AD:

Football Results for Sun 22, Oct 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 22, Oct 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 22, Oct-08:00 - A-League Men
Western Sydney Wanderers vs Wellington Phoenix

0-0

0-0
Sun 22, Oct-12:45 - A-League Men
Perth Glory FC vs Newcastle Jets FC

1-1

2-2
Sun 22, Oct-22:00 - African Football League
Enyimba International vs Wydad Casablanca

0-1

0-1
Sun 22, Oct-19:00 - African Football League
TP Mazembe vs Esperance Sportive de Tunis

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Albania 1st league
KS Korabi Peshkopi vs Burreli

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Albania 1st league
Luzi 2008 vs Apolonia Fier

0-2

0-3
Sun 22, Oct-16:00 - Albania 1st league
KS Bylis vs Lushnja KS

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Albania 1st league
Tomori Berat vs Besa Kavaje

1-1

2-2
Sun 22, Oct-16:00 - Albania 1st league
Kastrioti Kruje vs FK Vora

1-2

2-3
Sun 22, Oct-19:00 - Albania Super league
KS Dinamo Tirana vs Teuta Durres

1-0

2-3
Sun 22, Oct-16:00 - Albania Super league
FK Kukesi vs KF Laci

0-0

1-0
Sun 22, Oct-20:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs Atletic Escaldes

1-0

2-1
Sun 22, Oct-18:00 - Andorra Super league
CE Carroi vs Inter Club D\'Escaldes

0-3

1-6
Sun 22, Oct-13:00 - Andorra Super league
CF Esperanca vs FC Santa Coloma

0-3

0-5
Sun 22, Oct-15:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs FC Ordino

1-1

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Armenia Division 2
BKMA II Yerevan vs Alashkert B Martuni

1-1

3-2
Sun 22, Oct-09:00 - Australia Women\'s A-League
Western United Women\'s vs Melbourne Victory Women\'s

0-1

2-1
Sun 22, Oct-10:00 - Australia Women\'s A-League
Perth Glory Women\'s vs Newcastle Jets Women\'s

0-0

1-0
Sun 22, Oct-10:45 - Australia Women\'s A-League
WS Wanderers Women\'s vs Wellington Phoenix Women\'s

0-0

0-3
Sun 22, Oct-12:30 - Austria Erste Division
St.Polten vs DSV Leoben

0-1

1-2
Sun 22, Oct-12:30 - Austria Landesliga
WSG Swarovski Tirol B vs Kitzbuhel

0-0

3-0
Sun 22, Oct-12:30 - Austria Landesliga
WAF Vorwarts Brigittenau vs SV Donau Wien

0-1

0-3
Sun 22, Oct-13:00 - Austria Landesliga
Innsbrucker AC vs Volders

0-1

2-3
Sun 22, Oct-16:30 - Austrian Bundesliga
WSG Swarovski Tirol vs Austria Vienna

0-1

0-2
Sun 22, Oct-16:30 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs Wolfsberger AC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs SK Austria Klagenfurt

1-0

2-3
Sun 22, Oct-13:00 - Austrian Frauen Bundesliga
First Vienna FC Women\'s vs Wacker Innsbruck Women\'s

4-0

6-0
Sun 22, Oct-14:00 - Austrian Frauen Bundesliga
Union Kleinmunchen Women\'s vs FSK St Polten Spratzern Women\'s

0-0

0-2
Sun 22, Oct-18:00 - Austrian Regionalliga West
RW Rankweil vs Dornbirner SV

2-0

4-0
Sun 22, Oct-19:59 - Bahrain Premier League
Manama Club vs Sitra Club

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:59 - Bahrain Premier League
Al Hidd vs Al Hala

1-0

2-0
Sun 22, Oct-16:30 - Belarus Pershaya Liga
Lokomotiv Gomel vs Arsenal Dzerzhinsk

1-2

1-3
Sun 22, Oct-15:00 - Belarus Pershaya Liga
FC Molodechno vs FC Vitebsk

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:30 - Belarus Pershaya Liga
FK Ostrovets vs Zhodino Yuzhnoe

0-1

0-3
Sun 22, Oct-14:00 - Belarus Pershaya Liga
Osipovichi vs Bumprom Gomel

0-0

0-1
Sun 22, Oct-20:30 - Belarus Premier League
Dinamo Brest vs Energetyk-BGU Minsk

0-2

0-2
Sun 22, Oct-16:00 - Belarus Premier League
FC Belshina Babruisk vs FC Shakhter Soligorsk

0-2

1-4
Sun 22, Oct-14:00 - Belarus Premier League
Smorgon FC vs FC Gomel

0-0

0-3
Sun 22, Oct-16:30 - Belarus Reserves League
FK Isloch Minsk Reserve vs Naftan Novopolock Reserves

6-0

6-0
Sun 22, Oct-13:00 - Belarus Reserves League
Dinamo Minsk Reserves vs FC Minsk Reserve

2-1

4-1
Sun 22, Oct-14:00 - Belarus Reserves League
Slavia Mozyr Reserve vs BATE Borisov Reserves

0-1

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
KVK Tienen vs Gent B

0-3

0-4
Sun 22, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
URSL Vise vs Antwerp B

2-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Sint-Eloois-Winkel vs Royal Cappellen FC

3-0

3-0
Sun 22, Oct-17:00 - Belgian First Amateur Division
Charleroi B vs Royal Knokke

2-0

2-1
Sun 22, Oct-20:30 - Belgian Pro League
Standard Liege vs Anderlecht

0-2

3-2
Sun 22, Oct-18:00 - Belgian Pro League
Cercle Brugge vs K.A.A. Gent

0-0

2-0
Sun 22, Oct-21:15 - Belgian Pro League
Oud Heverlee Leuven vs St.-Truidense VV

2-0

4-0
Sun 22, Oct-15:30 - Belgian Pro League
KRC Genk vs KV Mechelen

2-0

4-0
Sun 22, Oct-18:00 - Belgium - 2e Klasse
Club NXT vs SK Beveren

0-2

0-3
Sun 22, Oct-21:15 - Belgium - 2e Klasse
Francs Borains vs Patro Eisden

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:30 - Belgium - 2e Klasse
FCV Dender EH vs KV Oostende

1-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Belgium Women 1st National
Standard Liege B Women\'s vs FC Alken Women\'s


1-1
Sun 22, Oct-01:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Bolivar vs Nacional Potosi

1-1

4-3
Sun 22, Oct-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Libertad Gran Mamore

1-2

2-2
Sun 22, Oct-21:45 - Bosnia Premijer Liga
Borac Banja Luka vs Zrinjski Mostar

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Igman Konjic vs FK Sarajevo

1-1

1-2
Sun 22, Oct-23:00 - Brasileiro Serie A
CR Flamengo (RJ) vs Vasco da Gama

0-0

1-0
Sun 22, Oct-23:00 - Brasileiro Serie A
Internacional (RS) vs Santos

4-0

7-1
Sun 22, Oct-23:00 - Brasileiro Serie A
Atletico Mineiro (MG) vs Cruzeiro (MG)

0-0

0-1
Sun 22, Oct-01:30 - Brasileiro Serie A
Cuiaba (MT) vs Goias

0-1

1-1
Sun 22, Oct-01:30 - Brasileiro Serie A
Sao Paulo vs Gremio (RS)

1-0

3-0
Sun 22, Oct-01:30 - Brasileiro Serie A
Bahia vs Fortaleza CE

1-0

2-0
Sun 22, Oct-00:00 - Brasileiro Serie B
Botafogo SP vs Gremio Novorizontino

1-0

2-0
Sun 22, Oct-00:00 - Brasileiro Serie B
Clube de Regatas Brasil vs Criciuma SC

0-0

0-1
Sun 22, Oct-01:00 - Brasileiro Serie B
Juventude (RS) vs Londrina (PR)

1-2

2-2
Sun 22, Oct-18:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth
Ibrachina SP Youth vs Sao Paulo Youth

0-0

0-0
Sun 22, Oct-22:00 - Brazil Carioca B
7 De Abril RJ vs Sao Goncalo EC RJ

1-4

1-5
Sun 22, Oct-22:00 - Brazil Carioca Women\'s League
Botafogo RJ Women\'s vs Fluminense (RJ) Women\'s


1-0
Sun 22, Oct-16:30 - Brazil Paranaense Division 2
Santos PA vs Santa Rosa PA

1-0

1-0
Sun 22, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
ADJG Jaguar vs Clube Atletico Pernambucano

1-1

2-2
Sun 22, Oct-22:00 - Brazil Pernambucano Division 2
Ibis/PE vs Flamengo Arcoverde/PE

0-1

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
Yantra Gabrovo vs CSKA 1948 Sofia II

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Bulgaria B PFG
FC Dunav Ruse vs Strumska Slava

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:30 - Bulgaria Premier
Levski Sofia vs Cherno More Varna

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - Bulgaria Premier
FC Hebar Pazardzhik vs Slavia Sofia

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Bulgaria Premier
Arda Kardzhali vs Ludogorets Razgrad

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Olympic Star vs Rukinzo FC


1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Tigre Noir FC vs Kayanza United

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Bumamuru vs Le Messager Ngozi

0-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Aigle Noir vs Moso Sugar

0-1

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Musongati

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:00 - Cambodia League
PKR Svay Rieng vs Kirivong Sok Sen Chey F.C.

1-1

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Cambodia League
ISI Dangkor Senchey vs Boeung Ket FC

1-0

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Cambodia League
Nagaworld FC vs Tiffy Army FC

1-0

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Cambodia League
Visakha FC vs Angkor Tiger FC

0-0

2-1
Sun 22, Oct-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Dynamo Douala vs Bamboutos

1-1

1-2
Sun 22, Oct-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Young Sports Academy

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Les Astres FC

0-1

2-1
Sun 22, Oct-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Aigle Royal Menoua vs Gazelle FA

0-0

1-1
Sun 22, Oct-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Coton Sport Garoua vs UMS de Loum

2-1

4-1
Sun 22, Oct-16:00 - Cameroon MTN Elite One
PWD de Bamenda vs AS Fortuna Mfou

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Cameroon MTN Elite One
Canon Yaounde vs Union Douala

0-0

0-0
Sun 22, Oct-00:00 - Canadian Premier League
Cavalry vs Pacific FC

1-0

2-1
Sun 22, Oct-00:00 - Chile Tercera Division
Colchagua CD vs Concon National

1-3

1-4
Sun 22, Oct-00:00 - Chile Tercera Division
Provincial Ranco vs Santiago City

0-0

0-1
Sun 22, Oct-00:00 - Chile Tercera Division
Deportes Colina vs Provincial Ovalle

1-0

2-1
Sun 22, Oct-11:00 - China League One
Yanbian Longding vs Guangzhou FC

0-0

1-0
Sun 22, Oct-11:00 - China League One
Wuxi WuGou vs Heilongjiang Ice City

1-1

2-1
Sun 22, Oct-15:30 - China League One
Shijiazhuang Gongfu vs Qingdao West Coast

0-0

1-1
Sun 22, Oct-15:30 - China League One
Dongguan Guanlian vs Shanghai Jiading Huilong

0-0

1-0
Sun 22, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Jiangxi Dark Horse Junior vs Hubei Istar

0-0

1-0
Sun 22, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Dalian Zhixing vs Chongqing Tonglianglong

0-0

1-0
Sun 22, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
Qingdao Red Lions vs Guangxi Lanhang

1-0

3-0
Sun 22, Oct-11:00 - Chinese Football League Divison 2
YunNan YuKun vs Beijing Technology

2-0

3-1
Sun 22, Oct-11:30 - Chinese Super League
Qingdao Hainiu vs Tianjin Jinmen Tiger

0-2

1-4
Sun 22, Oct-21:00 - Club Friendly
Once Lobos vs Racing Junior


1-0
Sun 22, Oct-00:00 - Club Friendly
Jaguare ES vs Desportiva Capixaba ES

0-0

1-0
Sun 22, Oct-22:00 - Club Friendly
Hercilio Luz SC vs Joinville SC

1-0

1-0
Sun 22, Oct-22:00 - Club Friendly
Barra/SE vs Olimpico(SE)

0-3

0-3
Sun 22, Oct-22:00 - Club Friendly
Barra SC vs EC Internacional de Lages SC

0-1

1-2
Sun 22, Oct-22:00 - Club Friendly
Santa Cruz Belford Roxo RJ vs Bonsucesso

1-0

2-1
Sun 22, Oct-22:00 - Club Friendly
Carapebus vs Rio De Janeiro

1-0

1-0
Sun 22, Oct-22:30 - Club Friendly
Tuna Luso PA(U20) vs Terra Alta(U20)

6-1

10-1
Sun 22, Oct-22:30 - Club Friendly
Sportivo Bella Italia vs Rocha FC

0-0

2-1
Sun 22, Oct-23:00 - Club Friendly
Anapolina GO vs Santa Helena GO

1-1

4-1
Sun 22, Oct-23:00 - Club Friendly
Aparecida GO vs ASEEV

4-1

5-1
Sun 22, Oct-23:00 - Club Friendly
Jataiense vs Centro Oeste

3-0

5-0
Sun 22, Oct-17:00 - Club Friendly
Monthey vs FC Grand Saconnex

3-2

3-3
Sun 22, Oct-17:00 - Club Friendly
La Sarraz-Eclepens vs Langenthal

1-2

3-3
Sun 22, Oct-01:00 - Colombia Copa Mustang
Independiente Santa Fe vs Millonarios F.C.

1-1

2-3
Sun 22, Oct-03:10 - Colombia Copa Mustang
Union Magdalena vs Atletico Bucaramanga

1-2

1-2
Sun 22, Oct-05:20 - Colombia Copa Mustang
Atletico Junior Barranquilla vs Deportiva Once Caldas

1-0

1-0
Sun 22, Oct-23:00 - Colombia Copa Premier
Fortaleza CEIF vs Leones

0-0

2-1
Sun 22, Oct-00:30 - Copa Libertadores Femenino
Atletico Nacional Women\'s vs Internacional (RS) Women\'s

1-0

3-2
Sun 22, Oct-03:30 - Copa Libertadores Femenino
Palmeiras SP Women\'s vs Corinthians Paulista SP Women\'s

0-1

0-1
Sun 22, Oct-21:00 - Costa Rica Division 2
Jicaral Sercoba vs AD Sarchi

1-0

4-2
Sun 22, Oct-21:00 - Costa Rica Division 2
AD Cariari Pococi vs Consultants Desamparados

0-1

2-1
Sun 22, Oct-03:00 - Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose vs Guanacasteca

0-1

1-1
Sun 22, Oct-03:00 - Costa Rica Primera Division
Cartagines Deportiva SA vs Deportivo Saprissa

0-3

0-4
Sun 22, Oct-05:30 - Costa Rica Primera Division
AD San Carlos vs Alajuelense

0-0

0-1
Sun 22, Oct-06:00 - Costa Rica Primera Division
Herediano vs Puntarenas

0-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Croatia 1.HNL
Istra 1961 vs NK Rijeka

0-1

1-1
Sun 22, Oct-19:59 - Croatia 1.HNL
Hajduk Split vs NK Osijek

0-0

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Croatia 2 HNL
NK Croatia Zmijavci vs NK Orijent Rijeka

3-0

6-2
Sun 22, Oct-12:30 - Croatia U19
NK Osijek (U19) vs Hajduk Split (U19)

0-0

0-1
Sun 22, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
Doxa Katokopias vs Anorthosis Famagusta FC

0-2

0-2
Sun 22, Oct-19:59 - Cyprus 1 Division
AEZ Zakakiou vs Apollon Limassol FC

0-1

0-5
Sun 22, Oct-18:00 - Cyprus 1 Division
AEL Limassol vs Othellos Athienou

1-0

2-1
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Viktoria Zizkov vs FC Zbrojovka Brno

3-0

4-2
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic 2. Liga
Sigma Olomouc B vs FC Sellier & Bellot Vlasim

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Sokol Hostoun vs FC Pisek

2-0

2-0
Sun 22, Oct-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltavska FA vs Slavia Karlovy Vary

1-1

2-1
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Slavia Prague B vs Taborsko Akademie

1-1

3-1
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs FC Bohemians 1905 B

0-0

0-0
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Mlada Boleslav B vs Arsenal Ceska Lipa

2-0

4-1
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Slovan Liberec B vs Chlumec nad Cidlinou

1-0

3-0
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Sokol Brozany

0-0

0-0
Sun 22, Oct-12:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Pardubice B vs SK Sokol Zapy

1-2

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs Banik Ostrava

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Sparta Prague vs SK Dynamo Ceske Budejovice

2-0

4-0
Sun 22, Oct-19:59 - Czech Republic Gambrinus Liga
FK Jablonec vs FC Bohemians 1905

0-1

0-1
Sun 22, Oct-12:30 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlin B vs Synot Slovacko II

0-1

0-1
Sun 22, Oct-13:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Zlinsko vs Slovan Rosice

1-1

2-1
Sun 22, Oct-18:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs FC Nordsjaelland

0-0

0-2
Sun 22, Oct-16:00 - Danish SAS Ligaen
Lyngby vs Aarhus AGF

0-1

0-2
Sun 22, Oct-19:59 - Danish SAS Ligaen
Randers FC vs Brondby

1-1

2-2
Sun 22, Oct-15:00 - Denmark 3. Division
Ishoj IF vs Young Boys Football Development

1-0

4-1
Sun 22, Oct-15:30 - Denmark Danmarksserien
Hedensted IF vs Horsens FS

0-0

1-4
Sun 22, Oct-18:00 - Denmark - 1. Division
HB Koge vs Naestved

0-1

3-2
Sun 22, Oct-17:00 - Denmark - 1. Division
Aalborg BK vs B93 Copenhagen

1-0

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
Fremad Amager vs FC Aarhus Fremad

1-1

1-1
Sun 22, Oct-15:00 - Denmark Woman\'s League
HB Koge Woman\'s vs Thisted FC Women\'s

0-1

3-1
Sun 22, Oct-15:00 - Denmark Woman\'s League Divison 1
ASA Aarhus Women\'s vs Sundby BK Women\'s


1-0
Sun 22, Oct-21:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Gualaceo SC vs Sociedad Deportiva Aucas

1-0

1-2
Sun 22, Oct-00:30 - Ecuador Copa Pilsener A
Mushuc Runa vs Deportivo Cuenca

1-1

1-1
Sun 22, Oct-03:00 - Ecuador Copa Pilsener A
Barcelona SC vs Libertad FC

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Egypt Premier League
Arab Contractors vs ZED

2-1

3-3
Sun 22, Oct-19:59 - Egypt Premier League
Ismaily SC vs Pharco

0-0

0-1
Sun 22, Oct-19:59 - Egypt Premier League
Future FC vs Pyramids FC

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Egypt Second Divison
Haras El Hodood vs Aswan

0-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women\'s vs Brighton & H.A. Women\'s

1-1

4-2
Sun 22, Oct-16:00 - England FA Women Super League
Everton FC Women\'s vs Manchester United Women\'s

0-1

0-5
Sun 22, Oct-21:45 - England FA Women Super League
Bristol City Women\'s vs Arsenal Women\'s

1-1

1-2
Sun 22, Oct-18:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women\'s vs Liverpool Women\'s

0-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - England FA Women\'s Cup
London Seaward Women\'s vs Norwich City Women\'s

0-2

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Birmingham Women\'s vs Watford Women\'s

3-0

5-2
Sun 22, Oct-17:00 - England Ladies Premier League
Charlton Athletic Women\'s vs Crystal Palace Women\'s

2-2

3-2
Sun 22, Oct-16:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women\'s vs Southampton Women\'s

1-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Lewes Women\'s vs Sunderland Women\'s

0-2

0-2
Sun 22, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Reading Women\'s vs Sheffield United Women\'s

0-1

1-3
Sun 22, Oct-15:00 - England Ladies Premier League
Durham Wildcats Women\'s vs Blackburn Rovers Women\'s

2-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - England Women\'s Northern Premier League
AFC Fylde Women\'s vs Derby County Women\'s

0-1

0-4
Sun 22, Oct-17:00 - England Women\'s Northern Premier League
Liverpool Feds Women\'s vs Stourbridge Women\'s


1-1
Sun 22, Oct-17:00 - England Women\'s Northern Premier League
Huddersfield Town Women\'s vs Newcastle Women\'s


0-4
Sun 22, Oct-18:00 - England Women\'s Northern Premier League
West Bromwich WFC Women\'s vs Wolves Women\'s


1-3
Sun 22, Oct-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Billericay Town Women\'s vs Cheltenham Town Women\'s


0-1
Sun 22, Oct-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Rugby Borough Women\'s vs Portsmouth Women\'s


0-1
Sun 22, Oct-17:00 - England Women\'s Southern Premier League
Cardiff City Ladies FC Women\'s vs Milton Keynes Dons Women\'s


0-2
Sun 22, Oct-17:30 - England Women\'s Southern Premier League
Hashtag United Women\'s vs Plymouth Argyle Women\'s


2-0
Sun 22, Oct-17:30 - England Women\'s Southern Premier League
Chatham Town Women\'s vs Ipswich Women\'s


1-6
Sun 22, Oct-19:30 - English Premier League
Aston Villa vs West Ham United

1-0

4-1
Sun 22, Oct-17:00 - Estonia Esi Liiga
FC Nomme United vs Ida-Virumaa FC Alliance

2-0

3-0
Sun 22, Oct-19:59 - Estonia Esi Liiga
Tabasalu JK Charma vs Viimsi JK

0-1

0-4
Sun 22, Oct-15:00 - Estonia Esi Liiga B
Laanemaa Haapsalu vs Tartu JK Welco

1-1

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Estonia Esi Liiga B
Nomme JK Kalju II vs Tartu JK Tammeka B

2-2

4-4
Sun 22, Oct-13:30 - Estonia Esi Liiga B
Trans Narva B vs Tartu Kalev

2-1

4-1
Sun 22, Oct-18:00 - Estonia Meistri Liiga
Harju JK Laagri vs FC Flora Tallinn

0-2

2-3
Sun 22, Oct-15:30 - Estonia Meistri Liiga
Paide Linnameeskond vs FC Kuressaare

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
HB Torshavn vs 07 Vestur Sorvagur

1-0

2-0
Sun 22, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
B36 Torshavn vs KI Klaksvik

0-0

0-0
Sun 22, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
IF Fuglafjordur vs TB Tv royri

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Toftir B68 vs AB Argir

0-2

2-2
Sun 22, Oct-18:00 - Faroe Islands Formuladeildin
Vikingur Gota vs EB Streymur

0-0

8-0
Sun 22, Oct-15:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
FC Ilves-Kissat vs VIFK Vaasa

0-0

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - Finland - Kakkonen Lohko Play Off
Atlantis vs KuPS Akatemia

2-1

3-1
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Valenciennes US(U19) vs Le Havre(U19)


3-3
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Saran(U19) vs Chambly FC (U19)


3-2
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Paris Saint Germain(U19) vs Montfermeil(U19)


3-1
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Lille(U19) vs Quevilly US(U19)


2-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Caen(U19) vs Montrouge(U19)

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe A
Dunkerque(U19) vs Stade Reims(U19)


3-3
Sun 22, Oct-15:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Clermont Foot U19 vs Lyonnais U19

2-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Sochaux U19 vs Auxerre(U19)


3-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Dijon(U19) vs Metz U19


3-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
FC 93 Bobigny(U19) vs US Orleans U19


0-1
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Pagny-sur-Moselle(U19) vs Paris FC U19


1-3
Sun 22, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe B
Strasbourg U19 vs Montferrandaise(U19)

4-0

6-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Concarneau(U19) vs USSA Vertou(U19)


4-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Angers SCO U19 vs Stade Rennais FC(U19)

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Avranches(U19) vs Laval U19


1-1
Sun 22, Oct-14:00 - French Championnat National U19 Groupe C
Chateauroux U19 vs SPA Merignacais U19

1-0

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Rodez Aveyron U19 vs Marignane Gignac(U19)


1-1
Sun 22, Oct-17:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Montpellier(U19) vs Air Bel(U19)


1-1
Sun 22, Oct-13:00 - French Championnat National U19 Groupe D
Saint-Etienne U19 vs Colomiers U19

1-1

1-1
Sun 22, Oct-23:00 - French Feminines D1
Stade de Reims Women\'s vs Lyonnais Women\'s

1-3

1-5
Sun 22, Oct-19:30 - French Feminines D1
Dijon Women\'s vs Paris FC Women\'s

0-4

0-6
Sun 22, Oct-15:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs Stade Rennes FC

2-1

2-1
Sun 22, Oct-22:45 - French Le Championnat Ligue 1
Lyonnais vs Clermont Foot

0-2

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs Montpellier HSC

1-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Lille OSC vs Stade Brestois

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - French Le Championnat Ligue 1
Toulouse vs Stade de Reims

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:05 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs FC Metz

1-1

2-1
Sun 22, Oct-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Catgas Santa Coloma Futsal

1-0

2-2
Sun 22, Oct-14:00 - Futsal Spain Division De Honor
Peniscola RehabMedic Futsal vs Real Betis Futsal

2-1

4-2
Sun 22, Oct-21:30 - German 3. Liga
FC Erzgebirge Aue vs SSV Ulm 1846

1-0

1-2
Sun 22, Oct-18:30 - German 3. Liga
RW Essen vs Saarbrucken

2-1

2-1
Sun 22, Oct-15:30 - German 3. Liga
SV Sandhausen vs SC Verl

1-1

2-2
Sun 22, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Hamburger(U17) vs Chemnitzer(U17)


0-1
Sun 22, Oct-14:00 - German B-Junioren-Bundesliga Nord/Nordost
Holstein Kiel(U17) vs FC Viktoria 1889 Berlin(U17)


2-5
Sun 22, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
Augsburg(U17) vs Karlsruher SC (U17)


2-0
Sun 22, Oct-15:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
1. FSV Mainz 05(U17) vs Hoffenheim(U17)


0-4
Sun 22, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga Sud/Sudwest
SC Freiburg (U17) vs Eintracht Frankfurt(U17)


2-2
Sun 22, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
Monchengladbach(U17) vs Fortuna Dusseldorf(U17)


2-0
Sun 22, Oct-13:00 - German B-Junioren-Bundesliga West
RW Oberhausen (U17) vs Viktoria Koln(U17)


3-2
Sun 22, Oct-17:30 - German Bundesliga
1. FC Koln vs Monchengladbach

1-0

3-1
Sun 22, Oct-19:30 - German Bundesliga
1. FC Heidenheim 1846 vs Augsburg

2-3

2-5
Sun 22, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
Hansa Rostock vs Holstein Kiel

1-1

1-3
Sun 22, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Schalke 04

2-0

3-0
Sun 22, Oct-15:30 - German Bundesliga 2
FC Nurnberg vs Hertha BSC Berlin

0-1

3-1
Sun 22, Oct-20:30 - German Frauen Bundesliga
RB Leipzig Women\'s vs Bayern Munich Women\'s

0-3

0-3
Sun 22, Oct-18:00 - German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt Women\'s vs Duisburg Women\'s

4-0

5-1
Sun 22, Oct-16:00 - German Frauen Bundesliga
Wolfsburg Women\'s vs Hoffenheim Women\'s

0-2

2-2
Sun 22, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga Nord
VfL Osnabruck(U19) vs Hansa Rostock(U19)

0-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - German Junioren Bundesliga West
Fortuna Dusseldorf U19 vs Arminia Bielefeld(U19)

0-2

0-3
Sun 22, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Koln(U19) vs Viktoria Koln(U19)

1-1

2-2
Sun 22, Oct-13:00 - German Junioren Bundesliga West
Schalke 04 (U19) vs Bayer 04 Leverkusen U19

1-0

2-0
Sun 22, Oct-15:45 - German Junioren Bundesliga West
SC Paderborn 07(U19) vs Wuppertaler SV(U19)

0-2

2-2
Sun 22, Oct-18:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Eilenburg

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin 1889 vs FC Lokomotive Leipzig

4-0

5-0
Sun 22, Oct-15:00 - Germany - Regionalliga Nordost
FSV Zwickau vs VSG Altglienicke

0-2

0-5
Sun 22, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
VfB Oldenburg vs Hannover 96 Am

2-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs FC Kilia Kiel

3-0

4-2
Sun 22, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs TUS BW Lohne

2-1

5-2
Sun 22, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Eintracht Norderstedt vs Phonix Lubeck

0-1

0-2
Sun 22, Oct-16:00 - Germany - Regionalliga West
FC Schalke 04 II vs SV Lippstadt

2-1

3-1
Sun 22, Oct-17:00 - Germany OberLiga
Hamborn 07 vs Sportverein Sonsbeck

1-2

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Germany OberLiga
TSV Sasel vs SC Concordia Hamburg

0-3

3-4
Sun 22, Oct-17:00 - Germany OberLiga
VFB Homberg vs DJK Adler Union Frintrop

1-1

1-2
Sun 22, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
Ingolstadt 04 Women\'s vs FC Gutersloh Women\'s

1-3

1-4
Sun 22, Oct-13:00 - Germany Women Division 2
SV Meppen Women\'s vs Bayern Munich B Women\'s

2-0

5-0
Sun 22, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Turbine Potsdam Women\'s vs Hoffenheim Women\'s B

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women\'s vs Hamburger Women\'s

0-2

0-6
Sun 22, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Monchengladbach Women\'s vs Eintracht Frankfurt B Women\'s

0-2

0-2
Sun 22, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Carl Zeiss Jena Women\'s vs SC Sand Women\'s

1-1

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - Germany Women Division 2
Andernach Women\'s vs SV Weinberg Women\'s

0-2

4-4
Sun 22, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Great Olympics

2-1

3-1
Sun 22, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Bechem United vs Berekum Chelsea

0-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Bofoakwa Tano

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Dreams FC(GHA) vs Medeama SC

1-0

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Nations FC vs Asante Kotoko FC

0-0

2-2
Sun 22, Oct-19:00 - Ghana Premier League
Nsoatreman vs Legon Cities

1-0

2-0
Sun 22, Oct-21:30 - Gibraltar Premier Divisio
Lynx Gibraltar vs College 1975

1-1

2-3
Sun 22, Oct-18:30 - Gibraltar Premier Divisio
Glacis United vs Lions Gibraltar

0-1

3-1
Sun 22, Oct-17:00 - Greece Super League 1
Asteras Tripolis vs AEK Athens

0-1

0-3
Sun 22, Oct-17:00 - Greece Super League 1
A.E. Kifisia F.C. vs OFI Crete

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:30 - Greece Super League 1
PAOK Saloniki vs Atromitos Athens

1-0

2-0
Sun 22, Oct-15:00 - Greece Super League 2
Kalamata AO vs Chania Kissamikos

0-0

0-2
Sun 22, Oct-15:00 - Greece Super League 2
Ilioupoli vs Diagoras Rodos

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Kozani FC vs Anagennisi Karditsa

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Greece Super League 2
AEL Larisa vs Makedonikos FC

0-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Panachaiki vs Egaleo

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Greece Super League 2
Apollon Pontou vs Niki Volos

1-2

1-3
Sun 22, Oct-12:30 - Greece U19
Panetolikos(U19) vs Volos NFC(U19)

0-0

1-1
Sun 22, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Fraijanes vs Cuilapa FC


5-2
Sun 22, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Universidad de San Carlos vs San Benito

0-0

0-0
Sun 22, Oct-21:00 - Guatemala Liga 2 Nacional
Aurora FC vs Deportivo Mictlan

0-0

2-1
Sun 22, Oct-21:00 - Guatemala Liga Nacional
Coatepeque vs Guastatoya

0-1

0-1
Sun 22, Oct-01:00 - Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial vs CSD Municipal

1-2

2-2
Sun 22, Oct-14:15 - Holland Eredivisie
FC Utrecht vs Ajax Amsterdam

1-0

4-3
Sun 22, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
SBV Excelsior vs PEC Zwolle

1-0

2-4
Sun 22, Oct-16:30 - Holland Eredivisie
Heracles Almelo vs FC Twente Enschede

0-2

2-2
Sun 22, Oct-18:45 - Holland Eredivisie
Go Ahead Eagles vs Sparta Rotterdam

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:15 - Holland Eredivisie Women\'s
Fortuna Sittard Women\'s vs Ajax Amsterdam Women\'s

0-1

0-4
Sun 22, Oct-03:00 - Honduras Liga Nacional
Lobos de la UPNFM vs CD Vida

0-1

2-1
Sun 22, Oct-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs 3 Sing FC

1-1

2-2
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Hoi King SA vs Wong Tai Sin

0-0

2-2
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Citizen AA

2-0

2-3
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Kowloon City vs Sai Kung District FC

3-1

3-1
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Shatin SA

1-1

1-1
Sun 22, Oct-11:45 - HongKong 1st Division League
Yuen Long FC vs South China

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:30 - HongKong 2 Division League
Wan Chai SF vs Mutual FC

0-0

0-2
Sun 22, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Lucky Mile FC

1-0

2-2
Sun 22, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Wofoo Social Enterprises vs Kwun Tong FA

0-0

4-1
Sun 22, Oct-09:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Tung Sing FC


2-1
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Dreams Metro Gallery


2-1
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Sun Hei Sports Club vs Fu Moon FC

2-4

3-4
Sun 22, Oct-11:30 - HongKong 2 Division League
Kwai Tsing District FA vs Kowloon Cricket Club

1-0

2-0
Sun 22, Oct-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Chelsea FC Soccer School (HK)

3-0

4-1
Sun 22, Oct-11:00 - HongKong Premier League
Sham Shui Po vs Resources Capital FC

0-0

0-1
Sun 22, Oct-11:00 - HongKong Premier League
HK(U23) vs Hong Kong Rangers FC

0-3

0-5
Sun 22, Oct-12:30 - HongKong Premier League
Hong Kong FC vs Eastern A.A Football Team

0-1

0-2
Sun 22, Oct-15:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot FC vs Csakvari TK

1-0

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Hungary NB Ⅱ
BVSC Zuglo vs BFC Siofok

0-0

2-0
Sun 22, Oct-15:00 - Hungary NB Ⅱ
Mosonmagyarovari TE vs Szombathelyi Haladas

1-1

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Hungary NB Ⅱ
Kazincbarcikai vs Tiszakecske

1-2

2-2
Sun 22, Oct-15:00 - Hungary NB Ⅱ
Budafoki MTE vs Soroksar

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs ETO FC Gyor

1-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs Budapest Honved FC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Hungary NB Ⅱ
Vasas SC vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

3-0
Sun 22, Oct-19:00 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Kozarmisleny SE

0-2

0-3
Sun 22, Oct-17:30 - Hungary NB1
Debreceni VSC vs MOL Fehervar FC

2-0

3-1
Sun 22, Oct-15:15 - Hungary NB1
MTK Budapest FC vs Puskas Akademia

0-2

0-5
Sun 22, Oct-19:45 - Hungary NB1
Diosgyor VTK vs Ferencvarosi TC

0-1

1-2
Sun 22, Oct-16:30 - Hungary Women\'s Division 1 League
Astra Hungary Women\'s vs Diosgyori VTK Women\'s

0-0

0-0
Sun 22, Oct-18:30 - India Super League
Jamshedpur FC vs Punjab FC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-16:00 - Indonesia Liga 1
Persija Jakarta vs RANS Nusantara

0-1

1-2
Sun 22, Oct-12:00 - Indonesia Liga 1
Madura United FC vs Dewa United F.C.

1-2

1-4
Sun 22, Oct-12:00 - Indonesia Liga 1
Persita Tangerang vs Persis Solo FC

2-1

2-1
Sun 22, Oct-12:00 - Indonesia Liga 2
Persijap Jepara vs Deltras Sidoarjo

0-0

1-0
Sun 22, Oct-12:00 - Indonesia Liga 2
PSPS Riau vs Karo United

2-0

2-1
Sun 22, Oct-12:00 - Indonesia Liga 2
Persipa Pati vs Persela Lamongan

0-2

2-3
Sun 22, Oct-12:00 - Indonesia Liga 2
PSIM Yogyakarta vs Persikab Bandung

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Ireland Premier League
UC Dublin(UCD) vs Cork City F.C.

0-2

0-2
Sun 22, Oct-23:00 - Ireland Premier League
Shamrock Rovers vs Drogheda United

3-0

5-0
Sun 22, Oct-16:00 - Italian Campionato Primavera
Empoli Youth vs S.S.D. Monza 1912 Youth

0-1

2-2
Sun 22, Oct-12:30 - Italian Campionato Primavera
Juventus Youth vs Genoa Youth

2-2

3-2
Sun 22, Oct-15:00 - Italian Campionato Primavera
Cagliari Youth vs Verona Youth

1-0

1-1
Sun 22, Oct-19:59 - Italian Serie A
Atalanta vs Genoa

0-0

2-0
Sun 22, Oct-14:30 - Italian Serie A
AS Roma vs A.C. Monza

0-0

1-0
Sun 22, Oct-22:45 - Italian Serie A
AC Milan vs Juventus

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italian Serie A
Bologna vs Frosinone

2-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italian Serie A
Salernitana vs Cagliari

0-0

2-2
Sun 22, Oct-20:30 - Italian Serie B
A.C. Reggiana 1919 vs Venezia F.C.

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:15 - Italian Serie B
Sampdoria vs Cosenza Calcio 1914

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italian Women Division 1
Fiorentina Women\'s vs Juventus Women\'s

0-1

1-2
Sun 22, Oct-14:30 - Italian Women Division 1
AC Milan Women\'s vs ASDC Pomigliano Women\'s

2-0

4-1
Sun 22, Oct-19:00 - Italian Women Division 1
Sampdoria Women\'s vs AS Roma Women\'s

0-1

0-5
Sun 22, Oct-16:00 - Italy C1B
Sassari Torres vs Pontedera

0-0

0-0
Sun 22, Oct-16:00 - Italy C1B
Fermana vs Virtus Entella

0-2

0-2
Sun 22, Oct-16:00 - Italy C1B
Juventus(U23) vs Perugia

0-1

0-2
Sun 22, Oct-20:30 - Italy C1B
Lucchese vs Delfino Pescara 1936

1-2

1-4
Sun 22, Oct-20:30 - Italy C1B
Rimini vs Ancona

0-1

1-1
Sun 22, Oct-20:30 - Italy C1B
ASD Pineto Calcio vs Cesena

0-1

1-1
Sun 22, Oct-20:30 - Italy C1B
Vis Pesaro vs Recanatese

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:15 - Italy C1B
Gubbio vs Olbia

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Italy C1C
S.S.D. Citta di Brindisi vs Casertana FC

0-3

1-4
Sun 22, Oct-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Monterosi

0-1

2-1
Sun 22, Oct-18:15 - Italy C1C
Catania vs Taranto Sport

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Albenga vs Alba Calcio

2-1

4-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Vogherese vs Chieri

0-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Borgosesia vs Pinerolo

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
ASD RG Ticino vs Ligorna

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Vado FC vs USD PDHAE

1-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
Lavagnese vs Gozzano

0-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Sanremese

3-0

4-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
ASD Alcione vs FBC Derthona

0-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
A.S.D. Bra vs Chisola

1-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group A
ASD Citta Di Varese vs Fezzanese

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Arconatese vs Varesina

2-1

3-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
AC Legnano vs ASD Caldiero Terme

1-2

2-4
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Pro Palazzolo vs ASD Brusaporto

0-0

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Folgore Caratese vs Virtus Ciserano Bergamo

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Caravaggio vs Real Calepina

1-1

3-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Crema vs Ponte San Pietro

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Desenzano Calvina vs Castellanzese

1-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Club Milano vs Piacenza

1-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
Tritium vs Villa d\'Alme Valbrembana

0-2

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group B
USD Casatese vs Clivense

1-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Este vs Castegnato

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Mestre vs Cjarlins Muzane

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Adriese vs Treviso

2-3

3-5
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs Union Clodiense

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Virtus Bolzano vs US Breno

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
AC Dolomiti Bellunesi vs Montebelluna

0-1

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
ACD Campodarsego vs Montecchio Maggiore

1-0

3-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Mori vs APDC Chions

2-1

3-3
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group C
Bassano vs Luparense

2-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
SCD Progresso Calcio vs ASD Fanfulla

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Mezzolara vs Lentigione

0-0

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Forli FC vs Pistoiese

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Imolese Calcio vs Borgo San Donnino

0-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Aglianese vs US Corticella

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Certaldo vs Prato

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Ravenna vs Sangiuliano City

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Athletic Carpi vs Victor San Marino

2-0

3-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group D
Sammaurese vs ACD Sant\'Angelo

0-2

3-3
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs Sangiovannese

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Seravezza vs Follonica Gavorrano

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Real Forte Querceta vs Livorno

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Tau calcio Altopascio vs SC Cenaia

1-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
San Donato Tavarnelle vs Ponsacco

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
US Pianese vs Ghivizzano Borgo Mozzano

1-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Orvietana vs Sporting Trestina

2-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Montevarchi Calcio vs Poggibonsi

1-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group E
Sansepolcro ASD vs ASC Figline

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs Chieti

0-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs Matese

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Tivoli Calcio vs L\'Aquila

1-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Sora vs S.S.D. Citta di Campobasso

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Roma City vs Atletico Ascoli

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Vastogirardi vs San Nicolo Calcio

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Vigor Senigallia vs Real Monterotondo Scalo

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Fossombrone vs ASD Termoli Calcio

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group F
Sambenedettese vs United Riccione

1-1

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Italy Serie D Group G
Budoni vs Gladiator 1924

1-0

2-2
Sun 22, Oct-16:00 - Italy Serie D Group G
San Marzano Calcio vs Atletico Uri

2-1

4-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Cynthialbalonga vs ASD Flaminia Civita

3-1

3-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Cavese vs Trastevere Calcio

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Anzio vs USD Latte Dolce

1-1

2-3
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Ardea vs Ostia Mare

0-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Boreale vs Ischia Isolaverde

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Cassino vs Romana FC

2-0

3-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group G
Sarrabus Ogliastra vs Nocerina

0-1

3-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Matera vs US Bitonto

0-1

4-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Citta di Fasano vs Fidelis Andria

1-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
SS Angri vs FBC Gravina

3-0

3-3
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Team Altamura vs ACD Nardo

0-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Santa Maria Cilento vs Palmese 1914

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Barletta vs Gelbison Cilento

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
ASD Martina Franca vs Virtus Casarano

1-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Paganese Calcio 1926 vs Rotonda

0-1

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group H
Gallipoli vs Manfredonia

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Igea Virtus Barcellona vs ASD Ragusa Calcio

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Real Casalnuovo vs USD Akragas

1-0

3-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
San Luca vs Portici

1-2

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Urbs Reggina 1914 vs Citta Di Sant\'Agata

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Acireale vs Gioiese

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
ASD Canicatti vs Vibonese

1-1

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
FC Lamezia Terme vs ASD Licata

1-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
Sancataldese vs Trapani

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs Castrovillari

2-0

2-2
Sun 22, Oct-22:00 - Ivory Coast Division 1
Stella Club vs Sporting Gagnoa

0-0

3-1
Sun 22, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
San Pedro vs AS Indenie Abengourou

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:30 - Ivory Coast Division 1
SOL FC Abobo vs Lys Sassandra

0-0

1-1
Sun 22, Oct-22:15 - Jamaica Premier League
Lime Hall Academy vs Montego Bay Utd

0-0

0-0
Sun 22, Oct-08:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Reilac Shiga

0-2

0-3
Sun 22, Oct-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Briobecca Urayasu SC

0-0

1-1
Sun 22, Oct-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Kochi United

0-0

0-1
Sun 22, Oct-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Okinawa SV

0-0

0-1
Sun 22, Oct-08:00 - Japanese League Division 2
Roasso Kumamoto vs FC Machida Zelvia

0-1

0-3
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs Oita Trinita

0-1

1-1
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tokyo Verdy vs JEF United Ichihara Chiba

0-2

3-2
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Zweigen Kanazawa vs Montedio Yamagata

0-1

0-1
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs Vegalta Sendai

0-1

0-1
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Fujieda MYFC vs Omiya Ardija

1-0

2-3
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Mito Hollyhock vs Thespakusatsu Gunma

1-1

1-2
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Jubilo Iwata

0-2

0-3
Sun 22, Oct-07:30 - Japanese League Division 2
Renofa Yamaguchi vs Fagiano Okayama

1-0

2-2
Sun 22, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Fukushima United FC vs Vanraure Hachinohe FC

0-1

1-3
Sun 22, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
AC Nagano Parceiro vs Osaka FC

0-0

0-2
Sun 22, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
Gainare Tottori vs Kataller Toyama

1-1

1-2
Sun 22, Oct-08:00 - Japanese League Division 3
YSCC Yokohama vs Tegevajaro Miyazaki

0-0

1-0
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Kamatamare Sanuki vs Giravanz Kitakyushu

0-0

1-0
Sun 22, Oct-09:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Matsumoto Yamaga FC

1-1

3-1
Sun 22, Oct-12:00 - Japanese League Division 3
Kagoshima United vs Grulla Morioka

0-0

3-0
Sun 22, Oct-14:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Nara Club

0-2

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Jordan Divison 1
Ethad Al-Ramtha vs Al Arabi Irbid

1-1

3-3
Sun 22, Oct-18:00 - Jordan Divison 1
Al Hashemeya vs Sama SC

1-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - Kazakhstan Super League
Kaisar Kyzylorda vs FK Atyrau

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Kazakhstan Super League
Ordabasy vs FC Shakhtyor Karagandy

3-0

3-1
Sun 22, Oct-12:00 - Kazakhstan Super League
Okzhetpes vs FK Aktobe

1-0

1-1
Sun 22, Oct-15:00 - Kenya Premier League
Nzoia Sugar vs Kakamega Homeboyz

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Kenya Premier League
Tusker FC Nairobi vs Gor Mahia

0-1

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs Muhoroni Youth

0-0

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Shabana FC vs Nairobi City Stars

2-1

2-2
Sun 22, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs AFC Leopards SC

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Kenya Premier League
Bidco United vs Muranga

0-0

0-0
Sun 22, Oct-09:00 - Korea K4 League
Geoje Citizen vs Dangjin Citizen

2-0

6-0
Sun 22, Oct-10:00 - Korea K4 League
Yeoju Citizen vs Jeonbuk Hyundai Motors II

0-0

3-3
Sun 22, Oct-09:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Gangwon FC

0-0

2-1
Sun 22, Oct-09:00 - Korea League 1
Jeju United FC vs Suwon Samsung Bluewings

2-0

2-0
Sun 22, Oct-11:40 - Korea League 1
Daejeon Hana Citizen vs Suwon FC

0-1

1-1
Sun 22, Oct-08:30 - Korea League 2
Gimpo FC vs Jeonnam Dragons

1-1

2-1
Sun 22, Oct-11:00 - Korea League 2
Chungbuk Cheongju FC vs Gyeongnam FC

1-0

1-1
Sun 22, Oct-13:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs Gimcheon Sangmu FC

2-4

3-7
Sun 22, Oct-15:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs KF Drita Gjilan

0-0

0-1
Sun 22, Oct-15:00 - Kosovo Super League
Malisheva vs Dukagjini

2-0

3-4
Sun 22, Oct-20:15 - Kuwait Premier League
Al-Nasar vs Al-Qadsia SC

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Latvia - 1. Division
Metta/LU Riga vs Jelgava

0-0

0-1
Sun 22, Oct-16:00 - Latvia - 1. Division
Super Nova Riga vs Valmieras FK

0-2

0-2
Sun 22, Oct-18:00 - Latvia - 2. Division
Tukums-2000 II vs Beitar

1-1

2-1
Sun 22, Oct-14:00 - Latvia - 2. Division
JDFS Alberts vs Rigas Futbola skola II

0-1

2-2
Sun 22, Oct-16:00 - Latvia - 2. Division
Saldus SS/Leevon vs Rezekne / BJSS

1-0

3-0
Sun 22, Oct-19:59 - Latvia - 2. Division
FK Smiltene BJSS vs Riga FC II

0-4

0-7
Sun 22, Oct-18:55 - Lithuania - 1. Division
VMFD Zalgiris vs Siauliai

1-0

2-2
Sun 22, Oct-14:00 - Lithuania - 2. Division
FK Riteriai B vs Vilnius BFA

1-1

1-3
Sun 22, Oct-14:00 - Lithuania - 2. Division
Kauno Zalgiris II vs Nevezis

1-1

3-1
Sun 22, Oct-20:30 - Luxembourg National Division
UN Kaerjeng 97 vs Union Titus Petange

0-0

0-1
Sun 22, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Racing Union Luxembourg vs Progres Niederkorn

1-1

3-3
Sun 22, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
UNA Strassen vs Jeunesse Esch

1-0

1-1
Sun 22, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Mondercange vs Victoria Rosport

2-1

3-3
Sun 22, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
F91 Dudelange vs FC Marisca Miersch

1-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Swift Hesperange

0-0

0-2
Sun 22, Oct-18:00 - Luxembourg National Division
Fola Esch vs FC Wiltz 71

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Malta First Division League
Pieta Hotspurs vs Lija Athletic

0-1

2-2
Sun 22, Oct-17:00 - Malta First Division League
Luqa St. Andrew\'s vs Zejtun Corinthians

0-0

2-0
Sun 22, Oct-19:30 - Malta First Division League
St. Andrews vs Zebbug Rangers

0-0

3-1
Sun 22, Oct-19:30 - Malta First Division League
Tarxien Rainbows F.C. vs Attard

2-1

4-2
Sun 22, Oct-19:00 - Malta Premier League
Gzira United vs Sirens

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Malta Premier League
Hibernians FC vs Balzan FC

0-0

0-2
Sun 22, Oct-13:00 - Malta Premier League
Marsaxlokk FC vs Valletta FC

0-0

0-1
Sun 22, Oct-22:00 - Mexico Primera Division
Pumas UNAM vs Monterrey

0-0

0-1
Sun 22, Oct-03:00 - Mexico Primera Division
Club Leon vs Toluca

1-0

1-0
Sun 22, Oct-05:00 - Mexico Primera Division
Club America vs Santos Laguna

3-2

4-3
Sun 22, Oct-05:06 - Mexico Primera Division
Queretaro FC vs Club Tijuana

0-0

1-0
Sun 22, Oct-07:10 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Cruz Azul

0-1

2-1
Sun 22, Oct-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Montaneses vs Yalmakan

1-0

1-0
Sun 22, Oct-22:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Zitacuaro vs Canoneros Marina

2-1

3-2
Sun 22, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros de Periban vs Irapuato FC

0-1

1-1
Sun 22, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Loros De Colima vs Los Cabos United

0-1

2-1
Sun 22, Oct-02:00 - Mexico Primera Divison 2
CF Pachuca II vs Caja Oblatos CFD

0-0

2-0
Sun 22, Oct-02:15 - Mexico Primera Divison 2
CD Mexiquense vs Ciervos FC

3-0

5-0
Sun 22, Oct-02:30 - Mexico Primera Divison 2
Gavilanes Matamoros vs Atletico Saltillo

0-1

1-1
Sun 22, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Mexicali FC

0-0

1-0
Sun 22, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Inter de Queretaro vs Deportiva Venados

0-1

0-2
Sun 22, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Pioneros De Cancun

0-0

0-0
Sun 22, Oct-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Cafetaleros De Chiapas vs Inter Playa del Carmen

1-0

2-0
Sun 22, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Lobos ULMX vs Club Atletico San Juan de Aragon

1-0

2-0
Sun 22, Oct-04:00 - Mexico Primera Divison 2
Coras Futbol Club vs UA De Zacatecas

1-2

1-2
Sun 22, Oct-19:00 - Mexico U23
Atletico San Luis(U23) vs Necaxa(U23)

0-1

0-1
Sun 22, Oct-18:00 - Moldova Divizia Nationala
Petrocub HIncesti vs Dacia Buiucani

0-0

0-0
Sun 22, Oct-08:00 - Mongolia Premier League
Khoromkhon Club vs SP Falcons

0-1

0-2
Sun 22, Oct-11:00 - Mongolia Premier League
Erchim vs Bayanzurkh Sporting

2-0

3-0
Sun 22, Oct-14:00 - Mongolia Premier League
Tuv Buganuud vs Khovd FC

4-1

7-2
Sun 22, Oct-18:30 - Montenegro Division 2
Bokelj Kotor vs FK Kom

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Otrant Olympic vs Lovcen Cetinje

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
FK Podgorica vs FK Grbalj Radanovici

2-0

3-0
Sun 22, Oct-17:00 - Montenegro Division 2
Internacional Podgorica vs OFK Igalo

1-2

3-2
Sun 22, Oct-19:59 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Jezero Plav vs FK Buducnost Podgorica

0-1

1-3
Sun 22, Oct-22:00 - Morocco Division 2
Rapide Oued Zem vs ASS Association Sportive de Sale

1-0

2-1
Sun 22, Oct-22:00 - Morocco Division 2
Ittifaq Marrakech vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Morocco Division 2
Olympique Dcheira vs Raja Beni Mellal

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Morocco Division 2
CODM Meknes vs USM Oujda

1-0

1-0
Sun 22, Oct-13:00 - Myanmar National League
Yangon United vs Dagon FC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-13:30 - Myanmar National League
Kachin United FC vs ISPE FC

2-3

2-4
Sun 22, Oct-18:00 - Namibia Premier League
Civics FC vs Okahandja Utd


4-2
Sun 22, Oct-16:00 - Namibia Premier League
Julinho Sporting vs Khomas Nampol FC


0-1
Sun 22, Oct-16:00 - Namibia Premier League
United Africa Tigers vs Blue Waters FC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-05:00 - New Zealand Football National League
Napier City Rovers vs Manurewa

0-0

0-1
Sun 22, Oct-06:00 - New Zealand Football National League
Eastern Suburbs AFC vs Auckland City

0-0

1-2
Sun 22, Oct-01:00 - Nicaragua Primera Division
Sport Sebaco vs Real Esteli

0-2

0-5
Sun 22, Oct-05:15 - Nicaragua Primera Division
Diriangen vs Managua FC

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Nigeria Premier League
Gombe United vs Bendel Insurance

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Lobi Stars vs Abia Warriors

2-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Plateau United vs Sunshine Stars FC

1-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Kano Pillars vs Rivers United

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Akwa United vs Shooting Stars SC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Heartland FC vs Katsina United

1-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Remo Stars vs Sporting Lagos FC

1-1

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Nigeria Premier League
Kwara United vs Enugu Rangers International

0-1

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Akademija Pandev

0-0

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
Sileks Kratovo vs FK Tikves Kavadarci

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Makedonija Gjorce Petrov vs FC Struga Trim-Lum

0-2

0-3
Sun 22, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FC Shkupi vs Bregalnica Stip

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
FK Gostivar vs Voska Sport

0-0

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - North Macedonia Prva liga
Rabotnicki Skopje vs FK Vardar

0-0

0-1
Sun 22, Oct-18:00 - Norway 2 Division A
Notodden FK vs FK Arendal

2-0

3-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
Vard Haugesund vs Brattvag

0-0

0-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 2 Division A
SK Traeff vs Lyn Oslo FC

0-1

1-4
Sun 22, Oct-16:30 - Norway 2 Division B
Stjordals Blink vs Sotra SK

2-1

2-1
Sun 22, Oct-18:15 - Norway 2 Division B
Junkeren vs Brann B

0-3

1-3
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Sandvikens vs Lokomotiv Oslo

1-0

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Frigg FK vs Gneist

2-0

7-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Ullern B vs Skjetten

0-3

1-4
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Lysekloster vs Stabaek B

0-0

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Fana vs Skedsmo FK

0-1

4-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Gjellerasen IF vs Lillestrom B

2-0

2-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon A
Grorud II vs Os Turn Fotball

1-3

1-5
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Raufoss II vs Honefoss

0-3

0-7
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Floro vs HamKam B

3-1

6-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Volda TI Fotball vs IL Hodd II

1-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Brumunddal vs Forde IL

1-1

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Sogndal Fotball B vs Spjelkavik

1-0

2-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Elverum vs Funnefoss/Vormsund

3-1

5-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon B
Molde B vs Eidsvold TF

0-3

0-5
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Eiger vs Bjarg

0-3

0-5
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Staal Jorpeland vs Stord IL

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Froya vs Djerv 1919

1-0

1-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Brodd vs Sandnes B

0-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
Madla IL vs Loddefjord

1-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Vidar vs Viking B

2-0

7-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon C
FK Fyllingsdalen vs Bremnes

3-0

8-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Fredrikstad 2 vs Halsen

0-1

0-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Askollen vs Vindbjart

0-2

1-5
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Mandalskameratene vs Eik Tonsberg

0-1

0-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Odd Grenland B vs Randesund IL

2-0

7-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Sprint-Jeloy vs Pors Grenland

1-0

2-3
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Start Kristiansand B vs Sandefjord II

1-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon D
Donn vs Mjondalen IF B

1-0

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Verdal vs Byasen Toppfotball

0-1

2-3
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Strindheim IL vs Nardo FK

0-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Rana FK vs Kristiansund BK B

0-0

3-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Tronder-Lyn vs Tiller IL

0-0

3-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Orkla vs Rosenborg B

2-2

5-3
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Bodo Glimt B vs Steinkjer FK

2-0

8-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon E
Kolstad vs Mosjoen

3-1

4-2
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Asker Fotball vs Follo

0-0

1-3
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Skeid Oslo B vs IF Floya

2-0

4-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Hammerfest vs KFUM Oslo B

0-2

0-4
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Skanland vs Tromso B

3-0

6-0
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Sparta Sarpsborg B vs Nordstrand

0-2

1-3
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Mjolner vs Skjervoy

0-0

0-1
Sun 22, Oct-15:00 - Norway 3. Divisjon F
Oppsal vs Lorenskog

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
KFUM Oslo vs Raufoss

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Moss vs Ranheim IL

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Norway Adeccoligaen
Bryne vs Skeid Oslo

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:30 - Norwegian Tippeligaen
Lillestrom vs Valerenga

1-0

2-0
Sun 22, Oct-21:15 - Norwegian Tippeligaen
Viking vs Tromso IL

0-0

3-4
Sun 22, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Stromsgodset vs Odd Grenland

0-1

3-1
Sun 22, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Rosenborg vs Stabaek

1-1

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
HamKam vs FK Haugesund

0-1

0-3
Sun 22, Oct-19:00 - Norwegian Tippeligaen
Aalesund FK vs Sarpsborg 08

2-2

3-2
Sun 22, Oct-22:00 - Pan-American Games - Women\'s
USA Women\'s(U19) vs Bolivia Women\'s

4-0

6-0
Sun 22, Oct-19:59 - Pan-American Games - Women\'s
Mexico Women\'s vs Jamaica Women\'s

3-0

7-0
Sun 22, Oct-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Tauro FC vs CD Arabe Unido

1-1

1-3
Sun 22, Oct-05:15 - Panama Liga Panamena de Futbol
CA Independiente La Chorrera vs Union Deportivo Universitario

2-0

4-0
Sun 22, Oct-05:15 - Panama Liga Panamena de Futbol
Herrera FC vs UMECIT FC

2-0

3-1
Sun 22, Oct-01:00 - Paraguayan Primera Division
Olimpia Asuncion vs Sportivo Trinidense

1-1

2-2
Sun 22, Oct-03:30 - Paraguayan Primera Division
Cerro Porteno vs Resistencia SC

1-0

4-1
Sun 22, Oct-01:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs ADT Tarma

0-0

0-0
Sun 22, Oct-05:00 - Peru Primera Division
Cusco FC vs Universitario de Deportes

0-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Poland - 4. Liga
GKS Belchatow vs KS Legionovia Legionowo

1-0

6-0
Sun 22, Oct-16:00 - Poland - 4. Liga
Slask Wroclaw B vs Pniowek Pawlowice

2-0

3-0
Sun 22, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Pelikan Lowicz vs Victoria Sulejowek

1-0

2-0
Sun 22, Oct-14:00 - Poland - 4. Liga
Pogon Szczecin II vs Luzino

0-0

5-1
Sun 22, Oct-14:30 - Poland - Ekstraklasa
Radomiak Radom vs Korona Kielce

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:30 - Poland - Ekstraklasa
Gornik Zabrze vs Rakow Czestochowa

2-0

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Poland - I liga
Odra Opole vs Bruk Bet Termalica Nieciecza

1-1

2-1
Sun 22, Oct-19:59 - Poland - I liga
Gornik Leczna vs GKS Katowice

1-0

1-1
Sun 22, Oct-17:30 - Poland - II liga
Stal Stalowa Wola vs Olimpia Grudziadz

2-0

2-0
Sun 22, Oct-16:15 - Poland - II liga
LKS II Lodz vs Skra Czestochowa

1-0

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Poland - II liga
Chojniczanka Chojnice vs GKS Jastrzebie

1-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Campeonato
GD Vitoria Sernache vs Sertanense FC

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Campeonato
CD Gouveia vs Uniao de Coimbra

1-0

1-5
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Lusitano GC Moncarapachense vs Vitoria Guimaraes

1-3

1-3
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Amarante vs Academica Coimbra

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Pero Pinheiro vs FC Serpa

0-0

0-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Desportivo de Tondela vs Uniao 1º Dezembro

1-0

2-1
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
FC Penafiel vs Santa Maria FC

1-0

3-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
CDC Montalegre vs Pevidem

1-1

2-1
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Dumiense vs AVS Futebol SAD

1-0

1-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Vilaverdense vs Farense

0-0

3-2
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
CD Mafra vs C.D. Feirense

1-0

1-1
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Canelas 2010 vs G.D. Chaves

0-0

0-0
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
O Elvas vs Tirsense

1-0

1-1
Sun 22, Oct-18:00 - Portugal Cup
Maritimo vs Mortagua

2-0

4-1
Sun 22, Oct-23:00 - Portugal Cup
UD Oliveirense vs Boavista FC

0-2

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - Portugal Cup
SCU Torreense vs Rio Ave

1-0

2-1
Sun 22, Oct-14:00 - Portugal Cup
Sintrense vs GD Estoril Praia

0-2

0-5
Sun 22, Oct-19:59 - Portugal Cup
Os Belenenses vs Gil Vicente

1-0

1-2
Sun 22, Oct-14:00 - Portugal Women\'s 1A Divisao
Famalicao Women\'s vs SL Benfica Women\'s

0-1

0-5
Sun 22, Oct-17:00 - Premier League International Cup
Liverpool U21 vs SL Benfica B

1-1

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Qatar Reserve League
Al-Sadd Reserve vs Al-Arabi SC Reserve

0-2

1-2
Sun 22, Oct-16:30 - Republic of Azerbaijan Premier League
Qabala vs Araz Nakhchivan

1-2

1-4
Sun 22, Oct-16:30 - Romania - Divizia A
CSM Politehnica Iasi vs FC U Craiova 1948

1-0

1-1
Sun 22, Oct-22:00 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs FC Voluntari

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Romania - Divizia A
CS Universitatea Craiova vs Petrolul Ploiesti

0-0

1-3
Sun 22, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Corvinul Hunedoara vs Chindia Targoviste

0-1

2-1
Sun 22, Oct-12:00 - Romania - Liga 2
Viitorul Pandurii Targu Jiu vs CS Mioveni

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 1
FK Astrakhan vs Kuban Holding

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Russia Div 2 Group 1
Mashuk-KMV vs Rubin Yalta

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:30 - Russia Div 2 Group 1
Legion Makhachkala vs Druzhba Maykop

0-0

1-1
Sun 22, Oct-18:00 - Russia Div 2 Group 2
Baltika-BFU Kaliningrad vs Dynamo Kirov

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Luki Energiya vs Torpedo Moscow II

1-0

1-1
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Dynamo Vologda vs Dinamo St. Petersburg

0-1

0-2
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 2
Zenit-2 St.Petersburg vs FC Tver

0-0

2-0
Sun 22, Oct-11:00 - Russia Div 2 Group 2
Irkutsk vs Elektron Veliky Novgorod

2-0

5-0
Sun 22, Oct-15:30 - Russia Div 2 Group 2
Zvezda Sint Petersburg vs Dinamo Moscow B

1-1

1-2
Sun 22, Oct-16:00 - Russia Div 2 Group 2
Torpedo Vladimir vs Rodina Moskva III

0-0

0-1
Sun 22, Oct-16:00 - Russia Div 2 Group 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk vs Znamya Truda

0-1

2-2
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kosmos Dolgoprudny vs Sakhalin Yuzhno Sakhalinsk

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kaluga vs Peresvet Podolsk

2-0

5-0
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 3
FK Kvant Obninsk vs Zenit Penza

1-1

2-1
Sun 22, Oct-07:00 - Russia Div 2 Group 3
SKA-Khabarovsk-2 vs FC Kolomna

2-1

4-1
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 4
Rubin Kazan B vs Uralets Nizhny Tagil

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Div 2 Group 4
FK Orenburg-2 vs Torpedo Miass

0-1

0-2
Sun 22, Oct-13:00 - Russia Div 2 Group 4
NoSta Novotroitsk vs Dynamo Barnaul

2-1

3-2
Sun 22, Oct-20:30 - Russia First Division
FC Torpedo Moscow vs SKA Khabarovsk

0-0

2-0
Sun 22, Oct-18:00 - Russia First Division
Chernomorets Novorossiysk vs FC Tyumen

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Russia First Division
Volgar Astrakhan vs Alania Vladikavkaz

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Russia First Division
KamAZ vs FK Khimki

0-1

2-2
Sun 22, Oct-11:00 - Russia First Division
Yenisey Krasnoyarsk vs Sokol Saratov

4-1

5-3
Sun 22, Oct-19:00 - Russia First Division
Arsenal Tula vs PFK Kuban

1-1

3-1
Sun 22, Oct-19:00 - Russia First Division
FK Leningradets vs Neftekhimik Nizhnekamsk

0-0

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
Spartak Kostroma vs FK Murom

0-3

0-3
Sun 22, Oct-15:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
Veles Moscow vs FK Chayka Pesch

2-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
Volga Ulyanovsk vs FC Ufa

0-1

0-3
Sun 22, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
Dinamo Bryansk vs Rotor Volgograd

0-0

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - Russia First Division 2 Division A Gold
FK Krasnodar II vs FC Irtysh Omsk

0-2

0-2
Sun 22, Oct-17:30 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs Krylya Sovetov Samara

0-0

3-1
Sun 22, Oct-15:00 - Russia Premier League
Spartak Moscow vs Pari Nizhny Novgorod

1-0

2-0
Sun 22, Oct-13:00 - Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg vs PFC Sochi

1-3

1-4
Sun 22, Oct-19:59 - Russia Premier League
FK Rostov vs Akhmat Grozny

2-0

3-0
Sun 22, Oct-17:00 - San Marino Girone A
SC Faetano vs SP Tre Fiori

2-3

3-3
Sun 22, Oct-17:00 - San Marino Girone A
San Marino Academy(U22) vs SS Virtus

0-1

0-3
Sun 22, Oct-19:00 - Saudi Arabia Professional League
Al-Riyadh vs Al-Ettifaq

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:05 - Saudi Arabia Youth League
Al-Jeel Youths vs Al-Shabab Youth


0-2
Sun 22, Oct-16:50 - Saudi Arabia Youth League
Al-Ittihad Youths vs Al Nassr Riyadh Youths

1-0

4-1
Sun 22, Oct-16:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hibernian Women\'s vs Hamilton Academical Women\'s

3-0

8-1
Sun 22, Oct-18:00 - Scotland Women\'s Premier League
Hearts Women\'s vs Motherwell Women\'s

3-1

5-1
Sun 22, Oct-15:00 - Scotland Women\'s Premier League
Celtic Women\'s vs Glasgow Rangers Women\'s

0-0

1-2
Sun 22, Oct-18:00 - Scottish Lowland Football League
Stirling University FC vs Bo\'ness United

0-1

3-1
Sun 22, Oct-17:15 - Scottish Premier League
Heart of Midlothian FC vs Celtic

0-2

1-4
Sun 22, Oct-19:59 - Serbia - 1. Liga
Vojvodina vs Radnik Surdulica

3-0

3-0
Sun 22, Oct-19:59 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Radnicki Nis

1-0

1-2
Sun 22, Oct-19:59 - Serbia Prva Liga
Kolubara vs FK Radnicki Sremska Mitrovica

0-2

1-3
Sun 22, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
Graficar Beograd vs OFK Vrsac

1-1

1-2
Sun 22, Oct-16:00 - Serbia Prva Liga
RFK Novi Sad 1921 vs Macva Sabac

0-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Singapore Cup
Albirex Niigata FC vs Young Lions

1-0

2-0
Sun 22, Oct-14:00 - Singapore Cup
Geylang International vs DPMM FC

1-3

1-4
Sun 22, Oct-19:30 - Slovakia 1. Liga
Spartak Trnava vs Slovan Bratislava

0-0

1-2
Sun 22, Oct-12:30 - Slovakia 2. Liga
Slovan Bratislava B vs STK Samorin

0-2

0-3
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Rimavska Sobota vs Partizan Bardejov

1-0

3-0
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
MFK Snina vs Slavia TU Kosice

1-0

2-0
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga East
Oravske Vesele vs Banik Kalinovo

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Malacky vs MFK Lokomotiva Zvolen

0-0

0-3
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
Velke Ludince vs Nove Mesto

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
MFK Dubnica vs Slovan Duslo Sala

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:30 - Slovakia 3. liga West
SKF Sered vs MSK Fomat Martin

0-0

1-1
Sun 22, Oct-22:15 - Slovenia 1. Liga
NS Mura vs FC Koper

1-0

2-2
Sun 22, Oct-17:00 - Slovenia 1. Liga
NK Bravo vs NK Maribor

0-0

2-1
Sun 22, Oct-19:30 - Slovenia 1. Liga
NK Aluminij vs NK Radomlje

0-1

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Slovenia U19
NK Rudar Velenje(U19) vs NK Nafta(U19)

0-2

0-3
Sun 22, Oct-17:00 - Slovenia U19
NK Olimpija Ljubljana (U19) vs NK Brinje Grosuplje(U19)


1-0
Sun 22, Oct-17:30 - South Africa First League
Hungry Lions vs Maritzburg United

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:30 - South Africa First League
Baroka FC vs Black Leopards

0-0

4-0
Sun 22, Oct-17:00 - South Africa Telkom KnockOut
Richards Bay vs Moroka Swallows

1-0

2-1
Sun 22, Oct-19:59 - South Africa Telkom KnockOut
Supersport United vs Polokwane City FC

0-2

1-4
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Ladies League Division 1
Fundacion Albacete Women\'s vs Madrid CFF B Women\'s

1-0

3-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Madrid CFF Women\'s vs Granadilla Tenerife Women\'s

2-1

3-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women\'s vs Real Sociedad Women\'s

1-1

2-1
Sun 22, Oct-20:30 - Spanish Ladies Premier League
Real Madrid CF Women\'s vs Levante UD Women\'s

0-1

1-2
Sun 22, Oct-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Levante Las Planas Women\'s vs Sevilla FC Women\'s

1-1

1-2
Sun 22, Oct-20:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Alaves

0-0

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - Spanish Primera Division
Las Palmas vs Rayo Vallecano

0-0

0-1
Sun 22, Oct-23:00 - Spanish Primera Division
Barcelona vs Athletic Bilbao

0-0

1-0
Sun 22, Oct-18:15 - Spanish Primera Division
Girona vs Almeria

3-2

5-2
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Sestao River vs Barcelona B

0-1

1-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Osasuna B vs Celta Vigo B

1-1

2-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
SD Logrones vs UE Cornella

2-2

2-2
Sun 22, Oct-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Real Union de Irun vs SD Ponferradina

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CF Rayo Majadahonda vs CD Lugo

0-0

1-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Gimnastic Tarragona vs Real Sociedad B

1-0

2-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UD Melilla vs Antequera CF

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF Intercity vs Atletico Baleares

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Recreativo Granada vs UD Ibiza

0-1

0-1
Sun 22, Oct-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Atletico de Madrid B

1-0

2-0
Sun 22, Oct-18:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Linares Deportivo vs C.D. San Fernando Isleno

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Levante(U19) vs Alboraya(U19)

2-1

4-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
UCD La Canada Atletico(U19) vs Seneca(U19)

0-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Primera U19
Calavera(U19) vs UD Tomares(U19)

1-0

1-0
Sun 22, Oct-17:30 - Spanish Primera U19
Espanyol(U19) vs SD Huesca(U19)

2-0

2-1
Sun 22, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
Merida(U19) vs Club Internacional Amistad(U19)

1-2

3-3
Sun 22, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
UD Marbella(U19) vs CF Alhendin Balompie(U19)

0-1

0-1
Sun 22, Oct-14:30 - Spanish Primera U19
Fuenlabrada(U19) vs Valladolid(U19)

0-1

1-3
Sun 22, Oct-14:45 - Spanish Primera U19
Arenas Club de Getxo U19 vs Vasconia(U19)

0-0

0-1
Sun 22, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
Getafe(U19) vs La Cruz Villanovense(U19)


2-0
Sun 22, Oct-18:00 - Spanish Primera U19
Patacona(U19) vs Elche(U19)


0-1
Sun 22, Oct-13:00 - Spanish Primera U19
Mallorca(U19) vs Zaragoza(U19)

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:30 - Spanish Primera U19
Leganes(U19) vs San Sebastian Reyes(U19)

1-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
Athletic Bilbao U19 vs Cultural de Durango(U19)

2-1

3-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
CD Covadonga(U19) vs Deportivo La Coruna(U19)

2-0

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Primera U19
Barcelona(U19) vs CF Platges De Calvia(U19)

1-0

2-0
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Primera U19
Rayo Vallecano U19 vs CF Rayo Majadahonda(U19)

2-0

4-0
Sun 22, Oct-16:00 - Spanish Segunda Division
Racing de Ferrol vs Eldense

0-0

1-1
Sun 22, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division
Racing Santander vs Burgos CF

1-0

3-0
Sun 22, Oct-20:30 - Spanish Segunda Division
Albacete vs Sporting de Gijon

0-1

1-3
Sun 22, Oct-23:00 - Spanish Segunda Division
Valladolid vs Andorra CF

2-0

2-0
Sun 22, Oct-18:15 - Spanish Segunda Division
SD Huesca vs Elche

0-1

0-1
Sun 22, Oct-18:45 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Cayon vs Marino Luanco

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Deportivo La Coruna B vs Zamora CF

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Real Aviles

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Torrelavega vs Compostela

2-3

3-4
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Union Langreo vs Arandina

2-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Pontevedra vs Real Oviedo B

1-0

3-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Valladolid B vs CD Covadonga

1-0

3-1
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Tudelano vs Naxara

1-0

2-0
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Barakaldo CF vs SD Gernika

1-1

3-3
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Arenas Club de Getxo vs Brea

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Calahorra vs Real Sociedad C

0-0

0-2
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Zaragoza B vs Barbastro

0-0

0-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Alaves B vs CD Izarra

1-0

3-1
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Sant Andreu vs Atletico Saguntino

1-0

3-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Lleida vs Valencia CF Mestalla

0-2

3-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Cerdanyola del Valles vs CF La Nucia

0-0

0-0
Sun 22, Oct-13:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs SCR Pena Deportiva

1-1

1-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Andratx vs UD Alzira

1-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Penya Independent vs Terrassa

0-2

1-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Torrent CF vs CE Manresa

0-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Europa vs Hercules CF

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Orihuela CF vs La Union Atletico

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Aguilas FC

1-1

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Linense vs Marbella FC

2-0

2-0
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Sevilla Atletico vs Manchego Ciudad

2-0

3-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD San Roque de Lepe vs CD Estepona

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Mar Menor vs Cadiz B

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
UCAM Murcia vs Yeclano Deportivo

1-1

4-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD El Palo vs Real Betis B

1-0

2-0
Sun 22, Oct-18:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs CD Badajoz

1-1

3-1
Sun 22, Oct-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Mensajero vs CD Atletico Paso

0-1

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs Numancia

1-2

1-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Guadalajara vs Gimnastica Segoviana

1-0

1-1
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Getafe B vs CD Illescas

0-1

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD San Fernando vs Cacereno

1-2

2-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
AD Union Adarve vs UD Montijo

1-0

2-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Ursaria vs Talavera de la Reina

0-0

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Aviles Stadium vs Barcia

0-1

0-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
SD Lenense vs CD Tuilla

0-1

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Gijon Industrial vs Sporting Atletico Gijon

0-1

0-5
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Llanes vs Caudal Deportivo

1-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Colunga

1-0

2-0
Sun 22, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UC Ceares vs Urraca CF

1-0

2-1
Sun 22, Oct-18:45 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs Condal CF

0-0

3-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Luarca vs L\'Entregu CF

0-1

0-1
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs Real Titanico DE Laviana

1-4

2-4
Sun 22, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Arosa Sociedad Cultural

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Polvorin vs Pontevedra B

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Paiosaco vs Viveiro CF

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Betanzos CF vs Sarriana


1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CSD Arzua vs CF Alondras

2-1

3-4
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Barbadas vs UD Ourense

0-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Gran Pena vs UD Somozas

1-1

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Cordoba CF B vs CD Pozoblanco

0-0

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Cabecense vs AD Cartaya

1-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Espeleno vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

0-3
Sun 22, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ceuta B vs Conil CF

0-0

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs Xerez Deportivo

1-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs La Palma CF

0-0

0-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Gerena vs Bollullos

0-1

1-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Llosetense vs CD Manacor

0-1

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Mallorca B

0-2

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CD Binissalem vs Constancia

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Ibiza Islas Pitiusas vs CF Soller

0-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Arucas CF vs San Bartolome

0-0

0-0
Sun 22, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
CD Marino vs Teror

1-1

2-1
Sun 22, Oct-15:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
La Cuadra vs Lanzarote

1-1

2-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs Alcantarilla

0-3

1-5
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs UCAM Murcia B

0-0

1-0
Sun 22, Oct-20:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Club Atletico Pulpileno vs Club Deportivo Cieza

0-0

0-0
Sun 22, Oct-12:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs AD Caravaca

0-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs CD Bullense

1-0

3-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs CD Algar

0-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Molinense vs Lorca Deportiva FC

0-0

2-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Castuera vs CD Azuaga

0-0

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Diocesano vs SP Villafranca

1-0

2-3
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Moralo CP vs RCP Valverdeno

1-1

3-1
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Arroyo Club Polideportivo vs CD Don Alvaro

2-1

2-1
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Don Benito vs UD Fuente de Cantos

1-0

3-0
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jaraiz vs Atletico Pueblonuevo

1-0

3-0
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Montehermoso vs CF Trujillo

1-0

3-1
Sun 22, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
Alesves vs CD Subiza

1-2

1-3
Sun 22, Oct-18:30 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CD Pena Sport vs CD Cantolagua

0-1

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 15 Navarra
CA Cirbonero vs Lagunak

1-1

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs UD Logrones B

0-0

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Arnedo

0-1

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Racing Rioja CF

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Tedeon vs CD Alfaro

0-1

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs CD Varea

0-6

0-6
Sun 22, Oct-13:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Calahorra B vs CD Anguiano

0-0

0-1
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Comillas vs Oyonesa

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:15 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Casalarreina vs CCD Alberite

2-1

5-1
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
UD Fraga vs SD Ejea

0-1

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs CD Cuarte Industria

1-0

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CD Binefar

4-1

5-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Belchite 97 vs CD Carinena

1-1

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs Utrillas

1-0

4-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs Fuentes

0-0

0-0
Sun 22, Oct-13:00 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
SD Huesca B vs Atletico Monzon

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Cazalegas vs Calvo Sotelo Puertollano

2-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs Albacete B

2-0

2-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs San Clemente

1-0

4-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CD Torrijos

0-0

2-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CP Villarrobledo vs UD Socuellamos

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Huracan de Balazote vs CD Marchamalo

1-1

2-1
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Villarrubia CF vs La Solana

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Colindres vs U.M. Escobedo

0-1

0-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Naval vs UC Cartes

1-0

3-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
Castro vs CD Guarnizo

3-1

3-2
Sun 22, Oct-13:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs SD Torina

0-1

1-1
Sun 22, Oct-20:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Derio vs San Ignacio

0-1

0-1
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Aurrera de Ondarroa vs CD Padura

1-0

1-1
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Portugalete vs Sociedad Deportiva Beasain

0-1

0-1
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
Urduliz FT vs Leioa

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC L\'Escala vs CF Peralada

1-0

1-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
AE Prat vs UE Castelldefels

2-1

2-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Rapitenca vs CF Badalona B

0-0

2-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs Pobla De Mafumet CF

2-1

2-4
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs CF Montanesa

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Olot vs L\'Hospitalet

1-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Reus FC Reddis vs San Cristobal

0-0

1-0
Sun 22, Oct-13:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs FE Grama

1-0

2-0
Sun 22, Oct-19:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs Mollerussa

1-0

3-1
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Gandia vs Castellon II

0-0

2-0
Sun 22, Oct-18:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Levante B vs CD Utiel


1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
CD Burriana vs Elche CF Ilicitano

0-0

0-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
UD Castellonense vs UD Rayo Ibense

2-1

2-1
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Athletic Torrellano vs Silla CF

1-0

5-0
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Colonia Moscardo vs AD Parla

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs Mostoles

0-2

2-3
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Las Rozas vs Galapagar

0-0

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CDF Tres Cantos vs Alcorcon B

0-0

0-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Paracuellos Antamira vs Real Madrid C

1-3

1-4
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Leganes B

0-1

0-3
Sun 22, Oct-13:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs AD Torrejon CF

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Bembibre vs Cultural Leonesa B

0-1

0-1
Sun 22, Oct-21:15 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Cristo Atletico vs Ponferradina B

0-1

1-1
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Mirandes B vs Atletico Tordesillas

1-0

1-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs SD Almazan

1-0

1-0
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CD Becerril vs Atletico Palencia

1-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Real Jaen CF

0-0

0-3
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Tajar vs Atletico Mancha Real

0-1

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga B vs Juventud Torremolinos

0-1

1-2
Sun 22, Oct-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD El Ejido 2012 vs Torredonjimeno

1-1

1-2
Sun 22, Oct-14:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Maracena vs Poli Almeria

1-1

2-1
Sun 22, Oct-14:15 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Rincon vs Almeria B

0-0

0-0
Sun 22, Oct-21:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Arenas Armilla vs UD Torre del Mar

0-1

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Motril CF vs Malaga City

1-1

1-2
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK Women\'s vs FC Rosengard Women\'s

0-0

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
IK Uppsala Women\'s vs Hacken Women\'s

0-1

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Vaxjo FF Women\'s vs Kristianstads DFF Women\'s

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna Women\'s vs IFK Kalmar Women\'s

4-0

7-0
Sun 22, Oct-17:30 - Sweden Div 1 Norra
IF Sylvia vs Umea FC

0-2

1-2
Sun 22, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Norra
Motala AIF FK vs Dalkurd FF

0-1

0-2
Sun 22, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Norra
Hammarby TFF vs United Nordic

1-2

2-3
Sun 22, Oct-15:00 - Sweden Div 1 Norra
IF Karlstad vs Bodens BK

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Norra
Pitea IF vs Vasalunds IF

0-0

2-0
Sun 22, Oct-18:00 - Sweden Div 1 Sodra
Atvidabergs FF vs Ljungskile SK

0-2

0-2
Sun 22, Oct-19:00 - Sweden Div 1 Sodra
FC Trollhattan vs Angelholms FF

1-0

7-0
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Falkenbergs FF

0-2

0-4
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Skiljebo SK vs IK Franke

2-1

3-3
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Viggbyholms vs FC Gute

1-0

3-0
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
IFK Uppsala vs Sandvikens AIK

0-1

1-2
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kungsangens IF vs Enskede IK

1-0

3-3
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Karlbergs BK vs IFK Osterakers FK

1-0

3-1
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Kvarnsvedens IK vs FC Arlanda

0-1

0-4
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Norra Svealand
Hudiksvalls FF vs Jarfalla

0-3

1-4
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Lulea vs Skelleftea FF

1-0

2-2
Sun 22, Oct-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
IFK Ostersund vs Notvikens IK

1-0

4-0
Sun 22, Oct-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Friska Viljor FC vs Sandviks IK

5-0

6-1
Sun 22, Oct-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Bergnasets AIK vs Froso IF

0-0

2-4
Sun 22, Oct-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Ytterhogdal IK vs Storfors AIK

6-1

11-3
Sun 22, Oct-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
IF Algarna vs Gottne IF

1-2

1-3
Sun 22, Oct-14:00 - Sweden Div 2 Norrland
Team Thoren FF vs Kiruna Ff

2-0

5-0
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Hassleholms IF vs VMA IK

3-0

7-0
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Berga vs Osterlen FF

0-0

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Kristianstads FC vs Rappe GOIF

0-2

0-5
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Malmo FK vs Nosaby IF

1-1

2-3
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
Simrishamn vs FK Karlskrona

1-1

1-2
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
IFK Trelleborg vs IFK Hassleholm

1-1

2-2
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland
FBK Balkan vs FC Rosengard

1-0

2-3
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Qviding FIF vs Vastra Frolunda IF

0-3

0-6
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Landvetter IS vs Onsala BK

2-0

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
BK Astrio vs Lindome GIF

1-0

3-0
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Hittarps IK vs Laholms FK

1-1

3-1
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK vs Husqvarna FF

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
Tolo IF vs Savedalens IF

0-0

0-1
Sun 22, Oct-16:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland
IK Tord vs Nassjo FF

1-1

6-1
Sun 22, Oct-15:00 - Sweden Superettan
Landskrona BoIS vs Vasteras SK

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Superettan
IK Brage vs AFC Eskilstuna

2-0

4-0
Sun 22, Oct-17:00 - Sweden Superettan
Orgryte vs Trelleborgs FF

0-2

0-2
Sun 22, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Halmstads vs Mjallby AIF

1-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Swedish Allsvenskan
Djurgardens vs Hammarby

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
Malmo FF vs Varbergs BoIS FC

1-0

5-0
Sun 22, Oct-19:30 - Swedish Allsvenskan
Hacken vs IFK Norrkoping

2-1

4-1
Sun 22, Oct-16:15 - Swiss Super League
Winterthur vs St. Gallen

0-0

2-1
Sun 22, Oct-18:30 - Swiss Super League
FC Luzern vs Yverdon

1-0

2-1
Sun 22, Oct-18:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs FC Lugano

0-0

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Young Boys II vs Bavois

2-0

2-1
Sun 22, Oct-16:15 - Switzerland Challenge League
Bellinzona vs FC Schaffhausen

0-0

0-0
Sun 22, Oct-16:15 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs FC Aarau

1-2

2-2
Sun 22, Oct-16:00 - Thai League 1
Port FC vs Lamphun Warrior

1-0

3-2
Sun 22, Oct-14:30 - Thai League 1
PT Prachuap F.C. vs Uthai Thani

1-1

1-2
Sun 22, Oct-15:00 - Thai League 1
Police Tero vs Muang Thong United

2-1

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Pattaya Dolphins United

0-0

1-1
Sun 22, Oct-14:30 - Thai League 2
Suphanburi FC vs Kasetsart FC

2-0

4-0
Sun 22, Oct-15:00 - Thai League 2
Nakhon Ratchasima vs Chiangmai FC

1-0

1-0
Sun 22, Oct-15:30 - Thai League 2
Chanthaburi FC vs Nong Bua Pitchaya

1-3

2-3
Sun 22, Oct-15:00 - Thai League 3
Saraburi United vs Lopburi FC


0-2
Sun 22, Oct-15:00 - Thai League 3
Muang Loei United vs Mahasarakham SBT FC

0-0

1-1
Sun 22, Oct-15:00 - Thai League 3
Watbot City vs Phitsanulok FC


3-1
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Prime Bangkok vs North Bangkok College

0-0

0-0
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Warship United FC vs Bankhai United

0-0

2-0
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Rasisalai United vs Surin City FC

1-1

2-3
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
THE Icon RSU vs Welfare Royal Air Force

1-1

3-2
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Khelang United vs Chiangrai FC

2-0

2-0
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Hua Hin City vs Hua Hin Maraleina


0-2
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Nakhon Ratchasima United FC vs Khonkaen Mordindang FC

0-2

0-3
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Marines FC vs Navy FC

0-1

0-3
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Surin Sugar Khongcheemool vs Suranaree Black Cat


2-3
Sun 22, Oct-12:30 - Thai League 3
Samut Prakan FC vs Chamchuri United FC

0-0

1-1
Sun 22, Oct-13:00 - Thai League 3
MH Nakhonsi City FC vs Pattani


0-2
Sun 22, Oct-13:00 - Thai League 3
PT Satun FC vs Wiang Sa Surat Thani City


3-2
Sun 22, Oct-13:30 - Thai League 3
Nara United vs Muang Trang United

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:00 - Thai League 3
Nonthaburi United vs Royal Thai Army FC

0-0

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Thai League 3
Kong Krailas United vs Phayao FC


2-0
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Etoile du Sahel vs AS Soliman

1-0

3-0
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
Club Africain vs Olympique de Beja

2-0

3-1
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 1
A.S. Marsa vs Etoile Metlaoui

0-1

1-1
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Oceano Kerkennah vs SC Moknine

0-1

2-2
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs Esperance Sportive Zarzis

0-1

0-2
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
AS Djelma vs EM Mahdia

1-0

1-2
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
ES Rogba Tataouine vs CO Medenine

1-1

1-1
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Rejiche vs Chebba

0-0

1-2
Sun 22, Oct-17:30 - Tunisia Division 2
Stade Gabesien vs EO Sidi Bouzid

0-0

1-0
Sun 22, Oct-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Corum Belediyespor vs Eyupspor

1-3

2-3
Sun 22, Oct-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bodrumspor vs Bandirmaspor

0-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Giresunspor vs Boluspor

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Turkey 2 Ligi A
Umraniyespor vs Manisa FK

1-0

3-2
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kirikkale Buyuk Anadolu vs 52 Orduspor

2-0

2-0
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Edirnespor Genclik vs Karabuk Idman

1-0

2-0
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Ayvalikgucu Belediyespor vs Arguvan

0-0

1-0
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Mardin BB vs Tarsus Idman Yurdu

1-0

3-1
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Gumushanespor vs Artvin Hopaspor

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:59 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Batman Petrolspor vs Kelkit Belediye Hurriyet

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Yeni Amasya Spor vs Hacettepe 1945

0-0

3-1
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Ergene Velimese vs Anadolu Universitesi

1-0

1-0
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Pazarspor vs Bulvarspor

1-0

3-0
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Eynesil vs Sapanca Genclikspor

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Akhisar Bld.Geng vs Bayburt Ozel Idare

1-0

2-0
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kutahyaspor vs 1922 Konyaspor

1-0

2-0
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Darica Genclerbirligi vs Sivas Belediyespor

1-0

3-1
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Agri 1970 Spor vs Karakopru Belediyespor

0-1

0-1
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor SK vs Fatsa Belediyespor

1-1

1-1
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Kestelspor vs Bursa Yıldırımspor

0-1

2-1
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
23 Elazig FK vs Nevsehir Belediyespor

1-0

1-0
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Musspor vs Catalcaspor

2-1

2-1
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey 3 Ligi Grupo 4
Siirt Il Ozel Idaresi Spor vs Bergama Belediyespor

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankara Demirspor vs Serik Belediyespor

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Yeni Mersin Idman Yurdu vs Afjet Afyonspor

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Ankaraspor FK vs Hekimoglu Trabzon

1-0

2-2
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Nazillispor vs Zonguldak

0-1

0-3
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Bursaspor vs Adiyaman FK

0-0

1-0
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Beyoglu Yeni Carsi vs Kirsehir Belediyespor

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Altinordu vs Kirklarelispor

1-0

4-0
Sun 22, Oct-15:00 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Karacabey Birlikspor vs Erokspor

0-2

0-2
Sun 22, Oct-15:30 - Turkey LiG B Beyaz Grupo
Vanspor FK vs Diyarbekirspor

0-0

2-1
Sun 22, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Amedspor vs Isparta 32 Spor

1-0

2-1
Sun 22, Oct-19:59 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Menemenspor vs Somaspor

0-0

0-0
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Aksarayspor vs Fethiyespor

1-0

1-2
Sun 22, Oct-16:00 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Duzcespor vs Inegolspor

1-1

2-3
Sun 22, Oct-14:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Iskenderunspor vs 24 Erzincanspor

0-2

1-4
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Usakspor vs Etimesgut Belediye Spor

0-0

0-1
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Belediye Derincespor vs Arnavutkoy Belediyespor

1-1

1-1
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Denizlispor vs 76 Igdir Belediye spor

0-1

0-2
Sun 22, Oct-16:30 - Turkey LiG B Kirmizi Grupo
Sariyer vs Kastamonuspor

0-1

1-1
Sun 22, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Samsunspor vs Istanbul Basaksehir F.K.

0-0

0-0
Sun 22, Oct-19:59 - Turkey Super Lig
Fenerbahce vs Hatayspor

3-0

4-2
Sun 22, Oct-14:30 - Turkey Super Lig
Sivasspor vs Kasimpasa

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Turkey Super Lig
Istanbulspor vs Ankaragucu

1-1

2-1
Sun 22, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Masafi SC

1-0

2-0
Sun 22, Oct-16:55 - UAE League Division 1
Al Taawon vs Al-Thaid

0-1

1-3
Sun 22, Oct-17:00 - UAE League Division 1
Gulf United FC vs Al-Rams

0-1

2-1
Sun 22, Oct-17:00 - UAE League Division 1
Dubai United vs Dubai City

4-0

6-2
Sun 22, Oct-17:00 - UAE League Division 1
Al-Hamriyah vs Dubba Al Husun

0-0

0-1
Sun 22, Oct-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
FC Vorskla Poltava vs Polissya Zhytomyr

0-1

0-3
Sun 22, Oct-18:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dynamo Kyiv vs Dnipro-1

0-1

0-1
Sun 22, Oct-14:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Veres Rivne vs Rukh Lviv

0-2

2-5
Sun 22, Oct-13:00 - Ukraine Druha Liga
Lokomotiv Kyiv vs Kremin B Kremenchuk

1-1

3-1
Sun 22, Oct-14:00 - Ukraine Druha Liga
Karpaty Lviv B vs Kudrivka

0-1

2-3
Sun 22, Oct-16:15 - Ukraine Persha Liga
FC Livyi Bereh Kyiv vs FC Inhulets Petrove

1-0

3-0
Sun 22, Oct-14:30 - Ukraine Persha Liga
Metalurh Zaporizhya vs SC Poltava

2-1

3-1
Sun 22, Oct-15:00 - Ukraine Persha Liga
Prykarpattia Ivano Frankivsk vs FC Bukovyna Chernivtsi

1-0

2-1
Sun 22, Oct-15:30 - Ukraine Persha Liga
FSC Mariupol vs FK Chernihiv

2-0

3-1
Sun 22, Oct-13:30 - Ukraine Persha Liga
Metalist Kharkiv vs Nyva Ternopil

0-0

0-0
Sun 22, Oct-14:00 - Ukraine U21 Liga
Dynamo Kyiv(U21) vs Dnipro-1 (U21)

1-0

2-0
Sun 22, Oct-19:59 - Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix vs Club Atletico Cerro

0-0

1-1
Sun 22, Oct-23:00 - Uruguay Primera Division
CA River Plate vs CA Penarol

0-2

0-3
Sun 22, Oct-02:00 - Uruguay Primera Division
Defensor SC vs Cerro Largo

0-0

2-0
Sun 22, Oct-23:00 - Uruguay Segunda Division
CA Atenas vs CA Juventud de Las Piedras

0-0

1-2
Sun 22, Oct-02:20 - Uruguay Segunda Division
Oriental vs Albion FC (URU)

0-3

1-4
Sun 22, Oct-02:30 - Uruguay Segunda Division
Tacuarembo vs CA Rentistas

1-0

1-1
Sun 22, Oct-17:00 - Uruguay Segunda Division
Potencia vs CA Progreso

2-0

2-2
Sun 22, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs New York Red Bulls

0-0

0-1
Sun 22, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
New England Revolution vs Philadelphia Union

2-1

2-1
Sun 22, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Chicago Fire

0-0

1-0
Sun 22, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Atlanta United FC

2-2

2-2
Sun 22, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
Columbus Crew vs CF Montreal

1-1

2-1
Sun 22, Oct-02:00 - USA Major League Soccer
Charlotte FC vs Inter Miami CF

1-0

1-0
Sun 22, Oct-02:20 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs Orlando City

0-0

0-2
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
Colorado Rapids vs Real Salt Lake

0-0

0-1
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
Los Angeles Galaxy vs FC Dallas

1-4

1-4
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Minnesota United FC

2-0

3-1
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Houston Dynamo

0-1

1-3
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Los Angeles FC

0-1

1-1
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Austin FC

1-1

1-1
Sun 22, Oct-05:15 - USA Major League Soccer
Saint Louis City vs Seattle Sounders

0-2

0-2
Sun 22, Oct-03:00 - USA National independent Football League
Savannah Clovers vs Chattanooga

1-1

3-2
Sun 22, Oct-03:00 - USA National independent Football League
Club De Lyon vs Michigan Stars

0-1

0-2
Sun 22, Oct-06:00 - USA National independent Football League
LA Force vs Gold Star FC Detroit

3-0

3-0
Sun 22, Oct-05:05 - USA USL League One
Northern Colorado Hailstorm FC vs Forward Madison

1-0

4-1
Sun 22, Oct-02:30 - USL Championship
Memphis 901 vs Louisville City FC

1-1

1-1
Sun 22, Oct-03:00 - USL Championship
Pittsburgh Riverhounds SC vs Detroit City

0-0

0-1
Sun 22, Oct-03:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Birmingham Legion

0-1

0-3
Sun 22, Oct-05:00 - USL Championship
San Antonio FC vs Colorado Springs Switchbacks FC

0-0

1-0
Sun 22, Oct-06:00 - USL Championship
Sacramento Republic FC vs New Mexico United

1-0

1-0
Sun 22, Oct-06:30 - USL Championship
Orange County SC vs El Paso Locomotive

1-0

1-0
Sun 22, Oct-16:00 - Uzbekistan Professional Football League
Neftchi Fergana vs Termez Surkhon

1-1

1-1
Sun 22, Oct-01:00 - Venezuela Primera Division
Caracas FC vs Deportivo Tachira

0-0

0-0
Sun 22, Oct-03:30 - Venezuela Primera Division
Portuguesa FC vs Academia Puerto Cabello

0-1

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Vietnam First Division
Dong Nai FC vs Dong Thap

1-0

1-0
Sun 22, Oct-13:00 - Vietnam First Division
Phu Tho vs Ba Ria Vung Tau

0-2

0-2
Sun 22, Oct-13:00 - Vietnam First Division
TTBD Phu Dong vs Dong Tam Long An

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:15 - Vietnam League
TP Ho Chi Minh vs Sanna Khanh Hoa

0-0

2-0
Sun 22, Oct-16:15 - Vietnam League
Cong An Ha Noi vs Binh Dinh FC

0-1

1-1
Sun 22, Oct-14:00 - Vietnam League
Song Lam Nghe An vs Viettel

1-1

1-1
Sun 22, Oct-15:00 - Vietnam League
Nam Dinh vs Quang Nam

1-0

2-1
Sun 22, Oct-16:30 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Tromso Women\'s vs Fortuna Women\'s

1-0

3-0
Sun 22, Oct-16:00 - Women\'s Norwegian Adeccoligaen
Klepp IL Women\'s vs FK Fyllingsdalen Women\'s

0-1

0-3
Sun 22, Oct-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Lyn Oslo Women\'s vs Valerenga Women\'s

0-1

0-3
Sun 22, Oct-17:00 - Women\'s Norwegian Toppserien
Brann Women\'s vs Rosenborg Women\'s

2-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Ngezi Platinum Stars vs Yadah

0-0

1-0
Sun 22, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
ZPC Kariba vs Dynamos FC

0-0

0-1
Sun 22, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Manica Diamonds vs Hwange Colliery

0-0

2-0
Sun 22, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs vs Highlanders FC

0-0

0-0
Sun 22, Oct-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League
Caps United FC vs Cranborne Bullets

1-1

1-1
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.