Football Results for Wed 25, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Wed 25, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Wed 25, Sep-16:00 - AFC Cup
Ha Noi FC vs April 25 Sports Club

2-1

2-2
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
ADO 20 Heemskerk vs Fortuna Wormerveer

0-1

0-2
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
EVV Echt vs Flevo Boys

0-0

0-0
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
Spakenburg vs RKVV SDO Bussum

0-0

2-0
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
RKVV Westlandia vs OFC Oostzaan

0-1

2-2
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
RKSV Groene Ster vs VV Kloetinge

0-0

2-0
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
VV Dongen vs Excelsior 31

1-1

1-2
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
Blauw Geel vs SV De Treffers

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
Oefening Staalt Spieren \'20 vs Jodan Boys Gouda

1-0

5-1
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
Silvolde vs VV GOES

1-0

2-3
Wed 25, Sep-22:00 - Amstel Cup Holland
VV DUNO vs HV&CV Quick

1-2

2-3
Wed 25, Sep-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Instituto Cordoba vs Tigre

1-0

3-0
Wed 25, Sep-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Barracas Central vs Agropecuario de Carlos Casares

0-0

1-0
Wed 25, Sep-19:15 - Armenia Division 2
Urartu B vs Ararat-Armenia B

0-0

0-1
Wed 25, Sep-16:30 - Armenia Division 2
Masis vs Lokomotiv Yerevan

1-3

2-7
Wed 25, Sep-16:30 - Armenia Division 2
Ani Yerevan vs Ararat Yerevan II

0-1

0-1
Wed 25, Sep-09:00 - Asian Women Championship U16
North Korea Women\'s(U16) vs Australia Women\'s(U16)

2-0

3-0
Wed 25, Sep-13:00 - Asian Women Championship U16
Japan Women\'s(U16) vs China Women\'s(U16)

0-0

2-0
Wed 25, Sep-21:00 - Austria Cup
SK Vorwarts Steyr vs SV Ried

0-2

3-4
Wed 25, Sep-21:00 - Austria Cup
ATSV Wolfsberg vs Wolfsberger AC

0-2

0-6
Wed 25, Sep-21:00 - Austria Cup
WSC Hertha Wels vs Rheindorf Altach

0-2

1-4
Wed 25, Sep-22:45 - Austria Cup
Rapid Wien vs Red Bull Salzburg

0-0

1-1
Wed 25, Sep-20:30 - Austria Cup
WSG Wattens vs Austria Wien

2-1

5-2
Wed 25, Sep-20:30 - Austria Cup
SK Austria Klagenfurt vs Sturm Graz

1-1

2-2
Wed 25, Sep-20:30 - Austria Cup
Wiener Viktoria vs LASK Linz

0-1

1-4
Wed 25, Sep-19:45 - Belarus Premier League
FC Gorodeya vs Shakhter Soligorsk

0-0

0-0
Wed 25, Sep-21:45 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs BATE Borisov

0-0

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - Belarus Premier League
Slavia Mozyr vs FC Vitebsk

0-0

0-1
Wed 25, Sep-22:00 - Belgian Cup
Zulte Waregem vs KFC Duffel

1-1

4-2
Wed 25, Sep-22:00 - Belgian Cup
St. Gilloise vs Verlaine

1-0

3-0
Wed 25, Sep-22:00 - Belgian Cup
Royal Cappellen FC vs AS Eupen

0-0

0-0
Wed 25, Sep-22:00 - Belgian Cup
RFC Seraing vs Kortrijk

1-2

1-3
Wed 25, Sep-22:00 - Belgian Cup
Rupel Boom vs Sporting Charleroi

1-1

2-3
Wed 25, Sep-22:00 - Belgian Cup
KFC Mandel United vs KV Oostende

0-1

0-2
Wed 25, Sep-22:30 - Belgian Cup
St.-Truidense VV vs Oud Heverlee Leuven

0-0

0-0
Wed 25, Sep-22:30 - Belgian Cup
Dessel Sport vs Royal Excel Mouscron

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:30 - Belgian Cup
Eendracht Aalst vs Gent

0-1

0-4
Wed 25, Sep-22:30 - Belgian Cup
Francs Borains vs Club Brugge

0-0

0-3
Wed 25, Sep-22:45 - Belgian Cup
Beerschot Wilrijk vs Anderlecht

1-1

2-2
Wed 25, Sep-23:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
The Strongest vs Destroyers

1-0

4-0
Wed 25, Sep-21:00 - Bosnia Premijer Liga
NK Siroki Brijeg vs Mladost Doboj Kakanj

1-2

3-2
Wed 25, Sep-19:59 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs Borac Banja Luka

0-0

1-0
Wed 25, Sep-22:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Zvijezda 09

3-0

6-0
Wed 25, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Sloboda Tuzla vs Zrinjski Mostar

0-1

0-3
Wed 25, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
Radnik Bijeljina vs NK Celik

2-1

2-1
Wed 25, Sep-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Velez Mostar vs FK Tuzla City

0-1

2-1
Wed 25, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Guarani Futebol Clube vs Criciuma SC

0-0

1-0
Wed 25, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Londrina (PR) vs Sport Club Recife (PE)

1-1

1-2
Wed 25, Sep-02:15 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Operario Ferroviario PR

1-0

1-1
Wed 25, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B
Vila Nova (GO) vs CRB (AL)

0-1

2-2
Wed 25, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B
America MG vs Brasil de Pelotas RS

2-0

2-0
Wed 25, Sep-03:30 - Brasileiro Serie B
Oeste SP vs Sao Bento

2-1

2-1
Wed 25, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Figueirense FC vs Bragantino SP

0-2

0-3
Wed 25, Sep-04:30 - Brasileiro Serie B
Vitoria Salvador BA vs Atletico Clube Goianiense

0-0

0-0
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
CR Flamengo (RJ) U20 vs Vasco da Gama RJ U20

0-1

0-2
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil Carioca 2
America-RJ vs Friburguense (RJ)

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Fluminense RJ Youth vs Coritiba Youth (PR)

2-0

3-1
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sao Paulo Youth vs America MG Youth

1-1

3-2
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Atletico Paranaense Youth vs Chapecoense Youth

1-0

2-0
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sport Club Recife Youth vs Gremio Youth

2-0

3-0
Wed 25, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Botafogo RJ Youth vs Ponte Preta Youth

4-0

4-0
Wed 25, Sep-23:00 - Brazil National Football Tournament U20
Palmeiras Youth vs Corinthians Youth

0-1

0-1
Wed 25, Sep-19:59 - Bulgaria Cup
Litex Lovech vs PFK Montana

1-0

3-0
Wed 25, Sep-19:59 - Bulgaria Cup
Neftochimik Burgas vs Ludogorets Razgrad

1-0

1-4
Wed 25, Sep-17:00 - Bulgaria Cup
Spartak Varna vs Levski Sofia

0-2

1-5
Wed 25, Sep-17:00 - Bulgaria Cup
FC Dobrudzha vs POFC Botev Vratsa

0-0

0-4
Wed 25, Sep-17:00 - Bulgaria Cup
Minyor Pernik vs Botev Plovdiv

1-1

1-2
Wed 25, Sep-17:00 - Bulgaria Cup
FC Zagorets vs Slavia Sofia

0-2

0-4
Wed 25, Sep-20:30 - Club Friendly
Havelse vs Hannover 96

1-1

1-6
Wed 25, Sep-13:30 - Club Friendly
Central Coast Mariners FC vs North Shore Mariners

2-0

7-1
Wed 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Rio Grande RS(U19) vs Estancia Velha RS (U19)

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Figueirense FC(U19) vs Juventude RS(U19)

1-0

2-1
Wed 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Avai(U19) vs Criciuma(U19)

2-2

3-2
Wed 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Nova Prata RS(U19) vs Torino RS(U19)

0-1

0-3
Wed 25, Sep-22:00 - Club Friendly
Uniao Harmonia RS vs Cruzeiro RS

0-3

0-6
Wed 25, Sep-22:30 - Club Friendly
Midleton FC vs Everton AFC

3-2

5-3
Wed 25, Sep-06:00 - CONCACAF League
Deportivo Saprissa vs CA Independiente La Chorrera

2-0

3-2
Wed 25, Sep-19:59 - Croatia Cup
NK Varteks Varazdin vs Rudes

2-0

4-2
Wed 25, Sep-19:59 - Croatia Cup
HNK Gorica vs Zagreb

4-0

8-0
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
NK Belisce vs NK Split

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
Slavonija Pozega vs HNK Sibenik

1-3

1-5
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
NK Jadran Porec vs Inter Zapresic

1-2

3-7
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
NK Zagora Unesic vs Zadar

1-0

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
Mladost Petrinja vs Hajduk Split

0-1

0-2
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
Bijelo Brdo vs HNK Cibalia

1-0

1-0
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
NK Opatija vs NK Novigrad

2-0

3-1
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
NK Udarnik Kurilovec vs Istra 1961

2-1

2-2
Wed 25, Sep-17:30 - Croatia Cup
NK Gardiska vs NK Vinogradar

0-1

1-2
Wed 25, Sep-19:00 - Czech Republic Cup
Vysocina Jihlava vs Sparta Praha

1-1

1-2
Wed 25, Sep-19:30 - Czech Republic Cup
Slovan Liberec vs Prostejov

2-0

3-1
Wed 25, Sep-19:59 - Czech Republic Cup
Banik Ostrava vs Hradec Kralove

1-0

2-0
Wed 25, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
Slavia Praha vs FK Slavoj Vysehrad

5-0

8-0
Wed 25, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
Hlucin vs FC Viktoria Plzen

0-2

1-3
Wed 25, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
MFK Karvina vs Viktoria Zizkov

0-1

0-2
Wed 25, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
Jiskra Domazlice vs Dukla Praha

0-1

1-3
Wed 25, Sep-18:00 - Czech Republic Cup
FK Loko Vltavin vs Ceske Budejovice

1-2

1-4
Wed 25, Sep-20:30 - Denmark Cup
Hvidovre IF vs Sonderjyske

0-2

2-2
Wed 25, Sep-18:30 - Denmark Cup
Avarta vs Fredericia

2-2

2-4
Wed 25, Sep-18:30 - Denmark Cup
Hillerod Fodbold vs FC Kobenhavn

0-0

1-1
Wed 25, Sep-18:30 - Denmark Cup
Vejgaard BK vs Aalborg BK

0-0

0-6
Wed 25, Sep-21:00 - Denmark Cup
HB Koge vs Nykobing FC

0-0

1-0
Wed 25, Sep-19:59 - Denmark Cup
AB Gladsaxe vs Viborg

0-1

1-1
Wed 25, Sep-19:59 - Denmark Cup
Marienlyst vs Esbjerg FB

1-1

2-5
Wed 25, Sep-21:30 - Denmark Cup
Skive IK vs Brondby

0-0

1-1
Wed 25, Sep-00:30 - Ecuador Cup
Delfin S.C. vs Independiente Juniors

0-0

1-0
Wed 25, Sep-04:30 - Ecuador Cup
Club Sport Emelec vs Tecnico Universitario

0-0

2-0
Wed 25, Sep-22:45 - England Isthmian League Cup
FC Romania vs Bracknell Town

0-2

0-4
Wed 25, Sep-22:45 - England Johnstone\\\'s Paint Trophy
Fleetwood Town vs Liverpool U21

0-0

1-1
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Sheffield United vs Sunderland

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Milton Keynes Dons vs Liverpool

0-1

0-2
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Oxford United vs West Ham United

0-0

4-0
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Wolves vs Reading

1-0

1-1
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Chelsea FC vs Grimsby Town

3-1

7-1
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Brighton & Hove Albion vs Aston Villa

0-2

1-3
Wed 25, Sep-22:45 - England League Cup
Burton Albion FC vs AFC Bournemouth

1-0

2-0
Wed 25, Sep-23:00 - England League Cup
Manchester United vs Rochdale

0-0

1-1
Wed 25, Sep-22:45 - England Northern Division one
Worksop Town vs Stamford AFC

0-3

0-5
Wed 25, Sep-22:45 - England Southern Premier League
Gosport Borough vs Poole Town

0-1

0-2
Wed 25, Sep-19:59 - Estonia Cup
SC ReUnited vs Kohtla-Jarve JK Jarve II

0-1

1-2
Wed 25, Sep-18:00 - Estonia Cup
FC Kuressaare vs Trans Narva

1-2

1-3
Wed 25, Sep-19:59 - Estonia Meistri Liiga
FC Flora Tallinn vs Viljandi JK Tulevik

2-0

3-0
Wed 25, Sep-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Skala IF vs Vikingur Gota

0-0

0-1
Wed 25, Sep-22:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs HB Torshavn

0-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Angers SCO

0-0

0-2
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Saint-Etienne vs Metz

0-1

0-1
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Stade Rennes FC

0-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Montpellier HSC vs Nimes

1-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Strasbourg

1-0

2-0
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Amiens SC vs Bordeaux

1-2

1-3
Wed 25, Sep-21:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Lyonnais

1-1

2-2
Wed 25, Sep-23:00 - French Le Championnat Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Stade Reims

0-1

0-2
Wed 25, Sep-17:00 - Friendly Internationals
Uganda(U20) vs Sudan(U20)

1-0

2-2
Wed 25, Sep-17:00 - Friendly Internationals
South Sudan(U20) vs Somalia(U20)

1-0

3-0
Wed 25, Sep-15:00 - Georgia Cup
FC Metalurgi Rustavi vs Torpedo Kutaisi

0-0

0-0
Wed 25, Sep-15:00 - Georgia Cup
Gareji Sagarejo vs Tbilisi City

1-0

2-1
Wed 25, Sep-19:59 - German Junioren Bundesliga Sud
Kickers Offenbach U19 vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-3

2-6
Wed 25, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga Nord
Hannover 96 Am vs HSC Hannover

1-0

2-2
Wed 25, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga West
RW Oberhausen vs TuS Haltern

2-1

3-1
Wed 25, Sep-21:30 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach AM. vs Fortuna Koln

0-1

0-2
Wed 25, Sep-17:00 - Greece Cup
Egaleo AO Athens vs Ergotelis

0-0

0-2
Wed 25, Sep-17:00 - Greece Cup
Nea Kavala vs Kissamikos

2-0

2-0
Wed 25, Sep-17:00 - Greece Cup
Kalamata AO vs Giorgos Karaiskakis

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:00 - Greece Cup
Atalanti FC vs Olympiakos Volos

1-2

2-2
Wed 25, Sep-14:30 - HK Reserves League
Happy Valley Reserve vs LeeMan Reserve

0-0

2-0
Wed 25, Sep-16:30 - HK Reserves League
Wofoo Tai Po Reserve vs Kitchee Reserve

1-0

1-2
Wed 25, Sep-16:30 - HK Reserves League
Southern District Reserve vs R&F Reserve

1-0

3-0
Wed 25, Sep-20:30 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs FC Groningen

2-0

3-1
Wed 25, Sep-22:45 - Holland Eredivisie
Ajax Amsterdam vs Fortuna Sittard

0-0

5-0
Wed 25, Sep-17:00 - Hungary Cup
Ivancsa vs Ferencvarosi TC

0-1

0-3
Wed 25, Sep-17:00 - Hungary Cup
Kiskunfelegyhazi Htk vs Zalaegerszegi TE

0-3

1-5
Wed 25, Sep-23:00 - Iceland U19 League
Haukar(U19) vs Vikingur Reykjavik(U19)

1-1

4-3
Wed 25, Sep-13:00 - India Calcutta Premier Division
Bhawanipore vs George Telegraph FC

0-2

0-2
Wed 25, Sep-13:00 - India Calcutta Premier Division
BSS Sporting Club vs Calcutta Customs

1-1

2-1
Wed 25, Sep-19:00 - Iran League
Naft Masjed Soleyman FC vs Padideh Mashhad

1-1

1-1
Wed 25, Sep-19:00 - Iran League
Pars Jonoubi Jam vs Nassaji Mazandaran

1-1

2-2
Wed 25, Sep-16:45 - Iran League
Saipa vs Teraktor Sazi

0-1

0-1
Wed 25, Sep-17:30 - Iran League
Gol Gohar FC vs Sanat Naft

0-1

0-1
Wed 25, Sep-21:15 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Netanya

2-0

3-0
Wed 25, Sep-19:59 - Israel Premier League
Hapoel Kfar Saba vs Sektzia Nes Tziona

1-1

1-1
Wed 25, Sep-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs Atalanta

0-0

0-2
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie A
Genoa vs Bologna

0-0

0-0
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs US Sassuolo Calcio

0-0

1-0
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie A
Napoli vs Cagliari

0-0

0-1
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie A
Inter Milan vs Lazio

1-0

1-0
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie A
Fiorentina vs Sampdoria

1-0

2-1
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie A
Spal vs Lecce

1-1

1-3
Wed 25, Sep-21:00 - Italian Serie B
Trapani vs Cremonese

0-0

0-0
Wed 25, Sep-23:00 - Italian Serie B
Salernitana vs Chievo

1-1

1-1
Wed 25, Sep-13:00 - Italian Youth Cup
Juve Stabia Youth vs Lecce Youth

0-0

1-2
Wed 25, Sep-13:00 - Italian Youth Cup
Trapani Youth vs Lazio Youth

0-0

0-2
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Genoa Youth vs Empoli Youth

1-2

2-2
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Parma Youth vs Cremonese Youth

1-1

1-2
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Sampdoria Youth vs AC Milan Youth

0-1

2-2
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Livorno Youth vs Bologna Youth


2-5
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Brescia Youth vs Spezia Youth

1-1

1-3
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Sassuolo Calcio Youth vs Pisa Youth

1-0

2-0
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Napoli Youth vs Cosenza Calcio Youth

0-1

1-1
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Spal Youth vs Verona Youth

2-3

3-3
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Perugia Youth vs Salernitana Youth

0-1

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - Italian Youth Cup
Virtus Entella Youth vs Cittadella Youth


2-1
Wed 25, Sep-17:00 - Italian Youth Cup
Ascoli Youth vs Venezia F.C. Youth


3-3
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1A
Como vs Arezzo

0-0

0-0
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1A
Pro Patria vs US Pianese

1-0

2-0
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1A
Pistoiese vs Renate AC

0-0

0-0
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1A
Gozzano vs Novara Calcio

0-1

1-2
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1A
Albinoleffe vs Juventus(U23)

0-0

1-1
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1A
US Pergolettese vs Calcio Lecco

0-1

1-2
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1A
S.S.D. Monza 1912 vs Robur Siena S.S.D.

0-1

0-2
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1A
Pontedera vs Pro Vercelli

1-0

1-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1B
Vicenza vs Vis Pesaro

0-0

0-0
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1B
Rimini vs Gubbio

1-1

1-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1B
Sambenedettese vs Modena

1-1

1-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1B
Alto Adige/Sudtirol vs Fermana

2-0

3-0
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1B
FeralpiSalo vs Alma Juventus Fano

0-2

1-3
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1B
Triestina vs Arzignano Valchiampo

2-0

3-0
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1B
Piacenza vs Ravenna

1-0

3-1
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1B
Reggio Audace vs Carpi

1-0

2-0
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1B
Padova vs Cesena

1-0

1-0
Wed 25, Sep-23:10 - Italy C1B
Imolese vs USD Virtus Verona

1-2

1-3
Wed 25, Sep-18:00 - Italy C1C
Vibonese vs Picerno

2-0

3-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Virtus Francavilla

0-1

0-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1C
Teramo vs A.S. Viterbese Castrense

0-0

1-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1C
Paganese Calcio 1926 vs Rende Calcio 1968

1-1

5-1
Wed 25, Sep-20:30 - Italy C1C
A.S. Bisceglie Calcio 1913 vs Casertana F.C.

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:00 - Italy C1C
Ternana vs Urbs Reggina 1914

0-0

1-1
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1C
Catania vs Cavese

2-0

4-0
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1C
FC Bari 1908 vs S.S. Monopoli 1966

1-1

1-1
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1C
U.S. Catanzaro 1929 vs FC Rieti

1-0

2-0
Wed 25, Sep-22:45 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Sicula Leonzio

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
Mantova vs Ciliverghe Mazzano

0-1

3-4
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
ASD Savignanese vs Matelica

1-1

2-1
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
Chieri vs Ligorna

2-0

3-0
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
Trastevere Calcio vs Ostia Mare

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
Mezzolara vs Vigor Carpaneto

0-0

1-0
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
San Donato Tavarnelle vs Nuova Monterosi

0-1

1-1
Wed 25, Sep-17:00 - Italy Serie D Cup
ASD Grassina vs Scandicci

1-0

2-1
Wed 25, Sep-22:45 - Italy Serie D Cup
Ponsacco vs Tuttocuoio

2-0

4-2
Wed 25, Sep-17:30 - Italy Serie D Cup
FC Francavilla vs Citta di Fasano

0-1

0-2
Wed 25, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Urawa Red Diamonds vs Honda FC

0-0

0-2
Wed 25, Sep-14:00 - Japan Emperor Cup
Kashima Antlers vs Yokohama F Marinos

3-1

4-1
Wed 25, Sep-14:00 - K-National League
Daejeon Korail vs Gyeongju KHNP

1-0

2-1
Wed 25, Sep-14:00 - K-National League
Changwon City vs Cheonan City FC

1-1

1-2
Wed 25, Sep-14:00 - K-National League
Mokpo City vs Gangneung

0-1

1-1
Wed 25, Sep-14:30 - K-National League
Gimhae City FC vs Busan Transpor Tation

0-0

2-0
Wed 25, Sep-14:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FC Astana

0-4

1-4
Wed 25, Sep-14:00 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Daegu FC

0-1

0-2
Wed 25, Sep-14:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs Incheon United FC

0-3

2-3
Wed 25, Sep-14:30 - Korea League 1
Seongnam FC vs Gangwon FC

1-0

1-0
Wed 25, Sep-14:30 - Korea League 1
Suwon Samsung Bluewings vs Ulsan Hyundai FC

0-0

0-2
Wed 25, Sep-14:30 - Korea League 1
FC Seoul vs Gyeongnam FC

1-0

1-1
Wed 25, Sep-19:59 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Dukagjini

1-0

2-0
Wed 25, Sep-19:10 - Kuwait 1st Division League
Al-Salibikhaet vs Al-Jahra

0-0

0-0
Wed 25, Sep-19:10 - Kuwait 1st Division League
Al Fahaheel SC vs Burgan SC

0-1

0-1
Wed 25, Sep-19:59 - Latvia Cup
Karosta vs Jelgava

0-2

0-5
Wed 25, Sep-18:00 - Lithuania - 1. Division
FK Palanga vs FK Riteriai

1-2

1-3
Wed 25, Sep-19:59 - Lithuania - 1. Division
FK Zalgiris Vilnius vs Atlantas Klaipeda

2-0

4-0
Wed 25, Sep-16:00 - Lithuania - 1. Division
Stumbras Kaunas vs Suduva


0-3
Wed 25, Sep-22:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs F91 Dudelange

1-0

2-0
Wed 25, Sep-17:00 - Malaysia Cup
PKNP vs Kedah

1-0

1-2
Wed 25, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Puebla

0-0

0-1
Wed 25, Sep-04:00 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Necaxa

0-0

1-2
Wed 25, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Chivas Guadalajara vs Pachuca

1-1

2-4
Wed 25, Sep-06:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Atlas

0-1

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Mexico Youth U20
Cruz Azul(U20) vs Monterrey U20

0-1

0-2
Wed 25, Sep-19:00 - Mexico Youth U20
FC Juarez(U20) vs Club America U20

2-1

4-3
Wed 25, Sep-19:59 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Veracruz(U20)

1-0

2-0
Wed 25, Sep-19:59 - Moldova Cup
FC Sheriff vs Dinamo-Auto

0-0

1-0
Wed 25, Sep-17:00 - Moldova Cup
Codru Lozova vs Speranta Nisporeni

0-1

2-2
Wed 25, Sep-17:00 - Moldova Division 2
FC Floresti vs FC Iskra-Stal Ribnita

1-2

2-3
Wed 25, Sep-17:00 - Montenegro Cup
FK Mornar vs FK Iskra Danilovgrad

0-1

0-2
Wed 25, Sep-19:00 - Morocco Cup
TAS de Casablanca vs Olympique Dcheira

0-1

1-1
Wed 25, Sep-19:00 - Morocco Cup
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Itihad Z. Khemisset

0-1

0-1
Wed 25, Sep-19:59 - Morocco Cup
RCOZ Oued Zem vs Club Salmi

2-0

2-0
Wed 25, Sep-19:59 - Morocco Cup
Chabab Atlas Khenifra vs Renaissance Zmamra

0-0

2-1
Wed 25, Sep-22:00 - Morocco Cup
Moghreb Tetouan vs Racing Casablanca

0-0

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
FK Vardar vs FK Shkendija

0-2

2-2
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
Bregalnica Stip vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-0

1-0
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
Pelister Bitola vs Rabotnichki

1-0

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
FK Tikves Kavadarci vs Renova Cepciste

0-0

0-2
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
FK Shkupi vs Sileks

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
Borec Veles vs FC Struga Trim-Lum

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
Akademija Pandev vs FK Osogovo

1-0

3-0
Wed 25, Sep-17:30 - North Macedonia Cup
FK Labunishta vs FK Ohrid 2004

1-0

2-0
Wed 25, Sep-19:59 - Norway NM Cupen
Ranheim IL vs Fram Larvik

2-0

3-0
Wed 25, Sep-22:00 - Norway NM Cupen
Mjondalen vs FK Haugesund

0-1

1-3
Wed 25, Sep-18:00 - Norway NM Cupen U19
Sogndal(U19) vs Brann(U19)

1-0

1-0
Wed 25, Sep-04:00 - Olympic (Preliminaries) Oceanian
Tonga U23 vs Vanuatu(U23)

0-4

0-8
Wed 25, Sep-07:00 - Olympic (Preliminaries) Oceanian
Fiji(U23) vs Papua New Guinea(U23)

1-0

3-1
Wed 25, Sep-02:00 - Paraguayan Primera Division
CA River Plate Asuncion vs Sportivo San Lorenzo

0-0

0-0
Wed 25, Sep-04:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs Club Guarani

0-2

0-2
Wed 25, Sep-16:00 - Paraguayan Reserves League
Libertad Asuncion Reserve vs Deportivo Capiata Reserve

0-0

0-0
Wed 25, Sep-16:00 - Paraguayan Reserves League
Nacional Asuncion Reserve vs Guarani CA Reserve

0-0

1-0
Wed 25, Sep-11:30 - Philippines UFL Division 1
Kaya FC vs Philippines Air Force

1-0

5-0
Wed 25, Sep-11:30 - Philippines UFL Division 1
Stallion Laguna FC vs Global Makati

3-0

9-1
Wed 25, Sep-20:30 - Poland Cup
Pogon Siedlce vs Podbeskidzie

1-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - Poland Cup
GKS Katowice vs Warta Poznan

0-0

0-0
Wed 25, Sep-21:00 - Poland Cup
Olimpia Grudziadz vs Stal Mielec

0-1

0-3
Wed 25, Sep-19:30 - Poland Cup
Cracovia Krakow vs Jagiellonia Bialystok

2-1

4-2
Wed 25, Sep-19:59 - Poland Cup
GKS Jastrzebie vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

0-0

1-0
Wed 25, Sep-21:30 - Poland Cup
Chojniczanka Chojnice vs Rakow Czestochowa

0-0

0-1
Wed 25, Sep-16:30 - Poland Cup
Stal Rzeszow vs Pogon Szczecin

0-0

0-1
Wed 25, Sep-17:00 - Poland Cup
Garbarnia Krakow vs Bytovia Bytow

0-0

1-2
Wed 25, Sep-22:30 - Poland Cup
Puszcza Niepolomice vs Legia Warszawa

0-1

0-2
Wed 25, Sep-17:30 - Poland Cup
Elana Torun vs Radomiak Radom

0-1

1-2
Wed 25, Sep-17:30 - Poland Cup
Polonia Sroda vs Gornik Zabrze

0-3

0-6
Wed 25, Sep-17:30 - Poland Cup
Hutnik Krakow vs CWKS Resovia Rzeszow

1-1

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - Poland Cup
Chelmianka Chelm vs Znicz Pruszkow

1-0

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Poland Cup
Chemik Police vs Stal Stalowa Wola

0-2

0-4
Wed 25, Sep-18:00 - Poland Cup
Blekitni Stargard Szczecinski vs Wisla Krakow

1-0

2-1
Wed 25, Sep-18:00 - Poland Cup
Gryf Slupsk vs Gornik Leczna

1-3

1-3
Wed 25, Sep-18:00 - Poland Cup
Rekord Bielsko vs Concordia Elblag

0-0

2-1
Wed 25, Sep-18:00 - Poland Cup
BKS Chemik Bydgoszcz vs Wisla Plock

0-0

0-1
Wed 25, Sep-20:30 - Poland Cup
GKS Belchatow vs GKS Tychy

0-0

0-2
Wed 25, Sep-19:59 - Portugal League Cup
Gil Vicente vs Portimonense

0-1

1-2
Wed 25, Sep-22:00 - Portugal League Cup
SL Benfica vs Vitoria Guimaraes

0-0

0-0
Wed 25, Sep-22:00 - Premier League International Cup
Hertha BSC Berlin Am vs SL Benfica B

0-0

1-2
Wed 25, Sep-22:00 - Premier League International Cup
Dinamo Zagreb B vs Villarreal B

2-0

2-1
Wed 25, Sep-22:00 - Premier League International Cup
Swansea City U23 vs FC Porto B

4-1

5-1
Wed 25, Sep-19:15 - Qatar League Division 2
Al-Shamal vs Al Markhiya

0-1

0-2
Wed 25, Sep-19:15 - Qatar League Division 2
Al Mesaimeer Club vs Lusail City

1-0

2-1
Wed 25, Sep-19:15 - Qatar League Division 2
Al Nasr FC(QAT) vs Al Kharaitiyat SC

0-1

0-6
Wed 25, Sep-21:30 - Qatar League Division 2
Al Bidda SC vs Muaither SC

2-0

2-1
Wed 25, Sep-19:45 - Romania Cup
CSM Resita vs CS Universitatea Craiova

0-1

0-1
Wed 25, Sep-17:00 - Romania Cup
Chindia Targoviste vs Hermannstadt

0-0

0-1
Wed 25, Sep-22:30 - Romania Cup
FC Botosani vs CFR Cluj

1-0

2-2
Wed 25, Sep-17:30 - Romania Cup
Industria Galda vs Petrolul Ploiesti

0-1

0-1
Wed 25, Sep-17:30 - Romania Cup
Faurei vs CS Mioveni

0-0

1-5
Wed 25, Sep-20:30 - Russia Cup
FC Torpedo Moscow vs Krylya Sovetov Samara

2-0

2-0
Wed 25, Sep-19:00 - Russia Cup
FK Chayka Pesch vs FC Ufa

0-1

0-1
Wed 25, Sep-19:00 - Russia Cup
Alania Vladikavkaz vs CSKA Moscow

1-2

1-3
Wed 25, Sep-19:30 - Russia Cup
Shinnik Yaroslavl vs PFC Sochi

0-0

0-0
Wed 25, Sep-19:30 - Russia Cup
KamAZ vs Spartak Moscow

1-1

1-2
Wed 25, Sep-19:30 - Russia Cup
Mordovia Saransk vs FK Rostov

0-0

0-2
Wed 25, Sep-19:59 - Russia Cup
FK Khimki vs Rubin Kazan

1-0

3-0
Wed 25, Sep-19:59 - Russia Cup
Fakel Voronezh vs Arsenal Tula

1-1

1-2
Wed 25, Sep-19:59 - Russia Cup
Chernomorets Novorossiysk vs FC Ural Yekaterinburg

0-0

0-2
Wed 25, Sep-19:59 - Russia Cup
Chertanovo Moscow vs Gazovik Orenburg

0-0

0-0
Wed 25, Sep-19:59 - Russia Cup
FK Nizhny Novgorod vs Krasnodar FK

0-0

1-0
Wed 25, Sep-13:00 - Russia Cup
SKA Khabarovsk vs Akhmat Grozny

0-0

1-1
Wed 25, Sep-13:00 - Russia Cup
Luch Energiya Vladivostok vs Dinamo Moscow

1-0

1-0
Wed 25, Sep-16:00 - Russia Cup
FC Tom Tomsk vs FC Tambov

2-0

4-0
Wed 25, Sep-16:30 - Russia Cup
Yenisey Krasnoyarsk vs Zenit St.Petersburg

1-0

1-2
Wed 25, Sep-22:30 - Russia Cup
Baltika vs Lokomotiv Moscow

0-1

1-1
Wed 25, Sep-19:15 - Saudi Arabia Division 1
Al Khaleej Club vs Ohod Medina

0-1

1-3
Wed 25, Sep-19:40 - Saudi Arabia Division 1
Al Bukayriyah vs Al-Kawkab

1-0

5-0
Wed 25, Sep-19:45 - Saudi Arabia Division 1
Al-Tai vs Al-Jabalain

0-1

1-1
Wed 25, Sep-19:45 - Saudi Arabia Division 1
Hottain vs Al-Thuqbah

2-0

2-5
Wed 25, Sep-22:45 - Scotland League Cup
Celtic vs Partick Thistle

1-0

5-0
Wed 25, Sep-22:45 - Scotland League Cup
Livingston F.C. vs Glasgow Rangers

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:45 - Scotland League Cup
Kilmarnock vs Hibernian FC

0-0

0-0
Wed 25, Sep-22:45 - Scotland League Cup
Hearts vs Aberdeen

1-2

2-2
Wed 25, Sep-19:00 - Serbia - 1. Liga
FK Javor Ivanjica vs Partizan Belgrade

0-1

0-2
Wed 25, Sep-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Vozdovac vs Crvena Zvezda

1-2

1-3
Wed 25, Sep-19:00 - Serbia Cup
FK Backa Backa Palanka vs Radnicki 1923 Kragujevac

0-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - Serbia Cup
Spartak Subotica vs Novi Pazar

1-0

2-0
Wed 25, Sep-19:59 - Serbia Cup
Cukaricki vs FK Zarkovo

3-0

3-1
Wed 25, Sep-19:59 - Serbia Cup
Macva Sabac vs FK Metalac Gornji Milanovac

1-0

1-0
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
OFK Beograd vs FK Rad Beograd

2-1

3-2
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
FK Napredak Krusevac vs Backa Topola

0-1

1-1
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
Indjija vs Dinamo Vranje

2-0

2-0
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
Sindjelic Belgrad vs Zemun

0-0

0-0
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
FK Buducnost Dobanovci vs Radnicki Nis

1-3

1-4
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
Zlatibor Cajetina vs Vojvodina

0-2

1-4
Wed 25, Sep-17:30 - Serbia Cup
Bratstvo Prigrevica vs Mladost Lucani

0-2

1-3
Wed 25, Sep-15:45 - Singapore Cup
Albirex Niigata FC vs Hougang United FC

1-1

1-2
Wed 25, Sep-15:45 - Singapore Cup
Home United FC vs Balestier Khalsa FC

1-1

1-3
Wed 25, Sep-15:45 - Singapore Cup
Tampines Rovers FC vs Singapore Warriors

0-1

1-3
Wed 25, Sep-15:45 - Singapore Cup
DPMM FC vs Geylang United FC

0-1

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Marcelova vs MFK Skalica

0-1

0-3
Wed 25, Sep-19:59 - Slovakia Cup
Druzstevnik Radimov vs DAC Dunajska Streda

0-0

0-2
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
Slavoj Trebisov vs Zlate Moravce

1-1

1-2
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
Nove Mesto vs MSK Zilina

0-3

0-4
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
Dunajska Luzna vs FC Artmedia Petrzalka

0-1

0-3
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
TJ Partizan Domaniza vs Malzenice

1-2

3-6
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
Spisske Podhradie vs FK Poprad

0-1

0-3
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
TJ Druzstevnik Besenov vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

0-5

1-7
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
TJ SV And Kysucou vs SKF Sered

0-2

0-4
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
Mladost Kalsa vs MFK Ruzomberok

1-3

2-6
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
FK Kosice vs Trencin

1-0

2-2
Wed 25, Sep-17:30 - Slovakia Cup
Spartak Medzilaborce vs Dukla Banska Bystrica

1-1

1-2
Wed 25, Sep-19:59 - Slovenia 1. Liga
Domzale vs NK Olimpija Ljubljana

1-2

1-4
Wed 25, Sep-22:15 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Rudar Velenje

3-0

5-0
Wed 25, Sep-17:45 - Slovenia 1. Liga
ASK Bravo vs ND Mura 05

1-1

3-3
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krsko vs ND Beltinci

1-0

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Krka vs Brda

1-1

3-1
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
Jadran Dekani vs ND Gorica

0-0

0-2
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Roltek Dob vs FC Koper

1-1

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Radomlje vs NS Drava Ptuj

2-2

3-2
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Rogaska vs NK Brezice

0-0

1-0
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Nafta

1-0

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bilje vs Dravograd

2-1

2-1
Wed 25, Sep-13:15 - South Asian Championship U18
India(U18) vs Sri Lanka(U18)

0-0

3-0
Wed 25, Sep-21:00 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Atletico Madrid

0-1

0-2
Wed 25, Sep-21:00 - Spanish Primera Division
Leganes vs Athletic Bilbao

0-0

1-1
Wed 25, Sep-22:00 - Spanish Primera Division
Valencia vs Getafe

3-1

3-3
Wed 25, Sep-23:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Osasuna

1-0

2-0
Wed 25, Sep-18:30 - Sweden Folksam U21 Superettan Sodra
Utsiktens BK(U21) vs Jonkopings Sodra IF(U21)

1-0

2-3
Wed 25, Sep-21:00 - Sweden Superettan
Osters IF vs Halmstads

1-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Mjallby AIF

0-3

0-3
Wed 25, Sep-21:00 - Sweden Superettan
Brommapojkarna vs IK Frej Taby

0-2

0-3
Wed 25, Sep-21:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs Vasteras SK FK

1-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - Sweden Superettan
Syrianska FC vs Dalkurd FF

0-1

1-2
Wed 25, Sep-19:30 - Sweden U19
Helsingborg IF(U19) vs Malmo FF(U19)

0-2

0-4
Wed 25, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan
AIK Solna vs IFK Goteborg

1-0

1-0
Wed 25, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan
Orebro vs Ostersunds FK

0-0

2-0
Wed 25, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs Elfsborg

1-1

1-2
Wed 25, Sep-21:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Hammarby

0-0

1-3
Wed 25, Sep-22:00 - Swiss Super League
FC Thun vs Young Boys

0-0

1-1
Wed 25, Sep-22:00 - Swiss Super League
Basel vs Zurich

1-0

4-0
Wed 25, Sep-22:00 - Swiss Super League
Sion vs St. Gallen

0-1

1-2
Wed 25, Sep-22:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Meyrin vs FC Echallens


2-1
Wed 25, Sep-22:00 - Switzerland Challenge League
FC Wil 1900 vs Vaduz

2-0

4-1
Wed 25, Sep-22:00 - Switzerland Challenge League
Lausanne Sports vs Grasshoppers

1-0

2-1
Wed 25, Sep-14:45 - Thai League 2
Khonkaen FC vs Police Tero

0-0

1-2
Wed 25, Sep-14:45 - Thai League 2
Udon Thani vs Lampang FC

0-0

1-0
Wed 25, Sep-15:00 - Thai League 2
Army United FC vs JL Chiangmai United FC

0-0

1-0
Wed 25, Sep-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs BG Pathum United

0-1

3-3
Wed 25, Sep-16:00 - Thai League 2
Navy FC vs Kasetsart FC

0-1

1-1
Wed 25, Sep-16:00 - Thai League 2
Sisaket FC vs Samut Sakhon

2-0

4-0
Wed 25, Sep-16:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Thai Honda FC

1-0

3-2
Wed 25, Sep-17:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Air Force Central

1-1

1-2
Wed 25, Sep-17:00 - Thai League 2
Ubon UMT United vs Nong Bua Pitchaya

0-0

0-0
Wed 25, Sep-21:00 - Tunisia Division 1
U.S.Monastir vs Stade Tunisien

1-0

1-0
Wed 25, Sep-19:30 - Turkey Cup
Diyarbak?rspor vs Eskisehirspor

0-1

2-1
Wed 25, Sep-19:59 - Turkey Cup
Karabukspor vs Gumushanespor

0-0

1-1
Wed 25, Sep-19:59 - Turkey Cup
Tarsus Idman Yurdu vs Darica Genclerbirligi

2-0

4-0
Wed 25, Sep-19:59 - Turkey Cup
Afjet Afyonspor vs Bayrampasaspor

0-0

0-1
Wed 25, Sep-21:30 - Turkey Cup
Goztepe vs Yimpas Yozgatspor

0-0

3-0
Wed 25, Sep-14:00 - Turkey Cup
Hacettepe S.K. vs Denizlispor

0-1

0-4
Wed 25, Sep-15:00 - Turkey Cup
Elazigspor vs Tepecikspor

0-0

0-1
Wed 25, Sep-15:00 - Turkey Cup
Erzin Belediyespor vs Inegolspor

0-2

1-4
Wed 25, Sep-15:00 - Turkey Cup
Hekimoglu Trabzon vs Adana Demirspor

0-0

0-0
Wed 25, Sep-15:00 - Turkey Cup
Fatsa Belediyespor vs Samsunspor

0-2

0-4
Wed 25, Sep-15:00 - Turkey Cup
Gorelespor vs Giresunspor

2-1

4-1
Wed 25, Sep-15:30 - Turkey Cup
Ankara Demirspor vs Bugsasspor

1-0

1-1
Wed 25, Sep-15:30 - Turkey Cup
Zonguldak vs Nigde Belediyespor

1-1

2-2
Wed 25, Sep-15:30 - Turkey Cup
Kemerspor 2003 vs Sariyer

0-1

2-2
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Pendikspor vs Turgutluspor

0-0

0-3
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Bandirmaspor vs Etimesgut Belediye Spor

1-0

1-1
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Menemen Belediye Spor vs Kirsehir Koy Hizmetleri

0-0

2-1
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Kirklarelispor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-0

1-0
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Silivrispor vs Kastamonuspor

1-1

1-2
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Tuzlaspor Kulubu vs Nazillispor

2-1

2-1
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Manisa BB Spor vs Elazig Belediyespor

1-0

2-1
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Bodrumspor vs Erbaaspor S

1-0

3-0
Wed 25, Sep-16:00 - Turkey Cup
Ergene Velimese vs Eyupspor

0-2

1-4
Wed 25, Sep-17:00 - Turkey Cup
Istanbulspor vs Pazarspor

0-1

2-2
Wed 25, Sep-17:30 - Turkey Cup
Kahramanmaras vs Karagumruk

0-0

1-4
Wed 25, Sep-15:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Turkey Women\'s(U17) vs Switzerland Women\'s(U17)

0-1

0-2
Wed 25, Sep-15:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Moldova Women\'s(U17) vs Romania Women\'s(U17)

0-0

0-2
Wed 25, Sep-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Denmark Women\'s(U17) vs Wales Women\'s(U17)

0-0

0-0
Wed 25, Sep-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Russia Women\'s(U17) vs North Macedonia Women\'s(U17)

2-0

5-0
Wed 25, Sep-20:30 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Barcelona Women\'s vs Juventus Women\'s

2-0

2-1
Wed 25, Sep-18:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Lyonnais Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

3-0

7-0
Wed 25, Sep-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Bayern Munich Women\'s vs Kopparbergs/Goeteborg Women\'s

0-0

0-1
Wed 25, Sep-21:00 - UEFA Women\\\'s Cup
FC Twente Enschede Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

1-1

1-2
Wed 25, Sep-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup
Wolfsburg Women\'s vs KFF Mitrovica Women\'s

3-0

5-0
Wed 25, Sep-19:59 - UEFA Women\\\'s Cup
Fortuna Hjorring Women\'s vs Vllaznia Shkoder Women\'s

1-0

2-0
Wed 25, Sep-21:30 - UEFA Women\\\'s Cup
Slavia Praha Women\'s vs Hibernian Women\'s

2-1

5-1
Wed 25, Sep-14:00 - UEFA Women\\\'s Cup
BIIK Kazygurt Women\'s vs Anderlecht Women\'s

1-0

2-0
Wed 25, Sep-22:00 - UEFA Women\\\'s Cup
Manchester City Women\'s vs FC Lugano Women\'s

2-0

4-0
Wed 25, Sep-14:00 - UEFA-EURO U17 Championship
Bosnia and Herzegovina(U17) vs Moldova(U17)

1-0

3-0
Wed 25, Sep-17:30 - UEFA-EURO U17 Championship
Finland(U17) vs Czech Republic (U17)

0-0

0-0
Wed 25, Sep-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Mariupol vs Dynamo Kyiv

0-0

0-1
Wed 25, Sep-18:00 - Ukraine Cup
FC Inhulets Petrove vs FC Karpaty Lviv

0-0

0-0
Wed 25, Sep-19:00 - Ukraine Cup
Alians Lypova Dolyna vs Balkany Zorya

1-0

1-0
Wed 25, Sep-19:30 - Ukraine Cup
Obolon Brovar Kiev vs Hirnyk-Sport

0-0

0-0
Wed 25, Sep-16:00 - Ukraine Cup
MFC Mykolaiv vs Chernomorets Odessa

0-0

1-0
Wed 25, Sep-16:00 - Ukraine Cup
Kremin Kremenchuk vs Olimpik Donetsk

1-2

2-3
Wed 25, Sep-16:00 - Ukraine Cup
Dinaz Vyshgorod vs PFC Oleksandria

0-0

0-0
Wed 25, Sep-16:30 - Ukraine Cup
FC Bukovyna Chernivtsi vs FC Lviv

0-1

0-2
Wed 25, Sep-17:00 - Ukraine Cup
FC Ahrobiznes Volochysk vs Dnipro-1

0-2

1-3
Wed 25, Sep-17:00 - Ukraine Cup
FC Mynai vs Volyn Lutsk

0-0

1-0
Wed 25, Sep-06:00 - USA USL League One
FC Tucson vs Greenville Triumph

0-2

2-3
Wed 25, Sep-04:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Pittsburgh Riverhounds SC

0-1

0-1
Wed 25, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Urena SC vs Titanes FC

0-2

2-4
Wed 25, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Chico de Guayana vs Universidad Central Venezuela

0-1

0-1
Wed 25, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Dinamo Puerto La Cruz vs Petroleros Anzoategui

0-1

0-1
Wed 25, Sep-23:00 - Venezuela Segunda Division
Ciudad Vinotinto vs Angostura FC

1-0

2-3
Wed 25, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Atletico El Vigia vs Hermanos Colmenares

0-1

0-1
Wed 25, Sep-22:30 - Wales FAW Championship South
Pontypridd vs Ammanford

0-0

1-2
Wed 25, Sep-22:45 - Wales League Cup
Guilsfield FC vs Connah\'s Quay Nomads FC

0-1

1-1
Wed 25, Sep-18:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Arna-Bjornar Women\'s vs Roa Women\'s

2-1

2-2
Wed 25, Sep-19:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Klepp IL Women\'s vs Fart Women\'s

2-0

4-0
Wed 25, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn vs Herentals College

2-0

4-1
Wed 25, Sep-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Highlanders FC

0-2

1-3
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.