Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 19, Sep-16:30 - AFC Women\\\'s Asian Cup Qualifiers Malaysia Women\'s vs Thailand Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sun 19, Sep-14:00 - AFC Women\\\'s Asian Cup Qualifiers Bangladesh Women\'s vs Jordan Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sun 19, Sep-15:45 - Albania Super league KF Tirana vs Egnatia Rrogozhine |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:45 - Albania Super league FK Kukesi vs Kastrioti Kruje |
1-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-15:30 - Andorra Super league UE Santa Coloma vs FC Santa Coloma |
2-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Andorra Super league Atletic Escaldes vs UE Sant Julia |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - Andorra Super league UE Engordany vs CE Carroi |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Andorra Super league FC Ordino vs Inter Club D\'Escaldes |
0-2 |
0-4 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Berazategui vs Central Cordoba De Rosario |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Leandro N Alem vs San Martin Burzaco |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Claypole vs Ferrocarril Midland |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Deportivo Laferrere vs Club Lujan |
1-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana Real Pilar vs CA Atlas |
3-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Argentina Prim C Metropolitana Ituzaingo vs El Porvenir |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-01:00 - Argentina Torneo Federal A Chaco For Ever vs Defensores Belgrano Villa Ramallo |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A Racing de Cordoba vs Defensores Pronunciamiento |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A Deportivo Madryn vs Huracan Las Heras |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A CA Douglas Haig vs Sarmiento Resistencia |
2-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Las Parejas vs Gimnasia y Tiro |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A Estudiantes de San Luis vs Sansinena |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A Circulo Deportivo vs Ferro Carril Oeste (GP) |
0-2 |
0-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentina Torneo Federal A Ciudad Bolivar vs Sol de Mayo |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-22:30 - Argentina Torneo Federal A Central Norte Salta vs Union Sunchales |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Boca Unidos vs CSyD Juventud Unida Gualeguaychu |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Club Cipolletti vs Villa Mitre |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Independiente Chivilcoy vs Sportivo Desamparados |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Penarol vs CA Juventud Unida San Luis |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-01:00 - Argentine Primera Division Racing Club vs Talleres Cordoba |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-03:15 - Argentine Primera Division Atletico Tucuman vs Boca Juniors |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-22:45 - Argentine Primera Division Colon vs CA Central Cordoba SDE |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-22:45 - Argentine Primera Division CA Platense vs Argentinos Juniors |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Argentine Primera Division Patronato Parana vs Estudiantes La Plata |
1-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-01:10 - Argentinian Primera B - Nacional Almirante Brown vs Deportivo Riestra |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional San Telmo vs Defensores de Belgrano |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Atlanta vs Temperley |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional Independiente Rivadavia vs Tristan Suarez |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Armenia Division 2 Alashkert B Martuni vs Shirak |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Armenia Division 2 Ararat-Armenia B vs Gandzasar Kapan |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Newmarket SFC vs Ripley Valley |
2-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League Mount Gravatt vs The Lakes |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League Centenary Stormers vs Albany Creek |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-09:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves Mount Gravatt Reserve vs The Lakes Reserve |
0-2 |
0-2 |
Sun 19, Sep-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast Knights vs Eastern Suburbs Brisbane |
2-1 |
5-2 |
Sun 19, Sep-11:45 - Australia Queensland National Premier Leagues Redlands United FC vs Gold Coast United |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Capalaba vs Peninsula Power |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Roar FC Am vs Moreton Bay United |
1-1 |
4-2 |
Sun 19, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Strikers vs Sunshine Coast Wanderers FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Logan Lightning vs Brisbane Olympic United FC |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-07:45 - Australia Queensland State League U23 Gold Coast Knights(U23) vs Eastern Suburbs(U23) |
2-2 |
3-4 |
Sun 19, Sep-09:30 - Australia Queensland State League U23 Redlands United FC(U23) vs Gold Coast United(U23) |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U23 Logan Lightning(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U23 Brisbane Roar(U23) vs Moreton Bay United(U23) |
1-3 |
3-3 |
Sun 19, Sep-09:45 - Australia Queensland State League U23 Brisbane Strikers(U23) vs Sunshine Coast Wanderers(U23) |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-10:15 - Australia Queensland State Leagues Sunshine Coast FC vs Souths United |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-10:15 - Australia Queensland State Leagues Southside Eagles vs SWQ Thunder |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-09:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Brisbane City Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-10:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s vs Gold Coast United Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-12:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Eastern Suburbs NPL Women\'s vs FQ QAS Women\'s |
3-0 |
|
Sun 19, Sep-12:30 - Austria Erste Division Rapid Wien B vs Grazer AK |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga Sturm Graz vs WSG Swarovski Tirol |
2-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga SK Austria Klagenfurt vs LASK Linz |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg vs Rapid Wien |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Austrian Regionalliga East Trenkwalder Admira Amateure vs SC Wiener Neustadt |
2-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte Junge Wikinger Ried vs SK Sturm Graz Amat. |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Tyrol Kitzbuhel vs SV Hall |
2-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-12:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol WSG Swarovski Tirol B vs SV Fugen |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg RW Rankweil vs Rotenberg |
1-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg Brauerei Egg vs Dornbirner SV |
1-0 |
1-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West-Vorarlberg SC Austria Lustenau B vs SC Rothis |
2-1 |
3-3 |
Sun 19, Sep-19:30 - Bahrain Division 2 Shabab Manama vs Sitra |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Bahrain Division 2 Al Tadamun Buri vs Qalali |
0-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga FC Belshina Babruisk vs Volna Pinsk |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga Naftan Novopolock vs FC Baranovichi |
2-1 |
5-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Belarus Pershaya Liga Arsenal Dzyarzhynsk vs Shakhtyor Petrikov |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Belarus Premier League Neman Grodno vs Smorgon FC |
1-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Belarus Premier League Dinamo Minsk vs FK Isloch Minsk |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Belarus Premier League FC Vitebsk vs FC Minsk |
0-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Belgian First Amateur Division La Louviere Centre vs Royal FC Liege |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Belgian First Amateur Division Rupel Boom vs KSK Heist |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-15:30 - Belgian Jupiler League St.-Truidense VV vs Genk |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Belgian Jupiler League Royal Antwerp FC vs RFC Seraing |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Belgian Jupiler League Kortrijk vs K.A.A. Gent |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs Anderlecht |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse Westerlo vs KMSK Deinze |
0-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs Lierse Kempenzonen |
1-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Aurora vs Blooming |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Nacional Potosi vs Club Always Ready |
0-2 |
0-2 |
Sun 19, Sep-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Independiente Petrolero vs Club Bolivar |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - BRA Campeonato Catarinense Division 2 Camboriu SC vs Barra SC |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B Goias vs Brasil de Pelotas RS |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Brasileiro Serie B Vasco da Gama(RJ) vs Cruzeiro (MG) |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Gloria RS vs Veranopolis RS |
2-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Brasil Farroupilha RS vs Uniao Frederiquense RS |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Guarany de Bage vs CE Lajeadense |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2 Villa Nova-MG vs Nacional AC Muriae MG |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Gremio Prudente(U23) vs Osvaldo Cruz SP(U23) |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Flamengo SP U23 vs Guarulhos SP(U23) |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B Itapirense SP U23 vs Mogi Mirim SP(U23) |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B CA Taquaritinga SP(U23) vs Fernandopolis SP(U23) |
2-2 |
5-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Fortaleza Youth vs Atletico Mineiro Youth (MG) |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 CR Flamengo (RJ) Youth vs Bahia Youth |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Chapecoense Youth vs Atletico Paranaense Youth |
2-1 |
4-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 America MG Youth vs Palmeiras Youth |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vasco da Gama Youth vs Ceara Youth |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-22:30 - Brazil National Football Tournament U20 Cruzeiro Youth vs Fluminense RJ Youth |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Brazil National Football Tournament U20 Corinthians Youth vs Santos Youth |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-21:30 - Bulgaria Premier Slavia Sofia vs Ludogorets Razgrad |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:15 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs CSKA Sofia |
1-2 |
2-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Aigle Noir vs Musongati |
2-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Rukinzo FC vs Flambeau de l\'Est |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-21:00 - CAF Champions League ASEC Mimosas vs Teungueth FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - CAF Champions League Al Merreikh vs Express FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-18:30 - CAF Champions League AS Otoho vs UD Songo |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - CAF Champions League Al-Hilal Omdurman vs Fasil Kenema |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - CAF Champions League Accra Hearts of Oak vs CI Kamsar |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - CAF Champions League Rivers United vs Young Africans |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - CAF Champions League APR FC vs Mogadishu City |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - CAF Champions League Maniema Union vs Bouenguidi FC DC Koulamoutou |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - CAF Champions League ASKO de Kara vs LPRC Oilers |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - CAF Champions League Al Ittihad Tripoli vs KMKM |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - CAF Confederation Cup Al-Ahli Tripoli vs Hay Al Wadi |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - CAF Confederation Cup ASAC Concorde vs ASC Kara |
1-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - CAF Confederation Cup Ethiopia Bunna vs URA Kampala |
0-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-18:00 - CAF Confederation Cup Interclube Luanda vs Mafunzo FC |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-18:30 - CAF Confederation Cup San Pedro vs ASFA-Yennega |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - CAF Confederation Cup Ashanti Golden Boys vs Bayelsa United |
0-3 |
2-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - CAF Confederation Cup Kabwe Warriors vs CFF Analamanga |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - CAF Confederation Cup Monrovia Club Breweries vs Binga |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Cameroon MTN Elite One Eding Sport FC vs Tonnerre Kalara Yaounde |
2-0 |
3-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Cameroon MTN Elite One AS Fortuna Mfou vs APEJES Academy |
1-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-01:45 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Paranaense vs Juventude (RS) |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Mineiro (MG) vs Sport Club Recife (PE) |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Ceara vs Santos |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Esporte Clube Bahia vs RB Bragantino |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Internacional (RS) vs Fortaleza CE |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Chapecoense SC vs Palmeiras |
0-2 |
0-2 |
Sun 19, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Sao Paulo vs Atletico Clube Goianiense |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-00:15 - Canadian Premier League Valour vs Cavalry |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-01:00 - Canadian Soccer League Serbian White Eagles vs St. Catharines Hrvat |
4-1 |
|
Sun 19, Sep-03:00 - Canadian Soccer League FC Vorkuta vs Toronto Tigers FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-05:00 - Canadian Soccer League SC Scarborough vs Euru Futbol Academy |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Qingdao Hainiu vs Xiamen Ludao |
3-0 |
5-1 |
Sun 19, Sep-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Hebei Kungfu vs Dongguan United |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-08:00 - Club Friendly Southside Eagles(U23) vs SWQ Thunder(U23) |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-08:00 - Club Friendly Sunshine Coast FC(U23) vs Souths United(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Club Friendly Avai FC (SC) vs Marcilio Dias SC |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Club Friendly Real SC vs Caldas SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Club Friendly Canelas 2010 vs S.C. Braga B |
2-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-01:00 - Colombia Copa Mustang America de Cali vs Jaguares de Cordoba |
1-0 |
2-3 |
Sun 19, Sep-03:05 - Colombia Copa Mustang Atletico Junior Barranquilla vs Atletico Nacional |
1-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-05:10 - Colombia Copa Mustang Millonarios vs Atletico Huila |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-02:00 - Colombia Copa Premier Barranquilla FC vs Cortulua |
0-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Boca Juniors De Cali |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Colombia Copa Premier Leones vs Real Cartagena |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-00:00 - Costa Rica Primera Division Jicaral Sercoba vs Perez Zeledon |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs HNK Gorica |
0-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-17:30 - Croatia - 2. Division NK Osijek B vs NK Croatia Zmijavci |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Croatia - 2. Division NK Varteks Varazdin vs Dinamo Zagreb B |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Croatia U19 NK Orijent U19 vs Slaven Koprivnica(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Cyprus 1 Division Apollon Limassol FC vs APOEL Nicosia |
2-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division Ermis Aradippou vs Onisilos Sotiras |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division Karmiotissa Pano Polemidion vs Omonia 29is Maiou |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Cyprus 2 Division Olympiada Lympion vs Ahironas Liopetriou |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Czech Republic 2. Liga Brno vs Viktoria Zizkov |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Slavia Prague B vs Sokol Hostoun |
2-0 |
4-1 |
Sun 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Admira Praha vs FK Banik Sokolov |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Plzen B vs Povltava FA |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Brozany vs FC Bohemians 1905 B |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B SK Sokol Zapy vs Jiskra Usti nad Orlici |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Pardubice B vs Chlumec nad Cidlinou |
1-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Dukla Praha B vs Slovan Liberec B |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Bohemians 1905 vs Slavia Praha |
1-0 |
1-5 |
Sun 19, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Sparta Prague vs FK Baumit Jablonec |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Teplice |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-12:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Banik Ostrava B vs Vrchovina |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga 1. SC Znojmo vs Vysocina Jihlava B |
0-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Synot Slovacko II vs Zlin B |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen Randers FC vs FC Nordsjaelland |
3-2 |
3-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen Vejle vs Viborg |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen Sonderjyske vs Brondby |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen FC Kobenhavn vs Midtjylland |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Denmark - 1. Division Nykobing FC vs Jammerbugt |
0-1 |
4-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Denmark - 1. Division Hvidovre IF vs Vendsyssel |
3-0 |
3-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Naestved vs Middelfart |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A Delfin S.C. vs Sociedad Deportiva Aucas |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A 9 de Octubre vs Macara |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A Orense SC vs Guayaquil City F.C. |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A Olmedo Riobamba vs Mushuc Runa |
2-3 |
2-5 |
Sun 19, Sep-04:00 - El Salvador Primera Division CD Chalatenango vs Municipal Limeno |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-05:00 - El Salvador Primera Division Alianza San Salvador vs Aguila |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - England FA Cup Longlevens vs Gloucester City |
1-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-15:00 - England U23 Premier League Chelsea(U23) vs Arsenal(U23) |
0-4 |
1-6 |
Sun 19, Sep-17:00 - England U23 Premier League Liverpool(U23) vs Leeds United U23 |
0-2 |
0-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - England U23 Premier League Southampton(U23) vs Burnley(U23) |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League London Bees Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s |
1-2 |
1-5 |
Sun 19, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Ipswich Women\'s vs Keynsham Town Women\'s |
11-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - England Women\\\'s Southern Premier League Gillingham Women\'s vs Chichester City Women\'s |
1-0 |
4-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - English Premier League West Ham United vs Manchester United |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Leicester City |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - English Premier League Tottenham Hotspur vs Chelsea FC |
0-0 |
0-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B JK Tallinna Kalev II vs Viimsi JK |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B Tallinna JK Legion B vs Laanemaa Haapsalu |
1-2 |
3-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B Vandra JK Vaprus vs FC Tallinn |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga FC Flora Tallinn vs Nomme Kalju |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga Tartu JK Tammeka vs Paide Linnameeskond |
0-5 |
2-5 |
Sun 19, Sep-21:00 - Faroe Islands Formuladeildin HB Torshavn vs EB Streymur |
1-1 |
4-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin B36 Torshavn vs IF Fuglafjordur |
2-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin NSI Runavik vs TB/FCS/Royn |
3-0 |
7-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin Vikingur Gota vs Toftir B68 |
3-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin KI Klaksvik vs 07 Vestur Sorvagur |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Finland Women\\\'s Premier League HPS Helsinki Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PeKa vs PK Keski Uusimaa(PKKU) |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Kiffen vs Mypa |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A PEPO vs NJS Nurmijarvi |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C SJK Akatemia vs FC Vaajakoski |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-15:15 - Finland Junior League PPJ Akatemia Am vs Komeetat Am |
1-0 |
4-2 |
Sun 19, Sep-17:30 - Finland Junior League TPV Tampere Youth vs Lahti Youth |
1-0 |
2-3 |
Sun 19, Sep-16:00 - Finland Junior League Haka Youth vs Inter Turku Am |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-16:30 - Finland Junior League KuPS Youth vs VJS Vantaa Youth |
4-0 |
|
Sun 19, Sep-16:00 - Finland Veikkausliga FC Honka vs HJK Helsinki |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Finland Ykkonen RoPS Rovaniemi vs KPV Kokkola |
0-2 |
3-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Finland Ykkonen Klubi 04 vs Turun Palloseura |
1-2 |
2-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - Finland Ykkonen PK-35 Vantaa vs Mikkelin Palloilijat |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Finland Ykkonen Gnistan vs JIPPO |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Finland Ykkonen Ekenas IF vs VPS Vaasa |
0-2 |
2-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Finland Ykkonen MuSa vs Jaro |
1-2 |
1-5 |
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Paris Saint Germain (U19) vs Montfermeil(U19) |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Le Havre(U19) vs Lens U19 |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Amiens SC(U19) vs Lille(U19) |
1-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Caen(U19) vs US Orleans U19 |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Drancy(U19) vs St Pryve St Hilaire(U19) |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Chambly FC (U19) vs Valenciennes US(U19) |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A Feignies(U19) vs Evreux(U19) |
2-3 |
|
Sun 19, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B Metz U19 vs Clermont Foot U19 |
2-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Lyonnais U19 vs Strasbourg U19 |
2-3 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Sochaux U19 vs Torcy U.S(U19) |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Auxerre(U19) vs Bourg Peronnas(U19) |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Dijon(U19) vs Paris FC U19 |
0-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B Pontarlier(U19) vs Nancy(U19) |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Le Mans(U19) vs Bordeaux U19 |
2-2 |
|
Sun 19, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C Brest Stade U19 vs Angers SCO U19 |
2-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Guingamp (U19) vs Nantes U19 |
0-3 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C SPA Merignacais U19 vs USSA Vertou(U19) |
3-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Laval U19 vs Avranches(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C Concarneau(U19) vs Tours FC U19 |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D Monaco U19 vs Colomiers U19 |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Toulouse(U19) vs Montpellier(U19) |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Cannes AS U19 vs Toulon (U19) |
3-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Marseille(U19) vs Saint-Etienne U19 |
0-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Istres(U19) vs Nimes(U19) |
5-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D Pieve di Lota(U19) vs Ajaccio U19 |
1-3 |
|
Sun 19, Sep-15:00 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs AS Monaco |
0-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs Stade Rennes FC |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-22:45 - French Le Championnat Ligue 1 Paris Saint-Germain vs Lyonnais |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 ESTAC Troyes vs Montpellier HSC |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Nantes |
1-3 |
1-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Clermont Foot vs Stade Brestois |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1 Stade de Reims vs FC Lorient |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-03:00 - Friendly Internationals Costa Rica Women\'s vs Panama Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Friendly Internationals Portugal(U16) vs Belgium(U16) |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Friendly Internationals Italy Women\'s(U19) vs Austria Women\'s(U19) |
4-3 |
|
Sun 19, Sep-18:00 - Friendly Internationals Portugal Women\'s(U17) vs Ireland Women\'s(U17) |
0-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Friendly Internationals Netherlands Women\'s(U23) vs Sweden Women\'s U23 |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-00:00 - Friendly Internationals Peru women\'s vs Ecuador Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Friendly Internationals Morocco Women\'s vs Mali women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Futsal World Cup Portugal Futsal vs Morocco Futsal |
2-1 |
3-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Futsal World Cup Solomon Islands Futsal vs Thailand Futsal |
1-3 |
4-9 |
Sun 19, Sep-17:00 - Futsal World Cup Czech Republic Futsal vs Viet Nam Futsal |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Futsal World Cup Brazil Futsal vs Panama Futsal |
2-0 |
5-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga FC Sioni Bolnisi vs Chikhura Sachkhere |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga FC Metalurgi Rustavi vs WIT Georgia Tbilisi |
3-1 |
5-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga Zugdidi vs FC Merani Tbilisi |
0-1 |
1-4 |
Sun 19, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga Gareji Sagarejo vs FC Merani Martvili |
0-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shevardeni vs Gagra Tbilisi |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - German 3. Liga SC Verl vs FC Kaiserslautern |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - German 3. Liga SC Freiburg II vs Viktoria Berlin 1889 |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hannover 96(U17) vs FC Erzgebirge Aue(U17) |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-14:30 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hamburger(U17) vs Werder Bremen(U17) |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest FSV Frankfurt U17 vs Reutlingen(U17) |
2-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Wehen Wiesbaden(U17) vs 1. FC Heidenheim(U17) |
1-2 |
2-4 |
Sun 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest 1. FSV Mainz 05(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17) |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West RW Essen(U17) vs Fortuna Koln (U17) |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SC Paderborn 07(U17) vs FC Hennef 05(U17) |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SG Unterrath(U17) vs Bochum(U17) |
0-2 |
1-5 |
Sun 19, Sep-17:30 - German Bundesliga VfB Stuttgart vs Bayer Leverkusen |
1-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-21:30 - German Bundesliga VfL Wolfsburg vs Eintracht Frankfurt |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - German Bundesliga Borussia Dortmund vs 1. FC Union Berlin |
2-0 |
4-2 |
Sun 19, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 St. Pauli vs FC Ingolstadt 04 |
1-0 |
4-1 |
Sun 19, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 FC Erzgebirge Aue vs SC Paderborn 07 |
0-3 |
1-4 |
Sun 19, Sep-15:30 - German Bundesliga 2 SV Darmstadt 98 vs Dynamo Dresden |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord Werder Bremen(U19) vs Union Berlin(U19) |
2-3 |
2-4 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord RB Leipzig(U19) vs VfL Osnabruck(U19) |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud FC Kaiserslautern (U19) vs Greuther Furth(U19) |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Stuttgarter Kickers(U19) vs Nurnberg (U19) |
1-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud SpVgg Unterhaching U19 vs Mainz(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West Dortmund(U19) vs SC Paderborn 07(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West Monchengladbach(U19) vs RW Essen(U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West Bochum(U19) vs Preuben Munster U19 |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West Fortuna Dusseldorf U19 vs Schalke 04 (U19) |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West Wuppertaler SV(U19) vs Fortuna Koln (U19) |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga West Viktoria Koln(U19) vs RW Oberhausen U19 |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost Eilenburg vs FC Lokomotive Leipzig |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost SV Tasmania Berlin vs FSV Union Furstenwalde |
2-0 |
3-3 |
Sun 19, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost ZFC Meuselwitz vs Berliner AK 07 |
0-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord FC Altona 93 vs Phonix Lubeck |
2-1 |
2-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfV 06 Hildesheim vs HSC Hannover |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord Atlas Delmenhorst vs VfB Oldenburg |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued Kickers Offenbach vs Astoria Walldorf |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued SSV Ulm 1846 vs KSV Hessen Kassel |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued SG Sonnenhof Grobaspach vs TSG Balingen |
0-1 |
1-4 |
Sun 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Bonner SC vs TSV Alemannia Aachen |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Koln vs Fortuna Dusseldorf II |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-21:30 - Greece Super League 1 Lamia vs Olympiakos Piraeus |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-21:30 - Greece Super League 1 Asteras Tripolis vs PAOK Saloniki |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:15 - Greece Super League 1 OFI Crete vs AEK Athens |
0-2 |
3-3 |
Sun 19, Sep-19:15 - Greece Super League 1 Atromitos Athens vs Panaitolikos Agrinio |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Greece Super League 1 Apollon Smirnis vs Volos NPS |
0-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-13:00 - Greece U19 Volos NFC(U19) vs Atromitos Athens(U19) |
1-2 |
1-4 |
Sun 19, Sep-01:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs Coban Imperial |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Guatemala Liga Nacional Solola FC vs Nueva Concepcion |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs Feyenoord Rotterdam |
0-1 |
0-4 |
Sun 19, Sep-18:45 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs FC Twente Enschede |
0-2 |
1-4 |
Sun 19, Sep-18:45 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs AZ Alkmaar |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Go Ahead Eagles vs FC Zwolle |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie AFC Amsterdam vs Tielse Eendracht Combinatie |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-03:00 - Honduras Liga Nacional CD Olimpia vs CD Victoria |
0-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Happy Valley vs Wong Tai Sin |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Citizen AA vs Eastern District SA |
0-0 |
1-4 |
Sun 19, Sep-09:30 - HongKong 1st Division League Hoi King SA vs Central & Western |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League South China vs Shatin SA |
1-2 |
4-5 |
Sun 19, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Wofoo Tai Po vs Sham Shui Po |
0-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League Dreams Metro Gallery vs Wing Yee |
0-1 |
0-4 |
Sun 19, Sep-11:30 - HongKong 1st Division League North District vs Yuen Long District SA |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-11:30 - HongKong Sapling Cup Hong Kong FC vs Southern District |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Hungary Cup Nyiregyhaza Spartacus FC vs Budapest Honved |
0-2 |
1-5 |
Sun 19, Sep-19:59 - Hungary Cup BFC Siofok vs Puskas Akademia |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Hungary Cup FC Ajka vs Gyirmot SE |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Hungary Cup Bonyhad Volgyseg vs Pecsi MFC |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Hungary Cup Sarosd NKSC vs ESMTK Budapest |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Hungary Cup Hatvan vs Ferencvarosi TC |
0-2 |
0-9 |
Sun 19, Sep-17:00 - Hungary Cup Zalaszentgroti VFC vs III.Keruleti TUE |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Hungary Cup Felsozsolca vs Kecskemeti TE |
0-6 |
0-10 |
Sun 19, Sep-17:00 - Hungary Cup Karancslapujto vs Nagykanizsai ULE |
0-0 |
0-5 |
Sun 19, Sep-18:00 - Iceland Division 1 IBV Vestmannaeyjar vs Vestri |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Iceland Premier Division IA Akranes vs Fylkir |
1-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Iceland Premier Division Leiknir Reykjavik vs Keflavik |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-22:30 - Iceland Premier Division Valur vs KA Akureyri |
1-1 |
1-4 |
Sun 19, Sep-20:15 - Iceland Premier Division Hafnarfjordur FH vs Breidablik |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-20:15 - Iceland Premier Division KR Reykjavik vs Vikingur Reykjavik |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-15:15 - Indonesia Liga 1 PSS Sleman vs Arema Malang |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:45 - Indonesia Liga 1 Persipura Jayapura vs Persija Jakarta |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Rishon Lezion |
0-2 |
2-4 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Hapoel Kfar Saba vs Beitar Tel Aviv Bat Yam |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Hapoel Raanana vs Hapoel Acre FC |
1-0 |
1-3 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Hapoel Afula vs Hapoel Petah Tikva |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Hapoel Umm Al Fahm vs Maccabi Ahi Nazareth |
1-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Sektzia Nes Tziona vs Ironi Ramat Hasharon |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Kafr Qasim vs Maccabi Bnei Raina |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Leumit League Agudat Sport Ashdod vs Hapoel Ramat Gan FC |
1-0 |
5-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Israel Premier League Hapoel Haifa vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Israel Premier League Hapoel Hadera vs Hapoel Katamon Jerusalem |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-21:15 - Israel Premier League Beitar Jerusalem vs Maccabi Netanya |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:15 - Israel State League Holon Yermiyahu vs Hapoel Bikat Hayarden |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:30 - Israel State League Maccabi Yavne vs Hapoel Marmorek Irony Rehovot |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:30 - Israel State League Ironi Tiberias vs Haifa Robi Shapira |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:30 - Israel State League Bnei Eilat vs Hapoel Bnei Lod |
1-0 |
2-3 |
Sun 19, Sep-18:00 - Israel State League Maccabi Herzliya vs Shimshon Kfar Qasem |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Israel State League Hapoel Kaukab vs Hapoel Herzliya |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-22:15 - Israel State League Maccabi Ashdod vs Hapoel Ashkelon |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Israel State League Maccabi Sha\'arayim vs Hapoel Kfar Shalem |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera Bologna Youth vs Inter Milan Youth |
0-0 |
1-3 |
Sun 19, Sep-12:45 - Italian Campionato Primavera Sampdoria Youth vs Atalanta Youth |
0-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-12:45 - Italian Campionato Primavera Cagliari Youth vs Fiorentina Youth |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italian Serie A Venezia F.C. vs Spezia |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Italian Serie A Hellas Verona vs AS Roma |
0-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Italian Serie A Lazio vs Cagliari |
1-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-22:45 - Italian Serie A Juventus vs AC Milan |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-14:30 - Italian Serie A Empoli vs Sampdoria |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-22:30 - Italian Serie B Parma Calcio 1913 vs Cremonese |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1A Piacenza vs Pro Patria |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1A Padova vs Triestina |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1A FC Sudtirol vs US Pergolettese |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1A AC Trento vs Giana Erminio |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-22:30 - Italy C1A USD Virtus Verona vs Legnago Salus |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1A Albinoleffe vs Mantova |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1A Calcio Lecco vs FeralpiSalo |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1A US Seregno vs Renate AC |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1A Juventus(U23) vs Pro Vercelli |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Ancona vs Pontedera |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Lucchese vs Olbia |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Teramo vs Vis Pesaro |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Fermana vs Modena |
0-1 |
0-4 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B A.S. Viterbese Castrense vs Cesena |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Carrarese vs Grosseto |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Montevarchi Calcio vs Delfino Pescara 1936 |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1B Imolese vs Robur Siena S.S.D. |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C ACR Messina vs Virtus Francavilla |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C Catania vs FC Bari 1908 |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C Palermo vs U.S. Catanzaro 1929 |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C Latina Calcio vs Foggia |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C S.S.D. Potenza Calcio vs Nuova Monterosi |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C Paganese Calcio 1926 vs Taranto Sport |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Italy C1C Turris Neapolis vs Picerno |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Italy C1C Fidelis Andria vs Vibonese |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Ostia Mare vs Cynthi Albalonga |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Arconatese vs USD Casatese |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Seravezza vs Lentigione |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Portici vs AS Giarre Calcio |
3-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Recanatese vs Tolentino |
0-1 |
0-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Caravaggio vs Desenzano Calvina |
3-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Audace Cerignola vs Citta di Fasano |
3-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D GSD Ambrosiana vs Arzignano Valchiampo |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Vis Artena vs Afragolese 1944 |
0-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Aglianese vs Tritium |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D US Bitonto vs Rotonda |
2-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Gladiator 1924 vs Aprilia |
2-0 |
3-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Fossano Calcio vs Ligorna |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Franciacorta vs Ponte San Pietro |
1-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D ASD Licata vs Citta Di Messina |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Vastogirardi vs Castelfidardo |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Carbonia vs USD Latte Dolce |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D USD PDHAE vs Sestri Levante |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D ACSD Saluzzo vs A.S.D. Bra |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Citta Di Sant\'Agata vs Trapani |
1-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Tiferno Lerchi vs Lornano Badesse |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D San Luca vs Biancavilla |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Vis Nova Giussano vs US Breno |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Sona vs Crema |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Real Calepina vs ASD Brusaporto |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D FC Lamezia Terme vs ASD Troina |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Arezzo vs Sporting Trestina |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Rimini vs Prato |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Sassari Torres vs Giugliano |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Sangiovannese vs FC Rieti |
2-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Cavese vs Rende Calcio 1968 |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Foligno Calcio vs Savoia Montespaccato |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Alma Juventus Fano vs Vastese |
2-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Gavorrano vs Cascina |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D US Caratese vs Olginatese |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Chieri vs Borgosesia |
3-1 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Correggese Calcio vs SCD Progresso Calcio |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D US Pianese vs Scandicci |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D ACD Campodarsego vs AC Este |
2-1 |
4-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D SC Caronnese vs Sanremese |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Pineto vs Castelnuovo Vomano |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Real Forte Querceta vs Ravenna |
0-3 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Arzachena vs ASD Lanusei Calcio |
2-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Lavagnese vs ASD Citta Di Varese |
1-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D ACD Nardo vs Team Altamura |
4-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Gelbison vs Castrovillari |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Nocerina |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D FBC Gravina vs Virtus Casarano |
1-2 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Ghivizzano Borgo Mozzano vs Sasso Marconi |
2-5 |
|
Sun 19, Sep-17:00 - Italy Serie D Gozzano vs ASD Imperia |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-08:00 - Japan Football League FC Kariya vs Nara Club |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-08:00 - Japan Football League Veertien Mie vs Kochi United |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-10:00 - Japan Football League Bandits Iwaki vs Honda FC |
1-4 |
1-5 |
Sun 19, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Ehime FC Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s |
1-3 |
1-6 |
Sun 19, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 AS Harima ALBION Women\'s vs Angeviolet Hiroshima Women\'s |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Orca Kamogawa FC Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-10:00 - Japanese League Division 2 Blaublitz Akita vs Giravanz Kitakyushu |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-12:00 - Japanese League Division 2 SC Sagamihara vs Renofa Yamaguchi |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-13:00 - Japanese League Division 2 Tokyo Verdy vs Albirex Niigata |
0-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-08:00 - Japanese League Division 3 Fujieda MYFC vs Fukushima United FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-10:00 - Japanese League Division 3 Azul Claro Numazu vs Kamatamare Sanuki |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-12:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Tegevajaro Miyazaki |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs Roasso Kumamoto |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Jordan Divison 1 AL-Sareeh vs AL-Karmel |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Jordan Divison 1 Sama Al Sarhan vs Ethad Al-Ramtha |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Kazakhstan Super League Taraz vs Tobol Kostanai |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Kazakhstan Super League Kaisar Kyzylorda vs FC Shakhtyor Karagandy |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Kazakhstan Super League FC Kairat Almaty vs Kyzylzhar Petropavlovsk |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Kenya Premier League Kenya Police FC vs Vihiga United |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-10:00 - Korea K4 League Goyang Citizen vs Siheung Citizen |
1-3 |
1-10 |
Sun 19, Sep-10:00 - Korea K4 League Gangwon II vs Pocheon Citizen FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-11:00 - Korea K4 League Chuncheon Citizen vs Jeonju Citizen FC |
1-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-09:00 - Korea League 1 Incheon United FC vs Seongnam FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-11:30 - Korea League 1 FC Seoul vs Suwon FC |
2-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-11:00 - Korea League 2 Chungnam Asan FC vs Ansan Greeners FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Korea League 2 Seoul E-Land FC vs Daejeon Hana Citizen |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Kosovo Super League KF Drenica Skenderaj vs KF Drita Gjilan |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Kosovo Super League Gjilani vs KF Ulpiana |
0-0 |
2-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Kosovo Super League Dukagjini vs KF Prishtina |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-21:00 - Kuwait Emir Cup Al-Nasar vs Kazma |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division JDFS Alberts vs Grobina |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division Super Nova vs Rezekne / BJSS |
0-0 |
0-3 |
Sun 19, Sep-16:00 - Latvia Cup FK Liepaja vs Valmieras FK |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Latvia Cup Rigas Futbola skola vs Riga FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Lebanese League Bourj vs Tadamon Sour |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Lebanese League Tripoli SC vs Nejmeh Club |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division FK Riteriai vs Nevezis |
0-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Lithuania - 1. Division Hegelmann Litauen vs FK Panevezys |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Lithuania - 2. Division Kauno Zalgiris II vs FK Jonava |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Luxembourg National Division UNA Strassen vs Fola Esch |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Luxembourg National Division Rodange 91 vs FC Differdange 03 |
1-1 |
1-4 |
Sun 19, Sep-19:00 - Malta First Division League Marsa F.C. vs Luqa St. Andrew\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Malta First Division League Pieta Hotspurs vs St. Andrews |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Malta First Division League Mqabba FC vs Vittoriosa Stars |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Malta First Division League Pembroke Athleta vs Melita FC |
3-0 |
4-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Malta Premier League Sliema Wanderers FC vs Gudja United |
2-1 |
2-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Malta Premier League Birkirkara FC vs Floriana F.C. |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Malta Premier League Hamrun Spartans vs Balzan FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-02:00 - Mexico Primera Division Club Leon vs FC Juarez |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-04:00 - Mexico Primera Division Toluca vs Club America |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-06:00 - Mexico Primera Division Chivas Guadalajara vs Pachuca |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-06:00 - Mexico Primera Division Mazatlan FC vs Pumas UNAM |
1-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Correcaminos UAT B vs Estudiantes Tecos |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 UA De Zacatecas vs Atletico Saltillo |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-04:00 - Mexico Primera Divison 2 Loros De Colima vs Mazorqueros FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A CF Atlante vs Celaya FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Queretaro U20 |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs Tigres UANL(U20) |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Mexico Youth U20 Santos Laguna U20 vs Puebla(U20) |
4-2 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala Zimbru Chisinau vs Sheriff Tiraspol |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Montenegro Division 2 OFK Titograd vs FK Berane |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-21:00 - Montenegro Division 2 Bokelj Kotor vs FK Grbalj Radanovici |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2 Arsenal Tivat vs FK Kom |
1-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-18:30 - Montenegro Division 2 OFK Igalo vs Cetinje |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Montenegro Division 2 OFK Mladost DG vs Jedinstvo Bijelo Polje |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Decic Tuzi vs FK Mornar |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs OFK Petrovac |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Morocco Division 2 Kawkab Marrakech vs Stade Marocain du Rabat |
2-3 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Morocco Division 2 TAS de Casablanca vs JSM Jeunesse Sportive El Massira |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Morocco Division 2 UTS Union Touarga Sport Rabat vs Chabab Ben Guerir |
0-2 |
|
Sun 19, Sep-00:30 - Morocco Super League JS Soualem vs Maghreb Fez |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-22:15 - Morocco Super League Renaissance Sportive de Berkane vs Olympique de Safi |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Morocco Super League Raja Casablanca Atlhletic vs Olympique Club de Khouribga |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-01:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs Export Sebaco |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Makedonija Gjorce Petrov vs Rabotnichki |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga Bregalnica Stip vs FK Tikves Kavadarci |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga Pelister Bitola vs Akademija Pandev |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs FC Struga Trim-Lum |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Skopje vs FK Shkendija |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga FK Shkupi vs Borec Veles |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Norway 2 Division A IF Floya vs IL Hodd |
0-3 |
2-6 |
Sun 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Kongsvinger vs Senja |
3-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-18:30 - Norway 2 Division A Tromsdalen UIL vs Asker Fotball |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Nardo FK vs FK Arendal |
1-2 |
2-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Flekkeroy IL vs Odd Grenland B |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Norway 2 Division B Levanger FK vs Egersunds IK |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Norway 3. Divisjon Grorud II vs Lillestrom B |
3-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon Aalesund FK B vs Kolstad |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Norway 3. Divisjon Skeid Oslo II vs Skjervoy |
3-0 |
5-1 |
Sun 19, Sep-18:30 - Norway 3. Divisjon Lokomotiv Oslo vs Junkeren |
2-2 |
3-5 |
Sun 19, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Lorenskog vs Funnefoss/Vormsund |
3-1 |
4-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Norway 3. Divisjon Stabaek B vs Melbo |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Norway Adeccoligaen Fredrikstad vs Ullensaker/Kisa IL |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-22:00 - Norwegian Tippeligaen Tromso IL vs Brann |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Viking vs Bodo Glimt |
1-0 |
1-3 |
Sun 19, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Valerenga vs Molde |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Mjondalen vs Sandefjord |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Sarpsborg 08 vs Rosenborg |
0-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CD Arabe Unido vs Veraguas CD |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Plaza Amador vs San Francisco FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Club Atletico Chiriqui vs Tauro FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Alianza FC (PAN) vs Union Deportivo Universitario |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Deportivo Capiata vs 2 de Mayo |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Paraguayan Division 2 Resistencia SC vs Atyra FC |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-23:00 - Paraguayan Division 2 Guarani de Trinidad vs Fulgencio Yegros |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-04:15 - Paraguayan Primera Division Cerro Porteno vs Club Guarani |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-00:30 - Peru Primera Division EM Deportivo Binacional vs Sport Boys Association |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Peru Primera Division Sport Huancayo vs Universidad San Martin de Porres |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Arka Gdynia Youth |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Stal Rzeszow Youth vs Polonia Warszawa Youth |
1-0 |
1-3 |
Sun 19, Sep-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs SMS Lodz Youth |
0-1 |
4-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Wisla Sandomierz vs Cracovia Krakow II |
1-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa Gornik Zabrze vs Warta Poznan |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Gornik Leczna |
2-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-14:30 - Poland - Ekstraklasa Stal Mielec vs Rakow Czestochowa |
0-0 |
0-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Poland - I liga Odra Opole vs Stomil Olsztyn |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Poland - I liga Puszcza Niepolomice vs Chrobry Glogow |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-14:40 - Poland - I liga GKS Tychy vs Widzew lodz |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Poland - II liga Pogon Siedlce vs Pogon Grodzisk Mazowiecki |
1-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Poland - II liga Hutnik Krakow vs Chojniczanka Chojnice |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Poland - II liga Radunia Stezyca vs Olimpia Elblag |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora CD Nacional vs Casa Pia AC |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora Farense vs SL Benfica B |
1-2 |
2-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Portugal Liga de Honora G.D. Chaves vs FC Porto B |
0-2 |
4-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Portugal Liga Revelacao U23 Benfica(U23) vs Farense(U23) |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Portugal Primera Liga FC Porto vs Moreirense |
1-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga Vizela vs Pacos Ferreira |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-23:30 - Portugal Primera Liga GD Estoril-Praia vs Sporting Clube de Portugal |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League Neftchi Baku vs Kesla FK |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Romania - Divizia A Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs UTA Arad |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Romania - Divizia A Dinamo Bucuresti vs FC Botosani |
0-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-14:30 - Romania - Divizia A Academica Clinceni vs FC Arges |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Russia Div 2 Group 2 Shinnik Yaroslavl vs Khimik Dzerzhinsk |
2-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Russia First Division Dolgiye Prudy vs SKA Khabarovsk |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Russia First Division Spartak Moscow II vs Baltika |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Russia First Division FC Torpedo Moscow vs Gazovik Orenburg |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Russia First Division KamAZ vs Neftekhimik Nizhnekamsk |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Russia First Division FK Krasnodar II vs Akron Togliatti |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Russia First Division Alania Vladikavkaz vs Metallurg Lipetsk |
3-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Russia First Division PFK Kuban vs Fakel Voronezh |
0-1 |
0-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - Russia First Division Tekstilshchik Ivanovo vs Volgar Astrachan |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Russia First Division Yenisey Krasnoyarsk vs FC Tom Tomsk |
1-2 |
2-3 |
Sun 19, Sep-17:30 - Russia Premier League FK Nizhny Novgorod vs Arsenal Tula |
1-2 |
2-3 |
Sun 19, Sep-19:59 - Russia Premier League PFC Sochi vs Dynamo Moscow |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - San Marino Girone A SC Faetano vs S.S Pennarossa |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SS Virtus |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - San Marino Girone A San Giovanni vs AC Juvenes/Dogana |
1-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-19:35 - Saudi Arabia Youth League Al-Hilal Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Scotland FA Cup Lothian Thistle Hutchison Vale vs Edinburgh University FC |
0-2 |
2-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Partick Thistle Women\'s vs Motherwell Women\'s |
3-2 |
|
Sun 19, Sep-19:00 - Scotland Women\\\'s Premier League Aberdeen Women\'s vs Hamilton Academical Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Scottish Premier League Dundee United vs Dundee |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs Celtic |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Scottish Premier League Glasgow Rangers vs Motherwell FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga Partizan Belgrade vs Crvena Zvezda Beograd |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Serbia U19 League Spartak Subotica(U19) vs Partizan Belgrade(U19) |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-02:00 - Serie C - Brazil Gremio Novorizontino vs Parana |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Serie C - Brazil Ypiranga(RS) vs Ituano (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-00:00 - Serie C - Brazil Criciuma SC vs Mirassol FC |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-00:00 - Serie C - Brazil Botafogo SP vs Figueirense FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-00:00 - Serie C - Brazil Altos/PI vs Paysandu (PA) |
2-2 |
2-3 |
Sun 19, Sep-23:00 - Serie C - Brazil Manaus FC(AM) vs Ferroviario CE |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Barreiros PE vs Pesqueira FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Portuguesa de Desportos vs SER Caxias do Sul |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Itabaiana(SE) vs America FC Natal RN |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Castanhal PA vs Moto Clube(MA) |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-00:00 - Serie D - Brazil Boa Esporte Clube vs Uniao Rondonopolis MT |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-00:00 - Serie D - Brazil Ferroviaria SP vs Brasiliense (DF) |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Serie D - Brazil ABC Natal/RN vs Retro/PE |
1-0 |
3-2 |
Sun 19, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Nova Mutum MT vs Uberlandia |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs MSK Zilina |
2-2 |
2-2 |
Sun 19, Sep-13:00 - Slovakia 2. Liga FC Rohoznik vs MFK Dubnica |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-18:00 - Slovakia 3. liga Bratislava Dunajska Luzna vs SFM Senec |
3-1 |
5-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Slovakia 3. liga Bratislava FK Slovan Most pri Bratislave vs Tomasov |
1-3 |
1-6 |
Sun 19, Sep-18:00 - Slovakia 3. liga Bratislava MFK Rusovce vs Malacky |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga Center TJ Družstevník Liptovska Stiavnica vs Tatran Krasno nad Kysucou |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga East FK Poprad vs OFK-SIM Raslavice |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga East Spisske Podhradie vs Pokrok SEZ Krompachy |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga East Mladost Kalsa vs Slavia TU Kosice |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga West Kovo Belusa vs Malzenice |
2-1 |
3-3 |
Sun 19, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga NK Maribor vs ND Mura 05 |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Slovenia 1. Liga FC Koper vs ASK Bravo |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Slovenia 1. Liga Tabor Sezana vs NK Aluminij |
1-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Krsko vs NK Krka |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Rogaska vs ND Gorica |
1-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - South Africa First League Pretoria Callies vs Free State Stars |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - South Africa First League Venda vs Polokwane City FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - South Africa Premier League Mamelodi Sundowns vs TS Galaxy |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - South Africa Premier League Moroka Swallows vs Supersport United |
0-0 |
0-3 |
Sun 19, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1 Aldaia Women\'s vs Toledo Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-13:00 - Spanish Ladies League Division 1 Son Sardina Women\'s vs SD Huesca Women\'s |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Ladies League Division 1 Olimpico de Leon Women\'s vs Gijon FF Women\'s |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Primera Division Real Betis vs Espanyol |
2-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Spanish Primera Division Mallorca vs Villarreal |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-18:15 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Sevilla |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-23:00 - Spanish Primera Division Valencia CF vs Real Madrid |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A UD Logrones vs Real Union de Irun |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Talavera de la Reina vs Calahorra |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Celta Vigo B vs Racing Santander |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A Inter de Madrid vs Cultural Leonesa |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Sabadell vs Barcelona B |
0-0 |
1-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Linense vs Algeciras |
0-2 |
0-4 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Real Madrid Castilla vs Gimnastic Tarragona |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B Sevilla Atletico vs Alcoyano |
1-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Primera U19 Castilleja CF(U19) vs Seneca(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Primera U19 Cordoba(U19) vs Sevilla(U19) |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 Real Betis(U19) vs Recreativo Huelva U19 |
2-0 |
6-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Primera U19 CD Roda(U19) vs Kelme CF U19 |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Spanish Segunda Division SD Huesca vs Fuenlabrada |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Malaga |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division Eibar vs Sporting de Gijon |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division Tenerife vs CD Mirandes |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Compostela vs Mostoles |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Pontevedra vs Leganes B |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Arosa Sociedad Cultural vs UD Llanera |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CF Salmantino UDS vs Bergantinos CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Aviles vs Gimnastica Segoviana |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Cristo Atletico vs AD Union Adarve |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Artistico Navalcarnero vs Coruxo FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Pena Sport vs Racing Rioja CF |
1-1 |
1-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Gernika vs SD Laredo |
1-1 |
2-3 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Cayon vs Burgos Promesas |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Osasuna B vs Real Sociedad C |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Sestao River vs AD San Juan |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Naxara vs CD Ardoi |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Terrassa vs Numancia |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Cerdanyola del Valles vs AE Prat |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Lleida vs CE Europa |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SCR Pena Deportiva vs Brea |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Espanyol B vs CF Badalona |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Teruel vs Ibiza Islas Pitiusas |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Ejea vs SD Huesca B |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 SD Formentera vs SD Tarazona |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CD Ebro vs Andratx |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Velez CF vs Merida AD |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Xerez Deportivo vs Villanovense |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UD San Fernando vs CD Mensajero |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Tamaraceite vs Antequera CF |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Don Benito vs CD San Roque de Lepe |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UD Montijo vs Panaderia Pulido |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 AD Ceuta vs Las Palmas Atletico |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Coria vs Cordoba C.F. |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Aguilas FC vs CD Marchamalo |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Calvo Sotelo Puertollano vs UD Levante B |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Eldense vs UD Alzira |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CF La Nucia vs UD Socuellamos |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Atletico Mancha Real vs Toledo |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD El Ejido 2012 vs Club Atletico Pulpileno |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Real Murcia vs CF Intercity |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Oviedo B vs Langreo II |
5-0 |
6-1 |
Sun 19, Sep-19:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Mosconia vs CD Lealtad |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Llanes vs Sporting de Gijon B |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Gijon Industrial vs EI San Martin |
1-0 |
3-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Covadonga vs CD Roces |
0-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Navarro vs CD Tuilla |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Real Titanico DE Laviana vs Luarca |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Noia vs Deportivo La Coruna B |
0-3 |
|
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs Sofan |
1-0 |
3-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Viveiro CF vs Ourense |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Atletico Arnoia vs UD Somozas |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Rapido de Bouzas vs Juvenil Ponteareas |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Estradense vs CD Barco |
2-0 |
2-4 |
Sun 19, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Silva SD vs CF Alondras |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Los Barrios vs Conil CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs Lucena CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Recreativo Huelva vs Ceuta B |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Pozoblanco vs Xerez CD |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta AD Cartaya vs Atletico Antoniano |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Gerena |
1-2 |
1-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta UD Tomares vs CD Utrera |
1-3 |
1-3 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears Mallorca B vs CD Serverense |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs Portmany |
3-1 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs CD Manacor |
1-2 |
2-3 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CF Soller vs Inter Ibiza |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Lanzarote vs Gran Tarajal |
3-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs CD Marino |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Las Zocas vs CD Atletico Paso |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias La Cuadra vs UD Las Palmas C |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-15:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs Villa Santa Brigida |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Union CF vs FC Cartagena B |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs Huercal Overa |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UCAM Cartagena FC vs Bala Azul |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs Yeclano Deportivo |
0-1 |
1-4 |
Sun 19, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Real Murcia B vs Ciudad de Murcia |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Lorca Deportiva FC vs CD Bullense |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Deportiva Minera vs Mazarron CF |
3-1 |
3-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Don Alvaro vs CF Trujillo |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Extremadura B vs CD Calamonte |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Miajadas vs SP Villafranca |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Olivenza vs AD Llerenense |
0-2 |
2-2 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs Moralo CP |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Jerez Industrial CF vs EMD Aceuchal |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Arroyo Club Polideportivo vs UP Plasencia |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Badajoz B vs CD Azuaga |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CA Cirbonero vs Azkoyen |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Haro Deportivo vs CA Vianes |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs Cenicero |
2-0 |
5-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CF Rapid De Murillo vs CD Anguiano |
0-2 |
|
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Calahorra B vs CA River Ebro |
1-1 |
4-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CDFC La Calzada vs Yague CF |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs Casalarreina |
1-2 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Berceo vs CD Alfaro |
0-1 |
0-4 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CA Monzon vs CD Robres |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs Biescas |
3-1 |
|
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs CF Illueca |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs CD Cuarte Industria |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs Santa Anastasia |
0-2 |
|
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Giner Torrero vs CD Caspe |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs CD Belchite 97 |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Utebo FC vs CD Binefar |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Quintanar Del Rey vs Manchego Ciudad |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Guadalajara vs CD Torrijos |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs UD Almansa |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Huracan de Balazote vs Tarancon |
1-0 |
3-4 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha San Clemente vs CP Villarrobledo |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Azuqueca vs Albacete B |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Miguelturreno vs Hogar Alcarreno |
1-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Gimnastica Torrelavega vs CD Naval |
3-1 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CF Vimenor vs Atletico Albericia |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Colindres vs UC Cartes |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Textil Escudo vs Barreda Balompie |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Noja vs CD Guarnizo |
1-1 |
|
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Selaya FC vs AD Siete Villas |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria SD Torina vs U.M. Escobedo |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs Amurrio |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-13:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Baskonia vs Urduliz FT |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Portugalete vs Tolosa |
6-0 |
|
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Aurrera de Ondarroa vs San Ignacio |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Beti Gazte vs Leioa |
0-1 |
|
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Alaves B vs Uritarra |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Cultural de Durango vs Anaitasuna |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Deusto vs CD Vitoria |
1-1 |
2-4 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-20:40 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Vilassar de Mar vs CE Manresa |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs Girona II |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Olot vs UE Figueres |
4-3 |
|
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs FE Grama |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya L\'Hospitalet vs San Cristobal |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs FC Vilafranca |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-14:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya EC Granollers vs FC Asco |
1-1 |
2-3 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana CD Roda vs Torrent CF |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Silla CF vs Villarreal C |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Elche CF Ilicitano vs Castellon II |
2-0 |
2-2 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Callosa Deportiva CF vs Acero |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid RSD Alcala Henares vs CF Pozuelo Alarcon |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-18:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Ursaria vs Alcorcon B |
1-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-13:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CDE Madrid 2021 vs CDF Tres Cantos |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Parla vs Galapagar |
3-0 |
6-0 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Getafe B vs AD Torrejon CF |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Trival Valderas vs Las Rozas |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Atletico de Madrid B |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs Rayo Vallecano B |
0-2 |
3-3 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid AD Villaviciosa De Odon vs RCD Carabanchel |
0-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Ciudad Rodrigo vs Salamanca UDS B |
1-0 |
|
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Guijuelo vs Arandina |
2-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs SD Almazan |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Numancia B vs Colegios Diocesanos |
2-0 |
|
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla UD San Pedro vs Atletico de Porcuna |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Marbella FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-20:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD El Palo vs Juventud Torremolinos |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs UD Torre del Mar |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Almeria B vs CD Alhaurino |
2-1 |
|
Sun 19, Sep-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs CD Huetor Tajar |
1-2 |
2-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra Orebro Syrianska IF vs Pitea IF |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra IFK Lulea vs Umea FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Hammarby TFF vs Hudiksvalls FF |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Sweden Div 1 Norra Dalkurd FF vs Sollentuna FK |
0-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Norra Sandvikens IF vs Assyriska FF Sodertalje |
1-2 |
5-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Karlstad BK B vs IK Oddevold |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand FC Gute vs IFK Osterakers FK |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland KSF Prespa Birlik vs Eslovs BK |
3-0 |
4-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Nykopings BIS vs Syrianska FC |
0-5 |
4-5 |
Sun 19, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IFK Eskilstuna vs Motala AIF FK |
1-1 |
1-4 |
Sun 19, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Vinbergs IF vs BK Astrio |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Sweden Superettan Akropolis IF vs Vasteras SK FK |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Sweden Superettan Falkenbergs FF vs Osters IF |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan Halmstads vs Kalmar FF |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan IFK Norrkoping vs Orebro |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Ostersunds FK vs Elfsborg |
2-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Switzerland - 1.Liga Promotion League SC Cham vs FC Rapperswil-Jona |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Stade Nyonnais vs FC Breitenrain |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-18:00 - Switzerland Cup Porrentruy vs Chiasso |
0-0 |
0-3 |
Sun 19, Sep-18:00 - Switzerland Cup FC Iliria vs Young Boys |
0-6 |
1-7 |
Sun 19, Sep-16:30 - Switzerland Cup FC Rorschach vs Basel |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-17:00 - Switzerland Cup Chenois vs St. Gallen |
0-4 |
2-7 |
Sun 19, Sep-15:00 - Thai League 1 Nakhon Ratchasima vs Police Tero |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Thai League 1 Suphanburi FC vs PT Prachuap F.C. |
0-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Thai League 2 Rayong FC vs Ranong United FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Thai League 2 Khonkaen FC vs Chiangmai FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Thai League 2 Phrae United FC vs Ayutthaya United |
1-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-14:00 - Thai League 2 MOF Customs United vs Chainat Hornbill FC |
0-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-14:30 - Thai League 2 Navy FC vs Nakhon Pathom United |
2-1 |
2-3 |
Sun 19, Sep-12:30 - Thai League 3 Chachoengsao vs Chanthaburi FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 2 Ligi A Samsunspor vs Genclerbirligi |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-14:30 - Turkey 2 Ligi A Tuzlaspor Kulubu vs Bursaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A Adanaspor vs Umraniyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A Altinordu vs Denizlispor |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Elazigspor vs Artvin Hopaspor |
2-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Batman Petrolspor vs Bergama Belediyespor |
1-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kahta 02 Spor vs Karaman Belediyespor |
3-1 |
3-3 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Nevsehir Belediyespor vs Osmaniyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Erbaaspor S vs Catalcaspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kutahyaspor vs Fatsa Belediyespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Hendek Spor vs Baskent Gozgozler |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Arnavutkoy Belediyespor vs Yldrm Belediyesispor |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Bayrampasaspor |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Hacettepe S.K. vs 52 Orduspor |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Aksarayspor vs Altindag Belediyespor |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kestelspor vs Elazig Belediyespor |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Darica Genclerbirligi vs Yeilyurt Belediyespor |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kizilcabolukspor vs Iskenderun FK |
0-0 |
0-4 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Sile Yildizspor vs Duzcespor |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Kusadasispor vs Yomraspor |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Edirnespor Genclik vs Kirikkale Buyuk Anadolu |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Gumushanespor vs Karakopru Belediyespor |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Ofspor vs Agri 1970 Spor |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Mardin BB vs Karsiyaka |
1-1 |
2-2 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Karabukspor vs Modafenspor |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Ceyhanspor vs Tepecikspor |
0-4 |
2-6 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Icel Idmanyurdu Spor vs Fethiyespor |
0-1 |
2-4 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Orduspor vs Cankaya FK |
2-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Pazarspor vs Ankara Demirspor |
2-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 24 Erzincanspor vs Isparta Davrazspor |
1-2 |
1-3 |
Sun 19, Sep-18:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Amedspor vs Nazillispor |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Usakspor |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1922 Konyaspor vs Akhisar Bld.Geng |
0-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kirklarelispor vs Eskisehirspor |
2-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sanliurfaspor vs Karacabey Birlikspor |
1-1 |
3-2 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 1928 Bucaspor FK vs Pendikspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Diyarbekirspor |
1-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Kahramanmaras |
1-0 |
4-0 |
Sun 19, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bayburt Ozel Idare vs Serik Belediyespor |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Inegolspor vs Etimesgut Belediye Spor |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bodrumspor vs Ergene Velimese |
1-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Somaspor vs Afjet Afyonspor |
1-2 |
3-3 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Ankaraspor FK vs Adiyamanspor |
3-0 |
6-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Corum Belediyespor vs Sakaryaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-17:00 - Turkey Super Lig Galatasaray vs Alanyaspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-14:30 - Turkey Super Lig Giresunspor vs Konyaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey Super Lig Istanbul Basaksehir F.K. vs Fenerbahce |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-19:59 - Turkey Super Lig Hatayspor vs Kayserispor |
0-1 |
2-1 |
Sun 19, Sep-17:30 - UAE U21 League Al Wahda(U21) vs Al-Wasl U21 |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-17:30 - UAE U21 League Al-Sharjah(U21) vs Shabab Al Ahli Dubai(U21) |
0-1 |
0-3 |
Sun 19, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Vorskla Poltava vs FC Mynai |
1-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga Zorya vs Chernomorets Odessa |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Lviv vs Metalist 1925 Kharkiv |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-16:30 - Ukraine Persha Liga FC Ahrobiznes Volochysk vs Olimpik Donetsk |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-14:15 - Ukraine Persha Liga Podillya Khmelnytskyi vs Kremin Kremenchuk |
0-0 |
4-1 |
Sun 19, Sep-22:30 - Uruguay Primera Division Nacional Montevideo vs CA Progreso |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:30 - Uruguay Primera Division Liverpool P. vs CA River Plate |
1-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-03:00 - USA Major League Soccer New England Revolution vs Columbus Crew |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-03:30 - USA Major League Soccer Toronto FC vs Nashville SC |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-03:30 - USA Major League Soccer FC Cincinnati vs New York City FC |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-21:00 - USA Major League Soccer Club de Foot Montreal vs Chicago Fire |
0-0 |
2-0 |
Sun 19, Sep-04:00 - USA Major League Soccer Minnesota United FC vs Los Angeles Galaxy |
2-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-04:00 - USA Major League Soccer Austin FC vs San Jose Earthquakes |
3-1 |
3-4 |
Sun 19, Sep-05:30 - USA Major League Soccer Real Salt Lake vs Seattle Sounders |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-05:30 - USA Major League Soccer Houston Dynamo vs FC Dallas |
2-0 |
3-2 |
Sun 19, Sep-03:30 - USA National independent Football League Chattanooga vs San Diego 1904 |
0-0 |
1-1 |
Sun 19, Sep-03:30 - USA National independent Football League Detroit City vs Stumptown Athletic |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-03:30 - USA National independent Football League Maryland Bobcats vs New Amsterdam |
0-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-06:00 - USA National independent Football League California United Strikers vs Michigan Stars |
0-0 |
0-2 |
Sun 19, Sep-03:00 - USA USL League One Chattanooga Red Wolves vs North Carolina |
0-0 |
3-1 |
Sun 19, Sep-03:00 - USL Championship Indy Eleven vs Louisville City FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 19, Sep-03:00 - USL Championship Charlotte Independence vs Pittsburgh Riverhounds SC |
0-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-03:30 - USL Championship Atlanta United FC II vs Tampa Bay Rowdies |
0-2 |
0-2 |
Sun 19, Sep-03:30 - USL Championship Birmingham Legion vs OKC Energy FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-21:00 - USL Championship New York Red Bulls B vs Memphis 901 |
0-2 |
0-3 |
Sun 19, Sep-04:00 - USL Championship Tulsa Roughnecks vs Austin Bold |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-04:30 - USL Championship Rio Grande Valley FC Toros vs Colorado Springs Switchbacks FC |
1-0 |
1-2 |
Sun 19, Sep-04:55 - USL Championship Miami FC vs Charleston Battery |
0-1 |
1-1 |
Sun 19, Sep-05:30 - USL Championship New Mexico United vs Real Monarchs |
0-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-06:00 - USL Championship Oakland Roots vs Los Angeles Galaxy II |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-06:30 - USL Championship Sacramento Republic FC vs San Antonio FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-06:30 - USL Championship Phoenix Rising FC vs Orange County SC |
1-0 |
2-1 |
Sun 19, Sep-15:00 - Uzbekistan Pro League B FC Lochin vs Bunyodkor II |
0-1 |
0-5 |
Sun 19, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B Zaamin vs Lokomotiv BFK |
4-0 |
5-1 |
Sun 19, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B Pakhtakor-79 vs FC Neftgazmontaj |
0-0 |
3-0 |
Sun 19, Sep-15:30 - Uzbekistan Pro League B FC Zhomboy vs Jizzakh Bars |
1-1 |
1-2 |
Sun 19, Sep-15:00 - Uzbekistan Professional Football League FK Andijan vs Pakhtakor Tashkent |
1-0 |
1-0 |
Sun 19, Sep-17:30 - Uzbekistan Professional Football League Metallurg Bekobod vs Kuruvchi Kokand Qoqon |
0-0 |
0-1 |
Sun 19, Sep-02:15 - Venezuela Primera Division Gran Valencia Maracay vs Aragua FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-00:00 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Academia Puerto Cabello |
0-0 |
0-0 |
Sun 19, Sep-23:15 - Venezuela Segunda Division Real Frontera vs Union Local Andina(ULA) |
0-1 |
0-1 |
Sun 19, Sep-19:59 - Woman\\\'s World Cup (Preliminaries) Europe Israel Women\'s vs Portugal Women\'s |
0-2 |
0-4 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.