AD:

Football Results for Sun 11, Feb 2024

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 11, Feb 2024

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 11, Feb-10:00 - A-League Men
Western Sydney Wanderers vs Newcastle Jets FC

2-1

3-3
Sun 11, Feb-00:00 - Africa Cup of Nations
South Africa vs Democratic Rep Congo

0-0

0-0
Sun 11, Feb-16:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Kenya Women\'s(U17) vs Democratic Rep Congo Women\'s U17


3-0
Sun 11, Feb-19:59 - African Youth Championship Woman\'s U17
Tanzania Women\'s U17 vs Zambia Women\'s U17

1-0

1-0
Sun 11, Feb-16:30 - Albania 1st league
Kastrioti Kruje vs Lushnja KS

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Albania Super league
KF Tirana vs KF Erzeni Shijak

0-0

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Albania Super league
Skenderbeu Korce vs FK Kukesi

1-0

1-0
Sun 11, Feb-21:00 - Algeria Division 1
USM Alger vs Paradou AC

0-2

1-5
Sun 11, Feb-14:00 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs CE Carroi

1-0

4-1
Sun 11, Feb-16:30 - Andorra Super league
Inter Club D\'Escaldes vs FC Ordino

1-0

2-0
Sun 11, Feb-19:00 - Andorra Super league
Atletic America vs Atletic Escaldes

0-2

1-8
Sun 11, Feb-21:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Pas de la Casa

0-0

0-0
Sun 11, Feb-18:30 - Angola Girabola League
Desportivo Huila vs Sagrada Esperanca


1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Angola Girabola League
Wiliete vs CR Uniao Malanje

2-0

4-1
Sun 11, Feb-19:00 - Angola Girabola League
Primeiro 1 de Agosto vs Santa Rita FC

3-0

4-1
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Armenio vs Deportivo Merlo

1-0

2-0
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa San Carlos vs UAI Urquiza

1-1

3-1
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Flandria vs CA Colegiales

0-0

0-0
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Argentino de Rosario vs General Lamadrid

1-0

1-1
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Victoriano Arenas vs CA Lugano

2-1

2-1
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Leandro N Alem vs CDyS Juventud Unida

1-0

1-1
Sun 11, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Yupanqui vs Sportivo Barracas

0-0

1-0
Sun 11, Feb-02:20 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Ituzaingo

0-0

0-0
Sun 11, Feb-00:00 - Argentine Primera Division
Argentinos Juniors vs CA Banfield

2-1

4-2
Sun 11, Feb-02:15 - Argentine Primera Division
Boca Juniors vs Defensa Y Justicia

0-0

0-0
Sun 11, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
Belgrano vs Club Deportivo Godoy Cruz

0-0

0-1
Sun 11, Feb-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Sarmiento Junin

1-0

3-0
Sun 11, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Almagro vs Deportivo Moron

1-0

2-1
Sun 11, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Talleres Remdios de Escalada

0-0

0-0
Sun 11, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA San Miguel vs Estudiantes de Buenos Aires

0-0

0-0
Sun 11, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs Aldosivi

0-0

0-2
Sun 11, Feb-00:15 - Argentinian Primera B - Nacional
San Telmo vs Gimnasia y Tiro

1-0

1-1
Sun 11, Feb-04:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Almirante Brown vs Tristan Suarez

1-1

1-2
Sun 11, Feb-04:45 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Temperley

1-0

2-2
Sun 11, Feb-09:45 - Australia Brisbane Silver Boot
St George Willawong FC vs Brisbane Roar FC Am


5-1
Sun 11, Feb-11:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Queensland Lions FC vs Eastern Suburbs Brisbane

2-0

4-1
Sun 11, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Quinns FC vs Gwelup Croatia SC

1-1

3-2
Sun 11, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Mandurah City vs Rockingham City

1-0

2-1
Sun 11, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Sorrento Gulls vs Murdoch University


3-0
Sun 11, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Swan United vs East Perth FC

0-1

1-3
Sun 11, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Ashfield SC vs Joondalup United

1-1

2-4
Sun 11, Feb-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Souths United Women\'s vs Gold Coast City FC Women\'s

0-0

0-3
Sun 11, Feb-11:00 - Australia Queensland State Women\'s Premier League
Brisbane Olympic Women\'s vs Eastern Suburbs Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Feb-09:00 - Australia Victorian Division 1
Western United FC NPL vs Kingston City

1-1

1-2
Sun 11, Feb-10:00 - Australia Women\'s A-League
Western United Women\'s vs Brisbane Roar Women\'s

1-2

3-2
Sun 11, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs SC Austria Lustenau

0-0

0-2
Sun 11, Feb-17:30 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs Rapid Wien

0-1

0-2
Sun 11, Feb-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs SK Austria Klagenfurt

1-1

2-2
Sun 11, Feb-17:30 - Belgian First Amateur Division
Union Royale Namur vs Leuven B

0-0

1-0
Sun 11, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Dessel Sport

0-2

0-3
Sun 11, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Cappellen FC vs Royal Knokke

2-0

2-2
Sun 11, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Thes Sport Tessenderlo

4-0

4-0
Sun 11, Feb-16:30 - Belgian Pro League
RWD Molenbeek vs Royal Antwerp FC

0-3

0-4
Sun 11, Feb-19:00 - Belgian Pro League
KV Mechelen vs KRC Genk

1-1

1-1
Sun 11, Feb-21:30 - Belgian Pro League
Sporting Charleroi vs Anderlecht

1-2

1-3
Sun 11, Feb-22:15 - Belgian Pro League
K.A.A. Gent vs Cercle Brugge

0-1

1-2
Sun 11, Feb-16:30 - Belgium - 2e Klasse
Jong Genk vs FCV Dender EH

1-0

2-1
Sun 11, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Beerschot Wilrijk vs SL 16 FC

0-0

2-0
Sun 11, Feb-22:15 - Belgium - 2e Klasse
KV Oostende vs Royal FC Liege

0-1

0-2
Sun 11, Feb-16:00 - Bosnia Cup
Sloboda Tuzla vs FK Sarajevo

0-1

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Bosnia Cup
Stupcanica Olovo vs NK Siroki Brijeg

0-2

2-2
Sun 11, Feb-19:00 - Bosnia Cup
FK Sloga Doboj vs FK Igman Konjic

0-0

1-0
Sun 11, Feb-21:30 - Bosnia Cup
Borac Banja Luka vs FK Zvijezda 09

2-0

2-0
Sun 11, Feb-02:00 - Brasil Copa do Nordeste
Vitoria Salvador BA vs ABC Natal/RN

2-0

3-1
Sun 11, Feb-02:00 - Brasil Copa do Nordeste
Maranhao MA vs Nautico PE

0-3

1-3
Sun 11, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Ceara vs Altos/PI

0-0

1-1
Sun 11, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Clube de Regatas Brasil vs Fortaleza CE

1-0

1-0
Sun 11, Feb-00:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Academia MT vs Nova Mutum MT

0-1

2-1
Sun 11, Feb-04:00 - Brazil Amazonense League
Parintins FC/AM vs Princesa AM

1-0

3-0
Sun 11, Feb-23:00 - Brazil Amazonense League
Amazonas AM vs Operario/AM

2-0

4-0
Sun 11, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Barra SC vs Concordia SC

0-0

3-0
Sun 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Nacao SC vs Figueirense SC

0-1

0-1
Sun 11, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Avenida RS vs Ypiranga(RS)

1-0

2-0
Sun 11, Feb-04:30 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Novo Hamburgo RS vs Juventude (RS)

1-1

1-1
Sun 11, Feb-23:15 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goiatuba vs Anápolis GO

0-0

0-0
Sun 11, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Ponte Preta vs Sao Paulo

0-0

2-0
Sun 11, Feb-03:15 - Brazil Campeonato Paulista
RB Bragantino vs Sao Bernardo SP

0-0

1-1
Sun 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Portuguesa de Desportos

1-0

2-0
Sun 11, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Inter de Limeira vs Botafogo SP

2-0

2-0
Sun 11, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Ferroviaria SP vs Rio Claro

0-0

1-0
Sun 11, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Linense SP vs Primavera SP

1-0

2-1
Sun 11, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Noroeste SP vs Portuguesa Santista

0-1

1-1
Sun 11, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Lemense SP vs Desportivo Brasil SP

0-3

1-3
Sun 11, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Itapirense SP vs Marilia (SP)

0-0

1-1
Sun 11, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Bandeirante SP vs Gremio Prudente

1-1

3-2
Sun 11, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Rio Preto vs CA Votuporanguense SP

0-1

0-2
Sun 11, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
EC Sao Bernardo vs Catanduva SP

1-0

2-0
Sun 11, Feb-01:30 - Brazil Paranaense League
Galo Maringa vs Coritiba (PR)

0-2

1-3
Sun 11, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Andraus Brasil

2-0

4-0
Sun 11, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Independiente FSJ vs Cascavel PR

1-0

2-1
Sun 11, Feb-00:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Portuguesa MS vs Operario MS

1-1

1-1
Sun 11, Feb-01:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Corumbaense vs Aquidauanense

0-1

1-1
Sun 11, Feb-16:50 - Burundi Ligue A
Dynamik vs Kayanza United

2-0

4-3
Sun 11, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Tigre Noir FC vs Telaviv FC


2-2
Sun 11, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Vital\'O


0-1
Sun 11, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Le Messager Ngozi


1-1
Sun 11, Feb-17:30 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Moso Sugar


3-3
Sun 11, Feb-00:00 - Club Friendly
Minnesota United FC vs Phoenix Rising FC

1-1

2-1
Sun 11, Feb-00:00 - Club Friendly
Tampa Bay Rowdies vs Atlanta United FC

0-0

0-2
Sun 11, Feb-00:30 - Club Friendly
CF Montreal vs Colorado Rapids


2-6
Sun 11, Feb-01:00 - Club Friendly
Portland Timbers vs New York City FC

0-1

1-1
Sun 11, Feb-02:00 - Club Friendly
Saint Louis City vs New York Red Bulls

1-0

2-2
Sun 11, Feb-02:00 - Club Friendly
Real Brasilia FC Women\'s vs Cruzeiro MG Women\'s

0-1

0-1
Sun 11, Feb-03:00 - Club Friendly
O Higgins vs Magallanes

0-0

1-0
Sun 11, Feb-03:00 - Club Friendly
Nublense vs Deportes Temuco

2-1

4-1
Sun 11, Feb-04:30 - Club Friendly
New England Revolution vs Orlando City

1-1

1-3
Sun 11, Feb-12:00 - Club Friendly
FK Khimki vs KamAZ

1-0

1-1
Sun 11, Feb-13:00 - Club Friendly
Sokol Kazan vs Rubin Kazan C

0-1

1-2
Sun 11, Feb-13:00 - Club Friendly
MFK Karvina II vs Gornik Zabrze II

2-0

2-2
Sun 11, Feb-13:15 - Club Friendly
FC Bohemians 1905 B vs Velke Hamry

2-0

3-1
Sun 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Naftan Novopolock vs Maxline Vitebsk

0-0

1-2
Sun 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Admira Praha vs Arsenal Ceska Lipa

1-2

2-3
Sun 11, Feb-14:00 - Club Friendly
Polonia Bytom vs Piast Gliwice

1-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Club Friendly
AB Gladsaxe vs FA 2000

0-1

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Krylya Sovetov Samara B vs Rubin Kazan B

0-1

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Aalborg BK vs KFUM Oslo

1-1

3-1
Sun 11, Feb-15:00 - Club Friendly
Cracovia Krakow vs Gornik Zabrze

1-2

1-4
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Sigma Olomouc B vs Veres Rivne

0-0

2-2
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Sileks Kratovo vs Detonit Plackovica


0-1
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Hammarby vs HJK Helsinki

0-0

1-2
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Assyriska FF Sodertalje vs FC Arlanda

1-0

5-1
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
BK Olympic Malmo vs Hogaborgs BK


1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Macva Sabac vs Radnicki Zrenjanin

1-0

3-0
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
IFK Kalmar Women\'s vs Vaxjo FF Women\'s


2-2
Sun 11, Feb-16:00 - Club Friendly
Slavia Praha Women\'s vs Katowice Women\'s

0-0

2-1
Sun 11, Feb-16:10 - Club Friendly
PEPO Lappeenranta vs Atlantis

2-1

3-2
Sun 11, Feb-16:30 - Club Friendly
FC 08 Homburg vs TSG 1899 Hoffenheim II

1-1

1-1
Sun 11, Feb-16:30 - Club Friendly
Dinamo Brest vs Neman Grodno

0-0

0-1
Sun 11, Feb-16:30 - Club Friendly
Lyngby vs PFK Aleksandriya

0-1

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Tobol Kostanai vs Samgurali Tskaltubo

0-1

0-1
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
SGV Freiberg vs Villingen

4-0

5-0
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
FK Vardar vs Kamenica Sasa


4-1
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Rotor Volgograd vs Rodina Moskva II

0-0

1-2
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Polonia Bytom vs Unia Turza Slaska

1-0

4-1
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Akron Togliatti B vs Dynamo Kirov

1-1

3-2
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Kolkheti Poti vs Neftchi Fergana

0-1

0-2
Sun 11, Feb-17:00 - Club Friendly
Vejgaard BK vs Kjellerup IF

3-0

4-0
Sun 11, Feb-17:30 - Club Friendly
Internacional (RS) Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

2-3

2-4
Sun 11, Feb-17:30 - Club Friendly
CR Flamengo (RJ) Women\'s vs Ferroviaria SP Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Cherno More Varna vs FC Dobrudzha

3-0

5-0
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Dynamo Moscow vs FK Yelimay Semey

0-0

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Kolos Kovalivka vs Dinamo Batumi

2-1

3-1
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Maidenhead United Women\'s vs Bridgwater United Women\'s


2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
SpVgg EGC Wirges vs TSV Steinbach Haiger II

1-4

1-7
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Khimki vs Shinnik Yaroslavl

1-0

1-0
Sun 11, Feb-18:00 - Club Friendly
Volga Ulyanovsk vs Lokomotiv Tashkent

0-0

2-0
Sun 11, Feb-18:30 - Club Friendly
FK Auda Riga vs FC Bunyodkor

0-1

0-2
Sun 11, Feb-18:30 - Club Friendly
TuS Hornau vs Turk Gucu Friedberg

1-0

1-1
Sun 11, Feb-18:30 - Club Friendly
Kompozit vs Spartak Moscow Youth

1-2

1-3
Sun 11, Feb-18:30 - Club Friendly
Riga FC vs FC Pyunik

2-0

2-0
Sun 11, Feb-21:00 - Club Friendly
Tukums-2000 vs FK Panevezys

0-1

0-4
Sun 11, Feb-21:00 - Club Friendly
AFC Eskilstuna vs Nykopings BIS

3-1

5-1
Sun 11, Feb-21:00 - Club Friendly
Zaglebie Sosnowiec vs Garbarnia Krakow

0-0

0-1
Sun 11, Feb-21:00 - Club Friendly
FC Kairat Almaty vs FK Rostov

1-0

2-1
Sun 11, Feb-22:00 - Club Friendly
Austin FC vs Los Angeles Galaxy

1-1

3-1
Sun 11, Feb-01:00 - Colombia Copa Mustang
La Equidad vs Deportes Tolima

1-1

1-1
Sun 11, Feb-03:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Bucaramanga vs Deportiva Once Caldas

0-0

1-1
Sun 11, Feb-05:20 - Colombia Copa Mustang
Dep.Independiente Medellin vs Independiente Santa Fe

0-0

1-1
Sun 11, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Boca Juniors De Cali vs Bogota FC

1-0

1-2
Sun 11, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Real Cundinamarca vs Real Santander

1-0

4-2
Sun 11, Feb-22:00 - CONCACAF Women Under 17
Haiti women\'s(U17) vs Canada Women\'s(U17)

1-1

1-4
Sun 11, Feb-01:00 - Costa Rica Division 2
Escorpiones Belen vs CS Uruguay De Coronado


3-4
Sun 11, Feb-04:00 - Costa Rica Division 2
Cofutpa vs Antioquia


1-0
Sun 11, Feb-21:00 - Costa Rica Division 2
Jicaral Sercoba vs AD Sarchi

2-0

4-2
Sun 11, Feb-21:00 - Costa Rica Division 2
Guadalupe FC vs Aserri FC

2-0

4-0
Sun 11, Feb-04:00 - Costa Rica Primera Division
Municipal Liberia vs Deportivo Saprissa

1-1

1-2
Sun 11, Feb-05:00 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Guanacasteca

0-0

1-1
Sun 11, Feb-07:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Puntarenas

1-0

1-0
Sun 11, Feb-21:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Herediano

0-2

1-3
Sun 11, Feb-18:00 - Croatia 1.HNL
Hajduk Split vs Slaven Belupo Koprivnica

1-0

4-0
Sun 11, Feb-20:10 - Croatia 1.HNL
HNK Gorica vs NK Rijeka

0-0

0-2
Sun 11, Feb-19:00 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Nea Salamis

0-3

0-3
Sun 11, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs APOEL Nicosia

0-1

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
PO Ahironas-Onisilos vs Xylotympou

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Cyprus 2 Division
Digenis Morphou vs MEAP Nisou

1-0

3-1
Sun 11, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs FC Fastav Zlin

1-0

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Hradec Kralove vs FC Bohemians 1905

1-0

2-2
Sun 11, Feb-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Slavia Praha vs FK Jablonec

3-2

4-3
Sun 11, Feb-01:00 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs Once Deportivo Ahuachapan

0-1

0-2
Sun 11, Feb-05:00 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs Municipal Limeno

1-1

2-3
Sun 11, Feb-16:30 - England FA Women\'s Cup
Arsenal Women\'s vs Manchester City Women\'s

0-0

0-1
Sun 11, Feb-17:00 - England FA Women\'s Cup
Wolves Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

0-1

1-4
Sun 11, Feb-18:00 - England FA Women\'s Cup
London City Lionesses Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Feb-18:00 - England FA Women\'s Cup
Chelsea FC Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-0

1-0
Sun 11, Feb-18:00 - England FA Women\'s Cup
Southampton Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-1

1-3
Sun 11, Feb-19:59 - England FA Women\'s Cup
Nottingham Forest Women\'s vs Everton FC Women\'s

0-2

1-7
Sun 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League First Division
Bowers & Pitsea vs Gorleston

1-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - England Ryman(Isthmian) League Premier Division
Cray Wanderers vs Concord Rangers

0-0

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - England The Championship
Coventry City vs Millwall

0-1

2-1
Sun 11, Feb-16:00 - England U21 Premier League
Manchester City(U21) vs Wolves U21

0-2

3-3
Sun 11, Feb-18:00 - England U21 Premier League
Liverpool U21 vs Stoke City U21

1-1

3-1
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s National League - Division One
Sutton Coldfield Town Women\'s vs Solihull Moors Women\'s

2-0

2-0
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s National League - Division One
Doncaster Rovers Women\'s vs Norton & Stockton Ancients Women\'s

0-0

3-0
Sun 11, Feb-19:00 - England Women\'s National League - Division One
Worthing Women\'s vs Queens Park Rangers Women\'s


1-1
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Derby County Women\'s vs Huddersfield Town Women\'s

1-0

3-1
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Stoke City Women\'s vs Stourbridge Women\'s

3-1

4-1
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Burnley Women\'s vs Newcastle Women\'s

0-0

0-3
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Liverpool Feds Women\'s vs AFC Fylde Women\'s


2-1
Sun 11, Feb-19:00 - England Women\'s Northern Premier League
Halifax Town Women\'s vs West Bromwich WFC Women\'s


2-0
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Cheltenham Town Women\'s vs Ipswich Women\'s


2-2
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Oxford United Women\'s vs Portsmouth Women\'s


1-5
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
London Bees Women\'s vs Hashtag United Women\'s

0-3

0-3
Sun 11, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Billericay Town Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s


1-1
Sun 11, Feb-18:30 - England Women\'s Southern Premier League
Rugby Borough Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s

4-0

4-2
Sun 11, Feb-18:30 - England Women\'s Southern Premier League
Chatham Town Women\'s vs Cardiff City Ladies FC Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Feb-18:00 - English Premier League
West Ham United vs Arsenal

0-4

0-6
Sun 11, Feb-20:30 - English Premier League
Aston Villa vs Manchester United

0-1

1-2
Sun 11, Feb-20:30 - Finland League Cup
Ekenas IF vs Inter Turku

0-1

1-3
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Dunkerque(U19) vs Quevilly US(U19)

2-0

4-0
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Stade Reims(U19)

2-0

5-0
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Montfermeil(U19)

2-2

4-3
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Saran(U19)

2-0

4-0
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Lens(U19) vs Le Havre(U19)

0-0

1-1
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Amiens SC(U19) vs Montrouge(U19)

3-0

5-1
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Chambly FC (U19)

1-0

1-1
Sun 11, Feb-16:15 - French Championnat National U19 Groupe B
FC 93 Bobigny(U19) vs Auxerre(U19)

0-0

1-2
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
US Orleans U19 vs ES Troyes AC(U19)

2-0

3-2
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Paris FC U19


3-3
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Pagny-sur-Moselle(U19) vs Strasbourg U19

0-1

0-1
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Metz U19


1-1
Sun 11, Feb-18:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Bourg Peronnas(U19) vs Montferrandaise(U19)

1-1

3-2
Sun 11, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs Avranches(U19)

0-1

0-1
Sun 11, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Nantes U19 vs Trelissac U19

3-0

4-0
Sun 11, Feb-15:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs SPA Merignacais U19

0-0

2-0
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Bordeaux U19 vs USSA Vertou(U19)

2-0

2-2
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs Stade Rennais FC(U19)


2-0
Sun 11, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe C
Lorient(U19) vs Laval U19


2-1
Sun 11, Feb-14:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Monaco U19 vs Colomiers U19

2-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Toulouse(U19)


1-3
Sun 11, Feb-15:00 - Friendly Internationals
Turkiye Women\'s(U17) vs Slovakia Women\'s(U17)

0-0

0-1
Sun 11, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Wales Women\'s(U17) vs Czech Republic Women\'s(U17)

2-0

3-2
Sun 11, Feb-16:00 - Friendly Internationals
Portugal(U16) vs Germany(U16)

0-1

0-2
Sun 11, Feb-19:00 - Friendly Internationals
Netherlands(U16) vs Japan(U16)

4-1

6-3
Sun 11, Feb-21:00 - Friendly Internationals
United Arab Emirates Women\'s vs Iraq Women\'s


3-0
Sun 11, Feb-16:30 - German 3. Liga
Hallescher FC vs FC Erzgebirge Aue

2-2

2-3
Sun 11, Feb-19:30 - German 3. Liga
Munchen 1860 vs FC Ingolstadt 04

1-0

3-1
Sun 11, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfB Stuttgart vs 1.FSV Mainz 05

2-0

3-1
Sun 11, Feb-20:30 - German Bundesliga
Hoffenheim vs 1. FC Koln

0-0

1-1
Sun 11, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Greuther Furth vs Hertha BSC Berlin

0-1

1-2
Sun 11, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
VfL Osnabruck vs Hansa Rostock

0-0

0-0
Sun 11, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs Schalke 04

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Eintracht Frankfurt Women\'s

0-0

3-0
Sun 11, Feb-21:30 - German Frauen Bundesliga
SC Freiburg Women\'s vs Duisburg Women\'s

0-0

1-1
Sun 11, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Nord
Union Berlin(U19) vs VfL Osnabruck(U19)

1-1

1-2
Sun 11, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga Sud
FC Kaiserslautern (U19) vs Mainz(U19)

0-0

1-0
Sun 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
Hoffenheim(U19) vs Eintracht Frankfurt(U19)

0-0

2-0
Sun 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Sandhausen(U19) vs VfB Stuttgart U19

0-1

0-3
Sun 11, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln(U19) vs Alemannia Aachen(U19)

1-2

1-2
Sun 11, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Bochum(U19) vs Schalke 04 (U19)

1-1

1-2
Sun 11, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Dortmund(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

2-1

7-1
Sun 11, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
Arminia Bielefeld(U19) vs Viktoria Koln(U19)

1-0

1-2
Sun 11, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs MSV Duisburg (U19)

1-0

1-0
Sun 11, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Hansa Rostock Am. vs Chemie Leipzig

1-1

2-3
Sun 11, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde vs ZFC Meuselwitz

1-0

1-0
Sun 11, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Berliner FC Dynamo vs Eilenburg

1-1

2-2
Sun 11, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs Holstein Kiel B

0-2

2-3
Sun 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
TUS BW Lohne vs FC St. Pauli II

1-1

1-3
Sun 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Havelse vs Hannover 96 Am

0-2

1-4
Sun 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs Drochtersen/Assel

0-0

0-1
Sun 11, Feb-18:00 - Germany - Regionalliga Nord
SC Spelle Venhaus vs Teutonia Ottensen

0-0

0-1
Sun 11, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Koln Am. vs Duren

0-1

0-1
Sun 11, Feb-13:45 - Germany OberLiga
HEBC Hamburg vs Wandsbeker TSV Concordia

0-1

3-1
Sun 11, Feb-15:00 - Germany OberLiga
TUS Makkabi Berlin vs SV Lichtenberg 47

1-1

2-3
Sun 11, Feb-16:30 - Germany OberLiga
Eintracht Mahlsdorf vs Rostocker FC

3-2

7-2
Sun 11, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Germania Egestorf Langreder vs Blau Weiss Bornreihe

3-0

3-1
Sun 11, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Niendorfer TSV vs Turkiye Wilhelmsburg

1-0

2-0
Sun 11, Feb-17:00 - Germany OberLiga
Hertha Zehlendorf vs FC Anker Wismar

1-0

2-3
Sun 11, Feb-17:30 - Germany OberLiga
ETSV Hamburg vs FC Alsterbruder

1-1

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Germany OberLiga
Schwarz-Weiss Essen vs TVD Velbert

1-1

1-1
Sun 11, Feb-18:00 - Germany OberLiga
Blumenthaler SV vs ESC Geestemunde

0-1

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Germany OberLiga
Preuben Munster(Am) vs TuS Ennepetal

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:30 - Gibraltar Premier Divisio
Europa FC vs FCB Magpies

1-1

4-3
Sun 11, Feb-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lions Gibraltar vs Glacis United

0-0

1-0
Sun 11, Feb-18:00 - Greece Super League 1
A.E. Kifisia F.C. vs Volos NFC

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Greece Super League 1
Panserraikos F.C. vs Panathinaikos

0-2

0-3
Sun 11, Feb-21:30 - Greece Super League 1
Lamia vs Asteras Tripolis

0-1

2-1
Sun 11, Feb-22:00 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs AEK Athens

0-0

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Greece Super League 2
Iraklis 1908 vs Niki Volos

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Olympiakos Piraeus II

0-0

0-2
Sun 11, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Ionikos vs Panachaiki

2-0

3-1
Sun 11, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Panathinaikos B vs Chania Kissamikos

0-0

0-2
Sun 11, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Giouchtas vs Egaleo

0-0

2-0
Sun 11, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Kozani FC vs Kambaniakos

0-1

0-1
Sun 11, Feb-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Sacachispas vs Aurora FC


0-1
Sun 11, Feb-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Democracia vs Santa Lucia Cotzumalguapa


2-0
Sun 11, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CD Suchitepequez vs Solola FC


4-0
Sun 11, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Deportivo Barberena vs C.D. Heredia

0-0

1-0
Sun 11, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Fraijanes vs Universidad de San Carlos


0-6
Sun 11, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Nueva Concepcion vs CD Marquense

1-0

1-1
Sun 11, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Juventud Copalera vs Deportivo Quiche FC


3-2
Sun 11, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
San Benito vs Deportivo Mictlan


1-1
Sun 11, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco vs Club Deportivo Achuapa

1-0

1-0
Sun 11, Feb-04:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones vs CD Malacateco

1-1

4-2
Sun 11, Feb-06:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Zacapa vs CSD Municipal

0-0

0-0
Sun 11, Feb-00:00 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs Vitesse Arnhem

1-2

3-2
Sun 11, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs PEC Zwolle

0-0

1-1
Sun 11, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Ajax Amsterdam

2-0

3-2
Sun 11, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Fortuna Sittard

1-0

4-0
Sun 11, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Volendam vs PSV Eindhoven

1-1

1-5
Sun 11, Feb-23:00 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Sparta Rotterdam

0-0

2-0
Sun 11, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
FC Utrecht Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s

0-1

0-2
Sun 11, Feb-17:30 - Holland Eredivisie Women\'s
SBV Excelsior Women\'s vs SC Telstar Women\'s

2-2

2-2
Sun 11, Feb-19:45 - Holland Eredivisie Women\'s
SC Heerenveen Women\'s vs Fortuna Sittard Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:15 - Holland Jupiler League
ADO Den Haag vs FC Den Bosch

1-0

3-0
Sun 11, Feb-17:30 - Holland Jupiler League
FC Groningen vs FC Oss

1-0

3-0
Sun 11, Feb-03:00 - Honduras Liga Nacional
Olancho FC vs Lobos de la UPNFM

0-0

0-0
Sun 11, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs CD Victoria

0-0

1-0
Sun 11, Feb-11:00 - HongKong FA Senior Shield
Kitchee vs Eastern A.A Football Team

0-0

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budapest Honved FC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

0-1

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Gyirmot FC

1-1

1-3
Sun 11, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Mosonmagyarovari TE vs Vasas SC

0-1

1-3
Sun 11, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
ETO FC Gyor vs Csakvari TK

1-1

2-1
Sun 11, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Soroksar vs BVSC Zuglo

0-1

2-1
Sun 11, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs Kazincbarcikai

0-0

0-3
Sun 11, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Kozarmisleny SE

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs FC Ajka

0-1

0-2
Sun 11, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs BFC Siofok

1-1

1-3
Sun 11, Feb-15:30 - Hungary NB1
Paksi SE vs Kecskemeti TE

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:45 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Ujpest FC

0-1

1-2
Sun 11, Feb-22:45 - Hungary NB1
Zalaegerszegi TE vs Mezokovesd-Zsory

1-0

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Iceland League Cup
Vikingur Reykjavik vs Leiknir Reykjavik

1-2

3-3
Sun 11, Feb-17:30 - India League Division 1
Trau FC vs Delhi FC

1-2

5-3
Sun 11, Feb-18:00 - India Super League
Jamshedpur FC vs Bengaluru

0-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Iraqi League
Al Karkh vs Naft Misan

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Iraqi League
Baghdad vs Naft Alwasat

1-1

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Iraqi League
Al Shorta vs Al Zawraa

1-2

2-2
Sun 11, Feb-22:00 - Israel Liga Bet
Tzeirey Tamra vs Shefa Amr

1-1

6-2
Sun 11, Feb-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Netanya

1-0

2-0
Sun 11, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Atalanta Youth

0-1

0-1
Sun 11, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs Cagliari Youth

2-1

3-1
Sun 11, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs Inter Milan Youth

1-0

1-2
Sun 11, Feb-15:30 - Italian Serie A
Fiorentina vs Frosinone

3-0

5-1
Sun 11, Feb-18:00 - Italian Serie A
Bologna vs Lecce

2-0

4-0
Sun 11, Feb-18:00 - Italian Serie A
A.C. Monza vs Hellas Verona

0-0

0-0
Sun 11, Feb-21:00 - Italian Serie A
Genoa vs Atalanta

0-1

1-4
Sun 11, Feb-23:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Napoli

1-0

1-0
Sun 11, Feb-19:15 - Italian Serie B
Ternana vs Spezia

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Italian Women Division 1
ASDC Pomigliano Women\'s vs Inter Milan Women\'s

0-3

2-6
Sun 11, Feb-18:15 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Sampdoria Women\'s

1-0

2-1
Sun 11, Feb-21:00 - Italian Women Division 1
Juventus Women\'s vs Como 2000 Women\'s

2-0

5-0
Sun 11, Feb-17:00 - Italy C1B
Ancona vs Olbia

1-0

2-0
Sun 11, Feb-17:00 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Brindisi vs Latina Calcio

0-0

1-2
Sun 11, Feb-17:00 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Juve Stabia

1-0

1-3
Sun 11, Feb-17:00 - Italy C1C
Giugliano vs Virtus Francavilla

1-0

2-1
Sun 11, Feb-19:15 - Italy C1C
Avellino vs ACR Messina

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:15 - Italy C1C
Catania vs Casertana FC

0-0

0-0
Sun 11, Feb-21:30 - Italy C1C
AS Sorrento Calcio vs Picerno

0-1

0-2
Sun 11, Feb-21:30 - Italy C1C
Audace Cerignola vs Taranto Sport

0-0

0-0
Sun 11, Feb-21:30 - Italy C1C
Turris Neapolis vs Foggia

1-0

2-0
Sun 11, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Vastogirardi vs Fossombrone

0-0

0-0
Sun 11, Feb-14:00 - Kenya Premier League
Talanta FC vs Sofapaka Nairobi FC

1-0

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Nzoia Sugar

1-1

1-2
Sun 11, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Shabana FC vs Tusker FC Nairobi

0-1

0-4
Sun 11, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Muhoroni Youth vs Kariobangi Sharks

1-1

1-2
Sun 11, Feb-17:00 - Kenya Premier League
KCB Nairobi vs Kakamega Homeboyz

0-0

1-2
Sun 11, Feb-17:00 - Kenya Premier League
AFC Leopards SC vs Muranga

1-0

1-0
Sun 11, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs KF Feronikeli

1-0

2-0
Sun 11, Feb-16:00 - Kosovo Super League
Dukagjini vs Malisheva

0-1

2-1
Sun 11, Feb-16:00 - Kosovo Super League
KF Liria vs Ballkani

0-1

0-3
Sun 11, Feb-19:00 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Al Fahaheel SC

0-2

1-2
Sun 11, Feb-00:00 - La Liga
Las Palmas vs Valencia CF

0-0

2-0
Sun 11, Feb-17:00 - La Liga
Getafe vs Celta Vigo

2-0

3-2
Sun 11, Feb-19:15 - La Liga
Mallorca vs Rayo Vallecano

0-0

2-1
Sun 11, Feb-21:30 - La Liga
Sevilla vs Atletico Madrid

1-0

1-0
Sun 11, Feb-16:15 - Lebanese League
Shabab Al Ghazieh vs Tadamon Sour

0-1

0-1
Sun 11, Feb-16:15 - Lebanese League
Al Hikma Beirut vs Shabab Al-Sahel

1-0

2-1
Sun 11, Feb-19:59 - Libya League Division 1
Al Ittihad Tripoli vs Al-Madina

2-0

2-0
Sun 11, Feb-03:00 - Liga MX
Club Necaxa vs Toluca

2-1

3-3
Sun 11, Feb-03:05 - Liga MX
Chivas Guadalajara vs FC Juarez

1-0

2-1
Sun 11, Feb-05:00 - Liga MX
Club Leon vs Club America

0-0

0-1
Sun 11, Feb-05:05 - Liga MX
Cruz Azul vs Atletico San Luis

1-0

3-0
Sun 11, Feb-07:10 - Liga MX
Santos Laguna vs Tigres UANL

0-2

0-3
Sun 11, Feb-07:10 - Liga MX
Monterrey vs Pachuca

2-0

3-2
Sun 11, Feb-22:00 - Liga MX
Pumas UNAM vs Puebla

0-0

3-0
Sun 11, Feb-00:00 - Ligue 1
Paris Saint-Germain vs Lille OSC

2-1

3-1
Sun 11, Feb-16:00 - Ligue 1
Le Havre vs Stade Rennes FC

0-0

0-1
Sun 11, Feb-18:00 - Ligue 1
Clermont Foot vs Stade Brestois

0-0

1-1
Sun 11, Feb-18:00 - Ligue 1
FC Lorient vs Stade de Reims

0-0

2-0
Sun 11, Feb-18:00 - Ligue 1
Toulouse vs Nantes

0-1

1-2
Sun 11, Feb-20:05 - Ligue 1
Montpellier HSC vs Lyonnais

1-0

1-2
Sun 11, Feb-23:45 - Ligue 1
OGC Nice vs AS Monaco

1-1

2-3
Sun 11, Feb-13:00 - Livonian Winter League
Grobina vs FC Kuressaare

2-1

5-1
Sun 11, Feb-16:00 - Livonian Winter League
Vaprus Parnu vs BFC Daugavpils

2-0

3-1
Sun 11, Feb-18:30 - Livonian Winter League
Tallinna FC Levadia II vs Riga FC II

0-0

2-1
Sun 11, Feb-19:20 - Livonian Winter League
Super Nova Riga vs FC Nomme United

1-4

2-5
Sun 11, Feb-19:30 - Livonian Winter League
Tartu JK Tammeka vs Metta/LU Riga

1-1

3-3
Sun 11, Feb-17:30 - Luxembourg National Division
FC Schifflingen vs Victoria Rosport

2-0

2-2
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
UN Kaerjeng 97 vs UNA Strassen

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs Fola Esch

3-0

4-0
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Mondercange

0-0

2-0
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Union Titus Petange

1-0

3-3
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
FC Marisca Miersch vs Progres Niederkorn

0-1

0-3
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs FC Wiltz 71

3-0

5-2
Sun 11, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Racing Union Luxembourg

4-0

7-0
Sun 11, Feb-17:00 - Malta First Division League
Marsa FC vs Zabbar St. Patrick

0-1

1-3
Sun 11, Feb-17:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew\'s vs Msida St. Joseph

1-0

2-0
Sun 11, Feb-19:30 - Malta First Division League
Swieqi United vs Zebbug Rangers

0-0

3-1
Sun 11, Feb-19:30 - Malta First Division League
Lija Athletic vs Tarxien Rainbows F.C.

0-1

0-4
Sun 11, Feb-17:00 - Malta Premier League
Gudja United vs Hamrun Spartans

0-3

0-4
Sun 11, Feb-19:15 - Malta Premier League
Sirens vs Marsaxlokk FC

0-1

1-1
Sun 11, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Deportivo Dongu

0-1

0-4
Sun 11, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Artesanos Metepec vs Aguacateros CDU

0-0

1-0
Sun 11, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros de Periban vs Club Atletico San Juan de Aragon

2-0

2-1
Sun 11, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
CF Pachuca II vs CD Zitacuaro

1-1

1-1
Sun 11, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Gavilanes Matamoros vs Tritons Vallarta MFC

0-0

1-0
Sun 11, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Sporting Canamy vs Inter Playa del Carmen

0-0

0-0
Sun 11, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Reboceros de La Piedad

1-0

1-0
Sun 11, Feb-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportivo Ayense vs Canoneros Marina

1-0

3-0
Sun 11, Feb-21:00 - Mexico Primera Divison 2
Caja Oblatos CFD vs Chilangos

1-1

1-2
Sun 11, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Cimarrones de Sonora B

0-1

0-2
Sun 11, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Montaneses

0-1

1-4
Sun 11, Feb-19:00 - Mexico U23
Pumas UNAM(U23) vs Puebla(U23)

0-0

0-2
Sun 11, Feb-22:00 - Mexico Women\'s Primera Division
Puebla Women\'s vs Necaxa Women

0-0

1-0
Sun 11, Feb-18:00 - Morocco Division 2
CODM Meknes vs Rapide Oued Zem

1-0

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Stade Marocain du Rabat

1-0

2-0
Sun 11, Feb-18:00 - Morocco Division 2
Olympique Club de Khouribga vs Wydad Fes

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Morocco Super League
Ittihad Tanger vs Renaissance Sportive de Berkane

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Morocco Super League
Forces Armee Royales Rabat vs Raja Club Athletic

0-0

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Morocco Super League
Club Athletic Youssoufia Berrechid vs Renaissance Zemamra

0-0

1-0
Sun 11, Feb-21:00 - Morocco Super League
UTS Union Touarga Sport Rabat vs Mouloudia Oujda

1-0

2-0
Sun 11, Feb-21:00 - Morocco Super League
Wydad Casablanca vs Chabab Mohammedia

2-0

5-2
Sun 11, Feb-16:00 - Namibia Premier League
Young Brazilians vs Orlando Pirates Windhoek

1-1

2-1
Sun 11, Feb-16:00 - Namibia Premier League
Mighty Gunners vs Julinho Sporting


1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Namibia Premier League
Young Warriors FC vs Eeshoke Chula Chula


0-3
Sun 11, Feb-16:30 - Namibia Premier League
United Africa Tigers vs Young Africans Sports Club


1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Namibia Premier League
Blue Waters FC vs UNAM FC Windhoek

0-0

0-0
Sun 11, Feb-18:30 - Namibia Premier League
Life Fighters vs Okahandja Utd


0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Namibia Premier League
Civics FC vs Ongos Valley


1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Namibia Premier League
Khomas Nampol FC vs African Stars FC


2-0
Sun 11, Feb-03:00 - Nicaragua Primera Division
Organica Masachapa vs Deportivo Ocotal

0-0

0-1
Sun 11, Feb-04:00 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Managua FC

1-0

1-1
Sun 11, Feb-06:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Walter Ferretti

0-0

1-0
Sun 11, Feb-07:00 - OFC Club Championship League
Lautoka vs Rewa FC

1-0

2-2
Sun 11, Feb-01:15 - Paraguayan Primera Division
Club Guarani vs Sportivo Ameliano

0-0

0-0
Sun 11, Feb-03:45 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs General Caballero JLM

1-1

1-1
Sun 11, Feb-00:00 - Peru Primera Division
Melgar vs Alianza Atletico

0-0

1-0
Sun 11, Feb-00:30 - Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci vs Comerciantes Unidos

1-2

1-3
Sun 11, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Universitario de Deportes

0-1

0-1
Sun 11, Feb-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Rakow Czestochowa

2-1

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Widzew lodz vs Jagiellonia Bialystok

1-2

1-3
Sun 11, Feb-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Slask Wroclaw vs Pogon Szczecin

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao de Tomar vs Peniche

0-1

2-4
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vitoria Guimaraes B vs Valadares Gaia

1-0

4-0
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vitoria Setubal FC vs Lusitano Evora 1911

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Paredes vs Florgrade

1-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Alverca B vs Marinhense

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
AD Marco 09 vs Sao Joao Ver

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
O Elvas vs Moncarapachense

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Oriental Lisboa vs Sintrense

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vilar de Perdizes vs Ribeirao

0-0

2-0
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Louletano vs Imortal

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Oliveira do Douro vs Vila Mea

1-0

2-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Beira Mar

1-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Portosantense vs CDC Montalegre

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Mortagua vs Uniao Santarem

0-3

0-4
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Juventude de Evora vs Barreirense

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Mirandela vs Vila Real

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Maritimo B vs Tirsense

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Rebordosa vs Gondomar

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Dumiense vs Os Sandinenses

0-0

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Salgueiros vs ACDR Lamelas

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Real SC vs FC Serpa

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Fontinhas vs Benfica Castelo Branco

1-0

2-1
Sun 11, Feb-19:59 - Portugal Campeonato
Rabo Peixe vs CD Gouveia

0-0

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Portugal Liga de Honora
AVS Futebol SAD vs Uniao Leiria

1-0

2-1
Sun 11, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Pacos Ferreira vs Maritimo

0-1

1-2
Sun 11, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
Os Belenenses vs Desportivo de Tondela

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:30 - Portugal Liga de Honora
FC Porto B vs CD Mafra

1-0

1-1
Sun 11, Feb-00:30 - Primeira Liga
Boavista FC vs GD Estoril Praia

2-0

2-1
Sun 11, Feb-19:30 - Primeira Liga
Rio Ave vs Casa Pia AC

0-0

1-0
Sun 11, Feb-22:00 - Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal vs SC Braga

2-0

5-0
Sun 11, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
S.C. Braga B vs Alverca

1-0

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Primeira Liga 3 PlayOff
Lusitania Lourosa vs Varzim

1-0

1-0
Sun 11, Feb-19:00 - Qatar League Division 2
Al Kharaitiyat SC vs Al Bidda SC

0-1

2-1
Sun 11, Feb-19:00 - Qatar League Division 2
Al-Sailiya vs Al Mesaimeer Club

1-1

3-3
Sun 11, Feb-19:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qarabag vs Sabah FK Baku

1-1

3-3
Sun 11, Feb-20:15 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs Petrolul Ploiesti

0-0

0-0
Sun 11, Feb-22:45 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-0

1-0
Sun 11, Feb-18:00 - San Marino Girone A
AC Juvenes/Dogana vs S.S Pennarossa

1-1

3-1
Sun 11, Feb-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SP Tre Fiori

0-0

0-1
Sun 11, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Domagnano

0-0

0-1
Sun 11, Feb-18:00 - Scotland FA Cup
St. Mirren vs Celtic

0-1

0-2
Sun 11, Feb-21:00 - Scotland FA Cup
Airdrieonians vs Heart of Midlothian FC

1-3

1-4
Sun 11, Feb-17:00 - Scotland Women\'s Premier League
Partick Thistle Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Aberdeen Women\'s

2-0

4-0
Sun 11, Feb-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Dundee United Women\'s vs Spartans Women\'s

0-1

0-6
Sun 11, Feb-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Montrose Women\'s vs Glasgow City Women\'s

1-1

1-5
Sun 11, Feb-19:59 - Scotland Women\'s Premier League
Hamilton Academical Women\'s vs Motherwell Women\'s

1-0

2-1
Sun 11, Feb-20:10 - Scotland Women\'s Premier League
Hibernian Women\'s vs Celtic Women\'s

1-3

1-3
Sun 11, Feb-18:00 - Scottish Premier League
Dundee vs St. Johnstone

0-1

2-1
Sun 11, Feb-16:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki 1923 Kragujevac vs Radnicki Nis

1-0

3-2
Sun 11, Feb-18:00 - Serbia - 1. Liga
IMT Novi Beograd vs Backa Topola

0-0

0-2
Sun 11, Feb-20:30 - Slovakia 1. Liga
Trencin vs FK Kosice

2-0

4-1
Sun 11, Feb-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Celje vs NS Mura

2-1

4-1
Sun 11, Feb-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Maribor vs NK Aluminij

4-0

7-0
Sun 11, Feb-12:00 - South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserve vs Polokwane City Reserve

1-0

3-0
Sun 11, Feb-14:00 - South Africa Diski Challenge
AmaZulu Reserve vs Sekhukhune United Reserve

1-1

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - South Africa Diski Challenge
Mamelodi Sundowns Reserve vs Orlando Pirates Reserve

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
CE Europa Women\'s vs RCD Espanyol Women\'s

0-0

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Osasuna Women\'s vs SE AEM Women\'s

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Cacereno Women\'s vs Alhama CF Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
Madrid CFF B Women\'s vs Athletic Bilbao B Women\'s

1-0

1-3
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies League Division 1
FC Barcelona B Women\'s vs Atletico de Madrid B Women\'s

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante UD Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Sociedad Women\'s vs Granada CF Women\'s

0-0

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Real Betis Women\'s vs Real Madrid CF Women\'s

0-0

1-4
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women\'s vs Madrid CFF Women\'s

1-1

1-1
Sun 11, Feb-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Sporting De Huelva Women\'s vs Athletic Bilbao Women\'s

1-2

1-2
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Fuenlabrada vs Sestao River

0-1

3-1
Sun 11, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sabadell vs Barcelona B

0-0

0-1
Sun 11, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs Real Sociedad B

0-0

1-1
Sun 11, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Lugo vs Osasuna B

1-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Baleares vs Antequera CF

0-0

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Ibiza vs Atletico Sanluqueno

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs AD Ceuta

0-0

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Melilla vs Malaga

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Recreativo Granada vs CD Linares Deportivo

0-1

0-2
Sun 11, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
C.D. San Fernando Isleno vs Recreativo Huelva

0-0

1-1
Sun 11, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Real Madrid Castilla vs Merida AD

0-0

0-1
Sun 11, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Cordoba C.F. vs Atletico de Madrid B

2-1

4-1
Sun 11, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs Atletico de Madrid(U19)

0-1

0-1
Sun 11, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Constancia(U19) vs Racing Club Zaragoza(U19)

0-0

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Cordoba(U19) vs CD 26 De Febrero(U19)

2-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Antiguoko KE(U19)

1-0

4-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Primera U19
CD Choco(U19) vs SD Revilla(U19)

1-1

6-1
Sun 11, Feb-15:30 - Spanish Primera U19
Fuenlabrada(U19) vs Alcorcon(U19)

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:45 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs UD Logrones(U19)

1-0

1-0
Sun 11, Feb-17:30 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs La Cruz Villanovense(U19)

1-3

1-3
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
UE Cornella(U19) vs CF Platges De Calvia(U19)

0-1

0-1
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Sabadell(U19) vs SD Huesca(U19)

0-1

3-1
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Sevilla(U19) vs Seneca(U19)


2-1
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Valladolid(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD Covadonga(U19) vs Celta Vigo U19

0-0

1-2
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Malaga(U19) vs Xerez Deportivo(U19)

1-0

4-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
Dux Logrono(U19) vs Vasconia(U19)

0-1

2-3
Sun 11, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Espanyol

2-0

2-0
Sun 11, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
Villarreal B vs Tenerife

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs CD Mirandes

1-0

1-0
Sun 11, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
Alcorcon vs FC Andorra

1-0

1-0
Sun 11, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division
Eibar vs Real Zaragoza

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Racing Villalbes vs Arandina

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cayon vs Real Oviedo B

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Zamora CF

1-1

1-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Real Aviles

0-1

0-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs CD Covadonga

2-0

4-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Torrelavega vs Marino Luanco

0-0

0-0
Sun 11, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Zaragoza B vs Brea

1-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs UD Logrones

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Utebo FC

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs Barbastro

1-0

2-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Naxara

1-0

4-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs CD Tudelano

0-0

3-1
Sun 11, Feb-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs UD Alzira

0-0

0-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Penya Independent vs CE Europa

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Torrent CF vs Terrassa

1-1

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF Badalona Futur vs SCR Pena Deportiva

2-1

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs Valencia CF Mestalla

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs CE Manresa

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sant Andreu vs CF La Nucia

2-0

4-1
Sun 11, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Espanyol B vs Atletico Saguntino

0-1

2-1
Sun 11, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Real Betis B

0-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Atletico Antoniano

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Palo vs FC Cartagena B

1-1

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Mar Menor vs Aguilas FC

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs La Union Atletico

0-3

0-4
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Orihuela CF vs Marbella FC

1-1

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Manchego Ciudad Real

0-0

1-1
Sun 11, Feb-22:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs Yeclano Deportivo

0-1

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
San Sebastian Reyes vs Cacereno

0-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Numancia vs CD Illescas

0-3

2-3
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Guadalajara vs Ursaria

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Union Adarve vs Talavera de la Reina

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs CD Atletico Paso

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs AD Llerenense

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Mensajero vs Gimnastica Segoviana

0-1

0-1
Sun 11, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD San Fernando vs CD Badajoz

0-0

2-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs UD Montijo

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs UD Llanera

0-3

1-7
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting Atletico Gijon vs UC Ceares

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Real Titanico DE Laviana vs SD Lenense

1-1

2-1
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs Aviles Stadium

0-2

0-2
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Barcia vs UD Gijon Industrial

0-1

1-2
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Colunga vs Urraca CF

1-0

1-1
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs CD Tuilla

0-0

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs CD Praviano

1-1

1-1
Sun 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
L\'Entregu CF vs CD Lealtad

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Pontevedra B vs Rapido de Bouzas

0-2

0-3
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs CD Estradense

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Betanzos CF vs Polvorin

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Viveiro CF

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Arosa Sociedad Cultural vs CSD Arzua

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Coria Club de Futbol vs Bollullos

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

1-2
Sun 11, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs CD Utrera

1-1

2-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez CD vs CD Cabecense

0-0

2-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs CD Pozoblanco

0-0

0-0
Sun 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
La Palma CF vs Xerez Deportivo

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Portmany vs CF Soller

0-0

3-1
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Alaior vs Santanyi


0-1
Sun 11, Feb-23:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Mallorca B vs UD Alcudia

1-1

3-1
Sun 11, Feb-16:15 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs Villa Santa Brigida

0-1

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Racing Murcia FC

1-0

1-1
Sun 11, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
EG El Palmar vs Balsicas Atletico

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Plus Ultra vs AD Caravaca

1-0

1-2
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Real Murcia B

0-0

0-1
Sun 11, Feb-19:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Deportivo Cieza vs Muleno CF

0-0

0-0
Sun 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
CD Bullense vs Molinense

1-1

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs CF Trujillo

2-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Atletico Pueblonuevo vs CD Coria

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs Arroyo Club Polideportivo

1-1

1-1
Sun 11, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Azuaga vs Jerez Industrial CF

0-0

2-0
Sun 11, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs CD Castuera

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Don Alvaro vs Jaraiz

1-0

2-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs Olivenza

1-0

2-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs Moralo CP

4-0

7-0
Sun 11, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
UCD Burlades vs Avance Ezcabarte

2-0

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
UD Logrones B vs CD Tedeon

2-0

4-1
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CCD Alberite vs Pena Balsamaiso CF

0-1

1-2
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Anguiano vs Racing Rioja CF

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Alfaro vs CD Varea

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs Calahorra B

2-0

3-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Cuarte Industria vs CDJ Tamarite

1-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Ejea vs Atletico Monzon

0-0

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs CD Belchite 97

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs AD Almudevar

0-2

1-2
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Borja vs UD Fraga

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Binefar vs CD Ebro

0-1

1-6
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs Fuentes

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utrillas vs SD Huesca B

1-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UD Socuellamos vs CD Torrijos

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Albacete B vs CP Villarrobledo

0-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
San Clemente vs CD Azuqueca

1-2

1-2
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Toledo

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs Villacanas

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Calvo Sotelo Puertollano vs Quintanar Del Rey

0-1

0-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs Cazalegas

1-0

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Villarrubia CF

0-2

1-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Solares Medio Cudeyo vs Atletico Albericia

0-1

0-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs CD Naval

0-1

1-1
Sun 11, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Aurrera de Ondarroa

0-0

2-0
Sun 11, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs UE Olot

0-0

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs UE Tona

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs Reus FC Reddis

0-1

0-3
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs UE Vilassar de Mar

0-0

0-1
Sun 11, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Pobla De Mafumet CF vs AE Prat

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
San Cristobal vs Mollerussa

0-1

0-2
Sun 11, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Badalona B vs L\'Hospitalet

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Roda vs Castellon II

0-0

0-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Utiel vs UD Castellonense

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs Patacona

1-0

1-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Levante B vs Athletic Torrellano

1-0

3-0
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Gandia

0-0

1-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Burriana vs Atzeneta UE

1-1

1-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs Villarreal C

1-2

3-2
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Ontinyent CF vs Jove Espanol

0-0

0-1
Sun 11, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Parla vs Galapagar

0-1

0-1
Sun 11, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
AD Torrejon CF vs Las Rozas

1-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
RSD Alcala Henares vs CU Collado Villalba

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Mostoles vs Villanueva del Pardillo

1-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs CD Canillas

1-1

1-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs CDF Tres Cantos

0-0

0-2
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Salmantino UDS vs CD Becerril

0-0

0-0
Sun 11, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Cultural Leonesa B vs CD La Virgen Del Camino

0-1

1-1
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Tordesillas vs Colegios Diocesanos

1-1

2-2
Sun 11, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Atletico Bembibre

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs Ponferradina B

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Atletico Mancha Real

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs CD Torreperogil

2-1

3-2
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga B vs Motril CF

1-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Juventud Torremolinos vs Almeria B

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Atletico Melilla

2-0

2-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Arenas Armilla vs Malaga City

1-0

1-0
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Real Jaen CF

0-2

2-3
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs Poli Almeria

2-1

3-1
Sun 11, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs UD Torre del Mar

1-2

1-2
Sun 11, Feb-17:15 - Swiss Super League
Winterthur vs FC Luzern

0-1

2-1
Sun 11, Feb-19:30 - Swiss Super League
Basel vs St. Gallen

0-0

1-0
Sun 11, Feb-19:30 - Swiss Super League
Yverdon vs Servette

1-1

2-1
Sun 11, Feb-14:30 - Thai League 1
Police Tero vs Port FC

0-2

0-4
Sun 11, Feb-15:00 - Thai League 1
Lamphun Warrior vs Buriram United

0-0

1-2
Sun 11, Feb-15:30 - Thai League 1
Trat F.C. vs Sukhothai FC

1-1

1-1
Sun 11, Feb-16:00 - Thai League 1
Uthai Thani vs Chiangrai United

0-0

1-1
Sun 11, Feb-14:30 - Thai League 2
Singha GB Kanchanaburi vs Nong Bua Pitchaya

0-3

1-5
Sun 11, Feb-14:30 - Thai League 2
Nakhon Ratchasima vs Pattaya Dolphins United

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Thai League 2
Chanthaburi FC vs Kasetsart FC

1-0

4-1
Sun 11, Feb-15:30 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Chiangmai FC

0-0

0-2
Sun 11, Feb-16:00 - Thai League 2
Chiangmai United vs Lampang FC

2-0

3-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Yala United FC vs Muang Trang United

0-0

0-0
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Raj Pracha FC vs Lopburi FC

1-0

1-0
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Pluak Daeng United vs Bankhai United

0-0

0-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Samut Sakhon City

0-1

0-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Inter Bangkok vs THE Icon RSU

2-1

2-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Surin Sugar Khongcheemool vs Nakhon Ratchasima United FC

0-1

1-4
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
ACDC FC vs Kabin United


0-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Uttaradit Saksiam vs Kamphaengphet FC


0-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Maejo United vs Chiangrai FC


2-1
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Nakhon Mae Sot United FC vs Phitsanulok Unity


1-2
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Pathum Thani University vs Hua Hin City

1-0

3-0
Sun 11, Feb-13:00 - Thai League 3
Prime Bangkok vs Chamchuri United FC

2-1

2-1
Sun 11, Feb-14:00 - Thai League 3
Ang Thong FC vs Kanchanaburi City

3-1

3-1
Sun 11, Feb-14:00 - Thai League 3
Songkhla FC vs Phattalung FC


2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Thai League 3
Khonkaen FC vs Surin City FC

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs Marines FC

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Thai League 3
Phuket Andaman vs PT Satun FC


0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Thai League 3
Muang Loei United vs Yasothon United FC


5-2
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
Olympique de Beja vs C. A. Bizertin

0-0

0-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
A.S. Marsa vs EGS Gafsa

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 1
US Ben Guerdane vs AS Soliman

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Korba vs Jeunesse Sportive Omrane

0-1

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Jendouba Sport vs ES Hammam Sousse

0-0

0-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Tabarka vs AS Oued Ellil

1-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs CO Medenine

1-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
AS Djelma vs Chebba

0-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Rejiche vs ES Rogba Tataouine

0-0

0-1
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
CS Hammam Lif vs Kalaa Sport

2-1

2-2
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
Sporting Ben Arous vs Croissant Msaken

1-0

1-1
Sun 11, Feb-17:00 - Tunisia Division 2
A.S Ariana vs ES Rades

0-1

3-1
Sun 11, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Tuzlaspor

0-1

2-1
Sun 11, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bandirmaspor vs Goztepe

0-0

0-2
Sun 11, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Boluspor vs Kocaelispor

1-1

1-1
Sun 11, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Manisa FK vs Giresunspor

1-0

2-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kirikkale Buyuk Anadolu vs Inegol Kafkas Genclik

0-2

0-3
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Mardin BB vs Kucukcekmece

0-1

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ayvalikgucu Belediyespor vs 52 Orduspor

0-1

1-4
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gumushanespor vs Talasgucu Belediyespor

0-0

0-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Tarsus Idman Yurdu vs Artvin Hopaspor

1-1

1-3
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Silifke Belediyespor

1-1

3-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Amasya Spor vs Kelkit Belediye Hurriyet

0-1

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Batman Petrolspor vs Elazigspor

0-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Anadolu Universitesi

0-3

1-3
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Eynesil vs Efeler 09

1-1

1-3
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Sapanca Genclikspor vs Bulvarspor

1-0

1-0
Sun 11, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Agri 1970 Spor vs Silivrispor

1-1

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Akhisar Bld.Geng vs Kutahyaspor

0-2

0-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor SK vs Karakopru Belediyespor

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Bayburt Ozel Idare

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kusadasispor vs 1922 Konyaspor

1-1

1-3
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Viven Bornova vs Sivas Belediyespor

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Sebat Genclikspor

0-2

0-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Sultanbeyli vs Cankaya FK

1-0

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Musspor vs Bergama Belediyespor

2-0

3-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
23 Elazig FK vs Balikesirspor

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Nevsehir Belediyespor vs Bursa Yıldırımspor

0-0

0-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Orduspor vs Adana 1954

1-0

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kestelspor vs Tokat Bld Plevnespor

0-0

0-1
Sun 11, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
ALG Spor Women\'s vs Adana Idmanyurduspor Women\'s

1-1

3-1
Sun 11, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women\'s vs Trabzonspor Women\'s

1-0

2-0
Sun 11, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
1207 Antalya Muratpasa Women\'s vs Fenerbahce Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s vs Hakkarigucu Women\'s

0-0

1-1
Sun 11, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Beylerbeyi Women\'s vs Amedspor Women\'s

0-0

0-0
Sun 11, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Gaziantep Asya Spor Women\'s vs Fomget Genclik Women\'s

2-1

2-3
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Karagumruk Women\'s vs Atasehir Belediyesi Women\'s

1-2

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women\'s vs Besiktas JK Women\'s

0-0

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirsehir Belediyespor vs Karacabey Birlikspor

0-1

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Zonguldak vs Vanspor FK

0-0

1-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Serik Belediyespor vs Ankaraspor FK

2-1

3-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Adiyaman FK vs Nazillispor

1-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Erokspor vs Afjet Afyonspor

0-0

4-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Kirklarelispor vs Yeni Mersin Idman Yurdu

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Hekimoglu Trabzon vs Diyarbekirspor

2-0

3-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
1928 Bucaspor FK vs Altinordu

0-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Fethiyespor vs Menemenspor

0-1

2-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Karaman FK vs Iskenderunspor

0-0

2-2
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Amedspor vs Usakspor

2-0

8-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Arnavutkoy Belediyespor vs Duzcespor

2-0

3-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
24 Erzincanspor vs Denizlispor

1-0

1-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Kastamonuspor vs 76 Igdir Belediye spor

0-0

1-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Etimesgut Belediye Spor vs Sariyer

0-1

0-1
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Isparta 32 Spor vs Aksarayspor

0-0

0-0
Sun 11, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Inegolspor vs Somaspor

1-0

1-0
Sun 11, Feb-14:30 - Turkish Super Lig
Sivasspor vs Rizespor

1-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Turkish Super Lig
Konyaspor vs Ankaragucu

1-0

1-0
Sun 11, Feb-17:00 - Turkish Super Lig
Istanbulspor vs Gazisehir Gaziantep

1-1

1-3
Sun 11, Feb-19:59 - Turkish Super Lig
Fenerbahce vs Alanyaspor

0-1

2-2
Sun 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Al-Hamriyah

1-0

3-1
Sun 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Gulf Heroes vs Dubba Al Husun

0-2

0-4
Sun 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Al Fujairah

0-0

2-0
Sun 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al-Dhafra vs Al Arabi

1-1

1-2
Sun 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Dubai City vs Dabba Al-Fujairah

0-1

0-2
Sun 11, Feb-17:20 - UAE League Division 1
Al Oruba(UAE) vs Masfut

2-0

3-1
Sun 11, Feb-17:25 - UAE League Division 1
Dubai United vs Al-Rams

0-0

2-0
Sun 11, Feb-01:45 - Venezuela Primera Division
Carabobo FC vs CD Hermanos Colmenares

0-0

1-0
Sun 11, Feb-06:00 - Venezuela Primera Division
Deportivo La Guaira vs Monagas SC

1-1

2-1
Sun 11, Feb-23:00 - Venezuela Primera Division
Rayo Zuliano vs Caracas FC

0-1

0-1
Sun 11, Feb-16:30 - Yemen League Division 1
Al Ahli Sanaa vs Tadamun Hadramaut

1-0

2-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.