AD:

Football Results for Sat 13, Mar 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sat 13, Mar 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 13, Mar-16:00 - Albania Super league
KF Tirana vs Partizani Tirana

1-1

1-2
Sat 13, Mar-16:00 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs KF Laci

0-0

0-2
Sat 13, Mar-19:00 - Albania Super league
Teuta Durres vs Kastrioti Kruje

0-0

0-0
Sat 13, Mar-18:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs ASO Chlef

2-0

3-0
Sat 13, Mar-18:00 - Algeria Division 1
MC Oran vs Bordj Bou Arreridj

0-1

1-1
Sat 13, Mar-18:00 - Algeria Division 1
NA Hussein Dey vs Paradou AC

0-0

1-2
Sat 13, Mar-18:00 - Algeria Division 1
NC Magra vs JSM Skikda

0-0

3-2
Sat 13, Mar-18:00 - Algeria Division 1
AS Ain Mlila vs US Biskra

0-1

2-1
Sat 13, Mar-13:00 - Algeria U21
NA Hussein Dey(U21) vs Paradou AC(U21)

0-0

0-1
Sat 13, Mar-13:00 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs Bordj Bou Arreridj(U21)

0-2

2-3
Sat 13, Mar-13:00 - Algeria U21
USM Alger(U21) vs ASO Chlef(U21)

1-1

2-1
Sat 13, Mar-13:00 - Algeria U21
AS Ain Mlila U21 vs US Biskra(U21)

1-0

2-0
Sat 13, Mar-13:00 - Algeria U21
NC Magra (U21) vs JSM Skikda(U21)

1-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Recreativo Caala

0-0

0-0
Sat 13, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Progresso Sambizanga

1-0

3-0
Sat 13, Mar-00:10 - Argentina Reserves League
Argentinos Juniors Reserve vs Godoy Cruz Reserve

0-0

1-0
Sat 13, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
CA San Miguel vs Talleres Remdios de Escalada

0-1

1-1
Sat 13, Mar-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Laferrere vs Sportivo Dock Sud

1-3

1-4
Sat 13, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Aldosivi vs CA Central Cordoba SDE

1-2

1-2
Sat 13, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
CA Huracan vs Lanus

0-0

0-0
Sat 13, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Union Santa Fe vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

1-0

1-1
Sat 13, Mar-01:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Atletico Rafaela

2-2

4-2
Sat 13, Mar-03:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Club Atletico Mitre

1-1

1-2
Sat 13, Mar-12:30 - Australia Brisbane Capital League 1
Pine Hills vs Logan Metro

1-1

3-3
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Moggill FC vs Ipswich City

2-0

6-2
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
AC Carina vs Slack Creek

0-1

1-1
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Ripley Valley vs Annerley FC

0-1

0-2
Sat 13, Mar-13:30 - Australia Brisbane Cup
Park Ridge vs Narangba United

2-0

2-0
Sat 13, Mar-09:00 - Australia Brisbane Cup
Redcliffe PCYC vs Bardon Latrobe

1-1

1-2
Sat 13, Mar-11:00 - Australia Brisbane Cup
Clairvaux FC vs Deception Bay

2-0

4-0
Sat 13, Mar-11:00 - Australia Brisbane Cup
Brighton Bulldogs FC vs Westside Grovely

5-0

7-0
Sat 13, Mar-12:00 - Australia Brisbane Cup
North Brisbane vs Willowburn FC

1-2

1-2
Sat 13, Mar-12:45 - Australia Brisbane Cup
Ridge Hills Utd vs Springfield United

1-0

3-1
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Brisbane Cup
Tarragindi Tigers vs Pine Rivers

3-1

5-1
Sat 13, Mar-12:30 - Australia Brisbane Premier League
University of Queensland vs The Gap BPL

2-1

3-1
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Brisbane Premier League
Toowong vs Centenary Stormers

1-0

2-0
Sat 13, Mar-11:00 - Australia Brisbane Premier League Reserves
Toowong Reserve vs Centenary Stormers Reserve

1-0

4-0
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League
The Lakes FC Women\'s vs Kangaroo Point Rovers FC Women\'s

0-8

0-12
Sat 13, Mar-06:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Whittlesea Ranges FC vs Hume United

0-1

1-2
Sat 13, Mar-06:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Kissing Point vs Winston Hills

3-1

5-2
Sat 13, Mar-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Mornington SC vs Monash University

3-1

6-1
Sat 13, Mar-07:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Bentleigh Utd Cobras vs North Sunshine Eagles

2-2

2-4
Sat 13, Mar-07:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Gungahlin United vs Yoogali

0-2

0-6
Sat 13, Mar-10:30 - Australia FFA Cup Qualifiers
Woden Weston vs Weston Molonglo FC

0-1

1-6
Sat 13, Mar-10:00 - Australia Gold Coast Premier League
Burleigh Heads vs Nerang

1-2

1-3
Sat 13, Mar-10:05 - Australia League A
Sydney FC vs Newcastle Jets FC

0-1

2-1
Sat 13, Mar-12:10 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Adelaide United

1-1

1-3
Sat 13, Mar-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Sydney United

0-1

0-2
Sat 13, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs APIA Leichhardt Tigers

0-0

1-0
Sat 13, Mar-11:00 - Australia New South Wales Premier League
Marconi Stallions vs Rockdale City Suns

2-1

3-3
Sat 13, Mar-11:30 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Bonnyrigg White Eagles

0-0

0-2
Sat 13, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Spirit FC

1-1

1-2
Sat 13, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
St George Saints vs Western Sydney Wanderers AM

0-0

0-0
Sat 13, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs St George City

0-1

1-1
Sat 13, Mar-06:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Sydney United(U20)

0-0

2-0
Sat 13, Mar-06:45 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

0-0

2-1
Sat 13, Mar-09:00 - Australia New South Wales U20
Marconi Stallions(U20) vs Rockdale Ilinden(U20)

1-0

1-0
Sat 13, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Blacktown City(U20)

0-1

0-1
Sat 13, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown Spartans(U20) vs St. George U20

2-0

2-0
Sat 13, Mar-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Logan Lightning vs Eastern Suburbs Brisbane

2-0

2-0
Sat 13, Mar-13:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Magpies Crusaders vs Brisbane Olympic United FC

1-1

2-3
Sat 13, Mar-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Gold Coast United

1-0

3-1
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Redlands United FC vs Peninsula Power

1-1

1-3
Sat 13, Mar-12:00 - Australia Queensland State Leagues
Brisbane City vs Brisbane Wolves

0-0

3-0
Sat 13, Mar-14:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Brisbane City Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

1-0

2-1
Sat 13, Mar-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs The Gap NPL Women\'s

0-1

0-1
Sat 13, Mar-12:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Peninsula Power FC Women\'s vs Mitchelton Women\'s

0-1

0-1
Sat 13, Mar-08:15 - Australia Victorian Premier League
Avondale FC vs Green Gully

0-2

0-2
Sat 13, Mar-11:30 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Heidelberg United

2-0

2-2
Sat 13, Mar-13:00 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Dandenong City SC

1-1

3-1
Sat 13, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20
Port Melbourne Sharks SC U20 vs Eastern Lions(U20)

1-2

2-4
Sat 13, Mar-09:30 - Australia Victorian Premier League U20
Altona Magic U20 vs Heidelberg United U20

3-0

3-1
Sat 13, Mar-10:30 - Australia Victorian Premier League U20
Hume City U20 vs Dandenong City SC U20

0-1

0-1
Sat 13, Mar-17:30 - Austria Erste Division
Floridsdorfer AC vs Rapid Wien B

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - Austria Erste Division
FC Dornbirn vs SKU Amstetten

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs FC Trenkwalder Admira

3-0

3-1
Sat 13, Mar-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs Neulengbach Women\'s

0-0

2-2
Sat 13, Mar-20:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

2-0

6-0
Sat 13, Mar-17:55 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs East Riffa

0-1

0-1
Sat 13, Mar-20:30 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Busaiteen

0-0

1-0
Sat 13, Mar-21:45 - Belarus Premier League
Shakhter Soligorsk vs FC Minsk

0-0

1-0
Sat 13, Mar-15:00 - Belarus Premier League
Energetyk-BGU Minsk vs Smorgon FC

1-0

3-0
Sat 13, Mar-18:45 - Belarus Premier League
Dinamo Minsk vs FC Torpedo Zhodino

0-0

3-0
Sat 13, Mar-17:00 - Belarus Premier League
FK Ruh Brest vs FC Gomel

0-0

1-1
Sat 13, Mar-23:45 - Belgian Cup
AS Eupen vs Standard Liege

0-0

0-1
Sat 13, Mar-23:45 - Belgium - 2e Klasse
St. Gilloise vs RWD Molenbeek

2-1

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Standard Liege Women\'s vs Charleroi Women\'s

1-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Eendracht Aalst Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s

0-1

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
KAA Gent Ladies Women\'s vs Club Brugge Women\'s

2-0

2-0
Sat 13, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Club Bolivar

2-1

3-1
Sat 13, Mar-17:30 - Bosnia Premijer Liga
Mladost Doboj Kakanj vs FK Krupa

1-0

1-0
Sat 13, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs FK Velez Mostar

1-1

1-2
Sat 13, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Vitoria Salvador BA vs Esporte Clube Bahia

0-0

1-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs Ceara

0-0

0-0
Sat 13, Mar-01:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs OperArio(MT)

2-0

3-1
Sat 13, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Gremio Sorriso vs Nova Mutum MT

0-0

0-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
CE Olhodaguense AL vs Coruripe AL

0-2

1-2
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Amazonense League
Joao Carlos(JC) AM vs Sao Raimundo (AM)

0-1

2-2
Sat 13, Mar-00:00 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Atletico Cliper AM

0-0

1-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
UNIRB/BA vs Fluminense de Feira BA

0-0

0-0
Sat 13, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Resende-RJ

0-0

0-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Metropolitano SC vs Joinville SC

0-1

0-1
Sat 13, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Juventude (RS) vs EC Pelotas(RS)

1-1

2-3
Sat 13, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Vila Nova (GO) vs Ipora

1-0

5-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Gremio Anapolis

2-0

2-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs URT MG

1-0

1-0
Sat 13, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Atletico Mineiro (MG)

0-1

1-3
Sat 13, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Coimbra MG

1-1

2-1
Sat 13, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Sao Bento

0-0

0-0
Sat 13, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista
Gremio Novorizontino vs Sao Paulo

1-0

2-1
Sat 13, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Atibaia

0-1

1-1
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs Rio Claro

1-1

1-4
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Velo Clube SP vs Gremio Osasco Audax

1-0

2-0
Sat 13, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Nacional SP vs Rio Preto

1-0

3-1
Sat 13, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Desportivo Brasil SP

0-0

0-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Comercial SP vs Noroeste SP

0-1

0-2
Sat 13, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Rio Branco ES vs Serra Sd

0-2

0-5
Sat 13, Mar-22:00 - Brazil Capixaba
Real Noroeste vs Sao Mateus

0-0

2-0
Sat 13, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Vitoria PE

1-0

2-0
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Atletica Gloriense/SE vs Lagarto

0-0

0-2
Sat 13, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Aquidauanense vs Novoperario MS

0-0

1-0
Sat 13, Mar-14:00 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs PFK Montana

2-1

2-1
Sat 13, Mar-18:30 - Bulgaria Premier
POFC Botev Vratsa vs Levski Sofia

1-0

1-3
Sat 13, Mar-16:15 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia

2-0

3-2
Sat 13, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs Young Sports Academy

0-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Colombe FC

1-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Dragon de Yaounde

0-0

3-0
Sat 13, Mar-21:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Panthere Sportive du Nde

1-0

1-0
Sat 13, Mar-22:00 - Club Friendly
Phoenix Rising FC vs Sporting Kansas City

0-4

0-4
Sat 13, Mar-22:00 - Club Friendly
Atlanta United FC vs South Georgia Tormenta

0-0

3-0
Sat 13, Mar-22:00 - Club Friendly
San Diego Loyal SC vs California United Strikers


1-2
Sat 13, Mar-22:30 - Club Friendly
FC Cincinnati vs Louisville City FC

0-1

0-3
Sat 13, Mar-15:00 - Club Friendly
Tvaakers IF vs Ljungskile SK

2-0

2-1
Sat 13, Mar-15:00 - Club Friendly
Norrby IF vs Varbergs BoIS FC

1-1

1-3
Sat 13, Mar-15:30 - Club Friendly
Dnepr Mogilev vs Arsenal Dzyarzhynsk

1-0

2-0
Sat 13, Mar-18:00 - Club Friendly
HJK Helsinki vs Ilves Tampere

1-0

2-1
Sat 13, Mar-18:00 - Club Friendly
Elfsborg vs Malmo FF

1-0

4-0
Sat 13, Mar-18:00 - Club Friendly
Waterford United vs Wexford Youths

1-0

1-0
Sat 13, Mar-16:00 - Club Friendly
UC Dublin(UCD) vs St. Patrick\'s

0-0

0-2
Sat 13, Mar-16:00 - Club Friendly
IFK Varnamo vs Assyriska IF i Norrkoping


3-0
Sat 13, Mar-16:20 - Club Friendly
Energosbyt BSATU vs FK Ostrovets

0-3

0-12
Sat 13, Mar-08:00 - Club Friendly
West Torrens Birkalla vs Adelaide Blue Eagles

1-0

1-2
Sat 13, Mar-08:00 - Club Friendly
Sturt Lions vs West Adelaide SC

1-0

1-1
Sat 13, Mar-08:00 - Club Friendly
Brunswick City vs Essendon United

1-0

6-0
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Adelaide Cobras FC vs North Eastern Metrostars

0-0

1-0
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Cumberland United FC vs Adelaide Comets FC

0-0

0-0
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Para Hills Knights vs Adelaide Olympic

0-3

0-5
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Modbury Jets vs Adelaide Hills

2-2

5-2
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
White City Woodville vs Adelaide City FC

0-1

0-2
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Gawler Eagles vs Fulham United FC

0-0

1-1
Sat 13, Mar-19:00 - Club Friendly
Cork City F.C. vs Finn Harps

0-0

1-0
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Adelaide University vs Adelaide Vipers

0-0

2-2
Sat 13, Mar-19:00 - Club Friendly
IK Sirius FK vs IFK Goteborg

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - Club Friendly
AIK Solna Women\'s vs Pitea IF Women\'s

0-1

0-2
Sat 13, Mar-08:30 - Club Friendly
Modbury Vista SC vs Playford City Patriots

2-5

3-7
Sat 13, Mar-20:15 - Club Friendly
Elfsborg vs Malmo FF

1-2

1-3
Sat 13, Mar-07:00 - Club Friendly
Brisbane City SC(U23) vs Brisbane Wolves(U23)

1-0

1-0
Sat 13, Mar-09:00 - Club Friendly
Eastern United vs Northern Demons

0-1

0-1
Sat 13, Mar-10:15 - Club Friendly
Kingborough Lions vs South Hobart

2-0

3-0
Sat 13, Mar-10:45 - Club Friendly
Redlands United FC(U23) vs Peninsula Power(U23)

2-2

2-4
Sat 13, Mar-21:00 - Club Friendly
Chicago Fire vs New York City FC

1-1

2-1
Sat 13, Mar-17:00 - Club Friendly
Helsingborgs IF vs Mjallby AIF

1-1

2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Club Friendly
Drogheda United vs Bray Wanderers

0-2

1-4
Sat 13, Mar-17:00 - Club Friendly
Chemnitzer vs Berliner AK 07

0-0

1-0
Sat 13, Mar-11:30 - Club Friendly
Bankstown United vs Canterbury Bankstown FC

1-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Atvidabergs FF


6-0
Sat 13, Mar-17:00 - Club Friendly
Umea FC vs Pitea IF

0-2

0-2
Sat 13, Mar-12:00 - Club Friendly
Rydalmere Lions vs Bankstown City Lions

0-0

1-1
Sat 13, Mar-12:15 - Club Friendly
Hue FC vs Quang Nam

0-0

2-2
Sat 13, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Jaguares de Cordoba

1-1

3-2
Sat 13, Mar-00:15 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Envigado

3-1

3-1
Sat 13, Mar-02:00 - Copa do Brasil Sub 20
Atletico Mineiro Youth (MG) vs Fluminense-PI Youth

0-0

0-0
Sat 13, Mar-04:30 - Copa do Brasil Sub 20
Palmeiras Youth vs Presidente Medici Youth

3-0

8-0
Sat 13, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino
Atletico San Cristobal Women\'s vs River Plate Women\'s

0-2

0-3
Sat 13, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino
Sol de America Women\'s vs Independiente Santa Fe Women\'s

0-0

0-1
Sat 13, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino
Sportivo Limpeno Women\'s vs CA Penarol Women\'s

0-0

0-0
Sat 13, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino
Universidad de Chile Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

1-1

1-4
Sat 13, Mar-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs AD San Carlos

0-1

0-1
Sat 13, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs Istra 1961

0-1

0-1
Sat 13, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs Hajduk Split

1-1

1-1
Sat 13, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Orijent Rijeka vs Inter Zapresic

1-0

1-0
Sat 13, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Rudes vs Dinamo Zagreb B

0-2

1-2
Sat 13, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Solin vs Bijelo Brdo

0-0

0-1
Sat 13, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs NK Dugopolje

1-0

2-0
Sat 13, Mar-13:00 - Croatia U19
Rudes U19 vs Slaven Koprivnica(U19)

0-1

1-1
Sat 13, Mar-17:30 - Croatia U19
Istra 1961 (U19) vs NK Rijeka (U19)

0-1

0-1
Sat 13, Mar-18:00 - Croatia U19
Varteks Varazdin U19 vs Hrvatski Dragovoljac(U19)

0-1

2-2
Sat 13, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs Ethnikos Achnas

0-1

0-2
Sat 13, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs AC Omonia Nicosia

1-2

1-2
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Digenis Morphou

1-0

1-1
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
PAEEK Keryneias vs AE Zakakiou

2-1

5-1
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ayia Napa vs Kouris Erimis

1-1

3-1
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Onisilos Sotiras vs Alki Oroklini

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Akritas Chloraka vs Omonia Aradippou

0-1

0-3
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Anagennisi Deryneia vs Thoi Lakatamias

1-0

3-1
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Omonia Psevda

2-0

3-0
Sat 13, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Ahironas Liopetriou

0-0

1-1
Sat 13, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
FK Slavoj Vysehrad vs Viktoria Zizkov

0-0

1-2
Sat 13, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Fotbal Trinec vs SK Slovan Varnsdorf

0-0

0-0
Sat 13, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs Lisen

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs SK Dynamo Ceske Budejovice

1-0

3-0
Sat 13, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs FK Pribram

2-0

5-0
Sat 13, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs Pardubice

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:15 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Pardubice Women\'s vs Horni Herspice Women\'s

1-0

1-1
Sat 13, Mar-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Dukla Praha Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-2

0-6
Sat 13, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Sparta Praha Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

2-0

3-0
Sat 13, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Kolding IF

1-1

1-1
Sat 13, Mar-16:00 - Denmark - 1. Division
Viborg vs Esbjerg FB

0-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs Silkeborg IF

0-1

0-3
Sat 13, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
BK Frem vs Dalum

0-1

0-2
Sat 13, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Thisted FC vs Jammerbugt

0-0

1-0
Sat 13, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Sydvest vs FC Aarhus Fremad

1-0

1-1
Sat 13, Mar-16:30 - Denmark - 2. Division Groupe A
VSK Aarhus vs Middelfart

0-1

1-2
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Naesby BK vs SfB-Oure

3-0

3-0
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Holstebro BK

1-1

2-1
Sat 13, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Nykobing FC vs Avarta

0-0

2-0
Sat 13, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Skovshoved vs Hellerup IK

1-0

1-3
Sat 13, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
FC Roskilde vs FA 2000

0-1

0-1
Sat 13, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
Vanlose IF vs Bronshoj

0-1

0-1
Sat 13, Mar-16:30 - Denmark - 2. Division Groupe B
KFUM Roskilde vs AB Tarnby

1-0

4-0
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Fortuna Hjorring Women\'s vs HB Koge Woman\'s

1-1

2-1
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Aalborg BK Women\'s vs Brondby Women\'s

0-2

0-7
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Nordsjaelland Women\'s vs Thisted FC Women\'s

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Aarhus AGF Women\'s vs Kolding BK Women\'s

0-1

0-1
Sat 13, Mar-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Ballerup Skovlunde Women\'s vs Osterbro IF Woman\'s

1-0

1-1
Sat 13, Mar-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs Aalborg Freja women\'s

3-1

5-4
Sat 13, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
FC Damso Women\'s vs Fredensborg Women\'s

0-1

1-1
Sat 13, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Sundby BK Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-0

0-0
Sat 13, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s

0-2

0-2
Sat 13, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Solrod Women\'s vs Frederiksberg Boldklub Women\'s

2-1

5-1
Sat 13, Mar-18:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
JAI Fodbold Women\'s vs Odense Women\'s

0-0

0-0
Sat 13, Mar-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vildbjerg SF Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s

1-0

1-1
Sat 13, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Liga Deportiva Universitaria

1-0

2-2
Sat 13, Mar-19:00 - Egypt Cup
Pyramids FC vs Aloboor B Qalyubiya

1-0

4-1
Sat 13, Mar-21:00 - Egypt Premier League
Enppi vs Al Masry

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Egypt Second Divison
MS Samasta vs Beni Suef

0-1

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Portsmouth vs Salford City F.C.

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Ipswich vs Plymouth Argyle

1-0

1-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Accrington Stanley

1-0

3-2
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Crewe Alexandra vs Burton Albion FC

0-3

0-3
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Hull City vs Oxford United

1-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Blackpool vs Fleetwood Town

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Charlton Athletic vs Shrewsbury Town

0-0

1-1
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Northampton Town

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs AFC Wimbledon

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League One
Lincoln City vs Rochdale

0-1

1-2
Sat 13, Mar-17:00 - England League One
Swindon vs Gillingham

1-0

1-3
Sat 13, Mar-21:30 - England League Two
Grimsby Town vs Colchester United

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Southend United vs Stevenage FC

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Cambridge United

2-3

2-4
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Port Vale vs Bolton Wanderers

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Exeter City vs Cheltenham Town

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Carlisle vs Bradford City AFC

2-0

3-1
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Morecambe vs Newport County

1-2

1-3
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Mansfield Town

0-0

1-0
Sat 13, Mar-19:00 - England League Two
Forest Green Rovers vs Harrogate Town

1-0

2-1
Sat 13, Mar-17:00 - England League Two
Leyton Orient vs Scunthorpe United

1-1

1-1
Sat 13, Mar-16:15 - England The Championship
Luton Town vs Swansea City

0-1

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Nottingham Forest vs Reading

0-0

1-1
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Stoke City

2-0

3-0
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Cardiff City vs Watford

1-1

1-2
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Derby County vs Millwall

0-1

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Bristol City

0-1

0-3
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Wycombe Wanderers vs Preston North End

1-0

1-0
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Huddersfield Town

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - England The Championship
AFC Bournemouth vs Barnsley

2-1

2-3
Sat 13, Mar-19:59 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs West Ham United U23

1-1

1-1
Sat 13, Mar-21:30 - English Premier League
Everton vs Burnley

1-2

1-2
Sat 13, Mar-16:30 - English Premier League
Leeds United vs Chelsea FC

0-0

0-0
Sat 13, Mar-00:00 - English Premier League
Newcastle vs Aston Villa

0-0

1-1
Sat 13, Mar-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs West Bromwich(WBA)

1-0

1-0
Sat 13, Mar-15:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna Levadia vs Parnu JK Vaprus

3-0

5-0
Sat 13, Mar-18:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Viljandi JK Tulevik

1-1

2-3
Sat 13, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs Toftir B68

0-1

3-2
Sat 13, Mar-15:00 - Finland Cup
VPS Vaasa vs FC Honka

0-0

0-4
Sat 13, Mar-16:30 - Finland Cup
PEPO vs PK-35 Vantaa

0-0

0-3
Sat 13, Mar-19:00 - Finland Cup
Gnistan vs Ekenas IF

1-1

2-2
Sat 13, Mar-18:00 - France Ligue 2
AJ Auxerre vs Paris FC

0-0

0-0
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
Toulouse vs FC Chambly

0-0

4-0
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
ESTAC Troyes vs Nancy

0-2

1-5
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs LB Chateauroux

0-0

0-0
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
AC Ajaccio vs Guingamp

0-1

0-2
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
Grenoble Foot 38 vs Pau FC

0-0

1-1
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
Rodez AF vs Valenciennes FC

0-0

3-0
Sat 13, Mar-23:00 - France Ligue 2
USL Dunkerque vs Chamois Niortais

0-0

2-0
Sat 13, Mar-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

0-1

3-1
Sat 13, Mar-17:30 - French Feminines D1
Guingamp Women\'s vs Issy FF Women\'s

0-0

2-0
Sat 13, Mar-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs ASJ Soyaux Women\'s

1-0

4-0
Sat 13, Mar-17:30 - French Feminines D1
Le Havre Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

0-2

1-4
Sat 13, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs AS Saint-Etienne

0-0

0-1
Sat 13, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade de Reims vs Lyonnais

1-0

1-1
Sat 13, Mar-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Stade Brestois

1-0

3-1
Sat 13, Mar-23:00 - French National League
Creteil vs Red Star FC 93

0-0

0-2
Sat 13, Mar-21:00 - French National League
Sete FC vs Le Mans

0-0

2-0
Sat 13, Mar-21:00 - French National League
Bastia Borgo vs Lyon Duchere

1-0

2-2
Sat 13, Mar-21:00 - French National League
Annecy vs Avranches

1-1

3-2
Sat 13, Mar-21:00 - French National League
Stade Briochin vs SO Cholet

0-1

0-1
Sat 13, Mar-16:00 - Friendly Internationals
Kenya vs South Sudan

0-0

1-0
Sat 13, Mar-21:30 - Futsal Italian Serie A
Came Dosson Futsal vs CDM Genova Futsal

2-2

5-5
Sat 13, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
Kaos Mantova Futsal vs Lido Di Ostiav Meta Futsal

1-2

3-4
Sat 13, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
Signor Prestito CMB Futsal vs Meta Catania Futsal

2-0

3-1
Sat 13, Mar-19:00 - Futsal Italian Serie A
Sandro Abate Avellino Futsal vs Pesarofano Futsal

0-0

1-2
Sat 13, Mar-21:00 - Futsal Italian Serie A
Cybertel Aniene Futsal vs Petrarca Padova Futsal

2-2

3-3
Sat 13, Mar-01:00 - Futsal Portugish League
Sporting Lisbon Futsal vs CCRD Burinhosa Futsal

4-1

8-1
Sat 13, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Ribera Navarra Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal

4-0

9-4
Sat 13, Mar-21:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jaen Paraiso Interior Futsal vs Levante Futsal

1-1

3-3
Sat 13, Mar-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs O Parrulo Ferrol Futsal

0-0

4-4
Sat 13, Mar-21:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Movistar Inter Futsal

1-1

4-3
Sat 13, Mar-17:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs Cordoba Futsal

1-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Samtredia

2-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs Saarbrucken

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs 1. FC Magdeburg

0-1

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs FC Ingolstadt 04

1-2

1-2
Sat 13, Mar-17:00 - German 3. Liga
Viktoria Koln vs MSV Duisburg

2-1

3-1
Sat 13, Mar-17:00 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Munchen 1860

0-3

0-4
Sat 13, Mar-21:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Hertha BSC Berlin

0-0

2-0
Sat 13, Mar-18:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Bayern Munich

0-2

1-3
Sat 13, Mar-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Schalke 04

1-0

5-0
Sat 13, Mar-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs SC Freiburg

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs 1. FC Koln

0-1

2-1
Sat 13, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs FC Erzgebirge Aue

2-0

4-1
Sat 13, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
SV Sandhausen vs Fortuna Dusseldorf

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs Astoria Walldorf

2-0

3-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FK Pirmasens vs FC 08 Homburg

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
KSV Hessen Kassel vs SV Elversberg

0-1

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SSV Ulm 1846 vs 1. FSV Mainz 05 II

1-0

3-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs TSG 1899 Hoffenheim II

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Steinbach Haiger vs Kickers Offenbach

2-0

4-0
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSV Schott Mainz vs FSV Frankfurt

0-1

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs VfR Aalen

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:15 - Germany - Regionalliga West
Bergisch Gladbach 09 vs VFB Homberg

0-2

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs Koln Am.

1-1

3-2
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Rot Weiss Ahlen vs Dortmund(Am)

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Preuben Munster vs RW Essen

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs TSV Alemannia Aachen

2-1

2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs Sportfreunde Lotte

1-2

3-3
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs SC Wiedenbruck

0-0

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Dusseldorf II vs Bonner SC

0-1

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Wuppertaler SV

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs Wegberg-Beeck

0-0

0-0
Sat 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Levadiakos vs Ergotelis

1-0

1-0
Sat 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Trikala vs Ionikos

2-0

2-3
Sat 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Apollon Larissas

0-0

0-1
Sat 13, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Giorgos Karaiskakis

0-0

1-0
Sat 13, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs CSyD Sacachispas

1-1

2-1
Sat 13, Mar-21:45 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Heracles Almelo

0-0

1-2
Sat 13, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs Emmen

0-1

1-1
Sat 13, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs FC Twente Enschede

3-1

4-1
Sat 13, Mar-19:30 - Holland Eredivisie
Willem II vs SC Heerenveen

1-0

3-1
Sat 13, Mar-00:00 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs Jong Ajax Amsterdam

1-0

2-2
Sat 13, Mar-00:00 - Holland Jupiler League
NAC Breda vs Helmond Sport

0-1

3-2
Sat 13, Mar-00:00 - Holland Jupiler League
SC Telstar vs De Graafschap

1-1

1-2
Sat 13, Mar-00:00 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs SC Cambuur

0-0

0-0
Sat 13, Mar-11:00 - HongKong Premier League
LeeMan vs Southern District

2-0

2-1
Sat 13, Mar-19:59 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Zalaegerszegi TE

0-0

3-0
Sat 13, Mar-17:45 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Kisvarda

3-0

3-0
Sat 13, Mar-22:30 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Budapest Honved

0-0

0-0
Sat 13, Mar-13:00 - Hungary U19 B League
Bekescsaba U19 vs Zalaegerszeg TE(U19)

1-1

4-1
Sat 13, Mar-13:00 - Hungary U19 B League
Dunaujvaros Pase(U19) vs VAC Varosi LSE(U19)

1-1

1-1
Sat 13, Mar-16:00 - Hungary U19 B League
Kaposvar(U19) vs Gyirmot SE(U19)

3-0

3-1
Sat 13, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Ujpesti TE(U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19)

0-0

0-1
Sat 13, Mar-14:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Vasas(U19)

0-1

3-1
Sat 13, Mar-17:00 - Hungary U19 League
Fehervar Videoton(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

1-1

2-3
Sat 13, Mar-17:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Szent Mihaly Women\'s vs Gyori Dozsa Woman\'s

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:30 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Diosgyori VTK Women\'s vs Viktoria FC Szombathely Women\'s

1-0

1-0
Sat 13, Mar-16:00 - Hungary Women\\\'s Division 1 League
Kelen SC Women\'s vs Astra Hungary Women\'s

0-0

1-2
Sat 13, Mar-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Throttur Reykjavik Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

1-1

2-2
Sat 13, Mar-18:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Fjardab Hottur Leiknir Women\'s vs UMF Sindri Hofn Women\'s


4-0
Sat 13, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Valur vs UMF Afturelding

1-0

3-0
Sat 13, Mar-18:00 - Iceland League Cup
UMF Selfoss vs Stjarnan Gardabaer

2-0

2-1
Sat 13, Mar-16:00 - Iceland League Cup
Keflavik vs IA Akranes

0-0

4-1
Sat 13, Mar-16:00 - Iceland League Cup
HK Kopavogur vs Vikingur Olafsvik

2-0

6-0
Sat 13, Mar-23:30 - Iceland League Cup
KA Akureyri vs Grindavik

1-0

1-1
Sat 13, Mar-01:10 - Iceland League Cup
Thor Akureyri vs Vikingur Reykjavik

0-0

0-5
Sat 13, Mar-19:00 - Iceland League Cup
Fjolnir vs IBV Vestmannaeyjar

0-3

1-3
Sat 13, Mar-17:00 - Iceland League Cup
Breidablik vs Fylkir

1-1

2-1
Sat 13, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
KV Vesturbaeja vs KFS Vestmannaeyjar

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Ellidi vs UMF Njardvik

1-1

2-3
Sat 13, Mar-19:59 - Iceland League Cup II
Throttur Vogar vs KFR Aegir

3-0

4-1
Sat 13, Mar-18:00 - India Super League
Mumbai City FC vs ATK Mohun Bagan

1-1

2-1
Sat 13, Mar-16:00 - Iran Cup
Sanat Naft vs Damash Tehran

1-0

4-0
Sat 13, Mar-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Haifa vs F.C. Ashdod

1-2

2-2
Sat 13, Mar-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Tel Aviv

0-1

0-2
Sat 13, Mar-17:45 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Hapoel Hadera

0-1

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Bnei Sakhnin FC

0-1

0-1
Sat 13, Mar-22:30 - Israel State League
Hapoel Bnei Lod vs Agudat Sport Ashdod

1-2

1-2
Sat 13, Mar-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Hapoel Natzrat Illit(U19)


3-0
Sat 13, Mar-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 vs Ashdod MS U19

1-0

4-2
Sat 13, Mar-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Neve Yosef(U19)

1-2

3-4
Sat 13, Mar-13:15 - Israel U19 League
Hapoel Ashkelon U19 vs AS Ramat Elyahu(U19)

2-1

4-1
Sat 13, Mar-13:15 - Israel U19 League
Sektzia Nes Tziona(U19) vs Maccabi Irony Bat Yam(U19)


0-1
Sat 13, Mar-14:00 - Israel U19 League
Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Ramat Gan U19

1-0

3-1
Sat 13, Mar-15:30 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

1-0

1-0
Sat 13, Mar-12:00 - Israel U19 League
Ironi Tiberias (U19) vs Hapoel Afula(U19)

0-1

0-2
Sat 13, Mar-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Yaffo Kabilio U19 vs Maccabi Modi\'in(U19)

0-1

0-2
Sat 13, Mar-12:45 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19


2-0
Sat 13, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Juventus Youth

1-0

3-0
Sat 13, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Lazio Youth

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Empoli Youth

0-1

2-3
Sat 13, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Atalanta Youth

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Brescia Youth

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Vicenza Vicence Calcio vs Verona Youth

0-1

0-3
Sat 13, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Napoli Youth

3-0

4-3
Sat 13, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Reggina Youth vs Salernitana Youth

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Udinese Youth

0-0

0-1
Sat 13, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Pisa Youth vs Benevento Youth

0-0

1-1
Sat 13, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Lecce Youth vs Frosinone Youth

2-0

2-0
Sat 13, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Virtus Entella Youth

2-1

3-1
Sat 13, Mar-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Hellas Verona

1-1

3-2
Sat 13, Mar-23:45 - Italian Serie A
Genoa vs Udinese

1-1

1-1
Sat 13, Mar-21:00 - Italian Serie A
Benevento vs Fiorentina

0-3

1-4
Sat 13, Mar-00:00 - Italian Serie B
Spal vs Virtus Entella

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Cosenza Calcio 1914

0-0

0-0
Sat 13, Mar-21:00 - Italian Serie B
Vicenza vs Empoli

0-1

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - Italian Serie B
Urbs Reggina 1914 vs A.C. Monza

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Italian Serie B
Lecce vs Chievo

4-1

4-2
Sat 13, Mar-17:00 - Italian Serie B
Ascoli vs Venezia F.C.

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Italian Serie B
Cremonese vs A.C. Reggiana 1919

1-0

3-0
Sat 13, Mar-17:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Brescia

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Italian Serie B
Pordenone Calcio SSD vs Delfino Pescara 1936

0-0

0-0
Sat 13, Mar-15:30 - Italian Woman\\\'s Cup
AS Roma Women\'s vs Juventus Women\'s

1-0

2-1
Sat 13, Mar-18:00 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Grosseto

0-0

1-1
Sat 13, Mar-20:30 - Italy C1A
Carrarese vs Livorno

2-2

4-2
Sat 13, Mar-20:30 - Italy C1A
Pontedera vs Giana Erminio

1-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Italy C1B
Arezzo vs Fermana

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Gubbio

0-1

0-1
Sat 13, Mar-20:30 - Italy C1B
Triestina vs FeralpiSalo

0-0

1-1
Sat 13, Mar-15:30 - Italy C1C
Catania vs Teramo

0-1

0-1
Sat 13, Mar-18:00 - Italy C1C
Ternana vs FC Bari 1908

0-1

2-1
Sat 13, Mar-18:00 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Virtus Francavilla

1-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Avellino

0-1

1-1
Sat 13, Mar-23:00 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Palermo

0-0

0-1
Sat 13, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Vibonese

1-0

2-2
Sat 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Borgosesia vs Lavagnese

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Vastogirardi vs Tolentino


3-3
Sat 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs Fossano Calcio

2-0

2-1
Sat 13, Mar-17:30 - Italy Serie D
Matese vs Real Giulianova

2-2

2-2
Sat 13, Mar-13:00 - Japanese J-League Division 1
Vissel Kobe vs Nagoya Grampus Eight

0-1

0-1
Sat 13, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Tokushima Vortis vs Avispa Fukuoka

1-0

1-2
Sat 13, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

1-1
Sat 13, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Vegalta Sendai

1-0

3-1
Sat 13, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Cerezo Osaka

0-1

1-4
Sat 13, Mar-12:33 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Kashiwa Reysol

0-0

1-0
Sat 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs Mito Hollyhock

2-1

3-2
Sat 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Ehime FC

0-1

1-1
Sat 13, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Albirex Niigata

0-2

1-2
Sat 13, Mar-19:00 - Jordan Shield Cup
Al Wihdat Amman vs Al-Jalil

1-1

1-1
Sat 13, Mar-13:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs FC Zhetysu Taldykorgan

0-0

2-0
Sat 13, Mar-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FC Shakhtyor Karagandy

0-1

0-1
Sat 13, Mar-15:00 - Kazakhstan Super League
FK Arys vs FC Astana

1-1

2-2
Sat 13, Mar-10:00 - Korea K3 League
Changwon City vs Ulsan Citizen

1-0

1-0
Sat 13, Mar-10:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Hwaseong FC

1-0

1-1
Sat 13, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gyeongju KHNP vs Pyeongtaek Citizen

3-2

3-2
Sat 13, Mar-10:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Mokpo City

0-0

0-1
Sat 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Seoul Nowon United vs Chungju Citizen

0-0

1-0
Sat 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chuncheon Citizen vs Jinju Citizen FC


2-3
Sat 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Yangpyeong vs Goyang Citizen


1-0
Sat 13, Mar-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Siheung Citizen


1-2
Sat 13, Mar-10:00 - Korea K4 League
Namdong FC vs Jeonju Citizen FC

2-0

3-0
Sat 13, Mar-14:00 - Korea League 1
Incheon United FC vs FC Seoul

0-0

0-1
Sat 13, Mar-09:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Jeju United FC

0-0

1-1
Sat 13, Mar-09:00 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

0-2
Sat 13, Mar-11:30 - Korea League 1
Pohang Steelers vs Ulsan Hyundai FC

0-1

1-1
Sat 13, Mar-08:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Gyeongnam FC

0-0

1-2
Sat 13, Mar-11:00 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Busan I\'Park

2-0

4-0
Sat 13, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Prishtina

1-0

2-0
Sat 13, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Besa Peje vs KF Llapi

1-2

1-4
Sat 13, Mar-17:00 - Kuwait Premier League
Kazma vs Al-Qadsia SC

1-0

1-1
Sat 13, Mar-19:05 - Kuwait Premier League
Al Kuwait SC vs Al-Nasar

2-1

2-1
Sat 13, Mar-15:00 - Latvia - 1. Division
FK Ventspils vs Riga FC

0-1

0-3
Sat 13, Mar-16:00 - Latvia - 1. Division
BFC Daugavpils vs FK Spartaks Jurmala

1-0

2-1
Sat 13, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
FK Liepaja vs Metta/LU Riga

2-0

4-1
Sat 13, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs DFK Dainava Alytus

1-1

2-2
Sat 13, Mar-15:00 - Macao Division 1
Windsor Arch Ka I vs PSP Macau

2-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Macao Division 1
LUN LOK vs Casa De Portugal

1-0

2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Negeri Sembilan Matrix vs Terengganu B

1-1

2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II vs Kuching FA

0-1

3-1
Sat 13, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Kelantan FA

0-0

1-2
Sat 13, Mar-12:45 - Malaysia Premier League
Kelantan United vs Perak FA B

1-0

2-1
Sat 13, Mar-16:15 - Malaysia Super League
Sabah FA vs Petaling Jaya City

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Melaka United vs PB Pahang

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Selangor FA vs Kuala Lumpur

0-0

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Malaysia Super League
UiTM FC vs Johor Darul Takzim

0-2

0-4
Sat 13, Mar-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Wanneroo City vs Subiaco AFC

0-0

1-1
Sat 13, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Olympic Kingsway SC vs Fremantle City

1-2

2-2
Sat 13, Mar-05:30 - Mexico Primera Division
Puebla vs Atlas

0-0

0-1
Sat 13, Mar-07:30 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Pumas UNAM

1-0

1-1
Sat 13, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs CD Cuautla

3-0

4-1
Sat 13, Mar-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Estudiantes Tecos vs UA De Zacatecas

0-1

1-1
Sat 13, Mar-03:30 - Mexico Primera Divison A
Atlético Morelia vs Venados FC

0-0

1-1
Sat 13, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Tigres UANL(U20) vs Mazatlan(U20)


2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Monterrey U20


1-3
Sat 13, Mar-15:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs FC Floresti

2-0

6-0
Sat 13, Mar-17:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Sfintul Gheorghe

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Berane vs FK Grbalj Radanovici

2-0

2-0
Sat 13, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Kom

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Mornar vs Arsenal Tivat

1-0

3-0
Sat 13, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs Jedinstvo Bijelo Polje

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Drezga vs OFK Igalo

0-1

1-1
Sat 13, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Club de Khouribga vs JS Soualem

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Morocco Division 2
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Wydad Fes

0-1

1-2
Sat 13, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Temara vs Raja Beni Mellal

0-0

1-0
Sat 13, Mar-22:30 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Hassania Agadir

0-0

0-0
Sat 13, Mar-20:15 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs Olympique de Safi

0-2

1-2
Sat 13, Mar-21:20 - National League
Boreham Wood F.C. vs Torquay United

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Halifax Town vs Solihull Moors

0-0

1-0
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Wrexham vs Weymouth

0-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Hartlepool United FC vs Eastleigh

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Yeovil Town vs Woking

1-0

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Aldershot Town vs Altrincham

1-0

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Bromley vs Barnet F.C.

1-1

2-2
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Maidenhead United vs Chesterfield

1-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Kings Lynn vs Sutton United

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Notts County

0-0

0-1
Sat 13, Mar-05:05 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Hamilton Wanderers AFC

2-0

4-1
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnichki vs Akademija Pandev

0-1

0-2
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Bregalnica Stip vs Kamenica-Sasa

1-0

1-1
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Ohrid 2004 vs FK Drita Bogovinje

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Skopje vs Vlazrimi Kicevo

3-0

3-1
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Tikves Kavadarci vs FK Sloga 1934 Vinica

0-0

0-0
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs FK Teteks Tetovo

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Osogovo vs FK Rosoman 83

4-0

4-1
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Kozuv vs FC Plackovica

0-0

2-1
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
KF Veleshta vs FK Kadino

0-0

2-0
Sat 13, Mar-18:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs Pobeda Prilep

0-1

2-2
Sat 13, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Portadown FC

1-1

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Carrick Rangers

4-0

7-0
Sat 13, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Larne FC

0-1

0-2
Sat 13, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Cliftonville vs Glenavon FC

2-0

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Warrenpoint Town vs Glentoran FC

0-0

0-2
Sat 13, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CD Arabe Unido vs Plaza Amador

0-1

1-1
Sat 13, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Union Deportivo Universitario

0-1

0-2
Sat 13, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Academia Deportiva Cantolao

1-0

2-0
Sat 13, Mar-03:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Sporting Cristal

0-2

0-4
Sat 13, Mar-00:30 - Peru Primera Division
Cienciano vs UTC Cajamarca

1-0

1-0
Sat 13, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Pogon Szczecin Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

1-1

2-4
Sat 13, Mar-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Cracovia Krakow Youth vs Wisla Krakow Youth

2-3

2-5
Sat 13, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Lech Poznan Youth

1-0

4-0
Sat 13, Mar-18:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
SMS Lodz Youth vs Legia Warszawa Youth


1-2
Sat 13, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga
Radunia Stezyca vs Chemik Police

6-0

9-0
Sat 13, Mar-15:00 - Poland - 4. Liga
Miedz Legnica II vs Zaglebie Lubin B

0-1

1-1
Sat 13, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs MKS Kluczbork

1-0

3-0
Sat 13, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Polonia Bytom

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Piast Zmigrod

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Sroda vs Baltyk Koszalin

1-0

2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Poland - 4. Liga
Ks Wasilkow vs RKS Radomsko

0-0

0-3
Sat 13, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Wisla Plock vs Rakow Czestochowa

0-0

2-2
Sat 13, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Warta Poznan

2-1

3-2
Sat 13, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Wisla Krakow

0-0

2-0
Sat 13, Mar-22:10 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs GKS Jastrzebie

1-0

2-0
Sat 13, Mar-18:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Miedz Legnica

0-0

0-0
Sat 13, Mar-15:40 - Poland - I liga
Arka Gdynia vs Gornik Leczna

0-0

0-2
Sat 13, Mar-16:00 - Poland - I liga
Stomil Olsztyn vs LKS Lodz

0-0

0-2
Sat 13, Mar-16:00 - Poland - I liga
Sandecja Nowy Sacz vs GKS Tychy

1-1

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole

0-0

0-2
Sat 13, Mar-19:59 - Poland - I liga
Korona Kielce vs Puszcza Niepolomice

1-0

1-0
Sat 13, Mar-16:00 - Poland - II liga
Slask Wroclaw B vs Garbarnia Krakow

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - Poland - II liga
Bytovia Bytow vs Znicz Pruszkow

0-1

2-2
Sat 13, Mar-19:00 - Poland - II liga
KKS 1925 Kalisz vs Skra Czestochowa

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:30 - Poland - II liga
Sokol Ostroda vs Gornik Polkowice

0-1

0-1
Sat 13, Mar-14:00 - Poland Woman\\\'s League
KKPK Medyk Konin Women\'s vs KKP Bydgoszcz Women\'s

1-0

2-0
Sat 13, Mar-14:30 - Poland Woman\\\'s League
SMS Lodz Women\'s vs WKS Slask Wroclaw Women\'s

1-0

4-0
Sat 13, Mar-15:00 - Poland Woman\\\'s League
Czarni Sosnowiec Women\'s vs Rolnik Biedrzychowice Women\'s

2-0

9-0
Sat 13, Mar-18:00 - Poland Woman\\\'s League
ROW Rybnik Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

0-3

0-7
Sat 13, Mar-15:30 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s

0-3

1-8
Sat 13, Mar-16:00 - Poland Woman\\\'s League
APLG Gdansk Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-0

0-0
Sat 13, Mar-14:45 - Portugal Campeonato
Berco vs Vitoria Guimaraes B

0-4

0-4
Sat 13, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Braga(U23) vs Maritimo(U23)

1-0

2-1
Sat 13, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Benfica(U23)

0-1

0-5
Sat 13, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Vizela

1-3

1-3
Sat 13, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
Academico Viseu vs SL Benfica B

1-0

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Cova Piedade

0-1

1-1
Sat 13, Mar-21:00 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs Vilafranquense

0-0

3-0
Sat 13, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
C.D. Santa Clara vs Portimonense

1-0

2-0
Sat 13, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Boavista FC

1-0

2-0
Sat 13, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
CD Nacional vs Maritimo

1-0

1-2
Sat 13, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Farense vs Belenenses

0-0

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao
Benfica Women\'s vs Sporting Clube de Portugal Women\'s


0-1
Sat 13, Mar-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao
Ovarense Women\'s vs Gil Vicente Women\'s


1-2
Sat 13, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz vs Sabah FK Baku B

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Sabah FK Baku

1-0

2-0
Sat 13, Mar-19:15 - Republic of Azerbaijan Premier League
Standard Sumqayit vs Kesla FK

0-1

2-2
Sat 13, Mar-14:00 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs FC Voluntari

0-1

0-1
Sat 13, Mar-22:00 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs FC Steaua Bucuresti

0-1

0-1
Sat 13, Mar-16:30 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs FC Viitorul Constanta

0-0

0-0
Sat 13, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Farul Constanta vs Comuna Recea

1-0

3-2
Sat 13, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Pandurii Targu Jiu vs ASU Politehnica Timisoara

1-1

1-1
Sat 13, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CSM Resita vs CSM Slatina

1-1

1-1
Sat 13, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs Gloria Buzau

2-1

5-1
Sat 13, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-1

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Rapid Bucuresti 2 vs Metalul Buzau


1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Tunari vs Voluntari B

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Luceafarul Oradea B vs Sanmartin

1-2

2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
ACS Foresta Suceava vs Ceahlaul Piatra Neamt


0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CSO Plopeni vs Astra Giurgiu II

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Stiinta Miroslava vs Dante Botosani

3-1

3-3
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Industria Galda vs Unirea Dej

0-1

0-3
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CSA Axiopolis Sport Cernavoda vs Recolta Gheorghe Doja


2-2
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Mostistea Ulmu vs Agricola Borcea

2-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
Progresul Pecica vs CS Gloria Lunca Teuz Cermei


0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Romania - Liga 3
CSO Petrolul Potcoava vs CS Universitatea Craiova B

0-1

2-2
Sat 13, Mar-14:00 - Russia Div 2 South
Forte Taganrog vs FK Makhachkala

0-0

0-0
Sat 13, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Druzhba Maykop vs Dynamo Stavropol

0-1

0-2
Sat 13, Mar-18:30 - Russia Div 2 South
Legion Dynamo vs Spartak Nalchik

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs PFK Kuban

1-1

1-2
Sat 13, Mar-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

1-3

3-8
Sat 13, Mar-18:00 - Russia Futsal League
Samara Futsal vs TTG-Ugra Yugorsk Futsal

0-3

2-4
Sat 13, Mar-18:00 - Russia Futsal League
Nizhny Novgorod Torpedo Futsal vs MFk Kprf Futsal

1-2

3-5
Sat 13, Mar-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

1-3

4-5
Sat 13, Mar-13:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Rotor Volgograd

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Akhmat Grozny

0-0

4-0
Sat 13, Mar-15:00 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs CSKA Moscow

2-0

2-1
Sat 13, Mar-19:59 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Spartak Moscow

1-1

1-2
Sat 13, Mar-13:00 - Russia Women\\\'s Premier League
Yenisey Krasnoyarsk Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

0-0

0-0
Sat 13, Mar-16:00 - Russia Women\\\'s Premier League
FK Rostov Women\'s vs CSKA Moscow Women\'s

0-0

0-0
Sat 13, Mar-13:00 - Russia Youth Championship League
Lokomotiv Moscow Youth vs CSKA Moscow Youth

0-1

0-1
Sat 13, Mar-15:00 - Russia Youth Championship League
Rotor Volgograd Youth vs FK Rostov Youth

0-1

0-5
Sat 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Libertas

0-0

0-1
Sat 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs SP La Fiorita

0-1

0-1
Sat 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Fiori vs AC Juvenes/Dogana

1-0

4-0
Sat 13, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs SS Virtus

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:25 - Saudi Arabia Division 2
Wajj vs Al Mojzel


0-3
Sat 13, Mar-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al-Rawdhah vs Al Selmiyah

0-0

2-1
Sat 13, Mar-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al-Trgee vs Al-Orubah

1-2

1-3
Sat 13, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sharq vs Hottain

0-1

1-3
Sat 13, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Al-Washm vs Al Dahab

0-0

0-0
Sat 13, Mar-16:55 - Saudi Arabia Division 2
Afief vs Al-Najma

1-2

2-2
Sat 13, Mar-17:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Taawon Youths vs Al Nasr Riyadh Youths


2-1
Sat 13, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al Ahli Jeddah Youth

0-0

1-3
Sat 13, Mar-17:25 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Hajer Youths


2-1
Sat 13, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al Wehda Youth


1-0
Sat 13, Mar-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Abha Club Youth


7-1
Sat 13, Mar-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Hilal Youths


1-4
Sat 13, Mar-19:00 - Scottish Championship
Hearts vs Ayr Utd.

0-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - Scottish Championship
Dunfermline vs Greenock Morton

1-0

1-0
Sat 13, Mar-19:00 - Scottish Championship
Dundee vs Arbroath

0-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Alloa Athletic

2-2

2-3
Sat 13, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Hamilton Academical FC

2-1

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Ross County vs Hibernian FC

0-0

1-2
Sat 13, Mar-21:00 - Senegal Premier League
AS Douanes Dakar vs Stade de Mbour

1-0

2-1
Sat 13, Mar-21:00 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs Generation Foot

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Radnicki Nis

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:59 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs FK Buducnost Dobanovci

1-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Borac Cacak vs FK Dubocica Leskovac

1-0

1-0
Sat 13, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Zemun vs Zeleznicar Pancevo

0-1

0-2
Sat 13, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

1-0

2-0
Sat 13, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs Jagodina

1-2

4-2
Sat 13, Mar-18:00 - Serbia Prva Liga
FK Zarkovo vs Sloga Kraljevo

1-0

2-0
Sat 13, Mar-14:40 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Tampines Rovers FC

2-1

3-3
Sat 13, Mar-15:30 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Hougang United FC

2-1

3-1
Sat 13, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs FC Nitra

0-0

1-1
Sat 13, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs Zlate Moravce

0-0

2-0
Sat 13, Mar-21:30 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Spartak Trnava

0-0

2-1
Sat 13, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
FK Pohronie vs FK Senica

0-0

3-0
Sat 13, Mar-19:59 - Slovakia 1. Liga
SKF Sered vs MFK Ruzomberok

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
MFK Dubnica vs MSK Zilina B

1-0

1-1
Sat 13, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Dukla Banska Bystrica vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
Partizan Bardejov vs FK Kosice

1-1

1-2
Sat 13, Mar-17:30 - Slovakia 2. Liga
KFC Komarno vs MSK Puchov

0-2

0-2
Sat 13, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs Domzale

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs Sekhukhune United

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:30 - South Africa First League
Uthongathi FC vs Jomo Cosmos

0-0

1-2
Sat 13, Mar-15:00 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Mamelodi Sundowns

1-0

1-2
Sat 13, Mar-17:30 - South Africa The Nedbank Cup
Chippa United FC vs Richards Bay

1-0

2-1
Sat 13, Mar-00:00 - Spanish Ladies League Division 1
UD Geneto Del Teide Women\'s vs San Antonio Pureza Women\'s

0-0

2-0
Sat 13, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Real Betis Women\'s

0-0

1-1
Sat 13, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Deportivo La Coruna Women\'s vs Rayo Vallecano Women\'s

1-0

3-0
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Ladies Premier League
RCD Espanyol Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

0-1

1-2
Sat 13, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Valladolid

0-0

0-0
Sat 13, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Levante vs Valencia CF

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Cadiz

1-0

1-1
Sat 13, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Elche

0-0

2-1
Sat 13, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Acodetti CF(U19) vs Union Viera(U19)

0-0

0-0
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Primera U19
UD San Fernando(U19) vs RC Victoria(U19)

0-1

0-3
Sat 13, Mar-17:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs Juventud Laguna(U19)


2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs CD Maspalomas(U19)

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Spanish Primera U19
Ofra(U19) vs CD Mensajero(U19)

0-1

0-1
Sat 13, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division
CD Castellon vs Sabadell

1-0

2-1
Sat 13, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Rayo Vallecano vs Real Zaragoza

1-2

3-2
Sat 13, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs Las Palmas

1-1

1-2
Sat 13, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Girona vs CD Lugo

0-1

1-1
Sat 13, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Numancia

0-1

1-1
Sat 13, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Ejea vs SD Tarazona

0-0

2-0
Sat 13, Mar-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs Racing Santander

0-0

0-2
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Laredo vs Alaves B

1-1

2-1
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs UE Olot

2-1

2-1
Sat 13, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs CF La Nucia

0-0

1-0
Sat 13, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Llagostera vs Gimnastic Tarragona

1-0

1-0
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CP Villarrobledo vs Villanovense

0-1

1-2
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Mosconia

3-1

6-1
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CD As Pontes


4-0
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs CE Esporles

0-0

2-0
Sat 13, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs UD Collerense

3-0

4-0
Sat 13, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CF Soller

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Ferriolense

2-1

2-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs CD Genova


3-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Sant Jordi vs CF Platges De Calvia

0-0

2-0
Sat 13, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Ibarra vs CD Vera Puerto De La Cruz

0-1

0-2
Sat 13, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Santa Ursula

1-1

1-1
Sat 13, Mar-16:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Arucas CF


1-0
Sat 13, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs Lanzarote

0-0

0-1
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Union Viera


1-1
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs UD Guia

2-0

4-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Ardoi


2-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UDC Txantrea vs Valle de Egues

2-1

2-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs AD San Juan


2-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Lourdes vs Fontellas


1-1
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Beti Kozkor KE vs UCD Burlades


2-0
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja CF vs Casalarreina

0-1

3-2
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs UB Conquense


1-0
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs Barreda Balompie


1-0
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Rinconeda Polanco

0-1

1-3
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
UC Cartes vs CD Guarnizo


2-2
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs CD Baskonia

1-1

1-2
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs San Ignacio

0-0

0-0
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs Aurrera de Ondarroa

0-1

0-2
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs Sestao River


1-0
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs Sociedad Deportiva Beasain


1-0
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Anaitasuna vs Pasaia KE


1-0
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs UE Castelldefels

1-0

2-1
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Santfeliuenc FC vs San Cristobal

0-0

0-2
Sat 13, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs CD Benicarlo

0-0

1-1
Sat 13, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs CF Intercity

0-0

0-0
Sat 13, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Atletico Saguntino

0-1

1-2
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs CD Mirandes B


0-2
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs CD Becerril

1-0

1-0
Sat 13, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Burgos Promesas vs CD La Granja

1-0

1-0
Sat 13, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Almeria B

1-0

2-1
Sat 13, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Melilla CD

3-0

4-0
Sat 13, Mar-17:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Alingsas Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-2

0-4
Sat 13, Mar-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Djurgardens Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

2-0

4-0
Sat 13, Mar-18:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Lidkopings FK Women\'s vs Linkopings FC Women\'s

0-2

0-3
Sat 13, Mar-19:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Orebro Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-0

0-3
Sat 13, Mar-19:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Hacken Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen
Moron BK Women\'s vs Umea FC Women\'s

0-1

0-4
Sat 13, Mar-19:00 - Swedish Cup
IFK Norrkoping vs Hacken

2-2

2-3
Sat 13, Mar-23:30 - Swiss Super League
Basel vs FC Luzern

1-0

4-1
Sat 13, Mar-21:15 - Swiss Super League
Zurich vs Lausanne Sports

1-0

1-1
Sat 13, Mar-21:15 - Switzerland Challenge League
FC Aarau vs FC Wil 1900

1-0

3-0
Sat 13, Mar-21:15 - Switzerland Challenge League
Stade Lausanne Ouchy vs Chiasso

1-0

3-0
Sat 13, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs Grasshoppers Women\'s

2-0

6-0
Sat 13, Mar-19:00 - Switzerland Women Division 1
FC Luzern Women\'s vs FC Lugano Women\'s

1-1

1-1
Sat 13, Mar-14:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Chiangrai United

2-2

2-3
Sat 13, Mar-15:00 - Thai League 1
Trat FC vs PT Prachuap F.C.

0-1

1-2
Sat 13, Mar-15:30 - Thai League 1
Police Tero vs Bangkok United FC

1-1

1-2
Sat 13, Mar-16:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Rayong FC

2-1

5-1
Sat 13, Mar-14:00 - Thai League 2
JL Chiangmai United FC vs Ranong United FC

0-0

2-0
Sat 13, Mar-15:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Ayutthaya United

1-0

2-0
Sat 13, Mar-16:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs MOF Customs United

0-3

0-3
Sat 13, Mar-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Udon Thani

0-0

0-0
Sat 13, Mar-13:00 - Thai League 3
Udon United vs Raj Pracha FC

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

2-0
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs Club Sportif Sfaxien

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs Kalaa Sport

3-0

4-3
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs ES Hammam Sousse

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Club Menzel Bouzelfa vs Sfax Railways

0-1

1-1
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Mhamdia vs Esperance Sportive Zarzis

0-1

0-2
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Rades vs AS Kasserine

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs Sporting Ben Arous

1-0

2-1
Sat 13, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adana Demirspor vs Istanbulspor

1-0

2-0
Sat 13, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Eskisehirspor

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Akhisar Bld.Geng

0-0

0-1
Sat 13, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Sultanbeyli vs KozanSpor

0-0

2-0
Sat 13, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Galatasaray

0-1

0-3
Sat 13, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Fatih Karagumruk

1-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Hatayspor

0-0

1-0
Sat 13, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Antalyaspor

2-0

4-0
Sat 13, Mar-14:00 - Turkey U19 League
Altay Spor Kulubu(U19) vs Balikesirspor (U19)

1-3

3-5
Sat 13, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Masafi SC vs Al Bataeh

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:40 - UAE League Division 1
Emirates Club vs Al Oruba(UAE)

1-0

1-1
Sat 13, Mar-17:45 - UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Ajman(U21)

3-1

4-1
Sat 13, Mar-14:00 - Uganda Super League
URA Kampala vs Vipers SC

1-0

2-1
Sat 13, Mar-17:00 - Uganda Super League
Wakiso Giants vs Busoga United

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs Bright Stars

0-0

0-1
Sat 13, Mar-17:00 - Uganda Super League
Express FC vs Kyetume FC

0-0

0-0
Sat 13, Mar-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Kitara FC

2-1

3-2
Sat 13, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs FC Inhulets Petrove

0-1

0-1
Sat 13, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Dnipro-1

0-1

0-1
Sat 13, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Desna Chernihiv(U21)

1-0

3-0
Sat 13, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs Dynamo Kyiv(U21)

0-1

1-1
Sat 13, Mar-16:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mariupol (U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

0-2

0-2
Sat 13, Mar-16:00 - Ukraine U21 Liga
PFC Oleksandria(U21) vs Olimpic Donetsk(U21)

1-0

1-1
Sat 13, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Nacional Montevideo

1-1

2-1
Sat 13, Mar-01:45 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Boston River

0-1

1-2
Sat 13, Mar-14:00 - Vietnam League
Da Nang vs Hong Linh Ha Tinh

0-0

1-0
Sat 13, Mar-15:00 - Vietnam League
XM Hai Phong FC vs Ha Noi FC

0-1

0-2
Sat 13, Mar-18:30 - Wales Premier League
Barry Town United vs Aberystwyth Town

0-0

1-0
Sat 13, Mar-18:30 - Wales Premier League
Newtown AFC vs Cardiff Metropolitan University FC

2-1

4-1
Sat 13, Mar-18:30 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Bala Town F.C.

1-1

1-3
Sat 13, Mar-18:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Caernarfon

0-0

0-2
Sat 13, Mar-18:30 - Wales Premier League
Penybont FC vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-0

0-0
Sat 13, Mar-21:15 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs The New Saints

1-0

2-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.