Football Results for Sun 16, Feb 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 16, Feb 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 16, Feb-17:45 - Al Kass International Cup
Altinordu(U17) vs Mohammed VI Academy(U17)

0-1

0-3
Sun 16, Feb-19:59 - Al Kass International Cup
Real Madrid U17 vs Sporting Lisbon Sad(U17)

3-1

4-1
Sun 16, Feb-17:00 - Albania Super league
Luftetari Gjirokaster vs Flamurtari

0-1

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - Albania Super league
KF Laci vs Partizani Tirana

1-2

1-3
Sun 16, Feb-17:00 - Albania Super league
KS Bylis vs FK Kukesi

0-1

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - Albania Super league
Teuta Durres vs Vllaznia Shkoder

2-1

3-1
Sun 16, Feb-15:00 - Algeria U21
Bordj Bou Arreridj(U21) vs CS Constantine U21

0-0

1-1
Sun 16, Feb-14:05 - Algeria U21
MC Oran(U21) vs AS Ain Mlila U21

2-0

4-0
Sun 16, Feb-15:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs UE Sant Julia

0-1

0-1
Sun 16, Feb-21:00 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs CE Carroi

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs Atletic Escaldes

2-0

5-0
Sun 16, Feb-17:00 - Andorra Super league
FC Ordino vs UE Santa Coloma

0-0

0-2
Sun 16, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Bravos do Maquis vs Recreativo Caala

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Santa Rita FC

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Arabian Champions League
El Ismaily vs Raja Casablanca Atlhletic

0-0

1-0
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs CA Fenix Pilar

0-1

3-2
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Villa San Carlos

0-0

0-1
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
San Telmo vs UAI Urquiza

2-0

2-1
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs Leandro N Alem

0-0

0-0
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs Ituzaingo

0-0

2-1
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Canuelas FC

0-0

0-1
Sun 16, Feb-00:00 - Argentina Prim D Metropolitana
Defensores de Cambaceres vs CA Atlas

1-0

1-4
Sun 16, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Gimnasia Jujuy

0-0

0-0
Sun 16, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs All Boys

1-1

2-1
Sun 16, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Riestra vs Santa Marina Tandil

0-0

1-0
Sun 16, Feb-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Caseros vs San Martin San Juan

2-0

5-3
Sun 16, Feb-01:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores de Belgrano vs Quilmes

2-0

2-0
Sun 16, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Ferrol Carril Oeste vs Independiente Rivadavia

1-0

1-0
Sun 16, Feb-03:35 - Argentinian Primera B - Nacional
Tigre vs Atletico Rafaela

1-0

2-0
Sun 16, Feb-04:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Barracas Central

0-0

2-0
Sun 16, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Club Atletico Mitre vs Atletico Atlanta

0-0

0-1
Sun 16, Feb-00:35 - Argentinian Primera Super League
CA Huracan vs Aldosivi

0-1

0-2
Sun 16, Feb-02:40 - Argentinian Primera Super League
Atletico Tucuman vs Argentinos Juniors

0-0

0-2
Sun 16, Feb-03:00 - Argentinian Primera Super League
Rosario Central vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

1-0

1-0
Sun 16, Feb-04:45 - Argentinian Primera Super League
Talleres Cordoba vs San Lorenzo

0-0

1-0
Sun 16, Feb-09:00 - Australia League A
Western United FC vs Brisbane Roar FC

0-0

0-1
Sun 16, Feb-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Olympic United FC vs Eastern Suburbs Brisbane

1-0

1-1
Sun 16, Feb-09:35 - Australia Queensland State League U20
Brisbane Olympic United FC(U20) vs Eastern Suburbs Brisbane(U20)

0-0

0-1
Sun 16, Feb-10:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints vs Green Gully Cavaliers

2-1

4-2
Sun 16, Feb-11:00 - Australia Victorian Premier League
Eastern Lions SC vs Bentleigh Greens

0-0

0-3
Sun 16, Feb-06:30 - Australia Victorian Premier League U20
Eastern Lions(U20) vs Bentleigh Greens(U20)

2-1

3-2
Sun 16, Feb-07:30 - Australia Victorian Premier League U20
St Albans Saints(U20) vs Green Gully Cavaliers U20

1-1

2-2
Sun 16, Feb-08:30 - Australia Women\\\'s A-League
Perth Glory Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s

3-1

4-2
Sun 16, Feb-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Melbourne Victory Women\'s vs Melbourne City Women\'s

0-2

0-4
Sun 16, Feb-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Adelaide United Women\'s

1-1

3-1
Sun 16, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs WSG Wattens

2-0

2-0
Sun 16, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Mattersburg

0-2

1-2
Sun 16, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs FC Trenkwalder Admira

0-0

2-2
Sun 16, Feb-19:15 - Bahrain Division 2
Malkiya vs Sitra

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:15 - Bahrain Division 2
Al-Tadhmon vs Al-Ittifaq

0-0

0-1
Sun 16, Feb-16:30 - Bangladesh League
Abahani Limited Dhaka vs Bangladesh Police

1-0

2-0
Sun 16, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs RFC Seraing


1-1
Sun 16, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Lierse Kempenzonen

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Rupel Boom vs Dessel Sport

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs KSK Heist

1-0

1-3
Sun 16, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Genk vs Standard Liege

0-2

1-3
Sun 16, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs Royal Excel Mouscron

0-1

1-2
Sun 16, Feb-17:30 - Belgian Jupiler League
Royal Antwerp FC vs Sporting Charleroi

1-0

1-1
Sun 16, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
KSC Lokeren vs Excelsior Virton

0-1

0-2
Sun 16, Feb-01:15 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Nacional Potosi

0-0

1-0
Sun 16, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Potosi vs Jorge Wilstermann

1-1

4-1
Sun 16, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Santa Cruz vs Oriente Petrolero

1-2

1-5
Sun 16, Feb-01:00 - Brasil Copa do Nordeste
Nautico (PE) vs Sport Club Recife (PE)

1-0

2-0
Sun 16, Feb-03:00 - Brasil Copa do Nordeste
Confianca (SE) vs River (PI)

1-0

2-0
Sun 16, Feb-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Sao Paulo Women\'s

1-2

1-3
Sun 16, Feb-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Kindermann Women\'s vs Gremio Women\'s


1-0
Sun 16, Feb-22:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Palmeiras SP Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

1-3

1-4
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Cuiaba (MT) vs Araguaia

3-0

5-0
Sun 16, Feb-01:50 - Brazil Mato-grossense Division 1
OperArio(MT) vs Dom Bosco MT

0-0

0-0
Sun 16, Feb-03:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Uniao Rondoniense(MT)


2-2
Sun 16, Feb-23:30 - Brazil Mato-grossense Division 1
Nova Mutum MT vs Pocone MT

0-0

0-0
Sun 16, Feb-00:00 - Brazil Alagoano Division 1
Coruripe (AL) vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

1-0

1-0
Sun 16, Feb-00:00 - Brazil Amazonense League
Nacional Fast Clube AM vs Penarol AM

1-1

2-1
Sun 16, Feb-02:00 - Brazil Amazonense League
Manaus FC(AM) vs Iranduba AM

0-0

1-0
Sun 16, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
CA Taguatinga DF vs Sobradinho DF

0-1

0-2
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Formosa DF vs Ceilandense

1-0

2-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potiguar-M RN vs ASSU RN

0-0

0-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Globo vs ABC Natal/RN

1-1

1-2
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Vitoria da Conquista BA vs Bahia de Feira BA

0-0

0-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Jacuipense BA

1-0

2-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Boavista SC vs Volta Redonda

1-0

1-1
Sun 16, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Chapecoense SC vs Criciuma SC

0-0

1-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Avai FC (SC) vs Joinville SC

1-0

2-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Concordia SC vs Atletico Tubarao SC

2-0

4-1
Sun 16, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Marcilio Dias SC vs Figueirense FC

1-1

2-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Guarany CE

0-0

0-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
SER Caxias do Sul vs Ypiranga(RS)

0-0

1-0
Sun 16, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Ipora vs Jaragua GO

0-0

0-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Atletico Clube Goianiense vs Goias

2-0

3-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolina GO vs Goiania

0-0

1-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Aparecidense GO vs Anapolis FC

1-1

1-3
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goianesia GO vs Gremio Anapolis

0-0

1-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Caldense(MG)

0-1

1-2
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Boa Esporte Clube vs Villa Nova-MG

1-1

1-3
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupi MG vs Guarani MG

1-1

1-2
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Campinense (PB) vs Treze Campina Grande PB

0-0

1-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sao Paulo Crystal vs Sport Lagoa Seca/PB

1-0

1-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs Mirassol

0-0

3-1
Sun 16, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista
Sao Paulo vs Corinthians Paulista (SP)

0-0

0-0
Sun 16, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista
Bragantino SP vs Oeste SP

2-0

3-0
Sun 16, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Atibaia vs Taubate

1-1

2-1
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
AA Portuguesa Santista vs Sao Bento

0-0

3-1
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Juventus-SP vs XV de Piracicaba

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Votuporanguense SP vs Sao Bernardo

0-1

0-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Portuguesa de Desportos vs Monte Azul SP

1-0

2-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs Sertaozinho

0-0

2-2
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Olimpia SP vs Capivariano FC SP

0-0

0-0
Sun 16, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Linense(BRA) vs Noroeste SP

1-0

3-2
Sun 16, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs Nacional SP

0-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Paysandu (PA) vs Paragominas FC PA

1-0

5-0
Sun 16, Feb-03:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Picos vs EC Flamengo PI

0-0

1-0
Sun 16, Feb-00:00 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Toledo Colonia Work(TCW) PR

1-0

3-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cianorte PR vs Parana STC PR

1-0

1-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Cascavel CR vs Coritiba (PR)

2-1

3-2
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
CE Uniao PR vs Londrina (PR)

0-1

0-1
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Santa Cruz (PE)

0-0

0-0
Sun 16, Feb-23:00 - Brazil Sergipano
Sergipe (CS) vs Itabaiana(SE)

0-0

1-0
Sun 16, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Hebar Pazardzhik vs Spartak Varna

0-0

3-0
Sun 16, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Chernomorets Balchik vs Lokomotiv Gorna Oryahovitsa

1-0

2-0
Sun 16, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Lokomotiv Sofia

0-1

2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Bulgaria B PFG
Kariana Erden vs OFC Pomorie


3-0
Sun 16, Feb-17:00 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs Strumska Slava

0-2

0-2
Sun 16, Feb-19:00 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Cherno More Varna

0-1

0-2
Sun 16, Feb-16:30 - Bulgaria Premier
Botev Plovdiv vs Lokomotiv Plovdiv

0-0

0-0
Sun 16, Feb-14:00 - Bulgaria Premier
Beroe vs Etar Veliko Tarnovo

0-0

2-0
Sun 16, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Feutcheu FC

2-0

2-0
Sun 16, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Young Sports Academy vs PWD de Bamenda

1-0

3-0
Sun 16, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs APEJES Academy

1-2

1-2
Sun 16, Feb-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs UMS de Loum

1-0

1-0
Sun 16, Feb-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Bamboutos vs Panthere Sportive du Nde

1-0

1-1
Sun 16, Feb-21:30 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Coton Sport Garoua

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Tonnerre Kalara Yaounde vs Canon Yaounde

0-1

1-2
Sun 16, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Eding Sport FC vs AS Fortuna Mfou

1-0

2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Union Douala

0-1

0-2
Sun 16, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
Guingamp Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

1-0

2-1
Sun 16, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Cobresal vs Everton CD

1-1

1-1
Sun 16, Feb-00:30 - Chile Primera Division
Palestino vs O Higgins

0-0

0-0
Sun 16, Feb-04:30 - Chile Primera Division
Deportes Iquique vs CSD Antofagasta

0-2

0-4
Sun 16, Feb-15:00 - Club Friendly
Spartak Moscow vs Ararat Yerevan

1-1

3-1
Sun 16, Feb-15:00 - Club Friendly
OFK Beograd vs FK Dunav Stari Banovci

4-0

6-0
Sun 16, Feb-00:00 - Club Friendly
Chicago Fire vs Colorado Rapids

1-1

2-4
Sun 16, Feb-00:00 - Club Friendly
Swope Park Rangers vs OKC Energy FC

0-1

1-1
Sun 16, Feb-00:00 - Club Friendly
Greenville Triumph vs Charleston Battery

1-0

1-0
Sun 16, Feb-18:00 - Club Friendly
CR Flamengo (RJ) vs Atletico Paranaense

2-0

3-0
Sun 16, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Vorskla Poltava vs Ordabasy

0-1

0-2
Sun 16, Feb-18:00 - Club Friendly
Ostersunds FK vs Umea FC

2-0

3-2
Sun 16, Feb-18:00 - Club Friendly
Greuther Furth II vs SV Seligenporten

2-0

3-0
Sun 16, Feb-18:00 - Club Friendly
TSG Balingen vs CfR Pforzheim

1-0

2-0
Sun 16, Feb-18:30 - Club Friendly
Dnipro-1 vs Dinamo Batumi

1-0

2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Club Friendly
Rubin Kazan vs Slavia Mozyr

3-0

5-0
Sun 16, Feb-16:00 - Club Friendly
Egersunds IK vs Staal Jorpeland

1-0

2-0
Sun 16, Feb-16:00 - Club Friendly
Neftekhimik Nizhnekamsk vs FC Koper

2-1

2-2
Sun 16, Feb-19:00 - Club Friendly
Viking vs Jerv

2-1

3-2
Sun 16, Feb-19:00 - Club Friendly
Molde vs Krasnodar FK

0-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Club Friendly
Assoc.Desportiva Oliveirense vs Maria da Fonte

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Club Friendly
Sao Martinho vs CDC Montalegre

0-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Club Friendly
Berco vs Vizela

0-0

0-1
Sun 16, Feb-16:30 - Club Friendly
Leiknir KB(U19) vs HK Kopavogur Ymir U19

0-0

0-0
Sun 16, Feb-16:45 - Club Friendly
Taby vs Enskede IK

1-1

4-1
Sun 16, Feb-01:00 - Club Friendly
Inter Miami CF vs Philadelphia Union

1-1

1-2
Sun 16, Feb-10:00 - Club Friendly
Rockdale City Suns vs St George Saints

0-0

0-0
Sun 16, Feb-11:00 - Club Friendly
Broadbeach United vs Ipswich Knights FC

0-2

0-2
Sun 16, Feb-11:15 - Club Friendly
Sydney Universiteti vs Rydalmere Lions

0-1

1-2
Sun 16, Feb-17:00 - Club Friendly
Eintracht Norderstedt vs SV Eichede


2-0
Sun 16, Feb-11:30 - Club Friendly
Trans Narva vs FC Kuressaare

0-0

1-1
Sun 16, Feb-17:00 - Club Friendly
Metta/LU Riga vs Maardu FC Starbunker


1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Rosengard Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s

0-0

1-0
Sun 16, Feb-02:00 - Club Friendly
Washington D.C. United vs Orlando City

0-0

1-0
Sun 16, Feb-12:00 - Club Friendly
Bankstown City Lions vs A.P.I.A. Leichhardt Tigers

0-0

0-2
Sun 16, Feb-02:00 - Club Friendly
Deportes Valdivia vs Deportes Temuco

0-0

1-0
Sun 16, Feb-12:00 - Club Friendly
Western Sydney Wanderers AM vs Spirit FC

1-0

2-1
Sun 16, Feb-23:00 - Club Friendly
Esperanca Lagos vs Olhanense SC

2-1

2-1
Sun 16, Feb-12:00 - Club Friendly
Lokomotiva Devinska Nova Ves vs Lamac

0-0

0-1
Sun 16, Feb-12:30 - Club Friendly
Strogino Moscow vs FK Kvant Obninsk

0-1

3-1
Sun 16, Feb-23:00 - Club Friendly
Tocantinopolis vs Interporto FC

0-0

0-1
Sun 16, Feb-12:55 - Club Friendly
FC Ingolstadt 04 Am vs TSV Rain Am Lech

1-1

2-4
Sun 16, Feb-23:00 - Club Friendly
Altos/PI vs Parnahyba PI

2-1

2-2
Sun 16, Feb-13:30 - Club Friendly
Albirex Niigata FC vs Young Lions

1-1

3-1
Sun 16, Feb-03:00 - Club Friendly
Los Angeles Galaxy vs Toronto FC

1-1

1-2
Sun 16, Feb-04:30 - Club Friendly
Tampa Bay Rowdies vs Montreal Impact

1-0

2-1
Sun 16, Feb-14:30 - Club Friendly
Krasnodar FK vs Krylya Sovetov Samara

0-0

1-0
Sun 16, Feb-14:30 - Club Friendly
Hanau 93 vs Bayern Alzenau

1-2

2-3
Sun 16, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Dep.Independiente Medellin

0-0

2-0
Sun 16, Feb-23:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs Independiente Santa Fe

0-1

0-2
Sun 16, Feb-03:10 - Colombia Copa Mustang
Millonarios vs Boyaca Chico

0-0

2-1
Sun 16, Feb-05:15 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Deportivo Cali

1-2

2-2
Sun 16, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Valledupar FC vs Boca Juniors De Cali

1-0

2-2
Sun 16, Feb-00:00 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Orsomarso

1-0

1-1
Sun 16, Feb-02:30 - CONCACAF Championship U20
Guyana(U20) vs Montserrat(U20)


6-0
Sun 16, Feb-05:30 - CONCACAF Championship U20
Nicaragua(U20) vs US Virgin Islands(U20)

2-0

8-0
Sun 16, Feb-01:00 - Copa Libertadores U20
Nacional Montevideo(U20) vs CR Flamengo (RJ) U20

0-0

1-3
Sun 16, Feb-03:15 - Copa Libertadores U20
Academia Puerto Cabello(U20) vs Sporting Cristal U20

3-2

5-3
Sun 16, Feb-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs AD San Carlos

1-0

3-3
Sun 16, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Limon FC

0-0

1-0
Sun 16, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
La U Universitarios vs Perez Zeledon

1-0

2-0
Sun 16, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Rijeka

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Osijek vs Dinamo Zagreb

0-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Nea Salamis

2-2

3-2
Sun 16, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs AC Omonia Nicosia

1-1

1-1
Sun 16, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs AEK Larnaca

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs AE Zakakiou

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Alki Oroklini

0-1

1-5
Sun 16, Feb-17:30 - Czech Republic Gambrinus Liga
Opava vs FC Viktoria Plzen

0-0

0-3
Sun 16, Feb-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Slavia Praha

0-0

1-0
Sun 16, Feb-18:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Slavia Praha Women\'s vs Hradec Kralove Women\'s

9-0

11-0
Sun 16, Feb-15:15 - Czech Republic Women\\\'s Cup
Horni Herspice Women\'s vs Synot Slovacko Women\'s

1-1

1-1
Sun 16, Feb-14:00 - Czech Republic Women\\\'s Cup
FC Viktoria Plzen Women\'s vs Sparta Praha Women\'s

0-1

0-5
Sun 16, Feb-15:00 - Danish SAS Ligaen
Sonderjyske vs Hobro I.K.

2-0

3-1
Sun 16, Feb-21:00 - Danish SAS Ligaen
Odense BK vs Brondby

0-1

0-2
Sun 16, Feb-17:00 - Danish SAS Ligaen
Silkeborg IF vs Aalborg BK

0-0

0-2
Sun 16, Feb-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
CD El Nacional vs L.D.U.Portoviejo

1-0

2-1
Sun 16, Feb-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Orense SC vs Club Sport Emelec

1-0

2-2
Sun 16, Feb-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Macara vs Universidad Catolica Quito

0-0

1-1
Sun 16, Feb-16:00 - Egypt Cup
Wadi Degla SC vs FC Masr

0-1

1-2
Sun 16, Feb-01:15 - El Salvador Primera Division
Aguila vs CD El Vencedor

0-1

1-1
Sun 16, Feb-03:00 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs CD Chalatenango

1-1

2-1
Sun 16, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Sunderland Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-0

0-1
Sun 16, Feb-18:00 - England FA Women\\\'s Cup
Manchester City Women\'s vs Ipswich Women\'s

3-0

10-0
Sun 16, Feb-18:00 - English Premier League
Aston Villa vs Tottenham Hotspur

1-2

2-3
Sun 16, Feb-20:30 - English Premier League
Arsenal vs Newcastle

0-0

4-0
Sun 16, Feb-20:40 - Estonia Winter Tournament
Tabasalu Palliklubi vs Laanemaa Haapsalu

2-0

2-3
Sun 16, Feb-15:10 - Estonia Winter Tournament
Tallinna FC Levadia II vs Kohtla-Jarve JK Jarve

2-1

5-2
Sun 16, Feb-18:50 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond B vs Voru FC Helios

3-1

6-1
Sun 16, Feb-16:15 - Estonia Winter Tournament
Paide Linnameeskond C vs FCI Tallinn

0-0

1-6
Sun 16, Feb-17:00 - Estonia Winter Tournament
Flora Tallinn II vs Tartu JK Tammeka B

6-0

8-1
Sun 16, Feb-16:15 - Finland Junior League
Inter Turku Am vs SJK Akatemia Am

1-1

3-3
Sun 16, Feb-14:00 - Finland Junior League
Honka Am vs Ilves Youth

0-1

1-4
Sun 16, Feb-14:00 - Finland Junior League
PK-35 Youth vs Gnistan Youth

1-4

2-6
Sun 16, Feb-16:30 - Finland Kakkonen League Cup
HJS Akatemia vs RoPS Rovaniemi B

1-0

4-0
Sun 16, Feb-19:00 - Finland Woman\\\'s Cup
Aland Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

2-0

3-0
Sun 16, Feb-18:00 - French Championnat Amateur Group A
Mulhouse vs Epinal

0-2

0-3
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens U19 vs Lille U19


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs US Orleans U19


5-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Drancy(U19) vs Amiens SC(U19)


1-2
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
FC Chartres(U19) vs Evreux(U19)


0-1
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Lyonnais U19 vs Bourg Peronnas(U19)


7-2
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ES Troyes AC(U19) vs Paris FC U19


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Auxerre(U19) vs Montceau (U19)


5-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Metz U19


3-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Epinal U19 vs Sochaux U19


1-4
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Strasbourg U19


2-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Le Puy Foot 43 Auvergne(U19)


0-2
Sun 16, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Le Mans(U19) vs Trelissac U19


3-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Stade Rennais FC(U19)


2-2
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Niort(U19) vs Concarneau(U19)


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Aviron Bayonnais(U19) vs Bordeaux U19


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Ajaccio U19


4-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Castelnau le Cres (U19) vs Saint-Etienne U19


1-3
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulon (U19) vs Bastia U19


4-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Istres(U19) vs Colomiers U19


1-0
Sun 16, Feb-19:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Nimes(U19) vs Porto Vecchio(U19)


2-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Cannes AS U19


7-0
Sun 16, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe D
Nice U19 vs Toulouse(U19)


3-1
Sun 16, Feb-17:30 - French Feminines D1
ASJ Soyaux Women\'s vs Fleury 91 Women\'s

0-0

0-1
Sun 16, Feb-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Strasbourg

1-1

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Saint-Etienne

3-0

3-2
Sun 16, Feb-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Reims vs Stade Rennes FC

0-0

1-0
Sun 16, Feb-14:00 - Friendly Internationals
Lithuania Women\'s(U16) vs Georgia Women\'s(U16)

0-2

2-2
Sun 16, Feb-21:30 - Futsal Italian Serie A
Pesarofano Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

2-0

5-1
Sun 16, Feb-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Levante Futsal

1-2

3-3
Sun 16, Feb-16:00 - German 3. Liga
FSV Zwickau vs MSV Duisburg

0-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Carl Zeiss Jena

0-1

1-1
Sun 16, Feb-16:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SV Wehen Wiesbaden(U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)

2-1

2-2
Sun 16, Feb-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
VfB Stuttgart(U17) vs SV Darmstadt U17

2-1

3-1
Sun 16, Feb-16:30 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Nurnberg (U17) vs Augsburg(U17)


1-0
Sun 16, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Bayern Munich(U17)

0-1

1-2
Sun 16, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SpVgg Unterhaching U17 vs 1. FSV Mainz 05(U17)

0-3

0-5
Sun 16, Feb-16:15 - German B-Junioren-Bundesliga West
Wuppertaler SV Borussia(U17) vs SG Unterrath(U17)

1-0

1-0
Sun 16, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Dortmund(U17) vs Bochum(U17)

0-0

2-0
Sun 16, Feb-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf(U17) vs FC Hennef 05(U17)

0-0

1-0
Sun 16, Feb-18:30 - German Bundesliga
Koln vs Bayern Munich

0-3

1-4
Sun 16, Feb-21:00 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Schalke 04

0-0

0-0
Sun 16, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs VfL Osnabruck

1-0

1-1
Sun 16, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
FC Erzgebirge Aue vs Holstein Kiel

0-1

1-2
Sun 16, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs SV Sandhausen

0-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Duisburg Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-3

0-4
Sun 16, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Turbine Potsdam Women\'s vs Koln Women\'s

3-0

5-0
Sun 16, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
FF USV Jena Women\'s vs FFC Frankfurt Women\'s

2-1

2-3
Sun 16, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-0

0-3
Sun 16, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
SC Sand Women\'s vs SC Freiburg Women\'s

0-1

0-2
Sun 16, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Niendorfer TSV(U19)

3-0

4-0
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Union Berlin(U19)

0-1

0-1
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs Werder Bremen(U19)

1-3

2-3
Sun 16, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SSV Ulm U19 vs 1. FC Heidenheim(U19)

1-0

1-2
Sun 16, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Ingolstadt(U19) vs Augsburg(U19)

3-3

3-6
Sun 16, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Viktoria Koln(U19) vs Preuben Munster U19

0-0

1-1
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Dortmund(U19)

0-1

0-3
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs RW Oberhausen U19

0-0

0-0
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bayer 04 Leverkusen U19 vs Schalke 04 (U19)

2-0

4-0
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln (U19) vs Alemannia Aachen(U19)

1-0

6-0
Sun 16, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Bochum(U19)

1-1

1-3
Sun 16, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Viktoria Berlin 1889

1-1

2-2
Sun 16, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs VfB Auerbach

2-0

3-1
Sun 16, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Union Furstenwalde vs Chemie Leipzig

0-0

0-0
Sun 16, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs Berliner AK 07

1-1

1-3
Sun 16, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs Berliner FC Dynamo

0-0

1-1
Sun 16, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC Altona 93 vs SSV Jeddeloh

1-2

1-4
Sun 16, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
HSC Hannover vs BSV Rehden

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs RW Oberhausen

0-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
SC Verl vs FC Schalke 04 II

1-1

2-1
Sun 16, Feb-13:45 - Germany OberLiga
Paloma vs Buchholz

0-0

3-0
Sun 16, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Bechem United

1-1

3-2
Sun 16, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Ashanti Gold

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Medeama SC vs Elmina Sharks

1-1

1-2
Sun 16, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Liberty Professionals vs Aduana Stars

2-2

5-2
Sun 16, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Ebusua Dwarfs vs Karela United

0-1

2-1
Sun 16, Feb-19:00 - Ghana Premier League
WAFA vs Dreams FC(GHA)

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Greece Football League
Niki Volos vs Diagoras Rodos

2-0

2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Greece Football League
Ialysos vs Olympiakos Volos

3-0

4-0
Sun 16, Feb-17:00 - Greece Football League
Ionikos vs Egaleo AO Athens

2-0

3-0
Sun 16, Feb-17:00 - Greece Football League
Nea Kavala vs Ierapetra

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:00 - Greece Football League
Aspropyrgos Enosis vs Thesprotos

1-1

1-2
Sun 16, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Aris Salonica vs AEK Athens

0-1

0-1
Sun 16, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Xanthi vs Lamia

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Asteras Tripolis

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Panaitolikos Agrinio

2-0

3-1
Sun 16, Feb-19:00 - Greece Super League 2
Pas Giannina vs Apollon Smirnis

3-0

5-1
Sun 16, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Doxa Dramas vs Platanias FC

0-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Giorgos Karaiskakis

3-0

5-1
Sun 16, Feb-18:30 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Panionios(U19)

1-1

4-2
Sun 16, Feb-17:00 - Greece U19
AEL Larisa U19 vs PAOK Saloniki(U19)

0-1

0-2
Sun 16, Feb-13:30 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

0-0

0-0
Sun 16, Feb-21:30 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs CSD Municipal

0-0

1-1
Sun 16, Feb-03:00 - Guatemala Liga Nacional
Club Comunicaciones vs CSyD Mixco

0-0

1-0
Sun 16, Feb-05:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs Siquinala FC

1-0

1-0
Sun 16, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs RKC Waalwijk

1-0

3-0
Sun 16, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs FC Groningen

0-2

1-2
Sun 16, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs SC Heerenveen

2-2

4-2
Sun 16, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Willem II vs FC Utrecht

0-1

1-1
Sun 16, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs Feyenoord Rotterdam

2-1

3-4
Sun 16, Feb-17:30 - Holland Jupiler League
MVV Maastricht vs Go Ahead Eagles

1-0

3-0
Sun 16, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Motagua vs Real Espana

1-0

1-0
Sun 16, Feb-05:15 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Olimpia

1-2

1-3
Sun 16, Feb-09:00 - HongKong Sapling Cup
Wofoo Tai Po vs Southern District

1-1

2-2
Sun 16, Feb-19:59 - Hungary NB ?
Vasas vs Duna Aszfalt TVSE

0-1

3-1
Sun 16, Feb-21:00 - Hungary NB ?
MTK Budapest FC vs Bekescsaba

0-1

1-1
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs FC Ajka

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Vac-Dunakanyar vs Soroksar

0-1

0-2
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Gyirmot SE vs Szolnoki MAV FC

1-1

1-2
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Kazincbarcika vs ETO Gyori FC

2-1

2-2
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Szegedi AK

0-0

1-1
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Szombathelyi Haladas vs Aqvital FC Csakvar

1-0

3-0
Sun 16, Feb-17:00 - Hungary NB ?
Budafoki MTE vs Dorogi FC

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Iceland League Cup
Valur vs Vestri

2-0

5-0
Sun 16, Feb-18:00 - Iceland League Cup
IBV Vestmannaeyjar vs Vikingur Olafsvik

3-0

5-0
Sun 16, Feb-19:00 - Iceland League Cup
Magni Grenivik vs Vikingur Reykjavik

0-2

0-5
Sun 16, Feb-14:15 - India Goa Professional League
Sporting Clube de Goa vs Panjim Footballers

0-0

4-1
Sun 16, Feb-15:30 - India League Division 1
Trau FC vs Chennai City

0-0

0-0
Sun 16, Feb-12:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Real Kashmir

1-0

1-0
Sun 16, Feb-18:00 - India Super League
Atletico De Kolkata vs Chennaiyin FC

1-2

1-3
Sun 16, Feb-14:45 - Iran League Division 1
Baderan Tehran FC vs Qashqai Shiraz

3-0

4-3
Sun 16, Feb-17:30 - Iraqi League
Al Zawraa vs Al Talaba

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:30 - Iraqi League
Baghdad vs Naft Alwasat


0-1
Sun 16, Feb-15:30 - Iraqi League
Al Najaf vs Alsinaat Alkahrabaiya

2-0

3-0
Sun 16, Feb-21:00 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Raanana

1-0

3-0
Sun 16, Feb-22:15 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

0-0

3-0
Sun 16, Feb-15:00 - Italian Campionato Primavera
Genoa Youth vs Chievo Youth

2-0

3-0
Sun 16, Feb-15:30 - Italian Serie A
Udinese vs Hellas Verona

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italian Serie A
Juventus vs Brescia

1-0

2-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Fiorentina

0-3

1-5
Sun 16, Feb-18:00 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs Parma Calcio 1913

0-1

0-1
Sun 16, Feb-21:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Napoli

0-0

0-1
Sun 16, Feb-23:45 - Italian Serie A
Lazio vs Inter Milan

0-1

2-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Trapani

2-0

5-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Perugia

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Inter Milan Women\'s

1-0

5-1
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Novara Calcio

0-0

1-0
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Robur Siena S.S.D.

0-0

1-1
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Pro Vercelli

1-0

2-1
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1A
Pontedera vs Giana Erminio

0-0

0-2
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1A
Alessandria vs Calcio Lecco

2-0

2-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1A
Como vs Olbia

0-1

0-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1A
Pro Patria vs Arezzo

0-1

0-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Juventus(U23)

1-0

1-2
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1B
Vicenza vs USD Virtus Verona

0-0

0-0
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Ravenna

1-1

1-2
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1B
Triestina vs Vis Pesaro

2-0

4-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1B
Padova vs Fermana

0-0

0-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Alma Juventus Fano

1-0

2-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Gubbio

1-2

3-3
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1B
Carpi vs Piacenza

2-0

3-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1B
Imolese vs Cesena

0-2

1-4
Sun 16, Feb-17:30 - Italy C1C
Vibonese vs A.S. Viterbese Castrense

2-0

3-2
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1C
Ternana vs Virtus Francavilla

0-1

0-2
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs Picerno

2-0

3-0
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Cavese

0-0

0-0
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Rende Calcio 1968

1-1

2-2
Sun 16, Feb-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs FC Rieti

2-1

3-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1C
Catania vs Urbs Reggina 1914

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs Casertana F.C.

1-1

1-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Sicula Leonzio

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Grosseto vs Nuova Monterosi


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Prato vs A.S.D. Bra


2-2
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Foggia vs S.S.D. Citta di Brindisi


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Fiorenzuola


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Pro Sesto vs AC Legnano


3-2
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Montevarchi vs Cannara


1-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sangiustese vs Matelica


0-2
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Pomezia vs Scandicci


3-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Chieri vs SC Caronnese


0-3
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
US Seregno vs Virtus Bergamo


2-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ciliverghe Mazzano vs US Breno

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Ponsacco vs Bastia Calcio


2-2
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Adriese vs San Luigi


4-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sasso Marconi vs Crema


1-2
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Inveruno vs Bustese Milano City


1-2
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sammaurese vs Alfonsine

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Sporting Trestina vs Albalonga


1-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Caravaggio vs Levico Terme


1-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Aglianese vs Gavorrano


2-0
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Nola 1925 vs Corigliano Calabro


4-1
Sun 16, Feb-17:30 - Italy Serie D
Luparense vs Clodiense Chioggia Sottomarina


2-3
Sun 16, Feb-18:00 - Italy Serie D
AS Casale Calcio vs Ghivizzano Borgo Mozzano


3-1
Sun 16, Feb-18:00 - Italy Serie D
ACD Nardo vs Grumentum Valdagri


1-1
Sun 16, Feb-17:00 - Italy Serie D
ACR Messina vs Cittanovese


2-0
Sun 16, Feb-09:00 - Japan League Cup
Urawa Red Diamonds vs Vegalta Sendai

3-2

5-2
Sun 16, Feb-09:00 - Japan League Cup
Nagoya Grampus Eight vs Kashima Antlers

1-0

1-0
Sun 16, Feb-09:00 - Japan League Cup
Kawasaki Frontale vs Shimizu S-Pulse

2-0

5-1
Sun 16, Feb-09:00 - Japan League Cup
Sagan Tosu vs Consadole Sapporo

0-1

0-3
Sun 16, Feb-09:00 - Japan League Cup
Yokohama FC vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

0-2
Sun 16, Feb-10:00 - Japan League Cup
Cerezo Osaka vs Matsumoto Yamaga FC

1-1

4-1
Sun 16, Feb-10:00 - Japan League Cup
Gamba Osaka vs Kashiwa Reysol

0-1

0-1
Sun 16, Feb-10:00 - Japan League Cup
Shonan Bellmare vs Oita Trinita

0-0

1-0
Sun 16, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina vs KF Trepca \'89

3-1

4-3
Sun 16, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Gjilani

0-0

2-0
Sun 16, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs KF Llapi

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:10 - Kuwait 1st Division League
Al-Salibikhaet vs Burgan SC

1-1

2-1
Sun 16, Feb-19:10 - Kuwait 1st Division League
Khaitan vs Al Fahaheel SC

0-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Blue Boys Muhlench vs Racing Union Luxemburg

1-2

2-2
Sun 16, Feb-18:30 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Vittoriosa Stars


1-1
Sun 16, Feb-16:15 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs Zejtun Corinthians

0-0

1-0
Sun 16, Feb-14:00 - Malta First Division League
Pembroke Athleta vs St. George\'s

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Malta Premier League
Valletta FC vs Birkirkara FC

1-3

1-4
Sun 16, Feb-17:00 - Malta Premier League
Balzan FC vs Gzira United

0-0

1-3
Sun 16, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Stirling Lions vs Murdoch University

0-0

2-2
Sun 16, Feb-15:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Joondalup United vs Kelmscott Roos SC

3-0

5-2
Sun 16, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Curtin University SC vs Swan United

0-0

2-1
Sun 16, Feb-13:00 - McInerney Ford Night Series Division 1
Fremantle City vs Morley-Windmills

3-0

8-0
Sun 16, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Cruz Azul

1-2

1-2
Sun 16, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Pumas UNAM

2-1

2-3
Sun 16, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Puebla

1-0

1-0
Sun 16, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Atlas

1-0

2-0
Sun 16, Feb-05:06 - Mexico Primera Division
Monterrey vs FC Juarez

1-1

1-1
Sun 16, Feb-00:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Reboceros de La Piedad

0-0

0-0
Sun 16, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico San Luis II vs Yalmakan

1-1

1-4
Sun 16, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Nuevo Chimalhuacan vs Atletico San Francisco FC


1-3
Sun 16, Feb-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Dongu vs Aguacateros CDU


2-2
Sun 16, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Canoneros Marina vs Sporting Canamy

1-1

4-2
Sun 16, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros de Tapachula B vs Deportivo Jalisco

1-3

1-3
Sun 16, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
UA Chihuahua vs UA De Zacatecas

0-0

1-1
Sun 16, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison A
CSyD Dorados de Sinaloa vs Cimarrones Sonora

1-1

1-1
Sun 16, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison A
Leones Univ Guadalajara vs Venados FC

2-0

2-0
Sun 16, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison A
Zacatepec vs Alebrijes de Oaxaca

1-0

1-0
Sun 16, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Celaya FC vs Mineros de Zacatecas

0-1

0-1
Sun 16, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s

1-0

1-1
Sun 16, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Tigres UANL(U20)

1-0

3-0
Sun 16, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Necaxa U20 vs Queretaro U20


2-1
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Chabab Ben Guerir

0-1

2-3
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
SCCM Chabab Mohamedia vs Club Salmi

0-1

1-1
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Maghreb Fez vs KAC de Kenitra


1-1
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Kawkab de Marrakech vs Chabab Rif Hoceima

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Union Sportive Sidi Kacem vs Wydad Fes


2-1
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
TAS de Casablanca vs Wydad Temara

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Chabab Atlas Khenifra vs Itihad Z. Khemisset


3-2
Sun 16, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Racing Casablanca

1-1

2-1
Sun 16, Feb-19:00 - Morocco Super League
Renaissance Zmamra vs CAYB Youssoufia Berrechid

1-1

3-2
Sun 16, Feb-22:00 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs Moghreb Tetouan

0-0

2-1
Sun 16, Feb-13:00 - Myanmar National League
Southern Myanmar vs Yangon United

0-0

0-1
Sun 16, Feb-13:00 - Myanmar National League
ISPE FC vs Sagaing United

0-2

1-6
Sun 16, Feb-13:30 - Myanmar National League
Zwekapin United vs Shan United

0-0

0-1
Sun 16, Feb-14:45 - Nazare Beach Soccer Cup
Levante Beach Soccer vs CR Flamengo (RJ) Beach Soccer


5-4
Sun 16, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Auckland City vs Canterbury United

5-0

5-1
Sun 16, Feb-01:00 - Nicaragua Primera Division
Chinandega vs Jalapa ART

0-0

1-0
Sun 16, Feb-01:00 - Nicaragua Primera Division
Managua FC vs Real Madriz

2-0

3-1
Sun 16, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Walter Ferretti

0-0

0-0
Sun 16, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Juventus Managua

1-0

1-0
Sun 16, Feb-05:00 - Nicaragua Primera Division
Las Sabanas vs Deportivo Ocotal

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Nasarawa United FC vs Jigawa Golden Stars

0-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Rivers United

1-1

1-1
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs MFM FC

1-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Adamawa United

3-0

5-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Enugu Rangers International vs Akwa United

0-1

1-2
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Lobi Stars

2-0

4-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Warri Wolves FC vs Katsina United

2-0

2-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Dakkada FC

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Sunshine Stars FC

2-1

3-1
Sun 16, Feb-16:00 - North Macedonia Prva liga
Akademija Pandev vs FK Shkendija

1-1

1-2
Sun 16, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
Renova Cepciste vs Sileks

0-1

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Borec Veles

0-0

2-0
Sun 16, Feb-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs Rabotnichki

0-1

0-1
Sun 16, Feb-06:00 - OFC Club Championship League
ABM Galaxy vs Hienghene Sport

2-0

4-1
Sun 16, Feb-09:00 - OFC Club Championship League
Eastern Suburbs AFC vs PRK Hekari United

2-1

2-1
Sun 16, Feb-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Sporting San Miguelito vs Alianza FC (PAN)

1-0

1-0
Sun 16, Feb-03:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs Costa Del Este FC

0-0

1-0
Sun 16, Feb-05:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Union Deportivo Universitario

0-1

0-2
Sun 16, Feb-02:15 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Guairena

2-0

2-2
Sun 16, Feb-04:30 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Club Guarani

1-1

1-2
Sun 16, Feb-00:00 - Peru Primera Division
Carlos Stein vs Universitario de Deportes

1-1

1-3
Sun 16, Feb-01:00 - Peru Primera Division
Sport Boys Association vs Carlos A. Mannucci

1-1

3-3
Sun 16, Feb-19:59 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Alianza Universidad

1-0

1-2
Sun 16, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Atletico Grau

1-0

1-0
Sun 16, Feb-16:00 - Poland Women\\\'s Cup
GKS Katowice Women\'s vs UKS Lodz Women\'s

0-1

0-3
Sun 16, Feb-17:00 - Poland Women\\\'s Cup
KKP Bydgoszcz Women\'s vs MKS Olimpia Szczecin Women\'s

0-1

1-1
Sun 16, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Lech Poznan

0-1

2-1
Sun 16, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Zaglebie Lubin vs Wisla Krakow

0-0

0-1
Sun 16, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok vs Korona Kielce

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vizela(U19) vs Pacos Ferreira(U19)

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Braga (U19) vs FC Famalicao(U19)


3-2
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Uniao Leiria U19 vs Belenenses(U19)


1-3
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
GD Estoril-Praia(U19) vs FC Porto U19


2-1
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Nacional(U19) vs Gil Vicente U19


0-1
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Amora FC(U19) vs Academica Coimbra(U19)


1-3
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Vilafranquense(U19) vs Tondela(U19)


2-3
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Padroense(U17) vs Chaves U17


2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Benfica(U17) vs Loures(U17)


2-0
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Belenenses(U17) vs Academica Coimbra(U17)


3-3
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria FC Setubal(U17) vs GD Estoril-Praia(U17)


1-3
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Spg C Braga(U17)


0-5
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Tondela(U17) vs FC Porto(U17)


0-3
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
FC Famalicao(U17) vs Uniao Nogueirenes U17


0-1
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs Palmeiras FC(U17)


1-1
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Pacos Ferreira(U17) vs Limianos(U17)


5-0
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Marialvas(U17) vs Feirense(U17)


0-2
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Seia FC(U17) vs Anadia(U17)


0-6
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs CA Fundao U17


3-2
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sintrense(U17) vs Sacavenense(U17)


3-3
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Peniche U17 vs Uniao Almeirim(U17)


6-0
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Casa Pia AC(U17)


1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Louletano(U17) vs Cova Piedade(U17)


1-2
Sun 16, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Real Sport Clube(U17) vs Oeiras(U17)


3-1
Sun 16, Feb-15:15 - Portugal Liga de Honora
Casa Pia AC vs FC Porto B

0-2

1-3
Sun 16, Feb-21:15 - Portugal Liga de Honora
Farense vs UD Oliveirense

1-1

3-1
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
Sporting Covilha vs Academico Viseu

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
SL Benfica B vs Cova Piedade

1-0

2-0
Sun 16, Feb-21:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Guimaraes vs FC Porto

0-1

1-2
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Pacos Ferreira

1-0

3-0
Sun 16, Feb-19:00 - Portugal Primera Liga
Boavista FC vs Belenenses

0-1

1-2
Sun 16, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Sporting Clube de Portugal

1-0

1-1
Sun 16, Feb-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Kesla FK

2-0

3-1
Sun 16, Feb-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Qabala

0-1

3-1
Sun 16, Feb-19:00 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs FC Botosani

0-0

0-1
Sun 16, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs FC Steaua Bucuresti

1-1

2-1
Sun 16, Feb-12:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Ukhta Futsal

2-0

4-3
Sun 16, Feb-14:00 - Russia Futsal League
Norilsky Nickel Futsal vs MFK Sinara Ekaterinburg Futsal

1-0

3-4
Sun 16, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SP Tre Fiori


1-4
Sun 16, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Tre Penne vs SP La Fiorita


1-1
Sun 16, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SS Virtus vs Folgore/Falciano


1-2
Sun 16, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SS Murata


1-1
Sun 16, Feb-20:10 - Scotland Bells Challenge Cup
Inverness C.T. vs Glasgow Rangers(U21)

1-1

2-1
Sun 16, Feb-20:30 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Hibernian FC

1-2

1-2
Sun 16, Feb-16:00 - Scottish Premier League
Aberdeen vs Celtic

1-1

1-2
Sun 16, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Livingston F.C.

0-0

1-0
Sun 16, Feb-19:30 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Boroughmuir Thistle FC Women\'s vs Stirling University Women\'s


2-4
Sun 16, Feb-19:59 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Aberdeen Women\'s vs Hearts Women\'s

1-0

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Queen\'s Park Women\'s vs Hamilton FC Women\'s

0-3

1-6
Sun 16, Feb-19:59 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
Glasgow Girls Women\'s vs Spartans Women\'s


2-3
Sun 16, Feb-19:59 - Scottish Women\\\'s Premier League Cup
St. Johnstone Women\'s vs Celtic Women\'s


0-6
Sun 16, Feb-20:30 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Dakar Sacre Coeur


1-2
Sun 16, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Stade de Mbour

0-0

0-0
Sun 16, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs AS Douanes Dakar


0-1
Sun 16, Feb-21:00 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Teungueth FC

1-1

1-1
Sun 16, Feb-21:00 - Senegal Premier League
Mbour Petite Cote vs ASC Diambars

0-2

2-2
Sun 16, Feb-21:00 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs Union Sportive Goree


1-1
Sun 16, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Radnik Surdulica

1-0

3-0
Sun 16, Feb-19:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs Radnicki Nis

1-1

1-1
Sun 16, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Slovan Bratislava

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Slovakia 1. Liga
DAC Dunajska Streda vs FK Senica

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs Zlate Moravce

1-0

3-0
Sun 16, Feb-17:30 - South Africa First League
Pretoria University vs TS Galaxy

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:30 - South Africa First League
Richards Bay vs Jomo Cosmos

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Black Leopards vs Orlando Pirates

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Polokwane City FC vs Cape Town City

2-1

3-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Ladies Premier League
CD Tacon Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

2-1
Sun 16, Feb-21:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

1-1

2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-0

2-2
Sun 16, Feb-19:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

2-0

7-0
Sun 16, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Levante UD Women\'s

3-1

4-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Espanyol

1-1

2-2
Sun 16, Feb-17:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Real Betis

0-0

0-0
Sun 16, Feb-00:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Valladolid

0-0

2-1
Sun 16, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Athletic Bilbao vs Osasuna

0-1

0-1
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Rayo Vallecano U19

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Elche(U19) vs Hercules CF(U19)

2-0

4-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Castilleja CF(U19) vs Real Betis(U19)

1-2

1-4
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
CD Conxo Santiago(U19) vs Marina Sport(U19)

0-1

3-1
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Cordoba(U19)

2-0

3-0
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs CD Badajoz(U19)

1-0

1-1
Sun 16, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Elche vs Real Zaragoza

1-2

1-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division
CD Mirandes vs Albacete

1-1

1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division
Fuenlabrada vs CD Lugo

0-0

0-1
Sun 16, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Sporting de Gijon

0-1

0-2
Sun 16, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs Extremadura

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Malaga

0-0

0-1
Sun 16, Feb-23:30 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Rayo Vallecano

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing de Ferrol vs Ibiza Eivissa

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
SCR Pena Deportiva vs UD Melilla

1-1

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Atletico Baleares

0-0

1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CF Rayo Majadahonda vs Real Madrid Castilla

0-2

2-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs Sporting de Gijon B

1-1

1-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Las Palmas Atletico vs Getafe B

0-1

0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Real Oviedo B

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Las Rozas

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Celta Vigo B

0-1

2-1
Sun 16, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Cultural Leonesa vs Unionistas de Salamanca

1-0

1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs Leioa

0-0

0-0
Sun 16, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs Barakaldo CF

2-1

2-4
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs UD Logrones

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs CD Guijuelo

0-1

1-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Haro Deportivo vs CD Izarra

1-1

3-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CF Salmantino UDS vs Burgos CF

0-0

0-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Gimnastic Tarragona vs Lleida

1-1

1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Levante B vs Barcelona B

1-2

1-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs Andorra CF

1-1

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
AE Prat vs CD Ebro

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs UE Cornella

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs UE Llagostera

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sabadell vs Orihuela CF

0-0

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs CD Castellon

1-0

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs CF La Nucia

2-0

4-0
Sun 16, Feb-14:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Algeciras vs Cadiz B

1-1

1-1
Sun 16, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs Marbella FC

0-1

1-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Villarrubia CF

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Cordoba C.F. vs Sevilla Atletico

0-1

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Recreativo Huelva

1-1

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Linense

1-0

3-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Merida AD vs Recreativo Granada

0-1

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Talavera de la Reina vs Yeclano Deportivo

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
C.D. San Fernando Isleno vs CD Badajoz

1-1

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CP Villarrobledo vs Murcia

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs Navarro


2-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Aviles vs SD Lenense


1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Vallobin

0-0

2-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Caudal Deportivo

2-1

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs CD Praviano

1-1

2-3
Sun 16, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Condal CF


3-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs CD Tuilla


0-2
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Mosconia vs Urraca CF

0-0

0-2
Sun 16, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs UC Ceares


2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Compostela


2-2
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Arosa Sociedad Cultural


2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Arenteiro

1-0

3-0
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs Paiosaco


1-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs UD Somozas


0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs CF Alondras

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Pontellas

4-0

7-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs CD Barco

1-1

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs CD Choco

0-2

1-3
Sun 16, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Cordoba CF B

2-0

4-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs CD San Roque de Lepe

1-0

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs CD Pozoblanco

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs Xerez CD


2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs UB Lebrijana


2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs UD Los Barrios


2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs CD Gerena


2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Salerm Cosmetics Puente Genil


2-1
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CD Binissalem

1-0

3-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs Constancia

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CF Soller


1-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Tamaraceite


1-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs CD Union Puerto

2-0

2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Tenisca


2-1
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Mensajero vs Atletico Union Guimar


4-1
Sun 16, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs UD San Fernando


1-3
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
SFC Minerva vs EG El Palmar

0-0

4-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs Ciudad de Murcia

1-0

3-1
Sun 16, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs Mar Menor

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Deportiva Minera

2-1

2-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CF El Castillo vs FC Cartagena B


1-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs EDMF Churra

1-1

2-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs UCAM Cartagena FC

1-1

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Aguilas FC vs Club Atletico Pulpileno


0-3
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Olimpico de Totana vs Real Murcia B


3-3
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs CD Plus Ultra

1-0

2-2
Sun 16, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
RCP Valverdeno vs Arroyo Club Polideportivo

0-0

1-3
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs Villanovense

0-1

1-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs EMD Aceuchal


3-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Extremadura B


0-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs Jerez Industrial CF

2-1

3-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CF Trujillo

2-0

4-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs Olivenza


1-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CP Valdivia vs UD Fuente de Cantos


0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Diocesano


3-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs AD Llerenense


3-2
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs CD Lourdes

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Baztan


3-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs CD Alfaro

2-0

2-2
Sun 16, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs CD Villegas


2-0
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs Casalarreina


0-2
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs Calahorra B


2-0
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs UD Logrones B


0-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Arnedo


1-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
SD Logrones vs CCD Alberite


2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Varea


0-3
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs San Juan Zaragoza

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs Valdefierro

1-0

3-0
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs UD Fraga


1-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Tarazona vs AD Almudevar


2-0
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Sarinena vs Barbastro


0-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs CF Calamocha


1-0
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Robres vs Utebo FC

0-0

0-2
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CD Villanueva

1-1

3-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Brea vs CD Belchite 97

0-0

2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Teruel vs CDJ Tamarite

1-1

6-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs CD Pedroneras

0-0

0-0
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs UB Conquense


1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs CD Madridejos


2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs UD Almansa

0-1

1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Torrijos

0-1

1-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Solana vs Villacanas

1-0

1-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Guadalajara

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs Albacete B


2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs Manchego Ciudad

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Tropezon vs Atletico Albericia

1-0

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs CD Barquereno


3-2
Sun 16, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs Barreda Balompie

2-0

2-0
Sun 16, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Ribamontan Al Mar CF


2-2
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Gimnastica Torrelavega


1-1
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Baskonia vs Pasaia KE

0-0

1-2
Sun 16, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Santurtzi vs SD Deusto

2-1

3-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Terrassa vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs Santfeliuenc FC

2-0

3-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Sants

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs UE Figueres

0-1

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
EC Granollers vs FC Vilafranca

1-0

1-2
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UE Castelldefels


1-3
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UA Horta


0-1
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Recambios Colon CD vs Atzeneta UE

1-1

1-2
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF Intercity vs Novelda

0-1

1-2
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs Vilamarxant CF


6-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Alzira vs Hercules CF B

1-0

1-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Villarreal C

0-1

0-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs CD Roda

2-0

3-1
Sun 16, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs CD Olimpic Xativa

0-1

0-1
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs RSD Alcala Henares

1-0

1-0
Sun 16, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs San Fernando Henares

1-0

2-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Moratalaz


4-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Villaverde Boetticher CF

0-0

1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Alcorcon B

1-1

1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Union Adarve vs Atletico Pinto

0-0

0-0
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
DAV Santa Ana vs CD El Alamo

1-0

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Flat Earth vs AD Parla

2-0

2-0
Sun 16, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcobendas Sport vs AD Torrejon CF

0-0

1-1
Sun 16, Feb-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs CD Artistico Navalcarnero

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Salmantino B

3-0

4-0
Sun 16, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs Atletico Astorga


1-1
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Gimnastica Segoviana

0-0

0-1
Sun 16, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Beroil Bupolsa(Tino) vs Burgos Promesas

0-1

1-1
Sun 16, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs SD Almazan

0-0

0-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Linares Deportivo vs Almeria B

1-0

1-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Atletico Malagueno


2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs Alhaurin de la Torre

1-0

2-1
Sun 16, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Huetor Vega

2-0

5-0
Sun 16, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Atletico Mancha Real


1-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs Velez CF

2-0

4-1
Sun 16, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs CD Huetor Tajar


0-1
Sun 16, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Atletico de Porcuna

3-0

3-0
Sun 16, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Melilla CD vs CD El Palo

0-1

0-2
Sun 16, Feb-17:00 - Sudanese Premier League
Al Shorta Algadarf vs Alamal Atbara


2-0
Sun 16, Feb-19:00 - Swiss Super League
Servette vs Zurich

1-0

4-1
Sun 16, Feb-19:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs St. Gallen

1-0

1-0
Sun 16, Feb-19:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Young Boys

1-0

2-1
Sun 16, Feb-18:00 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Chiasso

0-0

0-0
Sun 16, Feb-18:00 - Switzerland Challenge League
Winterthur vs Stade Lausanne Ouchy

1-0

1-0
Sun 16, Feb-18:00 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs FC Aarau

0-0

1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Buriram United

1-0

1-0
Sun 16, Feb-15:00 - Thai League 1
Ratchaburi Mitr Phol vs Trat FC

1-0

2-0
Sun 16, Feb-16:00 - Thai League 1
Chonburi FC vs Rayong FC

0-0

2-0
Sun 16, Feb-15:00 - Thai League 2
Khonkaen United vs Lampang FC

1-0

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Navy FC

2-3

3-4
Sun 16, Feb-16:00 - Thai League 2
Samut Sakhon vs Chiangmai FC

0-1

2-2
Sun 16, Feb-16:00 - Thai League 2
Udon Thani vs Uthai Thani Forest

1-0

1-1
Sun 16, Feb-13:00 - Thai League 3
Krabi FC vs Bangkok FC

0-2

1-2
Sun 16, Feb-13:00 - Thai League 3
Chamchuri United FC vs Muang Loei United

2-0

4-2
Sun 16, Feb-14:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Nara United

0-0

1-0
Sun 16, Feb-02:00 - Trinidad and Tobago Pro League
Central FC vs Police FC

1-2

1-5
Sun 16, Feb-04:00 - Trinidad and Tobago Pro League
La Horquetta Rangers vs W Connection FC

4-1

4-1
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Club Africain vs CS. Hammam-Lif

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
J.S. Kairouanaise vs US Ben Guerdane

0-0

0-1
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
US Tataouine vs AS Slimane

1-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Esperance Sportive Zarzis vs Sfax Railways

0-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EGS Gafsa vs AS Kasserine

1-0

2-1
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Gabes vs A.S Ariana

0-0

0-0
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
EO Sidi Bouzid vs ES Rades

1-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Sbikha

1-0

2-0
Sun 16, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Rejiche vs Stade Gabesien

1-0

3-0
Sun 16, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Bursaspor vs Adana Demirspor

2-0

2-1
Sun 16, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Karagumruk vs Giresunspor

1-0

2-1
Sun 16, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Altay Spor Kulubu

1-0

2-0
Sun 16, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Balikesirspor vs Istanbulspor

0-2

0-5
Sun 16, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women\'s vs ALG Spor Women\'s

1-5

2-7
Sun 16, Feb-15:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women\'s vs Besiktas JK Women\'s


2-3
Sun 16, Feb-13:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s

2-0

4-2
Sun 16, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sivas Dort Eylul Belediyespor vs Ankara Demirspor

2-2

4-3
Sun 16, Feb-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Yeni Malatyaspor

1-0

1-0
Sun 16, Feb-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Sivasspor

2-0

2-1
Sun 16, Feb-14:30 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Genclerbirligi

0-0

0-1
Sun 16, Feb-14:30 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Sivasspor(U19)

1-0

2-0
Sun 16, Feb-05:30 - United States Mobile Mini Sun Cup
New York Red Bulls vs Houston Dynamo

1-0

1-1
Sun 16, Feb-06:00 - United States Mobile Mini Sun Cup
Phoenix Rising FC vs Columbus Crew

0-0

0-1
Sun 16, Feb-03:00 - United States Mobile Mini Sun Cup
Real Salt Lake vs Sporting Kansas City

0-0

0-0
Sun 16, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado vs Boston River

1-1

1-2
Sun 16, Feb-00:00 - Uruguay Primera Division
CA Torque vs CA Progreso

0-1

1-3
Sun 16, Feb-01:00 - Uruguay Primera Division
CA Penarol vs Club Atletico Cerro

1-1

2-1
Sun 16, Feb-03:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Defensor SC

0-0

0-0
Sun 16, Feb-16:30 - Uruguay Reserves League
Montevideo Wanderers Reserve vs Defensor SC Reserve

1-3

1-3
Sun 16, Feb-00:00 - Venezuela Primera Division
LALA FC vs Deportivo La Guaira

0-0

1-2
Sun 16, Feb-19:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Zulia FC

1-0

4-0
Sun 16, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Aragua FC

1-0

1-0
Sun 16, Feb-13:00 - Western Australia Womens Premier Night Series
Balcatta Women\'s vs Fremantle City Women\'s

0-0

0-3
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.