AD:

Football Results for Sun 6, Jun 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 6, Jun 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 6, Jun-18:00 - Albania 1st league
Flamurtari vs Terbuni Puke

0-0

0-0
Sun 6, Jun-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Baixa de Kassange

0-0

0-1
Sun 6, Jun-19:30 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Progresso Sambizanga

2-0

3-1
Sun 6, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Santa Rita FC

0-0

0-0
Sun 6, Jun-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Interclube Luanda

0-2

0-2
Sun 6, Jun-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs Logan Metro

0-1

0-1
Sun 6, Jun-12:15 - Australia Brisbane Capital League 1
AC Carina vs Newmarket SFC

0-3

0-4
Sun 6, Jun-09:00 - Australia Brisbane Premier League
Brisbane Knights vs Albany Creek

1-3

2-4
Sun 6, Jun-10:05 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Melbourne City

0-0

1-1
Sun 6, Jun-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Charlestown Azzurri

0-3

0-3
Sun 6, Jun-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Lake Macquarie City

0-1

4-1
Sun 6, Jun-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Sydney Olympic

1-2

1-5
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Sydney United

1-0

2-0
Sun 6, Jun-11:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Northbridge Bulls

1-2

2-2
Sun 6, Jun-12:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-2

5-2
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners Academy vs Blacktown Spartans

0-0

1-0
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Bonnyrigg White Eagles

0-1

3-1
Sun 6, Jun-06:30 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Sydney Olympic(U20)

2-0

3-0
Sun 6, Jun-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Sydney United(U20)

0-1

6-2
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s

0-0

2-1
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Illawarra Stingrays Women\'s vs Blacktown Spartans Women\'s

1-1

2-5
Sun 6, Jun-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Olympic Women\'s vs NWS Koalas Women\'s

1-1

1-2
Sun 6, Jun-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Macarthur Rams Women\'s

1-0

2-0
Sun 6, Jun-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Brisbane Strikers

2-0

2-1
Sun 6, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Logan Lightning

1-0

3-0
Sun 6, Jun-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Brisbane Roar FC Am

0-1

3-2
Sun 6, Jun-08:00 - Australia Queensland State League U23
Sunshine Coast Wanderers(U23) vs Brisbane Strikers(U23)

2-1

5-2
Sun 6, Jun-09:30 - Australia Queensland State League U23
Brisbane Olympic United FC(U23) vs Logan Lightning(U23)

2-0

3-0
Sun 6, Jun-10:00 - Australia Queensland State League U23
Eastern Suburbs(U23) vs Gold Coast Knights(U23)

1-0

1-2
Sun 6, Jun-10:15 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast FC vs Holland Park Hawks FC

0-1

1-1
Sun 6, Jun-10:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Peninsula Power FC Women\'s vs Western Pride Women\'s

0-3

0-6
Sun 6, Jun-14:00 - Bangladesh Championship League
Victoria Sporting Club vs Dhaka Wanderers

0-1

0-2
Sun 6, Jun-19:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs Krumkachy Minsk

0-0

0-0
Sun 6, Jun-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Dnepr Mogilev vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-0

1-1
Sun 6, Jun-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs FC Baranovichi

0-1

2-1
Sun 6, Jun-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Palmeiras SP Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

0-1

1-1
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Ferroviaria SP Women\'s vs Gremio Women\'s

0-0

1-2
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Avai Women\'s vs Santos Women\'s

2-1

2-1
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Minas ICESP/DF Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s

0-0

1-0
Sun 6, Jun-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
EC Sao Jose SP Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s

0-2

1-2
Sun 6, Jun-04:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo (RJ) vs Coritiba (PR)

0-0

2-0
Sun 6, Jun-23:00 - Brasileiro Serie B
Ponte Preta vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-1
Sun 6, Jun-02:00 - Brasileiro Serie B
Remo Belem (PA) vs Brasil de Pelotas RS

1-0

1-0
Sun 6, Jun-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Bangu U20 vs CR Flamengo (RJ) U20

0-0

0-2
Sun 6, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Primavera SP

0-0

0-1
Sun 6, Jun-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Nacional SP vs CA Linense SP

0-1

0-1
Sun 6, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Ceara

1-1

3-1
Sun 6, Jun-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Bragantino vs Esporte Clube Bahia

1-2

3-3
Sun 6, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fortaleza CE vs Internacional (RS)

2-0

5-1
Sun 6, Jun-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
America MG vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

0-1
Sun 6, Jun-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Cuiaba (MT)

1-0

1-0
Sun 6, Jun-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Clube Goianiense vs Sao Paulo

1-0

2-0
Sun 6, Jun-22:30 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs Universidad de Concepcion

3-0

5-1
Sun 6, Jun-23:30 - Chile Primera B
Union San Felipe vs CSyD Barnechea

1-0

2-4
Sun 6, Jun-04:30 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs Everton CD

0-0

0-0
Sun 6, Jun-19:30 - Chile Primera Division
Union Espanola vs CD Antofagasta

1-1

1-1
Sun 6, Jun-23:30 - Chile Tercera Division
Deportes Concepcion vs General VelAsquez

1-0

1-1
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly
Bragantino Women\'s vs Goianiense Women\'s


7-0
Sun 6, Jun-09:00 - Club Friendly
Gladesville Ryde Magic vs Rydalmere Lions

1-1

1-2
Sun 6, Jun-10:00 - Club Friendly
Taringa Rovers vs Samford Rangers

1-0

1-0
Sun 6, Jun-11:15 - Club Friendly
Caboolture FC vs Magic United

1-0

4-0
Sun 6, Jun-13:00 - Club Friendly
Yadah vs ZPC Kariba

0-0

0-1
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly
Chapecoense Women\'s vs Brasil Farroupilha RS Women\'s

1-0

2-1
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly
Vasco da Gama Women\'s vs Ponte Preta Women\'s

0-0

1-0
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly
Fluminense (RJ) Women\'s vs Sport Club Recife Women\'s

1-2

4-2
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly
Atletico Paranaense Women\'s vs America Mineiro Women\'s

0-0

1-0
Sun 6, Jun-22:00 - Club Friendly
Criciuma SC Women\'s vs Vila Nova (GO) Women\'s

1-1

1-1
Sun 6, Jun-22:35 - Club Friendly
Uniao Desportiva Alagoana AL Women vs America Natal RN Women\'s

1-1

2-2
Sun 6, Jun-15:00 - Club Friendly
Highlanders FC vs Bulawayo City

0-0

1-0
Sun 6, Jun-15:30 - Club Friendly
IL Hodd vs Nardo FK

4-0

5-2
Sun 6, Jun-16:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Moss

5-1

6-2
Sun 6, Jun-17:00 - Club Friendly
Caps United FC vs Dynamos FC

1-1

1-1
Sun 6, Jun-17:00 - Club Friendly
Ercsi Kinizsi vs MOL Fehervar FC

0-0

0-1
Sun 6, Jun-17:00 - Club Friendly
Esmac/PA Women\'s vs Real Ariquemes/RO Women\'s

1-0

3-0
Sun 6, Jun-17:30 - Club Friendly
Gremio (RS) vs Santa Cruz(RS)

0-0

3-0
Sun 6, Jun-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Synot Slovacko Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-0

0-1
Sun 6, Jun-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Frederiksberg Boldklub Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-5

0-10
Sun 6, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs JAI Fodbold Women\'s

0-0

1-1
Sun 6, Jun-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
IF Lyseng Women\'s vs Varde_IF Women\'s

0-2

0-4
Sun 6, Jun-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Independiente Juniors vs Santo Domingo

1-0

1-0
Sun 6, Jun-03:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Guayaquil SC vs Gualaceo SC

0-1

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
Al Olymbic vs Ala\'ab Damanhour

2-0

3-3
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
El Mansurah vs Al Jazeera Matroh

0-0

2-0
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
Kafr El Shaikh vs Dikrnes

0-0

0-0
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
El Raja Marsa Matruh vs Abo Qair Semads

1-1

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
El Hamam vs Biyala

1-0

3-0
Sun 6, Jun-18:00 - Egypt Second Divison
Pharco vs Maleyeit Kafr El Zayiat

2-0

3-0
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
NJS Nurmijarvi Women\'s vs TPS Turku Women\'s

0-0

2-0
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
EBK Espoo Women\'s vs Pallo Iirot Women\'s

1-3

1-4
Sun 6, Jun-15:00 - Finland Women\\\'s Premier League
Honka Women\'s vs Aland Women\'s

0-0

3-1
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
TiPS Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s

2-1

5-1
Sun 6, Jun-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League
KuPS Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

1-0

2-0
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
PeKa vs JaPS

0-2

1-2
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
MiPK Mikkeli vs PK Keski Uusimaa(PKKU)

0-0

2-0
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
FC Ilves-Kissat vs PIF

1-2

2-3
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
EPS Espoo vs GrIFK

1-0

1-3
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Kemi City vs OTP

0-0

1-2
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
JJK Jyvaskyla vs OLS Oulu

1-0

2-0
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft vs JS Hercules

0-1

0-1
Sun 6, Jun-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia vs VIFK Vaasa

5-1

9-1
Sun 6, Jun-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb vs FC Vaajakoski

0-0

1-1
Sun 6, Jun-14:00 - Finland Junior League
PK-35 Youth vs Atlantis Youth

1-2

1-2
Sun 6, Jun-15:00 - Finland Junior League
VJS Vantaa Youth vs Honka Am

1-1

2-2
Sun 6, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
Jaro vs Gnistan

0-1

2-2
Sun 6, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
PK-35 Vantaa vs Turun Palloseura

0-0

0-0
Sun 6, Jun-19:30 - Finland Ykkonen
JIPPO vs VPS Vaasa

0-1

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Finland Ykkonen
RoPS Rovaniemi vs Ekenas IF

0-0

0-0
Sun 6, Jun-19:30 - Friendly Internationals
Austria vs Slovakia

0-0

0-0
Sun 6, Jun-13:00 - Friendly Internationals
Slovakia(U19) vs Czech Republic(U19)

1-1

1-3
Sun 6, Jun-13:00 - Friendly Internationals
Moldova(U19) vs Azerbaijan(U19)

0-0

2-0
Sun 6, Jun-21:00 - Friendly Internationals
Norway vs Greece

0-2

1-2
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
England vs Romania

0-0

1-0
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
Netherlands vs Georgia

1-0

3-0
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
Denmark vs Bosnia and Herzegovina

1-0

2-0
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
Moldova vs Azerbaijan

1-0

1-0
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
San Marino vs Italy(U20)

0-0

0-1
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
Luxembourg vs Scotland

0-1

0-1
Sun 6, Jun-19:59 - Friendly Internationals
Serbia(U21) vs Russia(U21)

0-0

0-0
Sun 6, Jun-22:45 - Friendly Internationals
Belgium vs Croatia

1-0

1-0
Sun 6, Jun-23:45 - Friendly Internationals
Algeria vs Mali

0-0

1-0
Sun 6, Jun-16:30 - Friendly Internationals
Mozambique Women\'s vs Eswatini Women\'s

1-1

1-1
Sun 6, Jun-22:00 - Futsal Italian Serie A
Petrarca Padova Futsal vs Feldi Eboli Futsal

0-2

1-7
Sun 6, Jun-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

0-1

2-2
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

5-0

8-0
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-2

1-3
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs SV Meppen Women\'s

4-0

5-0
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

2-0

4-0
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-2

2-2
Sun 6, Jun-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-0

1-0
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
Koln Women\'s vs Andernach Women\'s

0-0

2-0
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
FFC 08 Niederkirchen Women\'s vs Ingolstadt 04 Women\'s

0-1

0-3
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
BV Borussia Bocholt Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s

1-4

1-5
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
Eintracht Frankfurt B Women\'s vs Bayern Munich B Women\'s

1-1

2-1
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s B

3-0

5-0
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women\'s vs Carl Zeiss Jena Women\'s

0-1

0-2
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
Berghofen Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

0-0

0-2
Sun 6, Jun-16:00 - Germany Women Division 2
Wurzburger Kickers Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B

1-2

1-3
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Ashanti Gold

1-0

1-0
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs King Faisal Babes

3-0

5-0
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Liberty Professionals vs WAFA

1-2

3-2
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Ebusua Dwarfs vs Aduana Stars

0-0

1-0
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Elmina Sharks

1-0

2-0
Sun 6, Jun-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs Bechem United

2-0

2-1
Sun 6, Jun-22:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Accra Hearts of Oak

0-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Egaleo vs AS Rodos

1-1

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Apollon Pontou vs Almopos

2-0

3-1
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Kallithea vs Asteras Vlachioti

1-0

1-0
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Panserraikos vs Olympiakos Volos

0-1

0-1
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Santorini 2020

0-1

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
AO Episkopis Rethymno vs Ialysos

1-0

3-0
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Thesprotos vs Veria FC

2-1

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
Triglia vs Pierikos

0-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Greece Football League
AEP Kozani vs Kavala FC

0-1

0-2
Sun 6, Jun-11:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

0-0

1-0
Sun 6, Jun-12:00 - Greece U19
Lamia U19 vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

0-5
Sun 6, Jun-12:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs Atromitos Athens(U19)

1-0

1-2
Sun 6, Jun-12:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

1-0

1-1
Sun 6, Jun-13:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs AEK Athens(U19)

1-0

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Greece U19
Apollon Smirnis U19 vs Volos NFC(U19)

0-0

0-1
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Wong Tai Sin

3-1

6-1
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Sham Shui Po

0-1

0-7
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Dreams Metro Gallery

3-0

6-2
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Eastern District SA

0-0

0-1
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Yuen Long District SA vs North District

1-2

1-4
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Hong Kong FC

0-7

0-9
Sun 6, Jun-15:00 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wofoo Tai Po

0-1

3-2
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Yau Tsim Mong FT


2-1
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Tung Sing FC

0-0

1-0
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Wan Chai SF

1-0

1-2
Sun 6, Jun-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Double Flower FA

3-2

5-3
Sun 6, Jun-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Chelsea FC Soccer School (HK)

1-0

3-0
Sun 6, Jun-12:45 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Kwun Tong FA

0-0

0-1
Sun 6, Jun-13:00 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Kwai Tsing District FA

1-0

2-0
Sun 6, Jun-19:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Puskas Akademia Women\'s

0-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs Kari Akranes

1-0

1-0
Sun 6, Jun-22:00 - Iceland Ladies Division 1
IA Akranes Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

0-1

0-3
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Haukar Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s

0-0

0-1
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Augnablik Women\'s vs Vikingur Reykjavik Women\'s

1-2

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Grotta Women\'s vs UMF Afturelding Women\'s

0-2

1-3
Sun 6, Jun-23:15 - Iceland Ladies Premier League
Fylkir Women\'s vs Stjarnan Women\'s

1-1

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Iceland U19 League
Stjarnan KFG(U19) vs Thor Akureyri(U19)

2-1

3-2
Sun 6, Jun-12:30 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Lazio Youth

2-2

4-3
Sun 6, Jun-14:30 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Bologna Youth

3-1

4-1
Sun 6, Jun-17:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Sampdoria Youth

2-1

2-2
Sun 6, Jun-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Albinoleffe vs Alessandria

0-0

1-2
Sun 6, Jun-22:45 - Italy C Play-Off & Out
Padova vs Avellino

1-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Robur Siena S.S.D. vs L\'Aquila

1-1

1-3
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Lornano Badesse

1-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
AC Legnano vs US Caratese

1-0

2-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Vado FC

1-0

2-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Montebelluna vs Adriese

1-0

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs Chieri

0-1

3-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
FC Savoia 1908 vs Sassari Torres

0-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs ASD Manzanese

1-0

1-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
AC Mestre vs Virtus Bolzano

2-0

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Brusaporto vs Desenzano Calvina

1-1

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
San Nicolo Calcio vs Vastogirardi

1-0

3-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Lavagnese vs SC Caronnese

1-0

2-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs US Bitonto

0-1

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Caravaggio

0-1

0-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
FBC Gravina vs AS Sorrento Calcio

1-0

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs Picerno

0-1

0-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Scanzorosciate vs US Breno

1-0

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Sporting Trestina

0-1

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Vastese vs Cynthi Albalonga

3-0

3-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
AC Trento vs Cjarlins Muzane

0-0

1-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Fiorenzuola vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

1-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Team Altamura vs FC Francavilla

2-0

3-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Arconatese vs ASD Imperia

1-1

3-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Seravezza vs Sasso Marconi

2-0

3-3
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Portici vs ASD Molfetta

1-2

4-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Flaminia Civita vs San Donato Tavarnelle

1-1

2-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Montegiorgio vs FC Rieti

0-0

2-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Cannara vs Scandicci

0-0

2-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Union Clodiense vs ACD Campodarsego

0-0

0-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Union Feltre vs APDC Chions

0-0

1-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Aglianese vs Lentigione

0-0

1-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Castellanzese vs USD PDHAE

2-0

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
ASD Grassina vs Savoia Montespaccato

1-1

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Marina di Ragusa vs Santa Maria Cilento

1-0

1-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs Rimini

0-2

2-3
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
SSDRL Marignanese vs ASD Pro Livorno

1-1

2-3
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
US Corticella vs Real Forte Querceta

2-0

2-1
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
GS Bagnolese vs Prato

0-0

0-0
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
Matese vs Recanatese

1-1

3-2
Sun 6, Jun-18:00 - Italy Serie D
USD Casatese vs US Seregno

1-1

2-2
Sun 6, Jun-16:30 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Insieme Formia

0-2

1-2
Sun 6, Jun-07:05 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Yokohama S&CC Futsal


2-2
Sun 6, Jun-08:40 - Japan Futsal League
Shriker Osaka Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

5-0

8-1
Sun 6, Jun-11:00 - Japan Futsal League
Kitakyushu Futsal vs Nagoya oceans Futsal

1-1

1-3
Sun 6, Jun-08:00 - Japan League Cup
Consadole Sapporo vs Yokohama F Marinos

1-1

1-1
Sun 6, Jun-10:00 - Japan League Cup
Kashima Antlers vs Shimizu S-Pulse

1-1

2-1
Sun 6, Jun-13:00 - Japan League Cup
Vissel Kobe vs Urawa Red Diamonds

1-1

1-2
Sun 6, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-0

3-2
Sun 6, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
FC Takatsuki Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

1-0
Sun 6, Jun-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women\'s vs Ehime FC Women\'s

0-1

0-2
Sun 6, Jun-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Kibi International University Women\'s vs Bunnies Gunma White Star Women\'s

0-1

1-4
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Montedio Yamagata

0-0

1-1
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Kyoto Sanga FC

0-0

0-0
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Omiya Ardija

1-0

1-0
Sun 6, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs FC Gifu

1-2

1-2
Sun 6, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Kamatamare Sanuki

1-0

1-2
Sun 6, Jun-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

2-0
Sun 6, Jun-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Azul Claro Numazu

0-0

0-1
Sun 6, Jun-12:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Fujieda MYFC

3-0

4-0
Sun 6, Jun-11:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Busan Transpor Tation

0-0

1-0
Sun 6, Jun-11:00 - Korea K4 League
Pyeongchang FC vs Pocheon Citizen FC

2-1

2-4
Sun 6, Jun-11:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Yeoju FC

3-0

3-0
Sun 6, Jun-12:00 - Korea K4 League
Siheung Citizen vs Seoul Jungnang FC

0-1

0-1
Sun 6, Jun-11:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-1

1-5
Sun 6, Jun-11:30 - Korea League 1
Daegu FC vs FC Seoul

0-0

1-1
Sun 6, Jun-11:00 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs FC Anyang

1-1

1-2
Sun 6, Jun-13:30 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Ansan Greeners FC

2-0

3-0
Sun 6, Jun-18:30 - Libya League Division 1
Ngom Egdabya vs Al Nasr Benghazi


0-1
Sun 6, Jun-18:30 - Libya League Division 1
Al-Hilal(LBY) vs Alahly Benghazi


0-2
Sun 6, Jun-16:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs Casa De Portugal

1-1

4-2
Sun 6, Jun-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs OFK Petrovac

1-0

2-1
Sun 6, Jun-19:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Igalo vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

0-1
Sun 6, Jun-19:59 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Kawkab Marrakech

0-0

0-0
Sun 6, Jun-19:59 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs ASS Association Sportive de Sale

1-1

1-1
Sun 6, Jun-22:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Wydad Temara

1-0

3-1
Sun 6, Jun-17:30 - National League
Hartlepool United FC vs Bromley

3-0

3-2
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Jigawa Golden Stars

1-0

3-0
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Enyimba International

0-1

2-1
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Rivers United

1-1

2-2
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs MFM FC

0-0

1-1
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Akwa United

1-1

2-2
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Sunshine Stars FC

1-0

2-1
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Ifeanyi Ubah

1-1

1-1
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Nasarawa United FC

2-1

2-1
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Lobi Stars

0-1

0-1
Sun 6, Jun-19:00 - Nigeria Premier League
Adamawa United vs Plateau United

0-1

0-2
Sun 6, Jun-22:45 - Paraguayan Division 2
Deportivo Santani vs Sportivo Iteno

1-1

2-2
Sun 6, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs Sportivo Trinidense

2-0

4-0
Sun 6, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Capiata vs Club Rubio Nu

1-1

3-3
Sun 6, Jun-18:00 - Paraguayan Division 2
Resistencia SC vs Tacuary FBC

0-0

1-0
Sun 6, Jun-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Lechia Gdansk Youth


2-0
Sun 6, Jun-14:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Escola Varsovia Warszawa Youth vs Gwarek Zabrze Youth

0-1

1-6
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Pomorzanin Torun

0-1

2-1
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Jutrzenka Giebultow

1-0

1-0
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Rekord Bielsko vs Lechia Zielona Gora

2-1

2-1
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
Stal Krasnik vs KSZO Ostrowiec

0-2

1-2
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - 4. Liga
LKS Lagow vs Podlasie Biala Podlaska

1-0

3-0
Sun 6, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga
Gwardia Koszalin vs Kotwica Kolobrzeg

0-0

1-1
Sun 6, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs Stal Stalowa Wola

2-1

4-3
Sun 6, Jun-19:59 - Poland - 4. Liga
KS Wiazownica vs Wolczanka WP

1-1

3-3
Sun 6, Jun-14:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Pogon Szczecin II

0-0

1-1
Sun 6, Jun-16:00 - Poland - 4. Liga
BTP Stal Brzeg vs Sleza Wroclaw

1-1

1-1
Sun 6, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Jarota Jarocin vs Nielba Wagrowiec

0-0

2-0
Sun 6, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Koszalin vs Unia Swarzedz

0-0

2-2
Sun 6, Jun-17:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs MKS Kluczbork

0-0

2-1
Sun 6, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Swit Skolwin

4-0

5-0
Sun 6, Jun-18:00 - Poland - 4. Liga
KP Starogard Gdanski vs Baltyk Gdynia

2-1

3-1
Sun 6, Jun-14:40 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Gornik Leczna

0-1

0-1
Sun 6, Jun-14:40 - Poland - I liga
Odra Opole vs GKS Tychy

1-1

1-5
Sun 6, Jun-18:00 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs Puszcza Niepolomice

0-0

2-1
Sun 6, Jun-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Motor Lublin

1-0

3-3
Sun 6, Jun-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Limianos(U17) vs GD Braganca(U17)


4-1
Sun 6, Jun-20:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie H
Real Sport Clube(U17) vs Loures(U17)


2-3
Sun 6, Jun-14:45 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Oeiras(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17)


0-3
Sun 6, Jun-18:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Cova Piedade(U17) vs Portimonense U17


1-0
Sun 6, Jun-13:30 - Romania Women\\\'s Cup
Heniu Prundu Bargaului Women\'s vs Olimpia Cluj Women\'s

0-0

0-0
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

2-0

2-0
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hibernian Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

2-0

7-0
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Spartans Women\'s

0-0

1-1
Sun 6, Jun-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Celtic Women\'s

0-5

0-8
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Casa Sports Zinguinchor

0-0

0-0
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Stade Mbour vs NGB ASC Niarry Tally

0-0

0-1
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Mbour Petite Cote

0-0

2-0
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs ASC Jaraaf

0-0

0-1
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Generation Foot vs CNEPS Excellence

3-0

3-0
Sun 6, Jun-21:00 - Senegal Premier League
Teungueth FC vs ASC Diambars

0-1

1-1
Sun 6, Jun-21:15 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs AS Douanes Dakar

0-0

0-0
Sun 6, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Volta Redonda vs Manaus FC(AM)

1-0

5-0
Sun 6, Jun-23:00 - Serie C - Brazil
Jacuipense BA vs Tombense

1-0

1-1
Sun 6, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Santa Cruz (PE) vs Floresta/CE

0-0

0-0
Sun 6, Jun-00:00 - Serie C - Brazil
Mirassol FC vs Ypiranga(RS)

0-2

1-2
Sun 6, Jun-02:00 - Serie C - Brazil
Parana vs Botafogo SP

0-1

0-1
Sun 6, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Rio Branco PR vs Esportivo (RS)

0-0

0-0
Sun 6, Jun-22:00 - Serie D - Brazil
Castanhal PA vs Galvez AC

1-1

4-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Treze Campina Grande PB vs ABC Natal/RN

0-0

0-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Uniao Rondonopolis MT vs Porto Velho/RO

0-1

1-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs Alagoinhas Atletico BA

0-0

0-0
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Itabaiana(SE) vs Juazeirense BA

0-0

1-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Juventus SC vs SER Caxias do Sul

1-1

1-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Aparecidense GO vs Nova Mutum MT

1-0

3-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Aimore RS vs Marcilio Dias SC

1-0

4-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Tocantinopolis vs Moto Clube(MA)

1-1

1-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Patrocinense MG vs Rio Branco De Venda Nova ES

1-0

1-1
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Caucaia vs Campinense (PB)

0-1

3-3
Sun 6, Jun-23:00 - Serie D - Brazil
Retro/PE vs Murici

0-0

1-0
Sun 6, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Boa Esporte Clube vs EC Aguia Negra

2-0

4-0
Sun 6, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Ferroviaria SP vs Uberlandia

0-2

0-3
Sun 6, Jun-00:00 - Serie D - Brazil
Nacional Fast Clube AM vs Ypiranga (AP)

2-3

3-3
Sun 6, Jun-02:00 - Serie D - Brazil
Portuguesa de Desportos vs Cianorte PR

2-1

2-2
Sun 6, Jun-19:30 - Slovakia 3. liga Center
SK Pramen Kovacova vs Oravske Vesele

1-0

1-0
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga East
Mladost Kalsa vs Odeva Lipany

1-2

2-3
Sun 6, Jun-12:30 - Slovakia 3. liga East
Slavia TU Kosice vs SK Milenium

0-0

4-1
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs OK castkovce

0-2

0-3
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West
Kovo Belusa vs Malzenice

1-0

1-0
Sun 6, Jun-19:00 - Slovakia 3. liga West
TJ Imel vs Nitra B

0-1

3-1
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Mulier FCN Women\'s vs San Ignacio Women\'s

1-1

2-3
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Las Majoreras Women\'s vs CD Tarsa Women\'s

1-2

2-3
Sun 6, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

3-0

4-0
Sun 6, Jun-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

3-2
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

3-0

5-0
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-2

3-2
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Eibar Women\'s

0-0

1-2
Sun 6, Jun-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

3-1
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Primera U19
Sevilla U19 vs Malaga(U19)

0-0

1-2
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-1

1-3
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Real Madrid(U19)

1-0

2-4
Sun 6, Jun-23:00 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Rayo Vallecano

1-0

1-2
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs Vallobin

0-1

2-3
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Valdesoto vs CD Mosconia

0-1

1-3
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Ourense


3-3
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Pontellas


1-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs UD Ourense

0-0

0-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Ribadumia CF

1-0

3-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
SD Fisterra vs UD Atios

0-2

0-2
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Agrupacion Estudiantil vs CD Barco

0-2

0-2
Sun 6, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs CD Cabecense

1-1

2-1
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Arcos CF

1-0

2-1
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs Conil CF

0-1

1-2
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs UB Lebrijana

0-0

1-0
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CE Felanitx

1-0

2-0
Sun 6, Jun-14:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs Atletico Union Guimar


2-1
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs UD Las Palmas C

0-1

2-1
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Lanzarote

1-0

1-0
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs UD San Fernando

0-1

1-2
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs Union Viera

2-0

5-0
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs Gran Tarajal

1-1

2-1
Sun 6, Jun-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Panaderia Pulido


1-2
Sun 6, Jun-12:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Muleno CF

0-0

1-0
Sun 6, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Deportiva Minera

2-0

5-0
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs La Hoya Lorca CF

0-0

2-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs CF El Castillo

0-0

0-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs Fontellas

1-1

4-1
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CD Agoncillo

1-0

1-1
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs Comillas

1-0

3-0
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs CD Villegas

0-0

1-0
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CA Vianes

0-1

1-1
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs CD Carinena

3-0

3-0
Sun 6, Jun-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CA Monzon

1-1

3-3
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CDJ Tamarite


3-0
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs UD Fraga

0-1

1-2
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs Valdefierro

2-0

5-0
Sun 6, Jun-18:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs San Juan Zaragoza


3-0
Sun 6, Jun-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Almagro CF

0-0

2-0
Sun 6, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs La Solana


0-1
Sun 6, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs UD Almansa

2-2

4-3
Sun 6, Jun-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Rinconeda Polanco

0-0

3-0
Sun 6, Jun-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Valls UE vs CE Banyoles


2-0
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs CF Peralada

0-0

0-3
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs UE Figueres

0-1

1-1
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs UE Sants

1-0

1-2
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs UA Horta

1-0

3-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Acero

1-1

1-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs UD Paterna

0-2

1-5
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs CD Benicarlo

1-0

2-1
Sun 6, Jun-13:15 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs CD El Alamo

1-0

1-0
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Real Aranjuez CF

0-1

0-4
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs Mostoles CF

1-0

4-0
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs CD Cebrerena

0-0

0-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD La Granja

2-0

2-0
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Loja CD

1-1

1-1
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Maracena

1-0

1-3
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Atletico de Porcuna

1-0

1-2
Sun 6, Jun-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Estepona vs Real Jaen CF

0-0

0-1
Sun 6, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Tropezon vs U.M. Escobedo

0-1

1-1
Sun 6, Jun-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
CF Platges De Calvia vs Mallorca B

0-0

0-0
Sun 6, Jun-13:45 - Spanish Tercera Division Play Off
AD Siete Villas vs Gimnastica Torrelavega

1-1

2-2
Sun 6, Jun-21:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Mar Menor vs FC Cartagena B

0-0

1-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Cerdanyola del Valles vs Sant Andreu


1-1
Sun 6, Jun-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CA Cirbonero vs CD Huarte

0-0

1-1
Sun 6, Jun-21:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Antequera CF vs Atletico Malagueno

0-0

0-0
Sun 6, Jun-14:30 - Swden Women Division 2
Bollstanas SK Women\'s vs Moron BK Women\'s

0-1

0-1
Sun 6, Jun-17:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s

0-1

3-1
Sun 6, Jun-18:00 - Swden Women Division 2
Brommapojkarna Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-0

0-2
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Hacken Women\'s vs Pitea IF Women\'s

0-0

0-0
Sun 6, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Sollentuna FK

0-1

1-3
Sun 6, Jun-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Karlstad BK vs Pitea IF

2-0

3-1
Sun 6, Jun-16:00 - Sweden Div 1 Norra
Haninge vs IFK Lulea

1-0

1-0
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs FC Linkoping City

4-1

5-1
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Umea FC Akademi vs Gottne IF

0-0

0-0
Sun 6, Jun-17:00 - Sweden Superettan
Falkenbergs FF vs Vasteras SK FK

1-1

2-1
Sun 6, Jun-16:30 - Tajikistan Higher League
Ravshan Kulob vs FC Kuktosh

1-0

2-0
Sun 6, Jun-16:30 - Tajikistan Higher League
FK Eskhata vs Khujand

2-1

3-2
Sun 6, Jun-14:00 - Turkey U19 League
Ankaragucu(U19) vs Kayserispor(U19)

1-0

2-0
Sun 6, Jun-18:00 - Turkey U19 League
Medipol Basaksehir(U19) vs Goztepe(U19)

0-0

0-0
Sun 6, Jun-23:00 - UEFA-EURO U21 Championship
Germany(U21) vs Portugal(U21)

0-0

1-0
Sun 6, Jun-19:45 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Montevideo City Torque

0-2

1-2
Sun 6, Jun-22:00 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Deportivo Maldonado

0-0

0-2
Sun 6, Jun-00:15 - Uruguay Primera Division
IA Sud America vs CS Cerrito

0-0

0-0
Sun 6, Jun-03:00 - USA National independent Football League
Michigan Stars vs LA Force

0-2

1-2
Sun 6, Jun-03:30 - USA National independent Football League
Chattanooga vs New Amsterdam

1-0

2-0
Sun 6, Jun-03:30 - USA National independent Football League
Detroit City vs Stumptown Athletic

0-0

0-0
Sun 6, Jun-03:30 - USA National independent Football League
Maryland Bobcats vs California United Strikers

2-1

2-1
Sun 6, Jun-02:30 - USA National Premier Soccer League
Central Florida Panthers vs Boca Raton

1-0

2-2
Sun 6, Jun-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Gotham FC Women\'s vs OL Reign Women\'s

1-0

1-0
Sun 6, Jun-06:30 - USA National Women\\\'s Soccer League
Portland Thorns FC Women\'s vs Racing Louisville Women\'s

1-0

3-0
Sun 6, Jun-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs Orlando Pride Women\'s

0-0

1-1
Sun 6, Jun-22:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Kansas City NWSL Women\'s vs Houston Dash Women\'s

0-0

0-1
Sun 6, Jun-05:00 - USA United Women\\\'s Soccer
Santa Clarita Blue Heat Women\'s vs Internacional CA Women\'s

4-1

4-1
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League One
North Carolina vs Fort Lauderdale CF

1-1

1-2
Sun 6, Jun-04:00 - USA USL League One
South Georgia Tormenta vs Chattanooga Red Wolves

0-0

1-0
Sun 6, Jun-06:00 - USA USL League One
FC Tucson vs Toronto FC II

1-1

1-1
Sun 6, Jun-02:30 - USA USL League One
Richmond Kickers vs New England Revolution B

2-1

3-2
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League Two
Junior Lone Star vs Reading United

1-1

4-2
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League Two
Charlotte Independence II vs Southern Soccer Academy

3-0

3-2
Sun 6, Jun-03:00 - USA USL League Two
Oakland County vs Grand Rapids

0-0

0-3
Sun 6, Jun-03:10 - USA USL League Two
Northern Virginia United vs Ocean City Noreasters

0-2

2-3
Sun 6, Jun-03:30 - USA USL League Two
Dalton Red Wolves vs Charlotte Eagles

0-1

0-1
Sun 6, Jun-04:00 - USA USL League Two
FA Euro New York vs Westchester Flames

1-0

2-1
Sun 6, Jun-04:30 - USA USL League Two
Brazos Valley Cavalry vs Houston FC

3-2

5-2
Sun 6, Jun-23:00 - USA USL League Two
Fort Wayne vs South Bend Lions

1-1

1-3
Sun 6, Jun-02:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Chicago Dutch Lions Women\'s vs Milwaukee Bavarian Women\'s

1-0

1-1
Sun 6, Jun-03:00 - USL Championship
Indy Eleven vs Memphis 901

0-2

1-2
Sun 6, Jun-03:00 - USL Championship
Charlotte Independence vs Tampa Bay Rowdies

1-0

1-0
Sun 6, Jun-03:00 - USL Championship
Hartford Athletic vs New York Red Bulls B

3-0

7-0
Sun 6, Jun-04:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs San Antonio FC

1-0

1-1
Sun 6, Jun-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs San Diego Loyal SC

0-1

2-2
Sun 6, Jun-06:30 - USL Championship
Las Vegas Lights FC vs Tacoma Defiance

1-0

2-0
Sun 6, Jun-07:00 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs Orange County SC

0-1

1-3
Sun 6, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Oktepa

0-1

3-3
Sun 6, Jun-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Zaamin vs FC Zhomboy

1-0

3-0
Sun 6, Jun-17:00 - Uzbekistan Pro League B
FC Neftgazmontaj vs FC Lochin

1-0

2-2
Sun 6, Jun-03:15 - Venezuela Primera Division
Hermanos Colmenares vs Deportivo Tachira

0-0

2-2
Sun 6, Jun-01:15 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs Gran Valencia Maracay

0-1

2-3
Sun 6, Jun-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Fart Women\'s vs Amazon Grimstad FK Women\'s

0-1

1-1
Sun 6, Jun-16:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Ovrevoll Hosle Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

0-0

1-0
Sun 6, Jun-17:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Honefoss Women\'s vs Floya Women\'s

1-1

2-1
Sun 6, Jun-04:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
Aruba vs Canada

0-3

0-7
Sun 6, Jun-04:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
Anguilla vs Panama

0-4

0-13
Sun 6, Jun-01:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
British Virgin Islands vs Curacao

0-6

0-8
Sun 6, Jun-01:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
Bahamas vs Trinidad & Tobago

0-0

0-0
Sun 6, Jun-03:00 - World Cup (Preliminaries) Central America
US Virgin Islands vs El Salvador

0-2

0-7
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.