Football Results for Sun 12, Jan 2020

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 12, Jan 2020

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 12, Jan-17:15 - AFC U23 Championship
China (U23) vs Uzbekistan(U23)

0-1

0-2
Sun 12, Jan-17:15 - AFC U23 Championship
Syria(U23) vs Japan(U23)

1-1

2-1
Sun 12, Jan-14:15 - AFC U23 Championship
Iran(U23) vs Korea Republic(U23)

0-2

1-2
Sun 12, Jan-14:15 - AFC U23 Championship
Saudi Arabia(U23) vs Qatar (U23)

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Liberia Women\'s U17 vs Niger Women\'s U17

2-0

4-0
Sun 12, Jan-17:00 - African Youth Championship Woman\\\'s U17
Tanzania Women\'s U17 vs Burundi Women\'s U17

4-0

5-1
Sun 12, Jan-03:45 - Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
Nacional Montevideo vs River Plate

3-1

4-4
Sun 12, Jan-05:45 - Argentina - Torneo Pentagonal de Verano
San Lorenzo vs Talleres Cordoba

0-2

1-3
Sun 12, Jan-11:00 - Australia League A
Central Coast Mariners FC vs Melbourne Victory FC

1-1

3-2
Sun 12, Jan-04:00 - Australia National Youth League
Adelaide United FC Youth vs Brisbane Roar FC Am

2-1

3-1
Sun 12, Jan-09:00 - Australia National Youth League
Melbourne Victory FC Am vs Melbourne City Youth

1-1

2-3
Sun 12, Jan-09:00 - Australia Women\\\'s A-League
WS Wanderers Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s

0-0

0-4
Sun 12, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Patro Eisden

2-1

3-1
Sun 12, Jan-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Lierse Kempenzonen

0-0

0-2
Sun 12, Jan-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Excelsior Virton vs KSC Lokeren

0-2

1-2
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Palmeira RN vs ABC Natal/RN

0-0

0-1
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Guarany CE vs Pacajus CE

2-0

2-0
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Barbalha vs Horizonte CE

1-0

2-0
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Caucaia vs Ferroviario CE

1-1

1-1
Sun 12, Jan-02:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Londrina EC Youth vs Timon ECMA Youth

0-1

2-1
Sun 12, Jan-04:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Corinthians Youth vs Cuiaba (MT) Youth

1-0

3-1
Sun 12, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Ceara Youth vs Coritiba Youth (PR)

0-2

1-3
Sun 12, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Gremio Youth vs Uniao ABC Youth

0-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Chapecoense Youth vs Real Brasil DF Youth

0-0

1-0
Sun 12, Jan-20:45 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Atletico Mineiro Youth (MG) vs ABC FC RN Youth

2-0

4-0
Sun 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Avai Youth vs Trem AP Youth

2-0

6-1
Sun 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Bernardo Youth vs River (PI) Youth

2-1

3-1
Sun 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sao Bento SP Youth vs Sao Caetano Youth

1-0

2-0
Sun 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Santa Cruz PE Youth vs Operario Ferroviario PR Youth

1-1

1-1
Sun 12, Jan-22:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Agua Santa SP Youth vs Uniclinic Atletico Cearense CE Youth

1-0

2-0
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Sertaozinho -SP Youth vs Palmeiras Youth

0-0

0-3
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Cruzeiro Youth vs Sport Club Recife Youth

1-0

1-0
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Criciuma Youth vs Itapirense SP Youth

0-1

1-1
Sun 12, Jan-01:30 - Brazil Copa Sao Paulo de juniores
Fluminense RJ Youth vs CRB Youth

1-0

1-1
Sun 12, Jan-23:00 - Brazil Sergipano
Confianca (SE) vs Sergipe (CS)

1-1

2-1
Sun 12, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup
Hassania Agadir vs San Pedro

0-0

3-0
Sun 12, Jan-23:00 - CAF Confederation Cup
Djoliba vs Horoya AC

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
Al Nasr Benghazi vs Bidvest Wits

0-0

2-1
Sun 12, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
Enugu Rangers International vs F.C. Nouadhibou

0-1

1-1
Sun 12, Jan-19:59 - CAF Confederation Cup
Pyramids FC vs Al Masry

1-0

2-0
Sun 12, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup
Enyimba International vs Paradou AC

3-0

4-1
Sun 12, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup
Zanaco vs Esae FC

0-0

3-0
Sun 12, Jan-17:00 - CAF Confederation Cup
Daring Club Motema Pembe vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs APEJES Academy

0-0

1-1
Sun 12, Jan-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Fovu Baham vs Young Sports Academy

0-0

0-0
Sun 12, Jan-18:00 - Cameroon MTN Elite One
UMS de Loum vs Tonnerre Kalara Yaounde

1-0

2-1
Sun 12, Jan-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Bamboutos

0-0

0-0
Sun 12, Jan-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs PWD de Bamenda

0-0

1-1
Sun 12, Jan-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Avion Academy vs Eding Sport FC

0-0

1-0
Sun 12, Jan-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Feutcheu FC

0-1

0-2
Sun 12, Jan-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Panthere Sportive du Nde vs AS Fortuna Mfou

0-0

0-1
Sun 12, Jan-16:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Canon Yaounde

0-0

3-2
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
ASJ Soyaux Women\'s vs Le Havre Women\'s

1-1

2-1
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Yzeure AS Women\'s vs Montpellier HSC Women\'s

0-5

1-6
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
FC Metz Women\'s vs Saint-Etienne Women\'s

1-2

2-2
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Grenoble Foot 38 Women\'s vs Vendenheim Women\'s

2-0

2-0
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Fleury 91 Women\'s vs Guingamp Women\'s

1-0

1-2
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
CA Paris Women\'s vs Le Mans Women\'s

0-0

1-1
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Racing Saint Denis Women\'s vs Stade de Reims Women\'s

0-2

1-4
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
La Roche-sur-Yon Women\'s vs Arras Football Women\'s

0-0

0-1
Sun 12, Jan-17:30 - Challenge DE French Feminin
Mazeres Women\'s vs Paris Saint Germain Women\'s

0-4

0-9
Sun 12, Jan-19:30 - Challenge DE French Feminin
Lyonnais Women\'s vs Marseille Women\'s

4-1

9-1
Sun 12, Jan-16:00 - Challenge DE French Feminin
Nancy Women\'s vs Evian Thonon Gaillard Women\'s

0-0

0-2
Sun 12, Jan-16:00 - Challenge DE French Feminin
Stade Brestois Women\'s vs Montauban Women\'s


0-1
Sun 12, Jan-17:00 - Challenge DE French Feminin
Saint Vit Women\'s vs Rodez Aveyron Women\'s

0-2

0-4
Sun 12, Jan-03:30 - Chile Primera B
CSyD Barnechea vs CD Copiapo S.A.

0-0

1-2
Sun 12, Jan-01:00 - Chile Primera B
Nublense vs Puerto Montt

1-0

2-1
Sun 12, Jan-02:00 - Club Friendly
Universidad Catolica vs Curico Unido

1-0

1-0
Sun 12, Jan-04:10 - Club Friendly
Isidro Metapan vs Santa Rosa

1-0

2-0
Sun 12, Jan-06:00 - Club Friendly
Deportivo Xinabajul vs CD Malacateco

0-0

0-0
Sun 12, Jan-06:00 - Club Friendly
Tampico Madero vs Correcaminos UAT

0-0

0-0
Sun 12, Jan-06:15 - Club Friendly
Sacachispas vs CSyD Mixco

0-0

0-0
Sun 12, Jan-09:30 - Club Friendly
Lung Moon FC vs Tsuen Wan FA

2-0

5-1
Sun 12, Jan-09:30 - Club Friendly
New Fair Kui Tan vs Tsun Tat Kwok Keung

0-2

1-7
Sun 12, Jan-10:00 - Club Friendly
Gold Coast Knights(U20) vs Redlands United FC(U20)

1-1

3-3
Sun 12, Jan-11:00 - Club Friendly
XM Hai Phong FC vs Hong Linh Ha Tinh

0-0

2-1
Sun 12, Jan-11:00 - Club Friendly
Than Quang Ninh vs Quang Nam

2-0

3-3
Sun 12, Jan-00:00 - Club Friendly
River (PI) vs Sampaio Correa (MA)

2-0

2-3
Sun 12, Jan-00:00 - Club Friendly
Aimore RS vs Sao Luiz(RS)

1-1

1-1
Sun 12, Jan-17:30 - Club Friendly
TSV Alemannia Aachen vs FC Kray

1-0

3-1
Sun 12, Jan-12:00 - Club Friendly
FC Aarau vs Chemnitzer

1-0

1-3
Sun 12, Jan-12:00 - Club Friendly
Logan Lightning vs Peninsula Power

0-2

0-2
Sun 12, Jan-12:00 - Club Friendly
Hung Vuong An Giang vs Khatoco Khanh Hoa

0-3

0-3
Sun 12, Jan-12:30 - Club Friendly
Dong Tam Long An vs Pho Hien

1-0

1-0
Sun 12, Jan-12:30 - Club Friendly
CS Universitatea Craiova vs Eintracht Braunschweig

0-0

2-0
Sun 12, Jan-13:00 - Club Friendly
Redlands United FC vs Gold Coast Knights

0-2

1-3
Sun 12, Jan-13:00 - Club Friendly
Nakhon Ratchasima vs Master 7

1-1

3-1
Sun 12, Jan-13:00 - Club Friendly
The Cong vs Hoang Anh Gia Lai

2-1

2-1
Sun 12, Jan-13:10 - Club Friendly
Megastar Nam Dinh vs Sai Gon FC

0-1

0-1
Sun 12, Jan-14:00 - Club Friendly
XSKT Can Tho vs Dong Thap

0-0

1-1
Sun 12, Jan-18:00 - Club Friendly
Holstein Kiel vs FC Ingolstadt 04

0-1

0-2
Sun 12, Jan-18:00 - Club Friendly
FSV Vohwinkel vs Wuppertaler SV

2-0

2-2
Sun 12, Jan-18:30 - Club Friendly
ASC 09 Dortmund vs Bonner SC

1-1

1-1
Sun 12, Jan-23:00 - Club Friendly
Esportivo (RS) vs Ypiranga(RS)

0-1

1-2
Sun 12, Jan-23:00 - Club Friendly
Murici vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-1

0-3
Sun 12, Jan-23:10 - Club Friendly
Nautico (PE) vs Treze Campina Grande PB

1-0

1-1
Sun 12, Jan-23:10 - Club Friendly
Juventus SC vs Brusque SC

1-1

2-3
Sun 12, Jan-19:59 - Club Friendly
Jomala IK vs IFK Mariehamn


0-8
Sun 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Werder Bremen vs Hannover 96

2-1

3-1
Sun 12, Jan-16:00 - Club Friendly
FC Kaiserslautern vs FC Aarau

3-1

4-1
Sun 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Vaduz vs Eintracht Braunschweig

0-2

1-2
Sun 12, Jan-16:00 - Club Friendly
Gazisehir Gaziantep vs Budapest Honved

0-0

1-0
Sun 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Hertha BSC Berlin vs Pogon Szczecin

1-0

1-0
Sun 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Raufoss vs Szegedi AK

2-1

3-2
Sun 12, Jan-17:00 - Club Friendly
Onisilos Sotiras vs Diosgyor VTK

0-0

0-2
Sun 12, Jan-17:00 - Club Friendly
TuS Haltern vs SC Wiedenbruck

1-1

2-3
Sun 12, Jan-02:00 - Costa Rica Primera Division
Guadalupe FC vs La U Universitarios

1-0

5-0
Sun 12, Jan-05:30 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Deportivo Saprissa

0-0

0-1
Sun 12, Jan-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs AD Grecia

3-2

3-3
Sun 12, Jan-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs AD Santos De Guapiles

1-0

2-2
Sun 12, Jan-19:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs APOEL Nicosia

0-0

1-0
Sun 12, Jan-19:59 - Cyprus 1 Division
Olympiakos Nicosia FC vs Apollon Limassol FC

0-1

0-2
Sun 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Aris Limassol vs Karmiotissa Pano Polemidion

2-0

3-0
Sun 12, Jan-16:30 - Cyprus 2 Division
Digenis Ypsonas vs Asil Lysi

1-1

2-1
Sun 12, Jan-21:30 - Egypt Premier League
El Ismaily vs Tala\'ea El Gaish

1-0

2-1
Sun 12, Jan-19:00 - Egypt Premier League
Masr El Maqassah vs Enppi

1-1

1-1
Sun 12, Jan-16:30 - Egypt Premier League
Haras El Hedoud vs Smouha SC

0-0

0-0
Sun 12, Jan-18:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Bristol City Women\'s

4-1

6-1
Sun 12, Jan-18:00 - England FA Women Super League
Reading Women\'s vs Birmingham Women\'s

1-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs West Ham United Women\'s

1-0

2-1
Sun 12, Jan-16:30 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-2

0-4
Sun 12, Jan-17:00 - England FA Women\\\'s Cup
Fylde LFC Women\'s vs Sunderland Women\'s

1-2

1-4
Sun 12, Jan-20:30 - England FA Women\\\'s Cup
Billericay Town Women\'s vs Old Actonians Women\'s


3-2
Sun 12, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Coventry Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

2-2

3-2
Sun 12, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women\'s vs Aston Villa Women\'s

0-0

0-1
Sun 12, Jan-18:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs London Bees Women\'s

0-2

0-2
Sun 12, Jan-16:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Leicester City Women\'s

1-0

1-0
Sun 12, Jan-16:00 - England The Championship
Cardiff City vs Swansea City

0-0

0-0
Sun 12, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Nottingham Forest Women\'s vs Middlesbrough Women\'s

0-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Burnley Women\'s

1-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - England Women\\\'s Northern Premier League
Loughborough Foxes Women\'s vs Hull City Women\'s

3-1

3-2
Sun 12, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Keynsham Town Women\'s vs Oxford United Women\'s

0-1

1-6
Sun 12, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Plymouth Argyle Women\'s vs Crawley Wasps Women\'s


0-1
Sun 12, Jan-18:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Chichester City Women\'s

1-0

2-0
Sun 12, Jan-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Yeovil Town Women\'s vs Hounslow Women\'s


9-0
Sun 12, Jan-19:00 - England Women\\\'s Southern Premier League
Gillingham Women\'s vs Cardiff City Women\'s

0-2

0-5
Sun 12, Jan-20:30 - English Premier League
Aston Villa vs Manchester City

0-4

1-6
Sun 12, Jan-18:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Watford

0-1

0-3
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
US Orleans U19 vs Lille U19


1-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Nantes U19 vs Angers SCO U19

1-0

1-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Lyonnais U19 vs Bourg Peronnas(U19)


1-0
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Ajaccio U19 vs Montpellier(U19)

1-1

2-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Tours FC U19 vs Laval U19


2-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
ES Troyes AC(U19) vs Sochaux U19

0-2

0-3
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Lens U19 vs Paris Saint Germain (U19)

1-3

2-6
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Bordeaux U19 vs Chateauroux U19

0-0

1-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Auxerre(U19) vs Metz U19


1-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
ES Wasquehal(U19) vs Arras FC(U19)


1-0
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Pontarlier(U19) vs SC Schiltigheim(U19)


2-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
ESM DE Gonfreville(U19) vs Amiens SC(U19)


2-2
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Rodez Aveyron U19 vs Toulouse(U19)

0-2

1-4
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Muret A.S(U19) vs Nimes(U19)


0-5
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Blagnac(U19) vs Andrezieux(U19)


1-2
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Gemenos(U19) vs Saint-Etienne U19

0-4

1-6
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Vitre(U19) vs Guingamp (U19)

1-3

1-5
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Marck AS(U19) vs Caen(U19)


0-2
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Epernay(U19) vs SC Hazebrouck(U19)


1-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Olympique Marcquois(U19) vs Evreux(U19)


1-3
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Riom(U19) vs Dijon(U19)


0-3
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Lyon Duchere(U19) vs Strasbourg U19

1-0

2-0
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Venissieux Minguette(U19) vs ASPTT Dijon(U19)


4-1
Sun 12, Jan-17:30 - French Cup U19
Blois Foot(U19) vs Le Mans(U19)

0-1

0-3
Sun 12, Jan-14:00 - French Cup U19
Monaco U19 vs Colomiers U19

1-0

4-2
Sun 12, Jan-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Nantes

0-1

0-2
Sun 12, Jan-19:59 - French Le Championnat Ligue 1
Dijon vs Lille OSC

0-0

1-0
Sun 12, Jan-22:10 - Friendly Internationals
CD Suchitepequez vs Guatemala(U20)

0-0

2-0
Sun 12, Jan-18:45 - Friendly Internationals
Sweden vs Kosovo

0-0

1-0
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Accra Hearts of Oak vs Ebusua Dwarfs

1-0

2-1
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Asante Kotoko FC vs Berekum Chelsea

0-1

0-1
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Ashanti Gold vs Techiman Eleven Wonders

2-0

2-0
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs King Faisal Babes

1-0

2-1
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Great Olympics

1-0

1-0
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Wa All Stars

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Elmina Sharks vs WAFA

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Inter Allies

1-0

2-1
Sun 12, Jan-17:00 - Greece Football League
Ionikos vs Thesprotos

0-1

1-1
Sun 12, Jan-17:00 - Greece Football League
Veria FC vs Olympiakos Volos

1-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Greece Football League
Ialysos vs Kalamata AO

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:30 - Greece Football League
Trikala vs Diagoras Rodos

0-1

0-1
Sun 12, Jan-21:30 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Panionios

2-0

3-0
Sun 12, Jan-21:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs AEK Athens

0-0

1-0
Sun 12, Jan-19:15 - Greece Super League 1
Lamia vs Olympiakos Piraeus

0-1

0-4
Sun 12, Jan-17:00 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs OFI Crete

1-0

2-0
Sun 12, Jan-17:15 - Greece Super League 2
Pas Giannina vs Panachaiki

1-0

1-0
Sun 12, Jan-17:00 - Greece Super League 2
Giorgos Karaiskakis vs Doxa Dramas

1-1

2-2
Sun 12, Jan-13:30 - Greece U19
Apollon Larissas(U19) vs Kerkyra(U19)

0-0

1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Greece U19
Panathinaikos(U19) vs Panionios(U19)

0-0

3-0
Sun 12, Jan-15:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs OFI Crete(U19)

0-1

2-1
Sun 12, Jan-16:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-2

1-3
Sun 12, Jan-17:30 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs Almere City FC

0-0

1-1
Sun 12, Jan-15:15 - Holland Jupiler League
Roda JC Kerkrade vs MVV Maastricht

0-0

2-2
Sun 12, Jan-19:45 - Holland Jupiler League
N.E.C. Nijmegen vs FC Den Bosch

1-0

1-0
Sun 12, Jan-17:00 - Holland Tweede Divisie
AFC Amsterdam vs SV De Treffers

1-2

2-2
Sun 12, Jan-05:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs UPNFM

2-1

2-2
Sun 12, Jan-09:30 - HongKong 1st Division League
Citizen vs Resources Capital FC

0-3

3-4
Sun 12, Jan-09:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Central & Western District RSA

0-2

0-3
Sun 12, Jan-09:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wing Yee FT

1-1

4-1
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs North District FC

0-2

0-3
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
Metro Gallery vs Wong Tai Sin District RSC

1-1

2-2
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 1st Division League
Sham Shui Po vs Shatin SA

0-1

0-3
Sun 12, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Sparta Rotterdam Mutual FC vs Kwun Tong FA


4-1
Sun 12, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
Double Flower FA vs Tuen Mun Football Team


5-0
Sun 12, Jan-09:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs Kwai Tsing District FA


3-1
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Tung Sing FC


1-2
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Chelsea FC Soccer School (HK)


3-2
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs Yau Tsim Mong FT


2-1
Sun 12, Jan-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Lucky Mile FC


3-2
Sun 12, Jan-10:30 - HongKong Sapling Cup
Eastern A.A Football Team vs Hong Kong Rangers FC

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - Iceland Championship II
Vikingur Olafsvik vs UMF Afturelding

0-2

1-2
Sun 12, Jan-18:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
IBV Vestmannaeyjar Women\'s vs HK Kopavogur Women\'s

3-0

9-0
Sun 12, Jan-16:00 - Iceland Faxafloi Women Cup
Keflavik Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

0-0

1-1
Sun 12, Jan-21:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Fylkir Women\'s vs Valur Women\'s

1-1

2-1
Sun 12, Jan-23:15 - Iceland Reykjavik Women\\\'s Tournament
Throttur Reykjavik Women\'s vs Fjolnir Women\'s

2-0

5-1
Sun 12, Jan-15:30 - India League Division 1
Indian Arrows vs Trau FC

0-1

0-2
Sun 12, Jan-18:00 - India Super League
Atletico De Kolkata vs Kerala Blasters FC

0-0

0-1
Sun 12, Jan-21:30 - Israel Liga Bet
Hapoel Mahane Yehuda vs Shimshon Tel Aviv

0-0

1-1
Sun 12, Jan-21:00 - Israel Premier League
Sektzia Nes Tziona vs Hapoel Kfar Saba

0-1

0-1
Sun 12, Jan-22:15 - Israel Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv vs Hapoel Tel Aviv

1-1

1-2
Sun 12, Jan-17:00 - Italian Campionato Primavera
Bologna Youth vs Lazio Youth

0-0

0-0
Sun 12, Jan-13:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Pescara Youth

2-0

2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Empoli Youth

3-0

3-1
Sun 12, Jan-21:15 - Italian Serie A
Hellas Verona vs Genoa

0-1

2-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italian Serie A
Torino vs Bologna

1-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - Italian Serie A
Sampdoria vs Brescia

2-1

5-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Spal

0-0

1-0
Sun 12, Jan-23:45 - Italian Serie A
AS Roma vs Juventus

0-2

1-2
Sun 12, Jan-15:30 - Italian Serie A
Udinese vs US Sassuolo Calcio

1-0

3-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Empoli Women\'s

0-0

1-2
Sun 12, Jan-15:30 - Italian Women Division 1
Tavagnacco Women\'s vs Juventus Women\'s

1-2

1-5
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1A
Como vs Gozzano

1-1

3-2
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1A
Arezzo vs US Pianese

0-0

0-0
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1A
Pistoiese vs US Pergolettese

0-0

0-0
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs S.S.D. Monza 1912

0-0

0-3
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Calcio Lecco

1-1

1-1
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1A
Pontedera vs Renate AC

0-0

2-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1A
Alessandria vs Carrarese

0-0

2-2
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1A
Giana Erminio vs Olbia

2-1

2-2
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Cesena

1-0

1-0
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1B
Fermana vs Vicenza

0-0

0-0
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1B
Carpi vs Alto Adige/Sudtirol

1-0

1-1
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1B
Arzignano Valchiampo vs Imolese

0-0

0-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1B
Modena vs Piacenza

0-0

0-0
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1B
Rimini vs FeralpiSalo

1-1

2-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1B
Reggio Audace vs Ravenna

1-0

3-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1B
Alma Juventus Fano vs Padova

1-1

2-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1B
USD Virtus Verona vs Gubbio

0-1

0-1
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1C
Rende Calcio 1968 vs Casertana F.C.

2-1

2-2
Sun 12, Jan-20:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Paganese Calcio 1926

0-0

0-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1C
Avellino vs Vibonese

1-1

1-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs A.S. Bisceglie Calcio 1913

1-0

2-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1C
A.S. Viterbese Castrense vs FC Bari 1908

1-0

1-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Ternana

0-0

0-1
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1C
Virtus Francavilla vs Catania

0-0

0-0
Sun 12, Jan-18:00 - Italy C1C
Sicula Leonzio vs Teramo

0-1

0-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Sangiovannese vs Gavorrano

0-1

1-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Mantova vs Sammaurese

1-0

2-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Forli FC vs Lentigione

1-0

2-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Nocerina vs S.S.D. Citta di Brindisi

0-0

0-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Taranto Sport vs Virtus Casarano

0-0

0-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Vado FC vs Ghivizzano Borgo Mozzano

2-0

3-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
US Caratese vs Castellanzese


2-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ponte San Pietro vs Arconatese

0-2

0-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
A.S.D. Bra vs Real Forte Querceta

2-0

2-3
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Tuttocuoio vs Aglianese

0-1

0-3
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Lanusei Calcio vs Portici

1-1

1-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
SC Caronnese vs Ligorna


4-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pineto vs Chieti

0-0

1-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Roccella vs Biancavilla

2-0

2-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Lavagnese vs AS Casale Calcio

0-0

1-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Castrovillari vs FC Savoia 1908

0-1

1-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
ASD Cavenago Fanfulla vs Calvina Sport

0-2

1-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ponsacco vs Pomezia

0-2

0-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Citta di Fasano vs ACD Nardo

0-0

2-3
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Scanzorosciate vs Virtus Bolzano

0-0

1-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Bustese Milano City vs Tritium

0-1

0-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Ostia Mare vs Muravera

1-0

1-0
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Inveruno vs Virtus Bergamo

0-1

0-3
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Fiorenzuola vs Alfonsine

0-1

2-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Latte Dolce vs Latina Calcio

0-0

0-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Gladiator vs US Bitonto

0-1

2-2
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Fossano Calcio vs Chieri

1-2

2-3
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
Pro Calcio Tor Sapienza vs Turris Neapolis

0-0

0-1
Sun 12, Jan-17:30 - Italy Serie D
SCD Progresso Calcio vs ASD Savignanese

0-0

0-0
Sun 12, Jan-07:45 - Japan Futsal League
Vasagey Oita Futsal vs Booulos Nagano Futsal

3-2

9-3
Sun 12, Jan-10:00 - Japan Futsal League
voscuore sendai Futsal vs Espo Lada Hokkaido Futsal

1-1

3-3
Sun 12, Jan-12:15 - Japan Futsal League
Peace Does Machida Futsal vs Nagoya oceans Futsal

1-1

2-6
Sun 12, Jan-14:30 - Japan Futsal League
Shonan Bellmare Futsal vs Shriker Osaka Futsal

3-2

5-4
Sun 12, Jan-14:00 - Kenya Premier League
Sofapaka Nairobi FC vs Nzoia United

0-0

4-1
Sun 12, Jan-15:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Tusker FC Nairobi

1-0

1-2
Sun 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Kisumu vs Posta Rangers

0-1

0-2
Sun 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Gor Mahia

1-1

2-1
Sun 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs Kariobangi Sharks

1-0

2-1
Sun 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Wazito FC

2-0

2-0
Sun 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs KCB Nairobi


0-3
Sun 12, Jan-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Western Stima

2-2

3-2
Sun 12, Jan-14:00 - Malta First Division League
Fgura United vs Naxxar Lions

1-0

1-1
Sun 12, Jan-18:30 - Malta First Division League
Mqabba FC vs Qrendi

2-0

2-1
Sun 12, Jan-16:15 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Qormi F.C.

3-1

4-2
Sun 12, Jan-19:00 - Malta Premier League
Floriana F.C. vs Birkirkara FC

0-0

0-1
Sun 12, Jan-17:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Gudja United

1-0

2-0
Sun 12, Jan-03:00 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Atlas

1-1

1-2
Sun 12, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs FC Juarez

2-0

2-0
Sun 12, Jan-05:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Queretaro FC

2-1

3-1
Sun 12, Jan-07:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Atletico San Luis

0-0

0-0
Sun 12, Jan-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Pachuca

1-0

2-1
Sun 12, Jan-01:30 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Correcaminos UAT B

1-0

3-2
Sun 12, Jan-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Coras De Nayarit

0-2

0-3
Sun 12, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Mineros de Zacatecas B

0-0

1-0
Sun 12, Jan-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs CD Cuautla

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Mexico Youth U20
Pumas UNAM U20 vs Pachuca U20


2-2
Sun 12, Jan-18:00 - Morocco Super League
RCOZ Oued Zem vs FUS Fath Union Sportive Rabat

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs CAYB Youssoufia Berrechid

0-1

0-1
Sun 12, Jan-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Chin United

1-1

2-1
Sun 12, Jan-13:00 - Myanmar National League
Hantharwady United vs Rakhine United

1-0

1-0
Sun 12, Jan-13:00 - Myanmar National League
Southern Myanmar vs Sagaing United

1-2

2-3
Sun 12, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Canterbury United vs Hamilton Wanderers AFC

0-0

1-3
Sun 12, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Team Wellington vs Hawke\'s Bay United

3-0

4-0
Sun 12, Jan-05:00 - New Zealand Football Championships
Tasman United vs Eastern Suburbs AFC

0-0

2-0
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs MFM FC

1-0

1-0
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Katsina United

1-0

2-0
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Abia Warriors

0-0

1-0
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Wikki Tourists vs Sunshine Stars FC

0-1

1-2
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Akwa United

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Jigawa Golden Stars vs Adamawa United

2-1

3-2
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Ifeanyi Ubah vs Warri Wolves FC

2-1

3-1
Sun 12, Jan-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa Starlets vs Rivers United

2-0

2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Norte
Rio Ave(U19) vs FC Porto U19

1-0

1-1
Sun 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Sul
Sporting Lisbon(U19) vs Sacavenense(U19)

1-1

3-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria FC Setubal(U17) vs Benfica(U17)


1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Vitoria SC Guimaraes U17 vs Tondela(U17)


2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Academica Coimbra(U17) vs Loures(U17)

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
GD Estoril-Praia(U17) vs Uniao Leiria(U17)


4-2
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B
Fatima U17 vs Belenenses(U17)


1-2
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
GD Braganca(U17) vs FC Famalicao(U17)


1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Limianos(U17) vs Uniao Nogueirenes U17


1-6
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie A
Moreirense(U17) vs Pacos Ferreira(U17)


2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Feirense(U17) vs Anadia(U17)


6-0
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Sp Espinho(U17) vs Marialvas(U17)


2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Regua(U17) vs Seia FC(U17)


6-1
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie B
Lusitania Lourosa U17 vs Academico Viseu(U17)


1-2
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sporting Lisbon Sad(U17) vs Peniche U17


3-0
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sport Clube Caldas(U17) vs Sintrense(U17)


0-2
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Electrico FC(U17) vs CA Fundao U17


0-7
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie C
Sacavenense(U17) vs Uniao Almeirim(U17)


5-0
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Oeiras(U17) vs Cova Piedade(U17)

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Portimonense U17 vs Louletano(U17)


2-2
Sun 12, Jan-15:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Casa Pia AC(U17) vs Praia Milfontes(U17)


8-0
Sun 12, Jan-19:00 - Portugal Champions NACIONAL Juniores B Serie D
Estrela FC(U17) vs Real Sport Clube(U17)


0-6
Sun 12, Jan-21:15 - Portugal Liga de Honora
Academica Coimbra vs Cova Piedade

1-0

3-0
Sun 12, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Nacional vs UD Oliveirense

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Vilafranquense

1-0

1-1
Sun 12, Jan-15:15 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Farense

0-0

3-0
Sun 12, Jan-00:30 - Portugal Primera Liga
Vitoria Setubal FC vs Sporting Clube de Portugal

0-2

1-3
Sun 12, Jan-21:30 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs Vitoria Guimaraes

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Portugal Primera Liga
Gil Vicente vs Belenenses

0-0

2-0
Sun 12, Jan-12:00 - Russia Futsal League
Tyumen Futsal vs Novaja Generacija Futsal

3-1

9-6
Sun 12, Jan-15:40 - Saudi Arabia Youth League
Abha Club Youth vs Al-Ittihad Youths

0-2

0-7
Sun 12, Jan-20:30 - Senegal Premier League
Casa Sports Zinguinchor vs Mbour Petite Cote

0-1

0-2
Sun 12, Jan-21:00 - Senegal Premier League
Pikine vs Generation Foot

1-0

1-1
Sun 12, Jan-17:30 - South Africa First League
Jomo Cosmos vs TS Sporting

0-1

2-1
Sun 12, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Cape Town City

1-0

3-0
Sun 12, Jan-17:30 - South Africa Premier League
Bloemfontein Celtic vs Black Leopards

3-1

4-2
Sun 12, Jan-17:30 - South Africa Premier League
AmaZulu vs Supersport United

0-2

0-2
Sun 12, Jan-22:00 - Spain Super Cup
Real Madrid vs Atletico Madrid

0-0

0-0
Sun 12, Jan-00:00 - Spanish Copa Del Rey
Marbella FC vs Valladolid

1-0

1-1
Sun 12, Jan-00:00 - Spanish Copa Del Rey
Orihuela CF vs Villarreal

0-0

1-1
Sun 12, Jan-00:00 - Spanish Copa Del Rey
Tamaraceite vs Granada CF

0-1

0-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Unionistas de Salamanca vs Deportivo La Coruna

0-0

1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
Cacereno vs Eibar

0-0

1-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
U.M. Escobedo vs Sevilla

0-2

0-5
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Copa Del Rey
San Sebastian Reyes vs Espanyol

0-1

0-2
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Copa Del Rey
AD Ceuta vs Real Sociedad

0-0

0-4
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Merida AD vs Celta Vigo

1-2

1-4
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Copa Del Rey
Real Jaen CF vs Levante

0-1

1-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Copa Del Rey
Barakaldo CF vs Rayo Vallecano

0-1

0-2
Sun 12, Jan-15:15 - Spanish Ladies League Division 1
Espanyol B Women\'s vs CE Europa Women\'s

2-1

3-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Ladies Premier League
Rayo Vallecano Women\'s vs CDEF Logrono Women\'s

0-1

3-2
Sun 12, Jan-18:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

2-0

2-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-1

1-1
Sun 12, Jan-16:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Colegio Aleman Valencia Women\'s

0-0

1-0
Sun 12, Jan-13:00 - Spanish Primera U19
Calasanz(U19) vs Racing Santander(U19)

0-1

1-4
Sun 12, Jan-20:15 - Spanish Primera U19
Antiguoko KE(U19) vs Eibar(U19)

1-0

1-0
Sun 12, Jan-18:00 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs Zaragoza(U19)

0-0

0-2
Sun 12, Jan-21:30 - Spanish Primera U19
CD Toledo(U19) vs Elche(U19)


0-1
Sun 12, Jan-18:30 - Spanish Primera U19
Lleida(U19) vs CD San Francisco(U19)

0-0

2-2
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Primera U19
CD Ebro(U19) vs Gimnastic Tarragona(U19)

0-0

1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Valencia(U19) vs Patacona(U19)

1-0

2-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
AD Nervion(U19) vs Malaga(U19)

0-2

1-3
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Primera U19
Racing de Ferrol(U19) vs Club Bansander(U19)

1-0

1-1
Sun 12, Jan-15:30 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs Vazquez Cultural U19

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Primera U19
CF Rayo Majadahonda(U19) vs Aravaca CF U19

1-0

3-1
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Las Palmas(U19) vs Acodetti CF(U19)


1-0
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Primera U19
Atletico Madrileno(U19) vs Real Murcia(U19)

1-1

1-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Getafe B vs UD Melilla

2-0

2-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs Las Rozas

1-1

2-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs Inter de Madrid

1-0

5-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Marino Luanco

1-0

3-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico Baleares vs Union Langreo

2-1

3-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Oviedo B vs SCR Pena Deportiva

1-1

1-3
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Pontevedra

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Burgos CF vs Real Sociedad B

0-0

0-2
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Guijuelo vs Leioa

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Valladolid B

0-1

2-2
Sun 12, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Valencia CF Mestalla

1-0

2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs AE Prat

1-0

2-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Sabadell

0-1

0-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andorra CF vs Espanyol B

0-1

0-3
Sun 12, Jan-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Granada vs Cordoba C.F.

0-0

0-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs CP Villarrobledo

0-0

1-0
Sun 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs UD Llanera

0-1

2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs L\'Entregu CF

0-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs Real Aviles

1-0

3-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs CD Mosconia


1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Navarro vs Vallobin


1-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Club Siero

1-0

1-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Colunga

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs UD Gijon Industrial


4-1
Sun 12, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Urraca CF


0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Lealtad


0-3
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD As Pontes vs Silva SD

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs CSD Arzua


1-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Compostela vs Arenteiro

1-0

3-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Rapido de Bouzas vs Arosa Sociedad Cultural

0-1

2-2
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Deportivo La Coruna B vs Pontellas

3-0

4-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs CD Choco

1-0

2-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Barco vs Ourense


1-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Estradense vs Racing Villalbes


1-1
Sun 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UD Los Barrios vs Cordoba CF B

0-2

0-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD San Roque de Lepe vs Real Betis B

0-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs UB Lebrijana

1-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Coria Club de Futbol

1-3

2-3
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Conil CF

1-0

1-2
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs Arcos CF

2-0

3-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Pozoblanco vs Sevilla C


2-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Xerez Deportivo

0-0

0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ecija Balompie vs Lucena CF


0-3
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CD Ferriolense

0-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs UD Poblense

2-1

2-5
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs San Rafael


2-2
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs CD Binissalem

0-0

1-0
Sun 12, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SD Formentera vs CE Felanitx


5-3
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs Gran Tarajal


4-0
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Villa Santa Brigida vs CD Vera Puerto De La Cruz

1-3

2-3
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Union Viera

0-1

0-3
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
UD San Fernando vs Atletico Union Guimar

2-0

4-0
Sun 12, Jan-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Atletico Paso vs Panaderia Pulido


1-2
Sun 12, Jan-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Union Puerto vs CD Mensajero

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs SFC Minerva

0-1

1-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Aguilas FC


1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
FC Cartagena B vs Ciudad de Murcia

1-0

3-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mar Menor vs Mazarron CF

1-0

1-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Olimpico de Totana


3-1
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs UCAM Murcia B

0-1

2-1
Sun 12, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs UCAM Cartagena FC

1-0

2-0
Sun 12, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs CF El Castillo

2-0

2-0
Sun 12, Jan-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs La Hoya Lorca CF

1-3

2-5
Sun 12, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EDMF Churra vs UD Los Garres

0-0

2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs RCP Valverdeno


3-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CD Coria

0-0

0-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Calamonte


1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Azuaga


0-2
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs Olivenza


0-4
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
AD Llerenense vs Extremadura B


0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs Moralo CP

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Villanovense vs CP Valdivia


2-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Miajadas

0-0

3-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Murchante vs CD Lourdes


2-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Corellano vs UCD Burlades

0-0

1-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CD Berceo

0-1

3-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Anguiano

2-0

2-1
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CA River Ebro


2-1
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs CD Arnedo

0-1

1-2
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs Naxara

0-0

0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CP Calasancio


4-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs SD Logrones


0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Villegas

2-0

3-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
San Juan Zaragoza vs Barbastro

0-0

1-0
Sun 12, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Zaragoza B vs Teruel

1-0

1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs SD Tarazona

0-1

0-3
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Villanueva vs CD Belchite 97

1-1

1-1
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Sarinena


1-2
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs Brea

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Valdefierro vs CA Monzon

0-0

2-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Robres

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CD Binefar


1-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs Utebo FC

0-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Toledo

2-1

3-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Azuqueca vs Atletico Ibanes


3-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Manchego Ciudad vs Albacete B

0-1

1-1
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Pedroneras vs Quintanar Del Rey


0-2
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villacanas vs UD Almansa


4-1
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs Calvo Sotelo Puertollano

0-0

2-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Madridejos vs La Solana

0-0

1-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Guadalajara vs CD Illescas

3-0

3-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs UD Socuellamos

0-1

0-3
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Almagro CF vs Tarancon

2-1

3-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Racing Santander B vs AD Siete Villas


2-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs UC Cartes

3-0

3-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Gimnastica Torrelavega vs Bezana

0-0

0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Textil Escudo vs CD Tropezon


0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Torina vs Selaya FC


2-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Barquereno vs Solares Medio Cudeyo

1-0

2-0
Sun 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Sodupe UC vs CD Baskonia

0-0

0-0
Sun 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
JD Somorrostro vs Urduliz FT

0-1

3-2
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Santutxu vs Pasaia KE

1-0

1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Ariznabarra vs SD Balmaseda FC


2-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria(SPA) vs SD Gernika

0-0

2-0
Sun 12, Jan-18:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Reus Deportiu vs UA Horta


0-3
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs EC Granollers

1-1

3-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs Terrassa

1-2

2-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs FC Vilafranca

2-1

2-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs UE Figueres

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Manresa vs UE Vilassar de Mar

2-0

3-0
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Peralada vs Cerdanyola del Valles

0-1

3-3
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Banyoles vs CE Europa

0-3

2-4
Sun 12, Jan-21:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Vilamarxant CF vs Silla CF

1-1

1-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Alcoyano vs UD Beniganim

0-0

2-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Hercules CF B vs CD Olimpic Xativa

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Recambios Colon CD

0-0

1-1
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Paterna vs Eldense

1-0

1-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Novelda vs Jove Espanol

1-0

1-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs DAV Santa Ana

0-1

0-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Alcorcon B vs Alcobendas Sport

0-1

2-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
San Fernando Henares vs CF Trival Valderas

0-1

1-1
Sun 12, Jan-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Mostoles

1-0

3-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs AD Union Adarve

1-0

1-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD El Alamo vs Villaverde Boetticher CF

3-1

3-1
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Artistico Navalcarnero vs RSD Alcala Henares

0-0

0-1
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Moratalaz vs Leganes B

3-2

3-4
Sun 12, Jan-17:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Atletico Pinto

1-0

2-0
Sun 12, Jan-18:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Salmantino B vs CD La Virgen Del Camino


0-3
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs UD Santa Marta

0-0

1-1
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Mirandes B


4-1
Sun 12, Jan-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs Atletico Astorga

0-1

0-2
Sun 12, Jan-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs CD La Granja

0-0

1-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs CD Beroil Bupolsa(Tino)

1-0

2-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs La Baneza


4-0
Sun 12, Jan-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Atletico de Porcuna

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Maracena

0-0

0-0
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Malagueno vs Alhaurin de la Torre

0-0

3-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Velez CF vs Poli Almeria

0-2

1-2
Sun 12, Jan-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Antequera CF

0-0

0-1
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs CD Linares Deportivo

0-0

0-0
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Torredonjimeno

1-0

2-3
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Loja CD

2-0

2-2
Sun 12, Jan-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD El Ejido 2012


1-2
Sun 12, Jan-16:00 - Tipsport Liga
Mlada Boleslav vs Sparta Praha B

0-1

1-1
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Yomraspor vs Artvin Hopaspor

0-0

0-2
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Vestel Manisaspor vs Sultanbeyli

0-3

1-3
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Aksarayspor vs Yeni Orduspor

1-1

2-2
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Erzin Belediyespor vs Silivrispor

3-1

4-2
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kizilcabolukspor vs Duzcespor

0-0

1-1
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Agri 1970 Spor vs Elazig Belediyespor

2-1

2-3
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Fatsa Belediyespor vs Turgutluspor

2-0

2-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kocaelispor vs Payas BS 1975

0-0

2-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karsiyaka vs Tepecikspor

0-0

1-1
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kemerspor 2003 vs Cizrespor

1-2

1-3
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Erbaaspor S vs Ofspor

0-1

1-1
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
1877 Alemdaspor vs Belediye Derincespor

0-0

0-0
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Diyarbak?rspor vs Nevsehirspor Genclik

0-0

1-0
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Pazarspor vs Karacabey Birlikspor

1-1

1-4
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kelkit Belediye Hurriyet vs Batman Petrolspor

3-0

5-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Nazillispor vs Muglaspor

1-2

1-3
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Yimpas Yozgatspor

0-0

0-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Modafenspor

0-1

0-1
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayrampasaspor vs Yeilyurt Belediyespor

1-1

2-2
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Yeni Altindag BS vs Golcukspor

1-0

3-2
Sun 12, Jan-13:45 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

0-1

0-3
Sun 12, Jan-13:45 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

1-0

2-1
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sanliurfaspor vs Bugsasspor

1-0

1-4
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Samsunspor vs Gumushanespor

2-0

3-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1922 Konyaspor vs Corum Belediyespor

0-0

1-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Sancaktepe Belediye Spor vs Amedspor

0-0

1-0
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Elazigspor vs Bayburt Ozel Idare

0-0

0-0
Sun 12, Jan-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kahramanmaras vs Usakspor

1-0

2-1
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karabukspor vs Sivas Dort Eylul Belediyespor

0-0

0-0
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Nigde Belediyespor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

0-1
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Bodrumspor vs Ankara Demirspor

0-1

0-2
Sun 12, Jan-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Ergene Velimese vs Sakaryaspor

2-0

5-0

NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.