Sun 24, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
PEC Zwolle vs AZ Alkmaar

0-1

0-3
Sun 24, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs FC Twente Enschede

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Vitesse Arnhem

1-0

1-0
Sun 24, Sep-16:30 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs De Graafschap

1-1

1-2
Sun 24, Sep-16:00 - Holland Tweede Divisie
ADO 20 Heemskerk vs Koninklijke HFC

0-2

1-4
Sun 24, Sep-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Victoria vs Real Espana

2-1

4-3
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Kwong Wah AA


2-3
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Kowloon Cricket Club

0-1

2-1
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Tung Sing FC vs Chelsea FC Soccer School (HK)


1-3
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Tuen Mun Football Team

1-0

1-2
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Fu Moon FC


2-7
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Dreams Metro Gallery

0-0

0-0
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Lucky Mile FC

1-0

3-2
Sun 24, Sep-11:30 - HongKong 2 Division League
Wofoo Social Enterprises vs Wan Chai SF

2-0

2-2
Sun 24, Sep-11:00 - HongKong Premier League
Kitchee vs Hong Kong Rangers FC

1-0

2-0
Sun 24, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Mosonmagyarovari TE vs Kozarmisleny SE

0-0

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs Budapest Honved

1-0

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Tiszakecske

1-0

2-1
Sun 24, Sep-21:45 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs Szombathelyi Haladas

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs BFC Siofok

0-0

0-2
Sun 24, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Vasas SC vs Gyirmot FC

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Kazincbarcikai vs BVSC Zuglo

1-1

2-2
Sun 24, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs Csakvari TK

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Zalaegerszegi TE

1-0

3-3
Sun 24, Sep-19:30 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Kisvarda

1-0

1-0
Sun 24, Sep-16:00 - Hungary U19 League
Paksi SE(U19) vs Tarpa SC (U19)


1-3
Sun 24, Sep-18:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
Soroksar Woman\'s vs Astra Hungary Women\'s

0-1

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Iceland Division 1
Fjolnir vs Vestri

0-1

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Iceland Division 1
UMF Afturelding vs Leiknir Reykjavik

3-0

3-0
Sun 24, Sep-21:00 - Iceland Premier Division
Fylkir vs KA Akureyri

1-2

2-4
Sun 24, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs Stjarnan Gardabaer

0-2

1-3
Sun 24, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
Keflavik vs HK Kopavogur

2-1

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs Valur

0-1

2-2
Sun 24, Sep-22:00 - Iceland U19 League
Breidablik Augnablik Smari(U19) vs Fram Ulfarnir(U19)

3-1

4-3
Sun 24, Sep-18:00 - Iceland U19 League
IR Lettir(U19) vs Thor Akureyri(U19)

0-2

1-6
Sun 24, Sep-18:30 - India Super League
Northeast United vs Mumbai City FC

1-2

1-2
Sun 24, Sep-12:00 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Madura United FC

1-0

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs Bali United FC

0-1

1-1
Sun 24, Sep-12:00 - Indonesia Liga 2
Perserang Serang vs PSIM Yogyakarta

0-1

0-1
Sun 24, Sep-12:00 - Indonesia Liga 2
FC Bekasi City vs Persikab Bandung

1-0

1-0
Sun 24, Sep-12:00 - Indonesia Liga 2
Persipa Pati vs PSCS Cilacap

0-1

1-1
Sun 24, Sep-12:00 - Indonesia Liga 2
Deltras Sidoarjo vs Persegres Gresik United

0-1

2-1
Sun 24, Sep-12:30 - Indonesia Liga 2
PSMS Medan vs Persiraja Banda Aceh

0-1

1-1
Sun 24, Sep-18:30 - Iran League Division 1
Mes Shahr-e Babak vs Shahr Raz FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:00 - Iran League Division 1
Shahrdari Astara vs Mes Soongoun Varzaghan

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:15 - Iran League Division 1
Khalij Fars Mahshahr vs Khooshe Talaee Saveh

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Roma Youth

1-0

1-1
Sun 24, Sep-12:30 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Inter Milan Youth

0-1

1-2
Sun 24, Sep-14:30 - Italian Serie A
Empoli vs Inter Milan

0-0

0-1
Sun 24, Sep-22:45 - Italian Serie A
Torino vs AS Roma

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Cagliari

1-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italian Serie A
Udinese vs Fiorentina

0-1

0-2
Sun 24, Sep-19:59 - Italian Serie A
Bologna vs Napoli

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:15 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Sampdoria

0-1

1-1
Sun 24, Sep-18:15 - Italian Serie B
Cittadella vs Como

0-2

0-3
Sun 24, Sep-18:15 - Italian Serie B
FC Bari 1908 vs U.S. Catanzaro 1929

1-2

2-2
Sun 24, Sep-20:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs Arzignano Valchiampo

0-0

0-1
Sun 24, Sep-20:30 - Italy C1A
Legnago Salus vs Renate AC

1-0

1-0
Sun 24, Sep-20:30 - Italy C1A
Mantova vs Albinoleffe

1-1

3-1
Sun 24, Sep-20:30 - Italy C1A
Padova vs USD Virtus Verona

0-0

2-0
Sun 24, Sep-18:15 - Italy C1A
Vicenza vs US Pergolettese

0-0

1-0
Sun 24, Sep-22:45 - Italy C1A
Atalanta(U23) vs Pro Vercelli

2-0

2-0
Sun 24, Sep-16:00 - Italy C1A
Novara Calcio vs Giana Erminio

0-0

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Triestina

0-3

0-3
Sun 24, Sep-16:00 - Italy C1A
Alessandria vs Lumezzane

0-1

0-3
Sun 24, Sep-16:00 - Italy C1A
US Fiorenzuola vs AC Trento

2-1

2-1
Sun 24, Sep-20:30 - Italy C1B
Sestri Levante vs Sassari Torres

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:15 - Italy C1B
Olbia vs Carrarese

0-0

0-0
Sun 24, Sep-22:45 - Italy C1C
Crotone vs AS Sorrento Calcio

1-0

1-0
Sun 24, Sep-22:45 - Italy C1C
Avellino vs S.S. Monopoli 1966

0-0

4-0
Sun 24, Sep-22:45 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Casertana FC

0-1

1-1
Sun 24, Sep-22:45 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs ACR Messina

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Pinerolo vs FBC Derthona

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Albenga vs Vado FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Chieri vs AC Asti

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs Gozzano

1-2

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Alba Calcio vs Vogherese

1-0

1-3
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Ligorna vs Lavagnese

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
ASD Citta Di Varese vs ASD Alcione

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs A.S.D. Bra

0-2

0-3
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
USD PDHAE vs Chisola

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group A
ASD RG Ticino vs Borgosesia

3-0

4-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
ASD Caldiero Terme vs Tritium

0-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
ASD Brusaporto vs Virtus Ciserano Bergamo

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Clivense vs AC Palazzolo

0-1

1-4
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Club Milano vs Desenzano Calvina

1-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Piacenza vs USD Casatese

0-1

1-3
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
AC Legnano vs Caravaggio

0-4

1-8
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Crema vs Arconatese

0-2

0-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Varesina vs Real Calepina

3-0

5-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Castellanzese vs Villa d\'Alme Valbrembana

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group B
Ponte San Pietro vs Folgore Caratese

0-1

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
Adriese vs Luparense

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Este vs Treviso

3-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
Mori vs AC Dolomiti Bellunesi

0-1

0-3
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
Cjarlins Muzane vs US Breno

2-0

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs Castegnato

2-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
ACD Campodarsego vs Bassano

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Mestre vs Montecchio Maggiore

0-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group C
Virtus Bolzano vs Montebelluna

1-1

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
SCD Progresso Calcio vs Imolese Calcio

0-2

0-3
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Athletic Carpi vs ASD Fanfulla

0-0

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Aglianese vs Pistoiese

0-1

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Victor San Marino vs Lentigione

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Ravenna vs ACD Sant\'Angelo

1-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
US Corticella vs Sangiuliano City

4-0

6-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Forli FC vs Certaldo

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Prato

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs Borgo San Donnino

1-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Poggibonsi

1-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Sansepolcro ASD vs Tau calcio Altopascio

0-1

0-4
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Montevarchi Calcio vs SC Cenaia

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs Seravezza

0-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
San Donato Tavarnelle vs ASC Figline

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
US Pianese vs Sangiovannese

1-1

3-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Real Forte Querceta vs Sporting Trestina

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group E
Orvietana vs Follonica Gavorrano

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs Sambenedettese

0-0

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
L\'Aquila vs Real Monterotondo Scalo

1-1

2-3
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Tivoli Calcio vs ASD Termoli Calcio

0-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Atletico Ascoli vs S.S.D. Citta di Campobasso

0-2

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Sora vs San Nicolo Calcio

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Vigor Senigallia vs Matese

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Roma City vs Chieti

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Fossombrone vs Vastogirardi

0-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs United Riccione

0-1

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
Ostia Mare vs Nocerina

0-1

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
Boreale vs Romana FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
Sarrabus Ogliastra vs Ischia Isolaverde

2-0

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
Ardea vs Trastevere Calcio

1-1

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
San Marzano Calcio vs Cassino

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
ASD Flaminia Civita vs Gladiator 1924

0-1

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
Cynthi Albalonga vs Anzio

0-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group G
Budoni vs Atletico Uri

1-0

2-1
Sun 24, Sep-16:00 - Italy Serie D Group G
Cavese vs USD Latte Dolce

1-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
Virtus Casarano vs Fidelis Andria

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
FBC Gravina vs ACD Nardo

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
ASD Martina Franca vs Rotonda

0-1

3-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
Citta di Fasano vs Manfredonia

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
SS Angri vs Gelbison Cilento

1-1

1-4
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
Barletta vs Gallipoli

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
Paganese Calcio 1926 vs Matera

1-0

4-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
Santa Maria Cilento vs US Bitonto

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group H
Team Altamura vs Palmese 1914

0-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
Gioiese vs ASD Canicatti

0-0

0-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
San Luca vs Urbs Reggina 1914

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
FC Lamezia Terme vs Acireale

1-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
US Siracusa vs Igea Virtus Barcellona

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant\'Agata vs Real Casalnuovo

1-1

3-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
Portici vs Sancataldese

1-1

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
ASD Licata vs AC Locri 1909

1-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
ASD Ragusa Calcio vs USD Akragas

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Italy Serie D Group I
Trapani vs Vibonese

0-0

2-0
Sun 24, Sep-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Kochi United

1-1

3-3
Sun 24, Sep-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Reilac Shiga

0-1

3-2
Sun 24, Sep-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs Nittaidai University Women\'s

1-2

2-6
Sun 24, Sep-09:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Setagaya Sfida Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-0

0-0
Sun 24, Sep-06:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Viamaterras Miyazaki Women\'s vs Norddea Hokkaido Women\'s

4-0

8-0
Sun 24, Sep-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Fukuoka J. Anclas Women\'s vs Diavorosso Hiroshima Women\'s

0-0

1-0
Sun 24, Sep-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Veertien Mie Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

1-0

2-2
Sun 24, Sep-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Yokohama F Marinos

1-1

1-2
Sun 24, Sep-11:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Kawasaki Frontale

0-2

0-2
Sun 24, Sep-12:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Urawa Red Diamonds

1-1

1-3
Sun 24, Sep-08:00 - Japanese League Division 2
Shimizu S-Pulse vs Ventforet Kofu

0-0

0-0
Sun 24, Sep-08:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Jubilo Iwata

1-1

2-1
Sun 24, Sep-11:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Omiya Ardija

0-1

0-1
Sun 24, Sep-11:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Fujieda MYFC

1-1

2-2
Sun 24, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs Tochigi SC

2-0

3-0
Sun 24, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs SC Sagamihara

0-1

1-1
Sun 24, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs YSCC Yokohama

0-1

0-1
Sun 24, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Gainare Tottori

0-0

1-2
Sun 24, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Osaka FC vs Giravanz Kitakyushu

0-0

0-0
Sun 24, Sep-09:00 - Japanese League Division 3
Matsumoto Yamaga FC vs FC Gifu

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs FC Astana

0-1

1-2
Sun 24, Sep-16:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs FC Zhetysu Taldykorgan

1-1

1-2
Sun 24, Sep-13:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs FK Atyrau

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Gor Mahia

0-1

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Muranga vs Posta Rangers

0-0

0-1
Sun 24, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

1-0
Sun 24, Sep-16:00 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Nzoia Sugar

0-1

2-1
Sun 24, Sep-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Bandari FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-12:00 - Korea K3 League
Chuncheon Citizen vs Yangju Citizen FC

1-0

2-1
Sun 24, Sep-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Dangjin Citizen

1-0

2-0
Sun 24, Sep-10:00 - Korea K4 League
Sejong Vanesse FC vs Daegu FC II

1-1

3-4
Sun 24, Sep-10:00 - Korea K4 League
Busan I\'Park B vs Yeoju Citizen

1-1

2-1
Sun 24, Sep-11:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Jeonbuk Hyundai Motors II

0-0

0-1
Sun 24, Sep-09:00 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

0-1
Sun 24, Sep-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Ulsan Hyundai FC

0-1

2-3
Sun 24, Sep-11:30 - Korea League 1
Gangwon FC vs Incheon United FC

1-1

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Pohang Steelers

0-0

0-0
Sun 24, Sep-08:30 - Korea League 2
Gimpo FC vs Chungnam Asan FC

0-0

1-0
Sun 24, Sep-11:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Ansan Greeners FC

1-0

3-4
Sun 24, Sep-13:30 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs Gyeongnam FC

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Prishtina

0-0

3-0
Sun 24, Sep-17:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs Malisheva

2-1

3-2
Sun 24, Sep-17:00 - Kosovo Super League
KF Liria vs KF Feronikeli

3-1

3-5
Sun 24, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
Jelgava vs Rigas Futbola skola

0-1

0-1
Sun 24, Sep-15:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs FK Auda Riga

0-0

1-2
Sun 24, Sep-21:30 - Latvia - 2. Division
Beitar vs AFA Olaine

1-1

1-4
Sun 24, Sep-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs Rezekne / BJSS

3-0

9-0
Sun 24, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
Riga FC II vs JDFS Alberts

3-0

3-0
Sun 24, Sep-18:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Tukums-2000 II

1-0

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Nejmeh Club

0-2

0-4
Sun 24, Sep-17:30 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Al-Ahed

0-1

0-5
Sun 24, Sep-18:55 - Lithuania - 1. Division
VMFD Zalgiris vs Kauno Zalgiris

0-1

0-2
Sun 24, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Siauliai

1-0

3-1
Sun 24, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division
Transinvest Vilnius vs FK Panevezys B

4-1

6-1
Sun 24, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs US Mondorf-les-Bains

1-1

2-2
Sun 24, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs FC Wiltz 71

2-0

3-1
Sun 24, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
FC Schifflingen vs Mondercange

1-1

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Malaysia Cup
Selangor FA vs Terengganu

0-1

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Malaysia Cup
Sri Pahang vs Kuala Lumpur City

0-1

1-1
Sun 24, Sep-16:30 - Malaysia President Cup
Negeri Sembilan(U20) vs Johor Darul Takzim C(U20)

0-2

1-3
Sun 24, Sep-22:30 - Malta First Division League
Marsa F.C. vs Senglea Athletic

0-1

2-1
Sun 24, Sep-22:30 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew\'s vs Attard

3-1

4-1
Sun 24, Sep-19:59 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Melita FC

2-1

2-2
Sun 24, Sep-19:59 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Fgura United

0-0

0-1
Sun 24, Sep-22:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Marsaxlokk FC

1-1

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Valletta FC

0-0

1-0
Sun 24, Sep-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Club America

0-1

1-1
Sun 24, Sep-05:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Pachuca

0-0

0-0
Sun 24, Sep-05:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Club Tijuana

0-0

1-0
Sun 24, Sep-07:05 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Monterrey

1-0

3-0
Sun 24, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Mexiquense vs Caja Oblatos CFD


5-0
Sun 24, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Yalmakan vs Aguacateros de Periban

1-1

3-2
Sun 24, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Deportivo Ayense


4-4
Sun 24, Sep-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Los Cabos United vs CF Orgullo Reynosa

0-0

1-1
Sun 24, Sep-21:00 - Mexico U23
Santos Laguna(U23) vs Necaxa(U23)

2-0

5-0
Sun 24, Sep-19:00 - Mexico U23
Toluca(U23) vs Club America(U23)

0-1

0-1
Sun 24, Sep-19:00 - Mexico U23
Cruz Azul(U23) vs Queretaro(U23)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Spartanii Selemet vs FC Milsami

1-0

1-2
Sun 24, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs Sheriff Tiraspol

0-1

0-1
Sun 24, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Internacional Podgorica

0-0

0-0
Sun 24, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
FK Iskra Danilovgrad vs FK Grbalj Radanovici

1-2

2-3
Sun 24, Sep-22:00 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Podgorica

1-1

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs Lovcen Cetinje

1-2

1-2
Sun 24, Sep-18:00 - Montenegro Division 2
FK Berane vs Otrant Olympic

0-1

0-2
Sun 24, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Wydad Fes

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs USM Oujda

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Raja Beni Mellal vs Olympique Club de Khouribga

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:59 - Morocco Division 2
Rapide Oued Zem vs Ittifaq Marrakech

0-0

0-0
Sun 24, Sep-00:30 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs Moghreb Tetouan

0-0

0-1
Sun 24, Sep-22:15 - Morocco Super League
Raja Casablanca Atlhletic vs UTS Union Touarga Sport Rabat

0-0

1-0
Sun 24, Sep-04:00 - New Zealand Football National League
Manurewa vs Wellington Olympic

1-1

2-5
Sun 24, Sep-05:00 - New Zealand Football National League
Napier City Rovers vs Petone FC

1-0

3-0
Sun 24, Sep-06:00 - New Zealand Football National League
Cashmere Technical vs Auckland United

1-0

1-2
Sun 24, Sep-06:00 - New Zealand Football National League
Eastern Suburbs AFC vs Christchurch United

0-0

0-1
Sun 24, Sep-05:00 - New Zealand Women\'s League
Auckland United Women\'s vs Canterbury United Women\'s

2-1

4-2
Sun 24, Sep-05:00 - New Zealand Women\'s League
Southern United Women\'s(NZL) vs Eastern Suburbs AFC Women\'s

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs Bregalnica Stip

0-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Voska Sport vs FC Shkupi

1-2

2-3
Sun 24, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Rabotnicki Skopje

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs Sileks Kratovo

0-1

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Gostivar

0-1

0-2
Sun 24, Sep-19:00 - Norway 2 Division A
Kjelsas IL vs SK Traeff

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Norway 2 Division A
Lyn Oslo FC vs Flekkeroy IL

1-1

3-1
Sun 24, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Egersunds IK vs Grorud IL

1-1

2-2
Sun 24, Sep-18:00 - Norway 2 Division A
Brattvag vs Aalesund FK B

1-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Norway 2 Division B
Ullensaker/Kisa IL vs Gjovik Lyn

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Norway 2 Division B
Alta vs Kvik Halden

1-0

3-0
Sun 24, Sep-18:00 - Norway 2 Division B
Ullern vs Junkeren

3-0

4-0
Sun 24, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon A
Os Turn Fotball vs Skjetten

2-0

3-0
Sun 24, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon A
Grorud II vs Fana

0-1

0-2
Sun 24, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Sogndal Fotball B vs Elverum

0-2

0-3
Sun 24, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Honefoss vs IL Hodd II

2-0

4-1
Sun 24, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Fredrikstad 2 vs Pors Grenland

1-0

3-0
Sun 24, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Rana FK vs Orkla

1-1

3-1
Sun 24, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Tromso B vs Lorenskog

0-2

1-4
Sun 24, Sep-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjervoy vs Nordstrand

0-0

1-0
Sun 24, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon F
IF Floya vs KFUM Oslo B

0-0

2-0
Sun 24, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon F
Skeid Oslo B vs Asker Fotball

1-2

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
KFUM Oslo vs Mjondalen

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Raufoss vs Sandnes Ulf

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Bryne vs Kristiansund BK

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen
Start Kristiansand vs Moss

0-0

0-0
Sun 24, Sep-21:15 - Norwegian Tippeligaen
Brann vs Tromso IL

2-0

2-1
Sun 24, Sep-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Rosenborg

1-0

3-0
Sun 24, Sep-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Sandefjord

2-2

4-3
Sun 24, Sep-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Odd Grenland vs FK Haugesund

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Valerenga

2-1

4-2
Sun 24, Sep-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Molde

1-1

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Norwegian Tippeligaen
HamKam vs Sarpsborg 08

0-1

1-1
Sun 24, Sep-06:00 - OFC Women U16 Championship
Tahiti Women\'s Women\'s (U16) vs Fiji Women\'s(U16)

1-1

2-2
Sun 24, Sep-09:00 - OFC Women U16 Championship
New Zealand Women\'s(U16) vs Tonga Women\'s U16

2-0

7-0
Sun 24, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Union Deportivo Universitario

0-0

1-1
Sun 24, Sep-03:15 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs CD Arabe Unido

0-2

0-2
Sun 24, Sep-05:30 - Panama Liga Panamena de Futbol
UMECIT FC vs Tauro FC

0-1

0-2
Sun 24, Sep-16:00 - Paraguayan Division 2
Atyra FC vs Club Rubio Nu

0-1

3-1
Sun 24, Sep-16:00 - Paraguayan Division 2
Atletico Colegiales vs Club Fernando de la Mora

0-0

1-0
Sun 24, Sep-16:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs 24 de Setiembre

0-0

1-2
Sun 24, Sep-01:30 - Paraguayan Primera Division
Tacuary FBC vs Olimpia Asuncion

0-0

0-0
Sun 24, Sep-04:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Club Libertad

1-2

2-3
Sun 24, Sep-00:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Academia Deportiva Cantolao

1-0

1-0
Sun 24, Sep-22:00 - Peru Primera Division
ADT Tarma vs Alianza Atletico

1-0

1-0
Sun 24, Sep-11:00 - Philippines Cup
Adamson Falcons vs Stallion Laguna FC

0-4

1-9
Sun 24, Sep-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Odra Opole Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth


4-3
Sun 24, Sep-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Polonia Warszawa Youth vs Arka Gdynia Youth

0-0

1-0
Sun 24, Sep-21:00 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs Siarka Tarnobrzeg

0-0

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Slask Wroclaw B

2-0

2-3
Sun 24, Sep-13:00 - Poland - 4. Liga
Chrobry Glogow B vs Miedz Legnica II

0-2

0-4
Sun 24, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Unia Turza Slaska vs Karkonosze J. Gora

1-0

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Pilica Białobrzegi

2-1

3-1
Sun 24, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Warta Poznan

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Gornik Zabrze

1-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Ruch Chorzow vs Rakow Czestochowa

1-3

3-5
Sun 24, Sep-14:40 - Poland - I liga
Wisla Plock vs GKS Tychy

1-0

4-1
Sun 24, Sep-19:59 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-1

1-3
Sun 24, Sep-17:00 - Poland - I liga
Znicz Pruszkow vs Stal Rzeszow

0-1

1-2
Sun 24, Sep-19:45 - Poland - II liga
LKS II Lodz vs Olimpia Elblag

0-0

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Polonia Bytom

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Portugal Cup
Lusitania Lourosa vs Academico Viseu

1-0

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Portugal Cup
Lusitano GC Moncarapachense vs U. Micaelense

2-1

6-2
Sun 24, Sep-17:00 - Portugal Cup
FC Castrense vs Vila Mea


0-3
Sun 24, Sep-15:00 - Portugal Cup
Rabo Peixe vs Oliveira do Douro

2-1

3-2
Sun 24, Sep-23:00 - Portugal Cup
Felgueiras vs Limianos

1-0

4-0
Sun 24, Sep-15:00 - Portugal Cup
Lusitania Dos Acores vs Os Marialvas

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:59 - Portugal Cup
Academica Coimbra vs Oliveira do Hospital

2-0

3-2
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Ribeirao vs CD Santa Clara

0-0

0-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Pedrogao Sao Pedro vs Uniao Leiria

0-5

0-12
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Lusitano Evora 1911 vs SC Covilha

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Salgueiros vs Santa Maria FC

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
ACDR Lamelas vs Tirsense

0-1

1-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Benfica Castelo Branco vs UD Oliveirense

0-1

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Valadares Gaia vs FC Penafiel

0-1

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sertanense FC vs Amarante

0-1

0-2
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Uniao 1º Dezembro vs Pacos Ferreira

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Gafetense vs CD Mafra

0-3

0-5
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Os Sandinenses vs CD Olivais Moscavide

1-1

1-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
FC Serpa vs CD Gouveia

1-1

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Pombal vs Desportivo de Tondela

0-2

0-5
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
GD Vitoria Sernache vs Vianense

0-1

0-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Juventude de Evora vs Sintrense

0-1

1-2
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Canelas 2010 vs Fontinhas

4-0

5-0
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Barreirense vs Mirandela

0-1

0-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
CDR Quarteirense vs Os Belenenses

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Atletico Clube Purtugal vs Alverca

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Paredes vs Florgrade

3-1

5-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Brito SC vs C.D. Feirense

0-0

0-2
Sun 24, Sep-14:00 - Portugal Cup
Vilar de Perdizes vs Vasco da Gama Vidigueira(POR)

4-0

5-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Atletico Arcos vs Atletico Malveira

1-1

2-2
Sun 24, Sep-14:00 - Portugal Cup
Oriental Lisboa vs SCU Torreense

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Peniche vs CDC Montalegre

0-1

2-2
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Dumiense vs Uniao Santarem

2-0

3-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Alqueidao da Serra vs AD Marco 09

1-1

1-3
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Uniao de Tomar vs Pero Pinheiro

1-1

1-2
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Mortagua vs Amora FC

2-0

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Portugal Cup
Sanjoanense vs Vitoria Setubal FC

0-1

0-1
Sun 24, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs SL Benfica

0-2

1-3
Sun 24, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Estrela Amadora

0-1

2-2
Sun 24, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga
SC Braga vs Boavista FC

2-1

4-1
Sun 24, Sep-21:00 - Qatar League
Muaither SC vs Al-Shamal

0-0

2-2
Sun 24, Sep-21:00 - Qatar League
Al Markhiya vs Al-Wakra

0-1

0-3
Sun 24, Sep-19:00 - Qatar League
Al-Gharafa SC vs Al Duhail SC

0-1

3-2
Sun 24, Sep-19:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Araz Nakhchivan

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Kapaz PFK

1-1

2-2
Sun 24, Sep-22:00 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Steaua Bucuresti

0-2

2-5
Sun 24, Sep-19:15 - Romania - Divizia A
Petrolul Ploiesti vs Hermannstadt

0-0

0-0
Sun 24, Sep-12:30 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs Unirea Slobozia

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Dinamo Makhachkala B vs Alania B

0-0

0-0
Sun 24, Sep-12:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs Rodina Moskva III

1-0

2-2
Sun 24, Sep-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Zorkyi Krasnogorsk

0-1

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 4
Akron Togliatti B vs Dynamo Barnaul

0-0

0-2
Sun 24, Sep-15:00 - Russia Premier League
Pari Nizhny Novgorod vs FK Orenburg

1-1

3-1
Sun 24, Sep-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs CSKA Moscow

2-1

3-3
Sun 24, Sep-19:59 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs FC Ural Yekaterinburg

0-0

2-0
Sun 24, Sep-17:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Lokomotiv Moscow

1-0

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs AC Juvenes/Dogana

0-1

0-3
Sun 24, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs San Marino Academy(U22)

1-1

3-1
Sun 24, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP La Fiorita

0-2

1-4
Sun 24, Sep-22:00 - Saudi Arabia King Cup
Al-Shabab Club vs Al Batin FC

1-1

1-1
Sun 24, Sep-22:00 - Saudi Arabia King Cup
Al-Hazm vs Al-Arabi

3-1

3-1
Sun 24, Sep-19:00 - Saudi Arabia King Cup
Al-Ettifaq vs Jeddah

3-0

4-0
Sun 24, Sep-19:00 - Saudi Arabia King Cup
Al Taawon FC vs Al-Qadasiya

1-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Scotland FA Cup
Broomhill FC vs Cumbernauld Colts

1-1

3-1
Sun 24, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Motherwell FC

1-0

1-0
Sun 24, Sep-18:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Ross County

2-0

4-0
Sun 24, Sep-14:00 - Singapore Cup
Tampines Rovers FC vs Young Lions

0-0

5-0
Sun 24, Sep-14:00 - Singapore Cup
DPMM FC vs Albirex Niigata FC

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:30 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MSK Zilina

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs MFK Ruzomberok

1-0

2-2
Sun 24, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
Malzenice vs FK Pohronie

0-1

1-1
Sun 24, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Slovan Bratislava B

1-2

1-3
Sun 24, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
Spisske Podhradie vs Banik Kalinovo

3-0

4-2
Sun 24, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Snina vs Rimavska Sobota

1-2

3-3
Sun 24, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga West
FK Raca vs Jednota Banova

1-1

1-1
Sun 24, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Malacky vs Slovan Duslo Sala

1-2

2-3
Sun 24, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
Kovo Belusa vs OK Castkovce

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga West
SKF Sered vs Velke Ludince

0-0

3-0
Sun 24, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs FC Koper

0-1

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs ND Dravinja

1-0

3-0
Sun 24, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs ND Gorica

0-2

0-3
Sun 24, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Tolmin vs Jadran Dekani

2-1

2-2
Sun 24, Sep-18:00 - Slovenia U19
Tabor Sezana(U19) vs Ilirija Ljubljana(U19)

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:45 - Slovenia U19
NK Olimpija Ljubljana (U19) vs Domzale(U19)

1-1

3-1
Sun 24, Sep-18:00 - Slovenia U19
NK Radomlje(U19) vs ND Mura 05(U19)

2-0

4-1
Sun 24, Sep-18:00 - Slovenia U19
NK Aluminij U19 vs NK Bravo Publikum U19

0-3

0-3
Sun 24, Sep-17:00 - South Africa First League
Baroka FC vs Maritzburg United

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:00 - South Africa First League
Pretoria University vs NB La Masia

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF C Women\'s vs Pozuelo de Alarcon Women\'s

1-0

1-2
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
AD Villaviciosa De Odon Women\'s vs Murcia Feminas Women\'s

1-2

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sport Extremadura CD Women\'s vs Granada B Women\'s

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women\'s vs Real Betis B Women\'s

0-2

0-3
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico de Leon Women\'s vs Friol Women\'s

2-0

4-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CE Seagull Women\'s vs Rayo Vallecano B Women\'s

1-0

5-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
SD Casablanca Women\'s vs Riudoms Women\'s

1-0

2-0
Sun 24, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
Futbol Ellas CFF Women\'s vs Cadiz Women\'s

1-0

3-2
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Mulier FCN Women\'s vs CD Monte Women\'s

0-0

2-0
Sun 24, Sep-18:15 - Spanish Primera Division
Rayo Vallecano vs Villarreal

1-1

1-1
Sun 24, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Real Madrid

2-1

3-1
Sun 24, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Getafe

1-2

4-3
Sun 24, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Real Betis vs Cadiz

0-1

1-1
Sun 24, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Las Palmas vs Granada CF

0-0

1-0
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Osasuna B vs Unionistas de Salamanca

0-0

1-0
Sun 24, Sep-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Celta Vigo B vs Arenteiro

1-0

4-3
Sun 24, Sep-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Gimnastic Tarragona vs Sabadell

0-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs CF Rayo Majadahonda

0-0

0-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs Teruel

0-0

3-2
Sun 24, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Tarazona vs Barcelona B

0-1

0-2
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Ponferradina vs Fuenlabrada

0-0

1-0
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Real Murcia

1-0

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs AD Ceuta

0-1

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Melilla vs Algeciras

0-1

1-2
Sun 24, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Alcoyano vs Cordoba C.F.

0-1

0-1
Sun 24, Sep-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs Antequera CF

0-1

0-3
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs Malaga

0-1

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs UCAM Murcia(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Alboraya(U19)


1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Sporting de Gijon(U19) vs Celta Vigo U19

0-2

1-4
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Merida(U19) vs CF Rayo Majadahonda(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Cadiz U19 vs Granada CF(U19)

0-1

1-3
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Real Madrid(U19) vs Leganes(U19)

2-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Albacete(U19) vs FC Cartagena(U19)

3-0

4-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs Girona(U19)

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Vasconia(U19)

0-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Cultural de Durango(U19) vs UD Logrones(U19)

0-0

0-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Primera U19
Club Internacional Amistad(U19) vs La Cruz Villanovense(U19)

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:30 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs UD Tomares(U19)

3-0

3-3
Sun 24, Sep-14:15 - Spanish Primera U19
Coruxo FC(U19) vs SD Revilla(U19)

2-0

6-0
Sun 24, Sep-14:15 - Spanish Primera U19
Leioa U19 vs AD San Juan(U19)

0-0

0-1
Sun 24, Sep-14:15 - Spanish Primera U19
CD Lugo(U19) vs CD Choco(U19)

0-1

1-2
Sun 24, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Fuenlabrada(U19) vs AD Union Adarve(U19)

2-3

3-3
Sun 24, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs UD Alzira(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Zaragoza(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-14:30 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs CD San Felix(U19)

2-0

3-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Calavera(U19)

3-1

4-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Primera U19
Ranero(U19) vs Real Murcia(U19)

0-1

1-1
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Primera U19
Real Sociedad(U19) vs Osasuna(U19)

1-2

1-2
Sun 24, Sep-12:30 - Spanish Primera U19
Atletico Perines(U19) vs ED Val Minor Nigran(U19)

0-1

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:15 - Spanish Primera U19
Alcobendas(U19) vs San Sebastian Reyes(U19)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Leganes

1-1

1-3
Sun 24, Sep-18:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Valladolid

0-0

0-1
Sun 24, Sep-16:00 - Spanish Segunda Division
Villarreal B vs SD Amorebieta

1-0

3-1
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Zamora CF

0-0

0-1
Sun 24, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Real Aviles

1-1

1-2
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cayon vs Pontevedra

1-1

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Arandina

1-2

3-2
Sun 24, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Torrelavega vs Racing Santander B

0-1

0-3
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barbastro vs Utebo FC

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Athletic Bilbao B

0-1

0-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Calahorra

1-0

1-1
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Zaragoza B vs SD Gernika

0-1

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs Brea

3-0

5-0
Sun 24, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Torrent CF vs CF La Nucia

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Atletico Saguntino

0-0

1-0
Sun 24, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs Terrassa

0-1

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sant Andreu vs Hercules CF

0-0

3-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Valencia CF Mestalla

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Penya Independent vs Cerdanyola del Valles

1-1

1-3
Sun 24, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona Futur vs CE Manresa

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Aguilas FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs La Union Atletico

1-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Mar Menor vs Yeclano Deportivo

0-0

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Palo vs Orihuela CF

0-0

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Atletico Antoniano

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs FC Cartagena B

0-0

3-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Estepona vs Marbella FC

0-0

0-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Guadalajara vs UD San Fernando

1-0

1-3
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs Talavera de la Reina

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs AD Llerenense

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Numancia vs CD Atletico Paso

0-1

3-1
Sun 24, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Mensajero vs Cacereno

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs UD Montijo

1-0

2-1
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs Gimnastica Segoviana

1-1

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Real Titanico DE Laviana

1-0

3-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Barcia

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs Caudal Deportivo

0-0

1-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs Luarca

0-1

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Sporting Atletico Gijon

0-1

1-3
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Condal CF

1-0

3-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Llanes

2-0

5-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs CD Colunga

0-1

0-1
Sun 24, Sep-13:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs L\'Entregu CF

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs UD Ourense

0-0

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arteixo vs CF Alondras

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs UD Somozas

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Barbadas vs Sarriana

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Betanzos CF

1-1

2-1
Sun 24, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Silva SD

0-2

0-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Cabecense

2-0

5-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs CD Pozoblanco

2-1

3-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Conil CF

0-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Bollullos

1-0

1-2
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Xerez Deportivo

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Ceuta B

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs CD Utrera

1-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs CD Manacor

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs UD Poblense

0-1

0-2
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Arenal

0-0

2-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Portmany

0-2

0-3
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Constancia

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs UD Ibarra

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Atletico Victoria

1-0

2-0
Sun 24, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Buzanada

0-0

1-1
Sun 24, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Las Palmas Atletico vs Teror

3-0

6-2
Sun 24, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs San Bartolome

0-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs CD Algar

3-0

5-1
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Montecasillas

1-0

2-0
Sun 24, Sep-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs UCAM Murcia B

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs CD Plus Ultra

0-1

3-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Molinense vs CD Bullense

1-0

3-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-0
Sun 24, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Balsicas Atletico vs EG El Palmar

0-1

0-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CD Coria

0-0

0-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Moralo CP

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs Jerez Industrial CF

1-0

2-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs Olivenza

0-0

0-0
Sun 24, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Castuera

0-0

1-0
Sun 24, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Montehermoso

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs Jaraiz

0-1

3-2
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs CF Trujillo

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs CD Pamplona


1-2
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Subiza

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja CF vs CD Anguiano

1-1

2-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Alfaro

0-2

0-2
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Oyonesa

1-0

4-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs UD Logrones B

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Arnedo

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Haro Deportivo

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Comillas

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs CCD Alberite

3-0

7-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Fuentes vs CF Illueca

0-1

1-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Atletico Monzon vs SD Ejea

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CF Calamocha

0-0

1-1
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Cuarte Industria


1-2
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs Epila CF

0-0

2-0
Sun 24, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Carinena

1-1

3-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs SD Borja


2-1
Sun 24, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs Utrillas

1-1

2-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

4-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs UB Conquense

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Albacete B


1-1
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs La Solana

0-1

0-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs U.M. Escobedo

0-1

0-2
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs Atletico Mineros

1-0

2-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs Pasaia KE

1-0

3-1
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Basconia vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs Pobla De Mafumet CF

1-2

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs CF Badalona B

1-0

4-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs FC L\'Escala

1-0

2-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Mollerussa vs San Cristobal

1-0

1-0
Sun 24, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs FC Vilafranca

1-0

3-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Reus FC Reddis vs CF Montanesa

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs FE Grama

1-0

2-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs UE Castelldefels

1-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs CD Roda

0-1

0-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Soneja vs UD Rayo Ibense

1-1

2-1
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs CD Burriana

1-0

2-0
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Gandia vs Silla CF

1-0

1-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Castellonense vs CD Utiel

0-0

0-0
Sun 24, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Acero

2-0

5-1
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs UD Levante B

1-1

1-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs AD Torrejon CF

1-0

1-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Paracuellos Antamira

1-1

1-1
Sun 24, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs AD Parla

1-1

4-2
Sun 24, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Leganes B

0-1

0-1
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs RSD Alcala Henares

1-2

1-2
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs Mostoles

0-2

0-3
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs CF Pozuelo Alarcon

0-0

0-0
Sun 24, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Alcorcon B

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Real Avila CF

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs CF Salmantino UDS

0-2

0-4
Sun 24, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Almeria B

0-1

1-1
Sun 24, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Arenas Armilla vs Real Jaen CF

0-1

0-2
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga B vs Poli Almeria

1-0

3-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Atletico Melilla

1-0

3-1
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs Atletico Mancha Real

0-0

0-0
Sun 24, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Motril CF

0-1

0-2
Sun 24, Sep-18:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 24, Sep-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Malaga City

0-0

0-0
Sun 24, Sep-13:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs FK Kosice(U19)

1-0

2-0
Sun 24, Sep-13:00 - SVK U19 A League
Trencin(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)

0-2

1-2
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs Bodens BK

0-1

1-3
Sun 24, Sep-16:30 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Taby

0-0

0-0
Sun 24, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Umea FC vs Vasalunds IF

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs FC Stockholm Internazionale

0-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Norrby IF vs Lunds BK

0-1

1-2
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Grebbestads IF vs Torslanda IK

0-1

1-3
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
BK Forward vs Herrestads AIF

2-0

2-1
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Zenith vs Yxhults IK

0-0

4-0
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
SK Sifhalla Saffle vs IFK Skovde FK

1-1

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs IFK Uppsala

1-1

3-2
Sun 24, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Arlanda vs Hudiksvalls FF

4-0

6-2
Sun 24, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Jarfalla vs Kungsangens IF

0-3

1-5
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FC Rosengard vs IFK Trelleborg

1-2

4-3
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Nosaby IF vs Osterlen FF

1-0

1-2
Sun 24, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs Arameisk-Syrianska IF

2-1

2-3
Sun 24, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs Nykopings BIS

2-0

3-1
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
FC Nacka Iliria vs Mjolby AI FF

2-0

2-0
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Haninge vs Ragsveds IF

1-1

1-3
Sun 24, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs Karlslunds IF HFK

0-0

1-0
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Varbergs GIF FK

0-2

2-2
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Qviding FIF vs Landvetter IS

0-1

2-3
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Husqvarna FF vs Hittarps IK

2-1

3-1
Sun 24, Sep-15:00 - Sweden Superettan
Utsiktens BK vs Trelleborgs FF

2-0

2-3
Sun 24, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs Djurgardens

0-0

2-0
Sun 24, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs IFK Goteborg

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Varbergs BoIS FC vs Hammarby

0-0

0-1
Sun 24, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Kalmar FF vs Hacken

1-0

1-0
Sun 24, Sep-18:30 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Lugano

3-0

4-1
Sun 24, Sep-18:30 - Swiss Super League
FC Luzern vs Servette

2-0

2-0
Sun 24, Sep-16:15 - Swiss Super League
Yverdon vs Basel

1-1

3-2
Sun 24, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Portalban/Gletterens vs FC Echallens

1-0

2-0
Sun 24, Sep-16:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SR Delemont vs Servette(U21)

1-2

1-2
Sun 24, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League
FC Kuktosh vs FK Eskhata

0-0

0-3
Sun 24, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League
Khosilot Farkhor vs Regar-TadAZ Tursunzoda


0-1
Sun 24, Sep-14:30 - Tajikistan Higher League
CSKA Pamir Dushanbe vs FC Khatlon

0-0

1-0
Sun 24, Sep-15:00 - Thai League 1
Uthai Thani vs Ratchaburi Mitr Phol

0-0

1-0
Sun 24, Sep-16:00 - Thai League 1
Khonkaen United vs PT Prachuap F.C.

1-1

4-3
Sun 24, Sep-14:30 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Chiangmai United

1-0

1-1
Sun 24, Sep-15:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Chiangmai FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-15:30 - Thai League 2
Nong Bua Pitchaya vs Suphanburi FC

0-0

1-0
Sun 24, Sep-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs MOF Customs United

0-1

1-1
Sun 24, Sep-15:00 - Thai League 3
Muang Loei United vs Khonkaen FC


2-2
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Yala United FC vs Pattani


1-2
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Suranaree Black Cat vs Udon United

0-0

1-1
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Yasothon United FC vs Mahasarakham SBT FC

0-3

0-3
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs North Bangkok College

0-0

2-1
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Thonburi United

0-0

1-0
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Inter Bangkok vs Samut Prakan FC

0-0

2-0
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Watbot City vs Chiangrai FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Marines FC vs Bankhai United

0-1

3-2
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Navy FC


1-1
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Trang FC vs Phattalung FC


0-6
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Maejo United vs Phitsanulok FC

1-0

1-1
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Kasem Bundit University FC

0-3

0-5
Sun 24, Sep-12:30 - Thai League 3
Hua Hin City vs Lopburi FC

0-1

0-1
Sun 24, Sep-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Hua Hin Maraleina

0-0

0-0
Sun 24, Sep-13:30 - Thai League 3
MH Nakhonsi City FC vs Muang Trang United

0-0

3-0
Sun 24, Sep-18:30 - Tunisia Division 1
Club Sportif Sfaxien vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-1
Sun 24, Sep-18:30 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs Etoile Metlaoui

2-2

3-2
Sun 24, Sep-18:30 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs US Tataouine

0-0

1-0
Sun 24, Sep-20:30 - Tunisia Division 1
Club Africain vs Stade Tunisien

0-1

1-1
Sun 24, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Genclerbirligi

2-0

4-1
Sun 24, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Erzurumspor FK

0-0

1-0
Sun 24, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Sanliurfaspor vs Kocaelispor

0-1

0-2
Sun 24, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Yeni Mersin Idman Yurdu

1-0

1-3
Sun 24, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Kayserispor

0-0

2-1
Sun 24, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Konyaspor

1-1

1-1
Sun 24, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Fenerbahce

0-1

0-1
Sun 24, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Kasimpasa vs Adana Demirspor

1-0

2-1
Sun 24, Sep-13:00 - Turkey U19 League
Giresunspor(U19) vs Eyupspor(U19)

1-1

3-3
Sun 24, Sep-15:30 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Ahal vs Arkadag FK


2-3
Sun 24, Sep-17:25 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Dubai City

1-0

4-0
Sun 24, Sep-17:25 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Al Taawon

0-1

0-1
Sun 24, Sep-17:25 - UAE League Division 1
Al-Rams vs Dubai United

1-2

2-4
Sun 24, Sep-17:30 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Al-Jazira Al-Hamra

0-2

1-2
Sun 24, Sep-19:59 - UAE League Professional
Al Wasl FC vs Baniyas

1-1

3-2
Sun 24, Sep-17:20 - UAE League Professional
Al Bataeh vs Shabab Al Ahli Dubai

0-0

0-2
Sun 24, Sep-17:20 - UAE League Professional
Al Wahda vs Hatta Club

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:20 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Al Nasr Dubai U21

0-1

1-1
Sun 24, Sep-17:20 - UAE U21 League
Emirates Club(U21) vs Khor Fakkan U21

0-3

1-4
Sun 24, Sep-17:20 - UAE U21 League
Ajman Club(U21) vs Al Ain (U21)

0-0

0-0
Sun 24, Sep-17:20 - UAE U21 League
Al Jazira (U21) vs Ittihad Kalba U21

1-1

2-2
Sun 24, Sep-16:00 - Uganda Super League
Maroons FC vs SC Villa

0-0

1-1
Sun 24, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs Kolos Kovalivka

0-0

0-0
Sun 24, Sep-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya Luhansk vs Dnipro-1

0-1

0-1
Sun 24, Sep-15:00 - Ukraine Druha Liga
FK Chayka K-SR vs Rukh Lviv B

2-1

2-1
Sun 24, Sep-15:45 - Ukraine Druha Liga
UCSA vs Kudrivka

1-0

3-0
Sun 24, Sep-13:00 - Ukraine Druha Liga
Real Pharma Odessa vs Druzhba Myrivka

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga
Nyva Ternopil vs FC Karpaty Lviv

1-1

1-1
Sun 24, Sep-14:30 - Ukraine Persha Liga
Metalurh Zaporizhya vs Dinaz Vyshgorod

0-1

1-1
Sun 24, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga
Hirnyk-Sport vs FC Inhulets Petrove

0-1

1-2
Sun 24, Sep-13:30 - Ukraine Persha Liga
Kremin Kremenchuk vs FSC Mariupol

0-2

0-3
Sun 24, Sep-21:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Toronto FC

2-0

3-0
Sun 24, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs New York Red Bulls

3-3

3-5
Sun 24, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs CF Montreal

2-1

4-1
Sun 24, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Los Angeles FC

0-0

0-0
Sun 24, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Charlotte FC

1-0

3-0
Sun 24, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Saint Louis City

0-0

1-2
Sun 24, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Houston Dynamo

2-1

2-1
Sun 24, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs New England Revolution

1-1

2-2
Sun 24, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Columbus Crew

1-1

1-1
Sun 24, Sep-05:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Vancouver Whitecaps FC

0-1

2-1
Sun 24, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Nashville SC

0-0

1-1
Sun 24, Sep-06:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Colorado Rapids

2-2

3-2
Sun 24, Sep-22:00 - USA Major Next Pro
New York Red Bulls B vs Philadelphia Union II

0-2

1-3
Sun 24, Sep-22:00 - USA Major Next Pro
Inter Miami CF B vs New York City FC B

1-1

2-3
Sun 24, Sep-22:00 - USA Major Next Pro
Huntsville City vs Chicago Fire B

2-2

2-2
Sun 24, Sep-22:00 - USA Major Next Pro
Toronto FC II vs Crown Legacy FC

0-1

0-4
Sun 24, Sep-22:00 - USA Major Next Pro
Columbus Crew B vs Atlanta United FC II

3-1

3-2
Sun 24, Sep-22:00 - USA Major Next Pro
Orlando City B vs Cincinnati II

1-0

2-1
Sun 24, Sep-02:00 - USA National independent Football League
Flower City Union vs Michigan Stars

1-1

2-3
Sun 24, Sep-01:00 - USA USL League One
Charlotte Independence vs Forward Madison

1-0

2-0
Sun 24, Sep-03:00 - USA USL League One
Lexington vs Chattanooga Red Wolves

1-3

3-5
Sun 24, Sep-03:30 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs One Knoxville SC

1-0

1-0
Sun 24, Sep-04:00 - USA USL League One
Union Omaha vs Central Valley Fuego

0-0

2-1
Sun 24, Sep-05:00 - USA USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC vs North Carolina

0-1

0-2
Sun 24, Sep-02:30 - USL Championship
Loudoun United vs Louisville City FC

1-0

1-2
Sun 24, Sep-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs New Mexico United

2-0

2-1
Sun 24, Sep-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Memphis 901

2-2

2-4
Sun 24, Sep-03:30 - USL Championship
Charleston Battery vs FC Tulsa

2-0

2-1
Sun 24, Sep-03:30 - USL Championship
Detroit City vs Hartford Athletic

2-0

3-0
Sun 24, Sep-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Sacramento Republic FC

1-0

2-0
Sun 24, Sep-04:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Orange County SC

1-0

4-0
Sun 24, Sep-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Phoenix Rising FC

0-0

1-1
Sun 24, Sep-06:00 - USL Championship
Oakland Roots vs Monterey Bay FC

1-1

2-2
Sun 24, Sep-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Dinamo Samarqand vs Xorazm Urganch

3-0

4-0
Sun 24, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
PFK Shahrixonchi vs Qumqo\'rg\'on FC


3-0
Sun 24, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Yangiyer vs Bunyodkor II


2-0
Sun 24, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Jayxun vs FK Chigatoy

0-0

0-0
Sun 24, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Jizzakh Bars vs Lokomotiv BFK


7-1
Sun 24, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
Olimpiya FA vs Sementchi Quvasoy


3-2
Sun 24, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Do\'stlik Tashkent vs FK Olympic Tashkent B


2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs FC Bunyodkor

0-0

0-1
Sun 24, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Pakhtakor Tashkent

1-0

1-1
Sun 24, Sep-01:40 - Venezuela Primera Division
Universidad Central de Venezuela F.C. vs Academia Puerto Cabello

1-2

2-3
Sun 24, Sep-04:20 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Mineros de Guayana

0-0

2-0
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia vs Heroes de Falcon

0-0

0-0
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Maritimo de La Guaira vs Bolívar SC(VEN)

0-1

1-2
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Fundacion AIFI vs Deportivo Nueva Esparta

0-1

1-1
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz vs Academia Anzoategui

0-2

0-2
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Urena SC vs Titanes FC

0-0

0-1
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Yaracuyanos vs Academia Rey

1-0

1-0
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Trujillanos FC vs Real Frontera

0-0

2-1
Sun 24, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Dinamo Puerto La Cruz vs Deportivo Miranda

0-1

0-3
Sun 24, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Black Rhinos FC vs Manica Diamonds

0-1

2-1
Sun 24, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Dynamos FC vs Caps United FC

1-0

1-0
Sun 24, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Hwange Colliery vs Highlanders FC

0-0

1-0
Advertisement
GPWA

server2test