Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 22, Apr-19:59 - Albania Super league Teuta Durres vs KF Erzeni Shijak |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs KF Tirana |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Albania Super league Egnatia Rrogozhine vs KF Laci |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Angola Girabola League Recreativo Libolo vs Interclube Luanda |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Angola Girabola League CD Lunda Sul vs Santa Rita FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Angola Girabola League Sporting Cabinda vs Wiliete |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:30 - Angola Girabola League Sporting de Benguela vs Sagrada Esperanca |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:30 - Angola Girabola League Isaac de Benguela vs Primeiro 1 de Agosto |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Los Andes vs CA Colegiales |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Merlo vs CA San Miguel |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Deportivo Armenio vs Villa San Carlos |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Club Comunicaciones(AR) vs CA Fenix Pilar |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana Canuelas FC vs Argentino de Merlo |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Central Cordoba De Rosario vs Yupanqui |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Argentino de Rosario vs CDyS Juventud Unida |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana Mercedes vs Sportivo Barracas |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Argentina Women\'s Primera A CA Platense Women\'s vs Defensores de Belgrano Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Argentina Women\'s Primera A CA Excursionistas Women\'s vs Independiente Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Argentina Women\'s Primera A Gimnasia LP Women\'s vs Belgrano Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentina Women\'s Primera A Boca Juniors Women\'s vs Estudiantes Caracas Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentine Primera Division Lanus vs Sarmiento Junin |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentine Primera Division Arsenal de Sarandi vs Union Santa Fe |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-03:30 - Argentine Primera Division Colon vs Velez Sarsfield |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Deportivo Madryn vs Atletico Rafaela |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional Agropecuario Argentino vs Guillermo Brown |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-22:40 - Argentinian Primera B - Nacional Nueva Chicago vs Gimnasia y Esgrima de Mendoza |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional Estudiantes Rio Cuarto vs Club Atletico Guemes |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Armenia Division 2 BKMA II Yerevan vs Alashkert B Martuni |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Armenia Division 2 Gandzasar Kapan vs Shirak B |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-15:00 - Armenia Premier League Ararat Yerevan vs FC Pyunik |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Armenia Premier League FC Ararat-Armenia vs Urartu |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Asian Women Championship U17 Palestine Women\'s(U17) vs Viet Nam Women\'s(U17) |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Apr-13:00 - Asian Women Championship U17 Guam Women\'s(U17) vs Philippines Women\'s(U17) |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Newmarket SFC vs Bayside United FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 North Pine vs Virginia United |
1-1 |
8-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Western Spirit vs Redcliffe PCYC |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-13:15 - Australia Brisbane Capital League 1 University of Queensland vs Acacia Ridge |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-08:00 - Australia Capital Gatorade Premier League West Canberra Wanderers vs Monaro Panthers |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League O\'Connor Knights vs Tuggeranong United |
3-0 |
5-1 |
Sat 22, Apr-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra Croatia vs Cooma Tigers |
1-0 |
2-3 |
Sat 22, Apr-09:15 - Australia Capital Territory U23 Canberra Croatia(U23) vs Cooma Tigers(U23) |
3-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-10:15 - Australia Capital Territory U23 West Canberra Wanderers(U23) vs Monaro Panthers(U23) |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-06:45 - Australia Capital Territory U23 O\'Connor Knights(U23) vs Tuggeranong United(U23) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Western Knights vs Mandurah City |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Swan United vs Shamrock Rovers SC |
2-0 |
|
Sat 22, Apr-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Gwelup Croatia SC vs Armadale |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Fremantle City vs Perth S.C |
3-3 |
5-4 |
Sat 22, Apr-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers Murdoch University vs South Perth United |
3-1 |
6-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Stirling Macedonia vs North Beach SC |
8-0 |
|
Sat 22, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Gosnells City vs Busselton SC |
3-2 |
|
Sat 22, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Balcatta vs Joondalup City |
4-2 |
|
Sat 22, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Rockingham City vs Cockburn City |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Olympic Kingsway SC vs Bayswater City |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Curtin University SC vs Balga SC |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Kingsley Westside vs Perth RedStar |
1-4 |
3-4 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia League A Newcastle Jets FC vs Central Coast Mariners FC |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-13:45 - Australia League A Western United FC vs Melbourne City |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Lambton Jaffas vs Valentine Phoenix |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-08:30 - Australia New South Wales Northern Super League Singleton Strikers vs Toronto Awaba |
0-0 |
0-3 |
Sat 22, Apr-10:30 - Australia New South Wales Northern Super League Belmont Swansea United SC vs Thornton Redbacks |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia New South Wales Premier League Bulls Academy vs Marconi Stallions |
0-2 |
1-4 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Premier League Mt Druitt Town Rangers FC vs Sutherland Sharks |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Premier League St George City vs Blacktown City |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-13:15 - Australia New South Wales Premier League Manly United vs Wollongong Wolves |
0-0 |
0-3 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales Super League Hakoah Sydney City East vs Dunbar Rovers |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales Super League Central Coast United vs Canterbury Bankstown |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League Bankstown City Lions vs Bonnyrigg White Eagles |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League Macarthur Rams vs Dulwich Hill SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League Inter Lions FC vs Blacktown Spartans |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League Hills Brumbies vs St George Saints |
1-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League Southern Districts Raiders vs Mounties Wanderers |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia New South Wales Super League Rydalmere Lions vs Northern Tigers |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia New South Wales U20 Hakoah Sydney City East U20 vs Dunbar Rovers(U20) |
1-2 |
4-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia New South Wales U20 Central Coast United(U20) vs Bankstown Berries(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Manly United(U20) vs Wollongong Wolves(U20) |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Bankstown City Lions(U20) vs Bonnyrigg White Eagles(U20) |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Hills United (U20) vs St George Saints(U20) |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 St. George U20 vs Blacktown City(U20) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Rydalmere Lions(U20) vs Northern Tigers(U20) |
1-1 |
3-3 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Sutherland Sharks(U20) |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Macarthur Rams(U20) vs Dulwich Hill SC(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 SD Raiders(U20) vs Mounties Wanderers(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia New South Wales U20 Inter Lions FC(U20) vs Blacktown Spartans(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-07:00 - Australia New South Wales U20 Bulls Academy(U20) vs Marconi Stallions(U20) |
1-0 |
1-4 |
Sat 22, Apr-11:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast Knights vs Brisbane Roar FC Am |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-11:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Sunshine Coast Wanderers FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast United vs Redlands United FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Rochedale Rovers vs Peninsula Power |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Queensland State League U23 Capalaba(U23) vs Mitchelton(U23) |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-09:45 - Australia Queensland State League U23 Southside Eagles(U23) vs Surfers Paradise(U23) |
1-4 |
3-5 |
Sat 22, Apr-09:45 - Australia Queensland State League U23 Brisbane Strikers(U23) vs SWQ Thunder(U23) |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-09:45 - Australia Queensland State League U23 Gold Coast United(U23) vs Redlands United FC(U23) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-10:00 - Australia Queensland State League U23 Rochedale Rovers(U23) vs Peninsula Power(U23) |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia Queensland State League U23 Caboolture Sports U23 vs Western Pride(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-13:30 - Australia Queensland State League U23 Moreton Bay United(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23) |
1-0 |
5-2 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Southside Eagles vs Surfers Paradise |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Brisbane Strikers vs SWQ Thunder |
1-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1 Capalaba vs Mitchelton |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-13:15 - Australia Queensland State Leagues 1 Caboolture Sports vs Western Pride |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2 Broadbeach United vs Souths United |
4-0 |
5-2 |
Sat 22, Apr-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2 North Star vs Magic United |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Australia Queensland State Leagues 2 Holland Park Hawks FC vs North Lakes United |
4-2 |
7-3 |
Sat 22, Apr-08:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Broadbeach United SC Women\'s vs Logan Lightning Women\'s |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Moreton Bay United Women\'s vs Virginia United Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Capalaba Women\'s vs Gold Coast United Women\'s |
0-2 |
3-4 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League SWQ Thunder Women\'s vs Western Pride Women\'s |
3-1 |
5-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League Peninsula Power Women\'s vs FQ QAS Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-08:00 - Australia Tasmania Premier League South Hobart vs Devonport City Striker |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-08:30 - Australia Tasmania Premier League Clarence Zebras vs Launceston City |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-09:45 - Australia Tasmania Premier League Launceston United vs Riverside Olympic |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1 Brunswick City vs Eastern Lions SC |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Victorian Division 1 Manningham United Blues vs Langwarrin |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Victorian Premier League Avondale FC vs St Albans Saints SC |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-12:30 - Australia Victorian Premier League Hume City vs Bentleigh Greens |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-13:15 - Australia Victorian Premier League Dandenong Thunder vs Moreland City |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-09:30 - Australia Victorian Premier League U21 Hume City U21 vs Bentleigh Greens(U21) |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-10:45 - Australia Victorian Premier League U21 Dandenong Thunder U21 vs Moreland City U21 |
3-0 |
7-0 |
Sat 22, Apr-06:00 - Australia Victorian Premier League U21 South Melbourne U21 vs Port Melbourne Sharks SC U21 |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-06:15 - Australia Victorian Premier League U21 Avondale FC(U21) vs St Albans Saints(U21) |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League South Melbourne Women\'s vs Box Hill United Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Alamein Women\'s vs FV Emerging Women\'s |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-09:30 - Australia Victorian Women\'s Premier League Heidelberg Utd Women\'s vs Preston Lions Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-09:30 - Australia Victorian Women\'s Premier League Bayside United Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League Boroondara Eagles Women\'s vs Calder United SC Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Australia Women\'s A-League Sydney FC Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:30 - Austria Erste Division FC Blau Weiss Linz vs FC Dornbirn |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs SV Ried |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga WSG Swarovski Tirol vs SC Austria Lustenau |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:45 - Austrian Frauen Bundesliga Austria Vienna Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sat 22, Apr-18:30 - Austrian Regionalliga East Wiener Viktoria vs SC Neusiedl 1919 |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga East SV Leobendorf vs SR Donaufeld Wien |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte USV RB Weindorf St.Anna vs SC Gleisdorf |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Seekirchen vs TSV St. Johann |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg Kuchl vs SV Austria Salzburg |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SC Bregenz vs SVG Reichenau |
2-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol Kitzbuhel vs SV Hall |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol Worgl vs WSG Swarovski Tirol B |
0-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol VfB Hohenems vs FC Pinzgau Saalfelden |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SC Imst vs SPG Silz Motz |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Dornbirner SV vs RW Rankweil |
1-1 |
5-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg FC Lauterach vs Rheindorf Altach B |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Belarus Pershaya Liga Zhodino Yuzhnoe vs Niva Dolbizno |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Belarus Pershaya Liga FC Vitebsk vs Dnepr Mogilev |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:45 - Belarus Pershaya Liga FC Molodechno vs Maxline Vitebsk |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-14:00 - Belarus Pershaya Liga Osipovichi vs FC Baranovichi |
1-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Belarus Pershaya Liga Shakhtyor Petrikov vs Slonim |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Belarus Premier League FC Torpedo-BelAZ Zhodino vs FK Isloch Minsk |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Belarus Premier League Dinamo Minsk vs Naftan Novopolock |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Belarus Premier League FC Belshina Babruisk vs Slavia Mozyr |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Belarus Reserves League Smorgon FC Reserve vs FC Slutsk Reserve |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Belarus Women\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Dnepr Mogilev Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Belarus Women\'s Premier League Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Smorgon Women\'s |
3-0 |
9-0 |
Sat 22, Apr-21:30 - Belgian First Amateur Division Royal FC Liege vs Sint-Eloois-Winkel |
3-1 |
5-3 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division Hoogstraten VV vs URSL Vise |
0-1 |
0-4 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division Patro Eisden vs Francs Borains |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division KVK Ninove vs Royal Olympic Club Charleroi |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division KFC Mandel United vs Gent B |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgian First Amateur Division Charleroi B vs RAAL La Louvière |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-20:15 - Belgian Pro League RFC Seraing vs Westerlo |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse SK Beveren vs Beerschot Wilrijk |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse Lierse Kempenzonen vs RWD Molenbeek |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Belgium - 2e Klasse KMSK Deinze vs Excelsior Virton |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Belgium Women 1st National Kontich FC Women\'s vs Ladies Genk B Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:30 - Belgium Women\'s Premier League Club Brugge Women\'s vs KAA Gent Ladies Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Belgium Women\'s Premier League Standard Liege Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - Belgium Women\'s Premier League KV Mechelen Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s |
0-1 |
6-1 |
Sat 22, Apr-02:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Independiente Petrolero vs Nacional Potosi |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Royal Pari vs Blooming |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Bosnia Premijer Liga Sloboda Tuzla vs FK Sloga Doboj |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Bosnia Premijer Liga FK Zeljeznicar Sarajevo vs NK Siroki Brijeg |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Brasil Women\'s Tournament CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-02:00 - Brasil Women\'s Tournament Cruzeiro MG Women\'s vs Real Ariquemes/RO Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-23:00 - Brasileiro Serie A Fluminense (RJ) vs Atletico Paranaense |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Brasileiro Serie B Tombense vs Ituano (SP) |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-23:00 - Brasileiro Serie B Avai FC (SC) vs Mirassol FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-02:00 - Brasileiro Serie B Botafogo SP vs Sampaio Correa (MA) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-04:30 - Brasileiro Serie B Ponte Preta vs Criciuma SC |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2 America Mineiro Women\'s vs Minas Brasilia DF women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2 Uniao Desportiva Alagoana AL Women vs Joao Carlos(JC) Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2 Vila Nova (GO) Women\'s vs Botafogo PB Women\'s |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Bangu U20 vs Vasco da Gama RJ U20 |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Boavista RJ (U20) vs Nova Iguacu(U20) |
1-1 |
3-3 |
Sat 22, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Gremio Prudente vs EC Sao Jose SP |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Rio Preto Youth vs America SP Youth |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Mirassol SP Youth vs Olimpia SP Youth |
4-1 |
9-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Santos Youth vs EC Sao Bernardo Youth |
0-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ponte Preta Youth vs CA Guacuano SP Youth |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Corinthians Youth vs Uniao Suzano Youth |
5-0 |
8-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Palmeiras Youth vs Manthiqueira Youth |
2-0 |
6-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Sao Paulo Youth vs Gremio Osasco Audax Youth |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Rio Claro Youth vs Sao Carlos Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Desportivo Brasil Youth vs Sao Bento SP Youth |
1-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Inter Limeira Youth vs Velo Clube SP Youth |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Gremio Osasco Youth vs Juventus-SP Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth CA Bandeirante Youth vs Batatais Youth |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Guaratingueta Youth vs Taubate Youth |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Oeste Youth vs Sharjah SP Youth |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Comercial SP Youth vs Botafogo SP Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Tupa SP Youth vs Santacruzense SP Youth |
0-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Uniao Mogi Youth vs Sao Caetano Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Jose Bonifacio SP Youth vs Bandeirante SP Youth |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Inter Bebedouro SP Youth vs AA Francana Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Catanduva SP Youth vs Monte Azul Youth |
0-3 |
3-5 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Taquaritinga/SP Youth vs XV de Jau Youth |
0-4 |
0-5 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth EC Uniao Suzano SP Youth vs Agua Santa SP Youth |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Salto SP Youth vs Ituano Youth |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Aracatuba SP Youth vs Vocem SP Youth |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth SC Aguai SP Youth vs Mogi Mirim Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Barcelona EC SP Youth vs Ibrachina SP Youth |
0-2 |
0-6 |
Sat 22, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Nacional Sao Paulo Youth vs SKA Brasil Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Guarulhos SP Youth vs RB Bragantino Youth |
0-3 |
0-7 |
Sat 22, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Uniao Mogi SP U23 vs Flamengo SP U23 |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-03:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Catanduva SP(U23) vs Inter Bebedouro SP U23 |
3-2 |
|
Sat 22, Apr-23:00 - Brazil Capixaba Real Noroeste vs Nova Venecia ES |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-23:30 - Brazil Pernambucano League Sport Club Recife (PE) vs Retro/PE |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-23:00 - Brazil Sergipano Confianca (SE) vs Itabaiana(SE) |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:15 - Bulgaria B PFG FC Sozopol vs FK Levski Krumovgrad |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG Litex Lovech vs Vitosha Bistritsa |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG Yantra Gabrovo vs FC Dobrudzha |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Belasitsa Petrich |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Bulgaria B PFG Ludogorets Razgrad II vs Etar Veliko Tarnovo |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:45 - Bulgaria Premier FC Hebar Pazardzhik vs Arda Kardzhali |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Bulgaria Premier CSKA 1948 Sofia vs Lokomotiv Plovdiv |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Burundi Ligue A Vital\'O vs Top Junior |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Burundi Ligue A Le Messager Ngozi vs Tigre Noir FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Burundi Ligue A Flambeau du Centre vs Magara Young Boys |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Burundi Ligue A Dynamik vs Musongati |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-23:00 - CAF Champions League Al Ahly SC vs Raja Casablanca Atlhletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-23:00 - CAF Champions League CR Belouizdad vs Mamelodi Sundowns |
1-2 |
1-4 |
Sat 22, Apr-01:00 - CAF Champions League JS Kabylie vs Esperance Sportive de Tunis |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - CAF Champions League Simba vs Wydad Casablanca |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One Coton Sport Garoua vs PWD de Bamenda |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One Canon Yaounde vs Aigle Royal Menoua |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One Renaissance Ngoumou vs Colombe FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One UMS de Loum vs Eding Sport FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Cameroon MTN Elite One Avion Academy vs Djiko |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - Canadian Premier League York United vs Vancouver FC |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Chile Primera B CSyD Barnechea vs CD Antofagasta |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-04:30 - Chile Primera B San Luis Quillota vs Deportes Recoleta |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Chile Primera B Rangers Talca vs Union San Felipe |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-23:00 - Chile Primera Division Huachipato FC vs Union La Calera |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-23:00 - Chile Segunda Division Melipilla vs Iberia Los Angeles |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-23:00 - Chile Segunda Division General VelAsquez vs Deportes Linares |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Chile Tercera Division Brujas de Salamanca vs Municipal Mejillones |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Chile Tercera Division Rancagua Sur vs Deportes Quillon |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - China Women\'s Super League Changchun Women\'s vs Shaanxi Chang\'an Athletic FC Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - China Women\'s Super League HeNan Zhongyuan Women\'s vs Shandong Ticai Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - China Women\'s Super League Beijing BeiKong Women\'s vs Wuhan Jianghan Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-11:00 - China Women\'s Super League Zhejiang Hangzhou Women\'s vs Shanghai RCB Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-11:00 - China Women\'s Super League Sichuan FA Women\'s vs Guangdong Meizhou Hakka Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-11:00 - China Women\'s Super League Jiangsu Wuxi Women\'s vs Yongchuan Chashan Bamboo Sea Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Jiangxi LuShan FC vs Qingdao West Coast |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:30 - Chinese Football League Divison 1 Guangxi Pingguo Haliao F.C. vs Jinan XingZhou |
3-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Nanjing City vs Heilongjiang Ice City |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Dongguan Guanlian vs Wuxi WuGou |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-11:30 - Chinese Super League Shanghai Port FC vs Shenzhen FC |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-15:35 - Chinese Super League Changchun YaTai vs Dalian Pro |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Club Friendly Eltham Redbacks vs Casey Comets |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Club Friendly Brimbank Stallions vs Banyule City |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Club Friendly Nagaworld FC vs Visakha FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Club Friendly Altona City vs Yarraville |
1-2 |
4-2 |
Sat 22, Apr-23:00 - Club Friendly Campinense (PB) vs Botafogo PB |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-23:00 - Colombia Copa Mustang La Equidad vs Atletico Huila |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-04:40 - Colombia Copa Mustang Deportivo Pasto vs Rionegro Aguilas |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-00:30 - Colombia Women\'s League La Equidad Women\'s vs Deportivo Pereira Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-23:00 - CONCACAF Women Under 20 Cuba Women\'s(U20) vs St. Vincent & Grenadines Women\'s(U20) |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-02:00 - CONCACAF Women Under 20 Saint Lucia Women\'s (U20) vs Belize Women\'s (U20) |
1-2 |
1-6 |
Sat 22, Apr-05:00 - CONCACAF Women Under 20 Nicaragua Women\'s(U20) vs Costa Rica Women\'s(U20) |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-21:10 - Croatia 1.HNL Hajduk Split vs NK Varteks Varazdin |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Croatia 1.HNL Istra 1961 vs Dinamo Zagreb |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Croatia 2 HNL Rudes Zagreb vs Bijelo Brdo |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Croatia 2 HNL HNK Cibalia vs NK Dugopolje |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Croatia 2 HNL HNK Vukovar 91 vs Hrvatski Dragovoljac |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Croatia 2 HNL NK Orijent Rijeka vs NK Croatia Zmijavci |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Croatia U19 Inter Zapresic(U19) vs NK Osijek (U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Croatia U19 HNK Cibalia U19 vs Rudes U19 |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Croatia U19 NK Croatia Sesvete(U19) vs Slaven Koprivnica(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Croatia U19 HNK Sibenik(U19) vs HNK Gorica(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:30 - Croatia U19 Mladost Zdralovi(U19) vs NK Dugopolje(U19) |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division Olympiakos Nicosia FC vs Nea Salamis |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division Doxa Katokopias vs AEL Limassol |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs MEAP Nisou |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division Ayia Napa vs Ermis Aradippou |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division Anagennisi Deryneia vs PAEEK Keryneias |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division Xylotympou vs Digenis Ypsonas |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division Omonia 29is Maiou vs AE Zakakiou |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division PO Ahironas-Onisilos vs Ethnikos Achnas |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Apr-17:30 - Cyprus 2 Division Peyia 2014 vs Othellos Athienou |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga MFK Vyskov vs Slavia Prague B |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-12:15 - Czech Republic 2. Liga MFK Chrudim vs Fotbal Trinec |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Czech Republic 2. Liga FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK Varnsdorf |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A SK Motorlet Praha vs Jiskra Domazlice |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Zbuzany vs FK Loko Vltavin |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FK Kraluv Dvur vs Sokol Hostoun |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Apr-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Prestice vs Admira Praha |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Banik Most Sous vs Pardubice B |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Benesov vs Jablonec B |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Slovan Velvary vs Viktoria Zizkov |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga 1.FC Slovacko vs Sparta Prague |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga SK Sigma Olomouc vs Teplice |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Mlada Boleslav vs Banik Ostrava |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Pardubice vs Hradec Kralove |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs FC Bohemians 1905 |
3-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s Banik Ostrava Women\'s vs Dukla Praha Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-16:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s Slovan Liberec Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Vitkovice vs Kvitkovice |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Hanacka Slavia Kromeriz vs Synot Slovacko II |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Hodonin Sardice vs Hlucin |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Uhersky Brod vs Unicov |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Blansko vs Frydek-Mistek |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Slovan Rosice vs Velke Mezirici |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Frydlant vs Vrchovina |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League Hradec Kralove(U19) vs Zlin(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League Banik Ostrava(U19) vs Dukla Praha (U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League Pardubice(U19) vs MFK Karvina(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:30 - Czech Republic U19 League Synot Slovacko(U19) vs Viktoria Plzen U19 |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League SK Sigma Olomouc(U19) vs Brno(U19) |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League Ceske Budejovice(U19) vs Slavia Praha(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-13:00 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs Sparta Praha(U19) |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark 3. Division Dalum vs AB Tarnby |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark 3. Division Vanlose IF vs VSK Aarhus |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:45 - Denmark 3. Division FA 2000 vs Naesby BK |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark 3. Division Middelfart vs Ishoj IF |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark 3. Division SfB-Oure vs IF Lyseng |
0-3 |
1-6 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien Holbaek vs Ringkobing |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien Viby vs Norresundby |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Danmarksserien Vinder Vatanspor-VRI vs FC Djursland |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien Kjellerup IF vs ASA Aarhus |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien Marienlyst vs Frederikssund IK |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien Hedensted IF vs Tarup Paarup IF |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien Vejgaard BK vs Avarta |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Denmark Danmarksserien KFUM Roskilde vs Greve |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien B 1909 Odense vs Otterup |
0-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien Herlev IF vs Allerod |
2-1 |
4-3 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien FC Aarhus Fremad B vs Aalborg BK Am. |
1-0 |
6-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark Danmarksserien Brabrand IF B vs B 1913 Odense |
3-1 |
4-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Denmark Danmarksserien Varde_IF vs OKS Odense |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-14:30 - Denmark Danmarksserien Karlslunde vs Gentofte Vangede IF/GVI |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark - 1. Division Hvidovre IF vs Vendsyssel |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Skive IK vs Brabrand IF |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A FC Aarhus Fremad vs Thisted FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Kolding IF vs AB Gladsaxe |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A B93 Copenhagen vs Esbjerg FB |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Jammerbugt vs BK Frem |
0-3 |
|
Sat 22, Apr-15:30 - Denmark Woman\'s League Brondby Women\'s vs HB Koge Woman\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Denmark Woman\'s League Fortuna Hjorring Women\'s vs Kolding BK Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark Woman\'s League Sundby BK Women\'s vs Aalborg BK Women\'s |
0-3 |
0-6 |
Sat 22, Apr-16:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1 Osterbro IF Woman\'s vs Ballerup Skovlunde Women\'s |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Youth U17 Aalborg BK(U17) vs Lyngby(U17) |
5-0 |
|
Sat 22, Apr-17:15 - Denmark Youth U17 Midtjylland(U17) vs Randers FC(U17) |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-17:30 - Denmark Youth U17 Nordsjaelland (U17) vs Aarhus AGF(U17) |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-16:45 - Denmark Youth U17 Horsens(U17) vs FC Kobenhavn(U17) |
1-4 |
|
Sat 22, Apr-16:45 - Denmark Youth U17 Sonderjyske(U17) vs Vejle(U17) |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-17:00 - Denmark Youth U17 Odense BK (U17) vs Silkeborg IF(U17) |
3-2 |
|
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Youth U19 Midtjylland(U19) vs Randers Freja(U19) |
2-0 |
|
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Youth U19 Nordsjaelland (U19) vs Aarhus AGF(U19) |
3-0 |
|
Sat 22, Apr-15:00 - Denmark Youth U19 Aalborg BK(U19) vs Lyngby(U19) |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-14:30 - Denmark Youth U19 Odense BK U19 vs Silkeborg IF(U19) |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-14:30 - Denmark Youth U19 Sonderjyske(U19) vs Vejle(U19) |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-14:30 - Denmark Youth U19 Horsens(U19) vs FC Kobenhavn(U19) |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A Gualaceo SC vs Universidad Catolica Quito |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A Guayaquil City F.C. vs Delfin S.C. |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Farnborough FC vs Dover Athletic |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Cheshunt vs Bath City |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Welling United vs Ebbsfleet United |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Chippenham Town vs Tonbridge Angels |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Braintree Town vs Eastbourne Borough |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Weymouth vs Slough Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Dartford vs St Albans City |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Hemel Hempstead Town vs Chelmsford City |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Taunton Town vs Worthing |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Oxford City vs Havant & Waterlooville FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Concord Rangers vs Hampton & Richmond |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Conference South Division Hungerford Town vs Dulwich Hamlet |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:45 - England FA Cup Manchester City vs Sheffield United |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Sheffield Wed vs Exeter City |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Derby County vs Burton Albion FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Charlton Athletic vs Morecambe |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Bolton Wanderers vs Shrewsbury Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Barnsley vs Oxford United |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Wycombe Wanderers vs Lincoln City |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Plymouth Argyle vs Cambridge United |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Cheltenham Town vs Forest Green Rovers |
3-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Portsmouth vs Accrington Stanley |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Port Vale vs Bristol Rovers |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Peterborough United vs Ipswich |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League One Fleetwood Town vs Milton Keynes Dons |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Stockport County vs Rochdale |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Mansfield Town vs Stevenage FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Walsall vs Salford City F.C. |
0-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Bradford City AFC vs Gillingham |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Leyton Orient vs Crewe Alexandra |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Tranmere Rovers vs Grimsby Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Doncaster Rovers vs Newport County |
1-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Northampton Town vs Harrogate Town |
3-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Hartlepool United FC vs Crawley Town |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Colchester United vs Sutton United |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two Barrow vs Carlisle |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England League Two AFC Wimbledon vs Swindon |
1-3 |
1-5 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Lancaster City vs Guiseley |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Stafford Rangers vs South Shields |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Whitby Town vs Belper Town |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Gainsborough Trinity vs FC United of Manchester |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Stalybridge Celtic vs Atherton Collieries |
2-2 |
3-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Warrington Town FC vs Hyde United |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Marine vs Matlock Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Bamber Bridge vs Ashton United |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Nantwich Town vs Radcliffe FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Morpeth Town vs Warrington Rylands |
0-3 |
3-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Northern Premier League Liversedge vs Marske United |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Canvey Island vs Lewes |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bognor Regis Town vs Folkestone Invicta |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Carshalton Athletic FC vs Wingate & Finchley |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs AFC Hornchurch |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Enfield Town vs Aveley |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Corinthian Casuals vs Billericay Town |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Horsham vs Brightlingsea Regent |
4-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Margate vs Potters Bar Town |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bowers & Pitsea vs Hastings United |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Haringey Borough vs Cray Wanderers |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Herne Bay vs Bishop\'s Stortford |
0-2 |
0-5 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Coalville Town vs Stourbridge |
3-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Nuneaton Borough vs St Ives Town |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Redditch United vs Tamworth |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Bedford Town vs Mickleover Sports |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Hitchin Town vs Ilkeston Town |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Rushall Olympic vs Alvechurch |
0-1 |
1-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Leiston FC vs Hednesford Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Royston Town vs Bromsgrove Sporting |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Barwell vs Needham Market |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Kings Langley vs Rushden&Diamonds |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern League Central Division Basford United F.C. vs Stratford Town |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Tiverton Town vs Winchester City |
2-1 |
2-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Salisbury City vs Weston Super Mare |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Swindon Supermarine vs Chesham United |
3-1 |
5-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Metropolitan Police vs Dorchester Town |
0-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Hendon vs Poole Town |
0-1 |
0-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Harrow Borough vs Yate Town |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League North Leigh vs Truro City |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Gosport Borough vs Beaconsfield Town F.C. |
2-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Merthyr Town vs Hayes &Yeading |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Hanwell Town vs Hartley Wintney |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England Southern Premier League Plymouth Parkway vs Bracknell Town |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Wigan Athletic vs Millwall |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Norwich City vs Swansea City |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Cardiff City vs Stoke City |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Hull City vs Watford |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Coventry vs Reading |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Birmingham vs Blackpool |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Burnley vs Queens Park Rangers |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - England The Championship Bristol City vs Rotherham United |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - England The Championship Preston North End vs Blackburn Rovers |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - England U21 Premier League Liverpool U21 vs West Ham United(U21) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - English Premier League Crystal Palace vs Everton |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - English Premier League Liverpool vs Nottingham Forest |
0-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - English Premier League Leicester City vs Wolverhampton Wanderers |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - English Premier League Brentford vs Aston Villa |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:30 - English Premier League Fulham vs Leeds United |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga Tallinna JK Legion vs Tabasalu JK Charma |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Estonia Esi Liiga B Tartu JK Welco vs FC Kuressaare B |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga B Nomme JK Kalju II vs Laanemaa Haapsalu |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-13:30 - Estonia Esi Liiga B Viljandi JK Tulevik vs Parnu JK |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Estonia Meistri Liiga Trans Narva vs JK Tallinna Kalev |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-13:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga Tartu JK Tammeka Women\'s vs Saku Sporting Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-13:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga FC Lootos Polva Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s |
0-7 |
0-8 |
Sat 22, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup IF Fuglafjordur vs 07 Vestur Sorvagur |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Faroe Islands Cup TB/FCS/Royn vs Toftir B68 |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Faroe Islands Cup AB Argir vs FC Suduroy |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - Faroe Islands Cup B36 Torshavn vs KI Klaksvik |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier 2 VIFK Vaasa Women\'s vs Lahti Women\'s |
0-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland Women\'s Premier League TPS Turku Women\'s vs HPS Helsinki Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier League Honka Women\'s vs KuPS Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier League Ilves Tampere Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Finland Women\'s Premier League ONS Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Finland Women\'s Premier League Aland Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A Lahden Reipas vs PEPO Lappeenranta |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Kiffen vs Atlantis B |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A NJS Nurmijarvi vs JIPPO |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Poxyt vs P-Iirot |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B HJS Akatemia vs PIF Pargas |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Ilves-Kissat vs EPS Espoo |
2-1 |
4-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko C VIFK Vaasa vs RoPS Rovaniemi |
2-0 |
3-3 |
Sat 22, Apr-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C OLS Oulu vs Narpes Kraft |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C KuPS Akatemia vs TP47 Tornio |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga SJK Seinajoki vs Lahti |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Finland Veikkausliga KTP Kotka vs IFK Mariehamn |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland Ykkonen Jaro vs Kapylan Pallo |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland Ykkonen KPV Kokkola vs Turun Palloseura |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Finland Ykkonen JaPS vs Ekenas IF |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Le Havre vs Quevilly Rouen |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Amiens SC vs Valenciennes FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Chamois Niortais vs Caen |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Dijon vs Bastia |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Stade Lavallois MFC vs Sochaux |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Pau FC vs Guingamp |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 Paris FC vs Nimes |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - France Ligue 2 FC Annecy vs Rodez AF |
0-0 |
0-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - France Ligue 2 AS Saint-Etienne vs FC Metz |
1-3 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A FC Rouen vs FC Chambly |
0-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A Beauvais vs FC Chartres |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A Saint Malo vs Voltigeurs Chateaubriant |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A Blois F.41 vs Vannes OC |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A Guingamp B vs St Pryve St Hilaire |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group A Granville vs Caen B |
3-0 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group A Stade Rennais B vs Evreux |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - French Championnat Amateur Group A Poissy AS vs Racing Club de France |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B US Creteil-Lusitanos vs Wasquehal |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B Haguenau vs Epinal |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B US Boulogne vs Colmar |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B Racing Besancon vs Saint Quentin |
3-2 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B Metz B vs Sainte Genevieve Sports |
1-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B ASM Belfort vs ST Maur Lusitanos |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group B Fleury Merogis vs FC 93 Bobigny |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group B Stade Reims II vs AS Furiani Agliani |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Toulon vs Olympique Ales |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Evian Thonon Gaillard vs Aubagne |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Lyon Duchere vs Jura Sud Foot |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Frejus Saint-Raphael vs Hyeres |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Lyonnais B vs Saint Priest |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Marignane Gignac vs Louhans Cuiseaux |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C Canet Roussillon vs RC Grasse |
1-2 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D FC Bergerac vs FC Nantes B |
2-0 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group D Vierzon Foot vs Trelissac |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - French Championnat Amateur Group D Angers II vs Andrezieux |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-20:30 - French Championnat Amateur Group D Moulins Yzeure vs Saumur OL. |
0-2 |
|
Sat 22, Apr-19:00 - French Championnat Amateur Group D GOAL FC vs Chamalieres FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - French Championnat Amateur Group D Stade Bordelais vs Bourges 18 |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C SPA Merignacais U19 vs Brest Stade U19 |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D Colomiers U19 vs Monaco U19 |
1-2 |
|
Sat 22, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 RC Lens vs AS Monaco |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - French Le Championnat Ligue 1 AJ Auxerre vs Lille OSC |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - Friendly Internationals Uzbekistan(U20) vs Brazil(U20) |
1-0 |
1-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - Friendly Internationals Iraq(U20) vs Dominican Republic(U20) |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-21:30 - Futsal Spain Division De Honor Catgas Santa Coloma Futsal vs Levante Futsal |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Futsal Spain Division De Honor Real Betis Futsal vs F.C.Barcelona Futsal |
2-1 |
3-4 |
Sat 22, Apr-19:59 - Futsal Spain Division De Honor Manzanares FS Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Futsal Spain Division De Honor Cordoba Futsal vs CD UMA Antequera Futsal |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-20:30 - Futsal Spain Division De Honor Movistar Inter Futsal vs Ribera Navarra Futsal |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Futsal Spain Division De Honor Jimbee Cartagena FS Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal |
2-0 |
5-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga FC Kolkheti Khobi vs Dinamo Tbilisi II |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga Gareji Sagarejo vs WIT Georgia Tbilisi |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Georgia Primera Division Gagra Tbilisi vs FC Shukura Kobuleti |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:30 - Georgia Primera Division Samgurali Tskh vs Samtredia |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - German 3. Liga Munchen 1860 vs SpVgg Bayreuth |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - German 3. Liga MSV Duisburg vs SV Wehen Wiesbaden |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - German 3. Liga Dynamo Dresden vs SV Waldhof Mannheim |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - German 3. Liga SV Elversberg vs FC Erzgebirge Aue |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - German 3. Liga Viktoria Koln vs FC Ingolstadt 04 |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - German 3. Liga VfB Oldenburg vs SC Freiburg II |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - German Bundesliga 1.FSV Mainz 05 vs Bayern Munich |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - German Bundesliga Hertha BSC Berlin vs Werder Bremen |
0-2 |
2-4 |
Sat 22, Apr-17:30 - German Bundesliga VfL Bochum vs VfL Wolfsburg |
0-3 |
1-5 |
Sat 22, Apr-17:30 - German Bundesliga Hoffenheim vs 1. FC Koln |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-20:30 - German Bundesliga Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - German Bundesliga 2 FC Nurnberg vs Fortuna Dusseldorf |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - German Bundesliga 2 Hansa Rostock vs Greuther Furth |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - German Bundesliga 2 Arminia Bielefeld vs Hannover 96 |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-22:30 - German Bundesliga 2 Eintracht Braunschweig vs 1. FC Magdeburg |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - German Frauen Bundesliga Bayern Munich Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
6-0 |
8-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - German Junioren Bundesliga Play Off Fortuna Dusseldorf U19 vs Viktoria Koln(U19) |
4-1 |
5-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern Greuther Furth B vs Bayern Munich B |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern SpVgg Ansbach vs SpVgg Unterhaching |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern TSV Rain Am Lech vs DJK Vilzing |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern VfB Eichstatt vs FC Schweinfurt |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-16:15 - Germany - Regionalliga Bayern Wurzburger Kickers vs SV Heimstetten |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Chemnitzer vs Berliner AK 07 |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost Carl Zeiss Jena vs ZFC Meuselwitz |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Werder Bremen (Am) vs Kickers Emden |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued VfR Aalen vs Bahlinger SC |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued FC 08 Homburg vs TSV Steinbach Haiger |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued KSV Hessen Kassel vs SSV Ulm 1846 |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued TSG Balingen vs 1. FSV Mainz 05 II |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued SGV Freiberg vs Eintracht Trier |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs Astoria Walldorf |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West Wattenscheid vs Kaan Marienborn |
2-3 |
2-5 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West Preuben Munster vs Fortuna Dusseldorf II |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West Wuppertaler SV vs Duren |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West Monchengladbach B vs Koln Am. |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West SV Lippstadt vs TSV Alemannia Aachen |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga West Bocholt FC vs SV Rodinghausen |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany OberLiga SG Sonnenhof Grobaspach vs Rielasingen Arlen |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Germany OberLiga SC Charlottenburg vs FC Wilmersdorf |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:30 - Germany Women Division 2 Nurnberg Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Germany Women Division 2 Koln B Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Ghana Premier League Bechem United vs Accra Hearts of Oak |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Ghana Premier League Kotoku Royals vs Real Tamale United |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Gibraltar Premier Divisio Lincoln Red Imps vs Europa FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-20:30 - Gibraltar Premier Divisio College 1975 vs Mons Calpe SC |
0-0 |
2-3 |
Sat 22, Apr-20:15 - Greece Super League 1 OFI Crete vs Asteras Tripolis |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-20:15 - Greece Super League 1 Levadiakos vs Ionikos |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-20:15 - Greece Super League 1 Lamia vs Atromitos Athens |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-20:15 - Greece Super League 1 Pas Giannina vs Panaitolikos Agrinio |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-14:45 - Greece Super League 2 Veria FC vs Iraklis 1908 |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:45 - Greece Super League 2 Proodeftiki FC vs AEK Athens II |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-15:45 - Greece Super League 2 Iraklis Larisa vs PAOK Saloniki B |
1-0 |
1-4 |
Sat 22, Apr-12:00 - Greece U19 Pas Giannina(U19) vs AEK Athens(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Greece U19 OFI Crete(U19) vs Volos NFC(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-16:30 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs Lamia U19 |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Greece U19 PAOK Saloniki(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19) |
4-1 |
6-1 |
Sat 22, Apr-23:00 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs SBV Excelsior |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-20:45 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs Emmen |
1-0 |
2-3 |
Sat 22, Apr-21:00 - Holland Eredivisie Women\'s Fortuna Sittard Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Holland Reserves League SC Cambuur Reserve vs Go Ahead Eagles Reserve |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-17:15 - Holland Reserves League FC Twente Enschede Reserve vs De Graafschap Reserve |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Holland Reserves League Almere City Reserve vs NAC Breda Reserve |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-16:30 - Holland Reserves League FC Groningen Reserve vs FC Zwolle Reserve |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Holland Reserves League Feyenoord Reserve vs ADO Den Haag Reserve |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie IJsselmeervogels vs Spakenburg |
0-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie AFC Amsterdam vs Noordwijk |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Holland Tweede Divisie Rijnsburgse Boys vs Kozakken Boys |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Holland Tweede Divisie SV De Treffers vs Volendam Am. |
4-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Holland Tweede Divisie VV Katwijk vs Koninklijke HFC |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Holland Tweede Divisie Tielse Eendracht Combinatie vs FC Lisse |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie Excelsior Maassluis vs Quick Boys |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie HHC Hardenberg vs Jong Sparta Rotterdam |
0-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-16:30 - Holland Tweede Divisie OFC Oostzaan vs Scheveningen |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - HongKong Premier League Hong Kong Rangers FC vs Southern District |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - HongKong Premier League Kitchee vs Resources Capital FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-21:30 - Hungary NB1 Vasas SC vs Ferencvarosi TC |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Hungary NB1 MOL Fehervar FC vs Kecskemeti TE |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Hungary U19 League Diosgyor VTK(U19) vs MTK Budapest FC (U19) |
0-5 |
0-7 |
Sat 22, Apr-15:00 - Hungary U19 League Szeged Csanad(U19) vs MOL Fehervar(U19) |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-12:00 - Hungary U19 League Gyori ETO FC U19 vs Illes Akademia Haladas(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Hungary U19 League Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Ferencvarosi TC U19 |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Hungary U19 League Kisvarda(U19) vs Kaposvar(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Hungary U19 League Debreceni VSC (U19) vs Bekescsaba U19 |
2-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Hungary U19 League Pecsi MFC(U19) vs Ujpesti TE(U19) |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-14:30 - Hungary Women\'s Division 1 League Gyori Dozsa Woman\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-19:00 - Hungary Women\'s Division 1 League Kelen SC Women\'s vs Puskas Akademia Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Hungary Women\'s Division 1 League Ujpesti TE Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Apr-18:00 - Hungary Women\'s Division 1 League MOL Fehervar FC Women\'s vs Astra Hungary Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Hungary Women\'s Division 1 League Szekszard UFC Women\'s vs MTK Budapest Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:30 - Iceland Women\'s League Cup HK Kopavogur Women\'s vs Fjardab Hottur Leiknir Women\'s |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Iceland Women\'s League Cup Grotta Women\'s vs Grindavik Women\'s |
3-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - India Hero Super Cup Odisha FC vs Northeast United |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:45 - Iran League Division 1 Mes Shahr-e Babak vs Khooshe Talaee Saveh |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Iran League Division 1 Fajr Sepasi vs Darya Babol |
1-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Iran League Division 1 Kheybar Khorramabad vs Arman Gohar Sirjan |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Iran League Division 1 Shahrdari Astara vs Shahrdari Hamedan |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Iran League Division 1 Van Pars Isfahan vs Chooka Talesh |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-20:15 - Iran League Division 1 Esteghlal Khozestan vs Khalij Fars Mahshahr |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-20:15 - Iran League Division 1 Shams Azar Qazvin vs Chadormalou Ardakan |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Ireland Division 1 Longford Town vs Bray Wanderers |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:45 - Ireland Premier League Sligo Rovers vs UC Dublin(UCD) |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Ireland Women\'s National League Athlone Women\'s vs Cork City Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Ireland Women\'s National League Peamount United Women\'s vs Wexford Youths Women\'s |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Ireland Women\'s National League Treaty United Women\'s vs DLR Waves Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-20:30 - Ireland Women\'s National League Shamrock Rovers Women\'s vs Bohemian Dublin Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Ireland Women\'s National League Galway Women\'s vs Sligo Rovers Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - Israel Premier League Maccabi Netanya vs Maccabi Tel Aviv |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - Israel Premier League Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Sektzia Nes Tziona |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - Israel Premier League Hapoel Haifa vs Bnei Sakhnin FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-19:30 - Israel Premier League Hapoel Jerusalem FC vs Hapoel Beer Sheva |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Israel Premier League Hapoel Tel Aviv vs Maccabi Bnei Reineh |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-12:00 - Israel U19 League Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:15 - Israel U19 League Ashdod MS U19 vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:20 - Israel U19 League Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Haifa Shmuel U19 |
0-3 |
1-4 |
Sat 22, Apr-13:00 - Israel U19 League Bnei Sakhnin U19 vs Hapoel Raanana Roei U19 |
2-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Israel U19 League Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Hadera U19 |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-13:30 - Israel U19 League Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Hapoel Ramat Gan U19 |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Italian Campionato Primavera Napoli Youth vs Verona Youth |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera Torino Youth vs Lecce Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Parma Youth vs Brescia Youth |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Vicenza Youth vs Como Youth |
1-2 |
|
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Lazio Youth vs Viterbese Castrense Youth |
2-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Padova Youth vs Alessandria Youth |
0-1 |
|
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Cremonese Youth vs Cittadella Youth |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Spal Youth vs Albinoleffe Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Venezia F.C. Youth vs Reggiana Youth |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 Pordenone Youth vs FeralpiSalo Youth |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Campionato Primavera 2 S.S.D. Monza 1912 Youth vs Genoa Youth |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Ternana Youth vs Pescara Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2 Pisa Youth vs Monopoli Youth |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Italian Campionato Primavera 2 Cosenza Calcio Youth vs Spezia Youth |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-13:30 - Italian Campionato Primavera 2 Ascoli Youth vs Reggina Youth |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-13:30 - Italian Campionato Primavera 2 Virtus Entella Youth vs Salernitana Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Benevento Youth vs Imolese Calcio Youth |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Crotone Youth vs Perugia Youth |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Italian Serie A Lazio vs Torino |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italian Serie A Salernitana vs US Sassuolo Calcio |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-22:45 - Italian Serie A Sampdoria vs Spezia |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:15 - Italian Serie B Palermo vs Benevento |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Italian Serie B Perugia vs Cosenza Calcio 1914 |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Italian Serie B Parma Calcio 1913 vs Cagliari |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Italian Serie B Modena vs Spal |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Italian Serie B Como vs Ascoli |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Italian Serie B Frosinone vs FC Sudtirol |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Italian Serie B Cittadella vs Genoa |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-14:30 - Italian Women Division 1 AC Milan Women\'s vs Inter Milan Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-16:30 - Italian Women Division 1 AS Roma Women\'s vs Juventus Women\'s |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A Piacenza vs Vicenza |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A Mantova vs Padova |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A US Pergolettese vs Triestina |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A Calcio Lecco vs Pro Vercelli |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A FeralpiSalo vs Pro Sesto |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A USD Virtus Verona vs Juventus(U23) |
1-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A Pordenone Calcio SSD vs Albinoleffe |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A Arzignano Valchiampo vs Renate AC |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A AC Trento vs Novara Calcio |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Italy C1A Sangiuliano City vs Pro Patria |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Italy Serie D Group A Fezzanese vs Sestri Levante |
0-0 |
0-3 |
Sat 22, Apr-19:30 - Ivory Coast Division 1 Stade Abidjan vs Racing d\'Abidjan |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-21:45 - Ivory Coast Division 1 CO Korhogo vs ES Bafing |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Shizuoka SSU Bonita Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Ehime FC Women\'s vs Speranza Osaka Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1 Bunnies Gunma White Star Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2 Tsukuba FC Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-07:00 - Japan Women\'s Football League Division 2 Veertien Mie Women\'s vs Viamaterras Miyazaki Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1 Sanfrecce Hiroshima vs FC Tokyo |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Yokohama F Marinos |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-09:00 - Japanese League Division 2 Omiya Ardija vs Shimizu S-Pulse |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-09:00 - Japanese League Division 2 Ventforet Kofu vs FC Machida Zelvia |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-09:00 - Japanese League Division 2 Fagiano Okayama vs Renofa Yamaguchi |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Japanese League Division 2 V-Varen Nagasaki vs Blaublitz Akita |
4-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-10:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs Montedio Yamagata |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-08:00 - Japanese WE League Albirex Niigata Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-08:00 - Japanese WE League Vegalta Sendai Women\'s vs Urawa Reds Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Japanese WE League Nojima Stella Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Kazakhstan Division 1 FC Akzhayik vs FK Khan Tengri |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1 FO Jas Qyran vs FK Yelimay Semey |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Kazakhstan Super League Maktaaral Jetisay vs FC Zhetysu Taldykorgan |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Kazakhstan Super League Kyzylzhar Petropavlovsk vs FK Kaspiy Aktau |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Kenya Premier League Mathare United FC vs Posta Rangers |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Kenya Premier League Bandari FC vs Talanta FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Kenya Premier League Nzoia Sugar vs Tusker FC Nairobi |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Kenya Premier League Wazito FC vs Ulinzi Stars Nakuru |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Kenya Premier League Kenya Police FC vs Gor Mahia |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-16:15 - Kenya Premier League Sofapaka Nairobi FC vs Bidco United |
0-0 |
0-3 |
Sat 22, Apr-14:00 - Kenya Premier League Kariobangi Sharks vs Nairobi City Stars |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Korea K3 League Yangju Citizen FC vs Pocheon Citizen FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-09:00 - Korea K3 League Yangpyeong vs Siheung Citizen |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-10:00 - Korea K3 League Gyeongju KHNP vs Daejeon Korail |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-10:00 - Korea K3 League Gimhae City FC vs Busan Transpor Tation |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-10:00 - Korea K3 League FC Mokpo vs Hwaseong FC |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-08:00 - Korea K4 League Seoul Nowon United vs Chungju Citizen |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Korea K4 League Gangwon B vs Pyeongtaek Citizen |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Korea K4 League Goyang Happiness FC vs Jeonbuk Hyundai Motors II |
0-2 |
3-3 |
Sat 22, Apr-10:00 - Korea K4 League Yeoju Citizen vs Jinju Citizen FC |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-11:00 - Korea K4 League Busan I\'Park B vs Dangjin Citizen |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-09:00 - Korea League 1 FC Seoul vs Suwon Samsung Bluewings |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-11:30 - Korea League 1 Ulsan Hyundai FC vs Pohang Steelers |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-11:30 - Korea League 1 Daegu FC vs Daejeon Hana Citizen |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Korea League 1 Incheon United FC vs Suwon FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-08:30 - Korea League 2 FC Anyang vs Gimpo FC |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-11:00 - Korea League 2 Seongnam FC vs Busan I\'Park |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-13:30 - Korea League 2 Seoul E-Land FC vs Gimcheon Sangmu FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Kosovo Super League KF Drita Gjilan vs KF Prishtina |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Kosovo Super League KF Ferizaj vs Malisheva |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Latvia - 2. Division Skanstes SK vs Saldus SS/Leevon |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Latvia - 2. Division Riga FC II vs FK Ventspils |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Latvia - 2. Division Grobina vs Rezekne / BJSS |
3-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Latvia - 2. Division Rigas Futbola skola II vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri |
4-0 |
7-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Lithuania - 1. Division Siauliai vs FK Riteriai |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Lithuania - 2. Division FK Jonava vs FK Panevezys B |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Lithuania - 2. Division TransINVEST Vilnius vs Garliava |
1-1 |
3-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Luxembourg National Division FC Wiltz 71 vs FC Differdange 03 |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Luxembourg National Division Victoria Rosport vs US Mondorf-les-Bains |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Macao Division 1 CD Monte Carlo vs Chao Pak Kei |
1-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-17:15 - Macao Division 1 Sporting Macau vs Toi Seng |
0-3 |
2-5 |
Sat 22, Apr-19:30 - Malta First Division League St. Andrews vs Marsaskala |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Malta First Division League Sliema Wanderers FC vs Tarxien Rainbows F.C. |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Malta First Division League Zejtun Corinthians vs Zurrieq |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Malta First Division League Naxxar Lions vs Melita FC |
0-5 |
0-5 |
Sat 22, Apr-16:00 - Malta Premier League Hamrun Spartans vs Gudja United |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-05:00 - Mexico Primera Division Mazatlan FC vs Monterrey |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-05:05 - Mexico Primera Division Club Necaxa vs Atlas |
0-3 |
1-3 |
Sat 22, Apr-07:15 - Mexico Primera Division Club Tijuana vs Club Leon |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-03:00 - Mexico Primera Divison 2 Inter Playa del Carmen vs Tampico Madero |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-03:00 - Mexico Primera Divison A Tlaxcala vs Correcaminos UAT |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division Cruz Azul Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Mexico Youth U20 Pachuca U20 vs San Luis U20 |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-02:45 - Mexico Youth U20 Club Tijuana(U20) vs Leon U20 |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Cruz Azul(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Mexico Youth U20 Club America U20 vs Pumas UNAM U20 |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Real Succes vs Sheriff Tiraspol B |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Speranta Drochia vs Olimp Comrat |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Sporting Trestieni vs FC Sucleia |
1-0 |
7-0 |
Sat 22, Apr-13:00 - Moldova Division 2 Vasieni vs FCM Ungheni |
2-1 |
5-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Moldova Divizia Nationala FC Sfintul Gheorghe vs Zimbru Chisinau |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Moldova Divizia Nationala Sheriff Tiraspol vs FC Balti |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Moldova Divizia Nationala FC Milsami vs Petrocub HIncesti |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:30 - Mongolia Premier League Deren vs Khoromkhon Club |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Montenegro Division 2 FK Berane vs FK Zeta |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Montenegro Division 2 Otrant vs FK Kom |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Montenegro Division 2 OFK Igalo vs FK Grbalj Radanovici |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Montenegro Division 2 OFK Mladost DG vs FK Podgorica |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Namibia Premier League Julinho Sporting vs Eleven Arrows |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-17:00 - Namibia Premier League Life Fighters vs Blue Waters FC |
4-0 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Namibia Premier League Young Africans Sports Club vs Citizens FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Namibia Premier League African Stars FC vs United Africa Tigers |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-21:30 - National League Wrexham vs Boreham Wood F.C. |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Scunthorpe United vs Southend United |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Yeovil Town vs Oldham Athletic AFC |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Dagenham and Redbridge vs Halifax Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League York City vs Aldershot Town |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Woking vs Gateshead |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Altrincham vs Torquay United |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Bromley vs Chesterfield |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Maidenhead United vs Barnet F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Eastleigh vs Solihull Moors |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Wealdstone FC vs Dorking Wanderers |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League Maidstone United vs Notts County |
0-2 |
2-5 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Darlington vs King\'s Lynn |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North AFC Telford United vs Scarborough Athletic |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Hereford vs Bradford Park Avenue |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Alfreton Town vs Blyth Spartans |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Southport FC vs Kidderminster |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Kettering Town vs Chester FC |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Farsley Celtic vs Gloucester City |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Banbury United vs Spennymoor Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Buxton FC vs Brackley Town |
3-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Curzon Ashton FC vs Boston United |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North Chorley vs Peterborough Sports |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - National League North AFC Fylde vs Leamington |
3-0 |
5-1 |
Sat 22, Apr-07:00 - New Zealand Northern Leagues Auckland City vs Melville United |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-07:00 - New Zealand Northern Leagues Western Springs vs Hamilton Wanderers AFC |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Nigeria Premier League Bendel Insurance vs El Kanemi Warriors |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - North Macedonia Prva liga Bregalnica Stip vs FK Shkendija |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Loughgall FC vs Warrenpoint Town |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Institute FC vs Newington Youth |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Annagh United vs Dundela FC |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland IFA Championship Knockbreda vs Dergview FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballinamallard United vs Harland & Wolff Welders |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballyclare Comrades vs Ards FC |
3-0 |
5-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League Glentoran FC vs Coleraine F.C. |
3-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League Dungannon Swifts vs Portadown FC |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League Cliftonville vs Crusaders FC |
0-1 |
3-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League Newry City vs Ballymena United F.C. |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Northern Ireland Premier League Carrick Rangers vs Glenavon FC |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 2 Division A Kjelsas IL vs Orn-Horten |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 2 Division A Notodden FK vs Flekkeroy IL |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 2 Division A Fram Larvik vs FK Arendal |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 2 Division B Gjovik Lyn vs Kvik Halden |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 2 Division B Ullensaker/Kisa IL vs Alta |
2-1 |
5-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 2 Division B Ullern vs Levanger FK |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Norway 2 Division B Baerum SK vs Sotra SK |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon A Sandvikens vs Os Turn Fotball |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon A Lysekloster vs Gneist |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon A Frigg FK vs Skedsmo FK |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon A Fana vs Lokomotiv Oslo |
4-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon A Gjellerasen IF vs Skjetten |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon B Elverum vs Forde IL |
3-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon B Floro vs Spjelkavik |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon B Sogndal Fotball B vs Honefoss |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon C Eiger vs Loddefjord |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon C FK Vidar vs Bremnes |
3-0 |
5-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon C Brodd vs Bjarg |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon C Froya vs Stord IL |
2-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D Mandalskameratene vs Halsen |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon D Sprint-Jeloy vs Randesund IL |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon D Start Kristiansand B vs Pors Grenland |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon D Donn vs Vindbjart |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E Kolstad vs Byasen Toppfotball |
0-3 |
0-6 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E Strindheim IL vs Steinkjer FK |
3-0 |
6-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway 3. Divisjon E Tronder-Lyn vs Nardo FK |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Norway 3. Divisjon E Orkla vs Mosjoen |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon F Tromso B vs Nordstrand |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Norway 3. Divisjon F Skanland vs Hammerfest |
1-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Norway 3. Divisjon F Asker Fotball vs IF Floya |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:30 - Norway 3. Divisjon F Oppsal vs Skjervoy |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Norway 3. Divisjon F Mjolner vs KFUM Oslo B |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen IL Hodd vs Asane Fotball |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen Jerv vs Skeid Oslo |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen Sandnes Ulf vs Raufoss |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Norway Adeccoligaen Kristiansund BK vs Kongsvinger |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Norwegian Tippeligaen Brann vs Valerenga |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-22:30 - Paraguayan Cup Atletico Amambay vs Santa Cecilia |
1-0 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2 Club Rubio Nu vs 2 de Mayo |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Paraguayan Division 2 24 de Setiembre vs 12 de Octubre |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Peru Primera Division Academia Deportiva Cantolao vs Carlos A. Mannucci |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-00:30 - Peru Primera Division UTC Cajamarca vs Atletico Grau |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Peru Segunda Division Molinos El Pirata vs AD Comerciantes FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:45 - Poland Centralna Liga Juniorow Escola Varsovia Warszawa Youth vs Gornik Zabrze Youth |
1-4 |
|
Sat 22, Apr-13:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Wisla Krakow Youth vs Lech Poznan Youth |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs Cracovia Krakow Youth |
0-0 |
2-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Jagiellonia Bialystok Youth vs Lechia Gdansk Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga Unia Swarzedz vs Olimpia Grudziadz |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga LKS Goczalkowice Zdroj vs Rekord Bielsko |
2-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-15:00 - Poland - 4. Liga Polonia Lidzbark vs Mamry Gizycko |
2-0 |
5-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Poland - 4. Liga Unia Skierniewice vs Pelikan Lowicz |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Poland - 4. Liga Pogon Nowe Skalmierzyce vs Gedania Gdansk |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Odra Wodzislaw vs Rakow Czestochowa B |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga KSZO Ostrowiec vs Wisla Sandomierz |
1-0 |
4-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs Gwarek Tarnowskie Gory |
3-2 |
5-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Sokol Kleczew vs Unia Solec Kujawski |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Pogon Szczecin II vs Unia Janikowo |
3-0 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Czarni Polaniec vs Orleta Radzyn Podlaski |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Warta Gorzow Wielkopolski vs MKS Kluczbork |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga LKS Lagow vs Podlasie Biala Podlaska |
0-3 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Pilica Białobrzegi vs Bron Radom |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - 4. Liga Carina Gubin vs Chrobry Glogow B |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Poland - 4. Liga LKS II Lodz vs Lechia Tomaszow Mazowiecki |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Warta Sieradz vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Jarota Jarocin vs Stolem Gniewino |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Lechia Zielona Gora vs Stilon Gorzow Wielkopolski |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Avia Swidnik vs Stal Stalowa Wola |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga KS Legionovia Legionowo vs Pogon Grodzisk Mazowiecki |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Olimpia Zambrow vs Ursus Warszawa |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Chelmianka Chelm vs Unia Tarnow |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - 4. Liga Wisloka Debica vs Cracovia Krakow II |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga Legia Warszawa B vs Mławianka Mława |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga Gornik Zabrze II vs Polonia Nysa |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga Jagiellonia Bialystok B vs Błonianka Błonie |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga KS Wieczysta Krakow vs KS Wiazownica |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland - 4. Liga Vineta Wolin vs Swit Skolwin |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Poland - 4. Liga Polonia Bytom vs BTP Stal Brzeg |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Poland - 4. Liga Zawisza Bydgoszcz vs Blekitni Stargard Szczecinski |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Poland - Ekstraklasa Miedz Legnica vs Rakow Czestochowa |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - Poland - Ekstraklasa Pogon Szczecin vs Stal Mielec |
2-0 |
4-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Poland - Ekstraklasa Lechia Gdansk vs Cracovia Krakow |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:30 - Poland - I liga Ruch Chorzow vs Wisla Krakow |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-22:00 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs CWKS Resovia Rzeszow |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Poland - I liga Skra Czestochowa vs Odra Opole |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:15 - Poland - II liga Kotwica Kolobrzeg vs Polonia Warszawa |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Poland - II liga Slask Wroclaw B vs Stomil Olsztyn |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Apr-21:23 - Poland - II liga Wisla Pulawy vs Motor Lublin |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - II liga Hutnik Krakow vs Gornik Polkowice |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Poland - II liga Siarka Tarnobrzeg vs Olimpia Elblag |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Poland - II liga Radunia Stezyca vs Garbarnia Krakow |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Poland Woman\'s League APLG Gdansk Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland Woman\'s League Czarni Sosnowiec Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland Woman\'s League LUKS Sportowa Czworka Radom Women\'s vs GKS Katowice Women\'s |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-14:00 - Poland Woman\'s League Pogon Tczew Women\'s vs AZS UJ Krakow Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Leixoes U19 vs FC Penafiel(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Merelinense U19 vs Amarante(U19) |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Sp Espinho(U19) vs Padroense(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Beira Mar(U19) vs Uniao Leiria U19 |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Chaves(U19) vs Feirense(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Sousense(U19) vs Lamego U19 |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Marinhense U19 vs UD Oliveirense(U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Lusitania de Lourosa (U19) vs Varzim U19 |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Marinhas(U19) vs Vila Real(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Fatima(U19) vs Loures(U19) |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao AD Nogueirense U19 vs Valadares Gaia(U19) |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao Fabril Barreiro(U19) vs Barreirense U19 |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Portugal Liga de Honora SCU Torreense vs Leixoes |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Portugal Liga de Honora Farense vs FC Penafiel |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Portugal Liga de Honora Academico Viseu vs UD Oliveirense |
0-3 |
1-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Nacional(U19) vs Belenenses(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Maritimo U19 vs Casa Pia AC U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Academica Coimbra(U19) vs SC Uniao Torreense(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 FC Porto(U19) vs Vizela(U19) |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Gil Vicente U19 vs Tondela(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Vitoria SC Guimaraes U19 vs Anadia(U19) |
1-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Gondomar(U19) vs Boavista(U19) |
1-2 |
3-4 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Alverca(U19) vs GD Estoril-Praia(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19 Vilafranquense(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:30 - Portugal Primera Liga FC Famalicao vs Maritimo |
0-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-23:30 - Portugal Primera Liga Pacos Ferreira vs FC Porto |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-21:00 - Portugal Primera Liga Boavista FC vs Rio Ave |
3-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-21:30 - Primeira Liga 3 PlayOff Alverca vs Uniao Leiria |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:30 - Primeira Liga 3 PlayOff S.C. Braga B vs Felgueiras |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Primeira Liga 3 PlayOff Fontinhas vs Academica Coimbra |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Primeira Liga 3 PlayOff Varzim vs Sao Joao Ver |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Primeira Liga 3 PlayOff AD Fafe vs CDC Montalegre |
2-0 |
4-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Primeira Liga 3 PlayOff Real SC vs Oliveira do Hospital |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Primeira Liga 3 PlayOff Caldas SC vs Lusitano GC Moncarapachense |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Turan Tovuz vs Sabah FK Baku |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabail vs Neftchi Baku |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:30 - Romania - Divizia A Farul Constanta vs CFR Cluj |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Romania - Divizia A FC Botosani vs FC U Craiova 1948 |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Romania - Divizia A Hermannstadt vs FC Arges |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Concordia Chiajna vs Progresul Spartac |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Unirea Slobozia vs Minaur Baia Mare |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs FC Brasov |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 CSM Slatina vs SSU Politehnica Timisoara |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 CSC Dumbravita vs Viitorul Pandurii Targu Jiu |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Romania - Liga 2 CSC 1599 Selimbar vs FC Metaloglobus Bucuresti |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-13:30 - Romania - Liga 2 Gloria Buzau vs CSA Steaua Bucureti |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Romania - Liga 3 Progresul Pecica vs Avantul Periam |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 CSM Flacara Moreni vs Gloria Popesti-Leordeni |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 CS Gloria Lunca Teuz Cermei vs Ineu |
0-0 |
2-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Olimpic Cetate Rasnov vs Blejoi Vispesti |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Ocna Mures vs CS Sanatatea Cluj |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Municipal Brasov vs CSO Plopeni |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 CSO Petrolul Potcoava vs ACS Cozia Calimanesti |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Sportul Simleu vs Victoria Carei |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Recolta Gheorghe Doja vs Dunarea Calarasi |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Viitorul Simian vs Cetate Deva |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Minerul Ocna De vs Sighetu Marmatie |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Romania Women\'s Superliga Csikszereda Miercurea Women\'s vs Banat Girls Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 1 Spartak Nalchik vs Forte Taganrog |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 1 Alania B vs Dynamo Stavropol |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 1 FK Biolog vs FK Chayka Pesch |
0-2 |
|
Sat 22, Apr-16:30 - Russia Div 2 Group 1 Legion Dynamo vs Mashuk-KMV |
0-1 |
5-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Druzhba Maykop vs Chernomorets Novorossiysk |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 1 Kuban Holding vs SKA Rostov |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 2 Spartak Kostroma vs Zorkyi Krasnogorsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 2 FK Murom vs Baltika-BFU Kaliningrad |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 2 Chertanovo Moscow vs FK Leningradets |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Tekstilshchik Ivanovo vs Luki Energiya |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Torpedo Vladimir vs FK Yenisey-2 Krasnoyarsk |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3 Saturn vs Metallurg Lipetsk |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3 Sokol Saratov vs Rodina Moskva II |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3 Zenit Penza vs Arsenal Tula II |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Kaluga vs FK Zvezda Ryazan |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Znamya Noginsk vs Strogino Moscow |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Kvant Obninsk vs SKA-Khabarovsk-2 |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Russia Div 2 Group 3 Avangard Kursk vs Dinamo Vladivostok |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3 Salyut-Energia Belgorod vs Dinamo Bryansk |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3 FC Kolomna vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Kosmos Dolgoprudny vs FK Sakhalinets |
1-1 |
5-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 4 FC Novosibirsk vs Zenit Izhevsk |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-10:00 - Russia First Division SKA Khabarovsk vs Volga Ulyanovsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Russia First Division Volgar Astrakhan vs Veles Moscow |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:00 - Russia First Division Baltika vs FC Ufa |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Russia First Division Rodina Moscow vs KamAZ |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Russia First Division Dinamo Makhachkala vs Yenisey Krasnoyarsk |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia First Division Shinnik Yaroslavl vs Alania Vladikavkaz |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia First Division Akron Togliatti vs Neftekhimik Nizhnekamsk |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Premier League FK Khimki vs FC Torpedo Moscow |
1-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Russia Premier League Zenit St.Petersburg vs Dynamo Moscow |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Russia Premier League Fakel Voronezh vs Gazovik Orenburg |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Women\'s Premier League FK Ryazan VDV Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Russia Women\'s Premier League Rubin Kazan Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s |
0-3 |
0-8 |
Sat 22, Apr-12:30 - Russia Women\'s Premier League Lokomotiv Moscow Women\'s vs Krylya Sovetov Samara Women\'s |
3-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Russia Women\'s Premier League FK Rostov Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Russia Women\'s Premier League Chertanovo Moscow Women\'s vs FK Krasnodar Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs Fiorentino |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - San Marino Girone A San Giovanni vs SP Libertas |
1-3 |
1-3 |
Sat 22, Apr-22:45 - Scotland Women\'s Premier League Hibernian Women\'s vs Hearts Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Championship Inverness C.T. vs Dundee |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Championship Greenock Morton vs Raith Rovers |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Championship Hamilton Academical FC vs Partick Thistle |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Championship Arbroath vs Cove Rangers |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Keith vs Banks O\'Dee |
0-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Brora Rangers vs Rothes |
3-0 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Deveronvale vs Nairn County |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Wick Academy FC vs Lossiemouth FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Fraserburgh vs Strathspey Thistle |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Buckie Thistle FC vs Brechin City |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Formartine United vs Inverurie Loco Works |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Highland Football League Turriff United vs Clachnacuddin |
2-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League One Peterhead vs Clyde F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League One Airdrieonians vs Dunfermline |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League One Queen of the South FC vs Montrose |
2-3 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League One Alloa Athletic vs Falkirk |
0-2 |
1-4 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League One Edinburgh City vs Kelty Hearts |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League Two Forfar Athletic vs Bonnyrigg Rose |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League Two Dumbarton vs East Fife |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League Two Stirling Albion vs Annan Athletic |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League Two Albion Rovers FC vs Stenhousemuir |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish League Two Stranraer F.C. vs Elgin City |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Gala Fairydean vs Broomhill FC |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Cumbernauld Colts vs Dalbeattie Star |
2-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Caledonian Braves vs Stirling University FC |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Tranent Juniors vs Civil Service Strollers FC |
0-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Cowdenbeath F.C. vs East Kilbride |
1-3 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League East Stirlingshire vs Glasgow Rangers Reserve |
2-3 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Berwick Rangers vs Spartans |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Edinburgh University FC vs Gretna 2008 |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Lowland Football League Hearts Reserve vs Bo\'ness United |
2-0 |
|
Sat 22, Apr-15:30 - Scottish Premier League Heart of Midlothian FC vs Ross County |
4-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Premier League Celtic vs Motherwell FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Premier League Dundee United vs Livingston F.C. |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Premier League St. Johnstone vs Hibernian FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Scottish Premier League St. Mirren vs Kilmarnock |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:30 - Scottish Women\'s Cup Glasgow Rangers Women\'s vs Motherwell Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs Backa Topola |
1-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Serbia - 1. Liga FK Napredak Krusevac vs Spartak Subotica |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Serbia - 1. Liga Vojvodina vs Novi Pazar |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Serbia Prva Liga Graficar Beograd vs FK Radnicki Sremska Mitrovica |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga FK Sloboda Uzice vs FK Loznica |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga FK Indjija vs Radnicki Beograd |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Rad Beograd |
1-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga Macva Sabac vs Zlatibor Cajetina |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga IMT Novi Beograd vs Zeleznicar Pancevo |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga FK Zeleziarne Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga Liptovsky Mikulas vs MFK Zemplin Michalovce |
1-3 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Slovakia 1. Liga MFK Skalica vs Zlate Moravce |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga MFK Dubnica vs FK Kosice |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga MSK Puchov vs KFC Komarno |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 2. Liga Slavoj Trebisov vs Humenne |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East Spisska Nova Ves vs Slavia TU Kosice |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East MFK Vranov nad Topou vs Rimavska Sobota |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East Partizan Bardejov vs FTC Filakovo |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga East Namestovo vs Slovan Giraltovce |
0-0 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West Slovan Duslo Sala vs SKF Sered |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West MSK Fomat Martin vs Hamsik Academy |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia 3. liga West Malzenice vs Podkonice |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Slovakia Women I. liga MFK Ruzomberok Women\'s vs Dukla Banska Bystrica Women\'s |
2-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Slovakia Women I. liga Spartak Trnava Women\'s vs Spartak Myjava Women\'s |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Slovakia Women I. liga Topolcany Women\'s vs Trencin Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Slovakia Women I. liga SKF Zilina Women\'s vs FK Nove Zamky Women\'s |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Slovenia 1. Liga Tabor Sezana vs NS Mura |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Slovenia 1. Liga NK Radomlje vs FC Koper |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-22:15 - Slovenia 1. Liga NK Maribor vs Domzale |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga ND Primorje vs NK Krsko |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga NK Bistrica vs NK Nafta |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga ND Beltinci vs NK Brinje Grosuplje |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga NK Bilje vs Ilirija Ljubljana |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - South Africa First League Cape Town All Stars vs Baroka FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - South Africa First League Hungry Lions vs Black Leopards |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - South Africa First League Casric Stars vs Pretoria University |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - South Africa Premier League Stellenbosch FC vs Moroka Swallows |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - South Africa Premier League Orlando Pirates vs Cape Town City |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - South Africa Premier League TS Galaxy vs Royal AM |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-09:30 - South Australian Premier League Adelaide Blue Eagles vs West Torrens Birkalla |
2-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-09:30 - South Australian Premier League Port Adelaide Pirates vs Para Hills Knights |
0-3 |
0-3 |
Sat 22, Apr-09:30 - South Australian Premier League Playford City Patriots vs Adelaide Cobras FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-10:00 - South Australian Premier League Adelaide Vipers vs Fulham United FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - South Australian Premier League Eastern United vs Cumberland United FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-09:30 - South Australian Super League West Adelaide SC vs Croydon Kings |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-11:30 - South Australian Super League Adelaide Comets FC vs Sturt Lions |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-12:30 - South Australian Super League Adelaide Olympic vs Modbury Jets |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-13:45 - South Australian Super League Adelaide United FC Youth vs White City Beograd |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-09:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide Comets FC Reserve vs Sturt Lions Reserve |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-09:30 - South Australian Super League Reserves Adelaide Raiders SC Reserve vs Adelaide Victory Reserve |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-09:45 - South Australian Super League Reserves Eastern United Reserve vs Cumberland United Reserve |
1-3 |
2-5 |
Sat 22, Apr-10:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide Olympic Reserve vs Modbury Jets Reserve |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide Blue Eagles Reserve vs West Torrens Birkalla Reserve |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves Campbelltown City SC Reserve vs South Adelaide Panthers Reserve |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves West Adelaide SC Reserve vs Croydon Kings Reserve |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide City FC Reserve vs North Eastern Metrostars Reserve |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves Playford City Patriots Reserve vs Adelaide Cobras FC Reserve |
2-1 |
4-2 |
Sat 22, Apr-07:15 - South Australian Super League Reserves Port Adelaide Pirates Reserve vs Para Hills Knights Reserve |
2-3 |
3-6 |
Sat 22, Apr-07:45 - South Australian Super League Reserves Adelaide Vipers Reserve vs Fulham United Reserve |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-09:15 - South Australian Women\'s Premier League Adelaide Comets Women\'s vs Salisbury Inter Women\'s |
1-2 |
2-4 |
Sat 22, Apr-11:45 - South Australian Women\'s Premier League West Adelaide SC Women\'s vs Flinders United Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-21:30 - Spanish Ladies League Division 1 Mislata CF Women\'s vs Discobolo La Torre Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Apr-19:30 - Spanish Ladies League Division 1 Fundacion Tenerife Women\'s B vs CD Tarsa Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Ladies League Division 1 Real Aviles Women\'s vs UMIA CF Women\'s |
4-1 |
6-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Ladies League Division 1 Ciudad Alcala Women\'s vs Murcia Feminas Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Spanish Ladies League Division 1 Zaragoza CFF B Women\'s vs Son Sardina Women\'s |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Ladies League Division 1 Mulier FCN Women\'s vs Eibar B Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 FC Barcelona B Women\'s vs Cordoba Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-20:15 - Spanish Ladies Premier League Deportivo Alaves Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-13:30 - Spanish Ladies Premier League Real Sociedad Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League Granadilla Tenerife Women\'s vs Real Betis Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:15 - Spanish Primera Division Almeria vs Athletic Bilbao |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Spanish Primera Division Osasuna vs Real Betis |
3-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-23:00 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Celta Vigo |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Rayo Vallecano |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Primera Division Valladolid vs Girona |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Unionistas de Salamanca vs Real Madrid Castilla |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Celta Vigo B vs Talavera de la Reina |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Alcorcon vs CD Linares Deportivo |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Real Union de Irun vs Athletic Bilbao B |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B CF Intercity vs Numancia |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-21:30 - Spanish Primera RFEF Grupo B CD Castellon vs Barcelona B |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-13:30 - Spanish Primera U19 Villarreal(U19) vs CF Inter San Jose(U19) |
4-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Spanish Primera U19 Sporting de Gijon(U19) vs CD Covadonga(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Andorra CF |
0-2 |
1-4 |
Sat 22, Apr-18:15 - Spanish Segunda Division FC Cartagena vs Sporting de Gijon |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division Villarreal B vs Albacete |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-23:00 - Spanish Segunda Division UD Ibiza vs Real Oviedo |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division Las Palmas vs Levante |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Bergantinos CF vs CD Guijuelo |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Racing Santander B |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Aviles vs Ourense CF |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 SD Laredo vs Marino Luanco |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sociedad Deportiva Beasain vs SD Gernika |
0-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sestao River vs Real Sociedad C |
3-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Atletico Saguntino vs UD Alzira |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Valencia CF Mestalla vs CD Ebro |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CE Manresa vs AE Prat |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Xerez Deportivo vs Sevilla Atletico |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Leganes B vs AD Union Adarve |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Llanes vs Valdesoto |
3-0 |
5-1 |
Sat 22, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs Rapido de Bouzas |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Ciudad de Murcia vs Deportiva Minera |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Atletico Pueblonuevo vs CF Trujillo |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Montehermoso vs Arroyo Club Polideportivo |
1-1 |
2-4 |
Sat 22, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs AD Llerenense |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Azkoyen vs CD Ardoi |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Valle de Egues vs CD Subiza |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Alesves vs Lagunak |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs CD Beti Onak |
2-2 |
|
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cortes vs UDC Txantrea |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pamplona vs CD Huarte |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UCD Burlades vs CD Oberena |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Cantolagua vs Avance Ezcabarte |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Comillas vs Pena Balsamaiso CF |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Yague CF vs Racing Rioja B |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD La Almunia vs CD Carinena |
7-2 |
|
Sat 22, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Manchego Ciudad vs CD Marchamalo |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs AD Siete Villas |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs SD Gama |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Cayon vs SD Textil Escudo |
4-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Castro vs CD Tropezon |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs CD Naval |
2-0 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Revilla vs SD Torina |
1-4 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Solares Medio Cudeyo vs UD Samano |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UC Cartes vs U.M. Escobedo |
1-1 |
5-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Barakaldo CF vs SD Deusto |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Lagun Onak vs Aurrera de Vitoria |
1-0 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Basconia vs Cultural de Durango |
5-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Vitoria vs CD Padura |
1-1 |
|
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Pasaia KE vs Leioa |
0-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Aurrera de Ondarroa vs Portugalete |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi San Ignacio vs Anaitasuna |
0-0 |
0-4 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Urduliz FT vs CD Touring |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs CF Salmantino UDS |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Cultural Leonesa B vs Atletico Bembibre |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon UD Santa Marta vs Atletico Tordesillas |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs CD Becerril |
3-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Unami CP vs Atletico Astorga |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Palencia vs Numancia B |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Swden Women Division 2 IK Rosso Uddevalla Women\'s vs Trelleborgs FF Women\'s |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Swden Women Division 2 IFO Bromolla IF Women\'s vs Alingsas Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Swden Women Division 2 AIK Solna Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Swden Women Division 2 Jitex BK Women\'s vs Gamla Upsala SK Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra Motala AIF FK vs IFK Stocksund |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Norra Sollentuna FK vs Vasalunds IF |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra Bodens BK vs Umea FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs FC Stockholm Internazionale |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra IF Karlstad vs Taby |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Norra Orebro Syrianska IF vs Dalkurd FF |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 1 Sodra Vanersborgs IF vs Tvaakers IF |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Falkenbergs FF vs Ahlafors IF |
3-0 |
6-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Oskarshamns AIK vs Lunds BK |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra BK Olympic Malmo vs Atvidabergs FF |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Eskilsminne IF vs IK Oddevold |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 1 Sodra Torns IF vs Norrby IF |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Yxhults IK vs Vanersborgs FK |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Lidkopings FK vs IK Zenith |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland FBK Karlstad vs IFK Skovde FK |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland IK Gauthiod vs SK Sifhalla Saffle |
3-0 |
6-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand Viggbyholms vs Skiljebo SK |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Karlbergs BK vs Kungsangens IF |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs Kvarnsvedens IK |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-14:30 - Sweden Div 2 Norra Svealand IFK Uppsala vs Hudiksvalls FF |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Norrland Kiruna Ff vs Sandviks IK |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Norrland Storfors AIK vs Skelleftea FF |
1-1 |
2-4 |
Sat 22, Apr-14:00 - Sweden Div 2 Norrland Ytterhogdal IK vs Bergnasets AIK |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Sweden Div 2 Norrland Gottne IF vs Froso IF |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Trelleborg vs Hassleholms IF |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Malmo FK vs Kristianstads FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland Nosaby IF vs FK Karlskrona |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Ragsveds IF vs Karlslunds IF HFK |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IK Sleipner vs Huddinge IF |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Syrianska FC vs Arameisk-Syrianska IF |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Laholms FK vs Vastra Frolunda IF |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Varbergs GIF FK vs IK Tord |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Hittarps IK vs BK Astrio |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Sweden Superettan GAIS vs Landskrona BoIS |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Sweden Superettan IK Brage vs Helsingborgs IF |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Sweden Superettan AFC Eskilstuna vs Trelleborgs FF |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Swedish Allsvenskan Degerfors IF vs Elfsborg |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Swedish Allsvenskan Hammarby vs Varbergs BoIS FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Swiss Super League Winterthur vs Grasshoppers |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Apr-22:30 - Swiss Super League Young Boys vs Servette |
4-0 |
6-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Chenois vs La Sarraz-Eclepens |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Sion II vs US Terre Sainte |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Coffrane vs FC Echallens |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Apr-18:45 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Grand Saconnex vs La Chaux-de-Fonds |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Naters vs FC Vevey Sports 05 |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Monthey vs Portalban/Gletterens |
2-1 |
|
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Concordia Lausanne vs FC Martigny Sports |
1-1 |
3-3 |
Sat 22, Apr-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Muri vs Wohlen |
0-4 |
0-8 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Solothurn vs FC Schotz |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Koniz vs FC Concordia Basel |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Neuchatel Xamax(U21) vs FC Rotkreuz |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Apr-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 FC Thun U21 vs FC Emmenbrucke |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Linth 04 vs FC Tuggen |
3-1 |
3-5 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 Freienbach vs FC Uzwil |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Wettswil Bonstetten vs ASC Kreuzlingen |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Paradiso vs Gossau |
2-0 |
5-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Lugano U-21 vs Weesen |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League SC Kriens vs Bulle |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Luzern U-21 vs YF Juventus Zurich |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Baden vs FC Biel-Bienne |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League SC Cham vs Bavois |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC St.Gallen U-21 vs FC Breitenrain |
0-3 |
2-5 |
Sat 22, Apr-19:59 - Switzerland Challenge League FC Aarau vs Neuchatel Xamax |
3-1 |
5-2 |
Sat 22, Apr-19:59 - Switzerland Challenge League Stade Lausanne Ouchy vs FC Thun |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland Women Division 1 FC Zurich Frauen Women\'s vs Yverdon Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland Women Division 1 Grasshoppers Women\'s vs Young Boys Women\'s |
5-2 |
8-2 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland Women Division 1 Basel Women\'s vs FC Luzern Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland Women Division 1 Servette Chenois Woman\'s vs FC Aarau Women\'s |
2-1 |
6-1 |
Sat 22, Apr-19:00 - Switzerland Women Division 1 Rapperswil-Jona Women\'s vs St. Gallen Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Taipei Women\'s Football League Kaohsiung Sunny Bank Women\'s vs Hang Yuan Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Taipei Women\'s Football League Taipei Bravo Women\'s vs Inter Taoyuan FC Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-12:00 - Taipei Women\'s Football League Hualien Women\'s vs Taichung Blue Whale Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-15:00 - Taiwan Football Premier League Taiwan Shihu vs Tainan City |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Thai League 1 Ratchaburi Mitr Phol vs PT Prachuap F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-15:30 - Thai League 1 Sukhothai FC vs BG Pathum United |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Thai League 1 Khonkaen United vs Lamphun Warrior |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-16:30 - Thai League 1 Chiangrai United vs Buriram United |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-15:00 - Thai League 2 Ranong United FC vs Uthai Thani Forest |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Apr-15:00 - Thai League 2 Chiangmai United vs Krabi FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:30 - Thai League 2 Ayutthaya United vs Nakhon Si United FC |
2-0 |
5-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Thai League 2 Trat FC vs Phrae United |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-14:30 - Thai League 2 Chainat Hornbill FC vs Rayong FC |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Thai League 3 Uttaradit FC vs Pattaya Dolphins |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-14:00 - Thai League 3 Chanthaburi FC vs Phitsanulok FC |
0-2 |
3-3 |
Sat 22, Apr-14:00 - Thai League 3 Mahasarakham United FC vs Sisaket United |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-19:59 - Turkey 2 Ligi A Eyupspor vs Pendikspor |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Turkey Super Lig Umraniyespor vs Besiktas JK |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-15:30 - UEFA Women\'s Cup Chelsea FC Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Uganda Super League Arua Hill vs Gadaffi |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-19:59 - Uganda Super League Vipers SC vs URA SC |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dynamo Kyiv vs FC Shakhtar Donetsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga Veres Rivne vs FC Mynai |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Vorskla Poltava vs Metalist Kharkiv |
3-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-13:30 - Ukraine Druha Liga Nyva Buzova vs Zvyahel NV |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-18:00 - Ukraine Persha Liga FC Karpaty Lviv vs LNZ Cherkasy |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-13:00 - Ukraine Persha Liga FK Chernihiv vs Dinaz Vyshgorod |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-16:00 - Ukraine Persha Liga Epitsentr Dunayivtsi vs Metalurh Zaporizhya |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Apr-14:00 - Ukraine Persha Liga Nyva Ternopil vs Kremin Kremenchuk |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Apr-14:30 - Ukraine Persha Liga SC Poltava vs Prykarpattia Ivano Frankivsk |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Apr-13:00 - Ukraine U21 Liga Kryvbas(U21) vs Chernomorets Odessa(U21) |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Apr-13:00 - Ukraine U21 Liga Lviv(U21) vs Metalist 1925 Kharkiv(U21) |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-19:30 - Uruguay Primera Division Montevideo City Torque vs Boston River |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-02:00 - Uruguay Primera Division Cerro Largo vs Racing Club Montevideo |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-22:15 - Uruguay Segunda Division Rampla Juniors FC vs Oriental |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-22:15 - Uruguay Segunda Division CA Progreso vs Albion FC (URU) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-22:15 - Uruguay Segunda Division CA Atenas vs Uruguay Montevideo |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-03:00 - USA Major Next Pro New England Revolution B vs New York Red Bulls B |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-04:30 - USA Major Next Pro North Texas vs Real Monarchs |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-23:30 - USA National Women\'s Soccer League OL Reign Women\'s vs Chicago Red Stars Women\'s |
3-1 |
5-2 |
Sat 22, Apr-22:00 - USA USL League One Charlotte Independence vs Central Valley Fuego |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-02:05 - USA USL League One One Knoxville SC vs South Georgia Tormenta |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-03:05 - USA USL League One North Carolina vs Chattanooga Red Wolves |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Uzbekistan Pro League A Kuruvchi Kokand Qoqon vs Lokomotiv Tashkent |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Apr-17:30 - Uzbekistan Pro League A Dinamo Samarqand vs Aral Samali |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B Olimpiya FA vs PFK Shahrixonchi |
1-2 |
|
Sat 22, Apr-15:30 - Uzbekistan Pro League B Sementchi Quvasoy vs Yangiyo\'l FA |
3-1 |
|
Sat 22, Apr-15:30 - Uzbekistan Pro League B FK Chigatoy vs FK Do\'stlik Tashkent |
1-2 |
|
Sat 22, Apr-15:30 - Uzbekistan Pro League B Pakhtakor-79 vs Nurafshon Bukhara |
1-2 |
|
Sat 22, Apr-17:10 - Uzbekistan Professional Football League AGMK vs Pakhtakor Tashkent |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-16:00 - Uzbekistan Professional Football League Sogdiana Jizzakh vs Qizilqum Zarafshon |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-01:00 - Venezuela Primera Division Rayo Zuliano vs Zamora FC Barinas |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-23:00 - Venezuela Segunda Division Deportivo Nueva Esparta vs Bolívar SC(VEN) |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-14:30 - Vietnam Championship U19 Tay Ninh(U19) vs Khanh Hoa(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-12:00 - Vietnam Championship U19 Ha Noi(U19) vs Da Nang (U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South Cwmbran Celtic vs Barry Town United |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South Pontardawe Town vs Ammanford |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South Taffs Well vs Carmarthen Town |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South Abergavenny Town vs Briton Ferry Athletic |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:30 - Wales FAW Championship South Ynyshir Albions vs Afan Lido |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-15:45 - Wales Premier League Aberystwyth Town vs Caernarfon Town |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Apr-15:45 - Wales Premier League The New Saints vs Connah\'s Quay Nomads FC |
1-0 |
4-1 |
Sat 22, Apr-15:45 - Wales Premier League Airbus UK Broughton vs Haverfordwest County |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Apr-15:45 - Wales Premier League Pontypridd vs Flint Town United |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Apr-15:45 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs Bala Town F.C. |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-15:45 - Wales Premier League Penybont FC vs Newtown AFC |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Grei Women\'s vs FK Fyllingsdalen Women\'s |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Apr-16:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen Honefoss Women\'s vs Fortuna Women\'s |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Arna-Bjornar Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s |
1-3 |
1-3 |
Sat 22, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Roa IL Women\'s vs Avaldsnes Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien Stabaek Women\'s vs Asane Fotball Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-18:45 - Women\'s Norwegian Toppserien Rosenborg Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Black Rhinos FC vs Herentals College |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Hwange Colliery vs Cranborne Bullets |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League FC Platinum vs Triangle United FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Yadah vs Highlanders FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League Green Fuel FC vs Ngezi Platinum Stars |
1-2 |
2-3 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.