Latest News
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
All soccer/football results.
BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.
Date and Time/Team | Half Time | Full Time |
---|---|---|
Fri 21, Apr-03:00 - Argentina Reserves League Boca Juniors Reserve vs Rosario Central Reserve |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-03:00 - Argentina Reserves League Talleres Cordoba Reserve vs Estudiantes La Plata Reserve |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Argentina Reserves League Newells Old Boys Reserve vs Belgrano(R) |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Argentina Reserves League Union Santa Fe(R) vs Arsenal de Sarandi Reserve |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Argentina Reserves League Defensa Y Justicia Reserve vs Barracas Central Reserve |
2-0 |
5-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Argentina Reserves League Godoy Cruz Reserve vs Central Cordoba De SDE Reserve |
0-2 |
1-4 |
Fri 21, Apr-18:00 - Argentina Reserves League CA Platense Reserve vs San Lorenzo Reserve |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-22:30 - Argentina Prim C Metropolitana Berazategui vs Deportivo Espanol |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Argentina Women\'s Primera A Social Atletico Television Women\'s vs El Porvenir Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-15:00 - Armenia Division 2 West Armenia vs Pyunik B |
0-1 |
1-3 |
Fri 21, Apr-16:00 - Armenia Premier League Alashkert vs FC Noah |
1-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-14:00 - Armenia Premier League FC Van vs Lernayin Artsakh |
1-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-15:00 - Australia FFA Cup Qualifiers Floreat Athena vs Jaguar FC |
1-1 |
3-1 |
Fri 21, Apr-13:45 - Australia League A Western Sydney Wanderers vs Wellington Phoenix |
2-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-14:00 - Australia New South Wales Northern Premier League New Lambton Eagles vs Cooks Hill United |
1-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-13:30 - Australia New South Wales Premier League Sydney FC Youth vs Western Sydney Wanderers AM |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-11:30 - Australia New South Wales U20 Sydney FC(U20) vs Western Sydney Wanderers(U20) |
1-2 |
1-2 |
Fri 21, Apr-12:30 - Australia Queensland State League U23 Brisbane Wolves(U23) vs Logan Lightning(U23) |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:30 - Australia Queensland State Leagues 1 Brisbane Wolves vs Logan Lightning |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-14:15 - Australia Queensland State Leagues 2 Grange Thistle SC vs Samford Rangers |
1-2 |
4-3 |
Fri 21, Apr-14:15 - Australia Tasmania Premier League Kingborough Lions vs Glenorchy Knights |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-14:15 - Australia Victorian Division 1 Pascoe Vale SC vs FC Bulleen Lions |
2-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-14:15 - Australia Victorian Division 1 Werribee City FC vs Melbourne City Youth |
1-1 |
3-2 |
Fri 21, Apr-14:30 - Australia Victorian Division 1 Preston Lions vs Northcote City |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-13:45 - Australia Victorian Division 1 Dandenong City SC vs Kingston City |
3-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-14:30 - Australia Victorian Premier League Oakleigh Cannons vs Altona Magic |
2-1 |
5-1 |
Fri 21, Apr-13:30 - Australia Victorian Premier League Heidelberg United vs North Geelong Warriors |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-12:15 - Australia Victorian Premier League U21 Oakleigh Cannons(U21) vs Altona Magic U21 |
2-0 |
5-0 |
Fri 21, Apr-12:15 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Pascoe Vale SC U21 vs FC Bulleen Lions(U21) |
2-2 |
3-2 |
Fri 21, Apr-12:15 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Werribee City U21 vs Melbourne City(U21) |
0-2 |
0-5 |
Fri 21, Apr-12:15 - Australia Victorian U21 Premier League 2 Preston Lions(U21) vs Northcote City(U21) |
3-0 |
4-3 |
Fri 21, Apr-20:10 - Austria Erste Division Kapfenberg Superfund vs First Vienna FC |
0-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-20:10 - Austria Erste Division Rapid Wien B vs SK Vorwarts Steyr |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-20:10 - Austria Erste Division SV Horn vs Austria Wien Amateure |
1-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-20:10 - Austria Erste Division SKU Amstetten vs SK Sturm Graz Amat. |
2-0 |
5-0 |
Fri 21, Apr-20:10 - Austria Erste Division Floridsdorfer AC vs FC Liefering |
1-1 |
3-1 |
Fri 21, Apr-22:30 - Austria Erste Division St.Polten vs FC Admira Wacker Modling |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-21:30 - Austrian Bundesliga Wolfsberger AC vs TSV Hartberg |
0-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East ASK-BSC Bruck/Leitha vs SV Stripfing |
0-3 |
|
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga East Siegendorf vs USV Scheiblingkirchen-Warth |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East SC Mannsdorf vs SC Wiener Neustadt |
1-2 |
1-4 |
Fri 21, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga East Team Wiener Linien Elektra vs FCM Traiskirchen |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Austrian Regionalliga East Kremser vs ASV Drassburg |
2-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Austrian Regionalliga East Mauerwerk vs Wiener Sportklub |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Vocklamarkt vs Wolfsberger AC Amateure |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SAK Klagenfurt vs WSC Hertha Wels |
1-1 |
1-3 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SC Kalsdorf vs SC Weiz |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SV Allerheiligen vs Union Gurten |
1-2 |
1-2 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte SK Treibach vs DSV Leoben |
0-2 |
0-5 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga Mitte Junge Wikinger Ried vs Bad Gleichenberg |
0-2 |
1-2 |
Fri 21, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga Mitte Deutschlandsberger SC vs LASK Linz(Am) |
0-3 |
1-3 |
Fri 21, Apr-20:30 - Austrian Regionalliga West-Salzburg SV Grodig vs Salzburger AK 1914 |
1-3 |
1-4 |
Fri 21, Apr-21:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg OTSU Hallein vs USK Anif |
2-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-21:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol SV Fugen vs SC Schwaz |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-18:30 - Belarus Premier League Smorgon FC vs FC Slutsk |
1-1 |
3-2 |
Fri 21, Apr-15:00 - Belarus Women\'s Premier League ABFF Women\'s(U19) vs Zorka-BDU Minsk Women\'s |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse FCV Dender EH vs SL 16 FC |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse Club NXT vs RSCA Futures |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Belgium - 2e Klasse Jong Genk vs Lommel SK |
1-2 |
2-3 |
Fri 21, Apr-22:00 - Belgium Women\'s Premier League Anderlecht Women\'s vs Genk Women\'s |
1-1 |
3-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Belgium Women\'s Premier League Charleroi Women\'s vs Zulte Waregem Women\'s |
0-2 |
1-2 |
Fri 21, Apr-23:30 - Brasileiro Serie B Atletico Clube Goianiense vs Clube de Regatas Brasil |
2-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-01:00 - Brazil Campeonato Acreano Divisao 1 Independencia AC vs Galvez AC |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Madureira(U20) vs Fluminense RJ U20 |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth Botafogo RJ U20 vs Resende RJ U20 |
0-1 |
|
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Rio Branco EC/SP Youth vs Guarani SP Youth |
0-2 |
1-5 |
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Uniao Sao Joao Youth vs Lemense-SP Youth |
0-1 |
0-6 |
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Ferroviaria SP Youth vs Gremio Novorizontino Youth |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Joseense SP Youth vs Sao Jose Dos Campos SP Youth |
0-0 |
0-3 |
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Jabaquara SP Youth vs Portuguesa Santista SP Youth |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-22:00 - Brazil Campeonato Paulista Youth Comercial Tiete SP Youth vs Independente Limeira SP Youth |
1-1 |
3-1 |
Fri 21, Apr-17:15 - Bulgaria Premier POFC Botev Vratsa vs Cherno More Varna |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-19:45 - Bulgaria Premier Ludogorets Razgrad vs Lokomotiv Sofia |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-06:00 - Canadian Championship Pacific FC vs Cavalry |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-13:30 - Chinese Super League Meizhou Hakka vs Shanghai Shenhua |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-15:35 - Chinese Super League Shandong Taishan vs Nantong Zhiyun |
0-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-15:35 - Chinese Super League Henan Professional FC vs Qingdao Hainiu |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-15:35 - Chinese Super League Chengdu Rongcheng FC vs Cangzhou Mighty Lions FC |
2-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-13:30 - Chinese Super League Tianjin Jinmen Tiger vs Zhejiang Professional FC |
2-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-01:00 - Club Friendly Oratorio AP (U20) vs Macapa AP(U20) |
0-1 |
0-4 |
Fri 21, Apr-14:30 - Club Friendly Springvale White Eagles vs Mornington SC |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-14:30 - Club Friendly Whittlesea Ranges FC vs Keilor Park SC |
1-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-14:30 - Club Friendly FC Strathmore vs Westgate FC |
0-0 |
1-3 |
Fri 21, Apr-17:30 - Club Friendly Avai FC U20 (SC) vs Camboriu SC(U20) |
1-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-12:00 - Club Friendly Kingborough Lions(U21) vs Glenorchy Knights(U21) |
1-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-12:15 - Club Friendly New Lambton Eagles Reserve vs Cooks Hill United Reserve |
3-1 |
4-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Club Friendly Western Strikers SC vs The Cove FC |
1-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-03:00 - Colombia Copa Premier Fortaleza CEIF vs Valledupar FC |
2-0 |
5-1 |
Fri 21, Apr-05:05 - Colombia Copa Premier Patriotas FC vs Cucuta |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-01:00 - Colombia Women\'s League Llaneros Women\'s vs Atletico Junior Barranquilla Women\'s |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-03:00 - Colombia Women\'s League Independiente Santa Fe Women\'s vs Deportivo Cali Women\'s |
1-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-02:00 - CONCACAF Women Under 20 Cuba Women\'s(U20) vs Canada Women\'s(U20) |
0-2 |
0-4 |
Fri 21, Apr-02:00 - Conmebol - Copa Sudamericana Santos vs Audax Italiano |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-02:00 - Conmebol - Copa Sudamericana San Lorenzo vs Fortaleza CE |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-02:00 - Conmebol - Copa Sudamericana CA Penarol vs Millonarios F.C. |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-04:00 - Conmebol - Copa Sudamericana Botafogo (RJ) vs Univ. Cesar Vallejo |
2-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-06:00 - Conmebol - Copa Sudamericana Universitario de Deportes vs Goias |
0-0 |
2-2 |
Fri 21, Apr-06:00 - Conmebol - Copa Sudamericana Deportes Tolima vs Tigre |
0-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-06:00 - Conmebol - Copa Sudamericana Club Sport Emelec vs CA Huracan |
1-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-01:30 - Conmebol - Sudamericano U17 Chile(U17) vs Brazil(U17) |
0-2 |
0-3 |
Fri 21, Apr-04:00 - Conmebol - Sudamericano U17 Argentina(U17) vs Ecuador(U17) |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-02:00 - Copa Libertadores Racing Club vs Sociedad Deportiva Aucas |
2-0 |
3-2 |
Fri 21, Apr-04:00 - Copa Libertadores Palmeiras vs Cerro Porteno |
0-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-04:00 - Copa Libertadores Atletico Nacional vs Melgar |
2-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-06:00 - Copa Libertadores Club Libertad vs Alianza Lima |
0-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-06:00 - Costa Rica Primera Division Herediano vs Cartagines Deportiva SA |
1-0 |
1-3 |
Fri 21, Apr-20:10 - Croatia 1.HNL Slaven Belupo Koprivnica vs NK Osijek |
0-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Croatia 1.HNL NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Sibenik |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division AEK Larnaca vs AC Omonia Nicosia |
2-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - Cyprus 1 Division Apollon Limassol FC vs Pafos FC |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-19:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A FC Pisek vs Plzen B |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A Slavia Karlovy Vary vs FK Banik Sokolov |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-19:00 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga 1. SC Znojmo vs Zlin B |
2-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-15:00 - Czech Republic U19 League Vysocina Jihlava(U19) vs Pribram U19 |
0-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Danish SAS Ligaen Silkeborg IF vs Aalborg BK |
2-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-20:30 - Denmark Danmarksserien BK Skjold vs KFUM Kobenhavn |
1-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-20:30 - Denmark Danmarksserien Slagelse B&I vs Næstved B |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-20:30 - Denmark Danmarksserien Ledoje Smorum Fodbold vs VB 1968 |
0-0 |
1-3 |
Fri 21, Apr-20:30 - Denmark Danmarksserien Tarnby FF vs Herstedoster |
1-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Denmark Danmarksserien Gorslev IF vs B 1908 Amager |
0-1 |
2-3 |
Fri 21, Apr-21:00 - Denmark - 1. Division Nykobing FC vs Fremad Amager |
2-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Denmark - 1. Division Helsingor vs Sonderjyske |
1-2 |
4-5 |
Fri 21, Apr-21:00 - Denmark - 2. Division Groupe A Hellerup IK vs FC Roskilde |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-04:00 - Ecuador Campeonato Serie B Independiente Juniors vs America de Quito |
1-0 |
4-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - England U21 Premier League Arsenal U21 vs Fulham U21 |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - England U21 Premier League Nottingham Forest(U21) vs Aston Villa U21 |
1-2 |
4-3 |
Fri 21, Apr-22:00 - England U21 Premier League Brighton & Hove Albion(U21) vs Manchester United U21 |
2-2 |
3-2 |
Fri 21, Apr-16:00 - England U21 Premier League 2 Ipswich(U21) vs Coventry(U21) |
2-2 |
3-3 |
Fri 21, Apr-23:00 - English Premier League Arsenal vs Southampton |
1-2 |
3-3 |
Fri 21, Apr-19:59 - Estonia Esi Liiga FC Nomme United vs FC Elva |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-21:30 - Estonia Women\'s Meistri Liiga Tabasalu Women\'s vs JK Tallinna Kalev Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Faroe Islands Cup NSI Runavik vs MB Midvagur |
4-0 |
14-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Faroe Islands Cup Vikingur Gota vs HB Torshavn |
0-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Faroe Islands Cup Skala IF vs B71 Sandoy |
0-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Faroe Islands Cup FC Hoyvik vs EB Streymur |
0-2 |
0-6 |
Fri 21, Apr-19:00 - Finland - Kakkonen Lohko A PK Keski Uusimaa(PKKU) vs Pallo Pojat Juniorit |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B Atlantis vs FC Jazz Pori |
3-1 |
6-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Finland - Kakkonen Lohko B Honka Akatemia vs Ilves Tampere II |
0-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-19:00 - Finland Ykkonen SJK Akatemia vs SalPa Salo |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-19:30 - Finland Ykkonen HIFK vs Mikkelin Palloilijat |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-19:30 - Finland Ykkonen Gnistan vs JJK Jyvaskyla |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - French Championnat Amateur Group C FC Sete 34 vs Auxerre B |
0-1 |
0-3 |
Fri 21, Apr-21:00 - French Championnat Amateur Group D Les Herbiers vs Romorantin |
0-2 |
0-3 |
Fri 21, Apr-22:00 - French Championnat Amateur Group D Angouleme CFC vs Lorient B |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-23:00 - French Le Championnat Ligue 1 Angers SCO vs Paris Saint-Germain |
0-2 |
1-2 |
Fri 21, Apr-17:00 - French National League Paris 13 Atletico vs Nancy |
1-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League CS Sedan Ardennes vs Versailles 78 |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League Bourg-en-Bresse Peronnas 01 vs Le Mans |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League Avranches vs US Concarneau |
0-1 |
0-3 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League FC Villefranche Beaujolais vs SO Cholet |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League Red Star FC vs Bastia Borgo |
1-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League Le Puy Foot 43 Auvergne vs US Orleans |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-21:30 - French National League Stade Briochin vs LB Chateauroux |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-19:30 - Friendly Internationals Turkiye(U16) vs Austria(U16) |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-13:30 - Friendly Internationals Croatia U16 vs Norway(U16) |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Futsal Spain Division De Honor CA Osasuna Magna Futsal vs Noia Portus Apostoli Futsal |
3-6 |
|
Fri 21, Apr-22:30 - Futsal Spain Division De Honor Palma Futsal vs Jaen Paraiso Interior Futsal |
5-3 |
|
Fri 21, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga Lokomotiv Tbilisi vs Kolkheti Poti |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga FC Merani Martvili vs FC Sioni Bolnisi |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-16:00 - Georgia Pirveli Liga Spaeri FC vs FC Merani Tbilisi |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-16:00 - Georgia Primera Division Torpedo Kutaisi vs Dinamo Batumi |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Georgia Primera Division Dinamo Tbilisi vs FC Saburtalo Tbilisi |
1-0 |
1-3 |
Fri 21, Apr-19:00 - Georgia Primera Division FC Telavi vs Dila Gori |
1-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-21:00 - German 3. Liga Hallescher FC vs VfL Osnabruck |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-22:30 - German Bundesliga Augsburg vs VfB Stuttgart |
1-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-20:30 - German Bundesliga 2 Hamburger vs St. Pauli |
1-1 |
4-3 |
Fri 21, Apr-20:30 - German Bundesliga 2 SV Darmstadt 98 vs Karlsruher SC |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:15 - German Frauen Bundesliga Bayer Leverkusen Women\'s vs Hoffenheim Women\'s |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-20:15 - Germany - Regionalliga Bayern SpVgg Hankofen-Hailing vs FC Augsburg B |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Bayern FC Pipinsried vs TSV Buchbach |
1-2 |
1-3 |
Fri 21, Apr-19:59 - Germany - Regionalliga Bayern TSV Aubstadt vs Wacker Burghausen |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost Tennis Borussia Berlin vs Chemie Leipzig |
0-2 |
0-2 |
Fri 21, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Nordost FC Lokomotive Leipzig vs SV Lichtenberg 47 |
1-0 |
4-1 |
Fri 21, Apr-20:15 - Germany - Regionalliga Nord Atlas Delmenhorst vs SSV Jeddeloh |
2-0 |
4-2 |
Fri 21, Apr-20:30 - Germany - Regionalliga Nord FC St. Pauli II vs Hamburger SV II |
1-1 |
2-4 |
Fri 21, Apr-21:45 - Germany - Regionalliga Nord BSV Rehden vs VfB Lubeck |
0-0 |
0-4 |
Fri 21, Apr-21:45 - Germany - Regionalliga Nord Drochtersen/Assel vs SC Weiche Flensburg 08 |
2-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued Kickers Offenbach vs VfB Stuttgart II |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Germany - Regionalliga Sued FSV Frankfurt vs VfR Wormatia Worms |
2-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-21:30 - Germany - Regionalliga West Fortuna Koln vs SV Straelen |
0-1 |
3-2 |
Fri 21, Apr-19:59 - Germany OberLiga FC Ismaning vs Hallbergmoos-Goldach |
1-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-19:00 - Ghana Premier League Accra Lions vs Medeama SC |
2-0 |
4-2 |
Fri 21, Apr-22:45 - Gibraltar Premier Divisio St Joseph\'s (GIB) vs Lynx Gibraltar |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-15:45 - Greece Super League 2 PAO Rouf vs Olympiakos Piraeus II |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-16:15 - Greece Super League 2 Egaleo vs Panachaiki |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Eredivisie Volendam vs SC Cambuur |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s ADO Den Haag Women\'s vs PSV Eindhoven Women\'s |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-21:30 - Holland Eredivisie Women\'s SC Heerenveen Women\'s vs SC Telstar Women\'s |
2-0 |
4-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League Willem II vs FC Oss |
2-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League Roda JC Kerkrade vs FC Den Bosch |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League De Graafschap vs ADO Den Haag |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League SC Telstar vs VVV-Venlo |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League FC Eindhoven vs NAC Breda |
1-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League Helmond Sport vs Heracles Almelo |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-22:00 - Holland Jupiler League Almere City FC vs PEC Zwolle |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-22:15 - Holland Jupiler League FC Dordrecht vs AZ Alkmaar 2 |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Hungary NB1 Budapest Honved vs Ujpest FC |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-19:00 - Hungary Women\'s Division 1 League Haladas Viktoria Women\'s vs Szent Mihaly Women\'s |
1-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-23:00 - Iceland Women\'s League Cup Fylkir Women\'s vs Augnablik Women\'s |
0-3 |
1-3 |
Fri 21, Apr-23:00 - Iceland Women\'s League Cup Vikingur Reykjavik Women\'s vs Fram Reykjavik Women\'s |
4-0 |
6-0 |
Fri 21, Apr-17:30 - India Hero Super Cup Bengaluru vs Jamshedpur FC |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-14:30 - India League Division 2 Mumbai City B vs Techtro Swades Utd |
0-1 |
0-4 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Kerry FC vs Galway United |
1-1 |
1-4 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Waterford United vs Athlone Town |
4-0 |
4-3 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Cobh Ramblers vs Treaty United |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Division 1 Wexford Youths vs Finn Harps |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Premier League Shelbourne vs Dundalk |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Premier League Cork City F.C. vs Derry City |
0-1 |
1-3 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Premier League Drogheda United vs Bohemians |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-22:45 - Ireland Premier League St. Patrick\'s vs Shamrock Rovers |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Petah Tikva vs Ironi Tiberias |
1-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Acre FC vs Maccabi Kabilio Jaffa |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Kfar Saba vs Bnei Yehuda Tel Aviv |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Afula vs Ironi Ramat Hasharon |
2-3 |
3-4 |
Fri 21, Apr-17:00 - Israel Leumit League Hapoel Nof HaGalil vs Agudat Sport Ashdod |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-15:30 - Israel Liga Bet Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva vs Agudat Sport Nordia Jerusalem |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-14:30 - Israel State League Beitar Tel Aviv Bat Yam vs Maccabi Yavne |
0-0 |
0-2 |
Fri 21, Apr-14:30 - Israel State League Hapoel Marmorek Irony Rehovot vs Hapoel Herzliya |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:30 - Israel State League Hapoel Kfar Shalem vs FC Dimona |
0-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:30 - Israel State League Hapoel Bikat Hayarden vs Shimshon Kfar Qasem |
5-0 |
11-1 |
Fri 21, Apr-13:50 - Israel State League Maccabi Herzliya vs Maccabi Sha\'arayim |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-13:50 - Israel State League Bnei Eilat vs Holon Yermiyahu |
2-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-16:00 - Israel U19 League Maccabi Herzliya U19 vs Bnei Yehuda Tel Aviv U19 |
0-3 |
0-4 |
Fri 21, Apr-16:00 - Israel U19 League Hapoel Jerusalem Sami Malka U19 vs Hapoel Hod HaSharon(U19) |
2-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-16:00 - Italian Campionato Primavera Cesena Youth vs Fiorentina Youth |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Italian Campionato Primavera Roma Youth vs Frosinone Youth |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - Italian Campionato Primavera Inter Milan Youth vs Juventus Youth |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-22:45 - Italian Serie A Hellas Verona vs Bologna |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-22:30 - Italian Serie B Urbs Reggina 1914 vs Brescia |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-19:59 - Ivory Coast Division 1 AS Indenie Abengourou vs USC Bassam |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-14:00 - Japanese League Division 2 Roasso Kumamoto vs JEF United Ichihara Chiba |
0-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-15:00 - Kazakhstan Division 1 Kairat Academy vs Zhenis |
2-1 |
4-1 |
Fri 21, Apr-17:00 - Kazakhstan Division 1 Astana B vs Ekibastuz |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1 Taraz vs FK Aktobe B |
2-0 |
7-1 |
Fri 21, Apr-13:00 - Kazakhstan Division 1 FK Arys vs Kyran Shymkent |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-14:00 - Korea K3 League Changwon City vs Paju Citizen FC |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-11:00 - Korea Women\'s League Boeun Sangmu Women\'s vs Hwacheon KSPO Women\'s |
0-2 |
0-3 |
Fri 21, Apr-14:00 - Korea Women\'s League Seoul Women\'s vs Sejong Sportstoto Women\'s |
0-1 |
2-3 |
Fri 21, Apr-14:00 - Korea Women\'s League Gyeongju KHNP Women\'s vs Hyundai Steel Red angels Women\'s |
2-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Korea Women\'s League Changnyeong Women\'s vs Suwon FMC Women\'s |
0-1 |
0-4 |
Fri 21, Apr-21:00 - Latvia - 2. Division Valmieras FK II vs Beitar |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Lithuania - 2. Division Nevezis vs Ekranas |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-18:30 - Lithuania - 2. Division Kauno Zalgiris II vs Minija Kretinga |
3-0 |
5-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - Lithuania - 2. Division Neptuna Klaipeda vs FK Zalgiris Vilnius 2 |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - Malta Premier League Floriana FC vs Hibernians FC |
1-2 |
2-5 |
Fri 21, Apr-19:59 - Malta Premier League Mosta FC vs Santa Lucia |
0-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Malta Premier League Balzan FC vs Birkirkara FC |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Malta Premier League Gzira United vs Zebbug Rangers |
0-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-06:05 - Mexico Primera Division Tigres UANL vs Puebla |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-04:00 - Mexico Primera Divison A Leones Negros vs CSyD Dorados de Sinaloa |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-19:00 - Mexico Youth U20 Necaxa U20 vs Atlas U20 |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Mexico Youth U20 Mazatlan(U20) vs Monterrey U20 |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Dacia Buiucani vs FC Floresti |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Dinamo-Auto Tiraspol vs Spartanii Selemet |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Moldova Division 2 Flacara Falesti vs Victoria Bardar |
0-2 |
1-5 |
Fri 21, Apr-02:00 - Morocco Super League Olympique de Safi vs Chabab Mohammedia |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-02:00 - Morocco Super League Olympique Club de Khouribga vs MCO Mouloudia Oujda |
1-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-02:00 - Morocco Super League Ittihad Tanger vs Renaissance Sportive de Berkane |
0-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-02:00 - Morocco Super League Hassania Agadir vs Moghreb Tetouan |
1-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-21:30 - Namibia Premier League Black Africa FC vs Civics FC |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division Real Esteli vs UNAN Managua |
3-1 |
4-1 |
Fri 21, Apr-05:00 - Nicaragua Primera Division Diriangen vs Sport Sebaco |
2-1 |
5-1 |
Fri 21, Apr-22:45 - Northern Ireland Premier League Larne FC vs Linfield FC |
1-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-21:30 - Norway 3. Divisjon C Staal Jorpeland vs Djerv 1919 |
0-0 |
1-3 |
Fri 21, Apr-02:30 - Paraguayan Cup 3 de Febrero RB FBC vs Deportivo Capiata |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-00:00 - Paraguayan Cup Teniente Brozzon vs Union Club Ybyraro |
0-2 |
0-6 |
Fri 21, Apr-22:45 - Paraguayan Division 2 Atletico Colegiales vs 3 de Febrero |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-22:45 - Paraguayan Division 2 Atyra FC vs Club Fernando de la Mora |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-19:59 - Poland - Ekstraklasa Wisla Plock vs Jagiellonia Bialystok |
2-1 |
2-4 |
Fri 21, Apr-22:30 - Poland - Ekstraklasa Warta Poznan vs Legia Warszawa |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-19:59 - Poland - I liga Chrobry Glogow vs Arka Gdynia |
0-3 |
0-3 |
Fri 21, Apr-22:30 - Poland - I liga LKS Lodz vs Podbeskidzie |
0-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Portugal Liga de Honora CD Nacional vs C.D. Feirense |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-23:15 - Portugal Primera Liga Casa Pia AC vs SC Braga |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-16:00 - Republic of Azerbaijan Premier League Samaxi FK vs Kapaz PFK |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Republic of Azerbaijan Premier League Qarabag vs Zira FK |
0-0 |
2-2 |
Fri 21, Apr-21:30 - Romania - Divizia A Sepsi OSK Sfantul Gheorghe vs CS Universitatea Craiova |
0-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-18:30 - Romania - Liga 2 Unirea Dej vs FC Otelul Galati |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Avantul Reghin vs ACS Viitorul Cluj |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Metalurgistul Cugir vs Unirea Ungheni |
0-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 CS Paulesti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe B |
2-1 |
4-2 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Inainte Modelu vs Farul Constanta B |
0-3 |
1-5 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Targu Secuiesc vs Olimpic Zarnesti |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Unirea Bascov vs Steaua Bucuresti II |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Ghiroda SI Giarmata VII vs Soimii Lipova |
0-1 |
1-3 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Crisul Chisineu Cris vs CSM Resita |
0-1 |
1-5 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Real Bradu vs Tunari |
0-1 |
1-4 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 CS Gilortul Targu Carbunesti vs ACSO Filiasi |
3-0 |
3-2 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Viitorul Daesti vs FCM Alexandria |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 Baile Felix vs FC Bihor Oradea |
1-3 |
3-4 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 CS Dinamo Bucuresti vs Pucioasa |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-18:00 - Romania - Liga 3 ACS Targu Mures 1898 vs Univ. din Alba Iuli |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 3 FK Khimki Reserve vs FK Spartak Tambov |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-14:00 - Russia Div 2 Group 3 Balashikha vs Peresvet Podolsk |
2-1 |
2-3 |
Fri 21, Apr-20:30 - Russia First Division Arsenal Tula vs Rubin Kazan |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-15:00 - Russia Women\'s Premier League Zenit St.Petersburg Women\'s vs Dynamo Moscow Women\'s |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - Russia Youth Championship League UOR No.5 Saturn Yegoryevsk Youth vs Kuban Krasnodar Youth |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Russia Youth Championship League Zenit St.Petersburg Youth vs FK Krasnodar Youth |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Russia Youth Championship League Spartak Moscow Youth vs Chertanovo Moscow Youth |
1-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League CSKA Moscow Youth vs FK Rostov Youth |
1-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League FK Ural Youth vs Lokomotiv Moscow Youth |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-12:00 - Russia Youth Championship League FK Orenburg Youth vs Akhmat Grozny Youth |
1-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-13:00 - Russia Youth Championship League Krylya Sovetov Samara Youth vs PFC Sochi Youth |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League Torpedo Moscow Youth vs FK Khimki Youth |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League Strogino Moscow Youth vs Dinamo Moscow Youth |
0-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Russia Youth Championship League FK Nizhny Novgorod Youth vs Fakel Youth |
0-0 |
1-1 |
Fri 21, Apr-22:45 - Scottish Championship Ayr United FC vs Queen\'s Park |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga FK Vozdovac vs Radnicki 1923 Kragujevac |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Serbia - 1. Liga Kolubara vs Mladost Lucani |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-19:00 - Serbia - 1. Liga Radnicki Nis vs Mladost GAT Novi Sad |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga OFK Vrsac vs FK Trajal Krusevac |
0-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-18:00 - Serbia Prva Liga FK Jedinstvo UB vs RFK Novi Sad 1921 |
1-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-19:30 - Slovakia 1. Liga MFK Ruzomberok vs Trencin |
2-0 |
4-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Slovakia 2. Liga TJ Spartak Myjava vs 1. FC Tatran Presov |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-18:30 - Slovenia 2. Liga Jadran Dekani vs NK Aluminij |
0-1 |
0-2 |
Fri 21, Apr-15:30 - Slovenia U19 Ilirija Ljubljana(U19) vs ND Gorica(U19) |
2-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - South Africa First League Cape Town Spurs vs Platinum City Rovers |
0-0 |
2-0 |
Fri 21, Apr-17:00 - South Africa First League JDR Stars vs Polokwane City FC |
0-0 |
2-2 |
Fri 21, Apr-17:00 - South Africa First League NB La Masia vs Pretoria Callies |
1-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:30 - South Africa Premier League Maritzburg United vs Richards Bay |
0-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - South Australian Premier League Adelaide Raiders SC vs Adelaide Victory |
1-1 |
2-3 |
Fri 21, Apr-14:45 - South Australian Super League Adelaide City FC vs North Eastern Metrostars |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-14:00 - South Australian Super League Campbelltown City SC vs South Adelaide Panthers |
1-0 |
3-0 |
Fri 21, Apr-15:00 - South Australian Women\'s Premier League Adelaide University Women\'s vs Fulham United Women\'s |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-12:30 - South Australian Women\'s Premier League Adelaide City FC Women\'s vs Metro United Women\'s |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-22:30 - Spanish Ladies Premier League Athletic Bilbao Women\'s vs Alhama CF Women\'s |
1-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-23:00 - Spanish Primera Division Espanyol vs Cadiz |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-23:00 - Spanish Primera U19 SD San Jose(U19) vs CD Sobradillo(U19) |
1-0 |
|
Fri 21, Apr-23:00 - Spanish Segunda Division Eibar vs Real Zaragoza |
0-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears Constancia vs CF Soller |
2-0 |
4-1 |
Fri 21, Apr-20:30 - Spanish Tercera Division 12 Canarias CD Santa Ursula vs Gran Tarajal |
3-2 |
|
Fri 21, Apr-22:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia Club Deportivo Cieza vs Real Murcia B |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-19:59 - Sweden Damallsvenskan FC Rosengard Women\'s vs Vittsjo GIK Women\'s |
3-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norra Gotaland Stenungsunds IF vs Grebbestads IF |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Norrland IF Algarna vs Friska Viljor FC |
0-1 |
1-3 |
Fri 21, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Sodra Gotaland IFK Hassleholm vs Rappe GOIF |
2-1 |
2-1 |
Fri 21, Apr-21:15 - Sweden Div 2 Sodra Svealand IFK Eskilstuna vs Assyriska FF Sodertalje |
0-2 |
1-3 |
Fri 21, Apr-22:00 - Sweden Div 2 Sodra Svealand FOC Farsta vs FC Nacka Iliria |
1-1 |
2-3 |
Fri 21, Apr-20:30 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Onsala BK vs Qviding FIF |
1-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-21:00 - Sweden Div 2 Vastra Gotaland Landvetter IS vs Tolo IF |
0-0 |
0-0 |
Fri 21, Apr-22:00 - Switzerland Challenge League Yverdon vs Bellinzona |
0-1 |
1-2 |
Fri 21, Apr-22:15 - Switzerland Challenge League FC Wil vs FC Schaffhausen |
2-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-15:00 - UEFA Youth League U19 Sporting Lisbon(U19) vs AZ Alkmaar(U19) |
1-2 |
2-2 |
Fri 21, Apr-19:59 - UEFA Youth League U19 Hajduk Split (U19) vs AC Milan(U19) |
0-0 |
3-1 |
Fri 21, Apr-17:00 - Uganda Super League Busoga United vs Bidco Bul FC |
0-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga Kolos Kovalivka vs Zorya Luhansk |
0-1 |
0-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Ukraine Druha Liga Khust City vs Kremin B Kremenchuk |
1-0 |
4-0 |
Fri 21, Apr-13:30 - Ukraine Druha Liga Metalurh Zaporizhya B vs Real Pharma Ovidiopol |
1-1 |
1-1 |
Fri 21, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga Dynamo Kyiv(U21) vs FC Shakhtar Donetsk(U21) |
1-0 |
3-2 |
Fri 21, Apr-14:00 - Ukraine U21 Liga FC Inhulets Petrove(U21) vs PFC Oleksandria(U21) |
0-0 |
1-2 |
Fri 21, Apr-15:00 - Ukraine U21 Liga Veres Rivne(U21) vs FC Mynai(U21) |
0-1 |
3-2 |
Fri 21, Apr-12:00 - Ukraine U21 Liga FC Vorskla (U21) vs Metalist Kharkiv(U21) |
2-0 |
3-3 |
Fri 21, Apr-16:15 - Uzbekistan Pro League A Mashal Muborak vs Unired |
1-0 |
2-1 |
Fri 21, Apr-15:00 - Uzbekistan Pro League B FK Olympic Tashkent B vs Lokomotiv BFK |
0-0 |
0-1 |
Fri 21, Apr-16:00 - Uzbekistan Professional Football League Termez Surkhon vs FC Bunyodkor |
0-0 |
1-0 |
Fri 21, Apr-17:40 - Uzbekistan Professional Football League Buxoro FK vs Neftchi Fargona |
0-1 |
2-2 |
Fri 21, Apr-17:00 - Zimbabwe Premier Soccer League ZPC Kariba vs Manica Diamonds |
0-0 |
0-3 |
News are from Rezilta News, Goal.mu, Mauri.bet, and other partner websites.
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.