AD:

Football Results for Sat 15, May 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sat 15, May 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 15, May-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Ferroviario Do Huambo

0-0

1-0
Sat 15, May-18:30 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Desportivo Huila

1-0

2-0
Sat 15, May-00:30 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Sarmiento Junin Reserve

2-1

2-3
Sat 15, May-21:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs Justo Jose de Urquiza

2-0

2-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs Argentino de Quilmes

1-0

1-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Defensores Unidos

2-1

2-1
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Los Andes

0-0

1-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Sacachispas

0-0

0-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Sportivo Dock Sud

0-1

1-1
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Espanol vs Claypole

0-0

1-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Leandro N Alem

0-0

4-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Deportivo Laferrere

2-2

2-4
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
San Martin Burzaco vs Ituzaingo

0-0

3-0
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Argentino de Rosario vs Liniers

1-0

2-1
Sat 15, May-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Centro Espanol vs Yupanqui

0-0

1-1
Sat 15, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste (GP) vs Independiente Chivilcoy

0-0

0-0
Sat 15, May-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Temperley

0-0

1-2
Sat 15, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs Quilmes

0-0

0-0
Sat 15, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Barracas Central vs Instituto Cordoba

1-1

1-1
Sat 15, May-19:00 - Armenia Cup
Ararat Yerevan vs Alashkert

2-0

3-1
Sat 15, May-15:00 - Armenia Premier League
FC Pyunik vs FC Noah

0-0

0-1
Sat 15, May-15:00 - Armenia Premier League
Urartu vs FC Ararat-Armenia

1-1

1-2
Sat 15, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs Logan Metro

0-0

0-2
Sat 15, May-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ripley Valley vs Newmarket SFC

1-1

2-2
Sat 15, May-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs AC Carina

0-0

2-0
Sat 15, May-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Annerley FC vs New Farm United

1-1

4-2
Sat 15, May-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Bayside United FC vs Western Spirit

1-0

4-0
Sat 15, May-09:00 - Australia Brisbane Premier League
The Lakes vs Mount Gravatt

0-0

2-0
Sat 15, May-13:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
University of Queensland FC Snr Women\'s vs Grange Thistle SC Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, May-07:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
West Canberra Wanderers vs Cooma Tigers

0-2

1-5
Sat 15, May-11:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Monaro Panthers vs Tuggeranong United

0-1

2-2
Sat 15, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Belconnen United vs Gungahlin United

2-1

3-3
Sat 15, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Canberra Croatia

2-4

2-5
Sat 15, May-09:00 - Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers(U23) vs Tuggeranong United(U23)


0-1
Sat 15, May-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Sorrento Gulls vs Shamrock Rovers SC

1-0

1-0
Sat 15, May-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mandurah City vs Cockburn City

0-0

0-0
Sat 15, May-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Olympic Kingsway SC vs ECU Joondalup

0-5

0-8
Sat 15, May-11:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gwelup Croatia SC vs Floreat Athena

0-1

0-3
Sat 15, May-11:15 - Australia FFA Cup Qualifiers
Bayswater City vs Balcatta

1-0

4-0
Sat 15, May-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Campbelltown City SC vs Port Adelarde Pirates

2-0

3-0
Sat 15, May-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Adelaide Comets FC vs Adelaide Victory

2-0

4-0
Sat 15, May-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Modbury Jets vs Sturt Lions

0-0

0-1
Sat 15, May-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
White City Woodville vs Adelaide City FC

2-1

2-3
Sat 15, May-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Salisbury United vs Croydon Kings

0-1

1-1
Sat 15, May-09:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Fulham United FC vs Adelaide Olympic

0-2

1-3
Sat 15, May-12:00 - Australia Gold Coast Premier League
Palm Beach vs Burleigh Heads

3-0

4-1
Sat 15, May-12:00 - Australia Gold Coast Premier League
Musgrave Yellow vs Southport Warriors

0-2

1-4
Sat 15, May-13:10 - Australia League A
Newcastle Jets FC vs Central Coast Mariners FC

0-0

0-1
Sat 15, May-08:35 - Australia League A
Western United FC vs Sydney FC

0-0

0-1
Sat 15, May-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Lake Macquarie City

1-3

1-3
Sat 15, May-11:10 - Australia New South Wales Northern Premier League
Broadmeadow Magic vs Lambton Jaffas

0-1

1-2
Sat 15, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Maitland FC

0-2

0-4
Sat 15, May-09:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Northbridge Bulls

0-2

1-5
Sat 15, May-12:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs Central Coast Mariners Academy

0-1

1-1
Sat 15, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
NWS Spirit vs Western Sydney Wanderers AM

1-1

3-3
Sat 15, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Mounties Wanderers

3-1

3-1
Sat 15, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Hakoah Sydney City East

1-0

1-0
Sat 15, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Southern Districts Raiders

0-1

0-1
Sat 15, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs St George City

0-2

4-5
Sat 15, May-07:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Northbridge Bulls (U20)

1-0

1-3
Sat 15, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Manly United(U20)

0-1

1-4
Sat 15, May-11:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Gold Coast Knights vs Brisbane Olympic United FC

0-1

0-2
Sat 15, May-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Capalaba vs Gold Coast United

0-2

1-6
Sat 15, May-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Logan Lightning

0-1

0-3
Sat 15, May-13:30 - Australia Queensland State League U23
Gold Coast Knights(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23)


2-2
Sat 15, May-08:45 - Australia Queensland State League U23
Capalaba(U23) vs Gold Coast United(U23)


0-2
Sat 15, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Brisbane Wolves

2-1

4-1
Sat 15, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues
SWQ Thunder vs Southside Eagles

0-0

2-0
Sat 15, May-12:30 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs Sunshine Coast FC

1-2

3-2
Sat 15, May-13:30 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane City vs Rochedale Rovers

1-0

1-0
Sat 15, May-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

7-0

11-0
Sat 15, May-11:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane City Women\'s vs Queensland Lions FC Women\'s

0-4

0-9
Sat 15, May-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Virginia United Women\'s vs Gold Coast United Women\'s

0-4

0-6
Sat 15, May-12:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Eastern Suburbs NPL Women\'s vs Logan Lightning Women\'s

2-1

4-1
Sat 15, May-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Glenorchy Knights vs Launceston City

2-0

5-0
Sat 15, May-10:30 - Australia Tasmania Premier League
Riverside Olympic vs Clarence Zebras

2-1

2-2
Sat 15, May-08:15 - Australia Tasmania Premier League
Devonport City Striker vs Kingborough Lions

0-0

2-0
Sat 15, May-08:30 - Australia Tasmania Premier League
Hobart Olympia Warriors vs South Hobart

1-1

1-4
Sat 15, May-09:15 - Australia Victorian Division 1
Manningham United Blues vs Brunswick City

1-1

2-2
Sat 15, May-11:00 - Australia Victorian Division 1
Goulburn Valley Suns vs Northcote City

0-0

0-1
Sat 15, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Moreland City vs Werribee City FC

1-1

1-1
Sat 15, May-11:30 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Heidelberg United

1-0

1-0
Sat 15, May-13:00 - Australia Victorian Premier League
Dandenong Thunder vs Altona Magic

1-0

3-1
Sat 15, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Dandenong City SC

0-1

0-1
Sat 15, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs South Melbourne

0-0

2-0
Sat 15, May-06:30 - Australia Victorian Premier League U21
Eastern Lions(U21) vs Dandenong City SC U21

1-1

3-2
Sat 15, May-11:00 - Australia Victorian Premier League U21
Dandenong Thunder U21 vs Altona Magic U21

1-0

1-1
Sat 15, May-13:45 - Australia Victorian Premier League U21
Hume City U21 vs Heidelberg United U21

0-0

0-0
Sat 15, May-09:00 - Australia Victorian Premier League U21
Port Melbourne Sharks SC U21 vs Green Gully Cavaliers U21

2-0

3-2
Sat 15, May-06:30 - Australia Victorian U21 Premier League 2
Manningham United Blues(U21) vs Brunswick City U21

3-0

4-1
Sat 15, May-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs South Melbourne Women\'s


2-4
Sat 15, May-09:15 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Bayside United Women\'s vs FC Bulleen Lions Women\'s


0-3
Sat 15, May-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Alamein Women\'s vs Box Hill Women\'s


2-1
Sat 15, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs St.Polten

1-1

2-1
Sat 15, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs SV Ried

1-0

3-0
Sat 15, May-19:00 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs FC Trenkwalder Admira

1-0

2-0
Sat 15, May-12:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-1

0-5
Sat 15, May-19:59 - Bahrain Division 2
Al-Ittifaq vs Al-Ittihad (BHR)

0-1

1-2
Sat 15, May-19:30 - Belarus Pershaya Liga
Shakhtyor Petrikov vs FC Baranovichi

0-1

2-1
Sat 15, May-17:30 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Lokomotiv Gomel

0-1

0-4
Sat 15, May-15:30 - Belarus Pershaya Liga
Naftan Novopolock vs Krumkachy Minsk

1-2

1-2
Sat 15, May-19:30 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs FK Isloch Minsk

1-2

3-3
Sat 15, May-17:30 - Belarus Premier League
FC Vitebsk vs Energetyk-BGU Minsk

0-2

3-2
Sat 15, May-21:30 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs FK Ruh Brest

1-2

3-2
Sat 15, May-15:30 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs Shakhter Soligorsk

1-1

1-2
Sat 15, May-13:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Brest Reserves vs FC Gomel Reserve

1-0

2-0
Sat 15, May-13:15 - Belarus Reserves League
Dinamo Minsk Reserves vs Smorgon FC Reserve

0-0

1-1
Sat 15, May-15:00 - Belarus Reserves League
FC Slutsk Reserve vs FC Minsk Reserve

0-0

1-0
Sat 15, May-22:45 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Genk

1-1

1-2
Sat 15, May-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Standard Liege Women\'s

3-0

5-2
Sat 15, May-16:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Anderlecht Women\'s vs Oud Heverlee Leuven Women\'s

2-0

2-0
Sat 15, May-22:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Brasiliense (DF) vs Ceilandia DF

1-0

1-0
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Santa Cruz RN vs ASSU RN

1-2

3-2
Sat 15, May-16:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
CR Flamengo (RJ) U20 vs Botafogo RJ U20


1-0
Sat 15, May-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ceara vs Fortaleza CE

0-1

0-2
Sat 15, May-22:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Icasa(CE) vs Caucaia

2-2

3-2
Sat 15, May-22:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Crato CE vs Pacajus CE

0-1

1-2
Sat 15, May-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Perilima PB vs Atletico Cajazeirense PB

1-0

1-4
Sat 15, May-02:30 - Brazil Campeonato Paulista
Bragantino vs Palmeiras

0-0

0-1
Sat 15, May-04:30 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Ferroviaria SP

2-1

4-2
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Gremio Osasco Audax

1-0

3-0
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs EC Sao Bernardo

0-0

2-1
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Rio Claro

0-0

0-0
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Red Bull Brasil

0-2

1-2
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Velo Clube SP

0-0

1-1
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Atibaia

0-0

0-0
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Sertaozinho

1-1

1-3
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs AA Portuguesa Santista

3-1

3-3
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs EC Sao Jose SP

1-1

2-2
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Batatais SP vs Bandeirante SP

0-0

0-1
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Primavera SP

0-0

1-1
Sat 15, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Votuporanguense SP vs Penapolense

2-0

3-1
Sat 15, May-22:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco De Venda Nova ES vs Rio Branco ES

3-0

3-0
Sat 15, May-18:30 - Brazil Paranaense League
Parana vs Operario Ferroviario PR

0-1

0-1
Sat 15, May-18:30 - Brazil Paranaense League
Londrina (PR) vs Cascavel PR

0-0

0-0
Sat 15, May-18:30 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Azuriz FC

1-0

1-0
Sat 15, May-18:30 - Brazil Paranaense League
Toledo Colonia Work(TCW) PR vs Atletico Paranaense

0-0

0-1
Sat 15, May-18:30 - Brazil Paranaense League
Rio Branco PR vs Coritiba (PR)

1-1

2-1
Sat 15, May-18:30 - Brazil Paranaense League
Cascavel CR/PR vs Gremio Metropolitano Maringa

0-1

1-9
Sat 15, May-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (CS) vs Lagarto

2-0

3-1
Sat 15, May-16:00 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa vs Sportist Svoge

0-0

0-0
Sat 15, May-21:00 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs CSKA Sofia

0-0

2-0
Sat 15, May-18:30 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Arda Kardzhali

2-1

4-1
Sat 15, May-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Inter Stars

0-1

0-3
Sat 15, May-17:00 - Burundi Ligue A
Royal de Muramvya vs Bumamuru

0-3

1-3
Sat 15, May-17:00 - Burundi Ligue A
Les Elephants vs Dynamik


1-2
Sat 15, May-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs Mamelodi Sundowns

1-0

2-0
Sat 15, May-19:59 - CAF Champions League
Kaizer Chiefs FC vs Simba

2-0

4-0
Sat 15, May-19:59 - CAF Champions League
CR Belouizdad vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

2-0
Sat 15, May-11:00 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Nanjing City

0-1

0-1
Sat 15, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Beijing Institute of Technology FC vs Guizhou FC

2-0

2-0
Sat 15, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Xinjiang Tianshan Leopard vs Zhejiang Professional FC

0-1

0-2
Sat 15, May-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Kun Shan FC vs Jiangxi Beidamen FC

3-0

6-0
Sat 15, May-11:35 - Chinese Football League Divison 2
Guangxi Pingguo Haliao vs Xi\'an Wolves

0-0

0-1
Sat 15, May-11:35 - Chinese Football League Divison 2
Dandong Tengyue vs Hubei Istar

1-0

1-1
Sat 15, May-11:35 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Qingchundao vs Sichuan MinZu

2-1

2-2
Sat 15, May-11:35 - Chinese Football League Divison 2
Xiamen Ludao vs Quanzhou Yaxin

0-0

0-0
Sat 15, May-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Hebei Zhuoao vs Wuxi WuGou

0-0

0-1
Sat 15, May-14:00 - Chinese Super League
Qingdao FC vs Chongqing Liangjiang Athletic

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - Club Friendly
Amazon Grimstad FK Women\'s vs Klepp IL Women\'s

0-1

1-1
Sat 15, May-16:00 - Club Friendly
Roa Women\'s vs Lyn Oslo Women\'s

1-1

1-3
Sat 15, May-16:00 - Club Friendly
Floya Women\'s vs Medkila Women\'s

2-0

3-0
Sat 15, May-16:00 - Club Friendly
Valerenga Women\'s vs Rosenborg Women\'s

0-0

0-1
Sat 15, May-17:00 - Club Friendly
Arna-Bjornar Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

1-0

1-0
Sat 15, May-17:00 - Club Friendly
Sandviken Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

5-0

9-1
Sat 15, May-13:00 - Club Friendly
Dulwich Hill SC vs Bankstown United

2-0

6-1
Sat 15, May-13:00 - Club Friendly
Inter Lions FC vs Central Coast Mariners United

0-0

4-1
Sat 15, May-13:00 - Club Friendly
Dunbar Rovers vs Rydalmere Lions

0-1

0-2
Sat 15, May-15:30 - Club Friendly
LSK Kvinner Women\'s vs Kolbotn Women\'s

1-0

1-0
Sat 15, May-02:00 - Copa do Brasil Sub 20
Vasco da Gama Youth vs Internacional (RS) Youth

0-0

0-1
Sat 15, May-21:05 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs NK Osijek

0-0

0-2
Sat 15, May-19:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs Slaven Belupo Koprivnica

0-0

1-0
Sat 15, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Medjimurje vs Hajduk Split B

0-0

1-6
Sat 15, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Inter Zapresic vs Bijelo Brdo

1-1

2-1
Sat 15, May-19:30 - Croatia - 2. Division
NK Dugopolje vs NK Radnik Sesvete

0-0

0-1
Sat 15, May-16:55 - Croatia - 2. Division
NK Junak vs NK Solin

1-2

1-4
Sat 15, May-16:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Rijeka (U19)


3-1
Sat 15, May-13:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)


0-3
Sat 15, May-14:30 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs NK Osijek (U19)


2-1
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Thoi Lakatamias

0-1

1-1
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Ahironas Liopetriou

1-1

3-1
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs Othellos Athienou

0-2

2-2
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Xylotympou

2-0

2-2
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Digenis Ypsonas

2-0

6-1
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Aris Limassol

0-0

0-1
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Alki Oroklini

1-1

2-2
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Anagennisi Deryneia

0-0

2-1
Sat 15, May-18:00 - Cyprus 2 Division
Kouris Erimis vs Omonia Aradippou

2-0

4-2
Sat 15, May-21:30 - Cyprus Cup
Anorthosis Famagusta FC vs Olympiakos Nicosia FC

0-0

1-1
Sat 15, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs Prostejov

0-1

1-2
Sat 15, May-19:00 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs FK Slavoj Vysehrad

0-1

1-1
Sat 15, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs SK Sigma Olomouc

0-1

1-2
Sat 15, May-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Synot Slovacko vs FC Bohemians 1905

1-1

1-1
Sat 15, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs FC Fastav Zlin

2-0

4-2
Sat 15, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs FK Baumit Jablonec

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-0

1-1
Sat 15, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

0-1

1-2
Sat 15, May-17:00 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Viborg

0-3

0-4
Sat 15, May-15:00 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs HB Koge

2-1

4-1
Sat 15, May-16:00 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Vendsyssel

0-1

2-2
Sat 15, May-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs Dalum

0-0

1-0
Sat 15, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Sydvest vs B93 Copenhagen

0-1

0-2
Sat 15, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
SfB-Oure vs Brabrand IF

0-1

1-3
Sat 15, May-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
VSK Aarhus vs Holstebro BK

0-0

1-2
Sat 15, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs BK Frem

2-1

3-1
Sat 15, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naesby BK vs Jammerbugt

0-0

0-1
Sat 15, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holbaek vs Middelfart

1-0

1-2
Sat 15, May-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Bronshoj vs FC Roskilde

0-1

0-4
Sat 15, May-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Nykobing FC vs AB Gladsaxe

1-0

3-0
Sat 15, May-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Vanlose IF vs Skovshoved

0-2

1-2
Sat 15, May-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe B
KFUM Roskilde vs Slagelse B&I

0-0

1-2
Sat 15, May-15:45 - Denmark - 2. Division Groupe B
FA 2000 vs Hillerod Fodbold

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Odense BK (U17)

2-0

3-4
Sat 15, May-16:15 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs FC Kobenhavn(U19)

1-1

2-1
Sat 15, May-17:15 - Denmark Youth U19
Nordsjaelland (U19) vs Odense BK U19

1-0

3-0
Sat 15, May-14:30 - Denmark Youth U19
Horsens(U19) vs Randers FC(U19)

0-1

1-2
Sat 15, May-15:00 - Denmark Youth U19
Brondby(U19) vs Vejle(U19)

1-3

2-5
Sat 15, May-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Mushuc Runa

0-1

1-2
Sat 15, May-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Olmedo Riobamba vs Independiente Del Valle

1-0

1-3
Sat 15, May-23:00 - Egypt Premier League
Ittihad Alexandria vs Tala\'ea El Gaish

0-1

1-1
Sat 15, May-21:00 - Egypt Premier League
Masr El Maqassah vs El Gounah

0-0

1-0
Sat 15, May-19:00 - Egypt Premier League
Ceramica Cleopatra FC vs Smouha SC

1-1

1-1
Sat 15, May-20:15 - England FA Cup
Chelsea FC vs Leicester City

0-0

0-1
Sat 15, May-23:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs West Ham United

0-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - English Premier League
Southampton vs Fulham

1-0

3-1
Sat 15, May-15:30 - English Premier League
Burnley vs Leeds United

0-1

0-4
Sat 15, May-14:00 - Estonia Esi Liiga
JK Tallinna Kalev vs Paide Linnameeskond B

0-0

0-2
Sat 15, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Viimsi JK

0-2

1-5
Sat 15, May-17:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Trans Narva

0-0

3-0
Sat 15, May-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Parnu JK Vaprus vs Tallinna Levadia

0-1

0-4
Sat 15, May-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs FC Kuressaare

0-0

1-2
Sat 15, May-19:30 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Suure Jaani United Women\'s vs Saku Sporting Women\'s

0-0

0-1
Sat 15, May-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women\'s vs FC Flora Tallinn Women\'s

0-2

0-3
Sat 15, May-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Ajax Tallinna Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s

0-0

0-3
Sat 15, May-14:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
RoPS Rovaniemi Women\'s vs PK Keski-Uusimaa Women

0-1

0-1
Sat 15, May-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko C
OLS Oulu vs RoPS Rovaniemi B

0-1

0-2
Sat 15, May-17:45 - Finland - Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski vs JS Hercules

2-0

2-2
Sat 15, May-18:00 - Finland Veikkausliga
AC Oulu vs SJK Seinajoki

0-0

0-2
Sat 15, May-18:00 - Finland Veikkausliga
HIFK vs Ilves Tampere

1-0

1-1
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs AJ Auxerre

1-0

2-3
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Nancy vs Amiens SC

0-1

2-2
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Le Havre vs ESTAC Troyes

2-1

3-2
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
LB Chateauroux vs AC Ajaccio

0-0

0-0
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Caen vs Clermont Foot

0-0

2-1
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Chamois Niortais vs Guingamp

0-1

0-2
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Rodez AF

0-0

1-0
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Toulouse

1-1

3-3
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Pau FC vs Valenciennes FC

3-0

4-3
Sat 15, May-22:00 - France Ligue 2
Paris FC vs FC Chambly

0-0

3-0
Sat 15, May-19:59 - French National League
Bastia vs Red Star FC 93

2-1

3-1
Sat 15, May-19:59 - French National League
Le Mans vs Annecy

1-2

3-2
Sat 15, May-19:59 - French National League
Stade Lavallois MFC vs US Orleans

0-0

0-0
Sat 15, May-19:59 - French National League
Bourg Peronnas vs SO Cholet

1-1

4-1
Sat 15, May-19:59 - French National League
Sete FC vs Stade Briochin

0-1

0-1
Sat 15, May-19:59 - French National League
US Boulogne vs Quevilly Rouen

0-0

1-0
Sat 15, May-19:59 - French National League
Bastia Borgo vs Creteil

1-0

3-0
Sat 15, May-19:59 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs Lyon Duchere

2-0

5-1
Sat 15, May-19:59 - French National League
Concarneau vs Avranches

1-0

2-1
Sat 15, May-22:00 - Futsal Italian Serie A
Acqua e Sapone C5 Futsal vs Meta Catania Futsal

1-0

1-2
Sat 15, May-22:00 - Futsal Italian Serie A
Pesarofano Futsal vs Signor Prestito CMB Futsal

3-1

8-3
Sat 15, May-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-2

2-2
Sat 15, May-14:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Merani Tbilisi vs Gagra Tbilisi

4-2

4-3
Sat 15, May-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Zugdidi vs FC Merani Martvili

1-2

2-5
Sat 15, May-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shevardeni vs Gareji Sagarejo

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - German 3. Liga
KFC Uerdingen 05 vs 1. FC Magdeburg

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs Hansa Rostock

0-1

0-1
Sat 15, May-16:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs FC Ingolstadt 04

1-0

1-5
Sat 15, May-16:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs FC Kaiserslautern

3-1

3-3
Sat 15, May-16:00 - German 3. Liga
SC Verl vs SV Waldhof Mannheim

0-0

0-1
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
Schalke 04 vs Eintracht Frankfurt

1-1

4-3
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs VfB Stuttgart

1-0

1-2
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs 1. FC Union Berlin

1-0

1-1
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs 1. FC Koln

0-0

0-0
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Bayern Munich

1-1

2-2
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
Arminia Bielefeld vs Hoffenheim

1-1

1-1
Sat 15, May-17:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Werder Bremen

0-0

2-0
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bayern Alzenau vs TSV Schott Mainz

0-1

0-3
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs SV Elversberg

0-2

0-2
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs KSV Hessen Kassel

1-0

1-1
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs FK Pirmasens

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs TuS Rot Weiss Koblenz

2-1

4-2
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs VfB Stuttgart II

0-0

2-0
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs Astoria Walldorf

1-0

2-2
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs FC 08 Homburg

1-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Sonnenhof Grobaspach vs FSV Frankfurt

0-1

0-2
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs SV Rodinghausen

1-0

2-1
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs TSV Alemannia Aachen

0-0

2-1
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs VFB Homberg

1-1

2-1
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs Monchengladbach AM.

0-1

0-1
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Preuben Munster

0-0

2-1
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Wuppertaler SV

0-1

3-5
Sat 15, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Lippstadt vs FC Schalke 04 II

1-0

2-0
Sat 15, May-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Legon Cities

1-0

1-0
Sat 15, May-20:15 - Gibraltar Premier Divisio
Mons Calpe SC vs Europa FC

0-3

0-3
Sat 15, May-15:45 - Greece Football League
Panserraikos vs Triglia

0-0

1-0
Sat 15, May-20:30 - Greece Super League 1
OFI Crete vs Panaitolikos Agrinio

1-0

2-2
Sat 15, May-20:30 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs Pas Giannina

2-0

2-0
Sat 15, May-20:30 - Greece Super League 1
Apollon Smirnis vs Lamia

0-1

0-1
Sat 15, May-20:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Volos NPS

0-0

1-0
Sat 15, May-15:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Giorgos Karaiskakis

1-0

2-2
Sat 15, May-15:45 - Greece Super League 2
Trikala vs Doxa Dramas

0-1

1-1
Sat 15, May-15:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs Panachaiki

0-0

2-3
Sat 15, May-23:00 - Holland Jupiler League
Almere City FC vs N.E.C. Nijmegen

0-2

0-4
Sat 15, May-20:45 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs Roda JC Kerkrade

2-1

2-3
Sat 15, May-18:30 - Holland Jupiler League
NAC Breda vs Volendam

1-0

4-1
Sat 15, May-11:00 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong Pegasus FC

2-0

4-0
Sat 15, May-13:30 - HongKong Premier League
Kitchee vs LeeMan

0-0

0-1
Sat 15, May-12:00 - Hungary U19 B League
Szegedi AK(U19) vs Bekescsaba U19

1-0

2-0
Sat 15, May-13:00 - Hungary U19 B League
Gyirmot SE(U19) vs Zalaegerszeg TE(U19)


2-1
Sat 15, May-13:00 - Hungary U19 B League
Dunaujvaros Pase(U19) vs Kaposvar(U19)

0-2

2-3
Sat 15, May-12:00 - Hungary U19 League
Budapest Honved U19 vs Vasas(U19)

1-0

1-1
Sat 15, May-12:00 - Hungary U19 League
Illes Akademia Haladas(U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

0-4

0-4
Sat 15, May-13:00 - Hungary U19 League
Fehervar Videoton(U19) vs Paksi SE(U19)

1-0

2-1
Sat 15, May-13:00 - Hungary U19 League
UTE(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

0-2

0-5
Sat 15, May-19:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
MTK Hungaria Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

1-0

7-0
Sat 15, May-19:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Ferencvarosi TC Women\'s

1-0

2-3
Sat 15, May-17:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-0

0-2
Sat 15, May-17:00 - Iceland Division 1
Throttur Reykjavik vs Vestri

0-0

1-3
Sat 15, May-19:59 - Iceland Division 2
Reynir Sandgerdi vs KF Fjallabyggdar

0-0

0-2
Sat 15, May-18:00 - Iceland Division 2
Throttur Vogar vs Fjardabyggd

1-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - Iceland Division 2
Magni Grenivik vs UMF Njardvik

1-0

2-2
Sat 15, May-18:00 - Iceland Division 2
Leiknir F vs Haukar

0-1

2-5
Sat 15, May-19:00 - Iceland Division 2
Volsungur Husavik vs IR Reykjavik

0-0

1-2
Sat 15, May-00:00 - Iceland Division 3
KFR Aegir vs Augnablik

0-1

1-1
Sat 15, May-18:00 - Iceland Division 3
IH Hafnarfjordur vs Dalvik Reynir

1-2

3-3
Sat 15, May-18:00 - Iceland Division 3
Vidir Gardur vs KFS Vestmannaeyjar

1-1

3-2
Sat 15, May-17:00 - Iceland Ladies Premier League
Tindastoll Neisti Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

1-0

2-1
Sat 15, May-19:59 - Iceland Ladies Premier League
Breidablik Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s

1-0

3-1
Sat 15, May-19:59 - Iceland Ladies Premier League
UMF Selfoss Women\'s vs Stjarnan Women\'s

1-0

3-1
Sat 15, May-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Valur Women\'s vs Fylkir Women\'s

1-0

1-0
Sat 15, May-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Keflavik Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s

1-0

2-2
Sat 15, May-19:10 - Iran League Division 1
Malavan vs Shahin Bushehr

0-0

0-0
Sat 15, May-22:00 - Ireland Division 1
Cobh Ramblers vs Shelbourne

1-0

1-2
Sat 15, May-21:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs Derry City

0-0

1-1
Sat 15, May-21:00 - Ireland Premier League
Longford Town vs Bohemians

0-1

0-2
Sat 15, May-13:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs AC Milan Youth

0-0

0-1
Sat 15, May-14:30 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Cagliari Youth

0-0

0-1
Sat 15, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Fiorentina Youth

0-0

1-0
Sat 15, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Pordenone Youth

0-0

2-1
Sat 15, May-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Vicenza Vicence Calcio

2-0

3-3
Sat 15, May-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Spezia Youth

2-0

3-0
Sat 15, May-22:45 - Italian Serie A
AS Roma vs Lazio

1-0

2-0
Sat 15, May-17:00 - Italian Serie A
Genoa vs Atalanta

0-3

3-4
Sat 15, May-17:00 - Italian Serie A
Spezia vs Torino

2-0

4-1
Sat 15, May-19:59 - Italian Serie A
Juventus vs Inter Milan

2-1

3-2
Sat 15, May-17:00 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Empoli Women\'s

2-1

2-1
Sat 15, May-17:00 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Florentia Women\'s

0-0

0-2
Sat 15, May-14:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs AC Milan Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, May-19:00 - Italy C Play-Off & Out
Como vs Ternana

0-2

0-3
Sat 15, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
Ravenna vs Legnago Salus

0-0

0-1
Sat 15, May-19:30 - Italy C Play-Off & Out
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Paganese Calcio 1926

2-0

2-1
Sat 15, May-17:00 - Italy Serie D
Union Feltre vs Adriese

1-2

1-3
Sat 15, May-18:00 - Italy Serie D
AC Mestre vs Luparense

0-1

0-1
Sat 15, May-18:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs Trastevere Calcio

1-1

2-1
Sat 15, May-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Osaka FC

0-1

0-2
Sat 15, May-08:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Honda Lock SC

0-0

0-1
Sat 15, May-08:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Bandits Iwaki

0-1

0-2
Sat 15, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Ehime FC Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-1
Sat 15, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
NGU Nagoya Women\'s vs Cerezo Osaka Sakai Women\'s

1-0

1-1
Sat 15, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Norddea Hokkaido Women\'s vs Tsukuba FC Women\'s

0-0

1-0
Sat 15, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Shizuoka Sangyo University Women\'s vs Kibi International University Women\'s

3-0

4-0
Sat 15, May-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnies Gunma White Star Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

2-0

4-0
Sat 15, May-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Yokohama F Marinos

1-1

5-3
Sat 15, May-11:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Cerezo Osaka

0-0

1-1
Sat 15, May-11:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs Sagan Tosu

0-1

1-1
Sat 15, May-11:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs FC Tokyo

0-3

0-4
Sat 15, May-11:00 - Japanese J-League Division 1
Sanfrecce Hiroshima vs Tokushima Vortis

0-0

0-1
Sat 15, May-12:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Shonan Bellmare

1-0

2-0
Sat 15, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Avispa Fukuoka

0-0

0-1
Sat 15, May-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Nagoya Grampus Eight

0-1

0-3
Sat 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Blaublitz Akita

0-0

1-0
Sat 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Zweigen Kanazawa

0-0

0-0
Sat 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs JEF United Ichihara Chiba

0-1

2-2
Sat 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs SC Sagamihara

0-0

1-0
Sat 15, May-13:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Tochigi SC

2-2

4-2
Sat 15, May-09:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Thespakusatsu Gunma

0-0

1-0
Sat 15, May-08:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Fujieda MYFC

0-0

0-3
Sat 15, May-21:30 - Jordan Professional Premier League
Al Hussein Irbid vs Al-Jalil

0-0

3-1
Sat 15, May-17:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs Taraz

0-0

1-0
Sat 15, May-13:00 - Kazakhstan Super League
Kyzylzhar Petropavlovsk vs FK Kaspiy Aktau

1-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs Tobol Kostanai

0-0

1-1
Sat 15, May-16:00 - Kenya Premier League
Western Stima vs Posta Rangers

1-1

1-1
Sat 15, May-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Bidco United

0-0

1-1
Sat 15, May-16:15 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Nzoia Sugar

1-0

1-0
Sat 15, May-14:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs KCB Nairobi

0-0

0-0
Sat 15, May-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Pyeongtaek Citizen

1-0

1-0
Sat 15, May-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Yangju Citizen FC

1-0

2-0
Sat 15, May-10:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Paju Citizen FC

2-0

2-2
Sat 15, May-10:00 - Korea K3 League
Gimpo FC vs Cheongju Jikji FC

1-0

2-0
Sat 15, May-11:00 - Korea K3 League
Daejeon Korail vs Hwaseong FC

1-0

2-0
Sat 15, May-10:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Seoul Jungnang FC

3-0

3-1
Sat 15, May-10:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Yeoju FC

0-0

0-0
Sat 15, May-10:00 - Korea K4 League
Dangjin Citizen vs Pocheon Citizen FC

0-1

2-1
Sat 15, May-11:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Gangwon II

1-0

2-1
Sat 15, May-11:30 - Korea League 1
Gangwon FC vs Suwon FC

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs Gwangju Football Club

0-1

2-1
Sat 15, May-11:00 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs Daejeon Hana Citizen

0-1

1-1
Sat 15, May-14:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Dziugas Telsiai

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Neptuna Klaipeda

2-1

3-4
Sat 15, May-15:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs FK Panevezys II

0-0

0-1
Sat 15, May-15:00 - Lithuania - 2. Division
Babrungas vs FK Zalgiris Vilnius 2

0-1

2-3
Sat 15, May-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, May-18:00 - Moldova Division 2
FC Tighina vs Real Succes

0-1

0-6
Sat 15, May-18:00 - Moldova Division 2
Granicerul Glodeni vs FC Sucleia

0-4

0-4
Sat 15, May-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Dinamo-Auto Tiraspol vs FC Sheriff

0-2

0-7
Sat 15, May-19:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Zimbru Chisinau

2-1

2-1
Sat 15, May-19:00 - Moldova Divizia Nationala
Codru Lozova vs Dacia-Buiucani

0-1

0-4
Sat 15, May-23:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs Olympique Dcheira

1-0

2-0
Sat 15, May-21:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Chabab Ben Guerir

1-0

3-1
Sat 15, May-21:00 - Morocco Division 2
KAC de Kenitra vs Chabab Atlas Khenifra

0-0

2-1
Sat 15, May-21:00 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Racing Casablanca


2-2
Sat 15, May-23:15 - Morocco Super League
Moghreb Tetouan vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-0
Sat 15, May-21:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Ittihad Tanger

0-0

1-1
Sat 15, May-21:00 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs Chabab Mohamedia

0-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - National League
Chesterfield vs Wealdstone FC

0-0

0-0
Sat 15, May-18:00 - National League
Notts County vs Bromley

0-1

2-2
Sat 15, May-18:00 - National League
Yeovil Town vs Kings Lynn

2-1

3-1
Sat 15, May-18:00 - National League
Aldershot Town vs Hartlepool United FC

0-0

1-3
Sat 15, May-18:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Halifax Town

2-0

3-0
Sat 15, May-18:00 - National League
Weymouth vs Altrincham

1-0

2-1
Sat 15, May-18:00 - National League
Maidenhead United vs Sutton United

0-0

0-3
Sat 15, May-18:00 - National League
Eastleigh vs Barnet F.C.

1-0

3-0
Sat 15, May-18:00 - National League
Solihull Moors vs Woking

1-0

2-1
Sat 15, May-18:00 - National League
Boreham Wood F.C. vs Wrexham

2-0

2-3
Sat 15, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Hamilton Wanderers FC vs Eastern Suburbs AFC

2-0

2-1
Sat 15, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Birkenhead United vs Auckland United

0-1

0-1
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FK Kozuv

1-0

2-2
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs FK Tikves Kavadarci

1-0

5-0
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita Bogovinje vs Korab Debar

0-0

3-4
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs FK Ohrid 2004

1-0

1-0
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs KF Veleshta

2-0

3-0
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs FK Rosoman 83

3-0

3-0
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs FK Osogovo

2-0

2-0
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kadino vs FK Rinija Gostivar

1-2

2-2
Sat 15, May-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Sloga 1934 Vinica vs Pehchevo

0-0

1-0
Sat 15, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Glentoran FC vs Cliftonville

0-0

0-2
Sat 15, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Carrick Rangers

1-0

2-1
Sat 15, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Larne FC

0-0

1-2
Sat 15, May-18:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Ballymena United F.C.

0-1

1-3
Sat 15, May-15:30 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Coleraine F.C.

0-0

0-1
Sat 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Sogndal vs Ullensaker/Kisa IL

0-0

1-1
Sat 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
HamKam vs Stjordals Blink

3-0

3-0
Sat 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Jerv vs KFUM Oslo

0-1

1-1
Sat 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Ranheim IL vs Grorud IL

0-0

1-0
Sat 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Strommen vs Raufoss

1-1

1-1
Sat 15, May-19:59 - Norway Adeccoligaen
Asane Fotball vs Fredrikstad

1-2

2-3
Sat 15, May-17:30 - Norway Adeccoligaen
Aalesund FK vs Bryne

1-1

2-1
Sat 15, May-22:00 - Norway Adeccoligaen
Sandnes Ulf vs Start Kristiansand

1-1

1-2
Sat 15, May-01:00 - Paraguayan Division 2
Sportivo San Lorenzo vs Deportivo Santani

0-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Fulgencio Yegros

0-0

0-0
Sat 15, May-18:00 - Paraguayan Division 2
2 de Mayo vs 3 de Febrero

0-2

3-4
Sat 15, May-18:00 - Paraguayan Division 2
General Diaz vs Club Rubio Nu

1-0

1-0
Sat 15, May-19:59 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Univ. Cesar Vallejo

0-2

1-2
Sat 15, May-22:15 - Peru Primera Division
Deportivo Municipal vs Cusco FC

1-1

1-1
Sat 15, May-17:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Gwarek Zabrze Youth

2-0

4-0
Sat 15, May-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Arka Gdynia Youth

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lechia Gdansk Youth vs Slask Wroclaw Youth

1-0

1-2
Sat 15, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Lech Poznan Youth

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs Wisla Krakow Youth


0-5
Sat 15, May-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-1

0-1
Sat 15, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Aleksandrow Lodzki vs Concordia Elblag

0-1

1-1
Sat 15, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Ruch Wysokie Mazowieckie

0-0

2-1
Sat 15, May-19:59 - Poland - 4. Liga
Ruch Chorzow vs ROW 1964 Rybnik

1-0

5-0
Sat 15, May-13:00 - Poland - 4. Liga
Unia Janikowo vs Baltyk Koszalin

0-0

0-0
Sat 15, May-21:10 - Poland - 4. Liga
Polonia Warszawa vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-0

0-2
Sat 15, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Gryf Wejherowo vs Flota Swinoujscie

0-2

1-3
Sat 15, May-18:00 - Poland - 4. Liga
KS Blonianka Blonie vs RKS Radomsko

0-2

1-4
Sat 15, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Baltyk Gdynia vs Radunia Stezyca

0-4

3-6
Sat 15, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs KS Legionovia Legionowo

2-1

3-1
Sat 15, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Jagiellonia Bialystok B vs Unia Skierniewice

0-0

1-2
Sat 15, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Zaglebie Lubin B vs Foto Higiena Blyskawica Gac

2-1

6-1
Sat 15, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Cracovia Krakow II vs Stal Krasnik

1-0

2-1
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Stal Stalowa Wola vs KS Wiazownica

0-1

2-2
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Huragan Morag vs GKS Wikielec

0-1

1-3
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie vs Miedz Legnica II

1-1

3-1
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
MKS Kluczbork vs Rekord Bielsko

0-2

1-3
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Avia Swidnik vs Siarka Tarnobrzeg

1-1

2-1
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Sokol Sieniawa vs Wisla Pulawy

0-1

0-1
Sat 15, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Jutrzenka Giebultow vs Hetman Zamosc

3-2

5-3
Sat 15, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Chemik Police vs Unia Swarzedz

1-1

1-3
Sat 15, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs MKS Kutno

0-1

0-4
Sat 15, May-18:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Odra Opole

0-0

1-1
Sat 15, May-14:40 - Poland - I liga
Miedz Legnica vs GKS Tychy

0-2

2-3
Sat 15, May-19:00 - Poland - I liga
Korona Kielce vs GKS Belchatow

3-0

3-0
Sat 15, May-19:00 - Poland - I liga
Chrobry Glogow vs Zaglebie Sosnowiec

1-0

1-0
Sat 15, May-19:00 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Stomil Olsztyn

0-0

2-0
Sat 15, May-17:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Blekitni Stargard Szczecinski

0-1

0-2
Sat 15, May-17:15 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Wigry Suwalki

0-2

2-2
Sat 15, May-19:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Slask Wroclaw B

1-0

2-2
Sat 15, May-19:00 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs Skra Czestochowa

0-0

2-0
Sat 15, May-19:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Garbarnia Krakow

0-2

1-2
Sat 15, May-19:00 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Motor Lublin

3-0

5-0
Sat 15, May-19:00 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Bytovia Bytow

0-0

1-1
Sat 15, May-19:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs KKS 1925 Kalisz

1-0

2-0
Sat 15, May-13:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

3-0

4-1
Sat 15, May-13:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs SMS Lodz Women\'s

1-1

2-3
Sat 15, May-18:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s

1-0

2-0
Sat 15, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Vitoria SC Guimaraes U17 vs FC Porto(U17)


1-4
Sat 15, May-14:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Benfica(U17) vs Sporting Lisbon Sad(U17)


3-2
Sat 15, May-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie I
Oeiras(U17) vs Louletano(U17)


2-1
Sat 15, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs Cova Piedade

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs Leixoes

1-1

3-1
Sat 15, May-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs FC Arouca

0-1

0-1
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Leixoes U19 vs Braga (U19)

0-2

0-3
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs FC Porto U19

1-0

2-2
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Belenenses(U19) vs Academica Coimbra(U19)


2-0
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Amora FC(U19)

2-1

4-2
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria FC Setubal(U19) vs Sacavenense(U19)

0-0

0-0
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Rio Ave(U19)

0-0

0-0
Sat 15, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Tondela(U19) vs Vizela(U19)

1-1

2-1
Sat 15, May-21:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Vilafranquense(U19)

2-0

8-0
Sat 15, May-19:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs Benfica(U19)


0-2
Sat 15, May-00:15 - Portugal Primera Liga
Sporting Braga vs Moreirense

1-0

2-1
Sat 15, May-23:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs FC Porto

0-0

0-3
Sat 15, May-21:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Sporting Clube de Portugal

3-1

4-3
Sat 15, May-18:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Portimonense

0-0

1-0
Sat 15, May-18:30 - Portugal Primera Liga
Farense vs Desportivo de Tondela

0-0

1-0
Sat 15, May-17:30 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs FC Voluntari

0-1

0-3
Sat 15, May-15:00 - Romania - Divizia A
CSM Politehnica Iasi vs Hermannstadt

0-0

0-1
Sat 15, May-22:30 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs CFR Cluj

1-1

1-3
Sat 15, May-12:00 - Romania - Liga 2
Comuna Recea vs FC Unirea 2004 Slobozia

0-0

2-0
Sat 15, May-12:30 - Romania - Liga 3
CSA Steaua Bucureti vs Mostistea Ulmu

0-0

2-0
Sat 15, May-18:30 - Romania - Liga 3
Unirea Dej vs Minaur Baia Mare

1-1

3-1
Sat 15, May-18:30 - Romania - Liga 3
Dacia Unirea Braila vs Bucovina Radauti

0-0

4-0
Sat 15, May-18:30 - Romania - Liga 3
ACS Foresta Suceava vs FC Otelul Galati

0-0

0-0
Sat 15, May-18:30 - Romania - Liga 3
Soimii Lipova vs Magura Cisnadie

1-0

1-1
Sat 15, May-18:30 - Romania - Liga 3
Vedita Colonesti vs Municipal Brasov

0-1

1-1
Sat 15, May-18:30 - Romania - Liga 3
Viitorul Selimbar vs Crisul Chisineu Cris

2-1

2-2
Sat 15, May-16:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimik Novomoskovsk vs Salyut-Energia Belgorod

0-3

0-4
Sat 15, May-16:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Vidnoye vs Avangard Kursk

2-1

3-1
Sat 15, May-10:00 - Russia Div 2 Center
Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk vs FK Kaluga

0-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - Russia Div 2 Center
FK Zvezda Ryazan vs Strogino Moscow

1-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Russia Div 2 Center
Sokol Saratov vs Saturn

1-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Russia Div 2 Center
FK Kvant Obninsk vs FK Znamya Noginsk

0-0

0-0
Sat 15, May-15:00 - Russia Div 2 Center
Krasnyi Smolensk vs Metallurg Lipetsk

0-0

2-0
Sat 15, May-16:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs FK Krasnodar III

0-0

1-1
Sat 15, May-17:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs FK Nizhny Novgorod

1-1

1-1
Sat 15, May-17:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Volgar Astrachan

1-0

1-0
Sat 15, May-17:00 - Russia First Division
FK Chayka Pesch vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

1-0
Sat 15, May-17:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Fakel Voronezh

0-1

0-2
Sat 15, May-14:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Shinnik Yaroslavl

0-0

0-1
Sat 15, May-14:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Alania Vladikavkaz

0-1

1-2
Sat 15, May-14:00 - Russia First Division
Baltika vs Krylya Sovetov Samara

0-1

0-1
Sat 15, May-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs FC Irtysh Omsk

1-0

2-1
Sat 15, May-14:00 - Russia First Division
Gazovik Orenburg vs Dinamo Briansk

1-0

3-2
Sat 15, May-15:00 - Russia First Division
Spartak Moscow II vs Chertanovo Moscow

1-1

4-3
Sat 15, May-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Tekstilshchik Ivanovo

0-1

2-1
Sat 15, May-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Samara Futsal

2-1

3-1
Sat 15, May-13:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Nizhny Novgorod Torpedo Futsal

2-0

3-1
Sat 15, May-14:30 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs Novaja Generacija Futsal

3-1

5-3
Sat 15, May-15:00 - Russia Futsal League
MFk Kprf Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

0-0

0-0
Sat 15, May-18:00 - Russia Women\\\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

1-0

1-1
Sat 15, May-14:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Rubin Kazan Women\'s vs Lokomotiv Moscow Women\'s

0-2

0-3
Sat 15, May-22:45 - San Marino Cup
SP Tre Fiori vs SP La Fiorita

0-0

0-0
Sat 15, May-20:10 - Saudi Arabia Division 1
Al-Draih vs Jeddah

0-1

0-1
Sat 15, May-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Nahdha vs Al-Feiha

0-1

0-2
Sat 15, May-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Al-Thuqbah vs Al-Nojoom

2-0

4-0
Sat 15, May-20:35 - Saudi Arabia Division 1
Al-Tai vs Al-Kawkab

1-1

2-1
Sat 15, May-20:35 - Saudi Arabia Division 1
Ohod Medina vs Al-Jabalain

0-0

1-1
Sat 15, May-19:55 - Saudi Arabia Professional League
Al-Fateh SC vs Al Wahda Mecca

2-2

2-3
Sat 15, May-20:20 - Saudi Arabia Professional League
Al-Raed vs Al-Taawon

0-1

1-2
Sat 15, May-22:00 - Saudi Arabia Professional League
Dhamk vs Al Ittihad Jeddah

1-0

1-1
Sat 15, May-22:45 - Scottish Championship
Dundee vs Raith Rovers

0-1

0-1
Sat 15, May-15:30 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Celtic

0-0

0-0
Sat 15, May-15:30 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Aberdeen

2-0

4-0
Sat 15, May-15:30 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Livingston F.C.

0-0

0-0
Sat 15, May-18:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs FK Vozdovac

1-0

3-0
Sat 15, May-15:30 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Macva Sabac

4-0

7-1
Sat 15, May-15:30 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Cukaricki

0-0

1-2
Sat 15, May-15:30 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Mladost Lucani

1-0

2-0
Sat 15, May-15:30 - Serbia - 1. Liga
Indija vs Proleter Novi Sad

0-3

0-5
Sat 15, May-15:30 - Serbia - 1. Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs Novi Pazar

1-0

1-1
Sat 15, May-15:30 - Serbia - 1. Liga
Zlatibor Cajetina vs Radnicki Nis

0-0

0-0
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs Borac Cacak

1-0

3-1
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs Kabel Novi Sad

2-2

2-3
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
Sloga Kraljevo vs Graficar Beograd

1-1

1-3
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs Zemun

2-0

6-0
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-1

1-1
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Dubocica Leskovac vs IMT Novi Beograd

1-0

1-0
Sat 15, May-19:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs Radnicki Pirot

0-0

0-1
Sat 15, May-13:30 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Young Lions

1-1

2-1
Sat 15, May-13:30 - Singapore Premier League
Tampines Rovers FC vs Balestier Khalsa FC

4-1

5-1
Sat 15, May-19:59 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs DAC Dunajska Streda

0-0

1-1
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Ruzomberok vs FC Nitra

0-0

2-0
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs Slovan Bratislava

0-2

0-4
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs SKF Sered

1-1

2-2
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs FK Pohronie

0-0

0-0
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs Liptovsky Mikulas

0-1

0-2
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs MFK Dubnica

1-0

1-1
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs Slavoj Trebisov

2-0

2-1
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs MFK Skalica

0-1

1-2
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-0

0-1
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs Dukla Banska Bystrica

0-0

1-1
Sat 15, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs MSK Zilina B

0-0

1-0
Sat 15, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs Tabor Sezana

1-1

1-1
Sat 15, May-18:45 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs ND Gorica

2-0

3-0
Sat 15, May-22:00 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs ND Mura 05

0-0

0-0
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rudar Velenje vs NK Bilje

1-1

2-1
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs NK Krka

0-3

3-4
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs NK Brezice

2-0

2-0
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs ND Beltinci

0-0

1-1
Sat 15, May-16:00 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs NK Nafta

0-0

0-1
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
ND Primorje vs NS Drava Ptuj

0-0

0-0
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs Jadran Dekani

1-0

1-1
Sat 15, May-19:00 - Slovenia 2. Liga
NK Smartno vs Brda Dobrovo

0-0

3-0
Sat 15, May-17:00 - South Africa Premier League
Tshakhuma TM vs Maritzburg United

0-0

1-0
Sat 15, May-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Julio Suarez Women\'s vs CD Tarsa Women\'s


1-1
Sat 15, May-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Viajes Interrias FF Women\'s vs Gijon FF Women\'s


2-0
Sat 15, May-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico de Leon Women\'s vs Atletico de Madrid C Women\'s


4-1
Sat 15, May-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
Osasuna B Women\'s vs Real Sociedad B Women\'s


2-1
Sat 15, May-18:00 - Spanish Ladies League Division 1
Caceres B Women\'s vs ADFB La Rambla Women\'s


0-0
Sat 15, May-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

1-2
Sat 15, May-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

0-1

0-1
Sat 15, May-13:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-1

1-2
Sat 15, May-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-1

2-1
Sat 15, May-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

0-1

3-1
Sat 15, May-19:00 - Spanish Primera U19
AD Huracan U19 vs Los Llanos Acero(U19)


1-1
Sat 15, May-19:00 - Spanish Primera U19
CE Europa(U19) vs CD Ebro(U19)


2-0
Sat 15, May-16:00 - Spanish Primera U19
Union Viera(U19) vs Juventud Laguna(U19)


3-1
Sat 15, May-19:30 - Spanish Primera U19
Atletico Madrileno(U19) vs Valencia(U19)


1-3
Sat 15, May-19:30 - Spanish Primera U19
Vazquez Cultural U19 vs Cadiz U19


0-1
Sat 15, May-19:59 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs Zaragoza(U19)


2-2
Sat 15, May-17:45 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs Getafe(U19)


2-2
Sat 15, May-22:00 - Spanish Primera U19
CF Damm(U19) vs Sabadell(U19)

3-0

5-1
Sat 15, May-13:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs Burgos CF(U19)


1-4
Sat 15, May-13:30 - Spanish Primera U19
Mallorca(U19) vs Stadium Casablanca(U19)


3-2
Sat 15, May-14:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs Gimnastic Tarragona(U19)


4-2
Sat 15, May-14:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Valladolid(U19)


1-2
Sat 15, May-14:30 - Spanish Primera U19
Calasanz(U19) vs Real Oviedo(U19)


1-1
Sat 15, May-18:30 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs Alboraya(U19)


2-3
Sat 15, May-18:30 - Spanish Primera U19
AD Union Adarve(U19) vs Alcorcon(U19)


2-1
Sat 15, May-18:30 - Spanish Primera U19
CD Conxo Santiago(U19) vs CD Roces(U19)


2-4
Sat 15, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Real Zaragoza

0-1

0-2
Sat 15, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Almeria vs Albacete

1-1

1-1
Sat 15, May-20:30 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs CD Mirandes

0-1

2-1
Sat 15, May-18:00 - Spanish Segunda Division
CD Castellon vs SD Ponferradina

0-1

0-2
Sat 15, May-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs Racing Santander

1-0

2-0
Sat 15, May-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atzeneta UE vs L\'Hospitalet

0-1

1-2
Sat 15, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs UE Cornella

0-1

1-2
Sat 15, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs AE Prat

1-1

1-2
Sat 15, May-18:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Lleida

0-1

0-1
Sat 15, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
Burgos CF vs Calahorra

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
San Sebastian Reyes vs Algeciras

1-1

1-3
Sat 15, May-22:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
Real Sociedad B vs Andorra CF

1-1

1-1
Sat 15, May-22:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
CD Linares Deportivo vs SD Amorebieta

0-1

1-2
Sat 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs SD Fisterra

1-0

3-0
Sat 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Coria Club de Futbol

0-0

0-1
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs Santanyi


3-1
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs San Rafael


2-1
Sat 15, May-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CD Binissalem


0-1
Sat 15, May-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs Santa Catalina

2-0

4-1
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs Sant Jordi


4-0
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Genova vs UD Alcudia


3-3
Sat 15, May-21:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs CF Platges De Calvia


1-0
Sat 15, May-19:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs Villa Santa Brigida

0-0

0-0
Sat 15, May-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Santa Ursula

0-0

0-1
Sat 15, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs CD Atletico Paso

1-1

1-1
Sat 15, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Tenisca

1-1

2-2
Sat 15, May-18:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CA River Ebro

1-1

0-0
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs CD Illescas


1-1
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs CD Guadalajara

0-0

3-0
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Madridejos


1-0
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Ribamontan Al Mar CF vs Castro

0-2

0-6
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs Atletico Albericia

0-1

1-2
Sat 15, May-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs U.M. Escobedo

0-2

1-3
Sat 15, May-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Barreda Balompie

0-0

0-2
Sat 15, May-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs UD Samano

0-0

1-0
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs SD Balmaseda FC

1-0

3-0
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Urgatzi

2-1

0-0
Sat 15, May-20:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs JD Somorrostro

0-0

0-0
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs SD Gernika

0-0

1-2
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Pasaia KE vs Real Sociedad C

0-2

0-5
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Sestao River

0-1

0-3
Sat 15, May-18:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs Tolosa

0-1

4-1
Sat 15, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Hercules CF B

1-1

2-2
Sat 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs Villarreal C

0-2

0-3
Sat 15, May-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Silla CF


1-1
Sat 15, May-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs CD Penaranda DE Bracamonte

0-0

3-1
Sat 15, May-18:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs CD Becerril

0-0

2-1
Sat 15, May-16:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, May-17:00 - Swden Women Division 2
IFK Kalmar Women\'s vs Alvsjo AIK FF Women\'s

0-0

0-0
Sat 15, May-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

0-1

3-1
Sat 15, May-15:00 - Swden Women Division 2
IFK Norrkoping DFK Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

0-0

1-1
Sat 15, May-19:30 - Sweden Div 1 Norra
Brommapojkarna vs Hudiksvalls FF

1-0

5-0
Sat 15, May-21:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Haninge

0-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Umea FC

0-2

0-2
Sat 15, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Orebro Syrianska IF vs Taby

2-0

2-1
Sat 15, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Lunds BK vs Vanersborgs IF

2-1

4-1
Sat 15, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Osterlen FF

2-0

4-1
Sat 15, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Linkoping City vs Ljungskile SK

0-1

1-1
Sat 15, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Assyriska Turabdin IK vs Atvidabergs FF

0-2

0-3
Sat 15, May-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs IFK Malmo FK

0-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Sweden Div 1 Sodra
Skovde AIK vs FC Trollhattan

1-1

1-3
Sat 15, May-17:00 - Sweden Superettan
GIF Sundsvall vs Vasalunds IF

3-0

3-2
Sat 15, May-17:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs Norrby IF

1-1

1-2
Sat 15, May-15:00 - Sweden Superettan
Akropolis IF vs Orgryte

0-0

0-1
Sat 15, May-19:00 - Sweden Superettan
Helsingborgs IF vs Osters IF

0-0

0-1
Sat 15, May-22:30 - Swiss Super League
FC Lugano vs Sion

2-1

3-1
Sat 15, May-22:30 - Swiss Super League
St. Gallen vs Lausanne Sports

3-0

5-0
Sat 15, May-22:30 - Swiss Super League
Vaduz vs Servette

1-1

1-3
Sat 15, May-22:30 - Swiss Super League
Basel vs Zurich

2-0

4-0
Sat 15, May-22:30 - Swiss Super League
Young Boys vs FC Luzern

1-2

5-2
Sat 15, May-21:00 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women\'s vs St. Gallen Women\'s

0-0

1-1
Sat 15, May-18:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs Young Boys Women\'s

2-0

6-2
Sat 15, May-15:00 - Switzerland Women Division 1
FC Lugano Women\'s vs Servette Chenois Woman\'s

0-2

0-4
Sat 15, May-16:00 - Tajikistan Higher League
FC Khatlon vs FC Kuktosh

1-0

2-0
Sat 15, May-19:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Alanyaspor

0-1

0-1
Sat 15, May-19:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-2

0-2
Sat 15, May-19:00 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Kasimpasa S.K.

1-0

2-1
Sat 15, May-19:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Konyaspor

0-0

0-0
Sat 15, May-19:00 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Denizlispor

2-1

5-1
Sat 15, May-19:00 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Gazisehir Gaziantep

0-0

0-1
Sat 15, May-21:30 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Yeni Malatyaspor

0-1

3-1
Sat 15, May-21:30 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Genclerbirligi

1-0

2-1
Sat 15, May-21:30 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Fenerbahce

1-0

1-2
Sat 15, May-21:30 - Turkey Super Lig
Goztepe vs Besiktas JK

1-1

1-2
Sat 15, May-17:00 - Turkiye 3. Lig B Yukselme
Aksarayspor vs Yldrm Belediyesispor

0-1

0-1
Sat 15, May-17:00 - Turkiye 3. Lig B Yukselme
Yeilyurt Belediyespor vs 1928 Bucaspor FK

1-1

1-2
Sat 15, May-21:30 - Turkiye 3. Lig B Yukselme
Fethiyespor vs Iskenderun FK

0-0

1-1
Sat 15, May-21:30 - Turkiye 3. Lig B Yukselme
Isparta Davrazspor vs Erokspor

0-0

0-0
Sat 15, May-18:00 - UAE League Professional
Al Fujairah vs Al Wahda

0-3

1-4
Sat 15, May-16:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Vipers SC

0-2

1-3
Sat 15, May-17:00 - Uganda Super League
Wakiso Giants vs Kitara FC

3-0

7-2
Sat 15, May-17:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs Onduparaka FC

0-0

2-1
Sat 15, May-17:00 - Uganda Super League
Express FC vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF)

1-0

1-0
Sat 15, May-17:00 - Uganda Super League
URA Kampala vs Police FC(UGA)

1-0

3-1
Sat 15, May-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Bright Stars

0-1

0-1
Sat 15, May-17:00 - Ukraine Druha Liga
FK Chayka K-SR vs Volyn-2 Lutsk

1-0

2-1
Sat 15, May-17:00 - Ukraine Druha Liga
FC Chernigiv vs Nyva Vinnitsia

1-2

2-2
Sat 15, May-13:00 - Ukraine Druha Liga
Karpaty Halych vs FK Uzhhorod

0-1

0-3
Sat 15, May-18:00 - Ukraine Druha Liga
Kryvbas vs Metalurh Zaporizhya

2-0

2-0
Sat 15, May-18:00 - Ukraine Druha Liga
Metal Kharkiv vs Balkany Zorya

2-0

3-1
Sat 15, May-17:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Chernomorets Odessa

0-0

1-0
Sat 15, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
MFC Mykolaiv vs Kremin Kremenchuk

1-0

2-0
Sat 15, May-22:00 - Uruguay Primera Division
Villa Espanola vs CA Progreso

0-0

0-0
Sat 15, May-23:50 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs Austin FC

1-0

2-0
Sat 15, May-21:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Toronto FC

0-0

1-1
Sat 15, May-03:05 - USA National independent Football League
New Amsterdam vs Stumptown Athletic

0-0

0-1
Sat 15, May-03:00 - USA USL League Two
South Georgia Tormenta B vs Asheville City SC

2-0

4-0
Sat 15, May-03:00 - USA USL League Two
Charlotte Independence II vs Charlotte Eagles

1-1

1-1
Sat 15, May-03:00 - USL Championship
Charleston Battery vs Charlotte Independence

0-2

0-3
Sat 15, May-03:00 - USL Championship
New York Red Bulls B vs Miami FC

0-1

0-1
Sat 15, May-04:05 - USL Championship
Sporting Kansas City II vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-3

0-4
Sat 15, May-05:00 - USL Championship
Real Monarchs vs Los Angeles Galaxy II

0-2

0-2
Sat 15, May-16:30 - Uzbekistan Pro League A
Oktepa vs Dinamo Samarqand

1-0

1-0
Sat 15, May-16:45 - Uzbekistan Pro League A
Buxoro FK vs Xorazm Urganch

1-0

2-1
Sat 15, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Zaamin vs Jizzakh Bars

0-0

1-0
Sat 15, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Rubin(UZB) vs FC Neftgazmontaj

2-0

2-2
Sat 15, May-17:00 - Uzbekistan Pro League B
FK Chigatoy vs Navbahor Namangan B

0-0

3-2
Sat 15, May-02:15 - Venezuela Primera Division
Hermanos Colmenares vs Zulia FC

0-0

0-0
Sat 15, May-00:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Monagas SC

1-0

2-0
Sat 15, May-04:30 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs LALA FC

0-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Wales Premier League
Barry Town United vs Caernarfon

0-1

3-2
Sat 15, May-15:00 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Cefn Druids

1-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Wales Premier League
The New Saints vs Bala Town F.C.

1-0

2-0
Sat 15, May-15:00 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Aberystwyth Town

0-1

0-4
Sat 15, May-15:00 - Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University FC vs Flint Town United

1-0

2-1
Sat 15, May-15:00 - Wales Premier League
Penybont FC vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-1

0-2
Sat 15, May-11:00 - Western Australia Division 1
Western Knights vs Subiaco AFC

0-0

1-1
Sat 15, May-11:00 - Western Australia Division 1
Fremantle City vs Joondalup United

1-1

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.

AD: