AD:

Football Results for Sat 19, Feb 2022

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 19, Feb 2022

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
Shkumbini Peqin vs Terbuni Puke

0-1

1-2
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
Lushnja KS vs Besa Kavaje


1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
Apolonia Fier vs Tomori Berat

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
Pogradeci vs Turbina Cerrik

1-2

1-2
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
KF Erzeni Shijak vs KF Maliqi


1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
Burreli vs Beselidhja Lezhe

3-0

3-0
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
FK Vora vs Butrinti Sarande

1-0

4-1
Sat 19, Feb-17:00 - Albania 1st league
KS Korabi Peshkopi vs KS Bylis


1-0
Sat 19, Feb-16:45 - Albania Super league
Egnatia Rrogozhine vs Skenderbeu Korce

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:45 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Vllaznia Shkoder

0-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
Bordj Bou Arreridj vs MC El Eulma

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
USM Annaba vs Hamra Annaba

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs RC Kouba

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs MO Bejaia

1-1

1-2
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
JSM Skikda vs CA Batna

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
MO Constantine vs Teleghma

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
USM Bel Abbes vs ASM Oran

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs JSM Tiaret

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
GC Mascara vs El Bayadh

0-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
USM Khenchela vs IRB Lakhdaria

2-0

3-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs SC Ain Defla

0-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs MCB Oued Sly

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
CRB Ain Ouessara vs MC Saida


1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs USMM Hadjout

2-2

3-2
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
JS Bordj Menaiel vs US Chaouia


2-0
Sat 19, Feb-17:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs AS Ain Mlila

1-0

2-0
Sat 19, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs CD Lunda Sul

0-1

2-1
Sat 19, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Bravos do Maquis

1-0

3-2
Sat 19, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Progresso Sambizanga


0-3
Sat 19, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Sporting de Benguela vs Desportivo Huila

1-2

1-4
Sat 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Patronato Reserve vs Talleres Cordoba Reserve


1-1
Sat 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Racing Club Reserve vs Argentinos Juniors Reserve


0-4
Sat 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Newells Old Boys Reserve vs River Plate(R)

0-1

1-2
Sat 19, Feb-16:00 - Argentina Reserves League
Union Santa Fe(R) vs Atletico Tucuman Reserve

1-0

1-0
Sat 19, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Club Atletico Colegiales

1-1

2-1
Sat 19, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Estudiantes Rio Cuarto

0-0

0-1
Sat 19, Feb-02:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Alvarado Mar del Plata

0-0

0-0
Sat 19, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Temperley

0-2

0-2
Sat 19, Feb-14:00 - Armenia Premier League
Ararat Yerevan vs FC Ararat-Armenia

0-1

0-1
Sat 19, Feb-16:00 - Asean Football Federation U22 Youth Championship
Singapore U23 vs Viet Nam(U23)

0-3

0-7
Sat 19, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Brisbane Wolves vs Moggill FC

0-0

0-1
Sat 19, Feb-10:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Redcliffe PCYC vs New Farm United

3-2

4-2
Sat 19, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Annerley FC vs Westside FC

1-1

3-1
Sat 19, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Albany Creek vs Magic United

3-1

3-2
Sat 19, Feb-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Nerang vs Surfers Paradise

0-8

0-14
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mount Gravatt vs Southport Warriors

0-0

0-3
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Grange Thistle SC vs Brighton Bulldogs FC

2-1

3-1
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Samford Rangers vs Holland Park Hawks FC

0-0

1-3
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Broadbeach United vs Pine Rivers

1-0

13-0
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
The Lakes vs Souths United


4-1
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Musgrave Yellow vs Old Bridge FC

1-0

4-1
Sat 19, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Runaway Bay SC vs Logan Metro

3-0

5-0
Sat 19, Feb-12:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Taringa Rovers vs Kawana

3-2

6-2
Sat 19, Feb-12:45 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Central Coast Mariners FC

0-0

1-0
Sat 19, Feb-12:45 - Australia League A
Macarthur FC vs Adelaide United

1-1

4-1
Sat 19, Feb-10:05 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Sydney FC

1-0

1-1
Sat 19, Feb-08:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Bentleigh Greens

2-0

3-1
Sat 19, Feb-10:30 - Australia Victorian Premier League
Port Melbourne Sharks vs St Albans Saints

1-1

1-1
Sat 19, Feb-12:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Eastern Lions SC

0-0

2-1
Sat 19, Feb-12:30 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Hume City

0-0

0-0
Sat 19, Feb-10:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Eastern Lions(U21)

1-1

1-3
Sat 19, Feb-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
South Melbourne U21 vs Heidelberg United U21

3-0

4-0
Sat 19, Feb-05:15 - Australia Victorian Premier League U21
Avondale FC(U21) vs Bentleigh Greens(U21)

0-0

1-0
Sat 19, Feb-10:30 - Australia Victorian Premier League U21
Altona Magic U21 vs Hume City U21

0-0

0-2
Sat 19, Feb-07:45 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong City SC U21 vs Melbourne Knights U21

1-1

1-2
Sat 19, Feb-12:30 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs St Albans Saints(U21)

0-0

2-0
Sat 19, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs Inglewood United

0-1

1-4
Sat 19, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Bayswater City vs Perth Glory FC Am

0-0

1-0
Sat 19, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Cockburn City vs Balcatta

0-2

0-5
Sat 19, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Floreat Athena vs ECU Joondalup

2-1

3-1
Sat 19, Feb-09:50 - Australia Women\'s A-League
Melbourne Victory Women's vs Perth Glory Women's

0-0

0-2
Sat 19, Feb-10:05 - Australia Women\'s A-League
Newcastle Jets Women's vs WS Wanderers Women's

0-1

2-2
Sat 19, Feb-17:30 - Austria Erste Division
SC Austria Lustenau vs SV Lafnitz

1-0

2-1
Sat 19, Feb-17:30 - Austria Erste Division
Kapfenberg Superfund vs FC Wacker Innsbruck

2-2

3-2
Sat 19, Feb-17:30 - Austria Erste Division
SKU Amstetten vs FC Dornbirn

3-0

4-0
Sat 19, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
FC Admira Wacker Modling vs LASK Linz

0-2

0-3
Sat 19, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs TSV Hartberg

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs WSG Swarovski Tirol

3-0

3-2
Sat 19, Feb-20:35 - Bahrain Premier League
Al-Muharraq vs Al Hidd

0-0

1-0
Sat 19, Feb-18:00 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Najma Manama

0-0

0-0
Sat 19, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Muktijoddha SKC vs Uttar Baridhara SC

0-0

1-2
Sat 19, Feb-13:00 - Bangladesh Premier League
Swadhinata KS vs Abahani Chittagong

0-1

1-2
Sat 19, Feb-22:30 - Belgian First Amateur Division
Thes Sport Tessenderlo vs KFC Mandel United

1-1

1-1
Sat 19, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs Francs Borains

3-0

3-1
Sat 19, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs KSK Heist

0-0

0-0
Sat 19, Feb-23:45 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs St. Gilloise

0-2

0-3
Sat 19, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs Standard Liege

1-0

1-0
Sat 19, Feb-21:30 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Zulte Waregem

2-0

5-0
Sat 19, Feb-19:15 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Beerschot Wilrijk

2-0

2-0
Sat 19, Feb-23:45 - Belgium - 2e Klasse
Red Star Waasland-Beveren vs RWD Molenbeek

0-0

1-0
Sat 19, Feb-18:30 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women's vs KV Mechelen Women's


0-2
Sat 19, Feb-21:30 - Belgium Women 1st National
RSC Anderlecht II Women's vs Gent B Women's

2-0

2-1
Sat 19, Feb-17:30 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women's vs Ladies Genk B Women's


3-2
Sat 19, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Wuustwezel Women's vs Famkes Merkem Women's


3-1
Sat 19, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Royal FC Liege Women's vs KVK Tienen Women's


2-0
Sat 19, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women's vs Moldavo Women's

1-1

4-2
Sat 19, Feb-19:59 - Belgium Women 1st National
ASE De Chastre Women's vs RAEC Mons Women's

0-1

0-3
Sat 19, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Real Tomayapo

0-0

0-1
Sat 19, Feb-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Real Santa Cruz

1-0

1-0
Sat 19, Feb-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Universitario de Sucre

1-0

1-1
Sat 19, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Atletico Palmaflor

0-0

1-2
Sat 19, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Alagoinhas Atletico BA vs Ceara

0-0

0-1
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Gremio Sorriso

2-0

4-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Uniao Rondonopolis MT

0-0

1-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Dom Bosco MT vs Sport Sinop MT

0-0

2-2
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Nova Mutum MT vs Academia Futebol

2-0

2-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Sao Raimundo (AM) vs Penarol AM

3-0

5-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Princesa AM vs Nacional(AM)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Atletico Cliper AM

1-1

2-1
Sat 19, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Paranoa DF

3-0

5-0
Sat 19, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Unai Itapua DF

0-1

3-2
Sat 19, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Luziania/DF vs Santa Maria DF

0-0

2-4
Sat 19, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
CA Taguatinga DF vs Brasilia Futebol Clube

1-1

3-2
Sat 19, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital DF vs Brasiliense (DF)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jacuipense BA vs Vitoria da Conquista BA

2-0

3-1
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Juventus SC vs Figueirense FC

0-1

0-2
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Hercilio Luz SC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Crato CE vs Ferroviario CE


0-3
Sat 19, Feb-22:15 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Maracana CE vs Caucaia

1-0

1-1
Sat 19, Feb-22:15 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Icasa(CE)

0-0

1-1
Sat 19, Feb-22:20 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Pacajus CE vs Uniclinic Atletico Cearense CE

1-0

1-2
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Gremio (RS) vs Sao Luiz(RS)

2-0

4-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Vila Nova (GO)

0-1

0-2
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs America MG

0-0

0-0
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs EC Democrata GV

1-0

1-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs EC Santo Andre

1-0

1-0
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Caetano (SP) vs Lemense SP

0-0

0-0
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Primavera SP vs AA Portuguesa Santista

1-0

1-0
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Nacional SP vs Sertaozinho

0-0

0-1
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Uniao Suzano AC vs Capivariano FC SP

0-1

0-1
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Matonense SP

0-2

5-2
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Comercial SP

1-1

1-3
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Noroeste SP vs Marilia (SP)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Jose SP vs Barretos SP

1-0

1-0
Sat 19, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
Nova Venecia ES vs Vilavelhense (ES)

0-0

1-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Vitoria(ES)

0-1

1-1
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Capixaba
Real Noroeste vs Serra ES

2-0

2-0
Sat 19, Feb-22:30 - Brazil Maranhense Division 1
Moto Clube(MA) vs Pinheiro MA

0-0

2-0
Sat 19, Feb-23:30 - Brazil Pernambucano League
Sport Club Recife (PE) vs Santa Cruz (PE)

0-0

2-2
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Confianca (SE) vs Frei Paulistano/SE

0-0

1-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Uniao ABC MS vs Comercial-MS

0-2

1-3
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Palmas (TO) vs Tocantins De Miracema TO

3-0

7-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Gurupi TO vs Tocantinopolis

0-2

0-2
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Interporto FC vs Nova Conquista TO

2-0

3-0
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Araguacema TO vs Uniao Atletica Carmolandense/TO

0-1

0-1
Sat 19, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Bela Vista TO vs Capital TO

0-2

2-3
Sat 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs FC Dobrudzha

0-0

0-0
Sat 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Etar Veliko Tarnovo vs Septemvri Simitli

1-0

2-1
Sat 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Minyor Pernik vs Yantra Gabrovo

1-0

2-0
Sat 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs FK Levski 2020 Lom

1-0

2-1
Sat 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs FC Hebar Pazardzhik

0-0

0-0
Sat 19, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Strumska Slava vs FC Maritsa Plovdiv

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:30 - Bulgaria B PFG
Spartak Varna vs Marek Dupnitza

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv

2-1

2-1
Sat 19, Feb-19:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs CSKA 1948 Sofia

0-3

0-4
Sat 19, Feb-23:00 - CAF Champions League
CR Belouizdad vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

1-1
Sat 19, Feb-19:59 - CAF Champions League
Sagrada Esperanca vs Zamalek

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:59 - CAF Champions League
Jwaneng Galaxy vs Etoile du Sahel

0-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - CAF Champions League
Al Merreikh vs Mamelodi Sundowns

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - CAF Champions League
Petro Atletico de Luanda vs Wydad Casablanca

1-0

2-1
Sat 19, Feb-05:00 - Carolina Challenge Cup
Charleston Battery vs Columbus Crew

0-2

0-3
Sat 19, Feb-01:00 - Chile Primera Division
O Higgins vs Huachipato FC

1-1

1-1
Sat 19, Feb-03:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs Everton CD

1-1

1-1
Sat 19, Feb-19:59 - Club Friendly
Ruch Chorzow vs Skra Czestochowa

0-1

0-2
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Shakhtar Donetsk vs Rigas Futbola skola

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
Dynamo Kyiv vs Pakhtakor Tashkent

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
LKS Lodz vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

3-2

4-2
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Dalkurd FF

4-1

7-1
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
Jonkopings Sodra IF vs Landvetter IS

4-0

6-0
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
VfR Mannheim vs Dersim Russelsheim

2-1

4-1
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
Arsenal Tula vs FK Liepaja

1-1

2-2
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
Hacken Women's vs IFK Kalmar Women's

2-2

3-2
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Moss vs Frigg FK

2-0

4-0
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Trollhattan vs Grebbestads IF

3-1

3-2
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Strommen vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

1-2
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Orn-Horten vs Honefoss

1-1

3-2
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
SAK Klagenfurt vs ESV Hitthaller St.Michael

3-0

4-0
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Miedz Legnica vs KKS 1925 Kalisz

2-1

4-3
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Vanlose IF vs Hellerup IK

0-0

0-0
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
GKS Tychy vs Hutnik Krakow

1-1

1-2
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Kolding BK Women's vs Naesby BK Woman's

4-1

6-1
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Brodd vs Froyland

2-1

3-1
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
CWKS Resovia Rzeszow vs FK Kosice

1-2

4-3
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Baltyk Gdynia vs GKS Wikielec

1-1

1-1
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
Tarup Paarup IF vs Marienlyst

1-0

3-0
Sat 19, Feb-16:00 - Club Friendly
SSV Jeddeloh vs FC Oberneuland

1-1

2-1
Sat 19, Feb-21:00 - Club Friendly
MKS Victoria Wrzesnia vs Polonia Sroda

0-2

0-3
Sat 19, Feb-16:15 - Club Friendly
Herlev IF vs AB Gladsaxe


1-2
Sat 19, Feb-18:30 - Club Friendly
Metalist Kharkiv vs Obolon Brovar Kiev

1-0

1-0
Sat 19, Feb-18:30 - Club Friendly
Hlinsko vs FK OEZ Letohrad


1-5
Sat 19, Feb-16:30 - Club Friendly
Inter Bratislava vs KFC Kalna nad Hronom

1-3

1-3
Sat 19, Feb-16:30 - Club Friendly
FC Dunav Ruse vs FC Progresul Bucuresti

0-1

0-3
Sat 19, Feb-16:30 - Club Friendly
Kristianstads DFF Women's vs IFO Bromolla IF Women's

5-0

7-0
Sat 19, Feb-13:00 - Club Friendly
Fakel Voronezh vs Dinamo Minsk


2-1
Sat 19, Feb-13:00 - Club Friendly
Hradec Kralove B vs SK Vysoke Myto

3-0

4-1
Sat 19, Feb-13:00 - Club Friendly
Rochedale Rovers vs Gold Coast United

0-4

2-5
Sat 19, Feb-13:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs FC Torpedo Zhodino

1-1

1-3
Sat 19, Feb-13:00 - Club Friendly
Brandys Nad Labem vs SK Sokol Zapy

2-0

2-4
Sat 19, Feb-16:45 - Club Friendly
Stal Rzeszow vs Wolczanka WP

2-0

2-0
Sat 19, Feb-13:00 - Club Friendly
Csikszereda Miercurea vs Municipal Brasov

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Molde vs Lokomotiv Moscow

1-0

3-0
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs Vasalunds IF

1-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Kapylan Pallo vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

0-1

1-3
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
FK Khimki vs Krylya Sovetov Samara


3-7
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Paide Linnameeskond vs Metta/LU Riga

2-2

5-3
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
VfB Speldorf vs SG Unterrath

1-1

1-2
Sat 19, Feb-13:15 - Club Friendly
SK Slovan Varnsdorf vs Slovan Liberec B

2-0

5-0
Sat 19, Feb-19:00 - Club Friendly
Unia Solec Kujawski vs Polonia Sroda

1-2

2-4
Sat 19, Feb-21:30 - Club Friendly
Chicago Fire vs Austin FC

1-0

1-0
Sat 19, Feb-13:15 - Club Friendly
Lisen vs Slovan Rosice

0-1

1-2
Sat 19, Feb-13:30 - Club Friendly
Lion City Sailors vs Albirex Niigata FC

1-1

2-1
Sat 19, Feb-13:30 - Club Friendly
FC Pisek vs Sparta Praha B

2-1

2-1
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Brno vs FC Artmedia Petrzalka

2-0

4-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Zaglebie Lubin vs Chrobry Glogow

1-0

3-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs Hillerod Fodbold

3-0

3-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
MFK Vyskov vs Unicov

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Plzen B vs Usti nad Labem

0-2

1-2
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Chernomorets Novorossiysk vs FK Kaluga

2-1

3-2
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
FK MAS Taborsko vs Viktoria Zizkov

0-0

1-3
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK Pribram

0-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
GKS Tychy vs Fotbal Trinec

5-0

5-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Admira Praha vs Chrudim

1-1

1-1
Sat 19, Feb-00:00 - Club Friendly
Maynooth University vs Bangor Celtic

0-0

2-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Middelfart vs VSK Aarhus

0-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
Banik Sous vs SK Motorlet Praha

1-2

2-5
Sat 19, Feb-14:00 - Club Friendly
FC Essentuki vs FK Biolog

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:00 - Club Friendly
DLR Waves Women's vs Galway Women's

0-1

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs Helsingor

0-1

1-2
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Spartak Moscow vs FC Shakhtyor Karagandy


3-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Esbjerg FB vs Hobro I.K.

2-1

3-2
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Akhmat Grozny vs Volgar Astrachan

2-0

5-0
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Hannover 96 Am vs HSC Hannover

0-0

3-0
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Belisce vs Mladost Zdralovi

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Rad Beograd vs Graficar Beograd

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Sarpsborg 08 vs Fredrikstad

2-0

2-1
Sat 19, Feb-09:00 - Club Friendly
Taroona vs Newtown eagles

2-0

3-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Weiz vs Usv Mettersdorf

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
TiPS vs FC Kiffen

3-1

4-1
Sat 19, Feb-09:00 - Club Friendly
Kingborough Lions Women's vs South Hobart Women's

0-3

2-5
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Dinamo Briansk vs SKA Rostov

1-0

1-1
Sat 19, Feb-03:00 - Club Friendly
Clarence Zebras Women's vs Taroona Women's

3-0

4-0
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Hammarby Women's vs Lidkopings FK Women's


2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Roa IL Women's vs Kolbotn Women's


1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Wienerberg vs ASK-BSC Bruck/Leitha

1-9

2-10
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Velim vs Benatky Nad Jizerou

0-3

2-3
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs FC Torpedo Zhodino

5-0

7-0
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Stadlau vs SC Pinkafeld

1-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
SV Heimstetten vs FC Pipinsried

1-2

2-2
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
ND Beltinci vs SC Kalsdorf

0-1

0-2
Sat 19, Feb-17:00 - Club Friendly
Boldklubben AF 1893 Women's vs HB Koge Woman's


0-5
Sat 19, Feb-14:10 - Club Friendly
Rekord Bielsko vs Cracovia Krakow II

0-0

1-2
Sat 19, Feb-14:30 - Club Friendly
BK Frem vs FA 2000

0-0

3-0
Sat 19, Feb-14:30 - Club Friendly
LKS Goczalkowice Zdroj vs GKS Jastrzebie

0-1

0-2
Sat 19, Feb-10:30 - Club Friendly
Queensland Lions FC vs Gold Coast Knights


2-1
Sat 19, Feb-11:00 - Club Friendly
Moreton Bay United vs Brisbane City

0-1

1-2
Sat 19, Feb-11:00 - Club Friendly
Kingborough Lions vs South Hobart

0-2

1-3
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
GKS Katowice vs Odra Opole

0-0

0-1
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
HB Koge vs Lyngby

0-1

0-3
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
AC Horsens vs Fredericia

0-0

0-1
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
GrIFK vs FC Honka

2-1

3-2
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Suduva vs Hegelmann Litauen

0-0

0-0
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Stomil Olsztyn vs Chojniczanka Chojnice

0-1

0-3
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Hanacka Slavia Kromeriz vs Slovan Bratislava B

0-0

1-0
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Sandecja Nowy Sacz vs Stal Stalowa Wola

1-0

2-0
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Ullern vs Kjelsas IL

0-1

1-1
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Viktoria Otrokovice vs MSK Puchov


1-1
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Olimpia Elblag vs GKS Przodkowo

2-1

2-2
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Kolomna vs Strogino Moscow

3-1

3-5
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSM Slatina

2-1

2-1
Sat 19, Feb-17:30 - Club Friendly
Dinamo Brest vs Slavia Mozyr

0-0

1-1
Sat 19, Feb-15:00 - Club Friendly
Angered BK vs Lindome GIF


0-3
Sat 19, Feb-17:30 - Club Friendly
FK Velez Mostar vs Posusje

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:30 - Club Friendly
Bergdalens IK Women's vs Vaxjo FF Women's


1-7
Sat 19, Feb-12:00 - Club Friendly
Metalist Kharkiv vs Neftchi Kochkor-Ata

1-0

3-0
Sat 19, Feb-12:00 - Club Friendly
Brno B vs Zlin B

1-1

2-2
Sat 19, Feb-12:15 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Dnepr Rogachev

3-1

7-1
Sat 19, Feb-15:15 - Club Friendly
Chlumec nad Cidlinou vs Dukla Praha

0-0

0-0
Sat 19, Feb-15:30 - Club Friendly
BATE Borisov vs Shakhtyor Petrikov

1-1

2-2
Sat 19, Feb-15:30 - Club Friendly
Znicz Pruszkow vs Pelikan Lowicz

1-1

2-1
Sat 19, Feb-12:30 - Club Friendly
Arsenal Tula vs Gazovik Orenburg


2-0
Sat 19, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier
Boca Juniors De Cali vs Llaneros FC

1-0

1-1
Sat 19, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Bogota FC

2-0

3-0
Sat 19, Feb-04:40 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Atletico FC

0-0

1-0
Sat 19, Feb-05:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Santos de Guapiles FC

2-1

4-1
Sat 19, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
Hrvatski Dragovoljac vs Hajduk Split

0-1

0-3
Sat 19, Feb-20:05 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs NK Osijek

0-2

2-3
Sat 19, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Varteks Varazdin vs HNK Cibalia

0-0

1-0
Sat 19, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs Rudes

0-0

0-1
Sat 19, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Radnik Sesvete

2-1

2-1
Sat 19, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs NK Croatia Zmijavci

0-1

2-1
Sat 19, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division
NK Dubrava Tim Kabel vs NK Jarun

1-0

1-0
Sat 19, Feb-13:00 - Croatia U19
HNK Gorica(U19) vs NK Croatia Sesvete(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Croatia U19
Hajduk Split (U19) vs Istra 1961 (U19)


1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs Inter Zapresic(U19)

1-0

3-1
Sat 19, Feb-17:30 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Dugopolje(U19)

0-1

0-1
Sat 19, Feb-18:00 - Cyprus 2 Division
Nea Salamis vs Akritas Chloraka

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Othellos Athienou

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Karmiotissa Pano Polemidion

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Olympiada Lympion

2-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Ermis Aradippou vs Ayia Napa

0-1

0-2
Sat 19, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Xylotympou

0-3

1-4
Sat 19, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs 1.FC Slovacko

0-0

1-0
Sat 19, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs SK Sigma Olomouc

0-0

1-0
Sat 19, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Pardubice vs Hradec Kralove

0-0

0-0
Sat 19, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs FC Viktoria Plzen

0-0

0-1
Sat 19, Feb-13:00 - Czech Republic U19 League
Banik Ostrava(U19) vs MFK Karvina(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Feb-16:30 - Czech Republic U19 League
Pribram U19 vs Synot Slovacko(U19)

2-1

3-1
Sat 19, Feb-13:30 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-2

1-4
Sat 19, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

1-0

1-1
Sat 19, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League
Slavia Praha(U19) vs Brno(U19)

0-1

1-2
Sat 19, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League
Meteor Praha(U19) vs Mlada Boleslav(U19)

3-2

4-6
Sat 19, Feb-15:00 - Czech Republic U19 League
Sparta Praha(U19) vs Opava (U19)

1-0

1-0
Sat 19, Feb-16:00 - Denmark - 1. Division
Jammerbugt vs Fremad Amager

1-0

1-1
Sat 19, Feb-19:59 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Nordsjaelland (U19)


2-1
Sat 19, Feb-16:00 - Denmark Youth U19
Lyngby(U19) vs Horsens(U19)

2-0

4-0
Sat 19, Feb-16:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Odense BK U19

0-1

1-4
Sat 19, Feb-15:30 - Denmark Youth U19
Vejle(U19) vs Aarhus AGF(U19)


4-0
Sat 19, Feb-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Macara

4-0

4-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Welling United

2-1

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Havant & Waterlooville FC vs Ebbsfleet United

1-1

4-2
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Eastbourne Borough

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Hungerford Town

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dartford vs Bath City

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hemel Hempstead Town vs Concord Rangers

2-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs St Albans City

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Maidstone United vs Oxford City

2-1

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Chelmsford City

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Ipswich vs Burton Albion FC

1-0

3-0
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Sunderland vs Milton Keynes Dons

0-0

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Cambridge United vs Accrington Stanley

0-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Gillingham vs Plymouth Argyle

0-0

0-2
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Oxford United

0-2

0-4
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Bolton Wanderers vs AFC Wimbledon

1-0

4-0
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Wycombe Wanderers vs Cheltenham Town

3-1

5-5
Sat 19, Feb-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Sheffield Wed

1-0

1-3
Sat 19, Feb-18:00 - England League Two
Northampton Town vs Colchester United

1-0

3-0
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Scunthorpe United vs Rochdale

1-0

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Port Vale

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Bradford City AFC

2-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Hartlepool United FC vs Sutton United

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Carlisle vs Swindon

0-1

0-3
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Walsall

0-1

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Bristol Rovers

0-1

0-4
Sat 19, Feb-19:00 - England League Two
Newport County vs Mansfield Town

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Northern Division one
Hebburn Town vs Shildon AFC

1-1

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs FC United of Manchester

1-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Gainsborough Trinity

1-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Hyde United

0-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League First Division
Hastings United vs Phoenix Sports


3-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs East Thurrock United

2-0

6-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Wingate & Finchley

2-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Division one
Frome Town vs Cinderford Town

2-0

5-2
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Needham Market

2-1

4-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Barwell vs Alvechurch

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Poole Town

2-0

6-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Beaconsfield Town F.C.

0-0

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Hendon

1-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Metropolitan Police vs Tiverton Town

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Truro City

1-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Kings Langley

0-0

0-1
Sat 19, Feb-16:30 - England The Championship
Fulham vs Huddersfield Town

0-2

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Sheffield United vs Swansea City

3-0

4-0
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Birmingham

1-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Reading

0-2

2-3
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Blackpool

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Coventry vs Barnsley

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Derby County vs Peterborough United

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Luton Town vs West Bromwich(WBA)

0-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Hull City

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Middlesbrough

1-0

2-1
Sat 19, Feb-21:30 - English Premier League
Manchester City vs Tottenham Hotspur

1-1

2-3
Sat 19, Feb-19:00 - English Premier League
Southampton vs Everton

0-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Chelsea FC

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - English Premier League
Liverpool vs Norwich City

0-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Burnley

0-2

0-3
Sat 19, Feb-19:00 - English Premier League
Arsenal vs Brentford

0-0

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - English Premier League
Aston Villa vs Watford

0-0

0-1
Sat 19, Feb-16:30 - English Premier League
West Ham United vs Newcastle

1-1

1-1
Sat 19, Feb-16:30 - Estonia Winter Tournament
Viljandi JK Tulevik vs Tartu JK Tammeka

0-2

0-6
Sat 19, Feb-16:30 - Estonia Winter Tournament
Ida-Virumaa FC Alliance vs JK Tallinna Kalev II

0-2

0-4
Sat 19, Feb-21:30 - Estonia Winter Tournament
FC Elva vs FC Nomme United

1-1

2-2
Sat 19, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Laanemaa Haapsalu vs Nomme JK Kalju II

1-1

2-3
Sat 19, Feb-14:00 - Estonia Winter Tournament
Viimsi JK vs Tartu JK Welco

4-1

8-1
Sat 19, Feb-22:30 - Estonia Winter Tournament
Tallinna FC Levadia II vs Parnu JK

0-0

1-1
Sat 19, Feb-20:30 - Estonia Winter Tournament
Tallinna JK Legion vs FC Kuressaare

0-0

2-0
Sat 19, Feb-16:00 - Finland League Cup
HJK Helsinki vs Inter Turku

1-0

2-1
Sat 19, Feb-16:30 - Finland League Cup
Ilves Tampere vs Lahti

0-2

3-4
Sat 19, Feb-18:45 - Finland Woman\'s Cup
Pallokerho-35 Women's vs VIFK Vaasa Women's

0-1

4-1
Sat 19, Feb-14:00 - Finland Ykkonen Cup
Ekenas IF vs PK-35 Vantaa

2-1

3-2
Sat 19, Feb-15:00 - Finland Ykkonen Cup
KTP Kotka vs JaPS

0-1

2-1
Sat 19, Feb-15:30 - Finland Ykkonen Cup
Mikkelin Palloilijat vs KPV Kokkola

0-0

0-1
Sat 19, Feb-18:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs AC Ajaccio

0-0

0-1
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Nancy vs USL Dunkerque

1-0

2-0
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Guingamp vs Paris FC

0-0

1-1
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Bastia vs Dijon

0-0

0-0
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs AJ Auxerre

0-1

0-1
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Quevilly Rouen vs Valenciennes FC

1-1

1-1
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Nimes vs Grenoble Foot 38

1-0

3-1
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Amiens SC

1-1

1-1
Sat 19, Feb-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Caen

0-0

1-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Saint Malo vs Poissy AS

1-0

2-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Plabennec vs Guingamp B

0-0

1-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
Romorantin vs Granville

0-2

0-2
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
AS Vitre vs Voltigeurs Chateaubriant

1-0

2-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A
St Pryve St Hilaire vs Lorient B

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Caen B vs Blois F.41

2-2

3-2
Sat 19, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Versailles 78 vs FC Chartres

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Epinal vs Saint Quentin

2-0

3-1
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group B
SC Schiltigheim vs Fleury Merogis U.S.

0-0

0-1
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Beauvais vs Auxerre B

0-0

0-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Sainte Genevieve Sports vs Paris 13 Atletico

0-1

1-2
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
L'Entente SSG vs Lens B

1-0

1-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Metz B vs ST Maur Lusitanos

1-1

1-3
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Stade Reims II vs Haguenau

3-1

3-3
Sat 19, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group B
ASM Belfort vs Bobigny A.C.

1-1

1-2
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Toulon vs Jura Sud Foot

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Monts d'Or Azergues vs Marignane Gignac

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group C
GFA Rumilly Vallieres vs Louhans-Cuiseaux

0-1

0-3
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Saint-Priest vs RC Grasse

3-1

3-3
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Martigues vs Hyeres

1-1

3-1
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Aubagne vs Olymplque de Marseille B

1-1

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Frejus Saint-Raphael vs Lyonnais B

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C
Monaco B vs Lyon Duchere

1-0

2-2
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Trelissac

1-1

1-1
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Les Herbiers vs Canet Roussillon

0-1

0-1
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Chamalieres FC vs Colomiers

1-0

2-0
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Bourges 18 vs Moulins Yzeure

1-1

1-1
Sat 19, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D
Angers II vs Angouleme CFC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group D
Stade Montois vs Avenir Sportif Beziers

2-1

2-1
Sat 19, Feb-19:59 - French Championnat National U19 Groupe B
Pontarlier(U19) vs Bourg Peronnas(U19)

2-2

3-3
Sat 19, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs Lyonnais

1-1

1-1
Sat 19, Feb-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs FC Metz

0-0

0-0
Sat 19, Feb-22:00 - French National League
Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs US Creteil-Lusitanos

2-1

3-2
Sat 19, Feb-23:30 - Friendly Internationals
Russia Women's vs Ireland Women's

1-0

1-0
Sat 19, Feb-18:00 - Friendly Internationals
Cyprus Women's(U19) vs Malta Women's(U19)

0-0

0-4
Sat 19, Feb-23:30 - Friendly Internationals
Belgium Women's vs Wales Women's

0-0

0-0
Sat 19, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Belarus Women's(U19) vs North Macedonia Women's(U19)

2-1

5-1
Sat 19, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Bulgaria Women's vs Lithuania Women's

2-2

2-3
Sat 19, Feb-18:30 - Friendly Internationals
Hungary Women's vs Poland Women's

1-1

2-1
Sat 19, Feb-18:30 - Friendly Internationals
Slovakia Women's vs Scotland Women's

0-2

0-2
Sat 19, Feb-16:30 - Friendly Internationals
Greece Women's vs Israel Women's

1-0

1-0
Sat 19, Feb-21:00 - Friendly Internationals
Netherlands Women's vs Finland Women's

2-0

3-0
Sat 19, Feb-13:00 - Friendly Internationals
Bulgaria Women's(U19) vs Romania Women's(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Feb-01:30 - Friendly Internationals
Chile Women's(U20) vs Costa Rica Women's(U20)

1-0

2-0
Sat 19, Feb-14:00 - Friendly Internationals
Serbia Women's(U19) vs Croatia Women's(U19)

1-0

3-0
Sat 19, Feb-22:00 - Friendly Internationals
Luxembourg Women's vs Tahiti Women's

5-0

11-0
Sat 19, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Slovenia Women's vs Croatia Women's

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Russia Women's(U17) vs Slovakia Women's(U17)


2-0
Sat 19, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Malta Women's vs Morocco Women's

0-1

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Portugal Women's(U17) vs Austria Women's(U17)

2-3

2-3
Sat 19, Feb-12:00 - Friendly Internationals
Venezuela women's vs Latvia Women's

1-0

3-0
Sat 19, Feb-19:30 - Friendly Internationals
Ukraine Women's vs Uzbekistan Women's

0-0

2-0
Sat 19, Feb-18:00 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Napoli Futsal

0-1

1-4
Sat 19, Feb-21:00 - Futsal Italian Serie A
Real San Giuseppe Futsal vs Meta Catania Futsal

3-7

5-9
Sat 19, Feb-21:00 - Futsal Italian Serie A
L84 Futsal vs AS Roma Futsal

4-0

7-2
Sat 19, Feb-22:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Manfredonia Futsal

0-0

1-1
Sat 19, Feb-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal

0-1

1-2
Sat 19, Feb-23:30 - Futsal Spain Division De Honor
Levante Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

0-1

0-2
Sat 19, Feb-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Manzanares FS Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal

1-0

5-1
Sat 19, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Movistar Inter Futsal

0-1

3-2
Sat 19, Feb-19:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Real Betis Futsal

2-1

8-1
Sat 19, Feb-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs Viktoria Koln

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Viktoria Berlin 1889

2-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs SV Meppen

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs Dortmund(Am)

0-0

2-0
Sat 19, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
RasenBallsport Leipzig(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17)


1-1
Sat 19, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hallescher FC(U17) vs Hertha Zehlendorf(U17)


0-1
Sat 19, Feb-19:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Union Berlin (U17) vs Hamburger(U17)


2-6
Sat 19, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Carl Zeiss Jena(U17) vs Hansa Rostock(U17)


0-2
Sat 19, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Dynamo Dresden(U17) vs Werder Bremen(U17)


0-4
Sat 19, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
FC Erzgebirge Aue(U17) vs Wolfsburg(U17)


0-2
Sat 19, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Stuttgarter Kickers(U17) vs Hoffenheim(U17)


0-1
Sat 19, Feb-15:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Greuther Furth(U17) vs 1. FC Heidenheim(U17)


2-1
Sat 19, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Arminia Bielefeld (U17)

1-1

4-1
Sat 19, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs SG Unterrath(U17)


1-1
Sat 19, Feb-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bayer Leverkusen(U17) vs FC Hennef 05(U17)

0-0

0-1
Sat 19, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Hoffenheim

1-0

1-2
Sat 19, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs VfL Bochum

0-0

1-1
Sat 19, Feb-18:30 - German Bundesliga
Arminia Bielefeld vs 1. FC Union Berlin

0-0

1-0
Sat 19, Feb-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs SC Freiburg

1-2

1-2
Sat 19, Feb-21:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Eintracht Frankfurt

0-0

1-0
Sat 19, Feb-23:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SSV Jahn Regensburg

1-0

2-0
Sat 19, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Werder Bremen vs FC Ingolstadt 04

0-0

1-1
Sat 19, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs Karlsruher SC

0-1

0-2
Sat 19, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Hamburger

1-0

1-1
Sat 19, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Carl Zeiss Jena(U19) vs Union Berlin(U19)

1-1

1-3
Sat 19, Feb-16:45 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Hansa Rostock(U19)

0-1

1-2
Sat 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Chemnitzer(U19) vs Wolfsburg(U19)

2-0

3-0
Sat 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Werder Bremen(U19)

3-0

5-2
Sat 19, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U19)

2-1

3-4
Sat 19, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Nurnberg (U19) vs Hoffenheim(U19)

1-2

1-4
Sat 19, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SpVgg Unterhaching U19 vs SSV Ulm U19

3-3

6-3
Sat 19, Feb-18:30 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

1-3

2-3
Sat 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Darmstadt U19 vs 1. FC Heidenheim(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Bayern Munich(U19)

0-3

1-4
Sat 19, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs SC Freiburg(U19)

1-2

1-4
Sat 19, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Karlsruher SC (U19) vs Saarbrucken(U19)

2-1

3-1
Sat 19, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Arminia Bielefeld(U19)

1-1

3-2
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs Viktoria Aschaffenburg

2-0

4-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
SpVgg Bayreuth vs SpVgg Unterhaching

2-0

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Greuther Furth B vs TSV Rain Am Lech

0-1

0-1
Sat 19, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Hertha BSC Berlin Am

0-1

2-1
Sat 19, Feb-17:05 - Germany - Regionalliga Nordost
VfB Auerbach vs Germania Halberstadt

0-0

2-5
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs FSV Frankfurt

1-0

3-0
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs SG Sonnenhof Grobaspach

0-2

0-4
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs SV Elversberg

0-0

0-2
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs TSV Steinbach Haiger

1-0

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FC Giessen

0-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs VfB Stuttgart II

0-1

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs SSV Ulm 1846

0-0

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs SC Wiedenbruck

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs RW Oberhausen

0-2

1-3
Sat 19, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs VFB Homberg

0-2

0-4
Sat 19, Feb-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs St Joseph's (GIB)

1-1

2-5
Sat 19, Feb-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Mons Calpe SC vs Lincoln Red Imps

0-1

1-2
Sat 19, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Asteras Tripolis

1-0

2-0
Sat 19, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Panathinaikos

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Ionikos vs OFI Crete

0-0

0-0
Sat 19, Feb-16:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs AEK Athens II

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Olympiakos Piraeus II

1-0

2-1
Sat 19, Feb-13:00 - Greece U19
Panetolikos(U19) vs Panathinaikos(U19)

0-0

0-1
Sat 19, Feb-13:30 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-0

0-2
Sat 19, Feb-14:15 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Asteras Tripolis(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Feb-15:30 - Greece U19
Ionikos(U19) vs OFI Crete(U19)

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:59 - Guatemala Liga Nacional
Guastatoya vs CD Malacateco

0-0

1-0
Sat 19, Feb-21:45 - Holland Eredivisie
Willem II vs Ajax Amsterdam

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:30 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs RKC Waalwijk

0-1

1-1
Sat 19, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs HHC Hardenberg

0-1

0-2
Sat 19, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs AFC Amsterdam

0-1

1-1
Sat 19, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs Rijnsburgse Boys

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Tielse Eendracht Combinatie vs GVVV Veenendaal

0-0

1-1
Sat 19, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs Spakenburg

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs ASWH

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Scheveningen vs Volendam Am.

2-2

3-2
Sat 19, Feb-19:59 - Hungary NB1
Gyirmot SE vs Zalaegerszegi TE

0-1

0-1
Sat 19, Feb-22:30 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Ferencvarosi TC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:45 - Hungary NB1
Kisvarda vs Paksi SE

2-2

3-3
Sat 19, Feb-13:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs MTK Budapest FC (U19)


1-4
Sat 19, Feb-13:00 - Hungary U19 League
Kecskemeti TE U19 vs MOL Fehervar(U19)


3-1
Sat 19, Feb-13:00 - Hungary U19 League
Nyiregyhaza Spartacus(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19)


1-2
Sat 19, Feb-14:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Ferencvarosi TC U19


1-0
Sat 19, Feb-15:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Vasas(U19)


3-0
Sat 19, Feb-22:00 - Iceland Women\'s League Cup
KR Reykjavik Women's vs IBV Vestmannaeyjar Women's

0-0

3-2
Sat 19, Feb-16:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs KV Reykjavik

3-0

4-0
Sat 19, Feb-21:00 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs Hafnarfjordur FH

0-0

1-1
Sat 19, Feb-16:00 - Iceland League Cup
Fram Reykjavik vs UMF Selfoss

3-1

6-2
Sat 19, Feb-19:00 - Iceland League Cup
Thor Akureyri vs Stjarnan Gardabaer

1-1

1-1
Sat 19, Feb-01:00 - Iceland League Cup
Leiknir Reykjavik vs Vestri

0-1

2-2
Sat 19, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Fylkir vs Grindavik

0-0

2-0
Sat 19, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Grotta Seltjarnarnes vs Throttur Vogar

1-0

2-2
Sat 19, Feb-15:30 - Iceland League Cup
Vikingur Reykjavik vs HK Kopavogur

2-0

3-1
Sat 19, Feb-18:00 - Iceland League Cup
Kordrengir vs UMF Afturelding

1-0

1-1
Sat 19, Feb-00:30 - Iceland League Cup II
KH Hlidarendi vs KFS Vestmannaeyjar


1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Iceland League Cup II
UMF Njardvik vs Kormakur

5-0

9-0
Sat 19, Feb-00:00 - Iceland League Cup II
Kari Akranes vs Vikingur Olafsvik

1-3

3-4
Sat 19, Feb-20:15 - Iceland League Cup II
Haukar vs IH Hafnarfjordur

2-0

6-0
Sat 19, Feb-23:00 - Iceland League Cup II
Dalvik Reynir vs Magni Grenivik

1-0

2-1
Sat 19, Feb-18:00 - Iceland League Cup II
Vaengir Jupiters vs UMF Sindri Hofn

2-1

5-3
Sat 19, Feb-18:00 - Iceland League Cup II
Fjardabyggd Leiknir vs Hottur Huginn

1-3

1-3
Sat 19, Feb-19:59 - Iceland League Cup II
Augnablik vs KFR Aegir

1-2

2-6
Sat 19, Feb-19:59 - India Super League
Hyderabad FC vs FC Goa

2-1

3-2
Sat 19, Feb-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs ATK Mohun Bagan

1-1

2-2
Sat 19, Feb-17:15 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Persita Tangerang

0-1

0-2
Sat 19, Feb-15:15 - Indonesia Liga 1
Persiraja Banda Aceh vs Persebaya Surabaya

0-0

0-1
Sat 19, Feb-17:45 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs Persik Kediri

1-1

2-1
Sat 19, Feb-17:30 - Iraqi League
Al Talaba vs Al Diwaniya

3-0

3-0
Sat 19, Feb-15:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Al-Naft

1-1

1-2
Sat 19, Feb-15:00 - Iraqi League
Al Kahrabaa vs Al Najaf


2-0
Sat 19, Feb-15:00 - Iraqi League
Samarra vs Al Sinaah


1-1
Sat 19, Feb-15:00 - Iraqi League
Zakho vs Al Minaa Basra

0-0

0-0
Sat 19, Feb-00:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs UC Dublin(UCD)

2-0

3-0
Sat 19, Feb-12:30 - Israel Liga Bet
Ahi Acre vs Maccabi Ironi Yafia

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Katamon Jerusalem vs F.C. Ashdod

1-0

2-0
Sat 19, Feb-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Beitar Jerusalem

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Maccabi Netanya

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

0-0
Sat 19, Feb-15:30 - Israel State League
Maccabi Tamra vs Hapoel Bnei Arara Ara

0-1

1-2
Sat 19, Feb-12:30 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-12:30 - Israel U19 League
Neve Yosef(U19) vs Beitar Nes Tubruk(U19)


1-4
Sat 19, Feb-12:55 - Israel U19 League
Hapoel Kfar Saba (U19) vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19)

0-1

1-1
Sat 19, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv U19 vs Sektzia Nes Tziona(U19)

3-0

5-0
Sat 19, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-0

0-0
Sat 19, Feb-13:00 - Israel U19 League
Ironi Ramat Hasharon U19 vs Maccabi Irony Bat Yam(U19)

2-0

2-0
Sat 19, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Hapoel Hadera U19

0-3

2-5
Sat 19, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tzur Shalom U19 vs Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona(U19)

1-0

2-0
Sat 19, Feb-15:00 - Israel U19 League
Maccabi Ahi Nazareth (U19) vs Ihud Bnei Baqa(U19)


1-1
Sat 19, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Pescara Youth

1-0

1-0
Sat 19, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs AC Milan Youth

1-0

2-1
Sat 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Sampdoria Youth

0-0

0-2
Sat 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Juventus Youth

0-2

0-5
Sat 19, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Perugia Youth

2-0

2-1
Sat 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Udinese Youth vs Virtus Entella Youth

0-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Reggina Youth


2-2
Sat 19, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Frosinone Youth vs Crotone Youth

0-0

3-0
Sat 19, Feb-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Ascoli Youth

1-2

2-2
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Vicence Calcio vs Cittadella Youth

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cesena Youth vs Spezia Youth

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Alessandria Youth

2-1

3-2
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

1-1

3-2
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Reggiana Youth vs Venezia F.C. Youth

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Como Youth vs Parma Youth

2-1

3-2
Sat 19, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Ternana Youth vs Lazio Youth

1-2

2-3
Sat 19, Feb-18:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Empoli

2-0

2-0
Sat 19, Feb-23:45 - Italian Serie A
Salernitana vs AC Milan

1-1

2-2
Sat 19, Feb-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Hellas Verona

0-2

2-2
Sat 19, Feb-17:00 - Italian Serie B
Vicenza vs Spal

1-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - Italian Serie B
Parma Calcio 1913 vs Ternana

2-2

2-3
Sat 19, Feb-17:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs Pordenone Calcio SSD

0-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Alessandria

1-0

3-0
Sat 19, Feb-17:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Pisa

1-1

1-2
Sat 19, Feb-19:15 - Italian Serie B
Perugia vs Cremonese

0-0

0-0
Sat 19, Feb-20:30 - Italy C1C
Latina Calcio vs Vibonese

2-0

3-2
Sat 19, Feb-20:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Foggia

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Catania vs Virtus Francavilla

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Palermo vs Turris Neapolis

2-0

5-0
Sat 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

0-1
Sat 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Nuova Monterosi

0-1

0-3
Sat 19, Feb-17:30 - Italy C1C
Picerno vs Juve Stabia

0-0

1-0
Sat 19, Feb-20:30 - Italy C1C
ACR Messina vs S.S.D. Potenza Calcio

1-0

2-0
Sat 19, Feb-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs S.S.D. Citta di Campobasso

0-1

2-3
Sat 19, Feb-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Fidelis Andria

0-0

2-0
Sat 19, Feb-22:00 - Jamaica Premier League
Vere United vs Cavalier FC

1-0

1-0
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Consadole Sapporo

0-1

1-1
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1
Kyoto Sanga FC vs Urawa Red Diamonds

0-0

1-0
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Cerezo Osaka

0-1

2-2
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Kashima Antlers

1-2

1-3
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Sagan Tosu

0-0

0-0
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1
Avispa Fukuoka vs Jubilo Iwata

0-0

1-1
Sat 19, Feb-10:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Vissel Kobe

1-0

2-0
Sat 19, Feb-10:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Kashiwa Reysol

0-0

0-2
Sat 19, Feb-08:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Blaublitz Akita

0-0

1-0
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Grulla Morioka

0-1

0-1
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Montedio Yamagata

1-0

1-0
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Zweigen Kanazawa

0-0

0-0
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
Yokohama FC vs Omiya Ardija

1-0

3-2
Sat 19, Feb-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Tokyo Verdy

1-1

1-1
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Changwon City vs Jinju Citizen FC

2-1

4-2
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Chuncheon Citizen vs Yangju Citizen FC

0-0

2-1
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Incheon Seogot vs Yangpyeong

0-1

0-5
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Yeoju FC vs Seoul Nowon United

0-0

0-1
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Gimhae Jaemics vs Seoul Jungnang FC

2-1

2-5
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Phoenix FC(KOR) vs Paju Citizen FC

0-4

1-7
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
FC Together Seoul vs Goyang Citizen


3-0
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Geoje Citizen vs Daejeon Korail

0-3

0-5
Sat 19, Feb-09:00 - Korea FA Cup
Suwon City FC vs Ulsan Citizen

0-3

0-5
Sat 19, Feb-09:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Suwon FC

0-0

1-0
Sat 19, Feb-11:30 - Korea League 1
Daegu FC vs FC Seoul

0-1

0-2
Sat 19, Feb-11:30 - Korea League 1
Incheon United FC vs Suwon Samsung Bluewings

0-0

1-0
Sat 19, Feb-08:30 - Korea League 2
Gwangju Football Club vs Gimpo FC

0-1

1-2
Sat 19, Feb-11:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Jeonnam Dragons

0-0

1-0
Sat 19, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs KF Llapi

0-0

1-1
Sat 19, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Ulpiana vs Malisheva

1-1

1-1
Sat 19, Feb-18:45 - Lebanese League
Al-Ansar(LIB) vs Shabab El Bourj

1-0

4-0
Sat 19, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Al Mahalla vs Asswehly SC


4-3
Sat 19, Feb-17:00 - Libya League Division 1
Al Ittihad Misurata vs Abu Salim


0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Macao Division 1
Benfica de Macau vs LUN LOK

2-0

4-0
Sat 19, Feb-15:00 - Macao Division 1
CD Monte Carlo vs Sporting Macau

4-0

7-0
Sat 19, Feb-21:00 - Malta First Division League
Senglea Athletic vs Marsa F.C.

3-2

3-5
Sat 19, Feb-00:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew's vs Swieqi United

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Marsaxlokk FC

0-1

0-2
Sat 19, Feb-21:00 - Malta Premier League
Sirens vs Hamrun Spartans

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Birkirkara FC

0-2

2-3
Sat 19, Feb-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Balzan FC

1-0

1-0
Sat 19, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Mandurah City vs Curtin University SC

2-0

3-0
Sat 19, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Olympic Kingsway SC vs Joondalup City

2-2

3-3
Sat 19, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Fremantle City vs Morley-Windmills

0-0

4-2
Sat 19, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
South West Phoenix vs Rockingham City

1-3

3-4
Sat 19, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Subiaco AFC vs Balga SC

2-0

3-0
Sat 19, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Puebla vs Monterrey

1-0

1-0
Sat 19, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Santos Laguna

0-0

0-0
Sat 19, Feb-07:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Club Necaxa

0-0

1-1
Sat 19, Feb-00:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Inter de Queretaro

0-0

3-0
Sat 19, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Alebrijes de Oaxaca B vs Guerreros de Xico

1-0

6-0
Sat 19, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Lobos ULMX

0-1

0-1
Sat 19, Feb-05:30 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Aguacateros CDU

0-0

1-2
Sat 19, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Mazorqueros FC

1-1

1-1
Sat 19, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison A
Atletico Morelia vs Cancun

2-0

4-1
Sat 19, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs San Luis U20

1-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Chivas Guadalajara(U20)

1-0

3-0
Sat 19, Feb-03:45 - Mexico Youth U20
Club Tijuana(U20) vs Necaxa U20

1-0

2-1
Sat 19, Feb-18:30 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Chabab Atlas Khenifra

0-1

2-2
Sat 19, Feb-18:30 - Morocco Division 2
Renaissance Zemamra vs Racing Casablanca

3-1

4-3
Sat 19, Feb-18:30 - Morocco Division 2
USM Oujda vs TAS de Casablanca

0-1

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Chabab Mohammedia

0-0

0-0
Sat 19, Feb-21:15 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Maghreb Fez

1-1

1-1
Sat 19, Feb-21:20 - National League
Maidenhead United vs Boreham Wood F.C.

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - National League
Torquay United vs Barnet F.C.

2-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - National League
Stockport County vs Woking

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - National League
Chesterfield vs Solihull Moors

2-1

2-3
Sat 19, Feb-19:00 - National League
Notts County vs Eastleigh

2-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Wrexham

0-0

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - National League North
Gloucester City vs Darlington

0-0

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - National League North
Gateshead vs Spennymoor Town

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:15 - National League North
Chester FC vs Hereford

1-1

2-3
Sat 19, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Enyimba International vs MFM FC

1-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs FK Shkendija

0-1

0-3
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sileks Kratovo vs FK Gostivar

1-1

1-1
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs FK Vardar

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs Korab Debar

1-0

2-0
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo Kocani vs Belasica Strumica

0-2

0-3
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica Sasa vs FK Kozuv Gevgelija

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs Voska Sport

0-2

0-2
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs Kit Go Pehchevo

1-0

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bratstvo 07 vs Pobeda Prilep

1-2

1-4
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Lokomotiva Gradsko vs Detonit Junior

0-1

1-3
Sat 19, Feb-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Besa Doberdoll vs KF Veleshta


3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Annagh United vs Harland & Wolff Welders

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dundela FC vs Ballinamallard United

0-0

1-1
Sat 19, Feb-00:00 - Northern Ireland IFA Championship
Ards FC vs Institute FC

1-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Glenavon FC

2-1

3-3
Sat 19, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Portadown FC

1-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Carrick Rangers

0-0

2-1
Sat 19, Feb-18:00 - Northern Ireland Youth League
Cliftonville(U20) vs Dungannon Swifts(U20)


2-3
Sat 19, Feb-18:00 - Norwegian Junior U19
Rosenborg(U19) vs Molde(U19)


0-7
Sat 19, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Herrera FC

1-2

1-2
Sat 19, Feb-01:15 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Sportivo Ameliano

1-1

2-1
Sat 19, Feb-03:30 - Paraguayan Primera Division
Resistencia SC vs FC Nacional Asuncion

2-0

3-1
Sat 19, Feb-22:15 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs EM Deportivo Binacional

0-0

1-0
Sat 19, Feb-20:30 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs Universitario de Deportes

0-0

2-1
Sat 19, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Piast Gliwice

1-3

1-3
Sat 19, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Legia Warszawa

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Cracovia Krakow

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs Santa Cruz de Alvarenga

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
ARC Oleiros vs Sertanense FC

0-1

0-1
Sat 19, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs CD Nacional

1-0

1-0
Sat 19, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs Academica Coimbra

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vizela(U19) vs Feirense(U19)


1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Leixoes U19 vs FC Famalicao(U19)

1-1

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs Sporting Lisbon(U19)

2-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Braga (U19) vs Vitoria SC Guimaraes U19


3-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Uniao Leiria U19

1-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria FC Setubal(U19) vs Vilafranquense(U19)

0-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Rio Ave(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sacavenense(U19) vs Academica Coimbra(U19)

1-1

2-3
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Gil Vicente U19

1-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs UD Oliveirense(U19)

1-0

3-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Amora FC(U19) vs Nacional(U19)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - Portugal Liga Revelacao U23
FC Famalicao(U23) vs Academica Coimbra(U23)

0-2

0-3
Sat 19, Feb-14:30 - Portugal Liga Revelacao U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23)

0-0

0-0
Sat 19, Feb-15:00 - Portugal Liga Revelacao U23
Belenenses(U23) vs Vizela(U23)

1-0

2-1
Sat 19, Feb-00:15 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs SL Benfica

0-2

2-2
Sat 19, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Pacos Ferreira vs Vizela

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Belenenses SAD

0-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Sanjoanense vs Sao Joao Ver

2-1

3-2
Sat 19, Feb-19:00 - Primeira Liga 3
Sporting CP B vs Oliveira do Hospital

0-0

3-0
Sat 19, Feb-17:00 - Primeira Liga 3
CDC Montalegre vs Fafe

0-2

1-2
Sat 19, Feb-15:00 - Primeira Liga 3
Real SC vs Amora FC

1-0

1-2
Sat 19, Feb-22:30 - Primeira Liga 3
Caldas SC vs Alverca

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:45 - Qatar League
Al Rayyan vs Al-Arabi SC

1-3

2-4
Sat 19, Feb-19:55 - Qatar League
Umm Salal vs Al-Sailiya

0-0

0-1
Sat 19, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Sabail

0-0

2-0
Sat 19, Feb-17:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Kesla FK

3-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-0

3-1
Sat 19, Feb-21:55 - Romania - Divizia A
CS Mioveni vs FC Steaua Bucuresti

1-1

1-1
Sat 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs Fiorentino

1-0

2-1
Sat 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Murata

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs SP La Fiorita

0-1

0-4
Sat 19, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SP Tre Penne

1-1

1-3
Sat 19, Feb-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Qaisoma


1-0
Sat 19, Feb-16:35 - Saudi Arabia Division 2
Al Nairyah vs Al-Zlfe

0-0

0-3
Sat 19, Feb-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Jandal vs Al-Thuqbah

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al Taqdom vs Afief


1-2
Sat 19, Feb-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Hottain vs Al Ansar Medina


2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al Najma vs Arar FC


2-4
Sat 19, Feb-17:10 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Abha

1-2

3-2
Sat 19, Feb-19:10 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ettifaq vs Al-Tai

0-1

0-1
Sat 19, Feb-20:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Jeel Youths vs Al-Taawon Youths


1-1
Sat 19, Feb-16:35 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Arar Youths

1-0

3-1
Sat 19, Feb-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al Khaleej Youths


2-1
Sat 19, Feb-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al Wehda Youth


2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Al-Ettifaq Youths


2-1
Sat 19, Feb-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Tai Youth vs Ohud Medina Youths


1-0
Sat 19, Feb-17:20 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al Nasr Riyadh Youths


1-1
Sat 19, Feb-19:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Qadasiya Youths


3-2
Sat 19, Feb-19:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Al-Orubah Youths


3-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Championship
Kilmarnock vs Raith Rovers

2-0

3-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Ayr United FC

0-1

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Championship
Hamilton Academical FC vs Greenock Morton

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Arbroath

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Lossiemouth FC vs Fraserburgh

0-2

1-3
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Wick Academy FC

1-1

2-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League One
Cove Rangers vs Falkirk

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League One
Dumbarton vs Alloa Athletic

1-1

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Queen's Park

1-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Clyde F.C.

1-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League One
Peterhead vs Airdrieonians

0-1

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League Two
Forfar Athletic vs Kelty Hearts

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League Two
Cowdenbeath F.C. vs Elgin City

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs Stenhousemuir

1-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Edinburgh City

0-0

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gretna 2008 vs Glasgow Rangers Reserve

1-1

1-5
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Berwick Rangers vs Stirling University FC

1-0

5-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Spartans vs East Kilbride

0-3

0-3
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Edinburgh University FC vs Civil Service Strollers FC

0-1

1-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Gala Fairydean vs Celtic 2


1-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Bonnyrigg Rose vs Bo'ness United

0-0

3-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Dalbeattie Star

0-1

2-4
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Broomhill FC vs East Stirlingshire

0-1

0-2
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Ross County

0-0

2-0
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Aberdeen

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs St. Mirren

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Hearts

1-1

2-1
Sat 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs CNEPS Excellence

0-0

0-0
Sat 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Guediawaye

0-3

3-3
Sat 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Union Sportive Goree

0-0

0-0
Sat 19, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Dakar Sacre Coeur

1-0

1-0
Sat 19, Feb-21:00 - Serbia - 1. Liga
Backa Topola vs Spartak Subotica

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Mladost Lucani

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Kolubara

0-1

1-2
Sat 19, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Trencin

0-0

0-0
Sat 19, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs MFK Zemplin Michalovce

1-1

2-1
Sat 19, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Liptovsky Mikulas vs MFK Ruzomberok

0-2

3-2
Sat 19, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs Slovan Bratislava

3-0

3-4
Sat 19, Feb-16:00 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs NK Celje

2-0

3-0
Sat 19, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NS Mura

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:30 - South Africa First League
Cape Town All Stars vs Free State Stars

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:30 - South Africa First League
Tshakhuma Tsha Madzivhandila vs Pretoria University

1-1

1-2
Sat 19, Feb-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Jomo Cosmos

0-1

1-1
Sat 19, Feb-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs JDR Stars

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Cape Town Spurs

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:59 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs TS Galaxy

0-1

0-1
Sat 19, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Royal AM

2-1

2-2
Sat 19, Feb-08:30 - South Australian Premier League
Adelaide Raiders SC vs Adelaide Victory

0-0

1-1
Sat 19, Feb-08:30 - South Australian Premier League
Para Hills Knights vs West Adelaide SC

1-1

2-2
Sat 19, Feb-08:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Port Adelarde Pirates

0-0

5-0
Sat 19, Feb-08:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Modbury Jets

0-0

2-4
Sat 19, Feb-13:45 - South Australian Super League
West Torrens Birkalla vs Adelaide Comets FC

0-3

0-5
Sat 19, Feb-08:30 - South Australian Super League
Cumberland United FC vs Croydon Kings

0-1

1-2
Sat 19, Feb-10:30 - South Australian Super League
White City Beograd vs South Adelaide Panthers

0-2

0-3
Sat 19, Feb-06:45 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Sturt Lions

0-2

1-3
Sat 19, Feb-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs North Eastern Metrostars

1-0

2-3
Sat 19, Feb-06:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide City FC Reserve vs Campbelltown City SC Reserve

0-0

2-3
Sat 19, Feb-06:15 - South Australian Super League Reserves
Cumberland United Reserve vs Croydon Kings Reserve

0-1

2-2
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Las Majoreras Women's vs Fundacion Tenerife Women's

1-1

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico de Madrid C Women's vs Atletico Lince Women's

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Sporting de Gijon B Women's vs Friol Women's

0-2

0-5
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Castellon B Women's vs Almeria Women's

3-0

5-0
Sat 19, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Anorga Women's vs Osasuna B Women's

0-1

2-3
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico de Leon Women's vs Villestro Women's

1-0

4-1
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
UMIA CF Women's vs Gijon FF Women's

1-0

4-0
Sat 19, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Getafe

1-1

1-1
Sat 19, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Elche vs Rayo Vallecano

0-0

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Villarreal

0-2

1-4
Sat 19, Feb-19:15 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Atletico Madrid

0-1

0-3
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UD Logrones vs Celta Vigo B

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Extremadura vs Cultural Leonesa

0-2

1-3
Sat 19, Feb-00:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Talavera de la Reina vs CD Badajoz

0-1

1-3
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs SD Logrones

1-0

2-1
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Villarreal B vs Real Betis B

1-0

3-0
Sat 19, Feb-00:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Linense

1-0

1-0
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs Alcoyano

0-0

1-2
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sevilla Atletico vs Atletico Sanluqueno

0-0

1-2
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Sant Andreu (U19) vs Mallorca(U19)

1-1

1-2
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Montecarlo(U19) vs CE Europa(U19)


2-2
Sat 19, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs CD Sobradillo(U19)

0-1

1-1
Sat 19, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
Burgos CF(U19) vs CP Flecha Negra(U19)

1-0

1-0
Sat 19, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
Cultural Leonesa(U19) vs Real Madrid(U19)

1-1

2-1
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
UD Unificacion Bellvitge(U19) vs Barcelona(U19)

0-2

0-5
Sat 19, Feb-00:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs UD Las Zocas(U19)

3-0

5-0
Sat 19, Feb-01:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Aguilas Atletico(U19)

0-0

1-0
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Marina Sport(U19)

2-0

3-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs Zaragoza(U19)


0-1
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs Leganes(U19)

1-0

4-0
Sat 19, Feb-17:00 - Spanish Primera U19
Acodetti CF(U19) vs Arucas CF(U19)

0-2

1-3
Sat 19, Feb-17:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs AD Huracan U19

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:15 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Pabellon Ourense(U19)

0-1

2-1
Sat 19, Feb-17:30 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs CD Juventud Maritima U19

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Deportivo La Coruna(U19) vs Real Aviles(U19)

4-0

8-0
Sat 19, Feb-20:30 - Spanish Primera U19
Danok Bat CF(U19) vs CD Villegas U19

0-1

4-1
Sat 19, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs UD Ibiza

2-0

2-0
Sat 19, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Girona vs Eibar

0-1

0-1
Sat 19, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Valladolid

1-2

2-3
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Las Palmas

1-0

2-1
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
UD Llanera vs UC Ceares

1-2

4-2
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Bergantinos CF vs Compostela

3-0

3-2
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
AD San Juan vs SD Gernika

1-1

1-1
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs UD Mutilvera

0-0

1-0
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs UD Logrones B

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos Promesas vs Sestao River

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Levante B vs CF La Nucia

0-0

0-1
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Sporting de Gijon B

0-1

1-1
Sat 19, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Roces vs CD Colunga

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Real Oviedo B

1-2

1-4
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs Juvenil Ponteareas

1-0

2-0
Sat 19, Feb-22:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Atletico Arnoia

0-0

3-0
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Ceuta B

0-0

2-0
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Gran Tarajal

0-0

1-0
Sat 19, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Sur Yaiza vs CD Buzanada


0-1
Sat 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs UD Las Zocas

1-0

2-0
Sat 19, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs UD Las Palmas C

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Mazarron CF

0-0

0-0
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Archena vs Deportiva Minera

0-2

0-3
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Gares

2-0

4-0
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Huarte


1-2
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pamplona vs CA Cirbonero

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs Beti Kozkor KE


1-0
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CF Rapid De Murillo vs Calahorra B

0-3

1-3
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Albacete B

1-0

3-2
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Hogar Alcarreno

2-1

3-1
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs CD Torrijos

1-1

2-1
Sat 19, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs CD Illescas

0-1

1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs CD Naval

1-1

2-1
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs Castro

0-2

0-2
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UD Samano vs SD Torina

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs AD Siete Villas

0-0

0-2
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs UE Sants

0-1

1-2
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Orihuela CF


1-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Beniganim

3-0

5-1
Sat 19, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Acero

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atzeneta UE vs Valencia CF Mestalla

2-2

4-2
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs RCD Carabanchel

1-1

3-3
Sat 19, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs Arandina

1-0

2-1
Sat 19, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Real Avila CF


0-2
Sat 19, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Ciudad Rodrigo

0-0

2-0
Sat 19, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Cultural Leonesa B

1-0

2-1
Sat 19, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Palencia CF vs Ribert

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Intergym Melilla vs Atletico Malagueno

0-2

0-4
Sat 19, Feb-13:00 - SVK U19 A League
MFK Ruzomberok(U19) vs Slovan Bratislava(U19)

2-0

3-3
Sat 19, Feb-14:00 - SVK U19 A League
MSK Zilina(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19)

6-0

6-0
Sat 19, Feb-14:00 - SVK U19 A League
FC Nitra(U19) vs FK Kosice(U19)

1-0

1-2
Sat 19, Feb-14:00 - SVK U19 A League
Spartak Trnava(U19) vs Zemplin Michalovce(U19)


1-0
Sat 19, Feb-14:00 - SVK U19 A League
FK Poprad(U19) vs Trencin(U19)

0-4

0-8
Sat 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
Elfsborg vs GIF Sundsvall

1-1

3-2
Sat 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
Skiljebo SK vs Degerfors IF

1-2

1-6
Sat 19, Feb-16:00 - Swedish Cup
Sollentuna FK vs Varbergs BoIS FC

0-0

0-1
Sat 19, Feb-18:15 - Swedish Cup
AIK Solna vs Orgryte

1-0

2-0
Sat 19, Feb-20:30 - Swedish Cup
IFK Norrkoping vs Osters IF

1-0

1-1
Sat 19, Feb-23:30 - Swiss Super League
Basel vs Lausanne Sports

0-0

3-0
Sat 19, Feb-21:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs St. Gallen

0-1

0-2
Sat 19, Feb-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
YF Juventus Zurich vs Bruhl SG

0-1

1-5
Sat 19, Feb-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bavois vs Etoile Carouge

0-0

0-1
Sat 19, Feb-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
SC Cham vs FC Breitenrain

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Stade Nyonnais vs Sion II

2-1

4-2
Sat 19, Feb-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs FC Biel-Bienne

2-0

4-1
Sat 19, Feb-19:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Black Stars Basel vs Zurich B

0-1

0-3
Sat 19, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League
FC Wil vs FC Schaffhausen

0-0

3-2
Sat 19, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Yverdon

0-0

2-0
Sat 19, Feb-21:00 - Switzerland Challenge League
SC Kriens vs FC Aarau

0-3

0-5
Sat 19, Feb-16:00 - Syrian Cup
Al-Karamah vs Al Foutoua Club

0-1

0-1
Sat 19, Feb-16:00 - Syrian League
Hutteen SC vs Al Shorta Damascus

0-1

2-2
Sat 19, Feb-14:30 - Thai League 1
JL Chiangmai United FC vs Ratchaburi Mitr Phol

0-1

1-2
Sat 19, Feb-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs BG Pathum United

0-0

1-1
Sat 19, Feb-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Nakhon Ratchasima

2-0

2-2
Sat 19, Feb-15:30 - Thai League 1
Buriram United vs Port FC

1-0

2-1
Sat 19, Feb-16:00 - Thai League 2
Nakhon Pathom United vs Khonkaen FC

1-0

1-0
Sat 19, Feb-16:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Kasetsart FC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - Thai League 2
Trat FC vs Rayong FC

1-0

1-1
Sat 19, Feb-15:00 - Thai League 2
Lampang FC vs MOF Customs United

2-0

2-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Bangkok FC


1-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Kabin United FC vs ACDC FC

0-2

1-2
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Phattalung FC vs Trang FC

0-1

0-2
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Maejo United

0-0

0-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Pathum Thani United vs Singha GB Kanchanaburi

1-1

5-1
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Assumption United FC

0-0

0-1
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Royal Thai Army FC vs Grakcu Sai Mai United

0-0

2-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Nonthaburi United vs Samut Prakan FC

0-0

1-1
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Sakon Nakhon FC vs Yasothon United FC


1-1
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Kohkwang vs Marines Eureka FC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Welfare Royal Air Force vs Kasem Bundit University FC

2-0

3-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC vs Chaiyaphum United


1-1
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Ubon Kruan Apat vs Surin City FC

1-0

1-0
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Royal Thai Fleet

1-0

3-1
Sat 19, Feb-12:30 - Thai League 3
Chiangrai Lanna vs See Kwae City FC

1-1

1-2
Sat 19, Feb-13:00 - Thai League 3
Nara United vs Nakhon Si United FC


0-3
Sat 19, Feb-15:00 - Thai League 3
Uthai Thani Forest vs Phitsanulok FC

1-1

2-3
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs US Tataouine

0-0

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Chebba vs U.S.Monastir

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs EGS Gafsa

0-0

2-2
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs EO Sidi Bouzid

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs AS Oued Ellil

0-0

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Stade Gabesien

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EM Mahdia vs AS Mhamdia

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Tabarka vs CS Korba

0-0

1-1
Sat 19, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Kocaelispor

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Genclerbirligi

1-0

3-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

1-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Batman Petrolspor vs Osmaniyespor

1-0

2-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Artvin Hopaspor

0-0

0-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Catalcaspor

0-2

1-3
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erbaaspor S vs Fatsa Belediyespor

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Hendek Spor vs Karaman Belediyespor

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yldrm Belediyesispor vs Bergama Belediyespor

0-0

2-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kahta 02 Spor vs Sancaktepe Belediye Spor

1-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Arnavutkoy Belediyespor vs Baskent Gozgozler

0-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Darica Genclerbirligi vs Halide Edip Adivarspor

0-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Duzcespor vs Aksarayspor

0-0

2-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Carsambaspor vs Kizilcabolukspor

1-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yomraspor vs Kestelspor

0-3

1-4
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
52 Orduspor vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karabukspor vs Fethiyespor

0-2

0-3
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Gumushanespor vs Agri 1970 Spor

1-2

2-3
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Tepecikspor vs Cankaya FK

1-0

4-1
Sat 19, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women's vs Kocaeli Bayan Women's


5-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Usakspor vs Tarsus Idman Yurdu

2-1

2-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs 1922 Konyaspor

2-1

2-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Eskisehirspor vs Zonguldak

0-0

0-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs 1928 Bucaspor FK

0-0

1-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Amedspor

1-1

1-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Pendikspor vs Isparta Davrazspor

0-0

0-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Pazarspor

1-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs 24 Erzincanspor

1-0

1-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sakaryaspor vs Ankaraspor FK

1-0

1-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Diyarbekirspor vs Inegolspor

0-1

0-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Somaspor

0-1

1-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Bodrumspor

0-2

1-3
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Corum Belediyespor

1-0

2-0
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Sariyer

0-0

0-2
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Adiyamanspor

0-0

3-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Afjet Afyonspor vs Nigde Belediyespor

1-1

3-1
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Hekimoglu Trabzon

0-2

0-3
Sat 19, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs Belediye Vanspor

0-2

1-2
Sat 19, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Altay Spor Kulubu

0-0

1-0
Sat 19, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Giresunspor

2-0

2-1
Sat 19, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Yeni Malatyaspor vs Antalyaspor

0-1

1-2
Sat 19, Feb-13:00 - Turkey U19 League
Tuzlaspor Kulubu(U19) vs Kocaelispor(U19)

1-1

2-1
Sat 19, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Al Arabi

1-0

1-2
Sat 19, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Al Bataeh

1-1

1-2
Sat 19, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Masfut vs Al-Rams

1-0

1-0
Sat 19, Feb-17:30 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Hatta Club

0-0

0-2
Sat 19, Feb-17:30 - UAE League Professional
Shabab Al Ahli Dubai vs Al Oruba(UAE)

1-1

3-1
Sat 19, Feb-17:30 - UAE League Professional
Al-Dhafra vs Emirates Club

0-0

0-0
Sat 19, Feb-19:59 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Al Jazira(UAE)

1-0

2-0
Sat 19, Feb-19:59 - UAE League Professional
Ajman Club vs Ittihad Kalba

1-0

4-3
Sat 19, Feb-17:30 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Al Ain (U21)

0-0

0-2
Sat 19, Feb-17:30 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Wasl Dubai U21

0-1

3-1
Sat 19, Feb-17:30 - UAE U21 League
Khor Fakkan U21 vs Al Wahda(U21)

0-0

0-1
Sat 19, Feb-17:00 - Uganda Super League
Kampala City Council(KCCA) vs Onduparaka FC

1-0

3-1
Sat 19, Feb-16:30 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Boston River

0-0

1-2
Sat 19, Feb-03:00 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs Plaza Colonia

0-1

0-5
Sat 19, Feb-18:30 - Wales Cup
The New Saints vs Guilsfield FC

1-0

2-0
Sat 19, Feb-18:30 - Wales Cup
Bala Town F.C. vs Aberystwyth Town

1-0

2-1
Sat 19, Feb-18:45 - Wales Cup
Connah's Quay Nomads FC vs Colwyn Bay

0-0

0-2
Sat 19, Feb-16:45 - Wales Cup
Penybont FC vs Taffs Well

1-1

3-2
Sat 19, Feb-18:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Cardiff Metropolitan University FC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Bulawayo Chiefs

2-0

2-1
Sat 19, Feb-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah vs Black Rhinos FC

0-0

0-0
Sat 19, Feb-15:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Dynamos FC

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

Write a Comment

comments powered by Disqus