Football Results for Tue 10, Sep 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Tue 10, Sep 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Tue 10, Sep-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza vs Defensores Unidos

2-0

2-1
Tue 10, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Excursionistas

0-0

1-0
Tue 10, Sep-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Dock Sud vs Deportivo Laferrere

0-0

0-1
Tue 10, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Claypole vs CA Lugano

0-0

0-0
Tue 10, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
CDyS Juventud Unida vs Yupanqui

1-0

1-0
Tue 10, Sep-22:30 - Argentina Prim D Metropolitana
Sportivo Barracas vs Central Ballester

1-1

2-1
Tue 10, Sep-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Santa Marina Tandil vs CA Brown Adrogue

1-1

2-1
Tue 10, Sep-04:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Atletico Rafaela vs Quilmes

0-0

0-0
Tue 10, Sep-13:45 - Australia Victorian Division 1
Moreland Zebras vs FC Bulleen Lions

0-0

1-1
Tue 10, Sep-22:00 - Brazil National Football Tournament U20
Ponte Preta Youth vs Sport Club Recife Youth

1-2

1-2
Tue 10, Sep-12:30 - Club Friendly
South Hobart vs Central Coast Mariners FC

0-1

1-4
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Ballymena United F.C. vs Dundela FC


2-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Ards FC vs Queen\'s University Belfast


5-0
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Cliftonville vs Knockbreda


4-0
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Larne FC vs Police Service of Northern Ireland FC


3-0
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Crusaders FC vs Sirocco Works


8-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Carrick Rangers vs Harland & Wolff Welders


1-2
Tue 10, Sep-19:00 - Club Friendly
Olympiakos Nicosia FC vs Akritas Chloraka

2-0

5-3
Tue 10, Sep-19:00 - Club Friendly
Podravina vs Slaven Belupo Koprivnica

0-4

0-8
Tue 10, Sep-19:59 - Club Friendly
Rosenborg vs Strindheim IL

5-0

7-0
Tue 10, Sep-21:00 - Club Friendly
Stuttgarter Kickers vs VfR Aalen

1-1

2-1
Tue 10, Sep-21:00 - Club Friendly
FC Schalke 04 II vs SpVg Schonnebeck

4-0

6-0
Tue 10, Sep-21:30 - Club Friendly
FC Memmingen vs FV Illertissen

0-0

2-0
Tue 10, Sep-22:00 - Club Friendly
PRS(U19) vs Novo Horizonte RS(U19)

1-0

2-0
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Glentoran FC vs Ballyclare Comrades

2-0

3-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Tamworth vs Barwell

2-0

3-0
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Basingstoke Town vs Moneyfields

0-0

1-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Swindon Supermarine vs Larkhall Athletic

3-0

4-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Barton Rovers vs AFC Dunstable

0-0

1-2
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Rushall Olympic vs Stourbridge

1-0

3-2
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Truro City vs Tiverton Town

3-0

3-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Stratford Town vs Halesowen Town

0-1

0-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Lowestoft Town vs St Ives Town

0-1

0-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Biggleswade United vs Kings Langley

0-0

0-1
Tue 10, Sep-22:45 - Club Friendly
Welwyn Garden City vs Hitchin Town

3-0

5-0
Tue 10, Sep-04:00 - Colombia Copa Mustang
Patriotas FC vs La Equidad

1-0

1-1
Tue 10, Sep-00:30 - Colombia Copa Premier
Atletico FC vs Tigres FC

0-1

1-1
Tue 10, Sep-02:00 - Colombia Copa Premier
Deportivo Pereira vs Cortulua

1-0

2-0
Tue 10, Sep-00:00 - Colombia Copa Premier
Bogota FC vs Leones

1-0

3-3
Tue 10, Sep-02:00 - CONCACAF Nations League
Bahamas vs Bonaire

0-0

2-1
Tue 10, Sep-03:00 - CONCACAF Nations League
Guyana vs Jamaica

0-3

0-4
Tue 10, Sep-05:00 - CONCACAF Nations League
Trinidad & Tobago vs Martinique

1-0

2-2
Tue 10, Sep-23:00 - CONCACAF Nations League
Turks & Caicos Islands vs Guadeloupe

0-1

0-3
Tue 10, Sep-18:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Rakovnik vs Jiskra Domazlice

1-0

1-0
Tue 10, Sep-18:30 - Czech Republic Cup
Hlucin vs Vitkovice

3-1

4-2
Tue 10, Sep-15:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Slavia Praha(U19)

0-3

1-5
Tue 10, Sep-19:00 - Denmark Cup
Middelfart vs Skive IK

0-1

0-2
Tue 10, Sep-19:15 - Denmark Cup
Varde_IF vs Thisted FC

1-1

3-4
Tue 10, Sep-20:15 - Denmark Cup
B 1908 vs Hvidovre IF

1-5

2-5
Tue 10, Sep-20:30 - Denmark Cup
Sonderborg Fremad vs Viborg

0-2

0-4
Tue 10, Sep-21:00 - Denmark Cup
Vendsyssel vs Vejle

1-0

1-0
Tue 10, Sep-15:00 - Denmark Reserves League
Kobenhavn Reserve vs Brondby Reserve

0-0

2-0
Tue 10, Sep-15:00 - Denmark Reserves League
Esbjerg FB Reserve vs Midtjylland Reserve

0-2

1-3
Tue 10, Sep-00:30 - Ecuador Campeonato Serie B
CD Clan Juvenil vs Independiente Juniors

0-0

0-4
Tue 10, Sep-04:30 - Ecuador Campeonato Serie B
Liga de Loja vs Santo Domingo

1-0

1-0
Tue 10, Sep-22:30 - England FA Cup
Shepton Mallet vs Tavistock AFC

0-1

1-2
Tue 10, Sep-22:45 - England FA Cup
Redditch United vs Sutton Coldfield Town

1-1

1-3
Tue 10, Sep-22:45 - England FA Cup
Horsham vs Metropolitan Police

1-1

3-2
Tue 10, Sep-22:45 - England FA Cup
Worthing vs Hastings United

0-1

2-2
Tue 10, Sep-22:45 - England FA Cup
Marske United vs Scarborough Athletic

1-1

1-2
Tue 10, Sep-22:45 - England FA Cup
Atherton Collieries vs FC United of Manchester

0-0

0-1
Tue 10, Sep-22:45 - England FA Cup
Ossett United vs Thornaby

2-0

6-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Isthmian League Cup
Harlow Town vs Histon

1-1

2-2
Tue 10, Sep-22:45 - England Isthmian League Cup
Ware vs Hertford Town

2-0

3-1
Tue 10, Sep-22:45 - England Isthmian League Cup
Westfields vs FC Romania

2-0

8-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Isthmian League Cup
Hythe Town vs Whitstable Town

2-0

2-2
Tue 10, Sep-22:45 - England Isthmian League Cup
Witham Town vs Great Wakering Rovers

0-3

0-3
Tue 10, Sep-22:45 - England League Cup
Grimsby Town vs Macclesfield Town

0-0

0-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Stamford AFC vs Carlton Town

0-2

0-3
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Leek Town vs Ilkeston FC

0-1

2-1
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Workington vs Kendal Town

2-0

5-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Marine vs Trafford

0-0

1-2
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Sheffield FC vs Frickley Athletic

4-0

6-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Glossop North End vs Loughborough Dynamo

0-1

1-1
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Market Drayton Town vs Kidsgrove Athletic

0-2

0-2
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Spalding United vs Cleethorpes Town

1-0

2-1
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Ramsbottom United vs Clitheroe

0-0

2-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Runcorn Linnets vs Droylsden

0-0

0-1
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Division one
Pickering Town vs Mossley AFC

2-0

3-2
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Premier League
Hyde United vs Nantwich Town

1-0

2-0
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Premier League
Grantham Town vs Mickleover Sports

1-0

1-1
Tue 10, Sep-22:45 - England Northern Premier League
Buxton FC vs Bamber Bridge

1-0

1-1
Tue 10, Sep-17:00 - England Reserves League
Peterborough United Reserve vs Bristol Rovers Reserve

0-0

2-1
Tue 10, Sep-17:00 - England Reserves League
Milton Keynes Dons Reserve vs Plymouth Argyle Reserve

0-0

0-0
Tue 10, Sep-18:00 - England U23 League Cup
Cambridge United(U23) vs Exeter City(U23)

0-1

0-2
Tue 10, Sep-19:00 - England U23 League Cup
Southend United(U23) vs Scunthorpe United(U23)

0-1

1-3
Tue 10, Sep-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Ilves Tampere II vs Tampere United

0-0

1-0
Tue 10, Sep-14:00 - Friendly Internationals
Turkey(U19) vs Austria(U19)

1-0

2-0
Tue 10, Sep-14:15 - Friendly Internationals
Portugal Women\'s(U19) vs Turkey Women\'s(U19)

1-0

3-0
Tue 10, Sep-15:00 - Friendly Internationals
Belgium(U19) vs Czech Republic(U19)

2-1

2-2
Tue 10, Sep-16:00 - Friendly Internationals
Lithuania(U18) vs Turkey(U18)

0-1

0-3
Tue 10, Sep-17:15 - Friendly Internationals
Hungary(U19) vs Israel(U19)

0-0

0-0
Tue 10, Sep-18:10 - Friendly Internationals
Brazil(U17) vs Australia(U17)

3-0

4-0
Tue 10, Sep-03:00 - Friendly Internationals
Brazil(U23) vs Chile(U23)

1-1

3-1
Tue 10, Sep-19:00 - Friendly Internationals
Georgia(U19) vs Poland(U19)

1-1

2-1
Tue 10, Sep-19:00 - Friendly Internationals
Serbia(U19) vs Montenegro(U19)

0-0

2-0
Tue 10, Sep-19:30 - Friendly Internationals
Oman vs Lebanon

0-0

1-0
Tue 10, Sep-19:30 - Friendly Internationals
DAC Dunajska Streda vs Slovakia(U21)

2-0

3-3
Tue 10, Sep-19:59 - Friendly Internationals
Jordan vs Paraguay

2-0

2-4
Tue 10, Sep-21:00 - Friendly Internationals
Tunisia vs Cote d\'Ivoire

0-0

1-2
Tue 10, Sep-21:00 - Friendly Internationals
Netherlands(U19) vs Portugal(U19)

2-0

4-0
Tue 10, Sep-22:00 - Friendly Internationals
Hungary(U21) vs Norway(U21)

0-1

0-3
Tue 10, Sep-22:30 - Friendly Internationals
Ukraine vs Nigeria

0-2

2-2
Tue 10, Sep-22:45 - Friendly Internationals
Republic of Ireland vs Bulgaria

0-0

3-1
Tue 10, Sep-23:00 - Friendly Internationals
Morocco vs Niger

1-0

1-0
Tue 10, Sep-00:00 - Friendly Internationals
Algeria vs Benin

0-0

1-0
Tue 10, Sep-19:15 - Germany - Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47 vs FSV Optik Rathenow

0-0

0-1
Tue 10, Sep-21:00 - Iceland U19 League
Breidablik UBK(U19) vs Haukar(U19)

4-0

8-0
Tue 10, Sep-14:00 - India Shillong Super League
Ryntih SC vs Rangdajied United

0-0

0-1
Tue 10, Sep-15:30 - Israel State Cup
Beitar Nahariya vs Bnei Majdal Krum United


1-0
Tue 10, Sep-05:45 - Jamaica Premier League
Harbour View FC vs Cavalier FC

0-0

3-0
Tue 10, Sep-06:15 - Latin America Beach Soccer Championship
Uruguay Beach Soccer vs El Salvador Beach Soccer


3-2
Tue 10, Sep-05:00 - Latin America Beach Soccer Championship
Denmark Beach Soccer vs Trinidad & Tobago Beach Soccer


2-3
Tue 10, Sep-07:30 - Latin America Beach Soccer Championship
China Beach Soccer vs Bahamas Beach Soccer


3-1
Tue 10, Sep-02:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Cruz Azul Hidalgo vs Inter Playa del carmen

1-1

2-3
Tue 10, Sep-02:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
Deportivo Toluca Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

0-0

0-0
Tue 10, Sep-04:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
CF Monterrey Women\'s vs Club America Women\'s

3-0

4-1
Tue 10, Sep-04:00 - Mexico Women\\\'s Primera Division
FC Juarez Women\'s vs Necaxa Women

0-0

0-0
Tue 10, Sep-18:00 - Moldova Division 2
FC Sireti vs FC Cahul-2005

1-2

2-6
Tue 10, Sep-22:45 - National League North
Spennymoor Town vs Blyth Spartans

2-0

5-0
Tue 10, Sep-02:30 - OFC Women\\\'s Championship U19
Tahiti Women\'s(U19) vs New Caledonia Women\'s(U19)

0-0

0-0
Tue 10, Sep-06:00 - OFC Women\\\'s Championship U19
Vanuatu Women\'s(U19) vs New Zealand Women\'s(U19)

0-5

0-11
Tue 10, Sep-17:00 - Olympic (Preliminaries) African
Zimbabwe(U23) vs South Africa(U23)

0-0

0-0
Tue 10, Sep-19:00 - Olympic (Preliminaries) African
Nigeria(U23) vs Sudan(U23)

3-0

5-0
Tue 10, Sep-20:30 - Olympic (Preliminaries) African
Mali(U23) vs Morocco(U23)

0-0

1-0
Tue 10, Sep-19:59 - Olympic (Preliminaries) African
Guinea(U23) vs Cote D Ivoire(U23)

1-1

1-2
Tue 10, Sep-22:00 - Olympic (Preliminaries) African
Tunisia(U23) vs Cameroon(U23)

1-1

2-1
Tue 10, Sep-23:45 - Olympic (Preliminaries) African
Algeria(U23) vs Ghana(U23)

0-0

0-1
Tue 10, Sep-00:00 - Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional vs Real Garcilaso

0-2

2-2
Tue 10, Sep-17:30 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Polonia Bytom

1-1

1-1
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
CS Sanatatea Cluj vs Comuna Recea

1-0

3-1
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
ACS Foresta Suceava vs CS Aerostar Bacau

0-1

2-1
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
Gloria Popesti-Leordeni vs Vointa Turnu Magurele

0-2

1-2
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
CSM Flacara Moreni vs CS Mioveni

0-2

1-2
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
ACS Ghiroda vs Ripensia Timisoara

1-0

1-3
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
Crisul Chisineu Cris vs UTA Arad

1-1

1-3
Tue 10, Sep-17:30 - Romania Cup
Vedita Colonesti vs FC U Craiova 1948

0-0

1-1
Tue 10, Sep-18:30 - Russia Div 2 Ural-Povolzhye
Volga Ulyanovsk vs Lada SOK Dimitrovgrad

0-1

0-1
Tue 10, Sep-14:00 - Russia Div 2 West
Zenit-2 St.Petersburg vs Veles Moscow

1-0

3-3
Tue 10, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Qadasiya vs Al-Kawkab

0-0

1-0
Tue 10, Sep-19:30 - Saudi Arabia Division 1
Al-Jeel vs Al-Nahdha

0-0

1-0
Tue 10, Sep-19:40 - Saudi Arabia Division 1
Al-Baten vs Al-Ameade

0-0

0-0
Tue 10, Sep-19:55 - Saudi Arabia Division 1
Hottain vs Al-Jabalain

0-1

0-3
Tue 10, Sep-23:00 - Scottish Reserves League 2
Ayr United Reserve vs Livingston Reserve

1-2

2-3
Tue 10, Sep-03:00 - Serie C - Brazil
Juventude (RS) vs Imperatriz(MA)

3-0

4-0
Tue 10, Sep-16:15 - Singapore Premier League
DPMM FC vs Albirex Niigata FC

0-0

2-0
Tue 10, Sep-18:00 - Slovakia Cup
PSC Pezinok vs FK Senica

0-4

0-6
Tue 10, Sep-18:00 - Slovakia Cup
MSK Fomat Martin vs MFK Ruzomberok

0-1

0-2
Tue 10, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Predmier vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

0-2

1-2
Tue 10, Sep-18:00 - Slovakia Cup
Velke Lovce vs FC Nitra

0-5

0-7
Tue 10, Sep-18:30 - Slovakia Cup
Slavia TU Kosice vs MFK Zemplin Michalovce

1-1

1-1
Tue 10, Sep-21:00 - Slovakia Cup
salkova vs Trencin

0-3

1-5
Tue 10, Sep-15:30 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra
IFK Norrkoping(U21) vs Djurgardens(U21)

2-1

4-3
Tue 10, Sep-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Norra
Degerfors IF(U21) vs Syrianska FC(U21)

4-0

13-1
Tue 10, Sep-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Hacken(U21) vs Trelleborgs FF(U21)

0-2

0-3
Tue 10, Sep-19:00 - Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
Halmstads(U21) vs Elfsborg(U21)

1-0

2-0
Tue 10, Sep-21:45 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Wettswil Bonstetten vs FC Kosova Zurich

0-0

1-1
Tue 10, Sep-14:00 - Turkey Cup
Karsspor vs Pazarspor

0-0

0-0
Tue 10, Sep-16:00 - Turkey Cup
Kemerspor 2003 vs Karaman Belediyespor

0-0

2-0
Tue 10, Sep-16:00 - Turkey Cup
Yeni Orduspor vs Fatsa Belediyespor

0-1

0-2
Tue 10, Sep-16:30 - Turkey Cup
1877 Alemdaspor vs Catalcaspor

0-0

2-0
Tue 10, Sep-19:30 - Turkey Cup
Kocaelispor vs Golcukspor

0-1

3-1
Tue 10, Sep-19:59 - Turkey Cup
Icel Idman Yurdu vs Serik Belediyespor

0-0

1-0
Tue 10, Sep-17:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Kazakhstan(U21) vs Israel(U21)

1-1

1-2
Tue 10, Sep-18:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
North Macedonia(U21) vs Faroe Islands(U21)

3-1

7-1
Tue 10, Sep-18:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Greece(U21) vs Lithuania(U21)

0-0

1-0
Tue 10, Sep-19:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Ukraine(U21) vs Malta(U21)

3-0

4-0
Tue 10, Sep-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Sweden(U21) vs Ireland(U21)

1-0

1-3
Tue 10, Sep-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Denmark(U21) vs Romania(U21)

1-0

2-1
Tue 10, Sep-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Azerbaijan(U21) vs Georgia(U21)

0-1

0-3
Tue 10, Sep-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Italy(U21) vs Luxembourg(U21)

2-0

5-0
Tue 10, Sep-20:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Liechtenstein(U21) vs Switzerland(U21)

0-1

0-5
Tue 10, Sep-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Poland(U21) vs Estonia(U21)

1-0

4-0
Tue 10, Sep-19:59 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Finland(U21) vs Northern Ireland(U21)

1-1

1-1
Tue 10, Sep-21:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Serbia(U21) vs Latvia(U21)

0-1

1-1
Tue 10, Sep-21:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Belarus(U21) vs Portugal(U21)

0-0

0-2
Tue 10, Sep-21:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Netherlands(U21) vs Cyprus(U21)

3-1

5-1
Tue 10, Sep-21:30 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Bulgaria(U21) vs Russia(U21)

0-0

0-0
Tue 10, Sep-21:45 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Spain(U21) vs Montenegro U21

2-0

2-0
Tue 10, Sep-22:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Belgium(U21) vs Bosnia and Herzegovina(U21)

0-0

0-0
Tue 10, Sep-22:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Croatia(U21) vs Scotland(U21)

1-0

1-2
Tue 10, Sep-22:00 - UEFA - EURO U21 Qualifying
Wales(U21) vs Germany(U21)

0-4

1-5
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
England vs Kosovo

5-1

5-3
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
Lithuania vs Portugal

1-1

1-5
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
France vs Andorra

1-0

3-0
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
Albania vs Iceland

1-0

4-2
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
Moldova vs Turkey

0-1

0-4
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
Luxembourg vs Serbia

0-1

1-3
Tue 10, Sep-22:45 - UEFA European Championship
Montenegro vs Czech Republic

0-0

0-3
Tue 10, Sep-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Ireland Women\'s(U17) vs Albania Women\'s(U17)

5-0

10-0
Tue 10, Sep-16:00 - UEFA European Women\\\'s U17 Championship
Lithuania Women\'s(U17) vs Greece Women\'s(U17)

0-0

0-3
Tue 10, Sep-17:00 - Uganda Super League
Mbarara City vs Express FC

1-1

2-3
Tue 10, Sep-17:30 - Uganda Super League
SC Villa vs Police FC(UGA)

1-0

1-1
Tue 10, Sep-18:15 - Uganda Super League
Torro United vs Maroons FC

0-1

0-2
Tue 10, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
FK Yashnobod vs Lokomotiv BFK

0-1

4-3
Tue 10, Sep-15:00 - Uzbekistan Division 1
Andijan II vs Bunyodkor II

0-0

0-1
Tue 10, Sep-15:30 - Uzbekistan Division 1
FK Chigatoy vs Rash-Milk

1-1

2-3
Tue 10, Sep-15:30 - Uzbekistan Division 1
Zirabuloq vs Zaamin

0-1

0-5
Tue 10, Sep-16:00 - Uzbekistan Division 1
Aral Nukus vs FK G\'ijduvon

1-1

3-1
Tue 10, Sep-01:00 - Venezuela Primera Division
Academia Puerto Cabello vs Mineros de Guayana

0-0

1-1
Tue 10, Sep-03:00 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Estudiantes Caracas SC

2-0

6-1
Tue 10, Sep-23:30 - Venezuela Segunda Division
Universidad Central Venezuela vs Ciudad Vinotinto

2-0

2-1
Tue 10, Sep-22:30 - Wales FAW Championship North
Bangor City FC vs Flint Town United

1-1

1-1
Tue 10, Sep-22:30 - Wales FAW Championship North
Rhyl FC vs Ruthin Town FC

2-1

4-2
Tue 10, Sep-22:30 - Wales FAW Championship North
Porthmadog vs Llangefni Town

2-1

2-2
Tue 10, Sep-22:45 - Wales FAW Championship North
Penrhyncoch vs Corwen

0-0

1-0
Tue 10, Sep-23:00 - Wales FAW Championship North
Colwyn Bay vs Llanrhaeadr FC

0-1

1-1
Tue 10, Sep-22:45 - Wales Premier League
The New Saints vs Newtown AFC

2-0

2-1
Tue 10, Sep-22:45 - Wales Premier League
Connah\'s Quay Nomads FC vs Cefn Druids

1-0

1-0
Tue 10, Sep-14:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Cockburn City (U20)

1-0

3-1
Tue 10, Sep-16:00 - Western Australia Premier League
Perth S.C vs Floreat Athena

1-0

1-1
Tue 10, Sep-16:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Malawi vs Botswana

0-0

1-0
Tue 10, Sep-17:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Zimbabwe vs Somalia

0-0

3-1
Tue 10, Sep-17:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Eswatini vs Djibouti

0-0

0-0
Tue 10, Sep-18:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Mozambique vs Mauritius

1-0

2-0
Tue 10, Sep-19:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Angola vs Gambia

1-0

2-1
Tue 10, Sep-20:30 - World Cup (Preliminaries) Africa
Guinea Bissau vs Sao Tome & Principe

0-1

2-1
Tue 10, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Africa
Rwanda vs Seychelles

4-0

7-0
Tue 10, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries) Africa
Togo vs Comoros

1-0

2-0
Tue 10, Sep-21:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Sudan vs Chad

0-0

0-0
Tue 10, Sep-21:00 - World Cup (Preliminaries) Africa
Namibia vs Eritrea

1-0

2-0
Tue 10, Sep-09:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Guam Island vs Philippines

0-2

1-4
Tue 10, Sep-13:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Mongolia vs Tajikistan

0-0

0-1
Tue 10, Sep-15:10 - World Cup (Preliminaries)Asia
Chinese Taipei vs Nepal

0-1

0-2
Tue 10, Sep-15:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Cambodia vs Bahrain

0-0

0-1
Tue 10, Sep-15:45 - World Cup (Preliminaries)Asia
Singapore vs Palestine

2-1

2-1
Tue 10, Sep-16:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Hong Kong,China vs Iran

0-1

0-2
Tue 10, Sep-16:20 - World Cup (Preliminaries)Asia
Myanmar vs Japan

0-2

0-2
Tue 10, Sep-16:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Indonesia vs Thailand

0-0

0-3
Tue 10, Sep-16:45 - World Cup (Preliminaries)Asia
Malaysia vs United Arab Emirates

1-1

1-2
Tue 10, Sep-18:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Turkmenistan vs Korea Republic

0-1

0-2
Tue 10, Sep-18:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Sri Lanka vs North Korea

0-0

0-1
Tue 10, Sep-18:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Afghanistan vs Bangladesh

1-0

1-0
Tue 10, Sep-19:00 - World Cup (Preliminaries)Asia
Maldives vs China

0-2

0-5
Tue 10, Sep-19:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Kuwait vs Australia

0-3

0-3
Tue 10, Sep-20:30 - World Cup (Preliminaries)Asia
Qatar vs India

0-0

0-0
Tue 10, Sep-19:59 - World Cup (Preliminaries)Asia
Yemen vs Saudi Arabia

2-1

2-2
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.