AD:

Football Results for Sat 5, Mar 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 5, Mar 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 5, Mar-20:30 - African Youth Championship Woman\'s U17
Senegal Women's(U17) vs Ghana women's(U17)

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Albania 1st league
Shkumbini Peqin vs Butrinti Sarande

0-1

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs KS Bylis


1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs Besa Kavaje

1-0

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Albania 1st league
KF Erzeni Shijak vs Terbuni Puke

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Albania 1st league
Burreli vs Turbina Cerrik

1-0

3-0
Sat 5, Mar-17:00 - Albania 1st league
FK Vora vs Beselidhja Lezhe

1-0

2-4
Sat 5, Mar-22:45 - Albania Super league
KF Tirana vs Partizani Tirana

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs JS Saoura

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:30 - Algeria Division 1
MC Oran vs OM Medea

0-1

0-1
Sat 5, Mar-17:30 - Algeria Division 1
WA Tlemcen vs MC Alger

0-0

0-2
Sat 5, Mar-17:30 - Algeria Division 1
RC Relizane vs US Biskra

1-1

1-1
Sat 5, Mar-17:30 - Algeria Division 1
HB Chelghoum Laid vs RC Arbaa

0-0

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
Bordj Bou Arreridj vs USM Khenchela

1-1

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs MC El Eulma


1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs MCB Oued Sly


3-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs AS Ain Mlila

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JSM Skikda vs MO Bejaia


1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
MO Constantine vs Hamra Annaba

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USM Bel Abbes vs RC Kouba


2-2
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs MC Saida

0-1

0-3
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs SC Ain Defla


6-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs JSM Tiaret


3-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
USMM Hadjout vs ASM Oran

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs CRB Ain Ouessara

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
US Chaouia vs Teleghma

0-0

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs El Bayadh


1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
JS Bordj Menaiel vs CA Batna

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs IRB Lakhdaria


8-1
Sat 5, Mar-18:00 - Algeria U21
JS Kabylie(U21) vs NA Hussein Dey(U21)

1-0

2-1
Sat 5, Mar-13:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs JS Saoura(U21)

0-0

1-0
Sat 5, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
USM El Harrach(U21) vs MCB Oued Sly(U21)

2-0

2-0
Sat 5, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
USM Bel Abbes U21 vs RC Kouba U21

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
JSM Bejaia(U21) vs AS Ain Mlila U21

2-2

2-3
Sat 5, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
US Chaouia(U21) vs NRB Teleghma U21

0-0

3-0
Sat 5, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
USMM Hadjout(U21) vs ASM Oran(U21)

1-0

1-0
Sat 5, Mar-14:00 - Algeria U21 Division 2
MO Constantine U21 vs Hamra Annaba (U21)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-13:00 - Algeria U21 Division 2
ES Ben Aknoun(U21) vs MC Saida (U21)

0-0

3-0
Sat 5, Mar-19:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Sagrada Esperanca

0-1

0-1
Sat 5, Mar-18:40 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Sporting Cabinda

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Sporting de Benguela

0-0

2-0
Sat 5, Mar-18:00 - Angola Girabola League
CD Lunda Sul vs Cuando Cubango

0-0

0-1
Sat 5, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
Velez Sarsfield(R) vs Estudiantes La Plata Reserve


0-2
Sat 5, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs UAI Urquiza

0-1

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Argentina Women\'s Primera A
CA Lanus Women's vs Gimnasia LP Women's

1-0

1-0
Sat 5, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs CA Platense

0-0

1-0
Sat 5, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Gimnasia La Plata vs Argentinos Juniors

1-1

2-2
Sat 5, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Barracas Central vs Aldosivi

0-1

2-1
Sat 5, Mar-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Deportivo Moron

0-0

1-0
Sat 5, Mar-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Alvarado Mar del Plata

1-0

3-3
Sat 5, Mar-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Estudiantes Rio Cuarto

2-0

2-0
Sat 5, Mar-17:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs Urartu

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs FK Van Charentsavan

1-0

2-0
Sat 5, Mar-08:05 - Australia League A
Western United FC vs Newcastle Jets FC

1-0

2-1
Sat 5, Mar-10:05 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Brisbane Roar FC

0-0

2-1
Sat 5, Mar-12:45 - Australia League A
Western Sydney Wanderers vs Sydney FC

1-0

2-0
Sat 5, Mar-11:00 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Marconi Stallions

2-1

3-2
Sat 5, Mar-11:45 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs Manly United

0-1

0-1
Sat 5, Mar-08:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs St Albans Saints

0-1

0-1
Sat 5, Mar-10:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs Green Gully

0-0

2-0
Sat 5, Mar-12:30 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Eastern Lions SC

0-1

0-1
Sat 5, Mar-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Melbourne Knights U21

0-0

1-0
Sat 5, Mar-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs St Albans Saints(U21)

3-0

4-2
Sat 5, Mar-07:45 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong City SC U21 vs Hume City U21

1-0

1-2
Sat 5, Mar-10:30 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Eastern Lions(U21)

0-3

0-4
Sat 5, Mar-12:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Green Gully Cavaliers U21

1-0

1-1
Sat 5, Mar-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Stirling Macedonia vs Perth S.C

1-1

1-3
Sat 5, Mar-17:30 - Austria Erste Division
Austria Wien Amateure vs FC Dornbirn

0-1

1-2
Sat 5, Mar-17:30 - Austria Erste Division
SKU Amstetten vs FC Liefering

1-1

2-2
Sat 5, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Rheindorf Altach

3-0

4-0
Sat 5, Mar-18:30 - Austrian Regionalliga East
SV Stripfing vs SC Neusiedl 1919

0-0

1-1
Sat 5, Mar-19:59 - Austrian Regionalliga East
ASV Drassburg vs Mauerwerk

1-1

1-3
Sat 5, Mar-19:00 - Austrian Regionalliga East
Wiener Viktoria vs First Vienna FC

0-0

0-2
Sat 5, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga East
Trenkwalder Admira Amateure vs FCM Traiskirchen

0-1

2-2
Sat 5, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Wolfsberger AC Amateure vs Deutschlandsberger SC

1-0

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Union Gurten vs WSC Hertha Wels

2-0

2-0
Sat 5, Mar-19:59 - Austrian Regionalliga Mitte
USV St. Anna vs SV Allerheiligen

2-2

2-3
Sat 5, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
SC Gleisdorf vs SC Weiz

2-0

2-0
Sat 5, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte
Junge Wikinger Ried vs SK Treibach

2-1

4-5
Sat 5, Mar-13:30 - Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings vs Mohammedan Dhaka

2-0

2-0
Sat 5, Mar-16:00 - Belarus Super Cup
BATE Borisov vs Shakhter Soligorsk

0-0

1-0
Sat 5, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Patro Eisden

0-0

3-0
Sat 5, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs Royal Olympic Club Charleroi

0-2

0-3
Sat 5, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
KSK Heist vs Dessel Sport

1-1

1-1
Sat 5, Mar-23:00 - Belgian First Amateur Division
KFC Mandel United vs Rupel Boom

1-1

1-1
Sat 5, Mar-19:15 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs KRC Genk

1-0

2-2
Sat 5, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League
RFC Seraing vs Club Brugge

0-3

0-5
Sat 5, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs St. Gilloise

1-1

2-3
Sat 5, Mar-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Lommel SK

0-0

0-2
Sat 5, Mar-18:30 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women's vs Moldavo Women's


6-0
Sat 5, Mar-19:59 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women's vs Famkes Merkem Women's


2-5
Sat 5, Mar-19:59 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women's vs Gent B Women's


0-3
Sat 5, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women's vs KSKV Zwevezele Women's


1-4
Sat 5, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women's vs KVK Tienen Women's


2-0
Sat 5, Mar-21:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women's vs Ladies Genk B Women's


1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Anderlecht Women's vs Genk Women's

1-1

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Belgium Women\'s Premier League
Eendracht Aalst Women's vs White Star Woluwe Women's

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Belgium Women\'s Premier League
Club Brugge Women's vs Oud Heverlee Leuven Women's

0-2

0-6
Sat 5, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Club Guabira

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Sarajevo

1-0

2-0
Sat 5, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Rudar Prijedor vs Leotar

1-0

1-2
Sat 5, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Clube de Regatas Brasil vs Sampaio Correa (MA)

0-0

1-0
Sat 5, Mar-22:00 - Brasil Women\'s Tournament
EC Sao Jose SP Women's vs Kindermann Avai Women's

2-0

2-0
Sat 5, Mar-04:00 - Brasil Women\'s Tournament
Palmeiras SP Women's vs Atletico Mineiro Women's

1-0

2-1
Sat 5, Mar-21:00 - Brasil Women\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women's vs Bragantino Women's

2-1

2-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brasil Women\'s Tournament
Internacional (RS) Women's vs CRESSPOM Women's

1-0

2-1
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Academia Futebol vs Dom Bosco MT

0-1

0-1
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Sao Raimundo (AM) vs Iranduba AM

0-1

1-2
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional Fast Clube AM vs Operario/AM

2-0

2-0
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Princesa AM vs Penarol AM

0-0

1-0
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Manauara

2-0

4-0
Sat 5, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Capital DF

0-1

1-2
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Ceilandia DF

0-0

0-0
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potyguar-CN RN vs ASSU RN

1-1

1-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Barcelona BA vs Jacuipense BA

0-3

0-3
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Resende-RJ vs Fluminense (RJ)

0-3

0-4
Sat 5, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Portuguesa RJ

0-0

1-0
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Hercilio Luz SC

1-0

3-0
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Marcilio Dias SC

1-1

1-2
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Brusque SC vs Figueirense FC

0-0

2-2
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Juventus SC vs Camboriu SC

0-0

0-0
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Barra SC vs Joinville SC

0-0

1-2
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Prospera Criciuma vs Concordia SC

0-0

0-2
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Novo Hamburgo RS vs Gremio (RS)

1-0

1-1
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Gremio Anapolis

1-1

2-1
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Anapolis FC

0-2

2-3
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jataiense vs Morrinhos FC

0-1

0-2
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs URT MG

3-0

4-0
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Uberlandia

0-0

0-0
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Villa Nova-MG

0-0

0-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Corinthians Paulista (SP)

1-0

1-0
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Caetano (SP) vs Sao Bento

0-2

1-3
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Lemense SP vs XV de Piracicaba

0-1

0-1
Sat 5, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Portuguesa de Desportos

0-0

0-0
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Comercial SP


1-1
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Desportivo Brasil SP


2-1
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Uniao Suzano AC


1-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs EC Sao Bernardo


0-1
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Serra ES vs Vitoria(ES)

0-0

2-2
Sat 5, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Rio Branco De Venda Nova ES

1-1

3-2
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Capixaba
Desportiva Ferroviaria (ES) vs Vilavelhense (ES)

0-0

1-1
Sat 5, Mar-23:30 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Vera Cruz PE

0-0

2-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
Oeirense/PI vs 4 de Julho/PI

1-1

1-1
Sat 5, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
Frei Paulistano/SE vs Lagarto

0-2

0-2
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Dourados MS

0-0

1-0
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Tocantins De Miracema TO vs Gurupi TO

1-1

1-3
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Interporto FC vs Uniao Atletica Carmolandense/TO

1-1

1-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Capital TO vs Araguacema TO

1-1

4-1
Sat 5, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Bela Vista TO vs Palmas (TO)

2-0

2-1
Sat 5, Mar-14:30 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs Minyor Pernik

0-0

3-0
Sat 5, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Ludogorets Razgrad II

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs FC Hebar Pazardzhik

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Septemvri Sofia vs Litex Lovech

2-0

3-1
Sat 5, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Yantra Gabrovo

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs FC Dobrudzha

2-0

3-0
Sat 5, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia II vs Marek Dupnitza

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Lokomotiv Plovdiv

0-0

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Cherno More Varna vs Pirin Blagoevgrad

0-0

1-1
Sat 5, Mar-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs Al Merreikh

2-1

3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Challenge DE French Feminin
Montpellier HSC Women's vs Paris Saint Germain Women's

0-1

1-3
Sat 5, Mar-17:30 - Challenge DE French Feminin
Paris FC Women's vs Fleury 91 Women's

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs CD Antofagasta

3-0

3-2
Sat 5, Mar-01:00 - Chile Primera Division
Palestino vs Union La Calera

0-0

0-0
Sat 5, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Nublense vs La Serena

2-0

3-1
Sat 5, Mar-13:00 - Club Friendly
Vanlose IF vs AB Tarnby

3-1

5-1
Sat 5, Mar-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove B vs Slavia Prague B

1-0

2-1
Sat 5, Mar-13:15 - Club Friendly
FK Kolin vs FK Loko Vltavin

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:30 - Club Friendly
Brabrand IF vs Young Boys Football Development


2-2
Sat 5, Mar-13:30 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs Lokomotiv Gomel

0-0

2-0
Sat 5, Mar-13:30 - Club Friendly
Legia Warszawa B vs Warta Sieradz

0-0

2-0
Sat 5, Mar-14:00 - Club Friendly
Brno B vs Jiskra Usti nad Orlici

2-0

3-2
Sat 5, Mar-14:00 - Club Friendly
Volna Pinsk vs Shakhtyor Petrikov

0-1

3-2
Sat 5, Mar-14:00 - Club Friendly
Middelfart vs SfB-Oure

3-0

3-1
Sat 5, Mar-14:00 - Club Friendly
Trutnov vs Slovan Liberec B

0-0

0-2
Sat 5, Mar-05:00 - Club Friendly
Kingborough Lions Women's vs Taroona Women's

3-0

10-0
Sat 5, Mar-07:00 - Club Friendly
Taroona vs University of Tasmania

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Club Friendly
Bronshoj vs AB Gladsaxe

0-2

0-4
Sat 5, Mar-14:50 - Club Friendly
Ullern vs Eidsvold TF

1-0

3-1
Sat 5, Mar-19:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Frigg FK


2-2
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
Start Kristiansand vs Skeid Oslo

2-0

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Ostersunds FK

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
Baerum SK vs Asker Fotball

0-1

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
Fram Larvik vs Sprint-Jeloy

1-1

3-5
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
Vittsjo GIK Women's vs Lidkopings FK Women's


2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
MFK Vranov nad Topou vs Lokomotiva Kosice


5-2
Sat 5, Mar-17:00 - Club Friendly
Tarnby FF vs Slagelse B&I

0-0

0-1
Sat 5, Mar-15:00 - Club Friendly
Thisted FC vs VSK Aarhus


1-2
Sat 5, Mar-15:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs FC Slutsk

1-1

2-1
Sat 5, Mar-23:00 - Club Friendly
Lokeren-Temse vs Sparta Petegem

0-1

0-2
Sat 5, Mar-11:30 - Club Friendly
Cooma Tigers vs Monaro Panthers

0-3

1-7
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
Stromsgodset vs Odd Grenland


2-3
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
Moss vs Orn-Horten

2-1

3-1
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
Kolding IF vs Dalum


1-0
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
Kjelsas IL vs Gjovik Lyn

0-0

0-0
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
Jonkopings Sodra IF vs Oskarshamns AIK

0-1

4-1
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs Slavia Mozyr

0-0

0-1
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
Sola vs Stord IL

0-0

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Club Friendly
FC 1906 Erlensee vs FSV Fernwald

1-0

1-0
Sat 5, Mar-18:00 - Club Friendly
Raufoss vs Elverum


13-0
Sat 5, Mar-16:30 - Club Friendly
Odder IGF vs FC Aarhus Fremad B


4-0
Sat 5, Mar-18:00 - Club Friendly
FC Honka vs Helsingborgs IF

0-0

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Club Friendly
Mjondalen vs Kongsvinger

1-0

1-2
Sat 5, Mar-18:00 - Club Friendly
Lysekloster vs Sotra SK

1-0

2-1
Sat 5, Mar-04:40 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Deportivo Pereira

0-0

0-0
Sat 5, Mar-03:00 - CONCACAF Women Under 20
Canada Women's(U20) vs Cayman Islands Women's (U20)

5-0

13-0
Sat 5, Mar-03:00 - CONCACAF Women Under 20
El Salvador women's(U20) vs Dominican Republic Women's (U20)

3-1

5-2
Sat 5, Mar-00:00 - CONCACAF Women Under 20
USA Women's(U20) vs Suriname Women's (U20)

3-0

14-0
Sat 5, Mar-00:00 - CONCACAF Women Under 20
Puerto Rico Women's(U20) vs St. Kitts and Nevis Women's U20

6-0

7-0
Sat 5, Mar-01:30 - Conmebol-Sudamericano Women U17
Bolivia Women's(U17) vs Brazil Women's(U17)

0-5

0-7
Sat 5, Mar-01:00 - Costa Rica Division 2
San Jose FC vs AD Carmelita

1-0

2-1
Sat 5, Mar-00:00 - Costa Rica Division 2
Consultants Desamparados vs Aserri FC

0-1

1-1
Sat 5, Mar-21:00 - Costa Rica Division 2
Marineros De Puntarenas vs Municipal Liberia


3-2
Sat 5, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
NK Rijeka vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

3-0
Sat 5, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs HNK Sibenik

1-0

3-0
Sat 5, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs NK Jarun

2-1

2-1
Sat 5, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs NK Radnik Sesvete

0-2

0-3
Sat 5, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Varteks Varazdin

0-1

0-2
Sat 5, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs NK Osijek B

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs NK Dugopolje

0-1

2-2
Sat 5, Mar-14:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs NK Rijeka (U19)

0-0

1-0
Sat 5, Mar-14:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs NK Croatia Sesvete(U19)

1-0

2-0
Sat 5, Mar-15:00 - Croatia U19
HNK Gorica(U19) vs Inter Zapresic(U19)

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
APOEL Nicosia vs Aris Limassol

1-0

1-1
Sat 5, Mar-21:30 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs AEK Larnaca

1-2

1-3
Sat 5, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Nea Salamis vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-2

0-2
Sat 5, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Othellos Athienou

1-0

1-3
Sat 5, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Akritas Chloraka

0-1

0-4
Sat 5, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Xylotympou

0-0

1-1
Sat 5, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Olympiada Lympion

3-1

3-2
Sat 5, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
MFK Vyskov vs Opava

1-1

4-1
Sat 5, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FK Pribram vs Viktoria Zizkov

1-1

2-1
Sat 5, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Slovan Liberec

1-0

1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs FC Viktoria Plzen

1-1

1-2
Sat 5, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Sigma Olomouc vs FC Bohemians 1905

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs SK Dynamo Ceske Budejovice

1-1

3-3
Sat 5, Mar-14:15 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Slovan Liberec Women's vs Synot Slovacko Women's

0-1

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Slavia Praha Women's vs Horni Herspice Women's

4-0

6-0
Sat 5, Mar-17:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Frydek-Mistek

2-1

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Vrchovina vs Zlin B

0-0

0-0
Sat 5, Mar-13:30 - Czech Republic U19 League
Opava (U19) vs Ceske Budejovice(U19)

1-1

1-2
Sat 5, Mar-14:00 - Czech Republic U19 League
Meteor Praha(U19) vs Brno(U19)

1-0

1-1
Sat 5, Mar-15:15 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

0-1

1-1
Sat 5, Mar-16:15 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs MFK Karvina(U19)

0-0

0-1
Sat 5, Mar-13:00 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Slavia Praha(U19)

0-0

3-1
Sat 5, Mar-16:30 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:45 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs Hvidovre IF

0-1

0-1
Sat 5, Mar-22:00 - Denmark Woman\'s Cup
Kolding BK Women's vs Nordsjaelland Women's

0-0

1-3
Sat 5, Mar-16:00 - Denmark Woman\'s Cup
Boldklubben AF 1893 Women's vs Thisted FC Women's


0-1
Sat 5, Mar-18:00 - Denmark Woman\'s Cup
Odense Women's vs Aarhus AGF Women's

1-1

1-1
Sat 5, Mar-18:15 - Denmark Youth U17
Aalborg BK(U17) vs Sonderjyske(U17)


4-2
Sat 5, Mar-18:45 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Horsens(U17)


0-4
Sat 5, Mar-19:00 - Denmark Youth U17
Esbjerg FB(U17) vs Vejle(U17)


4-3
Sat 5, Mar-15:00 - Denmark Youth U17
Lyngby(U17) vs Brondby(U17)


3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Vejle(U19)


3-2
Sat 5, Mar-15:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Lyngby(U19)


2-1
Sat 5, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Odense BK U19


5-1
Sat 5, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs FC Kobenhavn(U19)


3-1
Sat 5, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Sonderjyske(U19)


2-3
Sat 5, Mar-16:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Silkeborg IF(U19)


3-0
Sat 5, Mar-16:30 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Horsens(U19)


3-0
Sat 5, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Guayaquil City F.C.

2-1

2-2
Sat 5, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Aluminium Nag Hammadi vs Kima Aswan

0-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
Fayoum vs El Alameen

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
MS Tamya vs Qena SC(EGY)

0-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Bath City vs Ebbsfleet United

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Billericay Town vs Welling United

2-1

2-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs St Albans City

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Chelmsford City

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Chippenham Town

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Dorking Wanderers

2-0

3-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Dulwich Hamlet

1-1

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Hungerford Town

1-2

3-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Conference South Division
Oxford City vs Tonbridge Angels

2-0

5-0
Sat 5, Mar-21:15 - England FA Women League Cup
Chelsea FC Women's vs Manchester City Women's

1-0

1-3
Sat 5, Mar-15:30 - England FA Women Super League
Aston Villa Women's vs Brighton & H.A. Women's

0-1

0-1
Sat 5, Mar-16:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women's vs Leicester City Women's

2-0

4-0
Sat 5, Mar-23:30 - England Ladies Premier League
Watford Women's vs Sheffield United Women's

0-3

0-4
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Wigan Athletic vs AFC Wimbledon

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Oxford United vs Burton Albion FC

4-1

4-1
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Rotherham United vs Milton Keynes Dons

1-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Crewe Alexandra vs Wycombe Wanderers

0-1

1-3
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Cambridge United vs Shrewsbury Town

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Gillingham vs Bolton Wanderers

0-1

0-3
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Sunderland

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Plymouth Argyle vs Morecambe

2-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Cheltenham Town vs Doncaster Rovers

2-0

4-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Portsmouth vs Accrington Stanley

2-0

4-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Lincoln City vs Sheffield Wed

1-1

3-1
Sat 5, Mar-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Ipswich

0-0

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Northampton Town vs Tranmere Rovers

2-0

3-2
Sat 5, Mar-16:30 - England League Two
Harrogate Town vs Hartlepool United FC

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Colchester United vs Port Vale

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Scunthorpe United

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Barrow vs Walsall

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Newport County vs Bristol Rovers

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Sutton United vs Rochdale

2-0

3-0
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Forest Green Rovers

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Swindon

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Leyton Orient vs Stevenage FC

1-2

2-2
Sat 5, Mar-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Carlisle

1-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Division one
Corby Town vs Histon


6-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Division one
Kendal Town vs Warrington Rylands


0-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Division one
Trafford vs Mossley AFC


2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Stafford Rangers vs South Shields

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Matlock Town

0-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Morpeth Town

1-1

3-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Ashton United vs Stalybridge Celtic

0-1

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Radcliffe FC vs Basford United F.C.

1-0

3-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Bamber Bridge vs Buxton FC

0-1

0-4
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Whitby Town

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Northern Premier League
Atherton Collieries vs Hyde United

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop's Stortford vs Horsham

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Lewes vs Worthing

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Cheshunt

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Bowers & Pitsea

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Haringey Borough

1-0

3-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Kingstonian vs Folkestone Invicta

0-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Potters Bar Town vs Wingate & Finchley

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Enfield Town vs East Thurrock United

2-0

3-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Leatherhead

1-1

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Margate

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Bromsgrove Sporting

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Hednesford Town vs Stratford Town

0-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Nuneaton Borough vs Stourbridge

0-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Redditch United vs St Ives Town

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Banbury United

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Leiston FC vs Hitchin Town

1-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Rushden&Diamonds

0-1

2-3
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Royston Town

1-1

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern League Central Division
Peterborough Sports vs Needham Market

1-0

3-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Walton Casuals

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Yate Town vs Tiverton Town

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Dorchester Town vs Merthyr Town

0-1

1-3
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Weston Super Mare vs Poole Town

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Taunton Town

0-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Chesham United vs Metropolitan Police

0-0

4-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Farnborough FC

1-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Harrow Borough vs Swindon Supermarine

1-0

2-2
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Wimborne Town

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Hendon

0-1

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Kings Langley

1-1

2-1
Sat 5, Mar-16:30 - England The Championship
Fulham vs Blackburn Rovers

2-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Blackpool

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Preston North End vs AFC Bournemouth

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Luton Town

1-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Reading vs Millwall

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Hull City vs West Bromwich(WBA)

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Derby County vs Barnsley

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Cardiff City

1-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Birmingham

0-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Coventry

2-0

3-1
Sat 5, Mar-19:00 - English Premier League
Norwich City vs Brentford

0-1

1-3
Sat 5, Mar-19:00 - English Premier League
Newcastle vs Brighton & Hove Albion

2-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - English Premier League
Wolverhampton Wanderers vs Crystal Palace

0-2

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - English Premier League
Burnley vs Chelsea FC

0-0

0-4
Sat 5, Mar-19:00 - English Premier League
Aston Villa vs Southampton

2-0

4-0
Sat 5, Mar-21:30 - English Premier League
Liverpool vs West Ham United

1-0

1-0
Sat 5, Mar-16:30 - English Premier League
Leicester City vs Leeds United

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Estonia Meistri Liiga
Parnu JK Vaprus vs Levadia Tallinn

0-2

0-8
Sat 5, Mar-21:30 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Tartu JK Tammeka

1-0

1-1
Sat 5, Mar-16:30 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Trans Narva

0-0

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Estonia Women\'s Cup
FC Lootos Polva Women's vs Flora Tallinn II Women's

4-0

5-0
Sat 5, Mar-19:00 - Estonia Women\'s Cup
Suure Jaani United Women's vs Tabasalu Women's

1-1

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs HB Torshavn

1-1

1-3
Sat 5, Mar-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs KI Klaksvik

0-2

0-3
Sat 5, Mar-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs Vikingur Gota

2-1

2-3
Sat 5, Mar-19:00 - Finland Junior League
Gnistan Youth vs Atlantis Youth


0-6
Sat 5, Mar-17:00 - Finland Junior League
PPJ Akatemia Am vs KuPS Youth


1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Finland Junior League
Honka Am vs KaPa Helsinki Youth


7-0
Sat 5, Mar-18:00 - Finland Junior League
TPS Turku Youth vs Ilves Youth


2-4
Sat 5, Mar-16:45 - Finland League Cup
KuPS vs Inter Turku

1-2

1-3
Sat 5, Mar-16:45 - Finland League Cup
SJK Seinajoki vs HIFK

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:30 - Finland Ykkonen Cup
Ekenas IF vs KPV Kokkola

0-0

1-0
Sat 5, Mar-14:15 - Finland Ykkonen Cup
Turun Palloseura vs SJK Akatemia

2-0

3-0
Sat 5, Mar-15:00 - Finland Ykkonen Cup
KTP Kotka vs PK-35 Vantaa

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:15 - Finland Ykkonen Cup
Jaro vs JaPS

2-0

3-0
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Guingamp

0-0

1-0
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Nancy vs Grenoble Foot 38

0-0

0-1
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Bastia vs Valenciennes FC

1-1

1-1
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs AC Ajaccio

0-0

0-1
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Dijon vs Caen

1-0

1-0
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Quevilly Rouen vs Le Havre

0-1

0-2
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs AJ Auxerre

0-1

1-3
Sat 5, Mar-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Amiens SC

0-1

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - France Ligue 2
Nimes vs Paris FC

1-1

1-1
Sat 5, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Guingamp B vs St Pryve St Hilaire

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Lorient B vs Blois F.41

0-0

0-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs Caen B


0-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Voltigeurs Chateaubriant vs Versailles 78


0-3
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Poissy AS vs Plabennec

0-2

3-2
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
FC Chartres vs Saint Malo


2-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Granville vs FC Rouen

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group A
Vannes OC vs AS Vitre


3-1
Sat 5, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group B
ST Maur Lusitanos vs SC Schiltigheim

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Haguenau vs Auxerre B

1-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group B
Lens B vs Epinal

0-0

0-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs Beauvais

0-1

0-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Saint Quentin vs ASM Belfort

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs L'Entente SSG

0-0

1-0
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Bobigny A.C. vs Sainte Genevieve Sports


1-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Paris 13 Atletico vs Stade Reims II

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyonnais B vs Monts d'Or Azergues

0-1

0-2
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Lyon Duchere vs Martigues

1-1

2-2
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Louhans-Cuiseaux vs Saint-Priest


0-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Hyeres vs GFA Rumilly Vallieres


1-0
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs Toulon

0-0

0-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Olymplque de Marseille B vs Jura Sud Foot

2-0

3-0
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Marignane Gignac vs Aubagne

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group C
RC Grasse vs Frejus Saint-Raphael

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Trelissac vs Angers II

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - French Championnat Amateur Group D
FC Nantes B vs Chamalieres FC

2-0

2-1
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Colomiers vs Andrezieux


3-3
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Avenir Sportif Beziers vs Bourges 18

0-1

1-2
Sat 5, Mar-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Canet Roussillon vs Montpellier B


0-1
Sat 5, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Stade Montois vs FC Bergerac

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Moulins Yzeure vs Le Puy Foot 43 Auvergne


1-2
Sat 5, Mar-18:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Orleans U19 vs Valenciennes US(U19)


0-2
Sat 5, Mar-14:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs ES Troyes AC(U19)


2-0
Sat 5, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Laval U19


1-3
Sat 5, Mar-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


1-3
Sat 5, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Stade Brestois

0-0

0-1
Sat 5, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Lyonnais

0-2

1-4
Sat 5, Mar-22:00 - French National League
Stade Lavallois MFC vs US Creteil-Lusitanos

2-1

3-1
Sat 5, Mar-22:00 - French National League
Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs FC Sete 34

0-0

1-1
Sat 5, Mar-22:00 - French National League
US Orleans vs FC Villefranche Beaujolais

1-0

1-2
Sat 5, Mar-21:00 - French National League
US Boulogne vs Avranches

0-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Friendly Internationals
Canada Women's(U17) vs Belgium Women's(U17)

0-0

1-1
Sat 5, Mar-22:00 - Friendly Internationals
Sweden Women's(U17) vs Poland Women's(U17)

1-3

2-3
Sat 5, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
Lido Di Ostiav Meta Futsal vs Petrarca Padova Futsal


3-1
Sat 5, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
AS Roma Futsal vs Polistena Futsal


2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
Manfredonia Futsal vs Pesarofano Futsal


1-3
Sat 5, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs Cybertel Aniene Futsal


10-4
Sat 5, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Meta Catania Futsal vs Napoli Futsal


1-3
Sat 5, Mar-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Catgas Santa Coloma Futsal vs Emotion Zaragoza Futsal


2-1
Sat 5, Mar-00:00 - Futsal Spain Division De Honor
Real Betis Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-1

1-2
Sat 5, Mar-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Ribera Navarra Futsal


4-1
Sat 5, Mar-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Pescados Ruben Burela Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-2

2-4
Sat 5, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Manzanares FS Futsal


1-0
Sat 5, Mar-14:00 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs FC Telavi

0-0

0-2
Sat 5, Mar-15:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Lokomotiv Tbilisi

0-1

3-1
Sat 5, Mar-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Viktoria Koln

0-0

2-0
Sat 5, Mar-17:00 - German 3. Liga
VfL Osnabruck vs FC Kaiserslautern

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Wurzburger Kickers

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs Turkgucu Ataspor Munchen

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs FSV Zwickau

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Hallescher FC

0-0

1-1
Sat 5, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Viktoria 1889 Berlin(U17) vs Holstein Kiel(U17)


4-2
Sat 5, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Erzgebirge Aue(U17) vs Werder Bremen(U17)


0-2
Sat 5, Mar-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hannover 96(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Eintr. Braunschweig(U17)

1-0

3-0
Sat 5, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Hansa Rostock(U17)


0-1
Sat 5, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hallescher FC(U17) vs Chemnitzer(U17)


0-2
Sat 5, Mar-18:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
St. Pauli(U17) vs Wolfsburg(U17)

0-0

1-1
Sat 5, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Stuttgarter Kickers(U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17)


2-1
Sat 5, Mar-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Koln(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)


5-1
Sat 5, Mar-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Essen(U17) vs Arminia Bielefeld (U17)


1-2
Sat 5, Mar-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
FC Hennef 05(U17) vs Bochum(U17)


3-2
Sat 5, Mar-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs 1. FC Union Berlin

1-0

1-0
Sat 5, Mar-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Eintracht Frankfurt

0-1

1-4
Sat 5, Mar-18:30 - German Bundesliga
VfL Bochum vs Greuther Furth

1-0

2-1
Sat 5, Mar-18:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Bayer Leverkusen

1-1

1-1
Sat 5, Mar-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs SC Freiburg

0-1

1-1
Sat 5, Mar-21:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Monchengladbach

1-2

3-2
Sat 5, Mar-23:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs Hamburger

1-1

2-1
Sat 5, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Schalke 04 vs Hansa Rostock

2-2

3-4
Sat 5, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs Karlsruher SC

3-0

3-1
Sat 5, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Hannover 96

2-1

3-1
Sat 5, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women's vs Hoffenheim Women's

0-1

3-2
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Union Berlin(U19)

1-0

2-0
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Hansa Rostock(U19)

0-1

0-3
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
St. Pauli(U19) vs Energie Cottbus (U19)

0-2

0-2
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Wolfsburg(U19)

0-1

0-1
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
FC Viktoria 1889 Berlin(U19) vs Hallescher FC(U19)

1-0

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Hertha BSC Berlin U19

3-1

3-1
Sat 5, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Magdeburg(U19)

0-1

1-3
Sat 5, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Eimsbutteler TV(U19) vs Werder Bremen(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Hannover 96 (U19)

1-0

1-1
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs Bayern Munich(U19)

2-0

2-2
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Saarbrucken(U19)

2-1

3-2
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Kickers Offenbach U19

0-0

0-0
Sat 5, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Mainz(U19) vs Hoffenheim(U19)

3-1

3-2
Sat 5, Mar-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Darmstadt U19 vs SC Freiburg(U19)

0-0

3-2
Sat 5, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Kassel U19

3-0

5-0
Sat 5, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-3

0-6
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Viktoria Koln(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs SC Paderborn 07(U19)

1-0

1-0
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Bochum(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Monchengladbach(U19)

0-0

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Alemannia Aachen(U19) vs Preuben Munster U19

0-2

0-6
Sat 5, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Fortuna Koln (U19)

0-0

0-2
Sat 5, Mar-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln(U19) vs RW Oberhausen U19

0-0

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs TSV Rain Am Lech

3-1

3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Memmingen vs SpVgg Unterhaching

0-0

0-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FV Illertissen vs FC Pipinsried

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SV Heimstetten vs FC Schweinfurt

0-1

2-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Augsburg B vs Viktoria Aschaffenburg

0-0

0-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt vs Greuther Furth B

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
VfB Eichstatt vs TSV 1860 Rosenheim

0-0

2-0
Sat 5, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Bayern Munich B vs SV Schalding Heining

0-0

1-0
Sat 5, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Tennis Borussia Berlin vs ZFC Meuselwitz

2-2

3-3
Sat 5, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs Chemie Leipzig

2-0

5-3
Sat 5, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Optik Rathenow vs SV Lichtenberg 47

0-2

2-4
Sat 5, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
BSV Rehden vs Phonix Lubeck

0-1

1-4
Sat 5, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Eintracht Norderstedt

0-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs TSV Steinbach Haiger

0-1

0-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs FSV Frankfurt

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs SSV Ulm 1846

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs VfB Stuttgart II

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-1

3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs FC 08 Homburg

0-1

0-3
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs RW Oberhausen

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs TSV Alemannia Aachen

1-1

3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Koln Am.

0-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs VFB Homberg

0-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs SC Wiedenbruck

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Bonner SC

0-1

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs KFC Uerdingen 05

0-1

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs FC Schalke 04 II

2-0

2-1
Sat 5, Mar-18:30 - Germany OberLiga
Astoria Walldorf B vs Reutlingen

0-0

2-2
Sat 5, Mar-17:00 - Germany OberLiga
Wurzburger FV vs Amberg

0-0

2-3
Sat 5, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Legon Cities

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs Mons Calpe SC

1-1

3-2
Sat 5, Mar-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs Manchester 62 FC

1-1

1-4
Sat 5, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Niki Volos vs Pierikos

2-0

2-0
Sat 5, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs Levadiakos

0-1

0-1
Sat 5, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Panathinaikos B

0-0

1-1
Sat 5, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Asteras Vlachioti vs AEK Athens II

0-1

1-1
Sat 5, Mar-14:00 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs Apollon Smirnis U19

0-0

0-1
Sat 5, Mar-14:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-1

0-2
Sat 5, Mar-17:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Pas Giannina(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Greece U19
Ionikos(U19) vs Panetolikos(U19)

1-0

2-0
Sat 5, Mar-22:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Santa Lucia Cotzumalguapa

1-0

1-1
Sat 5, Mar-21:45 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs FC Utrecht

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs SC Heerenveen

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs ASWH

0-0

1-2
Sat 5, Mar-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs VV Katwijk

0-1

0-2
Sat 5, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs HHC Hardenberg

0-2

0-3
Sat 5, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs Noordwijk

1-0

1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys vs Volendam Am.

0-1

0-1
Sat 5, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs IJsselmeervogels

1-0

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs Tielse Eendracht Combinatie

0-0

2-0
Sat 5, Mar-22:30 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Debreceni VSC

2-0

4-2
Sat 5, Mar-19:59 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Puskas Akademia

1-1

2-1
Sat 5, Mar-17:30 - Hungary NB1
Paksi SE vs Mezokovesd-Zsory

1-0

4-0
Sat 5, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Ferencvarosi TC U19


1-1
Sat 5, Mar-13:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Vasas(U19)

1-0

3-0
Sat 5, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Zalaegerszeg TE(U19) vs Debreceni VSC (U19)

0-1

1-1
Sat 5, Mar-13:00 - Hungary U19 League
VAC Varosi LSE(U19) vs Kecskemeti TE U19

1-2

1-3
Sat 5, Mar-14:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Ujpesti TE(U19)

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Kisvarda(U19) vs MOL Fehervar(U19)


2-0
Sat 5, Mar-15:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19)

2-1

3-1
Sat 5, Mar-16:00 - Hungary U19 League
Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

1-1

1-4
Sat 5, Mar-00:00 - Iceland Women\'s League Cup
IA Akranes Women's vs Hamar Hveragerdi Women's

1-0

3-0
Sat 5, Mar-17:00 - Iceland Women\'s League Cup
Breidablik Women's vs UMF Selfoss Women's

1-0

2-0
Sat 5, Mar-21:00 - Iceland Women\'s League Cup
Thor KA Akureyri Woman's vs Throttur Reykjavik Women's

1-1

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
IBV Vestmannaeyjar Women's vs Tindastoll Neisti Women's

1-0

6-0
Sat 5, Mar-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Volsungur Husavik Women's vs Einherji Women's

2-0

5-0
Sat 5, Mar-18:00 - Iceland Women\'s League Cup
Fjardab Hottur Leiknir Women's vs HK Kopavogur Women's

0-4

0-8
Sat 5, Mar-15:00 - Iceland League Cup
Hafnarfjordur FH vs Fram Reykjavik

5-1

7-1
Sat 5, Mar-16:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs Fjolnir

2-1

3-1
Sat 5, Mar-16:00 - Iceland League Cup
Kordrengir vs Vestri

1-0

3-0
Sat 5, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Throttur Vogar vs IBV Vestmannaeyjar

0-3

0-5
Sat 5, Mar-18:00 - Iceland League Cup
KV Reykjavik vs Stjarnan Gardabaer

0-4

0-5
Sat 5, Mar-22:00 - Iceland League Cup II
Vikingur Olafsvik vs KH Hlidarendi

0-2

1-3
Sat 5, Mar-20:30 - Iceland League Cup II
Augnablik vs UMF Sindri Hofn

1-5

5-8
Sat 5, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
IR Reykjavik vs Kari Akranes

1-0

4-1
Sat 5, Mar-18:00 - India Super League
East Bengal vs Bengaluru

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:59 - India Super League
Hyderabad FC vs Mumbai City FC

2-0

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Indonesia Liga 1
Borneo F.C. vs Persela Lamongan

1-0

2-0
Sat 5, Mar-15:15 - Indonesia Liga 1
Barito Putera vs Arema Malang

0-2

1-2
Sat 5, Mar-17:45 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Persiraja Banda Aceh

2-1

3-1
Sat 5, Mar-12:15 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Madura United FC

1-1

2-2
Sat 5, Mar-12:15 - Indonesia Liga 1
TIRA Persikabo vs Persipura Jayapura

1-1

1-1
Sat 5, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Rayka Babol vs Shahin Bushehr

0-0

0-0
Sat 5, Mar-15:00 - Iran League Division 1
Shahrdari Astara vs Machine Sazi

2-0

3-0
Sat 5, Mar-15:10 - Iran League Division 1
Shahrdari Hamedan vs Arman Gohar Sirjan

0-2

0-2
Sat 5, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Saipa

1-0

2-0
Sat 5, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Qashqai Shiraz vs Malavan

0-0

0-1
Sat 5, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Mes Shahr-e Babak vs Khooshe Talaee Sana Saveh

0-0

0-1
Sat 5, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Vista Toorbin vs Shams Azar Qazvin

1-1

2-1
Sat 5, Mar-15:45 - Iran League Division 1
Esteghlal Khozestan vs Kheybar Khorramabad

0-0

0-0
Sat 5, Mar-15:45 - Iran League Division 1
Pars Jonoubi Jam vs Esteghlal Mollasani

0-1

1-1
Sat 5, Mar-23:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Cork City F.C.

0-0

0-0
Sat 5, Mar-00:00 - Ireland Premier League
Finn Harps vs Bohemians

0-0

1-1
Sat 5, Mar-23:45 - Ireland Premier League
Sligo Rovers vs Dundalk

0-0

0-0
Sat 5, Mar-22:50 - Israel Liga Bet
Hapoel Kfar Qasim Shouaa vs Shimshon Bnei Tayibe

3-0

5-0
Sat 5, Mar-23:00 - Israel Liga Bet
SC Hapoel Lod vs Hapoel Yeruham

1-1

2-2
Sat 5, Mar-23:30 - Israel Liga Bet
Sporting Tel Aviv vs Hapoel Hod HaSharon

0-1

1-3
Sat 5, Mar-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Katamon Jerusalem vs Hapoel Tel Aviv

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

3-1
Sat 5, Mar-19:59 - Israel Premier League
Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Hadera

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Nof HaGalil

1-0

1-1
Sat 5, Mar-22:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Fureidis vs Hapoel Migdal HaEmek

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Pescara Youth

0-0

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Verona Youth

1-0

2-0
Sat 5, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Cagliari Youth

0-0

2-0
Sat 5, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Atalanta Youth

1-0

2-1
Sat 5, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Empoli Youth

1-1

2-2
Sat 5, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Bologna Youth

2-1

2-2
Sat 5, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Crotone Youth


2-2
Sat 5, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Spezia Youth

1-0

1-0
Sat 5, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cesena Youth vs Lazio Youth

2-0

3-1
Sat 5, Mar-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Pordenone Youth

0-0

1-1
Sat 5, Mar-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Perugia Youth

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Frosinone Youth

0-0

0-5
Sat 5, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Vicence Calcio vs Parma Youth

1-0

1-1
Sat 5, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Pisa Youth

1-0

2-1
Sat 5, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs Venezia F.C. Youth

0-1

1-3
Sat 5, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Brescia Youth

1-1

3-3
Sat 5, Mar-18:00 - Italian Serie A
Udinese vs Sampdoria

2-1

2-1
Sat 5, Mar-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Atalanta

1-0

1-0
Sat 5, Mar-23:45 - Italian Serie A
Cagliari vs Lazio

0-2

0-3
Sat 5, Mar-19:15 - Italian Serie B
Cremonese vs Brescia

1-1

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Urbs Reggina 1914

1-0

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Italian Serie B
Como vs Spal

0-1

0-2
Sat 5, Mar-17:00 - Italian Serie B
Cittadella vs A.C. Monza

1-1

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Pisa

0-1

0-1
Sat 5, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women's vs Fiorentina Women's

2-0

2-0
Sat 5, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Hellas Verona Women's vs Empoli Women's

0-0

0-1
Sat 5, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Juventus Women's vs AS Roma Women's

1-0

1-1
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
Catania vs Nuova Monterosi

1-0

3-1
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Virtus Francavilla

1-0

2-1
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
Palermo vs Vibonese

0-0

3-0
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
Latina Calcio vs S.S.D. Potenza Calcio

0-0

0-3
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Foggia

0-1

1-1
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Avellino

0-1

0-2
Sat 5, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs U.S. Catanzaro 1929

2-1

2-1
Sat 5, Mar-17:30 - Italy C1C
ACR Messina vs Juve Stabia

0-1

0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Italy Serie D
Gladiator 1924 vs Atletico Uri


1-1
Sat 5, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs SC Caronnese


0-1
Sat 5, Mar-21:45 - Ivory Coast Division 1
AS Indenie Abengourou vs Stella Club

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:30 - Ivory Coast Division 1
Lys Sassandra vs ES Bafing

0-2

0-3
Sat 5, Mar-22:00 - Jamaica Premier League
Harbour View FC vs Waterhouse FC

0-2

0-2
Sat 5, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Jubilo Iwata

0-1

1-4
Sat 5, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Roasso Kumamoto

1-0

1-2
Sat 5, Mar-08:30 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs Renofa Yamaguchi

0-0

1-1
Sat 5, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Fagiano Okayama

0-0

0-1
Sat 5, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Ventforet Kofu

1-1

1-2
Sat 5, Mar-11:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Grulla Morioka

1-0

1-2
Sat 5, Mar-07:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women's vs AS Elfen Sayama Women's

0-0

1-1
Sat 5, Mar-08:00 - Japanese WE League
Vegalta Sendai Women's vs Sanfrecce Hiroshima Women's

4-0

4-0
Sat 5, Mar-09:00 - Japanese WE League
Urawa Reds Women's vs JEF United Ichihara Women's

1-0

2-0
Sat 5, Mar-09:00 - Japanese WE League
NTV Beleza Women's vs Nagano Parceiro Women's

0-0

4-0
Sat 5, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FK Aksu

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs Kyzylzhar Petropavlovsk

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League
Turan Turkistan vs Taraz

0-0

0-0
Sat 5, Mar-12:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Maktaaral Jetisay

1-1

1-1
Sat 5, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FC Shakhtyor Karagandy

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Nzoia Sugar

0-3

0-3
Sat 5, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Kakamega Homeboyz

1-3

1-3
Sat 5, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Kenya Police FC

1-1

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Sofapaka Nairobi FC

0-0

0-0
Sat 5, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Ulinzi Stars Nakuru

2-0

2-1
Sat 5, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Nairobi City Stars

0-0

2-0
Sat 5, Mar-19:15 - King of Bahrain Cup
Al Khaldiya vs East Riffa

0-0

0-0
Sat 5, Mar-09:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs FC Mokpo

0-1

0-1
Sat 5, Mar-09:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Paju Citizen FC

0-2

1-2
Sat 5, Mar-10:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Ulsan Citizen

0-0

2-1
Sat 5, Mar-10:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Gangneung Citizen

0-0

1-1
Sat 5, Mar-10:00 - Korea K3 League
Dangjin Citizen vs Pocheon Citizen FC

1-0

2-1
Sat 5, Mar-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Pyeongtaek Citizen

1-0

3-0
Sat 5, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Seoul Nowon United

0-1

1-2
Sat 5, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Jeonbuk Hyundai Motors II

1-0

1-0
Sat 5, Mar-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Yangpyeong

0-1

2-2
Sat 5, Mar-09:00 - Korea K4 League
Daegu FC II vs Pyeongchang FC

0-0

0-2
Sat 5, Mar-10:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Goyang KH FC

0-1

1-2
Sat 5, Mar-14:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Pohang Steelers

0-1

0-1
Sat 5, Mar-09:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

2-2
Sat 5, Mar-11:30 - Korea League 1
Gangwon FC vs Daegu FC

0-0

2-0
Sat 5, Mar-08:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Seoul E-Land FC

0-0

0-1
Sat 5, Mar-11:00 - Korea League 2
Busan I'Park vs Daejeon Hana Citizen

0-0

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Prishtina

2-1

2-1
Sat 5, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs KF Feronikeli

1-1

6-1
Sat 5, Mar-20:30 - Kuwait Premier League
Al-Salmiyah vs Al-Arabi Club

1-0

3-2
Sat 5, Mar-18:00 - Kuwait Premier League
Kazma vs Al-Nasar

1-0

2-1
Sat 5, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Hegelmann Litauen vs Kauno Zalgiris

0-0

2-1
Sat 5, Mar-16:45 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs Kelantan FA

0-1

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Petaling Jaya City vs Melaka United

1-0

1-0
Sat 5, Mar-00:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs Mgarr United FC

0-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Malta First Division League
St. George's vs Pembroke Athleta

0-4

0-6
Sat 5, Mar-17:00 - Malta First Division League
Melita FC vs Vittoriosa Stars

1-0

3-0
Sat 5, Mar-21:00 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Qrendi

2-0

2-0
Sat 5, Mar-21:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew's vs St. Andrews

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Balzan FC

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Gzira United

0-2

1-2
Sat 5, Mar-21:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Valletta FC

0-0

2-2
Sat 5, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club Necaxa vs Toluca

0-1

0-1
Sat 5, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Club Leon

0-0

0-1
Sat 5, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Montaneses

1-0

4-1
Sat 5, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Deportivo Dongu

1-0

1-0
Sat 5, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Colima FC

3-1

6-1
Sat 5, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Coras De Nayarit


5-3
Sat 5, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Cimarrones de Sonora B vs Estudiantes Tecos

0-0

0-1
Sat 5, Mar-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Pumas UNAM Women's vs Pachuca Women's

1-0

1-0
Sat 5, Mar-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Atlas Women's vs Club Tijuana Women's

2-0

6-1
Sat 5, Mar-06:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Mazatlan FC Women's vs Necaxa Women

2-1

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Santos Laguna U20

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Puebla(U20)


3-0
Sat 5, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Club America U20

1-0

3-2
Sat 5, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Atlas U20

0-1

0-1
Sat 5, Mar-16:00 - Moldova Division 2
Sheriff Tiraspol B vs FC Sucleia

2-0

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs FC Sfintul Gheorghe

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs Jezero Plav

0-0

1-1
Sat 5, Mar-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs FK Zeta

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

2-0
Sat 5, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Rudar Pljevlja

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs Hassania Agadir

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Forces Armee Royales Rabat

1-0

2-1
Sat 5, Mar-21:15 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs Chabab Mohammedia

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Torquay United vs Bromley

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Grimsby Town vs Woking

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Chesterfield vs Southend United

1-0

2-2
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Notts County vs Yeovil Town

0-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Dover Athletic

1-0

6-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Weymouth vs Halifax Town

0-0

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Maidenhead United vs Altrincham

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Eastleigh vs Wealdstone FC

1-0

4-1
Sat 5, Mar-19:00 - National League
Solihull Moors vs Kings Lynn

0-1

2-2
Sat 5, Mar-21:20 - National League
Aldershot Town vs Stockport County

0-2

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Darlington vs Blyth Spartans

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
AFC Telford United vs Alfreton Town

1-0

2-3
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Chester FC vs Chorley

0-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Boston United vs Leamington

0-1

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Hereford vs York City

0-1

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Southport FC vs Brackley Town

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Farsley Celtic vs Spennymoor Town

0-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Gateshead vs Kidderminster

2-0

4-0
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
Curzon Ashton FC vs Gloucester City

1-0

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - National League North
AFC Fylde vs Bradford Park Avenue

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Niger Tornadoes FC

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Gombe United

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Skopje

1-0

3-0
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sileks Kratovo vs Korab Debar

1-0

3-0
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs Belasica Strumica

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs KF Veleshta

0-1

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs Voska Sport

1-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Gostivar vs FK Vardar

1-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo Kocani vs FK Kozuv Gevgelija

0-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs Besa Doberdoll

0-3

0-5
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs Kamenica Sasa

1-0

2-0
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bratstvo 07 vs Detonit Junior

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Gradsko vs Kit Go Pehchevo

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Glentoran FC vs Newry City

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballymena United F.C. vs Larne FC

2-3

3-3
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland Cup
Crusaders FC vs Dungannon Swifts

1-1

4-2
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Ballyclare Comrades

3-0

5-0
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ballinamallard United vs Harland & Wolff Welders

0-1

0-3
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Knockbreda

2-1

3-3
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Institute FC

1-0

4-0
Sat 5, Mar-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Queen's University Belfast vs Annagh United

0-2

2-4
Sat 5, Mar-19:00 - Norwegian Junior U19
Stabaek(U19) vs Start Kristiansand (U19)

2-1

3-1
Sat 5, Mar-17:00 - Norwegian Junior U19
Molde(U19) vs Kristiansund BK(U19)

0-0

3-1
Sat 5, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs Costa Del Este FC

0-0

1-1
Sat 5, Mar-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs San Francisco FC

0-0

0-0
Sat 5, Mar-02:00 - Paraguayan Primera Division
General Caballero JLM vs FC Nacional Asuncion

0-1

1-2
Sat 5, Mar-00:30 - Peru Primera Division
UTC Cajamarca vs Melgar

0-0

3-1
Sat 5, Mar-04:00 - Peru Primera Division
Cienciano vs Ayacucho Futbol Club

0-0

3-1
Sat 5, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Gwarek Zabrze Youth

3-0

5-1
Sat 5, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Cracovia Krakow Youth

2-0

3-3
Sat 5, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Rakow Czestochowa Youth

2-3

4-4
Sat 5, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Stal Rzeszow Youth

0-0

4-1
Sat 5, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Warta Poznan Youth

1-1

2-1
Sat 5, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Pogon Szczecin Youth

0-0

0-3
Sat 5, Mar-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Polonia Warszawa Youth

0-1

0-4
Sat 5, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Warszawa vs Unia Skierniewice

1-0

2-0
Sat 5, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Gryf Wejherowo vs Chojniczanka Chojnice B


3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Znicz Biala Piska vs Pilica BiaƂobrzegi

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs Pelikan Lowicz

1-1

2-1
Sat 5, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Piast Gliwice

0-0

0-0
Sat 5, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Wisla Krakow

1-0

1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Warta Poznan

0-0

1-0
Sat 5, Mar-21:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs GKS Jastrzebie

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:40 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Korona Kielce

0-0

0-0
Sat 5, Mar-23:30 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs GKS Tychy

2-2

2-3
Sat 5, Mar-19:59 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs Wisla Pulawy

1-1

3-1
Sat 5, Mar-17:00 - Poland - II liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki vs Znicz Pruszkow

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Poland - II liga
Motor Lublin vs Pogon Siedlce

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Poland - II liga
Garbarnia Krakow vs Ruch Chorzow

0-1

0-2
Sat 5, Mar-21:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Sokol Ostroda

1-0

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Slask Wroclaw B

0-3

0-4
Sat 5, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women's vs KKPK Medyk Konin Women's

1-1

1-1
Sat 5, Mar-15:00 - Poland Woman\'s League
APLG Gdansk Women's vs Czarni Sosnowiec Women's

0-2

1-5
Sat 5, Mar-16:00 - Poland Woman\'s League
GKS Katowice Women's vs Gornik Leczna Women's

2-3

3-3
Sat 5, Mar-19:59 - Portugal Campeonato
Valadares Gaia vs Salgueiros

0-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Olhanense SC vs Esperanca Lagos

2-0

2-3
Sat 5, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs Estrela Amadora

0-3

0-4
Sat 5, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs Sporting Covilha

0-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs Rio Ave(U19)


1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Alverca(U19)


1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Uniao Leiria U19 vs Vitoria FC Setubal(U19)


2-2
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Gil Vicente U19 vs Vizela(U19)


0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Nacional(U19)


0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Feirense(U19) vs UD Oliveirense(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sacavenense(U19) vs Amora FC(U19)


2-3
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs FC Famalicao(U19)


2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Leixoes U19


2-3
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vilafranquense(U19) vs Academica Coimbra(U19)


1-2
Sat 5, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


4-2
Sat 5, Mar-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Farense(U23) vs Sporting Clube de Portugal(U23)

0-1

0-1
Sat 5, Mar-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
FC Famalicao(U23) vs Maritimo(U23)

0-1

1-1
Sat 5, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs SC Braga

0-1

1-1
Sat 5, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs SL Benfica

1-1

1-2
Sat 5, Mar-00:15 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs GD Estoril Praia

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Primeira Liga 3
Vitoria Setubal FC vs Alverca

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:59 - Primeira Liga 3
SCU Torreense vs Amora FC

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Primeira Liga 3
Real SC vs Oliveira do Hospital

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Primeira Liga 3
Caldas SC vs Uniao Leiria

1-0

2-3
Sat 5, Mar-19:59 - Primeira Liga 3
Uniao Santarem vs Sporting CP B

0-1

2-2
Sat 5, Mar-19:59 - Primeira Liga 3
Oriental Dragon vs Cova Piedade

0-1

1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Primeira Liga 3
UD Oliveirense vs Lusitania Lourosa

0-2

4-4
Sat 5, Mar-18:00 - Primeira Liga 3
Sanjoanense vs Canelas 2010

0-0

0-1
Sat 5, Mar-18:00 - Primeira Liga 3
Anadia vs Fafe

2-0

2-0
Sat 5, Mar-18:00 - Primeira Liga 3
Vitoria Guimaraes B vs Pevidem

2-0

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Primeira Liga 3
S.C. Braga B vs Sao Joao Ver

0-0

1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Primeira Liga 3
CDC Montalegre vs Felgueiras

1-1

3-2
Sat 5, Mar-20:45 - Qatar Prince Cup
Al-Wakra vs Al Rayyan

2-2

3-3
Sat 5, Mar-17:50 - Qatar Prince Cup
Al-Ahli Doha vs Al-Sadd

0-2

0-4
Sat 5, Mar-19:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Sabail

0-0

2-0
Sat 5, Mar-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Standard Sumqayit

0-0

1-0
Sat 5, Mar-22:30 - Romania - Divizia A
FC Rapid Bucuresti vs Academica Clinceni

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs CS Mioveni

1-1

2-1
Sat 5, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
ASC Corona Brasov vs FC Metaloglobus Bucuresti

0-2

0-2
Sat 5, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Dacia Unirea Braila

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:30 - Romania - Liga 2
Petrolul Ploiesti vs Gloria Buzau

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:30 - Romania - Liga 2
CSC 1599 Selimbar vs Csikszereda Miercurea

0-0

0-3
Sat 5, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Unirea Dej vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

1-0

1-0
Sat 5, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Astra Giurgiu vs Unirea Constanta

0-3

2-3
Sat 5, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs Unirea Slobozia

0-3

0-8
Sat 5, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACSO Filiasi vs CSO Petrolul Potcoava


2-2
Sat 5, Mar-19:59 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs FK Nizhny Novgorod

0-0

1-0
Sat 5, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Domagnano vs SS Murata

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SS Virtus

0-1

0-3
Sat 5, Mar-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SC Faetano

0-2

1-2
Sat 5, Mar-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Tre Penne

0-1

1-2
Sat 5, Mar-21:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs S.S Pennarossa

1-1

1-1
Sat 5, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Saqer vs Al-Sadd FC(SA)


0-1
Sat 5, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Al Dahab


0-4
Sat 5, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al-Lewaa vs Weg Taif


3-1
Sat 5, Mar-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al-Arabi

0-1

1-2
Sat 5, Mar-17:15 - Saudi Arabia Division 2
Hottain vs Al Jandal


0-2
Sat 5, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Al Bukayriyah


6-0
Sat 5, Mar-21:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al-Baten

2-0

4-0
Sat 5, Mar-19:40 - Saudi Arabia Professional League
Al-Faisaly Harmah vs Al-Hazm

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:45 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al-Feiha

1-0

1-0
Sat 5, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al-Hilal Youths

0-1

2-3
Sat 5, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Khaleej Youths vs Al-Qadasiya Youths


1-4
Sat 5, Mar-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Orubah Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths


2-3
Sat 5, Mar-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Tai Youth


3-0
Sat 5, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Taawon Youths


2-0
Sat 5, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Shabab Youth


0-2
Sat 5, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Nasr Riyadh Youths


2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Championship
Kilmarnock vs Hamilton Academical FC

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Championship
Raith Rovers vs Ayr United FC

0-3

0-4
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Greenock Morton

2-0

3-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Dunfermline

1-0

1-0
Sat 5, Mar-00:00 - Scottish Highland Football League
Turriff United vs Formartine United

1-1

2-2
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Brechin City vs Wick Academy FC

1-1

5-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Keith vs Fraserburgh

0-2

0-5
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Forres Mechanics vs Inverurie Loco Works

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Fort William

2-1

3-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Clachnacuddin

3-0

6-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Nairn County vs Strathspey Thistle

1-0

4-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Rothes

0-0

0-3
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Huntly

2-0

3-0
Sat 5, Mar-19:15 - Scottish League One
Dumbarton vs Queen's Park

0-2

0-3
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League One
Clyde F.C. vs Falkirk

0-1

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Peterhead

3-1

5-2
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League One
Montrose vs East Fife

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League One
Alloa Athletic vs Airdrieonians

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Elgin City

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Kelty Hearts

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League Two
Stirling Albion vs Stenhousemuir

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Edinburgh City

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Stranraer F.C.

3-1

4-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Dalbeattie Star vs Berwick Rangers

1-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Caledonian Braves

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs Stirling University FC

2-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Lowland Football League
Celtic 2 vs Glasgow Rangers Reserve

1-2

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs St. Johnstone

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Dundee

1-1

1-1
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Aberdeen

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Hearts

0-1

2-2
Sat 5, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Ross County vs St. Mirren

0-0

1-0
Sat 5, Mar-20:30 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Union Sportive Goree


0-2
Sat 5, Mar-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Mbour Petite Cote

0-0

2-0
Sat 5, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Teungueth FC

1-0

1-1
Sat 5, Mar-20:30 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs CNEPS Excellence

1-0

3-0
Sat 5, Mar-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Dakar Sacre Coeur

0-0

0-0
Sat 5, Mar-14:15 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Balestier Khalsa FC

1-0

6-0
Sat 5, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs SKF Sered

0-1

0-1
Sat 5, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs Trencin

1-0

1-0
Sat 5, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs FK Senica

0-0

2-1
Sat 5, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs Zlate Moravce

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Slovakia 2. Liga
MFK Skalica vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-1

0-2
Sat 5, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs FC Artmedia Petrzalka

1-0

2-0
Sat 5, Mar-15:30 - Slovakia 2. Liga
Dukla Banska Bystrica vs FK Kosice

2-0

3-1
Sat 5, Mar-18:30 - Slovakia Women I. liga
Slovan Bratislava Women's vs Spartak Trnava Women's

5-0

9-0
Sat 5, Mar-21:00 - Slovakia Women I. liga
FK Nove Zamky Women's vs Trencin Women's

0-0

1-0
Sat 5, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NK Radomlje

0-0

0-0
Sat 5, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NS Mura

1-1

1-1
Sat 5, Mar-17:30 - Slovenia 2. Liga
ND Primorje vs NK Nafta

1-1

1-1
Sat 5, Mar-17:30 - Slovenia 2. Liga
ND Ilirija 1911 vs NK Krsko

1-0

2-0
Sat 5, Mar-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs Jadran Dekani

0-0

2-1
Sat 5, Mar-17:30 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ND Gorica

0-2

1-2
Sat 5, Mar-17:30 - South Africa First League
Black Leopards vs Hungry Lions

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Free State Stars

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Polokwane City FC

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Cape Town All Stars

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:30 - South Africa Premier League
Supersport United vs AmaZulu

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Sekhukhune United

2-1

2-1
Sat 5, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Orlando Pirates vs Kaizer Chiefs FC

0-1

1-2
Sat 5, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Baroka FC vs TS Galaxy

1-0

1-0
Sat 5, Mar-21:30 - South Africa Premier League
Maritzburg United vs Mamelodi Sundowns

1-1

2-1
Sat 5, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs Port Adelarde Pirates

1-0

3-0
Sat 5, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs West Adelaide SC

0-0

1-1
Sat 5, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Eastern United

0-0

1-1
Sat 5, Mar-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide University vs Modbury Jets

0-2

2-5
Sat 5, Mar-13:15 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Adelaide Olympic

0-0

3-1
Sat 5, Mar-09:30 - South Australian Super League
White City Beograd vs Campbelltown City SC

0-2

2-2
Sat 5, Mar-10:30 - South Australian Super League
Adelaide City FC vs Cumberland United FC

2-0

5-1
Sat 5, Mar-07:15 - South Australian Super League Reserves
White City Beograd Reserve vs Campbelltown City SC Reserve

2-0

4-2
Sat 5, Mar-08:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide City FC Reserve vs Cumberland United Reserve

0-0

0-2
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
CDEF Logrono B Women's vs Rayo Vallecano Women's B

1-0

4-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Sevilla FC B Women's vs Almeria Women's

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Murcia Feminas Women's vs Valencia B Women's


1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Castellon B Women's vs CD Badajoz Women's

0-0

0-0
Sat 5, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid C Women's vs Madrid CFF C Women's

1-0

2-1
Sat 5, Mar-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women's vs Real Union de Tenerife Women's

3-0

5-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Ladies League Division 2
Atletico de Madrid B Women's vs FC Barcelona B Women's

2-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Ladies League Division 2
Parquesol Women's vs Osasuna Women's


1-0
Sat 5, Mar-23:00 - Spanish Ladies League Division 2
Real Betis B Women's vs Madrid CFF B Women's

2-0

2-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women's vs Athletic Bilbao Women's

0-0

2-0
Sat 5, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Espanyol vs Getafe

2-0

2-0
Sat 5, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Sevilla

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Villarreal

0-0

1-0
Sat 5, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Granada CF

0-0

3-1
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Racing de Ferrol

0-0

0-0
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs San Sebastian Reyes

1-0

1-0
Sat 5, Mar-00:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Cultural Leonesa

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs Celta Vigo B


0-2
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Tudelano vs CD Badajoz

1-1

1-2
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Barcelona B vs Gimnastic Tarragona

0-2

0-2
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Albacete

1-3

3-3
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Llagostera Costa Brava vs Real Betis B

0-1

1-2
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Real Madrid Castilla

3-0

3-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs Sabadell

0-0

0-3
Sat 5, Mar-18:00 - Spanish Primera U19
Villarreal(U19) vs FC Cartagena(U19)

1-0

4-0
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs AD Union Adarve(U19)


3-1
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs fuenlabrada(U19)

1-0

2-0
Sat 5, Mar-00:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs CD Sobradillo(U19)

5-0

7-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Tiro Pichon(U19) vs Granada CF(U19)

2-2

2-2
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Primera U19
Coria(U19) vs Almeria U19

0-1

0-1
Sat 5, Mar-14:45 - Spanish Primera U19
Lleida(U19) vs Atletico Baleares(U19)

0-0

0-1
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Primera U19
Sant Andreu (U19) vs CE Europa(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Valladolid(U19)

1-0

5-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs CD Badajoz(U19)


4-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Gimnastica Segoviana(U19)

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Alcorcon(U19) vs CF Trival Valderas U19

2-0

4-1
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Arenal(U19)

1-1

2-1
Sat 5, Mar-15:15 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs CD San Felix(U19)

0-1

0-2
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
UD Unificacion Bellvitge(U19) vs Espanyol(U19)


1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Juventud Laguna(U19) vs Atletico Granadilla(U19)

2-0

3-1
Sat 5, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs CD Mensajero(U19)

2-1

3-3
Sat 5, Mar-21:30 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Zaragoza(U19)

1-1

2-1
Sat 5, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Almeria

1-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Burgos CF

0-1

1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Las Palmas

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Valladolid

0-1

1-4
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs Leganes B

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Cayon vs Naxara

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs UD Mutilvera

1-1

2-1
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ardoi vs Sestao River

0-1

0-2
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs UD Logrones B

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs CD Tropezon

1-0

3-1
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Levante B vs Hercules CF

1-0

2-0
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Club Atletico Pulpileno vs Real Murcia

0-0

0-0
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Real Oviedo B

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs CF Alondras

1-0

1-1
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CD Estradense

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Noia vs Atletico Arnoia

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs UD Somozas


0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Cordoba CF B

2-1

2-3
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs CD Utrera

0-0

0-1
Sat 5, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Lucena CF

0-0

3-0
Sat 5, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Ceuta B

0-2

0-2
Sat 5, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Murense vs CD Serverense


0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Rotlet Molinar vs CD Llosetense

0-0

0-2
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Constancia

2-1

3-1
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Son Veri vs UD Collerense

1-1

1-4
Sat 5, Mar-15:45 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CD Binissalem

0-1

1-1
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Villa Santa Brigida

1-0

2-0
Sat 5, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Buzanada

0-1

0-1
Sat 5, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs CD Vera Puerto De La Cruz

1-0

3-0
Sat 5, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs Lanzarote

0-1

0-2
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs Jerez Industrial CF

0-1

2-1
Sat 5, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CA Cirbonero

0-1

0-3
Sat 5, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Avance Ezcabarte vs CD Cantolagua


2-1
Sat 5, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Subiza

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Azkoyen vs CD Huarte


1-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs Yague CF

2-1

3-2
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Santa Anastasia vs Biescas

1-0

1-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs SD Borja


2-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Epila CF

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Miguelturreno vs CD Illescas

3-1

3-2
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs UD Almansa

2-0

4-1
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs AD Siete Villas


0-2
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs SD Torina


0-1
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs U.M. Escobedo


0-1
Sat 5, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs CD Naval

0-1

1-1
Sat 5, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs Selaya FC


2-0
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs Atletico Albericia


0-1
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs Barakaldo CF

0-3

2-3
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Pasaia KE

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs Amurrio

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Santutxu


4-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Uritarra

0-0

1-0
Sat 5, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Leioa vs San Ignacio

2-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves B vs Sociedad Deportiva Beasain

1-0

1-1
Sat 5, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs SD Deusto

0-0

1-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs UE Olot

0-0

1-0
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Elche CF Ilicitano

1-2

2-3
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Castellon II

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Jove Espanol


0-1
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs Galapagar

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Atletico de Madrid B

0-0

0-1
Sat 5, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CD Colonia Moscardo

2-0

4-0
Sat 5, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs CD Mirandes B

1-1

1-3
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Atletico Astorga

1-1

2-3
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Real Avila CF

0-1

0-1
Sat 5, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salamanca UDS B vs Ribert

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Palencia CF vs SD Almazan

0-0

1-0
Sat 5, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Atletico de Porcuna

1-3

2-3
Sat 5, Mar-14:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs MFK Ruzomberok(U19)


4-0
Sat 5, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Dukla Banska Bystrica(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19)


4-3
Sat 5, Mar-14:00 - SVK U19 A League
DAC Dunajska Streda(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19)


4-1
Sat 5, Mar-14:00 - SVK U19 A League
FC Nitra(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)


1-0
Sat 5, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs Trencin(U19)


1-0
Sat 5, Mar-17:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs Slovan Bratislava(U19)


1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Linkopings FC Women's vs Vaxjo FF Women's

1-1

4-1
Sat 5, Mar-17:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Bollstanas SK Women's vs Hammarby Women's

0-6

0-11
Sat 5, Mar-18:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Kristianstads DFF Women's vs KIF Orebro DUFF Women's

4-0

4-1
Sat 5, Mar-18:00 - Sweden Woman\'s Cupen
Alingsas Women's vs FC Rosengard Women's

0-1

0-3
Sat 5, Mar-18:15 - Swedish Cup
Osters IF vs Sollentuna FK

1-0

1-1
Sat 5, Mar-18:15 - Swedish Cup
IFK Norrkoping vs Varbergs BoIS FC

0-1

2-1
Sat 5, Mar-20:30 - Swedish Cup
Malmo FF vs IFK Varnamo

2-0

2-0
Sat 5, Mar-20:30 - Swedish Cup
GAIS vs Angelholms FF

1-0

1-0
Sat 5, Mar-16:00 - Swedish Cup
Djurgardens vs Halmstads

0-0

1-1
Sat 5, Mar-16:00 - Swedish Cup
IK Brage vs Brommapojkarna

1-2

1-2
Sat 5, Mar-21:00 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Luzern

2-1

2-2
Sat 5, Mar-23:30 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Zurich

0-1

0-2
Sat 5, Mar-19:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Martigny Sports vs Lausanne Sports(U21)

0-4

3-6
Sat 5, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Chaux-de-Fonds vs Monthey


0-1
Sat 5, Mar-20:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Chenois vs La Sarraz-Eclepens


4-0
Sat 5, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Bulle vs FC Thun U21

0-0

0-1
Sat 5, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Grand-Lancy vs US Terre Sainte

0-1

1-3
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Echallens vs Meyrin

0-1

0-3
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs FC Schotz


2-4
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs Zug 94

0-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Hongg vs SR Delemont


1-2
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs Langenthal


2-2
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs SC Buochs

2-0

5-0
Sat 5, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Balzers

1-1

3-2
Sat 5, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs FC Tuggen

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Baden vs FC St.Gallen U-21

0-4

0-4
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Thalwil vs FC Uzwil

0-1

0-3
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Gossau vs FC Winterthur U21

1-3

1-5
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs Freienbach

2-0

2-0
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Paradiso vs FC Lugano U-21

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bavois vs FC Breitenrain

0-0

1-1
Sat 5, Mar-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Black Stars Basel vs Bruhl SG

0-0

2-1
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs YF Juventus Zurich

1-0

1-0
Sat 5, Mar-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs Zurich B

1-1

3-2
Sat 5, Mar-21:00 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs FC Thun

0-0

0-1
Sat 5, Mar-14:30 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Port FC

1-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs BG Pathum United

1-0

1-1
Sat 5, Mar-15:00 - Thai League 1
Khonkaen United vs Chiangrai United

0-1

0-1
Sat 5, Mar-16:00 - Thai League 1
Buriram United vs Ratchaburi Mitr Phol

1-0

2-0
Sat 5, Mar-14:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Khonkaen FC

2-1

7-1
Sat 5, Mar-15:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Lamphun Warrior

1-1

3-2
Sat 5, Mar-16:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Chiangmai FC

1-2

2-2
Sat 5, Mar-16:00 - Thai League 2
Trat FC vs MOF Customs United

1-1

2-1
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs Etoile du Sahel

1-1

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs CS Tabarka

1-0

3-2
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs AS Oued Ellil

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Sfax Railways

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs Croissant Msaken

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs EGS Gafsa

0-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Mhamdia vs AS Gabes

0-0

0-0
Sat 5, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Ankaragucu vs Bandirmaspor

0-0

1-0
Sat 5, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs BB Erzurumspor

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Menemen Belediye Spor

2-2

2-4
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

2-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

2-0

2-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Karaman Belediyespor

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Kahta 02 Spor

0-1

0-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Bergama Belediyespor

0-1

0-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Fatsa Belediyespor vs Baskent Gozgozler

1-0

5-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Hendek Spor vs Catalcaspor

1-0

2-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Artvin Hopaspor

2-0

3-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Osmaniyespor

1-1

2-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Aksarayspor

1-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Kizilcabolukspor

1-0

3-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Carsambaspor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

0-1

0-3
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Halide Edip Adivarspor vs Kusadasispor

0-1

1-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

0-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Altindag Belediyespor vs Bayrampasaspor

0-1

0-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
52 Orduspor vs Elazig Belediyespor

1-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sile Yildizspor vs Hacettepe S.K.

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeilyurt Belediyespor vs Kestelspor

1-0

1-1
Sat 5, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Agri 1970 Spor

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Kirikkale Buyuk Anadolu

0-1

0-5
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ceyhanspor vs Karsiyaka

0-3

0-7
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Fethiyespor

1-0

1-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Ofspor vs Erokspor

0-1

2-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Edirnespor Genclik vs Cankaya FK

0-1

2-3
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Modafenspor

0-0

0-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Mardin BB vs Icel Idmanyurdu Spor

0-0

0-1
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs Trabzonspor Women's

2-0

2-0
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women's vs Kayseri Genclerbirligi Women's

4-0

10-0
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Yabancilar Women's vs ALG Spor Women's

0-9

0-11
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
1207 Antalya Muratpasa Women's vs Fenerbahce Women's

0-1

1-3
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women's vs Atasehir Belediyesi Women's

2-2

6-3
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women's vs Kirecburnu Women's


0-1
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women's vs Sivasspor Women's

2-0

3-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women's vs Dudulluspor Women's

0-1

4-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Tarsus Idman Yurdu vs Ankara Demirspor

1-0

2-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
24 Erzincanspor vs Eskisehirspor

1-0

4-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Akhisar Bld.Geng vs Kirsehir Belediyespor

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Kirklarelispor

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Usakspor

2-0

4-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs Karacabey Birlikspor

0-1

0-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1928 Bucaspor FK vs Sanliurfaspor

1-0

1-2
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Isparta Davrazspor vs Nazillispor

0-0

1-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Adiyamanspor vs Ergene Velimese

0-0

0-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Turgutluspor

1-0

3-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Vanspor vs Bayburt Ozel Idare

1-0

1-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Corum Belediyespor vs Etimesgut Belediye Spor

1-0

3-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Sakaryaspor

1-2

2-3
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Serik Belediyespor

2-0

5-1
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Sariyer

1-0

3-0
Sat 5, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Diyarbekirspor

0-0

2-0
Sat 5, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Konyaspor vs Galatasaray

2-0

2-0
Sat 5, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Giresunspor

1-1

1-2
Sat 5, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Kasimpasa S.K.

1-1

2-3
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Konyaspor(U19) vs Galatasaray(U19)

0-0

1-1
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Giresunspor(U19)

0-1

3-2
Sat 5, Mar-13:00 - Turkey U19 League
Samsunspor(U19) vs Menemen Belediye Spor(U19)

1-0

1-0
Sat 5, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Kasimpasa(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-17:30 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Al Arabi

1-1

2-1
Sat 5, Mar-17:30 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Al Bataeh

1-0

1-5
Sat 5, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Dubai City vs Hatta Club

0-2

1-2
Sat 5, Mar-20:15 - UAE League Professional
Al Wasl FC vs Ittihad Kalba

0-0

1-1
Sat 5, Mar-20:15 - UAE League Professional
Ajman Club vs Baniyas

0-1

0-2
Sat 5, Mar-17:45 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Emirates Club

0-0

4-0
Sat 5, Mar-17:45 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Khor Fakkan

2-1

4-1
Sat 5, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al Wahda(U21) vs Shabab Al Ahli Dubai(U21)

0-1

2-4
Sat 5, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Al Jazira (U21)

1-0

2-1
Sat 5, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al Oruba (U21) vs Al Ain (U21)

0-2

1-3
Sat 5, Mar-03:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Liverpool Montevideo

0-0

1-0
Sat 5, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs CA Penarol

0-0

0-1
Sat 5, Mar-16:30 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Cerro Largo

1-0

1-1
Sat 5, Mar-22:38 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs FC Dallas

1-0

1-0
Sat 5, Mar-23:00 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs New York Red Bulls

1-4

1-4
Sat 5, Mar-13:00 - Uzbekistan Pro League A
Yangiyer vs FK G'ijduvon

1-1

2-1
Sat 5, Mar-13:30 - Uzbekistan Pro League A
Shortan Guzar vs Turon Yaypan

0-0

1-2
Sat 5, Mar-01:00 - Venezuela Primera Division
Aragua FC vs Hermanos Colmenares

0-0

1-0
Sat 5, Mar-03:15 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Estudiantes Merida FC

1-0

2-0
Sat 5, Mar-10:30 - Vietnam Championship U19
Song Lam Nghe An(U19) vs Hoc Vien JMG(U19)

1-0

1-1
Sat 5, Mar-10:30 - Vietnam Championship U19
Hung Vuong An Giang(U19) vs Dong Thap(U19)

0-2

0-5
Sat 5, Mar-10:30 - Vietnam Championship U19
Dong Tam Long An(U19) vs Tien Giang(U19)

1-0

2-0
Sat 5, Mar-12:30 - Vietnam Championship U19
Thua Thien Hue(U19) vs Megastar Nam Dinh (U19)

2-0

4-0
Sat 5, Mar-12:30 - Vietnam Championship U19
Sai Gon FC(U19) vs Can Tho(U19)

0-2

3-2
Sat 5, Mar-12:45 - Vietnam Championship U19
Tay Ninh(U19) vs Becamex Binh Duong(U19)

0-0

0-0
Sat 5, Mar-13:00 - Vietnam First Division
Hue FC vs Sanna Khanh Hoa

1-1

1-1
Sat 5, Mar-14:00 - Vietnam First Division
XSKT Can Tho vs Binh Phuoc

0-0

0-0
Sat 5, Mar-16:15 - Vietnam League
Viettel vs Sai Gon FC

0-0

2-0
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Buckley Town vs Prestatyn Town FC

1-0

1-1
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Llangefni Town vs Gresford Athletic

2-0

2-1
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Guilsfield FC

2-0

3-0
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Airbus UK Broughton

0-2

0-3
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Ruthin Town FC

1-0

1-2
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship North
Llanidloes Town vs Llandudno FC

0-3

1-4
Sat 5, Mar-18:00 - Wales FAW Championship South
Undy Athletic vs Trefelin

0-1

1-2
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Cwmbran Celtic vs Goytre United

1-0

1-0
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Port Talbot vs Cambrian & Clydach

0-2

0-6
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Carmarthen Town

1-0

1-0
Sat 5, Mar-18:30 - Wales FAW Championship South
Swansea University vs Afan Lido

0-0

2-0
Sat 5, Mar-18:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Haverfordwest County

0-0

0-1
Sat 5, Mar-18:30 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Connah's Quay Nomads FC

0-0

0-0
Sat 5, Mar-18:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Caernarfon Town

0-2

0-3
Sat 5, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Harare City

1-0

1-0
Sat 5, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Manica Diamonds

1-0

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Bulawayo City

1-0

1-1
Sat 5, Mar-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Dynamos FC


0-2
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus