AD:

Football Results for Sat 6, Aug 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 6, Aug 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Talleres Remdios de Escalada

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs Villa San Carlos

0-0

1-0
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Ituzaingo vs Club Atletico Acassuso

0-1

0-2
Sat 6, Aug-20:10 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs CA Colegiales

1-0

4-0
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Leandro N Alem

0-1

2-1
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Liniers

0-0

1-2
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Deportivo Espanol

0-1

0-2
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Yupanqui vs Deportivo Muniz

0-1

1-1
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CA Lugano vs Defensores de Cambaceres

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Central Ballester vs CDyS Juventud Unida

0-0

1-0
Sat 6, Aug-05:00 - Argentina Torneo Federal A
Central Norte Salta vs Atletico Parana

0-1

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
G.San Martin Formosa vs Gimnasia y Tiro

2-0

4-0
Sat 6, Aug-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Camioneros vs Ciudad Bolivar

0-0

0-1
Sat 6, Aug-02:00 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Club Deportivo Godoy Cruz

0-0

2-0
Sat 6, Aug-04:30 - Argentine Primera Division
CA Banfield vs Patronato Parana

0-0

0-0
Sat 6, Aug-04:30 - Argentine Primera Division
Sarmiento Junin vs Lanus

2-0

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs Atletico Tucuman

1-1

3-1
Sat 6, Aug-22:00 - Argentine Primera Division
Barracas Central vs Racing Club

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Ferro Carril Oeste

1-0

1-0
Sat 6, Aug-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Sacachispas

2-0

2-0
Sat 6, Aug-23:40 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Guillermo Brown

2-1

3-2
Sat 6, Aug-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs Almagro

2-0

3-0
Sat 6, Aug-20:10 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs San Martin Tucuman

0-0

1-0
Sat 6, Aug-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Tristan Suarez

0-0

0-0
Sat 6, Aug-17:30 - Armenia Premier League
FC Noah vs Lernayin Artsakh

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Ararat Yerevan

0-0

2-0
Sat 6, Aug-17:00 - Asean Football Federation U16 Youth Championship
Indonesia(U16) vs Viet Nam(U16)

0-1

2-1
Sat 6, Aug-14:00 - Asean Football Federation U16 Youth Championship
Singapore(U16) vs Philippines U16

1-2

1-2
Sat 6, Aug-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Mount Gravatt vs Centenary Stormers

1-1

1-1
Sat 6, Aug-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Bayside United FC vs The Gap BPL

0-0

1-0
Sat 6, Aug-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Acacia Ridge vs Pine Hills

1-2

3-2
Sat 6, Aug-13:15 - Australia Brisbane Capital League 1
University of Queensland vs The Lakes

1-1

2-4
Sat 6, Aug-08:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Belconnen United

1-1

3-2
Sat 6, Aug-11:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Croatia vs Cooma Tigers

4-0

7-0
Sat 6, Aug-10:30 - Australia Capital Territory U23
West Canberra Wanderers(U23) vs Belconnen United(U23)

2-1

2-1
Sat 6, Aug-10:00 - Australia FFV State Knockout Cup
Oakleigh Cannons vs Bentleigh Greens

0-0

1-2
Sat 6, Aug-08:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Newcastle Olympic

2-0

2-1
Sat 6, Aug-09:00 - Australia New South Wales Northern Super League
Thornton Redbacks vs New Lambton Eagles

1-0

1-3
Sat 6, Aug-11:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs APIA Leichhardt Tigers

0-1

0-1
Sat 6, Aug-11:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Northern Tigers

2-0

4-1
Sat 6, Aug-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Western Sydney Wanderers AM

1-1

1-2
Sat 6, Aug-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Southern Districts Raiders

3-0

4-0
Sat 6, Aug-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George City vs Hills Brumbies

0-0

2-0
Sat 6, Aug-13:30 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

1-0

1-0
Sat 6, Aug-12:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Logan Lightning vs Capalaba

1-2

3-2
Sat 6, Aug-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane City

1-1

1-4
Sat 6, Aug-10:00 - Australia Queensland State League U23
Logan Lightning(U23) vs Capalaba(U23)

2-0

3-0
Sat 6, Aug-10:00 - Australia Queensland State League U23
Mount Gravatt U23 vs Centenary Stormers(U23)

1-0

1-0
Sat 6, Aug-10:00 - Australia Queensland State League U23
Acacia Ridge(U23) vs Pine Hills(U23)

0-0

0-0
Sat 6, Aug-11:00 - Australia Queensland State League U23
Eastern Suburbs(U23) vs Brisbane City SC(U23)

3-0

4-3
Sat 6, Aug-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Rochedale Rovers vs Western Pride

2-1

2-1
Sat 6, Aug-13:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Magpies Crusaders vs Redlands United FC

0-1

0-4
Sat 6, Aug-11:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Magic United vs North Star

1-1

1-2
Sat 6, Aug-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Albany Creek vs Surfers Paradise

0-2

1-2
Sat 6, Aug-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Brisbane Wolves vs Coomera Colts

2-1

4-1
Sat 6, Aug-12:15 - Australia Queensland State Leagues 2
Taringa Rovers vs Samford Rangers


1-3
Sat 6, Aug-11:00 - Australia Queensland State Women's Premier League
Peninsula Power Women's vs SWQ Thunder Women's

1-1

3-1
Sat 6, Aug-11:30 - Australia Queensland State Women's Premier League
Brisbane City Women's vs Virginia United Women's

0-1

0-2
Sat 6, Aug-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Brisbane Olympic Women's vs Capalaba Women's

0-0

0-0
Sat 6, Aug-12:15 - Australia Queensland State Women's Premier League
Mitchelton Women's vs Western Pride Women's

1-0

3-2
Sat 6, Aug-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Launceston City

7-0

10-1
Sat 6, Aug-16:30 - Austria Erste Division
Grazer AK vs FC Liefering

1-0

1-0
Sat 6, Aug-16:30 - Austria Erste Division
SK Vorwarts Steyr vs FC Dornbirn

0-1

2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs Sturm Graz

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs LASK Linz

0-4

1-5
Sat 6, Aug-21:30 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs Red Bull Salzburg

0-0

0-2
Sat 6, Aug-19:30 - Austrian Regionalliga East
Wiener Viktoria vs ASK-BSC Bruck/Leitha

3-0

5-1
Sat 6, Aug-19:30 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs SV Leobendorf

1-2

2-2
Sat 6, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs SC Gleisdorf

0-1

1-1
Sat 6, Aug-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV RB Weindorf St.Anna vs Deutschlandsberger SC

1-5

3-6
Sat 6, Aug-19:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SC Golling vs SV Seekirchen

0-3

1-5
Sat 6, Aug-19:30 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
SV Austria Salzburg vs SV Wals-Grunau

0-0

2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SPG Silz Motz vs SV Hall

2-2

6-3
Sat 6, Aug-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Rotenberg vs Admira Dornbirn

0-0

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
SC Bregenz vs FC Lauterach

1-0

3-0
Sat 6, Aug-19:59 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg
Brauerei Egg vs Gofis

1-1

3-2
Sat 6, Aug-16:30 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs FK Isloch Minsk

0-2

2-4
Sat 6, Aug-18:30 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Neman Grodno

1-1

2-2
Sat 6, Aug-20:30 - Belarus Premier League
Dnepr Mogilev vs FC Belshina Babruisk

1-0

4-3
Sat 6, Aug-15:00 - Belarus Reserves League
FC Vitebsk Reserve vs Energetyk-BGU Minsk Reserve

1-1

1-3
Sat 6, Aug-22:00 - Belgian Cup
Racing Mechelen vs KAC Betekom


4-0
Sat 6, Aug-22:00 - Belgian Cup
Union Namur vs Crossing Schaerbeek Evere

1-0

1-0
Sat 6, Aug-21:30 - Belgian Cup
KSV Rumbeke vs Sparta Petegem


0-3
Sat 6, Aug-18:00 - Belgian Cup
Aywaille vs KRC Harelbeke


1-2
Sat 6, Aug-19:59 - Belgian Cup
Hombourg vs RRC Hamoir

1-1

2-2
Sat 6, Aug-21:30 - Belgian Cup
Londerzeel SK vs RCS Condruzien


9-0
Sat 6, Aug-21:30 - Belgian Cup
Beringen vs Elene Grotenberge


1-0
Sat 6, Aug-22:45 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs St. Gilloise

1-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Belgian Jupiler League
KRC Genk vs KAS Eupen

3-1

4-2
Sat 6, Aug-20:15 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs KV Oostende

0-1

1-3
Sat 6, Aug-20:15 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs St.-Truidense VV

0-0

0-0
Sat 6, Aug-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Independiente Petrolero vs Jorge Wilstermann

2-0

4-1
Sat 6, Aug-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Atletico Palmaflor

0-0

0-0
Sat 6, Aug-23:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs Posusje

0-0

1-0
Sat 6, Aug-19:00 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs FK Igman Konjic

0-0

1-0
Sat 6, Aug-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2
Atletico Catarinense vs Metropolitano SC

0-2

1-2
Sat 6, Aug-23:30 - Brasileiro Serie B
Bahia vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

1-0
Sat 6, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs Ituano (SP)

0-0

1-1
Sat 6, Aug-02:00 - Brasileiro Serie B
Operario Ferroviario PR vs Nautico PE

0-0

1-0
Sat 6, Aug-04:30 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Gremio (RS)

0-1

1-2
Sat 6, Aug-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Fortaleza Women's vs Real Ariquemes/RO Women's

0-0

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Assisense SP Youth vs Ibrachina SP Youth

0-1

1-1
Sat 6, Aug-22:00 - Brazil Copa Paulista
Agua Santa vs Portuguesa de Desportos

0-0

1-1
Sat 6, Aug-22:00 - Brazil Copa Paulista
Desportivo Brasil SP vs Primavera SP

0-0

1-1
Sat 6, Aug-23:00 - Brazil Copa Paulista
Comercial SP vs Sertaozinho

0-1

0-1
Sat 6, Aug-02:00 - Brazil Copa Paulista
Lemense SP vs XV de Piracicaba

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Strumska Slava

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs Litex Lovech

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Spartak Pleven

1-0

1-0
Sat 6, Aug-21:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Belasitsa Petrich

0-0

2-1
Sat 6, Aug-21:00 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs FC Maritsa Plovdiv

0-0

3-1
Sat 6, Aug-22:00 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs POFC Botev Vratsa

2-0

5-2
Sat 6, Aug-19:45 - Bulgaria Premier
Beroe vs Cherno More Varna

0-1

0-2
Sat 6, Aug-12:45 - Cambodia League
Boeung Ket FC vs Phnom Penh Crown FC

0-0

2-1
Sat 6, Aug-15:30 - Cambodia League
Nagaworld FC vs Angkor Tiger FC

0-1

0-2
Sat 6, Aug-15:30 - Cambodia League
PKR Svay Rieng vs Visakha FC

0-0

0-1
Sat 6, Aug-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Botafogo (RJ) vs Ceara

1-0

1-1
Sat 6, Aug-23:30 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Juventude (RS) vs America MG

0-1

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Catalunya Cup
L'Hospitalet vs AE Prat

0-1

1-2
Sat 6, Aug-21:00 - Catalunya Cup
UE Vilassar de Mar vs CF Peralada

0-0

0-1
Sat 6, Aug-19:59 - Catalunya Cup
UE Tona vs Barcelona B

0-1

0-4
Sat 6, Aug-21:30 - Catalunya Cup
UE Castelldefels vs Lleida

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:30 - Catalunya Cup
FC Vilafranca vs Gimnastic Tarragona

0-2

0-2
Sat 6, Aug-04:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs Magallanes

1-0

1-0
Sat 6, Aug-23:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs La Serena

1-0

1-1
Sat 6, Aug-20:30 - Chile Primera Division
O Higgins vs Curico Unido

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:00 - Chile Segunda Division
Municipal Santiago vs Deportes Colina

0-0

1-0
Sat 6, Aug-23:00 - Chile Segunda Division
Deportes Ovalle vs La Pintana Unida

2-0

5-1
Sat 6, Aug-23:00 - Chile Segunda Division
Quintero Unido vs Municipal Mejillones

0-1

1-2
Sat 6, Aug-23:00 - Chile Segunda Division
Union Companias vs Brujas de Salamanca

0-1

1-1
Sat 6, Aug-23:30 - Chile Segunda Division
Deportes Valdivia vs Deportes Limache

3-0

3-0
Sat 6, Aug-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Kunshan FC

0-2

1-5
Sat 6, Aug-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Jiangxi Beidamen FC vs Nantong Zhiyun

0-1

1-4
Sat 6, Aug-13:30 - Chinese Super League
Dalian Pro vs Shanghai Port FC

0-1

1-1
Sat 6, Aug-15:30 - Chinese Super League
Guangzhou City FC vs Wuhan Three Towns FC

0-0

0-3
Sat 6, Aug-16:00 - Chinese Super League
Tianjin Jinmen Tiger vs Shandong Taishan

0-0

0-1
Sat 6, Aug-16:00 - Club Friendly
SG Essen-Schonebeck Women's vs FC Gutersloh Women's

1-0

4-0
Sat 6, Aug-16:00 - Club Friendly
PSV Eindhoven Women's vs Bayer Leverkusen Women's

0-0

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
Valladolid vs Lazio

0-0

0-0
Sat 6, Aug-16:00 - Club Friendly
SV Victoria Seelow vs FC Frankfurt

0-0

2-0
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
Granada CF vs Malaga

1-0

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - Club Friendly
Bohemian Dublin Women's vs Sligo Rovers Women's

3-0

3-1
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
Talavera de la Reina vs San Sebastian Reyes

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
UD Socuellamos vs Cordoba CF B

0-0

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
CD El Ejido 2012 vs Almeria B

1-3

1-4
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
Atletico Pueblonuevo vs UD Montijo

0-3

1-3
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
Boston City MG(U20) vs Pouso Alegre/MG (U20)

1-0

2-0
Sat 6, Aug-22:00 - Club Friendly
Sportivo Norte vs Atletico Rafaela

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:30 - Club Friendly
RKVV Westlandia vs Excelsior Maassluis

1-1

2-2
Sat 6, Aug-08:30 - Club Friendly
University of Tasmania vs New Town Eagles

0-1

0-4
Sat 6, Aug-16:30 - Club Friendly
GVVV Veenendaal vs SV De Treffers

0-1

2-2
Sat 6, Aug-08:30 - Club Friendly
Hobart United vs Metro Claremont

2-0

6-1
Sat 6, Aug-16:30 - Club Friendly
Wimborne Town vs Basingstoke Town

0-2

0-5
Sat 6, Aug-08:30 - Club Friendly
Clarence Zebras II vs South Hobart B

1-0

2-1
Sat 6, Aug-16:30 - Club Friendly
SteDoCo vs Volendam Am.

2-0

3-0
Sat 6, Aug-22:30 - Club Friendly
Xerez CD vs Recreativo Huelva

1-0

1-0
Sat 6, Aug-22:30 - Club Friendly
Inter Milan vs Villarreal

1-2

2-4
Sat 6, Aug-23:00 - Club Friendly
Sevilla vs Cadiz

0-0

1-0
Sat 6, Aug-23:00 - Club Friendly
Leganes vs Villarreal B

0-2

1-2
Sat 6, Aug-23:00 - Club Friendly
Valencia CF vs Atalanta

1-0

2-1
Sat 6, Aug-23:00 - Club Friendly
Real Betis vs Fiorentina

2-0

3-1
Sat 6, Aug-23:00 - Club Friendly
Girona vs Club Bolivar

1-0

2-0
Sat 6, Aug-23:00 - Club Friendly
CD Linares Deportivo vs Cordoba C.F.

0-1

1-3
Sat 6, Aug-17:00 - Club Friendly
Glenavon FC vs Annagh United

0-0

2-1
Sat 6, Aug-17:00 - Club Friendly
Harland & Wolff Welders vs Portadown FC

0-1

0-1
Sat 6, Aug-18:15 - Club Friendly
FC Rosengard Women's vs Vittsjo GIK Women's

1-0

1-0
Sat 6, Aug-17:00 - Club Friendly
Kolos Kovalivka vs Veres Rivne

0-1

0-1
Sat 6, Aug-17:00 - Club Friendly
Betis/MG U20 vs Uberlandia(U20)

0-1

2-1
Sat 6, Aug-17:00 - Club Friendly
Tres Coracoes MG (U20) vs Araguari (U20)

0-0

2-1
Sat 6, Aug-17:00 - Club Friendly
America Teofilo Otoni MG(U20) vs Santarritense/MG(U20)

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:30 - Club Friendly
Real Oviedo Women's vs Athletic Bilbao Women's

0-1

0-2
Sat 6, Aug-12:00 - Club Friendly
Sevilla FC Women's vs Fundacion Albacete Women's

1-1

3-1
Sat 6, Aug-12:00 - Club Friendly
CD Artistico Navalcarnero vs CD Guadalajara

0-2

1-2
Sat 6, Aug-12:00 - Club Friendly
CF Pozuelo Alarcon vs Leganes B

0-0

1-1
Sat 6, Aug-17:30 - Club Friendly
Synot Slovacko Women's vs Sturm Graz/Stattegg Women's

2-0

2-0
Sat 6, Aug-12:30 - Club Friendly
Standard Liege Women's vs AS Roma Women's

1-2

1-3
Sat 6, Aug-12:30 - Club Friendly
SD Tarazona vs Numancia B

0-0

1-0
Sat 6, Aug-13:00 - Club Friendly
Athletic Bilbao vs Alaves

1-0

1-1
Sat 6, Aug-13:00 - Club Friendly
Don Benito vs CD Badajoz

0-0

0-0
Sat 6, Aug-13:00 - Club Friendly
Deportivo La Coruna B vs Arenteiro

0-0

0-1
Sat 6, Aug-13:00 - Club Friendly
Inter Lions FC vs Central Coast FC

0-0

0-2
Sat 6, Aug-13:00 - Club Friendly
Czarni Sosnowiec Women's vs AZS UJ Krakow Women's

1-0

3-2
Sat 6, Aug-13:30 - Club Friendly
Academica Coimbra vs Paredes

1-1

3-1
Sat 6, Aug-13:30 - Club Friendly
Real Union de Irun vs Real Sociedad B

2-1

2-1
Sat 6, Aug-13:30 - Club Friendly
Gimnastica Segoviana vs Numancia

0-1

0-1
Sat 6, Aug-13:30 - Club Friendly
Real Betis B vs Linense

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Glentoran FC vs Loughgall FC

1-1

2-1
Sat 6, Aug-13:30 - Club Friendly
Marino Luanco vs Sporting de Gijon

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Coleraine F.C. vs Ards FC

2-1

4-1
Sat 6, Aug-13:30 - Club Friendly
Leioa vs SD Gernika

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Ballymena United F.C. vs Cliftonville

0-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Hyde United vs Runcorn Linnets

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Grays Athletic vs Harlow Town

2-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Pro Sesto vs ASD Alcione

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Ramsgate vs Hastings United

0-2

2-6
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Larne FC vs Bangor FC

1-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Newry City vs Dundela FC

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Enfield Town vs Berkhamsted FC

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Guiseley vs Fleetwood Town(U23)

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Mossley AFC vs Stalybridge Celtic

0-1

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Ware vs Corinthian Casuals


2-4
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Warrenpoint Town vs Carrick Rangers

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Rupel Boom vs Leuven B

0-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Maldon & Tiptree vs Aveley

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Brighouse Town vs Whitby Town

2-0

4-1
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Atlantis Youth vs KaaPo Kaarina Youth

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Club Friendly
Warrington Rylands vs Shildon AFC

2-0

4-1
Sat 6, Aug-19:00 - Club Friendly
AC Omonia Nicosia vs MEAP Nisou

2-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Club Friendly
US Pergolettese vs US Fiorenzuola

1-1

3-1
Sat 6, Aug-04:30 - Club Friendly
Real Monarchs vs Vancouver Whitecaps B

0-0

3-1
Sat 6, Aug-14:00 - Club Friendly
Las Palmas vs Tamaraceite

1-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Club Friendly
Ayia Napa vs Anagennisi Deryneia

1-2

3-3
Sat 6, Aug-14:00 - Club Friendly
ADO Den Haag Women's vs Oud Heverlee Leuven Women's

0-0

0-2
Sat 6, Aug-19:00 - Club Friendly
Pelister Bitola vs FK Teteks Tetovo

1-0

3-0
Sat 6, Aug-14:00 - Club Friendly
SD Laredo vs Sestao River

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Club Friendly
FSK St Polten Spratzern Women's vs Sparta Praha Women's

0-0

2-0
Sat 6, Aug-19:00 - Club Friendly
AC Trento vs Luparense

0-1

1-1
Sat 6, Aug-06:30 - Club Friendly
San Jose Earthquakes B vs Tacoma Defiance

0-1

0-2
Sat 6, Aug-20:30 - Club Friendly
Lamia vs Levadiakos

1-0

2-0
Sat 6, Aug-20:30 - Club Friendly
Gudja United vs Pieta Hotspurs

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:30 - Club Friendly
Nancy vs ASM Belfort

0-0

2-0
Sat 6, Aug-19:30 - Club Friendly
NK Dugopolje vs NK Solin

2-0

3-0
Sat 6, Aug-15:00 - Club Friendly
Pitea IF Women's vs Umea FC Women's

0-2

0-2
Sat 6, Aug-19:30 - Club Friendly
Correggese Calcio vs A.C. Reggiana 1919

0-3

0-5
Sat 6, Aug-15:00 - Club Friendly
Feyenoord Rotterdam Women's vs Club Brugge Women's

0-1

1-2
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Vicenza vs AC Milan

1-4

1-6
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Racing Santander vs Real Oviedo

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Napoli vs Espanyol

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Lommel SK vs K.A.A. Gent

0-0

2-1
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Deportivo La Coruna vs Real Madrid Castilla

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Dessel Sport vs Beerschot Wilrijk

1-0

1-0
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Burgos CF vs SD Ponferradina

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
FC Cartagena vs Tenerife

0-1

1-1
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
FCV Dender EH vs KVK Ninove

1-0

1-1
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Fuenlabrada vs AD Union Adarve

1-1

1-2
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Alcorcon vs Zamora CF

0-1

0-3
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
C.D. San Fernando Isleno vs AD Ceuta

1-0

1-2
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Ferencvarosi TC Women's vs SC Freiburg Women's

0-1

0-3
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
CD Tudelano vs Calahorra

0-0

1-0
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Real Aviles vs Sporting de Gijon

0-1

0-1
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
FC Cartagena B vs Orihuela CF

0-2

3-4
Sat 6, Aug-21:00 - Club Friendly
Lierse Kempenzonen vs Patro Eisden

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
Birkirkara FC vs Balzan FC

0-2

0-3
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
KMSK Deinze vs La Louviere

1-0

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
Botev Plovdiv vs Nea Salamis

1-1

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
Calcio Lecco vs Pro Vercelli

0-2

1-2
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
Unionistas de Salamanca vs Atletico de Madrid B

2-0

2-2
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
CD Lugo vs Racing de Ferrol

0-0

1-0
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
Cultural Leonesa vs Valladolid B

0-0

1-1
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
Linkopings FC Women's vs Hammarby Women's

1-1

2-1
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
Felgueiras vs Vitoria Guimaraes B

1-0

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
L'Aquila vs ASD Terranuova Traiana

1-2

2-3
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
CD Alfaro vs SD Logrones

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
Bijelo Brdo vs NK Osijek B

3-0

5-0
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
UD Alzira vs UCAM Murcia

1-0

2-0
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
Macon vs FC Villefranche Beaujolais

2-0

5-1
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
Francs Borains vs RWD Molenbeek

2-0

2-2
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
AE Zakakiou vs Akritas Chloraka


0-2
Sat 6, Aug-21:30 - Club Friendly
Tarancon vs Getafe B

1-1

1-2
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
NK Croatia Zmijavci vs Jadran LP

0-0

0-2
Sat 6, Aug-19:59 - Club Friendly
PO Ahironas-Onisilos vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-0

0-2
Sat 6, Aug-23:00 - Colombia Copa Mustang
Envigado vs Union Magdalena

1-1

1-2
Sat 6, Aug-02:45 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs La Equidad

1-0

1-1
Sat 6, Aug-04:50 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Cortulua

3-0

3-0
Sat 6, Aug-19:59 - Coppa Italia
Spezia vs Como

1-0

5-1
Sat 6, Aug-23:00 - Coppa Italia
Empoli vs Spal

0-0

1-1
Sat 6, Aug-23:15 - Coppa Italia
Torino vs Palermo

0-0

3-0
Sat 6, Aug-19:45 - Coppa Italia
Pisa vs Brescia

1-1

1-4
Sat 6, Aug-01:00 - Costa Rica Division 2
CS Uruguay De Coronado vs Escorpiones Belen

0-0

1-1
Sat 6, Aug-01:00 - Costa Rica Division 2
San Jose FC vs Aserri FC

0-2

0-3
Sat 6, Aug-05:00 - Costa Rica Division 2
Santa Ana vs AD Cariari Pococi

1-0

2-0
Sat 6, Aug-23:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs NK Osijek

0-0

1-0
Sat 6, Aug-20:55 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs HNK Sibenik

0-0

0-0
Sat 6, Aug-12:15 - Czech Republic 2. Liga
MFK Chrudim vs FK Pribram

3-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic 2. Liga
FK MAS Taborsko vs Slavia Prague B

0-0

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs SK Slovan Varnsdorf

3-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Prostejov vs Fotbal Trinec

1-0

1-1
Sat 6, Aug-16:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Prestice vs SK Motorlet Praha

0-1

2-1
Sat 6, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Banik Sokolov vs Plzen B

0-0

0-2
Sat 6, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
FK Loko Vltavin vs Jiskra Domazlice

0-1

1-2
Sat 6, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Zbuzany vs FK Kraluv Dvur

0-2

3-3
Sat 6, Aug-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Ceske Budejovice B vs FC Pisek

0-1

0-2
Sat 6, Aug-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs FC Bohemians 1905 B

1-0

2-0
Sat 6, Aug-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Jablonec B vs Usti nad Labem

0-1

0-3
Sat 6, Aug-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Viktoria Zizkov

0-2

0-6
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Sokol Zivanice vs Sparta Kolin

1-1

2-3
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Benesov vs Slovan Velvary

1-1

1-3
Sat 6, Aug-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs Teplice

3-1

5-1
Sat 6, Aug-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs Brno

0-1

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Pardubice

1-0

2-1
Sat 6, Aug-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Banik Ostrava

3-1

3-3
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydek-Mistek vs Zlin B

1-1

2-2
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Hodonin Sardice vs 1. SC Znojmo

3-0

7-0
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Uhersky Brod vs Velke Mezirici

1-0

2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Blansko vs Hanacka Slavia Kromeriz

0-3

0-5
Sat 6, Aug-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Frydlant vs Vitkovice

1-1

2-1
Sat 6, Aug-12:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Viktoria Plzen U19

1-0

5-2
Sat 6, Aug-13:00 - Czech Republic U19 League
Vysocina Jihlava(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-0

1-1
Sat 6, Aug-13:00 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

2-2

2-3
Sat 6, Aug-14:15 - Czech Republic U19 League
Hradec Kralove(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-1

0-1
Sat 6, Aug-15:00 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs Brno(U19)

0-2

0-4
Sat 6, Aug-18:30 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Viborg

1-0

1-0
Sat 6, Aug-15:00 - Denmark 3. Division
Dalum vs AB Tarnby

0-0

0-1
Sat 6, Aug-15:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs IF Lyseng

2-0

4-2
Sat 6, Aug-15:00 - Denmark 3. Division
VSK Aarhus vs SfB-Oure

0-0

1-1
Sat 6, Aug-15:45 - Denmark 3. Division
FA 2000 vs Middelfart

0-3

0-4
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs Ishoj IF

0-1

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs Young Boys Football Development

0-0

0-1
Sat 6, Aug-15:30 - Denmark Danmarksserien
KFUM Roskilde vs Holbaek

0-1

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs Karlslunde

1-0

4-1
Sat 6, Aug-15:00 - Denmark - 1. Division
Sonderjyske vs HB Koge

2-0

3-1
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Fremad Amager

1-2

1-2
Sat 6, Aug-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Skive IK vs B93 Copenhagen

1-0

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs Hellerup IK

1-0

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Kolding IF vs Jammerbugt

1-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Esbjerg FB

1-2

1-3
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Roskilde vs AB Gladsaxe

1-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Denmark Woman's League
Sundby BK Women's vs Fortuna Hjorring Women's

0-1

1-2
Sat 6, Aug-16:00 - Denmark Woman's League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women's vs Aalborg BK Women's


0-1
Sat 6, Aug-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Tecnico Universitario vs Cumbaya F.C.

1-1

3-3
Sat 6, Aug-23:00 - Egypt Premier League
Pyramids FC vs Arab Contractors

0-0

1-0
Sat 6, Aug-20:30 - Egypt Premier League
Pharco vs El Ismaily

0-0

0-0
Sat 6, Aug-20:30 - Egypt Premier League
Future FC vs Ghazl El Mahallah

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Ebbsfleet United vs Chippenham Town

1-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Bath City vs Dartford

0-0

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Cheshunt vs Hampton & Richmond

0-1

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Slough Town

1-0

3-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Weymouth vs Tonbridge Angels

0-2

1-3
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Farnborough FC

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Taunton Town vs Welling United

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Braintree Town

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Chelmsford City vs St Albans City

0-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Worthing vs Dover Athletic

1-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Eastbourne Borough

0-3

1-3
Sat 6, Aug-18:00 - England Conference South Division
Hungerford Town vs Concord Rangers

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Sheffield Wed

0-1

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Accrington Stanley

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Oxford United vs Cambridge United

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Charlton Athletic vs Derby County

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Wycombe Wanderers

2-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Barnsley vs Cheltenham Town

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Portsmouth vs Lincoln City

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Peterborough United vs Morecambe

2-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Exeter City vs Port Vale

2-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Forest Green Rovers vs Ipswich

0-2

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Burton Albion FC vs Bristol Rovers

0-4

0-4
Sat 6, Aug-18:00 - England League One
Fleetwood Town vs Plymouth Argyle

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Mansfield Town vs Tranmere Rovers

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Crewe Alexandra vs Harrogate Town

2-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Gillingham vs Rochdale

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Grimsby Town vs Northampton Town

0-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Doncaster Rovers vs Sutton United

0-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs AFC Wimbledon

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Colchester United vs Carlisle

1-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Swindon vs Salford City F.C.

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Crawley Town vs Leyton Orient

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Stevenage FC vs Stockport County

0-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Barrow vs Bradford City AFC

0-0

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - England League Two
Newport County vs Walsall

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Needham Market

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Ilkeston Town

0-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Redditch United

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Bromsgrove Sporting vs St Ives Town

1-0

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Coalville Town

0-2

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Nuneaton Borough

1-1

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Stratford Town vs Bedford Town

1-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Royston Town vs Basford United F.C.

2-1

3-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Hitchin Town

1-0

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Stourbridge

0-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs Mickleover Sports

1-2

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Tiverton Town vs Harrow Borough

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs North Leigh

2-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Beaconsfield Town F.C.

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Bracknell Town vs Weston Super Mare

2-1

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Hayes &Yeading

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Yate Town

0-1

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Merthyr Town

1-1

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Winchester City vs Poole Town

0-2

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Swindon Supermarine

0-2

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Hanwell Town vs Truro City

0-2

1-3
Sat 6, Aug-18:00 - England Southern Premier League
Plymouth Parkway vs Chesham United

0-1

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Sheffield United vs Millwall

2-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Stoke City vs Blackpool

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Preston North End vs Hull City

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Reading vs Cardiff City

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Burnley vs Luton Town

0-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Middlesbrough

3-1

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Bristol City vs Sunderland

1-1

2-3
Sat 6, Aug-18:00 - England The Championship
Swansea City vs Blackburn Rovers

0-1

0-3
Sat 6, Aug-15:30 - England The Championship
Norwich City vs Wigan Athletic

0-1

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - England U23 Premier League
Arsenal(U23) vs Manchester United(U23)

1-1

3-1
Sat 6, Aug-20:30 - English Premier League
Everton vs Chelsea FC

0-1

0-1
Sat 6, Aug-15:30 - English Premier League
Fulham vs Liverpool

1-0

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Southampton

2-1

4-1
Sat 6, Aug-18:00 - English Premier League
Newcastle vs Nottingham Forest

0-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Aston Villa

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - English Premier League
Leeds United vs Wolverhampton Wanderers

1-1

2-1
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Esi Liiga
FC Nomme United vs Parnu JK

2-0

3-0
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Viljandi JK Tulevik

7-0

9-0
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Esi Liiga
Viimsi JK vs Harju JK Laagri

0-1

0-1
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Esi Liiga
Ida-Virumaa FC Alliance vs Tallinna FC Levadia II

0-3

0-4
Sat 6, Aug-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Welco vs Raplamaa JK

1-0

3-0
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Tartu JK Tammeka B vs Tartu Kalev

2-1

2-4
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Esi Liiga B
Tallinna JK Legion B vs Tabasalu JK Charma

0-2

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Parnu JK Vaprus vs FC Kuressaare

0-0

0-1
Sat 6, Aug-20:30 - Estonia Meistri Liiga
Nomme Kalju vs JK Tallinna Kalev

5-0

6-0
Sat 6, Aug-16:00 - Estonia Women's Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women's vs Tartu JK Tammeka Women's

0-3

0-3
Sat 6, Aug-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs 07 Vestur Sorvagur

3-0

6-1
Sat 6, Aug-17:00 - Finland Women's Premier 2
EBK Espoo Women's vs Jyvaskylan Pallokerho Women's

1-0

2-0
Sat 6, Aug-15:00 - Finland Women's Premier 2
PK Keski-Uusimaa Women vs Ilves Tampere II Women's

0-2

0-4
Sat 6, Aug-17:00 - Finland Women's Premier League
NJS Nurmijarvi Women's vs Honka Women's

0-2

0-3
Sat 6, Aug-15:00 - Finland Women's Premier League
HPS Helsinki Women's vs KuPS Women's

0-2

0-4
Sat 6, Aug-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
JIPPO vs FC Futura

2-0

3-1
Sat 6, Aug-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
PeKa vs FC Kiffen

0-0

0-4
Sat 6, Aug-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Kapylan Pallo vs LaPa

4-0

8-0
Sat 6, Aug-14:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
NJS Nurmijarvi vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

1-2

3-3
Sat 6, Aug-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia vs EPS Espoo

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb vs Komeetat

1-1

1-2
Sat 6, Aug-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi vs OLS Oulu

0-0

0-1
Sat 6, Aug-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko C
VIFK Vaasa vs OTP Oulu

2-0

3-0
Sat 6, Aug-16:00 - Finland Veikkausliga
VPS Vaasa vs Ilves Tampere

3-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Finland Veikkausliga
Inter Turku vs SJK Seinajoki

1-0

1-0
Sat 6, Aug-19:30 - Finland Veikkausliga
IFK Mariehamn vs FC Haka

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Finland Ykkonen
Pargas IF vs KTP Kotka

0-2

1-4
Sat 6, Aug-18:00 - Finland Ykkonen
SJK Akatemia vs JaPS

1-2

3-4
Sat 6, Aug-17:00 - France Ligue 2
AS Saint-Etienne vs Nimes

1-1

1-1
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Amiens SC vs FC Annecy

0-0

1-0
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Bastia

0-4

1-4
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs FC Sochaux-Montbeliard

1-0

1-0
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Stade Lavallois MFC vs Guingamp

1-0

1-2
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Bordeaux

0-2

0-3
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Dijon

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Paris FC vs Quevilly Rouen

2-0

2-1
Sat 6, Aug-21:00 - France Ligue 2
Valenciennes FC vs Le Havre

1-0

1-0
Sat 6, Aug-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs Paris Saint-Germain

0-3

0-5
Sat 6, Aug-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs AS Monaco

0-1

1-2
Sat 6, Aug-19:59 - Friendly Internationals
Tajikistan(U19) vs Afghanistan (U19)

1-1

4-1
Sat 6, Aug-17:00 - Friendly Internationals
Kyrgyzstan(U19) vs Uzbekistan(U19)

0-0

0-0
Sat 6, Aug-00:30 - Friendly Internationals
Levante(U20) vs Argentina(U20)

0-0

0-2
Sat 6, Aug-17:00 - Georgia Cup
WIT Georgia Tbilisi vs Lokomotiv Tbilisi

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:59 - Georgia Cup
Dinamo Tbilisi II vs FC Sioni Bolnisi

2-0

3-2
Sat 6, Aug-16:00 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs VfB Oldenburg

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - German 3. Liga
SV Elversberg vs Saarbrucken

0-0

0-2
Sat 6, Aug-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Bayreuth vs SC Freiburg II

0-0

0-1
Sat 6, Aug-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs SV Wehen Wiesbaden

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs FSV Zwickau

0-0

3-0
Sat 6, Aug-16:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Dynamo Dresden

0-1

0-2
Sat 6, Aug-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Werder Bremen

1-2

2-2
Sat 6, Aug-17:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Hoffenheim

1-1

3-1
Sat 6, Aug-17:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs 1.FSV Mainz 05

1-1

1-2
Sat 6, Aug-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Hertha BSC Berlin

1-0

3-1
Sat 6, Aug-17:30 - German Bundesliga
Augsburg vs SC Freiburg

0-0

0-4
Sat 6, Aug-20:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Bayer Leverkusen

1-0

1-0
Sat 6, Aug-22:30 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs Arminia Bielefeld

1-0

2-1
Sat 6, Aug-15:00 - German Bundesliga 2
Hamburger vs 1. FC Heidenheim 1846

1-0

1-0
Sat 6, Aug-15:00 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs FC Nurnberg

0-0

0-0
Sat 6, Aug-15:00 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Hannover 96

1-2

4-2
Sat 6, Aug-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Rain Am Lech vs FV Illertissen

1-0

3-1
Sat 6, Aug-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-0

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Hankofen-Hailing vs VfB Eichstatt

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs SpVgg Unterhaching

2-1

3-1
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wurzburger Kickers vs SpVgg Ansbach

3-0

7-1
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth B vs DJK Vilzing

0-0

0-1
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs FC Pipinsried

0-0

0-1
Sat 6, Aug-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Carl Zeiss Jena vs Viktoria Berlin 1889

0-1

1-1
Sat 6, Aug-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemnitzer vs Tennis Borussia Berlin

2-0

3-0
Sat 6, Aug-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Berliner FC Dynamo

0-0

1-2
Sat 6, Aug-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Hannover 96 Am

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Eintracht Norderstedt

2-1

3-3
Sat 6, Aug-15:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Bremer SV

1-1

2-1
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Eintracht Trier vs Astoria Walldorf

0-0

3-0
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs SSV Ulm 1846

0-2

0-4
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs TSG Balingen

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs VfB Stuttgart II

1-0

3-2
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs VfR Aalen

1-1

1-2
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs FC 08 Homburg

1-2

1-3
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Barockstadt Fulda Lehnerz vs TSV Steinbach Haiger

1-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs SV Straelen

2-0

2-1
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs Wattenscheid

1-0

8-0
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs SC Wiedenbruck

1-1

2-2
Sat 6, Aug-16:00 - Germany - Regionalliga West
Duren vs Monchengladbach B

0-0

1-0
Sat 6, Aug-17:00 - Germany OberLiga
Bayern Hof vs ATSV Erlangen

0-2

1-3
Sat 6, Aug-17:00 - Germany OberLiga
SV Donaustauf vs SC Eltersdorf

1-0

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - Germany OberLiga
TSV Abtswind vs Amberg

1-0

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - Germany OberLiga
Eisbachtal vs Gonsenheim

1-0

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - Germany OberLiga
ASV Cham vs TSV Kornburg

1-1

1-1
Sat 6, Aug-16:00 - Germany OberLiga
Grossbardorf vs ASV Neumarkt

0-0

1-2
Sat 6, Aug-19:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Club Comunicaciones B vs Zacapa Tellioz

0-0

0-0
Sat 6, Aug-23:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Puerto San Jose vs CD Marquense


4-2
Sat 6, Aug-23:30 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Suchitepequez vs Coatepeque


3-1
Sat 6, Aug-22:00 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Emmen

3-0

4-1
Sat 6, Aug-23:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs FC Utrecht

2-0

2-2
Sat 6, Aug-18:30 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs Ajax Amsterdam

1-0

2-3
Sat 6, Aug-20:45 - Holland Eredivisie
SC Cambuur vs SBV Excelsior

0-2

0-2
Sat 6, Aug-19:59 - Hungary Cup
Kiraly SZE vs VLS Veszprem

1-0

2-0
Sat 6, Aug-19:59 - Hungary Cup
Pomaz vs Abda SC

2-1

2-2
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial vs BKV Elore

2-0

5-2
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Berkenye SE vs Tiszaujvaros

0-2

1-4
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Andrashida SC vs Bicskei

1-2

2-6
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Cigand SE vs Tallya

0-0

2-0
Sat 6, Aug-17:00 - Hungary Cup
Gerjeni vs Lenti TE Sport


1-7
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Szolnoki MAV FC vs Mako FC

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Salgotarjani BTC vs DEAC

1-2

1-3
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Balatonlelle SE vs Ivancsa

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Nagyecsed RSE vs Balassagyarmat SE

0-1

0-1
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Rakosmenti KSK vs Jaszberenyi SE

1-2

1-4
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Sarvari FC vs Nyergesujfalu

0-3

1-5
Sat 6, Aug-12:00 - Hungary Cup
Fovarosi Vizmuvek vs Fuzesgyarmati SK

0-2

2-2
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Bolcskei vs Erdi VSE

1-1

2-1
Sat 6, Aug-12:00 - Hungary Cup
Balatonszepezd vs Papai Perutz

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Nagyatadi FC vs Fonix

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Mezokovacshaz vs Dunakeszi VSE

0-3

1-5
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Kisujszallasi vs Szegedi VSE

0-1

0-2
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Semjenhaza vs Budaorsi SC

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Tatai AC vs Peti

2-0

6-1
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Mohacs vs Szekszard UFC

0-1

0-3
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Ercsi Kinizsi vs Kaposvari Rakoczi

0-1

1-2
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Ibrany SE vs Mateszalkai MTK

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Tiszafoldvar VSE vs ESMTK Budapest

0-2

0-6
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Encs VSC vs Egri FC

0-0

2-3
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Kadarkut vs Komloi Banyasz


3-1
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Monostorpalyi vs Sajobabony Vegyesz

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Bagi vs Tiszafuredi VSE

0-2

2-4
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Peceli Spartacus vs FC Dabas

0-1

0-2
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Mezomegyer vs REAC

2-0

2-3
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Lajosmizse vs Torokszentmiklos FC

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Hegyeshalom vs III.Keruleti TUE

0-1

0-5
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Hegyko vs Tatabanya

0-0

0-7
Sat 6, Aug-18:30 - Hungary Cup
Vajta vs Ocsard SE

0-1

0-3
Sat 6, Aug-13:00 - Hungary Cup
Gazgyar vs Korosladany MSK

0-1

1-1
Sat 6, Aug-15:00 - Hungary Cup
Felsozsolca vs Bank Dalnoki Akademia

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Hungary Cup
Issimo vs Nagybajomi AC

1-0

3-2
Sat 6, Aug-22:00 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs Kecskemeti TE

0-0

1-1
Sat 6, Aug-00:00 - Iceland Division 1
Fylkir vs Grindavik

1-2

5-2
Sat 6, Aug-18:00 - Iceland Division 1
Thor Akureyri vs Vestri

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Iceland Division 2
Vikingur Olafsvik vs Hottur Huginn

0-0

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Iceland Division 2
Haukar vs Volsungur Husavik

1-1

2-2
Sat 6, Aug-19:00 - Iceland Division 2
Magni Grenivik vs IR Reykjavik

1-0

2-0
Sat 6, Aug-19:59 - Iceland Division 2
Throttur Reykjavik vs KF Fjallabyggdar

3-0

6-1
Sat 6, Aug-18:00 - Iceland Division 3
KFS Vestmannaeyjar vs Vidir Gardur

2-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Iceland Division 3
Ellidi vs IH Hafnarfjordur

2-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Iceland Division 3
Kormakur vs UMF Sindri Hofn

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Fjardab Hottur Leiknir Women's vs Grindavik Women's

1-0

3-0
Sat 6, Aug-12:30 - Indonesia Liga 1
PSIS Semarang vs Barito Putera

2-1

2-1
Sat 6, Aug-15:00 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs Persik Kediri

0-0

1-0
Sat 6, Aug-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Cobh Ramblers

1-0

2-0
Sat 6, Aug-13:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Sanfrecce Hiroshima

0-0

0-2
Sat 6, Aug-13:30 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Kashiwa Reysol

1-1

1-2
Sat 6, Aug-14:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Urawa Red Diamonds

2-0

3-0
Sat 6, Aug-14:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Vissel Kobe

2-0

3-0
Sat 6, Aug-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs V-Varen Nagasaki

0-0

1-0
Sat 6, Aug-13:00 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Tokushima Vortis

0-1

2-2
Sat 6, Aug-13:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs FC Ryukyu

3-1

5-2
Sat 6, Aug-13:00 - Japanese League Division 2
Grulla Morioka vs Fagiano Okayama

1-2

1-3
Sat 6, Aug-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Yokohama FC

1-1

3-2
Sat 6, Aug-14:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Vegalta Sendai

0-2

1-4
Sat 6, Aug-14:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Oita Trinita

0-0

1-1
Sat 6, Aug-14:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Montedio Yamagata

0-0

0-1
Sat 6, Aug-11:00 - Japanese League Division 3
FC Imabari vs YSCC Yokohama

1-0

5-2
Sat 6, Aug-19:59 - Jordan Professional Premier League
Shabab AlOrdon vs Ramtha SC

0-0

0-1
Sat 6, Aug-22:30 - Jordan Professional Premier League
Al Aqaba SC vs Al-Wehdat SC

0-1

1-1
Sat 6, Aug-17:00 - Kazakhstan Cup
FK Atyrau vs FK Aksu

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:00 - Kazakhstan Cup
FK Aktobe vs Maktaaral Jetisay

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Kazakhstan Division 1
Yassy Turkistan vs FK Bolat Temirtau

2-2

4-3
Sat 6, Aug-16:30 - Kazakhstan Division 1
Akademiya Ontustik vs Astana B

1-2

5-3
Sat 6, Aug-17:00 - Kazakhstan Division 1
Baykonur vs Lashyn Karatau

0-0

1-1
Sat 6, Aug-15:00 - Kazakhstan Division 1
Ekibastuz vs Kairat Academy

0-1

0-3
Sat 6, Aug-15:00 - Kazakhstan Division 1
Zhenis vs Kyran Shymkent

1-0

1-0
Sat 6, Aug-14:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Cheonan City FC

0-2

0-2
Sat 6, Aug-14:00 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Gangwon FC

1-0

2-1
Sat 6, Aug-14:30 - Korea League 1
Suwon FC vs Suwon Samsung Bluewings

1-1

4-2
Sat 6, Aug-14:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Ansan Greeners FC

2-1

2-2
Sat 6, Aug-15:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs Tukums-2000

4-0

6-1
Sat 6, Aug-16:00 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs JDFS Alberts

1-2

2-3
Sat 6, Aug-18:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Riga FC II

0-0

0-2
Sat 6, Aug-19:59 - Latvia - 2. Division
Skanstes SK vs FK Smiltene BJSS

0-0

0-0
Sat 6, Aug-16:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs FK Jonava

2-0

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs Banga Gargzdai

0-0

2-1
Sat 6, Aug-16:00 - Lithuania - 2. Division
Marijampole City vs Ekranas

1-2

1-5
Sat 6, Aug-17:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai B vs Babrungas

0-0

1-2
Sat 6, Aug-13:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Atmosfera Mazeikiai

0-2

1-2
Sat 6, Aug-21:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Union Titus Petange

0-0

2-0
Sat 6, Aug-17:00 - Malaysia FA Cup
Terengganu vs Selangor FA

0-1

1-1
Sat 6, Aug-06:05 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Chivas Guadalajara

0-0

2-1
Sat 6, Aug-02:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs CF Atlante

0-3

1-3
Sat 6, Aug-02:05 - Mexico Women's Primera Division
Queretaro FC Women's vs Mazatlan FC Women's

2-0

2-2
Sat 6, Aug-04:00 - Mexico Women's Primera Division
Tigres UANL Women's vs Puebla Women's

2-0

4-1
Sat 6, Aug-21:00 - Mexico Women's Primera Division
Cruz Azul Women's vs Santos Laguna Women's

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Leon U20

1-0

2-0
Sat 6, Aug-20:30 - Mexico Youth U20
Puebla(U20) vs Pumas UNAM U20

0-1

1-2
Sat 6, Aug-19:59 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Cruz Azul(U20)

1-1

2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe vs Sheriff Tiraspol

1-2

1-3
Sat 6, Aug-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto Tiraspol vs Zimbru Chisinau

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jedinstvo Bijelo Polje vs OFK Petrovac

0-1

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs Arsenal Tivat

0-1

2-1
Sat 6, Aug-23:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Sutjeska Niksic

2-0

2-1
Sat 6, Aug-23:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Iskra Danilovgrad vs FK Rudar Pljevlja

0-0

0-0
Sat 6, Aug-12:30 - Myanmar National League
Shan United vs Yangon United

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Wealdstone FC vs Bromley

1-2

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Dorking Wanderers vs Chesterfield

0-2

2-2
Sat 6, Aug-20:20 - National League
Scunthorpe United vs Yeovil Town

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Southend United vs Boreham Wood F.C.

0-1

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Torquay United vs Oldham Athletic AFC

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Wrexham vs Eastleigh

0-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Notts County vs Maidenhead United

2-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Barnet F.C. vs Halifax Town

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Aldershot Town vs Solihull Moors

1-2

1-4
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Gateshead

1-2

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - National League
York City vs Woking

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League
Altrincham vs Maidstone United

1-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Darlington vs Gloucester City

1-0

3-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
AFC Telford United vs Chorley

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Boston United vs Southport FC

0-3

3-5
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Hereford vs Spennymoor Town

2-2

3-3
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Alfreton Town vs Chester FC

1-2

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Blyth Spartans vs Kidderminster

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Leamington vs Farsley Celtic

3-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Brackley Town vs Scarborough Athletic

0-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Bradford Park Avenue vs Kings Lynn

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Banbury United

0-0

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
AFC Fylde vs Kettering Town

1-1

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - National League North
Peterborough Sports vs Buxton FC

1-1

1-1
Sat 6, Aug-07:45 - New Zealand Central Leagues
Wellington Olympic vs Waterside Karori


1-2
Sat 6, Aug-06:00 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Havelock North Wanderers AFC

1-2

1-4
Sat 6, Aug-06:30 - New Zealand Central Leagues
Wellington United AFC vs Miramar Rangers AFC

0-1

1-2
Sat 6, Aug-07:00 - New Zealand Central Leagues
Petone FC vs Western Suburbs

1-0

4-0
Sat 6, Aug-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Manukau United vs Eastern Suburbs AFC

0-0

1-1
Sat 6, Aug-05:30 - New Zealand Southern Leagues
Nomads United AFC vs Dunedin City Royals

1-0

2-4
Sat 6, Aug-06:45 - New Zealand Southern Leagues
Cashmere Technical vs Coastal Spirit

2-0

3-1
Sat 6, Aug-06:45 - New Zealand Southern Leagues
Green Island AFC vs Mosgiel AFC

2-0

5-1
Sat 6, Aug-06:45 - New Zealand Southern Leagues
Selwyn United vs Christchurch United

0-2

0-4
Sat 6, Aug-19:30 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Pobeda Prilep

1-0

3-0
Sat 6, Aug-17:00 - Northern Ireland League Cup
Lisburn Distillery vs Police Service of Northern Ireland FC

1-1

2-1
Sat 6, Aug-17:00 - Northern Ireland League Cup
Tobermore United FC vs Banbridge Town

0-1

1-3
Sat 6, Aug-17:00 - Northern Ireland League Cup
Dollingstown vs Ballymacash Rangers

0-1

2-1
Sat 6, Aug-16:00 - Norway 2 Division B
IL Hodd vs Baerum SK

0-0

0-0
Sat 6, Aug-16:00 - Norway 2 Division B
SK Traeff vs Gjovik Lyn

1-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Norway 2 Division B
Kjelsas IL vs Ullensaker/Kisa IL

2-1

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Norway 2 Division B
Levanger FK vs Alta

3-0

5-0
Sat 6, Aug-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Uraedd FK vs Pors Grenland

0-2

0-3
Sat 6, Aug-16:00 - Norway 3. Divisjon D
Randesund IL vs Mandalskameratene

0-0

3-1
Sat 6, Aug-16:00 - Norway 3. Divisjon D
IL Express vs Halsen

0-0

1-1
Sat 6, Aug-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Vindbjart

0-0

1-1
Sat 6, Aug-17:00 - Norway 3. Divisjon D
Eik Tonsberg vs Follo

1-0

2-0
Sat 6, Aug-17:00 - Norway 3. Divisjon E
Nardo FK vs Steinkjer FK

3-0

5-1
Sat 6, Aug-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Kolstad vs Orkla

2-0

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - Norway 3. Divisjon E
Melhus vs Rana FK

1-1

3-1
Sat 6, Aug-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Senja vs Funnefoss/Vormsund

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Norway 3. Divisjon F
Skjetten vs Gjellerasen IF

0-2

1-4
Sat 6, Aug-18:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Odd Grenland

4-0

7-0
Sat 6, Aug-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs HamKam

1-1

2-1
Sat 6, Aug-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Club Atletico Chiriqui

0-0

0-0
Sat 6, Aug-23:00 - Paraguayan Division 2
CA River Plate Asuncion vs Sportivo San Lorenzo

0-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Santani vs Atyra FC

1-1

2-3
Sat 6, Aug-18:00 - Paraguayan Division 2
Guarani de Trinidad vs Pastoreo

0-1

1-2
Sat 6, Aug-01:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs 2 de Mayo

0-0

0-0
Sat 6, Aug-01:00 - Paraguayan Primera Division
Resistencia SC vs Guairena FC

1-2

1-2
Sat 6, Aug-03:15 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs Tacuary FBC

0-1

0-4
Sat 6, Aug-22:15 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Sporting Cristal

2-2

2-2
Sat 6, Aug-19:59 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Alianza Atletico

1-0

1-0
Sat 6, Aug-05:00 - Peru Segunda Division
Alianza Huanuco vs Deportivo Coopsol

1-1

6-1
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga
Warta Sieradz vs Jagiellonia Bialystok B

1-1

3-1
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Pogon Szczecin II

0-0

0-2
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga
Korona II Kielce vs Podhale Nowy

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga
Concordia Elblag vs LKS II Lodz

0-2

0-2
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs KS Blonianka Blonie

1-1

2-2
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs LKS Lagow

1-0

2-1
Sat 6, Aug-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-0

1-1
Sat 6, Aug-14:00 - Poland - 4. Liga
GKS Wikielec vs Huragan Morag

1-0

3-0
Sat 6, Aug-14:00 - Poland - 4. Liga
KS Wieczysta Krakow vs KSZO Ostrowiec

1-0

2-0
Sat 6, Aug-14:00 - Poland - 4. Liga
Gedania Gdansk vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-2

2-5
Sat 6, Aug-15:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Baltyk Gdynia

1-0

3-1
Sat 6, Aug-15:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs LKS Goczalkowice Zdroj

1-0

2-2
Sat 6, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga
Polonia Bytom vs Warta Gorzow Wielkopolski

3-0

4-0
Sat 6, Aug-19:59 - Poland - 4. Liga
BTP Stal Brzeg vs Chrobry Glogow B

0-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Poland - 4. Liga
Unia Solec Kujawski vs Cartusia Kartuzy

0-1

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Widzew lodz

0-0

0-0
Sat 6, Aug-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Korona Kielce

0-1

0-1
Sat 6, Aug-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Radomiak Radom

1-0

1-2
Sat 6, Aug-22:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs LKS Lodz

0-2

2-3
Sat 6, Aug-17:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs CWKS Resovia Rzeszow

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:30 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Zaglebie Sosnowiec

1-0

3-1
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - II liga
Stomil Olsztyn vs Garbarnia Krakow

1-1

2-2
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Zaglebie Lubin B

0-0

2-0
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Olimpia Elblag

0-0

0-1
Sat 6, Aug-19:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Gornik Polkowice

2-0

2-2
Sat 6, Aug-19:59 - Poland - II liga
GKS Jastrzebie vs Motor Lublin

1-1

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Poland - II liga
Wisla Pulawy vs Radunia Stezyca

1-0

1-0
Sat 6, Aug-14:00 - Portugal Torneio de Abertura Liga Revelacao U23
Maritimo(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

0-0

0-0
Sat 6, Aug-14:00 - Portugal Torneio de Abertura Liga Revelacao U23
Rio Ave(U23) vs Gil Vicente U23

2-0

2-4
Sat 6, Aug-21:00 - Portugal Torneio de Abertura Liga Revelacao U23
CD Estrela U23 vs CD Mafra U23

0-0

0-0
Sat 6, Aug-17:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Desportivo de Tondela

0-1

0-1
Sat 6, Aug-17:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs CD Mafra

0-1

3-1
Sat 6, Aug-18:30 - Portugal Liga de Honora
Clube Desportivo Trofense vs Belenenses SAD

0-1

3-2
Sat 6, Aug-14:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs SCU Torreense

1-0

2-1
Sat 6, Aug-21:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Academico Viseu

0-0

1-1
Sat 6, Aug-21:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19

1-1

3-1
Sat 6, Aug-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Casa Pia AC U19 vs Alverca(U19)


3-3
Sat 6, Aug-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Vilafranquense(U19)

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Famalicao(U19) vs Gondomar(U19)

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Gil Vicente U19


0-1
Sat 6, Aug-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Anadia(U19) vs Vizela(U19)


1-2
Sat 6, Aug-18:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Vizela

0-0

0-1
Sat 6, Aug-23:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Maritimo

3-0

5-1
Sat 6, Aug-21:00 - Portugal Primera Liga
GD Estoril Praia vs FC Famalicao

2-0

2-0
Sat 6, Aug-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Sabail

2-0

3-1
Sat 6, Aug-22:45 - Romania - Divizia A
FC Rapid 1923 vs FC Arges

1-0

2-1
Sat 6, Aug-19:59 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs FC Steaua Bucuresti

1-0

1-1
Sat 6, Aug-12:00 - Romania - Liga 2
FC Buzau vs Ripensia Timisoara

0-0

1-0
Sat 6, Aug-12:00 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs Csikszereda Miercurea

0-0

2-1
Sat 6, Aug-12:00 - Romania - Liga 2
Concordia Chiajna vs CSM Slatina

0-1

0-3
Sat 6, Aug-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSC Dumbravita

0-1

0-1
Sat 6, Aug-12:00 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs FC Brasov

0-0

1-0
Sat 6, Aug-12:30 - Romania - Liga 2
FC Otelul Galati vs CSM Politehnica Iasi

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:00 - Romania - Liga 2
SSU Politehnica Timisoara vs Unirea Constanta

1-0

1-0
Sat 6, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Dynamo Vologda vs Dinamo Moscow B

1-0

3-0
Sat 6, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 2
FC Tver vs Chertanovo Moscow

0-1

0-2
Sat 6, Aug-17:00 - Russia Div 2 Group 2
Rodina Moskva III vs Luki Energiya

1-0

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Tekstilshchik Ivanovo vs Torpedo Vladimir

2-0

4-0
Sat 6, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Spartak Kostroma vs FK Murom

0-1

0-2
Sat 6, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Zorkyi Krasnogorsk vs Zvezda Sint Petersburg

1-1

1-3
Sat 6, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Leningradets vs Baltika-BFU Kaliningrad

3-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Saturn vs Balashikha

3-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Metallurg Lipetsk vs Strogino Moscow

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
Dinamo Briansk vs FK Zvezda Ryazan

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

2-0

2-0
Sat 6, Aug-19:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kaluga vs FK Khimki Reserve

0-0

2-1
Sat 6, Aug-14:00 - Russia Div 2 Group 3
FC Kolomna vs FK Znamya Noginsk

0-0

1-0
Sat 6, Aug-15:00 - Russia Div 2 Group 3
Arsenal Tula II vs FK Spartak Tambov

0-0

4-0
Sat 6, Aug-21:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Sakhalinets vs Avangard Kursk

1-3

1-7
Sat 6, Aug-19:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Akron Togliatti

1-0

3-0
Sat 6, Aug-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Veles Moscow

2-0

2-1
Sat 6, Aug-16:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Spartak Moscow

0-2

0-2
Sat 6, Aug-18:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Fakel Voronezh

0-1

4-1
Sat 6, Aug-21:00 - Russia Premier League
Akhmat Grozny vs Zenit St.Petersburg

0-0

0-0
Sat 6, Aug-21:00 - Russia Premier League
Krasnodar FK vs Lokomotiv Moscow

0-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Russia Women's Cup
FK Rostov Women's vs Zenit St.Petersburg Women's

0-3

1-7
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Championship
Partick Thistle vs Hamilton Academical FC

0-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Cove Rangers

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Dundee

0-1

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Inverness C.T.

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Formartine United

3-1

3-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Buckie Thistle FC

0-3

0-6
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Inverurie Loco Works

0-3

0-5
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Forres Mechanics

0-4

0-5
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Clachnacuddin vs Brora Rangers

0-4

0-4
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Fraserburgh vs Wick Academy FC

1-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Banks O'Dee vs Huntly

2-1

5-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Keith

0-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Highland Football League
Strathspey Thistle vs Deveronvale

1-0

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Peterhead

2-2

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League One
Montrose vs Queen of the South FC

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Falkirk

1-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Kelty Hearts

1-0

3-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League One
Edinburgh City vs Dunfermline

0-2

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Stranraer F.C.

0-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League Two
East Fife vs Bonnyrigg Rose

0-2

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Elgin City

0-2

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Dumbarton

1-1

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Stenhousemuir

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Cumbernauld Colts

1-5

2-5
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Caledonian Braves

0-0

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Edinburgh University FC

5-1

7-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Spartans vs Gala Fairydean

2-0

4-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Hearts Reserve vs Civil Service Strollers FC

0-2

2-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Glasgow Rangers Reserve vs Cowdenbeath F.C.

0-0

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Tranent Juniors vs Stirling University FC


2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Lowland Football League
Broomhill FC vs Berwick Rangers

0-1

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs St. Mirren

3-0

4-1
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs St. Johnstone

0-1

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Kilmarnock

0-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Scottish Premier League
Ross County vs Celtic

0-0

1-3
Sat 6, Aug-23:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Radnicki Nis

1-1

2-2
Sat 6, Aug-20:55 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs Novi Pazar

0-0

0-1
Sat 6, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga
FK Indjija vs FK Metalac Gornji Milanovac

2-1

2-2
Sat 6, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga
Radnicki Beograd vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-0

1-0
Sat 6, Aug-19:30 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs FK Loznica

2-0

5-1
Sat 6, Aug-22:00 - Serie C - Brazil
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Botafogo SP

0-1

0-2
Sat 6, Aug-23:00 - Serie D - Brazil
Bahia de Feira BA vs Sao Bernardo

0-1

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa RJ vs Nova Venecia ES

1-1

2-1
Sat 6, Aug-13:30 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Balestier Khalsa FC

1-0

4-0
Sat 6, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
Dukla Banska Bystrica vs MFK Ruzomberok

2-0

2-3
Sat 6, Aug-19:59 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs Liptovsky Mikulas

1-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs Slovan Bratislava B

0-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs Dolny Kubin

2-0

3-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs TJ Spartak Myjava

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 2. Liga
Humenne vs FK Pohronie

1-0

2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Raca Bratislava

2-2

8-3
Sat 6, Aug-19:59 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs KFC Komarno

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga East
LAFC Lucenec vs Slovan Giraltovce

1-0

3-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga East
Odeva Lipany vs 1.FK Svidnik

1-1

2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga East
MFK Vranov nad Topou vs Partizan Bardejov

0-1

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga East
FK Poprad vs Namestovo

0-0

1-0
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs Jednota Banova

0-0

0-1
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs Inter Bratislava

1-2

4-3
Sat 6, Aug-19:00 - Slovakia 3. liga West
OK Castkovce vs Podkonice

2-0

3-1
Sat 6, Aug-19:30 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs Domzale

0-1

0-1
Sat 6, Aug-19:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Rogaska

1-0

1-1
Sat 6, Aug-19:30 - Slovenia 2. Liga
Bistrica vs NK Roltek Dob

1-1

1-1
Sat 6, Aug-19:30 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Bilje

3-0

5-2
Sat 6, Aug-19:59 - Slovenia U19
NK Celje(U19) vs NK Brinje Grosuplje(U19)


1-2
Sat 6, Aug-20:30 - Slovenia U19
FC Koper U19 vs NK Maribor(U19)

0-0

0-0
Sat 6, Aug-22:00 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Sekhukhune United

0-1

1-1
Sat 6, Aug-17:00 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Richards Bay

0-1

0-2
Sat 6, Aug-17:00 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Moroka Swallows

1-0

1-0
Sat 6, Aug-17:00 - South Africa Premier League
Marumo Gallants FC vs Stellenbosch FC

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:30 - South Africa Premier League
Royal AM vs Kaizer Chiefs FC

1-0

1-0
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide University

2-0

3-0
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Premier League
Port Adelaide Pirates vs Eastern United

1-1

3-2
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Premier League
West Adelaide SC vs Playford City Patriots

1-1

3-3
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs Para Hills Knights

0-0

0-1
Sat 6, Aug-14:30 - South Australian Premier League
Adelaide Hills vs Fulham United FC

0-0

0-1
Sat 6, Aug-09:00 - South Australian Super League
West Torrens Birkalla vs White City Beograd

1-2

2-3
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Super League
Campbelltown City SC vs Croydon Kings

1-1

2-1
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Super League
Adelaide Comets FC vs Adelaide United FC Youth

4-0

7-0
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Super League
Sturt Lions vs North Eastern Metrostars

0-0

0-1
Sat 6, Aug-09:30 - South Australian Super League
South Adelaide Panthers vs Adelaide City FC

1-2

1-3
Sat 6, Aug-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Cumberland United FC

0-0

2-3
Sat 6, Aug-10:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Olympic Reserve vs Cumberland United Reserve

0-0

1-1
Sat 6, Aug-12:30 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Hills Reserve vs Fulham United Reserve

2-0

6-4
Sat 6, Aug-07:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Comets FC Reserve vs Adelaide United FC Reserve

0-2

1-3
Sat 6, Aug-07:15 - South Australian Super League Reserves
South Adelaide Panthers Reserve vs Adelaide City FC Reserve

0-3

0-4
Sat 6, Aug-11:45 - South Australian Women's Premier League
West Adelaide SC Women's vs Adelaide University Women's

1-0

6-0
Sat 6, Aug-16:00 - Swden Women Division 2
Sundsvalls DFF Women's vs Alvsjo AIK FF Women's

2-1

3-1
Sat 6, Aug-17:00 - Swden Women Division 2
Vaxjo FF Women's vs Jitex BK Women's

0-0

3-1
Sat 6, Aug-19:30 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women's vs IFO Bromolla IF Women's

0-0

1-0
Sat 6, Aug-15:00 - Swden Women Division 2
Ravasen IK Karlskoga Women's vs Lidkopings FK Women's

3-5

3-6
Sat 6, Aug-17:00 - Sweden Damallsvenskan
IFK Kalmar Women's vs Kristianstads DFF Women's

0-2

0-2
Sat 6, Aug-22:00 - Sweden Div 1 Norra
Hammarby TFF vs Vasalunds IF

0-1

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Norra
BK Forward vs Haninge

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Sandvikens IF vs IF Sylvia

3-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Motala AIF FK vs IF Karlstad

1-1

1-3
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Gefle IF

0-0

0-1
Sat 6, Aug-15:00 - Sweden Div 1 Norra
FC Stockholm Internazionale vs Orebro Syrianska IF

0-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Malmo FK vs Falkenbergs FF

0-3

1-6
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Tvaakers IF

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Atvidabergs FF

0-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs IK Oddevold

1-1

1-2
Sat 6, Aug-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lindome GIF vs Angelholms FF

1-1

4-1
Sat 6, Aug-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Qviding FIF vs Torns IF

1-1

1-4
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs Angered BK

0-1

0-1
Sat 6, Aug-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Nordvarmland FF vs Kumla

0-1

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Mjolby AI FF vs Ahlafors IF

0-1

1-5
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Lidkopings FK

0-0

0-1
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Jarfalla

1-0

3-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Osterakers FK vs Kvarnsvedens IK

1-0

1-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Korsnas IF FK

1-0

3-0
Sat 6, Aug-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Ragsveds IF

0-0

0-0
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Skelleftea FF vs IFK Lulea

0-1

2-2
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kiruna Ff vs Sandviks IK

0-0

0-1
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Friska Viljor FC

0-2

0-2
Sat 6, Aug-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Gottne IF vs Bodens BK

1-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Norrland
Storfors AIK vs IF Algarna

0-1

0-2
Sat 6, Aug-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Bergnasets AIK

0-1

2-3
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Nosaby IF vs FK Karlskrona

0-1

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Eslovs BK vs Hogsby IK

0-2

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Asarums IF FK vs Ariana

0-0

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Osterlen FF vs Rappe GOIF

0-0

2-0
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Smedby AIS vs Nykopings BIS

1-1

1-2
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Trosa Vagnharad SK vs Huddinge IF

1-2

2-3
Sat 6, Aug-18:30 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
IFK Lidingo FK vs Arameisk-Syrianska IF

1-0

1-1
Sat 6, Aug-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Syrianska FC vs Enskede IK

1-0

1-0
Sat 6, Aug-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Vastra Frolunda IF vs Onsala BK

1-0

1-0
Sat 6, Aug-18:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Assyriska BK

1-0

4-0
Sat 6, Aug-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Landvetter IS vs Husqvarna FF

0-0

0-0
Sat 6, Aug-17:00 - Swedish Allsvenskan
IFK Norrkoping vs Degerfors IF

1-0

2-0
Sat 6, Aug-22:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs St. Gallen

2-2

3-2
Sat 6, Aug-19:59 - Swiss Super League
Servette vs Winterthur

0-0

1-0
Sat 6, Aug-18:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs Servette(U21)

0-1

0-2
Sat 6, Aug-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Sion II vs FC Coffrane

0-0

0-0
Sat 6, Aug-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
US Terre Sainte vs Meyrin


2-1
Sat 6, Aug-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Grand Saconnex vs Concordia Lausanne

1-1

2-1
Sat 6, Aug-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs FC Echallens

0-3

0-4
Sat 6, Aug-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs FC Naters

1-0

1-0
Sat 6, Aug-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Concordia Basel vs FC Rotkreuz

0-0

2-0
Sat 6, Aug-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs FC Schotz

0-2

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs FC Munsingen

1-1

1-1
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Muri vs Neuchatel Xamax(U21)

0-1

0-4
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Thun U21 vs Langenthal


3-3
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs SR Delemont

0-2

0-2
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Black Stars Basel vs SC Dornach

0-0

2-0
Sat 6, Aug-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Emmenbrucke vs Solothurn


2-3
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs USV Eschen Mauren


2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
ASC Kreuzlingen vs Taverne


1-3
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs FC Linth 04

1-0

2-1
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Lugano U-21

0-1

1-3
Sat 6, Aug-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Tuggen vs SV Hongg

0-0

1-2
Sat 6, Aug-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Weesen vs Grasshoppers U21

0-3

5-3
Sat 6, Aug-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs FC Kosova Zurich

1-0

4-1
Sat 6, Aug-22:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Biel-Bienne vs Stade Nyonnais

0-1

0-3
Sat 6, Aug-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bulle vs Chiasso

1-1

2-2
Sat 6, Aug-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Etoile Carouge vs FC Rapperswil-Jona

2-0

3-0
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Baden vs Basel B

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bruhl SG vs YF Juventus Zurich

3-0

4-0
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs FC Luzern U-21

3-0

4-1
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bavois vs Zurich B

0-1

0-3
Sat 6, Aug-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC St.Gallen U-21 vs Young Boys II

2-1

3-4
Sat 6, Aug-19:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Kriens vs SC Cham

1-0

2-0
Sat 6, Aug-18:00 - Syrian Cup
Harjilah vs Al Jaish Damascus


0-3
Sat 6, Aug-15:00 - Thailand Kor Royal Cup
Buriram United vs BG Pathum United

1-2

2-3
Sat 6, Aug-22:45 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Kayserispor

0-0

1-0
Sat 6, Aug-20:15 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Gazisehir Gaziantep

0-1

1-1
Sat 6, Aug-17:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Energetik Mary vs FC Merw

1-0

1-2
Sat 6, Aug-17:15 - Turkmenistan Yokary Liga
FK Nebitci vs Sagadam

0-1

0-1
Sat 6, Aug-22:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Montevideo Wanderers

0-0

1-1
Sat 6, Aug-03:00 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs CA Rentistas

2-0

3-0
Sat 6, Aug-19:40 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Plaza Colonia

1-0

2-0
Sat 6, Aug-17:15 - Uruguay Segunda Division
CA Progreso vs CA Juventud de Las Piedras

0-0

0-1
Sat 6, Aug-23:00 - USA Major League Soccer
Atlanta United FC vs Seattle Sounders

1-0

2-1
Sat 6, Aug-06:30 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Houston Dynamo

0-1

2-1
Sat 6, Aug-04:00 - USA National Women's Soccer League
Racing Louisville Women's vs Washington Spirit Women's

0-0

1-1
Sat 6, Aug-06:30 - USA National Women's Soccer League
Portland Thorns FC Women's vs North Carolina Courage Women's

2-0

3-3
Sat 6, Aug-03:05 - USA USL League One
Charlotte Independence vs Forward Madison

0-0

0-0
Sat 6, Aug-18:30 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Yangiyer

2-1

3-1
Sat 6, Aug-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Mashal Muborak vs Aral Samali

2-0

7-0
Sat 6, Aug-18:00 - Uzbekistan Pro League A
Turon Yaypan vs Zaamin

3-0

3-1
Sat 6, Aug-17:00 - Uzbekistan Pro League B
Lokomotiv BFK vs Pakhtakor-79

0-2

2-4
Sat 6, Aug-17:00 - Uzbekistan Pro League B
Nasaf Qarshi II vs Dostlik Oltiariq

1-2

2-3
Sat 6, Aug-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Pakhtakor Tashkent

1-2

2-2
Sat 6, Aug-01:00 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Academia Puerto Cabello

0-1

0-1
Sat 6, Aug-03:15 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Deportivo Tachira

0-0

2-0
Sat 6, Aug-13:00 - Vietnam First Division
TTBD Phu Dong vs Dong Tam Long An

0-0

1-1
Sat 6, Aug-14:00 - Vietnam First Division
Sanna Khanh Hoa vs Binh Phuoc

0-0

1-0
Sat 6, Aug-15:00 - Vietnam First Division
XSKT Can Tho vs Hue FC

1-0

3-0
Sat 6, Aug-15:00 - Vietnam League
Binh Dinh FC vs Ha Noi FC

0-1

0-1
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Aberystwyth Town vs Llanidloes Town

1-1

2-1
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Caersws vs Holywell

0-4

1-6
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Connah's Quay Nomads FC vs The New Saints

1-0

1-1
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Pontypridd vs Carmarthen Town

2-0

2-0
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Guilsfield FC vs Ruthin Town FC

0-0

0-1
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Ammanford vs Swansea University

1-1

2-1
Sat 6, Aug-17:30 - Wales League Cup
Trefelin vs Taffs Well

0-1

0-5
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Division 1
Western Knights vs Fremantle City

2-0

2-1
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Division 1
Forrestfield United vs Rockingham City

1-1

1-1
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Division 1
Joondalup United vs UWA Nedlands

0-1

0-3
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Division 1
Subiaco AFC vs Murdoch Uni Melville

0-0

0-1
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Division 1
Quinns FC vs Mandurah City

1-2

1-8
Sat 6, Aug-13:00 - Western Australia Division 1
Dianella White Eagles vs Olympic Kingsway SC

1-3

1-4
Sat 6, Aug-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Cockburn City (U20)

2-2

3-3
Sat 6, Aug-09:00 - Western Australia NPL U20
Bayswater City(U20) vs Stirling Macedonia (U20)

0-2

0-3
Sat 6, Aug-09:00 - Western Australia NPL U20
Inglewood United(U20) vs Floreat Athena(U20)

0-2

2-2
Sat 6, Aug-09:00 - Western Australia NPL U20
Sorrento F.C.(U20) vs Perth Glory FC(U20)


0-6
Sat 6, Aug-09:00 - Western Australia NPL U20
Gwelup Croatia(U20) vs Armadale (U20)

4-0

6-1
Sat 6, Aug-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth RedStar (U20) vs Balcatta(U20)

1-0

2-1
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Premier League
Inglewood United vs Floreat Athena

0-1

0-1
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Cockburn City

1-2

3-3
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Premier League
Bayswater City vs Stirling Macedonia

0-2

1-3
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Premier League
Gwelup Croatia SC vs Armadale

2-0

2-2
Sat 6, Aug-11:00 - Western Australia Premier League
Perth RedStar vs Balcatta

3-0

5-1
Sat 6, Aug-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth RedStar Women's vs Subiaco AFC Women's

4-1

6-2
Sat 6, Aug-21:00 - Women's Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women's vs KIL/Hemne Women's

0-0

0-1
Sat 6, Aug-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Rosenborg Women's vs Roa IL Women's

2-0

5-0
Sat 6, Aug-17:00 - Women's Norwegian Toppserien
Stabaek Women's vs Kolbotn Women's

0-1

0-1
Sat 6, Aug-19:00 - Women's Norwegian Toppserien
Valerenga Women's vs LSK Kvinner Women's

0-1

1-1
Sat 6, Aug-17:00 - Zimbabwe Cup
Cranborne Bullets vs Whawha FC

0-0

1-1
Sat 6, Aug-15:00 - Zimbabwe Cup
ZPC Kariba vs Bulawayo City

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus