Notice: You are viewing our new website theme. Gradually, all our pages will be updated to use this new theme. Stay tuned for more updates!

Advertisement

Complete Football Results for Sun 4, Feb 2024

Get all the latest Football Results for Sun 4, Feb 2024.

Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 4, Feb-12:00 - A-League Men
Macarthur FC vs Western Sydney Wanderers

3-3

4-3
Sun 4, Feb-00:00 - Africa Cup of Nations
Cape Verde vs South Africa

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Ethiopia Women\'s U17 vs South Africa Women\'s(U17)

2-0

3-0
Sun 4, Feb-17:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Benin Women\'s U17 vs Algeria Women\'s(U17)

0-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - African Youth Championship Woman\'s U17
Central African Republic Women\'s(U17) vs Nigeria Women\'s(U17)

0-4

0-6
Sun 4, Feb-18:30 - African Youth Championship Woman\'s U17
Democratic Rep Congo Women\'s U17 vs Kenya Women\'s(U17)


0-3
Sun 4, Feb-19:59 - African Youth Championship Woman\'s U17
Burkina Faso Women\'s(U17) vs Guinea Women\'s U17

1-0

4-1
Sun 4, Feb-19:59 - Albania 1st league
AF Elbasani vs Flamurtari Vlore

0-0

1-1
Sun 4, Feb-16:30 - Albania Super league
KF Laci vs Vllaznia Shkoder

1-0

1-1
Sun 4, Feb-16:30 - Albania Super league
KF Erzeni Shijak vs FC Dinamo City

0-2

0-4
Sun 4, Feb-16:45 - Algeria Cup
US Boukhadra vs USM Alger

0-2

2-5
Sun 4, Feb-16:45 - Algeria Cup
NC Magra vs CS Constantine

0-1

0-2
Sun 4, Feb-18:30 - Algeria Division 1
Mouloudia Club El Bayadh vs CR Belouizdad

2-0

2-1
Sun 4, Feb-13:00 - Algeria U21
El Bayadh(U21) vs CR Belouizdad(U21)

0-1

0-3
Sun 4, Feb-14:00 - Andorra Super league
Pas de la Casa vs CE Carroi

1-1

2-2
Sun 4, Feb-16:30 - Andorra Super league
Atletic Escaldes vs FC Santa Coloma

3-0

5-1
Sun 4, Feb-19:00 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs CF Esperanca

3-0

6-0
Sun 4, Feb-21:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs Inter Club D\'Escaldes

0-1

0-2
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Sacachispas vs Deportivo Armenio

0-0

1-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
CA Colegiales vs Villa San Carlos

1-1

2-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Deportivo Laferrere vs CA Fenix Pilar

0-1

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Liniers

0-0

0-0
Sun 4, Feb-04:15 - Argentina Prim B Metropolitana
Villa Dalmine vs Los Andes

1-0

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Club Lujan vs Deportivo Paraguayo

1-1

2-1
Sun 4, Feb-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Central Cordoba De Rosario vs Centro Espanol

2-0

2-0
Sun 4, Feb-00:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Mercedes vs Deportivo Espanol

0-1

2-2
Sun 4, Feb-02:00 - Argentine Primera Division
Independiente vs Gimnasia La Plata

0-1

0-1
Sun 4, Feb-04:15 - Argentine Primera Division
Talleres Cordoba vs Rosario Central

3-1

4-1
Sun 4, Feb-04:15 - Argentine Primera Division
Independiente Rivadavia vs CA Huracan

0-0

2-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
All Boys vs Tristan Suarez

1-0

1-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Moron vs CA Brown Adrogue

1-0

3-0
Sun 4, Feb-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Chacarita Juniors vs Deportivo Maipu

2-0

2-0
Sun 4, Feb-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Ferro Carril Oeste

0-0

1-0
Sun 4, Feb-00:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Talleres Remdios de Escalada vs CA San Miguel

0-0

0-0
Sun 4, Feb-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
Quilmes vs Temperley

1-0

2-0
Sun 4, Feb-02:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Nueva Chicago vs Almagro

0-0

1-0
Sun 4, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin Tucuman vs Gimnasia Jujuy

0-0

1-0
Sun 4, Feb-03:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Aldosivi vs Atletico Rafaela

0-0

0-1
Sun 4, Feb-04:20 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Colon vs Defensores Unidos

1-0

2-1
Sun 4, Feb-10:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Eastern Suburbs Brisbane vs Caboolture Sports

1-2

2-3
Sun 4, Feb-10:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Brisbane Strikers vs St George Willawong FC


4-0
Sun 4, Feb-11:00 - Australia Brisbane Silver Boot
Brisbane Olympic United FC vs Brisbane City

1-0

1-2
Sun 4, Feb-12:15 - Australia Brisbane Silver Boot
Brisbane Wolves vs Moreton Bay United

0-1

0-2
Sun 4, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Rockingham City vs Canning City


1-1
Sun 4, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Joondalup United vs Forrestfield United

2-2

5-2
Sun 4, Feb-13:00 - Australia West 1st Div Night Series
Gwelup Croatia SC vs Curtin University SC

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Quinns FC vs UWA Nedlands

0-2

0-4
Sun 4, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Mandurah City vs Maddington White


3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Australia West 1st Div Night Series
Ashfield SC vs Kingsley Westside


4-0
Sun 4, Feb-13:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Balcatta vs Western Knights

1-1

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Australia West Premier Bam Creative Night Series
Stirling Macedonia vs Floreat Athena

0-1

0-1
Sun 4, Feb-10:00 - Australia Women\'s A-League
Canberra United Women\'s vs Melbourne City Women\'s

2-0

3-1
Sun 4, Feb-10:00 - Australia Women\'s A-League
Newcastle Jets Women\'s vs Wellington Phoenix Women\'s

1-1

3-2
Sun 4, Feb-21:10 - Austria Cup
Rapid Wien vs SKN St.Polten

1-1

3-1
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
RAAL La Louvière vs Hoogstraten VV

2-1

3-1
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs KVK Tienen

0-1

0-2
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Gent B

1-0

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs Excelsior Virton

4-0

5-0
Sun 4, Feb-16:30 - Belgian Pro League
Royal Antwerp FC vs Club Brugge

0-0

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Belgian Pro League
KAS Eupen vs KV Mechelen

0-0

0-1
Sun 4, Feb-21:30 - Belgian Pro League
Anderlecht vs K.A.A. Gent

1-0

1-0
Sun 4, Feb-22:15 - Belgian Pro League
Cercle Brugge vs St.-Truidense VV

2-0

4-1
Sun 4, Feb-16:30 - Belgium - 2e Klasse
RFC Seraing vs Jong Genk

0-3

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Belgium - 2e Klasse
Patro Eisden vs Francs Borains

1-0

3-1
Sun 4, Feb-22:15 - Belgium - 2e Klasse
Royal FC Liege vs Beerschot Wilrijk

0-1

1-4
Sun 4, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women\'s vs Royal FC Liege Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women\'s vs Eendracht Aalst Women\'s


2-1
Sun 4, Feb-02:00 - Brasil Copa do Nordeste
Itabaiana(SE) vs Clube de Regatas Brasil

0-0

0-2
Sun 4, Feb-02:00 - Brasil Copa do Nordeste
Treze Campina Grande PB vs River/PI

0-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Altos/PI vs Vitoria Salvador BA

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brasil Copa do Nordeste
Bahia vs Sport Club Recife (PE)

1-0

2-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Amapaense Division 1
Independente AP vs Sao Paulo FC AP

2-1

4-1
Sun 4, Feb-00:00 - Brazil Amazonense League
Princesa AM vs Manaus FC(AM)

1-0

1-3
Sun 4, Feb-23:30 - Brazil Amazonense League
Manauara vs Operario/AM

1-1

2-1
Sun 4, Feb-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Capital DF vs Planaltina DF

3-0

4-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Bahia de Feira BA vs Jequie/BA

1-0

2-2
Sun 4, Feb-22:45 - Brazil Campeonato Carioca
Sampaio Correa (RJ) vs Volta Redonda

0-1

0-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Carioca
Boavista RJ vs Fluminense (RJ)

2-1

2-2
Sun 4, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Catarinense Division 1
Criciuma SC vs Nacao SC

1-0

1-0
Sun 4, Feb-23:30 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Floresta/CE vs Horizonte CE

3-1

4-2
Sun 4, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Avenida RS vs Gremio (RS)

0-1

0-1
Sun 4, Feb-03:00 - Brazil Campeonato Gaucho Division 1
Novo Hamburgo RS vs Sao Luiz(RS)

0-0

1-0
Sun 4, Feb-22:30 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anápolis GO vs Aparecidense GO

1-0

4-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Goias vs Vila Nova (GO)

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
CRAC (GO) vs Goiatuba

0-1

0-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Jataiense vs Morrinhos GO

0-1

2-2
Sun 4, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Uberlandia vs EC Democrata GV

0-0

0-1
Sun 4, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Tombense vs Athletic Club MG

0-0

1-0
Sun 4, Feb-02:30 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Atletico Mineiro (MG) vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-2
Sun 4, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Villa Nova-MG

0-1

0-1
Sun 4, Feb-01:00 - Brazil Campeonato Paulista
Agua Santa vs Mirassol FC

0-1

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
EC Santo Andre vs RB Bragantino

0-0

1-2
Sun 4, Feb-18:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Gremio Novorizontino

0-1

1-3
Sun 4, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
XV de Piracicaba vs EC Sao Jose SP

0-0

0-0
Sun 4, Feb-01:30 - Brazil Campeonato Paulista A-2
CA Linense SP vs Taubate

0-0

0-1
Sun 4, Feb-02:15 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Velo Clube SP vs Ferroviaria SP

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-2
Monte Azul SP vs Rio Claro

2-1

3-3
Sun 4, Feb-00:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Lemense SP vs Bandeirante SP


1-0
Sun 4, Feb-02:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Itapirense SP vs Rio Preto

0-1

1-1
Sun 4, Feb-02:15 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Marilia (SP) vs Uniao Suzano AC


2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs CA Votuporanguense SP

0-0

0-2
Sun 4, Feb-22:00 - Brazil Capixaba
Real Noroeste vs Nova Venecia ES

1-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Capixaba
Desportiva Ferroviaria (ES) vs Estrela do Norte (ES)

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Sao Francisco PA vs Cameta PA

1-1

1-1
Sun 4, Feb-22:30 - Brazil Paraense Division 1 League
Castanhal PA vs Tuna Luso

1-1

2-2
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Canaa FC/PA vs Tapajos/PA

1-0

1-2
Sun 4, Feb-01:30 - Brazil Paranaense League
Atletico Paranaense vs Parana STC PR

1-0

4-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Paranaense League
Operario Ferroviario PR vs Azuriz FC

0-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Pernambucano League
Central PE vs Maguary PE

0-0

0-0
Sun 4, Feb-00:30 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs Parnahyba PI

1-0

1-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
Oeirense/PI vs Cori Sabba

1-0

2-0
Sun 4, Feb-22:30 - Brazil Sergipano
Carmopolis vs Olimpico(SE)

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Operario MS vs Costa Rica MS

1-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Coxim MS vs Nautico MS

2-0

3-1
Sun 4, Feb-23:30 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Dourados MS vs Novoperario MS

1-0

2-1
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Super Cup
Palmeiras vs Sao Paulo

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:00 - Brazil Tocantinense League
Tocantinopolis TO vs Araguaina

0-1

0-1
Sun 4, Feb-16:30 - Burundi Ligue A
Vital\'O vs Musongati

0-0

3-0
Sun 4, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Inter Stars vs Flambeau du Centre

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Kayanza United vs Lydia Ludic Burundi Academic


2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Aigle Noir

1-0

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Bumamuru

0-0

0-0
Sun 4, Feb-12:45 - Cambodia League
Kirivong Sok Sen Chey F.C. vs Tiffy Army FC

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Cambodia League
PKR Svay Rieng vs Phnom Penh Crown FC

1-1

3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Cambodia League
Boeung Ket FC vs Angkor Tiger FC

3-0

5-2
Sun 4, Feb-00:00 - Club Friendly
Atlanta United FC vs Memphis 901

0-1

1-1
Sun 4, Feb-01:00 - Club Friendly
Saint Louis City vs Los Angeles Galaxy

1-0

2-1
Sun 4, Feb-07:00 - Club Friendly
Lautoka vs Ba FC

1-1

2-2
Sun 4, Feb-11:00 - Club Friendly
Nantong Zhiyun vs Shanghai Jiading Huilong

0-0

1-0
Sun 4, Feb-12:00 - Club Friendly
FK Khimki vs Chernomorets Novorossiysk

1-0

1-0
Sun 4, Feb-12:00 - Club Friendly
Arka Gdynia vs Zorya Luhansk

0-1

1-2
Sun 4, Feb-12:30 - Club Friendly
B93 Copenhagen vs PFK Aleksandriya

0-2

1-2
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
Nomme Kalju vs Harju JK Laagri

2-0

3-0
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
Tekstilshchik Ivanovo vs FK Murom

1-2

2-3
Sun 4, Feb-13:00 - Club Friendly
FC Floresti vs Spartanii Selemet

1-0

3-1
Sun 4, Feb-13:30 - Club Friendly
Admira Praha vs Mlada Boleslav B

1-0

2-1
Sun 4, Feb-13:30 - Club Friendly
Namestovo vs Jednota Banova

2-1

3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Club Friendly
KKPK Medyk Konin Women\'s vs GKS Katowice Women\'s

0-1

1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Club Friendly
IF Sylvia vs Enkopings SK FK

0-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Club Friendly
FC Ahrobiznes Volochysk vs Rukh Lviv B

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:30 - Club Friendly
Seattle Sounders vs IFK Norrkoping

2-0

3-0
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Syrianska FC vs Orebro Syrianska IF

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
FC 08 Homburg vs FK Jedinstvo UB

1-1

2-1
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Sloboda Tuzla vs Gornji Rahic

0-0

1-1
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Stuttgarter Kickers vs SG Sonnenhof Grobaspach

2-0

3-1
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Spartak Moscow II vs Chertanovo Moscow


2-3
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
DJK Adler Union Frintrop vs VfB Hilden

0-0

0-2
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Dila Gori vs Gagra Tbilisi

3-0

5-1
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
Alania B vs Legion Makhachkala

0-3

1-3
Sun 4, Feb-16:00 - Club Friendly
CSC 1599 Selimbar vs FK Andijan

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:30 - Club Friendly
FK Tikves Kavadarci vs Sileks Kratovo

0-0

1-1
Sun 4, Feb-16:30 - Club Friendly
FC Iskra-Stal Ribnita vs Univer-Oguzsport

1-1

2-2
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Teplice vs Dukla Praha

0-0

5-0
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Pobeda Prilep vs KF Arsimi

0-2

0-3
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Eintracht Trier vs 1. FSV Mainz 05 II

0-0

0-2
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Hannover 96 Am vs KSV Hessen Kassel


2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Police(RWA) vs Etincelles

0-1

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
NK Celje vs NK Aluminij

4-0

4-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Dynamo Moscow vs Gangwon FC

1-2

2-2
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Lokomotiv Moscow vs FC Kairat Almaty

3-1

4-1
Sun 4, Feb-17:00 - Club Friendly
Hammarby vs Sarpsborg 08

2-2

4-5
Sun 4, Feb-17:15 - Club Friendly
Zorya Luhansk vs Dinamo Tbilisi

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Club Friendly
Chernomorets Novorossiysk vs Metallurg Bekabad

0-0

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Aarhus AGF vs Viborg

2-0

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
FK Khimki vs FK Olympic Tashkent

1-1

1-2
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Slavia Praha vs Zlate Moravce-Vrable

3-0

4-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
FC Saburtalo Tbilisi vs FK Andijan

0-1

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
US Rumelange vs FC Schifflingen

0-1

1-2
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Paide Linnameeskond B vs JK Tallinna Kalev II

1-1

2-2
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Sheriff Tiraspol vs FC Balti

0-0

1-0
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Vejle vs PFK Aleksandriya

2-0

3-0
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Nordsjaelland Women\'s vs Odense Women\'s

0-1

0-2
Sun 4, Feb-18:00 - Club Friendly
Santos vs Shanghai Shenhua

1-2

1-4
Sun 4, Feb-18:30 - Club Friendly
Ordabasy vs FC Pyunik

1-3

2-4
Sun 4, Feb-18:30 - Club Friendly
Volga Ulyanovsk vs FC Zhetysu Taldykorgan

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:30 - Club Friendly
IF Karlstad vs Skiljebo SK

1-0

4-0
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Trencin vs MFK Vyskov

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Mamer vs Progres Niederkorn

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Shinnik Yaroslavl vs FC Novosibirsk

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
FC Wiltz 71 vs Mondercange


6-1
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Huachipato FC vs Universidad de Chile

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
UN Kaerjeng 97 vs Etzella Ettelbruck

0-0

0-1
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Ranheim IL vs Rosenborg

1-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Kryvbas vs Levadia Tallinn

1-0

2-2
Sun 4, Feb-19:00 - Club Friendly
Union Titus Petange vs F91 Dudelange


2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Club Friendly
Hostert vs Fola Esch


3-3
Sun 4, Feb-20:30 - Club Friendly
Parnu JK vs Maardu Linnameeskond

1-0

1-4
Sun 4, Feb-21:00 - Club Friendly
Olimpia Elblag vs Gryf Slupsk

2-0

2-0
Sun 4, Feb-03:00 - Colombia Copa Mustang
Deportes Tolima vs Millonarios F.C.

2-0

2-0
Sun 4, Feb-05:10 - Colombia Copa Mustang
America de Cali vs Patriotas FC

0-0

1-0
Sun 4, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Llaneros FC vs Boca Juniors De Cali

1-0

2-0
Sun 4, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Real Santander vs Leones

0-0

0-0
Sun 4, Feb-00:30 - Colombia Copa Premier
Barranquilla FC vs Tigres FC

0-0

2-2
Sun 4, Feb-00:45 - Colombia Copa Premier
Real Cartagena vs Inter Palmira

1-0

2-0
Sun 4, Feb-01:00 - CONCACAF Women Under 17
Mexico Women\'s(U17) vs Costa Rica Women\'s(U17)

1-0

1-0
Sun 4, Feb-22:00 - CONCACAF Women Under 17
Puerto Rico Women\'s(U17) vs USA Women\'s(U17)

1-2

1-3
Sun 4, Feb-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Rijeka vs Istra 1961

2-0

3-0
Sun 4, Feb-20:15 - Croatia 1.HNL
Dinamo Zagreb vs HNK Gorica

1-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - Cyprus 1 Division
Anorthosis Famagusta FC vs Pafos FC

1-1

2-2
Sun 4, Feb-21:00 - Cyprus 1 Division
Apollon Limassol FC vs AC Omonia Nicosia

0-1

1-2
Sun 4, Feb-16:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs ENAD Polis

1-1

2-1
Sun 4, Feb-17:30 - Cyprus 2 Division
Omonia 29is Maiou vs Asil Lysi

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:00 - England FA Women Super League
Manchester United Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:30 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Arsenal Women\'s

0-1

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - England FA Women Super League
Manchester City Women\'s vs Leicester City Women\'s

0-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - England FA Women Super League
Liverpool Women\'s vs Tottenham Hotspur Women\'s

0-0

1-1
Sun 4, Feb-22:45 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Everton FC Women\'s

1-0

3-0
Sun 4, Feb-16:00 - England Ladies Premier League
Reading Women\'s vs Sunderland Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Sheffield United Women\'s

2-2

2-5
Sun 4, Feb-16:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Watford Women\'s vs Birmingham Women\'s

0-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Southampton Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

0-2

1-2
Sun 4, Feb-18:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Lewes Women\'s

0-1

1-1
Sun 4, Feb-16:00 - England The Championship
Middlesbrough vs Sunderland

0-0

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s National League - Division One
Torquay United Women\'s vs Southampton WFC Women\'s

1-0

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s National League - Division One
Haywards Heath Town Women\'s vs Old Actonians Women\'s

1-0

1-2
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s National League - Division One
Loughborough Lightning Women\'s vs Lincoln City Women\'s

2-1

3-3
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s National League - Division One
Boldmere St.Michaels Women\'s vs Sheffield FC Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Feb-18:10 - England Women\'s National League - Division One
Notts County Women\'s vs Northampton Town Women\'s

0-1

0-6
Sun 4, Feb-19:00 - England Women\'s National League - Division One
Leafield Athletic Women\'s vs Peterborough United Women\'s

1-2

1-5
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Stourbridge Women\'s vs Halifax Town Women\'s


1-5
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
Newcastle Women\'s vs Wolves Women\'s


3-0
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
AFC Fylde Women\'s vs Nottingham Forest Women\'s


0-6
Sun 4, Feb-19:00 - England Women\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Derby County Women\'s

1-0

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Cardiff City Ladies FC Women\'s vs Billericay Town Women\'s

2-0

2-1
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
London Bees Women\'s vs Oxford United Women\'s


1-4
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s

1-1

3-4
Sun 4, Feb-18:00 - England Women\'s Southern Premier League
Ipswich Women\'s vs Portsmouth Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Feb-18:00 - English Premier League
Chelsea FC vs Wolverhampton Wanderers

1-2

2-4
Sun 4, Feb-18:00 - English Premier League
Manchester United vs West Ham United

1-0

3-0
Sun 4, Feb-18:00 - English Premier League
AFC Bournemouth vs Nottingham Forest

1-1

1-1
Sun 4, Feb-20:30 - English Premier League
Arsenal vs Liverpool

1-1

3-1
Sun 4, Feb-16:30 - Finland Ykkonen Cup
Kapylan Pallo vs SJK Akatemia

1-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Finland Youth Generation
ToVe Pori Youth vs Tikka Youth


3-0
Sun 4, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Saran(U19)


5-2
Sun 4, Feb-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
FC 93 Bobigny(U19) vs Montferrandaise(U19)

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Pagny-sur-Moselle(U19)


1-2
Sun 4, Feb-14:00 - French Cup U19
ES Troyes AC(U19) vs Clermont Foot U19

1-0

3-2
Sun 4, Feb-17:30 - French Cup U19
Stade Rennais FC(U19) vs Guingamp (U19)


3-1
Sun 4, Feb-17:30 - French Cup U19
Paris FC U19 vs Toulouse(U19)


1-3
Sun 4, Feb-17:30 - French Cup U19
Brest Stade U19 vs Amiens AC(U19)


2-0
Sun 4, Feb-12:00 - Friendly Internationals
Hong Kong, China vs Inter Miami CF

1-1

1-4
Sun 4, Feb-13:00 - Friendly Internationals
Bhutan Women\'s(U19) vs Nepal Women\'s(U19)

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Dynamo Kyiv(U21) vs Kyrgyzstan(U20)

2-0

4-1
Sun 4, Feb-17:00 - Friendly Internationals
Bangladesh Women\'s(U19) vs India Women\'s(U19)

0-0

1-0
Sun 4, Feb-16:30 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs Dynamo Dresden

2-0

2-1
Sun 4, Feb-19:30 - German 3. Liga
SV Waldhof Mannheim vs Preuben Munster

1-1

2-2
Sun 4, Feb-22:30 - German 3. Liga
MSV Duisburg vs SSV Jahn Regensburg

0-1

0-1
Sun 4, Feb-18:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs Hoffenheim

0-1

2-2
Sun 4, Feb-20:30 - German Bundesliga
RB Leipzig vs 1. FC Union Berlin

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SV Elversberg vs FC Kaiserslautern

1-1

2-1
Sun 4, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Hansa Rostock

1-1

2-1
Sun 4, Feb-16:30 - German Bundesliga 2
SC Paderborn 07 vs Fortuna Dusseldorf

3-0

4-3
Sun 4, Feb-17:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women\'s vs Wolfsburg Women\'s

0-1

1-1
Sun 4, Feb-21:30 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women\'s vs SG Essen-Schonebeck Women\'s

0-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga Sud
SV Sandhausen(U19) vs Greuther Furth(U19)

0-1

2-2
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Wuppertaler SV(U19) vs Viktoria Koln(U19)

0-0

1-1
Sun 4, Feb-14:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Koln(U19)

1-0

2-1
Sun 4, Feb-16:00 - German Junioren Bundesliga West
MSV Duisburg (U19) vs SC Verl(U19)

3-0

4-0
Sun 4, Feb-16:30 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Fortuna Dusseldorf U19

2-1

3-3
Sun 4, Feb-16:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Energie Cottbus vs Hansa Rostock Am.

0-1

3-1
Sun 4, Feb-16:30 - Germany - Regionalliga Nordost
ZFC Meuselwitz vs Berliner FC Dynamo

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Holstein Kiel B vs SC Weiche Flensburg 08

0-2

0-3
Sun 4, Feb-17:00 - Germany - Regionalliga West
Fortuna Koln vs SC Paderborn 07 B

0-0

0-0
Sun 4, Feb-13:45 - Germany OberLiga
Paloma vs SV Halstenbek Rellingen

1-2

3-3
Sun 4, Feb-14:00 - Germany OberLiga
ESC Geestemunde vs Leher Turnerschaft

3-0

3-1
Sun 4, Feb-16:00 - Germany OberLiga
TUS Makkabi Berlin vs FC Anker Wismar

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:30 - Germany OberLiga
Eintracht Mahlsdorf vs RSV Eintracht 1949

6-0

7-1
Sun 4, Feb-16:30 - Germany OberLiga
Germania Halberstadt vs VfB Auerbach

2-0

4-1
Sun 4, Feb-18:30 - Germany OberLiga
TuS Ennepetal vs SV Schermbeck

1-1

1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs Lincoln Red Imps

0-5

2-8
Sun 4, Feb-22:30 - Gibraltar Premier Divisio
FCB Magpies vs Lions Gibraltar

2-0

3-1
Sun 4, Feb-18:00 - Greece Super League 1
OFI Crete vs A.E. Kifisia F.C.

0-1

1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Greece Super League 1
Pas Giannina vs Lamia

1-2

1-4
Sun 4, Feb-19:30 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Asteras Tripolis

3-1

4-2
Sun 4, Feb-22:30 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs PAOK Saloniki

0-0

0-2
Sun 4, Feb-23:00 - Greece Super League 1
Panathinaikos vs Olympiakos Piraeus

1-0

2-0
Sun 4, Feb-16:00 - Greece Super League 2
Levadiakos vs Iraklis 1908

2-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Kozani FC

2-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Kallithea

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Kambaniakos

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Ilioupoli

1-1

1-2
Sun 4, Feb-17:45 - Greece Super League 2
Diagoras Rodos vs Tilikratis Lefkada

0-0

0-2
Sun 4, Feb-14:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Panserraikos U19

2-0

4-0
Sun 4, Feb-17:00 - Greece U19
Pas Giannina(U19) vs Lamia U19

0-1

1-2
Sun 4, Feb-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Democracia vs CD Marquense


1-0
Sun 4, Feb-06:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
CSyD Sacachispas vs C.D. Heredia

0-0

1-1
Sun 4, Feb-01:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Fraijanes vs Deportivo Mictlan


0-4
Sun 4, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Solola FC vs CD Puerto de Iztapa

1-1

3-2
Sun 4, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Cuilapa FC vs Aurora FC

2-2

3-3
Sun 4, Feb-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Nueva Concepcion vs Juventud Copalera

2-0

2-1
Sun 4, Feb-22:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
San Benito vs Deportivo Barberena


3-1
Sun 4, Feb-01:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal vs Deportivo Mixco

0-0

0-0
Sun 4, Feb-04:00 - Guatemala Liga Nacional
Antigua GFC vs Deportivo Zacapa

0-0

1-0
Sun 4, Feb-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSD Xelaju MC

2-0

3-0
Sun 4, Feb-00:00 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs Heracles Almelo

0-1

3-1
Sun 4, Feb-15:15 - Holland Eredivisie
Vitesse Arnhem vs Go Ahead Eagles

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Volendam

2-1

4-2
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Eredivisie
AZ Alkmaar vs Feyenoord Rotterdam

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:45 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs PEC Zwolle

0-1

0-2
Sun 4, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
FC Twente Enschede Women\'s vs SBV Excelsior Women\'s

4-0

5-2
Sun 4, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
AZ Alkmaar Women\'s vs Feyenoord Rotterdam Women\'s

1-1

1-2
Sun 4, Feb-15:15 - Holland Eredivisie Women\'s
SC Heerenveen Women\'s vs FC Utrecht Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:30 - Holland Eredivisie Women\'s
Fortuna Sittard Women\'s vs ADO Den Haag Women\'s

0-3

0-4
Sun 4, Feb-03:00 - Honduras Liga Nacional
Lobos de la UPNFM vs Real Espana

0-0

1-1
Sun 4, Feb-05:00 - Honduras Liga Nacional
CD Victoria vs Olancho FC

0-1

0-1
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Eastern District SA

0-0

1-0
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 1st Division League
Shatin SA vs Kowloon City

0-3

2-4
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Hoi King SA

0-0

3-0
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
3 Sing FC vs Wong Tai Sin

2-1

3-1
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Sai Kung District FC

2-0

3-0
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Yuen Long FC

0-0

1-1
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Tung Sing FC

0-0

2-0
Sun 4, Feb-09:30 - HongKong 2 Division League
Kwun Tong FA vs Kowloon Cricket Club

2-0

3-0
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Yau Tsim Mong FT

1-0

1-1
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Fu Moon FC

0-0

3-1
Sun 4, Feb-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Mutual FC

1-3

1-4
Sun 4, Feb-13:30 - HongKong 2 Division League
Chelsea FC Soccer School (HK) vs Dreams Metro Gallery

0-3

1-5
Sun 4, Feb-13:30 - HongKong 2 Division League
Wofoo Social Enterprises vs Wing Go FC

0-0

2-0
Sun 4, Feb-14:30 - HongKong 2 Division League
Lucky Mile FC vs Kwai Tsing District FA

1-1

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
BVSC Zuglo vs ETO FC Gyor

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Budafoki MTE

2-1

3-1
Sun 4, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot FC vs Soroksar

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs BFC Siofok

1-2

2-2
Sun 4, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Nyiregyhaza Spartacus FC vs Tiszakecske

2-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Kazincbarcikai vs Mosonmagyarovari TE

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Hungary NB Ⅱ
Szombathelyi Haladas vs Csakvari TK

2-2

2-2
Sun 4, Feb-18:00 - Hungary NB1
Mezokovesd-Zsory vs Kecskemeti TE

0-3

0-3
Sun 4, Feb-20:30 - Hungary NB1
Paksi SE vs Puskas Akademia

1-0

2-1
Sun 4, Feb-23:00 - Iceland League Cup
Valur vs Fylkir

1-0

4-0
Sun 4, Feb-15:00 - India League Division 1
Churchill Brothers vs Sreenidi Deccan

0-1

1-2
Sun 4, Feb-17:30 - India League Division 1
Mohammedan SC(IND) vs Real Kashmir

0-0

0-3
Sun 4, Feb-13:30 - India League Division 2
United Sports Club vs Sporting Clube de Goa

0-2

0-2
Sun 4, Feb-13:30 - India League Division 2
Sporting Bengaluru vs FC Bengaluru United

1-0

2-0
Sun 4, Feb-14:30 - India League Division 2
Maharashtra Oranje vs Kenkre

1-0

1-0
Sun 4, Feb-18:00 - India Super League
Mumbai City FC vs Jamshedpur FC

2-0

2-3
Sun 4, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1
Persib Bandung vs Persis Solo FC

1-0

2-2
Sun 4, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1
Persebaya Surabaya vs Bhayangkara FC

0-0

1-0
Sun 4, Feb-12:00 - Indonesia Liga 1
PSM Makassar vs Persita Tangerang

2-0

4-0
Sun 4, Feb-16:00 - Indonesia Liga 1
PSS Sleman vs Persikabo 1973

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Ireland Leinster Senior Football League
Killester Donnycarney FC vs Malahide United

0-3

0-5
Sun 4, Feb-21:00 - Israel Premier League
Maccabi Bnei Reineh vs Hapoel Hadera

0-0

2-1
Sun 4, Feb-22:00 - Israel Premier League
Hapoel Jerusalem FC vs Beitar Jerusalem

0-1

2-1
Sun 4, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Roma Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-0

1-4
Sun 4, Feb-14:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs AC Milan Youth

0-2

1-3
Sun 4, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Lazio Youth

1-0

1-1
Sun 4, Feb-16:00 - Italian Campionato Primavera
Verona Youth vs Fiorentina Youth

0-0

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Campionato Primavera
Sassuolo Calcio Youth vs Torino Youth

3-3

6-3
Sun 4, Feb-17:30 - Italian Campionato Primavera 2
Pescara Youth vs Monopoli Youth

0-1

0-2
Sun 4, Feb-15:30 - Italian Serie A
Torino vs Salernitana

0-0

0-0
Sun 4, Feb-18:00 - Italian Serie A
Napoli vs Hellas Verona

0-0

2-1
Sun 4, Feb-21:00 - Italian Serie A
Atalanta vs Lazio

2-0

3-1
Sun 4, Feb-23:45 - Italian Serie A
Inter Milan vs Juventus

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:15 - Italian Serie B
Ascoli vs FC Sudtirol

0-1

1-2
Sun 4, Feb-15:30 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women\'s vs ASDC Pomigliano Women\'s

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Italian Women Division 1
AS Roma Women\'s vs Juventus Women\'s

1-0

3-1
Sun 4, Feb-17:00 - Italy C1A
Triestina vs Pro Patria

0-1

1-2
Sun 4, Feb-17:00 - Italy C1A
Pro Vercelli vs Atalanta(U23)

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:15 - Italy C1A
Lumezzane vs Alessandria

2-0

2-1
Sun 4, Feb-21:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Mantova

0-0

2-1
Sun 4, Feb-23:45 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Padova

0-0

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - Italy C1B
Sassari Torres vs Sestri Levante

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:15 - Italy C1B
Carrarese vs Olbia

1-0

1-0
Sun 4, Feb-21:30 - Italy C1B
Lucchese vs Spal

1-0

2-1
Sun 4, Feb-21:30 - Italy C1B
Arezzo vs Virtus Entella

0-0

0-0
Sun 4, Feb-21:30 - Italy C1B
Recanatese vs Pontedera

2-4

4-5
Sun 4, Feb-17:00 - Italy C1C
Benevento vs S.S.D. Citta di Brindisi

2-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
ASD Citta Di Varese vs ASD RG Ticino

1-0

3-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Chieri vs Gozzano

0-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Alba Calcio vs Vado FC

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
USD PDHAE vs ASD Alcione

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
FBC Derthona vs Lavagnese

0-1

1-4
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs Albenga

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Ligorna vs AC Asti

2-3

2-3
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Chisola vs Vogherese

0-0

2-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs Borgosesia

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group A
Pinerolo vs A.S.D. Bra

1-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Ponte San Pietro vs Pro Palazzolo

0-0

1-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Piacenza vs Desenzano Calvina

0-1

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Villa d\'Alme Valbrembana vs USD Casatese

0-1

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
AC Legnano vs Crema

0-0

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Castellanzese vs Caravaggio

0-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Brusaporto vs Arconatese

1-1

1-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Varesina vs Tritium

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Clivense vs Virtus Ciserano Bergamo

0-0

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
Real Calepina vs Folgore Caratese

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Caldiero Terme vs Club Milano

0-1

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Luparense vs Mori

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
APDC Chions vs Adriese

1-0

3-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Montecchio Maggiore vs Virtus Bolzano

2-0

3-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
US Breno vs AC Mestre

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Treviso vs Portogruaro

2-0

2-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Bassano vs AC Dolomiti Bellunesi

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs AC Este

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group C
Castegnato vs Cjarlins Muzane

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
ACD Sant\'Angelo vs Aglianese

2-0

3-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Prato vs SCD Progresso Calcio

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
ASD Fanfulla vs Mezzolara

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Pistoiese vs Sammaurese

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Lentigione vs Athletic Carpi

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Borgo San Donnino vs Forli FC

0-1

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Imolese Calcio vs Certaldo

0-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
US Corticella vs Ravenna

0-2

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group D
Sangiuliano City vs Victor San Marino

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Ponsacco vs Real Forte Querceta

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Poggibonsi vs US Pianese

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs Ghivizzano Borgo Mozzano

2-1

4-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
SC Cenaia vs Grosseto

2-1

2-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
ASC Figline vs Orvietana

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Sangiovannese vs Montevarchi Calcio

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Follonica Gavorrano vs Sansepolcro ASD

0-0

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Seravezza vs Tau calcio Altopascio

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group E
Sporting Trestina vs San Donato Tavarnelle

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Matese vs Tivoli Calcio

0-0

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
L\'Aquila vs Vigor Senigallia

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
San Nicolo Calcio vs Avezzano

1-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Campobasso vs Roma City

2-0

2-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Sambenedettese vs Vastogirardi

1-0

3-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Real Monterotondo Scalo vs Atletico Ascoli

0-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
United Riccione vs Fossombrone

1-0

3-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
Chieti vs Sora

1-0

1-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Termoli Calcio vs Alma Juventus Fano

0-0

1-0
Sun 4, Feb-14:00 - Italy Serie D Group G
Ischia Isolaverde vs Budoni

1-1

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Italy Serie D Group G
Atletico Uri vs Cavese

0-2

1-3
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Trastevere Calcio vs Sarrabus Ogliastra

1-1

2-3
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Gladiator 1924 vs Ardea

3-0

4-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Ostia Mare vs Cynthialbalonga

0-1

2-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Nocerina vs ASD Flaminia Civita

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Anzio

2-0

2-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group G
Romana FC vs San Marzano Calcio

0-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
Manfredonia vs Paganese Calcio 1926

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
US Bitonto vs Barletta

0-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
Rotonda vs Citta di Fasano

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
FBC Gravina vs Team Altamura

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group H
Gelbison Cilento vs Santa Maria Cilento

0-0

1-0
Sun 4, Feb-18:00 - Italy Serie D Group H
ACD Nardo vs Virtus Casarano

0-0

0-1
Sun 4, Feb-18:00 - Italy Serie D Group H
Matera vs Gallipoli

1-0

1-2
Sun 4, Feb-19:00 - Italy Serie D Group H
Fidelis Andria vs ASD Martina Franca

0-1

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Castrovillari vs Real Casalnuovo

0-2

0-2
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Ragusa Calcio vs AC Locri 1909

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Gioiese vs Igea Virtus Barcellona

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Portici vs Acireale

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Licata vs Urbs Reggina 1914

2-0

2-3
Sun 4, Feb-17:30 - Italy Serie D Group I
Vibonese vs USD Akragas

1-0

1-0
Sun 4, Feb-18:00 - Italy Serie D Group I
Citta Di Sant\'Agata vs Sancataldese

3-0

3-0
Sun 4, Feb-18:30 - Italy Serie D Group I
Trapani vs ASD Canicatti

2-0

7-0
Sun 4, Feb-22:00 - Jamaica Premier League
Lime Hall Academy vs Treasure Beach

0-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Ulinzi Stars Nakuru vs Talanta FC

1-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - Kenya Premier League
Muranga vs Bandari FC

1-1

2-3
Sun 4, Feb-16:20 - Kenya Premier League
Nairobi City Stars vs Shabana FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs AFC Leopards SC

0-0

0-2
Sun 4, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Ballkani vs KF Vellaznimi

1-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - Kosovo Cup
KF Trepca \'89 vs KF Llapi

0-1

2-2
Sun 4, Feb-16:00 - Kosovo Cup
KF Drita Gjilan vs KF Rilindja 1974

2-0

3-0
Sun 4, Feb-16:00 - Kosovo Cup
Dukagjini vs KF Dinamo Ferizaj

0-0

1-0
Sun 4, Feb-00:00 - La Liga
Girona vs Real Sociedad

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - La Liga
Villarreal vs Cadiz

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:15 - La Liga
Osasuna vs Celta Vigo

0-2

0-3
Sun 4, Feb-21:30 - La Liga
Real Betis vs Getafe

1-1

1-1
Sun 4, Feb-16:15 - Lebanese League
Racing Beirut vs Al Safa Beirut

0-0

0-1
Sun 4, Feb-16:15 - Lebanese League
Alahli Nabatiya vs Tadamon Sour

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:15 - Lebanese League
Shabab Al-Sahel vs Shabab Al Ghazieh

2-0

4-0
Sun 4, Feb-17:30 - Libya League Division 1
Asswehly SC vs Al-Madina

1-0

3-0
Sun 4, Feb-17:30 - Libya League Division 1
Olympic Azzaweya vs Al Khmes

0-0

1-0
Sun 4, Feb-17:30 - Libya League Division 1
Abu Salim vs Al-Ahli Tripoli

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Libya League Division 1
Al Mlaba Libe vs Asaria

0-0

0-0
Sun 4, Feb-00:00 - Ligue 1
Nantes vs RC Lens

0-0

0-1
Sun 4, Feb-16:00 - Ligue 1
AS Monaco vs Le Havre

0-0

1-1
Sun 4, Feb-18:00 - Ligue 1
Stade de Reims vs Toulouse

0-3

2-3
Sun 4, Feb-18:00 - Ligue 1
Lille OSC vs Clermont Foot

4-0

4-0
Sun 4, Feb-18:00 - Ligue 1
FC Metz vs FC Lorient

1-1

1-2
Sun 4, Feb-20:05 - Ligue 1
Stade Brestois vs OGC Nice

0-0

0-0
Sun 4, Feb-23:45 - Ligue 1
Lyonnais vs Marseille

1-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - Livonian Winter League
Viimsi JK vs Super Nova Riga

1-1

2-1
Sun 4, Feb-18:30 - Livonian Winter League
FC Nomme United vs Skanstes SK

1-2

2-2
Sun 4, Feb-19:20 - Livonian Winter League
Jelgava vs JK Tallinna Kalev

0-0

2-3
Sun 4, Feb-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Jeunesse Esch

1-0

1-0
Sun 4, Feb-14:00 - Malta Premier League
Santa Lucia vs Hibernians FC

0-2

0-2
Sun 4, Feb-17:00 - Malta Premier League
Hamrun Spartans vs Naxxar Lions

2-1

4-1
Sun 4, Feb-19:15 - Malta Premier League
Gzira United vs Balzan FC

1-0

1-1
Sun 4, Feb-03:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Club Leon

3-0

4-1
Sun 4, Feb-03:06 - Mexico Primera Division
FC Juarez vs Club Necaxa

1-1

2-2
Sun 4, Feb-05:05 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Pumas UNAM

1-0

2-2
Sun 4, Feb-05:10 - Mexico Primera Division
Pachuca vs Club Tijuana

2-1

3-2
Sun 4, Feb-07:10 - Mexico Primera Division
Club America vs Monterrey

1-1

1-1
Sun 4, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Caja Oblatos CFD

3-0

3-0
Sun 4, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Indios Chihuahua


0-1
Sun 4, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
CD Mexiquense vs Poza Rica

1-0

1-0
Sun 4, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Halcones de Zapopan vs Irapuato FC

0-0

1-1
Sun 4, Feb-01:30 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs Deportivo Ayense


0-3
Sun 4, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Pioneros De Cancun vs Sporting Canamy

0-0

1-0
Sun 4, Feb-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs Tampico Madero

0-2

0-3
Sun 4, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Coras Futbol Club


2-0
Sun 4, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
UA De Zacatecas vs Cimarrones de Sonora B

1-0

3-0
Sun 4, Feb-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Cafetaleros De Chiapas

1-0

1-0
Sun 4, Feb-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Lobos ULMX vs Aguacateros de Periban

0-1

0-2
Sun 4, Feb-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Inter Playa del Carmen

0-0

2-1
Sun 4, Feb-07:00 - Mexico Primera Divison 2
Los Cabos United vs Calor de San Pedro

1-0

1-1
Sun 4, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Zitacuaro vs Chilpancingo

0-0

0-2
Sun 4, Feb-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Montaneses vs Racing Porto Palmeiras

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Mexico U23
Atletico San Luis(U23) vs Chivas Guadalajara(U23)

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Mexico U23
Atlas(U23) vs Santos Laguna(U23)

1-1

3-2
Sun 4, Feb-03:00 - Nicaragua Primera Division
Walter Ferretti vs Municipal Jalapa

1-0

2-0
Sun 4, Feb-06:00 - Nicaragua Primera Division
UNAN Managua vs Organica Masachapa

1-0

3-2
Sun 4, Feb-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs Plaza Amador

0-1

0-2
Sun 4, Feb-03:15 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs San Francisco FC

2-0

3-0
Sun 4, Feb-05:30 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs Union Deportivo Universitario

1-1

3-3
Sun 4, Feb-02:00 - Paraguayan Primera Division
Tacuary FBC vs Sportivo Luqueno

1-1

1-1
Sun 4, Feb-00:00 - Peru Primera Division
ADT Tarma vs Cienciano

0-1

1-1
Sun 4, Feb-00:30 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Carlos A. Mannucci

0-0

2-2
Sun 4, Feb-05:00 - Peru Primera Division
Universitario de Deportes vs Atletico Grau

0-0

1-0
Sun 4, Feb-23:20 - Peru Primera Division
Alianza Atletico vs Alianza Lima

0-1

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Portugal Campeonato
Uniao de Coimbra vs SC Lusitania Dos Acores

1-0

2-1
Sun 4, Feb-18:30 - Portugal Campeonato
CDC Montalegre vs Maritimo B

1-2

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Beira Mar vs Rebordosa

1-2

1-3
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Ribeirao vs Mirandela

0-2

0-2
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Portosantense vs Brito SC

0-1

1-2
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Gondomar vs Paredes

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Tirsense vs Camacha

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Mea vs Salgueiros

2-0

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Sintrense vs Juventude de Evora

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Peniche vs Alverca B

0-0

0-2
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
GD Vitoria Sernache vs Rabo Peixe

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Limianos vs Vilar de Perdizes

0-1

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
CD Gouveia vs Fontinhas

0-1

3-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
ACDR Lamelas vs Vitoria Guimaraes B

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitano GC Moncarapachense vs Real SC

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitano Evora 1911 vs Fabril Barreiro

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Imortal vs Vitoria Setubal FC

0-2

0-3
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
FC Serpa vs Louletano

1-0

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Benfica Castelo Branco vs Uniao de Tomar

1-1

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Os Sandinenses vs Pevidem

0-1

0-4
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vasco da Gama Vidigueira(POR) vs Oriental Lisboa

1-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao Santarem vs Sertanense FC

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Valadares Gaia vs Amarante

1-1

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Florgrade vs AD Marco 09

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Vila Real vs Dumiense

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Mortagua

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Barreirense vs O Elvas

0-1

0-2
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Campeonato
Sao Joao Ver vs Oliveira do Douro

1-0

2-0
Sun 4, Feb-18:00 - Portugal Liga de Honora
Maritimo vs SL Benfica B

1-1

3-1
Sun 4, Feb-00:30 - Portugal Primera Liga
FC Porto vs Rio Ave

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
G.D. Chaves vs Farense

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Portugal Primera Liga
Vizela vs Vitoria Guimaraes

0-0

0-1
Sun 4, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
GD Estoril Praia vs Estrela Amadora

0-0

1-0
Sun 4, Feb-22:00 - Portugal Primera Liga
SL Benfica vs Gil Vicente

2-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Sporting Braga Women\'s vs Racing Power Women\'s

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Maritimo Women\'s vs SL Benfica Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Damaiense Women\'s vs Clube Albergaria Women\'s

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Sumqayit FK vs Neftchi Baku

2-0

2-1
Sun 4, Feb-17:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Zira FK

1-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Romania - Divizia A
Universitatea Cluj vs UTA Arad

1-2

1-3
Sun 4, Feb-17:30 - Romania - Divizia A
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs CS Universitatea Craiova

1-1

1-3
Sun 4, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Tre Penne

0-0

1-3
Sun 4, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP La Fiorita vs AC Juvenes/Dogana

3-0

4-0
Sun 4, Feb-18:00 - San Marino Girone A
SP Cosmos vs Fiorentino

3-2

4-2
Sun 4, Feb-19:15 - Saudi Arabia King Cup
Al-Faisaly Harmah vs Al Ittihad Jeddah

0-1

0-4
Sun 4, Feb-16:25 - Saudi Arabia Youth League
Al-Fateh Youths vs Al-Qadasiya Youths

2-0

4-0
Sun 4, Feb-19:00 - Scottish Lowland Football League
Stirling University FC vs Hearts Reserve

1-1

2-1
Sun 4, Feb-16:00 - Scottish Women\'s Cup
Glasgow City Women\'s vs Hibernian Women\'s

1-1

1-1
Sun 4, Feb-17:00 - Scottish Women\'s Cup
Spartans Women\'s vs Aberdeen Women\'s

0-0

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Scottish Women\'s Cup
Partick Thistle Women\'s vs Queen\'s Park Women\'s

2-1

3-1
Sun 4, Feb-12:00 - South Africa Diski Challenge
Cape Town City Reserve vs TS Galaxy Reserve

1-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserve vs Cape Town Spurs Reserve

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - South Africa Diski Challenge
Kaizer Chiefs Reserve vs AmaZulu Reserve

2-1

2-1
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
Deportivo Alaves Women\'s vs FC Barcelona B Women\'s

0-1

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
SE AEM Women\'s vs Deportivo La Coruna Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:15 - Spanish Ladies League Division 1
Athletic Bilbao B Women\'s vs CE Europa Women\'s

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Ladies League Division 1
DUX Logrono Women\'s vs Fundacion Albacete Women\'s

1-0

2-0
Sun 4, Feb-13:30 - Spanish Ladies League Division 2
Valencia B Women\'s vs Union Viera Women\'s

0-0

0-0
Sun 4, Feb-14:00 - Spanish Ladies League Division 2
Cordoba Women\'s vs Castellon B Women\'s

0-0

4-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Eibar Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women\'s vs Levante Las Planas Women\'s

1-0

1-1
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Ladies Premier League
FC Barcelona Women\'s vs Sporting De Huelva Women\'s

2-0

4-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Barcelona B vs SD Logrones

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sabadell vs CF Rayo Majadahonda

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Sociedad B vs Gimnastic Tarragona

0-0

0-2
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cultural Leonesa vs Unionistas de Salamanca

1-1

1-1
Sun 4, Feb-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Fuenlabrada

2-0

4-1
Sun 4, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sestao River vs Arenteiro

1-0

1-0
Sun 4, Feb-23:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Osasuna B vs SD Ponferradina

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
AD Ceuta vs Real Madrid Castilla

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Ibiza vs Recreativo Granada

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Recreativo Huelva vs UD Melilla

2-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Malaga vs Atletico Baleares

2-0

3-0
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Antequera CF vs Merida AD

1-1

2-2
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Atletico Sanluqueno vs CF Intercity

1-0

3-0
Sun 4, Feb-13:30 - Spanish Primera U19
ED Val Minor Nigran(U19) vs Atletico Perines(U19)

0-1

2-1
Sun 4, Feb-14:00 - Spanish Primera U19
Celta Vigo U19 vs Sporting de Gijon(U19)

1-0

3-0
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Primera U19
Osasuna(U19) vs Real Sociedad(U19)

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:15 - Spanish Primera U19
Real Murcia(U19) vs Ranero(U19)

1-0

3-1
Sun 4, Feb-15:45 - Spanish Primera U19
Racing Santander(U19) vs Deportivo La Coruna(U19)

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
CD San Francisco(U19) vs Constancia(U19)

0-0

4-2
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs Real Madrid(U19)

0-0

1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Primera U19
Mercantil(U19) vs Mallorca(U19)

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Primera U19
FC Cartagena(U19) vs Albacete(U19)

1-0

2-0
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Primera U19
UD Tomares(U19) vs Cordoba(U19)

0-1

3-1
Sun 4, Feb-00:00 - Spanish Segunda Division
Tenerife vs FC Andorra

0-0

0-0
Sun 4, Feb-17:00 - Spanish Segunda Division
Racing de Ferrol vs Eibar

0-0

1-1
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
SD Amorebieta vs Racing Santander

0-1

0-1
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Segunda Division
Real Oviedo vs Eldense

0-1

1-1
Sun 4, Feb-21:30 - Spanish Segunda Division
Espanyol vs Levante

1-0

2-1
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Covadonga vs Ourense CF

1-0

2-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs CD Cayon

1-1

4-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Marino Luanco vs Racing Villalbes

1-0

2-0
Sun 4, Feb-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Zamora CF vs Compostela

0-1

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs Barbastro

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Brea vs Alaves B

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Barakaldo CF

1-1

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Naxara vs AD San Juan

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Arenas Club de Getxo

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Gernika vs Zaragoza B

0-0

0-1
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
UD Logrones vs Valle de Egues

2-1

3-2
Sun 4, Feb-21:15 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs UD Mutilvera

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs Penya Independent

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Manresa vs CF Badalona Futur

0-1

1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs Lleida

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs Andratx

2-0

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs SCR Pena Deportiva

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs SD Formentera

1-0

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
UD Alzira vs Espanyol B

2-2

2-2
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Hercules CF vs Sant Andreu

1-0

3-1
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CF La Nucia vs Torrent CF

0-0

1-0
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
La Union Atletico vs Sevilla Atletico

1-2

1-3
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Real Betis B vs CD San Roque de Lepe

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
FC Cartagena B vs UCAM Murcia

0-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Antoniano vs Velez CF

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Marbella FC vs CD Estepona

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Aguilas FC vs Linense

0-0

0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Yeclano Deportivo vs Mar Menor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Orihuela CF vs CD El Palo

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Atletico Paso vs Numancia

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Cacereno vs CD Mensajero

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Montijo vs Villanovense

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Ursaria vs AD Union Adarve

0-0

0-1
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD San Fernando vs CD Guadalajara

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Talavera de la Reina vs San Sebastian Reyes

1-4

1-4
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Badajoz vs CD Illescas

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Gimnastica Segoviana vs Getafe B

0-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Llanes

2-1

3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Sporting Atletico Gijon vs Condal CF

1-0

5-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs Barcia

1-1

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs L\'Entregu CF

0-0

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Aviles Stadium

1-1

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Luarca

2-1

5-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs CD Colunga

1-1

2-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Urraca CF vs Real Titanico DE Laviana

1-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs Pontevedra B

1-0

5-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Atletico Arteixo vs UD Ourense

0-0

0-0
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Gran Pena vs Arosa Sociedad Cultural

1-0

3-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs CD Estradense

1-0

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs Sarriana

0-0

1-1
Sun 4, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Silva SD

0-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Conil CF vs CD Gerena

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
AD Cartaya vs Atletico Espeleno

0-1

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Utrera vs Ciudad de Lucena

1-1

1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs Cordoba CF B

1-1

1-3
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Bollullos vs La Palma CF

0-1

1-3
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Xerez Deportivo vs Sevilla C

1-1

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs Constancia

0-0

0-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs Inter Manacor

4-0

6-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Mallorca B

0-3

0-5
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Tenerife B vs San Bartolome

1-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs Herbania

1-1

2-2
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Las Palmas Atletico vs CD Union Sur Yaiza

1-1

1-3
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Lanzarote vs Gran Tarajal

0-0

2-1
Sun 4, Feb-16:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs CD Marino

0-1

1-4
Sun 4, Feb-13:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Racing Murcia FC

2-1

3-1
Sun 4, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Molinense vs Alcantarilla

2-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs CD Bullense

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs CD Algar

1-0

3-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs EG El Palmar

0-0

0-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Lorca Deportiva FC vs CD Plus Ultra

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Club Deportivo Cieza

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Balsicas Atletico vs Montecasillas

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Olivenza vs UD Fuente de Cantos

0-1

1-3
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs Atletico Pueblonuevo

0-0

3-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs Don Benito

2-1

2-1
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CF Trujillo vs CD Don Alvaro

0-1

1-1
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs SP Villafranca

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jaraiz vs RCP Valverdeno

3-0

5-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Coria vs CD Calamonte

1-0

5-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs CD Diocesano

0-1

0-3
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Montehermoso vs CD Azuaga

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs CD Oberena


2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Pena Balsamaiso CF vs UD Logrones B

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Varea vs CD Anguiano

0-1

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja CF vs CD Arnedo

1-2

2-4
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Berceo

0-2

0-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs Oyonesa

0-1

1-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CCD Alberite

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs CD Alfaro

0-1

0-3
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Casalarreina

1-0

1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Atletico Monzon vs CD Carinena

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs CD Caspe

0-0

0-1
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Fuentes vs SD Ejea

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs CF Calamocha

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Binefar

1-0

3-2
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs CD Cuarte Industria

0-1

1-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs Epila CF

0-0

0-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Utrillas vs CF Illueca

2-0

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Cazalegas vs UB Conquense

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Torrijos vs La Solana

1-2

3-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs San Clemente

2-0

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Atletico Tomelloso vs UD Socuellamos

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs CD Marchamalo

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:15 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Bezana vs AD Siete Villas

0-1

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs SD Torina

1-0

1-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs CF Vimenor

1-0

2-0
Sun 4, Feb-21:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
SD Revilla vs Atletico Mineros

0-0

0-1
Sun 4, Feb-21:30 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Atletico Albericia vs U.M. Escobedo

0-1

0-2
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Basconia vs Portugalete

0-4

2-4
Sun 4, Feb-19:00 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Alaves C vs San Ignacio

0-1

0-2
Sun 4, Feb-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs FC L\'Escala

0-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Rapitenca vs CF Montanesa

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Castelldefels vs CF Badalona B

1-1

1-2
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Mollerussa vs FE Grama

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L\'Hospitalet vs San Cristobal

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs CF Peralada

1-0

2-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs Pobla De Mafumet CF

0-1

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs Girona II

1-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Reus FC Reddis vs FC Vilafranca

0-0

0-1
Sun 4, Feb-14:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Patacona vs CD Utiel

1-0

1-0
Sun 4, Feb-14:15 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Villarreal C vs Atzeneta UE

1-1

4-3
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs CD Burriana

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Castellonense vs UD Levante B

0-0

3-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Castellon II vs UD Rayo Ibense

0-0

2-0
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Gandia vs Ontinyent CF

0-1

0-2
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Acero vs CD Roda

0-0

1-2
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs AD Torrejon CF

0-1

2-2
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Leganes B vs AD Parla

0-1

1-2
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Real Madrid C

0-1

1-2
Sun 4, Feb-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs CDF Tres Cantos

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Alcorcon B

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Paracuellos Antamira

1-1

1-3
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs Mostoles

0-0

1-4
Sun 4, Feb-16:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Villanueva del Pardillo vs CF Pozuelo Alarcon

2-1

2-2
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Galapagar vs RSD Alcala Henares

0-2

3-3
Sun 4, Feb-15:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs CF Salmantino UDS

0-1

1-1
Sun 4, Feb-19:30 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs CD Villaralbo

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Atletico Bembibre

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs Torredonjimeno

1-0

4-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico Mancha Real vs CD El Ejido 2012

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga City vs CD Rincon

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs CD Huetor Vega

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Real Jaen CF vs Arenas Armilla

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Poli Almeria vs Malaga B

0-1

0-4
Sun 4, Feb-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs CD Huetor Tajar

0-0

0-1
Sun 4, Feb-17:15 - Swiss Super League
Yverdon vs Zurich

1-0

3-0
Sun 4, Feb-19:30 - Swiss Super League
FC Luzern vs St. Gallen

0-0

1-0
Sun 4, Feb-19:30 - Swiss Super League
Servette vs Stade Lausanne Ouchy

2-0

3-1
Sun 4, Feb-17:15 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Neuchatel Xamax

3-0

5-3
Sun 4, Feb-17:15 - Switzerland Challenge League
FC Baden vs Bellinzona

1-1

2-1
Sun 4, Feb-14:30 - Thai League 2
Suphanburi FC vs Nong Bua Pitchaya

0-2

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Thai League 2
MOF Customs United vs Lampang FC

1-2

3-3
Sun 4, Feb-16:00 - Thai League 2
Chiangmai United vs Kasetsart FC

2-0

2-1
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Thonburi United vs Samut Sakhon City

0-2

1-4
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
North Bangkok College vs Royal Thai Army FC

1-0

3-0
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Kasem Bundit University FC vs Bangkok FC

0-1

0-1
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Pathum Thani University vs Assumption United FC

1-0

4-0
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Wiang Sa Surat Thani City vs Nara United

0-0

0-2
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Yasothon United FC vs Nakhon Ratchasima United FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Hua Hin Maraleina vs Lopburi FC

0-1

1-1
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Nakhon Mae Sot United FC vs See Khwae City

0-1

1-1
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Nonthaburi United vs Samut Prakan FC

1-0

3-1
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Udon United vs Sisaket United

0-0

0-0
Sun 4, Feb-13:00 - Thai League 3
Surin City FC vs Mahasarakham SBT FC

0-1

2-3
Sun 4, Feb-13:15 - Thai League 3
Pattani vs Muang Trang United

0-0

0-1
Sun 4, Feb-14:00 - Thai League 3
Navy FC vs Bankhai United

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Thai League 3
Ranong United FC vs Phuket Andaman

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Thai League 3
Phitsanulok FC vs Chiangrai FC

2-0

4-1
Sun 4, Feb-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs Prachinburi City

2-0

4-0
Sun 4, Feb-23:00 - The Atlantic Cup
Elfsborg vs FC Copenhagen

1-3

4-5
Sun 4, Feb-02:10 - Trinidad and Tobago Pro League
AC Port of Spain vs Point Fortin FC

0-0

0-0
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Tuzlaspor vs Manisa FK

1-1

2-1
Sun 4, Feb-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Erzurumspor FK vs Sanliurfaspor

2-0

2-0
Sun 4, Feb-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Genclerbirligi vs Corum Belediyespor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Eyupspor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
52 Orduspor vs Mardin BB

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Artvin Hopaspor vs Arguvan

0-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Edirnespor Genclik vs Kirikkale Buyuk Anadolu

1-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karabuk Idman vs Gumushanespor

0-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Talasgucu Belediyespor vs Ayvalikgucu Belediyespor

0-0

0-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Inegol Kafkas Genclik vs Aliaga FUTBOL AS

1-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Elazigspor vs Turgutluspor

0-0

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kelkit Belediye Hurriyet vs Eynesil

0-0

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Anadolu Universitesi vs Yeni Amasya Spor

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bulvarspor vs Hacettepe 1945

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kutahyaspor vs Agri 1970 Spor

1-2

1-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Osmaniyespor vs Viven Bornova

0-1

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Sivas Belediyespor vs Fatsa Belediyespor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
1922 Konyaspor vs Darica Genclerbirligi

0-1

0-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Bayburt Ozel Idare vs Erbaaspor SK

1-0

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Karakopru Belediyespor vs Tepecikspor

0-0

1-1
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Bergama Belediyespor vs 23 Elazig FK

2-0

3-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Balikesirspor vs Nevsehir Belediyespor

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Tokat Bld Plevnespor vs Musspor

1-0

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Adana 1954 vs Kestelspor

0-0

0-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Cankaya FK vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Sebat Genclikspor vs Orduspor

1-1

2-2
Sun 4, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women\'s vs 1207 Antalya Muratpasa Women\'s

1-1

2-2
Sun 4, Feb-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Atasehir Belediyesi Women\'s vs ALG Spor Women\'s

1-1

1-2
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Galatasaray SK Women\'s vs Gaziantep Asya Spor Women\'s

1-3

1-4
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women\'s vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women\'s

0-1

2-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women\'s vs Beylerbeyi Women\'s

0-0

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Amedspor Women\'s vs Fatih Vatanspor Women\'s

0-1

1-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Diyarbekirspor vs Zonguldak

2-0

5-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs Serik Belediyespor

0-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs 1928 Bucaspor FK

1-1

2-2
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Altinordu vs Bursaspor

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Yeni Mersin Idman Yurdu vs Kirsehir Belediyespor

1-0

4-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Afjet Afyonspor vs Hekimoglu Trabzon

0-1

0-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vanspor FK vs Kirklarelispor

1-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Beyoglu Yeni Carsi vs Ankara Demirspor

1-0

1-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Adiyaman FK

1-0

2-0
Sun 4, Feb-14:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
76 Igdir Belediye spor vs Inegolspor

0-0

2-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Denizlispor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

0-0
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Iskenderunspor vs Amedspor

0-2

2-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Arnavutkoy Belediyespor

1-1

3-4
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Somaspor vs Fethiyespor

0-1

1-1
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Aksarayspor vs Karaman FK

0-1

0-2
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Duzcespor vs Isparta 32 Spor

0-2

0-3
Sun 4, Feb-15:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Belediye Derincespor

0-6

1-7
Sun 4, Feb-14:30 - Turkish Super Lig
Pendikspor vs Adana Demirspor

2-0

2-1
Sun 4, Feb-17:00 - Turkish Super Lig
Kasimpasa vs Alanyaspor

1-1

2-1
Sun 4, Feb-19:59 - Turkish Super Lig
Besiktas JK vs Trabzonspor

1-0

2-0
Sun 4, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Al-Rams vs Dubai City

0-1

0-2
Sun 4, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Dabba Al-Fujairah vs Al-Thaid

1-1

2-2
Sun 4, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Masfut vs Al Taawon

2-1

4-2
Sun 4, Feb-17:10 - UAE League Division 1
Al Fujairah vs Dubai United

0-0

2-1
Sun 4, Feb-16:00 - Uganda Super League
Bright Stars vs Wakiso Giants

0-0

1-0
Sun 4, Feb-16:00 - Uganda Super League
Busoga United vs NEC FC

2-2

2-3
Sun 4, Feb-01:45 - Venezuela Primera Division
Monagas SC vs Metropolitanos FC

0-3

2-4
Sun 4, Feb-04:30 - Venezuela Primera Division
CD Hermanos Colmenares vs Zamora FC Barinas

1-0

1-0
Advertisement
GPWA

server2test