AD:

Football Results for Sun 7, Mar 2021

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 7, Mar 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


AD: Enjoy a 100% matched deposit bonus of up to 5BTC at Cloudbet. CLICK HERE TO JOIN NOW 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 7, Mar-00:00 - African Youth Cup
Ghana(U20) vs Uganda(U20)

1-0

2-0
Sun 7, Mar-19:00 - Albania Super league
Partizani Tirana vs Skenderbeu Korce

0-0

0-1
Sun 7, Mar-16:00 - Albania Super league
Kastrioti Kruje vs KF Tirana

0-1

1-2
Sun 7, Mar-16:00 - Albania Super league
KS Bylis vs Teuta Durres

1-1

1-1
Sun 7, Mar-19:30 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs Atletic Escaldes

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:30 - Andorra Super league
CE Carroi vs FC Santa Coloma

0-1

0-3
Sun 7, Mar-14:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs UE Engordany

0-0

3-1
Sun 7, Mar-14:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs UE Sant Julia

0-0

0-3
Sun 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs Recreativo Libolo

1-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Caala vs Bravos do Maquis

1-0

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Primeiro 1 de Agosto

0-0

0-2
Sun 7, Mar-02:20 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Argentino de Quilmes

0-0

0-0
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs Canuelas FC

0-0

1-1
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Flandria

0-1

0-2
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
Defensores Unidos vs Club Atletico Acassuso

1-1

1-1
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs CA San Miguel

1-0

1-0
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Fenix Pilar vs Sacachispas

0-0

0-1
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana
Excursionistas BsAs vs Victoriano Arenas

1-0

3-0
Sun 7, Mar-00:10 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Real Pilar

0-0

0-0
Sun 7, Mar-02:20 - Argentine Primera Division
Colon vs Aldosivi

1-1

2-1
Sun 7, Mar-02:20 - Argentine Primera Division
Lanus vs Atletico Tucuman

0-1

2-1
Sun 7, Mar-00:10 - Argentine Primera Division
Club Deportivo Godoy Cruz vs CA Platense

1-1

3-1
Sun 7, Mar-00:10 - Argentine Primera Division
Club Atletico Sarmiento vs Talleres Cordoba

1-0

1-1
Sun 7, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs CA Huracan

1-0

1-1
Sun 7, Mar-14:00 - Armenia Division 2
West Armenia vs Urartu B

0-0

3-1
Sun 7, Mar-14:00 - Armenia Division 2
BKMA vs Pyunik B

1-1

2-3
Sun 7, Mar-14:00 - Armenia Premier League
Shirak vs FC Ararat-Armenia

0-0

2-2
Sun 7, Mar-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Newmarket SFC vs AC Carina

1-0

2-1
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Mount Gravatt vs Bayside United FC

1-1

1-2
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
The Lakes vs Acacia Ridge

1-0

1-1
Sun 7, Mar-09:05 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Perth Glory FC

2-0

3-0
Sun 7, Mar-11:10 - Australia League A
Western United FC vs Western Sydney Wanderers

0-0

0-1
Sun 7, Mar-08:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Sydney Olympic

0-0

1-0
Sun 7, Mar-08:10 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Northbridge Bulls

1-0

2-0
Sun 7, Mar-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Sydney FC Youth

3-1

5-2
Sun 7, Mar-06:00 - Australia New South Wales Premier League
Wollongong Wolves vs Manly United

0-1

1-1
Sun 7, Mar-03:00 - Australia New South Wales U20
Wollongong Wolves(U20) vs Manly United(U20)

0-1

0-2
Sun 7, Mar-06:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Northbridge Bulls (U20)

1-1

2-3
Sun 7, Mar-10:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Redlands United FC

0-0

2-1
Sun 7, Mar-10:15 - Australia Queensland National Premier Leagues
Sunshine Coast Wanderers FC vs Capalaba

1-0

6-3
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Gold Coast United

0-0

1-0
Sun 7, Mar-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Eastern Suburbs Brisbane vs Brisbane Roar FC Am

1-2

1-3
Sun 7, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20
Melbourne Knights U20 vs Dandenong Thunder U20

0-2

2-4
Sun 7, Mar-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Inglewood United vs Armadale

1-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Perth S.C vs ECU Joondalup

3-1

4-2
Sun 7, Mar-09:05 - Australia Women\\\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s

3-1

4-1
Sun 7, Mar-13:30 - Austria Erste Division
Grazer AK vs Austria Wien Amateure

0-0

0-0
Sun 7, Mar-14:00 - Austria Erste Division
FC Liefering vs SV Horn

4-1

6-2
Sun 7, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Rapid Wien

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
Red Bull Salzburg vs St.Polten

2-1

4-1
Sun 7, Mar-17:30 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs Wolfsberger AC

0-2

0-4
Sun 7, Mar-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs Bergheim/Hof Women\'s

0-1

1-1
Sun 7, Mar-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

1-1

3-2
Sun 7, Mar-19:30 - Bahrain Premier League
Malkiya vs Busaiteen

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:30 - Bahrain Premier League
Al-Budaiya vs Al-Muharraq

0-0

0-3
Sun 7, Mar-14:00 - Bangladesh Premier League
Sheikh Jamal vs Mohammedan Dhaka

1-0

2-0
Sun 7, Mar-15:30 - Belarus Cup
BATE Borisov vs FC Vitebsk

1-1

2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Belarus Cup
Shakhter Soligorsk vs Neman Grodno

0-0

3-0
Sun 7, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League
Genk vs Cercle Brugge

2-0

2-0
Sun 7, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Zulte Waregem

2-0

3-0
Sun 7, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League
Royal Excel Mouscron vs Standard Liege

1-0

1-0
Sun 7, Mar-21:15 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs KV Mechelen

1-0

1-1
Sun 7, Mar-23:00 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Club Brugge II

0-0

2-1
Sun 7, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
RFC Seraing vs Westerlo

0-1

1-1
Sun 7, Mar-19:59 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs Mladost Doboj Kakanj

2-0

3-1
Sun 7, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Santa Cruz (PE) vs ABC Natal/RN

0-0

0-1
Sun 7, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
Treze Campina Grande PB vs Altos/PI

1-0

1-0
Sun 7, Mar-01:15 - Brasil Copa do Nordeste
Esporte Clube Bahia vs Botafogo PB

0-1

1-1
Sun 7, Mar-03:30 - Brasil Copa do Nordeste
Sampaio Correa (MA) vs Fortaleza CE

0-0

0-2
Sun 7, Mar-22:30 - Brasil Copa do Nordeste
4 de Julho/PI vs Salgueiros PE

0-0

1-0
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Nova Mutum MT

0-0

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Acao MT vs Dom Bosco MT

3-0

3-2
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Amazonense League
Penarol AM vs Iranduba AM

1-0

3-0
Sun 7, Mar-23:30 - Brazil Amazonense League
Nacional(AM) vs Sao Raimundo (AM)

2-1

3-2
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
America FC Natal RN vs ASSU RN

1-0

2-0
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs Esporte Clube Bahia

0-0

0-0
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Bahia de Feira BA vs Fluminense de Feira BA

4-0

6-3
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Alagoinhas Atletico BA

0-1

1-3
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
UNIRB/BA vs Doce Mel BA

0-0

0-0
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Fluminense (RJ) vs Portuguesa RJ

0-1

0-3
Sun 7, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Carioca
Macae vs CR Flamengo (RJ)

0-1

0-2
Sun 7, Mar-04:05 - Brazil Campeonato Carioca
Volta Redonda vs Vasco da Gama(RJ)

0-0

1-0
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Carioca
Nova Iguacu vs Madureira

0-0

0-0
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Icasa(CE) vs Guarany CE

2-1

2-2
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Barbalha vs Crato CE

1-0

1-3
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Uniclinic Atletico Cearense CE vs Pacajus CE

0-0

1-1
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Ferroviario CE vs Caucaia

2-1

2-1
Sun 7, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Esportivo (RS) vs Brasil de Pelotas RS

0-1

0-1
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Vila Nova (GO)

0-0

1-0
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Anapolis FC

2-0

2-0
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Itumbiara EC (GO) vs Gremio Anapolis

0-1

0-1
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Goianesia GO

0-0

0-0
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jaragua GO vs Aparecidense GO

0-1

0-4
Sun 7, Mar-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jataiense vs CRAC (GO)

0-1

1-1
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Caldense(MG) vs Patrocinense MG

0-0

0-0
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Pouso Alegre/MG vs America MG

1-1

1-2
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Coimbra MG vs Tombense

0-0

0-0
Sun 7, Mar-04:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
URT MG vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-2
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs Boa Esporte Clube

1-0

1-0
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Santos

0-0

4-0
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista
Guarani Futebol Clube vs Bragantino

1-1

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Ponte Preta

1-1

2-1
Sun 7, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Ituano (SP) vs Mirassol FC

0-1

1-1
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Atibaia

0-1

1-1
Sun 7, Mar-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs Velo Clube SP

3-1

3-2
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs Rio Claro

1-0

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Sertaozinho

2-1

3-2
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs Capivariano FC SP

1-0

2-0
Sun 7, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Jose SP vs CA Linense SP

1-1

2-2
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Penapolense

1-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Bandeirante SP vs Noroeste SP

1-0

1-2
Sun 7, Mar-22:00 - Brazil Pernambucano League
Sete de Setembro PE vs Clube Nautico Capibaribe

0-1

0-1
Sun 7, Mar-00:50 - Brazil Piauiense Division 1
EC Flamengo PI vs Picos PI

0-0

0-0
Sun 7, Mar-22:15 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs Atletica Gloriense/SE

2-1

2-1
Sun 7, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Uniao ABC MS vs Costa Rica MS

0-1

1-1
Sun 7, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs Litex Lovech

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Botev Plovdiv

2-1

2-2
Sun 7, Mar-16:30 - Bulgaria Premier
Beroe vs Ludogorets Razgrad

0-1

1-4
Sun 7, Mar-14:00 - Bulgaria Premier
Etar Veliko Tarnovo vs CSKA 1948 Sofia

1-1

3-1
Sun 7, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Dynamik

0-0

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Bumamuru vs Musongati

0-2

1-6
Sun 7, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Union Douala


2-1
Sun 7, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs Les Astres FC

1-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Stade Renard de Melong

1-0

2-1
Sun 7, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs UMS de Loum

1-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - Cameroon MTN Elite One
AS Fortuna Mfou vs Eding Sport FC

2-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Avion Academy

0-0

3-0
Sun 7, Mar-15:30 - Club Friendly
Pitea IF Women\'s vs Hammarby Women\'s

0-2

0-2
Sun 7, Mar-16:00 - Club Friendly
Orebro Women\'s vs AIK Solna Women\'s

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - Club Friendly
Famalicao Women\'s vs Clube Albergaria Women\'s

3-1

3-1
Sun 7, Mar-19:00 - Club Friendly
Damaiense Women\'s vs Clube Atletico Ouriense Women\'s

0-0

1-0
Sun 7, Mar-02:00 - Club Friendly
Real Esteli(U20) vs Deportivo Ocotal(U20)

1-0

3-0
Sun 7, Mar-09:00 - Club Friendly
Peninsula Power(U23) vs Logan Lightning(U23)

2-0

4-1
Sun 7, Mar-09:55 - Club Friendly
Eastern Suburbs(U23) vs Brisbane Roar(U23)

0-1

0-7
Sun 7, Mar-12:30 - Club Friendly
Sydney Universiteti vs Central Coast Mariners United

0-0

1-4
Sun 7, Mar-13:00 - Club Friendly
Subiaco AFC Women\'s vs Murdoch Uni Melville Women\'s

0-2

0-4
Sun 7, Mar-13:00 - Club Friendly
FK Isloch Minsk vs Krumkachy Minsk

0-1

1-4
Sun 7, Mar-15:00 - Club Friendly
AB Gladsaxe vs FC Roskilde

2-0

2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Club Friendly
Maritimo Women\'s vs Torreense Women\'s

3-0

5-1
Sun 7, Mar-15:00 - Club Friendly
Curtin University SC Women\'s vs Fremantle City Women\'s

0-1

0-4
Sun 7, Mar-02:30 - Colombia Copa Mustang
Deportiva Once Caldas vs Deportivo Cali

0-0

0-0
Sun 7, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
Rionegro Aguilas vs Atletico Nacional

0-1

1-1
Sun 7, Mar-00:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Atletico Huila

0-0

0-2
Sun 7, Mar-00:15 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Real Cartagena

0-0

0-0
Sun 7, Mar-22:30 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Fortaleza F.C

0-0

2-1
Sun 7, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino
Ferroviaria SP Women\'s vs Sportivo Limpeno Women\'s

0-3

0-4
Sun 7, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino
Independiente Santa Fe Women\'s vs Atletico San Cristobal Women\'s

0-0

4-0
Sun 7, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino
River Plate Women\'s vs Sol de America Women\'s

0-0

0-0
Sun 7, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino
CA Penarol Women\'s vs Universidad de Chile Women\'s

0-0

0-1
Sun 7, Mar-00:00 - Costa Rica Division 2
Guanacasteca vs Puntarenas


4-1
Sun 7, Mar-01:00 - Costa Rica Division 2
CD Barrio Mexico vs Municipal Turrialba


3-1
Sun 7, Mar-21:00 - Costa Rica Division 2
Cofutpa vs Municipal San Ramon

0-0

1-0
Sun 7, Mar-01:00 - Costa Rica Primera Division
Limon FC vs Guadalupe FC

1-2

1-7
Sun 7, Mar-03:30 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Alajuelense

1-2

1-5
Sun 7, Mar-06:30 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Sporting San Jose

0-0

2-1
Sun 7, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs HNK Gorica

0-0

1-1
Sun 7, Mar-20:30 - Croatia - 1. Division
Dinamo Zagreb vs NK Rijeka

1-0

2-0
Sun 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Bijelo Brdo vs NK Radnik Sesvete

1-0

2-1
Sun 7, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Hajduk Split B vs NK Croatia Zmijavci

0-1

2-1
Sun 7, Mar-17:00 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs NK Solin

0-0

1-0
Sun 7, Mar-13:00 - Croatia U19
NK Dugopolje(U19) vs Istra 1961 (U19)

2-1

3-1
Sun 7, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
Ermis Aradippou vs Nea Salamis

0-0

1-2
Sun 7, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs Olympiakos Nicosia FC

2-0

2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Digenis Morphou

1-1

1-1
Sun 7, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs Chrudim

0-2

1-3
Sun 7, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
SK Slovan Varnsdorf vs Prostejov

1-1

2-4
Sun 7, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
FC Sellier & Bellot Vlasim vs FK MAS Taborsko

0-0

0-1
Sun 7, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
SK Dynamo Ceske Budejovice vs Mlada Boleslav

0-1

1-3
Sun 7, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Brno

1-0

1-1
Sun 7, Mar-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs Banik Ostrava

2-0

2-1
Sun 7, Mar-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Pardubice Women\'s

3-2

4-2
Sun 7, Mar-23:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Odense BK

0-0

2-0
Sun 7, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Aarhus AGF

0-1

0-1
Sun 7, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs FC Kobenhavn

0-0

2-1
Sun 7, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs AC Horsens

1-1

2-2
Sun 7, Mar-15:00 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Lyngby

1-0

1-2
Sun 7, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Silkeborg IF vs HB Koge

0-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Helsingor

1-1

1-2
Sun 7, Mar-19:00 - Denmark Woman\\\'s League
HB Koge Woman\'s vs Nordsjaelland Women\'s

2-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Brondby Women\'s vs Aarhus AGF Women\'s

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Varde_IF Women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s

0-2

0-3
Sun 7, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
IF Lyseng Women\'s vs Aalborg Freja women\'s

2-0

4-0
Sun 7, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Romalt Woman\'s vs Aarhus 1900 Women\'s


0-1
Sun 7, Mar-00:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Sociedad Deportiva Aucas

1-1

2-2
Sun 7, Mar-02:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Universidad Catolica Quito

1-0

2-1
Sun 7, Mar-05:25 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Delfin S.C.

0-0

1-0
Sun 7, Mar-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Olmedo Riobamba vs Macara

0-0

0-2
Sun 7, Mar-01:15 - El Salvador Primera Division
Luis Angel Firpo vs Jocoro FC

0-0

0-0
Sun 7, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division
Municipal Limeno vs Aguila

0-1

1-2
Sun 7, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Alianza San Salvador

0-0

0-3
Sun 7, Mar-05:00 - El Salvador Primera Division
Sonsonate vs Once Deportivo Ahuachapan

0-0

0-1
Sun 7, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-4
Sun 7, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Everton FC Women\'s

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-1

0-2
Sun 7, Mar-16:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Aston Villa Women\'s

2-0

3-0
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Lewes Women\'s

0-0

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Durham Wildcats Women\'s

0-0

0-2
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Leicester City Women\'s

0-2

0-7
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Crystal Palace Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-0

0-1
Sun 7, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women\'s vs London City Lionesses Women\'s

1-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - England U23 Premier League
Chelsea(U23) vs Brighton U23

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Derby County(U23)

0-3

1-4
Sun 7, Mar-17:00 - England U23 Premier League 2
Crewe Alexandra U23 vs Sheffield Wed(U23)

0-1

2-2
Sun 7, Mar-23:15 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Crystal Palace

1-1

4-1
Sun 7, Mar-18:00 - English Premier League
Liverpool vs Fulham

0-1

0-1
Sun 7, Mar-00:00 - English Premier League
Brighton & Hove Albion vs Leicester City

1-0

1-2
Sun 7, Mar-16:00 - English Premier League
West Bromwich(WBA) vs Newcastle

0-0

0-0
Sun 7, Mar-20:30 - English Premier League
Manchester City vs Manchester United

0-1

0-2
Sun 7, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga
Parnu JK vs FC Elva

2-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Harju JK Laagri vs Nomme JK Kalju II

1-1

5-2
Sun 7, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs NSI Runavik

2-1

5-2
Sun 7, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs TB/FCS/Royn

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
07 Vestur Sorvagur vs B36 Torshavn

0-1

0-2
Sun 7, Mar-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs KI Klaksvik

0-2

0-4
Sun 7, Mar-00:10 - French Cup
Stade Brestois vs Paris Saint-Germain

0-2

0-3
Sun 7, Mar-21:30 - French Cup
Angers SCO vs Club Franciscain

2-0

5-0
Sun 7, Mar-21:30 - French Cup
Romorantin vs Voltigeurs Chateaubriant

0-2

1-3
Sun 7, Mar-21:30 - French Cup
GFC Ajaccio vs Lille OSC

0-1

1-3
Sun 7, Mar-16:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs Hallescher FC

1-0

3-0
Sun 7, Mar-17:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs SV Wehen Wiesbaden

1-0

2-0
Sun 7, Mar-18:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Werder Bremen

0-0

1-1
Sun 7, Mar-21:00 - German Bundesliga
Arminia Bielefeld vs 1. FC Union Berlin

0-0

0-0
Sun 7, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Eintracht Braunschweig vs SV Sandhausen

0-0

1-0
Sun 7, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Fortuna Dusseldorf vs FC Nurnberg

0-0

3-1
Sun 7, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-2

1-5
Sun 7, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

2-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - German Frauen Bundesliga
SV Meppen Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-2

0-4
Sun 7, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs Fortuna Koln

0-0

2-0
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs WAFA

1-0

4-0
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Medeama SC

1-0

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Ebusua Dwarfs

0-1

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Great Olympics

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Techiman Eleven Wonders vs Legon Cities

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:15 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Volos NPS

0-0

1-0
Sun 7, Mar-17:00 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Lamia

3-0

3-0
Sun 7, Mar-21:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Aris Salonica

0-1

2-2
Sun 7, Mar-22:30 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Diagoras Rodos

0-1

0-1
Sun 7, Mar-15:30 - Greece Super League 2
Ergotelis vs Doxa Dramas

1-0

6-0
Sun 7, Mar-15:45 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Ierapetra

1-2

2-3
Sun 7, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Apollon Larissas vs Trikala

0-0

0-0
Sun 7, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Levadiakos

0-0

0-0
Sun 7, Mar-23:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa vs CSD Municipal

1-0

1-2
Sun 7, Mar-03:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs Santa Lucia Cotzumalguapa

2-0

3-1
Sun 7, Mar-05:00 - Guatemala Liga Nacional
CSyD Sacachispas vs Guastatoya

0-1

0-1
Sun 7, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs FC Groningen

1-0

3-1
Sun 7, Mar-00:00 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs FC Utrecht

0-1

1-2
Sun 7, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs AZ Alkmaar

1-0

2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
Fortuna Sittard vs PSV Eindhoven

0-2

1-3
Sun 7, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs FC Zwolle

0-0

2-1
Sun 7, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
FC Zwolle Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

0-0

0-1
Sun 7, Mar-23:00 - Holland Jupiler League
De Graafschap vs FC Eindhoven

0-0

1-0
Sun 7, Mar-01:00 - Honduras Liga Nacional
Real de Minas vs Real Sociedad Tocoa

0-0

0-0
Sun 7, Mar-11:00 - HongKong Premier League
LeeMan vs Happy Valley

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:59 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Soroksar

0-0

1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs ETO Gyori FC

1-0

1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Szegedi AK

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs DEAC

1-0

3-1
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs FC Ajka

0-1

1-3
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Pecsi MFC

0-1

0-1
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Vasas SC

0-0

1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Csakvari TK vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-0

0-1
Sun 7, Mar-17:30 - Hungary NB ?
Szentlorinc SE vs Dorogi FC

0-0

0-2
Sun 7, Mar-23:00 - Hungary NB1
Budafoki MTE vs MOL Fehervar FC

1-1

1-2
Sun 7, Mar-19:00 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Kisvarda

0-0

0-1
Sun 7, Mar-21:00 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Ferencvarosi TC

1-0

2-2
Sun 7, Mar-16:00 - Hungary Women\\\'s Cup
Astra Hungary Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s

3-2

4-2
Sun 7, Mar-15:00 - Iceland League Cup
UMF Selfoss vs Vestri

1-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Grindavik vs Vikingur Olafsvik

2-0

3-2
Sun 7, Mar-20:30 - Iceland League Cup II
Haukar vs Vidir Gardur

2-1

3-1
Sun 7, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Tindastoll Sauda vs KF Fjallabyggdar

1-1

2-3
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Mes Kerman vs Esteghlal Khozestan

0-0

0-1
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Malavan

1-0

3-0
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Navad Urmia vs Kheybar Khorramabad

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Khooshe Talaee Sana Saveh vs Rayka Babol

0-1

1-1
Sun 7, Mar-15:15 - Iran League Division 1
Shahrdari Astara vs Havadar SC

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:45 - Iran League Division 1
Pars Jonoubi Jam vs Qashqai Shiraz

0-0

2-1
Sun 7, Mar-15:45 - Iran League Division 1
Esteghlal Mollasani vs Shahin Bushehr

1-1

1-1
Sun 7, Mar-22:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Tel Aviv

0-1

0-1
Sun 7, Mar-21:00 - Israel Premier League
Hapoel Bnei Sakhnin FC vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

0-2
Sun 7, Mar-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Hapoel Haifa

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Lazio Youth

2-0

3-1
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs AC Milan

0-1

0-2
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Parma Calcio 1913

2-1

3-3
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie A
Crotone vs Torino

1-1

4-2
Sun 7, Mar-23:45 - Italian Serie A
Napoli vs Bologna

1-0

3-1
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Serie A
AS Roma vs Genoa

1-0

1-0
Sun 7, Mar-21:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Cagliari

0-1

2-2
Sun 7, Mar-18:00 - Italian Serie B
Empoli vs Cittadella

1-0

1-1
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Inter Milan Women\'s vs Napoli Women\'s

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs AC Milan Women\'s

2-0

4-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Empoli Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s

0-0

3-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Fiorentina Women\'s

1-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A
Como vs Pro Sesto

0-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Piacenza

2-0

3-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A
Grosseto vs Juventus(U23)

0-0

0-1
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A
US Pergolettese vs Olbia

0-0

0-3
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1A
Giana Erminio vs Livorno

1-0

1-0
Sun 7, Mar-23:30 - Italy C1A
Alessandria vs Albinoleffe

1-0

2-1
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1A
Lucchese vs Pontedera

1-0

2-1
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Pro Vercelli

0-1

0-1
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Calcio Lecco

2-0

3-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Fermana

0-0

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1B
Matelica vs Legnago Salus

2-0

5-1
Sun 7, Mar-23:30 - Italy C1B
Carpi vs Modena

1-0

3-0
Sun 7, Mar-15:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Arezzo

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:30 - Italy C1B
Imolese vs Triestina

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:00 - Italy C1B
Cesena vs Vis Pesaro

0-0

0-2
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1B
Padova vs Perugia

0-0

1-0
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1B
Gubbio vs Ravenna

3-1

3-1
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs USD Virtus Verona

3-0

4-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C
Palermo vs Juve Stabia

1-1

2-4
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C
Teramo vs U.S. Catanzaro 1929

0-0

0-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C
Vibonese vs Casertana F.C.

0-0

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Ternana

0-0

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Catania

0-0

0-3
Sun 7, Mar-23:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Foggia

1-1

1-3
Sun 7, Mar-15:30 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs S.S. Monopoli 1966

1-1

2-2
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs S.S.D. Potenza Calcio

0-2

0-2
Sun 7, Mar-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Paganese Calcio 1926

0-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Italy Serie D
A.S. Varese vs Fossano Calcio

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACR Messina vs Santa Maria Cilento


1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Giulianova vs Tolentino


2-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Aglianese

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Foligno Calcio vs ASD Grassina


1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Montevarchi vs Savoia Montespaccato


1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Tritium vs Crema

1-1

1-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
S.S.D. Citta di Brindisi vs Citta di Fasano

2-0

2-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Aprilia vs Matese

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Montebelluna vs APDC Chions


2-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Chieri vs SC Caronnese

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
US Pianese vs Sangiovannese


1-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Cannara

2-1

4-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
AC Mestre vs Cjarlins Muzane


1-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Muravera vs Nola 1925


0-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs San Luca

0-0

0-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Lentigione vs Real Forte Querceta

0-0

3-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Gozzano vs Lavagnese

1-1

1-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Scandicci

1-1

1-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Nuova Monterosi vs Sassari Torres


2-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
FBC Derthona vs Vado FC


2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Cittanovese vs Citta Di Sant\'Agata

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Donato Tavarnelle vs Gavorrano


1-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
UC Sinalunghese vs Tiferno Lerchi

0-1

0-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Castellanzese vs Arconatese

1-1

2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
US Breno vs Ponte San Pietro


1-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Caldiero Terme vs Virtus Bolzano


1-0
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
San Giorgio-Sedico vs Delta Porto Tolle


2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ACSD Saluzzo vs AC Legnano


1-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Manzanese vs Cartigliano


1-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Pro Livorno vs SCD Progresso Calcio


2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Afragolese 1944 vs FC Savoia 1908


2-2
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
ASD Puteolana vs ACD Nardo


2-1
Sun 7, Mar-17:30 - Italy Serie D
Real Calepina vs Sona

0-0

0-1
Sun 7, Mar-08:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Sanfrecce Hiroshima

1-3

3-3
Sun 7, Mar-08:00 - Japanese League Division 2
SC Sagamihara vs Thespakusatsu Gunma

0-0

0-0
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs Matsumoto Yamaga FC

0-0

0-0
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Ehime FC vs JEF United Ichihara Chiba

1-1

1-1
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Blaublitz Akita

0-1

0-1
Sun 7, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Zweigen Kanazawa

0-1

0-1
Sun 7, Mar-10:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Montedio Yamagata

0-1

0-2
Sun 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Kakamega Homeboyz

1-2

1-2
Sun 7, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs KCB Nairobi

0-0

0-2
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup
Yangju Citizen FC vs Jinju Citizen FC

0-0

1-1
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup
Gimpo Citizen vs Seoul Jungnang FC


2-0
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup
FC Together Seoul vs Gimhae Jaemics

0-2

0-2
Sun 7, Mar-09:00 - Korea FA Cup
523 FC vs Jeonju Citizen FC

0-6

0-9
Sun 7, Mar-11:00 - Korea FA Cup
Cheonan City FC vs Namdong FC

1-0

4-1
Sun 7, Mar-11:00 - Korea FA Cup
Yeoju Citizen FC vs Goyang Citizen

1-1

2-2
Sun 7, Mar-11:00 - Korea FA Cup
Majang FC vs Songwol


0-3
Sun 7, Mar-09:00 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Seongnam FC

1-0

1-0
Sun 7, Mar-11:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Suwon FC

1-0

3-0
Sun 7, Mar-08:30 - Korea League 2
Daejeon Hana Citizen vs Busan I\'Park

1-2

1-2
Sun 7, Mar-11:00 - Korea League 2
Jeonnam Dragons vs Gyeongnam FC

1-0

1-0
Sun 7, Mar-16:30 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Drita Gjilan

0-0

0-1
Sun 7, Mar-17:00 - Libya League Division 1
Al Taawun vs Ngom Egdabya

0-0

3-0
Sun 7, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
Suduva vs FK Panevezys

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs US Mondorf-les-Bains

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Fola Esch

0-2

1-4
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Union Titus Petange

1-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs Victoria Rosport

2-0

3-1
Sun 7, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Hamm RM Benfica FC

1-0

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Sarawak vs Kelantan United

2-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs Petaling Jaya City

0-0

0-0
Sun 7, Mar-18:00 - Malta First Division League
San Gwann FC vs Marsa F.C.

2-2

4-4
Sun 7, Mar-21:00 - Malta First Division League
Zebbug Rangers vs Qormi F.C.

3-1

6-2
Sun 7, Mar-17:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs Qrendi

1-0

1-1
Sun 7, Mar-14:00 - Malta First Division League
St. George\'s vs Mqabba FC

0-0

0-2
Sun 7, Mar-22:15 - Malta First Division League
St. Andrews vs Swieqi United

1-0

2-0
Sun 7, Mar-21:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Gudja United

1-0

2-4
Sun 7, Mar-17:00 - Malta Premier League
Zejtun Corinthians vs Sirens

0-0

1-1
Sun 7, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Gosnells City vs Kelmscott Roos SC

2-1

3-2
Sun 7, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Curtin University SC vs Dianella White Eagles

2-0

3-1
Sun 7, Mar-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Forrestfield United vs Subiaco AFC

1-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Fremantle City vs UWA Nedlands

1-0

1-0
Sun 7, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs FC Juarez

1-0

2-0
Sun 7, Mar-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Club Leon

1-1

2-1
Sun 7, Mar-05:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs Queretaro FC

2-1

2-1
Sun 7, Mar-07:00 - Mexico Primera Division
Mazatlan FC vs Chivas Guadalajara

1-1

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Cruz Azul(U20)


2-1
Sun 7, Mar-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Necaxa U20


1-1
Sun 7, Mar-16:30 - Moldova Divizia Nationala
Zimbru Chisinau vs FC Milsami

0-1

1-2
Sun 7, Mar-14:30 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs Petrocub HIncesti

0-1

1-3
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Berane

1-0

3-0
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs Bokelj Kotor

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Mornar

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs FK Drezga

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:30 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Ibar Rozaje

1-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Ittihad Khemisset vs ASS Association Sportive de Sale


2-1
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Kawkab Marrakech vs Raja Beni Mellal


0-1
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Division 2
JS Soualem vs Chabab Atlas Khenifra


1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Morocco Super League
Raja Casablanca Atlhletic vs CAYB Youssoufia Berrechid

0-1

1-1
Sun 7, Mar-03:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Real Madriz

1-0

2-0
Sun 7, Mar-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Deportivo Ocotal

0-0

1-1
Sun 7, Mar-06:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Junior de Managua

2-0

3-1
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Lobi Stars

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Enugu Rangers International

1-1

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Abia Warriors

1-2

2-2
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Kwara United

1-0

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs MFM FC

0-0

3-1
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Rivers United vs Jigawa Golden Stars

1-0

2-0
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Katsina United vs Sunshine Stars FC

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:00 - Nigeria Premier League
Adamawa United vs Dakkada FC

1-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FC Struga Trim-Lum

0-1

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs Akademija Pandev

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Renova Cepciste

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs Borec Veles

1-0

1-0
Sun 7, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Rabotnichki

0-2

0-2
Sun 7, Mar-18:45 - Oman Sultan Cup
Dhofar vs Al-Suwaiq Club

2-1

5-1
Sun 7, Mar-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Club Atletico Chiriqui vs Union Deportivo Universitario

0-1

1-1
Sun 7, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Costa Del Este FC

0-0

0-0
Sun 7, Mar-01:15 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Cerro Porteno

0-0

2-0
Sun 7, Mar-03:30 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Olimpia Asuncion

0-2

0-2
Sun 7, Mar-18:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Zaglebie Lubin Youth vs Cracovia Krakow Youth


3-0
Sun 7, Mar-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gornik Zabrze Youth vs Escola Varsovia Warszawa Youth

0-0

0-2
Sun 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Korona Kielce Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

0-0

0-1
Sun 7, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lech Poznan Youth vs Gwarek Zabrze Youth

0-0

0-1
Sun 7, Mar-14:00 - Poland - 4. Liga
GKS Przodkowo vs Elana Torun

1-1

1-2
Sun 7, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Stal Mielec

0-1

2-1
Sun 7, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Legia Warszawa

0-0

0-1
Sun 7, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Lech Poznan

0-1

0-1
Sun 7, Mar-15:40 - Poland - I liga
GKS Tychy vs Zaglebie Sosnowiec

1-1

3-1
Sun 7, Mar-17:30 - Poland - I liga
Puszcza Niepolomice vs Arka Gdynia

0-0

4-0
Sun 7, Mar-23:15 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Chojniczanka Chojnice

0-1

0-2
Sun 7, Mar-16:00 - Poland - II liga
Skra Czestochowa vs Slask Wroclaw B

0-0

2-0
Sun 7, Mar-15:15 - Poland Woman\\\'s League
KKP Bydgoszcz Women\'s vs APLG Gdansk Women\'s

1-1

1-2
Sun 7, Mar-16:00 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs Rolnik Biedrzychowice Women\'s

4-0

8-0
Sun 7, Mar-15:00 - Poland Woman\\\'s League
WKS Slask Wroclaw Women\'s vs ROW Rybnik Women\'s

1-0

3-0
Sun 7, Mar-18:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
GD Estoril-Praia(U23) vs Sporting Braga(U23)

0-1

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Boavista(U23)

2-1

3-2
Sun 7, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs G.D. Chaves

0-1

0-1
Sun 7, Mar-15:15 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Academica Coimbra

0-1

1-2
Sun 7, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs FC Famalicao

1-0

3-0
Sun 7, Mar-21:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Moreirense

0-1

0-2
Sun 7, Mar-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao
Cadima Women\'s vs Gil Vicente Women\'s

0-3

0-3
Sun 7, Mar-19:00 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao
A-Dos-Francos Women\'s vs Amora FC Women\'s

0-1

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Portugal Women\\\'s 1A Divisao
Sporting Clube de Portugal Women\'s vs Sporting Braga Women\'s

0-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Qatar League
Al-Wakra vs Al-Sailiya

0-0

1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Qatar SC

1-0

1-0
Sun 7, Mar-20:15 - Qatar League
Al Rayyan vs Al-Ahli Doha

1-0

3-1
Sun 7, Mar-20:15 - Qatar League
Umm Salal vs Al-Sadd

0-1

0-3
Sun 7, Mar-17:00 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs Hermannstadt

1-1

2-1
Sun 7, Mar-22:30 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs Gaz Metan Medias

0-0

1-0
Sun 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Dunarea Calarasi vs Ripensia Timisoara

1-0

2-2
Sun 7, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CSM Resita

1-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
ASU Politehnica Timisoara vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-0

1-0
Sun 7, Mar-16:00 - Russia Div 2 South
Spartak Nalchik vs Druzhba Maykop

1-0

3-1
Sun 7, Mar-15:00 - Russia Div 2 South
FK Makhachkala vs FC Tuapse

1-1

3-1
Sun 7, Mar-15:00 - Russia Div 2 South
FC Essentuki vs FK Krasnodar III

1-1

1-3
Sun 7, Mar-19:59 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Krasnodar FK

2-0

6-1
Sun 7, Mar-17:30 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs FC Tambov

1-0

2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs FC Ufa

0-0

0-0
Sun 7, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs SP Tre Fiori

0-1

0-1
Sun 7, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Murata

1-2

1-2
Sun 7, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SC Faetano

0-0

2-0
Sun 7, Mar-16:00 - Scottish Premier League
Dundee United vs Celtic

0-0

0-0
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs FK Javor Ivanjica

2-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Backa Topola

1-0

2-0
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Novi Pazar vs Spartak Subotica

1-1

2-1
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Metalac Gornji Milanovac vs FK Vozdovac

0-0

2-1
Sun 7, Mar-18:00 - Serbia - 1. Liga
Macva Sabac vs Proleter Novi Sad

2-1

3-1
Sun 7, Mar-16:00 - Serbia - 1. Liga
Indija vs Radnik Surdulica

0-0

0-1
Sun 7, Mar-20:05 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Partizan Belgrade

0-2

0-5
Sun 7, Mar-22:15 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Cukaricki

0-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Dinamo Vranje vs IMT Novi Beograd

1-1

1-3
Sun 7, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Kabel Novi Sad

0-1

1-1
Sun 7, Mar-03:15 - Serie D - Brazil
Nova Conquista TO vs Tocantinopolis

0-1

0-3
Sun 7, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Slovan Bratislava B

0-0

3-1
Sun 7, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs ASK Bravo

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:59 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs NK Celje

1-0

1-0
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa First League
Cape Town Spurs vs Steenberg United

1-0

1-1
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa First League
Sekhukhune United vs Free State Stars

0-0

1-0
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa First League
Pretoria Callies vs Royal AM

0-2

2-3
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Lamontville Golden Arrows

1-1

1-3
Sun 7, Mar-17:30 - South Africa Premier League
Moroka Swallows vs Tshakhuma TM

1-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Arousana Women\'s vs Sardoma CF Women\'s

0-1

1-3
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Tres Cantos Women\'s vs Atletico de Madrid C Women\'s

0-0

0-1
Sun 7, Mar-16:15 - Spanish Ladies League Division 1
Salamanca Women\'s vs CD San Pio X Women\'s

2-2

5-3
Sun 7, Mar-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Elche Women\'s vs Murcia Feminas Women\'s

1-0

5-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women\'s vs CF Pardinyes Women\'s

0-2

0-2
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

0-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
CDEF Logrono Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-1

2-2
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

4-1
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

1-2

2-3
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Atletico de Madrid Women\'s

0-1

0-4
Sun 7, Mar-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

1-0

2-0
Sun 7, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Atletico Madrid vs Real Madrid

1-0

1-1
Sun 7, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Osasuna vs Barcelona

0-1

0-2
Sun 7, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
SD Huesca vs Celta Vigo

2-2

3-4
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Real Sociedad vs Levante

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Real Oviedo(U19) vs Atletico Perines(U19)


2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Leioa U19 vs Real Sociedad(U19)


1-0
Sun 7, Mar-14:00 - Spanish Primera U19
Santutxu (U19) vs Eibar(U19)

1-2

1-3
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Sporting de Gijon

0-1

2-2
Sun 7, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
Malaga vs Sabadell

0-0

2-0
Sun 7, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs FC Cartagena

1-0

2-1
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs Sporting de Gijon B

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Numancia vs Burgos CF

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs CD Covadonga

2-1

3-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Salmantino UDS vs Zamora CF

1-1

1-1
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna vs Pontevedra

1-0

1-0
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Amorebieta vs Leioa

1-1

2-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs Real Sociedad B

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs UD Mutilvera

0-0

1-0
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Real Union de Irun

0-0

0-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs SD Logrones

0-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs CD Izarra

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Ejea vs Calahorra

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs L\'Hospitalet

1-2

1-2
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Barcelona B vs UE Llagostera

1-2

4-2
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Espanyol B

1-3

4-3
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Lleida

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Andorra CF

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs SCR Pena Deportiva

0-1

1-2
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Valencia CF Mestalla

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Ibiza vs Orihuela CF

1-0

2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs Atzeneta UE

0-0

1-0
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Tamaraceite vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Linares Deportivo vs CD El Ejido 2012

0-0

2-0
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Murcia

1-1

2-2
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Real Betis B

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs Las Palmas Atletico

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Lorca Deportiva FC

1-1

3-2
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Inter de Madrid vs Real Madrid Castilla

0-0

1-2
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Merida AD vs Extremadura

0-0

0-1
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs CD Badajoz

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Don Benito

1-1

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Las Rozas vs Atletico Baleares

1-2

3-2
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Atletico de Madrid B vs CF Rayo Majadahonda

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs Getafe B

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Talavera de la Reina vs CP Villarrobledo

1-1

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Poblense vs CD Artistico Navalcarnero

0-1

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Socuellamos vs Villarrubia CF

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs CD Praviano

1-1

4-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs SD Lenense


2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Valdesoto

1-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs UD Llanera

1-1

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs EI San Martin


2-2
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Llanes

2-2

4-4
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs CD Colunga

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs UD Gijon Industrial

0-3

0-3
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs Vallobin

0-0

0-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs UD Atios

1-0

2-1
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Deportivo La Coruna B

2-1

3-1
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs UD Somozas

0-1

1-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CF Alondras vs CD Choco

0-0

2-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs SD Fisterra

1-0

3-2
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontellas vs Ribadumia CF

2-0

2-2
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs Agrupacion Estudiantil

1-0

2-0
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Arenteiro


1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Viveiro CF

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Sevilla C

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Arcos CF

1-1

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs La Palma CF


1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Lucena CF


1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Castilleja CF vs Cordoba CF B


3-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Xerez CD


2-1
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs AD Ceuta


1-3
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Atletico Antoniano

0-2

1-3
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Conil CF

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs Constancia

0-2

0-2
Sun 7, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Sant Jordi

0-0

1-2
Sun 7, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs Santanyi


2-0
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Manacor

0-1

1-3
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Atletico Union Guimar


3-3
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs CD Buzanada

3-0

5-1
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Atletico Tacoronte


4-1
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs UD Guia

0-1

2-1
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Gran Tarajal


1-1
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Atletico Victoria


5-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Real Murcia B

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Olimpico de Totana


0-1
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs SFC Minerva

2-1

3-1
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Deportiva Minera

0-1

1-1
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs CF El Castillo

2-0

3-1
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs FC Cartagena B

1-1

3-1
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs Club Atletico Pulpileno

1-0

2-2
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs AD Llerenense


2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs CD Miajadas


1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs CD Diocesano


0-4
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Moralo CP

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CP Valdivia

2-1

3-3
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs UD Fuente de Cantos

1-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Extremadura B

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Chinato vs UP Plasencia

0-2

0-3
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Lobon vs CF Campanario

0-1

0-1
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Lourdes


2-0
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs Pena Azagresa

2-0

4-1
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs CD Beti Onak

2-1

2-2
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs CD Varea

0-0

2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs CCD Alberite

0-0

1-1
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Naxara


2-2
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Alfaro

1-2

3-3
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Arnedo vs CDFC La Calzada

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Agoncillo vs CA Vianes


2-2
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Villegas

1-1

2-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Pradejon

0-0

3-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CD Villanueva

1-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs UD Fraga

1-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs Barbastro

0-1

1-2
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs AD Almudevar

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utebo FC vs Brea

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CD Carinena

1-0

2-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs CDJ Tamarite

1-0

2-0
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs Zaragoza B

1-1

0-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CD Sarinena


1-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs Valdefierro


2-1
Sun 7, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Sabinanigo vs SD Borja


3-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs CD Marchamalo

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Guadalajara


2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs Toledo

0-0

0-0
Sun 7, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Huracan de Balazote

2-0

4-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs Villacanas

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Guarnizo vs CF Vimenor

0-1

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Selaya FC

2-0

4-2
Sun 7, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs CD Barquereno

2-0

2-0
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs UC Cartes

0-0

2-0
Sun 7, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Racing Santander B

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
San Ignacio vs Anaitasuna

0-0

1-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Sodupe UC

1-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs FE Grama

0-1

0-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs CE Europa

0-2

0-4
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs UE Figueres

1-0

2-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs Cerdanyola del Valles


0-2
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs EC Granollers


0-2
Sun 7, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Valls UE vs Pobla De Mafumet CF

0-0

0-0
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs FC Vilafranca

0-2

0-2
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs Santfeliuenc FC

0-1

1-2
Sun 7, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Sants vs UE Vilassar de Mar

0-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Torrent CF

1-0

4-1
Sun 7, Mar-23:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs UD Alzira

0-1

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Vilamarxant CF

2-0

2-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Elche CF Ilicitano

1-1

1-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Silla CF

0-0

0-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Intercity vs Crevillente

1-0

3-0
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs UD Beniganim

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Flat Earth


3-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles CF vs AD Parla


4-3
Sun 7, Mar-18:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs RCD Carabanchel

0-0

1-0
Sun 7, Mar-13:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs AD Torrejon CF

1-0

2-1
Sun 7, Mar-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs AD Union Adarve

1-0

1-0
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs CF Trival Valderas

2-0

2-1
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs Villanueva del Pardillo

0-0

0-1
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs Atletico Pinto

2-0

3-1
Sun 7, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs Mostoles

1-1

1-1
Sun 7, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Complutense Alcala vs RSD Alcala Henares


1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs Arandina


2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Burgos vs Gimnastica Segoviana

0-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Penaranda DE Bracamonte vs CyDL Jupiter Leones

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

1-0

2-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Torredonjimeno


1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs Real Jaen CF


1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Atletico de Porcuna


1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Estepona vs Alhaurin de la Torre


2-2
Sun 7, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Alhaurino vs Velez CF

2-1

2-3
Sun 7, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Atletico Malagueno


2-1
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Antequera CF

1-1

2-1
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Poli Almeria


1-0
Sun 7, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD Huetor Vega

0-1

1-1
Sun 7, Mar-20:45 - Sudanese Premier League
Hilal Obayed vs Ahli Shandi

0-0

0-0
Sun 7, Mar-20:45 - Sudanese Premier League
Ahli Marawi vs Al Shorta Algadarf


2-0
Sun 7, Mar-17:45 - Sudanese Premier League
Hay Al Arab vs Ahli Al Khartoum


1-0
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup
Hacken vs Helsingborgs IF

0-0

1-1
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup
Mjallby AIF vs Ostersunds FK

0-0

0-1
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup
Akropolis IF vs Landskrona BoIS

0-0

0-2
Sun 7, Mar-18:00 - Swedish Cup
Dalkurd FF vs IK Gauthiod

2-0

5-0
Sun 7, Mar-16:00 - Swedish Cup
Hammarby vs AIK Solna

1-0

3-2
Sun 7, Mar-16:00 - Swedish Cup
AFC Eskilstuna vs Oskarshamns AIK

4-1

4-1
Sun 7, Mar-19:59 - Swedish Cup
GIF Sundsvall vs Sandvikens IF

1-3

2-3
Sun 7, Mar-19:59 - Swedish Cup
IFK Norrkoping vs IFK Goteborg

1-1

1-1
Sun 7, Mar-19:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs St. Gallen

1-2

4-2
Sun 7, Mar-19:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Zurich

0-1

0-1
Sun 7, Mar-19:00 - Swiss Super League
Lausanne Sports vs Sion

1-1

1-3
Sun 7, Mar-15:30 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Chonburi FC

0-0

0-0
Sun 7, Mar-16:00 - Thai League 1
Port FC vs Bangkok United FC

1-0

2-2
Sun 7, Mar-14:10 - Thai League 1
BG Pathum United vs Chiangrai United

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Thai League 1
Sukhothai FC vs Samut Prakan City

0-1

2-3
Sun 7, Mar-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Nakhon Pathom United

0-0

0-0
Sun 7, Mar-16:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Khonkaen FC

0-1

0-1
Sun 7, Mar-14:00 - Thai League 2
Chiangmai FC vs Phrae United FC

0-0

1-0
Sun 7, Mar-15:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Ranong United FC

0-1

0-1
Sun 7, Mar-15:00 - Thai League 2
Khonkaen United vs Sisaket FC

0-1

0-1
Sun 7, Mar-19:15 - Tunisia Division 1
Club Africain vs Club Sportif Sfaxien

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs AS Soliman

1-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs Etoile Metlaoui

0-0

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Stade Tunisien vs J.S. Kairouanaise

1-0

2-0
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs Rejiche

0-0

0-0
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Croissant Msaken vs EGS Gafsa

1-0

2-1
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs Jendouba Sport

1-0

3-0
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Sportif Sfaxien vs Stade Gabesien

0-0

1-1
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sbikha vs CS. Hammam-Lif

1-2

2-3
Sun 7, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Menzel Nour vs AS Oued Ellil

0-0

1-0
Sun 7, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Tuzlaspor Kulubu

1-0

5-0
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Bursaspor

0-0

2-1
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Akhisar Bld.Geng vs Eskisehirspor

1-0

3-0
Sun 7, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Giresunspor

2-1

3-1
Sun 7, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Cankaya FK vs Fatsa Belediyespor

0-0

0-0
Sun 7, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1877 Alemdagspor vs Belediye Derincespor

0-0

1-1
Sun 7, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Golcukspor vs Batman Petrolspor

0-0

0-1
Sun 7, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Sivasspor

1-2

2-2
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Genclerbirligi vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-0

0-1
Sun 7, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Kayserispor

0-2

1-3
Sun 7, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk vs Ankaragucu

0-0

0-1
Sun 7, Mar-20:15 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Al-Sharjah

1-0

2-1
Sun 7, Mar-17:30 - UAE League Professional
Ajman Club vs Al Wahda

1-2

3-3
Sun 7, Mar-17:30 - UAE League Professional
Khor Fakkan vs Al-Dhafra

2-0

5-1
Sun 7, Mar-19:59 - UEFA Futsal Championship
Greece Futsal vs Slovakia Futsal

0-2

0-5
Sun 7, Mar-21:00 - UEFA Futsal Championship
Ukraine Futsal vs Croatia Futsal

2-2

2-7
Sun 7, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Lviv

4-0

4-0
Sun 7, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs FC Mynai

0-0

3-0
Sun 7, Mar-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Inhulets Petrove vs Kolos Kovalivka

0-0

0-0
Sun 7, Mar-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dnipro-1 (U21) vs PFC Oleksandria(U21)

3-0

8-0
Sun 7, Mar-23:30 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Liverpool P.

0-0

0-1
Sun 7, Mar-03:15 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs CA River Plate

1-0

2-0
Sun 7, Mar-00:15 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Club Atletico Cerro

1-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.