AD:

Football Results for Sun 4, Apr 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sun 4, Apr 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 4, Apr-18:00 - Albania Super league
KF Tirana vs Apolonia Fier

1-2

5-2
Sun 4, Apr-18:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs Skenderbeu Korce

0-0

0-1
Sun 4, Apr-15:00 - Albania Super league
KS Bylis vs Kastrioti Kruje

1-1

1-1
Sun 4, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Argentino de Quilmes

0-0

2-1
Sun 4, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Sacachispas

1-0

2-2
Sun 4, Apr-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Flandria

0-0

1-1
Sun 4, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Ferrocarril Midland

1-0

2-0
Sun 4, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs General Lamadrid

1-0

2-0
Sun 4, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Real Pilar

1-0

1-1
Sun 4, Apr-22:00 - Argentina Women\\\'s Primera A
CA Platense Women\'s vs UAI Urquiza women\'s

0-1

1-2
Sun 4, Apr-23:15 - Argentine Primera Division
Colon vs Argentinos Juniors

0-0

0-0
Sun 4, Apr-01:30 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Defensa Y Justicia

1-1

2-1
Sun 4, Apr-04:00 - Argentine Primera Division
Arsenal de Sarandi vs River Plate

0-0

0-0
Sun 4, Apr-21:00 - Argentine Primera Division
Newells Old Boys vs CA Huracan

2-1

2-2
Sun 4, Apr-21:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Atlanta vs San Martin Tucuman

0-1

2-1
Sun 4, Apr-21:45 - Argentinian Primera B - Nacional
Tristan Suarez vs Ferro Carril Oeste

0-0

1-0
Sun 4, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Club Atletico Guemes

0-0

0-0
Sun 4, Apr-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Villa Dalmine

1-0

2-0
Sun 4, Apr-23:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Guillermo Brown vs San Telmo

1-2

1-2
Sun 4, Apr-23:45 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs All Boys

0-1

0-2
Sun 4, Apr-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario de Carlos Casares vs Deportivo Maipu

0-1

1-1
Sun 4, Apr-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Belgrano

1-0

1-0
Sun 4, Apr-15:00 - Armenia Cup
FC Ararat-Armenia vs FK Van Charentsavan

0-0

0-1
Sun 4, Apr-13:05 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Sydney FC

0-1

0-3
Sun 4, Apr-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs APIA Leichhardt Tigers

2-0

2-0
Sun 4, Apr-10:00 - Australia Women\\\'s A-League
Brisbane Roar Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s

1-2

2-6
Sun 4, Apr-19:00 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs Sturm Graz

3-1

3-1
Sun 4, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Rapid Wien

1-2

1-8
Sun 4, Apr-16:30 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs LASK Linz

0-0

2-0
Sun 4, Apr-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

1-2

2-3
Sun 4, Apr-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

0-1

0-3
Sun 4, Apr-18:05 - Bahrain Premier League
Busaiteen vs East Riffa

0-1

1-2
Sun 4, Apr-20:45 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Al Hidd

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Belarus Premier League
FK Ruh Brest vs Energetyk-BGU Minsk

0-0

0-0
Sun 4, Apr-15:00 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Slutsk

1-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs Smorgon FC

1-0

1-1
Sun 4, Apr-22:45 - Belgian Jupiler League
Sporting Charleroi vs Royal Excel Mouscron

0-0

1-1
Sun 4, Apr-15:30 - Belgian Jupiler League
Cercle Brugge vs Beerschot Wilrijk

2-0

2-1
Sun 4, Apr-20:15 - Belgian Jupiler League
Standard Liege vs K.A.A. Gent

0-1

2-1
Sun 4, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse
Lierse Kempenzonen vs Westerlo

0-0

0-0
Sun 4, Apr-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Oriente Petrolero vs Jorge Wilstermann

1-0

4-2
Sun 4, Apr-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Bolivar vs Blooming

1-0

2-0
Sun 4, Apr-22:45 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs Santa Cruz (PE)

1-0

2-0
Sun 4, Apr-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Salgueiros PE vs CRB Maceio (AL)

0-0

1-1
Sun 4, Apr-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
ABC Natal/RN vs Sampaio Correa (MA)

0-0

1-1
Sun 4, Apr-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
Centro Sportivo Alagoano vs 4 de Julho/PI

1-1

2-2
Sun 4, Apr-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Uniao Rondoniense MT

2-0

3-0
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Amazonense League
Penarol AM vs Atletico Cliper AM

0-1

0-1
Sun 4, Apr-23:30 - Brazil Amazonense League
Sao Raimundo (AM) vs Iranduba AM

2-0

4-1
Sun 4, Apr-00:00 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Manaus FC(AM)

0-0

0-4
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Esporte Clube Bahia vs Alagoinhas Atletico BA

1-0

2-1
Sun 4, Apr-18:00 - Brazil Campeonato Carioca
Resende-RJ vs Boavista RJ

1-2

1-4
Sun 4, Apr-04:05 - Brazil Campeonato Carioca
Vasco da Gama(RJ) vs Bangu

1-1

4-2
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Metropolitano SC vs Avai FC (SC)

0-0

0-1
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Brusque SC vs Figueirense FC

0-0

2-2
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Criciuma SC

1-0

1-1
Sun 4, Apr-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Joinville SC vs Chapecoense SC

0-1

0-3
Sun 4, Apr-05:15 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Gremio (RS) vs Internacional (RS)

0-0

1-0
Sun 4, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Gremio Anapolis

0-0

0-0
Sun 4, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Aparecidense GO

1-0

1-0
Sun 4, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jaragua GO vs Goias

0-0

1-2
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Goianesia GO

0-1

0-2
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Itumbiara EC (GO)

0-0

2-0
Sun 4, Apr-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Cruzeiro (MG)

0-1

0-1
Sun 4, Apr-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Uberlandia vs Patrocinense MG

1-0

1-0
Sun 4, Apr-22:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Pouso Alegre/MG vs Caldense(MG)

3-1

3-1
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs America MG

1-0

3-1
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs Coimbra MG

1-0

1-0
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Athletic Club MG

0-1

2-1
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel PR vs Atletico Paranaense

1-1

2-1
Sun 4, Apr-22:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Retro/PE

0-2

1-4
Sun 4, Apr-00:45 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs EC Flamengo PI

1-1

1-1
Sun 4, Apr-22:15 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs Itabaiana(SE)

0-0

1-1
Sun 4, Apr-22:15 - Brazil Sergipano
Maruinense/SE vs Frei Paulistano/SE

0-1

0-3
Sun 4, Apr-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Comercial-MS vs SER Chapadao/MS

2-0

2-1
Sun 4, Apr-18:00 - CAF Confederation Cup
Namungo FC vs Nkana FC

0-0

0-1
Sun 4, Apr-23:00 - CAF Confederation Cup
Renaissance Sportive de Berkane vs JS Kabylie

0-0

0-0
Sun 4, Apr-23:00 - CAF Confederation Cup
Alahly Benghazi vs Orlando Pirates

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:59 - CAF Confederation Cup
Raja Casablanca Atlhletic vs Pyramids FC

2-0

2-0
Sun 4, Apr-19:59 - CAF Confederation Cup
Etoile du Sahel vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:59 - CAF Confederation Cup
ASC Jaraaf vs Salitas FC

2-0

2-0
Sun 4, Apr-17:00 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs ES Setif

1-1

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - CAF Confederation Cup
NAPSA Stars vs Coton Sport Garoua

0-1

0-1
Sun 4, Apr-19:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs San Luis Quillota

2-1

2-2
Sun 4, Apr-19:00 - Chile Primera B
Cobreloa vs CSyD Barnechea

0-1

1-2
Sun 4, Apr-19:00 - Chile Primera B
Deportes Iquique vs Coquimbo Unido

1-2

2-3
Sun 4, Apr-19:00 - Chile Primera B
Magallanes vs San Marcos de Arica

0-1

1-3
Sun 4, Apr-01:00 - Chile Primera Division
Universidad de Chile vs Huachipato FC

0-1

1-1
Sun 4, Apr-03:30 - Chile Primera Division
Cobresal vs Colo Colo

0-2

1-2
Sun 4, Apr-16:00 - Club Friendly
Ostersunds FK vs Vasalunds IF

1-0

1-1
Sun 4, Apr-16:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs IFK Norrkoping

0-2

0-2
Sun 4, Apr-01:00 - Club Friendly
Charlotte Independence vs South Georgia Tormenta

0-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - Club Friendly
AIK Solna vs GIF Sundsvall

1-1

1-1
Sun 4, Apr-05:00 - Club Friendly
Colorado Rapids vs Real Salt Lake

0-2

0-3
Sun 4, Apr-03:05 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Envigado

1-0

3-0
Sun 4, Apr-05:10 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Deportes Tolima

0-0

0-0
Sun 4, Apr-01:00 - Colombia Copa Premier
Union Magdalena vs Barranquilla FC

1-0

4-1
Sun 4, Apr-00:00 - Colombia Copa Premier
Real Santander vs Fortaleza F.C

1-1

3-1
Sun 4, Apr-00:00 - Colombia Copa Premier
Orsomarso vs Cortulua

0-2

1-2
Sun 4, Apr-01:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Grecia vs Limon FC

1-0

2-2
Sun 4, Apr-03:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs AD Santos De Guapiles

0-1

2-4
Sun 4, Apr-18:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs APOEL Nicosia

0-1

1-2
Sun 4, Apr-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs Akritas Chloraka

1-1

1-1
Sun 4, Apr-18:30 - Czech Republic 2. Liga
Hradec Kralove vs Viktoria Zizkov

3-1

4-2
Sun 4, Apr-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs SK Dynamo Ceske Budejovice

1-1

2-1
Sun 4, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs MFK Karvina

1-1

1-2
Sun 4, Apr-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs FK Pribram

0-0

0-0
Sun 4, Apr-20:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs Slavia Praha

0-0

0-0
Sun 4, Apr-18:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Odense BK

1-0

1-1
Sun 4, Apr-20:05 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Aarhus AGF

1-0

2-0
Sun 4, Apr-15:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Viborg

1-1

1-1
Sun 4, Apr-16:00 - Denmark - 1. Division
Kolding IF vs Hvidovre IF

1-0

1-1
Sun 4, Apr-17:00 - Denmark - 1. Division
Skive IK vs Hobro I.K.

1-0

1-0
Sun 4, Apr-14:15 - Dutch Women\\\'s Cup
Ajax Amsterdam Women\'s vs FC Twente Enschede Women\'s

2-2

3-2
Sun 4, Apr-21:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Manta FC

0-1

0-1
Sun 4, Apr-23:30 - Ecuador Copa Pilsener A
9 de Octubre vs Sociedad Deportiva Aucas

1-0

1-3
Sun 4, Apr-02:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC(ECU) vs Independiente Del Valle

0-2

2-2
Sun 4, Apr-01:00 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Atletico Marte

0-0

0-1
Sun 4, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs CD Chalatenango

0-4

1-4
Sun 4, Apr-05:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Isidro Metapan

0-0

0-1
Sun 4, Apr-15:30 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Birmingham Women\'s

3-0

6-0
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Aston Villa Women\'s

1-0

3-1
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-4
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Manchester United Women\'s

1-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-2

0-3
Sun 4, Apr-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Watford Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s

0-1

3-1
Sun 4, Apr-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Southampton Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s

0-0

3-0
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sunderland Women\'s vs Sheffield Women\'s

3-0

5-1
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
Middlesbrough Women\'s vs Hull City Women\'s

1-1

3-1
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
Keynsham Town Women\'s vs Yeovil Town Women\'s

0-0

0-1
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
Chichester City Women\'s vs Kent Football Women\'s

0-0

3-1
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
Brighouse Town Women\'s vs Newcastle Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Apr-16:00 - England FA Women\\\'s Cup
West Bromwich WFC Women\'s vs Lincoln City Women\'s

2-0

5-2
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Cardiff City Women\'s vs Oxford United Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Portsmouth Women\'s vs Cheltenham Town Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Wolves Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s

0-0

1-1
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Hounslow Women\'s vs Leyton Orient Women\'s

0-0

0-4
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Loughborough Foxes Women\'s vs Derby County Women\'s

0-1

0-6
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Crawley Wasps Women\'s vs Gillingham Women\'s

1-1

2-3
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Billericay Town Women\'s vs Ipswich Women\'s

0-0

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Burnley Women\'s vs Fylde LFC Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Apr-15:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women\'s vs Lewes Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs London Bees Women\'s

1-0

3-1
Sun 4, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Coventry Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Leicester City Women\'s vs London City Lionesses Women\'s

0-0

2-0
Sun 4, Apr-17:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-2

0-3
Sun 4, Apr-15:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Brighton U23

0-1

3-2
Sun 4, Apr-17:05 - English Premier League
Newcastle vs Tottenham Hotspur

1-2

2-2
Sun 4, Apr-22:30 - English Premier League
Manchester United vs Brighton & Hove Albion

0-1

2-1
Sun 4, Apr-19:30 - English Premier League
Aston Villa vs Fulham

0-0

3-1
Sun 4, Apr-15:00 - English Premier League
Southampton vs Burnley

2-2

3-2
Sun 4, Apr-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Paide Linnameeskond

0-1

1-1
Sun 4, Apr-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Tallinna Levadia

0-2

0-4
Sun 4, Apr-15:00 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

3-0

7-0
Sun 4, Apr-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs AS Saint-Etienne

0-1

0-2
Sun 4, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Dijon

1-0

2-0
Sun 4, Apr-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Montpellier HSC

0-0

1-1
Sun 4, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs OGC Nice

1-2

1-2
Sun 4, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Stade Brestois

1-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Bordeaux vs Strasbourg

2-3

2-3
Sun 4, Apr-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Stade Rennes FC

0-0

2-2
Sun 4, Apr-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Ribera Navarra Futsal

1-0

2-2
Sun 4, Apr-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Emotion Zaragoza Futsal vs Palma Futsal

1-1

1-2
Sun 4, Apr-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
O Parrulo Ferrol Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal

0-2

2-3
Sun 4, Apr-14:30 - Futsal Spain Division De Honor
Catgas Santa Coloma Futsal vs F.C.Barcelona Futsal

1-2

3-2
Sun 4, Apr-19:59 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Real Betis Futsal

3-1

6-1
Sun 4, Apr-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Movistar Inter Futsal vs Cordoba Futsal

0-0

3-1
Sun 4, Apr-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Vina Albali Valdepenas Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

2-2

4-2
Sun 4, Apr-15:00 - German 3. Liga
Turkgucu Ataspor Munchen vs SV Meppen

2-0

2-0
Sun 4, Apr-16:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs Hansa Rostock

0-0

0-0
Sun 4, Apr-17:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Werder Bremen

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:59 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs Hertha BSC Berlin

1-1

1-1
Sun 4, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs SC Paderborn 07

1-1

2-1
Sun 4, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Hamburger

0-2

3-3
Sun 4, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs FC Erzgebirge Aue

1-0

1-1
Sun 4, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs Fortuna Dusseldorf

1-1

1-2
Sun 4, Apr-15:30 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Wurzburger Kickers

1-0

1-0
Sun 4, Apr-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs TSV Schott Mainz

1-0

3-1
Sun 4, Apr-17:00 - Germany - Regionalliga West
Dortmund(Am) vs Fortuna Koln

0-0

1-0
Sun 4, Apr-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup
Wolfsburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

2-0

2-0
Sun 4, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Monchengladbach Women\'s vs RB Leipzig Women\'s

1-0

1-4
Sun 4, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs Berghofen Women\'s

5-0

5-1
Sun 4, Apr-13:00 - Germany Women Division 2
Bayern Munich Women\'s B vs Hoffenheim Women\'s B

0-0

1-1
Sun 4, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
FFC 08 Niederkirchen Women\'s vs Koln Women\'s

0-2

0-4
Sun 4, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs FFC Frankfurt B Women\'s

1-1

1-2
Sun 4, Apr-16:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Apr-22:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Aduana Stars

1-0

2-0
Sun 4, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Legon Cities

1-0

2-1
Sun 4, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Liberty Professionals

0-0

2-0
Sun 4, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Inter Allies

1-1

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Ebusua Dwarfs

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Ashanti Gold

0-1

1-1
Sun 4, Apr-19:30 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs WAFA

0-0

0-0
Sun 4, Apr-18:00 - Gibraltar Premier Divisio
Mons Calpe SC vs Lynx Gibraltar

0-0

3-1
Sun 4, Apr-15:00 - Greece Football League
Kalamata AO vs AO Episkopis Rethymno

1-0

1-0
Sun 4, Apr-15:00 - Greece Football League
Santorini 2020 vs Egaleo

0-0

1-0
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Apollon Pontou vs Kavala FC

0-0

0-1
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Ialysos

0-0

0-1
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Olympiakos Volos vs Veria FC

0-1

0-1
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Pierikos vs Thesprotos

1-0

2-0
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Kallithea

0-1

0-3
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Triglia vs Panserraikos

0-0

0-0
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Football League
Almopos vs AEP Kozani

1-0

1-1
Sun 4, Apr-18:15 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs Asteras Tripolis

0-0

2-0
Sun 4, Apr-16:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs PAOK Saloniki

1-0

3-0
Sun 4, Apr-20:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Olympiakos Piraeus

0-4

1-5
Sun 4, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Ionikos

0-1

0-1
Sun 4, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Doxa Dramas

1-0

2-1
Sun 4, Apr-15:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs Levadiakos

1-0

1-1
Sun 4, Apr-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CD Malacateco

0-0

1-2
Sun 4, Apr-23:30 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs CSD Municipal

1-1

2-1
Sun 4, Apr-05:00 - Guatemala Liga Nacional
CSyD Sacachispas vs Coban Imperial

1-0

1-2
Sun 4, Apr-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs Guastatoya

1-0

1-0
Sun 4, Apr-18:45 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Ajax Amsterdam

1-1

1-2
Sun 4, Apr-18:45 - Holland Eredivisie
Emmen vs RKC Waalwijk

3-0

3-1
Sun 4, Apr-14:15 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Fortuna Sittard

0-0

2-0
Sun 4, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Heracles Almelo

2-0

3-0
Sun 4, Apr-16:30 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs FC Utrecht

0-3

1-4
Sun 4, Apr-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs Platense

1-0

1-0
Sun 4, Apr-02:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real de Minas

0-0

2-2
Sun 4, Apr-03:15 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Real Espana

1-2

2-3
Sun 4, Apr-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Olimpia vs Real Sociedad Tocoa

2-1

3-1
Sun 4, Apr-12:45 - HongKong 1st Division League
Hong Kong FC vs Dreams Metro Gallery

3-0

5-0
Sun 4, Apr-15:00 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Yuen Long District SA

1-1

1-2
Sun 4, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Eastern District SA

3-1

3-1
Sun 4, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Wofoo Tai Po vs Central & Western

0-1

0-2
Sun 4, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs South China

1-1

3-1
Sun 4, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Wong Tai Sin

2-1

4-2
Sun 4, Apr-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs North District

0-1

0-1
Sun 4, Apr-13:00 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs Tung Sing FC

0-0

0-3
Sun 4, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Chelsea FC Soccer School (HK)

1-0

2-0
Sun 4, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Wan Chai SF

0-1

0-1
Sun 4, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Kowloon City


1-1
Sun 4, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Lucky Mile FC

1-0

1-1
Sun 4, Apr-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Yau Tsim Mong FT

1-0

3-0
Sun 4, Apr-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Tuen Mun Football Team


0-3
Sun 4, Apr-11:00 - HongKong Premier League
Happy Valley vs Hong Kong Rangers FC

0-1

2-1
Sun 4, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs FC Ajka

0-0

1-0
Sun 4, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Dorogi FC

0-0

1-0
Sun 4, Apr-18:30 - Hungary NB ?
Szentlorinc SE vs ETO Gyori FC

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Debreceni VSC vs Soroksar

2-0

2-0
Sun 4, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs DEAC

0-0

3-0
Sun 4, Apr-19:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Pecsi MFC

1-1

1-4
Sun 4, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Kaposvari Rakoczi

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:00 - Hungary NB ?
Csakvari TK vs Kazincbarcika

2-0

4-1
Sun 4, Apr-16:30 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-0
Sun 4, Apr-21:15 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Mezokovesd-Zsory

1-0

2-0
Sun 4, Apr-19:00 - Hungary NB1
Budafoki MTE vs Ferencvarosi TC

0-0

0-4
Sun 4, Apr-16:30 - Hungary NB1
Kisvarda vs MOL Fehervar FC

0-0

0-0
Sun 4, Apr-18:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Apr-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

1-1

5-1
Sun 4, Apr-21:15 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs Bnei Yehuda Tel Aviv

1-2

1-3
Sun 4, Apr-19:59 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-0

0-0
Sun 4, Apr-17:30 - Israel U19 League
Mahal Jamal(U19) vs Kafr Qasim U19

1-2

1-3
Sun 4, Apr-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs MIO Biwako Shiga

1-0

2-1
Sun 4, Apr-08:00 - Japan Football League
FC Kariya vs FC Maruyasu Okazaki

0-1

0-1
Sun 4, Apr-07:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs Suzuka Unlimited

0-1

0-2
Sun 4, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nippon Sport Science University Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s

0-3

0-5
Sun 4, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
AS Harima ALBION Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

1-1

2-1
Sun 4, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Angeviolet Hiroshima Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-2
Sun 4, Apr-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Yamato Sylphid Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

1-1
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Tokushima Vortis

0-1

0-3
Sun 4, Apr-08:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Jubilo Iwata

0-0

0-1
Sun 4, Apr-08:00 - Japanese League Division 2
SC Sagamihara vs Albirex Niigata

1-1

2-2
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs JEF United Ichihara Chiba

1-0

2-1
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs Thespakusatsu Gunma

0-0

1-2
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Blaublitz Akita

1-1

3-1
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Zweigen Kanazawa

0-0

0-1
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Tochigi SC

0-1

0-1
Sun 4, Apr-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Mito Hollyhock

1-1

2-1
Sun 4, Apr-08:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs YSCC Yokohama

0-0

1-0
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Tegevajaro Miyazaki

0-0

1-2
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Kataller Toyama vs Fukushima United FC

0-1

2-2
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Fujieda MYFC

0-1

0-1
Sun 4, Apr-09:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Jordan Super Cup
Al Wihdat Amman vs Al Jazeera Amman

1-0

2-0
Sun 4, Apr-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FK Aktobe

1-1

1-3
Sun 4, Apr-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs FC Zhetysu Taldykorgan

1-0

2-0
Sun 4, Apr-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Arys vs Kaisar Kyzylorda

0-0

1-1
Sun 4, Apr-10:00 - Korea K3 League
Gangneung Citizen vs Ulsan Citizen

1-1

1-2
Sun 4, Apr-10:00 - Korea K3 League
Cheonan City FC vs Pyeongtaek Citizen

1-1

2-1
Sun 4, Apr-10:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Hwaseong FC

3-0

3-3
Sun 4, Apr-10:00 - Korea K3 League
Paju Citizen FC vs Yangju Citizen FC

0-1

0-3
Sun 4, Apr-09:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Goyang Citizen


2-1
Sun 4, Apr-10:00 - Korea K4 League
Dangjin Citizen vs Seoul Jungnang FC


3-1
Sun 4, Apr-10:00 - Korea K4 League
Gangwon II vs Seoul Nowon United


2-1
Sun 4, Apr-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Jeju United FC

1-0

2-1
Sun 4, Apr-11:30 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Incheon United FC

1-1

2-1
Sun 4, Apr-13:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Bucheon FC 1995

3-0

4-0
Sun 4, Apr-08:30 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Daejeon Hana Citizen

0-0

1-2
Sun 4, Apr-11:00 - Korea League 2
Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang

0-0

0-0
Sun 4, Apr-17:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Llapi

1-0

4-0
Sun 4, Apr-17:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Prishtina

0-1

0-1
Sun 4, Apr-18:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs FK Ventspils

0-0

1-0
Sun 4, Apr-16:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs FK Liepaja

2-0

4-0
Sun 4, Apr-17:00 - Malaysia Premier League
Skuad Projek vs Johor Darul Takzim II

0-3

0-5
Sun 4, Apr-03:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club Tijuana

1-0

1-0
Sun 4, Apr-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Necaxa

1-1

2-1
Sun 4, Apr-07:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Atletico San Luis

0-0

2-0
Sun 4, Apr-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Pachuca

0-1

2-2
Sun 4, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Azores De Hidalgo

2-0

3-2
Sun 4, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Deportivo Cafessa

1-0

1-0
Sun 4, Apr-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Cafetaleros De Chiapas B

0-2

0-4
Sun 4, Apr-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

0-3

2-3
Sun 4, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Pachuca U20


4-4
Sun 4, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs Tigres UANL(U20)


1-4
Sun 4, Apr-18:00 - Mexico Youth U20
Leon U20 vs Deportivo Toluca Mexiquense U20


0-4
Sun 4, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs OFK Igalo

0-0

0-2
Sun 4, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs Arsenal Tivat

0-0

0-1
Sun 4, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Drezga


0-1
Sun 4, Apr-17:30 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs Jedinstvo Bijelo Polje

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Racing Casablanca

0-1

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs JS Soualem

0-0

0-3
Sun 4, Apr-19:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs ASS Association Sportive de Sale

0-1

1-1
Sun 4, Apr-18:00 - Morocco Super League
Maghreb Fez vs FUS Fath Union Sportive Rabat

1-0

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Jigawa Golden Stars

0-1

2-1
Sun 4, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Nasarawa United FC

0-0

2-0
Sun 4, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Warri Wolves FC

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Katsina United

2-1

3-1
Sun 4, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
MFM FC vs Ifeanyi Ubah

1-0

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Rivers United

2-2

4-2
Sun 4, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs Borec Veles

0-0

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Sileks

0-0

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FK Vardar

1-0

2-0
Sun 4, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Renova Cepciste

0-1

1-2
Sun 4, Apr-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Belasica Strumica

2-0

3-1
Sun 4, Apr-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs Plaza Amador

0-0

1-2
Sun 4, Apr-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs San Francisco FC

0-0

1-1
Sun 4, Apr-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs CD Arabe Unido

0-0

0-2
Sun 4, Apr-02:15 - Paraguayan Primera Division
Guairena FC vs Sportivo Luqueno

2-0

3-0
Sun 4, Apr-04:30 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Olimpia Asuncion

0-1

0-1
Sun 4, Apr-14:15 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Cova Piedade

0-0

1-1
Sun 4, Apr-17:00 - Portugal Liga de Honora
Vilafranquense vs CD Mafra

1-1

2-1
Sun 4, Apr-18:00 - Portugal Primera Liga
Belenenses vs Boavista FC

0-1

0-2
Sun 4, Apr-23:00 - Portugal Primera Liga
FC Famalicao vs Pacos Ferreira

1-0

2-0
Sun 4, Apr-20:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Desportivo de Tondela

1-1

1-2
Sun 4, Apr-19:30 - Qatar League Division 2
Muaither SC vs Al Bidda SC

2-0

2-2
Sun 4, Apr-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Qabala

1-0

1-0
Sun 4, Apr-18:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kesla FK vs Qarabag

1-0

1-1
Sun 4, Apr-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Standard Sumqayit

0-2

0-2
Sun 4, Apr-21:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs CS Universitatea Craiova

0-0

0-0
Sun 4, Apr-18:30 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-0

2-0
Sun 4, Apr-16:00 - Romania - Divizia A
FC Botosani vs FC Viitorul Constanta

0-0

1-0
Sun 4, Apr-13:30 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Universitaea Cluj

1-1

2-4
Sun 4, Apr-14:00 - Russia Div 2 South
FC Essentuki vs Anzhi Makhachkala

0-1

0-3
Sun 4, Apr-15:00 - Russia Div 2 South
FK Krasnodar III vs FK Makhachkala

0-1

0-1
Sun 4, Apr-16:00 - Russia Div 2 South
Kuban Holding vs Dynamo Stavropol

1-0

2-1
Sun 4, Apr-16:00 - Russia Div 2 South
Forte Taganrog vs Mashuk-KMV

1-0

2-0
Sun 4, Apr-16:30 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs PFK Kuban

0-1

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs FC Tuapse

1-2

3-2
Sun 4, Apr-13:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
FC Tyumen vs Volga Ulyanovsk

1-0

2-0
Sun 4, Apr-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Krylya Sovetov Samara B vs FK Orenburg-2

2-0

2-0
Sun 4, Apr-15:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
KamAZ vs FC Chelyabinsk

0-0

3-1
Sun 4, Apr-16:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Zvezda Perm vs Volna Nizhegorodskaya

1-1

2-1
Sun 4, Apr-17:30 - Russia Premier League
FC Tambov vs CSKA Moscow

1-1

1-2
Sun 4, Apr-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs Spartak Moscow

2-2

2-3
Sun 4, Apr-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Arsenal Tula

1-0

2-0
Sun 4, Apr-22:00 - Saudi King Cup of Champions
Al-Nassr FC vs Al-Faisaly Harmah

0-0

0-1
Sun 4, Apr-19:59 - Saudi King Cup of Champions
Al-Taawon vs Al-Fateh SC

1-0

3-2
Sun 4, Apr-21:30 - Scotland FA Cup
Glasgow Rangers vs Cove Rangers

4-0

4-0
Sun 4, Apr-19:10 - Scotland Women\\\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Glasgow City Women\'s

0-1

0-3
Sun 4, Apr-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-5

0-6
Sun 4, Apr-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-0

2-0
Sun 4, Apr-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

0-0

2-3
Sun 4, Apr-21:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs FK Dubocica Leskovac

0-1

0-1
Sun 4, Apr-13:00 - Serbia U19 League
Vojvodina(U19) vs Cukaricki(U19)

0-0

0-0
Sun 4, Apr-13:00 - Serbia U19 League
Partizan Belgrade(U19) vs Crvena Zvezda(U19)

0-0

0-1
Sun 4, Apr-13:00 - Serbia U19 League
FK Napredak Krusevac(U19) vs Mladost Lucani(U19)

0-0

1-0
Sun 4, Apr-13:30 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Geylang International

1-0

1-0
Sun 4, Apr-13:30 - Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC vs Tanjong Pagar Utd

2-0

4-0
Sun 4, Apr-18:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs DAC Dunajska Streda

3-3

3-3
Sun 4, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs Slavoj Trebisov

2-0

3-1
Sun 4, Apr-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs FK Zeleziarne Podbrezova

0-2

1-2
Sun 4, Apr-17:00 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs Uthongathi FC

0-0

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - South Africa First League
Royal AM vs JDR Stars

0-1

0-1
Sun 4, Apr-17:00 - South Africa First League
TS Sporting vs Bizana Pondo Chiefs

0-0

4-0
Sun 4, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Black Leopards vs AmaZulu

0-0

0-1
Sun 4, Apr-17:00 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs TS Galaxy

1-1

2-1
Sun 4, Apr-09:00 - South Australian Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s

2-1

3-1
Sun 4, Apr-13:00 - Spanish Ladies League Division 1
CFF Albacete Women\'s vs Athletic Club de Murcia Women\'s

0-0

3-0
Sun 4, Apr-13:30 - Spanish Ladies League Division 1
Igualada Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s

0-2

0-3
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD Oceja Women\'s vs Sardoma CF Women\'s

3-0

3-3
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico Madrid Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s B

1-0

3-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Salamanca Women\'s vs DNS de Belen Women\'s

0-1

2-1
Sun 4, Apr-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Union Guimar Women\'s vs CD Furia Arona Women\'s


2-0
Sun 4, Apr-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
San Antonio Pureza Women\'s vs UD Geneto Del Teide Women\'s

0-2

0-6
Sun 4, Apr-13:00 - Spanish Ladies League Division 2
Sporting de Gijon Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s

1-0

2-1
Sun 4, Apr-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

1-0

2-1
Sun 4, Apr-13:30 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

3-0

4-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Levante UD Women\'s

3-0

7-1
Sun 4, Apr-15:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Apr-16:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-2

0-4
Sun 4, Apr-18:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Real Betis

1-1

1-1
Sun 4, Apr-23:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Atletico Madrid

0-0

1-0
Sun 4, Apr-16:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Celta Vigo

0-3

1-3
Sun 4, Apr-20:30 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Valencia CF

1-1

2-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs AD Union Adarve(U19)

0-0

0-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Primera U19
CD Badajoz(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-0

0-0
Sun 4, Apr-18:00 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Espanyol

0-1

0-3
Sun 4, Apr-22:30 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Mallorca

0-1

1-1
Sun 4, Apr-16:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs CD Mirandes

0-0

1-2
Sun 4, Apr-20:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Sabadell

2-0

2-1
Sun 4, Apr-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Malaga

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Unionistas de Salamanca vs Cultural Leonesa

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Real Oviedo B

0-1

0-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Sporting de Gijon B

0-1

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Union Langreo

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Covadonga

2-1

2-1
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs CD Lealtad

0-0

1-1
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Burgos CF

0-0

0-0
Sun 4, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna vs Marino Luanco

0-0

1-0
Sun 4, Apr-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
L\'Hospitalet vs Orihuela CF

1-1

4-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Hercules CF

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs CF La Nucia

3-1

4-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Valencia CF Mestalla

1-1

2-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs UD Ibiza

1-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs SCR Pena Deportiva

0-0

1-2
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Atzeneta UE

1-0

1-0
Sun 4, Apr-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs UD Levante B

0-0

3-0
Sun 4, Apr-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs CD El Ejido 2012

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Yeclano Deportivo

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs Real Betis B

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Sevilla Atletico

0-2

1-4
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Murcia

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs UCAM Murcia

0-0

0-1
Sun 4, Apr-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs Cordoba C.F.

0-1

0-1
Sun 4, Apr-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs UD Melilla

1-1

2-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico de Madrid B vs UD Socuellamos

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs Talavera de la Reina

1-1

2-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico Baleares vs Don Benito

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Inter de Madrid vs CD Badajoz

0-1

0-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Poblense vs Villarrubia CF

0-0

2-1
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs Villanovense

0-0

0-2
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Las Rozas vs CP Villarrobledo

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Madrid Castilla vs Extremadura

0-0

1-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs EI San Martin

1-0

1-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs CD Llanes

1-1

1-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Real Titanico DE Laviana

1-2

1-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Tuilla

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs CD Colunga

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs Valdesoto

1-0

3-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Club Siero

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs Condal CF

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Urraca CF

0-0

0-2
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs L\'Entregu CF


1-3
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs CD Choco

1-1

1-2
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Ribadumia CF


1-2
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs CF Alondras


3-2
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Pontellas

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
SD Fisterra vs Ourense


2-1
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs UD Atios


1-0
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Arenteiro


0-1
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs CD Barco

0-0

0-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Lucena CF


1-2
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Cordoba CF B

0-1

3-2
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs CD San Roque de Lepe

0-2

0-3
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Castilleja CF

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Sevilla C

0-0

1-0
Sun 4, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Gran Tarajal

1-0

1-1
Sun 4, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD Mensajero

0-1

1-1
Sun 4, Apr-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs UD Guia


0-1
Sun 4, Apr-13:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs CP Chinato

0-1

0-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CP Valdivia

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CF Campanario

0-1

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Jerez Industrial CF

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Calamonte

0-0

0-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Extremadura B

0-0

1-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Cacereno

1-0

1-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Diocesano

1-0

1-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs AD Lobon

1-0

2-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CCD Alberite

1-1

1-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs Racing Rioja CF

0-0

1-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CP Calasancio


2-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs Naxara

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs UD Logrones B

0-0

0-0
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Tedeon

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs Casalarreina

2-0

3-0
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CD Pradejon

0-0

1-1
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs CA Monzon

0-0

0-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CD Torrijos

0-1

0-1
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs CD Madridejos


0-2
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Villacanas

0-0

1-1
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Pedroneras


0-4
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs UB Conquense


1-2
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs CD Illescas


2-0
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Marchamalo


2-1
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs Toledo

0-1

1-1
Sun 4, Apr-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Tarancon

0-1

0-1
Sun 4, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs CD Guadalajara

1-2

3-2
Sun 4, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs CD Olimpic Xativa

1-0

2-3
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Jove Espanol

0-0

2-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Hercules CF B

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Novelda

0-2

2-2
Sun 4, Apr-14:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs UD Beniganim

1-0

1-1
Sun 4, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Mostoles CF

0-0

1-0
Sun 4, Apr-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs AD Parla

1-0

1-0
Sun 4, Apr-18:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Mostoles

1-0

1-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Leganes B

2-1

3-2
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs RCD Carabanchel

0-2

2-4
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs Alcorcon B

1-0

1-0
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Atletico Pinto

0-0

0-1
Sun 4, Apr-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs Villaverde Boetticher CF

1-0

1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs CF Trival Valderas

0-0

0-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Colegios Diocesanos


1-0
Sun 4, Apr-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Numancia B

0-0

2-0
Sun 4, Apr-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

0-1

0-1
Sun 4, Apr-13:45 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Atletico Mancha Real

0-0

1-0
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs CD Torreperogil

1-0

2-1
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Atletico de Porcuna

1-1

3-2
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Real Jaen CF


1-1
Sun 4, Apr-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Torredonjimeno


0-2
Sun 4, Apr-17:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Hacken Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Apr-15:00 - Swedish Cup
Djurgardens vs Hammarby

0-1

0-1
Sun 4, Apr-18:00 - Swiss Super League
Servette vs FC Lugano

0-0

1-1
Sun 4, Apr-18:00 - Swiss Super League
Sion vs Young Boys

0-0

0-3
Sun 4, Apr-16:00 - Syrian Cup
Jableh SC vs Al Shorta Damascus

0-0

1-0
Sun 4, Apr-15:00 - Tajikistan Higher League
Khujand vs FK Dushanbe 83

2-0

4-1
Sun 4, Apr-15:00 - Tajikistan Higher League
Faizkand vs CSKA Pamir Dushanbe

1-0

1-0
Sun 4, Apr-16:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Nakhon Pathom United

1-1

1-2
Sun 4, Apr-16:00 - Thai League 2
Phrae United FC vs Khonkaen United

0-1

1-3
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs AS Soliman

1-1

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs U.S.Monastir

2-0

3-0
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs Etoile Metlaoui

0-0

0-0
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
CS. Hammam-Lif vs A.S Djerba

0-0

0-2
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs CO Medenine

0-0

0-0
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs Croissant Msaken

1-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs EGS Gafsa

1-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
Sbikha vs CS Korba

2-1

3-2
Sun 4, Apr-17:00 - Tunisia Division 2
Menzel Nour vs Stade Sportif Sfaxien

1-0

1-0
Sun 4, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Adanaspor

1-1

1-2
Sun 4, Apr-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Altinordu vs Eskisehirspor

4-0

6-3
Sun 4, Apr-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Bandirmaspor

1-1

2-1
Sun 4, Apr-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Umraniyespor

0-0

1-1
Sun 4, Apr-14:30 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Konyaspor

1-2

1-2
Sun 4, Apr-19:59 - Turkey Super Lig
Kasimpasa S.K. vs Besiktas JK

1-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Antalyaspor

0-0

1-0
Sun 4, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Yeni Malatyaspor

1-0

3-1
Sun 4, Apr-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Genclerbirligi

1-1

1-2
Sun 4, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Goztepe(U19) vs Kayserispor(U19)

2-0

4-0
Sun 4, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Sivasspor(U19)

1-0

2-0
Sun 4, Apr-14:00 - Turkey U19 League
Fatih Karagumruk(U19) vs Rizespor(U19)

0-0

0-0
Sun 4, Apr-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs FC Shakhtar Donetsk

0-1

0-2
Sun 4, Apr-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs Kolos Kovalivka

0-0

0-0
Sun 4, Apr-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs Dynamo Kyiv

1-1

1-2
Sun 4, Apr-15:00 - Ukraine Druha Liga
Peremoga vs Metalurh Zaporizhya

0-2

1-3
Sun 4, Apr-14:00 - Uzbekistan Cup
FK G\'ijduvon vs FK Rubin(UZB)

0-0

0-0
Sun 4, Apr-14:30 - Uzbekistan Cup
FK Chigatoy vs Zaamin

0-2

1-3
Sun 4, Apr-15:00 - Uzbekistan Division 1
Oktepa vs Yangiyer

1-1

1-1
Sun 4, Apr-12:30 - Vietnam Championship U19
Khanh Hoa(U19) vs Dong Thap(U19)

2-2

2-2
Sun 4, Apr-15:00 - Vietnam Championship U19
SQC Binh Dinh(U19) vs Hoc Vien JMG(U19)

1-1

1-2
Sun 4, Apr-12:30 - Vietnam First Division
Hung Vuong An Giang vs Dak Lak

0-0

1-2
Sun 4, Apr-13:00 - Vietnam First Division
TTBD Phu Dong vs Phu Tho

0-0

0-0
Sun 4, Apr-14:00 - Vietnam First Division
Dong Tam Long An vs XSKT Can Tho

0-0

1-0
Sun 4, Apr-15:00 - Vietnam League
Megastar Nam Dinh vs Song Lam Nghe An

0-0

1-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.