Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sun 29, Nov-21:00 - African Youth Championship Qualifiers Senegal(U20) vs Gambia(U20) |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-19:45 - Albania Super league Partizani Tirana vs Skenderbeu Korce |
3-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-19:45 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs FK Kukesi |
1-2 |
2-4 |
Sun 29, Nov-16:45 - Albania Super league Kastrioti Kruje vs KF Tirana |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:45 - Albania Super league KF Laci vs Apolonia Fier |
2-1 |
6-1 |
Sun 29, Nov-16:45 - Albania Super league KS Bylis vs Teuta Durres |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-21:00 - Andorra Super league CE Carroi vs Penya Encarnada |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Andorra Super league FC Santa Coloma vs UE Engordany |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - Andorra Super league Inter Club D\'Escaldes vs UE Sant Julia |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-04:40 - Argentine Primera Division Rosario Central vs River Plate |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-04:40 - Argentine Primera Division Club Deportivo Godoy Cruz vs CA Banfield |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-00:10 - Argentine Primera Division Racing Club vs Union Santa Fe |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-02:20 - Argentine Primera Division Colon vs Independiente |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-02:20 - Argentine Primera Division Velez Sarsfield vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional Alvarado Mar del Plata vs Guillermo Brown |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Argentinian Primera B - Nacional San Martin Tucuman vs Tigre |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Almagro vs Gimnasia Jujuy |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional CA Brown Adrogue vs All Boys |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Atlanta vs CA Platense |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Barracas Central vs Independiente Rivadavia |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-00:10 - Argentinian Primera B - Nacional Santamarina Tandil vs Quilmes |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional Club Atletico Sarmiento vs Villa Dalmine |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional Instituto Cordoba vs Chacarita Juniors |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional Club Atletico Mitre vs Belgrano |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Armenia Division 2 Lernayin Artsakh vs Junior Sevan |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-13:30 - Austria Erste Division SK Austria Klagenfurt vs SC Austria Lustenau |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Austrian Bundesliga Rapid Wien vs Austria Wien |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga LASK Linz vs Rheindorf Altach |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs SV Ried |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Belarus Reserves League FC Belshina Babruisk Reserve vs FK Ruh Brest Reserves |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-16:30 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs Beerschot Wilrijk |
2-1 |
2-3 |
Sun 29, Nov-21:15 - Belgian Jupiler League Anderlecht vs Standard Liege |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-23:45 - Belgian Jupiler League Kortrijk vs KV Oostende |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Belgian Jupiler League K.A.A. Gent vs Zulte Waregem |
0-2 |
0-3 |
Sun 29, Nov-23:00 - Belgium - 2e Klasse RFC Seraing vs St. Gilloise |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Belgium - 2e Klasse Lommel SK vs RWD Molenbeek |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-03:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof Jorge Wilstermann vs Royal Pari |
2-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-00:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof Atletico Palmaflor vs CD San Jose |
1-0 |
5-0 |
Sun 29, Nov-01:20 - Bolivia Liga de Futbol Prof The Strongest vs Blooming |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs FK Krupa |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-04:00 - Brasileiro Serie B Juventude (RS) vs Nautico (PE) |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-04:00 - Brasileiro Serie B Guarani Futebol Clube vs Chapecoense SC |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-01:30 - Brasileiro Serie B Vitoria Salvador BA vs CRB (AL) |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 2 Passo Fundo RS vs Nova Prata RS |
3-0 |
6-0 |
Sun 29, Nov-22:00 - Brazil Copa Paulista Atibaia vs XV de Piracicaba |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-00:00 - Brazil Copa Paulista Velo Clube SP vs Marilia (SP) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Bulgaria B PFG FC Dobrudzha vs FC Hebar Pazardzhik |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Bulgaria B PFG Sportist Svoge vs Septemvri Sofia |
2-0 |
5-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs POFC Botev Vratsa |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Bulgaria Premier CSKA Sofia vs CSKA 1948 Sofia |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - CAF Champions League Armed Forces FC vs Teungueth FC |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - CAF Champions League Ashanti Golden Boys vs Stade Malien de Bamako |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - CAF Champions League CR Belouizdad vs Al Nasr Benghazi |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - CAF Champions League F.C. Nouadhibou vs Asante Kotoko FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - CAF Champions League Rahimo FC vs Enyimba International |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - CAF Champions League Racing d\'Abidjan vs ASKO de Kara |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - CAF Champions League Young Buffaloes vs Le Messager Ngozi |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - CAF Champions League Gazelle vs CF GR/SIAF |
3-0 |
|
Sun 29, Nov-18:00 - CAF Champions League Bantu FC vs Nkana FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - CAF Champions League PWD de Bamenda vs Kaizer Chiefs FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-18:30 - CAF Champions League Akonangui vs Petro Atletico de Luanda |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-18:30 - CAF Champions League AS Otoho vs Al Merreikh |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - CAF Champions League Plateau United vs Simba |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - CAF Champions League SONIDEP vs Mogadishu City |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - CAF Confederation Cup Unisport Sokode vs Coton Sport Garoua |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - CAF Confederation Cup Yeelen Olympique vs US Gendarmerie Nationale |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - CAF Confederation Cup Maniema Union vs Bloemfontein Celtic |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - CAF Confederation Cup Ngazi Sport vs NAPSA Stars |
0-1 |
1-5 |
Sun 29, Nov-18:00 - CAF Confederation Cup Orapa United vs AS Kigali |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - CAF Confederation Cup Ashanti Gold vs Salitas FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-04:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Atletico Clube Goianiense vs Internacional (RS) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Santos vs Sport Club Recife (PE) |
2-2 |
4-2 |
Sun 29, Nov-00:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Palmeiras vs Atletico Paranaense |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A Esporte Clube Bahia vs Sao Paulo |
0-0 |
1-3 |
Sun 29, Nov-15:35 - Chinese FA Cup Shandong Luneng vs Zhejiang Greentown |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-11:35 - Chinese FA Cup Guangzhou R&F vs Suzhou Dongwu |
3-0 |
6-1 |
Sun 29, Nov-06:00 - Chinese Football League Divison 2 Hunan Billows vs Hubei Chufeng Heli F.C. |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Nov-06:00 - Chinese Football League Divison 2 Jiading Boji FC vs Shanxi Xindu |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-06:00 - Chinese Football League Divison 2 Yunnan Kunglu FC vs XiAn youkeduo |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Zhejiang Yiteng FC vs Wuhan Three Towns FC |
0-2 |
0-3 |
Sun 29, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Zibo Cuju F.C. vs Guangxi Baoyun FC |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Jiangsu Yancheng vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C. |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Xi\'an FC vs BeiJing Tech |
0-2 |
2-2 |
Sun 29, Nov-11:00 - Chinese Football League Divison 2 Nanjing Fengfan vs Qingdao Jonoon |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-11:00 - Club Friendly Peninsula Power vs Brisbane Roar FC |
1-4 |
1-7 |
Sun 29, Nov-17:00 - Club Friendly National Bank of Egypt SC vs El Ismaily |
1-2 |
|
Sun 29, Nov-19:00 - Club Friendly Al-Sadd(U23) vs Umm Salal(U23) |
4-0 |
7-0 |
Sun 29, Nov-05:10 - Colombia Copa Mustang Atletico Nacional vs America de Cali |
0-2 |
0-3 |
Sun 29, Nov-02:30 - Colombia Copa Mustang Deportivo Cali vs La Equidad |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-12:00 - COSAFA Cup U17 Angola(U17) vs Malawi(U17) |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - COSAFA Cup U17 South Africa(U17) vs Zambia(U17) |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-20:05 - Croatia - 1. Division NK Rijeka vs NK Osijek |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division Bijelo Brdo vs Inter Zapresic |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division Hajduk Split B vs Medjimurje |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-16:30 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs Kustosija |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Cyprus 1 Division Apollon Limassol FC vs AEL Limassol |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - Cyprus 1 Division Pafos FC vs Doxa Katokopias |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-21:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Brno |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs Sparta Praha |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Danish SAS Ligaen FC Nordsjaelland vs Aarhus AGF |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Danish SAS Ligaen AC Horsens vs Vejle |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Danish SAS Ligaen Sonderjyske vs FC Kobenhavn |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-18:00 - Denmark - 1. Division Hobro I.K. vs Hvidovre IF |
1-3 |
3-4 |
Sun 29, Nov-05:30 - Ecuador Copa Pilsener A CD El Nacional vs Guayaquil City F.C. |
0-3 |
|
Sun 29, Nov-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A Sociedad Deportiva Aucas vs Orense SC |
1-1 |
4-1 |
Sun 29, Nov-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A Tecnico Universitario vs Deportivo Cuenca |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A Delfin S.C. vs Independiente Del Valle |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-01:00 - El Salvador Primera Division Aguila vs Alianza San Salvador |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-03:00 - El Salvador Primera Division Santa Tecla vs Municipal Limeno |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Shrewsbury Town vs Oxford City |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Stockport County vs Yeovil Town |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Mansfield Town vs Dagenham and Redbridge |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Bristol Rovers vs Darlington |
4-0 |
6-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Barnet F.C. vs Milton Keynes Dons |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Carlisle vs Doncaster Rovers |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup Stevenage FC vs Hull City |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - England FA Cup AFC Wimbledon vs Crawley Town |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-18:45 - England FA Cup Marine vs Havant & Waterlooville FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - England The Championship Nottingham Forest vs Swansea City |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - English Premier League Chelsea FC vs Tottenham Hotspur |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-23:15 - English Premier League Arsenal vs Wolverhampton Wanderers |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - English Premier League Southampton vs Manchester United |
2-0 |
2-3 |
Sun 29, Nov-00:00 - English Premier League West Bromwich(WBA) vs Sheffield United |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Estonia Esi Liiga FC Nomme United vs FC Elva |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Estonia Esi Liiga Maardu Linnameeskond vs Vaprus Parnu |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Estonia Esi Liiga Tabasalu Charma vs Parnu JK |
1-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-17:00 - Estonia Meistri Liiga Nomme Kalju vs Tallinna Levadia |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Estonia Meistri Liiga Paide Linnameeskond vs FC Flora Tallinn |
1-2 |
1-7 |
Sun 29, Nov-19:00 - Faroe Islands Cup NSI Runavik vs HB Torshavn |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-23:00 - Faroe Islands Formuladeildin AB Argir vs Toftir B68 |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - French Le Championnat Ligue 1 OGC Nice vs Dijon |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-16:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lyonnais vs Stade de Reims |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Monaco vs Nimes |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Metz vs Stade Brestois |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 FC Lorient vs Montpellier HSC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - French Le Championnat Ligue 1 RC Lens vs Angers SCO |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-00:00 - French Le Championnat Ligue 1 Paris Saint-Germain vs Bordeaux |
2-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Futsal Spain Division De Honor Levante Futsal vs Palma Futsal |
0-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-21:30 - Futsal Spain Division De Honor EiPozo Murcia Turistica Futsal vs F.C.Barcelona Futsal |
0-2 |
0-3 |
Sun 29, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga FC Merani Martvili vs Gagra Tbilisi |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga Zugdidi vs FC Sioni Bolnisi |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shukura Kobuleti vs WIT Georgia Tbilisi |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-12:00 - Georgia Pirveli Liga FC Shevardeni vs Samgurali Tskh |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Georgia Pirveli Liga Aragvi Dusheti vs FC Metalurgi Rustavi |
0-5 |
0-10 |
Sun 29, Nov-16:00 - German 3. Liga MSV Duisburg vs Dynamo Dresden |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-17:00 - German 3. Liga Saarbrucken vs FC Kaiserslautern |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - German Bundesliga 1.FSV Mainz 05 vs Hoffenheim |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-18:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs Hertha BSC Berlin |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 FC Nurnberg vs Greuther Furth |
1-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 Hannover 96 vs Holstein Kiel |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Nov-16:30 - German Bundesliga 2 1. FC Heidenheim 1846 vs Hamburger |
2-2 |
3-2 |
Sun 29, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West TSV Alemannia Aachen vs RW Essen |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Germany - Regionalliga West Bergisch Gladbach 09 vs Dortmund(Am) |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Nov-22:00 - Ghana Premier League Inter Allies vs Accra Hearts of Oak |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Ghana Premier League Aduana Stars vs Bechem United |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Ghana Premier League Ebusua Dwarfs vs Berekum Chelsea |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Ghana Premier League WAFA vs Elmina Sharks |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Ghana Premier League Karela United vs Dreams FC(GHA) |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Gibraltar Premier Divisio Lynx FC vs Bruno\'s Magpies |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-21:30 - Gibraltar Premier Divisio Glacis United vs St Joseph\'s (GIB) |
0-2 |
0-5 |
Sun 29, Nov-19:00 - Greece Super League 1 OFI Crete vs Pas Giannina |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:15 - Greece Super League 1 Lamia vs PAOK Saloniki |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-21:30 - Greece Super League 1 Asteras Tripolis vs AEK Athens |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-17:00 - Greece Super League 1 Panathinaikos vs Panaitolikos Agrinio |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Guatemala Liga Nacional CSD Municipal vs CD Puerto de Iztapa |
1-0 |
6-0 |
Sun 29, Nov-23:05 - Guatemala Liga Nacional Deportivo Achuapa vs Club Comunicaciones |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-15:15 - Holland Eredivisie Vitesse Arnhem vs Fortuna Sittard |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:45 - Holland Eredivisie Heracles Almelo vs AZ Alkmaar |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - Holland Eredivisie FC Groningen vs Willem II |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Holland Eredivisie Feyenoord Rotterdam vs FC Utrecht |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-23:00 - Holland Eredivisie PSV Eindhoven vs Sparta Rotterdam |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-00:00 - Holland Eredivisie VVV-Venlo vs FC Zwolle |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-15:15 - Holland Jupiler League FC Eindhoven vs De Graafschap |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Nov-03:15 - Honduras Liga Nacional CD Vida vs Real de Minas |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-01:00 - Honduras Liga Nacional Marathon vs Real Sociedad Tocoa |
3-0 |
5-0 |
Sun 29, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League Wofoo Tai Po vs Sham Shui Po |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-09:30 - HongKong 1st Division League Dreams Metro Gallery vs North District |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League South China vs Shatin SA |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League Wong Tai Sin vs Eastern District SA |
0-3 |
0-5 |
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 1st Division League Wing Yee vs Central & Western |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League Yau Tsim Mong FT vs Wan Chai SF |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League Kwong Wah AA vs Chelsea FC Soccer School (HK) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-09:30 - HongKong 2 Division League Fu Moon FC vs Tung Sing FC |
2-3 |
|
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League Mutual FC vs Double Flower FA |
0-2 |
|
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League Tuen Mun Football Team vs Kwun Tong FA |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League St. Joseph\'s FC vs Kwai Tsing District FA |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-11:30 - HongKong 2 Division League Kowloon City vs Lucky Mile FC |
2-1 |
3-2 |
Sun 29, Nov-11:00 - HongKong Premier League Kitchee vs Happy Valley |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-13:30 - HongKong Premier League LeeMan vs Eastern A.A Football Team |
2-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-19:15 - Hungary NB Ⅱ Szombathelyi Haladas vs Debreceni VSC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ ETO Gyori FC vs Vasas SC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Bekescsaba vs Gyirmot SE |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Soroksar vs Pecsi MFC |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Szentlorinc SE vs BFC Siofok |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ Dorogi FC vs Kaposvari Rakoczi |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Hungary NB Ⅱ DEAC vs Budaorsi SC |
1-0 |
2-3 |
Sun 29, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Nyiregyhaza Spartacus FC vs FC Ajka |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Kazincbarcika vs Szegedi AK |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Hungary NB Ⅱ Csakvari TK vs Szolnoki MAV FC |
1-2 |
2-2 |
Sun 29, Nov-21:45 - Hungary NB1 Budapest Honved vs Puskas Akademia |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-17:05 - Hungary NB1 Mezokovesd-Zsory vs Diosgyor VTK |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:30 - India Super League Jamshedpur FC vs Odisha FC |
2-0 |
2-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - India Super League Chennaiyin FC vs Kerala Blasters FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Mes Kerman vs Shahin Bushehr |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Qashqai Shiraz vs Arman Gohar Sirjan |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Navad Urmia vs Gol Reyhan Alborz |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Chooka Talesh vs Malavan |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Nov-15:15 - Iran League Division 1 Khooshe Talaee Sana Saveh vs Esteghlal Khozestan |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:30 - Iran League Division 1 Baderan Tehran FC vs Kheybar Khorramabad |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:45 - Iran League Division 1 Pars Jonoubi Jam vs Rayka Babol |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-23:05 - Ireland - FAI Cup Athlone vs Dundalk |
0-6 |
0-11 |
Sun 29, Nov-18:00 - Ireland - FAI Cup Shamrock Rovers vs Sligo Rovers |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-22:00 - Israel Premier League Maccabi Netanya vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-22:45 - Israel Premier League Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Kfar Saba |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-15:30 - Italian Serie A Lazio vs Udinese |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-21:00 - Italian Serie A Cagliari vs Spezia |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-23:45 - Italian Serie A Napoli vs AS Roma |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italian Serie A Bologna vs Crotone |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italian Serie A AC Milan vs Fiorentina |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italian Serie B A.C. Reggiana 1919 vs Cremonese |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:30 - Italy C1A Olbia vs Juventus(U23) |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1A Livorno vs Pontedera |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1A Pistoiese vs Lucchese |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1A Pro Patria vs Grosseto |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1A Novara Calcio vs Albinoleffe |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1A Pro Sesto vs Calcio Lecco |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1A Alessandria vs Pro Vercelli |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1A Giana Erminio vs Carrarese |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1B Cesena vs Modena |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1B Mantova vs Ravenna |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1B Padova vs Vis Pesaro |
3-1 |
5-3 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1B Fermana vs Matelica |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1B Carpi vs Triestina |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1B Sambenedettese vs Legnago Salus |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1B Alto Adige/Sudtirol vs Perugia |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1B Gubbio vs FeralpiSalo |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs USD Virtus Verona |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1C Avellino vs Catania |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1C Cavese vs Casertana F.C. |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1C Juve Stabia vs Paganese Calcio 1926 |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Italy C1C A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs S.S.D. Potenza Calcio |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1C FC Bari 1908 vs U.S. Catanzaro 1929 |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1C Palermo vs S.S. Monopoli 1966 |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1C A.S. Viterbese Castrense vs Foggia |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Italy C1C Virtus Francavilla vs Teramo |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Rimini vs Aglianese |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D A.S. Varese vs Vado FC |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Aversa Normanna vs ACD Nardo |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Virtus Casarano vs Taranto Sport |
1-1 |
|
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Aprilia vs Vastese |
0-2 |
3-3 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Ponte San Pietro vs US Seregno |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D ASD Lanusei Calcio vs Latina Calcio |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D SC Caronnese vs ASD imperia |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Real Forte Querceta vs Lentigione |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Roccella vs Troina |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Gelbison vs Citta Di Sant\'Agata |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D FBC Derthona vs Fossano Calcio |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Caravaggio vs Crema |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Vis Artena vs Latte Dolce |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Castellanzese vs AS Casale Calcio |
2-1 |
2-3 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D ASD Grassina vs UC Sinalunghese |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Team Nuova Florida vs Insieme Formia |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Italy Serie D Tiferno Lerchi vs Ostia Mare |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Honda FC vs FC Maruyasu Okazaki |
2-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Honda Lock SC vs Reinmeer Aomori F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Sony Sendai FC vs Suzuka Unlimited |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Tokyo Musashino City FC vs Matsue City FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Nara Club vs MIO Biwako Shiga |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Verspah Oita vs Osaka FC |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Veertien Mie vs Kochi United |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japan Football League Tegevajaro Miyazaki vs Bandits Iwaki |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japan Futsal League Bardral Urayasu Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-11:30 - Japan Futsal League Yokohama S&CC Futsal vs Shriker Osaka Futsal |
0-1 |
|
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese J-League Division 1 Shimizu S-Pulse vs Shonan Bellmare |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-10:00 - Japanese J-League Division 1 Kashima Antlers vs Urawa Red Diamonds |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-10:00 - Japanese J-League Division 1 Cerezo Osaka vs Yokohama FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-12:00 - Japanese J-League Division 1 Gamba Osaka vs Sagan Tosu |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japanese League Division 2 FC Ryukyu vs Tokyo Verdy |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 2 JEF United Ichihara Chiba vs Jubilo Iwata |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 2 Avispa Fukuoka vs Omiya Ardija |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 2 Ehime FC vs Mito Hollyhock |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 2 Zweigen Kanazawa vs Tokushima Vortis |
1-3 |
3-4 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 2 Matsumoto Yamaga FC vs Kyoto Sanga FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-11:00 - Japanese League Division 2 Ventforet Kofu vs Montedio Yamagata |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-11:00 - Japanese League Division 2 Tochigi SC vs Renofa Yamaguchi |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-11:00 - Japanese League Division 2 FC Machida Zelvia vs Thespakusatsu Gunma |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Azul Claro Numazu |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Grulla Morioka vs Kagoshima United |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-08:00 - Japanese League Division 3 Vanraure Hachinohe FC vs YSCC Yokohama |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 3 Kataller Toyama vs Cerezo Osaka(U23) |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-09:00 - Japanese League Division 3 AC Nagano Parceiro vs Imabari FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-10:00 - Japanese League Division 3 Roasso Kumamoto vs Blaublitz Akita |
1-1 |
2-4 |
Sun 29, Nov-16:00 - Kenya Premier League Western Stima vs Bidco United |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:30 - Kenya Premier League Kariobangi Sharks vs Wazito FC |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Kenya Premier League Nairobi City Stars vs Nzoia United |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Kenya Premier League Posta Rangers vs KCB Nairobi |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-09:00 - Korea K4 League Jinju Citizen FC vs Pocheon Citizen FC |
3-0 |
|
Sun 29, Nov-10:00 - Korea League 2 Suwon FC vs Gyeongnam FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Kosovo Super League KF Feronikeli vs KF Trepca \'89 |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-16:30 - Kosovo Super League Gjilani vs KF Drita Gjilan |
2-1 |
2-3 |
Sun 29, Nov-19:30 - Kuwait Premier League Al Kuwait SC vs Al-Qadsia SC |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-19:30 - Kuwait Premier League Al-Nasar vs Yarmouk |
2-0 |
5-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Kuwait Premier League Al-Jahra vs Al-Salmiyah |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-14:30 - Latvia - 1. Division Jelgava vs FK Liepaja |
0-3 |
0-7 |
Sun 29, Nov-14:30 - Latvia - 1. Division Metta/LU Riga vs Valmieras FK |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-14:30 - Latvia - 1. Division BFC Daugavpils vs FK Spartaks Jurmala |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-14:30 - Latvia - 1. Division Tukums-2000 vs Rigas Futbola skola |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-14:30 - Latvia - 1. Division Riga FC vs FK Ventspils |
0-3 |
|
Sun 29, Nov-21:15 - Malta First Division League Vittoriosa Stars vs Qrendi |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Malta First Division League Zebbug Rangers vs Swieqi United |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-21:15 - Malta Premier League Floriana F.C. vs Mosta FC |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-21:15 - Malta Premier League Tarxien Rainbows F.C. vs Valletta FC |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Malta Premier League Hamrun Spartans vs Zejtun Corinthians |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Malta Premier League Balzan FC vs Senglea Athletic |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-05:00 - Mexico Primera Division Club Leon vs Puebla |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-07:06 - Mexico Primera Division Club America vs Chivas Guadalajara |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-22:00 - Mexico Primera Division Pumas UNAM vs Pachuca |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Moldova Divizia Nationala Zimbru Chisinau vs FC Sfintul Gheorghe |
1-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala Dinamo-Auto Tiraspol vs Dacia-Buiucani |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Moldova Divizia Nationala FC Floresti vs Petrocub HIncesti |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 FK Drezga vs FK Grbalj Radanovici |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - Montenegro Division 2 OFK Igalo vs Arsenal Tivat |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Montenegro Division 2 Jedinstvo Bijelo Polje vs Bokelj Kotor |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Montenegro Division 2 FK Mornar vs FK Berane |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Montenegro Division 2 FK Ibar Rozaje vs FK Kom |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Buducnost Podgorica vs FK Rudar Pljevlja |
3-1 |
4-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs Decic Tuzi |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Titograd vs Jezero Plav |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Petrovac vs FK Iskra Danilovgrad |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Podgorica vs FK Zeta |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-05:00 - New Zealand Football Championships Auckland City vs Hawke\'s Bay United |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-07:00 - New Zealand Football Championships Canterbury United vs Hamilton Wanderers AFC |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Nov-03:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs Walter Ferretti |
0-2 |
3-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga Belasica Strumica vs Rabotnichki |
1-2 |
2-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga FK Makedonija Gjorce Petrov vs FK Shkupi |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga Pelister Bitola vs Sileks |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga Renova Cepciste vs Borec Veles |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - North Macedonia Prva liga FC Struga Trim-Lum vs FK Shkendija |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Molde vs FK Haugesund |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Bodo Glimt vs Rosenborg |
2-0 |
5-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Mjondalen vs Stabaek |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Norwegian Tippeligaen Kristiansund BK vs Stromsgodset |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-23:00 - Norwegian Tippeligaen Valerenga vs Sarpsborg 08 FF |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Oman Sultan Cup Dhofar vs Al Oruba Sur |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol Tauro FC vs Sporting San Miguelito |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol San Francisco FC vs CD Arabe Unido |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-00:00 - Panama Liga Panamena de Futbol CA Independiente La Chorrera vs Club Atletico Chiriqui |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-04:15 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs 12 de Octubre |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-02:00 - Paraguayan Primera Division Olimpia Asuncion vs CA River Plate Asuncion |
3-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-00:30 - Peru Primera Division Sporting Cristal vs Academia Deportiva Cantolao |
3-0 |
3-2 |
Sun 29, Nov-00:30 - Peru Primera Division Sport Huancayo vs Alianza Lima |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-00:30 - Peru Primera Division Atletico Grau vs Alianza Universidad |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-00:30 - Peru Primera Division Carlos Stein vs UTC Cajamarca |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:15 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Gwarek Zabrze Youth |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Korona Kielce Youth vs Lechia Gdansk Youth |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Lech Poznan Youth vs Cracovia Krakow Youth |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Wisla Krakow Youth vs Pogon Szczecin Youth |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Gornik Zabrze Youth vs Legia Warszawa Youth |
1-1 |
4-2 |
Sun 29, Nov-14:15 - Poland - 4. Liga Pelikan Lowicz vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki |
0-2 |
2-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Piast Gliwice |
1-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - Poland - Ekstraklasa Rakow Czestochowa vs Warta Poznan |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:40 - Poland - I liga Widzew lodz vs Arka Gdynia |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:45 - Poland - II liga GKS Katowice vs Motor Lublin |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Maritimo(U23) vs GD Estoril-Praia(U23) |
2-1 |
3-3 |
Sun 29, Nov-15:15 - Portugal Liga de Honora Academica Coimbra vs Sporting Covilha |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-18:00 - Portugal Liga de Honora GD Estoril-Praia vs Vizela |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Nov-19:00 - Portugal Liga de Honora FC Arouca vs FC Porto B |
1-3 |
2-3 |
Sun 29, Nov-21:30 - Portugal Primera Liga Boavista FC vs Belenenses |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Portugal Primera Liga Gil Vicente vs Rio Ave |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Portugal Primera Liga Portimonense vs CD Nacional |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-00:30 - Portugal Primera Liga Sporting Clube de Portugal vs Moreirense |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabail vs Qarabag |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Kesla FK vs Sabah FK Baku |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Romania Cup FC Voluntari vs Gaz Metan Medias |
0-1 |
0-6 |
Sun 29, Nov-15:30 - Romania Cup Husana Husi vs Universitaea Cluj |
1-5 |
2-8 |
Sun 29, Nov-22:30 - Romania Cup CSM Politehnica Iasi vs CFR Cluj |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:15 - Romania Cup Ripensia Timisoara vs Astra Giurgiu |
1-1 |
1-5 |
Sun 29, Nov-16:00 - Russia First Division Volgar Astrachan vs FK Chayka Pesch |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Russia First Division Chertanovo Moscow vs Neftekhimik Nizhnekamsk |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Russia First Division Alania Vladikavkaz vs FK Nizhny Novgorod |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Russia First Division Fakel Voronezh vs SKA Khabarovsk |
3-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Russia First Division Yenisey Krasnoyarsk vs Tekstilshchik Ivanovo |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Russia First Division Dinamo Briansk vs FC Tom Tomsk |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Russia First Division Gazovik Orenburg vs Krylya Sovetov Samara |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Russia First Division FK Krasnodar II vs Akron Togliatti |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Russia First Division Spartak Moscow II vs FC Irtysh Omsk |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Russia First Division Veles Moscow vs Shinnik Yaroslavl |
1-1 |
4-2 |
Sun 29, Nov-19:00 - Russia First Division Baltika vs FC Torpedo Moscow |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Russia Premier League Spartak Moscow vs Rotor Volgograd |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-13:00 - Russia Premier League FC Ural Yekaterinburg vs PFC Sochi |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Russia Premier League Rubin Kazan vs CSKA Moscow |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Russia Premier League FC Ufa vs FC Tambov |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-16:05 - Saudi Arabia Division 1 Al-Draih vs Ohod Medina |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-16:20 - Saudi Arabia Division 1 Al-Tai vs Al-Jeel |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:50 - Saudi Arabia Division 1 Jeddah vs Al Khaleej Club |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-18:20 - Saudi Arabia Division 1 Al-Thuqbah vs Al-Hazm |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-18:25 - Saudi Arabia Division 1 Al-Nojoom vs Al-Shoalah |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:45 - Saudi Arabia Division 2 Al-Ansar vs Al-Arabi |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:10 - Saudi Arabia Professional League Al Wahda Mecca vs Al-Baten |
1-1 |
3-2 |
Sun 29, Nov-20:40 - Saudi Arabia Professional League Al-Ahli Saudi FC vs Al-Faisaly Harmah |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-16:15 - Saudi Arabia Professional League Al-Taawon vs Al-Ettifaq |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Scotland League Cup Falkirk vs Glasgow Rangers |
0-3 |
0-4 |
Sun 29, Nov-18:00 - Scotland League Cup Celtic vs Ross County |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - Serbia - 1. Liga Backa Topola vs Partizan Belgrade |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Nov-22:00 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda Beograd vs FK Rad Beograd |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Serbia - 1. Liga Cukaricki vs FK Napredak Krusevac |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Mladost Lucani |
2-1 |
3-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - Serbia - 1. Liga Novi Pazar vs OFK Backa |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Metalac Gornji Milanovac vs Zlatibor Cajetina |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga Kolubara vs Zemun |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga FK Radnicki Sremska Mitrovica vs Graficar Beograd |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Serbia Prva Liga FK Trajal Krusevac vs Borac Cacak |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Nov-00:00 - Serie C - Brazil Treze Campina Grande PB vs Vila Nova (GO) |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-01:00 - Serie C - Brazil Ferroviario CE vs Imperatriz(MA) |
4-0 |
7-0 |
Sun 29, Nov-02:00 - Serie C - Brazil Manaus FC(AM) vs Remo Belem (PA) |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-01:00 - Serie D - Brazil Atletico Acreano vs Ji-Parana FC |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-13:30 - Singapore Premier League Albirex Niigata FC vs Tampines Rovers FC |
1-0 |
1-4 |
Sun 29, Nov-13:30 - Singapore Premier League Young Lions vs Lion City Sailors |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Nov-17:00 - Slovakia 1. Liga Trencin vs SKF Sered |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Slovakia 1. Liga FK Senica vs Slovan Bratislava |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-15:30 - Slovakia 2. Liga STK Samorin vs Dukla Banska Bystrica |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-13:30 - Slovakia 2. Liga FC Artmedia Petrzalka vs Slovan Bratislava B |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-16:15 - Slovenia 1. Liga ASK Bravo vs NK Celje |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-18:15 - Slovenia 1. Liga NK Aluminij vs ND Gorica |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-20:15 - Slovenia 1. Liga Domzale vs NK Olimpija Ljubljana |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - South Africa First League Pretoria University vs Richards Bay |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - South Africa Premier League Chippa United FC vs Tshakhuma TM |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Ladies League Division 2 SE AEM Women\'s vs Espanyol B Women\'s |
6-0 |
|
Sun 29, Nov-19:15 - Spanish Primera Division Getafe vs Athletic Bilbao |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-21:30 - Spanish Primera Division Celta Vigo vs Granada CF |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Spanish Primera Division Barcelona vs Osasuna |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-00:00 - Spanish Primera Division Real Madrid vs Alaves |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 Alboraya(U19) vs Levante(U19) |
1-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 Valladolid(U19) vs Mostoles(U19) |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Primera U19 CD Conxo Santiago(U19) vs CD Lugo(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:30 - Spanish Primera U19 Marina Sport(U19) vs Arenal(U19) |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Primera U19 Villarreal(U19) vs Hercules CF(U19) |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Primera U19 Cultural Leonesa(U19) vs Alcorcon(U19) |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Spanish Primera U19 Barcelona U19 vs CF Damm(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Primera U19 Real Betis(U19) vs Recreativo Huelva U19 |
2-0 |
|
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Primera U19 Torre Levante U19 vs CD Castellon(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Segunda Division Espanyol vs Real Zaragoza |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-21:15 - Spanish Segunda Division Mallorca vs UD Logrones |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-21:15 - Spanish Segunda Division SD Ponferradina vs Leganes |
2-2 |
3-2 |
Sun 29, Nov-17:00 - Spanish Segunda Division Albacete vs Tenerife |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Zamora CF vs Unionistas de Salamanca |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Cultural Leonesa vs Burgos CF |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Marino Luanco vs Union Langreo |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CF Salmantino UDS vs Celta Vigo B |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Deportivo La Coruna vs Racing de Ferrol |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Coruxo FC vs CD Guijuelo |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Lealtad vs Real Oviedo B |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 CD Covadonga vs Sporting de Gijon B |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Calahorra vs SD Tarazona |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Arenas Club de Getxo vs Real Sociedad B |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Haro Deportivo vs CD Ebro |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Portugalete vs SD Laredo |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 CD Tudelano vs UD Mutilvera |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 SD Ejea vs SD Logrones |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF La Nucia vs Alcoyano |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs Lleida |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UE Cornella vs UE Llagostera |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Orihuela CF vs SCR Pena Deportiva |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Villarreal B vs Valencia CF Mestalla |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Gimnastic Tarragona vs L\'Hospitalet |
1-0 |
5-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 CF Badalona vs Espanyol B |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UD Levante B vs Atzeneta UE |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 UD Ibiza vs Hercules CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Sevilla Atletico vs CD El Ejido 2012 |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Linares Deportivo vs Cordoba C.F. |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Yeclano Deportivo vs Murcia |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Marino vs Atletico Sanluqueno |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Tamaraceite vs Cadiz B |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Marbella FC vs Recreativo Huelva |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Linense vs Las Palmas Atletico |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 UCAM Murcia vs Lorca Deportiva FC |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Recreativo Granada vs Real Betis B |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Merida AD vs Don Benito |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Villanovense vs Extremadura |
2-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Melilla vs UD Socuellamos |
1-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 San Sebastian Reyes vs Las Rozas |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Talavera de la Reina vs CD Badajoz |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CD Artistico Navalcarnero vs Atletico Baleares |
0-1 |
3-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 CP Villarrobledo vs Villarrubia CF |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 Inter de Madrid vs CF Rayo Majadahonda |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5 UD Poblense vs Real Madrid Castilla |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Caudal Deportivo vs Navarro |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Urraca CF vs Club Siero |
0-2 |
|
Sun 29, Nov-14:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Condal CF vs CD Llanes |
0-2 |
|
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias SD Lenense vs CD Praviano |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Llanera vs UC Ceares |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias EI San Martin vs Valdesoto |
3-1 |
|
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias Vallobin vs Real Aviles |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Tuilla vs L\'Entregu CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UD Gijon Industrial vs Aviles Stadium |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs Ourense |
2-1 |
|
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD As Pontes vs AG Estudiantil |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CSD Arzua vs Viveiro CF |
3-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Rapido de Bouzas |
1-2 |
|
Sun 29, Nov-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Estradense vs CD Choco |
1-1 |
|
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Bergantinos CF vs Deportivo La Coruna B |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs UD Atios |
1-0 |
|
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Ribadumia CF |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Ourense vs Arenteiro |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Polvorin vs Paiosaco |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Racing Villalbes vs SD Fisterra |
0-2 |
3-2 |
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Salerm Cosmetics Puente Genil vs CD Pozoblanco |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Lucena CF vs CD Utrera |
2-0 |
4-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Arcos CF vs CD Cabecense |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Xerez CD vs CD Rota |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Sevilla C vs Coria Club de Futbol |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Atletico Antoniano vs UD Los Barrios |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs Castilleja CF |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta La Palma CF vs CD Gerena |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Santanyi vs SD Formentera |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Cardassar vs CD Genova |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Llosetense vs CE Esporles |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Mallorca B vs San Rafael |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Portmany vs Andratx |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Victoria vs Atletico Union Guimar |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Buzanada vs CD Atletico Paso |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Tacoronte vs Tenisca |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs Tenerife B |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Racing Murcia FC vs Mazarron CF |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Union CF vs UCAM Cartagena FC |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Aguilas FC vs SFC Minerva |
5-0 |
5-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia La Hoya Lorca CF vs Ciudad de Murcia |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Muleno CF vs Deportiva Minera |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia EDMF Churra vs Olimpico de Totana |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia UD Los Garres vs Real Murcia B |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Mar Menor vs CF El Castillo |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CP Valdivia vs AD Lobon |
1-1 |
|
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura AD Llerenense vs CD Miajadas |
0-1 |
0-4 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Moralo CP vs EMD Aceuchal |
1-0 |
|
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Coria vs CP Chinato |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura RCP Valverdeno vs CD Azuaga |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura Cacereno vs CF Trujillo |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UP Plasencia vs CF Campanario |
1-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura UD Fuente de Cantos vs Olivenza |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura CD Diocesano vs Arroyo Club Polideportivo |
0-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CA River Ebro vs Racing Rioja CF |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs CD Varea |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs CDFC La Calzada |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-18:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs CA Vianes |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Yague CF vs CD Pradejon |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja UD Logrones B vs Naxara |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Casalarreina vs CCD Alberite |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CF Illueca vs Teruel |
1-4 |
|
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon UD Fraga vs San Juan Zaragoza |
3-0 |
|
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Zaragoza B vs CA Monzon |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CDJ Tamarite vs CD Belchite 97 |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Barbastro vs Utebo FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Sarinena vs CD Robres |
3-2 |
|
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Valdefierro vs CD Binefar |
2-0 |
|
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Villanueva vs CF Calamocha |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon SD Borja vs Brea |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon AD Almudevar vs AD Sabinanigo |
1-1 |
2-3 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon CD Carinena vs SD Huesca B |
2-1 |
2-4 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon Epila CF vs CD Cuarte Industria |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:15 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Huracan de Balazote vs Almagro CF |
2-0 |
|
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha La Solana vs UD Almansa |
1-1 |
|
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Illescas vs Toledo |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha Calvo Sotelo Puertollano vs Albacete B |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Rinconeda Polanco vs Racing Santander B |
1-3 |
1-4 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Tropezon vs Gimnastica Torrelavega |
2-0 |
2-2 |
Sun 29, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Cayon vs SD Revilla |
2-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Guarnizo vs Selaya FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Santutxu vs JD Somorrostro |
2-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Real Sociedad C vs Aurrera de Ondarroa |
2-1 |
4-1 |
Sun 29, Nov-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Sants vs UE Figueres |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Peralada vs FE Grama |
3-2 |
5-2 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Banyoles vs EC Granollers |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Valls UE vs FC Vilafranca |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Terrassa vs CE Europa |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CF Igualada vs San Cristobal |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya Sant Andreu vs Girona II |
2-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UE Castelldefels vs Santfeliuenc FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya UA Horta vs Cerdanyola del Valles |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya CE Manresa vs Pobla De Mafumet CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana UD Alzira vs Villarreal C |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Elche CF Ilicitano vs Crevillente |
3-1 |
|
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Torrent CF vs Silla CF |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Leganes B vs Mostoles |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Mostoles CF vs Atletico Pinto |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Alcorcon B vs AD Parla |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid San Fernando Henares vs AD Union Adarve |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Villaverde Boetticher CF vs Real Aranjuez CF |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CD El Alamo vs CF Trival Valderas |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Complutense Alcala vs DAV Santa Ana |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Moratalaz vs AD Torrejon CF |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid Rayo Vallecano B vs Flat Earth |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid CF Pozuelo Alarcon vs RSD Alcala Henares |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Burgos Promesas vs Numancia B |
2-0 |
4-0 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Bembibre vs Atletico Tordesillas |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs CD Cebrerena |
0-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Gimnastica Segoviana vs Arandina |
2-1 |
5-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Real Avila CF vs Real Burgos |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Mirandes B vs CD La Granja |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon La Baneza vs CD La Virgen Del Camino |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Colegios Diocesanos |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico Malagueno vs Motril CF |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Torredonjimeno vs Almeria B |
0-3 |
3-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Huetor Vega vs CD Torreperogil |
1-1 |
|
Sun 29, Nov-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Poli Almeria vs CD Huetor Tajar |
1-1 |
|
Sun 29, Nov-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Atletico de Porcuna vs Maracena |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Antequera CF vs CD El Palo |
3-0 |
5-0 |
Sun 29, Nov-18:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla Velez CF vs CD Alhaurino |
1-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Vasalunds IF vs Brommapojkarna |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra IFK Lulea vs IF Sylvia |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Nykopings BIS vs Gefle IF |
0-0 |
0-2 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Taby vs Sandvikens IF |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Karlstad BK vs IK Frej Taby |
1-1 |
4-2 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Team Thoren FF vs Sollentuna FK |
1-2 |
1-5 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Orebro Syrianska IF vs IFK Berga |
1-0 |
6-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Sweden Div 1 Norra Haninge vs Karlslunds IF HFK |
1-0 |
3-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Sweden Superettan IK Brage vs AFC Eskilstuna |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-17:30 - Sweden Superettan Norrby IF vs Dalkurd FF |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan Hacken vs Orebro |
3-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan Mjallby AIF vs Djurgardens |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-20:30 - Swedish Allsvenskan IK Sirius FK vs Elfsborg |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:30 - Swedish Allsvenskan Helsingborgs IF vs Falkenbergs FF |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-17:30 - Swedish Allsvenskan Ostersunds FK vs IFK Goteborg |
0-2 |
0-4 |
Sun 29, Nov-17:30 - Swedish Allsvenskan Varbergs BoIS FC vs Malmo FF |
1-0 |
3-2 |
Sun 29, Nov-19:00 - Swiss Super League FC Lugano vs Basel |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-19:00 - Swiss Super League Lausanne Sports vs Young Boys |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Tatung FC vs Tainan City |
1-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Hang Yuen FC vs Taipower FC |
1-3 |
1-3 |
Sun 29, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Ming Chuan University vs Taichung Futuro |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-12:00 - Taiwan Football Premier League Taipei Red Lions vs NTUPES |
1-2 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:30 - Thai League 1 Buriram United vs Samut Prakan City |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-14:00 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs Trat FC |
1-1 |
4-2 |
Sun 29, Nov-15:00 - Thai League 1 Bangkok United FC vs Police Tero |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Thai League 2 Navy FC vs JL Chiangmai United FC |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Thai League 2 Phrae United FC vs Uthai Thani Forest |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Thai League 2 Nakhon Pathom United vs Udon Thani |
1-1 |
4-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Thai League 2 Lampang FC vs Samut Sakhon |
2-1 |
3-1 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Mahasarakham United FC vs Surin Khongcheemool |
2-1 |
4-2 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Kasem Bundit University FC vs Thonburi United |
1-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Assumption United FC vs Raj Pracha FC |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Kanjanapat Group vs Singha GB Kanchanaburi |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Watbot vs Uttaradit FC |
0-1 |
1-2 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Banbueng vs Royal Thai Fleet |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Inter Bangkok vs Royal Thai Army FC |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 Prime Bangkok vs Bangkok FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-12:45 - Thai League 3 ACDC vs Chanthaburi FC |
2-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-13:00 - Thai League 3 Nakhon Si Thammarat FC vs Phattalung FC |
2-1 |
4-3 |
Sun 29, Nov-13:00 - Thai League 3 Ang Thong FC vs Saraburi FC |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-13:00 - Thai League 3 Surin City FC vs Nakhonratchasima United FC |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-13:00 - Thai League 3 Satun United FC vs Jalor City |
1-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-13:00 - Thai League 3 North Bangkok College vs Chamchuri United FC |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-13:00 - Thai League 3 Khonkaen Mordindang FC vs Yasothon United FC |
0-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Thai League 3 Patong City FC vs Surat Thani City |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-19:59 - Turkey 2 Ligi A Samsunspor vs Tuzlaspor Kulubu |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Turkey 2 Ligi A Eskisehirspor vs Altinordu |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A Keciorengucu vs Adana Demirspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Turkey 2 Ligi A Bandirmaspor vs Balikesirspor |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Aksarayspor vs Karakopru Belediyespor |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Muglaspor vs Adiyamanspor |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Bergama Belediyespor vs Bayrampasaspor |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Sultanbeyli vs Kestelspor |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Kirikkale Buyuk Anadolu vs Silivrispor |
0-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 52 Orduspor vs Duzcespor |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Modafenspor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Kelkit Belediye Hurriyet vs Yldrm Belediyesispor |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Kocaelispor vs Kahramanmaras |
0-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sariyer vs Sanliurfaspor |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Gumushanespor vs Usakspor |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Hacettepe S.K. |
3-1 |
4-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Corum Belediyespor vs 24 Erzincanspor |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Nigde Belediyespor vs Ankara Demirspor |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Manisa FK vs Hekimoglu Trabzon |
4-0 |
6-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Afjet Afyonspor vs Amedspor |
0-1 |
2-2 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Elazigspor vs Pazarspor |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Karabukspor vs Tarsus Idman Yurdu |
0-1 |
0-3 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Turgutluspor vs Eyupspor |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Mamak FK vs Karacabey Birlikspor |
0-2 |
0-2 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pendikspor vs Sakaryaspor |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Kastamonuspor |
1-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bayburt Ozel Idare vs Belediye Vanspor |
0-2 |
2-3 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Etimesgut Belediye Spor vs 1922 Konyaspor |
2-1 |
4-1 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Kirsehir Belediyespor vs Bodrumspor |
2-0 |
3-0 |
Sun 29, Nov-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Serik Belediyespor vs Kirklarelispor |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-19:59 - Turkey Super Lig Fenerbahce vs Besiktas JK |
1-2 |
3-4 |
Sun 29, Nov-17:00 - Turkey Super Lig Alanyaspor vs Konyaspor |
1-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-17:00 - Turkey Super Lig Kasimpasa S.K. vs Genclerbirligi |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-14:30 - Turkey Super Lig BB Erzurumspor vs Antalyaspor |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Nov-18:00 - UAE U21 League Al Wehda(UAE) (U21) vs Al Ain (U21) |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mynai vs Zorya |
0-0 |
0-3 |
Sun 29, Nov-21:30 - Ukraine - Vyscha Liga FC Inhulets Petrove vs Olimpik Donetsk |
1-0 |
2-1 |
Sun 29, Nov-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Kolos Kovalivka vs Desna Chernihiv |
1-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga Veres Rivne vs Obolon Brovar Kiev |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga Polessya Zhitomir vs FC Ahrobiznes Volochysk |
0-2 |
1-3 |
Sun 29, Nov-15:00 - Ukraine Persha Liga VPK-Ahro Shevchenkivka vs Alians Lypova Dolyna |
1-1 |
1-3 |
Sun 29, Nov-17:00 - Uruguay Primera Division CA Progreso vs Cerro Largo |
1-2 |
2-2 |
Sun 29, Nov-04:35 - Uruguay Segunda Division Rampla Juniors FC vs CA Juventud de Las Piedras |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-02:15 - Uruguay Segunda Division CA Atenas vs CS Cerrito |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-13:00 - Uzbekistan Division 1 Shortan Guzar vs Dinamo Samarqand |
0-0 |
1-2 |
Sun 29, Nov-15:15 - Uzbekistan Professional Football League Lokomotiv Tashkent vs Pakhtakor Tashkent |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League FK Andijan vs Kuruvchi Kokand Qoqon |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League Metallurg Bekobod vs Termez Surkhon |
0-0 |
1-0 |
Sun 29, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League Sogdiana Jizzakh vs Qizilqum Zarafshon |
0-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-13:00 - Uzbekistan Professional Football League Buxoro FK vs Mashal Muborak |
0-0 |
1-3 |
Sun 29, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League FC Bunyodkor vs Nasaf Qarshi |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-13:30 - Uzbekistan Professional Football League Navbahor Namangan vs FC AGMK |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-05:05 - Venezuela Primera Division Deportivo La Guaira vs Estudiantes Merida FC |
0-1 |
1-1 |
Sun 29, Nov-23:00 - Venezuela Primera Division Carabobo FC vs Academia Puerto Cabello |
0-3 |
0-3 |
Sun 29, Nov-01:00 - Venezuela Primera Division Atletico Venezuela vs Yaracuyanos |
0-1 |
0-1 |
Sun 29, Nov-04:00 - Venezuela Segunda Division Yaracuy FC vs Angostura FC |
1-0 |
2-2 |
Sun 29, Nov-19:59 - Venezuela Segunda Division Hermanos Colmenares vs Urena SC |
1-0 |
1-1 |
Sun 29, Nov-17:00 - Venezuela Segunda Division Atletico El Vigia vs Union Local Andina(ULA) |
0-3 |
2-3 |
Sun 29, Nov-23:30 - Venezuela Segunda Division Deportivo JBL del Zulia vs Real Frontera |
0-1 |
2-1 |
Sun 29, Nov-12:00 - Vietnam Championship U21 Da Nang(U21) vs Dak Lak(U21) |
0-0 |
0-0 |
Sun 29, Nov-12:00 - Vietnam Championship U21 Song Lam Nghe An(U21) vs Cong An Nhan Dan (U21) |
0-0 |
0-1 |
Sun 29, Nov-14:10 - Vietnam Championship U21 Tay Ninh(U21) vs Hoang Anh Gia Lai(U21) |
0-1 |
0-2 |
Sun 29, Nov-14:15 - Vietnam Championship U21 Pho Hien(U21) vs Sanna Khanh Hoa(U21) |
2-0 |
2-0 |
Sun 29, Nov-18:30 - Wales Premier League Penybont FC vs Cefn Druids |
0-0 |
1-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.