Football Results for Sun 19, May 2019

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 19, May 2019

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 19, May-14:00 - Andorra Super league
Encamp vs FC Lusitanos

1-0

1-0
Sun 19, May-14:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs FC Ordino

2-0

3-1
Sun 19, May-18:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Sant Julia

1-1

3-1
Sun 19, May-18:00 - Andorra Super league
UE Engordany vs Inter Club D\'Escaldes

1-0

1-1
Sun 19, May-19:00 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Sagrada Esperanca

0-0

2-0
Sun 19, May-19:00 - Angola Girabola League
Academica Lobito vs Saurimo FC

0-0

2-0
Sun 19, May-18:00 - Angola Girabola League
Kabuscorp do Palanca vs Primeiro 1 de Agosto

0-1

0-1
Sun 19, May-18:00 - Angola Girabola League
Progresso Sambizanga vs Petro Atletico de Luanda

0-1

1-1
Sun 19, May-01:45 - Argentina Copa de la Superliga
Tigre vs Atletico Tucuman

2-0

5-0
Sun 19, May-19:59 - Argentina Prim B Metropolitana
Atletico Atlanta vs Talleres Rem de Escalada

1-0

3-0
Sun 19, May-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Merlo vs Sportivo Barracas

0-0

1-1
Sun 19, May-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Berazategui vs Argentino de Quilmes

1-1

2-1
Sun 19, May-22:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs San Martin Burzaco

1-0

1-1
Sun 19, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Italiano vs Ferrocarril Midland

0-0

0-2
Sun 19, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
El Porvenir vs Club Lujan

0-0

1-1
Sun 19, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Canuelas FC vs Villa San Carlos

1-0

1-0
Sun 19, May-22:30 - Argentina Torneo Federal A
Defensores Belgrano Villa Ramallo vs Gimnasia C. Uruguay

0-1

1-1
Sun 19, May-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo San Jorge Tucuman vs Sportivo Desamparados

2-1

3-1
Sun 19, May-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Independiente Rivadavia vs Club Atletico Sarmiento

0-0

0-1
Sun 19, May-15:00 - Armenia Premier League
Shirak vs FC Ararat-Armenia

0-1

0-1
Sun 19, May-16:00 - Armenia Premier League
FC Artsakh vs Alashkert

0-0

1-1
Sun 19, May-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1
North Star vs St George Willawong FC

0-3

0-4
Sun 19, May-11:15 - Australia Brisbane Capital League 1
Ipswich City vs New Farm United

1-0

2-1
Sun 19, May-11:10 - Australia Brisbane Premier League
The Gap BPL vs Bayside United FC

1-0

2-2
Sun 19, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
Canberra Olympic vs Belconnen United

1-0

2-0
Sun 19, May-07:00 - Australia Capital Territory U20
Canberra Olympic U20 vs Belconnen United(U20)

1-1

1-2
Sun 19, May-12:45 - Australia League A
Perth Glory FC vs Sydney FC

0-0

0-0
Sun 19, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Weston Workers Bears FC vs Edgeworth Eagles FC

1-1

2-1
Sun 19, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Maitland FC vs Adamstown Rosebuds FC

1-0

2-0
Sun 19, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Lake Macquarie City

2-1

4-3
Sun 19, May-06:40 - Australia New South Wales Northern Premier League U20
Maitland FC(U20) vs Adamstown Rosebuds(U20)

0-2

1-4
Sun 19, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Blacktown City vs Hakoah Sydney City East

0-0

1-0
Sun 19, May-09:00 - Australia New South Wales Premier League
Manly United vs Sydney United

2-0

3-0
Sun 19, May-09:30 - Australia New South Wales Premier League
A.P.I.A. Leichhardt Tigers vs Mt Druitt Town Rangers FC

1-1

3-2
Sun 19, May-06:40 - Australia New South Wales U20
Weston Workers Bears(U20) vs Edgeworth Eagles FC(U20)

0-2

1-7
Sun 19, May-06:40 - Australia New South Wales U20
Valentine Phoenix(U20) vs Lake Macquarie City (U20)

1-2

1-2
Sun 19, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Sydney United(U20)

2-0

2-2
Sun 19, May-07:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown City(U20) vs Hakoah Sydney City East U20

2-0

5-0
Sun 19, May-07:15 - Australia New South Wales U20
A.P.I.A. Leichhardt Tigers(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

0-0

0-1
Sun 19, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Blacktown Spartans Women\'s vs North Shore Mariners Women\'s

3-0

3-0
Sun 19, May-09:00 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Illawarra Stingrays Women\'s vs Sydney Universiteti Women\'s

0-0

0-0
Sun 19, May-09:30 - Australia New South Wales Women\\\'s Premier League
Northern Tigers Women\'s vs Bankstown City Lions Women\'s

0-0

1-0
Sun 19, May-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane Roar FC Am vs Western Pride

1-0

2-0
Sun 19, May-09:00 - Australia Queensland State Women\\\'s Premier League
Western Pride Women\'s vs Souths United Women\'s

0-2

0-7
Sun 19, May-08:00 - Australia Tasmania Premier League
South Hobart vs Kingborough Lions

3-0

4-2
Sun 19, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
St Albans Saints vs Box Hill United SC

0-0

2-0
Sun 19, May-09:00 - Australia Victorian Premier League U20
Melbourne Knights U20 vs Dandenong Thunder U20

1-0

4-2
Sun 19, May-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Heidelberg Utd Women\'s vs Bayside United Women\'s

4-0

5-2
Sun 19, May-09:00 - Australia Victorian Women\\\'s Premier League
Alamein Women\'s vs Box Hill Women\'s

1-0

4-0
Sun 19, May-12:30 - Austria Erste Division
WSG Wattens vs SKU Amstetten

1-1

3-1
Sun 19, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Red Bull Salzburg

1-1

1-2
Sun 19, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Austria Wien vs Wolfsberger AC

0-0

2-0
Sun 19, May-19:00 - Austrian Bundesliga
St.Polten vs LASK Linz

0-0

0-1
Sun 19, May-16:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Sturm Graz/Stattegg Women\'s vs SKV Altenmarkt Women\'s

2-0

4-1
Sun 19, May-16:30 - Austrian Frauen Bundesliga
FSK St Polten Spratzern Women\'s vs Union Kleinmunchen Women\'s

2-0

5-0
Sun 19, May-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Vorderland Women\'s vs Sudburgenland Women\'s

2-0

3-3
Sun 19, May-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

3-0

6-1
Sun 19, May-18:30 - Austrian Regionalliga East
Trenkwalder Admira Amateure vs St.Polten Amateure

0-0

4-0
Sun 19, May-17:00 - Bangladesh League
Abahani Limited Dhaka vs Bashundhara Kings

0-1

0-1
Sun 19, May-01:45 - Beach Soccer World Cup - CONCACAF Qualifier
USA Beach Soccer vs El Salvador Beach Soccer


3-3
Sun 19, May-03:00 - Beach Soccer World Cup - CONCACAF Qualifier
Mexico Beach Soccer vs Panama Soccer


3-0
Sun 19, May-19:00 - Belarus Premier League
FC Slutsk vs Dnepr Mogilev

1-1

2-2
Sun 19, May-17:00 - Belarus Premier League
Torpedo Minsk vs Dinamo Brest

0-0

0-1
Sun 19, May-15:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Nadezhda SDJushor 7 Mogilev Women\'s vs Isloch RGUOR Minsk Women\'s


0-4
Sun 19, May-19:45 - Belarus Women\\\'s Premier League
Slavyanka Minsk Women\'s vs Fk BOTSOR Brest Women\'s


1-2
Sun 19, May-18:00 - Belarus Women\\\'s Premier League
Zorka-BDU Minsk Women\'s vs FC Minsk Women\'s


0-2
Sun 19, May-19:59 - Belgian Jupiler League
Gent vs Anderlecht

1-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Belgian Jupiler League
Genk vs Standard Liege

0-0

0-0
Sun 19, May-19:59 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Royal Antwerp FC

1-0

3-2
Sun 19, May-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Royal Pari vs Club Guabira

0-0

2-1
Sun 19, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Aurora vs Real Potosi

2-2

3-2
Sun 19, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Always Ready vs Oriente Petrolero

0-0

5-0
Sun 19, May-21:00 - Brasil Women\\\'s Tournament
Santos Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s

1-2

1-2
Sun 19, May-22:30 - Brasil Women\\\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Vitoria PE Women\'s

2-0

5-0
Sun 19, May-02:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Vila Nova (GO)

0-1

0-1
Sun 19, May-23:00 - Brasileiro Serie B
America MG vs Sport Club Recife (PE)

0-0

1-2
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Jaguariuna SP(U23) vs Independente SP(U23)

1-1

2-3
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Brasilis SP(U23) vs XV Jau SP(U23)

0-0

0-3
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Guarulhos SP(U23) vs Barcelona Esportivo Capela SP(U23)

1-0

4-0
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Joseense SP(U23) vs Uniao Mogi SP U23

3-0

4-1
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Gremio Saocarlense SP(U23) vs Francana SP(U23)

0-2

0-4
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Bandeirante SP(U23) vs America SP U23

0-0

1-0
Sun 19, May-17:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth B
Fernandopolis SP(U23) vs Jose Bonifacio SP U23

0-0

0-0
Sun 19, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Portuguesa Women\'s vs EC Sao Jose SP Women\'s


1-3
Sun 19, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Ferroviaria SP Women\'s vs Ponte Preta Women\'s


4-0
Sun 19, May-22:00 - Brazil Paulista Women\\\'s League
Juventus-SP Women\'s vs Taubate Women\'s


4-4
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
OFC Pomorie vs Botev Galabovo

1-0

2-2
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
FC Dobrudzha vs Strumska Slava

0-2

1-2
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
PFK Montana vs Pirin Blagoevgrad

0-0

2-0
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
Chernomorets Balchik vs PFC Nesebar

0-0

2-1
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Litex Lovech

0-0

0-0
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
Tsarsko Selo vs Kariana Erden

1-1

1-1
Sun 19, May-16:00 - Bulgaria B PFG
Arda vs CSKA 1948 Sofia

1-0

1-0
Sun 19, May-18:30 - Bulgaria Premier
FC Vereya vs Vitosha Bistritsa


0-3
Sun 19, May-21:00 - Bulgaria Premier
FC Dunav Ruse vs Septemvri Sofia

0-0

0-1
Sun 19, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Unisport Bafang vs PWD de Bamenda


0-0
Sun 19, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Les Astres FC vs Union Douala


0-1
Sun 19, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
New Stars de Duala vs Fovu Baham


1-2
Sun 19, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
APEJES Academy vs Coton Sport Garoua


1-1
Sun 19, May-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Feutcheu FC vs Dragon de Yaounde


0-1
Sun 19, May-01:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Fluminense (RJ) vs Cruzeiro (MG)

1-0

4-1
Sun 19, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Palmeiras vs Santos

2-0

4-0
Sun 19, May-02:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs CR Flamengo (RJ)

1-1

2-1
Sun 19, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Goias vs Botafogo (RJ)

0-0

1-0
Sun 19, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Internacional (RS) vs Centro Sportivo Alagoano

1-0

2-0
Sun 19, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Atletico Paranaense vs Corinthians Paulista (SP)

0-1

0-2
Sun 19, May-23:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Chapecoense SC vs Fortaleza

1-1

1-3
Sun 19, May-18:00 - Campeonato Brasileiro, Serie A
Sao Paulo vs Esporte Clube Bahia

0-0

0-0
Sun 19, May-02:00 - Canadian Premier League
Cavalry vs FC Edmonton

1-0

1-0
Sun 19, May-02:00 - Chile Primera B
Puerto Montt vs Deportes Temuco

1-0

2-1
Sun 19, May-02:00 - Chile Primera B
Deportes Santa Cruz vs Melipilla

1-0

1-0
Sun 19, May-23:30 - Chile Primera B
CD Santiago Morning vs La Serena

0-0

0-0
Sun 19, May-23:30 - Chile Primera B
Magallanes vs Deportes Valdivia

3-1

3-2
Sun 19, May-20:30 - Chile Primera Division
Huachipato FC vs Universidad de Concepcion

0-0

1-0
Sun 19, May-02:30 - Chile Primera Division
O Higgins vs Everton CD

0-1

2-1
Sun 19, May-23:00 - Chile Primera Division
Coquimbo Unido vs Deportes Iquique

0-0

1-1
Sun 19, May-00:00 - Chile Tercera Division
San Antonio Unido vs Independiente de Cauquenes

0-0

0-0
Sun 19, May-23:00 - Chile Tercera Division
Deportes Recoleta vs Fernandez Vial

0-1

0-1
Sun 19, May-11:00 - China Reserves League
Jiangsu Suning Reserve vs Chongqing Lifan Reserve

1-0

4-1
Sun 19, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Suzhou Dongwu vs Hunan Billows

0-0

1-0
Sun 19, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Fujian Tianxin vs Kun Shan FC

0-0

2-1
Sun 19, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Chengdu Better City FC vs Jiangxi Liansheng FC

2-0

4-0
Sun 19, May-15:30 - Chinese Football League Divison 2
Wuhan Three Towns FC vs Guangxi Baoyun FC

1-1

2-1
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangsu Yancheng vs Taizhou Yuanda FC

1-0

1-2
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Baoding Rongda FC vs Ningxia Fiery Phoenix FC

0-1

1-3
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Lhasa Urban Construction Investment F.C. vs Sichuan Jiuniu

0-1

0-1
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Zhejiang Yiwu vs Zhejiang Yiteng FC

0-0

0-1
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Nanjing Shaye FC vs Shenzhen Pengcheng

0-0

0-0
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Xi\'an Daxing Chongde vs Qingdao Jonoon

0-0

0-1
Sun 19, May-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Inner Mongolia Caoshangfei F.C.

0-0

1-1
Sun 19, May-11:10 - Chinese Football League Divison 2
Yanbian Beiguo vs Shenyang Urban

0-0

2-1
Sun 19, May-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Dalian Chanjoy vs Hebei Elite F.C.

1-0

2-3
Sun 19, May-11:30 - Chinese Football League Divison 2
Yunnan Kunglu FC vs Hubei Chufeng Heli F.C.

1-1

1-1
Sun 19, May-12:00 - Chinese Football League Divison 2
BeiJing Tech vs Jilin Baijia FC

0-0

0-0
Sun 19, May-12:00 - Chinese Football League Divison 2
Zibo Cuju F.C. vs Shanxi Xindu

2-0

5-0
Sun 19, May-11:30 - Chinese Super League
Tianjin Teda vs Hebei China Fortune

0-0

2-0
Sun 19, May-15:35 - Chinese Super League
Shenzhen JiaZhaoye vs Dalian Yifang

1-0

1-2
Sun 19, May-15:15 - Club Friendly
Chertsey Town vs Cray Valley PM

1-1

1-1
Sun 19, May-06:00 - Club Friendly
Norddea Hokkaido Women\'s vs Jumonji Women\'s

2-1

2-2
Sun 19, May-13:00 - Club Friendly
Trnje vs NK Udarnik Kurilovec

1-2

3-3
Sun 19, May-00:30 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs America de Cali

0-1

0-2
Sun 19, May-18:30 - Croatia - 1. Division
Hajduk Split vs Istra 1961

0-1

4-1
Sun 19, May-21:00 - Croatia - 1. Division
HNK Gorica vs NK Osijek

0-0

1-0
Sun 19, May-19:30 - Croatia - 2. Division
Dinamo Zagreb B vs Hrvatski Dragovoljac

0-0

0-0
Sun 19, May-16:30 - Croatia U19
Hrvatski Dragovoljac(U19) vs Dinamo Zagreb (U19)

0-0

0-2
Sun 19, May-19:59 - Cyprus 1 Division
AEK Larnaca vs AC Omonia Nicosia

0-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs Apollon Limassol FC

1-0

2-1
Sun 19, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga
SK Sokol Zapy vs SK Prevysov

1-2

3-2
Sun 19, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slovan Liberec vs FC Viktoria Plzen

0-1

0-2
Sun 19, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Praha vs FK Baumit Jablonec

1-0

2-0
Sun 19, May-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Banik Ostrava vs Slavia Praha

0-0

0-0
Sun 19, May-19:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Hradec Kralove Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-0

0-1
Sun 19, May-12:30 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\\\'s
Slovan Liberec Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-4

0-8
Sun 19, May-15:00 - Czech Republic U21 League
Fotbal Trinec(U21) vs FK Baumit Jablonec(U21)

0-0

0-0
Sun 19, May-13:00 - Czech Republic U21 League
FC Bohemians 1905 U21 vs FC Viktoria Plzen(U21)

0-0

1-0
Sun 19, May-16:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs Vendsyssel

1-0

1-1
Sun 19, May-19:59 - Danish SAS Ligaen
Esbjerg FB vs FC Kobenhavn

2-0

4-3
Sun 19, May-14:00 - Danish SAS Ligaen
FC Nordsjaelland vs Odense BK

1-2

2-2
Sun 19, May-18:00 - Danish SAS Ligaen
Vejle vs Hobro I.K.

0-1

0-1
Sun 19, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Fremad Amager vs Silkeborg IF

2-1

3-4
Sun 19, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Nykobing FC vs FC Helsingor

1-1

3-3
Sun 19, May-15:45 - Denmark - 1. Division
FC Roskilde vs Fredericia

1-0

3-2
Sun 19, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Lyngby vs Naestved

0-0

2-0
Sun 19, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Thisted FC vs HB Koge

1-1

2-3
Sun 19, May-15:45 - Denmark - 1. Division
Hvidovre IF vs Viborg

0-0

0-1
Sun 19, May-16:00 - Denmark - 2. Division Play Off
FC Sydvest vs Marienlyst

3-0

5-0
Sun 19, May-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
AB Gladsaxe vs Brabrand IF

0-1

1-2
Sun 19, May-17:00 - Denmark - 2. Division Play Off
B 73 Slagelse vs Avarta

0-1

1-1
Sun 19, May-16:30 - Denmark Woman\\\'s League
Farum BK Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s

3-0

6-0
Sun 19, May-17:00 - Denmark Woman\\\'s League Divison 1
Vejle Women\'s vs IF Lyseng Women\'s

0-1

0-2
Sun 19, May-05:00 - Ecuador Campeonato Serie B
L.D.U.Portoviejo vs Puerto Quito

0-0

0-0
Sun 19, May-19:59 - Ecuador Campeonato Serie B
Atletico Porteno vs CD Clan Juvenil

0-0

2-0
Sun 19, May-00:00 - Ecuador Campeonato Serie B
Manta FC vs CDS Santa Rita

0-0

0-0
Sun 19, May-01:15 - Ecuador Copa Pilsener A
Club Sport Emelec vs Universidad Catolica Quito

1-0

1-0
Sun 19, May-03:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Liga Deportiva Universitaria vs Deportivo Cuenca

2-1

2-2
Sun 19, May-23:00 - Ecuador Copa Pilsener A
America de Quito vs Delfin S.C.

1-0

1-1
Sun 19, May-01:15 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Isidro Metapan

1-0

2-0
Sun 19, May-19:15 - England FA Trophy
AFC Fylde vs Leyton Orient

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Estonia Esi Liiga
FC Elva vs Tallinna JK Legion

1-0

1-2
Sun 19, May-14:00 - Estonia Esi Liiga
Vaprus Parnu vs Rakvere JK Tarvas

0-0

5-0
Sun 19, May-14:00 - Estonia Esi Liiga B
Vandra JK Vaprus vs Paide Linnameeskond B

1-2

3-3
Sun 19, May-18:00 - Estonia Esi Liiga B
Viimsi MRJK vs Tabasalu Charma

1-0

2-1
Sun 19, May-16:00 - Estonia Meistri Liiga
Maardu FC Starbunker vs JK Tallinna Kalev

0-0

0-0
Sun 19, May-19:59 - Faroe Islands Formuladeildin
AB Argir vs TB/FCS/Royn

1-2

2-2
Sun 19, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs KI Klaksvik

3-1

4-1
Sun 19, May-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
EB Streymur vs NSI Runavik

1-5

1-8
Sun 19, May-15:00 - Finland Women\\\'s Premier 2
PK-35 Vantaa Women\'s vs Ilves Tampere II Women\'s

1-0

1-0
Sun 19, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
MP Mikkeli vs FC Kiffen

0-0

4-0
Sun 19, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
PEPO vs NJS Nurmijarvi

2-0

2-2
Sun 19, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko B
Honka Akatemia vs Gnistan

0-0

1-3
Sun 19, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola vs VPS J Akatemia

2-0

6-0
Sun 19, May-15:00 - Finland Junior League
SJK Akatemia Am vs Atlantis Youth

1-3

2-3
Sun 19, May-13:00 - Finland Junior League
Gnistan Youth vs RiPS Youth

5-0

9-0
Sun 19, May-14:00 - Finland Junior League
KaaPo Kaarina Youth vs KuPS Youth


1-1
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Le Havre(U19) vs Dunkerque(U19)


3-0
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
US Boulogne U19 vs Lens U19


1-4
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Quevilly US(U19) vs Valenciennes US(U19)


4-3
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Entente(U19) vs US Orleans U19


4-3
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Paris Saint Germain (U19)


0-8
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Dijon(U19)


0-0
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Metz U19 vs Sochaux U19


5-0
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Amneville(U19) vs Nancy(U19)


0-3
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Le Puy Foot 43 Auvergne(U19) vs Fleury 91(U19)


3-1
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
ASPTT Dijon(U19) vs Lyonnais U19


4-0
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Torcy U.S(U19) vs Auxerre(U19)


1-4
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Tours FC U19 vs Vannes OC U19


0-1
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Guingamp (U19) vs Nantes U19


2-2
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Niort(U19)


3-2
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs Stade Lavallois MFC (U19)


3-0
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Trelissac U19 vs Pau FC(U19)


3-3
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Cholet So(U19) vs Brest Stade U19


0-2
Sun 19, May-13:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Stade Rennais FC(U19) vs Angers SCO U19

2-2

4-4
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Toulouse(U19) vs Castelnau le Cres (U19)


1-2
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Bastia U19 vs Montpellier(U19)


2-1
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Cannes AS U19 vs Avenir Sportif Beziers(U19)


7-1
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Marseille(U19) vs Nice U19


3-4
Sun 19, May-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Ajaccio GFCO (U19) vs Toulon (U19)


2-2
Sun 19, May-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Ajaccio U19

1-1

2-1
Sun 19, May-14:30 - Futsal Italian Serie A
Napoli Futsal vs Acqua e Sapone C5 Futsal

1-1

2-4
Sun 19, May-15:45 - Futsal Spain Division De Honor
CA Osasuna Magna Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal

1-0

1-3
Sun 19, May-22:00 - Futsal Spain Division De Honor
EiPozo Murcia Turistica Futsal vs Aspil Vidal Ribera Navarra Futsal

3-1

4-3
Sun 19, May-22:30 - Futsal Spain Division De Honor
F.C.Barcelona Futsal vs Levante Futsal

1-0

5-1
Sun 19, May-21:00 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs WIT Georgia Tbilisi

1-0

2-0
Sun 19, May-19:00 - Georgia Primera Division
Lokomotiv Tbilisi vs Dila Gori

1-0

1-0
Sun 19, May-17:00 - Georgia Primera Division
FC Sioni Bolnisi vs Chikhura Sachkhere

0-4

0-5
Sun 19, May-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
SC Paderborn 07(U17) vs Bayer Leverkusen(U17)

0-2

1-5
Sun 19, May-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Schalke 04 (U17) vs Preuben Munster(U17)

1-1

3-1
Sun 19, May-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Bochum(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)


1-1
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
Hamburger vs MSV Duisburg

1-0

3-0
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
VfL Bochum vs Union Berlin

1-0

2-2
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
Arminia Bielefeld vs Holstein Kiel

0-0

1-0
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs St. Pauli

0-0

2-1
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
SSV Jahn Regensburg vs SV Sandhausen

1-1

2-2
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
Dynamo Dresden vs SC Paderborn 07

2-1

3-1
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
SV Darmstadt 98 vs FC Erzgebirge Aue

1-0

1-0
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
1. FC Magdeburg vs Koln

0-1

1-1
Sun 19, May-17:30 - German Bundesliga 2
1. FC Heidenheim 1846 vs FC Ingolstadt 04

2-0

4-2
Sun 19, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs SC Weiche Flensburg 08

2-0

3-4
Sun 19, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
FC St. Pauli II vs Havelse

1-2

2-3
Sun 19, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Germania Egestorf Langreder vs Eintracht Norderstedt

0-1

1-3
Sun 19, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
SSV Jeddeloh vs Drochtersen/Assel

2-1

3-3
Sun 19, May-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Lupo-Martini Wolfsburg vs FC Hansa Luneburg

1-0

1-2
Sun 19, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertaler SV vs Koln Am.

2-1

2-4
Sun 19, May-16:00 - Germany OberLiga
Hertha Zehlendorf vs CFC Hertha 06

1-1

4-1
Sun 19, May-16:00 - Germany Women Division 2
Saarbrucken Women\'s vs FF USV Jena Women\'s


0-4
Sun 19, May-16:00 - Germany Women Division 2
FSV Hessen Wetzlar Women\'s vs BV Cloppenburg Women\'s


3-1
Sun 19, May-16:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s B vs SV Weinberg Women\'s


1-3
Sun 19, May-16:00 - Germany Women Division 2
FFC Frankfurt B Women\'s vs Wolfsburg B Women\'s


1-0
Sun 19, May-16:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women\'s B vs Bayern Munich Women\'s B


2-3
Sun 19, May-22:30 - Greece - Football League
Platanias FC vs OFI Crete

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs AEL Larisa U19

0-0

0-0
Sun 19, May-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Guastatoya

0-0

2-0
Sun 19, May-14:15 - Holland Jupiler League
Go Ahead Eagles vs FC Den Bosch

1-1

2-2
Sun 19, May-18:45 - Holland Jupiler League
FC Oss vs Sparta Rotterdam

0-0

0-2
Sun 19, May-22:00 - Holland Jupiler League
SC Cambuur vs De Graafschap

1-1

1-1
Sun 19, May-16:30 - Holland Jupiler League
RKC Waalwijk vs SBV Excelsior

0-0

2-1
Sun 19, May-01:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Motagua

2-0

2-2
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Sham Shui Po


0-3
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Tung Sing FC


2-2
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Source vs Kwong Wah AA


2-1
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Lucky Mile FC

2-0

5-0
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Fu Moon FC

0-1

3-3
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon City vs Kwun Tong FA

0-2

0-3
Sun 19, May-11:30 - HongKong 2 Division League
St. Joseph\'s FC vs North District FC


3-1
Sun 19, May-10:30 - HongKong Premier League
Wofoo Tai Po vs Dreams Sports Club

1-1

3-1
Sun 19, May-10:30 - HongKong Premier League
Eastern A.A Football Team vs Kitchee

1-0

2-0
Sun 19, May-10:30 - HongKong Premier League
Hong Kong Pegasus FC vs R&F

2-2

2-3
Sun 19, May-10:30 - HongKong Premier League
Southern District vs Best Union Yuen Long

1-5

1-7
Sun 19, May-10:30 - HongKong Premier League
LeeMan vs Hoi King SA

0-0

0-1
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
ETO Gyori FC vs MTE Mosonmagyarovar

0-0

2-0
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Gyirmot SE

1-0

1-1
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Kaposvar vs Soroksar

1-0

3-1
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Vasas vs Zalaegerszegi TE

0-2

0-5
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Bekescsaba vs Kazincbarcika

0-2

0-3
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
BFC Siofok vs Cegled

2-0

2-0
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Balmazujvaros Sport KFT vs Vac-Dunakanyar

2-0

4-0
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Aqvital FC Csakvar vs Budaorsi SC

0-2

0-4
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Monori SE vs Budafoki MTE

1-1

2-1
Sun 19, May-16:30 - Hungary NB ?
Duna Aszfalt TVSE vs Dorogi FC

0-0

1-1
Sun 19, May-19:00 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Budapest Honved

1-1

1-4
Sun 19, May-19:00 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs PAKSI FC

3-1

4-1
Sun 19, May-19:00 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Ujpest FC

1-0

3-0
Sun 19, May-19:00 - Hungary NB1
Szombathelyi Haladas vs MOL Vidi FC

0-0

1-1
Sun 19, May-19:00 - Hungary NB1
Kisvarda vs Mezokovesd-Zsory

1-0

2-1
Sun 19, May-19:00 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Ferencvarosi TC

0-0

1-1
Sun 19, May-19:00 - Iceland Ladies Division 1
Tindastoll Neisti Women\'s vs Hafnarfjordur Women\'s

3-2

4-6
Sun 19, May-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Fjolnir Women\'s vs IA Akranes Women\'s

0-0

1-3
Sun 19, May-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Haukar Women\'s vs Throttur Reykjavik Women\'s

1-1

1-2
Sun 19, May-18:00 - Iceland Ladies Division 1
Grindavik Women\'s vs Afturelding/Fram Women\'s

1-0

2-1
Sun 19, May-18:00 - Iceland Ladies Division 1
IR Reykjavik Women\'s vs Augnablik Women\'s

0-0

0-2
Sun 19, May-21:00 - Iceland Premier Division
Stjarnan Gardabaer vs KA Akureyri

0-0

0-2
Sun 19, May-19:59 - Iceland Premier Division
IBV Vestmannaeyjar vs Vikingur Reykjavik

0-0

1-1
Sun 19, May-23:15 - Iceland Premier Division
Breidablik vs IA Akranes

0-0

0-1
Sun 19, May-13:00 - India League Division 2
Trau FC vs Ozone

0-0

2-1
Sun 19, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Haifa vs Maccabi Tel Aviv

0-1

1-1
Sun 19, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Netanya vs Bnei Yehuda Tel Aviv

0-2

0-2
Sun 19, May-21:30 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Hadera

0-0

1-0
Sun 19, May-14:00 - Italian Campionato Primavera
Atalanta Youth vs Inter Milan Youth

1-1

2-1
Sun 19, May-12:00 - Italian Campionato Primavera
Torino Youth vs Sassuolo Calcio Youth

1-2

1-3
Sun 19, May-22:30 - Italian Serie A
Juventus vs Atalanta

0-1

1-1
Sun 19, May-22:30 - Italian Serie A
Napoli vs Inter Milan

1-0

4-1
Sun 19, May-14:30 - Italian Serie A
Chievo vs Sampdoria

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Italian Serie A
Parma Calcio 1913 vs Fiorentina

0-0

1-0
Sun 19, May-17:00 - Italian Serie A
Empoli vs Torino

1-0

4-1
Sun 19, May-19:59 - Italian Serie A
AC Milan vs Frosinone

0-0

2-0
Sun 19, May-18:00 - Italy C Play-Off & Out
USD Virtus Verona vs Rimini

1-0

1-0
Sun 19, May-20:30 - Italy C Play-Off & Out
S.S.D. Potenza Calcio vs Catania

0-1

1-1
Sun 19, May-22:00 - Italy C Play-Off & Out
FeralpiSalo vs U.S. Catanzaro 1929

1-0

1-0
Sun 19, May-17:30 - Italy C Play-Off & Out
Carrarese vs Pisa

1-0

2-2
Sun 19, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
Arezzo vs A.S. Viterbese Castrense

1-0

3-0
Sun 19, May-19:59 - Italy C Play-Off & Out
S.S.D. Monza 1912 vs Imolese

1-1

1-3
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Modena vs Fiorenzuola

0-1

2-2
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Mantova vs Pro Sesto

1-1

1-2
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Reggiana vs ASD Cavenago Fanfulla


3-1
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Trastevere Calcio vs Latte Dolce

0-1

0-3
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Ligorna vs Inveruno

0-0

2-3
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Scandicci vs UC Sinalunghese

0-0

3-0
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Ponsacco vs Gavorrano

1-0

1-0
Sun 19, May-18:00 - Italy Serie D
Adriese vs ACD Campodarsego


0-1
Sun 19, May-17:00 - Italy Serie D
Avellino vs FC Bari 1908


1-0
Sun 19, May-17:00 - Italy Serie D
US Pergolettese 1932 vs US Pianese


2-1
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Honda Lock SC vs Tegevajaro Miyazaki

1-0

1-1
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Ryutsu Keizai Dragons vs Sony Sendai FC

0-2

0-4
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Suzuka Unlimited

1-1

4-1
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Nara Club vs Honda FC

0-0

0-1
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Imabari FC vs Matsue City FC

0-0

0-0
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Veertien Kuwana vs FC Maruyasu Okazaki

0-0

0-0
Sun 19, May-08:00 - Japan Football League
Reinmeer Aomori F.C. vs MIO Biwako Shiga

0-0

1-0
Sun 19, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
IGA Kunoichi Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

1-0

1-2
Sun 19, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Nagano Parceiro Women\'s vs NTV Beleza Women\'s

0-0

0-0
Sun 19, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
Vegalta Sendai Women\'s vs Albirex Niigata Women\'s

0-1

1-1
Sun 19, May-07:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 1
JEF United Ichihara Women\'s vs INAC Kobe Leonessa Women\'s

0-0

0-0
Sun 19, May-08:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Ehime FC Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

1-0

3-0
Sun 19, May-08:30 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Setagaya Sfida Women\'s vs AS Harima ALBION Women\'s

1-0

2-2
Sun 19, May-09:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Bunnys Kyoto Women\'s vs AS Elfen Sayama Women\'s

0-0

0-0
Sun 19, May-06:00 - Japan Women\\\'s Football League Division 2
Yamato Sylphid Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-1
Sun 19, May-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Kashiwa Reysol

0-0

0-0
Sun 19, May-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Montedio Yamagata

1-0

1-1
Sun 19, May-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs V-Varen Nagasaki

0-1

0-1
Sun 19, May-09:00 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Tokyo Verdy

1-0

2-3
Sun 19, May-11:00 - Japanese League Division 2
JEF United Ichihara Chiba vs FC Gifu

4-0

5-1
Sun 19, May-11:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Kyoto Sanga FC

1-1

2-2
Sun 19, May-12:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs FC Ryukyu

0-0

1-0
Sun 19, May-08:00 - Japanese League Division 3
Blaublitz Akita vs FC Tokyo(U23)

0-0

0-0
Sun 19, May-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs AC Nagano Parceiro

0-2

1-2
Sun 19, May-08:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Giravanz Kitakyushu

1-1

1-1
Sun 19, May-08:00 - Japanese League Division 3
Grulla Morioka vs Cerezo Osaka(U23)

0-0

1-3
Sun 19, May-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs SC Sagamihara

1-0

1-3
Sun 19, May-08:00 - Japanese League Division 3
Vanraure Hachinohe FC vs Azul Claro Numazu

0-1

0-1
Sun 19, May-14:00 - Japanese League Division 3
Roasso Kumamoto vs Gainare Tottori

1-2

3-2
Sun 19, May-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Kairat Almaty vs Irtysh Pavlodar

2-1

2-1
Sun 19, May-17:00 - Kazakhstan Super League
FC Astana vs FC Shakhtyor Karagandy

1-0

1-2
Sun 19, May-15:00 - Kenya Premier League
Western Stima vs Mathare United FC

0-0

0-0
Sun 19, May-16:00 - Kenya Premier League
Vihiga vs Tusker FC Nairobi

0-2

1-2
Sun 19, May-16:00 - Kenya Premier League
Chemelil Sugar FC vs Ulinzi Stars Nakuru

0-0

0-0
Sun 19, May-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Zoo Kericho

1-0

3-0
Sun 19, May-17:15 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Gor Mahia

0-1

1-3
Sun 19, May-09:00 - Korea League 1
Daegu FC vs Incheon United FC

1-0

2-1
Sun 19, May-10:00 - Korea League 1
Gyeongnam FC vs Pohang Steelers

1-1

1-2
Sun 19, May-12:00 - Korea League 1
Seongnam FC vs Gangwon FC

1-1

1-2
Sun 19, May-14:00 - Korea League 1
Sangju Sangmu FC vs FC Seoul

1-2

1-3
Sun 19, May-12:00 - Korea League 2
FC Anyang vs Asan Mugunghwa FC

0-0

0-1
Sun 19, May-10:00 - Korea National League Cup
Daejeon Korail vs Busan Transpor Tation

2-1

3-1
Sun 19, May-18:00 - Kosovo Super League
KF Trepca \'89 vs Klubi futbollistik KEK-u

3-0

4-0
Sun 19, May-18:00 - Kosovo Super League
KF Flamurtari Pristina(KOS) vs KF Llapi

3-1

3-2
Sun 19, May-18:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs KF Prishtina

0-0

1-0
Sun 19, May-18:00 - Kosovo Super League
KF Liria vs KF Drenica Srbica

1-1

1-3
Sun 19, May-18:00 - Kosovo Super League
KF Ferizaj vs Gjilani

0-1

2-1
Sun 19, May-18:00 - Kosovo Super League
Ballkani vs KF Drita Gjilan

1-0

2-0
Sun 19, May-16:00 - Latvia - 2. Division
New Project vs Rezekne / BJSS

1-0

1-1
Sun 19, May-17:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 vs FK Auda Riga

1-0

3-0
Sun 19, May-17:00 - Lebanese Cup
Racing Beirut vs Al-Ahed

0-1

1-4
Sun 19, May-16:00 - Lithuania - 2. Division
FK Trakai II vs Dziugas Telsiai

0-1

1-2
Sun 19, May-17:00 - Lithuania - 2. Division
BFA vs Vilniaus Vytis

0-0

0-0
Sun 19, May-18:00 - Lithuania - 2. Division
Atmosfera Mazeikiai vs FC Pakruojis

0-1

0-2
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Hamm RM Benfica FC

2-3

5-3
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
Union Titus Petange vs Victoria Rosport

2-0

2-0
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
Progres Niederkorn vs US Rumelange

2-0

3-0
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxemburg vs Etzella Ettelbruck

0-1

0-3
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs Jeunesse Esch

0-2

2-5
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Hostert

2-2

3-4
Sun 19, May-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs FC Differdange 03

0-0

0-0
Sun 19, May-18:00 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Perak

0-0

0-0
Sun 19, May-04:00 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Monterrey

1-0

1-0
Sun 19, May-19:00 - Moldova Division 2
Dacia-Buiucani vs Granicerul Glodeni

2-0

2-0
Sun 19, May-19:00 - Moldova Division 2
FC Ungheni vs FC Iskra-Stal Ribnita

0-0

1-2
Sun 19, May-19:00 - Moldova Division 2
Spartanii Selemet vs CS Sparta Chisinau

0-0

11-0
Sun 19, May-19:59 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs FC Milsami

0-0

1-1
Sun 19, May-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Speranta Nisporeni vs Zimbru Chisinau

1-0

1-0
Sun 19, May-19:30 - Montenegro Division 2
Decic Tuzi vs Jedinstvo Bijelo Polje


4-1
Sun 19, May-19:30 - Montenegro Division 2
FK Kom vs OFK Igalo


2-0
Sun 19, May-19:30 - Montenegro Division 2
Jezero Plav vs FK Berane

1-0

3-1
Sun 19, May-19:30 - Montenegro Division 2
Otrant vs Mladost Ljeskopolje

0-3

1-5
Sun 19, May-19:30 - Montenegro Division 2
Arsenal Tivat vs Bokelj Kotor

1-1

2-2
Sun 19, May-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs FK Grbalj Radanovici

1-0

2-0
Sun 19, May-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
OFK Petrovac vs FK Iskra Danilovgrad

0-0

0-4
Sun 19, May-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Buducnost Podgorica

0-1

2-2
Sun 19, May-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Lovcen Cetinje vs OFK Titograd

0-1

1-3
Sun 19, May-19:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs FK Zeta

0-2

0-3
Sun 19, May-02:00 - Morocco Super League
DHJ Difaa Hassani Jadidi vs Hassania Agadir

1-1

1-1
Sun 19, May-06:00 - New Zealand Central Leagues
Napier City Rovers vs Lower Hutt City

6-0

7-0
Sun 19, May-05:00 - Nicaragua Primera Division
Real Esteli vs Diriangen

1-0

3-0
Sun 19, May-18:30 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs Pobeda Prilep

4-0

6-0
Sun 19, May-18:30 - North Macedonia Prva liga
Belasica Strumica vs Rabotnichki

0-1

0-1
Sun 19, May-18:30 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs Sileks

2-0

2-0
Sun 19, May-18:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija 79 vs Akademija Pandev

1-0

4-1
Sun 19, May-18:30 - North Macedonia Prva liga
FK Shkupi vs Renova Cepciste

1-0

2-2
Sun 19, May-18:00 - Norway 2 Division A
Bryne vs Byasen Toppfotball

2-0

2-2
Sun 19, May-18:00 - Norway 2 Division B
Mjolner vs Kjelsas IL

0-1

1-3
Sun 19, May-15:00 - Norway 2 Division B
Fram Larvik vs Senja

3-0

6-1
Sun 19, May-16:00 - Norway 2 Division B
Baerum SK vs Alta

2-1

3-1
Sun 19, May-19:59 - Norway 2 Division B
Grorud IL vs Oppsal

2-0

3-0
Sun 19, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Leknes vs Skjetten

0-2

2-2
Sun 19, May-15:00 - Norway 3. Divisjon
Skjervoy vs Honefoss

0-1

2-1
Sun 19, May-19:00 - Norway 3. Divisjon
Gjellerasen IF vs Tromso B


3-1
Sun 19, May-16:00 - Norway 3. Divisjon
Rommen vs Spjelkavik

1-0

1-3
Sun 19, May-16:00 - Norway 3. Divisjon
Kongsvinger IL B vs Raufoss II

1-2

1-2
Sun 19, May-19:30 - Norway 3. Divisjon
SK Traeff vs Nordstrand

0-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Norway 3. Divisjon
Follo vs Drobak-Frogn IL

0-0

3-1
Sun 19, May-19:59 - Norway 3. Divisjon
Viking B vs Flint

0-1

0-1
Sun 19, May-19:59 - Norway 3. Divisjon
Melhus vs Tiller IL

1-0

1-1
Sun 19, May-19:59 - Norway 3. Divisjon
Brodd vs Storm BK

0-1

3-2
Sun 19, May-19:59 - Norway 3. Divisjon
Lokomotiv Oslo vs Ready

1-0

2-2
Sun 19, May-17:00 - Norway 3. Divisjon
Eidsvold TF vs SK Herd

2-0

3-0
Sun 19, May-17:00 - Norway 3. Divisjon
Kolstad vs Ranheim B

1-0

2-1
Sun 19, May-17:00 - Norway 3. Divisjon
Vestfossen vs Brann B

1-0

2-0
Sun 19, May-18:00 - Norway 3. Divisjon
Pors Grenland vs Madla IL

1-2

2-3
Sun 19, May-22:00 - Norwegian Tippeligaen
Bodo Glimt vs Brann

1-2

1-2
Sun 19, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Mjondalen

2-1

3-2
Sun 19, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Odd Grenland

0-1

0-3
Sun 19, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Tromso IL

1-1

3-1
Sun 19, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
FK Haugesund vs Kristiansund BK

0-0

0-0
Sun 19, May-19:59 - Norwegian Tippeligaen
Sarpsborg 08 FF vs Ranheim IL

0-1

1-3
Sun 19, May-22:00 - Omani League
Dhofar vs Muscat

3-0

5-1
Sun 19, May-22:00 - Omani League
Saham vs Al Nasr

1-1

1-2
Sun 19, May-22:00 - Omani League
Al Rustaq vs Al-Suwaiq Club

0-1

0-2
Sun 19, May-04:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs San Francisco FC

0-1

1-1
Sun 19, May-02:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Ovetense FC

1-0

1-1
Sun 19, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Deportivo Caaguazu vs Sportivo Iteno

1-1

1-1
Sun 19, May-23:00 - Paraguayan Division 2
Fulgencio Yegros vs Guairena

0-1

1-1
Sun 19, May-23:00 - Paraguayan Division 2
RI 3 Corrales vs Club Fernando de la Mora

1-1

2-2
Sun 19, May-18:00 - Paraguayan Division 2
General Caballero JLM vs Independiente F.B.C.

1-0

3-0
Sun 19, May-01:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Club Guarani

1-0

2-0
Sun 19, May-03:10 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs CA River Plate Asuncion

0-0

0-0
Sun 19, May-20:15 - Peru Primera Division
Molinos El Pirata vs Academia Deportiva Cantolao

0-0

0-1
Sun 19, May-22:30 - Peru Primera Division
Universidad San Martin de Porres vs Univ. Cesar Vallejo

0-1

2-1
Sun 19, May-05:00 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Sporting Cristal

0-0

2-0
Sun 19, May-00:30 - Peru Primera Division
Real Garcilaso vs Ayacucho Futbol Club

2-0

3-0
Sun 19, May-22:00 - Peru Segunda Division
Atletico Grau vs Juan Aurich

1-0

3-0
Sun 19, May-22:00 - Peru Segunda Division
Los Caimanes vs Comerciantes Unidos

1-0

1-1
Sun 19, May-14:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Motor Lublin Youth vs Zaglebie Lubin Youth

0-0

0-1
Sun 19, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Gornik Polkowice

1-3

1-4
Sun 19, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Polonia Warszawa vs Olimpia Zambrow

1-2

1-3
Sun 19, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Ursus Warszawa vs Huragan Morag

3-2

4-2
Sun 19, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Zaglebie Lubin

1-1

2-2
Sun 19, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Cracovia Krakow vs Pogon Szczecin

0-1

0-3
Sun 19, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Lech Poznan

1-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Poland - Ekstraklasa
Lechia Gdansk vs Jagiellonia Bialystok

1-0

2-0
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
Elana Torun vs Olimpia Elblag

1-1

1-2
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Rozwoj Katowice

1-1

1-3
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
ROW 1964 Rybnik vs Znicz Pruszkow

1-0

3-0
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
Gryf Wejherowo vs Stal Stalowa Wola

0-0

1-3
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Ruch Chorzow

1-0

1-0
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
Siarka Tarnobrzeg vs Skra Czestochowa

0-1

2-1
Sun 19, May-15:00 - Poland - II liga
Blekitni Stargard Szczecinski vs GKS Belchatow

0-0

0-0
Sun 19, May-19:00 - Poland Woman\\\'s League
GKS Katowice Women\'s vs KKPK Medyk Konin Women\'s

0-1

1-3
Sun 19, May-17:00 - Poland Woman\\\'s League
Gornik Leczna Women\'s vs AZS PWSZ Walbrzych Women\'s

1-0

3-2
Sun 19, May-13:00 - Poland Woman\\\'s League
MKS Olimpia Szczecin Women\'s vs TS Mitech Zywiec Women\'s

0-1

2-1
Sun 19, May-14:00 - Poland Woman\\\'s League
Polonia Pozna Women\'s vs Biala Podlaska Women\'s

0-4

0-10
Sun 19, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
FC Porto U19 vs Leixoes U19


1-0
Sun 19, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1 Divisao Play-Off
Alverca(U19) vs Benfica(U19)


0-5
Sun 19, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
Varzim vs Academica Coimbra

0-0

1-0
Sun 19, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
Pacos Ferreira vs Cova Piedade

1-0

2-0
Sun 19, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
GD Estoril-Praia vs FC Famalicao

1-1

2-1
Sun 19, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
S.C. Covilha vs CD Mafra

0-1

1-1
Sun 19, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
UD Oliveirense vs FC Arouca

1-1

2-1
Sun 19, May-18:00 - Portugal Liga de Honora
Farense vs Academico de Viseu

1-0

1-0
Sun 19, May-19:00 - Portugal Liga de Honora
FC Penafiel vs Leixoes

0-1

0-1
Sun 19, May-20:30 - Portugal Primera Liga
Desportivo de Tondela vs G.D. Chaves

4-2

5-2
Sun 19, May-23:00 - Portugal Primera Liga
Moreirense vs Vitoria Guimaraes

1-1

1-3
Sun 19, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Cup
Qabala vs Standard Sumqayit

1-0

1-0
Sun 19, May-21:30 - Romania - Divizia A
FCSB vs CFR Cluj

0-0

1-0
Sun 19, May-18:00 - Romania - Divizia A
FC Voluntari vs Dunarea Calarasi

0-0

0-0
Sun 19, May-12:00 - Romania - Liga 2
CS Mioveni vs Ripensia Timisoara

2-0

4-1
Sun 19, May-12:00 - Romania - Liga 2
CS Aerostar Bacau vs Academica Clinceni

0-1

0-3
Sun 19, May-12:00 - Romania - Liga 2
ACS Energeticianul vs Pandurii Targu Jiu

1-1

1-2
Sun 19, May-13:00 - Romania - Liga 2
Chindia Targoviste vs FC Metaloglobus Bucuresti

1-1

2-1
Sun 19, May-15:00 - Russia Div 2 Center
Rotor Volgograd B vs Strogino Moscow

1-1

2-1
Sun 19, May-14:00 - Russia Div 2 Center
FK Khimik Novomoskovsk vs Sokol Saratov

1-0

2-1
Sun 19, May-14:00 - Russia Div 2 Center
Zorkyi Krasnogorsk vs FC Torpedo Moscow

0-2

1-2
Sun 19, May-18:00 - Russia Div 2 Center
Metallurg Lipetsk vs FK Zvezda Ryazan

0-0

0-0
Sun 19, May-18:00 - Russia Div 2 Center
Dinamo Briansk vs Salyut-Energia Belgorod

1-0

3-1
Sun 19, May-15:00 - Russia Div 2 West
Veles Moscow vs FK Leningradets

0-0

2-0
Sun 19, May-20:30 - Russia Div 2 West
FK Murom vs Znamya Truda

0-2

1-3
Sun 19, May-17:00 - Russia Div 2 West
Dolgiye Prudy vs FC Kolomna

1-0

4-0
Sun 19, May-16:00 - Russia First Division
Mordovia Saransk vs Baltika

1-0

1-0
Sun 19, May-16:00 - Russia First Division
FC Tambov vs Rotor Volgograd

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs FC Armavir

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Russia First Division
PFC Sochi vs Shinnik Yaroslavl

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Russia First Division
Chertanovo Moscow vs FK Khimki

0-0

2-1
Sun 19, May-11:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs FK Nizhny Novgorod

1-0

1-0
Sun 19, May-11:00 - Russia First Division
Luch Energiya Vladivostok vs Fakel Voronezh

0-0

1-0
Sun 19, May-13:00 - Russia First Division
FC Tom Tomsk vs Spartak Moscow II

0-1

2-1
Sun 19, May-14:00 - Russia First Division
Sibir Novosibirsk vs Avangard Kursk

0-0

1-0
Sun 19, May-14:00 - Russia First Division
FC Tyumen vs Zenit-2 St.Petersburg

0-0

1-2
Sun 19, May-17:00 - Russia Futsal League
Novaja Generacija Futsal vs MFk Kprf Futsal

1-4

3-8
Sun 19, May-15:00 - Russia Premier League
Yenisey Krasnoyarsk vs Dinamo Moscow

1-1

2-2
Sun 19, May-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs Zenit St.Petersburg

0-0

1-0
Sun 19, May-12:30 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs Lokomotiv Moscow

1-1

2-2
Sun 19, May-17:30 - Russia Premier League
Arsenal Tula vs Krasnodar FK

0-0

0-3
Sun 19, May-12:30 - Russia Youth Championship League
Arsenal Tula Youth vs FK Krasnodar Youth

1-0

1-0
Sun 19, May-16:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Spartans Women\'s vs Stirling University Women\'s

2-0

4-0
Sun 19, May-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow City Women\'s vs Forfar Farmington Women\'s

5-0

10-1
Sun 19, May-17:00 - Scotland Women\\\'s Premier League
Glasgow Rangers Women\'s vs Hibernian Women\'s

0-3

0-6
Sun 19, May-17:30 - Scotland Women\\\'s Premier League
Motherwell Women\'s vs Celtic Women\'s

1-1

1-2
Sun 19, May-18:00 - Scottish Premier League
Celtic vs Hearts

1-1

2-1
Sun 19, May-18:00 - Scottish Premier League
Hibernian FC vs Aberdeen

1-1

1-2
Sun 19, May-18:00 - Scottish Premier League
Kilmarnock vs Glasgow Rangers

1-0

2-1
Sun 19, May-21:00 - Senegal Premier League
Sonacos de Diourbel vs NGB ASC Niarry Tally


2-1
Sun 19, May-21:00 - Senegal Premier League
Linguere vs Casa Sports Zinguinchor

0-0

0-0
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda vs FK Napredak Krusevac

1-0

3-0
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
Partizan Belgrade vs Proleter Novi Sad

1-0

2-0
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs Mladost Lucani

1-0

2-2
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
Cukaricki vs Vojvodina

0-1

1-1
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Rad Beograd vs Zemun

0-1

1-1
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
Spartak Subotica vs FK Vozdovac

1-1

2-1
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Macva Sabac

2-0

3-0
Sun 19, May-21:00 - Serbia - 1. Liga
FK Backa Backa Palanka vs Dinamo Vranje

0-0

0-1
Sun 19, May-18:00 - Serbia Prva Liga
Indjija vs Radnicki 1923 Kragujevac

1-1

1-1
Sun 19, May-02:00 - Serie C - Brazil
Imperatriz(MA) vs Confianca (SE)

0-0

0-0
Sun 19, May-02:15 - Serie C - Brazil
Treze Campina Grande PB vs Nautico (PE)

0-1

0-1
Sun 19, May-23:00 - Serie C - Brazil
Juventude (RS) vs Boa Esporte Clube

1-0

2-0
Sun 19, May-23:00 - Serie C - Brazil
ABC Natal/RN vs Botafogo PB

0-0

1-2
Sun 19, May-00:15 - Serie C - Brazil
Santa Cruz (PE) vs Sampaio Correa (MA)

2-2

3-3
Sun 19, May-01:00 - Serie D - Brazil
Anapolina GO vs Operario MS

0-1

0-1
Sun 19, May-01:00 - Serie D - Brazil
Manaus FC(AM) vs Real Ariquemes RO

3-0

4-1
Sun 19, May-01:00 - Serie D - Brazil
Barcelona RO vs Nacional Fast Clube AM

1-0

1-1
Sun 19, May-02:00 - Serie D - Brazil
Palmas (TO) vs Sinop MT

1-0

1-1
Sun 19, May-02:00 - Serie D - Brazil
Corumbaense vs Ipora

0-2

0-2
Sun 19, May-22:00 - Serie D - Brazil
Vitoria(ES) vs Caldense(MG)

0-2

0-2
Sun 19, May-22:00 - Serie D - Brazil
Bragantino PA vs Floresta/CE

2-2

3-2
Sun 19, May-22:30 - Serie D - Brazil
Boavista RJ vs Foz do Iguacu PR

1-0

2-1
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
River (PI) vs Santa Cruz RN

2-0

5-2
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
Central PE vs Altos/PI

1-0

2-0
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
Fluminense de Feira BA vs Coruripe (AL)

1-0

2-0
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
Avenida RS vs Joinville SC

1-0

2-1
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
Jacuipense BA vs Vitoria PE

0-0

2-0
Sun 19, May-00:00 - Serie D - Brazil
America FC Natal RN vs Bahia de Feira BA

0-0

0-0
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
Hercilio Luz SC vs Itaborai RJ

1-0

1-0
Sun 19, May-23:00 - Serie D - Brazil
Serrano PB vs America PE

1-2

1-5
Sun 19, May-00:00 - Serie D - Brazil
Aparecidense GO vs Juazeirense BA

0-0

2-1
Sun 19, May-00:00 - Serie D - Brazil
Gremio Metropolitano Maringa vs Ferroviaria SP

0-1

0-2
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 2. Liga
Slavoj Trebisov vs MSK Zilina B

1-1

1-3
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Namestovo vs FK Zeleziarne Podbrezova B

2-1

4-1
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Oravske Vesele vs Tatran Krasno nad Kysucou

0-1

2-1
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 3. liga Center
Poltar vs Ruzomberok B

1-2

1-2
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Velke Ludince vs KFC Kalna nad Hronom


1-1
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Galanta vs FK Puchov


1-0
Sun 19, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Zlate Moravce B vs FK Nove Zamky


5-2
Sun 19, May-12:30 - Slovakia 3. liga West
Nitra B vs Kovo Belusa

0-4

1-4
Sun 19, May-15:00 - Slovenia 1. Liga
NK Krsko vs NK Aluminij

0-2

1-3
Sun 19, May-17:00 - South Africa First League
Maritzburg United vs Royal Eagles

1-0

1-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
CD Tacon Women\'s vs Santa Teresa CD Women\'s

0-0

2-0
Sun 19, May-18:15 - Spanish Primera Division
Eibar vs Barcelona

2-2

2-2
Sun 19, May-14:00 - Spanish Primera Division
Real Madrid vs Real Betis

0-0

0-2
Sun 19, May-18:00 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Numancia

0-0

1-0
Sun 19, May-22:00 - Spanish Segunda Division
Cordoba C.F. vs Gimnastic Tarragona

3-0

4-3
Sun 19, May-22:00 - Spanish Segunda Division
CD Lugo vs Deportivo La Coruna

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs CF Rayo Majadahonda

0-1

3-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division
Cadiz vs Osasuna

0-0

0-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Segunda Division
Mallorca vs Almeria

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Unionistas de Salamanca vs Rapido de Bouzas

1-0

3-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Cultural Leonesa vs Coruxo FC

1-0

3-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Real Madrid Castilla vs Pontevedra

0-0

0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Celta Vigo B vs CF Salmantino UDS

1-1

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Fuenlabrada vs Burgos CF

1-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Atletico de Madrid B vs Las Palmas Atletico

0-0

0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs Deportivo La Coruna B

1-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Artistico Navalcarnero vs San Sebastian Reyes

0-0

2-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
AD Union Adarve vs SD Ponferradina

1-1

1-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Inter de Madrid vs CD Guijuelo

1-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Racing Santander vs UD Logrones

0-1

2-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs SD Gernika

0-0

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Union de Irun vs CD Tudelano

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Gimnastica Torrelavega

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sporting de Gijon B vs SD Amorebieta

0-0

0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Real Sociedad B

1-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs CD Mirandes

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Union Langreo vs Leioa

2-0

4-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Vitoria(SPA) vs Athletic Bilbao B

0-0

0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Ontinyent CF


1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona vs Villarreal B

3-1

3-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Castellon vs Barcelona B

0-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Alcoyano vs UB Conquense

1-0

1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Espanyol B

0-1

1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Olot vs Sabadell

0-1

0-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Ejea vs CF Peralada

2-1

2-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UE Cornella vs Teruel

0-0

2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Villanovense

1-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Don Benito vs Recreativo Granada

0-1

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UD Melilla vs Ibiza Eivissa

0-0

0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena vs Linense

1-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Almeria B vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Jumilla vs Marbella FC

1-1

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Talavera de la Reina

1-1

2-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Sanluqueno vs CD Badajoz

0-0

1-0
Sun 19, May-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Murcia

1-0

2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Univ. Oviedo vs La Madalena


0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs L\'Entregu CF


3-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Marino Luanco vs CD Praviano


4-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs UD Llanera


3-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Real Aviles


1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Condal CF


2-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Covadonga vs CD Colunga


3-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Club Siero vs CD Tuilla


1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
EI San Martin vs Caudal Deportivo


0-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
San Claudio vs CD Mosconia


1-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ourense vs Compostela


1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs Arosa Sociedad Cultural


1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Bergantinos CF vs CF Alondras


0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Laracha vs Porrino Industrial

0-2

0-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Racing Villalbes vs UD Ourense


1-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Ribadumia CF vs Racing de Ferrol


2-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs CD Boiro

1-2

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Celtiga FC vs Silva SD


3-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arenteiro vs CD Barco


0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Paiosaco

2-1

2-2
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Algeciras vs UD Los Barrios

1-1

2-1
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Ceuta vs Real Betis B

1-0

2-0
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Atletico Espeleno


3-2
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Arcos CF vs CD San Roque de Lepe

0-1

0-1
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs CD Utrera


0-2
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
UB Lebrijana vs Sevilla C


0-3
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Guadalcacin CD vs Ecija Balompie

0-1

0-1
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Salerm Cosmetics Puente Genil vs Conil CF


2-1
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs CD Gerena

1-0

3-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Lucena CF vs Xerez CD


4-2
Sun 19, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs CE Esporles


1-0
Sun 19, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Manacor vs CD Llosetense


4-2
Sun 19, May-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Ferriolense vs Son Cladera


0-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
SCR Pena Deportiva vs CD Binissalem


1-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Constancia vs Ibiza Islas Pitiusas

0-1

0-2
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Santanyi vs San Rafael

0-1

3-3
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Felanitx vs SD Formentera


2-4
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Murense


3-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
UD Alcudia vs UD Poblense


1-3
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Platges De Calvia vs Santa Catalina


4-0
Sun 19, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs CD Mensajero


0-1
Sun 19, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenisca vs CD Union Sur Yaiza


1-3
Sun 19, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs Tamaraceite

1-0

3-0
Sun 19, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Union Viera vs UD Las Zocas

2-0

4-0
Sun 19, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Buzanada vs UD San Fernando

1-1

1-3
Sun 19, May-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Panaderia Pulido vs Atletico Tacoronte

2-2

3-3
Sun 19, May-15:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD El Cotillo vs CD Marino


2-1
Sun 19, May-21:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UD Los Garres vs Deportiva Minera


3-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Mazarron CF vs Club Atletico Pulpileno


2-4
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Union CF vs EDMF Churra


0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs FC Cartagena B


0-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs CF El Castillo


3-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Mar Menor

0-0

1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
La Hoya Lorca CF vs NV Estudiantes de Murcia CF


1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs Lorca Deportiva FC


0-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Yeclano Deportivo

1-1

2-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Algar vs Aguilas FC


0-3
Sun 19, May-21:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Merida AD vs CD Calamonte

1-1

1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Cacereno vs CD Diocesano

0-0

2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UP Plasencia vs Jerez Industrial CF


2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs RCP Valverdeno


3-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs Arroyo Club Polideportivo


2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs Extremadura B


0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Montijo vs CD Valdelacalzada


3-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
EMD Aceuchal vs Atletico Pueblonuevo


0-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs AD Llerenense

0-0

2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Valle de Egues vs CD Huarte


2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Osasuna B vs CD Corellano

3-0

3-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs CD Pamplona


2-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Ardoi vs UCD Burlades


1-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Subiza vs Avance Ezcabarte


1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Cantolagua vs CD Cortes


0-1
Sun 19, May-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Pradejon vs CF Rapid De Murillo


5-1
Sun 19, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Naxara vs CD Alfaro


1-0
Sun 19, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CP Calasancio vs UD Logrones B


1-4
Sun 19, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Anguiano


3-0
Sun 19, May-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Autol vs CDFC La Calzada


3-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Arnedo


7-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Yague CF vs CA Vianes


1-0
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Tarancon vs UD Socuellamos

1-1

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Madridejos


3-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs Mora CF

1-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs Villarrubia CF


2-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
La Roda CF vs Villacanas

0-2

0-4
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Atletico Tomelloso

0-0

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Ibanes vs CD Azuqueca


3-4
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs Calvo Sotelo Puertollano

1-0

2-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs CF Reus Deportiu II

0-0

1-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Sant Andreu vs UE Figueres

0-0

0-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs Terrassa

0-0

1-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs CE Europa

1-0

3-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs San Cristobal


5-2
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Asco vs UE Llagostera

0-2

0-3
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Cerdanyola del Valles vs AE Prat

1-0

1-0
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UA Horta vs FC Martinenc

1-0

3-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs EC Granollers

1-1

1-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Eldense vs CD Olimpic Xativa

0-1

0-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CF La Nucia vs Vilamarxant CF


0-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Crevillente


0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Torre Levante Orriols


0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Atletico Saguntino vs CD Roda


0-0
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Rayo Ibense

0-1

0-1
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs CF Trival Valderas

1-1

2-3
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Getafe B

1-2

2-3
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Las Rozas

2-1

3-1
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Vicalvaro vs RSD Alcala Henares

0-0

0-1
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RCD Carabanchel vs Leganes B

1-0

1-0
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villaverde Boetticher CF vs AD Parla

1-1

2-1
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs DAV Santa Ana


0-3
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF San Agustin vs Alcorcon B

1-2

2-2
Sun 19, May-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Alcobendas Sport

0-1

1-2
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Atletico Pinto vs San Fernando Henares

0-2

0-2
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CyDL Jupiter Leones vs Burgos Promesas

0-1

1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs CD Beroil Bupolsa(Tino)


1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Atletico Astorga


1-1
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
La Baneza vs CD La Virgen Del Camino


0-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD La Granja vs SD Almazan

1-1

2-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Gimnastica Segoviana


0-2
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cebrerena vs Numancia B


2-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SC Uxama vs Zamora CF


0-3
Sun 19, May-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Briviesca Norpetrol vs Atletico Tordesillas


1-0
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Antequera CF vs Guadix CF


6-1
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs CD Rincon

0-1

0-2
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
UD San Pedro vs River Melilla

1-1

3-2
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Palo vs Velez CF


1-1
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Martos Club Deportivo

2-0

4-0
Sun 19, May-14:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Atarfe Industrial CF


0-1
Sun 19, May-21:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD Huetor Tajar


1-3
Sun 19, May-22:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Loja CD vs CD Linares Deportivo


2-2
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Alhaurin de la Torre vs CD Alhaurino


1-1
Sun 19, May-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs Real Jaen CF


1-6
Sun 19, May-15:00 - Swden Women Division 2
Moron BK Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

1-1

1-3
Sun 19, May-16:00 - Swden Women Division 2
Hammarby Women\'s vs Borgeby FK Wowen\'s

1-0

4-2
Sun 19, May-17:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women\'s vs Asarums IF FK Women\'s

1-1

3-3
Sun 19, May-17:00 - Swden Women Division 2
IK Uppsala Women\'s vs Assi IF Women\'s

0-0

1-1
Sun 19, May-15:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs Pitea IF Women\'s

0-0

0-0
Sun 19, May-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Orebro Women\'s vs Kungsbacka DFF Women\'s

0-0

1-0
Sun 19, May-19:00 - Sweden Damallsvenskan
Kristianstads DFF Women\'s vs Eskilstuna United DF Women\'s

2-0

3-0
Sun 19, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Kopparbergs/Goeteborg Women\'s vs IF Limhamn Bunkeflo Women\'s

3-0

3-0
Sun 19, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Gefle IF vs IF Sylvia

0-1

0-2
Sun 19, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Nykopings BIS vs FC Linkoping City

2-0

2-2
Sun 19, May-19:00 - Sweden Div 1 Norra
Carlstad United BK vs Karlstad BK

0-1

2-2
Sun 19, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Rynninge IK vs Umea FC

1-1

1-2
Sun 19, May-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Team Thoren FF vs Sollentuna FK

0-0

0-1
Sun 19, May-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
IFK Varnamo vs Landskrona BoIS

1-1

2-2
Sun 19, May-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Atvidabergs FF

1-1

2-1
Sun 19, May-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Lulea vs Taftea IK

2-0

4-0
Sun 19, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Assyriska FF Sodertalje vs Motala AIF FK

1-0

1-1
Sun 19, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Sodertalje vs Varmbols FC

1-3

1-4
Sun 19, May-19:30 - Sweden Superettan
Osters IF vs Mjallby AIF

0-1

0-1
Sun 19, May-17:00 - Sweden Superettan
Trelleborgs FF vs Orgryte

1-0

2-1
Sun 19, May-17:00 - Sweden Superettan
Norrby IF vs IK Frej Taby

1-0

3-0
Sun 19, May-19:30 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs Elfsborg

2-0

2-0
Sun 19, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs Kalmar FF

0-0

1-0
Sun 19, May-17:00 - Swedish Allsvenskan
IK Sirius FK vs Hacken

1-2

3-4
Sun 19, May-16:00 - Switzerland Cup
Basel vs FC Thun

1-0

2-1
Sun 19, May-15:00 - Thai League 1
Nakhon Ratchasima vs Chiangmai FC

0-0

4-2
Sun 19, May-15:00 - Thai League 1
Chiangrai United vs Chonburi FC

0-0

1-0
Sun 19, May-16:00 - Thai League 1
Suphanburi FC vs Muang Thong United

0-0

0-0
Sun 19, May-16:00 - Thai League 1
Chainat Hornbill FC vs Ratchaburi Mitr Phol

0-1

0-3
Sun 19, May-15:00 - Thai League 2
Air Force Central vs Ayutthaya United

0-1

0-1
Sun 19, May-15:00 - Thai League 2
Lampang FC vs BG Pathum United

0-0

0-1
Sun 19, May-16:00 - Thai League 2
Police Tero vs Nong Bua Pitchaya

0-0

1-0
Sun 19, May-16:00 - Thai League 2
Rayong FC vs Ubon UMT United

0-0

1-0
Sun 19, May-15:00 - Thai League 3
Sa Kaeo FC vs Chachoengsao

0-1

1-2
Sun 19, May-13:30 - Thai League 3
Ranong United FC vs Krabi FC

0-0

2-1
Sun 19, May-19:59 - Turkey Super Lig
Galatasaray vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-1

2-1
Sun 19, May-19:59 - Turkey Super Lig
Alanyaspor vs Rizespor

1-0

1-1
Sun 19, May-17:00 - Turkey Super Lig
Bursaspor vs Goztepe

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Turkey Super Lig
Akhisar Bld.Geng vs Kayserispor

1-0

2-2
Sun 19, May-15:00 - Turkey U21 Super League
Galatasaray(U21) vs Istanbul Buyuksehir Belediyesi(U21)

1-0

4-0
Sun 19, May-16:00 - Turkey U21 Super League
Alanyaspor(U21) vs Rizespor(U21)

1-0

5-0
Sun 19, May-14:00 - Turkey U21 Super League
Akhisar Bld.Geng(U21) vs Kayserispor(U21)

1-0

4-2
Sun 19, May-14:00 - Turkey U21 Super League
Bursaspor(U21) vs Goztepe(U21)

0-1

0-3
Sun 19, May-19:30 - UEFA-EURO U17 Championship
Netherlands(U17) vs Italy(U17)

3-0

4-2
Sun 19, May-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Zorya vs FC Shakhtar Donetsk

0-1

0-1
Sun 19, May-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
PFC Oleksandria vs FC Lviv

0-0

0-1
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Obolon Brovar Kiev vs Prykarpattya Ivano Frankivsk

2-1

3-2
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Volyn Lutsk vs Rukh Vynnyky

0-1

1-1
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
FC Sumy vs MFC Mykolaiv

0-3

0-8
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Dnipro-1 vs Kolos Kovalivka

2-1

3-1
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs Zirka Kropyvnytskyi


3-0
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
Metalist 1925 Kharkiv vs FC Inhulets Petrove

1-1

1-1
Sun 19, May-18:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs Hirnyk-Sport

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Ukraine Persha Liga
Balkany Zorya vs FC Avanhard Kramatorsk

1-2

1-2
Sun 19, May-22:30 - Uruguay Primera Division
Cerro Largo vs CA Progreso

0-0

0-0
Sun 19, May-22:30 - Uruguay Primera Division
Boston River vs Racing Club Montevideo

0-1

2-1
Sun 19, May-22:00 - Uruguay Segunda Division
Villa Espanola vs CA Rentistas


2-2
Sun 19, May-03:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Seattle Sounders

0-0

0-0
Sun 19, May-04:07 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs Columbus Crew

0-0

1-0
Sun 19, May-04:37 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Vancouver Whitecaps FC

1-0

1-1
Sun 19, May-04:37 - USA Major League Soccer
Houston Dynamo vs Washington D.C. United

0-0

2-1
Sun 19, May-23:00 - USA Major League Soccer
Orlando City vs FC Cincinnati

1-1

5-1
Sun 19, May-03:00 - USA National Premier Soccer League
Brooklyn Italians vs Boston City FC

4-0

5-1
Sun 19, May-03:30 - USA National Premier Soccer League
Chattanooga vs Greenville

1-1

2-2
Sun 19, May-03:30 - USA National Premier Soccer League
FC Golden State vs City of Angels FC

1-0

2-1
Sun 19, May-06:00 - USA National Premier Soccer League
Sonoma County Sol vs San Ramon

0-2

2-4
Sun 19, May-06:00 - USA National Premier Soccer League
PDX FC vs Spokane SC Shadow

0-2

0-2
Sun 19, May-06:00 - USA National Premier Soccer League
FC Arizona vs AS Los Angeles

1-0

1-0
Sun 19, May-03:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Washington Spirit Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

1-0

3-1
Sun 19, May-00:00 - USA National Women\\\'s Soccer League
Seattle Reign Women\'s vs Sky Blue FC Women\'s

1-1

2-1
Sun 19, May-02:30 - USA USL Premier Development League
Weston vs Lakeland Tropics

0-1

0-3
Sun 19, May-03:00 - USA USL Premier Development League
Lansing Ignite vs North Texas

0-0

2-2
Sun 19, May-03:00 - USA USL Premier Development League
Greenville Triumph vs Richmond Kickers

1-0

1-0
Sun 19, May-04:05 - USA USL Premier Development League
Forward Madison vs South Georgia Tormenta

0-0

0-1
Sun 19, May-22:45 - USA USL Premier Development League
Portland Phoenix vs Black Rock FC

0-2

0-2
Sun 19, May-06:30 - USA USL Premier Development League
FC Tucson vs Chattanooga Red Wolves

2-0

4-0
Sun 19, May-03:00 - USA Women\\\'s Premier Soccer League
Marin Alliance Women\'s vs San Ramon Women\'s

0-2

0-4
Sun 19, May-03:00 - USL Championship
North Carolina vs Birmingham Legion

0-0

0-0
Sun 19, May-03:00 - USL Championship
Indy Eleven vs Charleston Battery

0-0

1-0
Sun 19, May-03:00 - USL Championship
Louisville City FC vs Saint Louis FC

0-0

0-0
Sun 19, May-22:00 - USL Championship
Loudoun United vs Hartford Athletic

0-0

1-2
Sun 19, May-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs New York Red Bulls B

1-0

2-0
Sun 19, May-04:05 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs New Mexico United

0-2

1-3
Sun 19, May-04:05 - USL Championship
Nashville SC vs Charlotte Independence

1-1

1-1
Sun 19, May-04:35 - USL Championship
OKC Energy FC vs Real Monarchs SLC

0-0

1-1
Sun 19, May-04:35 - USL Championship
Rio Grande Valley FC Toros vs Los Angeles Galaxy II

1-1

2-2
Sun 19, May-04:35 - USL Championship
San Antonio FC vs Tulsa Roughnecks

1-1

1-1
Sun 19, May-05:35 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Sacramento Republic FC

1-1

3-1
Sun 19, May-06:00 - USL Championship
Orange County SC vs Austin Bold

1-2

2-2
Sun 19, May-06:00 - USL Championship
Tacoma Defiance vs Reno 1868

1-0

1-1
Sun 19, May-06:30 - USL Championship
Phoenix Rising FC vs Las Vegas Lights FC

1-0

4-0
Sun 19, May-19:00 - Uzbekistan Professional Football League
Buxoro FK vs Dinamo Samarqand

0-0

0-0
Sun 19, May-16:45 - Uzbekistan Professional Football League
FC AGMK vs Sogdiana Jizzakh

0-1

0-2
Sun 19, May-17:40 - Uzbekistan Professional Football League
Navbahor Namangan vs Metallurg Bekobod

0-0

0-0
Sun 19, May-00:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Llaneros Guanare

2-0

5-0
Sun 19, May-00:00 - Venezuela Primera Division
Anzoategui vs Carabobo FC

0-0

0-1
Sun 19, May-13:30 - Vietnam First Division
Binh Phuoc vs Dong Tam Long An

1-0

3-0
Sun 19, May-14:00 - Vietnam League
Hoang Anh Gia Lai vs Becamex Binh Duong

1-1

1-1
Sun 19, May-14:00 - Vietnam League
Quang Nam vs Megastar Nam Dinh

0-0

1-1
Sun 19, May-16:00 - Vietnam League
Ha Noi FC vs Da Nang

1-1

3-2
Sun 19, May-20:15 - Wales Premier League
Bala Town F.C. vs Cardiff Metropolitan University FC

1-1

1-1
Sun 19, May-14:00 - Women\\\'s Norwegian Adeccoligaen
Amazon Grimstad FK Women\'s vs Medkila Women\'s

1-0

2-0
Sun 19, May-19:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Roa Women\'s vs Avaldsnes Women\'s

2-0

2-2
Sun 19, May-16:30 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Sandviken Women\'s vs LSK Kvinner Women\'s

0-3

1-3
Sun 19, May-14:00 - Women\\\'s Norwegian Toppserien
Kolbotn Women\'s vs Klepp IL Women\'s

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Mushowani Stars

2-2

3-2
Sun 19, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders FC vs Herentals College

0-0

0-0
Sun 19, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Chapungu United vs Chicken Inn

0-1

0-3
Sun 19, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Telone FC

1-1

1-1
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.