Football Results for Sun 13, Sep 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 13, Sep 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 13, Sep-16:30 - Armenia Division 2
Ararat-Armenia B vs Junior Sevan

0-1

1-4
Sun 13, Sep-19:00 - Armenia Premier League
Alashkert vs Urartu

0-1

1-2
Sun 13, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
University of Queensland vs The Lakes

1-0

2-1
Sun 13, Sep-11:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Samford Rangers vs Ipswich City

1-0

4-0
Sun 13, Sep-07:30 - Australia Capital Gatorade Premier League
Woden Weston vs Monaro Panthers

1-1

2-1
Sun 13, Sep-09:45 - Australia Capital Gatorade Premier League
Tuggeranong United vs Canberra Olympic

0-1

1-2
Sun 13, Sep-03:00 - Australia Capital Territory U23
Tuggeranong United(U23) vs Cooma Tigers(U23)


1-1
Sun 13, Sep-05:15 - Australia Capital Territory U23
Gungahlin United (U23) vs Woden Weston(U23)


1-1
Sun 13, Sep-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Hamilton Olympic

0-1

0-1
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney Olympic vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers

2-1

4-2
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney United vs Western Sydney Wanderers AM

1-2

4-2
Sun 13, Sep-10:00 - Australia New South Wales Premier League
Rockdale City Suns vs Wollongong Wolves

1-1

3-1
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Super League
Central Coast Mariners FC Am vs St George Saints

3-0

6-1
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Newcastle Jets FC Youth

0-1

2-1
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Super League
St George City vs SD Raiders

2-3

5-4
Sun 13, Sep-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney Olympic(U20) vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20)

2-0

4-0
Sun 13, Sep-07:00 - Australia New South Wales U20
Sydney United(U20) vs Western Sydney Wanderers(U20)


0-5
Sun 13, Sep-08:00 - Australia New South Wales U20
Rockdale City Suns(U20) vs Wollongong Wolves(U20)

2-0

3-2
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs FNSW Institute Women\'s


2-2
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Manly United Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s

4-1

6-1
Sun 13, Sep-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Sydney Olympic Women\'s vs APIA Leichhardt Tigers Women\'s

1-1

5-1
Sun 13, Sep-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

3-1

5-2
Sun 13, Sep-12:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
NWS Koalas Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s

0-2

0-4
Sun 13, Sep-09:30 - Australia Queensland National Premier Leagues
Moreton Bay United vs Queensland Lions FC

0-1

2-1
Sun 13, Sep-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Sunshine Coast Wanderers FC

1-3

1-3
Sun 13, Sep-07:15 - Australia Queensland State League U20
Moreton Bay United(U20) vs Queensland Lions FC(U20)

1-0

4-1
Sun 13, Sep-08:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Gold Coast United Wanderers FC Women\'s vs Eastern Suburbs FC Women\'s

0-1

2-3
Sun 13, Sep-11:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Capalaba Women\'s vs FQ QAS Women\'s

3-0

3-0
Sun 13, Sep-14:30 - Austria Erste Division
FC Liefering vs Rapid Wien B

2-0

3-0
Sun 13, Sep-12:30 - Austria Erste Division
SKU Amstetten vs SK Vorwarts Steyr

1-0

2-2
Sun 13, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
SV Ried vs WSG Wattens

1-2

3-2
Sun 13, Sep-16:30 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs Sturm Graz

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Red Bull Salzburg

0-2

1-3
Sun 13, Sep-16:30 - Austrian Frauen Bundesliga
USC Landhaus Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

0-0

1-1
Sun 13, Sep-12:00 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Vorderland Women\'s

6-0

10-0
Sun 13, Sep-19:30 - Bahrain Premier League
Busaiteen vs Al-Ahli(BHR)

1-0

1-0
Sun 13, Sep-19:30 - Bahrain Premier League
Al Najma Club vs East Riffa

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:30 - Belarus Division 2
BGU Minsk vs Kronon Stolbtsy

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Orsha vs Oshmyany FK

0-0

0-0
Sun 13, Sep-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Smorgon FC

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Volna Pinsk vs Granit Mikashevichi

1-0

3-1
Sun 13, Sep-17:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs FK Isloch Minsk

1-1

2-3
Sun 13, Sep-19:00 - Belarus Premier League
FC Torpedo Zhodino vs Slavia Mozyr

2-1

4-2
Sun 13, Sep-16:30 - Belgian Cup
Raeren-Eynatten vs KV Zelzate

0-1

0-4
Sun 13, Sep-17:00 - Belgian Cup
Jong Lede vs Schoonbeek-Beverst

0-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
RAEC Mons vs Hombourg

0-1

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Dessel Sport vs Rapid Symphorinois

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Eendracht Aalst vs Sint-Eloois-Winkel

2-0

3-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
KSK Hasselt vs Lokeren-Temse

1-0

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Royal FC Liege vs Waremme

1-1

3-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Diegem Sport vs Olsa Brakel

0-1

0-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Londerzeel SK vs FC Gullegem

0-0

3-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Jeunesse Tamines vs Herent

1-1

2-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Bambrugge vs Ardennen

1-0

2-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Patro Eisden vs Stockay-Warfusee

2-0

3-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
SG-Tertre Hautrage vs KVK Tienen

0-1

2-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Oppagne-Weris vs SK Lochristi

0-0

1-3
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Couvin-Mariembourg vs Bilzerse Waltwilder

1-0

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Groen Star Beek vs Wielsbeke

0-2

2-3
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Ganshoren vs Oudenaarde

2-0

4-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Braine vs Zwarte Leeuw

1-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Warnant vs RFC Meux

0-1

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
FC Tilleur vs Royal Knokke

0-3

0-6
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
RC Lauwe vs Crossing Schaerbeek Evere

1-2

1-3
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Gosselies Sports vs Vorselaar

1-0

1-3
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
RUS Rebecquoise vs Roeselare


5-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Francs Borains vs SC Dikkelvenne

2-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
URSL Vise vs Munkzwalm

0-0

5-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
KFC Mandel United vs Voorwaarts Zwevezele

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Achel vs Entite Manageoise

0-2

1-3
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Sint-Dymphna vs Rupel Boom

0-2

0-4
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Voorde Appelterre vs Sparta Petegem

0-1

0-3
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Cup
Lyra-Lierse Berlaar vs Berchem Sport

0-1

2-1
Sun 13, Sep-15:30 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Cercle Brugge

1-0

2-0
Sun 13, Sep-20:15 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Sporting Charleroi

0-0

0-2
Sun 13, Sep-18:00 - Belgian Jupiler League
St.-Truidense VV vs Royal Antwerp FC

2-2

2-3
Sun 13, Sep-22:45 - Belgian Jupiler League
Kortrijk vs Royal Excel Mouscron

0-0

3-0
Sun 13, Sep-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Club Brugge II vs St. Gilloise

1-1

1-1
Sun 13, Sep-22:00 - Belgium - 2e Klasse
RFC Seraing vs Westerlo

0-0

0-2
Sun 13, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-0

0-1
Sun 13, Sep-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Tuzla City vs Radnik Bijeljina

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:30 - Bosnia Premijer Liga
FK Krupa vs Sloboda Tuzla

0-0

2-3
Sun 13, Sep-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Gremio Women\'s

1-0

1-0
Sun 13, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

0-0

1-1
Sun 13, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Osasco Audax Women\'s vs Ponte Preta Women\'s


1-0
Sun 13, Sep-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s

0-0

1-1
Sun 13, Sep-02:00 - Brasileiro Serie B
Nautico (PE) vs Botafogo SP

3-0

3-1
Sun 13, Sep-18:00 - Brasileiro Serie B
Oeste SP vs Centro Sportivo Alagoano

1-1

2-1
Sun 13, Sep-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Brusque SC vs Chapecoense SC

0-0

0-1
Sun 13, Sep-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Juventus-SP

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:00 - Bulgaria B PFG
Vitosha Bistritsa vs Ludogorets Razgrad II

0-1

0-3
Sun 13, Sep-19:45 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs PFK Montana

1-0

2-0
Sun 13, Sep-22:00 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Etar Veliko Tarnovo

1-1

2-1
Sun 13, Sep-15:30 - Burundi Ligue A
Rukinzo FC vs Flambeau du Centre

0-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Burundi Ligue A
Muzinga FC vs Bumamuru

1-0

1-0
Sun 13, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Corinthians Paulista (SP)

1-0

2-1
Sun 13, Sep-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Gremio (RS) vs Fortaleza

0-1

1-1
Sun 13, Sep-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Santos vs Sao Paulo

1-2

2-2
Sun 13, Sep-01:00 - Canadian Soccer League
Hamilton City vs SC Scarborough


1-2
Sun 13, Sep-03:00 - Canadian Soccer League
FC Vorkuta vs Serbian White Eagles

1-0

1-1
Sun 13, Sep-19:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Union San Felipe

1-0

1-0
Sun 13, Sep-20:30 - Chile Primera B
Rangers Talca vs Cobreloa

2-0

3-1
Sun 13, Sep-18:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs CD Copiapo S.A.

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - Chile Primera B
Magallanes vs San Marcos de Arica

0-0

0-0
Sun 13, Sep-22:30 - Chile Primera B
San Luis Quillota vs Melipilla

0-1

1-1
Sun 13, Sep-23:00 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Audax Italiano

3-0

3-0
Sun 13, Sep-01:30 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Colo Colo

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - Chile Primera Division
Santiago Wanderers vs Huachipato FC

0-0

3-2
Sun 13, Sep-15:00 - Chinese Football League Divison 1
Sichuan Jiuniu vs Kun Shan FC

0-1

0-2
Sun 13, Sep-15:35 - Chinese Football League Divison 1
Shaanxi Chang\'an Athletic FC vs Jiangxi Liansheng FC

0-1

1-1
Sun 13, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Meizhou Hakka vs Shenyang Urban

1-0

2-0
Sun 13, Sep-11:30 - Chinese Football League Divison 1
Nantong Zhiyun vs Xinjiang Tianshan Leopard

0-0

2-0
Sun 13, Sep-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Beijing BSU vs Inner Mongolia Zhongyou

1-0

1-0
Sun 13, Sep-12:00 - Chinese Football League Divison 1
Taizhou Yuanda FC vs Suzhou Dongwu

1-0

1-0
Sun 13, Sep-16:00 - Chinese Super League
Shandong Luneng vs Guangzhou Evergrande Taobao FC

0-1

1-2
Sun 13, Sep-14:00 - Chinese Super League
Jiangsu Suning FC vs Guangzhou R&F

1-1

3-3
Sun 13, Sep-15:00 - Club Friendly
Killester Donnycarney FC vs Cherry Orchard

1-0

2-0
Sun 13, Sep-19:00 - Club Friendly
Udinese vs Venezia F.C.

0-1

0-1
Sun 13, Sep-19:00 - Club Friendly
SC Angrense vs Boavista Ribeirinha

1-0

1-0
Sun 13, Sep-19:59 - Club Friendly
Burgos CF vs Unionistas de Salamanca

0-1

0-1
Sun 13, Sep-19:59 - Club Friendly
AE Prat vs FC Vilafranca

1-0

1-0
Sun 13, Sep-00:00 - Club Friendly
Walter Ferretti(U20) vs Deportivo Ocotal(U20)

0-0

2-0
Sun 13, Sep-02:00 - Club Friendly
Diriangen(U20) vs Managua FC(U20)

1-2

1-2
Sun 13, Sep-20:30 - Club Friendly
EC Granollers vs CE Europa

1-0

1-1
Sun 13, Sep-21:30 - Club Friendly
San Cristobal vs UE Rubi

0-0

0-1
Sun 13, Sep-12:30 - Club Friendly
Juventus vs Novara Calcio

1-0

5-0
Sun 13, Sep-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Millonarios

1-0

1-1
Sun 13, Sep-02:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Herediano

1-0

1-0
Sun 13, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa vs Jicaral

1-0

1-0
Sun 13, Sep-06:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Sporting San Jose

0-0

0-1
Sun 13, Sep-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Limon FC

3-0

4-0
Sun 13, Sep-19:00 - Croatia - 1. Division
Istra 1961 vs NK Varteks Varazdin

0-1

0-1
Sun 13, Sep-21:05 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica

0-1

1-2
Sun 13, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Croatia Zmijavci vs Hajduk Split B

2-0

4-0
Sun 13, Sep-18:30 - Croatia - 2. Division
NK Osijek B vs NK Junak

1-0

2-0
Sun 13, Sep-19:30 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs Enosis Neon Paralimni FC

0-0

2-0
Sun 13, Sep-20:30 - Cyprus 1 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs AEK Larnaca

0-0

0-0
Sun 13, Sep-21:30 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Doxa Katokopias

1-1

1-2
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sparta Praha B vs FK Banik Sokolov

4-0

10-0
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs FK Kraluv Dvur

0-0

2-2
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs FK Loko Vltavin

0-1

2-1
Sun 13, Sep-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Plzen B vs SK Motorlet Praha

2-2

4-4
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Slovan Velvary

1-0

4-1
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Dukla Praha B vs Hradec Kralove B

0-2

1-6
Sun 13, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
SK Sokol Zapy vs Pardubice B

1-1

2-1
Sun 13, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
Vrchovina vs Vysocina Jihlava

0-0

1-2
Sun 13, Sep-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Viktoria Plzen vs Mlada Boleslav

1-1

2-1
Sun 13, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Fastav Zlin vs Brno

1-1

3-1
Sun 13, Sep-18:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
MFK Karvina vs Sparta Praha

2-2

2-5
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Sigma Olomouc B vs Hlucin

1-1

2-1
Sun 13, Sep-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Slovan Rosice

0-0

2-0
Sun 13, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Randers FC

0-0

0-3
Sun 13, Sep-16:00 - Danish SAS Ligaen
Lyngby vs Aalborg BK

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:59 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs FC Kobenhavn

3-0

3-2
Sun 13, Sep-18:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs FC Nordsjaelland

0-2

3-2
Sun 13, Sep-16:00 - Denmark - 1. Division
Fredericia vs Kolding IF

0-1

2-1
Sun 13, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Holstebro BK vs Brabrand IF

0-0

1-1
Sun 13, Sep-17:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
B93 Copenhagen vs Jammerbugt

1-0

1-2
Sun 13, Sep-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe B
AB Gladsaxe vs Naestved

0-0

0-0
Sun 13, Sep-16:00 - Denmark Woman\\\'s League
Thisted FC Women\'s vs Brondby Women\'s

1-0

1-2
Sun 13, Sep-14:30 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Aarhus 1900 Women\'s vs Varde_IF Women\'s

1-1

1-2
Sun 13, Sep-15:00 - Denmark Youth U19
Esbjerg FB(U19) vs Sonderjyske(U19)

0-1

1-3
Sun 13, Sep-01:00 - Ecuador Copa Pilsener A
CD El Nacional vs Tecnico Universitario

0-1

0-1
Sun 13, Sep-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Olmedo Riobamba vs Club Sport Emelec

0-1

1-1
Sun 13, Sep-22:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Sociedad Deportiva Aucas vs Deportivo Cuenca

0-0

2-0
Sun 13, Sep-22:00 - Egypt Premier League
Zamalek vs El Entag Al Harby

0-0

1-0
Sun 13, Sep-15:30 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Bristol City Women\'s

5-0

9-0
Sun 13, Sep-16:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-0

1-0
Sun 13, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Birmingham Women\'s vs Manchester United Women\'s

2-2

2-5
Sun 13, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

0-0

0-0
Sun 13, Sep-17:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Aston Villa Women\'s

3-0

3-1
Sun 13, Sep-15:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Lewes Women\'s

0-0

3-0
Sun 13, Sep-16:00 - England Ladies Premier League
Blackburn Rovers Women\'s vs Charlton Athletic Women\'s

0-0

0-1
Sun 13, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
London Bees Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-0

0-3
Sun 13, Sep-17:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Leicester City Women\'s

1-1

2-2
Sun 13, Sep-15:00 - England League One
Ipswich vs Wigan Athletic

1-0

2-0
Sun 13, Sep-16:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Everton(U23)

1-0

1-0
Sun 13, Sep-14:00 - England U23 Premier League 2
Coventry U23 vs Birmingham U23

0-0

1-1
Sun 13, Sep-19:30 - English Premier League
Tottenham Hotspur vs Everton

0-0

0-1
Sun 13, Sep-17:00 - English Premier League
West Bromwich(WBA) vs Leicester City

0-0

0-3
Sun 13, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Vandra JK Vaprus vs FC Nomme United

0-2

1-6
Sun 13, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga
Kohtla-Jarve JK Jarve vs Flora Tallinn II

0-1

0-1
Sun 13, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B
Voru FC Helios vs Nomme JK Kalju II

1-0

3-0
Sun 13, Sep-17:00 - Estonia Esi Liiga B
Keila JK vs Tabasalu Charma

0-0

0-1
Sun 13, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
JK Tallinna Kalev II vs Viimsi JK

1-3

1-6
Sun 13, Sep-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Paide Linnameeskond B vs Laanemaa Haapsalu

3-0

7-0
Sun 13, Sep-16:00 - Estonia Meistri Liiga
FC Kuressaare vs Tallinna Levadia

0-2

1-5
Sun 13, Sep-14:00 - Estonia Meistri Liiga
Tallinna JK Legion vs Trans Narva

0-1

2-1
Sun 13, Sep-16:00 - Estonia Women\\\'s Meistri Liiga
Tammeka Tartu Women\'s vs FC Lootos Polva Women\'s

0-1

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs Vikingur Gota

1-0

2-3
Sun 13, Sep-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs TB/FCS/Royn

0-2

0-3
Sun 13, Sep-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Honka Akatemia vs FC Kiffen

0-1

0-1
Sun 13, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
PIF vs KaaPo Kaarina

2-0

2-1
Sun 13, Sep-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B
Klubi 04 vs FC Espoo

1-0

2-0
Sun 13, Sep-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi B vs PS Kemi

2-0

4-0
Sun 13, Sep-15:00 - Finland Junior League
TPS Turku Youth vs KuPS Youth

1-2

3-2
Sun 13, Sep-16:00 - Finland Junior League
SJK Akatemia Am vs Honka Am

1-2

3-2
Sun 13, Sep-18:00 - Finland Junior League
KaPa Helsinki Youth vs VJS Vantaa Youth

1-0

4-2
Sun 13, Sep-19:30 - Finland Veikkausliga
Ilves Tampere vs HJK Helsinki

0-1

1-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Valenciennes US(U19)


1-3
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Feignies(U19)


3-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille U19 vs Paris Saint Germain (U19)


3-1
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs US Orleans U19


3-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
St Pryve St Hilaire(U19) vs Caen(U19)


2-3
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Chambly FC (U19) vs Montfermeil(U19)


2-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Strasbourg U19


7-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Sochaux U19


1-1
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Nancy(U19)


1-3
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Bourg Peronnas(U19)

0-0

0-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


5-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Paris FC U19


1-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Pontarlier(U19) vs Torcy U.S(U19)


0-1
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Le Mans(U19)


1-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
SPA Merignacais U19 vs USSA Vertou(U19)


2-1
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Nantes U19


2-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Laval U19


2-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Brest Stade U19 vs Tours FC U19


5-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Toulon (U19)


1-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Pieve di Lota(U19)


7-1
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Avenir Sportif Beziers(U19) vs Nimes(U19)


1-1
Sun 13, Sep-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Cannes AS U19


1-2
Sun 13, Sep-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Colomiers U19

1-1

1-1
Sun 13, Sep-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Ajaccio U19

1-0

1-1
Sun 13, Sep-14:45 - French Feminines D1
Bordeaux Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-0

0-0
Sun 13, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Marseille

0-1

0-1
Sun 13, Sep-19:00 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Nantes

1-0

2-1
Sun 13, Sep-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs FC Metz

0-0

1-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs RC Lens

1-2

2-3
Sun 13, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Stade de Reims

0-0

1-0
Sun 13, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Stade Brestois

0-1

0-2
Sun 13, Sep-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs Stade Rennes FC

1-2

2-4
Sun 13, Sep-16:00 - Georgia Pirveli Liga
FC Shukura Kobuleti vs Gagra Tbilisi

1-1

1-1
Sun 13, Sep-19:00 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs FC Telavi

0-0

0-0
Sun 13, Sep-16:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs FC Merani Tbilisi

0-0

0-0
Sun 13, Sep-21:00 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Samtredia

0-0

2-1
Sun 13, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Werder Bremen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-2

0-4
Sun 13, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-3

0-3
Sun 13, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

1-2

1-3
Sun 13, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

1-3

1-4
Sun 13, Sep-16:00 - German Frauen Bundesliga
SV Meppen Women\'s vs Turbine Potsdam Women\'s

0-0

2-2
Sun 13, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Altona 93 vs Hamburger SV II

0-1

0-1
Sun 13, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs FC St. Pauli II

1-0

1-0
Sun 13, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs Phonix Lubeck

1-0

2-0
Sun 13, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfV 06 Hildesheim vs Wolfsburg AM.

0-2

0-3
Sun 13, Sep-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs SSV Jeddeloh

1-2

3-5
Sun 13, Sep-16:00 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs FC Schalke 04 II

0-0

0-0
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
Hansa Rostock vs VfB Stuttgart

0-1

0-1
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
FC Kaiserslautern vs SSV Jahn Regensburg

0-1

1-1
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
SV Elversberg vs St. Pauli

2-1

4-2
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
Chemnitzer vs Hoffenheim

0-0

1-1
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
SC Wiedenbruck vs SC Paderborn 07

0-3

0-5
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
Eintracht Norderstedt vs Bayer Leverkusen

0-6

0-7
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
TSV Steinbach Haiger vs SV Sandhausen

1-2

1-2
Sun 13, Sep-17:30 - Germany Cup
Rielasingen Arlen vs Holstein Kiel

1-5

1-7
Sun 13, Sep-20:30 - Germany Cup
SV Wehen Wiesbaden vs 1. FC Heidenheim 1846

0-0

1-0
Sun 13, Sep-20:30 - Germany Cup
1. FC Magdeburg vs SV Darmstadt 98

2-0

2-2
Sun 13, Sep-20:30 - Germany Cup
SV Waldhof Mannheim vs SC Freiburg

0-1

1-2
Sun 13, Sep-19:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Volos NPS

0-0

0-2
Sun 13, Sep-21:30 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs Panathinaikos

0-0

1-0
Sun 13, Sep-17:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs Volos NFC(U19)

0-0

1-0
Sun 13, Sep-23:00 - Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa vs CSD Xelaju MC

0-1

0-1
Sun 13, Sep-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Sanarate

3-0

5-0
Sun 13, Sep-21:00 - Guatemala Liga Nacional
CD Malacateco vs Antigua GFC

1-1

2-1
Sun 13, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Ajax Amsterdam

0-1

0-1
Sun 13, Sep-16:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs ADO Den Haag

0-0

2-0
Sun 13, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
FC Groningen vs PSV Eindhoven

0-1

1-3
Sun 13, Sep-18:45 - Holland Eredivisie
RKC Waalwijk vs Vitesse Arnhem

0-1

0-1
Sun 13, Sep-14:15 - Holland Eredivisie
Emmen vs VVV-Venlo

1-0

3-5
Sun 13, Sep-14:15 - Holland Eredivisie Women\\\'s
SC Heerenveen Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

1-1

1-2
Sun 13, Sep-22:00 - Holland Jupiler League
SC Telstar vs MVV Maastricht

0-1

1-2
Sun 13, Sep-16:30 - Holland Tweede Divisie
Koninklijke HFC vs SV De Treffers

2-1

3-1
Sun 13, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

2-0
Sun 13, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs DEAC

3-0

3-0
Sun 13, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs ETO Gyori FC

0-0

0-5
Sun 13, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Pecsi MFC

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:00 - Hungary NB ?
Szolnoki MAV FC vs Szegedi AK

0-1

0-2
Sun 13, Sep-19:15 - Hungary NB ?
Debreceni VSC vs FC Ajka

0-0

5-3
Sun 13, Sep-22:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Vasas SC

2-0

2-0
Sun 13, Sep-18:30 - Hungary NB ?
Budaorsi SC vs Kaposvari Rakoczi

0-2

0-3
Sun 13, Sep-18:30 - Hungary NB ?
Szentlorinc SE vs Soroksar

0-1

1-2
Sun 13, Sep-19:30 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Zalaegerszegi TE

0-1

0-3
Sun 13, Sep-17:00 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Kisvarda

2-2

2-4
Sun 13, Sep-19:00 - Iceland Division 2
Throttur Vogar vs KF Fjallabyggdar

2-0

4-0
Sun 13, Sep-19:59 - Iceland Division 2
Haukar vs Dalvik Reynir

2-0

3-0
Sun 13, Sep-19:59 - Iceland Division 2
Kordrengir vs Fjardabyggd

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:00 - Iceland Division 2
UMF Njardvik vs Kari Akranes

1-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Iceland Division 2
UMF Selfoss vs IR Reykjavik

2-0

3-1
Sun 13, Sep-23:15 - Iceland Ladies Premier League
Throttur Reykjavik Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

0-2

2-2
Sun 13, Sep-21:00 - Iceland Ladies Premier League
Stjarnan Women\'s vs Valur Women\'s

0-1

0-3
Sun 13, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs Fylkir Women\'s

1-0

2-2
Sun 13, Sep-18:00 - Iceland Ladies Premier League
Thor KA Akureyri Woman\'s vs Breidablik Women\'s

0-4

0-7
Sun 13, Sep-23:15 - Iceland Premier Division
HK Kopavogur vs IA Akranes

2-2

3-2
Sun 13, Sep-19:59 - Iceland Premier Division
KA Akureyri vs Fylkir

2-0

2-0
Sun 13, Sep-20:30 - Iceland Premier Division
Hafnarfjordur FH vs Breidablik

1-1

3-1
Sun 13, Sep-18:00 - Iceland Premier Division
KR Reykjavik vs Stjarnan Gardabaer

0-0

1-2
Sun 13, Sep-19:00 - Iceland U19 League
Thor Akureyri(U19) vs Valur Reykjavik(U19)

2-0

3-0
Sun 13, Sep-19:59 - Ireland Premier League
Finn Harps vs Derry City

0-0

0-0
Sun 13, Sep-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs F.C. Ashdod

0-1

0-2
Sun 13, Sep-22:00 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Beer Sheva

1-0

3-1
Sun 13, Sep-08:00 - Japan Football League
MIO Biwako Shiga vs Tegevajaro Miyazaki

1-3

1-4
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Football League
Sony Sendai FC vs Nara Club

0-1

1-1
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Football League
FC Maruyasu Okazaki vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

1-1
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Football League
Osaka FC vs Honda FC

0-0

1-1
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Football League
Bandits Iwaki vs Kochi United

1-2

4-3
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Football League
Matsue City FC vs Veertien Mie

1-0

2-1
Sun 13, Sep-08:00 - Japan Futsal League
Nagoya oceans Futsal vs Fuchu Athletic FC Futsal

6-0

7-0
Sun 13, Sep-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Ehime FC Women\'s vs Nojima Stella Women\'s

0-1

2-2
Sun 13, Sep-11:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
JEF United Ichihara Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

1-1

1-2
Sun 13, Sep-09:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs Setagaya Sfida Women\'s

1-0

1-2
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

1-1

4-1
Sun 13, Sep-10:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Jumonji Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

0-1

0-2
Sun 13, Sep-08:05 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Urawa Red Diamonds

2-2

3-4
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Vegalta Sendai vs Oita Trinita

0-1

0-3
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama FC vs Nagoya Grampus Eight

2-1

3-2
Sun 13, Sep-13:30 - Japanese J-League Division 1
Kawasaki Frontale vs Sanfrecce Hiroshima

1-0

5-1
Sun 13, Sep-13:45 - Japanese J-League Division 1
Sagan Tosu vs Kashiwa Reysol

1-1

2-1
Sun 13, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Yokohama F Marinos vs Cerezo Osaka

0-0

1-2
Sun 13, Sep-14:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Shonan Bellmare

0-0

0-1
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs Thespakusatsu Gunma

1-2

1-3
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Avispa Fukuoka vs FC Machida Zelvia

2-1

2-1
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Matsumoto Yamaga FC

1-1

1-1
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Ventforet Kofu

0-0

0-0
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese League Division 2
V-Varen Nagasaki vs Jubilo Iwata

0-0

0-0
Sun 13, Sep-13:30 - Japanese League Division 2
Kyoto Sanga FC vs FC Ryukyu

0-0

1-0
Sun 13, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Omiya Ardija vs Montedio Yamagata

1-0

1-1
Sun 13, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Renofa Yamaguchi

1-0

4-2
Sun 13, Sep-14:00 - Japanese League Division 2
Giravanz Kitakyushu vs Albirex Niigata

1-0

2-1
Sun 13, Sep-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs FC Gifu

0-2

0-3
Sun 13, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Kagoshima United

1-1

1-4
Sun 13, Sep-10:00 - Japanese League Division 3
Imabari FC vs Blaublitz Akita

0-1

0-1
Sun 13, Sep-13:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Cerezo Osaka(U23)

1-0

2-0
Sun 13, Sep-20:30 - Jordan Professional Premier League
Sahab SC vs Al Salt

0-4

1-7
Sun 13, Sep-18:00 - Jordan Professional Premier League
Al Hussein Irbid vs Ma\'an SC

0-0

0-0
Sun 13, Sep-12:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Suwon Samsung Bluewings

1-1

2-1
Sun 13, Sep-14:00 - Korea League 1
Busan I\'Park vs Incheon United FC

0-0

0-0
Sun 13, Sep-14:00 - Korea League 1
Gangwon FC vs Pohang Steelers

0-2

0-3
Sun 13, Sep-11:00 - Korea League 2
Jeju United FC vs Daejeon Hana Citizen

1-0

2-0
Sun 13, Sep-13:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs FC Anyang

0-0

1-0
Sun 13, Sep-19:20 - Kuwait Emir Cup
Kazma vs Al Kuwait SC

0-1

1-1
Sun 13, Sep-22:00 - Kuwait Emir Cup
Al-Arabi Club vs Yarmouk

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:00 - Latvia - 1. Division
Rigas Futbola skola vs Tukums-2000

2-0

3-0
Sun 13, Sep-17:00 - Latvia - 1. Division
Valmieras FK vs Metta/LU Riga

0-0

1-0
Sun 13, Sep-16:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs FK Auda Riga

1-0

2-1
Sun 13, Sep-19:59 - Latvia - 2. Division
Super Nova vs Dinamo Riga / Staiceles Bebri

0-2

0-3
Sun 13, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Etzella Ettelbruck vs Rodange 91

1-0

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Jeunesse Esch

0-2

2-3
Sun 13, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Hamm RM Benfica FC

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Racing Union Luxemburg

1-2

1-2
Sun 13, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
Hostert vs FC Wiltz 71

1-0

1-2
Sun 13, Sep-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs FC Differdange 03

0-1

1-3
Sun 13, Sep-02:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Mazatlan FC

0-0

1-1
Sun 13, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Santos Laguna

1-0

2-0
Sun 13, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Toluca

1-1

1-1
Sun 13, Sep-21:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Atletico San Luis

1-0

3-0
Sun 13, Sep-18:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Floresti vs FC Milsami

0-2

0-4
Sun 13, Sep-15:00 - Mongolia Premier League
Anduud City vs UB Mazaalaynuud

1-1

1-2
Sun 13, Sep-09:00 - Mongolia Premier League
Erchim vs Deren

1-2

1-2
Sun 13, Sep-12:00 - Mongolia Premier League
Khangarid vs Athletic 220 FC

0-0

1-1
Sun 13, Sep-19:15 - Montenegro Division 2
Jedinstvo Bijelo Polje vs FK Grbalj Radanovici

1-0

2-0
Sun 13, Sep-19:15 - Montenegro Division 2
FK Ibar Rozaje vs FK Drezga

0-0

2-1
Sun 13, Sep-19:15 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs Bokelj Kotor

1-0

2-1
Sun 13, Sep-19:15 - Montenegro Division 2
OFK Igalo vs FK Mornar

1-0

2-2
Sun 13, Sep-21:00 - Montenegro Division 2
FK Kom vs FK Berane

2-1

3-1
Sun 13, Sep-23:00 - Morocco Super League
FUS Fath Union Sportive Rabat vs Raja de Beni Mellal

0-0

1-1
Sun 13, Sep-03:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Deportivo Ocotal

2-0

2-0
Sun 13, Sep-06:00 - Nicaragua Primera Division
Junior de Managua vs Real Esteli

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Shkupi

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:00 - North Macedonia Prva liga
Pelister Bitola vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Rabotnichki

0-0

0-1
Sun 13, Sep-18:00 - North Macedonia Prva liga
Borec Veles vs Akademija Pandev

0-0

2-0
Sun 13, Sep-15:00 - Norway 2 Division A
IF Floya vs Brattvag

1-3

1-4
Sun 13, Sep-19:00 - Norway 2 Division A
Skeid Oslo vs Tromsdalen UIL

1-0

3-2
Sun 13, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Eidsvold TF vs IL Hodd

1-2

1-5
Sun 13, Sep-17:00 - Norway 2 Division A
Floro vs Senja

2-0

3-0
Sun 13, Sep-19:00 - Norway 2 Division B
Asker Fotball vs FK Arendal

2-0

3-1
Sun 13, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Odd Grenland

4-1

6-1
Sun 13, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Aalesund FK vs Sarpsborg 08 FF

0-0

0-1
Sun 13, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Rosenborg

2-1

3-3
Sun 13, Sep-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Mjondalen vs Sandefjord

0-1

0-2
Sun 13, Sep-22:30 - Norwegian Tippeligaen
Valerenga vs Brann

5-1

5-1
Sun 13, Sep-01:30 - Paraguayan Primera Division
Sol de America vs Club Guarani

0-1

1-2
Sun 13, Sep-04:00 - Paraguayan Primera Division
General Diaz vs Club Libertad

0-1

0-2
Sun 13, Sep-00:00 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs Univ. Cesar Vallejo

1-1

2-2
Sun 13, Sep-00:30 - Peru Primera Division
Academia Deportiva Cantolao vs Melgar

0-1

0-2
Sun 13, Sep-18:15 - Poland Centralna Liga Juniorow
Lechia Gdansk Youth vs Legia Warszawa Youth

1-0

1-2
Sun 13, Sep-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Gwarek Zabrze Youth vs Zaglebie Lubin Youth

1-2

1-2
Sun 13, Sep-16:00 - Poland - 4. Liga
Sleza Wroclaw vs MKS Kluczbork

2-1

4-2
Sun 13, Sep-21:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs KS Legionovia Legionowo

0-1

0-2
Sun 13, Sep-18:00 - Poland - 4. Liga
Wisla Sandomierz vs Sokol Sieniawa

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Lechia Gdansk

1-0

3-0
Sun 13, Sep-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Pogon Szczecin vs Wisla Krakow

1-1

2-2
Sun 13, Sep-15:00 - Poland - II liga
Gornik Polkowice vs Hutnik Krakow

1-0

3-0
Sun 13, Sep-21:00 - Poland - II liga
GKS Katowice vs Lech Poznan B

1-1

3-1
Sun 13, Sep-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Rio Ave(U23) vs FC Famalicao(U23)

0-1

0-1
Sun 13, Sep-19:00 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Casa Pia AC

1-1

2-2
Sun 13, Sep-21:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Vilafranquense

1-1

3-2
Sun 13, Sep-21:30 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs FC Porto B

1-0

1-0
Sun 13, Sep-14:15 - Portugal Liga de Honora
Cova Piedade vs CD Mafra

0-1

0-4
Sun 13, Sep-19:15 - Qatar League
Al Khor SC vs Al-Ahli Doha

0-1

0-1
Sun 13, Sep-21:30 - Qatar League
Al-Arabi SC vs Al-Gharafa SC

0-1

1-2
Sun 13, Sep-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Qabala

2-0

3-0
Sun 13, Sep-19:59 - Romania - Divizia A
Astra Giurgiu vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-1

2-2
Sun 13, Sep-22:30 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Hermannstadt

0-0

1-0
Sun 13, Sep-15:30 - Romania - Liga 2
Gloria Buzau vs Universitaea Cluj

0-1

2-1
Sun 13, Sep-19:00 - Russia Div 2 South
PFK Kuban vs Legion Dynamo

0-1

0-2
Sun 13, Sep-16:30 - Russia Div 2 South
FK Makhachkala vs FK Krasnodar III

1-0

4-2
Sun 13, Sep-17:00 - Russia Div 2 South
Mashuk-KMV vs Forte Taganrog

1-1

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Russia Div 2 South
Spartak Nalchik vs FK Biolog

1-0

2-0
Sun 13, Sep-18:30 - Russia Div 2 South
Dynamo Stavropol vs Kuban Pavlovskaya

1-1

1-2
Sun 13, Sep-19:00 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs Gazovik Orenburg

0-0

1-2
Sun 13, Sep-19:00 - Russia First Division
Neftekhimik Nizhnekamsk vs Spartak Moscow II

0-0

0-1
Sun 13, Sep-16:00 - Russia First Division
Krylya Sovetov Samara vs FC Tom Tomsk

0-0

2-0
Sun 13, Sep-16:00 - Russia First Division
Akron Togliatti vs FK Chayka Pesch

0-1

0-2
Sun 13, Sep-17:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs SKA Khabarovsk

3-1

4-2
Sun 13, Sep-21:00 - Russia First Division
Baltika vs Veles Moscow

0-2

1-2
Sun 13, Sep-18:00 - Russia First Division
Fakel Voronezh vs FK Nizhny Novgorod

0-1

0-1
Sun 13, Sep-18:00 - Russia First Division
Volgar Astrachan vs Chertanovo Moscow

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:00 - Russia First Division
Tekstilshchik Ivanovo vs FC Irtysh Omsk

0-1

2-1
Sun 13, Sep-15:00 - Russia Futsal League
TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs Norilsky Nickel Futsal

2-2

3-3
Sun 13, Sep-15:30 - Russia Futsal League
MFK Torpedo Futsal vs Samara Futsal

0-2

3-5
Sun 13, Sep-12:00 - Russia Futsal League
MFK Sinara Ekaterinburg Futsal vs Ukhta Futsal

2-1

5-2
Sun 13, Sep-13:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Novaja Generacija Futsal

3-2

5-4
Sun 13, Sep-19:59 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Spartak Moscow

2-1

3-1
Sun 13, Sep-17:30 - Russia Premier League
Dinamo Moscow vs Rubin Kazan

0-1

0-1
Sun 13, Sep-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Tre Penne

0-1

2-4
Sun 13, Sep-17:00 - San Marino Girone A
Fiorentino vs Cailungo

0-0

1-1
Sun 13, Sep-17:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs SP Cosmos

1-0

1-0
Sun 13, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Vojvodina

1-0

2-1
Sun 13, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
FK Napredak Krusevac vs Zlatibor Cajetina

0-0

1-1
Sun 13, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs OFK Backa

1-1

2-1
Sun 13, Sep-19:59 - Serbia - 1. Liga
Proleter Novi Sad vs Macva Sabac

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:30 - Serbia Prva Liga
Zemun vs FK Dubocica Leskovac

0-0

0-0
Sun 13, Sep-18:30 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs Zeleznicar Pancevo

0-1

0-3
Sun 13, Sep-18:30 - Serbia Prva Liga
Kabel Novi Sad vs IMT Novi Beograd

1-0

2-0
Sun 13, Sep-00:00 - Serie C - Brazil
Botafogo PB vs Vila Nova (GO)

0-0

0-0
Sun 13, Sep-02:00 - Serie C - Brazil
Paysandu (PA) vs Imperatriz(MA)

2-1

6-1
Sun 13, Sep-22:00 - Serie D - Brazil
Brasiliense (DF) vs Tocantinopolis

2-0

4-0
Sun 13, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Nacional(AM) vs Ji-Parana FC

0-0

1-2
Sun 13, Sep-23:00 - Serie D - Brazil
Aquidauanense vs Real Noroeste

1-1

1-3
Sun 13, Sep-12:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs MFK Skalica

2-3

2-3
Sun 13, Sep-18:30 - Slovakia 3. liga Bratislava
Malacky vs Inter Bratislava

1-1

2-1
Sun 13, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga Center
Tatran Krasno nad Kysucou vs MFK Zarnovica

4-1

4-1
Sun 13, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga Center
TJ Družstevník Liptovska Stiavnica vs SK Pramen Kovacova

0-3

0-4
Sun 13, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga Center
Jednota Banova vs Rakytovce

0-0

0-1
Sun 13, Sep-17:30 - Slovakia 3. liga East
Spisske Podhradie vs Slovan Giraltovce

2-0

3-0
Sun 13, Sep-12:30 - Slovakia 3. liga West
Nitra B vs Povazska Bystrica

1-2

1-3
Sun 13, Sep-18:00 - Slovakia 3. liga West
Zlate Moravce B vs KFC Kalna nad Hronom

0-0

2-0
Sun 13, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
ND Gorica vs FC Koper

1-1

2-4
Sun 13, Sep-18:00 - Slovenia 1. Liga
Tabor Sezana vs NK Aluminij

1-0

3-1
Sun 13, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs ND Mura 05

0-0

0-0
Sun 13, Sep-15:00 - Slovenia U19
Domzale(U19) vs NS Drava Ptuj(U19)

3-0

5-1
Sun 13, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Levante

2-2

4-2
Sun 13, Sep-16:00 - Spanish Primera Division
Alaves vs Real Betis

0-0

0-1
Sun 13, Sep-20:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs SD Huesca

0-1

1-1
Sun 13, Sep-18:00 - Spanish Primera Division
Valladolid vs Real Sociedad

1-0

1-1
Sun 13, Sep-23:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Malaga

1-0

2-0
Sun 13, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Alcorcon

0-0

0-0
Sun 13, Sep-20:15 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs CD Lugo

0-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Rayo Vallecano

0-0

0-1
Sun 13, Sep-14:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs FC Cartagena

0-0

0-0
Sun 13, Sep-15:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Alingsas Women\'s

0-0

0-1
Sun 13, Sep-16:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women\'s vs Brommapojkarna Women\'s

0-1

1-3
Sun 13, Sep-16:00 - Sweden Damallsvenskan
Pitea IF Women\'s vs IK Uppsala Women\'s

0-0

2-0
Sun 13, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Djurgardens Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-0

0-3
Sun 13, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Linkopings FC Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

0-0

1-2
Sun 13, Sep-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

0-0

1-0
Sun 13, Sep-18:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-1

0-3
Sun 13, Sep-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Orebro Syrianska IF

1-0

3-2
Sun 13, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs Brommapojkarna

0-1

0-4
Sun 13, Sep-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs IFK Berga

0-1

1-3
Sun 13, Sep-18:30 - Sweden Div 1 Norra
IFK Lulea vs Taby

0-1

0-4
Sun 13, Sep-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Lindome GIF

0-0

0-1
Sun 13, Sep-15:00 - Sweden Div 2 Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs Nosaby IF

0-3

2-5
Sun 13, Sep-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska IF i Norrkoping vs Assyriska FF Sodertalje

0-1

0-2
Sun 13, Sep-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
KSF Prespa Birlik vs BK Olympic Malmo

1-0

4-1
Sun 13, Sep-16:30 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Vasteras SK FK

0-1

3-1
Sun 13, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs AIK Solna

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:30 - Swedish Allsvenskan
Mjallby AIF vs Varbergs BoIS FC

0-2

2-3
Sun 13, Sep-16:30 - Swedish Allsvenskan
Hammarby vs Helsingborgs IF

1-0

2-2
Sun 13, Sep-16:30 - Swedish Allsvenskan
Falkenbergs FF vs IFK Goteborg

0-2

0-3
Sun 13, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Biel-Bienne vs FC Luzern U-21

0-0

2-0
Sun 13, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs SC Buochs

1-2

2-3
Sun 13, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs SV Muttenz

1-0

3-1
Sun 13, Sep-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Grasshoppers U21 vs SC Goldau

0-3

3-3
Sun 13, Sep-17:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs SV Hongg

2-0

4-0
Sun 13, Sep-16:30 - Switzerland Cup
SC Schoftland vs Solothurn

0-2

1-5
Sun 13, Sep-17:00 - Switzerland Cup
Neuchatel Xamax vs SC Kriens

0-2

1-4
Sun 13, Sep-18:00 - Switzerland Cup
FC Thun vs FC Luzern

0-0

0-1
Sun 13, Sep-18:00 - Switzerland Cup
Chiasso vs Zurich

2-1

3-2
Sun 13, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taipower FC vs Tatung FC

0-0

1-0
Sun 13, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Hang Yuen FC vs Taipei Red Lions

1-0

2-2
Sun 13, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Ming Chuan University vs Tainan City

0-1

1-4
Sun 13, Sep-12:00 - Taiwan Football Premier League
Taichung Futuro vs NTUPES

2-0

4-0
Sun 13, Sep-15:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Trat FC

1-1

3-2
Sun 13, Sep-16:00 - Thai League 1
Samut Prakan City vs Rayong FC

0-0

1-0
Sun 13, Sep-15:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Khonkaen FC

0-0

1-0
Sun 13, Sep-15:00 - Thai League 2
Uthai Thani Forest vs Ranong United FC

0-1

1-1
Sun 13, Sep-16:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Nakhon Pathom United

0-0

0-2
Sun 13, Sep-16:00 - Thai League 2
Lampang FC vs Kasetsart FC

1-0

2-1
Sun 13, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
CS. Hammam-Lif vs Stade Tunisien

0-0

0-2
Sun 13, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
Etoile Metlaoui vs AS Slimane

3-1

3-1
Sun 13, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs C. A. Bizertin

1-0

1-0
Sun 13, Sep-19:00 - Tunisia Division 1
Chebba vs Club Sportif Sfaxien

1-2

2-2
Sun 13, Sep-21:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs Etoile du Sahel

0-2

2-3
Sun 13, Sep-21:30 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs US Ben Guerdane

0-1

1-1
Sun 13, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Altay Spor Kulubu vs Samsunspor

0-0

0-0
Sun 13, Sep-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Istanbulspor

0-0

1-0
Sun 13, Sep-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Adana Demirspor

1-0

1-3
Sun 13, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Besiktas JK

0-1

1-3
Sun 13, Sep-21:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Genclerbirligi

1-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs BB Erzurumspor

0-0

1-2
Sun 13, Sep-18:00 - Turkey Super Lig
Kayserispor vs Kasimpasa S.K.

1-0

1-0
Sun 13, Sep-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mynai vs PFC Oleksandria

1-0

1-0
Sun 13, Sep-20:30 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs FC Inhulets Petrove

1-0

2-0
Sun 13, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Mariupol

0-0

0-1
Sun 13, Sep-00:15 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Plaza Colonia

1-1

1-2
Sun 13, Sep-19:45 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Defensor SC

0-0

1-1
Sun 13, Sep-03:15 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Montevideo City Torque

0-0

0-0
Sun 13, Sep-17:30 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Liverpool P.

0-1

1-2
Sun 13, Sep-22:00 - Uruguay Primera Division
CA Rentistas vs Centro Atletico Fenix

0-0

1-1
Sun 13, Sep-00:00 - USA Major League Soccer
Chicago Fire vs Columbus Crew

2-0

2-2
Sun 13, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs New York Red Bulls

0-1

0-2
Sun 13, Sep-03:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs FC Cincinnati

1-0

2-1
Sun 13, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs New England Revolution

0-0

2-1
Sun 13, Sep-03:30 - USA Major League Soccer
Orlando City vs Inter Miami CF

1-0

2-1
Sun 13, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
FC Dallas vs Houston Dynamo

1-1

2-1
Sun 13, Sep-04:30 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Atlanta United FC

3-1

4-2
Sun 13, Sep-05:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Colorado Rapids

0-2

0-5
Sun 13, Sep-02:00 - USA National Premier Soccer League
New Amsterdam vs Michigan Stars


0-3
Sun 13, Sep-03:30 - USA National Premier Soccer League
Chattanooga vs New York Cosmos


2-1
Sun 13, Sep-23:00 - USA USL League One
Greenville Triumph vs Forward Madison

1-0

2-0
Sun 13, Sep-04:00 - USA USL League One
Fort Lauderdale CF vs Orlando City B

1-0

2-0
Sun 13, Sep-06:30 - USA USL League One
FC Tucson vs North Texas

0-0

0-2
Sun 13, Sep-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Hartford Athletic

3-0

5-0
Sun 13, Sep-03:00 - USL Championship
Loudoun United vs Philadelphia Union II

1-1

1-1
Sun 13, Sep-03:30 - USL Championship
Louisville City FC vs Saint Louis FC

2-0

3-0
Sun 13, Sep-03:30 - USL Championship
Atlanta United FC II vs Miami FC

1-1

1-2
Sun 13, Sep-03:30 - USL Championship
Birmingham Legion vs Charlotte Independence

1-2

1-3
Sun 13, Sep-04:00 - USL Championship
Tulsa Roughnecks vs OKC Energy FC

0-0

1-1
Sun 13, Sep-05:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs San Antonio FC

1-1

2-1
Sun 13, Sep-06:30 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs Reno 1868

2-1

3-3
Sun 13, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
Oktepa vs Shortan Guzar

0-1

0-1
Sun 13, Sep-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women\'s vs Balcatta Women\'s

1-0

1-0
Sun 13, Sep-15:30 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
KIL/Hemne Women\'s vs Asane Fotball Women\'s

1-2

2-2
Sun 13, Sep-17:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Medkila Women\'s vs Ovrevoll Hosle Women\'s


2-1
Sun 13, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Fart Women\'s vs Floya Women\'s

0-1

0-4

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.