Football Results for Sat 1, Feb 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sat 1, Feb 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 1, Feb-00:00 - African Futsal Championship
Mozambique Futsal vs Guinea Futsal

0-1

3-7
Sat 1, Feb-19:59 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Guinea Women\'s(U20) vs Liberia Women\'s(U20)

3-2

5-4
Sat 1, Feb-20:30 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Gambia Women\'s(U20) vs Burkina Faso Women\'s (U20)

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Senegal women\'s(U20) vs Sierra Leone Women\'s U20

0-0

0-0
Sat 1, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
South Africa Women\'s(U20) vs Zambia Women\'s U20

1-1

2-2
Sat 1, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Zimbabwe Women\'s U20 vs Malawi Women\'s(U20)

0-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U20
Uganda Women\'s U20 vs Tanzania Women\'s (U20)

0-0

1-2
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 1
AS Ain Mlila vs MC Alger

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Algeria Division 1
CS Constantine vs JS Saoura

0-2

2-2
Sat 1, Feb-20:45 - Algeria Division 1
ASO Chlef vs NC Magra

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:45 - Algeria Division 1
USM Bel Abbes vs MC Oran

1-1

1-2
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
JSM Bejaia vs A Bou Saada

1-1

2-1
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
AS Khroub vs WA Tlemcen

0-0

1-0
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
MC El Eulma vs MC Saida

0-0

1-0
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
OM Arzew vs ASM Oran

0-2

1-3
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs USM Annaba

2-0

2-0
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
RC Arba vs USM El Harrach

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
RC Relizane vs JSM Skikda

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Algeria Division 2
DRB Tadjenanet vs MO Bejaia

1-1

3-2
Sat 1, Feb-14:00 - Algeria U21
Paradou AC(U21) vs US Biskra(U21)


3-0
Sat 1, Feb-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Progresso Sambizanga

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:30 - Angola Girabola League
Interclube Luanda vs Santa Rita FC

1-0

3-1
Sat 1, Feb-04:30 - Argentina Cup
Ferro Carril Oeste (GP) vs Club Cipolletti

0-1

1-1
Sat 1, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Deportivo Laferrere

0-1

1-1
Sat 1, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Ferrocarril Midland

0-0

1-2
Sat 1, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs Berazategui

0-2

3-3
Sat 1, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs San Martin Burzaco

0-0

1-1
Sat 1, Feb-04:10 - Argentinian Primera Super League
CA Huracan vs Club de Gimnasia y Esgrima La Plata

1-1

1-1
Sat 1, Feb-14:45 - Australia League A
Perth Glory FC vs Melbourne Victory FC

1-1

2-2
Sat 1, Feb-10:00 - Australia League A
Newcastle Jets FC vs Western United FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-12:30 - Australia League A
Adelaide United vs Melbourne City

3-1

3-1
Sat 1, Feb-12:50 - Australia Women\\\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs Adelaide United Women\'s

0-0

2-0
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
A.F.C. Tubize vs Thes Sport Tessenderlo


0-2
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Olympic Club Charleroi vs KSK Heist

2-1

2-3
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
FCV Dender EH vs RWD Molenbeek

0-0

0-1
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
La Louviere Centre vs Dessel Sport


3-6
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian First Amateur Division
Patro Eisden vs Lierse Kempenzonen


1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
KV Oostende vs St.-Truidense VV

0-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Belgian Jupiler League
AS Eupen vs Cercle Brugge

1-0

1-0
Sat 1, Feb-23:30 - Belgian Jupiler League
KV Mechelen vs Gent

0-1

0-3
Sat 1, Feb-21:00 - Belgian Jupiler League
Genk vs Sporting Charleroi

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:59 - Belgium - 2e Klasse
KSC Lokeren vs St. Gilloise

0-1

0-2
Sat 1, Feb-23:30 - Belgium - 2e Klasse
Oud Heverlee Leuven vs Roeselare

2-1

2-1
Sat 1, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Kontich FC Women\'s vs Oud Heverlee Leuven II Women\'s

0-1

0-3
Sat 1, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Massenhoven VC Women\'s vs White Star Bruxelles Women\'s


2-4
Sat 1, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Ladies Genk B Women\'s vs KVK Tienen Women\'s


2-2
Sat 1, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
KSKV Zwevezele Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s


1-1
Sat 1, Feb-19:45 - Belgium Women 1st National
KV Mechelen Women\'s vs Standard Liege B Women\'s


0-4
Sat 1, Feb-17:00 - Belgium Women 1st National
Eendracht Aalst Women\'s vs Gent B Women\'s


1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs The Strongest

2-0

4-1
Sat 1, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
River (PI) vs Centro Sportivo Alagoano

2-0

3-1
Sat 1, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Sport Club Recife (PE) vs Vitoria Salvador BA

0-0

1-1
Sat 1, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Penarol AM

1-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Paranoa DF vs Capital Brasilia


1-4
Sat 1, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Real Brasil DF

0-1

0-2
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Madureira vs Bangu

0-0

0-0
Sat 1, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Barbalha vs Caucaia

1-1

2-1
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
EC Pelotas(RS) vs Juventude (RS)

1-0

3-1
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anapolis FC vs Ipora

0-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiania vs Goianesia GO

0-1

0-1
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jaragua GO vs Atletico Clube Goianiense

0-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
America MG vs Uberlandia

1-0

3-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sao Paulo Crystal vs Atletico Cajazeirense PB

0-0

0-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Red Bull Brasil vs Gremio Osasco Audax

0-0

0-2
Sat 1, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Sao Bernardo vs Atibaia

0-0

1-1
Sat 1, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Taubate vs Penapolense

1-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Paulista (SP) vs EC Sao Bernardo

0-0

0-3
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs Noroeste SP

0-1

0-2
Sat 1, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Gremio Osasco vs Batatais SP

0-0

0-0
Sat 1, Feb-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Capivariano FC SP vs Linense(BRA)

1-1

3-2
Sat 1, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
CA Itapemirim ES vs Linhares

1-1

3-1
Sat 1, Feb-23:30 - Brazil Maranhense Division 1
Maranhao MA vs Sampaio Correa (MA)

1-1

1-1
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Afogados Ingazeira PE vs Retro/PE

0-0

2-2
Sat 1, Feb-22:30 - Brazil Sergipano
Boca Juniors SE vs Lagarto

0-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Comercial-MS vs EC Aguia Negra

1-1

1-2
Sat 1, Feb-19:59 - CAF Champions League
Raja Casablanca Atlhletic vs AS Vita Club

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:59 - CAF Champions League
JS Kabylie vs Esperance Sportive de Tunis

0-0

1-0
Sat 1, Feb-23:00 - CAF Champions League
Etoile du Sahel vs FC Platinum

0-0

2-0
Sat 1, Feb-23:00 - CAF Champions League
Al-Hilal Omdurman vs Al Ahly SC

0-0

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - CAF Champions League
Mamelodi Sundowns vs Wydad Casablanca

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - CAF Champions League
USM Alger vs Petro Atletico de Luanda

1-0

2-2
Sat 1, Feb-17:00 - CAF Champions League
T.P. Mazembe Englebert vs ZESCO United Ndola

1-1

3-1
Sat 1, Feb-17:00 - CAF Champions League
Primeiro 1 de Agosto vs Zamalek

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Challenge DE French Feminin
Montpellier HSC Women\'s vs FC Metz Women\'s

4-0

7-1
Sat 1, Feb-17:15 - Challenge DE French Feminin
Rodez Aveyron Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-4

0-6
Sat 1, Feb-17:15 - Challenge DE French Feminin
Evian Thonon Gaillard Women\'s vs Lyonnais Women\'s

0-2

0-2
Sat 1, Feb-17:30 - Challenge DE French Feminin
ASJ Soyaux Women\'s vs Guingamp Women\'s


0-1
Sat 1, Feb-19:00 - Chile Primera Division
Universidad de Concepcion vs Santiago Wanderers

0-1

0-2
Sat 1, Feb-04:00 - Chile Primera Division
Union La Calera vs Union Espanola

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:30 - Club Friendly
FC Nordsjaelland vs FC Trenkwalder Admira

0-0

2-0
Sat 1, Feb-22:00 - Club Friendly
Sporting Kansas City vs FC Cincinnati

2-0

4-0
Sat 1, Feb-14:10 - Club Friendly
FC Flora Tallinn Women\'s vs Hammarby Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:30 - Club Friendly
Valerenga B vs Moss

0-0

0-0
Sat 1, Feb-22:00 - Club Friendly
Galway United vs Shamrock Rovers

0-0

0-1
Sat 1, Feb-22:00 - Club Friendly
Orange County SC vs Colorado Rapids

0-2

0-4
Sat 1, Feb-22:30 - Club Friendly
Longford Town vs Finn Harps

2-0

2-1
Sat 1, Feb-19:30 - Club Friendly
TUS Osdorf vs FC Hansa Luneburg

0-2

0-2
Sat 1, Feb-00:05 - Club Friendly
Los Angeles FC vs New York City FC

2-0

3-1
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
Spartak Trnava vs PFC Sochi

2-1

2-2
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Fastav Zlin vs BATE Borisov

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
Dinamo Moscow vs Slovan Liberec

0-0

2-0
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
Waterford United vs Bray Wanderers

1-0

1-0
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
SV Elversberg vs UNA Strassen

4-0

5-0
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Lokomotiv Moscow vs Partizan Belgrade

1-1

1-1
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
Korona Kielce vs Radomiak Radom

1-1

3-5
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
AB Gladsaxe vs Hillerod Fodbold

1-0

4-1
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Nitra vs Dukla Banska Bystrica

0-2

1-5
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Viborg vs FC Aarhus Fremad


4-1
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Juniors OO vs St.Polten

0-1

0-1
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Bronshoj vs Vanlose IF

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
Ludogorets Razgrad vs Crvena Zvezda

0-1

0-1
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Borac Cacak vs FK Metalac Gornji Milanovac

0-1

1-1
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
HSC Hannover vs FC Oberneuland

1-1

2-4
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Police Tero vs Nakhon Ratchasima

0-1

0-1
Sat 1, Feb-18:00 - Club Friendly
Dnipro-1 vs SK Sigma Olomouc

0-1

0-1
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Ruch Chorzow vs Garbarnia Krakow

0-0

0-1
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Lindome GIF vs GAIS

0-0

2-0
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Vitkovice vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

2-0

3-0
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Hanacka Slavia Kromeriz vs MFK Skalica

0-2

0-5
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
KFUM Oslo vs Fredrikstad

0-1

0-2
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
FC St. Pauli II vs Tus Dassendorf

1-1

4-2
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Chrudim vs Slavia Prague B

4-1

9-2
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Wigry Suwalki vs FK Zalgiris Vilnius

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:59 - Club Friendly
CSKA Moscow vs WSG Wattens

1-1

2-2
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Kazanka Moscow vs Tekstilshchik Ivanovo

1-1

3-2
Sat 1, Feb-19:59 - Club Friendly
NK Maribor vs Vojvodina

1-0

3-2
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Vilniaus Vytis vs FC Daugava

1-2

1-3
Sat 1, Feb-19:59 - Club Friendly
Cukaricki vs Rigas Futbola skola


2-0
Sat 1, Feb-15:00 - Club Friendly
Viltis Vilnius vs BFC Daugavpils

1-2

1-3
Sat 1, Feb-19:59 - Club Friendly
FC Augsburg II vs SSV Jahn Regensburg II

2-0

3-0
Sat 1, Feb-15:15 - Club Friendly
Renova Cepciste vs KS Korabi Peshkopi

0-0

0-1
Sat 1, Feb-15:15 - Club Friendly
SV Grodig vs Kufstein

1-0

2-1
Sat 1, Feb-18:15 - Club Friendly
Umea FC vs Friska Viljor FC

2-0

5-1
Sat 1, Feb-15:30 - Club Friendly
Zlate Moravce vs FC STK 1914 Samorin

2-0

2-0
Sat 1, Feb-18:30 - Club Friendly
Lillestrom vs Tromso IL

1-0

2-0
Sat 1, Feb-15:45 - Club Friendly
Asker Fotball vs Frigg FK

1-2

3-3
Sat 1, Feb-18:45 - Club Friendly
Thisted FC vs Kolding IF

1-2

1-2
Sat 1, Feb-23:00 - Club Friendly
FC Dallas vs Vancouver Whitecaps FC


1-4
Sat 1, Feb-23:00 - Club Friendly
San Antonio FC vs OKC Energy FC

2-0

5-1
Sat 1, Feb-16:30 - Club Friendly
Eskilstuna United DF Women\'s vs Orebro Women\'s


1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Zenit St.Petersburg vs F91 Dudelange

3-0

4-0
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
FC Gomel vs FC Belshina Babruisk

1-0

2-0
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Rapid Wien vs Levski Sofia

1-0

1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Trelleborgs FF vs IFK Varnamo


2-0
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
HamKam vs Gjovik Lyn

2-1

4-3
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Shinnik Yaroslavl vs FK Pribram

1-0

2-2
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Hannover 96 Am vs Schwachhausen

3-1

3-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
VfR Aalen vs CSKA 1948 Sofia

0-0

0-0
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs MFK Ruzomberok

0-1

1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
IK Brage vs Sandvikens IF

4-0

4-0
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Gefle IF vs IK Sirius FK

0-1

0-3
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Wolfsburg AM. vs BSV Rehden

0-1

2-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Slovan Bratislava vs FC Zhetysu Taldykorgan

1-1

1-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Degerfors IF vs Syrianska FC

1-0

2-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
NK Nafta vs NK Varteks Varazdin

2-0

8-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Eidsvold TF vs Gjellerasen IF

0-3

1-4
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Sarpsborg 08 FF vs IFK Goteborg

1-0

1-0
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Hobro I.K. vs Stromsgodset

0-3

2-5
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Wexford Youths vs Bohemians

0-3

1-6
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
SC Sand Women\'s vs Basel Women\'s

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
Spartak Moscow vs FK Rostov

0-0

2-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
SKF Sered vs FC Karpaty Lviv

0-2

0-3
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
NK Olimpija Ljubljana vs Slovan Bratislava

1-1

1-2
Sat 1, Feb-20:15 - Club Friendly
CSKA Sofia vs FK Baumit Jablonec

0-2

0-2
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
TSV Buchbach vs Deisenhofen

1-1

3-3
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
Hamburger SV II vs SV Todesfelde


4-1
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Middelfart vs SC Weiche Flensburg 08

2-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
Kvik Halden vs Follo

4-1

7-2
Sat 1, Feb-16:00 - Club Friendly
Puszcza Niepolomice vs Stal Stalowa Wola

0-0

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
Greuther Furth II vs SC Eltersdorf

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
Hagen Uthlede vs VfB Oldenburg

0-4

1-5
Sat 1, Feb-19:00 - Club Friendly
USV St. Anna vs Grazer AK

0-2

2-4
Sat 1, Feb-20:30 - Club Friendly
Washington D.C. United vs New York Red Bulls

0-2

0-3
Sat 1, Feb-16:15 - Club Friendly
Pogon Szczecin vs Warta Poznan

1-0

3-0
Sat 1, Feb-16:30 - Club Friendly
MFK Dubnica vs FK Pohronie

1-2

1-5
Sat 1, Feb-16:30 - Club Friendly
AC Horsens vs Kristiansund BK


1-2
Sat 1, Feb-16:30 - Club Friendly
Radnicki Nis vs Arda Kardzhali

0-0

0-0
Sat 1, Feb-16:30 - Club Friendly
Odra Opole vs Miedz Legnica

1-0

2-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Vittsjo GIK Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s


3-0
Sat 1, Feb-16:45 - Club Friendly
FC Flora Tallinn vs Hammarby

0-0

1-1
Sat 1, Feb-08:00 - Club Friendly
Coomera vs Brisbane City SC

0-3

0-7
Sat 1, Feb-08:30 - Club Friendly
Cumberland United FC vs Sturt Lions

0-1

1-1
Sat 1, Feb-08:30 - Club Friendly
Modbury Jets vs Playford City Patriots

2-2

4-2
Sat 1, Feb-08:45 - Club Friendly
West Torrens Birkalla vs Northern Demons

2-0

5-1
Sat 1, Feb-09:00 - Club Friendly
Mito Hollyhock vs Kashima Antlers

0-1

0-1
Sat 1, Feb-10:00 - Club Friendly
Rochedale Rovers vs Moreton Bay United

0-0

2-2
Sat 1, Feb-10:00 - Club Friendly
Ipswich City vs Bayside United FC

0-0

4-1
Sat 1, Feb-10:30 - Club Friendly
Adelaide Olympic vs Adelaide Comets FC

2-1

3-5
Sat 1, Feb-11:00 - Club Friendly
Peninsula Power vs Redlands United FC

4-0

5-2
Sat 1, Feb-11:00 - Club Friendly
St George City vs Marconi Stallions

1-0

1-2
Sat 1, Feb-11:30 - Club Friendly
Rodina Moskva vs FK Khimki Reserve

3-1

6-2
Sat 1, Feb-11:45 - Club Friendly
Hills Brumbies vs Sydney United

0-0

1-2
Sat 1, Feb-12:00 - Club Friendly
FK Khimki vs FC Hebar Pazardzhik

0-0

0-0
Sat 1, Feb-12:00 - Club Friendly
Mladost Lucani vs Dinamo Moscow

1-3

1-3
Sat 1, Feb-12:00 - Club Friendly
Manly United vs Sydney Olympic

0-0

2-0
Sat 1, Feb-12:00 - Club Friendly
Albany Creek vs Brisbane Athletic

4-0

5-1
Sat 1, Feb-12:00 - Club Friendly
Acacia Ridge vs Toowong

3-1

4-2
Sat 1, Feb-12:00 - Club Friendly
FK Ural-2 vs FC Chelyabinsk

1-0

2-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Viking vs LASK Linz

0-0

0-1
Sat 1, Feb-12:30 - Club Friendly
Persib Bandung vs Melaka United

1-0

3-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Molde vs IL Hodd

2-1

3-1
Sat 1, Feb-12:30 - Club Friendly
Mt Druitt Town Rangers FC vs Blacktown City

1-1

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Rosenborg vs Stjordals Blink

1-1

2-1
Sat 1, Feb-12:30 - Club Friendly
Bali United FC vs Persela Lamongan

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Red Bull Salzburg vs Gornik Zabrze

3-0

3-0
Sat 1, Feb-12:30 - Club Friendly
White City Woodville vs North Eastern Metrostars

1-0

1-2
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
1. FSV Mainz 05 II vs TuS Rot Weiss Koblenz

2-1

4-3
Sat 1, Feb-12:30 - Club Friendly
Samut Prakan FC vs Bangkok FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Opava vs GKS Jastrzebie

0-0

0-1
Sat 1, Feb-12:30 - Club Friendly
Eastern United vs Adelaide Hills

0-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Athlone vs Sligo Rovers

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
SC Austria Lustenau vs FC Memmingen


1-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
TuS Koblenz vs Bayern Alzenau

1-2

3-4
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Vasteras SK FK vs Dalkurd FF

1-0

2-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Sandefjord vs Fram Larvik

1-2

2-3
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Vindbjart vs Jerv

0-3

0-4
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
SpVgg Bayreuth vs VFC Plauen

2-0

5-0
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
ASU Politehnica Timisoara vs ACS Ghiroda

1-1

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Varbergs BoIS FC vs Halmstads

0-1

1-2
Sat 1, Feb-21:30 - Club Friendly
FK Riteriai vs Metta/LU Riga

0-0

0-0
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Nykobing FC vs FC Roskilde

3-0

3-2
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Ringkobing vs Kjellerup IF


3-1
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Slavicin vs Synot Slovacko II

1-3

2-5
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
FSV Frankfurt vs VfR Wormatia Worms

2-1

2-1
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Vihren Sandanski vs Kariana Erden

0-0

0-2
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Havelse vs VfV 06 Hildesheim

1-0

1-2
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
FK Velez Mostar vs FK Kvant Obninsk

0-0

2-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Sellier & Bellot Vlasim vs Dukla Praha

1-1

2-3
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Lisen vs Blansko

0-1

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
VfB Hohenems vs FC Dornbirn

0-1

2-3
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Samut Prakan City vs Renofa Yamaguchi

0-0

2-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Bahlinger SC vs Villingen

3-0

4-0
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Queensland Lions FC vs Sunshine Coast Wanderers FC

2-0

3-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Bayer Leverkusen Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-4

2-4
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Para Hills Knights vs Adelaide Victory

2-1

2-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
SCV Griesheim vs Viktoria Aschaffenburg


4-3
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Zlin B vs MSK Puchov

3-1

7-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Holstein Kiel B vs Skive IK

0-1

0-2
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Ararat Yerevan II vs Torpedo Yerevan


1-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Schweinfurt vs Wurzburger FV


3-0
Sat 1, Feb-13:00 - Club Friendly
Lao Toyota FC vs Khonkaen FC

1-0

2-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Radomlje vs Tabor Sezana

1-0

2-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Trnje vs Mladost Zdralovi

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Hajduk Split B vs NK Siroki Brijeg

1-0

3-1
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
Gonsenheim vs FK Pirmasens

2-2

2-3
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
FC Giessen vs Eddersheim

3-0

6-2
Sat 1, Feb-17:00 - Club Friendly
VfL Oldenburg vs SSV Jeddeloh

0-1

0-1
Sat 1, Feb-13:15 - Club Friendly
SK Kladno vs Teplice B

1-1

2-1
Sat 1, Feb-13:15 - Club Friendly
Peninsula Power(U20) vs Redlands United FC(U20)

0-0

2-1
Sat 1, Feb-13:30 - Club Friendly
FK Zeleziarne Podbrezova vs 1. FC Tatran Presov

2-0

3-0
Sat 1, Feb-13:30 - Club Friendly
FC Minsk vs FC Gorodeya

1-1

3-1
Sat 1, Feb-13:30 - Club Friendly
Logan Lightning vs Gold Coast Knights

0-3

1-4
Sat 1, Feb-01:00 - Club Friendly
Augnablik vs Ellidi

3-0

5-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Viktoria Zizkov vs SK Slovan Varnsdorf

1-1

2-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Red Bull Salzburg vs FC Blau Weiss Linz

3-0

6-0
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Skeid Oslo vs Kjelsas IL

0-0

1-2
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Stal Mielec vs CWKS Resovia Rzeszow

1-2

3-2
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Vysocina Jihlava vs Pardubice

0-0

0-2
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
GKS Belchatow vs Gornik Leczna

0-1

0-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Podbeskidzie vs GKS Tychy

1-0

1-0
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Cukaricki vs FC Ufa

0-0

0-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Hvidovre IF vs HIK

2-0

3-2
Sat 1, Feb-17:15 - Club Friendly
FK Panevezys vs Jelgava

0-0

1-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Usti nad Labem vs Karlovy Vary Dvory

2-1

4-1
Sat 1, Feb-17:15 - Club Friendly
ASK Ebreichsdorf vs Floridsdorfer AC

0-1

0-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Sparta Praha B vs FK Chomutov

1-0

5-0
Sat 1, Feb-04:15 - Club Friendly
CA Penarol vs Belgrano

0-0

0-0
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Chrobry Glogow vs GKS Katowice

0-0

2-0
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
FK Slavoj Vysehrad vs FK MAS Taborsko

1-1

5-2
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Banga Gargzdai vs Dziugas Telsiai

0-0

1-0
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Elana Torun vs Unia Janikowo

1-1

3-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
MSK Zilina B vs Fotbal Trinec

1-3

2-4
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Samgurali Tskh vs Kolkheti Poti

1-0

2-0
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Alashkert vs FC Armavir

1-0

2-1
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Astoria Walldorf vs Kaiserslautern Am.

2-2

4-3
Sat 1, Feb-14:00 - Club Friendly
Szentlorinc SE vs Nagykanizsai ULE

0-0

2-1
Sat 1, Feb-07:00 - Club Friendly
South Hobart vs Pascoe Vale SC

1-3

1-8
Sat 1, Feb-23:00 - Colombia Copa Premier
Tigres FC vs Fortaleza F.C

1-1

1-2
Sat 1, Feb-05:05 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Union Magdalena

1-0

4-0
Sat 1, Feb-18:00 - Croatia - 1. Division
NK Lokomotiva Zagreb vs NK Rijeka

1-0

2-1
Sat 1, Feb-20:30 - Croatia - 1. Division
Slaven Belupo Koprivnica vs Dinamo Zagreb

0-1

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Doxa Katokopias

1-0

3-0
Sat 1, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Ethnikos Achnas vs Pafos FC

0-1

0-3
Sat 1, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs AC Omonia Nicosia

0-2

0-2
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Othellos Athienou

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Asil Lysi vs Ermis Aradippou

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Aradippou vs Xylotympou

0-0

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Agia Napa vs Onisilos Sotiras

0-0

0-1
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Karmiotissa Pano Polemidion vs Digenis Morphou

2-0

3-1
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Alki Oroklini vs AE Zakakiou

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Omonia Psevda vs Anagennisi Deryneia

1-1

1-2
Sat 1, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Akritas Chloraka

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Slough Town vs Oxford City

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Eastbourne Borough vs Hemel Hempstead Town

1-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Chippenham Town vs Dartford

1-5

1-5
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Braintree Town vs Weymouth

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
St Albans City vs Welling United

0-1

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dulwich Hamlet vs Chelmsford City

2-1

5-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Hampton & Richmond vs Hungerford Town

3-1

7-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Concord Rangers vs Havant & Waterlooville FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Conference South Division
Dorking Wanderers vs Bath City

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Ipswich vs Peterborough United

0-2

1-4
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Southend United vs Lincoln City

0-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Milton Keynes Dons vs Wycombe Wanderers

0-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Oxford United vs Blackpool

2-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Rotherham United vs Burton Albion FC

1-1

3-2
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Rochdale vs Shrewsbury Town

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Bolton Wanderers vs Tranmere Rovers

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Portsmouth vs Sunderland

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Accrington Stanley vs AFC Wimbledon

2-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Bristol Rovers vs Coventry

1-2

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - England League One
Fleetwood Town vs Doncaster Rovers

1-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Mansfield Town vs Carlisle

0-0

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Macclesfield Town vs Northampton Town

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Cambridge United vs Colchester United

0-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Walsall vs Crewe Alexandra

1-0

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Grimsby Town vs Forest Green Rovers

1-1

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Plymouth Argyle vs Newport County

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Cheltenham Town vs Morecambe

2-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Port Vale vs Salford City F.C.

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Swindon vs Exeter City

2-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Crawley Town vs Scunthorpe United

3-0

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - England League Two
Stevenage FC vs Leyton Orient

0-1

0-3
Sat 1, Feb-19:30 - England League Two
Oldham Athletic AFC vs Bradford City AFC

3-0

3-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Scarborough Athletic vs Ashton United

1-1

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Lancaster City vs Warrington Town FC

2-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Whitby Town vs Atherton Collieries

2-0

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Gainsborough Trinity vs Basford United F.C.

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Stalybridge Celtic vs South Shields

1-1

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Buxton FC

1-0

1-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Witton Albion vs Stafford Rangers

1-1

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Matlock Town vs Hyde United

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
FC United of Manchester vs Mickleover Sports

1-1

3-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Nantwich Town vs Bamber Bridge

2-0

3-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Northern Premier League
Morpeth Town vs Radcliffe Borough

1-0

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
AFC Hornchurch vs Enfield Town

4-0

4-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cheshunt vs Leatherhead

0-0

1-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bishop\'s Stortford vs Wingate & Finchley

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Horsham

2-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Bognor Regis Town vs Kingstonian

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Carshalton Athletic FC vs Worthing

1-1

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
East Thurrock United vs Folkestone Invicta

0-1

1-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Corinthian Casuals vs Lewes

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Merstham vs Margate

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Haringey Borough vs Bowers & Pitsea

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Brightlingsea Regent vs Potters Bar Town

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Rushden&Diamonds vs Redditch United

3-0

3-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Tamworth vs Hitchin Town

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Coalville Town vs St Ives Town

1-0

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Banbury United vs Bromsgrove Sporting

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Rushall Olympic vs Royston Town

0-2

1-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Stourbridge vs Peterborough Sports

1-2

1-6
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Lowestoft Town vs Nuneaton Borough

0-2

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Needham Market vs Hednesford Town

3-1

4-3
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Biggleswade Town vs Stratford Town

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Alvechurch vs Leiston FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern League Central Division
Kings Langley vs Barwell

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hayes &Yeading vs Gosport Borough

0-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Salisbury City vs Tiverton Town

1-2

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Beaconsfield Town F.C. vs Weston Super Mare

1-0

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Taunton Town vs Harrow Borough

1-0

3-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Walton Casuals vs Wimborne Town

0-0

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hendon vs Yate Town

1-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Truro City vs Farnborough Town

0-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Poole Town vs Swindon Supermarine

2-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Merthyr Town vs Metropolitan Police

0-0

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Blackfield & Langley vs Chesham United

0-2

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - England Southern Premier League
Hartley Wintney vs Dorchester Town

1-0

2-0
Sat 1, Feb-16:30 - England The Championship
Hull City vs Brentford

1-2

1-5
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Sheffield Wed vs Millwall

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
West Bromwich(WBA) vs Luton Town

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Preston North End vs Swansea City

1-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Blackburn Rovers

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Fulham vs Huddersfield Town

3-2

3-2
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Charlton Athletic vs Barnsley

2-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Birmingham vs Nottingham Forest

1-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Queens Park Rangers vs Bristol City

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - England The Championship
Leeds United vs Wigan Athletic

0-0

0-1
Sat 1, Feb-17:00 - England U23 Premier League
Liverpool(U23) vs Arsenal(U23)

2-0

3-0
Sat 1, Feb-19:00 - English Premier League
West Ham United vs Brighton & Hove Albion

2-0

3-3
Sat 1, Feb-19:00 - English Premier League
Crystal Palace vs Sheffield United

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - English Premier League
Watford vs Everton

2-2

2-3
Sat 1, Feb-19:00 - English Premier League
Newcastle vs Norwich City

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - English Premier League
Liverpool vs Southampton

0-0

4-0
Sat 1, Feb-19:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Aston Villa

2-0

2-1
Sat 1, Feb-21:30 - English Premier League
Manchester United vs Wolves

0-0

0-0
Sat 1, Feb-16:30 - English Premier League
Leicester City vs Chelsea FC

0-0

2-2
Sat 1, Feb-22:25 - Estonia Winter Tournament
Rakvere JK Tarvas vs Tallinna FC Levadia II

0-1

2-4
Sat 1, Feb-18:45 - Estonia Winter Tournament
Nomme Kalju vs Tartu JK Tammeka

2-2

5-2
Sat 1, Feb-20:35 - Estonia Winter Tournament
Viljandi JK Tulevik vs Tallinna JK Legion

0-0

1-1
Sat 1, Feb-11:45 - Estonia Winter Tournament
Keila JK vs Paide Linnameeskond B

0-4

0-5
Sat 1, Feb-15:00 - Finland Cup
Inter Turku vs FC Honka

1-0

1-0
Sat 1, Feb-18:15 - Finland Cup
Gnistan vs MP Mikkeli

0-2

1-2
Sat 1, Feb-15:30 - Finland Cup
HIFK vs HJK Helsinki

0-2

1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Finland Cup
SJK Seinajoki vs FC Haka

1-2

1-3
Sat 1, Feb-16:00 - Finland Cup
AC Oulu vs AC Kajaani

2-0

3-1
Sat 1, Feb-16:30 - Finland Cup
Ilves Tampere vs RoPS Rovaniemi

2-0

3-1
Sat 1, Feb-17:00 - Finland Cup
KPV vs VPS Vaasa

0-2

1-2
Sat 1, Feb-17:30 - Finland Cup
KTP Kotka vs Ekenas IF Fotboll

0-0

2-1
Sat 1, Feb-20:15 - Finland Junior League
Helsinki Youth vs PK-35 Youth

1-0

3-2
Sat 1, Feb-19:00 - Finland Kakkonen League Cup
Oulun LS vs RoPS Rovaniemi B

2-3

2-4
Sat 1, Feb-20:45 - Finland Kakkonen League Cup
FC Jazz Pori vs PIF

1-1

1-1
Sat 1, Feb-15:00 - Finland Woman\\\'s Cup
KTP Kotka Women\'s vs HJK Helsinki Women\'s

0-5

0-9
Sat 1, Feb-18:00 - Finland Woman\\\'s Cup
TPS Turku Women\'s vs Aland Women\'s

0-2

0-3
Sat 1, Feb-16:00 - Finland Woman\\\'s Cup
PK-35 Vantaa Women\'s vs Jyvaskylan Pallokerho Women\'s


1-0
Sat 1, Feb-16:00 - Finland Woman\\\'s Cup
KuPS Women\'s vs Idrottsklubben Myran Women\'s


2-0
Sat 1, Feb-18:30 - France Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard vs Lorient

0-2

0-4
Sat 1, Feb-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Haguenau vs Belfort ASM FC

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - French Championnat Amateur Group A
Epinal vs Bobigny A.C.

0-1

0-2
Sat 1, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Granville vs Vannes OC

0-0

0-3
Sat 1, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group B
Fleury Merogis U.S. vs L\'Entente SSG

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
Romorantin vs Angouleme CFC

1-0

1-1
Sat 1, Feb-21:00 - French Championnat Amateur Group C
St Pryve St Hilaire vs Bourges Foot

1-1

2-1
Sat 1, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Strasbourg vs Lille OSC

1-0

1-2
Sat 1, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Toulouse

0-0

0-0
Sat 1, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Stade Reims

1-1

1-4
Sat 1, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Stade Brestois

2-0

3-0
Sat 1, Feb-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nimes vs AS Monaco

1-1

3-1
Sat 1, Feb-20:30 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Montpellier HSC

3-0

5-0
Sat 1, Feb-23:00 - French National League
Pau FC vs Avenir Sportif Beziers

1-0

7-0
Sat 1, Feb-19:30 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Serbia Futsal vs Ukraine Futsal

2-0

5-2
Sat 1, Feb-19:59 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Slovakia Futsal vs Azerbaijan Futsal

1-1

3-3
Sat 1, Feb-23:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Croatia Futsal vs Russia Futsal

1-3

3-4
Sat 1, Feb-23:30 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
France Futsal vs Spain Futsal

0-0

1-3
Sat 1, Feb-00:30 - Futsal World Cup (Preliminaries) Europe
Portugal Futsal vs Finland Futsal

0-1

2-2
Sat 1, Feb-21:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Uruguay Futsal vs Bolivia Futsal


2-0
Sat 1, Feb-23:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Brazil Futsal vs Colombia Futsal

1-0

3-0
Sat 1, Feb-23:00 - Futsal World Cup (Preliminaries) South American
Argentina Futsal vs Venezuela Futsal

1-0

2-1
Sat 1, Feb-17:00 - German 3. Liga
SpVgg Unterhaching vs KFC Uerdingen 05

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - German 3. Liga
Eintracht Braunschweig vs Carl Zeiss Jena

0-1

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - German 3. Liga
Bayern Munich (Am) vs Hansa Rostock

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - German 3. Liga
Preuben Munster vs MSV Duisburg

1-2

1-4
Sat 1, Feb-17:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs FC Kaiserslautern

0-0

2-1
Sat 1, Feb-17:00 - German 3. Liga
SV Meppen vs Chemnitzer

1-0

1-2
Sat 1, Feb-18:30 - German Bundesliga
1.FSV Mainz 05 vs Bayern Munich

1-3

1-3
Sat 1, Feb-18:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs Union Berlin

2-0

5-0
Sat 1, Feb-18:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Bayer Leverkusen

1-1

2-1
Sat 1, Feb-18:30 - German Bundesliga
Fortuna Dusseldorf vs Eintracht Frankfurt

0-0

1-1
Sat 1, Feb-18:30 - German Bundesliga
Augsburg vs Werder Bremen

0-1

2-1
Sat 1, Feb-21:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs Monchengladbach

0-2

2-2
Sat 1, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
St. Pauli vs VfB Stuttgart

0-0

1-1
Sat 1, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs SV Wehen Wiesbaden

0-1

2-2
Sat 1, Feb-16:00 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Holstein Kiel

0-2

0-2
Sat 1, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Nord
RB Leipzig(U19) vs Chemnitzer(U19)

3-0

7-0
Sat 1, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Dynamo Dresden(U19) vs Magdeburg(U19)

2-1

5-2
Sat 1, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Hamburger(U19) vs Energie Cottbus (U19)

1-1

4-1
Sat 1, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Holstein Kiel(U19) vs Hannover 96 (U19)

0-1

1-2
Sat 1, Feb-17:30 - German Junioren Bundesliga Nord
Hertha BSC Berlin U19 vs St. Pauli(U19)

1-0

1-1
Sat 1, Feb-15:00 - German Junioren Bundesliga Sud
VfB Stuttgart U19 vs Kickers Offenbach U19

1-0

2-0
Sat 1, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SC Freiburg(U19) vs Karlsruher SC (U19)

1-0

3-0
Sat 1, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Greuther Furth(U19) vs Augsburg(U19)

0-0

1-1
Sat 1, Feb-17:00 - German Junioren Bundesliga Sud
1. FC Heidenheim(U19) vs Hoffenheim(U19)

0-2

3-2
Sat 1, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Bayern Munich(U19) vs FC Kaiserslautern (U19)

2-1

2-1
Sat 1, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Alemannia Aachen(U19)

2-0

3-0
Sat 1, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga West
Monchengladbach(U19) vs Preuben Munster U19

0-0

1-0
Sat 1, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

1-1

3-1
Sat 1, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
FC Lokomotive Leipzig vs Viktoria Berlin 1889

0-0

0-0
Sat 1, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke vs FSV Optik Rathenow

2-0

3-0
Sat 1, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs Dortmund(Am)

2-2

3-3
Sat 1, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
RW Essen vs SV Rodinghausen

0-1

0-2
Sat 1, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs VFB Homberg

1-1

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs Techiman Eleven Wonders

0-0

1-1
Sat 1, Feb-16:30 - Greece Football League
Ialysos vs Ionikos

1-1

2-2
Sat 1, Feb-17:00 - Greece Football League
Nea Kavala vs Trikala

0-0

0-0
Sat 1, Feb-17:00 - Greece Football League
Triglia vs Thesprotos

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:15 - Greece Super League 1
OFI Crete vs AEL Larisa

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:15 - Greece Super League 1
Volos NPS vs Lamia

0-0

1-0
Sat 1, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Olympiakos Piraeus vs Xanthi

2-0

3-1
Sat 1, Feb-14:30 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs Lamia U19

1-0

2-0
Sat 1, Feb-15:00 - Greece U19
Panachaiki U19 vs Chania FC U19

5-0

7-0
Sat 1, Feb-15:00 - Greece U19
Platanias FC(U19) vs Ergotelis(U19)

0-1

1-3
Sat 1, Feb-12:45 - Greece U19
OFI Crete(U19) vs AEL Larisa U19

1-0

2-0
Sat 1, Feb-17:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Panaitolikos Agrinio(U19)

3-0

3-1
Sat 1, Feb-14:00 - Greece U19
Olympiakos Piraeus(U19) vs Xanthi(U19)

2-0

3-0
Sat 1, Feb-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Panionios(U19)

3-0

5-0
Sat 1, Feb-14:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs AEK Athens(U19)

1-0

1-0
Sat 1, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora(Gua) vs CSYD Carcha


0-1
Sat 1, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Emmen

1-0

3-0
Sat 1, Feb-22:45 - Holland Eredivisie
FC Twente Enschede vs Sparta Rotterdam

0-0

2-0
Sat 1, Feb-23:45 - Holland Eredivisie
FC Zwolle vs FC Groningen

1-0

1-0
Sat 1, Feb-21:30 - Holland Eredivisie
ADO Den Haag vs Vitesse Arnhem

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
IJsselmeervogels vs ASWH

2-1

4-1
Sat 1, Feb-18:00 - Holland Tweede Divisie
Volendam Am. vs Tielse Eendracht Combinatie

2-0

3-1
Sat 1, Feb-18:30 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs Rijnsburgse Boys

0-0

0-2
Sat 1, Feb-21:00 - Holland Tweede Divisie
SV De Treffers vs VV Katwijk

0-2

2-2
Sat 1, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Excelsior Maassluis vs AFC Amsterdam

2-1

2-3
Sat 1, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs Kozakken Boys

0-0

0-1
Sat 1, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
GVVV Veenendaal vs Scheveningen

0-0

4-0
Sat 1, Feb-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs Spakenburg

0-1

0-3
Sat 1, Feb-22:30 - Hungary NB1
Ujpest FC vs MOL Fehervar FC

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:59 - Hungary NB1
Budapest Honved vs Mezokovesd-Zsory

1-1

1-2
Sat 1, Feb-19:59 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Kaposvari Rakoczi

2-0

2-0
Sat 1, Feb-19:59 - Hungary NB1
PAKSI FC vs Zalaegerszegi TE

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:59 - Hungary NB1
Kisvarda vs Ferencvarosi TC

1-1

1-2
Sat 1, Feb-19:59 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Debreceni VSC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-14:45 - Iceland Championship
Hafnarfjordur FH vs Grindavik

0-1

2-3
Sat 1, Feb-15:15 - Iceland Championship
HK Kopavogur vs Grotta Seltjarnarnes

0-0

0-0
Sat 1, Feb-15:30 - Iceland Championship
Stjarnan Gardabaer vs IBV Vestmannaeyjar

2-1

3-1
Sat 1, Feb-16:45 - Iceland Championship II
Vikingur Olafsvik vs Vestri

1-1

1-1
Sat 1, Feb-16:30 - Iceland Faxafloi Women Cup
Grotta Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s

1-0

4-1
Sat 1, Feb-19:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
KR Reykjavik Women\'s vs Fylkir Women\'s

0-1

0-1
Sat 1, Feb-21:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Fjolnir Women\'s vs Vikingur Reykjavik Women\'s

0-0

1-0
Sat 1, Feb-15:30 - India League Division 1
East Bengal vs Indian Arrows

0-0

0-1
Sat 1, Feb-12:30 - India League Division 1
Aizawl FC vs Real Kashmir

0-1

0-2
Sat 1, Feb-18:00 - India Super League
Kerala Blasters FC vs Chennaiyin FC

0-3

3-6
Sat 1, Feb-17:30 - Iran League
Esteghlal Tehran vs Naft Masjed Soleyman FC

1-1

2-1
Sat 1, Feb-15:30 - Iran League
Sanat Naft vs Persepolis

0-1

0-1
Sat 1, Feb-15:45 - Iran League
Shahr Khodrou vs Machine Sazi

1-1

3-1
Sat 1, Feb-16:30 - Israel Liga Bet
Ms Ahva Kafr Manda vs Hapoel Bueine

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Hapoel Kfar Saba

0-0

0-1
Sat 1, Feb-20:30 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Sektzia Nes Tziona

0-0

1-0
Sat 1, Feb-21:50 - Israel Premier League
Hapoel Tel Aviv vs Hapoel Haifa

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Maccabi Netanya

0-0

0-0
Sat 1, Feb-22:00 - Israel State League
Maccabi Ashdod vs Hapoel Kfar Shalem

0-1

0-2
Sat 1, Feb-14:30 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Bnei Sakhnin U19

1-0

3-0
Sat 1, Feb-14:40 - Israel U19 League
Hapoel Ramat Gan U19 vs Hapoel Kiryat Shmona(U19)

0-1

2-1
Sat 1, Feb-12:30 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Maccabi Tel Aviv Shachar U19

1-0

2-1
Sat 1, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Petah Tikva(U19) vs Gadna Tel Aviv(U19)

1-0

4-0
Sat 1, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Ashkelon U19 vs Hapoel Kiryat Ono Avrum(U19)

0-1

0-3
Sat 1, Feb-13:00 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Ironi Ramat Hasharon U19

0-0

1-1
Sat 1, Feb-13:00 - Israel U19 League
Maccabi Herzliya U19 vs Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19)

1-1

3-2
Sat 1, Feb-13:00 - Israel U19 League
Beitar Nes Tubruk(U19) vs Beitar Jerusalem Oren (U19)

0-2

0-2
Sat 1, Feb-13:10 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19

1-1

1-2
Sat 1, Feb-13:15 - Israel U19 League
Sektzia Nes Tziona(U19) vs Shimshon Tel Aviv(U19)

0-0

0-0
Sat 1, Feb-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Raanana Roei U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-0

0-0
Sat 1, Feb-14:00 - Israel U19 League
Hapoel Natzrat Illit(U19) vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera
Pescara Youth vs Lazio Youth

0-1

2-4
Sat 1, Feb-19:59 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Atalanta Youth

0-1

2-1
Sat 1, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Fiorentina Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Napoli Youth vs Bologna Youth

0-0

0-1
Sat 1, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Torino Youth

0-0

1-2
Sat 1, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Livorno Youth vs Frosinone Youth

0-1

2-2
Sat 1, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Lecce Youth vs Juve Stabia Youth

0-0

2-0
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
AC Milan Youth vs Cittadella Youth

3-2

7-3
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Brescia Youth vs Udinese Youth

0-2

0-3
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cremonese Youth vs Parma Youth

1-0

2-0
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Perugia Youth vs Salernitana Youth


1-1
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Cosenza Calcio Youth vs Crotone Youth

1-0

4-0
Sat 1, Feb-14:30 - Italian Campionato Primavera 2
Trapani Youth vs Benevento Youth

0-0

1-0
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pordenone Youth vs Verona Youth

1-0

2-1
Sat 1, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera 2
Spal Youth vs Spezia Youth

0-0

1-0
Sat 1, Feb-18:30 - Italian Campionato Primavera 2
Virtus Entella Youth vs Venezia F.C. Youth

0-1

0-5
Sat 1, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera 2
Ascoli Youth vs Pisa Youth

0-0

1-0
Sat 1, Feb-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Brescia

1-1

2-1
Sat 1, Feb-23:45 - Italian Serie A
US Sassuolo Calcio vs AS Roma

3-0

4-2
Sat 1, Feb-21:00 - Italian Serie A
Cagliari vs Parma Calcio 1913

1-1

2-2
Sat 1, Feb-00:00 - Italian Serie B
Cremonese vs Pisa

2-1

3-4
Sat 1, Feb-18:00 - Italian Serie B
Livorno vs Ascoli

0-1

0-3
Sat 1, Feb-18:00 - Italian Serie B
Frosinone vs Virtus Entella

0-0

1-0
Sat 1, Feb-18:00 - Italian Serie B
Spezia vs Pordenone Calcio SSD

0-0

1-0
Sat 1, Feb-18:00 - Italian Serie B
Trapani vs Cittadella

0-1

0-3
Sat 1, Feb-21:00 - Italian Serie B
Empoli vs Crotone

2-1

3-1
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
AGSM Verona Women\'s vs ASD Pink Sport time Bari Women\'s

1-1

1-1
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Orobica Women\'s

1-0

6-0
Sat 1, Feb-17:30 - Italian Women Division 1
Florentia Women\'s vs Juventus Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, Feb-15:00 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs Fiorentina Women\'s

0-1

0-1
Sat 1, Feb-23:45 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Calcio Lecco

3-0

4-0
Sat 1, Feb-23:45 - Italy C1B
Imolese vs Ravenna

0-1

1-1
Sat 1, Feb-23:45 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Cavese

0-0

0-0
Sat 1, Feb-18:00 - Jordan Shield Cup
Al Aqaba SC vs Al Ahli Amman

1-0

3-1
Sat 1, Feb-20:30 - Jordan Shield Cup
Al-Faisaly vs AL-Sareeh

0-2

0-2
Sat 1, Feb-15:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Bandari FC

0-1

1-1
Sat 1, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Zoo Kericho vs KCB Nairobi

0-1

1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Western Stima vs Chemelil Sugar FC

1-1

1-1
Sat 1, Feb-17:35 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Yarmouk

1-1

3-1
Sat 1, Feb-20:05 - Kuwait Premier League
Al-Arabi Club vs Al-Shabab(KUW)

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:15 - Malta First Division League
Qormi F.C. vs St. George\'s

1-2

2-2
Sat 1, Feb-17:00 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Pieta Hotspurs

0-2

2-2
Sat 1, Feb-19:15 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Gudja United

2-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Malta Premier League
Mosta FC vs Senglea Athletic

0-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - Malta Premier League
Sliema Wanderers FC vs Gzira United

0-0

2-0
Sat 1, Feb-17:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Tarxien Rainbows F.C.

1-1

2-3
Sat 1, Feb-05:00 - Mexico Primera Division
Atletico San Luis vs Chivas Guadalajara

0-2

2-2
Sat 1, Feb-07:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club Tijuana

1-0

2-1
Sat 1, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros de Zacatecas B vs Aguacateros CDU

1-0

3-0
Sat 1, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
CSyD Dorados de Sinaloa B vs Ciervos FC

1-1

4-1
Sat 1, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Tlaxcala vs Sporting Canamy

1-0

1-0
Sat 1, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Alacranes de Durango vs Atletico Bahia

2-0

4-1
Sat 1, Feb-06:00 - Mexico Primera Divison 2
Calor de San Pedro vs Nuevo Chimalhuacan

3-0

3-0
Sat 1, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
CF Atlante vs CSyD Dorados de Sinaloa

0-0

2-1
Sat 1, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison A
Mineros de Zacatecas vs Venados FC

1-0

4-0
Sat 1, Feb-01:45 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Cruz Azul Women\'s vs Atletico San Luis Women\'s

0-0

0-0
Sat 1, Feb-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Queretaro FC Women\'s vs CF Monterrey Women\'s

0-1

0-2
Sat 1, Feb-22:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Pumas UNAM Women\'s vs Club America Women\'s

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Monarcas Morelia U20 vs Leon U20

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Necaxa U20 vs Puebla(U20)


1-2
Sat 1, Feb-19:00 - Mexico Youth U20
Monterrey U20 vs Queretaro U20


3-2
Sat 1, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Club America U20 vs FC Juarez(U20)

1-0

2-0
Sat 1, Feb-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Pumas UNAM U20


2-0
Sat 1, Feb-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Tigres UANL(U20)

1-0

1-1
Sat 1, Feb-18:00 - Morocco Super League
Olympique Club de Khouribga vs Moghreb Tetouan

1-2

2-2
Sat 1, Feb-22:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs CAYB Youssoufia Berrechid

1-0

2-1
Sat 1, Feb-13:00 - Myanmar National League
Ayeyawady United vs Shan United

0-0

1-0
Sat 1, Feb-13:00 - Myanmar National League
ISPE FC vs Chin United

0-0

1-0
Sat 1, Feb-21:20 - National League
Notts County vs Chesterfield

0-0

3-0
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Stockport County vs Dover Athletic

0-0

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Halifax Town vs Bromley

2-1

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Wrexham vs Dagenham and Redbridge

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Yeovil Town vs Chorley

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Barnet F.C. vs Hartlepool United FC

0-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Aldershot Town vs Harrogate Town

1-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Ebbsfleet United vs Sutton United

1-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Barrow vs Torquay United

0-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Eastleigh vs Woking

2-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - National League
Solihull Moors vs Maidenhead United

0-0

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League
AFC Fylde vs Boreham Wood F.C.

1-1

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Darlington vs Guiseley

0-1

0-3
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
AFC Telford United vs Altrincham

1-0

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
York City vs Chester FC

3-1

4-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Alfreton Town vs Hereford

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Southport FC vs Bradford Park Avenue

1-1

3-3
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Kettering Town vs Curzon Ashton FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Blyth Spartans vs Boston United

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Kings Lynn vs Kidderminster

0-2

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Gloucester City vs Spennymoor Town

0-2

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Brackley Town vs Farsley Celtic

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - National League North
Gateshead vs Leamington

3-1

4-2
Sat 1, Feb-05:00 - New Zealand Football Championships
Wellington Phoenix Reserve vs Team Wellington

0-0

0-1
Sat 1, Feb-03:00 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
Haiti women\'s vs Costa Rica Women\'s

0-0

0-2
Sat 1, Feb-05:40 - North and Central American Olympics Quali-Woman\\\'s
USA Women\'s vs Panama Women\'s

4-0

8-0
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Coleraine F.C. vs Banbridge Town

1-0

3-0
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Dungannon Swifts vs Newry City

1-1

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Cliftonville vs Rathfriland Rangers

1-0

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Carrick Rangers vs Crusaders FC

1-3

1-5
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Ballyclare Comrades vs Larne FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland Cup
Warrenpoint Town vs Ballymena United F.C.

0-0

1-2
Sat 1, Feb-17:30 - Northern Ireland Cup
Queen\'s University Belfast vs Glentoran FC

2-2

2-3
Sat 1, Feb-17:30 - Northern Ireland Cup
Knockbreda vs Ballinamallard United

0-1

2-5
Sat 1, Feb-18:00 - Northern Ireland IFA Championship
Dergview FC vs Police Service of Northern Ireland FC

2-2

2-4
Sat 1, Feb-19:00 - Northern Ireland IFA Championship
Harland & Wolff Welders vs Loughgall FC

0-1

1-2
Sat 1, Feb-17:35 - Omani League
Dhofar vs Bahla

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:50 - Omani League
Al-Seeb vs Mirbat

1-0

3-0
Sat 1, Feb-19:50 - Omani League
Saham vs Fanja

0-0

1-1
Sat 1, Feb-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Costa Del Este FC vs CA Independiente La Chorrera

0-0

0-0
Sat 1, Feb-06:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
San Francisco FC vs Plaza Amador

4-1

6-3
Sat 1, Feb-01:00 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Luqueno vs Guairena

0-1

1-1
Sat 1, Feb-03:15 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Sol de America

1-0

4-1
Sat 1, Feb-03:00 - Peru Primera Division
Melgar vs Universitario de Deportes

1-1

1-2
Sat 1, Feb-05:30 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Alianza Universidad

1-1

2-3
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Feirense(U23) vs Leixoes(U23)

4-2

4-2
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
GD Estoril-Praia(U23) vs FC Famalicao(U23)

0-0

2-1
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Campeonato Nacional U23
Cova Piedade(U23) vs Maritimo(U23)

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Leixoes U19 vs Nacional(U19)


2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Braga (U19) vs Feirense(U19)


5-1
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Gil Vicente U19 vs Vizela(U19)

1-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Aves(U19)


2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
FC Famalicao(U19) vs Rio Ave(U19)


2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Pacos Ferreira(U19) vs FC Porto U19


2-0
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Academica Coimbra(U19) vs GD Estoril-Praia(U19)


1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Benfica(U19) vs Alverca(U19)


5-0
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Uniao Leiria U19 vs Sporting Lisbon(U19)


0-8
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Belenenses(U19) vs Vilafranquense(U19)


2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sacavenense(U19) vs Vitoria FC Setubal(U19)


4-0
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Amora FC(U19) vs Tondela(U19)


1-2
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Spg C Braga(U17) vs Padroense(U17)

1-0

3-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
FC Porto(U17) vs Boavista(U17)


3-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Chaves U17 vs Tondela(U17)


1-2
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
GD Estoril-Praia(U17) vs Fatima U17

2-0

8-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Rio Ave(U17) vs Vitoria SC Guimaraes U17


1-2
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Loures(U17) vs Belenenses(U17)

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Academica Coimbra(U17) vs Vitoria FC Setubal(U17)


2-0
Sat 1, Feb-21:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Uniao Leiria(U17) vs Benfica(U17)


0-3
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Palmeiras FC(U17) vs FC Famalicao(U17)


0-2
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Limianos(U17) vs GD Braganca(U17)


1-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Merelinense(U17) vs Moreirense(U17)


3-2
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Academico Viseu(U17) vs Seia FC(U17)


1-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Anadia(U17) vs Marialvas(U17)


1-1
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitania Lourosa U17 vs Sp Espinho(U17)


2-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Electrico FC(U17) vs Sport Clube Caldas(U17)


1-1
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Uniao Almeirim(U17) vs Sintrense(U17)


2-3
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Oeiras(U17) vs Portimonense U17


3-1
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Casa Pia AC(U17) vs Estrela FC(U17)


10-0
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Cova Piedade(U17) vs Real Sport Clube(U17)


1-1
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Praia Milfontes(U17) vs Louletano(U17)


3-1
Sat 1, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs GD Estoril-Praia

0-1

0-2
Sat 1, Feb-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs G.D. Chaves

1-0

1-0
Sat 1, Feb-21:15 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Casa Pia AC

1-1

1-1
Sat 1, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs FC Porto

0-2

0-4
Sat 1, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Portimonense vs Desportivo de Tondela

0-1

0-1
Sat 1, Feb-01:15 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs FC Famalicao

0-2

2-2
Sat 1, Feb-17:35 - Qatar League
Al-Sadd vs Al-Sailiya

1-0

3-0
Sat 1, Feb-19:45 - Qatar League
Al Rayyan vs Al Duhail SC

0-0

1-0
Sat 1, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Zira FK vs Sabah FK Baku

1-0

2-0
Sat 1, Feb-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Neftchi Baku vs Standard Sumqayit

0-1

1-1
Sat 1, Feb-15:00 - Romania - Divizia A
Academica Clinceni vs FC Voluntari

1-1

1-2
Sat 1, Feb-17:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-1

2-2
Sat 1, Feb-22:00 - Romania - Divizia A
Dinamo Bucuresti vs Astra Giurgiu

0-0

2-0
Sat 1, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Libertas vs SS Virtus

2-1

2-3
Sat 1, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs SP Tre Fiori

1-2

1-2
Sat 1, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Cailungo vs SP Tre Penne

0-1

0-1
Sat 1, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SS Murata

4-0

5-0
Sat 1, Feb-16:25 - Saudi Arabia Division 2
Al Safa(KSA) vs Al Qaisoma

0-1

1-1
Sat 1, Feb-16:40 - Saudi Arabia Division 2
Al-Sadd FC(SA) vs Al-Washm

1-2

1-2
Sat 1, Feb-19:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Shabab(KSA) vs Al-Fateh SC

0-1

2-1
Sat 1, Feb-16:25 - Saudi Arabia Professional League
Al-Adalh vs Al-Ahli Saudi FC

1-1

1-1
Sat 1, Feb-21:15 - Saudi Arabia Professional League
Al-Feiha vs Al-Faisaly Harmah

1-1

2-1
Sat 1, Feb-16:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Qadasiya Youths vs Al-Tai Youth

1-0

2-0
Sat 1, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Faisaly Harmah Youths

1-0

1-0
Sat 1, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al Nasr Riyadh Youths vs Abha Club Youth

6-0

13-0
Sat 1, Feb-16:40 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Taawon Youths

1-0

2-2
Sat 1, Feb-17:10 - Saudi Arabia Youth League
Al Wehda Youth vs Al-Ettifaq Youths

1-1

2-1
Sat 1, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al-Fath Youths

1-0

3-0
Sat 1, Feb-17:15 - Saudi Arabia Youth League
Al Ahli Jeddah Youth vs Ohud Medina Youths

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Championship
Dundee United vs Arbroath

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Alloa Athletic

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Championship
Greenock Morton vs Dundee

1-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Championship
Queen of the South FC vs Dunfermline

1-2

2-3
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Huntly vs Fraserburgh

1-1

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Rothes vs Strathspey Thistle

0-0

3-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Brora Rangers vs Inverurie Loco Works

3-0

4-0
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Deveronvale vs Fort William

1-0

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Buckie Thistle FC vs Turriff United

1-1

4-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Highland Football League
Formartine United vs Lossiemouth FC

3-0

4-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League One
Forfar Athletic vs Clyde F.C.

1-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League One
East Fife vs Dumbarton

2-1

4-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League One
Montrose vs Peterhead

3-1

4-3
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League One
Airdrieonians vs Raith Rovers

0-1

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League One
Stranraer F.C. vs Falkirk

0-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League Two
Brechin City vs Elgin City

1-0

1-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League Two
Albion Rovers FC vs Cove Rangers

0-1

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League Two
Queen\'s Park vs Cowdenbeath F.C.

1-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League Two
Edinburgh City vs Stirling Albion

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish League Two
Annan Athletic vs Stenhousemuir

0-3

0-3
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Stirlingshire vs Dalbeattie Star

2-0

6-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Edinburgh University FC vs Spartans

1-3

2-5
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Civil Service Strollers FC vs Gretna 2008

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Stirling University FC vs Bonnyrigg Rose

0-1

0-3
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
East Kilbride vs Gala Fairydean

1-2

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
BSC Glasgow vs Berwick Rangers

3-1

4-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Kelty Hearts vs Caledonian Braves

1-0

4-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Cumbernauld Colts vs Vale of Leithen

5-0

7-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs St. Mirren

2-2

2-2
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Livingston F.C. vs Motherwell FC

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Ross County

0-1

3-1
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Premier League
Glasgow Rangers vs Aberdeen

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - Scottish Premier League
St. Johnstone vs Hearts

1-2

3-3
Sat 1, Feb-19:59 - Senegal Premier League
Generation Foot vs Union Sportive Goree

0-0

0-1
Sat 1, Feb-20:30 - Senegal Premier League
ASC Jaraaf vs Teungueth FC

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:00 - Senegal Premier League
NGB ASC Niarry Tally vs Stade de Mbour

2-0

2-0
Sat 1, Feb-21:00 - Senegal Premier League
CNEPS Excellence vs AS Douanes Dakar

0-0

0-0
Sat 1, Feb-22:00 - Serie D - Brazil
Serra Sd vs Vitoria(ES)

0-1

0-2
Sat 1, Feb-17:30 - South Africa First League
Free State Stars vs Ajax Cape Town

1-1

2-2
Sat 1, Feb-17:30 - South Africa First League
Mbombela United vs TS Sporting

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:30 - South Africa First League
Real Kings vs Royal Eagles

1-1

1-1
Sat 1, Feb-17:30 - South Africa First League
TS Galaxy vs Moroka Swallows

0-1

1-2
Sat 1, Feb-17:30 - South Africa First League
JDR Stars vs Richards Bay

0-1

1-2
Sat 1, Feb-22:15 - South Africa Premier League
Highlands Park vs Baroka FC

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:59 - South Africa Premier League
Chippa United FC vs Orlando Pirates

1-2

1-2
Sat 1, Feb-17:30 - South Africa Premier League
Lamontville Golden Arrows vs Supersport United

0-0

1-0
Sat 1, Feb-03:00 - South American Olympics Qualifiers
Bolivia(U23) vs Peru(U23)

0-0

2-1
Sat 1, Feb-05:30 - South American Olympics Qualifiers
Brazil(U23) vs Paraguay(U23)

0-0

2-1
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Torrelodones Women\'s vs Atletico de Madrid C Women\'s

1-2

2-2
Sat 1, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

0-0

3-0
Sat 1, Feb-16:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

4-0

6-2
Sat 1, Feb-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

1-0

4-1
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Atletico Madrid

0-0

1-0
Sat 1, Feb-21:30 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Valladolid

0-0

0-1
Sat 1, Feb-16:00 - Spanish Primera Division
Granada CF vs Espanyol

1-1

2-1
Sat 1, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Barcelona U19 vs Gimnastic Tarragona(U19)

1-0

1-0
Sat 1, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
Laguna(U19) vs RC Victoria(U19)

2-3

3-3
Sat 1, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
CD Sobradillo(U19) vs Las Palmas(U19)

0-1

0-2
Sat 1, Feb-16:00 - Spanish Primera U19
CD Marino(U19) vs Juventud Laguna(U19)

0-1

2-2
Sat 1, Feb-16:30 - Spanish Primera U19
CD Maspalomas(U19) vs Union Viera(U19)

2-1

3-1
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Ural CF(U19) vs Real Aviles(U19)

2-0

3-0
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
UD San Fernando(U19) vs SD San Jose(U19)

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
Mostoles(U19) vs Real Madrid(U19)

1-3

1-5
Sat 1, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs Sporting de Gijon

2-0

2-1
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division
Extremadura vs CD Lugo

1-0

1-0
Sat 1, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
Deportivo La Coruna vs Las Palmas

1-0

2-1
Sat 1, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division
SD Ponferradina vs SD Huesca

2-0

3-1
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Osasuna B vs SD Amorebieta

1-1

3-2
Sat 1, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CF Salmantino UDS vs Athletic Bilbao B

1-1

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad B vs CD Izarra

2-0

3-1
Sat 1, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Lleida

0-1

2-2
Sat 1, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Villarreal B vs UE Llagostera

2-0

4-1
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Real Betis B vs Xerez CD

1-0

3-0
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs UD Poblense


2-5
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Llosetense

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Esporles vs Ibiza Islas Pitiusas


2-4
Sat 1, Feb-20:15 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Collerense vs CD Binissalem

0-0

0-0
Sat 1, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santa Catalina vs Constancia

0-0

1-0
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs CF Soller

0-0

0-0
Sat 1, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Vera Puerto De La Cruz vs UD Ibarra

1-0

1-0
Sat 1, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs CD Atletico Paso

0-1

0-3
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD Las Palmas C vs Tenerife B

0-0

0-0
Sat 1, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs CD Santa Ursula

1-1

1-2
Sat 1, Feb-01:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Tamaraceite

0-0

0-1
Sat 1, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Baztan


2-1
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Huarte vs UDC Txantrea

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Beti Onak vs CD Lourdes


1-0
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UD Mutilvera vs AD San Juan


2-0
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Fontellas

0-0

0-0
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cortes vs CD Subiza


3-0
Sat 1, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Villegas vs CD Arnedo

0-1

2-5
Sat 1, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Atletico Albericia


1-1
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Laredo vs CD Barquereno

0-0

1-1
Sat 1, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
U.M. Escobedo vs Barreda Balompie

1-1

2-1
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Tolosa vs San Ignacio


0-2
Sat 1, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sociedad Deportiva Beasain vs CD Vitoria(SPA)


0-1
Sat 1, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Cultural de Durango vs CD Ariznabarra

2-0

9-0
Sat 1, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Balmaseda FC vs SD Deusto


2-2
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sestao River vs Sodupe UC

1-0

3-0
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
SD Gernika vs CD Lagun Onak


2-0
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Real Sociedad C vs Pasaia KE

0-0

1-1
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Portugalete

1-1

1-2
Sat 1, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Igualada vs UE Castelldefels

0-1

0-3
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs Villarreal C

1-2

4-2
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Beniganim vs CD Roda


0-1
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Paterna

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Crevillente vs CD Olimpic Xativa

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Numancia B vs CD Becerril

1-0

2-0
Sat 1, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Real Burgos

0-0

1-1
Sat 1, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Virgen Del Camino vs Burgos Promesas


1-3
Sat 1, Feb-21:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
UD Santa Marta vs Salmantino B


1-0
Sat 1, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Zamora CF vs CyDL Jupiter Leones

2-0

4-1
Sat 1, Feb-22:00 - Swiss Super League
FC Luzern vs Young Boys

0-0

2-0
Sat 1, Feb-22:00 - Swiss Super League
FC Lugano vs Neuchatel Xamax

1-1

1-1
Sat 1, Feb-20:30 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs Stade Lausanne Ouchy

0-1

1-2
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Al Jaish Damascus vs Al Foutoua Club

1-0

1-0
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Wahda Damascus vs Al Nawaeir


1-0
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Taliya Hama vs Al Shorta Damascus


0-1
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Al Jazeera(SYR) vs Al-Ittihad Aleppo


1-0
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Wathba Homs vs Hutteen SC

0-1

1-1
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Tishreen SC vs Al-Karamah

1-0

2-0
Sat 1, Feb-16:00 - Syrian League
Al-Sahel Sport vs Jableh SC

2-0

2-2
Sat 1, Feb-00:00 - The Atlantic Cup
FC Kobenhavn vs FC Astana

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:00 - The Atlantic Cup
Slavia Praha vs Aarhus AGF

0-2

3-3
Sat 1, Feb-03:00 - Trinidad and Tobago Pro League
W Connection FC vs Club Sando

0-2

2-3
Sat 1, Feb-03:00 - Trinidad and Tobago Pro League
La Horquetta Rangers vs Cunupia FC

1-1

7-1
Sat 1, Feb-17:30 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs BB Erzurumspor

1-1

1-1
Sat 1, Feb-15:00 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Adana Demirspor

0-0

1-3
Sat 1, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Menemen Belediye Spor vs Karagumruk

0-0

0-1
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Silivrispor vs Aksarayspor

0-0

1-1
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Cankaya FK vs Sile Yildizspor

1-1

2-2
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tire 1922 Spor vs 24 Erzincanspor

1-0

3-3
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Turgutluspor vs Kocaelispor

0-0

2-0
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Muglaspor vs Somaspor

1-0

1-0
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Halide Edip Adivarspor vs Pazarspor

0-0

0-1
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Modafenspor vs Osmaniyespor

0-0

2-1
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Eyupspor vs Karabukspor

1-1

2-1
Sat 1, Feb-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ankara Demirspor vs Usakspor

1-0

2-0
Sat 1, Feb-18:00 - Turkey Super Lig
Rizespor vs Besiktas JK

1-1

1-2
Sat 1, Feb-15:00 - Turkey Super Lig
Antalyaspor vs Konyaspor

0-0

0-0
Sat 1, Feb-21:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Fenerbahce

2-1

2-1
Sat 1, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Galatasaray(U19) vs Kayserispor(U19)

1-0

1-1
Sat 1, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U19) vs Altinordu(U19)


1-1
Sat 1, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Trabzonspor(U19) vs Fenerbahce U19

1-1

3-2
Sat 1, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Rizespor(U19) vs Eskisehirspor(U19)

0-1

1-3
Sat 1, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Istanbulspor(U19) vs Umraniyespor(U19)

1-0

2-0
Sat 1, Feb-15:30 - Turkey U19 League
Menemenspor(U19) vs Erokspor(U19)


1-1
Sat 1, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Masafi SC

1-1

2-2
Sat 1, Feb-17:15 - UAE League Division 1
Al Bataeh vs Al Arabi

2-0

5-1
Sat 1, Feb-19:59 - UAE League Professional
Al Ain vs Al Wasl FC

2-0

5-0
Sat 1, Feb-17:15 - UAE League Professional
Al Nasr Dubai vs Ajman Club

0-1

0-1
Sat 1, Feb-17:15 - UAE League Professional
Baniyas vs Al-Dhafra

1-0

1-0
Sat 1, Feb-17:30 - UEFA Futsal Championship
Scotland Futsal vs Armenia Futsal

2-1

2-2
Sat 1, Feb-18:00 - UEFA Futsal Championship
Gibraltar Futsal vs Cyprus Futsal

0-2

0-4
Sat 1, Feb-19:00 - UEFA Futsal Championship
Greece Futsal vs Sweden Futsal

1-2

4-3
Sat 1, Feb-19:00 - UEFA Futsal Championship
San Marino Futsal vs Andorra Futsal

0-0

2-0
Sat 1, Feb-19:00 - UEFA Futsal Championship
Northern Ireland Futsal vs Turkey Futsal

1-2

2-4
Sat 1, Feb-19:00 - UEFA Futsal Championship
Austria Futsal vs Germany Futsal

1-2

3-4
Sat 1, Feb-20:30 - UEFA Futsal Championship
Belgium Futsal vs Montenegro Futsal

0-1

5-1
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Bulgaria Futsal vs Albania Futsal

0-2

1-4
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Moldova Futsal vs England Futsal

3-0

3-0
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Bosnia and Herzegovina Futsal vs Switzerland Futsal

1-1

5-4
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Lithuania Futsal vs Hungary Futsal

1-3

1-4
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
North Macedonia Futsal vs Norway Futsal

1-0

1-2
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Latvia Futsal vs Denmark Futsal

1-1

2-2
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Malta Futsal vs Poland Futsal

0-5

0-11
Sat 1, Feb-22:00 - UEFA Futsal Championship
Georgia Futsal vs Kosovo Futsal

3-0

6-1
Sat 1, Feb-16:30 - Uganda Super League
Busoga United vs Bidco Bul Fc

2-1

2-1
Sat 1, Feb-23:30 - Venezuela Primera Division
Yaracuyanos vs Atletico Venezuela

0-0

0-0
Sat 1, Feb-03:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo Lara vs Zulia FC

2-0

2-1
Sat 1, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Gresford Athletic vs Porthmadog

0-1

7-1
Sat 1, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Ruthin Town FC vs Prestatyn Town FC

1-1

1-4
Sat 1, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanrhaeadr FC vs Colwyn Bay

0-1

0-1
Sat 1, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Corwen vs Bangor City FC

1-0

1-1
Sat 1, Feb-18:00 - Wales FAW Championship North
Llanfair United vs Llandudno F.C.

0-1

2-2
Sat 1, Feb-18:30 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Llangefni Town

2-0

2-0
Sat 1, Feb-18:00 - Wales FAW Championship South
Llantwit Major vs Pontypridd

0-1

0-1
Sat 1, Feb-18:30 - Wales FAW Championship South
Cwmamman United vs Goytre United

0-1

0-2
Sat 1, Feb-21:15 - Wales League Cup
Connah\'s Quay Nomads FC vs STM Sports

2-0

3-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.