Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Sat 22, Feb-17:45 - Al Kass International Cup Mohammed VI Academy(U17) vs Real Madrid U17 |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-20:15 - Al Kass International Cup Inter Milan(U17) vs Paris Saint Germain U17 |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Albania Super league Partizani Tirana vs KS Bylis |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Albania Super league Skenderbeu Korce vs Teuta Durres |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Albania Super league Vllaznia Shkoder vs Luftetari Gjirokaster |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Albania Super league Flamurtari vs KF Laci |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 1 US Biskra vs CR Belouizdad |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 1 NC Magra vs ES Setif |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-20:45 - Algeria Division 1 Bordj Bou Arreridj vs CS Constantine |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-19:59 - Algeria Division 1 MC Oran vs AS Ain Mlila |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Algeria Division 1 Paradou AC vs JS Saoura |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Algeria Division 1 NA Hussein Dey vs USM Bel Abbes |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Algeria Division 1 JS Kabylie vs ASO Chlef |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 USM Annaba vs MC El Eulma |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 USM El Harrach vs OM Arzew |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 ASM Oran vs WA Tlemcen |
0-0 |
3-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 JSM Skikda vs JSM Bejaia |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 AS Khroub vs RC Arba |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 MC Saida vs A Bou Saada |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 MO Bejaia vs RC Relizane |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Algeria Division 2 DRB Tadjenanet vs OM Medea |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Angola Girabola League Sagrada Esperanca vs Academica Lobito |
3-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Angola Girabola League Santa Rita FC vs Petro Atletico de Luanda |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana Sportivo Dock Sud vs Central Cordoba De Rosario |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana Argentino de Rosario vs Sportivo Barracas |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-04:15 - Argentina Torneo Federal A Sportivo Belgrano vs Boca Unidos |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-03:05 - Argentinian Primera B - Nacional Atletico Rafaela vs Defensores de Belgrano |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional Gimnasia Jujuy vs CA Brown Adrogue |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-02:00 - Argentinian Primera Super League CA Banfield vs Aldosivi |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-04:10 - Argentinian Primera Super League Argentinos Juniors vs Patronato Parana |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Logan Metro vs Brisbane Athletic |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Acacia Ridge vs North Star |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-10:00 - Australia League A Brisbane Roar FC vs Perth Glory FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-12:30 - Australia League A Newcastle Jets FC vs Melbourne Victory FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Brisbane Strikers vs Brisbane City |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Moreton Bay United vs Magpies Crusaders |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-12:30 - Australia Queensland National Premier Leagues Gold Coast Knights vs Brisbane Olympic United FC |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues Eastern Suburbs Brisbane vs Gold Coast United |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-13:15 - Australia Queensland National Premier Leagues Redlands United FC vs Capalaba |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-10:15 - Australia Queensland State League U20 Gold Coast Knights(U20) vs Brisbane Olympic United FC(U20) |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-12:15 - Australia Queensland State Leagues Logan Lightning vs Holland Park Hawks FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Australia Queensland State Leagues Souths United vs Ipswich Knights FC |
2-2 |
2-4 |
Sat 22, Feb-10:30 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Moreton Bay United Women\'s vs Logan Lightning Women\'s |
0-14 |
|
Sat 22, Feb-10:45 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Eastern Suburbs FC Women\'s vs Gold Coast United Wanderers FC Women\'s |
2-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-12:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League Mitchelton Women\'s vs Western Pride Women\'s |
0-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-11:00 - Australia Victorian Premier League Altona Magic vs Avondale FC |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Feb-08:00 - Australia Victorian Premier League U20 Green Gully Cavaliers U20 vs Hume City U20 |
2-0 |
3-2 |
Sat 22, Feb-09:00 - Australia Victorian Premier League U20 Altona Magic U20 vs Avondale FC(U20) |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-09:00 - Australia Victorian Premier League U20 Port Melbourne Sharks SC U20 vs Bentleigh Greens(U20) |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Perth Glory FC Am vs Armadale |
3-0 |
5-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Cockburn City vs Rockingham City |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Bayswater City vs ECU Joondalup |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series Inglewood United vs Balcatta |
1-0 |
2-3 |
Sat 22, Feb-09:00 - Australia Women\\\'s A-League Sydney FC Women\'s vs Perth Glory Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga FC Trenkwalder Admira vs Sturm Graz |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga Mattersburg vs Rheindorf Altach |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga WSG Wattens vs Wolfsberger AC |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-16:30 - Bangladesh League Brothers Union vs Abahani Limited Dhaka |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division RFC Seraing vs FCV Dender EH |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division URSL Vise vs Sint-Eloois-Winkel |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League Standard Liege vs Royal Antwerp FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League KV Oostende vs Zulte Waregem |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League Royal Excel Mouscron vs Cercle Brugge |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-23:30 - Belgian Jupiler League KV Mechelen vs Red Star Waasland-Beveren |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Belgium - 2e Klasse Westerlo vs Excelsior Virton |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse Roeselare vs KSC Lokeren |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National Massenhoven VC Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National Moldavo Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s |
0-1 |
|
Sat 22, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National Ladies Genk B Women\'s vs SG-Tertre-Hautrage Women\'s |
2-4 |
|
Sat 22, Feb-19:45 - Belgium Women 1st National Eendracht Aalst Women\'s vs Kontich FC Women\'s |
3-0 |
|
Sat 22, Feb-16:30 - Belgium Women 1st National KSKV Zwevezele Women\'s vs Gent B Women\'s |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-17:00 - Belgium Women 1st National KV Mechelen Women\'s vs Famkes Merkem Women\'s |
3-4 |
|
Sat 22, Feb-02:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Club Bolivar vs The Strongest |
2-4 |
5-4 |
Sat 22, Feb-03:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof CD San Jose vs Club Guabira |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof Atletico Palmaflor vs Real Santa Cruz |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-20:30 - Bosnia Premijer Liga FK Sarajevo vs FK Tuzla City |
2-1 |
6-2 |
Sat 22, Feb-17:30 - Bosnia Premijer Liga Radnik Bijeljina vs FK Zeljeznicar Sarajevo |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Bosnia Premijer Liga FK Velez Mostar vs FK Zvijezda 09 |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Confianca (SE) vs Fortaleza |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste Imperatriz(MA) vs River (PI) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1 Araguaia vs Luverdense |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonat Potiguar CE Forca e Luz RN vs ABC Natal/RN |
0-4 |
0-6 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Uniclinic Atletico Cearense CE vs Barbalha |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1 Ceara vs Caucaia |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1 SER Caxias do Sul vs Gremio (RS) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-03:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Gremio Anapolis vs Vila Nova (GO) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Goiano Division Goias vs Anapolina GO |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano Centro Sportivo Paraibano(CSP) vs Botafogo PB |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-02:15 - Brazil Campeonato Paulista Gremio Novorizontino vs Mirassol |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Agua Santa vs Corinthians Paulista (SP) |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Paulista Ituano (SP) vs Santos |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Paulista Oeste SP vs Sao Paulo |
0-1 |
0-4 |
Sat 22, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sertaozinho vs Gremio Osasco Audax |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Taubate vs Juventus-SP |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Sao Bernardo vs AA Portuguesa Santista |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2 Penapolense vs Portuguesa de Desportos |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Gremio Osasco vs Paulista (SP) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Batatais SP vs Linense(BRA) |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Primavera SP vs EC Sao Bernardo |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Capivariano FC SP vs Velo Clube SP |
3-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Desportivo Brasil SP vs Comercial SP |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Noroeste SP vs Nacional SP |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3 Rio Preto vs Barretos SP |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-03:00 - Brazil Paranaense League Coritiba (PR) vs Cianorte PR |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League CE Uniao PR vs Operario Ferroviario PR |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-02:15 - Brazil Pernambucano League Nautico (PE) vs Central PE |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Lokomotiv Sofia vs Botev Galabovo |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Spartak Varna vs CSKA 1948 Sofia |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG OFC Pomorie vs Neftochimik Burgas |
0-3 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Lokomotiv Gorna Oryahovitsa vs Kariana Erden |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG Strumska Slava vs Chernomorets Balchik |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Bulgaria B PFG PFK Montana vs FC Hebar Pazardzhik |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:30 - Bulgaria Premier CSKA Sofia vs Botev Plovdiv |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-16:15 - Bulgaria Premier Cherno More Varna vs Levski Sofia |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs Arda Kardzhali |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Chile Primera Division Huachipato FC vs Cobresal |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-01:30 - Chile Primera Division Universidad Catolica vs Deportes Iquique |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - Club Friendly Zaglebie Sosnowiec vs Ruch Chorzow |
3-2 |
3-3 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Krylya Sovetov Samara vs Stromsgodset |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Spartak Moscow vs Pakhtakor Tashkent |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Bronshoj vs Herlev IF |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Hradec Kralove vs FC Pisek |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:45 - Club Friendly Fremad Amager vs FC Roskilde |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Torpedo Vladimir vs FK Zvezda Ryazan |
1-1 |
3-3 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Lindome GIF vs Qviding FIF |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly FC Belshina Babruisk vs FC Gorodeya |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Chrobry Glogow vs Sleza Wroclaw |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Ullern vs Ready |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Forrestfield United vs Murdoch University |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Chrudim vs Dukla Praha |
0-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Bytovia Bytow vs Baltyk Koszalin |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Hirnik Kryvyi Rih vs FC Nikopol |
1-0 |
4-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Helsingor vs HB Koge |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Sotra SK vs Sandviken IL |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Hutnik Krakow vs Gornik Zabrze II |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Olimpia Zambrow vs Polonia Warszawa |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Club Friendly Zvezda Sint Petersburg vs FK Leningradets |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-18:00 - Club Friendly Fredrikstad vs Mjondalen |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Club Friendly Mauerwerk vs Team Wiener Linien |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-15:15 - Club Friendly B 1908 vs BK Frem |
2-5 |
|
Sat 22, Feb-15:15 - Club Friendly Olimpia Grudziadz vs Unia Janikowo |
3-2 |
4-3 |
Sat 22, Feb-19:59 - Club Friendly Lokomotiv Moscow vs FK Chayka Pesch |
3-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Club Friendly Real Monarchs SLC vs Louisville City FC |
1-3 |
1-3 |
Sat 22, Feb-05:00 - Club Friendly Kingborough Lions vs Hobart Zebras |
1-3 |
1-4 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly Slavia Mozyr vs FC Noah |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly Trans Narva vs Viljandi JK Tulevik |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly Trelleborgs FF vs Landskrona BoIS |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly FC Trollhattan vs Ljungskile SK |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-06:00 - Club Friendly Ha Noi FC B vs TTBD Phu Dong |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly Skive IK vs Fredericia |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly Otterup vs Dalum |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly Viktoria Aschaffenburg vs Eintracht Stadtallendorf |
2-2 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly FC Ismaning vs VfR Garching |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly FK Valmiera vs Tartu JK Tammeka |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Club Friendly VSK Aarhus vs Silkeborg KFUM |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Club Friendly Krylya Sovetov Samara vs FC Torpedo Moscow |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Club Friendly CSKA Moscow vs FC Ufa |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Club Friendly FK Haugesund vs Asane Fotball |
1-2 |
4-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Club Friendly SV Kirchanschoring vs SV Schalding Heining |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-09:00 - Club Friendly Bayside United FC vs Albany Creek |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-22:30 - Club Friendly Colorado Springs Switchbacks FC vs Union Omaha |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-10:00 - Club Friendly Palm Beach vs Westside FC |
0-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-16:15 - Club Friendly ASU Politehnica Timisoara vs Zemun |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-11:30 - Club Friendly Grange Thistle SC vs Centenary Stormers |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-12:00 - Club Friendly Zenit St.Petersburg vs FK Isloch Minsk |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-12:00 - Club Friendly Da Nang vs Pho Hien |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-12:30 - Club Friendly Quang Nam vs SQC Binh Dinh |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-12:30 - Club Friendly Hue FC vs Hong Linh Ha Tinh |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-12:30 - Club Friendly The Cong vs Ha Noi FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-12:30 - Club Friendly Kohkwang vs Kabin United FC |
2-0 |
|
Sat 22, Feb-12:45 - Club Friendly XSKT Can Tho vs Hung Vuong An Giang |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Rubin Kazan vs FC Sheriff |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Vitkovice vs Fotbal Trinec |
4-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Brno B vs Zlin B |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Hradec Kralove B vs FK Kolin |
1-1 |
3-3 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Wanneroo City vs Western Knights |
1-3 |
|
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Frydek-Mistek vs Prostejov |
0-3 |
0-10 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Lisen vs Inter Bratislava |
5-0 |
9-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Energetik-BGU Minsk vs Smolevichi |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Benesov vs Neratovice-Byskovice |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Sai Gon FC vs XM Fico Tay Ninh |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Metalurgistul Cugir vs Ariesul 1907 |
3-2 |
4-4 |
Sat 22, Feb-13:00 - Club Friendly Sokol Hostoun vs FK Horovicko |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Zenit St.Petersburg vs Dinamo Minsk |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Wacker Burghausen vs TSV Wasserburg Inn |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Stuttgarter Kickers vs FV Illertissen |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-13:30 - Club Friendly Pardubice vs Viktoria Zizkov |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly IL Hodd vs Brattvag |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Ullensaker/Kisa IL vs Kvik Halden |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Suduva vs Neman Grodno |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly SpVgg Bayreuth vs Eintr. Bamberg |
2-2 |
|
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Chrobry Glogow vs Swit Skolwin |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Akropolis IF vs Nykopings BIS |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly Nurnberg Am vs SV Seligenporten |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly FC Schweinfurt vs Grossbardorf |
4-1 |
|
Sat 22, Feb-17:00 - Club Friendly FV Ravensburg vs FC Memmingen |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Helsingborg IF vs FK Liepaja |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly HIK vs Hillerod Fodbold |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Skeid Oslo vs Asker Fotball |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Vysocina Jihlava vs FC Sellier & Bellot Vlasim |
2-1 |
5-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly IS Halmia vs Hassleholms IF |
2-2 |
3-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Dnepr Mogilev vs Lokomotiv Gomel |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Tampines Rovers FC vs Hougang United FC |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Hvidovre IF vs Avarta |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Polonia Bytom vs RKS Radomsko |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly SK Slovan Varnsdorf vs Prepere |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Usti nad Labem vs Sokol Brozany |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly FK Banik Sokolov vs FK Chomutov |
1-0 |
6-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly Vyskov vs Brno |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly FK Slavoj Vysehrad vs SK Motorlet Praha |
2-1 |
8-3 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly GKS Tychy vs Gornik Leczna |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Club Friendly FK Kaluga vs Urozhay Krasnodar |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:15 - Club Friendly Egersunds IK vs Vard Haugesund |
1-2 |
1-4 |
Sat 22, Feb-14:30 - Club Friendly Zaglebie Sosnowiec vs Odra Opole |
0-2 |
1-5 |
Sat 22, Feb-14:30 - Club Friendly Bruk Bet Termalica Nieciecza vs Stal Rzeszow |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-03:05 - Colombia Copa Mustang Deportivo Pasto vs Envigado |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-05:10 - Colombia Copa Mustang Independiente Santa Fe vs America de Cali |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-00:00 - CONCACAF Championship U20 Dominican Republic(U20) vs Dominica(U20) |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-00:30 - CONCACAF Championship U20 Cayman Islands(U20) vs Bermuda(U20) |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-02:45 - CONCACAF Championship U20 Montserrat(U20) vs St. Vincent & Grenadines(U20) |
1-2 |
1-5 |
Sat 22, Feb-03:30 - CONCACAF Championship U20 Puerto Rico(U20) vs Barbados(U20) |
0-3 |
0-4 |
Sat 22, Feb-05:30 - CONCACAF Championship U20 US Virgin Islands(U20) vs Guyana(U20) |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-21:00 - CONCACAF Women Under 20 Jamaica Women\'s(U20) vs Guatemala women\'s U20 |
0-3 |
4-4 |
Sat 22, Feb-01:00 - Copa Libertadores U20 Sporting Cristal U20 vs Nacional Montevideo(U20) |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-03:15 - Copa Libertadores U20 CR Flamengo (RJ) U20 vs Academia Puerto Cabello(U20) |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division NK Rijeka vs NK Osijek |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division Hajduk Split vs HNK Gorica |
3-0 |
6-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division Kustosija vs Hajduk Split B |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division NK Solin vs NK Radnik Sesvete |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Croatia - 2. Division Dinamo Zagreb B vs NK Orijent Rijeka |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Croatia - 2. Division HNK Sibenik vs Rudes |
3-0 |
3-3 |
Sat 22, Feb-16:30 - Croatia U19 Istra 1961 (U19) vs Inter Zapresic(U19) |
3-2 |
|
Sat 22, Feb-13:00 - Croatia U19 NK Osijek (U19) vs NK Dugopolje(U19) |
3-0 |
|
Sat 22, Feb-13:00 - Croatia U19 Varteks Varazdin U19 vs Slaven Koprivnica(U19) |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Croatia U19 NK Rijeka (U19) vs NK Orijent U19 |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division AC Omonia Nicosia vs E.N.Paralimni |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division Apollon Limassol FC vs Doxa Katokopias |
3-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division Karmiotissa Pano Polemidion vs Asil Lysi |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Omonia Aradippou vs Digenis Ypsonas |
1-1 |
4-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Othellos Athienou vs Ermis Aradippou |
1-1 |
4-4 |
Sat 22, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Anagennisi Deryneia vs Onisilos Sotiras |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division AE Zakakiou vs Akritas Chloraka |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Alki Oroklini vs Omonia Psevda |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division Xylotympou vs Digenis Morphou |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:30 - Czech Republic Gambrinus Liga FC Viktoria Plzen vs FK Pribram |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slovan Liberec vs FC Bohemians 1905 |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Mlada Boleslav vs Synot Slovacko |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Slavia Praha vs Opava |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-15:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s Pardubice Women\'s vs Slovan Liberec Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Czech Republic U19 League Brno(U19) vs Pribram U19 |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-13:30 - Czech Republic U19 League Ceske Budejovice(U19) vs MFK Karvina(U19) |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League SK Sigma Olomouc(U19) vs Opava (U19) |
3-1 |
5-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League Synot Slovacko(U19) vs Banik Ostrava(U19) |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League Sparta Praha(U19) vs Pardubice(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Czech Republic U19 League Slavia Praha(U19) vs Meteor Praha(U19) |
3-1 |
5-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Denmark Youth U17 Brondby(U17) vs FC Kobenhavn(U17) |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-15:30 - Denmark Youth U19 Odense BK U19 vs Vejle(U19) |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-04:15 - Ecuador Copa Pilsener A L.D.U.Portoviejo vs Deportivo Cuenca |
1-1 |
2-4 |
Sat 22, Feb-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A Olmedo Riobamba vs Macara |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Bath City vs Dulwich Hamlet |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Havant & Waterlooville FC vs St Albans City |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Welling United vs Chippenham Town |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Weymouth vs Billericay Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Dartford vs Eastbourne Borough |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Hemel Hempstead Town vs Concord Rangers |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Chelmsford City vs Slough Town |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Wealdstone FC vs Dorking Wanderers |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Maidstone United vs Hampton & Richmond |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Oxford City vs Tonbridge Angels |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Conference South Division Hungerford Town vs Braintree Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Ipswich vs Oxford United |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Southend United vs Burton Albion FC |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Sunderland vs Bristol Rovers |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Milton Keynes Dons vs Bolton Wanderers |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Shrewsbury Town vs Doncaster Rovers |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Rochdale vs Coventry |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Wycombe Wanderers vs Tranmere Rovers |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Accrington Stanley vs Rotherham United |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Lincoln City vs Gillingham |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One AFC Wimbledon vs Blackpool |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League One Fleetwood Town vs Portsmouth |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Leyton Orient vs Oldham Athletic AFC |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Plymouth Argyle vs Cambridge United |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Cheltenham Town vs Mansfield Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Northampton Town vs Exeter City |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Swindon vs Grimsby Town |
0-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Carlisle vs Morecambe |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Crawley Town vs Stevenage FC |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Newport County vs Bradford City AFC |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Salford City F.C. vs Colchester United |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Scunthorpe United vs Forest Green Rovers |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Crewe Alexandra vs Macclesfield Town |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England League Two Walsall vs Port Vale |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League Lancaster City vs Nantwich Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League Stafford Rangers vs Morpeth Town |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League Warrington Town FC vs Scarborough Athletic |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League Matlock Town vs Whitby Town |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League Bamber Bridge vs FC United of Manchester |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League South Shields vs Buxton FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Northern Premier League Basford United F.C. vs Atherton Collieries |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bishop\'s Stortford vs AFC Hornchurch |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Folkestone Invicta vs Wingate & Finchley |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Lewes vs Brightlingsea Regent |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division East Thurrock United vs Cray Wanderers |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Kingstonian vs Worthing |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Potters Bar Town vs Corinthian Casuals |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Horsham vs Cheshunt |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Margate vs Carshalton Athletic FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Merstham vs Enfield Town |
1-2 |
1-4 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Bowers & Pitsea vs Leatherhead |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division Haringey Borough vs Bognor Regis Town |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Tamworth vs Biggleswade Town |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Coalville Town vs Rushden&Diamonds |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Bromsgrove Sporting vs Hitchin Town |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Redditch United vs Nuneaton Borough |
0-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Banbury United vs Stourbridge |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Rushall Olympic vs Kings Langley |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Leiston FC vs Barwell |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Lowestoft Town vs Stratford Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Royston Town vs Hednesford Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Alvechurch vs Needham Market |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern League Central Division Peterborough Sports vs St Ives Town |
3-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-19:15 - England Southern Premier League Metropolitan Police vs Yate Town |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Farnborough Town vs Swindon Supermarine |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Tiverton Town vs Wimborne Town |
2-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Hayes &Yeading vs Taunton Town |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Dorchester Town vs Weston Super Mare |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Salisbury City vs Hendon |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Chesham United vs Gosport Borough |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Beaconsfield Town F.C. vs Poole Town |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Walton Casuals vs Hartley Wintney |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Truro City vs Harrow Borough |
1-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England Southern Premier League Blackfield & Langley vs Merthyr Town |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-16:30 - England The Championship Brentford vs Blackburn Rovers |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Wigan Athletic vs Millwall |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Stoke City vs Cardiff City |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Preston North End vs Hull City |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Nottingham Forest vs Queens Park Rangers |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Charlton Athletic vs Luton Town |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Birmingham vs Sheffield Wed |
2-2 |
3-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Barnsley vs Middlesbrough |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Bristol City vs West Bromwich(WBA) |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Leeds United vs Reading |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - England The Championship Swansea City vs Huddersfield Town |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-21:30 - English Premier League Leicester City vs Manchester City |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:30 - English Premier League Chelsea FC vs Tottenham Hotspur |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - English Premier League Southampton vs Aston Villa |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - English Premier League Sheffield United vs Brighton & Hove Albion |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - English Premier League Crystal Palace vs Newcastle |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - English Premier League Burnley vs AFC Bournemouth |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament Vandra JK Vaprus vs JK Tallinna Kalev II |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-11:30 - Estonia Winter Tournament Tallinna JK Piraaja vs FC Joker Raasiku |
1-3 |
6-4 |
Sat 22, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament Parnu JK vs FC Nomme United |
0-2 |
1-7 |
Sat 22, Feb-15:00 - Finland Cup Gnistan vs Mypa |
1-3 |
2-5 |
Sat 22, Feb-16:00 - Finland Cup Lahti vs FC Haka |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Finland Cup AC Oulu vs SJK Akatemia |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Finland Cup Ekenas IF Fotboll vs MuSa |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Finland Cup KTP Kotka vs MP Mikkeli |
4-0 |
4-1 |
Sat 22, Feb-16:30 - Finland Cup Ilves Tampere vs SJK Seinajoki |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Finland Cup KPV vs AC Kajaani |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Finland Junior League Haka Youth vs Honka Am |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Feb-16:45 - Finland Kakkonen League Cup JIPPO vs NJS Nurmijarvi |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - France Ligue 2 Lens vs Caen |
1-2 |
1-4 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Bastia vs Belfort ASM FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Sainte Genevieve Sports vs CS Sedan Ardennes |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Epinal vs Lille B |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Saint Quentin vs JA Drancy |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A ST Maur Lusitanos vs Haguenau |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group A Bobigny A.C. vs Mulhouse |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group A Lens B vs Iris Club de Croix |
2-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A SC Schiltigheim vs Stade Reims II |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Saint Malo vs Vitre |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Oissel vs L\'Entente SSG |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Mantois vs Guingamp B |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Granville vs Fleury Merogis U.S. |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B Angers II vs FC Rouen |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group B Vannes OC vs FC Chartres |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group B Gobelins vs Poissy AS |
3-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - French Championnat Amateur Group B Lorient B vs Stade Briochin |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Romorantin vs Les Herbiers |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Sete FC vs Stade Bordelais |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Andrezieux vs Trelissac |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Colomiers vs Angouleme CFC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C St Pryve St Hilaire vs FC Nantes B |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C FC Bergerac vs Saint-Etienne B |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C Bourges Foot vs Blois F.41 |
1-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group C Chamalieres FC vs Montpellier B |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Martigues vs Saint-Priest |
1-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Frejus Saint-Raphael vs Louhans-Cuiseaux |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Monts d\'Or Azergues vs Lyonnais B |
0-1 |
4-2 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Marseille Endoume vs Annecy |
1-2 |
3-3 |
Sat 22, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group D Grasse vs Marignane Gignac |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - French Championnat Amateur Group D Yzeure AS vs Olymplque de Marseille B |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group D Jura Sud Foot vs Hyeres |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group D Monaco B vs Nimes B |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - French Cup U19 Lyonnais U19 vs Paris Saint Germain (U19) |
1-3 |
1-5 |
Sat 22, Feb-19:00 - French Feminines D1 ASJ Soyaux Women\'s vs Bordeaux Women\'s |
0-3 |
0-4 |
Sat 22, Feb-17:30 - French Feminines D1 Guingamp Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s |
0-2 |
1-4 |
Sat 22, Feb-17:30 - French Feminines D1 FC Metz Women\'s vs Dijon Women\'s |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-17:30 - French Feminines D1 Marseille Women\'s vs Fleury 91 Women\'s |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Feb-17:30 - French Feminines D1 Paris FC Women\'s vs Stade de Reims Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-20:30 - French Le Championnat Ligue 1 Marseille vs Nantes |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Strasbourg vs Amiens SC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Lille OSC vs Toulouse |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Montpellier HSC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Dijon vs AS Monaco |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - French National League Red Star FC 93 vs Stade Lavallois MFC |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:30 - Friendly Internationals Denmark Women\'s(U17) vs Switzerland Women\'s(U17) |
0-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-16:30 - Friendly Internationals Tunisia women\'s vs Tanzania Women\'s |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Friendly Internationals Algeria women\'s vs Morocco Women\'s |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-21:00 - Futsal Italian Serie A Sandro Abate Avellino Futsal vs CDM Genova Futsal |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - Futsal Italian Serie A Acqua e Sapone C5 Futsal vs Signor Prestito CMB Futsal |
2-1 |
6-1 |
Sat 22, Feb-21:30 - Futsal Italian Serie A Came Dosson Futsal vs Pesarofano Futsal |
0-3 |
3-7 |
Sat 22, Feb-22:00 - Futsal Italian Serie A Petrarca Padova Futsal vs Feldi Eboli Futsal |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-23:00 - Futsal Italian Serie A Kaos Mantova Futsal vs Pescara Futsal |
1-2 |
4-3 |
Sat 22, Feb-00:00 - Futsal Spain Division De Honor Peniscola RehabMedic Futsal vs Pescados Ruben Burela Futsal |
2-3 |
2-4 |
Sat 22, Feb-21:00 - Futsal Spain Division De Honor EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Industrias Santa Coloma Futsal |
1-1 |
4-4 |
Sat 22, Feb-21:30 - Futsal Spain Division De Honor Jaen Paraiso Interior Futsal vs Jimbee Cartagena FS Futsal |
2-1 |
4-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Futsal Spain Division De Honor Vina Albali Valdepenas Futsal vs CA Osasuna Magna Futsal |
2-1 |
3-3 |
Sat 22, Feb-22:30 - Futsal Spain Division De Honor O Parrulo Ferrol Futsal vs Ribera Navarra Futsal |
0-2 |
1-6 |
Sat 22, Feb-17:00 - German 3. Liga KFC Uerdingen 05 vs Preuben Munster |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - German 3. Liga Hansa Rostock vs FC Ingolstadt 04 |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - German 3. Liga FC Kaiserslautern vs FSV Zwickau |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - German 3. Liga MSV Duisburg vs SV Waldhof Mannheim |
2-0 |
2-3 |
Sat 22, Feb-17:00 - German 3. Liga Carl Zeiss Jena vs SV Meppen |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - German 3. Liga Wurzburger Kickers vs Eintracht Braunschweig |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Dynamo Dresden(U17) vs Energie Cottbus(U17) |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost RasenBallsport Leipzig(U17) vs Chemnitzer(U17) |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Wolfsburg(U17) vs Hertha BSC Berlin(U17) |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Werder Bremen(U17) vs Eintr. Braunschweig(U17) |
1-1 |
4-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost Union Berlin (U17) vs Carl Zeiss Jena(U17) |
2-1 |
4-3 |
Sat 22, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost St. Pauli(U17) vs Hannover 96(U17) |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Eintracht Frankfurt(U17) vs Hoffenheim(U17) |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Bayern Munich(U17) vs VfB Stuttgart(U17) |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Stuttgarter Kickers(U17) vs Nurnberg (U17) |
1-0 |
2-3 |
Sat 22, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Greuther Furth(U17) vs SC Freiburg (U17) |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest Augsburg(U17) vs SV Wehen Wiesbaden(U17) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga West SG Unterrath(U17) vs Preuben Munster(U17) |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Bayer Leverkusen(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17) |
3-2 |
7-3 |
Sat 22, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Koln(U17) vs Schalke 04 (U17) |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West Arminia Bielefeld (U17) vs Dortmund(U17) |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-18:30 - German Bundesliga Werder Bremen vs Borussia Dortmund |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-18:30 - German Bundesliga Monchengladbach vs Hoffenheim |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-18:30 - German Bundesliga Hertha BSC Berlin vs Koln |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Feb-18:30 - German Bundesliga SC Freiburg vs Fortuna Dusseldorf |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - German Bundesliga Schalke 04 vs RB Leipzig |
0-1 |
0-5 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Bundesliga 2 VfB Stuttgart vs SSV Jahn Regensburg |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Bundesliga 2 Hamburger vs St. Pauli |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Bundesliga 2 Dynamo Dresden vs VfL Bochum |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Bundesliga 2 Holstein Kiel vs 1. FC Heidenheim 1846 |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Frauen Bundesliga SG Essen-Schonebeck Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord Hannover 96 (U19) vs Dynamo Dresden(U19) |
3-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Energie Cottbus (U19) vs Wolfsburg (U19) |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Magdeburg(U19) vs Werder Bremen(U19) |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord Niendorfer TSV(U19) vs RB Leipzig(U19) |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Karlsruher SC (U19) vs Eintracht Frankfurt(U19) |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud Hoffenheim(U19) vs Greuther Furth(U19) |
0-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud 1. FC Heidenheim(U19) vs Bayern Munich(U19) |
1-3 |
1-6 |
Sat 22, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West Fortuna Dusseldorf U19 vs Arminia Bielefeld(U19) |
2-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Alemannia Aachen(U19) vs Monchengladbach(U19) |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West Bochum(U19) vs Koln (U19) |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - German Junioren Bundesliga West Preuben Munster U19 vs Bayer 04 Leverkusen U19 |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Feb-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost VfB Auerbach vs Energie Cottbus |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost SV Babelsberg 03 vs FSV Union Furstenwalde |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost FSV Optik Rathenow vs FC Lokomotive Leipzig |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost Chemie Leipzig vs Germania Halberstadt |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord VfB Lubeck vs Holstein Kiel B |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued Kickers Offenbach vs Bahlinger SC |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued SV Elversberg vs VfR Aalen |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FK Pirmasens vs SSV Ulm 1846 |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FC 08 Homburg vs SC Freiburg II |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs Saarbrucken |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Sued TSV Steinbach Haiger vs FC Giessen |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West Koln Am. vs TuS Haltern |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West Bonner SC vs Fortuna Koln |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West FC Schalke 04 II vs Monchengladbach AM. |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West SC Verl vs Fortuna Dusseldorf II |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West VFB Homberg vs Dortmund(Am) |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Greece Football League Diagoras Rodos vs Ionikos |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Greece Football League Olympiakos Volos vs Niki Volos |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Greece Football League Ierapetra vs Aspropyrgos Enosis |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Greece Football League Triglia vs Ialysos |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - Greece Super League 1 Asteras Tripolis vs Panathinaikos |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-22:00 - Greece Super League 1 Lamia vs Aris Salonica |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Greece Super League 2 Apollon Pontou vs Giorgos Karaiskakis |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-18:00 - Greece U19 Pas Giannina(U19) vs Giorgos Karaiskakis(U19) |
4-0 |
|
Sat 22, Feb-12:30 - Greece U19 Atromitos Athens(U19) vs Xanthi(U19) |
3-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Greece U19 Apollon Smirnis U19 vs Ergotelis(U19) |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-13:30 - Greece U19 AEK Athens(U19) vs OFI Crete(U19) |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-14:30 - Greece U19 Panaitolikos Agrinio(U19) vs Panionios(U19) |
0-0 |
2-3 |
Sat 22, Feb-14:30 - Greece U19 Volos NFC(U19) vs AEL Larisa U19 |
1-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional Aurora(Gua) vs CSyD Sacachispas |
0-2 |
|
Sat 22, Feb-21:30 - Holland Eredivisie Emmen vs Willem II |
1-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-22:45 - Holland Eredivisie SC Heerenveen vs ADO Den Haag |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-22:45 - Holland Eredivisie Feyenoord Rotterdam vs Fortuna Sittard |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-23:45 - Holland Eredivisie FC Groningen vs VVV-Venlo |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie IJsselmeervogels vs GVVV Veenendaal |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Holland U19 League FC Groningen(U19) vs PSV Eindhoven U19 |
1-0 |
|
Sat 22, Feb-17:30 - Holland U19 League Vitesse Arnhem U19 vs Sparta Rotterdam (U19) |
4-0 |
|
Sat 22, Feb-05:15 - Honduras Liga Nacional Honduras Progreso vs Platense |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Feb-19:59 - Hungary NB1 Budapest Honved vs Puskas Akademia |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Hungary NB1 Kaposvari Rakoczi vs Ujpest FC |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Hungary NB1 MOL Fehervar FC vs Zalaegerszegi TE |
1-0 |
4-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Hungary NB1 PAKSI FC vs Debreceni VSC |
2-1 |
4-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Hungary NB1 Kisvarda vs Diosgyor VTK |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-22:30 - Hungary NB1 Mezokovesd-Zsory vs Ferencvarosi TC |
3-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Hungary U19 League MTK Budapest FC (U19) vs Puskas Akademia Fehervar(U19) |
2-2 |
3-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Hungary U19 League Vasas(U19) vs Gyori ETO FC U19 |
2-1 |
2-5 |
Sat 22, Feb-19:15 - Iceland League Cup Fram Reykjavik vs KA Akureyri |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-15:30 - Iceland League Cup HK Kopavogur vs Throttur Reykjavik |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Iceland League Cup Valur vs Fjolnir |
0-2 |
2-3 |
Sat 22, Feb-16:00 - Iceland League Cup Stjarnan Gardabaer vs IBV Vestmannaeyjar |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Iceland League Cup II KF Gardabaer vs Kordrengir |
0-4 |
1-11 |
Sat 22, Feb-18:00 - Iceland League Cup II Kari Akranes vs Ellidi |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-19:59 - Iceland League Cup II UMF Sindri Hofn vs Tindastoll Sauda |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Iceland League Cup II Augnablik vs Vidir Gardur |
0-2 |
3-3 |
Sat 22, Feb-17:00 - Iceland League Cup II Alftanes vs UMF Selfoss |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-15:30 - India League Division 1 Churchill Brothers vs Mohun Bagan |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-14:00 - India League Division 2 FC Bengaluru United vs Ara FC |
1-0 |
|
Sat 22, Feb-18:00 - India Super League Bengaluru vs Atletico De Kolkata |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-17:30 - Iraqi League Naft Alwasat vs Al Minaa Basra |
0-1 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Iraqi League Al Kahrabaa vs Al Shorta |
3-3 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Iraqi League Alsinaat Alkahrabaiya vs Al Quwa Al Jawiya |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-23:00 - Ireland Division 1 Cobh Ramblers vs Drogheda United |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-23:30 - Ireland Division 1 Longford Town vs Shamrock Rovers II |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-00:00 - Ireland Premier League Shamrock Rovers vs Cork City F.C. |
2-0 |
6-0 |
Sat 22, Feb-16:45 - Israel Liga Bet Hapoel MS Sandala Gilboa vs Maccabi Nujeidat Ahmed |
0-2 |
|
Sat 22, Feb-14:00 - Israel Liga Bet Ahi Acre vs Tzeirei Kafr Kanna |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-20:30 - Israel Premier League Hapoel Haifa vs Sektzia Nes Tziona |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:30 - Israel Premier League F.C. Ashdod vs Maccabi Haifa |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-21:50 - Israel Premier League Hapoel Hadera vs Beitar Jerusalem |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-17:00 - Israel Premier League Hapoel Ironi Kiryat Shmona vs Maccabi Netanya |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Israel U19 League Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Hadera U19 |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Israel U19 League Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Maccabi Netanya U19 |
2-2 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Israel U19 League Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Hapoel Ramat Gan U19 |
1-0 |
|
Sat 22, Feb-13:00 - Israel U19 League Bnei Sakhnin U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19) |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Israel U19 League Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19) vs Beitar Nes Tubruk(U19) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - Israel U19 League Ironi Ramat Hasharon U19 vs Hapoel Beer Sheva(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Israel U19 League Maccabi Haifa Shmuel U19 vs Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera Empoli Youth vs Sassuolo Calcio Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera Sampdoria Youth vs Bologna Youth |
1-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera Inter Milan Youth vs Genoa Youth |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera Cagliari Youth vs Torino Youth |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 AC Milan Youth vs Spal Youth |
3-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Salernitana Youth vs Cosenza Calcio Youth |
2-1 |
3-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Venezia F.C. Youth vs Udinese Youth |
1-3 |
|
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2 Pordenone Youth vs Parma Youth |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-13:30 - Italian Campionato Primavera 2 Crotone Youth vs Pisa Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Livorno Youth vs Trapani Youth |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Frosinone Youth vs Ascoli Youth |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Spezia Youth vs Virtus Entella Youth |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Juve Stabia Youth vs Benevento Youth |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2 Perugia Youth vs Lecce Youth |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italian Serie A Bologna vs Udinese |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Italian Serie A Spal vs Juventus |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-23:45 - Italian Serie A Fiorentina vs AC Milan |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-00:00 - Italian Serie B Cosenza Calcio 1914 vs Frosinone |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italian Serie B Cittadella vs Juve Stabia |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italian Serie B Virtus Entella vs Benevento |
0-3 |
0-4 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italian Serie B Trapani vs Spezia |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Italian Serie B Pisa vs Venezia F.C. |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-17:30 - Italian Women Division 1 AGSM Verona Women\'s vs Juventus Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Sat 22, Feb-15:00 - Italian Women Division 1 Inter Milan Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-20:30 - Italy C1A S.S.D. Monza 1912 vs Arezzo |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italy C1A Carrarese vs Gozzano |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italy C1A Renate AC vs US Pergolettese |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-23:45 - Italy C1A Robur Siena S.S.D. vs Albinoleffe |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italy C1B Modena vs Alto Adige/Sudtirol |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italy C1B USD Virtus Verona vs Rimini |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-21:30 - Italy C1B Fermana vs Vis Pesaro |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-23:45 - Italy C1B Alma Juventus Fano vs Imolese |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Italy C1C FC Rieti vs Teramo |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-23:45 - Italy C1C Virtus Francavilla vs U.S. Catanzaro 1929 |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-09:00 - Japanese J-League Division 1 Vegalta Sendai vs Nagoya Grampus Eight |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-10:00 - Japanese J-League Division 1 Cerezo Osaka vs Oita Trinita |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-10:00 - Japanese J-League Division 1 Kashiwa Reysol vs Consadole Sapporo |
2-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-10:00 - Japanese J-League Division 1 Kawasaki Frontale vs Sagan Tosu |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Kenya Premier League Bandari FC vs Mathare United FC |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Kenya Premier League Western Stima vs Kariobangi Sharks |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-16:15 - Kenya Premier League Posta Rangers vs KCB Nairobi |
0-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-17:00 - Kenya Premier League AFC Leopards SC vs Sofapaka Nairobi FC |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Kosovo Super League KF Llapi vs KF Feronikeli |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Kosovo Super League KF Drenica Srbica vs KF Prishtina |
0-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-17:55 - Kuwait Emir Cup Khaitan vs Burgan SC |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:30 - Kuwait Emir Cup Al Fahaheel SC vs Al-Salmiyah |
1-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-21:00 - Luxembourg National Division Progres Niederkorn vs Hostert |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-19:15 - Malta First Division League Vittoriosa Stars vs Lija Athletic |
0-3 |
0-5 |
Sat 22, Feb-17:00 - Malta First Division League Pieta Hotspurs vs Zebbug Rangers |
2-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Malta Premier League Birkirkara FC vs Hibernians FC |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Malta Premier League Senglea Athletic vs Santa Lucia |
0-2 |
2-5 |
Sat 22, Feb-17:00 - Malta Premier League Mosta FC vs Hamrun Spartans |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Malta Premier League Gudja United vs Balzan FC |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-05:00 - Mexico Primera Division Atlas vs Pachuca |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-07:00 - Mexico Primera Division Puebla vs Toluca |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-07:10 - Mexico Primera Division Club Tijuana vs Chivas Guadalajara |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-05:30 - Mexico Primera Divison 2 Atletico San Francisco FC vs Ciervos FC |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2 Deportivo Cafessa vs Deportivo Dongu |
2-2 |
5-2 |
Sat 22, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2 Atletico Saltillo vs UA De Zacatecas |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A Correcaminos UAT vs Leones Univ Guadalajara |
2-0 |
6-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division Pumas UNAM Women\'s vs FC Juarez Women\'s |
1-1 |
4-3 |
Sat 22, Feb-20:45 - Mexico Youth U20 Leon U20 vs Necaxa U20 |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-03:45 - Mexico Youth U20 Club Tijuana(U20) vs Chivas Guadalajara(U20) |
0-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Cruz Azul(U20) vs Tigres UANL(U20) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Mexico Youth U20 Monterrey U20 vs Club America U20 |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Sutjeska Niksic vs FK Iskra Danilovgrad |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga OFK Petrovac vs FK Zeta |
2-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga FK Grbalj Radanovici vs FK Podgorica |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Morocco Super League CAYB Youssoufia Berrechid vs Wydad Casablanca |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Morocco Super League DHJ Difaa Hassani Jadidi vs IRT Itihad de Tanger |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-22:00 - Morocco Super League FUS Fath Union Sportive Rabat vs MCO Mouloudia Oujda |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Myanmar National League Yangon United vs Shan United |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Myanmar National League Southern Myanmar vs Chin United |
4-0 |
8-3 |
Sat 22, Feb-13:30 - Myanmar National League Zwekapin United vs Rakhine United |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:20 - National League Sutton United vs Barrow |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Torquay United vs Halifax Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Chesterfield vs Ebbsfleet United |
0-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Hartlepool United FC vs Notts County |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Dagenham and Redbridge vs Solihull Moors |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Woking vs Stockport County |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Harrogate Town vs Eastleigh |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Bromley vs Wrexham |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Maidenhead United vs Aldershot Town |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Boreham Wood F.C. vs Yeovil Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Dover Athletic vs AFC Fylde |
2-1 |
5-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League Chorley vs Barnet F.C. |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Kidderminster vs York City |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Chester FC vs Brackley Town |
0-1 |
2-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Boston United vs AFC Telford United |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Hereford vs Darlington |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Farsley Celtic vs Blyth Spartans |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Leamington vs Southport FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Guiseley vs Gateshead |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - National League North Spennymoor Town vs Alfreton Town |
1-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships Hamilton Wanderers AFC vs Waitakere United |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Nigeria Premier League Dakkada FC vs Kwara United |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga Borec Veles vs FK Vardar |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Ards FC vs Portadown FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballinamallard United vs Police Service of Northern Ireland FC |
3-2 |
6-4 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Ballyclare Comrades vs Loughgall FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Queen\'s University Belfast vs Dundela FC |
1-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Harland & Wolff Welders vs Dergview FC |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship Knockbreda vs Newry City |
0-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Cliftonville vs Ballymena United F.C. |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Larne FC vs Warrenpoint Town |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Glenavon FC vs Glentoran FC |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Northern Ireland Premier League Carrick Rangers vs Dungannon Swifts |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Northern Ireland Premier League Institute FC vs Coleraine F.C. |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Feb-16:00 - Norwegian Junior U19 Valerenga(U19) vs Rosenborg(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-06:00 - OFC Club Championship League Hienghene Sport vs Eastern Suburbs AFC |
0-2 |
0-4 |
Sat 22, Feb-09:00 - OFC Club Championship League PRK Hekari United vs ABM Galaxy |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:45 - Omani League Oman Club vs Sohar Club |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Omani League AL-Nahda vs Al-Seeb |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:30 - Omani League Al-Suwaiq Club vs Muscat |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division 12 de Octubre vs FC Nacional Asuncion |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-03:15 - Paraguayan Primera Division Club Libertad vs Sol de America |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Peru Primera Division Sporting Cristal vs Sport Huancayo |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-03:00 - Peru Primera Division EM Deportivo Binacional vs UTC Cajamarca |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-06:00 - Peru Primera Division Deportivo Municipal vs Carlos Stein |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-22:15 - Peru Primera Division Atletico Grau vs Sport Boys Association |
2-0 |
2-3 |
Sat 22, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa Legia Warszawa vs Jagiellonia Bialystok |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa Arka Gdynia vs Rakow Czestochowa |
0-2 |
3-2 |
Sat 22, Feb-23:00 - Poland - Ekstraklasa Piast Gliwice vs Cracovia Krakow |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Feirense(U23) vs Vitoria Guimaraes(U23) |
1-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Maritimo(U23) vs Cova Piedade(U23) |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Sporting Clube de Portugal(U23) vs Benfica(U23) |
0-2 |
3-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Campeonato Nacional U23 Belenenses(U23) vs Portimonense(U23) |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off FC Porto U19 vs Rio Ave(U19) |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Academica Coimbra(U19) vs Sacavenense(U19) |
1-3 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Gil Vicente U19 vs Vizela(U19) |
4-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Belenenses(U19) vs Amora FC(U19) |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Vitoria FC Setubal(U19) vs Vilafranquense(U19) |
1-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off FC Famalicao(U19) vs GD Estoril-Praia(U19) |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Aves(U19) vs Leixoes U19 |
2-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off Pacos Ferreira(U19) vs Feirense(U19) |
1-0 |
|
Sat 22, Feb-00:00 - Portugal Liga de Honora Vilafranquense vs Farense |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora Leixoes vs Sporting Covilha |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - Portugal Liga de Honora FC Porto B vs GD Estoril-Praia |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:15 - Portugal Liga de Honora G.D. Chaves vs C.D. Feirense |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora UD Oliveirense vs Casa Pia AC |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga Aves vs Vitoria Guimaraes |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga Desportivo de Tondela vs Rio Ave |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-17:45 - Qatar League Umm Salal vs Al-Sadd |
2-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:55 - Qatar League Al Duhail SC vs Al-Wakra |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Kesla FK vs Zira FK |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Qabala vs Neftchi Baku |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Feb-22:00 - Romania - Divizia A FC Steaua Bucuresti vs Chindia Targoviste |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-16:30 - Romania - Divizia A FC Voluntari vs Hermannstadt |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Romania - Liga 2 Pandurii Targu Jiu vs CSM Resita |
1-0 |
1-4 |
Sat 22, Feb-13:00 - Romania - Liga 2 Farul Constanta vs Concordia Chiajna |
2-0 |
3-1 |
Sat 22, Feb-13:00 - Romania - Liga 2 CS Mioveni vs Viitorul Pandurii Targu Jiu |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-13:00 - Romania - Liga 2 Sportul Snagov vs Gloria Buzau |
0-3 |
|
Sat 22, Feb-13:00 - Romania - Liga 2 Ripensia Timisoara vs FC Metaloglobus Bucuresti |
3-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Romania - Liga 2 Petrolul Ploiesti vs Dunarea Calarasi |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Russia Futsal League Ukhta Futsal vs MFk Kprf Futsal |
2-2 |
3-4 |
Sat 22, Feb-13:00 - Russia Futsal League Berkut Futsal vs Tyumen Futsal |
2-3 |
6-5 |
Sat 22, Feb-14:00 - Russia Futsal League TTG-Ugra Yugorsk Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP La Fiorita vs SS Murata |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:00 - San Marino Girone A SP Tre Penne vs SP Tre Fiori |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - San Marino Girone A Cailungo vs SS Virtus |
1-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-18:00 - San Marino Girone A Folgore/Falciano vs SP Libertas |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-16:50 - Saudi Arabia Division 2 Al-Sharq vs Al Hjazz |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Saudi Arabia Division 2 Al-Arabi vs Al-Draih |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Saudi Arabia Division 2 Afief vs Wajj |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:40 - Saudi Arabia Professional League Al-Hazm vs Al-Nassr FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - Saudi Arabia Professional League Al Hilal vs Al Ittihad Jeddah |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Saudi Arabia Professional League Al-Taawon vs Al-Raed |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Championship Greenock Morton vs Alloa Athletic |
4-2 |
4-4 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Championship Queen of the South FC vs Dundee |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Huntly vs Clachnacuddin |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Keith vs Inverurie Loco Works |
1-0 |
1-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Fort William vs Lossiemouth FC |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League Fraserburgh vs Brora Rangers |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League One Falkirk vs Montrose |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League One East Fife vs Stranraer F.C. |
2-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League One Peterhead vs Airdrieonians |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League One Raith Rovers vs Clyde F.C. |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League Two Cove Rangers vs Queen\'s Park |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League Two Edinburgh City vs Brechin City |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish League Two Annan Athletic vs Albion Rovers FC |
2-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League Berwick Rangers vs Edinburgh University FC |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League East Kilbride vs BSC Glasgow |
3-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League Cumbernauld Colts vs Stirling University FC |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League Caledonian Braves vs Bonnyrigg Rose |
1-2 |
2-3 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Premier League Aberdeen vs Ross County |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Premier League Hibernian FC vs Livingston F.C. |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Scottish Premier League Hamilton Academical FC vs Motherwell FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - Senegal Premier League AS Douanes Dakar vs ASC Jaraaf |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Senegal Premier League ASC Diambars vs NGB ASC Niarry Tally |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-21:00 - Senegal Premier League Teungueth FC vs Generation Foot |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Senegal Premier League Dakar Sacre Coeur vs Pikine |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Serbia - 1. Liga Crvena Zvezda vs Vojvodina |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Cukaricki |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga FK Rad Beograd vs FK Napredak Krusevac |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga Proleter Novi Sad vs Indjija |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga Radnik Surdulica vs Macva Sabac |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga Backa Topola vs Partizan Belgrade |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga MFK Ruzomberok vs DAC Dunajska Streda |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga Slovan Bratislava vs Trencin |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga Zlate Moravce vs SKF Sered |
1-1 |
1-3 |
Sat 22, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga MFK Zemplin Michalovce vs FC Nitra |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga FK Pohronie vs MSK Zilina |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Slovenia 1. Liga NK Celje vs NK Aluminij |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:15 - Slovenia 1. Liga NK Maribor vs NK Olimpija Ljubljana |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Slovenia 1. Liga NK Triglav Kranj vs NK Rudar Velenje |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-22:15 - South Africa The Nedbank Cup Bloemfontein Celtic vs Maritzburg United |
1-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Mbombela United vs Real Kings |
1-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Highlands Park vs Kaizer Chiefs FC |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - South Africa The Nedbank Cup Happy Wanderers vs TS Sporting |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-08:30 - South Australian Premier League Western Strikers SC vs Adelaide Vipers |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-08:30 - South Australian Premier League South Adelaide Panthers vs Sturt Lions |
1-0 |
3-2 |
Sat 22, Feb-12:45 - South Australian Premier League Playford City Patriots vs West Adelaide SC |
0-0 |
0-4 |
Sat 22, Feb-13:30 - South Australian Premier League Fulham United FC vs Seaford Rangers |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-08:30 - South Australian Super League Adelaide United FC Youth vs Adelaide Raiders SC |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-08:30 - South Australian Super League Adelaide City FC vs Cumberland United FC |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-08:30 - South Australian Super League Para Hills Knights vs Croydon Kings |
1-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-08:30 - South Australian Super League Modbury Jets vs Adelaide Comets FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-13:00 - South Australian Super League North Eastern Metrostars vs Adelaide Olympic |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-06:15 - South Australian Super League Reserves Campbelltown City SC Reserve vs Adelaide Blue Eagles Reserve |
2-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-06:15 - South Australian Super League Reserves Adelaide City FC Reserve vs Cumberland United Reserve |
2-2 |
3-2 |
Sat 22, Feb-06:15 - South Australian Super League Reserves Para Hills Knights Reserve vs Croydon Kings Reserve |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-06:15 - South Australian Super League Reserves Modbury Jets Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve |
1-3 |
1-4 |
Sat 22, Feb-10:45 - South Australian Super League Reserves North Eastern Metrostars Reserve vs Adelaide Olympic Reserve |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League CDEF Logrono Women\'s vs FC Barcelona Women\'s |
0-3 |
0-6 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Ladies Premier League RCD Espanyol Women\'s vs Sevilla FC Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League Real Betis Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League Deportivo La Coruna Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s |
4-1 |
5-1 |
Sat 22, Feb-00:00 - Spanish Primera Division Real Betis vs Mallorca |
2-2 |
3-3 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Primera Division Real Sociedad vs Valencia |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Primera Division Celta Vigo vs Leganes |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Primera Division Barcelona vs Eibar |
3-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-20:30 - Spanish Primera U19 Atletico Pinto(U19) vs AD Union Adarve(U19) |
1-1 |
2-3 |
Sat 22, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Athletic Bilbao U19 vs AD San Juan(U19) |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Malaga(U19) vs Gimnastica Ceuta U19 |
7-0 |
|
Sat 22, Feb-15:00 - Spanish Primera U19 Marina Sport(U19) vs Racing Santander(U19) |
1-3 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Spanish Primera U19 Lleida(U19) vs Espanyol(U19) |
0-5 |
|
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Primera U19 AD Nervion(U19) vs Vazquez Cultural U19 |
0-1 |
|
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Primera U19 Albacete(U19) vs Atletico Madrileno(U19) |
3-4 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Primera U19 Juventud Laguna(U19) vs CD Maspalomas(U19) |
2-0 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Primera U19 Cadiz U19 vs CD San Felix(U19) |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Primera U19 Cordoba(U19) vs Castilleja CF(U19) |
3-2 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Primera U19 CD Marino(U19) vs Acodetti CF(U19) |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-16:30 - Spanish Primera U19 Union Viera(U19) vs Ofra(U19) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Primera U19 Valencia(U19) vs CD Toledo(U19) |
3-0 |
|
Sat 22, Feb-17:00 - Spanish Primera U19 Sevilla U19 vs Almeria U19 |
2-2 |
|
Sat 22, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division Sporting de Gijon vs Cadiz |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division Tenerife vs Elche |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division Girona vs SD Ponferradina |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division Albacete vs Numancia |
0-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division Almeria vs Fuenlabrada |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division Alcorcon vs Las Palmas |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1 Real Oviedo B vs Coruxo FC |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Leioa vs Haro Deportivo |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2 Athletic Bilbao B vs Arenas Club de Getxo |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-23:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3 Barcelona B vs Hercules CF |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 CD Badajoz vs Talavera de la Reina |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4 Villarrubia CF vs Merida AD |
1-1 |
5-1 |
Sat 22, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias CD Praviano vs UD Llanera |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias UC Ceares vs L\'Entregu CF |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Pontellas vs Silva SD |
0-2 |
|
Sat 22, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Barco vs Deportivo La Coruna B |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CF Alondras vs Polvorin |
1-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia UD Somozas vs Bergantinos CF |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arosa Sociedad Cultural vs Racing Villalbes |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia CD Choco vs CD As Pontes |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Arenteiro vs UD Ourense |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Paiosaco vs CSD Arzua |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia Ourense vs CD Estradense |
1-2 |
3-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta CD Utrera vs Lucena CF |
0-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Real Betis B vs Arcos CF |
2-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta Cordoba CF B vs AD Ceuta |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Binissalem vs CF Platges De Calvia |
1-2 |
1-3 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Ibiza Islas Pitiusas vs CD Manacor |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Mallorca B vs Santa Catalina |
2-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears Andratx vs SD Formentera |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears CD Ferriolense vs UD Alcudia |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears CE Felanitx vs UD Collerense |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears San Rafael vs Santanyi |
2-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Vera Puerto De La Cruz vs UD Las Palmas C |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tamaraceite vs Union Viera |
3-1 |
6-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Atletico Union Guimar vs Panaderia Pulido |
0-1 |
0-2 |
Sat 22, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias Tenisca vs CD Santa Ursula |
0-1 |
|
Sat 22, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias UD Ibarra vs Gran Tarajal |
0-0 |
2-2 |
Sat 22, Feb-00:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura EMD Aceuchal vs UD Montijo |
0-2 |
1-4 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra AD San Juan vs CD Corellano |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra UDC Txantrea vs CD Cortes |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Subiza vs UD Mutilvera |
2-2 |
2-3 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Beti Kozkor KE vs Fontellas |
4-0 |
6-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra Valle de Egues vs Murchante |
2-4 |
|
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pena Sport vs Pena Azagresa |
3-0 |
|
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Pamplona vs CD Beti Onak |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra CD Lourdes vs UCD Burlades |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Anguiano vs CP Calasancio |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Arnedo vs Comillas |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja CD Villegas vs Naxara |
0-2 |
0-6 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja Oyonesa vs CA Vianes |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja UD Logrones B vs Yague CF |
6-0 |
|
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Torrijos vs Tarancon |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha CD Pedroneras vs CD Azuqueca |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Ribamontan Al Mar CF vs SD Torina |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UD Samano vs CF Vimenor |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria UC Cartes vs AD Siete Villas |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria CD Barquereno vs Selaya FC |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Atletico Albericia vs SD Laredo |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria Solares Medio Cudeyo vs CD Tropezon |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi SD Deusto vs Cultural de Durango |
3-1 |
|
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sociedad Deportiva Beasain vs SD Gernika |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Sodupe UC vs Tolosa |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Real Sociedad C vs CD Baskonia |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-18:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi CD Ariznabarra vs San Ignacio |
0-2 |
1-5 |
Sat 22, Feb-22:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi JD Somorrostro vs CD Lagun Onak |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi Pasaia KE vs Urduliz FT |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Acero vs CF Intercity |
1-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Jove Espanol vs Recambios Colon CD |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana Villarreal C vs UD Alzira |
1-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon CyDL Jupiter Leones vs CD La Granja |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Atletico Astorga vs CD Mirandes B |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon SD Almazan vs CD Cristo Atletico |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Burgos Promesas vs UD Santa Marta |
0-1 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon Salmantino B vs Atletico Bembibre |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla CD Torreperogil vs Melilla CD |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - SVK U19 A League Trencin(U19) vs DAC Dunajska Streda(U19) |
0-2 |
0-3 |
Sat 22, Feb-14:00 - SVK U19 A League FK Senica(U19) vs Zemplin Michalovce(U19) |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-14:00 - SVK U19 A League Slovan Bratislava(U19) vs FK Zeleziarne Podbrezova(U19) |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - SVK U19 A League Spartak Trnava(U19) vs MFK Ruzomberok(U19) |
1-1 |
2-4 |
Sat 22, Feb-19:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen AIK Solna Women\'s vs Djurgardens Women\'s |
1-1 |
2-4 |
Sat 22, Feb-16:30 - Sweden Woman\\\'s Cupen Eskilstuna United DF Women\'s vs Umea FC Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen IS Halmia Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s |
0-2 |
0-6 |
Sat 22, Feb-17:00 - Sweden Woman\\\'s Cupen FC Rosengard Women\'s vs Vasteras BK 30 Women\'s |
4-0 |
5-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Swedish Cup Elfsborg vs IK Brage |
1-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-17:30 - Swedish Cup Oskarshamns AIK vs Orebro |
0-1 |
1-4 |
Sat 22, Feb-19:30 - Swedish Cup IFK Goteborg vs Vasteras SK FK |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:30 - Swedish Cup Sollentuna FK vs IK Sirius FK |
1-6 |
1-8 |
Sat 22, Feb-15:30 - Swedish Cup Djurgardens vs Dalkurd FF |
3-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-15:30 - Swedish Cup Sandvikens IF vs Mjallby AIF |
1-0 |
1-3 |
Sat 22, Feb-22:00 - Swiss Super League Zurich vs Neuchatel Xamax |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-22:00 - Swiss Super League FC Thun vs FC Luzern |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Switzerland Challenge League FC Schaffhausen vs Grasshoppers |
0-1 |
0-3 |
Sat 22, Feb-19:59 - Switzerland Challenge League Chiasso vs FC Wil 1900 |
2-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-19:59 - Switzerland Challenge League Stade Lausanne Ouchy vs Vaduz |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-16:00 - Syrian League Al Jazeera(SYR) vs Al-Karamah |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Thai League 1 Chiangrai United vs Suphanburi FC |
0-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-16:00 - Thai League 1 Buriram United vs Chonburi FC |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Thai League 1 PT Prachuap F.C. vs BG Pathum United |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-14:45 - Thai League 1 Port FC vs Samut Prakan City |
1-1 |
4-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Thai League 2 JL Chiangmai United FC vs Chainat Hornbill FC |
0-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Thai League 2 Ranong United FC vs Nong Bua Pitchaya |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Thai League 2 Khonkaen United vs Ayutthaya United |
2-0 |
3-0 |
Sat 22, Feb-14:45 - Thai League 2 Lampang FC vs MOF Customs United |
0-0 |
0-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Thailand League Cup Saraburi FC vs Thawiwatthana Sriracha FC |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Thailand League Cup Chachoengsao vs Rayong United |
0-3 |
|
Sat 22, Feb-12:30 - Thailand League Cup Sisaket FC vs Muang Loei United |
2-7 |
|
Sat 22, Feb-12:30 - Thailand League Cup Muangkan FC vs Samut Songkhram FC |
5-0 |
|
Sat 22, Feb-12:30 - Thailand League Cup Maejo United vs Lamphun Warrior |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-14:00 - Thailand League Cup Maptaphut Rayong FC vs Bankhai United |
2-2 |
|
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 1 Etoile du Sahel vs Etoile Metlaoui |
2-0 |
5-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 1 Club Africain vs Chebba |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 1 US Ben Guerdane vs US Tataouine |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Esperance Sportive Zarzis vs Croissant Msaken |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Sfax Railways vs EO Sidi Bouzid |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Stade Africain Menzel Bourguiba vs ES Rades |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Sporting Ben Arous vs AS Gabes |
1-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 A.S Ariana vs CO Medenine |
0-3 |
0-3 |
Sat 22, Feb-17:00 - Tunisia Division 2 Sbikha vs Olympique de Beja |
0-1 |
|
Sat 22, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A Akhisar Bld.Geng vs Karagumruk |
0-2 |
0-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A Umraniyespor vs Keciorengucu |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A BB Erzurumspor vs Bursaspor |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A Adana Demirspor vs Altinordu |
3-0 |
4-2 |
Sat 22, Feb-15:00 - Turkey Super Lig Kayserispor vs Konyaspor |
1-2 |
2-2 |
Sat 22, Feb-18:00 - Turkey Super Lig Goztepe vs Gazisehir Gaziantep |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-21:00 - Turkey Super Lig Besiktas JK vs Trabzonspor |
0-1 |
2-2 |
Sat 22, Feb-15:30 - Turkey U19 League Fenerbahce U19 vs Galatasaray(U19) |
1-3 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Turkey U19 League Altay Spor Kulubu(U19) vs Denizlispor(U19) |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Turkey U19 League Kocaelispor(U19) vs Menemenspor(U19) |
2-1 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Turkey U19 League Boluspor(U19) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) |
1-2 |
|
Sat 22, Feb-11:00 - Turkey U19 League Umraniyespor(U19) vs Genclerbirligi(U19) |
2-0 |
|
Sat 22, Feb-14:00 - Turkey U19 League Goztepe(U19) vs Bursaspor(U19) |
1-3 |
|
Sat 22, Feb-14:00 - Turkey U19 League Akhisar Bld.Geng(U19) vs Erokspor(U19) |
1-1 |
|
Sat 22, Feb-17:25 - UAE League Division 1 Dubba Al Husun vs Masfut |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:25 - UAE League Division 1 Al Taawon vs Emirates Club |
0-1 |
0-1 |
Sat 22, Feb-17:25 - UAE League Division 1 Al Bataeh vs Dabba Al-Fujairah |
0-0 |
0-0 |
Sat 22, Feb-20:30 - UAE Presidents Cup Ittihad Kalba vs Al-Sharjah |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-17:30 - UAE Presidents Cup Al Ain vs Al Wasl FC |
2-2 |
6-5 |
Sat 22, Feb-17:00 - Uganda Super League Wakiso Giants vs Kyetume FC |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Uganda Super League Kampala City Council(KCCA) vs Express FC |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Uganda Super League Bright Stars vs Proline FC |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-17:00 - Uganda Super League Onduparaka FC vs Mbarara City |
0-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-17:00 - Uganda Super League Torro United vs Police FC(UGA) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga FC Mariupol vs Zorya |
0-0 |
1-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Ukraine - Vyscha Liga Dynamo Kyiv vs FC Vorskla Poltava |
0-0 |
2-1 |
Sat 22, Feb-15:00 - Ukraine U21 Liga FC Karpaty Lviv(U21) vs Dnipro-1 (U21) |
1-0 |
2-0 |
Sat 22, Feb-15:00 - Ukraine U21 Liga PFC Oleksandria(U21) vs Kolos Kovalivka (U21) |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-14:00 - Ukraine U21 Liga Dynamo Kyiv(U21) vs FC Vorskla (U21) |
0-1 |
3-2 |
Sat 22, Feb-14:00 - Ukraine U21 Liga FC Shakhtar Donetsk(U21) vs Desna Chernihiv(U21) |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-15:30 - Uruguay U19 League Wanderers(U19) vs CA Fenix Montevideo(U19) |
4-0 |
|
Sat 22, Feb-15:30 - Uruguay U19 League Montevideo City Torque(U19) vs CA Rentistas(U19) |
0-0 |
|
Sat 22, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division Deportivo Tachira vs Zamora FC Barinas |
0-0 |
0-2 |
Sat 22, Feb-19:00 - Venezuela Primera Division Estudiantes Merida FC vs Carabobo FC |
2-0 |
4-0 |
Sat 22, Feb-23:30 - Venezuela Segunda Division Yaracuy FC vs Universidad Central Venezuela |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Prestatyn Town FC vs Flint Town United |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North Llandudno F.C. vs Llangefni Town |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South Goytre United vs Cwmamman United |
2-1 |
2-1 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South Pontypridd vs Llantwit Major |
1-1 |
1-1 |
Sat 22, Feb-00:00 - Wales Premier League Connah\'s Quay Nomads FC vs The New Saints |
1-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales Premier League Barry Town United vs Caernarfon |
0-0 |
1-1 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales Premier League Newtown AFC vs Bala Town F.C. |
0-2 |
1-2 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales Premier League Carmarthen Town vs Cefn Druids |
0-0 |
1-0 |
Sat 22, Feb-18:30 - Wales Premier League Cardiff Metropolitan University FC vs Airbus UK Broughton |
0-1 |
1-1 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.