AD:

Football Results for Sun 14, Mar 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 14, Mar 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 14, Mar-16:00 - Albania 1st league
Pogradeci vs Lushnja KS

1-0

3-2
Sun 14, Mar-19:30 - Andorra Super league
UE Engordany vs CE Carroi

1-1

1-1
Sun 14, Mar-19:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs Atletic Escaldes

0-5

0-8
Sun 14, Mar-14:30 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Inter Club D\'Escaldes

0-0

1-1
Sun 14, Mar-14:30 - Andorra Super league
UE Sant Julia vs UE Santa Coloma

1-1

3-1
Sun 14, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Interclube Luanda

0-0

1-2
Sun 14, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Cuando Cubango vs Sporting Cabinda

3-0

5-0
Sun 14, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Ferroviario Do Huambo vs Primeiro 1 de Agosto

1-0

1-2
Sun 14, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Baixa de Kassange vs Wiliete

1-1

1-1
Sun 14, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Academica Lobito


2-0
Sun 14, Mar-15:00 - Argentina Reserves League
Club Comunicaciones(AR) Reserve vs Deportivo Armenio Reserve

1-0

3-0
Sun 14, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Merlo vs UAI Urquiza

1-0

2-2
Sun 14, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Villa San Carlos

1-0

2-1
Sun 14, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Deportivo Armenio

0-1

0-2
Sun 14, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Quilmes vs Club Atletico Colegiales

0-1

1-2
Sun 14, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Defensores Unidos

0-0

0-1
Sun 14, Mar-00:25 - Argentina Prim C Metropolitana
Club Lujan vs San Martin Burzaco

0-0

0-0
Sun 14, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Estudiantes La Plata vs Colon

0-1

0-2
Sun 14, Mar-00:10 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Velez Sarsfield

0-0

0-1
Sun 14, Mar-00:10 - Argentine Primera Division
CA Platense vs Racing Club

0-0

0-2
Sun 14, Mar-02:20 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs Club Deportivo Godoy Cruz

1-0

2-0
Sun 14, Mar-02:20 - Argentine Primera Division
Defensa Y Justicia vs Newells Old Boys

2-0

4-0
Sun 14, Mar-04:15 - Argentinian Primera B - Nacional
Belgrano vs Tigre

1-0

2-1
Sun 14, Mar-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Instituto Cordoba

0-0

0-0
Sun 14, Mar-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs Barracas Central

1-0

1-1
Sun 14, Mar-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Santamarina Tandil vs Gimnasia Jujuy

1-0

2-1
Sun 14, Mar-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Villa Dalmine vs Independiente Rivadavia

0-0

0-0
Sun 14, Mar-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia Mendoza vs Agropecuario de Carlos Casares

1-0

2-0
Sun 14, Mar-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Estudiantes de Caseros

1-0

2-1
Sun 14, Mar-02:50 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Deportivo Moron

0-1

1-3
Sun 14, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs New Farm United

1-0

4-1
Sun 14, Mar-09:15 - Australia Brisbane Cup
Oxley United vs Teviot Downs

1-0

7-1
Sun 14, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Bayside United FC vs The Lakes

1-0

5-0
Sun 14, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
St George Willawong FC vs Mount Gravatt

1-2

4-3
Sun 14, Mar-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
Annerley FC Women\'s vs Broadbeach United SC Women\'s

0-2

1-4
Sun 14, Mar-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
ANU FC vs O\'Connor Knights

1-0

1-2
Sun 14, Mar-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Whittlesea United vs North Caulfield Senior FC

1-1

2-1
Sun 14, Mar-10:00 - Australia Gold Coast Premier League
Kingscliff FC vs Palm Beach

2-0

3-3
Sun 14, Mar-09:35 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Perth Glory FC

1-1

2-2
Sun 14, Mar-11:40 - Australia League A
Western United FC vs Brisbane Roar FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-07:30 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-0

3-0
Sun 14, Mar-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Northbridge Bulls

1-1

3-2
Sun 14, Mar-08:00 - Australia New South Wales Super League
Mounties Wanderers vs Central Coast Mariners Academy

1-2

2-7
Sun 14, Mar-08:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Hills Brumbies

0-1

1-1
Sun 14, Mar-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Sunshine Coast Wanderers FC

3-0

4-0
Sun 14, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Gold Coast Knights

1-1

2-3
Sun 14, Mar-10:15 - Australia Queensland State Leagues
Sunshine Coast FC vs Rochedale Rovers

0-1

0-2
Sun 14, Mar-11:00 - Australia Queensland State Leagues
Souths United vs SWQ Thunder

0-1

0-3
Sun 14, Mar-13:00 - Australia Queensland State Leagues
Mitchelton vs Ipswich Knights FC

1-3

2-5
Sun 14, Mar-12:15 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Eastern Suburbs FC Women\'s vs Gold Coast United Wanderers FC Women\'s

0-1

0-3
Sun 14, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Melbourne Knights

0-1

2-1
Sun 14, Mar-06:30 - Australia Victorian Premier League U20
Avondale FC(U20) vs Green Gully Cavaliers U20

0-0

0-2
Sun 14, Mar-07:30 - Australia Victorian Premier League U20
St Albans Saints(U20) vs Melbourne Knights U20

0-2

1-5
Sun 14, Mar-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
ECU Joondalup vs Armadale

1-0

4-1
Sun 14, Mar-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Inglewood United vs Perth S.C

1-0

2-0
Sun 14, Mar-09:05 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne City Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s

1-0

1-0
Sun 14, Mar-13:30 - Austria Erste Division
FC Wacker Innsbruck vs FC Liefering

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Austria Wien

0-0

2-1
Sun 14, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs TSV Hartberg

1-0

4-0
Sun 14, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs LASK Linz

0-1

0-3
Sun 14, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Rheindorf Altach

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs WSG Wattens

1-3

3-5
Sun 14, Mar-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sudburgenland Women\'s vs USC Landhaus Women\'s

0-0

0-0
Sun 14, Mar-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Wacker Innsbruck Women\'s vs SV Horn Women\'s

2-0

5-0
Sun 14, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

0-1

0-5
Sun 14, Mar-19:30 - Bahrain Cup
Shabab Manama vs Bahrain SC

0-0

1-1
Sun 14, Mar-16:00 - Belarus Premier League
Sputnik Rechitsa vs Dinamo Brest

0-1

0-4
Sun 14, Mar-19:59 - Belarus Premier League
BATE Borisov vs FC Slutsk

1-0

3-0
Sun 14, Mar-18:00 - Belarus Premier League
Neman Grodno vs FC Vitebsk

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Minsk Reserves vs FC Torpedo Zhodino Reserve

0-0

4-0
Sun 14, Mar-23:45 - Belgian Cup
Anderlecht vs Genk

0-1

1-2
Sun 14, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Club Brugge II vs RFC Seraing

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Westerlo

0-0

1-0
Sun 14, Mar-21:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Oud Heverlee Leuven Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s

2-0

2-0
Sun 14, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs CD San Jose

2-0

5-0
Sun 14, Mar-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Jorge Wilstermann vs Nacional Potosi

0-0

1-2
Sun 14, Mar-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Atletico Palmaflor vs Real Santa Cruz

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Zrinjski Mostar vs FK Tuzla City

1-1

1-2
Sun 14, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Sarajevo

0-0

1-0
Sun 14, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
Fortaleza CE vs Treze Campina Grande PB

0-1

1-1
Sun 14, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
ABC Natal/RN vs Confianca (SE)

1-0

1-1
Sun 14, Mar-03:30 - Brasil Copa do Nordeste
Botafogo PB vs Sampaio Correa (MA)

1-1

1-1
Sun 14, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Uniao Rondoniense MT vs Pocone MT

2-0

2-1
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Desp Alianca AL vs Jacyoba

0-0

0-1
Sun 14, Mar-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA) vs CS Esportivo AL

0-0

0-0
Sun 14, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Princesa AM vs Penarol AM

0-0

1-1
Sun 14, Mar-22:30 - Brazil Campeonat Potiguar
ASSU RN vs Santa Cruz RN

2-1

3-2
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Globo vs America FC Natal RN

0-0

0-0
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Alagoinhas Atletico BA vs Doce Mel BA

2-0

3-0
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Bahia de Feira BA

1-0

1-0
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Jacuipense BA vs Vitoria da Conquista BA

0-1

0-1
Sun 14, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Portuguesa RJ vs Volta Redonda

0-0

0-1
Sun 14, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Vasco da Gama(RJ)

1-1

2-2
Sun 14, Mar-04:05 - Brazil Campeonato Carioca
Bangu vs Botafogo (RJ)

0-0

0-0
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Chapecoense SC

0-1

0-1
Sun 14, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Esportivo (RS) vs Gremio (RS)

0-1

0-2
Sun 14, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Brasil de Pelotas RS vs SER Caxias do Sul

0-0

0-0
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Jaragua GO

0-0

2-2
Sun 14, Mar-23:45 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Goias

1-0

3-0
Sun 14, Mar-00:15 - Brazil Campeonato Goiano Division
Itumbiara EC (GO) vs Jataiense

0-1

2-1
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Cruzeiro (MG) vs Athletic Club MG

0-0

1-0
Sun 14, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Caldense(MG)

0-1

0-1
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs Ferroviaria SP

0-0

2-0
Sun 14, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Mirassol FC vs Inter de Limeira

0-0

1-0
Sun 14, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista
Santos vs Ituano (SP)

2-1

2-1
Sun 14, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista
Botafogo SP vs Ponte Preta

0-1

0-1
Sun 14, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Oeste SP

0-0

0-1
Sun 14, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Juventus-SP

0-1

0-2
Sun 14, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs EC Sao Bernardo

1-0

1-0
Sun 14, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs Sertaozinho

0-0

1-0
Sun 14, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Portuguesa de Desportos

1-0

2-1
Sun 14, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
CA Linense SP vs Batatais SP

1-0

1-1
Sun 14, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Primavera SP

0-0

1-3
Sun 14, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Bandeirante SP vs Capivariano FC SP

1-0

2-0
Sun 14, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs Penapolense

1-0

2-0
Sun 14, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Jose SP vs CA Votuporanguense SP

0-0

0-1
Sun 14, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Sete de Setembro PE

0-0

0-0
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Pernambucano League
Santa Cruz (PE) vs Sport Club Recife (PE)

0-1

1-1
Sun 14, Mar-16:00 - Brazil Piauiense Division 1
4 de Julho/PI vs Parnahyba PI

0-0

0-1
Sun 14, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Costa Rica MS vs SER Chapadao/MS

2-0

3-0
Sun 14, Mar-16:30 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs FC Dobrudzha

3-1

4-1
Sun 14, Mar-14:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Pirin Blagoevgrad

0-1

1-1
Sun 14, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs FC Hebar Pazardzhik

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs Strumska Slava

1-0

2-0
Sun 14, Mar-19:00 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs New Stars de Duala

0-1

0-1
Sun 14, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Canon Yaounde

2-1

3-2
Sun 14, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Djiko

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs AS Fortuna Mfou

1-0

1-1
Sun 14, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Fovu Baham

1-0

1-1
Sun 14, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs Bamboutos

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:30 - Club Friendly
Stomil Olsztyn Women\'s vs Rekord Bielsko Women\'s

0-1

0-3
Sun 14, Mar-16:00 - Club Friendly
Volga Ulyanovsk vs FK Znamya Noginsk

1-1

3-2
Sun 14, Mar-10:00 - Club Friendly
Gladesville Ryde Magic vs Sydney Universiteti

1-1

4-1
Sun 14, Mar-10:00 - Club Friendly
Mitchelton(U23) vs Ipswich Knights FC(U23)

3-0

6-1
Sun 14, Mar-13:00 - Club Friendly
Bumprom Gomel vs Slavia Mozyr Reserve

0-0

2-1
Sun 14, Mar-22:00 - Club Friendly
Philadelphia Union II vs FC Motown

2-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - Club Friendly
AIK Solna vs Brommapojkarna

1-2

1-2
Sun 14, Mar-17:00 - Club Friendly
Vasalunds IF vs Akropolis IF

0-1

1-2
Sun 14, Mar-14:00 - Club Friendly
SJK Seinajoki vs IFK Mariehamn

0-0

0-2
Sun 14, Mar-14:00 - Club Friendly
Syzran-2003 vs Krylya Sovetov Samara

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:00 - Club Friendly
Lada Dimitrovgrad vs Zvezda Perm

0-1

1-1
Sun 14, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Millonarios

0-2

0-2
Sun 14, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Pasto vs Alianza Petrolera

1-0

1-0
Sun 14, Mar-22:30 - Colombia Copa Premier
Fortaleza F.C vs Orsomarso

1-1

3-1
Sun 14, Mar-00:00 - Colombia Copa Premier
Atletico FC vs Valledupar FC

0-1

0-1
Sun 14, Mar-00:15 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Tigres FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-23:00 - Copa do Brasil Sub 20
Uniao ABC Youth vs Corinthians Youth

1-0

1-0
Sun 14, Mar-05:00 - Costa Rica Primera Division
Alajuelense vs Limon FC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-00:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs AD Grecia

0-0

0-0
Sun 14, Mar-03:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs Cartagines Deportiva SA

0-2

0-3
Sun 14, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
HNK Sibenik vs NK Osijek

0-1

0-4
Sun 14, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Varteks Varazdin vs Dinamo Zagreb

0-3

0-5
Sun 14, Mar-15:55 - Croatia - 2. Division
HNK Cibalia vs NK Opatija

2-0

2-0
Sun 14, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs NK Junak

0-1

2-2
Sun 14, Mar-13:00 - Croatia U19
NK Lokomotiva Zagreb U19 vs NK Croatia Sesvete(U19)

0-0

2-0
Sun 14, Mar-17:30 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

1-1

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Croatia U19
NK Orijent U19 vs Hajduk Split (U19)

0-1

0-2
Sun 14, Mar-18:00 - Croatia U19
Inter Zapresic(U19) vs NK Dugopolje(U19)

2-0

4-1
Sun 14, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Anorthosis Famagusta FC

1-0

2-0
Sun 14, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
Enosis Neon Paralimni FC vs Ermis Aradippou

0-0

0-1
Sun 14, Mar-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Slavia Praha

0-2

0-3
Sun 14, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs MFK Karvina

1-0

2-0
Sun 14, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Brno vs FK Baumit Jablonec

0-1

1-2
Sun 14, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Kobenhavn vs Midtjylland

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Aalborg BK

0-1

0-2
Sun 14, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs AC Horsens

2-0

2-0
Sun 14, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Brondby

0-3

0-3
Sun 14, Mar-16:00 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Fredericia

1-1

1-2
Sun 14, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Skive IK

0-1

0-1
Sun 14, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Naestved vs Slagelse B&I

1-0

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Fortuna Hjorring B Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Romalt Woman\'s vs Varde_IF Women\'s

0-2

0-4
Sun 14, Mar-05:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Independiente Del Valle

1-2

3-4
Sun 14, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Manta FC

2-0

4-2
Sun 14, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Universidad Catolica Quito vs Tecnico Universitario

0-1

1-1
Sun 14, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Delfin S.C. vs Guayaquil City F.C.

0-0

1-1
Sun 14, Mar-17:00 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs Ghazl El Mahallah

0-0

0-1
Sun 14, Mar-05:15 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Sonsonate

0-1

0-2
Sun 14, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Luis Angel Firpo

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:30 - England FA Women League Cup
Bristol City Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-4

0-6
Sun 14, Mar-16:30 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Sunderland vs Tranmere Rovers

0-0

1-0
Sun 14, Mar-16:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Lewes Women\'s

0-2

0-3
Sun 14, Mar-16:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Leicester City Women\'s

0-0

0-2
Sun 14, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Liverpool Women\'s vs Coventry Women\'s

2-0

5-0
Sun 14, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-0

1-0
Sun 14, Mar-16:15 - England The Championship
Sheffield Wed vs Norwich City

1-0

1-2
Sun 14, Mar-20:30 - English Premier League
Arsenal vs Tottenham Hotspur

1-1

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - English Premier League
Southampton vs Brighton & Hove Albion

1-1

1-2
Sun 14, Mar-23:15 - English Premier League
Manchester United vs West Ham United

0-0

1-0
Sun 14, Mar-00:00 - English Premier League
Fulham vs Manchester City

0-0

0-3
Sun 14, Mar-18:00 - English Premier League
Leicester City vs Sheffield United

1-0

5-0
Sun 14, Mar-15:00 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs Trans Narva

1-0

5-1
Sun 14, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs TB/FCS/Royn

2-0

3-1
Sun 14, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs B36 Torshavn

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs Vikingur Gota

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
KI Klaksvik vs NSI Runavik

1-0

2-0
Sun 14, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Lille OSC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Montpellier HSC

0-0

1-1
Sun 14, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs OGC Nice

0-0

1-1
Sun 14, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Rennes FC vs Strasbourg

1-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
RC Lens vs FC Metz

2-1

2-2
Sun 14, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Bordeaux

0-2

1-3
Sun 14, Mar-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Vina Albali Valdepenas Futsal

2-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Metalurgi Rustavi vs FC Merani Martvili

0-1

0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Georgia Pirveli Liga
Zugdidi vs Gareji Sagarejo

1-0

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs Dila Gori

1-0

1-2
Sun 14, Mar-19:59 - Georgia Primera Division
Dinamo Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi

2-2

4-3
Sun 14, Mar-18:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs FC Telavi

0-1

2-2
Sun 14, Mar-16:00 - German 3. Liga
SC Verl vs SpVgg Unterhaching

2-1

2-1
Sun 14, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs SV Meppen

0-1

0-1
Sun 14, Mar-21:00 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Hoffenheim

1-0

2-0
Sun 14, Mar-16:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Arminia Bielefeld

0-1

1-2
Sun 14, Mar-18:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt

0-0

1-1
Sun 14, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs VfL Osnabruck

0-0

1-1
Sun 14, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Eintracht Braunschweig

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Bayer Leverkusen Women\'s

1-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-1

1-2
Sun 14, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Bayern Munich Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

2-0

3-0
Sun 14, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs SC Sand Women\'s

3-1

5-2
Sun 14, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-2

0-2
Sun 14, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SC Freiburg II vs SG Sonnenhof Grobaspach

2-0

3-0
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs PAOK Saloniki

1-0

2-1
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs OFI Crete

1-0

1-0
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
AEL Larisa vs Olympiakos Piraeus

0-1

1-3
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Apollon Smirnis vs Panaitolikos Agrinio

0-0

1-0
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Lamia vs Atromitos Athens

0-0

0-0
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Pas Giannina

0-0

0-1
Sun 14, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Volos NPS vs AEK Athens

1-0

1-0
Sun 14, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Doxa Dramas vs Xanthi

0-2

0-3
Sun 14, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ierapetra vs Panachaiki

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Mictlan vs CD Zacapa

1-0

1-0
Sun 14, Mar-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Suchitepequez vs Solola FC

1-0

1-1
Sun 14, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Sanarate vs Guastatoya

2-2

3-2
Sun 14, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs CD Puerto de Iztapa

1-0

1-1
Sun 14, Mar-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Coban Imperial

1-0

2-0
Sun 14, Mar-02:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Club Comunicaciones

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
VVV-Venlo vs Fortuna Sittard

0-1

1-3
Sun 14, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Ajax Amsterdam

0-2

0-2
Sun 14, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Vitesse Arnhem

1-1

1-3
Sun 14, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs Feyenoord Rotterdam

1-1

1-1
Sun 14, Mar-00:00 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs RKC Waalwijk

0-0

2-0
Sun 14, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
Ajax Amsterdam Women\'s vs FC Zwolle Women\'s

0-0

0-1
Sun 14, Mar-11:00 - HongKong Premier League
Happy Valley vs Resources Capital FC

0-0

0-1
Sun 14, Mar-13:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Rangers FC vs Kitchee

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:45 - Hungary NB ?
Pecsi MFC vs Debreceni VSC

0-1

0-2
Sun 14, Mar-19:59 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs Csakvari TK

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Kaposvari Rakoczi vs BFC Siofok

0-0

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Vasas SC vs Gyirmot SE

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Hungary NB ?
FC Ajka vs Szolnoki MAV FC

0-0

2-0
Sun 14, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Szentlorinc SE

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Soroksar vs Budaorsi SC

0-2

5-4
Sun 14, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs Bekescsaba

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Dorogi FC vs Szombathelyi Haladas

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:30 - Hungary NB ?
DEAC vs Szegedi AK

1-1

1-2
Sun 14, Mar-22:15 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs MOL Fehervar FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Paksi SE

1-1

5-2
Sun 14, Mar-17:05 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Budafoki MTE

1-1

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - Iceland League Cup
Grotta Seltjarnarnes vs Vestri

2-0

3-1
Sun 14, Mar-21:00 - Iceland League Cup II
KF Fjallabyggdar vs IH Hafnarfjordur

3-0

8-0
Sun 14, Mar-23:00 - Iceland League Cup II
Dalvik Reynir vs Leiknir F


1-1
Sun 14, Mar-15:30 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Esteghlal Khozestan

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:30 - Iran League Division 1
Shahrdari Astara vs Shahin Bushehr

0-0

1-3
Sun 14, Mar-15:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Al Simawa

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Iraqi League
Zakho vs Al Talaba

1-0

2-1
Sun 14, Mar-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC vs Hapoel Beer Sheva

0-0

0-0
Sun 14, Mar-22:15 - Israel Premier League
Beitar Jerusalem vs Hapoel Kfar Saba

1-1

2-1
Sun 14, Mar-22:45 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Maccabi Haifa

0-0

0-2
Sun 14, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-1

1-1
Sun 14, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs AC Milan Youth

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cittadella Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-1

2-2
Sun 14, Mar-15:30 - Italian Serie A
Bologna vs Sampdoria

2-1

3-1
Sun 14, Mar-21:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Juventus

0-3

1-3
Sun 14, Mar-23:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Napoli

0-0

0-1
Sun 14, Mar-18:00 - Italian Serie A
Torino vs Inter Milan

0-0

1-2
Sun 14, Mar-18:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs AS Roma

1-0

2-0
Sun 14, Mar-15:30 - Italian Woman\\\'s Cup
Inter Milan Women\'s vs AC Milan Women\'s

2-1

2-1
Sun 14, Mar-20:30 - Italy C1A
Piacenza vs Alessandria

1-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1A
Albinoleffe vs Pro Patria

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1A
Lucchese vs Pro Sesto

0-0

0-1
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Como

0-1

1-1
Sun 14, Mar-15:30 - Italy C1B
Modena vs Mantova

1-0

1-1
Sun 14, Mar-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Sambenedettese

1-3

1-3
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1B
Perugia vs Carpi

1-0

2-0
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Imolese

2-0

4-0
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1B
Matelica vs Padova

2-0

4-1
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1B
Legnago Salus vs Alma Juventus Fano

3-0

3-0
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1C
Foggia vs Cavese

1-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1C
Juve Stabia vs Turris Neapolis

2-1

4-1
Sun 14, Mar-18:00 - Italy C1C
Casertana F.C. vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

0-1

0-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACR Messina vs ASD Licata

0-0

3-0
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Latina Calcio vs Nuova Monterosi

0-0

0-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Virtus Casarano vs AS Sorrento Calcio

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Arzignano Valchiampo vs ACD Campodarsego

0-0

2-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Real Calepina

1-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
FBC Gravina vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-0

0-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Sammaurese

0-0

0-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Portici vs Taranto Sport

1-2

1-4
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs Castrovillari

1-1

2-4
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vis Artena vs ASD Muravera

1-0

3-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Mezzolara

1-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
UC Sinalunghese vs San Donato Tavarnelle

1-1

1-1
Sun 14, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vis Nova Giussano vs US Breno

0-0

1-2
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Sony Sendai FC

1-0

3-2
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Nara Club

1-0

1-3
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Reinmeer Aomori F.C.

0-1

2-2
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Kochi United

0-1

0-1
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
Osaka FC vs FC Kariya

1-0

3-0
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
Bandits Iwaki vs Veertien Mie

2-1

2-1
Sun 14, Mar-08:00 - Japan Football League
Suzuka Unlimited vs Honda Lock SC

1-1

2-2
Sun 14, Mar-09:00 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

3-1

4-3
Sun 14, Mar-08:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Urawa Red Diamonds

2-0

3-0
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Sagan Tosu

0-0

0-0
Sun 14, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Oita Trinita vs FC Tokyo

0-1

1-1
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs Blaublitz Akita

0-2

0-2
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs FC Ryukyu

0-0

0-2
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Ventforet Kofu vs Tochigi SC

0-0

2-1
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs SC Sagamihara

0-0

0-0
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Giravanz Kitakyushu

0-0

1-1
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Matsumoto Yamaga FC vs Montedio Yamagata

1-0

1-1
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Tokyo Verdy

2-0

2-2
Sun 14, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Fujieda MYFC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Kataller Toyama

0-1

0-1
Sun 14, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Roasso Kumamoto

0-1

0-1
Sun 14, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Grulla Morioka

0-0

0-1
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Vanraure Hachinohe FC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs AC Nagano Parceiro

0-1

0-2
Sun 14, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Gainare Tottori

1-0

2-3
Sun 14, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FK Kaspiy Aktau vs FK Aktobe

0-0

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League
Tobol Kostanai vs FC Akzhayik

1-0

2-0
Sun 14, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs Taraz

2-3

2-3
Sun 14, Mar-09:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Daejeon Korail

1-0

3-1
Sun 14, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gangneung City vs Paju Citizen FC

0-0

1-1
Sun 14, Mar-10:00 - Korea K3 League
Cheongju Jikji FC vs Cheonan City FC

0-0

0-2
Sun 14, Mar-09:00 - Korea K4 League
Pocheon Citizen FC vs Seoul Jungnang FC


4-0
Sun 14, Mar-09:00 - Korea K4 League
Yeoju FC vs Gangwon II


1-4
Sun 14, Mar-09:00 - Korea League 1
Suwon FC vs Seongnam FC

1-0

1-2
Sun 14, Mar-11:30 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Gangwon FC

1-1

1-1
Sun 14, Mar-08:30 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Jeonnam Dragons

0-1

1-1
Sun 14, Mar-11:00 - Korea League 2
Bucheon FC 1995 vs FC Anyang

0-0

0-0
Sun 14, Mar-13:30 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Gimcheon Sangmu FC

1-0

1-2
Sun 14, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Drenica Skenderaj vs Arberia

1-0

1-1
Sun 14, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Trepca \'89

1-0

2-1
Sun 14, Mar-16:30 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Drita Gjilan

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:05 - Kuwait Premier League
Khaitan vs Al-Salmiyah

1-2

1-4
Sun 14, Mar-17:00 - Kuwait Premier League
Al Fahaheel SC vs Al-Shabab(KUW)

0-1

0-2
Sun 14, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Valmieras FK

1-1

2-3
Sun 14, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs Dziugas Telsiai

0-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Kauno Zalgiris vs Nevezis

2-0

5-0
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Hostert

0-0

2-2
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs FC Differdange 03

0-2

3-2
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs F91 Dudelange

0-1

0-3
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Jeunesse Esch

1-0

5-1
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs UNA Strassen

0-0

2-1
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Hamm RM Benfica FC vs FC Wiltz 71

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Racing Union Luxemburg

2-2

3-2
Sun 14, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Rodange 91

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:00 - Macao Division 1
Cheng Fung vs CD Monte Carlo

0-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Macao Division 1
Sporting Macau vs Chao Pak Kei

0-1

0-2
Sun 14, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs Terengganu

0-1

0-2
Sun 14, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Mazatlan FC

0-1

1-2
Sun 14, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Monterrey

1-0

1-0
Sun 14, Mar-07:06 - Mexico Primera Division
Club Tijuana vs Santos Laguna

0-1

0-1
Sun 14, Mar-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Pachuca

0-0

0-2
Sun 14, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Cafessa vs CD Cruz Azul Hidalgo

0-2

1-3
Sun 14, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Deportivo Dongu

0-1

1-1
Sun 14, Mar-20:30 - Mexico Women\\\'s Primera Division
CF Monterrey Women\'s vs Deportivo Toluca Women\'s

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Chivas Guadalajara Women\'s

1-1

3-3
Sun 14, Mar-19:59 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Mazatlan FC Women\'s vs Puebla Women\'s

0-0

1-1
Sun 14, Mar-19:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
FC Juarez Women\'s vs Cruz Azul Women\'s

0-1

1-2
Sun 14, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Chivas Guadalajara(U20) vs Club America U20


1-1
Sun 14, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Pachuca U20


2-1
Sun 14, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Queretaro U20 vs San Luis U20


0-1
Sun 14, Mar-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Dacia-Buiucani vs Speranta Nisporeni

1-0

4-1
Sun 14, Mar-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs Decic Tuzi

0-2

0-3
Sun 14, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs Jezero Plav

0-1

0-2
Sun 14, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Rudar Pljevlja

1-0

1-1
Sun 14, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Zeta

0-1

0-2
Sun 14, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Racing Casablanca vs Olympique Dcheira

2-2

2-3
Sun 14, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Stade Marocain du Rabat

0-0

0-1
Sun 14, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Ben Guerir vs Ittihad Khemisset

0-2

1-2
Sun 14, Mar-20:15 - Morocco Super League
Chabab Mohamedia vs Ittihad Tanger

1-0

1-2
Sun 14, Mar-22:30 - Morocco Super League
Rapide Oued Zem vs Maghreb Fez

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:00 - Morocco Super League
MCO Mouloudia Oujda vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

3-0

4-0
Sun 14, Mar-05:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Eastern Suburbs AFC

1-0

2-1
Sun 14, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Chinandega

2-0

4-1
Sun 14, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Junior de Managua vs Municipal Jalapa

0-1

2-1
Sun 14, Mar-04:00 - Nicaragua Primera Division
Real Madriz vs Diriangen

0-1

1-2
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Plateau United

0-0

3-2
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Heartland FC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Adamawa United

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Warri Wolves FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Abia Warriors vs Kano Pillars

2-1

4-1
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Rivers United

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Dakkada FC vs Katsina United

1-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Sileks

0-1

0-3
Sun 14, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Pelister Bitola

0-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs FK Vardar

1-0

2-0
Sun 14, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Belasica Strumica

0-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Renova Cepciste

0-0

0-0
Sun 14, Mar-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Veraguas CD vs Club Atletico Chiriqui

1-1

1-1
Sun 14, Mar-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs Sporting San Miguelito

1-0

1-1
Sun 14, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Tauro FC

0-0

0-1
Sun 14, Mar-01:30 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Cerro Porteno

0-2

0-2
Sun 14, Mar-01:30 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs FC Nacional Asuncion

0-0

0-0
Sun 14, Mar-03:45 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Club Libertad

0-1

0-2
Sun 14, Mar-00:30 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Melgar

1-0

1-1
Sun 14, Mar-03:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Univ. Cesar Vallejo

2-3

2-3
Sun 14, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lechia Gdansk Youth vs Hutnik Krakow Youth

1-1

3-2
Sun 14, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Arka Gdynia Youth vs Gornik Zabrze Youth

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-2

0-3
Sun 14, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Korona Kielce Youth

0-0

1-0
Sun 14, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs MKS Kutno

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Szczecin II vs Gryf Wejherowo

3-2

3-2
Sun 14, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga
Pomorzanin Torun vs Flota Swinoujscie

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs Jagiellonia Bialystok B

1-1

1-3
Sun 14, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lech Poznan vs Piast Gliwice

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Zaglebie Lubin

1-0

2-0
Sun 14, Mar-15:40 - Poland - I liga
Widzew lodz vs Chrobry Glogow

0-0

1-0
Sun 14, Mar-16:15 - Poland - II liga
Hutnik Krakow vs Lech Poznan B

0-1

0-2
Sun 14, Mar-23:00 - Portugal Campeonato
Esperanca Lagos vs Pinhalnovense

1-0

2-1
Sun 14, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
S.C. Braga B vs Cerveira

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:15 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs Varzim

1-0

1-0
Sun 14, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
G.D. Chaves vs FC Porto B

1-1

1-1
Sun 14, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs Gil Vicente

1-3

2-4
Sun 14, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs Sporting Clube de Portugal

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:00 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Rio Ave

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:30 - Qatar League Division 2
Al Waab SC vs Al Mesaimeer Club

0-2

1-3
Sun 14, Mar-17:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Sabail

1-0

4-0
Sun 14, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Zira FK

1-0

1-1
Sun 14, Mar-20:45 - Romania - Divizia A
Chindia Targoviste vs Astra Giurgiu

0-0

0-1
Sun 14, Mar-22:45 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs CSM Politehnica Iasi

2-0

4-0
Sun 14, Mar-15:45 - Romania - Liga 2
FC Unirea 2004 Slobozia vs FC Rapid Bucuresti

1-0

2-1
Sun 14, Mar-13:30 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Dunarea Calarasi

0-0

0-1
Sun 14, Mar-13:00 - Romania Women\\\'s Superliga
Minaur Baia Mare Women\'s vs Universitatea Alexandria Women\'s


1-1
Sun 14, Mar-17:00 - Russia Div 2 South
SKA Rostov vs Anzhi Makhachkala

0-1

0-1
Sun 14, Mar-16:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs Chertanovo Moscow

1-1

4-1
Sun 14, Mar-16:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs Dinamo Briansk

0-0

1-0
Sun 14, Mar-16:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs Neftekhimik Nizhnekamsk

1-0

1-1
Sun 14, Mar-16:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs Gazovik Orenburg

1-0

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Russia First Division
Krylya Sovetov Samara vs FC Irtysh Omsk

2-1

3-1
Sun 14, Mar-15:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Yenisey Krasnoyarsk

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs FK Nizhny Novgorod

0-2

1-3
Sun 14, Mar-15:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs FC Tom Tomsk

1-0

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs FK Chayka Pesch

0-0

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Spartak Moscow II

2-0

5-0
Sun 14, Mar-19:00 - Russia First Division
Baltika vs SKA Khabarovsk

0-0

1-0
Sun 14, Mar-16:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

2-1

5-3
Sun 14, Mar-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

0-0

2-1
Sun 14, Mar-17:00 - Russia Futsal League
Nizhny Novgorod Torpedo Futsal vs MFk Kprf Futsal

1-2

4-3
Sun 14, Mar-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

2-0

4-4
Sun 14, Mar-19:59 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs PFC Sochi

1-0

3-1
Sun 14, Mar-17:30 - Russia Premier League
FC Tambov vs Krasnodar FK

0-1

0-4
Sun 14, Mar-15:00 - Russia Premier League
FC Ufa vs Rubin Kazan

0-2

0-3
Sun 14, Mar-17:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Chertanovo Moscow Women\'s vs Rubin Kazan Women\'s

0-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Zenit St.Petersburg Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

0-0

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Lokomotiv Moscow Women\'s vs Kubanochka Krasnodar Women\'s

2-0

3-0
Sun 14, Mar-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Ansar Medina

0-1

0-3
Sun 14, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Riyadh vs Al Kholood

0-0

0-0
Sun 14, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al Qaisoma vs Kumait

1-0

3-0
Sun 14, Mar-17:00 - Saudi Arabia Division 2
Al-Arabi vs Al-Zlfe

0-0

0-1
Sun 14, Mar-17:05 - Saudi Arabia Division 2
Al Liwaa vs Al-Sadd FC(SA)

2-2

2-5
Sun 14, Mar-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Al-Jndal vs Al-Akhdoud

1-1

2-2
Sun 14, Mar-17:10 - Saudi Arabia Division 2
Al Hjazz vs Al-Taqdom

1-0

1-3
Sun 14, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Entesar vs Bisha FC

0-0

1-1
Sun 14, Mar-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Feiha Youths vs Al-Shabab Youth


2-1
Sun 14, Mar-21:00 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs CNEPS Excellence

0-0

1-0
Sun 14, Mar-21:00 - Senegal Premier League
ASEC Ndiambour vs Dakar Sacre Coeur

0-0

1-0
Sun 14, Mar-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs Casa Sports Zinguinchor

0-1

1-2
Sun 14, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs FK Rad Beograd

0-1

1-1
Sun 14, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs OFK Backa

1-0

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga
Indija vs Novi Pazar

0-0

1-0
Sun 14, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-1

1-1
Sun 14, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki Pirot vs IMT Novi Beograd

0-0

0-2
Sun 14, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Kabel Novi Sad vs Graficar Beograd

1-1

1-1
Sun 14, Mar-03:15 - Serie D - Brazil
Paraiso TO vs Tocantins De Miracema TO


1-1
Sun 14, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Geylang International vs Tanjong Pagar Utd

1-1

2-1
Sun 14, Mar-13:30 - Singapore Premier League
Young Lions vs Balestier Khalsa FC

1-2

3-3
Sun 14, Mar-19:00 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Slovan Bratislava

2-2

2-6
Sun 14, Mar-16:00 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs FK Poprad

1-1

5-1
Sun 14, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
FC Artmedia Petrzalka vs Liptovsky Mikulas

1-0

1-1
Sun 14, Mar-22:30 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs NK Celje

1-0

1-1
Sun 14, Mar-17:45 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Maribor

0-0

0-0
Sun 14, Mar-17:30 - South Africa First League
TS Sporting vs Polokwane City FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - South Africa First League
Bizana Pondo Chiefs vs JDR Stars

1-1

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
Black Leopards vs Tshakhuma TM

0-1

0-2
Sun 14, Mar-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
Cape Town All Stars vs Pretoria Callies

1-0

2-2
Sun 14, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Olimpico de Leon Women\'s vs Olimpico Madrid Women\'s

0-1

0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
CD San Pio X Women\'s vs Torrelodones Women\'s

0-3

0-3
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Discobolo La Torre Women\'s vs CFF Maritim Women\'s

1-0

2-0
Sun 14, Mar-19:15 - Spanish Ladies Premier League
Sevilla FC Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-0

0-0
Sun 14, Mar-20:30 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

4-0

5-0
Sun 14, Mar-16:30 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-0

0-1
Sun 14, Mar-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Eibar Women\'s

2-1

3-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

1-0

1-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

1-2
Sun 14, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Real Sociedad

0-0

1-0
Sun 14, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Eibar vs Villarreal

0-2

1-3
Sun 14, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Celta Vigo vs Athletic Bilbao

0-0

0-0
Sun 14, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Getafe vs Atletico Madrid

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs AD Penya Arraba(U19)

3-0

5-0
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Primera U19
Torre Levante U19 vs Villarreal(U19)

0-1

0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Kelme CF U19 vs Talavera de la Reina(U19)

0-1

2-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Seneca(U19)

0-1

0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
El Olivar(U19) vs Lleida(U19)

1-2

3-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs Unio FB Jabac Terrassa (U19)

1-1

2-1
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs Mallorca

1-0

2-0
Sun 14, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Albacete

0-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
UD Logrones vs Malaga

0-1

0-1
Sun 14, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Espanyol

1-1

2-2
Sun 14, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Leganes

0-1

1-3
Sun 14, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Compostela

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Coruxo FC

2-0

3-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Burgos CF vs CD Lealtad

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Sporting de Gijon B

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Unionistas de Salamanca

0-1

2-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Deportivo La Coruna

0-2

0-3
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Real Oviedo B

1-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Cultural Leonesa

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Osasuna B

1-1

4-1
Sun 14, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs Athletic Bilbao B

2-1

3-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Haro Deportivo

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs SD Amorebieta

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Mutilvera vs CD Ebro

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Logrones vs CD Tudelano

0-3

0-4
Sun 14, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Portugalete

2-0

2-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Orihuela CF vs Villarreal B

1-2

2-4
Sun 14, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs CF Badalona

1-0

2-0
Sun 14, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
L\'Hospitalet vs AE Prat

0-0

1-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs UD Levante B

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Barcelona B

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Ibiza vs SCR Pena Deportiva

0-1

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atzeneta UE vs Alcoyano

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Las Palmas Atletico vs CD Marino

1-0

2-1
Sun 14, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Cadiz B

1-0

2-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Algeciras

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Lorca Deportiva FC vs Sevilla Atletico

0-1

0-4
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs CD Linares Deportivo

1-0

4-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs Marbella FC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Recreativo Granada

0-1

0-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Murcia

1-0

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Ejido 2012 vs Cordoba C.F.

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Tamaraceite

2-0

2-2
Sun 14, Mar-20:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Poblense vs Atletico Baleares

0-0

1-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs Inter de Madrid

0-1

0-2
Sun 14, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Real Madrid Castilla vs Atletico de Madrid B

1-1

3-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Badajoz vs Merida AD

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Don Benito vs UD Socuellamos

1-1

2-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs Las Rozas

0-1

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Extremadura vs UD Melilla

2-1

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Talavera de la Reina vs Villarrubia CF

0-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CF Rayo Majadahonda vs San Sebastian Reyes

1-1

2-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs UC Ceares

2-0

2-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs L\'Entregu CF

0-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Caudal Deportivo

2-3

4-3
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Aviles Stadium

2-0

4-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Condal CF


3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs CD Tuilla

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Urraca CF

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Vallobin vs Navarro

1-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs Valdesoto


2-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs CD Barco

2-0

3-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Racing Villalbes


0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs Rapido de Bouzas

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs UD Ourense

3-0

4-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs Pontellas

1-1

2-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs CSD Arzua

0-2

2-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
SD Fisterra vs Bergantinos CF


1-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Agrupacion Estudiantil vs Deportivo La Coruna B


2-6
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Atios vs CF Alondras


0-4
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Polvorin

0-1

0-3
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Arosa Sociedad Cultural

0-1

1-2
Sun 14, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Arcos CF

0-0

2-0
Sun 14, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Rota

2-0

4-0
Sun 14, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs UB Lebrijana

1-0

2-0
Sun 14, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Gerena

1-1

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Sevilla C vs CD Utrera

0-2

0-3
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs CD Pozoblanco

1-0

4-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs CD Cabecense

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Xerez Deportivo

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Coria Club de Futbol

1-1

3-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Castilleja CF

1-2

2-2
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Cardassar vs Ibiza Islas Pitiusas

2-1

2-4
Sun 14, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CD Binissalem

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs SD Formentera

0-0

0-1
Sun 14, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Victoria vs CD Mensajero

0-0

0-1
Sun 14, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs UD San Fernando


3-1
Sun 14, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Union Guimar vs CD Atletico Paso

1-2

3-3
Sun 14, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Atletico Tacoronte vs Tenerife B


1-2
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Racing Murcia FC

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Cartagena FC vs La Hoya Lorca CF

1-0

2-0
Sun 14, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs Muleno CF


1-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs EDMF Churra


2-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs Aguilas FC

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Mar Menor

0-0

0-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs EG El Palmar

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs UCAM Murcia B

1-2

3-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Mazarron CF

1-0

2-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs UD Los Garres

0-0

1-0
Sun 14, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Campanario vs CP Chinato


1-0
Sun 14, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Jerez Industrial CF

0-0

2-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Extremadura B vs UD Montijo

0-1

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs EMD Aceuchal

1-0

2-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs CF Trujillo

0-0

2-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Lobon vs Moralo CP

1-0

1-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs RCP Valverdeno

2-0

6-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs CD Calamonte

1-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CD Azuaga

2-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Cantolagua


1-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD River Ega vs CD Huarte


3-3
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs FC Bidezarra

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs Pena Azagresa

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Pamplona


4-2
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Agoncillo

2-0

2-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs Yague CF


1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs CD Berceo

0-1

1-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CP Calasancio

3-1

4-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Tedeon

0-0

0-1
Sun 14, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CA River Ebro

2-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Anguiano

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Comillas

2-0

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CD Arnedo

0-1

0-2
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs CD Belchite 97


0-3
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Barbastro vs CD Robres

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CD Sarinena

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs Teruel

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs CD Carinena

1-1

2-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CF Calamocha

0-0

1-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Cuarte Industria

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs Epila CF

2-0

2-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs SD Huesca B

0-1

0-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs CD Binefar

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs AD Sabinanigo


2-0
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs CF Illueca

0-0

2-1
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Quintanar Del Rey

0-1

0-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Albacete B

0-0

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs CD Madridejos

1-0

4-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Almagro CF


1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs CD Azuqueca

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manzanares CF vs Calvo Sotelo Puertollano

0-1

0-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Atletico Ibanes

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs Tarancon

0-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs CD Torrijos

0-0

0-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Solares Medio Cudeyo

1-0

3-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs CD Tropezon

0-1

1-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs AD Siete Villas

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Selaya FC vs U.M. Escobedo

1-1

2-3
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs Atletico Albericia


1-3
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs Ribamontan Al Mar CF

0-0

2-0
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs CD Lagun Onak

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs SD Deusto

4-0

6-1
Sun 14, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs SD Balmaseda FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs CD Santurtzi

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Girona II

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Figueres vs CE Banyoles

2-2

4-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs Valls UE


0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Terrassa

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs UA Horta

0-1

0-3
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs CF Igualada

1-0

3-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs CF Peralada

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs Sant Andreu

0-1

1-2
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs Jove Espanol

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs UD Paterna

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Villarreal C

1-2

2-2
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs CD Olimpic Xativa

1-0

2-0
Sun 14, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villajoyosa vs Eldense


0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Crevillente

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs CD Roda

0-1

1-1
Sun 14, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs San Fernando Henares

0-0

1-1
Sun 14, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs CF Pozuelo Alarcon

1-1

1-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs Complutense Alcala

0-0

1-0
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Villaverde Boetticher CF

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Mostoles CF

1-0

1-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs Real Aranjuez CF

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs CD El Alamo

0-0

1-0
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Villanueva del Pardillo

0-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs Moratalaz

0-0

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Alcorcon B

0-0

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs Paracuellos Antamira

0-1

0-2
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Atletico Astorga

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Salmantino B

1-1

2-2
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Gimnastica Segoviana vs Colegios Diocesanos

1-0

3-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs CD Cebrerena

0-1

1-3
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Real Burgos


3-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD Penaranda DE Bracamonte

1-0

2-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs CD La Virgen Del Camino

2-0

3-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs SD Almazan

1-1

2-1
Sun 14, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs CD Estepona

0-1

0-1
Sun 14, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Motril CF

1-0

1-0
Sun 14, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Alhaurin de la Torre

1-1

3-1
Sun 14, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Maracena

1-0

2-0
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs CD El Palo

1-1

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD Huetor Tajar

1-1

3-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Atletico Mancha Real

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs CD Torreperogil

0-0

0-0
Sun 14, Mar-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Sundsvalls DFF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-0

0-3
Sun 14, Mar-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
FC Rosengard Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

1-1

3-1
Sun 14, Mar-19:00 - Swedish Cup
Degerfors IF vs Vasteras SK FK

1-0

2-2
Sun 14, Mar-16:00 - Swedish Cup
Djurgardens vs Ostersunds FK

1-0

3-0
Sun 14, Mar-19:00 - Swiss Super League
St. Gallen vs Young Boys

1-0

2-2
Sun 14, Mar-19:00 - Swiss Super League
Vaduz vs FC Lugano

0-2

0-3
Sun 14, Mar-19:00 - Swiss Super League
Sion vs Servette

0-2

1-2
Sun 14, Mar-15:30 - Thai League 1
Port FC vs Chonburi FC

0-0

2-1
Sun 14, Mar-16:00 - Thai League 1
BG Pathum United vs Nakhon Ratchasima

0-0

1-0
Sun 14, Mar-14:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Buriram United

1-0

1-2
Sun 14, Mar-15:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Suphanburi FC

1-0

1-0
Sun 14, Mar-16:00 - Thai League 2
Sisaket FC vs Nong Bua Pitchaya

0-0

0-0
Sun 14, Mar-16:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Phrae United FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-14:00 - Thai League 2
Uthai Thani Forest vs Chiangmai FC

0-1

0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Thai League 2
Navy FC vs Khonkaen FC

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Thai League 2
Khonkaen United vs Nakhon Pathom United

0-0

0-1
Sun 14, Mar-19:15 - Tunisia Division 1
Club Africain vs US Ben Guerdane

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs U.S.Monastir

0-0

0-2
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs Rejiche

0-1

0-1
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs US Tataouine

0-1

0-1
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs AS Soliman

1-0

2-1
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
CS. Hammam-Lif vs CO Medenine

0-0

3-1
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs Sbikha

2-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs Stade Sportif Sfaxien

0-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs Menzel Nour

1-0

2-2
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Djerba vs CS Korba

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Oued Ellil vs Croissant Msaken

1-1

2-2
Sun 14, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Ankaraspor FK

1-1

3-1
Sun 14, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Altay Spor Kulubu

0-2

0-3
Sun 14, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Adanaspor

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor Kulubu vs Umraniyespor

0-0

0-1
Sun 14, Mar-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Hekimoglu Trabzon

0-1

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kocaelispor vs Ankara Demirspor

1-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sariyer vs Kahramanmaras

1-2

3-2
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Inegolspor vs Nigde Belediyespor

0-1

0-2
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hacettepe S.K. vs Sanliurfaspor

0-0

0-0
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Gumushanespor vs 24 Erzincanspor

1-1

3-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Corum Belediyespor vs Sancaktepe Belediye Spor

0-0

5-0
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Manisa FK vs Amedspor

0-1

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Ergene Velimese

2-0

2-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Elazigspor vs Tarsus Idman Yurdu

0-0

2-2
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Kastamonuspor

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Turgutluspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Mamak FK vs Belediye Vanspor

0-4

1-5
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Pendikspor vs Kirklarelispor

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Karacabey Birlikspor

0-1

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bayburt Ozel Idare vs Eyupspor

1-2

1-3
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Sakaryaspor

0-0

0-1
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Pazarspor

2-0

3-0
Sun 14, Mar-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Serik Belediyespor vs 1922 Konyaspor

0-0

2-1
Sun 14, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Genclerbirligi

1-1

1-2
Sun 14, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Denizlispor

0-0

2-0
Sun 14, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
BB Erzurumspor vs Trabzonspor

0-0

0-0
Sun 14, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Goztepe

1-0

3-0
Sun 14, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al Nasr Dubai U21 vs Baniyas(U21)

0-0

2-0
Sun 14, Mar-16:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Onduparaka FC

0-0

1-0
Sun 14, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Shakhtar Donetsk vs Desna Chernihiv

1-0

4-0
Sun 14, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs Dynamo Kyiv

0-0

0-2
Sun 14, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Kolos Kovalivka

1-2

1-4
Sun 14, Mar-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs Olimpik Donetsk

1-0

2-0
Sun 14, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Liverpool P. vs CA River Plate

2-1

3-2
Sun 14, Mar-01:45 - Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro vs Deportivo Maldonado

0-2

2-3
Sun 14, Mar-15:15 - Uzbekistan Professional Football League
Lokomotiv Tashkent vs Navbahor Namangan

1-1

1-2
Sun 14, Mar-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Sogdiana Jizzakh vs Turon Nukus

0-0

1-0
Sun 14, Mar-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs FC AGMK

1-0

1-1
Sun 14, Mar-15:00 - Vietnam League
Than Quang Ninh vs TP Ho Chi Minh

0-0

2-0
Sun 14, Mar-16:15 - Vietnam League
Viettel vs Becamex Binh Duong

2-1

3-1
Sun 14, Mar-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Binh Dinh FC

2-0

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.