Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 26, Sep-16:15 - Armenia Premier League Shirak vs Ararat Yerevan |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-17:40 - Asia Champions League Cup Al-Ahli Saudi FC vs Shabab Al Ahli Dubai |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:45 - Asia Champions League Cup Pakhtakor Tashkent vs Esteghlal Tehran |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Samford Rangers vs University of Queensland |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Virginia United vs The Lakes |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia Brisbane Capital League 1 Western Spirit vs Annerley FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League Taringa Rovers vs Bayside United FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Premier League The Gap BPL vs St George Willawong FC |
2-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-12:00 - Australia Brisbane Premier League Centenary Stormers vs North Star |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League University of Queensland FC Snr Women\'s vs Ipswich City Women\'s |
0-4 |
1-5 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League Robina City Women\'s vs The Lakes FC Women\'s |
3-0 |
|
Sat 26, Sep-13:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League Annerley FC Women\'s vs Coomera Women\'s |
0-2 |
0-5 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia Brisbane Women\\\'s Premier League AC Carina Women\'s vs Broadbeach United SC Women\'s |
0-1 |
3-2 |
Sat 26, Sep-12:00 - Australia Capital Gatorade Premier League Canberra FC vs Gungahlin United |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-06:00 - Australia Capital Territory U23 Belconnen United(U23) vs Monaro Panthers(U23) |
2-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-12:30 - Australia Gold Coast Premier League Burleigh Heads vs Robina City |
1-2 |
3-5 |
Sat 26, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Lambton Jaffas vs Lake Macquarie City |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-09:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Maitland FC vs Edgeworth Eagles FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-10:30 - Australia New South Wales Northern Premier League Adamstown Rosebuds FC vs Valentine Phoenix |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-10:00 - Australia New South Wales Premier League Marconi Stallions vs Manly United |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia New South Wales Premier League Sydney Olympic vs North Shore Mariners |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia New South Wales Premier League Mt Druitt Town Rangers FC vs Sydney FC Youth |
0-3 |
0-5 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia New South Wales Super League Northern Tigers vs Hakoah Sydney City East |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia New South Wales Super League St George Saints vs Spirit FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia New South Wales Super League Blacktown Spartans vs Hills Brumbies |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-08:00 - Australia New South Wales U20 Marconi Stallions(U20) vs Manly United(U20) |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia New South Wales U20 Sydney Olympic(U20) vs North Shore Mariners(U20) |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia New South Wales U20 Mt Druitt Town Rangers(U20) vs Sydney FC(U20) |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-11:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Capalaba vs Redlands United FC |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-11:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane City vs Brisbane Strikers |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-08:45 - Australia Queensland State League U20 Capalaba(U20) vs Redlands United FC(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Australia Queensland State League U20 Brisbane City SC(U20) vs Brisbane Strikers (U20) |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-12:00 - Australia Queensland State Leagues Mitchelton vs Rochedale Rovers |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-12:00 - Australia Queensland State Leagues Souths United vs SWQ Thunder |
0-1 |
1-4 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia Queensland State Leagues Southside Eagles vs Logan Lightning |
0-0 |
0-3 |
Sat 26, Sep-13:00 - Australia Queensland State Leagues Western Pride vs Holland Park Hawks FC |
1-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League FQ QAS Women\'s vs Souths United Women\'s |
2-0 |
|
Sat 26, Sep-08:00 - Australia Tasmania Premier League South Hobart vs Hobart Olympia Warriors |
1-4 |
3-6 |
Sat 26, Sep-08:15 - Australia Tasmania Premier League Devonport City Striker vs Kingborough Lions |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-08:30 - Australia Tasmania Premier League Clarence Zebras vs Riverside Olympic |
2-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-10:30 - Australia Tasmania Premier League Launceston City vs Glenorchy Knights |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Austria Erste Division SC Austria Lustenau vs FC Juniors OO |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - Austria Erste Division SKU Amstetten vs FC Dornbirn |
3-0 |
3-3 |
Sat 26, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga St.Polten vs Rapid Wien |
1-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga Rheindorf Altach vs WSG Wattens |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga SV Ried vs Red Bull Salzburg |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga East SC Mannsdorf vs SC Neusiedl 1919 |
0-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga Mitte Union Gurten vs USV St. Anna |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SK Sturm Graz Amat. vs SV Allerheiligen |
2-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Austrian Regionalliga West SC Bregenz vs Rotenberg |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West SV Austria Salzburg vs FC Pinzgau Saalfelden |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Austrian Regionalliga West FC Lauterach vs VfB Hohenems |
0-2 |
2-4 |
Sat 26, Sep-16:00 - Belarus Division 2 FK Ostrovets vs FC Baranovichi |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Belarus Division 2 FK Chayka Zelva vs BGU Minsk |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-13:00 - Belarus Division 2 FC Polotsk vs Gorki |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Division 2 FK Zhlobin vs SMI Autotrans |
1-4 |
|
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Division 2 Bumprom Gomel vs Victoria Maryina Gorka |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Division 2 Shakhtyor Petrikov vs Dnepr Mogilev |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Division 2 Pershiy Regien vs Dinamo Brest II |
1-1 |
2-4 |
Sat 26, Sep-14:00 - Belarus Division 2 Dnepr Rogachev vs Osipovichy |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Belarus Division 2 Stenles Pinsk vs Ivatsevichi |
2-2 |
5-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Belarus Pershaya Liga Slonim vs Oshmyany FK |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga Arsenal Dzyarzhynsk vs Krumkachy Minsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Belarus Pershaya Liga Sputnik Rechitsa vs Lokomotiv Gomel |
3-0 |
5-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga FK Lida vs Granit Mikashevichi |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-15:00 - Belarus Pershaya Liga Khimik Svetlogorsk vs FK Orsha |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Belarus Pershaya Liga Volna Pinsk vs FC Gomel |
0-2 |
0-3 |
Sat 26, Sep-19:00 - Belarus Premier League FC Torpedo Zhodino vs Neman Grodno |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - Belarus Premier League BATE Borisov vs Dinamo Brest |
0-1 |
2-4 |
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Premier League FC Gorodeya vs Slavia Mozyr |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Belarus Premier League Energetyk-BGU Minsk vs FK Isloch Minsk |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Belarus Reserves League Dinamo Minsk Reserves vs FC Vitebsk Reserve |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s vs Fk BOTSOR Brest Women\'s |
8-0 |
11-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Belarus Women\\\'s Premier League FC Minsk Women\'s vs Zorka-BDU Minsk Women\'s |
3-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League Bobruichanka Bobruisk Women\'s vs Dnepr Mogilev Women\'s |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-21:30 - Belgian First Amateur Division Thes Sport Tessenderlo vs Sint-Eloois-Winkel |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division La Louviere Centre vs URSL Vise |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Belgian First Amateur Division Patro Eisden vs KSK Heist |
0-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-20:30 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs St.-Truidense VV |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League K.A.A. Gent vs Oud Heverlee Leuven |
0-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-18:15 - Belgian Jupiler League Beerschot Wilrijk vs Red Star Waasland-Beveren |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-22:45 - Belgium - 2e Klasse RWD Molenbeek vs St. Gilloise |
0-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga Olimpik Sarajevo vs Borac Banja Luka |
0-1 |
1-4 |
Sat 26, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs Radnik Bijeljina |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B Cruzeiro (MG) vs Avai FC (SC) |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B Figueirense FC vs Guarani Futebol Clube |
1-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-23:00 - Brasileiro Serie B Centro Sportivo Alagoano vs Juventude (RS) |
2-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-23:30 - Brasileiro Serie B Vitoria Salvador BA vs Oeste SP |
1-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B Chapecoense SC vs America MG |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B Botafogo SP vs CRB (AL) |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Linense(BRA) vs Olimpia SP |
2-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Velo Clube SP vs Gremio Osasco |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Batatais SP vs Rio Preto |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Nacional SP vs EC Sao Bernardo |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Olaria RJ vs Serrano RJ |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Duque de Caxias vs Goncalense/RJ |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Sampaio Correa (RJ) vs Nova Iguacu |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2 Rio Sao Paulo vs Marica RJ |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Vasco da Gama Youth vs Vitoria Salvador Youth |
1-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Palmeiras Youth vs Sport Club Recife Youth |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20 Gremio Youth vs Botafogo RJ Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG Vitosha Bistritsa vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Septemvri Sofia vs FC Dobrudzha |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Sportist Svoge |
1-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Bulgaria B PFG Yantra Gabrovo vs Septemvri Simitli |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:45 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs Beroe |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Bulgaria Premier Botev Plovdiv vs Levski Sofia |
2-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:30 - Burundi Ligue A Atheletico Olympic vs Inter Stars |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Burundi Ligue A Rukinzo FC vs Le Messager Ngozi |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Aigle Noir vs Muzinga FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Kayanza United vs Dynamik |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Burundi Ligue A Royal de Muramvya vs Bujumbura City |
0-0 |
0-3 |
Sat 26, Sep-20:30 - Chile Primera B Deportes Temuco vs CSyD Barnechea |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-23:00 - Chile Primera Division Everton CD vs Universidad Catolica |
0-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-01:30 - Chile Primera Division Huachipato FC vs La Serena |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1 Jiangxi Liansheng FC vs Guizhou Hengfeng F.C. |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1 Taizhou Yuanda FC vs Beijing Renhe |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Chinese Football League Divison 1 Sichuan Jiuniu vs Changchun YaTai |
0-0 |
1-3 |
Sat 26, Sep-04:00 - Club Friendly California United Strikers vs LA Force |
0-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-05:30 - Club Friendly West Torrens Birkalla Reserve vs West Adelaide SC Reserve |
3-1 |
3-2 |
Sat 26, Sep-05:45 - Club Friendly South Hobart B vs University of Tasmania |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - Club Friendly Leioa vs Arenas Club de Getxo |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-20:30 - Club Friendly CD San Roque de Lepe vs Recreativo Huelva |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-20:30 - Club Friendly Ringmahon Rangers vs University College Cork |
1-3 |
2-4 |
Sat 26, Sep-20:30 - Club Friendly CD Calamonte vs CD Badajoz B |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-00:15 - Club Friendly CD Igara vs CD Arcangel |
1-2 |
3-3 |
Sat 26, Sep-21:00 - Club Friendly Extremadura vs Don Benito |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-10:30 - Club Friendly Clarence Zebras II vs New Town Eagles |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-10:30 - Club Friendly Darwin Hearts vs Casuarina |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - Club Friendly CD Guijuelo vs CD Penaranda DE Bracamonte |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Club Friendly SpVgg Bayreuth vs VfB Eichstatt |
2-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-21:00 - Club Friendly UE Vilassar de Mar vs Santfeliuenc FC |
1-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Club Friendly Gateshead vs Hartlepool United FC |
0-1 |
1-4 |
Sat 26, Sep-16:00 - Club Friendly FC Schweinfurt vs Nurnberg Am |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Club Friendly Gimnastica Torrelavega vs UD Llanera |
0-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - Club Friendly FC L\'Escala vs Barcelona B |
0-1 |
0-5 |
Sat 26, Sep-19:59 - Club Friendly CD Cristo Atletico vs Cultural Leonesa |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Club Friendly Arenteiro vs Compostela |
2-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Hearts vs Partick Thistle |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Notts County vs York City |
0-2 |
0-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Yeovil Town vs AFC Bournemouth(U23) |
0-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Ballymena United F.C. vs Queen\'s University Belfast |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Dagenham and Redbridge vs Chelmsford City |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Tonbridge Angels vs Aldershot Town |
0-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Altrincham vs AFC Fylde |
0-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Chippenham Town vs Hereford |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Weymouth vs Ebbsfleet United |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Cliftonville vs Newry City |
1-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Eastleigh vs Hemel Hempstead Town |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Solihull Moors vs Leamington |
2-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Dartford vs Barnet F.C. |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Crusaders FC vs Ballinamallard United |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Wealdstone FC vs Slough Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Hampton & Richmond vs Woking |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-21:30 - Club Friendly Wexford Youths Women\'s vs Cork City Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Maidstone United vs Dover Athletic |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Curzon Ashton FC vs Halifax Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-21:30 - Club Friendly UA Horta vs San Cristobal |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Dorking Wanderers vs Sutton United |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Club Friendly Cobh Wanderers vs Carrigaline United |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-12:30 - Club Friendly Ballerup Skovlunde vs Frederikssund IK |
1-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-12:30 - Club Friendly UD Ibiza vs UCAM Murcia |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Club Friendly Stockport County vs Kidderminster |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Club Friendly Yeclano Deportivo vs Hercules CF |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - Club Friendly UD Alzira vs Valencia CF Mestalla |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - Club Friendly Campos RJ vs Bonsucesso |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Club Friendly Algeciras vs UD Melilla |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Club Friendly Gimnastica Segoviana vs Las Rozas |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Club Friendly UE Cornella vs Sant Andreu |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Club Friendly CD Ebro vs SD Tarazona |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Coleraine F.C. vs Annagh United |
1-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-14:00 - Club Friendly UCD Burlades vs CD Pena Sport |
1-4 |
1-4 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Portadown FC vs Dundela FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Montrose vs Brechin City |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Airdrieonians vs Queen of the South FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Arbroath vs Forfar Athletic |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Dungannon Swifts vs Banbridge Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly St Albans City vs Kings Lynn |
0-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Bradford Park Avenue vs Farsley Celtic |
0-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Club Friendly Knockbreda vs Larne FC |
0-2 |
0-3 |
Sat 26, Sep-14:30 - Club Friendly Hellenic Athletic vs University Azzurri FC |
1-0 |
5-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Club Friendly Chesterfield vs Guiseley |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-01:00 - Club Friendly Chattanooga vs New York Cosmos |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:30 - Club Friendly Apollon Smirnis vs Ionikos |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-05:05 - Colombia Copa Mustang Deportiva Once Caldas vs Atletico Nacional |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang Jaguares de Cordoba vs La Equidad |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Colombia Copa Premier Llaneros FC vs Leones |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Croatia - 1. Division Istra 1961 vs HNK Sibenik |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division NK Osijek vs HNK Gorica |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - Croatia - 2. Division Medjimurje vs NK Junak |
2-1 |
4-3 |
Sat 26, Sep-21:00 - Croatia - 2. Division Inter Zapresic vs NK Osijek B |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division NK Radnik Sesvete vs NK Solin |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Croatia - 2. Division Kustosija vs Hrvatski Dragovoljac |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Croatia Cup Ferdinandovac vs Dinamo Zagreb |
1-2 |
1-7 |
Sat 26, Sep-12:00 - Croatia U19 Dinamo Zagreb (U19) vs NK Lokomotiva Zagreb U19 |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-12:00 - Croatia U19 Hajduk Split (U19) vs Istra 1961 (U19) |
5-0 |
|
Sat 26, Sep-12:00 - Croatia U19 Hrvatski Dragovoljac(U19) vs Rudes U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - Croatia U19 Slaven Koprivnica(U19) vs Inter Zapresic(U19) |
1-3 |
|
Sat 26, Sep-21:30 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs AEL Limassol |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division Digenis Morphou vs Kouris Erimis |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division Ayia Napa vs Thoi Lakatamias |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division Onisilos Sotiras vs Othellos Athienou |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division Akritas Chloraka vs Ahironas Liopetriou |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division Anagennisi Deryneia vs Xylotympou |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division AE Zakakiou vs Omonia Psevda |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Cyprus 2 Division Digenis Ypsonas vs Aris Limassol |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - Czech Republic 2. Liga Usti nad Labem vs Chrudim |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga Fotbal Trinec vs Vysocina Jihlava |
0-4 |
0-5 |
Sat 26, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga Lisen vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:30 - Czech Republic 2. Liga Prostejov vs FK MAS Taborsko |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FK Loko Vltavin vs Jiskra Domazlice |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-12:45 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A SK Rakovnik vs Benesov |
0-0 |
0-3 |
Sat 26, Sep-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Sokol Zivanice vs Chlumec nad Cidlinou |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Zbuzany vs Jablonec B |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B Prepere vs Slovan Velvary |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Synot Slovacko |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Teplice vs Banik Ostrava |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Fastav Zlin vs SK Sigma Olomouc |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga MFK Karvina vs Mlada Boleslav |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Slovan Liberec Women\'s vs Horni Herspice Women\'s |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Hanacka Slavia Kromeriz vs Synot Slovacko II |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Viktoria Otrokovice vs Vrchovina |
1-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga Odra Petrkovice vs Zlin B |
1-1 |
3-2 |
Sat 26, Sep-15:30 - Czech Republic U19 League Pribram U19 vs Zlin(U19) |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League Viktoria Plzen U19 vs Ceske Budejovice(U19) |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Czech Republic U19 League Mlada Boleslav(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19) |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-13:15 - Czech Republic U19 League Slavia Praha(U19) vs Opava (U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League Sparta Praha(U19) vs Synot Slovacko(U19) |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League Pardubice(U19) vs Banik Ostrava(U19) |
1-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Danish SAS Ligaen Midtjylland vs Randers FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division Skive IK vs Fremad Amager |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe A VSK Aarhus vs Holbaek |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Dalum vs BK Frem |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Middelfart vs Naesby BK |
3-0 |
5-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A B93 Copenhagen vs Brabrand IF |
3-1 |
3-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A FC Sydvest vs Jammerbugt |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-15:30 - Denmark - 2. Division Groupe B FA 2000 vs Slagelse B&I |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Nykobing FC vs Bronshoj |
3-1 |
6-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Skovshoved vs AB Tarnby |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B Vanlose IF vs Avarta |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Brondby Women\'s vs Thisted FC Women\'s |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-15:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Ballerup Skovlunde Women\'s vs Fredensborg Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Aalborg Freja women\'s vs Fortuna Hjorring B Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Osterbro IF Woman\'s vs Boldklubben AF 1893 Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Varde_IF Women\'s vs Odense Women\'s |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 JAI Fodbold Women\'s vs Romalt Woman\'s |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1 Solrod Women\'s vs Herlufsholm GF Women\'s |
2-3 |
3-4 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark Youth U17 FC Kobenhavn(U17) vs Silkeborg IF(U17) |
4-0 |
7-3 |
Sat 26, Sep-16:45 - Denmark Youth U17 Horsens(U17) vs Aalborg BK(U17) |
0-2 |
1-7 |
Sat 26, Sep-14:30 - Denmark Youth U17 Sonderjyske(U17) vs Vejle(U17) |
2-1 |
5-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - Denmark Youth U17 Brondby(U17) vs Esbjerg FB(U17) |
2-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Denmark Youth U19 FC Kobenhavn(U19) vs Silkeborg IF(U19) |
3-0 |
5-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Denmark Youth U19 Esbjerg FB(U19) vs Vejle(U19) |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-14:30 - Denmark Youth U19 Odense BK U19 vs Randers FC(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-14:30 - Denmark Youth U19 Brondby(U19) vs Midtjylland(U19) |
1-3 |
1-4 |
Sat 26, Sep-14:30 - Denmark Youth U19 Horsens(U19) vs Aalborg BK(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - Denmark Youth U19 Lyngby(U19) vs Sonderjyske(U19) |
2-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Denmark Youth U19 Nordsjaelland (U19) vs Aarhus AGF(U19) |
0-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-23:45 - Ecuador Copa Pilsener A Mushuc Runa vs Guayaquil City F.C. |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-01:30 - Ecuador Copa Pilsener A CD El Nacional vs Orense SC |
1-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Egypt Premier League Tanta vs Al Ahly SC |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Cambridge City vs Kidsgrove Athletic |
2-3 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Cirencester Town vs Paulton Rovers |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Evesham United vs Biggleswade United |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Northwood vs Basildon United |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy AFC Sudbury vs Barking |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Soham Town Rangers vs Corby Town |
0-3 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Waltham Abbey vs Staines Town |
3-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Market Drayton Town vs Bury Town |
0-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Hythe Town vs Chalfont St Peter |
3-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Tadcaster Albion vs Marine |
1-3 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Felixstowe & Walton United vs Great Wakering Rovers |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy South Park vs Three Bridges |
0-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy AFC Dunstable vs Tooting Mitcham United |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Melksham Town vs North Leigh |
3-3 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Witham Town vs Hanwell Town |
0-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Hullbridge Sports vs Ashford Town (Middx) |
0-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England FA Trophy Ossett United vs Ramsbottom United |
0-2 |
|
Sat 26, Sep-20:15 - England FA Women\\\'s Cup Arsenal Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Ipswich vs Rochdale |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Sunderland vs Peterborough United |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Crewe Alexandra vs Milton Keynes Dons |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Gillingham vs Blackpool |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Plymouth Argyle vs Shrewsbury Town |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Portsmouth vs Wigan Athletic |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Doncaster Rovers vs Bristol Rovers |
2-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Northampton Town vs Hull City |
0-2 |
0-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Swindon vs Burton Albion FC |
3-1 |
4-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Accrington Stanley vs Oxford United |
0-1 |
1-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League One Fleetwood Town vs AFC Wimbledon |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Southend United vs Morecambe |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Scunthorpe United vs Carlisle |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Mansfield Town vs Exeter City |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Cambridge United vs Tranmere Rovers |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Bolton Wanderers vs Newport County |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Bradford City AFC vs Stevenage FC |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Oldham Athletic AFC vs Crawley Town |
1-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Port Vale vs Harrogate Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Barrow vs Colchester United |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England League Two Salford City F.C. vs Forest Green Rovers |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Clitheroe vs Prescot Cables |
1-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Mossley AFC vs Pickering Town |
4-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Newcastle Town FC vs Frickley Athletic |
1-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Stocksbridge Park Steels vs Loughborough Dynamo |
0-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Glossop North End vs Cleethorpes Town |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Spalding United vs Carlton Town |
2-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Marske United vs Brighouse Town |
3-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Division one Dunston UTS vs Colne |
0-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Lancaster City vs Basford United F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Hyde United vs South Shields |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Warrington Town FC vs Gainsborough Trinity |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Grantham Town vs Atherton Collieries |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Radcliffe Borough vs Witton Albion |
0-3 |
1-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Matlock Town vs Stafford Rangers |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Buxton FC vs Whitby Town |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League FC United of Manchester vs Scarborough Athletic |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Nantwich Town vs Stalybridge Celtic |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Northern Premier League Mickleover Sports vs Morpeth Town |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bishop\'s Stortford vs AFC Hornchurch |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Folkestone Invicta vs Wingate & Finchley |
0-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Lewes vs Brightlingsea Regent |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division East Thurrock United vs Cray Wanderers |
0-2 |
1-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs Worthing |
0-1 |
0-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Potters Bar Town vs Corinthian Casuals |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Horsham vs Cheshunt |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Margate vs Carshalton Athletic FC |
0-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Merstham vs Enfield Town |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bowers & Pitsea vs Leatherhead |
2-0 |
7-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Haringey Borough vs Bognor Regis Town |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Division one AFC Totton vs Bideford AFC |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Division one Didcot Town vs Thame United |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Division one Bristol Manor Farm vs Highworth Town |
3-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Rushden&Diamonds vs Barwell |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Tamworth vs St Ives Town |
0-0 |
4-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Coalville Town vs Leiston FC |
1-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Banbury United vs Redditch United |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Rushall Olympic vs Peterborough Sports |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Stourbridge vs Hitchin Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Lowestoft Town vs Hednesford Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Needham Market vs Stratford Town |
2-0 |
4-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Biggleswade Town vs Bromsgrove Sporting |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Alvechurch vs Royston Town |
0-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern League Central Division Kings Langley vs Nuneaton Borough |
1-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Yate Town vs Dorchester Town |
2-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Weston Super Mare vs Metropolitan Police |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Swindon Supermarine vs Tiverton Town |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Taunton Town vs Walton Casuals |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Hendon vs Truro City |
0-1 |
0-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Harrow Borough vs Salisbury City |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Poole Town vs Hayes &Yeading |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Wimborne Town vs Chesham United |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England Southern Premier League Gosport Borough vs Farnborough Town |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-15:30 - England The Championship Watford vs Luton Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:30 - England The Championship Wycombe Wanderers vs Swansea City |
0-2 |
0-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Preston North End vs Stoke City |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Millwall vs Brentford |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Cardiff City vs Reading |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Derby County vs Blackburn Rovers |
0-3 |
0-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Birmingham vs Rotherham United |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Barnsley vs Coventry |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - England The Championship Queens Park Rangers vs Middlesbrough |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:30 - England U23 Premier League Southampton(U23) vs West Ham United U23 |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - England U23 Premier League Arsenal(U23) vs Tottenham Hotspur(U23) |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-15:30 - English Premier League Brighton & Hove Albion vs Manchester United |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-20:30 - English Premier League West Bromwich(WBA) vs Chelsea FC |
3-0 |
3-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - English Premier League Crystal Palace vs Everton |
1-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-23:00 - English Premier League Burnley vs Southampton |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Estonia Esi Liiga Vaprus Parnu vs Maardu Linnameeskond |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - Estonia Esi Liiga Tallinna FC Levadia II vs FC Nomme United |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - Estonia Esi Liiga Tartu JK Tammeka B vs Parnu JK |
1-3 |
1-5 |
Sat 26, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B Voru FC Helios vs Tartu JK Welco |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B Nomme JK Kalju II vs Keila JK |
0-3 |
1-3 |
Sat 26, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B Laanemaa Haapsalu vs Viimsi JK |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Estonia Meistri Liiga Paide Linnameeskond vs JK Tallinna Kalev |
2-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga Viljandi JK Tulevik vs FC Kuressaare |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-20:30 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga Nomme JK Kalju Women\'s vs Tammeka Tartu Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga FC Flora Tallinn Women\'s vs Parnu JK Women\'s |
3-0 |
9-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga JK Tallinna Kalev Women\'s vs Saku Sporting Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga Suure Jaani United Women\'s vs FC Lootos Polva Women\'s |
1-2 |
2-5 |
Sat 26, Sep-17:30 - Finland Women\\\'s Premier League KuPS Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Finland Women\\\'s Premier League Aland Women\'s vs Pallokerho-35 Women\'s |
3-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League TiPS Women\'s vs PK-35 Vantaa Women\'s |
2-0 |
6-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Finland Women\\\'s Premier League TPS Turku Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PK-35 Vantaa vs PK Keski Uusimaa(PKKU) |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A FC Viikingit vs MiPK Mikkeli |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A JaPS vs EPS Espoo |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PEPO vs FC Kiffen |
3-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko A NJS Nurmijarvi vs Kultsu |
0-1 |
3-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Atlantis vs FC Jazz Pori |
3-0 |
5-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B P-Iirot vs GrIFK |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B FC Espoo vs KaaPo Kaarina |
1-3 |
3-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B Salon Palloilijat(SalPa) vs PIF |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C FC Vaajakoski vs JIPPO |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C Kiisto vs PS Kemi |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-15:30 - Finland Junior League Helsinki Youth vs VJS Vantaa Youth |
7-1 |
|
Sat 26, Sep-15:00 - Finland Junior League Ilves Youth vs Honka Am |
5-1 |
|
Sat 26, Sep-19:30 - Finland Ykkonen Gnistan vs SJK Akatemia |
2-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Finland Ykkonen KPV vs VPS Vaasa |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Finland Ykkonen MuSa vs MP Mikkeli |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 Nancy vs Le Havre |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 Guingamp vs Grenoble Foot 38 |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 AC Ajaccio vs FC Sochaux-Montbeliard |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 Amiens SC vs Pau FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 Chamois Niortais vs Paris FC |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 Rodez AF vs USL Dunkerque |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 Valenciennes FC vs Caen |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - France Ligue 2 FC Chambly vs LB Chateauroux |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - France Ligue 2 Toulouse vs AJ Auxerre |
0-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-20:30 - French Championnat Amateur Group A Plabennec vs Sainte Genevieve Sports |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - French Championnat Amateur Group A Guingamp B vs Blois F.41 |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group A Caen B vs Voltigeurs Chateaubriant |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A Saint Malo vs Versailles 78 |
2-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A St Pryve St Hilaire vs Granville |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A Poissy AS vs Vannes OC |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A FC Chartres vs FC Rouen |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group A Fleury Merogis U.S. vs Lorient B |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - French Championnat Amateur Group B Paris 13 Atletico vs GFC Ajaccio |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - French Championnat Amateur Group B Auxerre B vs Stade Reims II |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B CS Sedan Ardennes vs Beauvais |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B Metz B vs Lens B |
3-0 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B Saint Quentin vs Haguenau |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B ST Maur Lusitanos vs L\'Entente SSG |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group B Bobigny A.C. vs Belfort ASM FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C Saint-Priest vs Marignane Gignac |
3-3 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C Frejus Saint-Raphael vs Louhans-Cuiseaux |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C Lyonnais B vs Aubagne |
3-2 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group C Monts d\'Or Azergues vs Monaco B |
2-1 |
6-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D Romorantin vs Canet Roussillon |
4-1 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D Colomiers vs Le Puy Foot 43 Auvergne |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D FC Bergerac vs Bourges 18 |
3-0 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D FC Nantes B vs Les Herbiers |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D Bourges Foot vs Yzeure AS |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - French Championnat Amateur Group D Angers II vs Avenir Sportif Beziers |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-16:30 - French Feminines D1 ASJ Soyaux Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s |
0-2 |
1-4 |
Sat 26, Sep-16:30 - French Feminines D1 Guingamp Women\'s vs Dijon Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:30 - French Feminines D1 Issy FF Women\'s vs Fleury 91 Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - French Feminines D1 Paris FC Women\'s vs Le Havre Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1 AS Saint-Etienne vs Stade Rennes FC |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs FC Metz |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Georgia Cup Samgurali Tskh vs FC Telavi |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Georgia Cup Tbilisi City vs Chikhura Sachkhere |
0-2 |
2-5 |
Sat 26, Sep-16:00 - German 3. Liga Munchen 1860 vs 1. FC Magdeburg |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - German 3. Liga MSV Duisburg vs FSV Zwickau |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - German 3. Liga Saarbrucken vs Hansa Rostock |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - German 3. Liga Viktoria Koln vs SV Wehen Wiesbaden |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - German 3. Liga SC Verl vs Bayern Munich (Am) |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - German 3. Liga Hallescher FC vs FC Ingolstadt 04 |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Energie Cottbus(U17) vs Werder Bremen(U17) |
0-0 |
0-4 |
Sat 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Dynamo Dresden(U17) vs Holstein Kiel(U17) |
2-2 |
4-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hertha BSC Berlin(U17) vs Wolfsburg(U17) |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Union Berlin (U17) vs Chemnitzer(U17) |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Hertha Zehlendorf(U17) vs RasenBallsport Leipzig(U17) |
2-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost FC Viktoria 1889 Berlin(U17) vs Hallescher FC(U17) |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Hoffenheim(U17) vs VfB Stuttgart(U17) |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest SV Darmstadt U17 vs Karlsruher SC (U17) |
0-3 |
0-4 |
Sat 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Dortmund(U17) vs SC Paderborn 07(U17) |
1-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SG Unterrath(U17) vs Schalke 04 (U17) |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - German Bundesliga Monchengladbach vs 1. FC Union Berlin |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - German Bundesliga 1.FSV Mainz 05 vs VfB Stuttgart |
1-1 |
1-4 |
Sat 26, Sep-17:30 - German Bundesliga Bayer Leverkusen vs RB Leipzig |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - German Bundesliga Arminia Bielefeld vs 1. FC Koln |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - German Bundesliga Augsburg vs Borussia Dortmund |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-20:30 - German Bundesliga Schalke 04 vs Werder Bremen |
0-2 |
1-3 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Bundesliga 2 Eintracht Braunschweig vs Holstein Kiel |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Bundesliga 2 Fortuna Dusseldorf vs Wurzburger Kickers |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Bundesliga 2 SV Darmstadt 98 vs SSV Jahn Regensburg |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - German Frauen Bundesliga Bayern Munich Women\'s vs SC Freiburg Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord Magdeburg(U19) vs Holstein Kiel(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-13:30 - German Junioren Bundesliga Nord Eimsbutteler TV(U19) vs St. Pauli(U19) |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - German Junioren Bundesliga Nord Dynamo Dresden(U19) vs Hallescher FC(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Werder Bremen(U19) vs Hamburger(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Chemnitzer(U19) vs Hertha BSC Berlin U19 |
2-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord RB Leipzig(U19) vs Wolfsburg (U19) |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Greuther Furth(U19) vs SSV Ulm U19 |
3-1 |
4-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud FC Kaiserslautern (U19) vs FC Ingolstadt(U19) |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud Nurnberg (U19) vs SC Freiburg(U19) |
1-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud Eintracht Frankfurt(U19) vs Mainz(U19) |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - German Junioren Bundesliga Sud Kickers Offenbach U19 vs 1. FC Heidenheim(U19) |
1-2 |
2-3 |
Sat 26, Sep-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud Bayern Munich(U19) vs Augsburg(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:30 - German Junioren Bundesliga Sud Saarbrucken(U19) vs VfB Stuttgart U19 |
1-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - German Junioren Bundesliga West Arminia Bielefeld(U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19 |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Carl Zeiss Jena vs FSV Luckenwalde |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost SV Babelsberg 03 vs Tennis Borussia Berlin |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Germania Halberstadt vs Lichtenberg 47 |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost VfB Auerbach vs ZFC Meuselwitz |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-15:30 - Germany - Regionalliga Nordost Viktoria Berlin 1889 vs Chemie Leipzig |
1-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord Werder Bremen (Am) vs VfV 06 Hildesheim |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Germany - Regionalliga Nord Atlas Delmenhorst vs BSV Rehden |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord Hannover 96 Am vs FC Oberneuland |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord Wolfsburg AM. vs VfB Oldenburg |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Germany - Regionalliga Nord Phonix Lubeck vs SC Weiche Flensburg 08 |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued VfB Stuttgart II vs FSV Frankfurt |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued KSV Hessen Kassel vs FC 08 Homburg |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued Bayern Alzenau vs 1. FSV Mainz 05 II |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Sued Eintracht Stadtallendorf vs SV Elversberg |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West RW Oberhausen vs VFB Homberg |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Rot Weiss Ahlen vs SC Wiedenbruck |
1-1 |
2-4 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West FC Schalke 04 II vs SV Straelen |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Monchengladbach AM. vs Wuppertaler SV |
3-0 |
5-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Koln vs Koln Am. |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West Fortuna Dusseldorf II vs Sportfreunde Lotte |
3-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West SV Rodinghausen vs Bergisch Gladbach 09 |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West SV Lippstadt vs RW Essen |
0-2 |
0-3 |
Sat 26, Sep-15:30 - Germany Woman\\\'s Cup SV Weinberg Women\'s vs SV Holzbach Women\'s |
2-0 |
7-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup Holstein Kiel Women\'s vs Berghofen Women\'s |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Germany Woman\\\'s Cup Ingolstadt 04 Women\'s vs Wurzburger Kickers Women\'s |
2-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Germany Woman\\\'s Cup Alberweiler Women\'s vs Andernach Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - Germany Woman\\\'s Cup FC Gutersloh Women\'s vs Arminia Bielefeld Women\'s |
2-1 |
5-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Germany Woman\\\'s Cup Rhade Women\'s vs BV Borussia Bocholt Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Germany Woman\\\'s Cup Gottenheim Women\'s vs Saarbrucken Women\'s |
2-1 |
3-6 |
Sat 26, Sep-19:30 - Greece Super League 1 Volos NPS vs PAOK Saloniki |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-21:30 - Greece Super League 1 Olympiakos Piraeus vs Panaitolikos Agrinio |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-12:00 - Greece U19 OFI Crete(U19) vs Atromitos Athens(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Greece U19 Olympiakos Piraeus(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Greece U19 Asteras Tripolis(U19) vs Apollon Smirnis U19 |
0-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - Greece U19 AEL Larisa U19 vs Panathinaikos(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Greece U19 Volos NFC(U19) vs PAOK Saloniki(U19) |
1-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional CD Malacateco vs Club Comunicaciones |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Guatemala Liga Nacional Santa Lucia Cotzumalguapa vs CD Puerto de Iztapa |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-20:45 - Holland Eredivisie Fortuna Sittard vs AZ Alkmaar |
1-1 |
3-3 |
Sat 26, Sep-22:00 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs VVV-Venlo |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Holland Eredivisie Ajax Amsterdam vs Vitesse Arnhem |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:30 - Holland Eredivisie FC Zwolle vs Sparta Rotterdam |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-18:30 - Holland Jupiler League NAC Breda vs Jong PSV Eindhoven |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie Jong Sparta Rotterdam vs Quick Boys |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie VV Katwijk vs Kozakken Boys |
2-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:30 - Holland Tweede Divisie Tielse Eendracht Combinatie vs Excelsior Maassluis |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Holland Tweede Divisie GVVV Veenendaal vs Spakenburg |
0-3 |
0-3 |
Sat 26, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie HHC Hardenberg vs AFC Amsterdam |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie IJsselmeervogels vs Volendam Am. |
0-2 |
4-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie ASWH vs SV De Treffers |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Holland Tweede Divisie Rijnsburgse Boys vs Scheveningen |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:30 - Hungary NB1 Zalaegerszegi TE vs Diosgyor VTK |
2-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:45 - Hungary NB1 Paksi SE vs MTK Budapest FC |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-12:00 - Hungary U19 League Vasas(U19) vs Fehervar Videoton(U19) |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - Hungary U19 League Ferencvarosi TC U19 vs Gyori ETO FC U19 |
2-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Hungary U19 League Budapest Honved U19 vs Debreceni VSC (U19) |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - Hungary U19 League Puskas Akademia Fehervar(U19) vs Illes Akademia Haladas(U19) |
1-1 |
2-4 |
Sat 26, Sep-19:00 - Iceland Division 1 Grindavik vs Magni Grenivik |
3-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Iceland Division 1 Throttur Reykjavik vs IBV Vestmannaeyjar |
0-0 |
0-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Iceland Division 1 Thor Akureyri vs Fram Reykjavik |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Iceland Division 1 Leiknir Reykjavik vs UMF Afturelding |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Iceland Division 1 Leiknir F vs Vikingur Olafsvik |
0-0 |
2-4 |
Sat 26, Sep-17:00 - Iceland Division 3 Vaengir Jupiters vs Hottur Huginn |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Iceland Ladies Division 1 Grotta Women\'s vs Volsungur Husavik Women\'s |
1-2 |
4-4 |
Sat 26, Sep-19:00 - Iceland Ladies Premier League Hafnarfjordur Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League UMF Selfoss Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s |
0-3 |
1-3 |
Sat 26, Sep-21:00 - Iceland Ladies Premier League Fylkir Women\'s vs Valur Women\'s |
0-5 |
0-7 |
Sat 26, Sep-00:00 - Iceland U19 League Vikingur Reykjavik(U19) vs Fjolnir(U19) |
0-7 |
0-11 |
Sat 26, Sep-18:00 - Ireland Division 1 Shamrock Rovers II vs UC Dublin(UCD) |
0-4 |
2-5 |
Sat 26, Sep-19:59 - Ireland Premier League Waterford United vs Sligo Rovers |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-22:30 - Ireland Premier League St. Patrick\'s vs Shelbourne |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Italian Campionato Primavera Spal Youth vs Inter Milan Youth |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Italian Campionato Primavera Ascoli Youth vs Fiorentina Youth |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-12:00 - Italian Campionato Primavera Bologna Youth vs Cagliari Youth |
2-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - Italian Campionato Primavera AC Milan Youth vs Atalanta Youth |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Italian Serie A Sampdoria vs Benevento |
2-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-19:59 - Italian Serie A Cagliari vs Lazio |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-22:45 - Italian Serie A Inter Milan vs Fiorentina |
1-1 |
4-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Italian Serie A Torino vs Atalanta |
2-3 |
2-4 |
Sat 26, Sep-16:00 - Italian Serie B Salernitana vs Urbs Reggina 1914 |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Italian Serie B Lecce vs Pordenone Calcio SSD |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Italian Serie B Cosenza Calcio 1914 vs Virtus Entella |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Italian Serie B Brescia vs Ascoli |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Italian Serie B Delfino Pescara 1936 vs Chievo |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Italian Serie B Frosinone vs Empoli |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Italian Serie B Venezia F.C. vs Vicenza |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Italian Woman\\\'s Cup Granata Cittadella ASD Women\'s vs AGSM Verona Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Italian Woman\\\'s Cup ASDC Pomigliano Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Italian Youth Cup Udinese Youth vs Vicenza Vicence Calcio |
2-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-22:45 - Italy C1A Calcio Lecco vs Giana Erminio |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-22:45 - Italy C1B Vis Pesaro vs Legnago Salus |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-22:45 - Italy C1C Cavese vs Vibonese |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-08:00 - Japan Football League Tegevajaro Miyazaki vs Nara Club |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-13:00 - Japan Football League Honda FC vs Tokyo Musashino City FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Vegalta Sendai Women\'s vs Nojima Stella Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 Cerezo Osaka Sakai Women\'s vs Urawa Reds Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1 NTV Beleza Women\'s vs IGA Kunoichi Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Japanese J-League Division 1 Nagoya Grampus Eight vs Shimizu S-Pulse |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1 Urawa Red Diamonds vs Yokohama FC |
0-2 |
0-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1 Vissel Kobe vs Consadole Sapporo |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Japanese League Division 2 Albirex Niigata vs Ventforet Kofu |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-13:30 - Japanese League Division 2 Kyoto Sanga FC vs Omiya Ardija |
2-0 |
2-4 |
Sat 26, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Tokushima Vortis vs Matsumoto Yamaga FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - Japanese League Division 2 Ehime FC vs Zweigen Kanazawa |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Japanese League Division 3 Fukushima United FC vs Blaublitz Akita |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League Taraz vs Tobol Kostanai |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Korea K3 League Jeonju Citizen FC vs Cheongju Jikji FC |
0-0 |
2-3 |
Sat 26, Sep-09:00 - Korea K3 League Yangju Citizen FC vs Pyeongtaek Citizen |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K3 League Changwon City vs Gyeongju Citizen FC |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K3 League Busan Transpor Tation vs Daejeon Korail |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K3 League Cheonan City FC vs Chuncheon Citizen |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K3 League Mokpo City vs Hwaseong FC |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Korea K3 League Gangneung City vs Gimpo Citizen |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Korea K3 League Gimhae City FC vs Gyeongju KHNP |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Korea K4 League Goyang Citizen vs Jinju Citizen FC |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-09:00 - Korea K4 League Pocheon Citizen FC vs Seoul Jungnang FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K4 League Icheon Citizen FC vs Chungju Citizen |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K4 League Paju Citizen FC vs Seoul Nowon United |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K4 League Yangpyeong vs Ulsan Citizen |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-10:00 - Korea K4 League Namdong FC vs Yeoju Citizen FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-09:00 - Korea League 1 Suwon Samsung Bluewings vs FC Seoul |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-11:00 - Korea League 2 FC Anyang vs Bucheon FC 1995 |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-13:30 - Korea League 2 Suwon FC vs Seoul E-Land FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Kosovo Super League KF Trepca \'89 vs KF Llapi |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Kosovo Super League KF Feronikeli vs KF Drenica Srbica |
0-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division Dinamo Riga / Staiceles Bebri vs Rezekne / BJSS |
3-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division Super Nova vs FK Auda Riga |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Latvia - 2. Division Lokomotiv Daugavpils vs FK Smiltene BJSS |
2-1 |
6-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Lithuania - 2. Division FK Jonava vs Siauliai |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Lithuania - 2. Division Vilnius BFA vs FK Zalgiris Vilnius 2 |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Lithuania - 2. Division FK Panevezys II vs DFK Dainava Alytus |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Lithuania - 2. Division Vilniaus Vytis vs Nevezis |
1-2 |
1-4 |
Sat 26, Sep-14:00 - Lithuania - 2. Division Hegelmann Litauen vs Dziugas Telsiai |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Macao Division 1 PSP Macau vs Benfica de Macau |
0-2 |
0-4 |
Sat 26, Sep-15:00 - Macao Division 1 Windsor Arch Ka I vs Casa De Portugal |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-12:45 - Malaysia Premier League UKM FC vs Pulau Penang FA |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Malaysia Premier League Johor Darul Takzim II vs Perak FA B |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Malaysia Super League PB Pahang vs Kedah |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Malaysia Super League Selangor FA vs UiTM FC |
2-0 |
3-3 |
Sat 26, Sep-19:00 - Malta First Division League Zebbug Rangers vs Mqabba FC |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-23:15 - Malta First Division League Swieqi United vs St. George\'s |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Malta Premier League Birkirkara FC vs Mosta FC |
0-0 |
0-3 |
Sat 26, Sep-19:00 - Malta Premier League Gudja United vs Lija Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-23:15 - Malta Premier League Balzan FC vs Valletta FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-23:15 - Malta Premier League Gzira United vs Tarxien Rainbows F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-04:30 - Mexico Primera Division Puebla vs Queretaro FC |
1-2 |
3-3 |
Sat 26, Sep-06:30 - Mexico Primera Division FC Juarez vs Atlas |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-00:30 - Mexico Primera Divison 2 Aguacateros CDU vs Azores De Hidalgo |
2-1 |
3-2 |
Sat 26, Sep-01:00 - Mexico Primera Divison 2 Pioneros De Cancun vs CD Zitacuaro |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Mexico Primera Divison A Tlaxcala vs CF Atlante |
0-2 |
0-3 |
Sat 26, Sep-21:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Club America Women\'s vs Mazatlan FC Women\'s |
4-0 |
8-0 |
Sat 26, Sep-01:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Necaxa Women vs CF Monterrey Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 Chivas Guadalajara(U20) vs Mazatlan(U20) |
3-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs Tigres UANL(U20) |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-17:00 - Moldova Division 2 Victoria Bardar vs Granicerul Glodeni |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Moldova Division 2 FC Tighina vs FC Cahul-2005 |
0-0 |
1-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Moldova Division 2 FC Sireti vs FC Sucleia |
0-4 |
0-9 |
Sat 26, Sep-17:00 - Moldova Division 2 CSF Baliti vs Flacara Falesti |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - Moldova Divizia Nationala Speranta Nisporeni vs FC Milsami |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Moldova Divizia Nationala Dacia-Buiucani vs Dinamo-Auto Tiraspol |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - Montenegro Prva Crnogorska Liga Jezero Plav vs OFK Titograd |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-22:15 - Morocco Super League Hassania Agadir vs FUS Fath Union Sportive Rabat |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Myanmar National League Hantharwady United vs Magway |
1-0 |
2-4 |
Sat 26, Sep-13:00 - Myanmar National League Sagaing United vs Yadanarbon FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-06:30 - New Zealand Central Leagues Waterside Karori vs North Wellington |
0-3 |
1-5 |
Sat 26, Sep-07:45 - New Zealand Central Leagues Wellington Olympic vs Petone FC |
1-0 |
5-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - North Macedonia Prva liga Borec Veles vs Rabotnichki |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Vardar Forino vs FK Kadino |
0-3 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Vlazrimi Kicevo vs FK Ohrid 2004 |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Drita Bogovinje vs FK Rinija Gostivar |
1-3 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Skopje vs FK Teteks Tetovo |
1-0 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Tikves Kavadarci vs Bregalnica Stip |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Osogovo vs FK Sloga 1934 Vinica |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga Kamenica-Sasa vs Pehchevo |
2-3 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FC Plackovica vs FK Rosoman 83 |
3-0 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga FK Kozuv vs Pobeda Prilep |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-17:30 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga KF Veleshta vs Korab Debar |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Eidsvold TF vs Alta |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division A Floro vs Kjelsas IL |
2-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division A IF Floya vs IL Hodd |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Baerum SK vs Bryne |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Notodden FK vs Nardo FK |
2-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Asker Fotball vs Fram Larvik |
3-1 |
5-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Norway 2 Division B Flekkeroy IL vs Egersunds IK |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen Molde vs Sandefjord |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-22:30 - Norwegian Tippeligaen Stromsgodset vs Sarpsborg 08 FF |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-02:00 - Paraguayan Primera Division Guairena vs 12 de Octubre |
1-0 |
3-3 |
Sat 26, Sep-03:00 - Peru Primera Division Sport Boys Association vs Deportivo Municipal |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-00:30 - Peru Primera Division Universitario de Deportes vs Atletico Grau |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Peru Primera Division UTC Cajamarca vs Cienciano |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-13:15 - Poland Centralna Liga Juniorow SMS Lodz Youth vs Gornik Zabrze Youth |
0-3 |
0-3 |
Sat 26, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Slask Wroclaw Youth vs Wisla Krakow Youth |
2-0 |
2-3 |
Sat 26, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow Arka Gdynia Youth vs Zaglebie Lubin Youth |
1-5 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Sokol Aleksandrow Lodzki vs KS Legionovia Legionowo |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Flota Swinoujscie vs GKS Przodkowo |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga ROW 1964 Rybnik vs Gornik Zabrze II |
2-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Gryf Wejherowo vs Baltyk Koszalin |
2-3 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga Pomorzanin Torun vs Radunia Stezyca |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - Poland - 4. Liga Rekord Bielsko vs Ruch Chorzow |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-21:30 - Poland - 4. Liga Baltyk Gdynia vs Gornik Konin |
1-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa Lechia Gdansk vs Podbeskidzie |
3-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Poland - Ekstraklasa Jagiellonia Bialystok vs Zaglebie Lubin |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa Cracovia Krakow vs Rakow Czestochowa |
1-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Poland - I liga Gornik Leczna vs Radomiak Radom |
2-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-14:40 - Poland - I liga Miedz Legnica vs Korona Kielce |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Poland - II liga Chojniczanka Chojnice vs Blekitni Stargard Szczecinski |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - Poland - II liga GKS Katowice vs Pogon Siedlce |
0-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - Poland - II liga Bytovia Bytow vs Skra Czestochowa |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Poland - II liga Sokol Ostroda vs Znicz Pruszkow |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Poland - II liga Lech Poznan B vs Gornik Polkowice |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-13:00 - Poland Woman\\\'s League KKPK Medyk Konin Women\'s vs Gornik Leczna Women\'s |
2-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Poland Woman\\\'s League SMS Lodz Women\'s vs Czarni Sosnowiec Women\'s |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Poland Woman\\\'s League AZS UJ Krakow Women\'s vs Biedrzychowice Women\'s |
2-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - Portugal Cup Berco vs Vilaverdense |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-22:00 - Portugal Cup Beira Mar vs Oliveira do Hospital |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Portugal Cup GD Braganca vs Limianos |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - Portugal Liga de Honora Sporting Covilha vs Varzim |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-21:30 - Portugal Primera Liga SL Benfica vs Moreirense |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:30 - Portugal Primera Liga Maritimo vs Desportivo de Tondela |
2-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Qatar Stars Cup Al-Sailiya vs Al Khor SC |
1-2 |
1-5 |
Sat 26, Sep-21:15 - Qatar Stars Cup Al-Wakra vs Qatar SC |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-20:15 - Republic of Azerbaijan Premier League Kesla FK vs Zira FK |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Sabail vs Sabah FK Baku |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:45 - Romania - Divizia A Academica Clinceni vs Gaz Metan Medias |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-22:30 - Romania - Divizia A FC Viitorul Constanta vs Astra Giurgiu |
3-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-19:45 - Romania - Liga 2 Petrolul Ploiesti vs Dunarea Calarasi |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 ASU Politehnica Timisoara vs Ripensia Timisoara |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Pandurii Targu Jiu vs CS Mioveni |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Gloria Buzau vs CSM Resita |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 CS Aerostar Bacau vs Csikszereda Miercurea |
0-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-12:00 - Romania - Liga 2 Vointa Turnu Magurele vs Concordia Chiajna |
0-0 |
3-2 |
Sat 26, Sep-13:30 - Romania - Liga 2 Comuna Recea vs FC Rapid Bucuresti |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 CSM Focsani vs Dacia Unirea Braila |
2-4 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 Gloria Popesti-Leordeni vs Oltenita |
2-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 Stiinta Miroslava vs Ceahlaul Piatra Neamt |
4-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Olimpic Cetate Rasnov vs Targu Secuiesc |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 CSA Axiopolis Sport Cernavoda vs Agricola Borcea |
6-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 Progresul Somcuta Mare vs Sportul Simleu |
4-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 Crisul Chisineu Cris vs Fortuna Becicherecu Mic |
8-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 Ocna Mures vs Metalurgistul Cugir |
1-5 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 Mostistea Ulmu vs Afumati |
0-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Romania - Liga 3 FC Somesul Dej vs Minaur Baia Mare |
0-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Russia Div 2 Center Krasnyi Smolensk vs FK Zvezda Ryazan |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye FK Orenburg-2 vs Volga Ulyanovsk |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-19:00 - Russia Div 2 West FK Murom vs Rodina Moskva |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Russia Futsal League Samara Futsal vs Ukhta Futsal |
2-2 |
4-3 |
Sat 26, Sep-13:00 - Russia Futsal League MFK Torpedo Futsal vs Novaja Generacija Futsal |
2-1 |
5-5 |
Sat 26, Sep-17:30 - Russia Premier League Zenit St.Petersburg vs FC Ufa |
2-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Russia Premier League PFC Sochi vs Krasnodar FK |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Russia Premier League FC Tambov vs Spartak Moscow |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - San Marino Girone A S.S Pennarossa vs SP Tre Penne |
0-2 |
1-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - San Marino Girone A SC Faetano vs SP Cosmos |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - San Marino Girone A SP La Fiorita vs Cailungo |
4-1 |
7-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - San Marino Girone A AC Juvenes/Dogana vs SS Virtus |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-16:40 - Saudi Arabia Youth League Al-Hilal Youths vs Al-Fath Youths |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-16:40 - Saudi Arabia Youth League Al Nasr Riyadh Youths vs Abha Club Youth |
4-0 |
|
Sat 26, Sep-16:40 - Saudi Arabia Youth League Al-Shabab Youth vs Al Wehda Youth |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-16:45 - Saudi Arabia Youth League Al-Faisaly Harmah Youths vs Al-Ettifaq Youths |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-16:50 - Saudi Arabia Youth League Al-Taawon Youths vs Al-Tai Youth |
2-2 |
|
Sat 26, Sep-17:10 - Saudi Arabia Youth League Al-Ittihad Youths vs Al-Qadasiya Youths |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:10 - Saudi Arabia Youth League Al Ahli Jeddah Youth vs Hajer Youths |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-17:10 - Saudi Arabia Youth League Ohud Medina Youths vs Al-Feiha Youths |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Scottish Premier League Livingston F.C. vs St. Johnstone |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Scottish Premier League Hamilton Academical FC vs Dundee United |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Scottish Premier League St. Mirren vs Kilmarnock |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga Mladost Lucani vs Crvena Zvezda |
0-1 |
0-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga Cukaricki vs Macva Sabac |
1-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga FK Javor Ivanjica vs Zlatibor Cajetina |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs FK Rad Beograd |
1-1 |
4-2 |
Sat 26, Sep-18:00 - Serbia - 1. Liga Backa Topola vs Spartak Subotica |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - Serbia U19 League FK Vozdovac(U19) vs FK Rad(U19) |
1-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie C - Brazil Sao Bento vs Boa Esporte Clube |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-03:00 - Serie C - Brazil Criciuma SC vs Sao Jose PoA RS |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Cabofriense(RJ) vs Mirassol |
2-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - Serie D - Brazil Bangu vs Cascavel PR |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-22:30 - Serie D - Brazil Floresta/CE vs America FC Natal RN |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Palmas (TO) vs Tupynambas/MG |
0-0 |
0-2 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Coruripe (AL) vs Potiguar-M RN |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Campinense (PB) vs Afogados Ingazeira PE |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil River (PI) vs Bare RR |
2-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Marcilio Dias SC vs Joinville SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Gremio Novorizontino vs EC Pelotas(RS) |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Santos Macapa vs Altos/PI |
0-2 |
0-4 |
Sat 26, Sep-23:00 - Serie D - Brazil Goiania vs Uniao Rondoniense(MT) |
1-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-23:15 - Serie D - Brazil Vilhenense RO vs Ji-Parana FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs MFK Ruzomberok |
2-0 |
5-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga FC Nitra vs SKF Sered |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga Zlate Moravce vs MSK Zilina |
3-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Slovakia 1. Liga MFK Zemplin Michalovce vs FK Pohronie |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - Slovakia 1. Liga FK Senica vs Spartak Trnava |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga MFK Dubnica vs FK Kosice |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - Slovakia 2. Liga Slavoj Trebisov vs KFC Komarno |
2-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Slovakia 2. Liga MFK Skalica vs MSK Puchov |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Slovakia 2. Liga FK Zeleziarne Podbrezova vs Liptovsky Mikul |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga Center 1. FC Tatran Presov vs Pokrok SEZ Krompachy |
2-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Slovakia 3. liga Center MSK Fomat Martin vs Rimavska Sobota |
0-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - Slovenia 1. Liga Tabor Sezana vs NK Maribor |
1-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-19:30 - Slovenia 1. Liga ND Gorica vs NK Aluminij |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-21:00 - Slovenia 2. Liga NK Brezice vs ND Primorje |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-19:59 - Slovenia 2. Liga NK Krka vs NK Krsko |
2-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs NS Drava Ptuj |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Roltek Dob vs NK Nafta |
2-2 |
4-4 |
Sat 26, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Radomlje vs Brda Dobrovo |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga NK Bilje vs ND Beltinci |
3-1 |
5-2 |
Sat 26, Sep-22:30 - Slovenia 2. Liga NK Rudar Velenje vs NK Triglav Kranj |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Slovenia U19 NK Celje(U19) vs NK Triglav Kranj(U19) |
4-2 |
|
Sat 26, Sep-17:00 - Slovenia U19 NK Bravo Publikum U19 vs ND Gorica(U19) |
4-0 |
|
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Premier League White City Woodville vs Adelaide Vipers |
2-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Premier League Adelaide Victory vs Sturt Lions |
0-2 |
1-3 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Premier League South Adelaide Panthers vs Western Strikers SC |
2-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Premier League Fulham United FC vs Playford City Patriots |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-13:30 - South Australian Premier League Adelaide Hills vs Seaford Rangers |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Super League Adelaide United FC Youth vs Adelaide Blue Eagles |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Super League North Eastern Metrostars vs Croydon Kings |
1-2 |
1-5 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Super League Adelaide City FC vs Modbury Jets |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Super League Cumberland United FC vs Adelaide Olympic |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Super League Para Hills Knights vs Campbelltown City SC |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-09:30 - South Australian Super League Adelaide Comets FC vs Adelaide Raiders SC |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-07:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide Comets FC Reserve vs Adelaide Raiders SC Reserve |
2-1 |
6-1 |
Sat 26, Sep-07:15 - South Australian Super League Reserves Para Hills Knights Reserve vs Campbelltown City SC Reserve |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Spanish Primera Division Alaves vs Getafe |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-20:30 - Spanish Primera Division Elche vs Real Sociedad |
0-0 |
0-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Spanish Primera Division Valencia CF vs SD Huesca |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-23:00 - Spanish Primera Division Real Betis vs Real Madrid |
2-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division Sporting de Gijon vs Girona |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division Malaga vs Alcorcon |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division UD Logrones vs CD Castellon |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division Real Zaragoza vs Las Palmas |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-22:30 - Spanish Segunda Division Fuenlabrada vs Albacete |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - SVK U19 A League DAC Dunajska Streda(U19) vs Spartak Trnava(U19) |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-13:00 - SVK U19 A League Slovan Bratislava(U19) vs MFK Ruzomberok(U19) |
4-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Swden Women Division 2 Alingsas Women\'s vs Kvarnsvedens IK Women\'s |
2-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Swden Women Division 2 Bollstanas SK Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s |
1-2 |
3-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Swden Women Division 2 Sandvikens IF Women\'s vs Jitex BK Women\'s |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-15:00 - Swden Women Division 2 AIK Solna Women\'s vs Hammarby Women\'s |
1-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan Vaxjo FF Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s |
2-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra Orebro Syrianska IF vs Vasalunds IF |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra FK Karlskrona vs Qviding FIF |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Sodra Torns IF vs Motala AIF FK |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:30 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Savedalens IF vs Stenungsunds IF |
0-0 |
1-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Tidaholms vs IK Gauthiod |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Grebbestads IF vs IK Oddevold |
2-0 |
2-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vargarda IK vs Lidkopings FK |
0-2 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Vanersborgs IF vs Nordvarmland FF |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Ahlafors IF vs IFK Amal |
1-0 |
5-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Enkopings SK FK vs IFK Osterakers FK |
3-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Enskede IK vs Fanna BK |
3-1 |
5-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Karlbergs BK vs FC Stockholm Internazionale |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Kungsangens IF vs IFK Lidingo FK |
1-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Fagersta Sodra IK vs IFK Stocksund |
1-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Skiljebo SK vs Hudiksvalls FF |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand Kvarnsvedens IK vs Gamla Upsala SK |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Friska Viljor FC vs Sandviks IK |
2-1 |
6-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Norrland Skelleftea FF vs IFK Ostersund |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Norrland Taftea IK vs Ytterhogdal IK |
1-1 |
3-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland Notvikens IK vs Gottne IF |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Norrland Stode IF vs Moron BK |
1-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Syrianska FC vs IFO Bromolla IF |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland FK Almeboda/Linneryd vs Husqvarna FF |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland IFK Karlshamn vs Dalstorps IF |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Nosaby IF vs IK Tord |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland Osterlen FF vs Rappe GOIF |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand FC Gute vs Arameisk-Syrianska IF |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand BK Forward vs Assyriska IF i Norrkoping |
1-0 |
5-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Kumla vs Trosa Vagnharad SK |
1-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Newroz FC vs Huddinge IF |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Varmbols FC vs Tyreso FF |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand Atvidabergs FF vs Rynninge IK |
3-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland IFK Malmo FK vs Assyriska BK |
4-0 |
7-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Eslovs BK vs Vastra Frolunda IF |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland BK Olympic Malmo vs Angelholms FF |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Ullared vs IF Limhamn Bunkeflo |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland FC Rosengard vs KSF Prespa Birlik |
2-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Vinbergs IF vs IS Halmia |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-19:30 - Sweden Superettan Halmstads vs Ljungskile SK |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-19:30 - Sweden Superettan Vasteras SK FK vs Jonkopings Sodra IF |
0-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-19:30 - Sweden Superettan IK Brage vs Osters IF |
0-2 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Sweden Superettan Dalkurd FF vs Akropolis IF |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Sweden Superettan Norrby IF vs Degerfors IF |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Swedish Allsvenskan Orebro vs IK Sirius FK |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - Swiss Super League Zurich vs FC Lugano |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-21:00 - Swiss Super League Sion vs Young Boys |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Meyrin vs FC Martigny Sports |
3-1 |
|
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 FC Naters vs FC Vevey Sports 05 |
5-1 |
|
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 US Terre Sainte vs La Chaux-de-Fonds |
0-4 |
|
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Azzurri 90 vs Lausanne Sports(U21) |
0-3 |
|
Sat 26, Sep-21:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Chenois vs Grand-Lancy |
1-0 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1 Young Boys(U21) vs Olympique de Geneve FC |
5-0 |
|
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 SV Muttenz vs SC Buochs |
2-2 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Wohlen vs Solothurn |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Zug 94 vs SC Goldau |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2 Grasshoppers U21 vs Baden |
4-2 |
|
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC St.Gallen U-21 vs FC Wettswil Bonstetten |
1-4 |
|
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Paradiso vs FC Dietikon |
2-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 Gossau vs FC Red Star Zurich |
4-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 SV Hongg vs Thalwil |
5-0 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 FC Linth 04 vs FC Balzers |
2-3 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3 USV Eschen Mauren vs FC Tuggen |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Stade Nyonnais vs Bellinzona |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League FC Zurich U21 vs Bavois |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League Koniz vs FC Rapperswil-Jona |
0-3 |
1-6 |
Sat 26, Sep-19:30 - Switzerland Challenge League FC Wil 1900 vs FC Thun |
0-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Switzerland Challenge League Stade Lausanne Ouchy vs SC Kriens |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:00 - Switzerland Cup SC Balerna vs Monthey |
1-2 |
|
Sat 26, Sep-19:59 - Switzerland Women Division 1 Servette Chenois Woman\'s vs Grasshoppers Women\'s |
4-1 |
6-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League Regar-TadAZ Tursunzoda vs Faizkand |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Tajikistan Higher League FC Kuktosh vs FC Istaravshan |
2-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Thai League 1 Trat FC vs Port FC |
1-1 |
2-3 |
Sat 26, Sep-14:45 - Thai League 1 Muang Thong United vs Ratchaburi Mitr Phol |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Thai League 1 Buriram United vs Suphanburi FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Thai League 1 Police Tero vs Chonburi FC |
0-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Thai League 2 Uthai Thani Forest vs JL Chiangmai United FC |
0-1 |
0-4 |
Sat 26, Sep-16:00 - Thai League 2 Khonkaen United vs MOF Customs United |
2-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-14:45 - Thai League 2 Lampang FC vs Khonkaen FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Thai League 2 Kasetsart FC vs Navy FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Thai League 2 Samut Sakhon vs Nong Bua Pitchaya |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A Bursaspor vs Giresunspor |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A Akhisar Bld.Geng vs Balikesirspor |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Turkey 2 Ligi A Umraniyespor vs Istanbulspor |
0-1 |
1-3 |
Sat 26, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Diyarbakırspor vs 1928 Bucaspor FK |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Ofspor vs 1877 Alemdagspor |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Kemerspor 2003 vs Artvin Hopaspor |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Payasspor vs Arnavutkoy Belediyespor |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Fatsa Belediyespor vs Kizilcabolukspor |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Edirnespor Genclik vs Nevsehir Belediyespor |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1 Belediye Derincespor vs Vestel Manisaspor |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tokatspor vs Erzinspor |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Yimpas Yozgatspor vs Yomraspor |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Nazillispor vs Ceyhanspor |
1-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Darica Genclerbirligi vs Fethiyespor |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Tekirdagspor vs Tepecikspor |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Halide Edip Adivarspor vs Kutahyaspor |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2 Cengelkoyspor vs Kahta 02 Spor |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Icel Idmanyurdu Spor vs Erbaaspor S |
1-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Batman Petrolspor vs Isparta Davrazspor |
0-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Carsambaspor vs Elazig Belediyespor |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Arhavispor vs Yalovaspor |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Sile Yildizspor vs Osmaniyespor |
0-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3 Somaspor vs Golcukspor |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Adiyamanspor vs Kestelspor |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 KozanSpor vs Duzcespor |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Kirikkale Buyuk Anadolu vs Sultanbeyli |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Muglaspor vs 52 Orduspor |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Bergama Belediyespor vs Aksarayspor |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Silivrispor vs Yldrm Belediyesispor |
0-1 |
0-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4 Modafenspor vs Kelkit Belediye Hurriyet |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo 24 Erzincanspor vs Kahramanmaras |
1-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Gumushanespor vs Inegolspor |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sanliurfaspor vs Sancaktepe Belediye Spor |
0-4 |
0-8 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Hacettepe S.K. vs Ergene Velimese |
2-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Zonguldak vs Nigde Belediyespor |
2-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Sariyer vs Afjet Afyonspor |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Usakspor vs Ankara Demirspor |
0-1 |
3-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo Manisa FK vs Kocaelispor |
2-1 |
6-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Elazigspor vs Serik Belediyespor |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pazarspor vs Tarsus Idman Yurdu |
0-2 |
1-3 |
Sat 26, Sep-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Belediye Vanspor vs Kirklarelispor |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Mamak FK vs Turgutluspor |
0-1 |
0-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Sakaryaspor vs Eyupspor |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Pendikspor vs Karabukspor |
2-0 |
4-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Karacabey Birlikspor vs 1922 Konyaspor |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo Bodrumspor vs Kastamonuspor |
3-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-19:59 - Turkey Super Lig Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor |
3-0 |
3-1 |
Sat 26, Sep-14:30 - Turkey Super Lig Kayserispor vs BB Erzurumspor |
0-2 |
1-3 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Gazisehir Gaziantep |
0-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Turkey Super Lig Hatayspor vs Kasimpasa S.K. |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga PFC Oleksandria vs Dnipro-1 |
2-0 |
4-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Vorskla Poltava vs FC Mariupol |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mynai vs Dynamo Kyiv |
0-2 |
0-4 |
Sat 26, Sep-12:00 - Ukraine Druha Liga Metalurh Zaporizhya vs SC Tavriya |
1-4 |
|
Sat 26, Sep-18:00 - Ukraine Druha Liga Rubikon Kyiv vs Epitsentr Dunayivtsi |
1-1 |
|
Sat 26, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga Krystal Kherson vs Metalist 1925 Kharkiv |
1-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-16:00 - Ukraine Persha Liga Polessya Zhitomir vs Prykarpattia Ivano Frankivsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga Chernomorets Odessa vs Veres Rivne |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga Kremin Kremenchuk vs Obolon Brovar Kiev |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-18:00 - Ukraine Persha Liga Nyva Ternopil vs FC Avanhard Kramatorsk |
1-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga FC Ahrobiznes Volochysk vs Alians Lypova Dolyna |
1-0 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Ukraine Persha Liga VPK-Ahro Shevchenkivka vs Hirnyk-Sport |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-12:00 - Ukraine U21 Liga Desna Chernihiv(U21) vs Rukh Vynnyky(U21) |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-12:00 - Ukraine U21 Liga Lviv(U21) vs Zorya(U21) |
0-1 |
1-1 |
Sat 26, Sep-13:00 - Ukraine U21 Liga FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Olimpic Donetsk(U21) |
3-0 |
8-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Ukraine U21 Liga Kolos Kovalivka (U21) vs FC Inhulets Petrove(U21) |
2-0 |
6-0 |
Sat 26, Sep-23:55 - USA Major League Soccer Nashville SC vs Houston Dynamo |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-21:00 - USA National Women\\\'s Soccer League Chicago Red Stars Women\'s vs Washington Spirit Women\'s |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-23:30 - USA National Women\\\'s Soccer League Utah Royals Women\'s vs OL Reign Women\'s |
2-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-03:00 - USA USL League One Greenville Triumph vs North Texas |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-19:00 - USA USL League One Orlando City B vs New England Revolution B |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-22:00 - USA USL League One Forward Madison vs Chattanooga Red Wolves |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League FC AGMK vs Qizilqum Zarafshon |
0-1 |
2-1 |
Sat 26, Sep-17:00 - Uzbekistan Professional Football League Navbahor Namangan vs Nasaf Qarshi |
0-0 |
0-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League Da Nang vs XM Hai Phong FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League Thanh Hoa FC vs Hong Linh Ha Tinh |
0-0 |
1-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League TP Ho Chi Minh vs Megastar Nam Dinh |
3-1 |
5-1 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League Song Lam Nghe An vs Hoang Anh Gia Lai |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League Quang Nam vs Ha Noi FC |
2-2 |
2-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League Than Quang Ninh vs Becamex Binh Duong |
2-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-14:00 - Vietnam League The Cong vs Sai Gon FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 26, Sep-17:30 - Wales Premier League Cefn Druids vs Cardiff Metropolitan University FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-17:30 - Wales Premier League Penybont FC vs Bala Town F.C. |
1-0 |
1-5 |
Sat 26, Sep-20:45 - Wales Premier League Flint Town United vs Barry Town United |
0-0 |
0-1 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Division 1 Forrestfield United vs Western Knights |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Division 1 Joondalup United vs Mandurah City |
1-1 |
1-2 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Division 1 Olympic Kingsway SC vs Fremantle City |
1-1 |
3-5 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Division 1 UWA Nedlands vs Subiaco AFC |
0-0 |
1-1 |
Sat 26, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20 Balcatta(U20) vs Perth Glory FC(U20) |
0-7 |
|
Sat 26, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20 Bayswater City(U20) vs Perth S.C(U20) |
1-4 |
|
Sat 26, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20 Cockburn City (U20) vs ECU Joondalup(U20) |
0-2 |
|
Sat 26, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20 Armadale (U20) vs Sorrento F.C.(U20) |
0-4 |
|
Sat 26, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20 Rockingham City(U20) vs Inglewood United(U20) |
0-1 |
|
Sat 26, Sep-09:00 - Western Australia NPL U20 Gwelup Croatia(U20) vs Floreat Athena(U20) |
3-2 |
|
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Premier League Cockburn City vs ECU Joondalup |
0-0 |
1-3 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Premier League Armadale vs Sorrento F.C. |
4-1 |
5-3 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Premier League Bayswater City vs Perth S.C |
1-2 |
1-4 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Premier League Balcatta vs Perth Glory FC Am |
3-0 |
3-0 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Premier League Rockingham City vs Inglewood United |
1-1 |
2-2 |
Sat 26, Sep-11:00 - Western Australia Premier League Gwelup Croatia SC vs Floreat Athena |
0-1 |
0-3 |
Sat 26, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Stabaek Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s |
3-1 |
4-1 |
Sat 26, Sep-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen Fart Women\'s vs Honefoss Women\'s |
0-3 |
1-4 |
Sat 26, Sep-15:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen KIL/Hemne Women\'s vs Grei Women\'s |
1-0 |
2-2 |
Sat 26, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien LSK Kvinner Women\'s vs Roa Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Sat 26, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien Kolbotn Women\'s vs Rosenborg Women\'s |
0-1 |
2-2 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.