Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sat 18, May 2024

Get all the latest Football Results for Sat 18, May 2024.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sat 18, May-10:30 - A-League Men
Wellington Phoenix vs Melbourne Victory FC

0-0

1-1
Sat 18, May-13:45 - A-League Men
Central Coast Mariners FC vs Sydney FC

0-0

0-0
Sat 18, May-19:30 - African Youth Championship Woman\'s U17
Nigeria Women\'s(U17) vs Burkina Faso Women\'s(U17)

2-0

6-0
Sat 18, May-19:59 - African Youth Cup U17
Cote d\'Ivoire(U17) vs Benin(U17)

0-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
Telaghema vs MC El Eulma

2-1

4-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
ESM Kolea vs MCB Oued Sly

1-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
ES Mostaganem vs SC Mecheria

1-1

4-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
AS Ain Mlila vs USM Annaba

1-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
SKAF Khemis Melina vs RC Kouba

0-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
ES Sour El Ghozlane vs HB Chelghoum Laid

0-1

2-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
JSM Tiaret vs ASM Oran

1-1

1-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
MSP Batna vs JS Bordj Menaiel

0-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
AS Khroub vs Olympique Akbou

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
IRB Ouargla vs MO Constantine

0-1

1-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
USM El Harrach vs Olympique Magrane

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
OM Medea vs WA Mostaganem

0-2

1-3
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
WA Boufarik vs RC Arbaa

3-1

4-3
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
NA Hussein Dey vs GC Mascara

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
IB Khemis El Khechna vs CA Batna

1-1

2-1
Sat 18, May-18:00 - Algeria Division 2
CRB Temouchent vs JS Ghir Abadla

1-0

5-1
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
AS Khroub(U21) vs Olympique Akbou(U21)

0-0

0-1
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
IB Khemis El Khechna U21 vs CA Batna(U21)

2-1

5-1
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
NRB Teleghma U21 vs MC El Eulma(U21)

2-1

3-2
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
MSP Batna (U21) vs JS Bordj Menaiel(U21)

0-1

2-2
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
ESM Kolea(U21) vs MCB Oued Sly(U21)

1-1

3-2
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
ES Mostaganem U21 vs SC Mecheria(U21)

0-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
SKAF Khemis Melina(U21) vs RC Kouba U21

1-1

2-3
Sat 18, May-14:00 - Algeria U21 Division 2
OM Medea(U21) vs WA Mostaganem(U21)

2-3

4-8
Sat 18, May-18:00 - Angola Girabola League
Recreativo Libolo vs Sporting Cabinda

1-2

4-2
Sat 18, May-18:00 - Angola Girabola League
CR Uniao Malanje vs Wiliete

0-1

0-1
Sat 18, May-19:00 - Angola Girabola League
Petro Atletico de Luanda vs Kabuscorp do Palanca

2-0

3-2
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Liniers vs Flandria

0-0

0-1
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs CA Colegiales

0-1

0-1
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Sacachispas

1-1

1-2
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Los Andes vs Excursionistas BsAs

1-0

1-0
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Merlo vs Villa San Carlos

0-1

2-1
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa Dalmine vs Sportivo Italiano

1-0

2-0
Sat 18, May-23:45 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Sportivo Dock Sud

0-0

1-2
Sat 18, May-21:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Ituzaingo vs Claypole

0-1

0-1
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Deportivo Muniz vs CA Lugano

0-1

0-1
Sat 18, May-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Sportivo Barracas vs Victoriano Arenas

1-0

1-1
Sat 18, May-22:00 - Argentina Torneo Federal A
Deportivo Rincon vs Sol de Mayo

2-0

2-0
Sat 18, May-19:15 - Argentina Women\'s Primera A
Estudiantes Caracas Women\'s vs Boca Juniors Women\'s

0-0

0-2
Sat 18, May-22:00 - Argentina Women\'s Primera A
CA Rosario Central Women\'s vs CA Platense Women\'s

0-0

0-2
Sat 18, May-22:30 - Argentine Primera Division
Independiente Rivadavia vs Godoy Cruz Antonio Tomba

0-0

0-0
Sat 18, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
CA San Miguel vs Deportivo Maipu

0-0

2-1
Sat 18, May-22:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Talleres Remdios de Escalada vs Club Atletico Guemes

0-0

0-0
Sat 18, May-17:00 - Armenia Division 2
FC Onor vs Alashkert B Martuni

1-2

2-3
Sat 18, May-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
North Pine vs Newmarket SFC

1-0

3-2
Sat 18, May-12:00 - Australia Brisbane Capital League 1
Redcliffe PCYC vs Mount Gravatt

1-0

2-1
Sat 18, May-13:15 - Australia Brisbane Capital League 1
University of Queensland vs Springfield United


2-2
Sat 18, May-09:00 - Australia Capital Gatorade Premier League
O\'Connor Knights vs Canberra Olympic

1-0

2-1
Sat 18, May-09:15 - Australia Capital Gatorade Premier League
Cooma Tigers vs Gungahlin United

0-1

0-3
Sat 18, May-06:15 - Australia Capital Territory U23
O\'Connor Knights(U23) vs Canberra Olympic(U23)

2-1

3-3
Sat 18, May-07:00 - Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers(U23) vs Gungahlin United (U23)

0-1

1-1
Sat 18, May-08:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Riverside Olympic vs Kingborough Lions

1-1

1-2
Sat 18, May-12:00 - Australia FFA Cup Qualifiers
Magpies FC Premier vs Across the Waves FC

2-1

4-2
Sat 18, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Adamstown Rosebuds FC vs Broadmeadow Magic

1-5

2-8
Sat 18, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Lambton Jaffas vs Lake Macquarie City

2-0

4-0
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales Northern Premier League
Valentine Phoenix vs Maitland FC

0-2

2-4
Sat 18, May-08:30 - Australia New South Wales Northern Super League
Belmont Swansea United SC vs Toronto Awaba

1-1

2-2
Sat 18, May-11:30 - Australia New South Wales Premier League
Spirit FC vs APIA Leichhardt Tigers

0-1

0-2
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
St George Saints vs Sutherland Sharks

2-1

3-1
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Western Sydney Wanderers Youth vs Marconi Stallions

1-1

2-5
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Premier League
Hills Brumbies vs Blacktown City

0-0

0-2
Sat 18, May-13:15 - Australia New South Wales Premier League
Manly United vs Wollongong Wolves

1-0

2-1
Sat 18, May-13:15 - Australia New South Wales Premier League
St George City vs Sydney United

0-1

2-1
Sat 18, May-10:30 - Australia New South Wales Super League
Hakoah Sydney City East vs Bulls Academy

0-2

0-4
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales Super League
Canterbury Bankstown vs Bonnyrigg White Eagles

0-0

1-1
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Dulwich Hill SC vs UNSW FC

1-2

2-4
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Dunbar Rovers vs Mt Druitt Town Rangers FC

0-0

0-1
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Blacktown Spartans vs Inter Lions FC

0-1

3-2
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Southern Districts Raiders vs Northern Tigers

2-0

3-0
Sat 18, May-13:00 - Australia New South Wales Super League
Macarthur Rams vs Bankstown City Lions

0-0

0-2
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Dunbar Rovers(U20) vs Mt Druitt Town Rangers(U20)

1-0

2-3
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Hills United (U20) vs Blacktown City(U20)

0-0

2-0
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
St George Saints(U20) vs Sutherland Sharks(U20)

1-0

5-0
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
St. George U20 vs Sydney United(U20)

0-3

0-3
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Blacktown Spartans(U20) vs Inter Lions FC(U20)

1-1

3-1
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Macarthur Rams(U20) vs Bankstown City Lions(U20)

1-0

1-1
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
SD Raiders(U20) vs Northern Tigers(U20)

0-1

0-1
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Dulwich Hill SC(U20) vs UNSW FC (U20)

1-0

1-1
Sat 18, May-13:10 - Australia New South Wales U20
Canterbury Bankstown(U20) vs Bonnyrigg White Eagles(U20)

0-0

0-1
Sat 18, May-13:40 - Australia New South Wales U20
NWS Spirit FC (U20) vs APIA Leichhardt Tigers(U20)

1-2

2-4
Sat 18, May-11:00 - Australia New South Wales U20
Manly United(U20) vs Wollongong Wolves(U20)


2-0
Sat 18, May-09:00 - Australia New South Wales Women\'s Premier League
NWS Spirit Women\'s vs Illawarra Stingrays Women\'s

1-0

1-2
Sat 18, May-11:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Brisbane City vs Brisbane Olympic United FC

0-4

0-4
Sat 18, May-12:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Redlands United FC vs Peninsula Power

0-2

0-4
Sat 18, May-13:00 - Australia Queensland National Premier Leagues
Queensland Lions FC vs Gold Coast Knights

0-1

1-1
Sat 18, May-09:45 - Australia Queensland State League U23
Caboolture Sports U23 vs Ipswich FC(U23)

2-1

4-3
Sat 18, May-09:45 - Australia Queensland State League U23
SWQ Thunder(U23) vs Eastern Suburbs(U23)

2-3

2-4
Sat 18, May-09:45 - Australia Queensland State League U23
Redlands United FC(U23) vs Peninsula Power(U23)

0-1

0-5
Sat 18, May-10:45 - Australia Queensland State League U23
Queensland Lions(U23) vs Gold Coast Knights(U23)

2-1

3-2
Sat 18, May-11:00 - Australia Queensland State League U23
Broadbeach United(U23) vs Moreton City Excelsior B(U23)

0-2

1-3
Sat 18, May-13:15 - Australia Queensland State League U23
Brisbane City SC(U23) vs Brisbane Olympic United FC(U23)

1-2

2-3
Sat 18, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
SWQ Thunder vs Eastern Suburbs Brisbane

0-1

0-2
Sat 18, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 1
Caboolture Sports vs Ipswich City

2-0

3-0
Sat 18, May-13:15 - Australia Queensland State Leagues 1
Broadbeach United vs Moreton City Excelsior II

3-0

5-0
Sat 18, May-11:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Samford Rangers vs Bayside United FC

3-1

7-2
Sat 18, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
North Lakes United vs Souths United

2-2

7-3
Sat 18, May-12:00 - Australia Queensland State Leagues 2
Taringa Rovers vs Ipswich Knights FC

2-1

4-4
Sat 18, May-12:15 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Virginia United Women\'s vs SWQ Thunder Women\'s

2-0

6-3
Sat 18, May-12:30 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Eastern Suburbs Women\'s vs Sunshine Coast Wanderers FC Women\'s

1-0

3-0
Sat 18, May-13:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Moreton City Excelsior Women\'s vs Robina City Women\'s

0-0

0-1
Sat 18, May-08:15 - Australia Victorian Division 1
Melbourne City Youth vs Caroline Springs George Cross

2-0

3-0
Sat 18, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
Eastern Lions SC vs Brunswick City

1-0

1-0
Sat 18, May-09:00 - Australia Victorian Division 1
North Geelong Warriors vs Werribee City FC

0-1

1-2
Sat 18, May-12:00 - Australia Victorian Division 1
Kingston City vs Western United FC NPL

1-1

1-2
Sat 18, May-09:00 - Australia Victorian Premier League
Manningham United Blues vs Oakleigh Cannons

0-2

1-4
Sat 18, May-11:00 - Australia Victorian Premier League
St Albans Saints SC vs Port Melbourne Sharks

2-4

3-5
Sat 18, May-13:00 - Australia Victorian Premier League
Hume City vs Dandenong Thunder

0-0

0-0
Sat 18, May-06:30 - Australia Victorian U23 Premier League 2
Eastern Lions(U23) vs Brunswick City U23

3-2

5-4
Sat 18, May-06:45 - Australia Victorian U23 Premier League 2
North Geelong Warriors(U23) vs Werribee City(U23)

1-0

4-0
Sat 18, May-06:00 - Australia Victorian U23 Premier League 2
Melbourne City(U23) vs George Cross(U23)


4-1
Sat 18, May-10:00 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Bentleigh Greens Women\'s vs Essendon Royals Women\'s

0-0

0-1
Sat 18, May-13:30 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Brunswick Juventus Women\'s vs Heidelberg Utd Women\'s

0-3

0-4
Sat 18, May-09:20 - Australia Victorian Women\'s Premier League
Calder United SC Women\'s vs Alamein Women\'s


2-3
Sat 18, May-06:45 - Australia Victorian Youth League
Manningham United Blues(U23) vs Oakleigh Cannons(U23)

0-0

1-0
Sat 18, May-08:30 - Australia Victorian Youth League
St Albans Saints(U23) vs Port Melbourne Sharks SC(U23)

0-1

0-2
Sat 18, May-10:15 - Australia Victorian Youth League
Hume City(U23) vs Dandenong Thunder(U23)

0-0

0-0
Sat 18, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs SC Austria Lustenau

1-1

2-2
Sat 18, May-19:00 - Austrian Bundesliga
FC Blau Weiss Linz vs Austria Vienna

0-1

1-2
Sat 18, May-19:00 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs WSG Swarovski Tirol

0-1

3-1
Sat 18, May-15:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Bergheim/Hof Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Austrian Frauen Bundesliga
First Vienna FC Women\'s vs Sturm Graz/Stattegg Women\'s

0-1

2-3
Sat 18, May-20:30 - Austrian Frauen Bundesliga
Neulengbach Women\'s vs Union Kleinmunchen Women\'s

1-1

2-1
Sat 18, May-17:30 - Austrian Regionalliga East
SR Donaufeld Wien vs FCM Traiskirchen

0-1

2-2
Sat 18, May-18:00 - Austrian Regionalliga East
Mauerwerk vs Wiener Sportklub

1-0

1-0
Sat 18, May-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte
USV St. Anna vs SK Vorwarts Steyr

0-1

2-1
Sat 18, May-19:00 - Austrian Regionalliga West
FC Pinzgau Saalfelden vs SV Wals-Grunau

0-0

1-0
Sat 18, May-19:00 - Austrian Regionalliga West
TSV St. Johann vs SV Austria Salzburg

1-0

1-1
Sat 18, May-19:00 - Austrian Regionalliga West
SC Imst vs VfB Hohenems

0-1

2-3
Sat 18, May-14:00 - Bangladesh Premier League
Fortis Limited vs Sheikh Jamal

0-0

0-0
Sat 18, May-15:45 - Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings vs Bangladesh Police

1-0

2-2
Sat 18, May-14:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Belshina Babruisk vs Niva Dolbizno

1-0

1-3
Sat 18, May-15:00 - Belarus Pershaya Liga
Slonim vs FC Molodechno

0-1

2-3
Sat 18, May-16:00 - Belarus Pershaya Liga
Dinamo-2 Minsk vs BATE-2 Borisov

0-1

1-2
Sat 18, May-17:00 - Belarus Pershaya Liga
FK Lida vs Shakhtyor Soligorsk B

1-1

1-5
Sat 18, May-18:00 - Belarus Pershaya Liga
Belarus(U17) vs FC Baranovichi

1-0

2-0
Sat 18, May-17:00 - Belarus Premier League
Naftan Novopolock vs Dnepr Mogilev

0-0

2-1
Sat 18, May-19:00 - Belarus Premier League
FC Minsk vs FC Vitebsk

0-0

1-2
Sat 18, May-22:00 - Belarus Premier League
FC Gomel vs FC Torpedo-BelAZ Zhodino

0-0

0-0
Sat 18, May-15:00 - Belarus Women\'s Premier League
Smorgon Women\'s vs Dinamo Brest Women\'s

0-0

0-2
Sat 18, May-17:00 - Belarus Women\'s Premier League
Vitebsk Women\'s vs Dyussh Polesgu Women\'s

6-1

12-1
Sat 18, May-19:59 - Belarus Women\'s Premier League
ABFF Women\'s(U19) vs Dinamo-BGUFK Minsk Women\'s

1-3

1-6
Sat 18, May-20:15 - Belgian Pro League
Westerlo vs KV Mechelen

0-1

0-2
Sat 18, May-22:45 - Belgian Pro League
Standard Liege vs K.A.A. Gent

1-1

1-4
Sat 18, May-15:30 - Belgium Women\'s Premier League
Club Brugge Women\'s vs Anderlecht Women\'s

0-0

0-2
Sat 18, May-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Blooming vs San Antonio Bulo Bulo

1-0

1-0
Sat 18, May-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
GV San Jose vs Independiente Petrolero

1-2

2-2
Sat 18, May-19:00 - Bosnia 1st League
Zeljeznicar Banja Luka vs Romanija Pale

1-0

2-0
Sat 18, May-19:00 - Bosnia 1st League
Radnik Bijeljina vs Velez Nevesinje

2-0

4-0
Sat 18, May-19:00 - Bosnia 1st League
Gradina Srebrenik vs Mladost Doboj Kakanj

0-1

3-2
Sat 18, May-19:00 - Bosnia 1st League
Rudar Kakanj vs Stupcanica Olovo

1-0

1-0
Sat 18, May-19:00 - Bosnia 1st League
Sloboda Tuzla vs NK Celik Zenica

0-0

0-0
Sat 18, May-02:00 - Brasil Women\'s Tournament
Santos Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s

0-2

1-3
Sat 18, May-18:00 - Brasil Women\'s Tournament
Corinthians Paulista SP Women\'s vs Real Brasilia FC Women\'s

0-0

1-0
Sat 18, May-02:00 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Vila Nova Futebol Clube

1-0

1-0
Sat 18, May-04:30 - Brasileiro Serie B
Gremio Novorizontino vs Coritiba (PR)

0-0

0-0
Sat 18, May-22:00 - Brasileiro Serie D
Ipora vs Capital TO

1-1

2-1
Sat 18, May-22:00 - Brasileiro Serie D
Santa Cruz RN vs Sousa PB

1-0

2-0
Sat 18, May-22:00 - Brasileiro Serie D
EC Santo Andre vs Agua Santa

1-1

1-1
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Juazeirense BA vs CS Esportivo AL

0-1

0-2
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Manauara vs Princesa AM

2-1

3-1
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Sergipe/SE vs Petrolina PE

0-0

0-1
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Atletico Cearense CE vs Maracana CE

1-0

1-0
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Maranhao MA vs Aguia De Maraba

2-0

4-0
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Patrocinense MG vs Maringa FC

0-0

1-2
Sat 18, May-23:00 - Brasileiro Serie D
Nova Iguacu vs Audax Rio RJ

1-0

2-0
Sat 18, May-23:30 - Brasileiro Serie D
Porto Velho/RO vs Manaus FC(AM)

1-0

2-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
EC Sao Jose SP Women\'s vs Atletico Paranaense Women\'s

0-0

1-1
Sat 18, May-22:00 - Brazil Brasileiro Feminino A2
Taubate Women\'s vs Bahia de Feira BA Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Tupi MG vs Valeriodoce

0-0

0-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
Aymores vs Democrata SL/MG

0-0

0-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 2
North Esporte vs Boa Esporte Clube

2-0

3-1
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
RB Bragantino Youth vs Guarani SP Youth

0-0

0-1
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Bandeirante SP Youth vs Comercial SP Youth

1-0

2-2
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Santos Youth vs Jabaquara SP Youth

1-0

4-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Sertaozinho -SP Youth vs AA Francana Youth

2-1

3-1
Sat 18, May-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Palmeiras Youth vs Flamengo SP Youth

4-0

8-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Carioca A
Marica RJ vs Olaria RJ

0-0

2-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Carioca A
America-RJ vs Petropolis FC/RJ

1-0

2-0
Sat 18, May-22:00 - Brazil Carioca A
Serrano RJ vs Artsul RJ

0-1

0-1
Sat 18, May-22:00 - Brazil Carioca A
Araruama RJ vs Cabofriense(RJ)

0-1

0-2
Sat 18, May-23:00 - Brazil Paranaense Division 2
Rio Branco PR vs Parana

2-0

2-1
Sat 18, May-19:00 - Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad II vs Spartak Varna

0-2

1-4
Sat 18, May-19:00 - Bulgaria B PFG
Sportist Svoge vs FK Chernomorets 1919 Burgas

1-0

1-0
Sat 18, May-19:00 - Bulgaria B PFG
Chernomorets Balchik vs FC Dunav Ruse

1-0

2-0
Sat 18, May-19:00 - Bulgaria B PFG
Spartak Pleven vs Belasitsa Petrich

0-0

0-1
Sat 18, May-19:00 - Bulgaria B PFG
Litex Lovech vs FC Maritsa Plovdiv

2-0

2-2
Sat 18, May-19:00 - Bulgaria B PFG
CSKA 1948 Sofia II vs FC Bdin Vidin

0-0

3-1
Sat 18, May-18:45 - Bulgaria Premier
CSKA Sofia vs FK Levski Krumovgrad

1-1

2-2
Sat 18, May-21:15 - Bulgaria Premier
Lokomotiv Plovdiv vs Levski Sofia

1-2

1-2
Sat 18, May-17:00 - Burundi Coupe de President
Flambeau du Centre vs Vital\'O

1-0

2-0
Sat 18, May-23:00 - CAF Champions League
Esperance Sportive de Tunis vs Al Ahly SC

0-0

0-0
Sat 18, May-06:00 - Canadian Premier League
Pacific FC vs Atletico Ottawa

0-1

0-1
Sat 18, May-19:59 - Chile Primera B
La Serena vs Union San Felipe

3-0

3-0
Sat 18, May-23:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs AC Barnechea

0-0

0-1
Sat 18, May-20:30 - Chile Primera Division
Everton CD vs Deportes Copiapo

1-0

1-0
Sat 18, May-23:00 - Chile Primera Division
Cobreloa vs Deportes Iquique

0-2

2-2
Sat 18, May-03:00 - Chile Segunda Division
San Antonio Unido vs Deportes Linares

1-0

2-1
Sat 18, May-23:00 - Chile Segunda Division
Provincial Osorno vs Melipilla

2-2

3-3
Sat 18, May-19:59 - Chile Tercera Division
Deportes Quillon vs Union Companias

1-1

2-2
Sat 18, May-23:00 - Chile Tercera Division
Imperial Unido vs Santiago City

0-1

0-1
Sat 18, May-23:00 - Chile Tercera Division
Comunal Cabrero vs Deportes Valdivia

1-2

2-2
Sat 18, May-11:00 - China Women\'s Super League
Wuhan Jianghan Women\'s vs Beijing Yuhong Xiushan Women\'s

1-0

1-0
Sat 18, May-11:00 - China Women\'s Super League
Changchun Women\'s vs Guangdong Province Women\'s

2-1

3-3
Sat 18, May-11:00 - China Women\'s Super League
Shandong Ticai Women\'s vs Jiangsu Wuxi Women\'s

2-1

2-2
Sat 18, May-11:30 - Chinese FA Cup
Langfang Glory City vs Heilongjiang Ice City

0-0

1-1
Sat 18, May-11:30 - Chinese FA Cup
Shenzhen Jixiang vs Nanjing City

0-1

0-1
Sat 18, May-13:00 - Chinese FA Cup
ShaanXi Union vs Guangzhou FC

0-1

1-1
Sat 18, May-13:00 - Chinese FA Cup
Guangzhou Power vs Wuxi Wugo

0-0

0-1
Sat 18, May-13:30 - Chinese FA Cup
Hunan Billows vs Shijiazhuang Gongfu

0-0

0-3
Sat 18, May-15:35 - Chinese Super League
Qingdao West Coast vs Shanghai Port

1-3

3-5
Sat 18, May-06:30 - Club Friendly
Adamstown Rosebuds FC Reserve vs Broadmeadow Magic Reserve

0-0

0-1
Sat 18, May-06:30 - Club Friendly
Lambton Jaffas Reserve vs Lake Macquarie City Reserve

0-1

1-4
Sat 18, May-07:00 - Club Friendly
Kingborough Lions Women\'s vs Launceston United Women\'s

2-0

2-2
Sat 18, May-08:00 - Club Friendly
South Hobart Women\'s vs Devonport City Striker Women\'s

0-1

0-5
Sat 18, May-08:30 - Club Friendly
Central Coast United vs Prospect United Soccer Club

2-0

3-0
Sat 18, May-09:00 - Club Friendly
Valentine Phoenix Reserve vs Maitland FC Reserve

1-1

3-1
Sat 18, May-11:00 - Club Friendly
Sydney University vs Fraser Park Dragons FC

1-2

2-2
Sat 18, May-13:00 - Club Friendly
Western Rage vs Camden Tigers

0-2

0-5
Sat 18, May-14:00 - Club Friendly
South Coast Flame FC vs Bankstown United

0-0

2-1
Sat 18, May-16:30 - Club Friendly
B71 Sandoy vs TB Tv royri

1-1

1-1
Sat 18, May-17:00 - Club Friendly
Pro Vercelli Youth vs Modena Youth

1-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Club Friendly
Juve Stabia Youth vs Avellino Youth

0-0

1-1
Sat 18, May-19:00 - Club Friendly
Cork City Women\'s vs Cliftonville Women\'s

1-0

1-3
Sat 18, May-19:59 - Club Friendly
Colo Colo Women\'s vs Cobresal Women\'s

0-0

4-0
Sat 18, May-19:59 - Club Friendly
Galway United Women\'s vs Athlone Women\'s

0-1

2-2
Sat 18, May-19:59 - Club Friendly
CD Santiago Morning Women\'s vs Universidad de Chile Women\'s

1-3

2-4
Sat 18, May-21:00 - Club Friendly
Wexford Women\'s vs Shelbourne Women\'s

1-1

1-2
Sat 18, May-23:00 - Club Friendly
Deportes Iquique Women\'s vs Universidad de Concepcion Women\'s

1-0

1-0
Sat 18, May-03:00 - Colombia Copa Premier
Union Magdalena vs Cucuta

1-0

2-0
Sat 18, May-05:05 - Colombia Copa Premier
Deportes Quindio vs Llaneros FC

0-1

1-1
Sat 18, May-19:00 - Croatia 1.HNL
Rudes Zagreb vs NK Lokomotiva Zagreb

0-3

3-3
Sat 18, May-21:10 - Croatia 1.HNL
Slaven Belupo Koprivnica vs Dinamo Zagreb

1-0

2-3
Sat 18, May-16:50 - Croatia 2 HNL
Zrinski Osjecko vs NK Sesvete

1-0

1-0
Sat 18, May-19:30 - Croatia 2 HNL
NK Orijent Rijeka vs NK Solin

1-0

2-2
Sat 18, May-19:30 - Croatia 2 HNL
HNK Cibalia vs NK Jarun

0-1

1-1
Sat 18, May-12:00 - Croatia U19
NK Croatia Sesvete(U19) vs Rudes U19

1-2

3-4
Sat 18, May-13:00 - Croatia U19
HNK Sibenik(U19) vs Hajduk Split (U19)

0-0

0-0
Sat 18, May-14:00 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs HNK Gorica(U19)

2-0

3-0
Sat 18, May-17:00 - Croatia U19
Mladost Zdralovi(U19) vs Istra 1961 (U19)

0-0

0-1
Sat 18, May-21:00 - Cyprus Cup
AC Omonia Nicosia vs Pafos FC

0-3

0-3
Sat 18, May-19:00 - Czech First League
1.FC Slovacko vs Slavia Praha

0-0

1-2
Sat 18, May-19:00 - Czech First League
Mlada Boleslav vs Sparta Prague

0-3

0-5
Sat 18, May-19:00 - Czech First League
FC Viktoria Plzen vs Banik Ostrava

0-0

1-1
Sat 18, May-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
SK Motorlet Praha vs FK Kraluv Dvur

3-0

3-0
Sat 18, May-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Jiskra Domazlice vs Ceske Budejovice B

2-1

2-1
Sat 18, May-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Karlovy Vary vs Povltavska FA

0-1

1-2
Sat 18, May-12:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Prepere vs Sokol Zivanice

1-0

1-2
Sat 18, May-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Velvary vs Banik Most Sous

1-0

2-0
Sat 18, May-13:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Lokomotiva Brno Women\'s vs FC Viktoria Plzen Women\'s

0-2

0-2
Sat 18, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Banik Ostrava Women\'s vs Pardubice Women\'s

0-1

1-2
Sat 18, May-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women\'s
Sparta Praha Women\'s vs Slavia Praha Women\'s

0-3

1-3
Sat 18, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Slovan Rosice vs Synot Slovacko II

1-1

1-1
Sat 18, May-12:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Tatran Bohunice vs Frydek-Mistek

0-0

0-4
Sat 18, May-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
1. SC Znojmo vs Banik Ostrava B

0-1

0-2
Sat 18, May-12:00 - Czech Republic U19 League
Mlada Boleslav(U19) vs Frydek-Mistek(U19)

0-0

1-1
Sat 18, May-12:00 - Czech Republic U19 League
Slovan Liberec(U19) vs Slavia Praha(U19)

1-0

2-2
Sat 18, May-12:15 - Czech Republic U19 League
Ceske Budejovice(U19) vs Viktoria Plzen U19

0-1

1-3
Sat 18, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Zlin(U19) vs Synot Slovacko(U19)

0-2

2-2
Sat 18, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Dukla Praha (U19) vs Banik Ostrava(U19)

2-0

4-0
Sat 18, May-13:00 - Czech Republic U19 League
Pardubice(U19) vs SK Sigma Olomouc(U19)

0-0

1-0
Sat 18, May-15:00 - Czech Republic U19 League
Vysocina Jihlava(U19) vs MFK Karvina(U19)

1-0

3-0
Sat 18, May-15:30 - Czech Republic U19 League
Brno(U19) vs Sparta Praha(U19)

1-2

1-2
Sat 18, May-15:00 - Denmark 3. Division
IF Lyseng vs Vejgaard BK

3-0

4-2
Sat 18, May-15:00 - Denmark 3. Division
Vanlose IF vs Holstebro BK

0-0

0-3
Sat 18, May-15:30 - Denmark 3. Division
VSK Aarhus vs Avarta

0-0

1-0
Sat 18, May-16:00 - Denmark 3. Division
Naesby BK vs Holbaek

1-1

3-2
Sat 18, May-16:00 - Denmark 3. Division
Young Boys Football Development vs SfB-Oure

2-0

3-0
Sat 18, May-16:00 - Denmark 3. Division
BK Frem vs Ishoj IF

3-0

4-2
Sat 18, May-14:00 - Denmark Danmarksserien
Ledoje Smorum Fodbold vs Næstved B

1-0

2-1
Sat 18, May-14:00 - Denmark Danmarksserien
Ringsted vs Greve

1-0

3-0
Sat 18, May-14:00 - Denmark Danmarksserien
B 1908 Amager vs AB Tarnby

0-0

0-0
Sat 18, May-15:00 - Denmark Danmarksserien
Hobro B vs Hedensted IF

0-0

0-3
Sat 18, May-15:30 - Denmark Danmarksserien
Marienlyst vs Vorup

0-0

1-1
Sat 18, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
Sundby BK vs Frederikssund IK

1-0

3-1
Sat 18, May-16:00 - Denmark Danmarksserien
Bronshoj vs Horsholm Usserod IK

1-0

2-0
Sat 18, May-17:30 - Denmark Danmarksserien
Varde_IF vs Tarup Paarup IF

0-0

2-2
Sat 18, May-17:30 - Denmark Danmarksserien
Allerod vs Glostrup FK

1-1

2-6
Sat 18, May-19:00 - Denmark - 1. Division
AC Horsens vs B93 Copenhagen

1-1

1-1
Sat 18, May-15:45 - Denmark - 2. Division Groupe A
FA 2000 vs Fremad Amager

1-1

2-1
Sat 18, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs Esbjerg FB

0-0

2-0
Sat 18, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Brabrand IF vs Skive IK

2-1

2-1
Sat 18, May-16:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Roskilde vs Middelfart

0-0

0-0
Sat 18, May-16:00 - Denmark Woman\'s Cup
Naestved Women\'s vs Nordsjaelland Women\'s

2-1

2-10
Sat 18, May-15:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
Solrod Women\'s vs Vildbjerg SF Women\'s


0-1
Sat 18, May-17:00 - Denmark Youth U17
FC Kobenhavn(U17) vs Vejle(U17)


7-1
Sat 18, May-17:15 - Denmark Youth U17
Midtjylland(U17) vs Brondby(U17)


3-6
Sat 18, May-17:15 - Denmark Youth U17
Randers FC(U17) vs Esbjerg FB(U17)


1-3
Sat 18, May-18:15 - Denmark Youth U17
Aarhus AGF(U17) vs Sonderjyske(U17)


0-4
Sat 18, May-15:00 - Denmark Youth U19
Midtjylland(U19) vs Brondby(U19)


3-2
Sat 18, May-15:00 - Denmark Youth U19
Aalborg BK(U19) vs Nordsjaelland (U19)

0-1

1-1
Sat 18, May-15:00 - Denmark Youth U19
Randers Freja(U19) vs Esbjerg FB(U19)


1-4
Sat 18, May-16:00 - Denmark Youth U19
Aarhus AGF(U19) vs Sonderjyske(U19)


4-4
Sat 18, May-04:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Deportivo Cuenca vs Imbabura SC

4-1

5-2
Sat 18, May-22:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Libertad FC vs CD El Nacional

0-1

0-2
Sat 18, May-18:00 - England FA Women Super League
Aston Villa Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Chelsea FC Women\'s

0-4

0-6
Sat 18, May-18:00 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Everton FC Women\'s

0-2

0-4
Sat 18, May-18:00 - England FA Women Super League
Tottenham Hotspur Women\'s vs West Ham United Women\'s

1-0

3-1
Sat 18, May-18:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-1

0-4
Sat 18, May-18:00 - England FA Women Super League
Arsenal Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

2-0

5-0
Sat 18, May-19:15 - England League One
Bolton Wanderers vs Oxford United

0-2

0-2
Sat 18, May-20:30 - Estonia Esi Liiga
JK Tallinna Kalev II vs FC Elva

1-0

4-0
Sat 18, May-19:59 - Estonia Esi Liiga B
Parnu JK vs Laanemaa Haapsalu

1-0

3-1
Sat 18, May-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Tartu JK Tammeka vs Paide Linnameeskond

1-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Trans Narva vs FC Flora Tallinn

0-0

1-3
Sat 18, May-19:59 - Estonia Meistri Liiga
Kalju FC vs FC Kuressaare

2-0

3-0
Sat 18, May-13:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
JK Tallinna Kalev Women\'s vs Tartu JK Tammeka Women\'s

1-3

2-3
Sat 18, May-13:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
Tallinna FC Ararat Women\'s vs Tabasalu Women\'s

3-1

3-3
Sat 18, May-13:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga
Viimsi JK Women\'s vs FC Lootos Polva Women\'s

0-0

2-0
Sat 18, May-14:00 - Finland Women\'s Premier 2
ONS Women\'s vs KTP Kotka Women\'s

0-0

1-1
Sat 18, May-15:00 - Finland Women\'s Premier 2
VIFK Vaasa Women\'s vs HJK Helsinki II Women\'s

0-1

1-3
Sat 18, May-16:00 - Finland Women\'s Premier 2
Lahti Women\'s vs TPS Turku Women\'s

1-0

1-1
Sat 18, May-16:00 - Finland Women\'s Premier 2
VJS Vantaa Women\'s vs Ilves Tampere II Women\'s

1-2

4-4
Sat 18, May-16:00 - Finland Women\'s Premier 2
Pallo Iirot Women\'s vs EBK Espoo Women\'s

0-1

0-1
Sat 18, May-15:00 - Finland Women\'s Premier League
PK Keski-Uusimaa Women\'s vs Aland Women\'s

1-3

1-3
Sat 18, May-17:00 - Finland Women\'s Premier League
Jyvaskylan Pallokerho Women\'s vs Ilves Tampere Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-17:00 - Finland Women\'s Premier League
KuPS Women\'s vs Honka Women\'s

2-0

3-1
Sat 18, May-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Mypa vs FC Kiffen

1-1

2-3
Sat 18, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko A
Atlantis Akatemia vs PEPO Lappeenranta

4-1

4-2
Sat 18, May-19:30 - Finland - Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas vs GrIFK

1-1

1-1
Sat 18, May-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt vs FC Honka

0-1

0-3
Sat 18, May-17:00 - Finland - Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia vs VJS Vantaa

0-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
JPS vs Jakobstads Bollklubb

0-0

0-1
Sat 18, May-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko C
OTP Oulu vs Narpes Kraft

0-0

0-1
Sat 18, May-16:00 - Finland Ykkonen
RoPS Rovaniemi vs FC Vaajakoski

2-0

4-2
Sat 18, May-17:00 - Finland Ykkonen
KPV Kokkola vs KuPS Akatemia

0-0

1-0
Sat 18, May-17:00 - Finland Ykkonen
EPS Espoo vs FC Jazz Pori

2-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Finland Ykkonen
VIFK Vaasa vs Klubi 04

0-0

0-5
Sat 18, May-16:00 - Finland Ykkosliiga
Turun Palloseura vs FC KTP

1-2

1-4
Sat 18, May-17:00 - Finland Ykkosliiga
JIPPO vs Kapylan Pallo

0-0

2-0
Sat 18, May-15:00 - Finland Youth Generation
MaPS Masku Am vs VPS Vaasa Am

1-2

4-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Cannes AS vs Evian Thonon Gaillard

1-1

2-1
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Bourgoin Jallieu vs Olympique Ales

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Aubagne FC vs Andrezieux

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
RC Grasse vs Jura Sud Foot

1-2

3-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Toulouse B vs Frejus Saint-Raphael

1-1

1-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Chamalieres FC vs Toulon

1-1

2-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group A
Le Puy Foot 43 Auvergne vs Hyeres

1-1

1-1
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Avoine vs Les Herbiers

0-0

0-4
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Blois F.41 vs FC Bergerac

0-1

0-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Angers II vs St Pryve St Hilaire

0-2

1-4
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Angouleme CFC vs Paris 13 Atletico

0-1

1-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Bourges 18 vs La Roche VF

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
Trelissac vs Romorantin

0-1

0-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group B
FC Libourne vs Saumur OL.

0-3

2-5
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Dinan Lehon FC vs Stade Briochin

0-1

2-1
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Beauvais vs AF Virois

2-1

6-2
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
US Boulogne vs Lorient B

2-0

2-4
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Voltigeurs Chateaubriant vs Aubervilliers

2-0

2-0
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Guingamp B vs Saint Malo

1-1

2-3
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Bastia Borgo vs Racing Club de France

3-1

3-4
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group C
Granville vs FC Chambly

0-0

3-0
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs Saint Quentin

2-1

5-3
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Macon vs Haguenau

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
US Creteil-Lusitanos vs Wasquehal

1-2

1-3
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
FC 93 Bobigny vs Feignies Aulnoye

0-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Racing Besancon vs Biesheim

1-0

1-1
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
Colmar vs Auxerre B

0-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - French Championnat Amateur Group D
AS Furiani Agliani vs Fleury Merogis

0-1

0-1
Sat 18, May-19:59 - French National League
Martigues vs Nimes

1-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - French National League
FC Rouen vs Dijon

0-2

0-5
Sat 18, May-19:59 - French National League
Sochaux vs Versailles 78

1-0

1-1
Sat 18, May-19:59 - French National League
FC Villefranche Beaujolais vs Nancy

0-0

2-1
Sat 18, May-19:59 - French National League
LB Chateauroux vs SO Cholet

1-1

1-2
Sat 18, May-19:59 - French National League
Avranches vs Chamois Niortais

0-1

1-3
Sat 18, May-19:59 - French National League
Le Mans vs Marignane Gignac

0-0

2-1
Sat 18, May-19:59 - French National League
Red Star FC vs Epinal

3-2

4-2
Sat 18, May-19:59 - French National League
GOAL FC vs US Orleans

1-0

1-1
Sat 18, May-14:00 - Friendly Internationals
Austria Women\'s(U17) vs Ireland Women\'s(U16)

1-1

1-2
Sat 18, May-19:00 - Friendly Internationals
Portugal Women\'s U16 vs France Women\'s(U16)

2-1

3-2
Sat 18, May-16:30 - Georgia Primera Division
Samgurali Tskaltubo vs Samtredia

4-0

4-0
Sat 18, May-19:59 - Georgia Primera Division
Dila Gori vs Dinamo Tbilisi

0-1

2-1
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
Dynamo Dresden vs MSV Duisburg

3-0

4-0
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
SSV Ulm 1846 vs SC Verl

1-0

4-2
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
Hallescher FC vs Dortmund(Am)

1-1

1-1
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
FC Erzgebirge Aue vs SV Waldhof Mannheim

1-0

2-0
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
SC Freiburg II vs Viktoria Koln

1-0

1-0
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
SSV Jahn Regensburg vs Saarbrucken

0-1

0-1
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs Arminia Bielefeld

0-1

0-2
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
Preuben Munster vs SpVgg Unterhaching

2-0

2-0
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
VfB Lubeck vs RW Essen

2-2

3-3
Sat 18, May-15:30 - German 3. Liga
SV Sandhausen vs FC Ingolstadt 04

1-0

1-1
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs VfL Bochum

1-0

4-1
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
1. FC Heidenheim 1846 vs 1. FC Koln

3-0

4-1
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs 1.FSV Mainz 05

1-1

1-3
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
Bayer Leverkusen vs Augsburg

2-0

2-1
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
1. FC Union Berlin vs SC Freiburg

0-0

2-1
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
Borussia Dortmund vs SV Darmstadt 98

2-0

4-0
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs Bayern Munich

1-2

4-2
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs RB Leipzig

0-1

2-2
Sat 18, May-17:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs Monchengladbach

2-0

4-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wurzburger Kickers vs DJK Vilzing

3-0

4-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs SV Schalding Heining

2-0

4-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
TSV Buchbach vs TSV Aubstadt

2-1

5-2
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg vs SpVgg Ansbach

1-2

4-4
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Eintracht Bamberg vs Bayern Munich B

0-0

2-1
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
FC Schweinfurt vs SpVgg Bayreuth

2-0

3-1
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Wacker Burghausen vs FC Augsburg B

3-0

4-1
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs Drochtersen/Assel

1-0

1-2
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
SV Meppen vs Teutonia Ottensen

1-1

3-1
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
Phonix Lubeck vs Bremer SV

1-2

3-4
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs FC Kilia Kiel

1-2

3-3
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
SC Weiche Flensburg 08 vs Eintracht Norderstedt

0-0

0-2
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
TUS BW Lohne vs VfB Oldenburg

0-1

0-2
Sat 18, May-17:30 - Germany - Regionalliga Nord
Eimsbutteler TV vs SSV Jeddeloh

0-1

0-2
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TSG Balingen vs KSV Hessen Kassel

3-0

4-3
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
TuS Koblenz vs 1. FSV Mainz 05 II

1-1

1-3
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FSV Frankfurt vs SG Barockstadt Fulda Lehnerz

2-0

4-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
FC 08 Homburg vs Stuttgarter Kickers

1-0

3-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-0

2-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Bahlinger SC vs TSV Schott Mainz

1-2

2-2
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
SGV Freiberg vs VfR Aalen

3-0

3-1
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga Sued
Astoria Walldorf vs Eintracht Frankfurt Am

0-0

0-0
Sat 18, May-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
Kickers Offenbach vs TSV Steinbach Haiger

0-2

0-3
Sat 18, May-14:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Fortuna Dusseldorf II

2-0

3-2
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen vs SSVg Velbert

1-0

2-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Wiedenbruck vs SV Lippstadt

1-1

1-1
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
SV Rodinghausen vs Fortuna Koln

1-0

1-0
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wegberg-Beeck vs FC Gutersloh

0-1

1-2
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
SC Paderborn 07 B vs RW Oberhausen

0-0

1-1
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Wuppertal SV vs Duren

0-1

1-1
Sat 18, May-16:00 - Germany - Regionalliga West
Monchengladbach B vs Bocholt FC

1-1

3-3
Sat 18, May-16:00 - Germany OberLiga
Eintracht Stadtallendorf vs SC Waldgirmes

0-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Germany OberLiga
SCV Griesheim vs Bayern Alzenau

2-0

2-1
Sat 18, May-17:30 - Germany OberLiga
CfR Pforzheim vs TSV Essingen

1-1

2-2
Sat 18, May-17:30 - Germany OberLiga
VfR Mannheim vs FV Offenburg

2-0

4-0
Sat 18, May-19:59 - Germany OberLiga
Arminia Ludwigshafen vs Kaiserslautern Am.

1-4

3-8
Sat 18, May-16:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s vs Monchengladbach Women\'s

1-0

2-1
Sat 18, May-19:00 - Ghana Premier League
Legon Cities vs Great Olympics

1-1

2-1
Sat 18, May-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Asante Kotoko FC

1-1

2-1
Sat 18, May-12:00 - Greece U19
Asteras Tripolis(U19) vs Volos NFC(U19)

2-2

2-2
Sat 18, May-12:00 - Greece U19
Panetolikos(U19) vs FC Aris Thessaloniki(U19)

0-0

1-1
Sat 18, May-13:00 - Greece U19
Lamia U19 vs Panserraikos U19

0-2

0-3
Sat 18, May-13:00 - Greece U19
Atromitos Athens(U19) vs OFI Crete(U19)

1-2

1-2
Sat 18, May-14:15 - Greece U19
AEK Athens(U19) vs Panathinaikos(U19)

1-2

2-4
Sat 18, May-16:00 - Greece U19
Kifisia(U19) vs Olympiakos Piraeus(U19)

0-0

0-3
Sat 18, May-17:00 - Greece U19
PAOK Saloniki(U19) vs Pas Giannina(U19)

3-1

4-1
Sat 18, May-18:30 - Holland Jupiler League
FC Dordrecht vs Emmen

0-0

0-1
Sat 18, May-22:00 - Holland Jupiler League
ADO Den Haag vs De Graafschap

2-0

2-2
Sat 18, May-13:30 - Holland Reserves League
FC Dordrecht 90 Reserve vs Willem II Reserves

0-4

1-9
Sat 18, May-15:30 - Holland Reserves League
Go Ahead Eagles Reserve vs Feyenoord Reserve

0-2

1-4
Sat 18, May-16:45 - Holland Reserves League
N.E.C. Nijmegen Reserve vs FC Twente Enschede Reserve

1-2

1-3
Sat 18, May-17:00 - Holland Reserves League
Roda JC Kerkrade Reserve vs Vitesse Arnhem Reserve

1-0

2-0
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Almere City AM vs Rijnsburgse Boys

0-1

0-2
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
ACV Assen vs VV Katwijk

2-1

3-1
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
FC Lisse vs Koninklijke HFC

1-0

2-1
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Kozakken Boys vs SV De Treffers

0-1

1-2
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
HHC Hardenberg vs AFC Amsterdam

0-1

1-2
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Noordwijk vs Scheveningen

1-1

2-2
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Quick Boys vs GVVV Veenendaal

1-1

4-1
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Spakenburg vs ADO 20 Heemskerk

2-0

3-0
Sat 18, May-17:30 - Holland Tweede Divisie
Jong Sparta Rotterdam vs Excelsior Maassluis

1-2

2-2
Sat 18, May-11:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Wofoo Tai Po

0-1

1-1
Sat 18, May-11:00 - HongKong Premier League
Southern District vs Kitchee

0-1

0-3
Sat 18, May-19:45 - Hungary NB1
Paksi SE vs Kisvarda

1-0

2-1
Sat 18, May-19:45 - Hungary NB1
Puskas Akademia vs Debreceni VSC

2-1

4-1
Sat 18, May-19:45 - Hungary NB1
MOL Fehervar FC vs Diosgyor VTK

0-0

0-0
Sat 18, May-13:00 - Hungary U19 League
III.Keruleti TVE (U19) vs Paksi SE(U19)

1-1

2-4
Sat 18, May-14:00 - Hungary U19 League
Ferencvarosi TC U19 vs Gyori ETO FC U19

1-1

1-3
Sat 18, May-19:00 - Hungary Women\'s Division 1 League
MTK Budapest Women\'s vs Puskas Akademia Women\'s

2-0

2-1
Sat 18, May-16:00 - Iceland Women\'s Cup
UMF Tindastoll Women\'s vs Thor KA Akureyri Woman\'s

1-2

1-2
Sat 18, May-18:00 - Iceland Women\'s Cup
Grindavik Women\'s vs IA Akranes Women\'s

1-0

2-2
Sat 18, May-18:00 - Iceland Women\'s Cup
Grotta Women\'s vs Keflavik Women\'s

0-2

1-3
Sat 18, May-18:00 - Iceland Division 1
Leiknir Reykjavik vs IR Reykjavik

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Iceland Division 1
Throttur Reykjavik vs UMF Njardvik

0-0

0-1
Sat 18, May-20:30 - Iceland Division 1
Dalvik Reynir vs Fjolnir

0-0

0-0
Sat 18, May-18:00 - Iceland Division 2
Vikingur Olafsvik vs Throttur Vogar

1-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Iceland Division 2
UMF Selfoss vs Fjardabyggd/Leiknir

1-0

2-1
Sat 18, May-18:00 - Iceland Division 2
Hottur Huginn vs KFG

1-1

3-2
Sat 18, May-20:30 - Iceland Division 2
Reynir Sandgerdi vs Volsungur Husavik

0-4

0-5
Sat 18, May-00:00 - Iceland Division 3
FC Arbaer vs Hviti Riddarinn

1-2

1-2
Sat 18, May-16:00 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Bali United FC

2-0

3-0
Sat 18, May-17:00 - Iraqi League
Naft Misan vs Al Talaba

0-0

0-1
Sat 18, May-19:15 - Iraqi League
Al Najaf vs Duhok

0-0

1-0
Sat 18, May-19:15 - Iraqi League
Al Zawraa vs Zakho

0-1

1-1
Sat 18, May-21:30 - Iraqi League
Al Minaa Basra vs Al Quwa Al Jawiya

0-0

0-0
Sat 18, May-22:30 - Ireland Division 1
Longford Town vs Athlone Town

0-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Ireland - FAI Cup
Midleton FC vs St Francis FC

0-0

3-0
Sat 18, May-18:00 - Ireland - FAI Cup
Maynooth University vs Gorey Rangers

0-1

1-4
Sat 18, May-19:00 - Ireland - FAI Cup
College Corinthians vs Cobh Wanderers

2-1

4-5
Sat 18, May-17:00 - Ireland Leinster Senior Football League
Bandon AFC vs Avondale United

1-3

1-4
Sat 18, May-19:00 - Israel Premier League
Hapoel Hadera vs Hapoel Tel Aviv

0-1

0-1
Sat 18, May-19:00 - Israel Premier League
F.C. Ashdod vs Hapoel Jerusalem FC

0-0

3-1
Sat 18, May-21:30 - Israel Premier League
Bnei Sakhnin FC vs Maccabi Haifa

0-0

1-2
Sat 18, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Beer Sheva

2-0

3-0
Sat 18, May-21:30 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs Hapoel Haifa

0-1

0-1
Sat 18, May-12:00 - Israel U19 League
Hapoel Beer Sheva(U19) vs Maccabi Tel Aviv U19

1-1

2-2
Sat 18, May-13:10 - Israel U19 League
Hapoel Hadera U19 vs Maccabi Haifa Shmuel U19

0-1

0-5
Sat 18, May-13:15 - Israel U19 League
Maccabi Netanya U19 vs Hapoel Kfar Saba (U19)

1-0

2-1
Sat 18, May-13:20 - Israel U19 League
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Ashdod MS U19

2-1

2-3
Sat 18, May-13:30 - Israel U19 League
Hapoel Tel Aviv Nisanov(U19) vs Hapoel Haifa (U19)

2-0

4-0
Sat 18, May-14:00 - Israel U19 League
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 vs Maccabi Petah Tikva Asis Dabid (U19)

0-0

1-1
Sat 18, May-13:00 - Italian Campionato Primavera
Frosinone Youth vs Juventus Youth

0-0

0-0
Sat 18, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Lazio Youth

0-0

0-0
Sat 18, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Bologna Youth

2-1

4-1
Sat 18, May-15:00 - Italian Campionato Primavera
Inter Milan Youth vs Atalanta Youth

1-0

2-0
Sat 18, May-12:30 - Italian Campionato Primavera 2
Alessandria Youth vs Crotone Youth

0-0

3-1
Sat 18, May-13:00 - Italian Campionato Primavera 2
Benevento Youth vs Albinoleffe Youth

1-0

1-0
Sat 18, May-16:00 - Italian Campionato Primavera 2
Napoli Youth vs Udinese Youth

1-0

2-2
Sat 18, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Parma Youth vs Ascoli Youth

1-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Italian Campionato Primavera 2
Venezia F.C. Youth vs Pisa Youth

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - Italian Serie A
Lecce vs Atalanta

0-0

0-2
Sat 18, May-22:45 - Italian Serie A
Torino vs AC Milan

2-0

3-1
Sat 18, May-22:30 - Italian Serie B
U.S. Catanzaro 1929 vs Brescia

1-1

2-2
Sat 18, May-17:00 - Italian Women Division 1
US Sassuolo Calcio Women\'s vs Juventus Women\'s

0-2

2-3
Sat 18, May-19:59 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs Sampdoria Women\'s

2-0

3-1
Sat 18, May-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Casertana FC vs Juventus(U23)

0-1

1-3
Sat 18, May-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Benevento vs Triestina

2-1

2-1
Sat 18, May-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Carrarese vs Perugia

1-1

1-2
Sat 18, May-22:30 - Italy C Play-Off & Out
Catania vs Atalanta(U23)

0-0

0-1
Sat 18, May-23:00 - Italy C Play-Off & Out
Vicenza vs Taranto Sport

0-0

0-0
Sat 18, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
Sporting Gagnoa vs San Pedro

1-0

1-1
Sat 18, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
Lys Sassandra vs CO Korhogo

0-0

0-1
Sat 18, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
Societe Omnisports De L\'Armee vs FC Mouna

0-1

1-2
Sat 18, May-19:30 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs AS Indenie Abengourou


2-3
Sat 18, May-21:45 - Ivory Coast Division 1
Zoman FC vs ASEC Mimosas

0-2

0-2
Sat 18, May-11:00 - J1 League
Avispa Fukuoka vs Cerezo Osaka

0-2

0-3
Sat 18, May-14:00 - J1 League
Sagan Tosu vs Nagoya Grampus

0-1

0-2
Sat 18, May-09:00 - J2 League
Montedio Yamagata vs Blaublitz Akita

0-2

0-2
Sat 18, May-09:00 - J2 League
JEF United Chiba vs Ehime FC

5-0

7-1
Sat 18, May-09:00 - J2 League
Yokohama FC vs Shimizu S-Pulse

1-0

2-0
Sat 18, May-09:00 - J2 League
Thespa Gunma vs Iwaki FC

0-0

0-1
Sat 18, May-09:00 - J2 League
Mito Hollyhock vs Oita Trinita

0-1

1-1
Sat 18, May-09:00 - J2 League
Tokushima Vortis vs Roasso Kumamoto

0-1

1-2
Sat 18, May-10:00 - J2 League
Kagoshima United vs V-Varen Nagasaki

0-1

0-3
Sat 18, May-08:00 - J3 League
FC Imabari vs Fukushima United FC

1-0

1-2
Sat 18, May-09:00 - J3 League
AC Nagano Parceiro vs Zweigen Kanazawa

1-1

1-2
Sat 18, May-09:00 - J3 League
Kamatamare Sanuki vs Omiya Ardija

0-1

0-2
Sat 18, May-09:00 - J3 League
Matsumoto Yamaga FC vs Giravanz Kitakyushu

1-0

1-1
Sat 18, May-09:00 - J3 League
Grulla Morioka vs YSCC Yokohama

0-0

0-1
Sat 18, May-09:00 - J3 League
Nara Club vs FC Gifu

0-1

2-1
Sat 18, May-09:00 - J3 League
Kataller Toyama vs Osaka FC

1-0

2-0
Sat 18, May-12:00 - J3 League
FC Ryukyu vs Tegevajaro Miyazaki

0-1

2-1
Sat 18, May-08:00 - Japan Football League
Briobecca Urayasu SC vs Honda FC

0-0

0-1
Sat 18, May-08:00 - Japan Football League
Minebea Mitsumi FC vs TIAMO Hirakata

0-0

0-1
Sat 18, May-10:00 - Japan Football League
Kochi United vs Rayluck Shiga

0-0

0-1
Sat 18, May-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Ehime FC Women\'s vs Spring Yokohama FC Seagulls Women\'s

0-0

0-1
Sat 18, May-09:00 - Japan Women\'s Football League Division 1
Setagaya Sfida Women\'s vs Speranza Osaka Women\'s

2-0

4-0
Sat 18, May-10:30 - Japan Women\'s Football League Division 1
NGU Loverledge Nagoya Women\'s vs Orca Kamogawa FC Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-06:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Veertien Mie Women\'s vs JFA Academy Fukushima Women\'s

1-0

1-1
Sat 18, May-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
Diosa Izumo Women\'s vs Yunogo Belle Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-08:00 - Japan Women\'s Football League Division 2
SEISA OSA Rheia Women\'s vs Yamato Sylphid Women\'s

0-1

1-1
Sat 18, May-08:00 - Japanese WE League
Albirex Niigata Women\'s vs Sanfrecce Hiroshima Women\'s

0-0

0-2
Sat 18, May-09:00 - Japanese WE League
Tokyo Verdy Beleza Women\'s vs JEF United Ichihara Women\'s

0-1

2-1
Sat 18, May-12:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women\'s vs Urawa Reds Women\'s

0-1

0-2
Sat 18, May-16:00 - Kazakhstan Super League
FK Atyrau vs FC Astana

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Kazakhstan Super League
FK Aktobe vs Ordabasy

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs Zhenis

1-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Kakamega Homeboyz

0-1

2-1
Sat 18, May-16:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Shabana FC

0-1

2-1
Sat 18, May-17:00 - Kenya Premier League
Kenya Police FC vs Tusker FC Nairobi

0-1

0-1
Sat 18, May-09:00 - Korea K3 League
Busan Transpor Tation vs Pocheon Citizen FC

0-1

2-1
Sat 18, May-10:00 - Korea K3 League
Changwon FC vs Siheung Citizen

2-2

2-2
Sat 18, May-10:00 - Korea K3 League
Paju Citizen vs Yangpyeong

0-0

1-1
Sat 18, May-10:00 - Korea K3 League
Hwaseong FC vs Ulsan Citizen

0-0

1-0
Sat 18, May-08:00 - Korea K4 League
Seoul Jungnang FC vs Pyeongtaek Citizen

0-0

1-1
Sat 18, May-09:00 - Korea K4 League
Jeonbuk Hyundai Motors II vs Geoje Citizen

1-0

1-2
Sat 18, May-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen vs Pyeongchang United FC

2-2

2-2
Sat 18, May-11:30 - Korea League 1
Daejeon Hana Citizen vs Incheon United FC

0-0

0-1
Sat 18, May-14:00 - Korea League 1
Gimcheon Sangmu FC vs Jeju United FC

0-0

1-0
Sat 18, May-11:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Chungbuk Cheongju FC

0-0

0-0
Sat 18, May-14:00 - Korea League 2
Seoul E-Land FC vs Jeonnam Dragons

0-0

1-2
Sat 18, May-14:00 - Korea League 2
Suwon Samsung Bluewings vs Bucheon FC 1995

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - Kosovo Super League
Gjilani vs KF Drita Gjilan

1-0

2-1
Sat 18, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Fushe Kosova

1-0

5-0
Sat 18, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs Ballkani

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - Kosovo Super League
KF Feronikeli vs Dukagjini

2-1

3-2
Sat 18, May-17:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs KF Liria

2-1

7-4
Sat 18, May-23:00 - La Liga
Alaves vs Getafe

1-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs Super Nova Riga

0-1

0-4
Sat 18, May-16:00 - Latvia - 2. Division
AFA Olaine vs FK Smiltene BJSS

0-1

1-1
Sat 18, May-18:00 - Latvia - 2. Division
Valmieras FK II vs Marupe

1-0

4-0
Sat 18, May-19:59 - Latvia - 2. Division
Rigas Futbola skola II vs Riga FC II

2-0

3-0
Sat 18, May-17:00 - Lithuania - 1. Division
FK TransINVEST vs Siauliai

0-2

1-3
Sat 18, May-19:00 - Lithuania - 1. Division
FK Panevezys vs FC Hegelmann

0-0

0-2
Sat 18, May-14:00 - Lithuania - 2. Division
Garliava vs FK Riteriai

0-1

0-1
Sat 18, May-15:00 - Lithuania - 2. Division
Minija Kretinga vs NFA Kaunas

1-0

1-1
Sat 18, May-19:59 - Lithuania - 2. Division
BFA Vilnius vs Banga Gargzdai B

1-0

2-2
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Fola Esch

3-0

6-0
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Victoria Rosport

0-0

0-2
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
FC Marisca Miersch vs Union Titus Petange

1-1

1-4
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
FC Schifflingen vs Swift Hesperange

1-1

1-4
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Progres Niederkorn

0-2

0-2
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Mondercange

1-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
UN Kaerjeng 97 vs Racing Union Luxembourg

1-3

1-4
Sat 18, May-19:59 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs FC Wiltz 71

0-0

1-1
Sat 18, May-13:30 - Malaysia Super League
Johor Darul Takzim vs Negeri Sembilan FC

2-1

3-1
Sat 18, May-16:15 - Malaysia Super League
Selangor FA vs Kedah

0-0

1-0
Sat 18, May-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs PDRM FA

1-1

2-3
Sat 18, May-05:00 - Mexico Women\'s Primera Division
CF Monterrey Women\'s vs Pachuca Women\'s

1-0

2-0
Sat 18, May-07:15 - Mexico Women\'s Primera Division
Club America Women\'s vs Tigres UANL Women\'s

1-0

3-1
Sat 18, May-21:00 - Moldova Divizia Nationala
FC Milsami vs Dacia Buiucani

1-0

1-1
Sat 18, May-21:00 - Moldova Divizia Nationala
Sheriff Tiraspol vs FC Balti

1-0

2-1
Sat 18, May-21:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs Zimbru Chisinau

1-0

4-1
Sat 18, May-12:15 - Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar vs Brera Ilch

1-1

4-2
Sat 18, May-15:15 - Mongolia Premier League
Deren vs Khangarid

1-2

1-2
Sat 18, May-19:30 - Montenegro Division 2
FK Podgorica vs Bokelj Kotor

0-5

3-7
Sat 18, May-19:30 - Montenegro Division 2
Otrant Olympic vs FK Berane

1-0

6-0
Sat 18, May-19:30 - Montenegro Division 2
Internacional Podgorica vs FK Kom

1-2

2-9
Sat 18, May-19:30 - Montenegro Division 2
FK Grbalj Radanovici vs FK Iskra Danilovgrad

1-0

3-2
Sat 18, May-19:30 - Montenegro Division 2
Lovcen Cetinje vs OFK Igalo

1-0

2-0
Sat 18, May-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Sutjeska Niksic vs Decic Tuzi

0-1

0-1
Sat 18, May-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs FK Rudar Pljevlja

1-0

2-1
Sat 18, May-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jedinstvo Bijelo Polje vs OFK Petrovac

2-2

4-2
Sat 18, May-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs FK Mornar

0-0

0-1
Sat 18, May-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Arsenal Tivat vs OFK Mladost DG

1-0

3-1
Sat 18, May-06:00 - New Zealand Central Leagues
Western Suburbs vs Wellington Phoenix Reserve

1-1

2-1
Sat 18, May-06:00 - New Zealand Central Leagues
North Wellington vs Napier City Rovers

2-0

2-3
Sat 18, May-06:30 - New Zealand Central Leagues
Miramar Rangers AFC vs Waterside Karori

1-1

4-3
Sat 18, May-06:40 - New Zealand Central Leagues
Petone FC vs Wellington Olympic

0-2

1-5
Sat 18, May-07:00 - New Zealand Central Leagues
Island Bay United vs Stop Out

2-1

4-3
Sat 18, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
West Coast Rangers vs East Coast Bays

1-0

2-2
Sat 18, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Auckland United vs Manurewa

1-1

2-2
Sat 18, May-07:00 - New Zealand Northern Leagues
Tauranga City United vs Hamilton Wanderers AFC

1-0

1-0
Sat 18, May-09:00 - New Zealand Northern Leagues
Melville United vs Bay Olympic

1-0

1-0
Sat 18, May-09:30 - New Zealand Northern Leagues
Western Springs vs Eastern Suburbs AFC

0-0

1-1
Sat 18, May-04:00 - New Zealand Southern Leagues
Coastal Spirit vs Dunedin City Royals

1-1

2-1
Sat 18, May-06:45 - New Zealand Southern Leagues
Cashmere Technical vs Nomads United AFC

2-0

3-0
Sat 18, May-07:00 - New Zealand Southern Leagues
Selwyn United vs Christchurch United

0-2

1-5
Sat 18, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Voska Sport vs FK Gostivar

0-0

1-1
Sat 18, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FK Vardar vs FK Tikves Kavadarci

1-2

2-2
Sat 18, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Brera Strumica vs FK Makedonija Gjorce Petrov

1-2

5-3
Sat 18, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs Sileks Kratovo

1-0

1-1
Sat 18, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs FK Shkendija

0-1

0-2
Sat 18, May-19:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FC Shkupi

1-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - Norway 3. Divisjon B
Sandefjord II vs Start Kristiansand B

2-0

4-2
Sat 18, May-16:00 - Norway 3. Divisjon E
IL Hodd II vs Aalesund FK B

0-0

0-1
Sat 18, May-15:00 - Norway 3. Divisjon F
FK Fyllingsdalen vs Innstranden

0-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Norway 3. Divisjon F
Kongsvinger IL B vs Fredrikstad 2

0-0

0-0
Sat 18, May-02:00 - OFC Club Championship League
PRK Hekari United vs Rewa FC

0-1

2-3
Sat 18, May-05:00 - OFC Club Championship League
Auckland City vs Solomon Warriors FC

1-0

5-0
Sat 18, May-03:30 - Paraguayan Division 2
Encarnacion FC vs 12 de Junio VH

0-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Paraguayan Division 2
3 de Febrero vs Atletico Tembetary

0-0

0-2
Sat 18, May-18:00 - Paraguayan Division 2
Club Fernando de la Mora vs Guairena FC

1-0

1-2
Sat 18, May-01:30 - Paraguayan Primera Division
Sportivo Ameliano vs Sportivo Trinidense

0-1

0-2
Sat 18, May-04:00 - Paraguayan Primera Division
FC Nacional Asuncion vs 2 de Mayo

2-1

3-1
Sat 18, May-23:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Club Guarani

0-1

2-1
Sat 18, May-11:30 - Philippines UFL Division 1
Maharlika FC vs Garelli United

1-0

3-1
Sat 18, May-14:15 - Philippines UFL Division 1
Stallion Laguna FC vs Mendiola

1-0

6-1
Sat 18, May-17:00 - Philippines UFL Division 1
Davao Aguilas vs Taguig

0-1

1-1
Sat 18, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Wisla Krakow Youth vs Odra Opole Youth

1-0

2-3
Sat 18, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Jagiellonia Bialystok Youth vs Korona Kielce Youth

1-0

2-1
Sat 18, May-14:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Warta Poznan Youth vs Rakow Czestochowa Youth

0-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Vineta Wolin vs Sokol Kleczew

1-2

2-3
Sat 18, May-14:00 - Poland - 4. Liga
Legia Warszawa B vs GKS Wikielec

0-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Poland - 4. Liga
KS Wieczysta Krakow vs Swidniczanka Swidnik

1-0

1-0
Sat 18, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Unia Swarzedz vs Flota Swinoujscie

1-0

4-0
Sat 18, May-15:00 - Poland - 4. Liga
Podhale Nowy vs Sokol Sieniawa

2-1

5-1
Sat 18, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Zabrze II vs Karkonosze J. Gora

1-0

2-1
Sat 18, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Notec Czarnkow

1-0

3-1
Sat 18, May-16:00 - Poland - 4. Liga
KP Starogard Gdanski vs Luzino

0-2

1-5
Sat 18, May-16:00 - Poland - 4. Liga
Cartusia Kartuzy vs Unia Solec Kujawski

3-1

5-2
Sat 18, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Olimpia Zambrow vs KS Legionovia Legionowo

1-1

3-1
Sat 18, May-17:00 - Poland - 4. Liga
Gornik Polkowice vs Lechia Zielona Gora

0-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Poland - 4. Liga
Stolem Gniewino vs Gedania Gdansk

1-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - Poland - 4. Liga
LZS Starowice Dolne vs Unia Turza Slaska

1-2

1-4
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Orleta Radzyn Podlaski vs Karpaty Krosno

1-0

1-2
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Unia Skierniewice vs Swit Nowy Dwor Mazowiecki

0-1

4-3
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
LKS Goczalkowice Zdroj vs Sleza Wroclaw

2-0

3-1
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Bron Radom vs Victoria Sulejowek

0-0

1-1
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Pniowek Pawlowice vs MKS Kluczbork

1-0

2-1
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
GKS Belchatow vs Jagiellonia Bialystok B

1-0

1-0
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Mławianka Mława vs Pogon Grodzisk Mazowiecki

0-1

1-5
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Zawisza Bydgoszcz vs Polonia Sroda Wlkp.

1-0

4-0
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Gwarek Tarnowskie Gory vs Stilon Gorzow Wielkopolski

1-1

1-1
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Carina Gubin vs Odra Byt. OdrzaNski

1-0

2-0
Sat 18, May-19:00 - Poland - 4. Liga
Unia Tarnow vs Czarni Polaniec

2-1

2-3
Sat 18, May-19:30 - Poland - 4. Liga
Concordia Elbląg vs LKS Lomza

1-0

1-3
Sat 18, May-19:59 - Poland - 4. Liga
Pogon Szczecin II vs Elana Torun

0-1

0-2
Sat 18, May-19:59 - Poland - 4. Liga
Wisloka Debica vs Siarka Tarnobrzeg

1-0

2-1
Sat 18, May-21:30 - Poland - 4. Liga
KSZO Ostrowiec vs Star Starachowice

1-0

2-0
Sat 18, May-17:00 - Poland - Ekstraklasa
Korona Kielce vs Ruch Chorzow

1-0

2-0
Sat 18, May-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Radomiak Radom

1-0

2-0
Sat 18, May-22:00 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Jagiellonia Bialystok

0-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Miedz Legnica

0-0

1-2
Sat 18, May-19:30 - Poland - I liga
GKS Katowice vs Wisla Krakow

2-1

5-2
Sat 18, May-22:00 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs Stal Rzeszow

0-1

1-3
Sat 18, May-14:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Sandecja Nowy Sacz

0-0

0-1
Sat 18, May-14:45 - Poland - II liga
Pogon Siedlce vs Chojniczanka Chojnice

0-2

2-3
Sat 18, May-17:00 - Poland - II liga
Olimpia Grudziadz vs KKS 1925 Kalisz

0-0

0-1
Sat 18, May-19:30 - Poland - II liga
Olimpia Elblag vs Polonia Bytom

0-2

1-3
Sat 18, May-18:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Vianense U19 vs Merelinense U19

0-2

0-2
Sat 18, May-18:30 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Moreirense U19 vs GD Braganca(U19)

6-1

6-1
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Anadia(U19) vs Sport Viseu Benfica(U19)

1-0

3-1
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Fatima(U19) vs Alcanenense U19

0-2

1-2
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Associacao Naval U19 vs Marinhense U19

1-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sacavenense(U19) vs Uniao Leiria U19

1-0

1-2
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Sanjoanense(U19) vs Leixoes U19

1-1

2-3
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Seixal Clube 1925 (U19) vs Portimonense(U19)

0-3

1-4
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Salgueiros(U19) vs Sp Espinho(U19)

1-1

1-2
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Feirense(U19) vs Casa Pia AC U19

1-3

4-3
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
AD Estacao(U19) vs CD Gouveia(U19)

0-3

0-5
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Aves(U19) vs Fafe(U19)

1-0

2-1
Sat 18, May-19:59 - Portugal Champions NACIONAL Juniores 2 Divisao
Amarante(U19) vs Pacos Ferreira B(U19)

0-0

2-4
Sat 18, May-14:00 - Portugal Liga de Honora
C.D. Feirense vs Vilaverdense

0-0

1-1
Sat 18, May-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Vitoria SC Guimaraes U19 vs Farense(U19)

1-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Sporting Lisbon(U19) vs FC Famalicao(U19)

1-0

2-2
Sat 18, May-17:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Boavista(U19) vs Rio Ave(U19)

0-1

0-1
Sat 18, May-18:00 - Portugal Liga Revelacao U19
Pacos Ferreira(U19) vs Maritimo U19

0-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Lusitania Lourosa(U19) vs Vizela(U19)

1-0

2-0
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Chaves(U19) vs Gil Vicente U19

0-1

1-1
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Alverca(U19) vs Beira Mar(U19)

1-0

2-2
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
SC Uniao Torreense(U19) vs Academica Coimbra(U19)

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
FC Porto(U19) vs Braga(U19)

2-1

3-3
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
GD Estoril-Praia(U19) vs Belenenses(U19)

1-0

2-3
Sat 18, May-19:59 - Portugal Liga Revelacao U19
Academico Viseu(U19) vs Benfica(U19)

0-0

0-0
Sat 18, May-18:30 - Primeira Liga
Farense vs Portimonense

0-2

1-3
Sat 18, May-18:30 - Primeira Liga
Boavista FC vs Vizela

0-1

2-2
Sat 18, May-18:30 - Primeira Liga
Estrela Amadora vs Gil Vicente

1-0

1-0
Sat 18, May-18:30 - Primeira Liga
FC Arouca vs Vitoria Guimaraes

1-0

1-3
Sat 18, May-21:00 - Primeira Liga
Moreirense vs GD Estoril Praia

1-0

2-1
Sat 18, May-21:00 - Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal vs G.D. Chaves

2-0

3-0
Sat 18, May-23:30 - Primeira Liga
SC Braga vs FC Porto

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - Qatar Prince Cup
Al Duhail SC vs Al-Sadd

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabah FK Baku vs Sumqayit FK

1-0

2-0
Sat 18, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Kapaz PFK vs Zira FK

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sabail vs Neftchi Baku

0-0

0-3
Sat 18, May-22:00 - Romania - Divizia A
CFR Cluj vs Farul Constanta

4-0

5-1
Sat 18, May-22:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

0-1

3-2
Sat 18, May-13:30 - Romania Women\'s Superliga
Farul Constanta Women\'s vs Csikszereda Miercurea Women\'s

1-0

1-0
Sat 18, May-16:00 - Russia Div 2 Group 1
Dynamo Stavropol vs Stroitel Kamensk-Shakhtinsky

0-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Spartak Nalchik vs Druzhba Maykop

0-0

3-0
Sat 18, May-17:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Biolog vs FK Angusht Nazran

1-1

1-1
Sat 18, May-18:00 - Russia Div 2 Group 1
FC Sevastopol vs Alania B

1-0

4-0
Sat 18, May-18:00 - Russia Div 2 Group 1
Kuban Holding vs Forte Taganrog

0-0

2-0
Sat 18, May-19:00 - Russia Div 2 Group 1
Legion Makhachkala vs Nart Cherkessk

0-1

1-1
Sat 18, May-14:00 - Russia Div 2 Group 2
Rodina Moskva III vs Baltika-BFU Kaliningrad

0-0

2-0
Sat 18, May-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Zvezda Sint Petersburg vs Znamya Truda

2-1

2-1
Sat 18, May-19:00 - Russia Div 2 Group 2
Dinamo Moscow B vs Dynamo Vologda

1-0

3-1
Sat 18, May-12:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Ural-2 vs Sokol Kazan

1-0

1-1
Sat 18, May-14:30 - Russia Div 2 Group 4
Akron Togliatti B vs Volna Nizhegorodskaya

0-0

0-3
Sat 18, May-15:00 - Russia Div 2 Group 4
Dynamo Kirov vs NoSta Novotroitsk

1-0

3-1
Sat 18, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Uralets Nizhny Tagil vs Amkar Perm

0-1

0-1
Sat 18, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Orenburg-2 vs FC Lada Togliatti

1-0

1-1
Sat 18, May-16:00 - Russia Div 2 Group 4
Rubin Kazan B vs Dynamo Barnaul

0-0

1-1
Sat 18, May-16:00 - Russia First Division
Chernomorets Novorossiysk vs Yenisey Krasnoyarsk

0-2

0-2
Sat 18, May-19:59 - Russia First Division
Dinamo Makhachkala vs Rodina Moscow

0-0

2-0
Sat 18, May-15:00 - Russia Premier League
Dynamo Moscow vs Krylya Sovetov Samara

1-1

4-1
Sat 18, May-17:30 - Russia Premier League
Lokomotiv Moscow vs Fakel Voronezh

1-0

2-0
Sat 18, May-19:59 - Russia Premier League
PFC Sochi vs Krasnodar FK

1-1

2-3
Sat 18, May-12:30 - Russia Women\'s Premier League
Spartak Moscow Women\'s vs FK Krasnodar Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-13:00 - Russia Women\'s Premier League
Dynamo Moscow Women\'s vs Zvezda 2005 Perm Women\'s

2-0

2-1
Sat 18, May-13:30 - Russia Women\'s Premier League
Lokomotiv Moscow Women\'s vs FK Ryazan VDV Women\'s

1-0

2-1
Sat 18, May-15:00 - Russia Women\'s Premier League
CSKA Moscow Women\'s vs FK Rostov Women\'s

1-0

2-0
Sat 18, May-16:00 - Russia Women\'s Premier League
Krylya Sovetov Samara Women\'s vs Yenisey Krasnoyarsk Women\'s

1-1

1-1
Sat 18, May-18:00 - Russia Women\'s Premier League
Zenit St.Petersburg Women\'s vs Chertanovo Moscow Women\'s

1-0

2-0
Sat 18, May-22:45 - San Marino Girone A
SS Murata vs SP Tre Penne

1-0

1-1
Sat 18, May-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Orubah Youths vs Al-Ittihad Youths

0-0

0-0
Sat 18, May-16:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Raed Youths vs Jeddah Youth


3-0
Sat 18, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Shabab Youth vs Al-Faisaly Harmah Youths


1-1
Sat 18, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ettifaq Youths vs Al Wehda Youth


1-1
Sat 18, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fateh Youths vs Al-Taawon Youths


5-0
Sat 18, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Ohud Medina Youths vs Al Ahli Jeddah Youth

3-0

3-1
Sat 18, May-17:00 - Saudi Arabia Youth League
Al-Hilal Youths vs Al-Qadasiya Youths


3-2
Sat 18, May-20:20 - Saudi Pro League
Al Taawon FC vs Al-Shabab Club

0-0

1-0
Sat 18, May-20:20 - Saudi Pro League
Al-Hazem vs Al-Riyadh

0-0

1-1
Sat 18, May-22:00 - Saudi Pro League
Al-Ahli Saudi FC vs Abha

2-0

5-1
Sat 18, May-20:30 - Scottish Championship
Inverness C.T. vs Hamilton Academical FC

1-3

2-3
Sat 18, May-18:00 - Scottish League Two
Stranraer F.C. vs East Kilbride

1-0

1-1
Sat 18, May-15:30 - Scottish Premier League
Dundee vs Kilmarnock

1-1

1-1
Sat 18, May-15:30 - Scottish Premier League
Celtic vs St. Mirren

2-2

3-2
Sat 18, May-15:30 - Scottish Premier League
Heart of Midlothian FC vs Glasgow Rangers

1-0

3-3
Sat 18, May-21:00 - Senegal Premier League
ASC Diambars vs Guediawaye

0-1

2-1
Sat 18, May-21:00 - Senegal Premier League
Union Sportive Goree vs Linguere

0-0

0-0
Sat 18, May-21:00 - Senegal Premier League
Dakar Sacre Coeur vs Generation Foot

0-0

0-0
Sat 18, May-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK IMT Belgrad vs FK Vozdovac

1-1

2-1
Sat 18, May-18:00 - Serbia - 1. Liga
FK Zeleznicar Pancevo vs Novi Pazar

1-1

3-1
Sat 18, May-18:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Javor-Matis Ivanjica

0-0

1-2
Sat 18, May-19:59 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs Spartak Subotica

0-0

0-0
Sat 18, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Smederevo 1924 vs Tekstilac Odzaci

0-1

1-1
Sat 18, May-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Radnicki Sremska Mitrovica vs FK Jedinstvo UB

0-1

0-1
Sat 18, May-19:00 - Serbia Prva Liga
Macva Sabac vs FK Indjija

1-1

2-2
Sat 18, May-19:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs OFK Beograd

1-1

1-1
Sat 18, May-14:00 - Singapore Premier League
Albirex Niigata FC vs Hougang United FC

1-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Singapore Premier League
Lion City Sailors vs Young Lions

2-0

3-1
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Dukla Banska Bystrica vs MFK Skalica

1-0

2-2
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
MSK Zilina vs DAC Dunajska Streda

1-0

2-3
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs FK Zeleziarne Podbrezova

1-0

5-0
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MFK Ruzomberok

3-1

5-1
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
Zlate Moravce-Vrable vs Trencin

1-0

2-2
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 1. Liga
FK Kosice vs MFK Zemplin Michalovce

1-0

2-0
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Novohrad Lucenec vs Stara Lubovna

0-0

0-2
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga East
Partizan Bardejov vs Rimavska Sobota

2-0

5-1
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
MFK Lokomotiva Zvolen vs Malacky

1-1

1-1
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Hamsik Academy vs Kovo Belusa

0-0

0-0
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Jednota Banova vs Slovan Galanta

2-0

2-0
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Nove Mesto vs Velke Ludince

1-0

5-1
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs MFK Dubnica

3-1

6-1
Sat 18, May-19:00 - Slovakia 3. liga West
MSK Fomat Martin vs SKF Sered

1-0

3-0
Sat 18, May-13:00 - Slovakia Women I. liga
Spartak Trnava Women\'s vs Spartak Myjava Women\'s

0-0

0-5
Sat 18, May-13:00 - Slovakia Women I. liga
Dukla Banska Bystrica Women\'s vs MFK Ruzomberok Women\'s

0-1

3-3
Sat 18, May-17:00 - Slovakia Women I. liga
Topolcany Women\'s vs Trencin Women\'s

1-2

1-3
Sat 18, May-19:00 - Slovakia Women I. liga
FC Artmedia Petrzalka Women\'s vs Tatran Presov Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs NK Rogaska

0-2

1-2
Sat 18, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs Domzale

0-3

1-3
Sat 18, May-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Radomlje vs NK Celje

1-0

1-1
Sat 18, May-19:30 - Slovenia 2. Liga
Tolmin vs ND Gorica

0-0

0-0
Sat 18, May-19:30 - Slovenia 2. Liga
NK Triglav Kranj vs Jadran Dekani

1-0

1-2
Sat 18, May-19:30 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs NK Fuzinar

3-1

6-2
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Sekhukhune United vs AmaZulu

0-1

0-1
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Golden Arrows vs Cape Town Spurs

0-1

1-1
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Cape Town City vs Richards Bay

1-0

3-1
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Royal AM vs Chippa United FC

0-0

0-0
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
TS Galaxy vs Orlando Pirates

0-0

1-0
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Kaizer Chiefs FC vs Polokwane City FC

0-0

0-0
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Stellenbosch FC vs Mamelodi Sundowns

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - South Africa Premier League
Supersport United vs Moroka Swallows

2-0

2-0
Sat 18, May-09:30 - South Australian Premier League
Fulham United FC vs Salisbury United

0-1

0-2
Sat 18, May-09:30 - South Australian Premier League
Playford City Patriots vs Western Strikers SC

2-0

4-0
Sat 18, May-09:30 - South Australian Premier League
Sturt Lions vs Adelaide Cobras FC

0-1

3-2
Sat 18, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Victory vs West Adelaide SC

1-0

1-2
Sat 18, May-09:30 - South Australian Premier League
Adelaide Blue Eagles vs Cumberland United FC

0-1

1-3
Sat 18, May-10:00 - South Australian Premier League
Adelaide Vipers vs West Torrens Birkalla

2-2

4-2
Sat 18, May-09:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Adelaide Raiders SC

0-1

0-2
Sat 18, May-11:30 - South Australian Super League
North Eastern Metrostars vs Adelaide Comets FC

2-1

2-2
Sat 18, May-12:30 - South Australian Super League
Adelaide Olympic vs Adelaide City FC

1-2

1-6
Sat 18, May-13:30 - South Australian Super League
Croydon FC vs White City Beograd

1-0

2-3
Sat 18, May-07:00 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Victory Reserve vs West Adelaide SC Reserve

1-1

3-2
Sat 18, May-07:00 - South Australian Super League Reserves
Sturt Lions Reserve vs Adelaide Cobras FC Reserve

0-0

2-0
Sat 18, May-07:15 - South Australian Super League Reserves
Para Hills Knights Reserve vs South Adelaide Panthers Reserve

2-1

2-2
Sat 18, May-07:15 - South Australian Super League Reserves
Playford City Patriots Reserve vs Western Strikers Reserve

1-3

3-4
Sat 18, May-07:15 - South Australian Super League Reserves
Modbury Jets Reserve vs Campbelltown City SC Reserve

1-2

4-3
Sat 18, May-07:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserve vs Cumberland United Reserve

0-3

0-6
Sat 18, May-07:15 - South Australian Super League Reserves
Fulham United Reserve vs Salisbury United Reserve

3-1

6-2
Sat 18, May-07:45 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Vipers Reserve vs West Torrens Birkalla Reserve

0-1

0-5
Sat 18, May-09:15 - South Australian Super League Reserves
North Eastern Metrostars Reserve vs Adelaide Comets FC Reserve

2-0

4-2
Sat 18, May-10:15 - South Australian Super League Reserves
Adelaide Olympic Reserve vs Adelaide City FC Reserve

3-1

3-4
Sat 18, May-11:15 - South Australian Super League Reserves
Croydon Kings Reserve vs White City Beograd Reserve

0-0

0-1
Sat 18, May-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Sociedad B vs Deportivo La Coruna

0-0

1-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Unionistas de Salamanca

0-0

0-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Barcelona B vs Gimnastic Tarragona

0-1

1-2
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs CD Lugo

2-1

2-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs Fuenlabrada

1-1

2-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sabadell vs SD Ponferradina

0-0

1-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
UE Cornella vs Cultural Leonesa

1-2

1-2
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Arenteiro vs Celta Vigo B

0-1

1-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sestao River vs SD Tarazona

1-0

1-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Teruel vs Osasuna B

1-0

2-3
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
AD Ceuta vs Atletico de Madrid B

1-0

4-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs Alcoyano

0-0

1-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Murcia vs Merida AD

0-0

1-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF Intercity vs Real Madrid Castilla

0-1

0-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Malaga vs Antequera CF

2-0

3-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Recreativo Granada vs Recreativo Huelva

0-1

2-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Algeciras vs CD Castellon

0-0

1-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

0-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Melilla vs Atletico Baleares

1-0

2-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Ibiza vs Cordoba C.F.

1-1

1-1
Sat 18, May-14:00 - Spanish Primera U19
Mallorca(U19) vs Athletic Bilbao U19

1-0

2-0
Sat 18, May-14:00 - Spanish Primera U19
Real Betis(U19) vs Las Palmas(U19)

1-0

2-0
Sat 18, May-21:00 - Spanish Primera U19
Atletico de Madrid(U19) vs Levante(U19)

1-1

2-1
Sat 18, May-21:00 - Spanish Queen Cup
FC Barcelona Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

5-0

8-0
Sat 18, May-16:00 - Spanish Segunda Division
FC Andorra vs Burgos CF

0-0

1-0
Sat 18, May-18:15 - Spanish Segunda Division
Leganes vs Sporting de Gijon

1-0

2-1
Sat 18, May-18:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Racing Santander

0-1

0-3
Sat 18, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs SD Amorebieta

0-0

0-1
Sat 18, May-23:00 - Spanish Segunda Division
Eldense vs Levante

0-0

0-0
Sat 18, May-19:00 - Spanish Segunda Division B Play Off
San Sebastian Reyes vs Racing Santander B

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - Spanish Segunda Division B Play Off
Barakaldo CF vs CD Atletico Paso

1-0

1-0
Sat 18, May-14:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Panaderia Pulido vs Lanzarote

0-1

1-1
Sat 18, May-18:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Sarriana vs Gran Pena

0-0

0-0
Sat 18, May-19:00 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Huarte vs CD Cortes

1-0

1-0
Sat 18, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CF Platges De Calvia vs UD Poblense

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Pena Sport vs CD Ardoi

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
Atletico Astorga vs CF Salmantino UDS

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - Spanish Tercera Division Play Off
SD Deusto vs Sociedad Deportiva Beasain

0-0

1-0
Sat 18, May-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Portugalete vs CD Basconia

1-1

2-1
Sat 18, May-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Atletico Albericia vs SD Torina

0-1

1-2
Sat 18, May-20:30 - Spanish Tercera Division Play Off
Atzeneta UE vs Ontinyent CF

1-0

1-1
Sat 18, May-21:15 - Spanish Tercera Division Play Off
CD Manacor vs Mallorca B

0-0

1-0
Sat 18, May-22:00 - Spanish Tercera Division Play Off
Lorca Deportiva FC vs Real Murcia B

0-0

0-1
Sat 18, May-15:00 - Swden Women Division 2
Orebro Soder Women\'s vs Bollstanas SK Women\'s

1-0

1-0
Sat 18, May-15:00 - Swden Women Division 2
Malmo Women\'s vs Sundsvalls DFF Women\'s

1-0

2-1
Sat 18, May-15:00 - Swden Women Division 2
Alingsas Women\'s vs Umea FC Women\'s

3-0

3-0
Sat 18, May-17:00 - Swden Women Division 2
Jitex BK Women\'s vs Mallbackens IF Women\'s

0-1

0-2
Sat 18, May-17:00 - Swden Women Division 2
Lidkopings FK Women\'s vs Gamla Upsala SK Women\'s

1-2

2-2
Sat 18, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
AIK Solna Women\'s vs Hacken Women\'s

0-0

1-2
Sat 18, May-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs IFK Norrkoping DFK Women\'s

1-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Taby vs Orebro Syrianska IF

0-2

1-4
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Karlstad vs IFK Stocksund

0-1

2-1
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Torslanda IK

0-1

0-3
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Angelholms FF

1-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Falkenbergs FF vs Torns IF

4-0

5-0
Sat 18, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Motala AIF FK vs Stenungsunds IF

0-2

3-3
Sat 18, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
Kumla vs Grebbestads IF

0-1

0-2
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland
IK Gauthiod vs BK Forward

0-1

1-1
Sat 18, May-15:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Gute vs Sandvikens AIK

1-0

2-0
Sat 18, May-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs Hudiksvalls FF

0-2

0-2
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IK Franke vs Falu BS FK

0-0

0-2
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
FC Arlanda vs Jarfalla

0-0

3-0
Sat 18, May-19:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Enkopings SK FK vs Dalkurd FF

4-0

8-0
Sat 18, May-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Kiruna Ff vs Skelleftea FF

0-1

0-3
Sat 18, May-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Bodens BK

0-1

1-2
Sat 18, May-15:00 - Sweden Div 2 Norrland
Lucksta IF vs IFK Lulea

1-0

4-0
Sat 18, May-16:00 - Sweden Div 2 Norrland
Froso IF vs IF Algarna

2-1

3-2
Sat 18, May-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Team Thoren FF

0-1

0-1
Sat 18, May-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
Taftea IK vs Gottne IF

1-0

1-0
Sat 18, May-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Simrishamn vs Nosaby IF

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs Osterlen FF

2-0

4-1
Sat 18, May-15:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Huddinge IF vs FC Nacka Iliria

0-1

0-2
Sat 18, May-17:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Enskede IK vs IK Sleipner

1-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand
Nykopings BIS vs BK Ljungsbro

1-1

4-2
Sat 18, May-14:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Qviding FIF vs Landvetter IS

1-1

5-1
Sat 18, May-15:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Savedalens IF vs Ockero

2-2

3-3
Sat 18, May-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Husqvarna FF vs IK Tord

1-1

2-1
Sat 18, May-17:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Jonsereds IF vs Laholms FK

1-0

2-0
Sat 18, May-15:00 - Sweden Superettan
Skovde AIK vs Ostersunds FK

0-0

1-0
Sat 18, May-17:00 - Sweden Superettan
IK Oddevold vs IK Brage

0-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Sweden Superettan
Degerfors IF vs Orgryte

1-0

4-1
Sat 18, May-19:59 - Swiss Super League
Yverdon-Sport vs FC Luzern

1-0

3-1
Sat 18, May-19:59 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Basel

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - Swiss Super League
Stade Lausanne Ouchy vs Lausanne Sports

0-3

0-4
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Sion II vs La Chaux-de-Fonds

2-0

6-2
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Coffrane vs Lausanne Sports(U21)

0-0

0-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Monthey vs US Terre Sainte

2-1

4-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs Meyrin

0-1

0-2
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Vevey Sports 05 vs FC Grand Saconnex

2-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
Pully Football vs Chenois

1-0

1-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
FC Naters vs FC Echallens

2-0

4-2
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Schotz vs FC Thun U21

1-1

5-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Langenthal vs FC Concordia Basel

1-1

3-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SV Muttenz vs FC Courtetelle

3-0

4-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Rotkreuz vs FC Munsingen

1-1

2-4
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Bassecourt vs Solothurn

3-0

4-4
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Wohlen vs FC Black Stars Basel

1-0

2-3
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
FC Dietikon vs Muri

2-1

3-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Koniz vs FC Emmenbrucke

2-0

4-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Linth 04 vs Gossau

2-1

3-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Kosova Zurich vs ASC Kreuzlingen

0-0

2-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Uzwil vs FC Tuggen

1-0

1-2
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
USV Eschen Mauren vs FC Wettswil Bonstetten

0-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Freienbach vs FC Mendrisio Stabio

1-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Winterthur U21 vs FC Balzers

0-1

4-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
SV Hongg vs YF Juventus Zurich

2-0

2-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
Grasshoppers U21 vs Taverne

1-1

1-2
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs FC Biel-Bienne

0-0

0-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Luzern U-21 vs Bruhl SG

0-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC St.Gallen U-21 vs SC Cham

1-0

1-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Bulle vs SC Kriens

1-0

3-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs SR Delemont

2-0

3-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Breitenrain vs FC Lugano U-21

1-2

1-2
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Zurich B vs Servette(U21)

0-0

0-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Rapperswil-Jona vs Etoile Carouge

1-1

3-1
Sat 18, May-18:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
FC Paradiso vs Bavois

1-0

2-0
Sat 18, May-14:30 - Switzerland Women Division 1
Grasshoppers Women\'s vs FC Aarau Women\'s

2-0

3-0
Sat 18, May-18:00 - Switzerland Women Division 1
St. Gallen Women\'s vs FC Luzern Women\'s

2-0

5-0
Sat 18, May-19:59 - Switzerland Women Division 1
FC Zurich Frauen Women\'s vs Basel Women\'s

1-1

2-2
Sat 18, May-21:00 - Switzerland Women Division 1
Sion Women\'s vs Rapperswil-Jona Women\'s

0-2

0-4
Sat 18, May-11:00 - Taipei Women\'s Football League
Kaohsiung Attackers Women\'s vs Taoyuan Mars Women\'s

0-0

0-0
Sat 18, May-12:00 - Taipei Women\'s Football League
Taichung Blue Whale Women\'s vs Taipei Bravo Women\'s

0-2

3-2
Sat 18, May-14:00 - Taipei Women\'s Football League
Hualien Women\'s vs Hang Yuan Women\'s

0-1

1-5
Sat 18, May-16:00 - Tajikistan Higher League
FC Istaravshan vs Vakhsh Bokhtar

2-1

2-1
Sat 18, May-19:00 - Tajikistan Higher League
Barkchi Hisor vs Regar-TadAZ Tursunzoda

0-0

1-2
Sat 18, May-15:00 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Chiangrai United

1-0

1-0
Sat 18, May-15:00 - Thai League 1
Muang Thong United vs Chonburi FC

1-0

6-0
Sat 18, May-15:30 - Thai League 1
Trat F.C. vs Lamphun Warrior

1-1

2-2
Sat 18, May-16:00 - Thai League 1
Uthai Thani vs Buriram United

0-0

0-2
Sat 18, May-15:00 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Rayong FC

0-0

1-1
Sat 18, May-17:30 - Tunisia Cup
Ahly Sfaxien vs Etoile du Sahel

0-0

0-1
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Caykur Rizespor vs Kasimpasa

0-0

0-0
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Kayserispor vs Konyaspor

1-1

2-2
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Gazisehir Gaziantep vs Fatih Karagumruk

0-0

3-1
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Trabzonspor

0-1

0-1
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Samsunspor vs Alanyaspor

0-1

1-1
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Besiktas JK vs Hatayspor

0-1

2-2
Sat 18, May-19:59 - Turkish Super Lig
Ankaragucu vs Pendikspor

0-0

0-0
Sat 18, May-16:00 - Turkmenistan Yokary Liga
Arkadag FK vs Energetik Mary

2-0

6-0
Sat 18, May-16:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FC Altyn Asyr vs Kopetdag Asgabat

0-0

1-0
Sat 18, May-16:45 - Turkmenistan Yokary Liga
Sagadam vs FC Merw

0-0

3-0
Sat 18, May-17:00 - Turkmenistan Yokary Liga
FK Nebitci vs Asgabat

2-0

2-0
Sat 18, May-15:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship
Poland Women\'s(U17) vs France Women\'s(U17)

1-2

2-2
Sat 18, May-19:00 - UEFA European Women\'s U17 Championship
England Women\'s(U17) vs Spain Women\'s(U17)

0-2

0-4
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
URA SC vs Bright Stars

0-1

1-1
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
Kitara FC vs Gadaffi

1-0

3-0
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
NEC FC vs SC Villa

0-0

0-2
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
Maroons FC vs Kampala City Council(KCCA)

0-1

1-1
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
Vipers SC vs Mbarara City

3-0

4-1
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
Wakiso Giants vs Uganda People\'S Defence Force(UPDF)

0-0

0-1
Sat 18, May-16:00 - Uganda Super League
Busoga United vs Bidco Bul FC

0-2

0-3
Sat 18, May-16:30 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Kryvbas

2-1

3-1
Sat 18, May-13:30 - Ukraine Druha Liga
Kudrivka vs Karpaty Lviv B

0-1

1-2
Sat 18, May-14:00 - Ukraine Druha Liga
Kremin B Kremenchuk vs Lokomotiv Kyiv

0-2

0-3
Sat 18, May-13:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattia Ivano Frankivsk vs FC Viktoriya Sumy

0-0

1-0
Sat 18, May-14:00 - Ukraine Persha Liga
FC Karpaty Lviv vs FC Livyi Bereh Kyiv

3-1

3-3
Sat 18, May-14:00 - Ukraine Persha Liga
FC Ahrobiznes Volochysk vs SC Poltava

3-0

3-1
Sat 18, May-14:00 - Ukraine Persha Liga
Epicentr Kamyanets-Podilskyi vs FC Inhulets Petrove

1-2

1-3
Sat 18, May-14:00 - Ukraine Persha Liga
FC Nyva Buzova vs FSC Mariupol

0-0

1-1
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Vorskla (U21) vs Obolon Kiev(U21)

0-0

2-1
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Rukh Lviv(U21) vs Chernomorets Odessa(U21)

2-0

3-2
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
LNZ Cherkasy(U21) vs Zorya(U21)

0-2

0-3
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Kryvbas(U21)

4-1

6-1
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Metalist 1925 Kharkiv(U21) vs Polissya Zhytomyr(U21)

0-0

0-0
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Veres Rivne(U21) vs PFC Oleksandria(U21)

0-0

0-0
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
FC Mynai(U21) vs Kolos Kovalivka (U21)

1-0

2-0
Sat 18, May-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dnipro-1 (U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21)

0-2

0-2
Sat 18, May-19:30 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs CA Progreso

0-0

1-0
Sat 18, May-22:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs Rampla Juniors FC

0-2

0-2
Sat 18, May-02:00 - Uruguay Segunda Division
La Luz FC vs Montevideo City Torque

0-0

0-1
Sat 18, May-17:00 - Uruguay Segunda Division
CA Rentistas vs CS Cerrito

0-0

0-1
Sat 18, May-23:00 - Uruguay Segunda Division
Cooper vs Oriental

0-0

1-1
Sat 18, May-21:45 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Atlanta United FC

1-0

1-1
Sat 18, May-05:00 - USA Major Next Pro
Austin FC B vs Sporting Kansas City II

1-1

2-2
Sat 18, May-06:30 - USA National independent Football League
Capo FC vs Irvine Zeta FC

0-1

0-2
Sat 18, May-04:00 - USA National Women\'s Soccer League
North Carolina Courage Women\'s vs Utah Royals Women\'s

0-0

1-0
Sat 18, May-06:30 - USA National Women\'s Soccer League
Bay FC Women\'s vs San Diego Wave Women\'s

0-1

2-1
Sat 18, May-06:30 - USA National Women\'s Soccer League
Houston Dash Women\'s vs Portland Thorns FC Women\'s

0-0

0-2
Sat 18, May-03:30 - USA USL League One
Charlotte Independence vs Union Omaha

1-0

1-4
Sat 18, May-06:30 - USA USL League One
Central Valley Fuego vs One Knoxville SC

0-1

0-2
Sat 18, May-03:00 - USA USL League Two
Charlotte Eagles vs Tobacco Road

3-0

4-0
Sat 18, May-03:00 - USA USL League Two
Kalamazoo FC vs Lansing City

1-0

1-0
Sat 18, May-22:00 - USA USL League Two
Philadelphia Lone Star vs Real Central New Jersey

2-0

4-0
Sat 18, May-22:00 - USA USL League Two
Kings Hammer FC vs Cleveland Force

0-0

1-1
Sat 18, May-23:00 - USA USL League Two
Midwest United vs AFC Ann Arbor

0-0

3-0
Sat 18, May-23:00 - USA USL League Two
Northern Virginia FC vs Patuxent FA

2-0

2-1
Sat 18, May-23:00 - USA USL League Two
Brooke House FC vs NONA FC

0-0

0-0
Sat 18, May-05:00 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Memphis 901

1-1

1-2
Sat 18, May-05:00 - USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC vs Rhode Island FC

1-1

3-1
Sat 18, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Jizzakh Bars vs Sirdaryo FA

2-0

2-2
Sat 18, May-16:00 - Uzbekistan Pro League B
Xorazm FA vs Buxoro University

0-1

1-1
Sat 18, May-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Qumqo\'rg\'on FC vs Nasaf Qarshi II

1-0

2-1
Sat 18, May-16:30 - Uzbekistan Pro League B
Qoraqalpogiston FA vs Jizzax FA

1-0

3-0
Sat 18, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs FK Olympic Tashkent

1-0

2-4
Sat 18, May-18:00 - Uzbekistan Professional Football League
FK Andijan vs Metallurg Bekabad

0-0

1-1
Sat 18, May-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Nueva Esparta vs Academia Anzoategui

0-1

0-1
Sat 18, May-14:00 - Vietnam First Division
Da Nang vs Phu Tho

1-0

3-0
Sat 18, May-14:00 - Vietnam League
Song Lam Nghe An vs Khanh Hoa FC

0-1

2-1
Sat 18, May-15:00 - Vietnam League
Binh Dinh FC vs Hai Phong FC

0-1

1-1
Sat 18, May-16:15 - Vietnam League
The Cong - Viettel FC vs Nam Dinh

0-1

2-1
Sat 18, May-17:45 - Wales Premier League
Caernarfon Town vs Penybont FC

3-0

3-1
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Division 1
Mandurah City vs Sorrento FC

0-1

0-3
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Division 1
Rockingham City vs UWA Nedlands

0-0

0-0
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Division 1
Gosnells City vs Murdoch Uni Melville

0-2

1-3
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Division 1
Joondalup United vs Cockburn City

0-1

3-1
Sat 18, May-13:00 - Western Australia Division 1
Dianella White Eagles vs Subiaco AFC

1-0

2-0
Sat 18, May-14:00 - Western Australia Division 1
Kingsley Westside vs Gwelup Croatia SC

1-0

3-2
Sat 18, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Olympic Kingsway SC(U20) vs Inglewood United(U20)

1-1

2-2
Sat 18, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Western Knights(U20) vs Fremantle City(U20)

2-0

2-2
Sat 18, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Balcatta(U20) vs Stirling Macedonia(U20)

1-1

2-4
Sat 18, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Perth S.C(U20) vs Bayswater City(U20)

5-0

7-0
Sat 18, May-09:00 - Western Australia NPL U20
Armadale (U20) vs Floreat Athena(U20)

2-0

4-1
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Premier League
Western Knights vs Fremantle City

0-1

0-3
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Premier League
Armadale vs Floreat Athena

2-0

3-0
Sat 18, May-11:00 - Western Australia Premier League
Balcatta vs Stirling Macedonia

0-1

0-3
Sat 18, May-13:00 - Western Australia Premier League
Perth Glory FC Am vs Perth RedStar

0-0

0-1
Sat 18, May-13:00 - Western Australia Womens Premier League
Perth S.C Women\'s vs Subiaco AFC Women\'s

3-0

4-0
Sat 18, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Telone FC

0-0

2-0
Sat 18, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bikita Minerals FC vs Chegutu Pirates


2-1
Sat 18, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
FC Platinum vs Hwange Colliery

2-1

3-1
Sat 18, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Herentals College vs Bulawayo Chiefs

0-0

2-0
Sat 18, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Highlanders FC

1-0

1-1
Sat 18, May-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Arenel Movers vs Yadah

0-1

0-2
Advertisement
GPWA

server2test