AD:

Football Results for Sat 6, Mar 2021

All soccer/football results.

ADS:

Complete Football Results for Sat 6, Mar 2021

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 6, Mar-00:00 - African Youth Cup
Gambia(U20) vs Tunisia(U20)

0-0

0-0
Sat 6, Mar-18:00 - Algeria Division 1
Paradou AC vs USM Alger

1-0

2-1
Sat 6, Mar-18:00 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs AS Ain Mlila

0-2

2-3
Sat 6, Mar-18:00 - Algeria Division 1
JSM Skikda vs MC Oran

0-0

0-1
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs IRB Lakhdaria

1-1

2-1
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
RC Kouba vs USM El Harrach

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
MO Constantine vs HB Chelghoum Laid

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
OM Arzew vs ASM Oran

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
ES Ben Aknoun vs MO Bejaia

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs MCB Oued Sly

0-1

0-2
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
US Remchi vs SC Ain Defla

0-1

2-3
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs CRB Ain Ouessara

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs USM Blida

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
RC Oued Rhiou vs CRB Temouchent

0-1

1-1
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
IRB El Kerma vs MC Saida

2-1

2-1
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
A Bou Saada vs RC Arbaa

0-1

0-2
Sat 6, Mar-17:30 - Algeria Division 2
CR Beni Thour vs WRB Msila

0-1

2-1
Sat 6, Mar-13:00 - Algeria U21
RC Kouba U21 vs USM El Harrach(U21)

1-0

1-1
Sat 6, Mar-13:00 - Algeria U21
ASO Chlef(U21) vs AS Ain Mlila U21

1-1

3-2
Sat 6, Mar-13:00 - Algeria U21
Arzew(U21) vs ASM Oran(U21)


1-1
Sat 6, Mar-13:00 - Algeria U21
JSM Skikda(U21) vs MC Oran(U21)


0-1
Sat 6, Mar-13:00 - Algeria U21
Paradou AC(U21) vs USM Alger(U21)

1-0

2-0
Sat 6, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Baixa de Kassange

0-0

1-0
Sat 6, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Cuando Cubango

0-0

0-2
Sat 6, Mar-18:30 - Angola Girabola League
Sporting Cabinda vs Ferroviario Do Huambo

3-0

4-0
Sat 6, Mar-19:30 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Sagrada Esperanca

0-1

0-1
Sat 6, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Newells Old Boys vs Independiente

0-2

1-2
Sat 6, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs CA Banfield

0-0

1-1
Sat 6, Mar-14:00 - Armenia Division 2
Ararat Yerevan II vs Junior Sevan

1-0

2-3
Sat 6, Mar-14:00 - Armenia Premier League
FK Van Charentsavan vs Urartu

2-0

3-1
Sat 6, Mar-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
New Farm United vs Ripley Valley

1-0

1-4
Sat 6, Mar-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Annerley FC vs Moggill FC

0-0

1-2
Sat 6, Mar-12:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Logan Metro vs North Pine

1-0

1-2
Sat 6, Mar-12:00 - Australia Brisbane Premier League
Western Spirit vs University of Queensland

4-0

4-2
Sat 6, Mar-12:10 - Australia Brisbane Premier League
Albany Creek vs Brisbane Knights

2-0

7-0
Sat 6, Mar-10:05 - Australia League A
Brisbane Roar FC vs Sydney FC

1-0

1-1
Sat 6, Mar-12:10 - Australia League A
Melbourne Victory FC vs Melbourne City

0-1

0-6
Sat 6, Mar-08:30 - Australia New South Wales Premier League
Sutherland Sharks vs Marconi Stallions

1-0

1-1
Sat 6, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Mt Druitt Town Rangers FC vs APIA Leichhardt Tigers

2-0

3-1
Sat 6, Mar-11:00 - Australia New South Wales Super League
Bonnyrigg White Eagles vs St George City

1-1

2-1
Sat 6, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Spirit FC vs St George Saints

2-0

4-0
Sat 6, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Northern Tigers vs Hakoah Sydney City East

0-1

2-1
Sat 6, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Mounties Wanderers

0-3

0-3
Sat 6, Mar-12:00 - Australia New South Wales Super League
Hills Brumbies vs Southern Districts Raiders

0-3

0-3
Sat 6, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown Spartans(U20) vs Mounties Wanderers(U20)

1-0

1-1
Sat 6, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Hills Brumbies(U20) vs SD Raiders(U20)

2-0

2-2
Sat 6, Mar-10:00 - Australia New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

0-1

1-1
Sat 6, Mar-06:30 - Australia New South Wales U20
Sutherland Sharks(U20) vs Marconi Stallions(U20)

1-0

3-0
Sat 6, Mar-07:00 - Australia New South Wales U20
Central Coast Mariners(U20) vs Western Sydney Wanderers(U20)

3-0

3-0
Sat 6, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Gold Coast Knights

1-1

3-2
Sat 6, Mar-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Strikers vs Magpies Crusaders

0-0

0-1
Sat 6, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League
Altona Magic vs Avondale FC

0-2

2-2
Sat 6, Mar-08:00 - Australia Victorian Premier League U20
Green Gully Cavaliers U20 vs Hume City U20

1-1

4-3
Sat 6, Mar-10:15 - Australia Victorian Premier League U20
Altona Magic U20 vs Avondale FC(U20)

0-1

2-2
Sat 6, Mar-05:30 - Australia Victorian Premier League U20
South Melbourne U20 vs Eastern Lions(U20)

0-0

1-0
Sat 6, Mar-12:05 - Australia Women\\\'s A-League
Adelaide United Women\'s vs Sydney FC Women\'s

2-0

2-0
Sat 6, Mar-17:30 - Austria Erste Division
SK Austria Klagenfurt vs FC Dornbirn

1-1

3-2
Sat 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs LASK Linz

0-1

0-1
Sat 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
TSV Hartberg vs FC Trenkwalder Admira

1-1

2-1
Sat 6, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
WSG Wattens vs Sturm Graz

0-0

1-1
Sat 6, Mar-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

3-0

7-1
Sat 6, Mar-17:00 - Austrian Frauen Bundesliga
SV Horn Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-2

0-2
Sat 6, Mar-19:30 - Bahrain Division 2
Al Hala vs Sitra

3-2

4-2
Sat 6, Mar-19:30 - Bahrain Division 2
Isa Town vs Al Tadamun Buri

0-1

3-2
Sat 6, Mar-19:30 - Bahrain Division 2
Al Khaldiya vs Al-Ittihad (BHR)

1-0

3-0
Sat 6, Mar-14:00 - Bangladesh Premier League
Muktijoddha SKC vs Abahani Chittagong

0-0

0-1
Sat 6, Mar-15:30 - Belarus Cup
FC Minsk vs FK Isloch Minsk

1-0

1-1
Sat 6, Mar-17:30 - Belarus Cup
FC Torpedo Zhodino vs Arsenal Dzyarzhynsk

0-0

3-0
Sat 6, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
Red Star Waasland-Beveren vs Beerschot Wilrijk

1-1

1-2
Sat 6, Mar-23:45 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Kortrijk

1-0

4-2
Sat 6, Mar-19:15 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Oud Heverlee Leuven

2-2

3-3
Sat 6, Mar-23:45 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs KMSK Deinze

0-1

1-1
Sat 6, Mar-18:00 - Belgium Women\\\'s Premier League
Zulte Waregem Women\'s vs Standard Liege Women\'s

0-0

1-2
Sat 6, Mar-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs Zrinjski Mostar

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs NK Siroki Brijeg

0-0

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs FK Zeljeznicar Sarajevo

1-0

2-0
Sat 6, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Vitoria Salvador BA

0-0

3-1
Sat 6, Mar-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
CRB (AL) vs Sport Club Recife (PE)

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Sinop MT vs Cuiaba (MT)

0-1

0-2
Sat 6, Mar-01:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
OperArio(MT) vs Uniao Rondoniense

0-0

0-0
Sat 6, Mar-23:30 - Brazil Campeonato Paulista
Inter de Limeira vs Gremio Novorizontino

1-0

1-0
Sat 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Red Bull Brasil

0-0

1-1
Sat 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs AA Portuguesa Santista

1-0

1-2
Sat 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Agua Santa vs EC Sao Bernardo

1-0

1-0
Sat 6, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Oeste SP vs Gremio Osasco Audax

1-0

2-1
Sat 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Primavera SP vs Comercial SP

0-1

0-2
Sat 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Desportivo Brasil SP vs Batatais SP

0-0

0-0
Sat 6, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Nacional SP

0-1

2-3
Sat 6, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs CA Votuporanguense SP

0-0

1-0
Sat 6, Mar-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs River (PI)

0-0

1-2
Sat 6, Mar-22:50 - Brazil Sergipano
Dorense SE vs Sergipe (CS)

0-1

0-3
Sat 6, Mar-23:00 - Brazil Sergipano
Lagarto vs Frei Paulistano/SE

2-0

4-1
Sat 6, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs Strumska Slava

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
Neftochimik Burgas vs Minyor Pernik

0-1

0-1
Sat 6, Mar-14:30 - Bulgaria B PFG
Lokomotiv Sofia vs Septemvri Sofia

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs Cherno More Varna

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:30 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs Lokomotiv Plovdiv

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Bujumbura City


1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Atheletico Olympic

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Vital\'O

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Les Elephants vs Le Messager Ngozi

0-1

0-4
Sat 6, Mar-23:00 - CAF Champions League
Al Ahly SC vs AS Vita Club

0-1

2-2
Sat 6, Mar-23:00 - CAF Champions League
Wydad Casablanca vs Horoya AC

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - CAF Champions League
Al Merreikh vs Simba

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs Mamelodi Sundowns

0-0

1-2
Sat 6, Mar-19:59 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Zamalek

2-1

3-1
Sat 6, Mar-19:59 - CAF Champions League
Kaizer Chiefs FC vs Petro Atletico de Luanda

1-0

2-0
Sat 6, Mar-19:59 - CAF Champions League
Teungueth FC vs MC Alger

0-1

0-1
Sat 6, Mar-15:00 - Club Friendly
Bronshoj vs KFUM Roskilde

0-2

1-3
Sat 6, Mar-15:00 - Club Friendly
Riga FC vs FK Spartaks Jurmala

2-2

4-2
Sat 6, Mar-18:00 - Club Friendly
Waterford United vs Cork City F.C.

0-1

0-3
Sat 6, Mar-18:00 - Club Friendly
Athlone vs Finn Harps

1-1

1-3
Sat 6, Mar-18:00 - Club Friendly
Hellerup IK vs Nykobing FC

0-0

0-1
Sat 6, Mar-18:00 - Club Friendly
Znamya Truda vs FK Angusht Nazran

4-0

7-0
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Orgryte vs Qviding FIF

0-1

0-2
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Chemnitzer vs VfB Auerbach

0-0

2-0
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Brommapojkarna vs IF Sylvia

1-1

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Jonkopings Sodra IF vs IFK Varnamo

1-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Norrby IF vs Lindome GIF

2-0

5-0
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Rigas Futbola skola vs BFC Daugavpils

2-0

3-1
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Middelfart vs FC Aarhus Fremad

1-0

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
Torns IF vs IFK Malmo FK

2-1

3-2
Sat 6, Mar-16:00 - Club Friendly
IK Uppsala Women\'s vs Djurgardens Women\'s

0-3

1-6
Sat 6, Mar-16:30 - Club Friendly
FC Gomel vs FK Murom

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - Club Friendly
Hacken Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

4-0

7-0
Sat 6, Mar-16:45 - Club Friendly
KuPS vs Jaro

0-1

5-1
Sat 6, Mar-08:00 - Club Friendly
West Torrens Birkalla vs Salisbury United

2-0

3-1
Sat 6, Mar-08:30 - Club Friendly
North Eastern Metrostars vs Adelaide Victory

0-0

2-3
Sat 6, Mar-08:30 - Club Friendly
Adelaide City FC vs Modbury Jets

0-0

2-0
Sat 6, Mar-08:30 - Club Friendly
Cumberland United FC vs West Adelaide SC

3-0

6-1
Sat 6, Mar-08:30 - Club Friendly
Campbelltown City SC vs Playford City Patriots

1-0

2-1
Sat 6, Mar-08:30 - Club Friendly
Adelaide Olympic vs Croydon Kings

0-0

1-3
Sat 6, Mar-09:30 - Club Friendly
South Hobart vs Glenorchy Knights

1-1

3-2
Sat 6, Mar-09:30 - Club Friendly
Metro Claremont vs Taroona

0-3

0-8
Sat 6, Mar-10:30 - Club Friendly
Modbury Vista SC vs Northern Demons

0-0

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Club Friendly
Drogheda United vs Dundalk

1-2

2-3
Sat 6, Mar-17:00 - Club Friendly
Linkopings FC Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s


1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Club Friendly
FSV Optik Rathenow vs SV Babelsberg 03

0-0

0-0
Sat 6, Mar-12:00 - Club Friendly
Bankstown City Lions vs Bankstown United

1-1

2-2
Sat 6, Mar-12:00 - Club Friendly
FC Slutsk vs Shakhter Soligorsk

0-0

1-0
Sat 6, Mar-12:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Smorgon FC

1-0

2-0
Sat 6, Mar-13:00 - Club Friendly
FC Honka vs PK-35 Vantaa

1-1

1-1
Sat 6, Mar-13:00 - Club Friendly
Dnepr Mogilev vs FC Belshina Babruisk

2-0

6-1
Sat 6, Mar-21:00 - Club Friendly
Galway United vs Longford Town

0-0

2-1
Sat 6, Mar-14:00 - Club Friendly
Dinamo Brest vs Volna Pinsk

2-0

4-1
Sat 6, Mar-14:00 - Club Friendly
Hillerod Fodbold vs FA 2000

0-0

0-1
Sat 6, Mar-07:00 - Club Friendly
University of Tasmania vs Clarence Zebras II

3-0

6-1
Sat 6, Mar-07:00 - Club Friendly
Hobart Olympia Warriors vs Clarence Zebras

3-0

4-0
Sat 6, Mar-07:00 - Club Friendly
Hobart United vs New Town Eagles

1-2

1-3
Sat 6, Mar-07:00 - Club Friendly
Kingborough Lions United Women\'s vs Clarence Zebras Women\'s

2-0

3-0
Sat 6, Mar-03:00 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs La Equidad

1-1

1-1
Sat 6, Mar-05:00 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Atletico Bucaramanga

0-1

1-1
Sat 6, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino
Corinthians Paulista SP Women\'s vs CD El Nacional Women\'s

4-0

16-0
Sat 6, Mar-00:00 - Copa Libertadores Femenino
Deportivo Tropico Women\'s vs Kindermann Avai Women\'s

0-5

0-8
Sat 6, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino
Boca Juniors Women\'s vs CD Santiago Morning Women\'s

0-0

1-1
Sat 6, Mar-02:30 - Copa Libertadores Femenino
Universitario de Deportes women\'s vs America de Cali Women\'s

0-3

0-5
Sat 6, Mar-18:00 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs NK Lokomotiva Zagreb

0-0

0-0
Sat 6, Mar-20:05 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs NK Varteks Varazdin

2-0

2-0
Sat 6, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Opatija vs Rudes

0-0

0-0
Sat 6, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
Kustosija vs HNK Cibalia

0-1

2-2
Sat 6, Mar-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Junak vs NK Osijek B

1-1

1-1
Sat 6, Mar-16:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs NK Osijek (U19)

1-1

2-1
Sat 6, Mar-21:00 - Croatia U19
Slaven Koprivnica(U19) vs NK Orijent U19

2-0

5-0
Sat 6, Mar-13:00 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19

0-1

0-2
Sat 6, Mar-18:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs APOEL Nicosia

0-0

1-1
Sat 6, Mar-20:30 - Cyprus 1 Division
AC Omonia Nicosia vs Anorthosis Famagusta FC

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Thoi Lakatamias vs Onisilos Sotiras

1-0

2-1
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Ahironas Liopetriou vs Anagennisi Deryneia

0-0

0-1
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Othellos Athienou vs Digenis Ypsonas

2-1

2-1
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
AE Zakakiou vs Asil Lysi

0-0

0-2
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs Akritas Chloraka

2-1

3-2
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Aris Limassol

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Kouris Erimis vs PAEEK Keryneias

1-1

1-1
Sat 6, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Lisen vs Hradec Kralove

1-0

2-1
Sat 6, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Blansko vs Fotbal Trinec

1-0

2-0
Sat 6, Mar-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs SK Sigma Olomouc

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Opava

1-1

3-1
Sat 6, Mar-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs FC Bohemians 1905

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Pribram vs Slovan Liberec

0-0

0-2
Sat 6, Mar-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Dukla Praha Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s

0-1

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Horni Herspice Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

0-0

0-1
Sat 6, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Kolding IF

0-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division
Esbjerg FB vs Fremad Amager

0-0

2-0
Sat 6, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
B93 Copenhagen vs Holbaek

4-1

6-2
Sat 6, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Sydvest vs Thisted FC

0-0

0-1
Sat 6, Mar-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Jammerbugt vs BK Frem

3-1

5-2
Sat 6, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League
Kolding BK Women\'s vs Fortuna Hjorring Women\'s

2-0

3-0
Sat 6, Mar-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Herlufsholm GF Women\'s vs Naesby BK Woman\'s

0-3

2-3
Sat 6, Mar-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Osterbro IF Woman\'s vs Solrod Women\'s

2-0

2-0
Sat 6, Mar-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Odense Women\'s vs ASA Aarhus Women\'s

1-1

2-1
Sat 6, Mar-16:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
JAI Fodbold Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

1-1

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Boldklubben AF 1893 Women\'s vs Sundby BK Women\'s

1-1

2-2
Sat 6, Mar-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Ballerup Skovlunde Women\'s vs FC Damso Women\'s


1-0
Sat 6, Mar-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Independiente Del Valle vs Mushuc Runa

0-0

2-0
Sat 6, Mar-21:00 - Egypt Premier League
Aswan vs Pyramids FC

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Sunderland vs Rochdale

2-0

2-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Wigan Athletic vs Milton Keynes Dons

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Shrewsbury Town vs Fleetwood Town

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Oxford United vs Charlton Athletic

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Hull City vs Bristol Rovers

1-0

2-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Blackpool vs AFC Wimbledon

0-0

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Doncaster Rovers vs Plymouth Argyle

1-0

2-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Northampton Town vs Portsmouth

4-0

4-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs Swindon

2-1

2-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Lincoln City vs Crewe Alexandra

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League One
Burton Albion FC vs Peterborough United

0-0

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - England League One
Gillingham vs Ipswich

1-0

3-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Walsall

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Forest Green Rovers

1-1

1-2
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Bradford City AFC vs Bolton Wanderers

0-0

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Port Vale

2-0

3-2
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Tranmere Rovers vs Crawley Town

0-0

0-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Southend United

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Colchester United vs Newport County

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Morecambe vs Carlisle

2-0

3-1
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Harrogate Town

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Barrow vs Mansfield Town

0-0

2-0
Sat 6, Mar-19:00 - England League Two
Salford City F.C. vs Scunthorpe United

1-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - England League Two
Exeter City vs Leyton Orient

3-0

4-0
Sat 6, Mar-16:30 - England The Championship
Watford vs Nottingham Forest

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Stoke City vs Wycombe Wanderers

0-0

2-0
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Preston North End vs AFC Bournemouth

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Norwich City vs Luton Town

2-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Millwall vs Blackburn Rovers

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Reading vs Sheffield Wed

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Coventry vs Derby County

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Barnsley vs Birmingham

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Bristol City vs Queens Park Rangers

0-2

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - England The Championship
Swansea City vs Middlesbrough

1-0

2-1
Sat 6, Mar-21:30 - English Premier League
Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - English Premier League
Sheffield United vs Southampton

0-1

0-2
Sat 6, Mar-16:30 - English Premier League
Burnley vs Arsenal

1-1

1-1
Sat 6, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga
Tartu JK Welco vs Flora Tallinn II

0-0

0-0
Sat 6, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga
Paide Linnameeskond B vs Tallinna FC Levadia II

0-1

1-2
Sat 6, Mar-21:00 - Estonia Esi Liiga B
FC Tallinn vs Kohtla-Jarve JK Jarve

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs IF Fuglafjordur

0-1

1-1
Sat 6, Mar-16:30 - Finland Cup
SJK Akatemia vs SJK Seinajoki

0-1

0-3
Sat 6, Mar-16:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Honka Women\'s vs TiPS Women\'s

0-1

4-2
Sat 6, Mar-16:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs KuPS Women\'s

0-5

0-12
Sat 6, Mar-17:30 - Finland Woman\\\'s Cup
Pallokerho-35 Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

0-0

0-2
Sat 6, Mar-21:45 - French Cup
Lyonnais vs FC Sochaux-Montbeliard

3-1

5-2
Sat 6, Mar-00:00 - French Cup
Beauvais vs US Boulogne

0-1

0-2
Sat 6, Mar-00:00 - French Cup
Aubagne vs Toulouse

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:30 - French Cup
Saumur OL. vs Inzinzac Montagnarde

1-1

3-3
Sat 6, Mar-19:30 - French Cup
Valenciennes FC vs FC Metz

0-2

0-4
Sat 6, Mar-19:30 - French Cup
Le Puy Foot 43 Auvergne vs FC Lorient

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:15 - French Cup
Saint-Louis Neuweg vs CS Sedan Ardennes

0-0

0-2
Sat 6, Mar-17:15 - French Cup
Red Star FC 93 vs RC Lens

1-1

3-2
Sat 6, Mar-17:15 - French Cup
Olympique Ales vs Montpellier HSC

1-1

1-2
Sat 6, Mar-17:15 - French Cup
GFA Rumilly Vallieres vs Annecy

1-0

1-1
Sat 6, Mar-17:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Bordeaux Women\'s

0-1

0-2
Sat 6, Mar-17:30 - French Feminines D1
Fleury 91 Women\'s vs Le Havre Women\'s

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-1

1-4
Sat 6, Mar-15:00 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskh vs FC Saburtalo Tbilisi

0-0

0-0
Sat 6, Mar-16:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs FC Telavi

2-0

3-2
Sat 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
Hansa Rostock vs FC Kaiserslautern

0-1

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs Munchen 1860

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs Viktoria Koln

0-0

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
Saarbrucken vs KFC Uerdingen 05

1-1

2-2
Sat 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
1. FC Magdeburg vs SV Waldhof Mannheim

0-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Dynamo Dresden

0-2

0-4
Sat 6, Mar-21:30 - German Bundesliga
Bayern Munich vs Borussia Dortmund

2-2

4-2
Sat 6, Mar-18:30 - German Bundesliga
Monchengladbach vs Bayer Leverkusen

0-0

0-1
Sat 6, Mar-18:30 - German Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs Augsburg

0-1

2-1
Sat 6, Mar-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs RB Leipzig

0-1

0-3
Sat 6, Mar-18:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs VfB Stuttgart

0-0

1-1
Sat 6, Mar-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs VfL Wolfsburg

2-1

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs VfL Bochum

1-1

1-2
Sat 6, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs St. Pauli

0-0

0-0
Sat 6, Mar-16:00 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs Hannover 96

0-1

1-1
Sat 6, Mar-18:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Werder Bremen Women\'s

1-0

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs TSG Balingen

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
1. FSV Mainz 05 II vs Bayern Alzenau

0-1

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfR Aalen vs SSV Ulm 1846

0-0

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs KSV Hessen Kassel

0-2

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs VfB Stuttgart II

0-1

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs SC Freiburg II

1-1

3-2
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
SG Sonnenhof Grobaspach vs TSV Steinbach Haiger

0-1

0-4
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG 1899 Hoffenheim II vs FK Pirmasens

1-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC Giessen vs Astoria Walldorf

0-0

3-0
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Rot Weiss Koblenz vs TSV Schott Mainz

0-0

1-0
Sat 6, Mar-18:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Monchengladbach AM.

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs TSV Alemannia Aachen

2-0

3-1
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs FC Schalke 04 II

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Bonner SC vs SV Lippstadt

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Sportfreunde Lotte vs Preuben Munster

0-0

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
VFB Homberg vs SV Rodinghausen

0-1

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs Dortmund(Am)

0-0

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs Fortuna Dusseldorf II

0-0

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga West
SV Straelen vs Bergisch Gladbach 09

0-1

3-1
Sat 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
King Faisal Babes vs Liberty Professionals

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Aduana Stars

1-1

2-1
Sat 6, Mar-19:00 - Gibraltar Premier Divisio
Bruno\'s Magpies vs Europa Point FC

0-0

4-0
Sat 6, Mar-21:30 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Panathinaikos

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:15 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Asteras Tripolis

1-0

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Greece Super League 1
OFI Crete vs AEL Larisa

1-1

2-3
Sat 6, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ionikos vs Xanthi

0-0

1-1
Sat 6, Mar-23:20 - Guatemala Liga Nacional
CD Puerto de Iztapa vs Antigua GFC

3-1

5-2
Sat 6, Mar-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Deportivo Sanarate

0-0

2-0
Sat 6, Mar-21:45 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Willem II

0-0

1-1
Sat 6, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs ADO Den Haag

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:30 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs VVV-Venlo

3-0

6-0
Sat 6, Mar-00:00 - Holland Jupiler League
SC Cambuur vs SC Telstar

2-1

3-1
Sat 6, Mar-00:00 - Holland Jupiler League
FC Oss vs Go Ahead Eagles

0-1

0-4
Sat 6, Mar-17:00 - Holland Jupiler League
Almere City FC vs SBV Excelsior

2-0

4-1
Sat 6, Mar-19:30 - Holland Jupiler League
Volendam vs Roda JC Kerkrade

2-1

3-4
Sat 6, Mar-11:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Hong Kong Rangers FC

0-1

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Hungary NB ?
Debreceni VSC vs Kaposvari Rakoczi

0-0

2-0
Sat 6, Mar-22:30 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Ujpest FC

1-1

2-1
Sat 6, Mar-19:59 - Hungary NB1
Paksi SE vs Mezokovesd-Zsory

0-1

2-2
Sat 6, Mar-15:00 - Hungary U19 B League
Szegedi AK(U19) vs Kaposvar(U19)

1-0

1-2
Sat 6, Mar-14:00 - Hungary U19 B League
Zalaegerszeg TE(U19) vs Budai FC(U19)

1-0

1-2
Sat 6, Mar-14:00 - Hungary U19 B League
Gyirmot SE(U19) vs Dunaujvaros Pase(U19)

0-1

2-2
Sat 6, Mar-15:00 - Hungary U19 League
Ujpesti TE(U19) vs Diosgyor VTK(U19)

2-1

3-2
Sat 6, Mar-15:00 - Hungary U19 League
Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Kecskemeti TE U19

2-1

3-1
Sat 6, Mar-15:00 - Hungary U19 League
UTE(U19) vs Fehervar Videoton(U19)

1-0

2-2
Sat 6, Mar-17:00 - Hungary U19 League
MTK Budapest FC (U19) vs Nyiregyhaza Spartacus(U19)

2-0

5-0
Sat 6, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Vasas(U19) vs Ferencvarosi TC U19

2-1

4-2
Sat 6, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Gyori ETO FC U19 vs Debreceni VSC (U19)

1-0

3-2
Sat 6, Mar-13:00 - Hungary U19 League
Pecsi MFC(U19) vs Paksi SE(U19)

3-0

5-0
Sat 6, Mar-16:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Keflavik Women\'s vs IBV Vestmannaeyjar Women\'s

1-0

2-1
Sat 6, Mar-19:00 - Iceland Women\\\'s League Cup
Tindastoll Neisti Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

2-3

4-5
Sat 6, Mar-00:00 - Iceland League Cup
IA Akranes vs Vestri

2-1

4-1
Sat 6, Mar-00:00 - Iceland League Cup
Fjolnir vs Breidablik

0-1

1-3
Sat 6, Mar-18:00 - Iceland League Cup
KR Reykjavik vs Kordrengir

1-0

3-1
Sat 6, Mar-18:00 - Iceland League Cup
Fylkir vs Leiknir Reykjavik

0-0

0-1
Sat 6, Mar-16:00 - Iceland League Cup
Valur vs HK Kopavogur

1-0

2-2
Sat 6, Mar-19:00 - Iceland League Cup
Hafnarfjordur FH vs Thor Akureyri

2-0

4-0
Sat 6, Mar-19:00 - Iceland League Cup
UMF Afturelding vs KA Akureyri

0-2

1-7
Sat 6, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
KF Gardabaer vs UMF Sindri Hofn

0-1

1-3
Sat 6, Mar-18:00 - Iceland League Cup II
Kari Akranes vs Augnablik

1-0

1-1
Sat 6, Mar-16:00 - Iceland League Cup II
IR Reykjavik vs Reynir Sandgerdi

2-0

3-0
Sat 6, Mar-21:00 - Iceland League Cup II
IH Hafnarfjordur vs Magni Grenivik

2-0

3-4
Sat 6, Mar-17:30 - India League Division 1
Indian Arrows vs Neroca FC

1-0

3-0
Sat 6, Mar-12:30 - India League Division 1
Chennai City vs Sudeva Delhi

1-2

1-2
Sat 6, Mar-18:00 - India Super League
Northeast United vs ATK Mohun Bagan

0-1

1-1
Sat 6, Mar-15:30 - Iran League
Saipa vs Naft Masjed Soleyman FC

0-0

0-0
Sat 6, Mar-15:30 - Iran League
Sanat Naft vs Persepolis

0-0

0-0
Sat 6, Mar-15:30 - Iran League
Gol Gohar FC vs Mes Rafsanjan

0-0

0-0
Sat 6, Mar-15:30 - Iran League
Shahr Khodrou vs Paykan

1-0

2-0
Sat 6, Mar-18:00 - Iran League
Zob Ahan vs Machine Sazi

1-0

2-0
Sat 6, Mar-18:00 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Foolad Khouzestan FC

0-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Iran League
Tractor S.C. vs Nassaji Mazandaran

2-1

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - Iran League
Aluminium Arak vs Sepahan

1-2

1-6
Sat 6, Mar-21:50 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Petah Tikva FC

0-0

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:59 - Israel State League
Hapoel Kafr Kanna vs Hapoel Bnei Fureidis

0-1

0-1
Sat 6, Mar-18:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs AC Milan Youth

0-0

3-1
Sat 6, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Sassuolo Calcio Youth

0-0

1-1
Sat 6, Mar-16:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Atalanta Youth

0-0

2-0
Sat 6, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Ascoli Youth vs Bologna Youth

0-0

2-2
Sat 6, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Sampdoria Youth

0-0

1-1
Sat 6, Mar-14:00 - Italian Campionato Primavera
Spal Youth vs Juventus Youth

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Salernitana Youth vs Cosenza Calcio Youth


4-1
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Crotone Youth vs Reggina Youth

1-1

4-1
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Pisa Youth

4-2

4-3
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Verona Youth vs Pordenone Youth

2-0

4-2
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Chievo Youth

0-2

0-5
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
S.S.D. Monza 1912 Youth vs Parma Youth

0-2

1-4
Sat 6, Mar-18:30 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Pescara Youth

0-0

0-0
Sat 6, Mar-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Lazio

1-1

3-1
Sat 6, Mar-18:00 - Italian Serie A
Spezia vs Benevento

0-1

1-1
Sat 6, Mar-21:00 - Italian Serie A
Udinese vs US Sassuolo Calcio

1-0

2-0
Sat 6, Mar-19:00 - Italian Serie B
Venezia F.C. vs Brescia

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Frosinone

1-1

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Italian Serie B
Delfino Pescara 1936 vs Spal

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Salernitana

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Italian Serie B
Pisa vs Urbs Reggina 1914

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Italian Serie B
Virtus Entella vs Ascoli

0-0

0-0
Sat 6, Mar-21:00 - Italian Serie B
A.C. Monza vs Pordenone Calcio SSD

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:30 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs San Marino Academy Women\'s

0-0

0-0
Sat 6, Mar-15:30 - Italian Women Division 1
Hellas Verona Women\'s vs AS Roma Women\'s

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - Italy Serie D
Prato vs Sammaurese


1-3
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Kawasaki Frontale

0-4

1-5
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Shimizu S-Pulse vs Avispa Fukuoka

1-0

2-2
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Cerezo Osaka

0-1

3-2
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Tokushima Vortis vs Vissel Kobe

0-0

1-1
Sat 6, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Urawa Red Diamonds

0-0

2-0
Sat 6, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Oita Trinita

1-2

1-2
Sat 6, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Nagoya Grampus Eight vs Consadole Sapporo

0-0

1-0
Sat 6, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Shonan Bellmare

1-1

2-1
Sat 6, Mar-08:30 - Japanese League Division 2
Albirex Niigata vs V-Varen Nagasaki

0-0

1-0
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Jubilo Iwata vs FC Machida Zelvia

1-2

1-3
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Ventforet Kofu

0-1

0-2
Sat 6, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Mito Hollyhock

0-0

1-2
Sat 6, Mar-11:00 - Japanese League Division 2
FC Ryukyu vs Renofa Yamaguchi

2-0

2-1
Sat 6, Mar-13:00 - Kazakhstan Super Cup
Tobol Kostanai vs FC Astana

1-0

1-1
Sat 6, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Bidco United

0-0

0-0
Sat 6, Mar-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Nairobi City Stars

0-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Western Stima vs Wazito FC

1-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Nzoia Sugar

0-1

1-1
Sat 6, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs Vihiga United

1-0

1-0
Sat 6, Mar-09:00 - Korea FA Cup
Seoul Nowon United vs Paju Citizen FC

0-0

0-1
Sat 6, Mar-09:00 - Korea FA Cup
Pocheon Citizen FC vs Changwon City

0-0

0-0
Sat 6, Mar-09:00 - Korea FA Cup
Siheung Citizen vs Ulsan Citizen

1-0

2-0
Sat 6, Mar-09:00 - Korea FA Cup
Phoenix FC(KOR) vs Pyeongtaek Citizen

1-1

1-1
Sat 6, Mar-11:00 - Korea FA Cup
Daejeon Korail vs Hwajeong FC

1-1

3-1
Sat 6, Mar-11:00 - Korea FA Cup
Chuncheon Citizen vs Daejeon Doksuri FC


5-1
Sat 6, Mar-11:00 - Korea FA Cup
SMC Engineering vs Cheongju Jikji FC

0-1

0-5
Sat 6, Mar-11:00 - Korea FA Cup
Chungju Citizen vs Yangpyeong

0-0

1-1
Sat 6, Mar-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Jeonbuk Hyundai Motors

0-0

1-1
Sat 6, Mar-11:30 - Korea League 1
Incheon United FC vs Daegu FC

2-1

2-1
Sat 6, Mar-11:30 - Korea League 1
Gwangju Football Club vs Ulsan Hyundai FC

0-1

0-1
Sat 6, Mar-14:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Pohang Steelers

1-0

1-3
Sat 6, Mar-08:30 - Korea League 2
Chungnam Asan FC vs Bucheon FC 1995

0-0

0-1
Sat 6, Mar-11:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Ansan Greeners FC

1-0

1-2
Sat 6, Mar-11:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Gimcheon Sangmu FC

1-0

4-0
Sat 6, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Llapi

2-0

2-0
Sat 6, Mar-16:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs Arberia

0-0

1-1
Sat 6, Mar-18:00 - Kuwait 1st Division League
Burgan SC vs Al-Jahra

2-0

2-0
Sat 6, Mar-20:30 - Kuwait 1st Division League
Yarmouk vs Al-Salibikhaet

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Al-Ahli Tripoli vs Al-Madina

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Alittihad Misurata vs Al-Wehda(LBY)


1-0
Sat 6, Mar-15:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs Hegelmann Litauen

1-0

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
DFK Dainava Alytus vs Nevezis

0-1

0-2
Sat 6, Mar-22:30 - Luxembourg National Division
Rodange 91 vs Swift Hesperange

1-1

1-2
Sat 6, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs FC Wiltz 71

2-2

3-3
Sat 6, Mar-21:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Progres Niederkorn

1-2

2-2
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Negeri Sembilan Matrix vs Johor Darul Takzim II

1-1

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
PDRM FA vs Selangor FA B

0-1

0-3
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Premier League
Terengganu B vs Skuad Projek

2-0

4-0
Sat 6, Mar-12:45 - Malaysia Premier League
Kelantan FA vs Perak FA B

0-0

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs Kuala Lumpur

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Melaka United vs Sabah FA

0-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Selangor FA vs PB Pahang

1-0

3-1
Sat 6, Mar-17:00 - Malaysia Super League
UiTM FC vs Terengganu

1-0

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Balzan FC

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Hibernians FC

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Malta Premier League
Tarxien Rainbows F.C. vs Birkirkara FC

0-0

0-3
Sat 6, Mar-21:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Gzira United

2-0

2-0
Sat 6, Mar-21:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Senglea Athletic

1-1

5-1
Sat 6, Mar-21:00 - Malta Premier League
Lija Athletic vs Santa Lucia

0-0

3-1
Sat 6, Mar-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Wanneroo City vs Balga SC

2-0

3-1
Sat 6, Mar-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Joondalup United vs Quinns FC

2-0

5-1
Sat 6, Mar-07:30 - Mexico Primera Division
Puebla vs Tigres UANL

1-1

1-1
Sat 6, Mar-05:30 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Toluca

0-0

0-0
Sat 6, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter Playa del Carmen vs Deportivo Dongu

0-1

3-1
Sat 6, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Mazorqueros FC

0-1

2-1
Sat 6, Mar-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Pioneros De Cancun

0-0

0-1
Sat 6, Mar-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Atletico Saltillo

1-0

3-1
Sat 6, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Tlaxcala

0-0

0-0
Sat 6, Mar-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

0-3

0-4
Sat 6, Mar-19:59 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Atlas Women\'s vs Cruz Azul Women\'s

0-1

0-1
Sat 6, Mar-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Necaxa Women vs Puebla Women\'s

2-1

3-2
Sat 6, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Atlas U20 vs FC Juarez(U20)

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Queretaro U20


5-1
Sat 6, Mar-19:59 - Mexico Youth U20
Mazatlan(U20) vs Chivas Guadalajara(U20)

1-0

2-1
Sat 6, Mar-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs Leon U20


0-1
Sat 6, Mar-16:30 - Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff vs Dinamo-Auto Tiraspol

3-0

7-0
Sat 6, Mar-14:30 - Moldova Divizia Nationala
Dacia-Buiucani vs Codru Lozova

2-0

5-1
Sat 6, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Podgorica vs Jezero Plav

1-0

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Zeta

2-3

4-3
Sat 6, Mar-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Titograd vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs FK Rudar Pljevlja

0-0

0-1
Sat 6, Mar-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Buducnost Podgorica

1-0

1-4
Sat 6, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Wydad Fes vs KAC de Kenitra

1-1

4-1
Sat 6, Mar-18:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs UTS Union Touarga Sport Rabat

0-0

0-1
Sat 6, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Chabab Ben Guerir

1-1

2-3
Sat 6, Mar-20:15 - Morocco Super League
Renaissance Sportive de Berkane vs Forces Armee Royales Rabat

1-0

1-2
Sat 6, Mar-21:20 - National League
Sutton United vs Wrexham

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Torquay United vs Hartlepool United FC

0-1

0-1
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Chesterfield vs Yeovil Town

0-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Dagenham and Redbridge vs Boreham Wood F.C.

0-1

2-2
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Woking vs Kings Lynn

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Weymouth vs Stockport County

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Eastleigh vs Bromley

0-0

1-2
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Solihull Moors vs Maidenhead United

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - National League
Wealdstone FC vs Halifax Town

1-0

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Sileks

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pobeda Prilep vs FK Sloga 1934 Vinica

0-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Drita Bogovinje vs Vlazrimi Kicevo

2-0

3-0
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs FK Ohrid 2004

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rinija Gostivar vs FK Kadino

0-2

0-3
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Kamenica-Sasa vs FK Tikves Kavadarci

1-1

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Korab Debar vs FK Skopje

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FC Plackovica vs FK Osogovo

0-0

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Pehchevo vs FK Kozuv

1-0

3-0
Sat 6, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Rosoman 83 vs Bregalnica Stip

0-3

1-5
Sat 6, Mar-21:30 - Northern Ireland Premier League
Ballymena United F.C. vs Larne FC

1-0

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Portadown FC vs Glenavon FC

2-0

4-1
Sat 6, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Linfield FC vs Cliftonville

0-0

2-0
Sat 6, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Dungannon Swifts vs Coleraine F.C.

1-1

2-3
Sat 6, Mar-19:00 - Northern Ireland Premier League
Crusaders FC vs Warrenpoint Town

0-2

0-2
Sat 6, Mar-02:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs Veraguas CD

0-1

1-2
Sat 6, Mar-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs CA Independiente La Chorrera

0-1

0-1
Sat 6, Mar-01:15 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Guairena

0-0

0-1
Sat 6, Mar-03:30 - Paraguayan Primera Division
12 de Octubre vs Club Libertad

1-1

2-1
Sat 6, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Lechia Gdansk Youth

1-1

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Hutnik Krakow Youth vs SMS Lodz Youth

0-2

0-3
Sat 6, Mar-14:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Legia Warszawa Youth vs Pogon Szczecin Youth

1-1

1-3
Sat 6, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Podbeskidzie vs Lechia Gdansk

1-1

2-2
Sat 6, Mar-23:00 - Poland - Ekstraklasa
Rakow Czestochowa vs Cracovia Krakow

0-0

0-0
Sat 6, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Jagiellonia Bialystok

0-0

3-0
Sat 6, Mar-15:40 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Widzew lodz

0-2

2-2
Sat 6, Mar-17:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Gornik Leczna

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:59 - Poland - I liga
Radomiak Radom vs Chrobry Glogow

0-2

1-2
Sat 6, Mar-17:30 - Poland - I liga
GKS Jastrzebie vs Korona Kielce

0-0

2-0
Sat 6, Mar-15:00 - Poland - II liga
Znicz Pruszkow vs Motor Lublin

0-0

0-1
Sat 6, Mar-16:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Stal Rzeszow

0-1

1-2
Sat 6, Mar-16:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs KKS 1925 Kalisz

0-1

0-4
Sat 6, Mar-16:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Sokol Ostroda

0-0

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Wigry Suwalki

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:00 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs Bytovia Bytow

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:59 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Hutnik Krakow

0-1

0-2
Sat 6, Mar-15:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s

0-3

0-5
Sat 6, Mar-16:45 - Poland Woman\\\'s League
GKS Katowice Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

0-0

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Poland Woman\\\'s League
AZS UJ Krakow Women\'s vs SMS Lodz Women\'s

1-0

1-0
Sat 6, Mar-15:00 - Portugal Campeonato
SCU Torreense vs Uniao 1 Dezembro

0-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Alverca vs Sacavenense

3-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Sertanense FC vs Uniao Leiria

0-1

0-3
Sat 6, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Cerveira vs Vianense

1-0

1-2
Sat 6, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
CDC Montalegre vs Maria da Fonte

0-1

1-1
Sat 6, Mar-16:45 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Leca FC

2-0

4-0
Sat 6, Mar-01:00 - Portugal Campeonato
Felgueiras vs Tirsense

1-0

2-0
Sat 6, Mar-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Sporting Clube de Portugal(U23) vs Academica Coimbra(U23)

2-1

2-1
Sat 6, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
Vizela vs CD Mafra

0-0

2-0
Sat 6, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs FC Porto

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Desportivo de Tondela

2-0

3-0
Sat 6, Mar-00:45 - Portugal Primera Liga
Sporting Clube de Portugal vs C.D. Santa Clara

1-0

2-1
Sat 6, Mar-16:45 - Qatar League
Al Kharaitiyat SC vs Al Duhail SC

0-0

0-2
Sat 6, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Sabah FK Baku B vs Qaradag Lokbatan

1-0

1-2
Sat 6, Mar-13:00 - Republic of Azerbaijan Division 1
Turan Tovuz vs Neftchi Baku B

1-1

2-2
Sat 6, Mar-23:30 - Romania - Divizia A
UTA Arad vs CFR Cluj

0-0

0-1
Sat 6, Mar-16:30 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs FC Botosani

1-0

1-0
Sat 6, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs FC Unirea 2004 Slobozia

1-0

2-0
Sat 6, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs Pandurii Targu Jiu

0-1

1-1
Sat 6, Mar-13:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Farul Constanta

0-0

1-1
Sat 6, Mar-14:00 - Romania - Liga 2
FC Rapid Bucuresti vs Csikszereda Miercurea

0-0

1-3
Sat 6, Mar-15:30 - Russia Div 2 South
Chernomorets Novorossiysk vs SKA Rostov

1-0

1-0
Sat 6, Mar-14:00 - Russia Div 2 South
FK Biolog vs Legion Dynamo

0-1

1-1
Sat 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Krylya Sovetov Samara vs Chertanovo Moscow

4-0

5-0
Sat 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Gazovik Orenburg

0-2

1-4
Sat 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs FK Nizhny Novgorod

0-0

1-1
Sat 6, Mar-15:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Veles Moscow

1-1

2-1
Sat 6, Mar-15:00 - Russia First Division
Alania Vladikavkaz vs FC Irtysh Omsk

1-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs FC Tom Tomsk

1-0

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Russia First Division
Baltika vs Spartak Moscow II

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs FK Chayka Pesch

1-0

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Dinamo Briansk

2-1

5-1
Sat 6, Mar-13:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs SKA Khabarovsk

0-0

1-1
Sat 6, Mar-14:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Fakel Voronezh

1-0

1-3
Sat 6, Mar-15:00 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Akhmat Grozny

1-0

2-0
Sat 6, Mar-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs PFC Sochi

0-0

0-0
Sat 6, Mar-17:30 - Russia Premier League
Rotor Volgograd vs FK Khimki

0-0

0-0
Sat 6, Mar-14:00 - Russia Youth Championship League
Rubin Kazan Youth vs Ufa Youth

0-0

0-2
Sat 6, Mar-14:00 - Russia Youth Championship League
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth vs Akademiya Konoplev Youth

0-0

1-1
Sat 6, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SP Tre Penne

0-1

0-3
Sat 6, Mar-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Domagnano

1-0

3-0
Sat 6, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs SP Cosmos

2-2

5-2
Sat 6, Mar-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs San Giovanni

2-1

2-1
Sat 6, Mar-21:35 - Saudi Arabia Professional League
Al-Ahli Saudi FC vs Dhamk

1-0

1-3
Sat 6, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Taawon Youths

0-0

0-1
Sat 6, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Al-Ittihad Youths

1-0

1-0
Sat 6, Mar-16:55 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Faisaly Harmah Youths

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fath Youths vs Al-Ettifaq Youths

0-1

0-3
Sat 6, Mar-19:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Hajer Youths

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Abha Club Youth vs Al-Tai Youth


1-2
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Championship
Hearts vs Dundee

1-0

2-1
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Ayr Utd.

0-0

0-2
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Championship
Arbroath vs Queen of the South FC

2-3

2-4
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Championship
Alloa Athletic vs Inverness C.T.

1-1

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Hamilton Academical FC

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Motherwell FC vs Livingston F.C.

1-0

3-1
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs St. Mirren

2-0

3-0
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Premier League
Ross County vs Kilmarnock

1-1

3-2
Sat 6, Mar-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Hibernian FC

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Jagodina vs Zemun

0-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Buducnost Dobanovci vs FK Loznica

0-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs Kolubara

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Dubocica Leskovac vs FK Zarkovo

0-0

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs Borac Cacak

1-0

1-0
Sat 6, Mar-16:30 - Serie D - Brazil
Tuna Luso vs Independente PA

1-1

2-2
Sat 6, Mar-17:30 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs MFK Ruzomberok

3-1

3-2
Sat 6, Mar-17:30 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs Spartak Trnava

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:30 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs DAC Dunajska Streda

2-1

3-1
Sat 6, Mar-17:30 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce vs SKF Sered

1-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - Slovakia 1. Liga
MFK Zemplin Michalovce vs FC Nitra

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - Slovakia 1. Liga
FK Senica vs FK Pohronie

0-1

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
MSK Puchov vs STK Samorin

0-0

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova vs MFK Dubnica

2-0

3-0
Sat 6, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
FK Poprad vs FC Artmedia Petrzalka

0-1

0-3
Sat 6, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
MFK Skalica vs Dukla Banska Bystrica

2-1

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Slovakia 2. Liga
FK Kosice vs Slavoj Trebisov

1-0

3-0
Sat 6, Mar-13:00 - Slovakia 2. Liga
Liptovsky Mikulas vs KFC Komarno

1-0

1-1
Sat 6, Mar-22:30 - Slovenia 1. Liga
FC Koper vs Domzale

0-2

0-2
Sat 6, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
ND Mura 05 vs NK Aluminij

1-0

2-0
Sat 6, Mar-20:15 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs NK Maribor

1-1

1-1
Sat 6, Mar-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs TS Sporting

1-3

1-3
Sat 6, Mar-17:30 - South Africa First League
Polokwane City FC vs Pretoria University

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs Cape Town All Stars

0-0

1-2
Sat 6, Mar-17:30 - South Africa First League
Bizana Pondo Chiefs vs Richards Bay

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Maritzburg United

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Orlando Pirates

0-2

0-3
Sat 6, Mar-17:00 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Stellenbosch FC

1-1

1-2
Sat 6, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Colegio Aleman Valencia Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

1-1

1-2
Sat 6, Mar-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Santa Teresa CD Women\'s vs FC Barcelona Women\'s

0-1

0-3
Sat 6, Mar-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-0

0-2
Sat 6, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Cadiz vs Eibar

1-0

1-0
Sat 6, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Villarreal

0-1

2-1
Sat 6, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Elche vs Sevilla

0-0

2-1
Sat 6, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Getafe

2-1

2-1
Sat 6, Mar-15:00 - Spanish Primera U19
Arucas CF(U19) vs Union Viera(U19)

0-0

0-0
Sat 6, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
Tenerife U19 vs CD Marino(U19)

0-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Spanish Primera U19
SD San Jose(U19) vs Los Llanos Acero(U19)

2-0

2-0
Sat 6, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Rayo Vallecano

0-1

1-1
Sat 6, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Espanyol vs Real Oviedo

1-0

1-1
Sat 6, Mar-23:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs UD Logrones

0-0

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Tenerife

1-0

1-0
Sat 6, Mar-21:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs CD Castellon

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Lealtad vs Valladolid B

0-1

1-1
Sat 6, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Union Langreo

1-1

3-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Compostela vs Celta Vigo B

1-2

1-2
Sat 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Ebro vs SD Tarazona

0-1

0-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Athletic Bilbao B vs SD Laredo

1-1

2-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Portugalete vs Barakaldo CF

0-0

2-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Hercules CF

1-0

2-1
Sat 6, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cadiz B vs Algeciras

1-0

2-0
Sat 6, Mar-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Marino vs Recreativo Huelva

0-1

2-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Yeclano Deportivo

1-0

1-0
Sat 6, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs Rapido de Bouzas

0-0

2-0
Sat 6, Mar-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Ourense

0-1

1-2
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Paiosaco

1-1

2-1
Sat 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs UD Alcudia

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Andratx vs Portmany


1-0
Sat 6, Mar-19:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
San Rafael vs Mallorca B

0-0

1-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs CD Llosetense


0-2
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Genova vs CD Cardassar

0-0

1-2
Sat 6, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CE Felanitx


2-1
Sat 6, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Union Puerto

0-1

1-3
Sat 6, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Santa Ursula vs UD Ibarra

0-0

4-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Cacereno

0-0

0-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs UDC Txantrea


0-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs CD Corellano


0-3
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Baztan vs Murchante


2-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
FC Bidezarra vs CD Cortes


0-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs Beti Kozkor KE


0-2
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
AD San Juan vs CD River Ega

2-0

3-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs CD Pena Sport


1-1
Sat 6, Mar-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs Racing Rioja CF

0-1

3-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs Calahorra B

0-1

0-2
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs Manzanares CF


3-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Almansa vs La Roda CF


2-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs CD Illescas


0-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs La Solana


1-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs Manchego Ciudad

1-0

2-0
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Barreda Balompie vs SD Torina

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Gimnastica Torrelavega


3-3
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs UD Samano


0-4
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs SD Revilla


1-1
Sat 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Rinconeda Polanco vs SD Textil Escudo

0-0

0-2
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Lagun Onak vs CD Ariznabarra


3-0
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs Cultural de Durango


1-0
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs Santutxu


3-1
Sat 6, Mar-20:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs CD Vitoria(SPA)

0-1

0-3
Sat 6, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Deusto vs SD Gernika

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs Real Sociedad C


2-2
Sat 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs Tolosa

2-1

2-2
Sat 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urgatzi vs JD Somorrostro

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs CF Montanesa

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Villajoyosa

1-0

1-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Olimpic Xativa vs Hercules CF B


1-1
Sat 6, Mar-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Recambios Colon CD

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs SD Almazan

0-1

1-1
Sat 6, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Colegios Diocesanos vs Burgos Promesas

0-2

1-3
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs UD Santa Marta

0-1

2-1
Sat 6, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs La Baneza

0-0

0-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Astorga vs Atletico Bembibre

1-0

2-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD Cristo Atletico


1-0
Sat 6, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs Real Avila CF


2-0
Sat 6, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs Juventud Torremolinos

0-0

0-0
Sat 6, Mar-18:00 - Swedish Cup
Elfsborg vs Falkenbergs FF

1-0

3-2
Sat 6, Mar-18:00 - Swedish Cup
Degerfors IF vs Utsiktens BK

1-0

2-0
Sat 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Malmo FF vs Halmstads

1-1

4-1
Sat 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Orebro vs IK Sirius FK

0-1

2-2
Sat 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Trelleborgs FF vs IF Lodde

2-1

3-1
Sat 6, Mar-16:00 - Swedish Cup
Vasteras SK FK vs GAIS

1-0

3-0
Sat 6, Mar-19:59 - Swedish Cup
Djurgardens vs Kalmar FF

3-1

4-1
Sat 6, Mar-19:59 - Swedish Cup
IK Brage vs Umea FC

0-0

1-0
Sat 6, Mar-23:30 - Swiss Super League
Servette vs Basel

0-0

2-1
Sat 6, Mar-21:15 - Swiss Super League
Young Boys vs Vaduz

0-0

1-1
Sat 6, Mar-21:15 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs SC Kriens

0-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Syrian League
Al Foutoua Club vs Al-Taliya Hama

0-1

0-1
Sat 6, Mar-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Nakhon Ratchasima

0-0

1-0
Sat 6, Mar-15:30 - Thai League 1
Police Tero vs Suphanburi FC

1-1

3-1
Sat 6, Mar-16:00 - Thai League 1
Trat FC vs Rayong FC

0-0

0-0
Sat 6, Mar-14:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Buriram United

0-0

2-2
Sat 6, Mar-15:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs JL Chiangmai United FC

0-2

1-5
Sat 6, Mar-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Udon Thani

0-0

2-1
Sat 6, Mar-16:00 - Thai League 2
Uthai Thani Forest vs MOF Customs United

0-0

0-0
Sat 6, Mar-14:00 - Thai League 2
Chainat Hornbill FC vs Nong Bua Pitchaya

1-1

1-1
Sat 6, Mar-13:00 - Thai League 3
Rayong United vs Phitsanulok FC

3-0

4-1
Sat 6, Mar-13:00 - Thai League 3
Lamphun Warrior vs Udon United

0-2

0-3
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs U.S.Monastir

1-1

3-2
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs ES Rades

3-1

5-2
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
ES Hammam Sousse vs AS Mhamdia

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sfax Railways vs ES Jerba Midoun

1-0

2-0
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
AS Kasserine vs EO Sidi Bouzid

1-0

1-1
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs AS Gabes

0-0

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Tunisia Division 2
Kalaa Sport vs Club Menzel Bouzelfa

0-0

1-0
Sat 6, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Altinordu

0-1

2-2
Sat 6, Mar-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Ankaraspor FK vs Menemen Belediye Spor

1-0

1-1
Sat 6, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Samsunspor vs Adana Demirspor

0-1

0-2
Sat 6, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Denizlispor vs Yeni Malatyaspor

2-1

3-2
Sat 6, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Besiktas JK vs Gazisehir Gaziantep

1-0

2-1
Sat 6, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al Arabi vs Emirates Club

1-1

2-2
Sat 6, Mar-17:30 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Dubba Al Husun

1-1

1-2
Sat 6, Mar-20:15 - UAE League Professional
Al Jazira(UAE) vs Shabab Al Ahli Dubai

0-0

1-1
Sat 6, Mar-20:15 - UAE League Professional
Hatta Club vs Al Fujairah

0-0

1-0
Sat 6, Mar-17:30 - UAE League Professional
Al Ain vs Al Wasl FC

0-0

1-1
Sat 6, Mar-17:30 - UAE League Professional
Ittihad Kalba vs Baniyas

0-0

0-2
Sat 6, Mar-00:05 - UEFA Futsal Championship
France Futsal vs Russia Futsal

0-0

2-3
Sat 6, Mar-22:00 - UEFA Futsal Championship
Portugal Futsal vs Czech Republic Futsal

2-2

3-3
Sat 6, Mar-23:30 - UEFA Futsal Championship
Slovenia Futsal vs Spain Futsal

1-0

1-2
Sat 6, Mar-17:00 - Uganda Super League
SC Villa vs Police FC(UGA)

2-1

2-2
Sat 6, Mar-17:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Onduparaka FC

0-1

0-1
Sat 6, Mar-17:00 - Uganda Super League
Bidco Bul Fc vs Wakiso Giants

0-0

0-1
Sat 6, Mar-14:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs Vipers SC

0-0

1-0
Sat 6, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs FC Vorskla Poltava

0-1

0-1
Sat 6, Mar-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Olimpik Donetsk vs FC Shakhtar Donetsk

0-1

0-1
Sat 6, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs FC Mynai(U21)

3-0

6-0
Sat 6, Mar-15:00 - Ukraine U21 Liga
FC Inhulets Petrove(U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

2-0

2-4
Sat 6, Mar-13:00 - Ukraine U21 Liga
Zorya(U21) vs Lviv(U21)

1-0

3-1
Sat 6, Mar-03:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Montevideo City Torque

1-2

2-8
Sat 6, Mar-15:00 - Uzbekistan - SuperCup
Pakhtakor Tashkent vs Nasaf Qarshi

0-0

1-0
Sat 6, Mar-18:30 - Wales Premier League
Haverfordwest County vs Cardiff Metropolitan University FC

1-0

1-0
Sat 6, Mar-18:30 - Wales Premier League
Caernarfon vs Aberystwyth Town

0-1

2-2
Sat 6, Mar-18:30 - Wales Premier League
Cefn Druids vs Barry Town United

0-1

0-1
Sat 6, Mar-18:30 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Newtown AFC

1-1

2-1
Sat 6, Mar-18:30 - Wales Premier League
Flint Town United vs Penybont FC

0-1

0-1
Sat 6, Mar-21:00 - Wales Premier League
The New Saints vs Bala Town F.C.

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.