AD:

Football Results for Sun 12, Mar 2023

All soccer/football results.

Complete Football Results for Sun 12, Mar 2023

BETTING ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE.YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET. BETTING TIPS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT WE WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT. 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


ADS: 18+ ONLY - PLEASE BET RESPONSIBLY.


Date and Time/Team Half Time Full Time
Sun 12, Mar-14:00 - AFC U20 Championship
Korea Republic(U20) vs China(U20)

0-0

1-1
Sun 12, Mar-18:00 - AFC U20 Championship
Japan(U20) vs Jordan(U20)

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:00 - AFC Women's(U20) Championship
Nepal Women's(U20) vs Northern Mariana Island Women's (U20)

5-0

6-0
Sun 12, Mar-15:00 - AFC Women's(U20) Championship
Iran Women's (U20) vs Bangladesh Women's(U20)

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - AFC Women's(U20) Championship
Thailand Women's(U20) vs Chinese Taipei Women's (U20)

0-1

0-3
Sun 12, Mar-19:59 - AFC Women's(U20) Championship
Lebanon Women's (U20) vs Jordan Women's(U20)

0-0

0-0
Sun 12, Mar-16:00 - AFC Women's(U20) Championship
Mongolia Women's (U20) vs Bhutan Women's(U20)

0-2

0-4
Sun 12, Mar-13:00 - AFC Women's(U20) Championship
Myanmar Women's(U20) vs Malaysia Women's(U20)

1-0

3-1
Sun 12, Mar-13:00 - AFC Women's(U20) Championship
Hong Kong, China Women's (U20) vs Philippines Women's (U20)

2-1

2-2
Sun 12, Mar-16:30 - AFC Women's(U20) Championship
China Women's(U20) vs Laos Women's (U20)

5-0

8-0
Sun 12, Mar-13:30 - AFC Women's(U20) Championship
Tajikistan Women's (U20) vs Uzbekistan Women's(U20)

0-1

0-4
Sun 12, Mar-16:00 - Albania 1st league
KS Dinamo Tirana vs Apolonia Fier

1-1

2-3
Sun 12, Mar-18:00 - Algeria U21
El Bayadh(U21) vs US Biskra(U21)

0-1

1-1
Sun 12, Mar-19:00 - Andorra Super league
Inter Club D'Escaldes vs UE Engordany

2-0

2-0
Sun 12, Mar-21:30 - Andorra Super league
UE Santa Coloma vs FC Ordino

3-0

3-1
Sun 12, Mar-16:30 - Andorra Super league
Penya Encarnada vs Atletic Escaldes

0-1

0-1
Sun 12, Mar-14:00 - Andorra Super league
FC Santa Coloma vs UE Sant Julia

1-0

4-0
Sun 12, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Sagrada Esperanca vs Dragao


5-1
Sun 12, Mar-18:00 - Angola Girabola League
Santa Rita FC vs Interclube Luanda

0-0

0-0
Sun 12, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
Independiente Reserve vs Barracas Central Reserve

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
Arsenal de Sarandi Reserve vs Argentinos Juniors Reserve

0-0

2-0
Sun 12, Mar-16:00 - Argentina Reserves League
CA Platense Reserve vs Velez Sarsfield(R)

1-1

1-3
Sun 12, Mar-03:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Argentino de Merlo vs CA Fenix Pilar

1-0

2-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Atletico Acassuso vs Sacachispas

0-0

0-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Club Comunicaciones(AR) vs Los Andes

0-0

1-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
Canuelas FC vs Argentino de Quilmes

1-1

1-2
Sun 12, Mar-00:00 - Argentina Prim B Metropolitana
UAI Urquiza vs CA Colegiales

1-1

1-2
Sun 12, Mar-02:30 - Argentina Prim C Metropolitana
Real Pilar vs Liniers

0-0

0-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentina Prim C Metropolitana
Yupanqui vs Leandro N Alem

1-2

1-4
Sun 12, Mar-00:30 - Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte vs Gimnasia y Tiro

0-0

0-0
Sun 12, Mar-01:00 - Argentina Torneo Federal A
Villa Mitre vs Liniers Bahia Blanca

0-0

0-0
Sun 12, Mar-03:00 - Argentina Torneo Federal A
Santamarina Tandil vs Sansinena

0-1

1-1
Sun 12, Mar-23:00 - Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras vs San Martin Mendoza

1-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Argentina Women's Primera A
CA Platense Women's vs CA Banfield Women's

1-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Argentina Women's Primera A
Gimnasia LP Women's vs UAI Urquiza women's

0-1

0-1
Sun 12, Mar-02:15 - Argentine Primera Division
Defensa Y Justicia vs Talleres Cordoba

1-1

1-1
Sun 12, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
Belgrano vs Lanus

0-0

0-0
Sun 12, Mar-04:30 - Argentine Primera Division
CA Central Cordoba SDE vs Tigre

0-0

2-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentine Primera Division
San Lorenzo vs Gimnasia La Plata

1-0

4-0
Sun 12, Mar-02:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Alvarado Mar del Plata vs Club Atletico Guemes

1-0

2-1
Sun 12, Mar-02:05 - Argentinian Primera B - Nacional
San Martin San Juan vs Almirante Brown

0-0

1-1
Sun 12, Mar-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Gimnasia y Esgrima de Mendoza vs Patronato Parana

0-0

0-0
Sun 12, Mar-03:30 - Argentinian Primera B - Nacional
Agropecuario Argentino vs All Boys

1-1

1-1
Sun 12, Mar-04:10 - Argentinian Primera B - Nacional
Estudiantes de Buenos Aires vs Gimnasia Jujuy

0-0

1-2
Sun 12, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
CA Brown Adrogue vs Quilmes

1-0

1-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Defensores Unidos vs Defensores de Belgrano

0-0

1-0
Sun 12, Mar-00:00 - Argentinian Primera B - Nacional
Deportivo Madryn vs Deportivo Riestra

0-2

0-3
Sun 12, Mar-15:00 - Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia vs Shirak

0-0

1-0
Sun 12, Mar-06:00 - Australia League A
Wellington Phoenix vs Sydney FC

1-0

1-0
Sun 12, Mar-08:00 - Australia League A
Melbourne City vs Brisbane Roar FC

1-0

2-1
Sun 12, Mar-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Edgeworth Eagles FC vs Broadmeadow Magic

0-1

2-1
Sun 12, Mar-07:30 - Australia New South Wales Northern Premier League
Charlestown Azzurri vs Valentine Phoenix

2-0

3-0
Sun 12, Mar-12:00 - Australia New South Wales Premier League
Sydney FC Youth vs Central Coast Mariners Academy

1-1

3-1
Sun 12, Mar-09:30 - Australia New South Wales Women's Premier League
Sydney Olympic Women's vs Spirit FC Women's

1-0

3-0
Sun 12, Mar-10:00 - Australia New South Wales Women's Premier League
Blacktown Spartans Women's vs Bankstown City Lions Women's

0-2

0-3
Sun 12, Mar-10:10 - Australia New South Wales Women's Premier League
Macarthur Rams Women's vs Manly United Women's

0-0

2-2
Sun 12, Mar-10:10 - Australia New South Wales Women's Premier League
APIA Leichhardt Tigers Women's vs Sydney University Women's

1-0

4-2
Sun 12, Mar-10:30 - Australia New South Wales Women's Premier League
Northern Tigers Women's vs Illawarra Stingrays Women's

0-0

3-0
Sun 12, Mar-08:00 - Australia Victorian Division 1
Western United FC NPL vs Preston Lions

0-1

0-1
Sun 12, Mar-09:45 - Australia Victorian Division 1
Kingston City vs Northcote City

2-0

2-0
Sun 12, Mar-12:30 - Australia Victorian Premier League
Melbourne Knights vs Bentleigh Greens

1-0

1-0
Sun 12, Mar-10:00 - Australia Victorian Premier League U21
Melbourne Knights U21 vs Bentleigh Greens(U21)

4-0

6-0
Sun 12, Mar-09:00 - Australia Women's A-League
WS Wanderers Women's vs Canberra United Women's

1-1

1-1
Sun 12, Mar-15:30 - Austria Erste Division
SK Sturm Graz Amat. vs FC Dornbirn

0-0

0-4
Sun 12, Mar-13:30 - Austria Erste Division
FC Admira Wacker Modling vs Rapid Wien B

0-0

3-1
Sun 12, Mar-13:30 - Austria Landesliga
Slovan HAC vs ASV 13 Wien

2-1

5-1
Sun 12, Mar-13:30 - Austria Landesliga
ASK Klagenfurt vs St. Jakob Rosental

1-1

3-2
Sun 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Sturm Graz vs Austria Vienna

1-1

3-1
Sun 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rapid Wien vs WSG Swarovski Tirol

0-0

2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Rheindorf Altach vs SV Ried

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
LASK Linz vs Red Bull Salzburg

0-0

0-2
Sun 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
Wolfsberger AC vs SC Austria Lustenau

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:59 - Austrian Bundesliga
SK Austria Klagenfurt vs TSV Hartberg

1-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Austrian Regionalliga West-Salzburg
Kuchl vs Salzburger AK 1914

1-0

2-1
Sun 12, Mar-13:30 - Austrian Regionalliga West-Tyrol
SVG Reichenau vs SPG Silz Motz

0-0

0-3
Sun 12, Mar-00:00 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Argentina Beach Soccer vs Uruguay Beach Soccer


5-4
Sun 12, Mar-22:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Bolivia Beach Soccer vs Paraguay Beach Soccer

0-5

1-10
Sun 12, Mar-19:30 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Colombia Beach Soccer vs Chile Beach Soccer


3-2
Sun 12, Mar-21:00 - Beach Soccer World Cup - CONMEBOL Qualifier
Uruguay Beach Soccer vs Brazil Beach Soccer

0-5

2-6
Sun 12, Mar-13:00 - Belarus Women's Super Cup
Dinamo-BGUFK Minsk Women's vs FC Minsk Women's

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Belarus Cup
FC Slutsk vs Slavia Mozyr

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Belarus Cup
Neman Grodno vs FC Vitebsk

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Belgian First Amateur Division
Antwerp B vs Rupel Boom

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal FC Liege vs Royal Olympic Club Charleroi

0-1

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Royal Knokke vs KVK Ninove

1-1

4-1
Sun 12, Mar-18:00 - Belgian First Amateur Division
Leuven B vs Patro Eisden

0-1

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - Belgian Jupiler League
Zulte Waregem vs K.A.A. Gent

0-2

2-6
Sun 12, Mar-21:30 - Belgian Jupiler League
KRC Genk vs St. Gilloise

1-2

1-2
Sun 12, Mar-22:15 - Belgian Jupiler League
Anderlecht vs Cercle Brugge

1-0

2-0
Sun 12, Mar-16:30 - Belgian Jupiler League
Club Brugge vs Standard Liege

0-0

2-0
Sun 12, Mar-19:00 - Belgium - 2e Klasse
RWD Molenbeek vs Club NXT

0-1

3-2
Sun 12, Mar-22:15 - Belgium - 2e Klasse
Lommel SK vs Jong Genk

0-0

2-0
Sun 12, Mar-18:00 - Belgium Women 1st National
Oud Heverlee Leuven II Women's vs KSKV Zwevezele Women's

5-0

9-2
Sun 12, Mar-01:30 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Club Guabira vs Royal Pari

2-0

3-2
Sun 12, Mar-04:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Real Tomayapo vs Oriente Petrolero

0-1

1-1
Sun 12, Mar-23:00 - Bolivia Liga de Futbol Prof
Nacional Potosi vs Club Always Ready

0-2

0-2
Sun 12, Mar-16:00 - Bosnia Premijer Liga
Posusje vs NK Siroki Brijeg

0-1

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sarajevo vs FK Velez Mostar

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Bosnia Premijer Liga
FK Sloga Doboj vs FK Zeljeznicar Sarajevo

0-0

0-1
Sun 12, Mar-01:30 - Brasil Women's Tournament
Bahia de Feira BA Women's vs Ceara Women's


10-0
Sun 12, Mar-22:00 - Brasil Women's Tournament
Kindermann Avai Women's vs Palmeiras SP Women's

1-0

2-2
Sun 12, Mar-22:00 - Brasil Women's Tournament
Atletico Mineiro Women's vs Atletico Paranaense Women's

2-0

2-1
Sun 12, Mar-16:00 - Brasil Women's Tournament
Santos Women's vs Ferroviaria SP Women's


0-1
Sun 12, Mar-22:00 - Brasil Women's Tournament
Real Ariquemes/RO Women's vs CR Flamengo (RJ) Women's


0-2
Sun 12, Mar-03:00 - Brazil Mato-grossense Division 1
Luverdense vs Dom Bosco MT

1-1

3-1
Sun 12, Mar-02:00 - Brazil Alagoano Division 1
Coruripe AL vs Clube de Regatas Brasil

1-2

2-3
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Alagoano Division 1
Murici vs Agremiacao Sportiva Arapiraquense (ASA)

0-1

1-1
Sun 12, Mar-03:00 - Brazil Amazonense League
Operario/AM vs Amazonas AM

1-1

1-2
Sun 12, Mar-22:30 - Brazil Brasiliense DF Division 1
Ceilandia DF vs Capital DF

0-1

0-1
Sun 12, Mar-22:45 - Brazil Brasiliense DF Division 1
SE Gama (DF) vs Samambaia

0-1

0-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonat Potiguar
Potiguar-M RN vs America FC Natal RN

0-0

0-2
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Baiano Division
Juazeirense BA vs Jacuipense BA

0-0

0-1
Sun 12, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Carioca Youth
Portuguesa RJ (U20) vs Botafogo RJ U20

0-2

0-3
Sun 12, Mar-16:00 - Brazil Campeonato Cearense Division 1
Iguatu CE vs Ceara

1-1

1-1
Sun 12, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Goiano Division
Anápolis GO vs Goias

0-0

0-1
Sun 12, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Pouso Alegre/MG vs Tombense

1-2

2-2
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Athletic Club MG vs Atletico Mineiro (MG)

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:00 - Brazil Campeonato Mineiro Division 1
Patrocinense MG vs Democrata SL/MG

1-0

2-0
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Treze Campina Grande PB vs Queimadense PB

2-0

2-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Nacional de Patos PB vs Botafogo PB

0-0

0-2
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Auto Esporte Clube PB vs Campinense (PB)

0-0

0-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sousa PB vs Centro Sportivo Paraibano(CSP)

1-0

4-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paraibano
Sao Paulo Crystal vs Serra Branca

0-0

0-0
Sun 12, Mar-02:00 - Brazil Campeonato Paulista
Palmeiras vs Sao Bernardo

1-0

1-0
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista
Corinthians Paulista (SP) vs Ituano (SP)

1-1

1-1
Sun 12, Mar-01:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Sertaozinho vs EC Sao Bernardo

0-0

1-0
Sun 12, Mar-22:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Matonense SP vs Capivariano FC SP

0-2

1-3
Sun 12, Mar-03:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Itapirense SP vs Uniao Suzano AC

1-1

1-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Campeonato Paulista A-3
Barretos SP vs CA Votuporanguense SP

0-0

1-0
Sun 12, Mar-02:00 - Brazil National Football Tournament U20
Sao Paulo Youth vs Cruzeiro Youth

0-1

2-1
Sun 12, Mar-01:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Remo Belem (PA) vs Tapajos/PA

1-0

2-0
Sun 12, Mar-01:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Ag. Maraba vs Caete/PA

2-0

2-0
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Independente PA vs Paysandu (PA)

2-1

3-3
Sun 12, Mar-17:00 - Brazil Paraense Division 1 League
Cameta PA vs Bragantino PA

1-0

2-0
Sun 12, Mar-01:00 - Brazil Paranaense League
Coritiba (PR) vs Cascavel PR

0-0

0-0
Sun 12, Mar-02:30 - Brazil Paranaense League
Maringa FC vs Cianorte PR

1-0

2-0
Sun 12, Mar-22:30 - Brazil Pernambucano League
Petrolina PE vs Afogados Ingazeira PE

2-1

4-2
Sun 12, Mar-23:30 - Brazil Pernambucano League
Nautico PE vs Salgueiros PE

1-0

2-0
Sun 12, Mar-22:45 - Brazil Piauiense Division 1
Fluminense/PI vs River/PI

0-1

0-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
4 de Julho/PI vs Comercial PI

1-1

2-3
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Piauiense Division 1
Parnahyba PI vs Cori Sabba

1-2

2-2
Sun 12, Mar-02:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Novoperario MS vs Dourados MS

0-0

0-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Operario MS vs SER Chapadao/MS

1-1

2-1
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Ivinhema MS vs Aquidauanense

2-0

5-0
Sun 12, Mar-00:00 - Brazil Sul Mato-grossense Division 1
Comercial MS vs Costa Rica MS

0-1

2-2
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Gurupi TO vs Tocantins De Miracema TO

0-2

0-2
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Interporto FC/TO vs Uniao Atletica Carmolandense/TO

0-0

0-0
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Capital TO vs Tocantinopolis TO

0-0

0-0
Sun 12, Mar-23:00 - Brazil Tocantinense League
Bela Vista TO vs Palmas (TO)


3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Bulgaria B PFG
FC Sozopol vs FC Maritsa Plovdiv

0-1

1-1
Sun 12, Mar-18:45 - Bulgaria Premier
CSKA 1948 Sofia vs CSKA Sofia

0-0

0-1
Sun 12, Mar-16:15 - Bulgaria Premier
Ludogorets Razgrad vs Cherno More Varna

1-2

3-2
Sun 12, Mar-14:00 - Bulgaria Premier
Slavia Sofia vs Arda Kardzhali

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Le Messager Ngozi vs Kayanza United


2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Flambeau du Centre vs Vital'O

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Burundi Ligue A
Magara Young Boys vs Bumamuru

1-3

2-4
Sun 12, Mar-15:30 - CAFA U17 Women's Championship
Tajikistan Women's(U17) vs Kyrgyzstan Women's(U17)


0-4
Sun 12, Mar-11:00 - CAFA U17 Women's Championship
Uzbekistan Women's(U17) vs Iran Women's(U17)


4-1
Sun 12, Mar-18:30 - Cameroon MTN Elite One
Gazelle FA vs Fauve Azur Elite

0-1

0-1
Sun 12, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Union Douala vs Fovu Baham

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Cameroon MTN Elite One
Dragon de Yaounde vs Les Astres FC

2-2

3-4
Sun 12, Mar-19:59 - Cameroon MTN Elite One
Renaissance Ngoumou vs UMS de Loum

0-1

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Cameroon MTN Elite One
Colombe FC vs Djiko

0-0

0-0
Sun 12, Mar-21:00 - Cameroon MTN Elite One
Stade Renard de Melong vs Canon Yaounde

1-1

2-2
Sun 12, Mar-00:30 - Chile Cup
Quintero Unido vs Concon National

0-0

1-0
Sun 12, Mar-00:30 - Chile Cup
Comunal Cabrero vs Provincial Ranco

0-0

2-1
Sun 12, Mar-01:00 - Chile Cup
Deportes Quillon vs Colchagua CD

0-3

1-4
Sun 12, Mar-02:00 - Chile Cup
Provincial Ovalle vs Brujas de Salamanca

3-0

5-0
Sun 12, Mar-01:00 - Chile Primera B
Deportes Temuco vs La Serena

1-0

2-0
Sun 12, Mar-03:30 - Chile Primera Division
Curico Unido vs Huachipato FC

0-1

1-3
Sun 12, Mar-19:00 - Chile Primera Division
Universidad Catolica vs Union Espanola

0-2

2-2
Sun 12, Mar-01:00 - Chile Segunda Division
Fernandez Vial vs Deportes Linares

0-0

2-1
Sun 12, Mar-01:00 - Chile Segunda Division
General VelAsquez vs San Antonio Unido

2-0

2-0
Sun 12, Mar-01:00 - Chile Segunda Division
Real San Joaquin vs Deportes Rengo

0-0

2-1
Sun 12, Mar-11:00 - China Women's Super League
Shaanxi Chang'an Athletic FC Women's vs HeNan Zhongyuan Women's

0-0

0-1
Sun 12, Mar-11:00 - China Women's Super League
Zhejiang Hangzhou Women's vs Sichuan FA Women's

1-1

1-1
Sun 12, Mar-11:00 - China Women's Super League
Wuhan Jianghan Women's vs Guangdong Meizhou Hakka Women's

1-0

3-0
Sun 12, Mar-11:00 - China Women's Super League
Jiangsu Wuxi Women's vs Changchun Women's

0-1

1-2
Sun 12, Mar-11:00 - China Women's Super League
Shandong Ticai Women's vs Beijing BeiKong Women's

0-3

1-4
Sun 12, Mar-11:00 - China Women's Super League
Yongchuan Chashan Bamboo Sea Women's vs Shanghai RCB Women's

2-1

2-4
Sun 12, Mar-00:00 - Club Friendly
Atletico Acreano vs Vasco AC

0-1

6-1
Sun 12, Mar-18:30 - Club Friendly
Rosenborg Women's vs Valerenga Women's

0-2

3-3
Sun 12, Mar-17:15 - Club Friendly
TPS Turku Youth vs Poxyt Youth

0-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Club Friendly
SJK Akatemia vs FC Vaajakoski

2-1

4-1
Sun 12, Mar-19:00 - Club Friendly
Sandnes Ulf vs Jerv

0-0

1-0
Sun 12, Mar-22:30 - Club Friendly
Tiradentes CE vs Crateus CE


3-2
Sun 12, Mar-19:59 - Club Friendly
Stromsgodset vs Sarpsborg 08

0-2

0-2
Sun 12, Mar-19:59 - Club Friendly
FC Lootos Polva Women's vs Tartu JK Tammeka Women's

0-3

1-6
Sun 12, Mar-19:59 - Club Friendly
Watanga FC vs Mighty Barolle

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:30 - Club Friendly
Nagaworld FC vs Phnom Penh Crown FC

1-0

1-2
Sun 12, Mar-12:30 - Club Friendly
Ba Ria Vung Tau vs Dong Thap

1-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Club Friendly
Frigg FK vs Fram Larvik

1-4

1-6
Sun 12, Mar-12:45 - Club Friendly
ISI Dangkor Senchey vs Soltilo Angkor FC

1-1

2-3
Sun 12, Mar-12:45 - Club Friendly
Nat Police Commissary vs PKR Svay Rieng

0-1

1-5
Sun 12, Mar-13:00 - Club Friendly
Energetyk-BGU Minsk vs Smorgon FC

1-0

1-1
Sun 12, Mar-13:00 - Club Friendly
Perth RedStar Women's vs Fremantle City Women's

2-0

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Ostersunds FK vs Levanger FK

0-1

0-2
Sun 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Crumlin United FC vs Bohemians

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - Club Friendly
Sokol Kralovice vs ABC Branik

2-0

2-0
Sun 12, Mar-16:30 - Club Friendly
Atlantis Youth vs KuPS Youth

0-1

1-2
Sun 12, Mar-01:00 - Colombia Copa Mustang
Deportivo Cali vs Atletico Bucaramanga

1-0

1-1
Sun 12, Mar-03:10 - Colombia Copa Mustang
Atletico Nacional vs Millonarios

0-0

0-0
Sun 12, Mar-05:20 - Colombia Copa Mustang
Boyaca Chico vs Dep.Independiente Medellin

1-0

2-0
Sun 12, Mar-00:00 - Colombia Copa Premier
Cortulua vs Cucuta

1-1

2-2
Sun 12, Mar-00:15 - Colombia Women's League
Boyaca Chico Women's vs Independiente Santa Fe Women's

0-1

0-2
Sun 12, Mar-05:00 - Costa Rica Primera Division
Perez Zeledon vs Cartagines Deportiva SA

0-2

0-2
Sun 12, Mar-06:00 - Costa Rica Primera Division
Puntarenas vs AD San Carlos

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Croatia 1.HNL
NK Rijeka vs NK Varteks Varazdin

1-0

3-1
Sun 12, Mar-20:30 - Croatia 1.HNL
NK Osijek vs Hajduk Split

0-2

0-2
Sun 12, Mar-18:30 - Croatia 2 HNL
NK Croatia Zmijavci vs Bijelo Brdo

1-0

2-0
Sun 12, Mar-16:00 - Croatia 2 HNL
Rudes Zagreb vs NK Orijent Rijeka

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:00 - Croatia U19
Mladost Zdralovi(U19) vs NK Rijeka (U19)

0-1

0-1
Sun 12, Mar-19:00 - Cyprus 1 Division
Pafos FC vs Aris Limassol

1-2

2-2
Sun 12, Mar-21:00 - Cyprus 1 Division
Nea Salamis vs Akritas Chloraka

1-1

4-1
Sun 12, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
Xylotympou vs Anagennisi Deryneia

1-1

3-1
Sun 12, Mar-17:30 - Cyprus 2 Division
PO Ahironas-Onisilos vs Omonia 29is Maiou

0-1

0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Czech Republic 2. Liga
Vysocina Jihlava vs MFK Karvina

1-1

2-2
Sun 12, Mar-13:15 - Czech Republic 2. Liga
Slavia Prague B vs Fotbal Trinec

1-1

3-1
Sun 12, Mar-17:30 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Povltava FA vs Jiskra Domazlice

0-1

0-1
Sun 12, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Admira Praha vs FK Banik Sokolov

1-0

1-0
Sun 12, Mar-14:00 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group A
Ceske Budejovice B vs Sokol Hostoun

1-0

2-0
Sun 12, Mar-13:15 - Czech Republic Ceska Fotbalova Liga Group B
Hradec Kralove B vs Viktoria Zizkov

0-2

1-3
Sun 12, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Teplice vs FC Zbrojovka Brno

0-0

1-1
Sun 12, Mar-18:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
Mlada Boleslav vs Slovan Liberec

3-0

4-0
Sun 12, Mar-21:00 - Czech Republic Gambrinus Liga
FC Bohemians 1905 vs Pardubice

1-0

2-0
Sun 12, Mar-16:00 - Czech Republic Gambrinus Liga Women's
Dukla Praha Women's vs Horni Herspice Women's

2-0

2-0
Sun 12, Mar-13:15 - Czech Republic Moravskoslezska Fotbalova Liga
Banik Ostrava B vs Hanacka Slavia Kromeriz

0-0

0-3
Sun 12, Mar-19:00 - Danish SAS Ligaen
AC Horsens vs FC Copenhagen

1-0

1-4
Sun 12, Mar-21:00 - Danish SAS Ligaen
Brondby vs Silkeborg IF

1-0

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Midtjylland vs Lyngby

0-1

1-3
Sun 12, Mar-17:00 - Danish SAS Ligaen
Viborg vs FC Nordsjaelland

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Denmark 3. Division
Holstebro BK vs Naesby BK

0-1

1-2
Sun 12, Mar-16:00 - Denmark - 1. Division
Hobro I.K. vs Hvidovre IF

2-1

2-2
Sun 12, Mar-18:00 - Denmark - 1. Division
Vejle vs Fredericia

1-1

3-1
Sun 12, Mar-17:00 - Denmark - 1. Division
Vendsyssel vs Sonderjyske

0-2

2-3
Sun 12, Mar-15:45 - Denmark - 2. Division Groupe A
Esbjerg FB vs FC Roskilde

1-0

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - Denmark - 2. Division Groupe A
FC Aarhus Fremad vs AB Gladsaxe

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Denmark Woman's Cup
Naestved HG Women's vs Nordsjaelland Women's

1-1

2-3
Sun 12, Mar-21:00 - Egypt Premier League
Zamalek vs Enppi

0-1

0-2
Sun 12, Mar-17:00 - Egypt Premier League
Aswan vs Future FC

0-1

1-2
Sun 12, Mar-01:15 - El Salvador Primera Division
Jocoro FC vs CD Chalatenango

1-2

1-4
Sun 12, Mar-01:30 - El Salvador Primera Division
Aguila vs Atletico Marte

2-0

4-0
Sun 12, Mar-04:30 - El Salvador Primera Division
Santa Tecla vs Luis Angel Firpo

0-0

0-0
Sun 12, Mar-05:30 - El Salvador Primera Division
Isidro Metapan vs CD FAS

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - England FA Women Super League
Leicester City Women's vs Everton FC Women's

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:00 - England FA Women Super League
West Ham United Women's vs Aston Villa Women's

0-1

1-2
Sun 12, Mar-22:45 - England FA Women Super League
Arsenal Women's vs Reading Women's

2-0

4-0
Sun 12, Mar-16:30 - England FA Women Super League
Chelsea FC Women's vs Manchester United Women's

1-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Liverpool Women's vs Tottenham Hotspur Women's

2-1

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - England FA Women Super League
Brighton & H.A. Women's vs Manchester City Women's

1-1

1-2
Sun 12, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Sunderland Women's vs Coventry Women's

1-0

3-0
Sun 12, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Birmingham Women's vs Charlton Athletic Women's

1-0

2-2
Sun 12, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Bristol City Women's vs Durham Wildcats Women's

1-0

3-0
Sun 12, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Sheffield United Women's vs Crystal Palace Women's

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
Southampton Women's vs Blackburn Rovers Women's

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - England Ladies Premier League
London City Lionesses Women's vs Lewes Women's

3-0

3-1
Sun 12, Mar-16:00 - England The Championship
Norwich City vs Sunderland

0-1

0-1
Sun 12, Mar-18:30 - England Women's Southern Premier League
Gillingham Women's vs Watford Women's


0-2
Sun 12, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Portsmouth Women's vs Plymouth Argyle Women's


1-0
Sun 12, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Ipswich Women's vs London Bees Women's


3-0
Sun 12, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Milton Keynes Dons Women's vs Crawley Wasps Women's


3-1
Sun 12, Mar-18:00 - England Women's Southern Premier League
Billericay Town Women's vs Bridgwater United Women's


4-1
Sun 12, Mar-20:30 - English Premier League
Newcastle vs Wolverhampton Wanderers

1-0

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - English Premier League
West Ham United vs Aston Villa

1-1

1-1
Sun 12, Mar-18:00 - English Premier League
Manchester United vs Southampton

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - English Premier League
Fulham vs Arsenal

0-3

0-3
Sun 12, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Flora Tallinn II vs FC Tallinn

1-0

1-0
Sun 12, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga
Ida-Virumaa FC Alliance vs Viimsi JK

0-2

2-6
Sun 12, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Viljandi JK Tulevik vs Trans Narva B

2-0

4-0
Sun 12, Mar-14:30 - Estonia Esi Liiga B
Tartu Kalev vs Parnu JK

3-0

7-0
Sun 12, Mar-19:00 - Finland Cup
Toukolan Teras vs FC Kontu

1-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Finland Cup
Mypa vs HAPK

2-1

3-2
Sun 12, Mar-22:15 - Finland Junior League
Gnistan Youth vs PPJ Akatemia Am


1-0
Sun 12, Mar-15:45 - French Feminines D1
Paris Saint Germain Women's vs Stade de Reims Women's

2-0

4-0
Sun 12, Mar-23:45 - French Le Championnat Ligue 1
Marseille vs Strasbourg

0-0

2-2
Sun 12, Mar-16:00 - French Le Championnat Ligue 1
Clermont Foot vs RC Lens

0-3

0-4
Sun 12, Mar-20:05 - French Le Championnat Ligue 1
AS Monaco vs Stade de Reims

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Nantes vs OGC Nice

1-1

2-2
Sun 12, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
FC Lorient vs ESTAC Troyes

1-0

2-0
Sun 12, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
AC Ajaccio vs Montpellier HSC

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - French Le Championnat Ligue 1
Angers SCO vs Toulouse

0-1

0-2
Sun 12, Mar-00:00 - French Le Championnat Ligue 1
Stade Brestois vs Paris Saint-Germain

1-1

1-2
Sun 12, Mar-03:00 - Friendly Internationals
Jamaica vs Trinidad & Tobago

0-0

0-1
Sun 12, Mar-15:00 - Futsal Spain Division De Honor
Palma Futsal vs EiPozo Murcia Turistica Futsal

0-1

2-1
Sun 12, Mar-15:30 - Futsal Spain Division De Honor
Jimbee Cartagena FS Futsal vs Cordoba Futsal

4-1

5-4
Sun 12, Mar-17:00 - Georgia Primera Division
FC Saburtalo Tbilisi vs Dila Gori

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Georgia Primera Division
FC Shukura Kobuleti vs FC Telavi

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Georgia Primera Division
Dinamo Batumi vs Samtredia

1-1

3-2
Sun 12, Mar-15:30 - Georgia Primera Division
Torpedo Kutaisi vs Gagra Tbilisi

2-1

3-1
Sun 12, Mar-16:00 - German 3. Liga
FC Ingolstadt 04 vs SC Freiburg II

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - German 3. Liga
Dortmund(Am) vs Dynamo Dresden

0-3

1-3
Sun 12, Mar-17:00 - German 3. Liga
SV Wehen Wiesbaden vs Saarbrucken

0-0

0-2
Sun 12, Mar-22:30 - German Bundesliga
VfL Wolfsburg vs 1. FC Union Berlin

0-0

1-1
Sun 12, Mar-20:30 - German Bundesliga
Werder Bremen vs Bayer Leverkusen

1-1

2-3
Sun 12, Mar-18:30 - German Bundesliga
SC Freiburg vs Hoffenheim

1-0

2-1
Sun 12, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Hannover 96 vs Hansa Rostock

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Karlsruher SC vs Hamburger

3-0

4-2
Sun 12, Mar-16:30 - German Bundesliga 2
Holstein Kiel vs SSV Jahn Regensburg

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - German Frauen Bundesliga
SG Essen-Schonebeck Women's vs SC Freiburg Women's

0-0

2-1
Sun 12, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Bayer Leverkusen Women's vs Wolfsburg Women's

0-2

1-4
Sun 12, Mar-16:00 - German Frauen Bundesliga
Hoffenheim Women's vs SV Meppen Women's

0-0

4-0
Sun 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Bayern
Nurnberg B vs Turkgucu Ataspor Munchen

1-0

4-1
Sun 12, Mar-19:00 - Germany - Regionalliga Nordost
Chemie Leipzig vs Chemnitzer

1-0

3-0
Sun 12, Mar-16:00 - Germany - Regionalliga Nord
Hamburger SV II vs VfV 06 Hildesheim

3-0

4-1
Sun 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Nord
Teutonia Ottensen vs Atlas Delmenhorst

3-1

7-2
Sun 12, Mar-17:00 - Germany - Regionalliga Sued
VfB Stuttgart II vs TuS Rot Weiss Koblenz

1-0

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
Eintracht Frankfurt B Women's vs Nurnberg Women's

0-1

1-2
Sun 12, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
SC Freiburg B Women's vs Turbine Potsdam Women's B

0-1

3-1
Sun 12, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Hoffenheim Women's B vs Bayern Munich B Women's

0-0

1-1
Sun 12, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
Wolfsburg B Women's vs Koln B Women's

1-1

2-1
Sun 12, Mar-14:00 - Germany Women Division 2
RB Leipzig Women's vs Ingolstadt 04 Women's

0-0

0-1
Sun 12, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
FC Gutersloh Women's vs Andernach Women's

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:00 - Germany Women Division 2
SC Sand Women's vs Carl Zeiss Jena Women's

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Great Olympics vs Samartex

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Berekum Chelsea vs Legon Cities

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Real Tamale United vs Tamale City

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Aduana Stars vs Medeama SC

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Karela United vs Nsoatreman

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Ghana Premier League
Kotoku Royals vs Bechem United

2-0

3-1
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
AEK Athens vs Olympiakos Piraeus

0-0

1-3
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Aris Thessaloniki vs Pas Giannina

2-1

3-1
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Ionikos vs Asteras Tripolis

1-0

1-0
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Levadiakos vs OFI Crete

2-0

2-0
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Atromitos Athens vs Panathinaikos

0-0

0-2
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Panaitolikos Agrinio vs Lamia

0-0

1-1
Sun 12, Mar-21:00 - Greece Super League 1
Volos NFC vs PAOK Saloniki

0-1

0-1
Sun 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Egaleo vs Kallithea

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Veria FC vs Diagoras Rodos

0-0

0-2
Sun 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Ilioupoli vs Proodeftiki FC

1-1

1-1
Sun 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Makedonikos FC vs Iraklis Larisa

2-1

2-3
Sun 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Chania Kissamikos vs Irodotos

0-0

0-0
Sun 12, Mar-16:45 - Greece Super League 2
Almopos Aridaea vs Thesprotos

0-0

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Greece U19
FC Aris Thessaloniki(U19) vs Pas Giannina(U19)


3-2
Sun 12, Mar-15:00 - Greece U19
Volos NFC(U19) vs PAOK Saloniki(U19)

0-2

0-3
Sun 12, Mar-02:00 - Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco vs CD Puerto de Iztapa

2-2

4-2
Sun 12, Mar-06:00 - Guatemala Liga Nacional
CSD Xelaju MC vs Santa Lucia Cotzumalguapa

1-0

1-0
Sun 12, Mar-00:00 - Holland Eredivisie
Sparta Rotterdam vs Vitesse Arnhem

2-1

3-1
Sun 12, Mar-17:30 - Holland Eredivisie
SC Heerenveen vs Ajax Amsterdam

1-3

2-4
Sun 12, Mar-19:45 - Holland Eredivisie
PSV Eindhoven vs SC Cambuur

1-1

5-2
Sun 12, Mar-23:00 - Holland Eredivisie
Feyenoord Rotterdam vs Volendam

0-1

2-1
Sun 12, Mar-15:15 - Holland Eredivisie
N.E.C. Nijmegen vs FC Utrecht

1-0

2-2
Sun 12, Mar-15:15 - Holland Eredivisie Women's
SC Telstar Women's vs Feyenoord Rotterdam Women's

0-1

1-1
Sun 12, Mar-03:00 - Honduras Liga Nacional
Lobos de la UPNFM vs Honduras Progreso

1-1

4-2
Sun 12, Mar-05:00 - Honduras Liga Nacional
Marathon vs CD Olimpia

1-0

2-0
Sun 12, Mar-05:30 - Honduras Liga Nacional
CD Vida vs Olancho FC

1-0

1-1
Sun 12, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Happy Valley vs Hoi King SA

0-2

0-6
Sun 12, Mar-09:30 - HongKong 1st Division League
Central & Western vs Dreams Metro Gallery

5-1

7-1
Sun 12, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Citizen AA vs Yuen Long FC

0-0

1-0
Sun 12, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
South China vs Kowloon City

1-0

1-1
Sun 12, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Kwai Tsing District FA vs North District

0-2

0-6
Sun 12, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Wing Yee vs Wong Tai Sin

0-0

0-0
Sun 12, Mar-11:30 - HongKong 1st Division League
Eastern District SA vs Shatin SA

3-2

4-2
Sun 12, Mar-14:30 - HongKong 2 Division League
Wing Go FC vs Lucky Mile FC

2-1

2-2
Sun 12, Mar-09:30 - HongKong 2 Division League
Mutual FC vs St. Joseph's FC

2-1

5-3
Sun 12, Mar-11:30 - HongKong 2 Division League
Kowloon Cricket Club vs Kwun Tong FA

0-2

1-3
Sun 12, Mar-13:30 - HongKong 2 Division League
Tuen Mun Football Team vs Wan Chai SF


1-1
Sun 12, Mar-13:30 - HongKong 2 Division League
Yau Tsim Mong FT vs Double Flower FA

2-0

4-0
Sun 12, Mar-13:30 - HongKong 2 Division League
Sai Kung District FC vs Tung Sing FC

5-0

8-3
Sun 12, Mar-13:30 - HongKong 2 Division League
Kwong Wah AA vs Chelsea FC Soccer School (HK)

1-0

2-2
Sun 12, Mar-13:30 - HongKong 2 Division League
Fu Moon FC vs 3 Sing FC

0-2

1-4
Sun 12, Mar-14:00 - HongKong Premier League
Resources Capital FC vs Lee Man

0-0

0-4
Sun 12, Mar-11:00 - HongKong Premier League
Sham Shui Po vs Southern District

0-0

0-3
Sun 12, Mar-12:30 - HongKong Premier League
Hong Kong FC vs Wofoo Tai Po

0-1

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Bekescsaba vs Budafoki MTE

2-0

2-2
Sun 12, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Gyirmot FC vs Csakvari TK

2-1

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Kazincbarcikai vs Nyiregyhaza Spartacus FC

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Szentlorinc SE vs Kozarmisleny SE

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Hungary NB Ⅱ
Dorogi FC vs Mosonmagyarovari TE

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Pecsi MFC vs ETO FC Gyor

0-1

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Hungary NB Ⅱ
FC Ajka vs Szombathelyi Haladas

0-1

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Szeged Csanad vs Soroksar

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Hungary NB Ⅱ
Tiszakecske vs BFC Siofok

0-0

1-0
Sun 12, Mar-21:15 - Hungary NB1
Ferencvarosi TC vs Puskas Akademia

0-2

1-2
Sun 12, Mar-17:05 - Hungary NB1
Kecskemeti TE vs Vasas SC

0-0

2-0
Sun 12, Mar-19:00 - Hungary NB1
Ujpest FC vs Mezokovesd-Zsory

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Hungary Women's Division 1 League
Astra Hungary Women's vs MTK Budapest Women's

1-2

1-2
Sun 12, Mar-18:00 - Iceland Women's League Cup
Valur Women's vs Hafnarfjordur Women's

0-1

3-2
Sun 12, Mar-19:30 - Iceland League Cup
Vestri vs Grindavik

0-1

0-2
Sun 12, Mar-21:00 - Iceland League Cup II
Magni Grenivik vs Hottur Huginn


2-1
Sun 12, Mar-15:00 - India League Division 1
Gokulam Kerala vs Sreenidi Deccan

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - India League Division 1
Minerva Punjab vs Trau FC

1-0

2-0
Sun 12, Mar-18:00 - India Super League
Bengaluru vs Mumbai City FC

1-1

1-2
Sun 12, Mar-14:00 - Indonesia Liga 1
Borneo FC Samarinda vs PSIS Semarang

4-0

6-1
Sun 12, Mar-12:00 - Indonesia Liga 1
Persik Kediri vs Persija Jakarta

1-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Iran League
Gol Gohar FC vs Naft Masjed Soleyman FC

3-0

4-0
Sun 12, Mar-19:30 - Iran League
Foolad FC vs Esteghlal Tehran

0-0

0-2
Sun 12, Mar-15:30 - Iran League
Aluminium Arak vs Paykan

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:30 - Iran League
Havadar SC vs Mes Kerman

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Iraqi League
Al Sinaah vs Al Zawraa

0-0

0-2
Sun 12, Mar-16:00 - Iraqi League
Al Diwaniya vs Al-Hudod

0-2

1-3
Sun 12, Mar-16:00 - Iraqi League
Newroz SC vs Naft Al Basra

1-0

1-0
Sun 12, Mar-20:30 - Iraqi League
Erbil SC vs Karbalaa

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:15 - Iraqi League
Zakho vs Al Karkh

1-0

1-0
Sun 12, Mar-22:15 - Israel Premier League
Hapoel Beer Sheva vs Hapoel Ironi Kiryat Shmona

1-0

2-1
Sun 12, Mar-22:03 - Israel U19 League
Maccabi Tzur Shalom U19 vs Maccabi Ironi Kiryat Ata(U19)


2-2
Sun 12, Mar-18:10 - Israel U19 League
Hapoel Jerusalem Sami Malka U19 vs Sektzia Nes Tziona(U19)

3-0

5-0
Sun 12, Mar-13:30 - Italian Campionato Primavera
Lecce Youth vs Udinese Youth

1-0

1-0
Sun 12, Mar-21:00 - Italian Serie A
AS Roma vs US Sassuolo Calcio

1-3

3-4
Sun 12, Mar-15:30 - Italian Serie A
Lecce vs Torino

0-2

0-2
Sun 12, Mar-23:45 - Italian Serie A
Juventus vs Sampdoria

2-2

4-2
Sun 12, Mar-18:00 - Italian Serie A
Hellas Verona vs A.C. Monza

0-0

1-1
Sun 12, Mar-18:00 - Italian Serie A
Cremonese vs Fiorentina

0-1

0-2
Sun 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
Genoa vs Ternana

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:15 - Italian Serie B
Cosenza Calcio 1914 vs Spal

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
Triestina vs Pro Patria

1-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
Piacenza vs Mantova

2-1

4-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
Albinoleffe vs Pro Vercelli

0-1

0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
Novara Calcio vs Juventus(U23)

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
US Pergolettese vs Renate AC

1-0

3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
Pro Sesto vs AC Trento

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
Calcio Lecco vs Pordenone Calcio SSD

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
FeralpiSalo vs Vicenza

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
USD Virtus Verona vs Sangiuliano City

0-1

3-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1A
ArzignanoChiampo vs Padova

0-0

0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1C
S.S.D. Potenza Calcio vs Viterbese Castrense

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1C
Gelbison Cilento vs Delfino Pescara 1936

0-1

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy C1C
Monterosi vs ACR Messina

0-0

1-1
Sun 12, Mar-23:30 - Italy C1C
Audace Cerignola vs Virtus Francavilla

0-0

1-0
Sun 12, Mar-20:30 - Italy C1C
Avellino vs Foggia

2-0

3-2
Sun 12, Mar-20:30 - Italy C1C
Juve Stabia vs Giugliano

0-0

2-1
Sun 12, Mar-20:30 - Italy C1C
Latina Calcio vs Turris Neapolis

0-0

0-0
Sun 12, Mar-20:30 - Italy C1C
Taranto Sport vs Picerno

0-1

0-1
Sun 12, Mar-20:30 - Italy C1C
S.S. Monopoli 1966 vs Fidelis Andria

0-0

1-2
Sun 12, Mar-18:30 - Italy Serie D Group A
Stresa Vergante vs Ligorna


1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Legnano vs USD PDHAE

0-1

0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
A.S.D. Bra vs Fossano Calcio

3-0

5-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
Gozzano vs Vado FC

0-0

0-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
Fezzanese vs AS Casale Calcio


5-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
AC Asti vs Borgosesia

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
Castanese vs FBC Derthona

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group A
Pinerolo vs Chisola

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group A
Sanremese vs Castellanzese


1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group A
Sestri Levante vs Chieri

1-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
Lumezzane vs Varesina

2-0

3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
Virtus Ciserano Bergamo vs USD Casatese

0-0

0-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
Folgore Caratese vs Real Calepina

0-1

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
Ponte San Pietro vs Desenzano Calvina

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Alcione vs Sona

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Brusaporto vs Arconatese

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
SC Caronnese vs US Breno

0-0

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
Franciacorta vs US Seregno

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group B
ASD Citta Di Varese vs Villa d'Alme Valbrembana

1-1

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Portogruaro vs ASD Villafranca

1-0

1-3
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Montebelluna vs Torviscosa

0-1

0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Legnago Salus vs AC Dolomiti Bellunesi

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Levico Terme vs ACD Campodarsego

1-0

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Cjarlins Muzane vs AC Mestre

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Union Clodiense vs Cartigliano

2-0

2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Luparense vs Virtus Bolzano

2-0

3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
ASD Caldiero Terme vs AC Este

1-2

1-3
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group C
Montecchio Maggiore vs Adriese


1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
Prato vs Sammaurese

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
Forli FC vs Mezzolara

1-0

2-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
Giana Erminio vs Lentigione

4-1

5-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
Aglianese vs Pistoiese

0-0

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
US Corticella vs Ravenna

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
GS Bagnolese vs Real Forte Querceta

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
Athletic Carpi vs Correggese Calcio

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
Salsomaggiore vs ASD Fanfulla

0-2

0-3
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
ACD Sant'Angelo vs Crema

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group D
United Riccione vs Scandicci

0-2

0-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
Livorno vs Arezzo

0-2

0-4
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
Grosseto vs Ostia Mare

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
Ponsacco vs US Pianese


2-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
Citta Di Castello vs Poggibonsi

1-0

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
Ghivizzano Borgo Mozzano vs Follonica Gavorrano

2-0

3-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
ASD Flaminia Civita vs Sangiovannese

2-2

2-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
Savoia Montespaccato vs Tau calcio Altopascio

0-1

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group E
ASD Terranuova Traiana vs Orvietana

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group E
Seravezza vs Sporting Trestina

2-0

4-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
Alma Juventus Fano vs Matese

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Termoli Calcio vs Vastogirardi

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
Trastevere Calcio vs Cynthi Albalonga

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
ASD Pineto Calcio vs San Nicolo Calcio

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
Avezzano vs Team Nuova Florida


0-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
Vastese vs Vigor Senigallia


1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
Tolentino vs Chieti


0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
Roma City vs Sambenedettese

0-0

0-3
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group F
SSD Porto D'Ascoli vs Montegiorgio

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:00 - Italy Serie D Group G
Nola 1925 vs Sarrabus Ogliastra

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group G
SS Angri vs Pomezia

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group G
Aprilia vs Lupa Roma


1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group G
Portici vs Tivoli Calcio


1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group G
Atletico Uri vs Arzachena


1-3
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group G
Ilvamaddalena vs Cassino


1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group G
AS Sorrento Calcio vs Paganese Calcio 1926


2-2
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group G
Casertana F.C. vs Vis Artena

2-0

3-0
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group G
Palmese 1914 vs Real Monterotondo Scalo


2-2
Sun 12, Mar-19:00 - Italy Serie D Group H
ASD Martina Franca vs ACD Nardo


1-3
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group H
Nocerina vs ASD Puteolana


2-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group H
Virtus Casarano vs Citta di Fasano

1-1

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group H
FC Francavilla vs Gladiator 1924

0-1

0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group H
US Bitonto vs Cavese

1-0

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group H
USD Lavello vs Team Altamura

1-1

1-1
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group H
FBC Gravina vs ASD Molfetta Calcio

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group H
Afragolese 1944 vs Barletta

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group I
Trapani vs Aversa Normanna

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group I
AC Locri 1909 vs Paterno


0-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group I
ASD Licata vs FC Lamezia Terme

0-1

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group I
San Luca vs Acireale

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Italy Serie D Group I
Mariglianese vs Citta Di Sant'Agata

2-2

3-3
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group I
Catania vs Cittanova Interpiana


1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group I
Santa Maria Cilento vs Castrovillari

2-1

2-2
Sun 12, Mar-18:00 - Italy Serie D Group I
ASD Ragusa Calcio vs Sancataldese

0-0

0-0
Sun 12, Mar-22:00 - Ivory Coast Division 1
SOL FC Abobo vs Bouake FC

0-1

3-1
Sun 12, Mar-19:30 - Ivory Coast Division 1
AS Indenie Abengourou vs CO Korhogo

1-0

1-0
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
Honda FC vs Okinawa SV

0-1

3-1
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
Tokyo Musashino City FC vs Briobecca Urayasu SC

1-1

2-2
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
Verspah Oita vs Rayluck Shiga

0-1

0-1
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
Veertien Mie vs Minebea Mitsumi FC

1-0

2-0
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
Suzuka Point Getters vs Sony Sendai FC

0-2

1-3
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
TIAMO Hirakata vs FC Maruyasu Okazaki

1-0

1-0
Sun 12, Mar-08:00 - Japan Football League
Criacao Shinjuku vs Reinmeer Aomori F.C.

0-0

0-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese J-League Division 1
Cerezo Osaka vs Sagan Tosu

1-0

2-1
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashima Antlers vs Avispa Fukuoka

0-0

0-0
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Kashiwa Reysol vs Nagoya Grampus Eight

0-1

0-3
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
FC Tokyo vs Yokohama FC

2-1

3-1
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Consadole Sapporo vs Yokohama F Marinos

1-0

2-0
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese J-League Division 1
Shonan Bellmare vs Kyoto Sanga FC

0-0

0-2
Sun 12, Mar-11:00 - Japanese J-League Division 1
Gamba Osaka vs Sanfrecce Hiroshima

0-1

1-2
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Vegalta Sendai vs Iwaki FC

0-1

0-1
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Shimizu S-Pulse vs Oita Trinita

0-0

0-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tokushima Vortis vs Tokyo Verdy

0-0

0-2
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Tochigi SC vs V-Varen Nagasaki

0-0

0-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Blaublitz Akita vs JEF United Ichihara Chiba

0-0

1-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
Fagiano Okayama vs Zweigen Kanazawa

1-0

3-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 2
FC Machida Zelvia vs Mito Hollyhock

1-0

3-0
Sun 12, Mar-12:00 - Japanese League Division 2
Thespakusatsu Gunma vs Montedio Yamagata

1-0

1-0
Sun 12, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Nara Club vs Vanraure Hachinohe FC

0-1

1-1
Sun 12, Mar-08:00 - Japanese League Division 3
Tegevajaro Miyazaki vs Osaka FC

0-1

0-1
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
FC Gifu vs Matsumoto Yamaga FC

1-1

1-1
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Giravanz Kitakyushu vs Kamatamare Sanuki

1-0

3-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese League Division 3
Azul Claro Numazu vs Kataller Toyama

1-0

2-1
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese League Division 3
Ehime FC vs AC Nagano Parceiro

0-0

1-1
Sun 12, Mar-10:00 - Japanese League Division 3
SC Sagamihara vs Fukushima United FC

0-0

2-1
Sun 12, Mar-08:00 - Japanese WE League
JEF United Ichihara Women's vs NTV Beleza Women's

1-0

1-2
Sun 12, Mar-08:00 - Japanese WE League
INAC Kobe Leonessa Women's vs Nojima Stella Women's

2-0

2-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese WE League
Urawa Reds Women's vs AS Elfen Sayama Women's

0-0

1-0
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese WE League
Nagano Parceiro Women's vs Albirex Niigata Women's

0-0

0-2
Sun 12, Mar-09:00 - Japanese WE League
Omiya Ardija Women's vs Sanfrecce Hiroshima Women's

2-0

5-0
Sun 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Kakamega Homeboyz vs Kenya Police FC

0-0

0-1
Sun 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Mathare United FC vs AFC Leopards SC

0-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Gor Mahia vs Bidco United

1-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Bandari FC vs Nzoia Sugar

0-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Wazito FC vs Vihiga Bullets FC

0-0

0-0
Sun 12, Mar-16:00 - Kenya Premier League
Talanta FC vs Tusker FC Nairobi

1-0

1-1
Sun 12, Mar-16:15 - Kenya Premier League
Kariobangi Sharks vs KCB Nairobi

1-0

2-1
Sun 12, Mar-14:00 - Kenya Premier League
Posta Rangers vs Ulinzi Stars Nakuru

1-0

1-0
Sun 12, Mar-08:00 - Korea K3 League
Yangju Citizen FC vs Yangpyeong

0-2

2-2
Sun 12, Mar-09:00 - Korea K3 League
Gimhae City FC vs Paju Citizen FC

0-1

0-1
Sun 12, Mar-09:00 - Korea K4 League
Chungju Citizen vs Daegu FC II

1-0

2-0
Sun 12, Mar-10:00 - Korea K4 League
Pyeongchang United FC vs Busan I'Park B

1-1

2-2
Sun 12, Mar-10:00 - Korea K4 League
Jinju Citizen FC vs Goyang Happiness FC

0-0

0-0
Sun 12, Mar-09:00 - Korea League 1
FC Seoul vs Ulsan Hyundai FC

0-0

1-2
Sun 12, Mar-11:30 - Korea League 1
Jeonbuk Hyundai Motors vs Gwangju Football Club

0-0

2-0
Sun 12, Mar-11:30 - Korea League 1
Incheon United FC vs Jeju United FC

1-0

1-0
Sun 12, Mar-08:30 - Korea League 2
Seongnam FC vs Chungnam Asan FC

0-0

0-0
Sun 12, Mar-08:30 - Korea League 2
Ansan Greeners FC vs FC Anyang

0-1

1-1
Sun 12, Mar-11:00 - Korea League 2
Cheonan City FC vs Bucheon FC 1995

0-0

0-3
Sun 12, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Prishtina vs Malisheva

0-1

1-2
Sun 12, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Llapi vs Ballkani

1-0

3-2
Sun 12, Mar-16:00 - Kosovo Super League
KF Drita Gjilan vs Gjilani

1-0

1-0
Sun 12, Mar-20:30 - Kuwait 1st Division League
Yarmouk vs Burgan SC


1-2
Sun 12, Mar-17:00 - Latvia - 1. Division
Tukums-2000 vs BFC Daugavpils

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Latvia - 1. Division
Riga FC vs Jelgava

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Libya League Division 1
Abu Salim vs Al Mahalla

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:00 - Lithuania - 1. Division
Dziugas Telsiai vs DFK Dainava Alytus

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:55 - Lithuania - 1. Division
FK Riteriai vs FK Panevezys

0-2

0-4
Sun 12, Mar-15:00 - Lithuania - 2. Division
Ekranas vs FK Zalgiris Vilnius 2

0-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Lithuania - 2. Division
FK Jonava vs Kauno Zalgiris II

0-0

0-2
Sun 12, Mar-15:00 - Lithuania - 2. Division
Siauliai B vs Marijampole City

1-2

2-3
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Jeunesse Esch vs Progres Niederkorn

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Victoria Rosport vs Racing Union Luxembourg

2-1

4-2
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
Swift Hesperange vs Etzella Ettelbruck

1-1

2-2
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
FC Differdange 03 vs Mondercange

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
FC Wiltz 71 vs Hostert

0-1

2-2
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
UN Kaerjeng 97 vs UNA Strassen

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - Luxembourg National Division
US Mondorf-les-Bains vs Fola Esch

2-0

5-0
Sun 12, Mar-17:00 - Malaysia Super League
Perak vs Kuching FA

1-0

2-0
Sun 12, Mar-16:15 - Malaysia Super League
PB Pahang vs Sabah FA

1-1

1-1
Sun 12, Mar-13:30 - Malaysia Super League
Pulau Penang FA vs Selangor FA

0-1

1-2
Sun 12, Mar-17:00 - Malta First Division League
Attard vs Lija Athletic

1-0

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Malta First Division League
Swieqi United vs Mtarfa

0-0

2-1
Sun 12, Mar-19:30 - Malta First Division League
Zurrieq vs Sliema Wanderers FC

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:30 - Malta First Division League
Qrendi vs St. Andrews

0-1

0-2
Sun 12, Mar-14:00 - Malta First Division League
Zejtun Corinthians vs Naxxar Lions

0-0

1-2
Sun 12, Mar-18:00 - Malta Premier League
Pieta Hotspurs vs Gudja United

2-1

3-1
Sun 12, Mar-18:00 - Malta Premier League
Sirens vs Santa Lucia

1-1

2-1
Sun 12, Mar-22:00 - Mexico Primera Division
Toluca vs Mazatlan FC

2-1

4-1
Sun 12, Mar-03:00 - Mexico Primera Division
Atlas vs Club Leon

0-1

0-1
Sun 12, Mar-05:05 - Mexico Primera Division
Cruz Azul vs Pumas UNAM

0-0

1-0
Sun 12, Mar-07:10 - Mexico Primera Division
Tigres UANL vs Club America

0-1

0-2
Sun 12, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Aguacateros CDU vs Loros De Colima

0-1

2-1
Sun 12, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Escorpiones FC vs Yalmakan

0-0

1-0
Sun 12, Mar-01:00 - Mexico Primera Divison 2
Deportiva Venados vs Cafetaleros De Chiapas

0-0

2-0
Sun 12, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Ciervos FC vs CD Zitacuaro

0-3

3-3
Sun 12, Mar-02:00 - Mexico Primera Divison 2
Tritons Vallarta MFC vs Estudiantes Tecos

1-0

2-1
Sun 12, Mar-02:30 - Mexico Primera Divison 2
Atletico Saltillo vs Correcaminos UAT B

1-2

1-3
Sun 12, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
Montaneses vs Sporting Canamy

2-0

2-0
Sun 12, Mar-22:00 - Mexico Primera Divison 2
CD Tulancingo vs Gavilanes Matamoros

1-1

2-1
Sun 12, Mar-03:00 - Mexico Primera Divison 2
Mineros De Fresnillo vs Cimarrones de Sonora B

0-0

0-1
Sun 12, Mar-05:00 - Mexico Primera Divison 2
Reboceros de La Piedad vs Tampico Madero

1-0

1-1
Sun 12, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
Deportivo Toluca Mexiquense U20 vs Mazatlan(U20)


0-1
Sun 12, Mar-19:00 - Mexico Youth U20
FC Juarez(U20) vs Necaxa U20

1-1

2-1
Sun 12, Mar-22:00 - Mexico Youth U20
Pachuca U20 vs Monterrey U20

0-1

1-3
Sun 12, Mar-21:00 - Mexico Youth U20
Santos Laguna U20 vs Club Tijuana(U20)

0-0

1-3
Sun 12, Mar-08:00 - Mongolia Premier League
BCH Lions vs Deren

0-3

0-9
Sun 12, Mar-11:00 - Mongolia Premier League
SP Falcons vs Khovd FC

0-0

3-1
Sun 12, Mar-17:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Mornar vs OFK Petrovac

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Rudar Pljevlja vs FK Sutjeska Niksic

0-2

1-4
Sun 12, Mar-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
FK Buducnost Podgorica vs Jedinstvo Bijelo Polje

2-0

4-0
Sun 12, Mar-21:00 - Montenegro Prva Crnogorska Liga
Decic Tuzi vs Arsenal Tivat

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - Morocco Division 2
ASS Association Sportive de Sale vs Wydad Fes

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Stade Marocain du Rabat vs Wydad Temara

1-1

3-2
Sun 12, Mar-18:00 - Morocco Division 2
CAYB Youssoufia Berrechid vs Chabab Ben Guerir

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Morocco Division 2
Ittifaq Marrakech vs JSM Jeunesse Sportive El Massira

0-0

0-0
Sun 12, Mar-21:15 - Morocco Super League
Maghreb Fez vs DHJ Difaa Hassani Jadidi

3-0

3-1
Sun 12, Mar-19:00 - Morocco Super League
Olympique de Safi vs Forces Armee Royales Rabat

0-0

0-0
Sun 12, Mar-23:30 - Morocco Super League
Chabab Mohammedia vs UTS Union Touarga Sport Rabat

1-0

1-1
Sun 12, Mar-23:30 - Morocco Super League
Hassania Agadir vs Raja Casablanca Atlhletic

1-0

2-1
Sun 12, Mar-13:30 - Myanmar National League
Rakhine United vs Hantharwady United

0-1

0-1
Sun 12, Mar-17:00 - Namibia Premier League
Civics FC vs Young Brazilians


2-0
Sun 12, Mar-17:00 - Namibia Premier League
Eleven Arrows vs UNAM FC Windhoek


0-1
Sun 12, Mar-17:00 - Namibia Premier League
Mighty Gunners vs Black Africa FC

3-1

3-1
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FK Shkendija vs Akademija Pandev

2-0

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
Bregalnica Stip vs Pobeda Prilep

2-0

4-0
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Shkupi vs Rabotnicki Skopje

3-1

3-1
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Prva liga
FC Struga Trim-Lum vs FK Makedonija Gjorce Petrov

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Vardar vs FK Karaorman

2-1

4-1
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
FK Teteks Tetovo vs Pehchevo

1-0

1-0
Sun 12, Mar-17:00 - North Macedonia Vtora Fudbalska Liga
Sloga Vinica vs Besa Doberdoll

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:00 - Northern Ireland League Cup
Linfield FC vs Coleraine F.C.

0-0

2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Norway NM Cupen
Sogndal vs Lillestrom

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Norway NM Cupen
Start Kristiansand vs Tromso IL

1-0

1-1
Sun 12, Mar-19:59 - Norway NM Cupen
Sandefjord vs Odd Grenland

4-0

4-1
Sun 12, Mar-23:15 - Norway NM Cupen
Viking vs Rosenborg

0-0

2-0
Sun 12, Mar-16:00 - Norway NM Cupen
Brann vs FK Haugesund

2-0

3-1
Sun 12, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Stabaek vs Bryne

1-0

5-0
Sun 12, Mar-18:00 - Norway NM Cupen
Skeid Oslo vs Molde

1-1

1-3
Sun 12, Mar-16:00 - Norwegian Junior U19
Lillestrom(U19) vs HamKam(U19)

0-0

1-2
Sun 12, Mar-22:15 - Norwegian Junior U19
Odd Grenland U19 vs Start Kristiansand (U19)

0-0

2-1
Sun 12, Mar-01:00 - Panama Liga Panamena de Futbol
Alianza FC (PAN) vs CA Independiente La Chorrera

0-1

0-1
Sun 12, Mar-03:15 - Panama Liga Panamena de Futbol
Union Deportivo Universitario vs Sporting San Miguelito

1-0

1-1
Sun 12, Mar-05:30 - Panama Liga Panamena de Futbol
Plaza Amador vs Herrera FC

0-1

0-2
Sun 12, Mar-02:00 - Paraguayan Primera Division
Club Libertad vs Guairena FC

0-0

2-0
Sun 12, Mar-22:00 - Peru Primera Division
Atletico Grau vs Deportivo Municipal

0-0

1-1
Sun 12, Mar-05:00 - Peru Primera Division
Alianza Lima vs Cusco FC

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Peru Primera Division
Deportivo Union Comercio vs Sport Huancayo

1-0

2-0
Sun 12, Mar-12:00 - Philippines UFL Division 1
Stallion Laguna FC vs Kaya FC

0-2

0-3
Sun 12, Mar-12:00 - Philippines UFL Division 1
Mendiola vs Maharlika FC

0-1

0-1
Sun 12, Mar-15:00 - Poland Centralna Liga Juniorow
Miedz Legnica Youth vs Jagiellonia Bialystok Youth

1-1

2-3
Sun 12, Mar-16:30 - Poland Centralna Liga Juniorow
Slask Wroclaw Youth vs Rakow Czestochowa Youth

3-0

3-1
Sun 12, Mar-15:30 - Poland - Ekstraklasa
Warta Poznan vs Cracovia Krakow

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:00 - Poland - Ekstraklasa
Piast Gliwice vs Lech Poznan

0-0

1-1
Sun 12, Mar-20:30 - Poland - Ekstraklasa
Legia Warszawa vs Stal Mielec

0-0

2-0
Sun 12, Mar-15:40 - Poland - I liga
LKS Lodz vs Stal Rzeszow

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:00 - Poland - I liga
Zaglebie Sosnowiec vs Skra Czestochowa

0-1

0-1
Sun 12, Mar-21:00 - Poland - I liga
CWKS Resovia Rzeszow vs Odra Opole

1-0

2-0
Sun 12, Mar-18:00 - Poland - II liga
Wisla Pulawy vs Kotwica Kolobrzeg

1-1

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - Poland - II liga
Lech Poznan B vs Zaglebie Lubin B

1-0

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Poland Woman's League
KKP Bydgoszcz Women's vs WKS Slask Wroclaw Women's

0-1

0-2
Sun 12, Mar-16:00 - Poland Woman's League
APLG Gdansk Women's vs KKPK Medyk Konin Women's

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Beira Mar vs Maritimo B

0-1

2-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Leca FC vs Lusitania Lourosa

0-0

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Camacha vs Salgueiros

1-1

2-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Maria da Fonte vs Vila Mea

1-1

2-2
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
GD Braganca vs Vilar de Perdizes

2-0

3-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Juventude de Evora vs FC Serpa

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Sertanense FC vs Sintrense

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Machico vs Gondomar

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Amarante vs Merelinense

1-1

2-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Uniao Da Serra vs Uniao Santarem

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Marinhense vs Arronches e Benfica

1-0

3-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Esperanca Lagos vs Atletico Clube Purtugal

0-2

0-2
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Alcains vs Coruchense

0-1

0-3
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Lusitano Evora 1911 vs Ferreiras

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
FC Alpendorada vs GD Resende(POR)

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Vasco da Gama Vidigueira(POR) vs Fabril Barreiro

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Loures vs Pero Pinheiro

1-2

2-2
Sun 12, Mar-15:00 - Portugal Campeonato
Imortal Albufeira vs SC Angrense

2-0

3-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Pedras Salgadas vs Moncao

0-1

0-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Mortagua vs Benfica Castelo Branco

2-1

2-2
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Valadares Gaia vs Rebordosa

1-1

1-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Castro Daire vs Guarda Desportiva

2-0

4-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Brito SC vs Sao Martinho

1-1

2-1
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Oriental Dragon vs Olhanense SC

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:00 - Portugal Campeonato
Dumiense vs Tirsense

1-1

2-3
Sun 12, Mar-15:00 - Portugal Liga de Honora
SC Covilha vs SL Benfica B

1-0

2-1
Sun 12, Mar-19:30 - Portugal Liga de Honora
Leixoes vs Estrela Amadora

1-1

1-1
Sun 12, Mar-19:30 - Portugal Liga de Honora
Belenenses SAD vs Desportivo de Tondela

0-1

0-2
Sun 12, Mar-18:00 - Portugal Liga de Honora
CD Mafra vs Academico Viseu

1-0

2-0
Sun 12, Mar-00:30 - Portugal Primera Liga
Vizela vs SC Braga

0-1

0-4
Sun 12, Mar-22:00 - Portugal Primera Liga
Maritimo vs SL Benfica

0-1

0-3
Sun 12, Mar-19:30 - Portugal Primera Liga
Rio Ave vs Gil Vicente

2-0

2-1
Sun 12, Mar-19:59 - Primeira Liga 3 Serie A
Fafe vs CDC Montalegre

1-1

2-1
Sun 12, Mar-19:59 - Primeira Liga 3 Serie A
Paredes vs Varzim

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:59 - Primeira Liga 3 Serie A
Anadia vs Sanjoanense

1-0

2-1
Sun 12, Mar-19:59 - Primeira Liga 3 Serie A
Vitoria Guimaraes B vs Felgueiras

1-2

1-3
Sun 12, Mar-19:59 - Primeira Liga 3 Serie A
S.C. Braga B vs Sao Joao Ver

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:59 - Primeira Liga 3 Serie A
Canelas 2010 vs Vilaverdense

2-1

3-1
Sun 12, Mar-19:00 - Primeira Liga 3 Serie B
Oliveira do Hospital vs Fontinhas

2-0

3-2
Sun 12, Mar-18:00 - Qatar League
Al Rayyan vs Al-Wakra

0-0

1-1
Sun 12, Mar-18:00 - Qatar League
Al-Sailiya vs Al Markhiya

1-1

1-3
Sun 12, Mar-20:45 - Qatar League
Al-Sadd vs Al Duhail SC

1-0

2-2
Sun 12, Mar-15:00 - Republic of Azerbaijan Premier League
Samaxi FK vs Neftchi Baku

0-0

0-1
Sun 12, Mar-23:00 - Romania - Divizia A
FC Steaua Bucuresti vs Sepsi OSK Sfantul Gheorghe

1-0

1-0
Sun 12, Mar-23:00 - Romania - Divizia A
Hermannstadt vs FC U Craiova 1948

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Dinamo Bucuresti vs SSU Politehnica Timisoara

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
CSM Politehnica Iasi vs Progresul Spartac

1-0

3-1
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Minaur Baia Mare vs FC Buzau

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Unirea Slobozia vs FC Brasov

1-1

2-2
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
FC Metaloglobus Bucuresti vs Concordia Chiajna

1-0

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Ripensia Timisoara vs CSA Steaua Bucureti

0-0

0-2
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Csikszereda Miercurea vs Viitorul Pandurii Targu Jiu

0-0

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
CSM Slatina vs Unirea Dej

0-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
CSC Dumbravita vs FC Otelul Galati

1-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Romania - Liga 2
Unirea Constanta vs CSC 1599 Selimbar

0-1

0-3
Sun 12, Mar-17:00 - Russia First Division
Arsenal Tula vs Rodina Moscow

1-2

2-3
Sun 12, Mar-15:00 - Russia First Division
Veles Moscow vs Neftekhimik Nizhnekamsk

3-1

4-1
Sun 12, Mar-19:59 - Russia First Division
Shinnik Yaroslavl vs Yenisey Krasnoyarsk

1-1

2-2
Sun 12, Mar-16:00 - Russia First Division
Rubin Kazan vs Volga Ulyanovsk

1-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Russia First Division
Volgar Astrakhan vs FC Ufa

0-0

1-0
Sun 12, Mar-16:00 - Russia First Division
FK Krasnodar II vs Baltika

0-1

0-3
Sun 12, Mar-18:00 - Russia First Division
SKA Khabarovsk vs Dinamo Makhachkala

0-1

0-1
Sun 12, Mar-15:00 - Russia Premier League
Zenit St.Petersburg vs FK Khimki

1-0

3-2
Sun 12, Mar-17:30 - Russia Premier League
CSKA Moscow vs Krylya Sovetov Samara

3-0

4-0
Sun 12, Mar-20:30 - Russia Premier League
FK Rostov vs FK Nizhny Novgorod

0-0

2-1
Sun 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
S.S Pennarossa vs SC Faetano


0-2
Sun 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
Folgore/Falciano vs SP Tre Fiori

0-1

0-2
Sun 12, Mar-18:00 - San Marino Girone A
San Giovanni vs AC Juvenes/Dogana


0-1
Sun 12, Mar-21:25 - Saudi Arabia Division 1
Al-Ahli Saudi FC vs Al-Riyadh

0-1

0-2
Sun 12, Mar-19:10 - Saudi Arabia Division 1
Hajer vs Jeddah

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:50 - Saudi Arabia Division 1
Al-Faisaly Harmah vs Al Kholood

0-1

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Scotland FA Cup
Glasgow Rangers vs Raith Rovers

1-0

3-0
Sun 12, Mar-20:10 - Scotland Women's Premier League
Glasgow City Women's vs Glasgow Girls Women's

6-0

11-0
Sun 12, Mar-20:10 - Scotland Women's Premier League
Glasgow Rangers Women's vs Hamilton Academical Women's

5-0

6-0
Sun 12, Mar-20:10 - Scotland Women's Premier League
Dundee United Women's vs Partick Thistle Women's

0-1

0-1
Sun 12, Mar-20:10 - Scotland Women's Premier League
Aberdeen Women's vs Motherwell Women's

1-1

1-3
Sun 12, Mar-20:10 - Scotland Women's Premier League
Hibernian Women's vs Celtic Women's

0-2

0-2
Sun 12, Mar-20:10 - Scotland Women's Premier League
Hearts Women's vs Spartans Women's

0-0

2-0
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Radnicki Nis vs FK Vozdovac

0-1

2-3
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia - 1. Liga
Radnik Surdulica vs FK Javor Ivanjica

0-0

0-0
Sun 12, Mar-21:15 - Serbia - 1. Liga
Mladost Lucani vs Partizan Belgrade

0-0

0-3
Sun 12, Mar-19:00 - Serbia - 1. Liga
Crvena Zvezda Beograd vs Novi Pazar

2-1

5-1
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
RFK Novi Sad 1921 vs FK Sloboda Uzice

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Loznica vs Macva Sabac

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Zlatibor Cajetina vs Radnicki Beograd

0-0

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
IMT Novi Beograd vs FK Metalac Gornji Milanovac

2-0

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
Zeleznicar Pancevo vs FK Indjija

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:00 - Serbia Prva Liga
FK Jedinstvo UB vs OFK Vrsac

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:00 - Serbia Prva Liga
FK Trajal Krusevac vs Graficar Beograd

1-1

2-1
Sun 12, Mar-13:00 - Serbia U19 League
FK Rad(U19) vs FK Vozdovac(U19)

1-0

1-1
Sun 12, Mar-20:30 - Slovakia 1. Liga
Dukla Banska Bystrica vs DAC Dunajska Streda

0-3

2-3
Sun 12, Mar-18:00 - Slovakia 1. Liga
Slovan Bratislava vs MSK Zilina

0-1

0-1
Sun 12, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
FC Petrzalka vs 1. FC Tatran Presov

2-1

2-2
Sun 12, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B vs Povazska Bystrica

1-1

3-1
Sun 12, Mar-13:30 - Slovakia 2. Liga
STK Samorin vs FK Pohronie

2-0

4-0
Sun 12, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga East
Tesla Stropkov vs Partizan Bardejov

1-0

2-0
Sun 12, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga East
MFK Snina vs FTC Filakovo

2-0

4-0
Sun 12, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga East
FK Poprad vs Spisska Nova Ves

0-2

1-4
Sun 12, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga East
Banik Kalinovo vs Namestovo


2-1
Sun 12, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga West
Slovan Duslo Sala vs Malzenice

1-1

1-2
Sun 12, Mar-17:00 - Slovakia 3. liga West
Hamsik Academy vs OK Castkovce

2-1

3-1
Sun 12, Mar-20:30 - Slovenia 1. Liga
NK Radomlje vs NK Bravo

1-1

3-1
Sun 12, Mar-18:00 - Slovenia 1. Liga
NK Olimpija Ljubljana vs Domzale

0-3

1-4
Sun 12, Mar-17:00 - Slovenia 2. Liga
NK Fuzinar vs NK Krsko

2-0

2-0
Sun 12, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
NK Bistrica vs NK Krka

0-0

0-1
Sun 12, Mar-18:00 - Slovenia 2. Liga
ND Beltinci vs ND Primorje

0-0

1-1
Sun 12, Mar-18:30 - Slovenia U19
NK Brinje Grosuplje(U19) vs NK Bravo Publikum U19

1-0

2-0
Sun 12, Mar-17:00 - Slovenia U19
Ilirija Ljubljana(U19) vs NK Olimpija Ljubljana (U19)

2-1

2-1
Sun 12, Mar-17:00 - South Africa The Nedbank Cup
TS Galaxy vs Stellenbosch FC

1-2

3-6
Sun 12, Mar-19:59 - South Africa The Nedbank Cup
Kaizer Chiefs FC vs Casric Stars

1-0

2-1
Sun 12, Mar-10:30 - South Australian Super League
Adelaide United FC Youth vs Adelaide Olympic

1-0

3-0
Sun 12, Mar-08:10 - South Australian Super League Reserves
Adelaide United FC Reserve vs Adelaide Olympic Reserve

1-1

2-2
Sun 12, Mar-21:00 - Spanish Ladies League Division 1
Granadilla Tenerife B Women's vs Deportivo La Coruna Women's

0-0

0-0
Sun 12, Mar-18:30 - Spanish Ladies League Division 1
Rayo Vallecano Women's B vs Salamanca Women's

0-2

1-2
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Ladies League Division 1
RCD Espanyol Women's vs Athletic Bilbao B Women's

1-0

3-0
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Ladies League Division 1
Pozuelo de Alarcon Women's vs Extremadura Femenino FC Women's

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
CF Sporting Plaza De Argel Women's vs Mislata CF Women's

1-0

3-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
FC Barcelona B Women's vs Osasuna Women's

0-0

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Ladies League Division 1
Victoria FC Women's vs Olimpico de Leon Women's

0-0

2-1
Sun 12, Mar-20:15 - Spanish Ladies League Division 1
Cordoba Women's vs Cacereno Women's

1-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Juan Grande Women's vs Rayo Vallecano Women's

0-0

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
San Antonio Pureza Women's vs Las Majoreras Women's

3-2

3-4
Sun 12, Mar-16:00 - Spanish Ladies League Division 1
Atletico Perdoma Women's vs Pena la Amistad Women's

1-3

1-8
Sun 12, Mar-20:30 - Spanish Ladies League Division 1
Fontsanta Fatjo Women's vs SD Casablanca Women's

1-2

1-4
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Athletic Bilbao Women's vs Colegio Aleman Valencia Women's

0-0

0-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Ladies Premier League
Villarreal Women's vs Alhama CF Women's

1-0

3-1
Sun 12, Mar-18:00 - Spanish Ladies Premier League
Granadilla Tenerife Women's vs Madrid CFF Women's

2-0

5-2
Sun 12, Mar-21:00 - Spanish Ladies Premier League
Atletico de Madrid Women's vs Real Madrid CF Women's

0-0

0-0
Sun 12, Mar-00:00 - Spanish Primera Division
Valencia CF vs Osasuna

0-0

1-0
Sun 12, Mar-21:30 - Spanish Primera Division
Villarreal vs Real Betis

0-1

1-1
Sun 12, Mar-17:00 - Spanish Primera Division
Mallorca vs Real Sociedad

0-1

1-1
Sun 12, Mar-19:15 - Spanish Primera Division
Sevilla vs Almeria

1-1

2-1
Sun 12, Mar-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Merida AD vs Talavera de la Reina

0-1

1-1
Sun 12, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Deportivo La Coruna vs Real Madrid Castilla

1-1

1-1
Sun 12, Mar-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
C.D. San Fernando Isleno vs Unionistas de Salamanca

0-1

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Cordoba C.F. vs AD Ceuta

1-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Alcorcon vs Racing de Ferrol

0-1

0-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
CD Linares Deportivo vs Fuenlabrada

0-1

0-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo A
Linense vs CD Badajoz

1-0

1-1
Sun 12, Mar-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CD Castellon vs Alcoyano

1-0

1-0
Sun 12, Mar-21:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Osasuna B vs Real Union de Irun

1-1

4-2
Sun 12, Mar-22:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Sabadell vs Real Murcia

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
Calahorra vs UD Logrones

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
SD Logrones vs Athletic Bilbao B

1-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
UE Cornella vs Eldense

0-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Primera RFEF Grupo B
CF Intercity vs Atletico Baleares

0-1

2-2
Sun 12, Mar-00:00 - Spanish Segunda Division
Las Palmas vs Malaga

1-1

2-2
Sun 12, Mar-17:00 - Spanish Segunda Division
Real Zaragoza vs Leganes

1-0

3-0
Sun 12, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division
Levante vs Albacete

0-0

0-0
Sun 12, Mar-21:30 - Spanish Segunda Division
FC Cartagena vs Andorra CF

0-0

0-3
Sun 12, Mar-19:15 - Spanish Segunda Division
Sporting de Gijon vs CD Mirandes

1-2

3-4
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Coruxo FC vs Compostela

1-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Arenteiro vs SD Laredo

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Gimnastica Torrelavega vs Racing Santander B

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
CD Guijuelo vs Ourense CF

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 1
Polvorin vs Burgos Promesas

0-0

0-1
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Real Sociedad C vs UD Mutilvera

0-0

3-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Izarra vs SD Gernika

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
SD Tarazona vs Arenas Club de Getxo

0-0

3-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Utebo FC vs UD Logrones B

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
CD Arnedo vs Brea

0-1

0-1
Sun 12, Mar-20:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 2
Sestao River vs AD San Juan

2-0

2-0
Sun 12, Mar-14:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SD Formentera vs UD Alzira

2-0

4-0
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Valencia CF Mestalla vs Ibiza Islas Pitiusas

0-0

0-0
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CD Ebro vs Mallorca B

3-0

4-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
SCR Pena Deportiva vs Hercules CF

1-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Atletico Saguntino vs Lleida

1-0

4-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
CE Manresa vs Zaragoza B

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Teruel vs CF Badalona

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 3
Terrassa vs UE Olot

0-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Mar Menor vs FC Cartagena B

1-0

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Atletico Mancha Real vs Real Betis B

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
CD Utrera vs Yeclano Deportivo

0-1

0-3
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Recreativo Huelva vs Recreativo Granada

1-0

1-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Velez CF vs Cadiz B

2-0

4-1
Sun 12, Mar-21:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 4
Xerez Deportivo vs Antequera CF

0-0

0-0
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Melilla vs Atletico de Madrid B

1-0

2-0
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Leganes B vs CD Diocesano

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Cacereno vs UD Socuellamos

1-0

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Cerdanyola del Valles vs Don Benito

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
UD Montijo vs CD Coria

0-0

2-0
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Artistico Navalcarnero vs CD Estepona

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
CD Atletico Paso vs AD Union Adarve

3-1

4-2
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Segunda Division B Grupo 5
Villanovense vs CD Guadalajara

1-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Caudal Deportivo vs Sporting de Gijon B

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Lealtad vs L'Entregu CF

1-2

2-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
Condal CF vs Aviles Stadium

1-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Praviano vs CD Covadonga

0-0

2-2
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
CD Tuilla vs Luarca


1-0
Sun 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Asturias
UD Llanera vs CD Llanes

2-0

3-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Viveiro CF vs CD Estradense

1-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Gran Pena vs Arosa Sociedad Cultural

1-1

2-1
Sun 12, Mar-15:15 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
Silva SD vs Deportivo La Coruna B

0-0

1-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Somozas vs CF Alondras

0-1

0-1
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
UD Ourense vs Racing Villalbes

0-0

0-0
Sun 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 1 Galicia
CD Choco vs CD Barco

0-1

0-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ciudad de Lucena vs Conil CF

1-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Ayamonte CF vs CD Gerena


0-5
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
CD Rota vs Xerez CD

0-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Bollullos vs Atletico Espeleno

1-1

1-3
Sun 12, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 10 Andalucia y Ceuta
Atletico Antoniano vs Salerm Cosmetics Puente Genil

0-0

3-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 11 Balears
Penya Independent vs CD Binissalem

3-1

4-1
Sun 12, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CE Mercadal vs Sant Jordi

0-0

3-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 11 Balears
CF Soller vs Santanyi

0-0

0-0
Sun 12, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Las Palmas Atletico vs Villa Santa Brigida

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 12 Canarias
Gran Tarajal vs CD Mensajero

0-0

2-2
Sun 12, Mar-14:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Racing Murcia FC vs EG El Palmar


1-1
Sun 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Ciudad de Murcia vs Aguilas FC

0-2

0-2
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Deportiva Minera vs Molinense

0-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Real Murcia B vs Lorca Deportiva FC

3-0

4-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
AD Caravaca vs Club Atletico Pulpileno

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
UCAM Murcia B vs Alcantarilla

0-0

1-1
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 13 Murcia
Muleno CF vs La Union Atletico

0-2

1-2
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Montehermoso vs Olivenza


1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
UD Fuente de Cantos vs CD Don Alvaro

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Calamonte vs AD Llerenense

1-0

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
CD Miajadas vs CF Trujillo

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
Jerez Industrial CF vs CD Azuaga

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 14 Extremadura
SP Villafranca vs UC La Estrella

2-0

2-1
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Haro Deportivo vs Naxara

0-1

1-2
Sun 12, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA River Ebro vs CD Agoncillo

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CD Berceo vs Pena Balsamaiso CF

1-0

2-2
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Racing Rioja B vs CD Anguiano

0-1

0-3
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CDFC La Calzada vs Casalarreina


2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
CA Vianes vs Comillas

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 16 La Rioja
Oyonesa vs CD Varea

1-1

1-2
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CA Monzon vs Barbastro


0-2
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Illueca vs CD Binefar


1-1
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CDJ Tamarite vs CD Cuarte Industria

0-2

2-3
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Carinena vs CD Robres

0-3

3-3
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CF Calamocha vs SD Ejea

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
AD Almudevar vs Utrillas

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
CD Caspe vs SD Huesca B


3-1
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 17 Aragon
Epila CF vs CD La Almunia


0-1
Sun 12, Mar-19:30 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Quintanar Del Rey vs CF Talavera B


1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
Toledo vs CD Torrijos

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Illescas vs CD Azuqueca

0-0

1-3
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
UB Conquense vs La Solana

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 18 Castilla La Mancha
CD Marchamalo vs Calvo Sotelo Puertollano


1-1
Sun 12, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
AD Siete Villas vs U.M. Escobedo

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:45 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CD Cayon vs Atletico Albericia

0-1

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 3 Cantabria
CF Vimenor vs UC Cartes

2-0

3-0
Sun 12, Mar-15:45 - Spanish Tercera Division 4 Euskadi
CD Vitoria vs Aurrera de Ondarroa

0-0

1-0
Sun 12, Mar-18:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
Girona II vs UE Rapitenca


1-0
Sun 12, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FE Grama vs Pobla De Mafumet CF

0-0

0-0
Sun 12, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Tona vs UE Castelldefels

1-1

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CF Montanesa vs San Cristobal

0-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
UE Vilassar de Mar vs CF Badalona B

0-2

0-3
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
CE Europa vs UE Sants

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
FC Vilafranca vs CF Peralada

2-0

2-1
Sun 12, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 5 Catalunya
L'Hospitalet vs Sant Andreu

0-2

1-2
Sun 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Elche CF Ilicitano vs UD Levante B

1-0

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Torrent CF vs Patacona

0-0

2-1
Sun 12, Mar-15:30 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Jove Espanol vs CD Roda

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Orihuela CF vs Atzeneta UE


0-1
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 6 Comunitat Valenciana
Silla CF vs Castellon II

0-0

0-0
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Getafe B vs Paracuellos Antamira

0-0

0-0
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Trival Valderas vs Las Rozas

0-0

0-1
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CU Collado Villalba vs RSC International

1-2

2-4
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Real Aranjuez CF vs RSD Alcala Henares

1-1

2-3
Sun 12, Mar-14:30 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CD Canillas vs Mostoles

1-0

1-1
Sun 12, Mar-14:45 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Fuenlabrada Promesas Madrid 2021 vs Ursaria

0-2

0-3
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
CF Pozuelo Alarcon vs AD Torrejon CF

0-1

2-1
Sun 12, Mar-16:00 - Spanish Tercera Division 7 Comunidad de Madrid
Rayo Vallecano B vs Galapagar

0-0

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Real Avila CF vs Cultural Leonesa B


2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Arandina vs Atletico Tordesillas

2-0

3-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
SD Almazan vs CD Mirandes B

1-0

2-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
CF Salmantino UDS vs Numancia B

0-0

0-0
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 8 Castilla y Leon
Atletico Palencia vs UD Santa Marta

2-0

3-0
Sun 12, Mar-19:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Malaga B vs Real Jaen CF

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Almeria B vs CD Huetor Tajar

1-0

3-1
Sun 12, Mar-15:00 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Huetor Vega vs CD El Palo

0-1

0-3
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Atletico de Porcuna vs Maracena

0-2

0-2
Sun 12, Mar-19:59 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Arenas Armilla vs Marbella FC


0-2
Sun 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
Torredonjimeno vs UD Torre del Mar

1-0

2-1
Sun 12, Mar-20:30 - Spanish Tercera Division 9 Andalucia y Melilla
CD Torreperogil vs Motril CF

0-1

1-2
Sun 12, Mar-17:30 - Sudanese Premier League
Hay Al Arab vs Hilal Al Fasher


4-1
Sun 12, Mar-21:00 - Sudanese Premier League
Hay Al Wadi vs Al-Hilal Omdurman


4-1
Sun 12, Mar-14:00 - SVK U19 A League
Zemplin Michalovce(U19) vs FC Artmedia Petrzalka(U19)

0-1

1-2
Sun 12, Mar-16:00 - Sweden Woman's Cupen
Umea FC Women's vs AIK Solna Women's

0-0

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Sweden Woman's Cupen
Pitea IF Women's vs Djurgardens Women's

1-0

2-2
Sun 12, Mar-18:00 - Sweden Woman's Cupen
KIF Orebro DUFF Women's vs Vaxjo FF Women's

1-0

4-1
Sun 12, Mar-18:00 - Sweden Woman's Cupen
Hacken Women's vs Vittsjo GIK Women's

2-0

3-1
Sun 12, Mar-19:00 - Swedish Cup
Djurgardens vs Malmo FF

0-1

1-1
Sun 12, Mar-16:00 - Swedish Cup
Kalmar FF vs Mjallby AIF

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:15 - Swiss Super League
Servette vs FC Luzern

0-0

0-1
Sun 12, Mar-19:30 - Swiss Super League
Grasshoppers vs Winterthur

1-0

2-1
Sun 12, Mar-19:30 - Swiss Super League
Basel vs St. Gallen

0-0

1-1
Sun 12, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 1
La Sarraz-Eclepens vs FC Naters

0-1

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
Muri vs SC Dornach

1-1

2-2
Sun 12, Mar-17:30 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
SR Delemont vs FC Munsingen

1-0

1-1
Sun 12, Mar-19:59 - Switzerland - 1.Liga Gruppe 3
FC Lugano U-21 vs FC Kosova Zurich

2-0

3-0
Sun 12, Mar-17:00 - Switzerland - 1.Liga Promotion League
Basel B vs SC Cham

0-0

1-1
Sun 12, Mar-17:15 - Switzerland Challenge League
Vaduz vs Bellinzona

0-1

2-1
Sun 12, Mar-19:30 - Switzerland Challenge League
FC Thun vs FC Wil

1-1

1-1
Sun 12, Mar-19:30 - Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax vs Yverdon

0-0

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 1
Bangkok United FC vs Chonburi FC

1-1

3-1
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 1
Lampang FC vs Port FC

0-0

1-3
Sun 12, Mar-15:30 - Thai League 1
Khonkaen United vs BG Pathum United

0-0

0-0
Sun 12, Mar-16:00 - Thai League 1
Nong Bua Pitchaya vs Buriram United

0-1

0-1
Sun 12, Mar-14:30 - Thai League 2
Nakhon Si United FC vs Krabi FC

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 2
Ayutthaya United vs Rayong FC

0-0

1-1
Sun 12, Mar-15:30 - Thai League 2
Chiangmai United vs Nakhon Pathom United

2-0

2-0
Sun 12, Mar-16:00 - Thai League 2
Kasetsart FC vs Uthai Thani Forest

1-1

1-3
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 3
Saraburi FC vs Hua Hin City


0-3
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 3
Chachoengsao vs Kohkwang

2-0

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 3
Bankhai United vs Pattaya Dolphins

0-0

0-2
Sun 12, Mar-15:00 - Thai League 3
Phuket Andaman vs Nara United

1-0

1-1
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Kamphaengphet FC vs Maejo United


0-3
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Uttaradit FC vs Nan FC


2-1
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Thawi Samut Sakhon United vs Ang Thong FC


1-5
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Phayao FC vs Chiangrai FC


4-1
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Nakhon Ratchasima United FC vs Surin Sugar Khongcheemool

0-0

3-0
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Siam FC vs Welfare Royal Air Force

2-1

3-1
Sun 12, Mar-12:30 - Thai League 3
Mueang Kon D United vs Phattalung FC

0-0

0-0
Sun 12, Mar-13:00 - Thai League 3
Muangnont Bankunmae FC vs Inter Bangkok

2-0

3-1
Sun 12, Mar-14:00 - Thai League 3
Samut Songkhram FC vs Kanjanapat Group


1-1
Sun 12, Mar-14:00 - Thai League 3
Chanthaburi FC vs Warship United FC


3-1
Sun 12, Mar-14:00 - Thai League 3
Bangkok FC vs Prime Bangkok

1-0

1-0
Sun 12, Mar-14:00 - Thai League 3
Sisaket United vs Mahasarakham United FC


1-0
Sun 12, Mar-14:00 - Thai League 3
MH Nakhonsi vs Pattani


3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
C. A. Bizertin vs EO Sidi Bouzid

2-0

3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
ES Hammam Sousse vs Etoile Metlaoui

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 1
AS Soliman vs Stade Tunisien

0-2

0-3
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 2
A.S. Marsa vs Jendouba Sport

1-0

3-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 2
CS Korba vs ES Rades

0-0

2-1
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 2
CS Bembla vs JS Kairouanaise

0-0

0-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 2
AS Mhamdia vs AS Oued Ellil

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 2
CO Medenine vs ES Rogba Tataouine

0-0

1-0
Sun 12, Mar-17:30 - Tunisia Division 2
ES Jerba Midoun vs AS Gabes

0-0

0-0
Sun 12, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Keciorengucu vs Altinordu

1-0

4-0
Sun 12, Mar-14:30 - Turkey 2 Ligi A
Bodrumspor vs Rizespor

0-0

1-2
Sun 12, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Denizlispor vs Erzurumspor FK

0-0

0-2
Sun 12, Mar-19:59 - Turkey 2 Ligi A
Adanaspor vs Manisa FK


0-3
Sun 12, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Belediye Derincespor vs Agri 1970 Spor

3-0

5-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Kutahyaspor vs Yeni Mersin Idman Yurdu

1-0

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
1922 Konyaspor vs Yeni Amasya Spor

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Edirnespor Genclik vs Eskisehirspor

0-1

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Nevsehir Belediyespor vs Catalcaspor

1-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Karakopru Belediyespor vs Karsiyaka

1-0

4-2
Sun 12, Mar-14:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 1
Elazigspor vs 52 Orduspor

0-0

3-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Orduspor vs Elazig Karakocan

1-1

1-1
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Gumushanespor vs Ergene Velimese

0-1

1-2
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Bayrampasaspor vs Eynesil

1-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Karaman FK vs Bulvarspor

0-0

0-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
76 Igdir Belediye spor vs Kahramanmaras


3-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 2
Kusadasispor vs Ayvalikgucu Belediyespor

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Aksarayspor vs Cankaya FK

2-2

4-2
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Akhisar Bld.Geng vs Sapanca Genclikspor

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Artvin Hopaspor vs Bergama Belediyespor

0-0

1-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Kepez Belediyespor vs Siirt Il Ozel Idaresi Spor

0-0

2-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Erbaaspor S vs Osmaniyespor


3-0
Sun 12, Mar-15:00 - Turkey 3 Ligi Grupo 3
Musspor vs Erbaaspor S

0-0

0-1
Sun 12, Mar-14:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fomget Genclik Women's vs Trabzonspor Women's

2-0

3-1
Sun 12, Mar-15:30 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Dudulluspor Women's vs Altay SK Izmir Women's


3-0
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Konak BEL. Women's vs 1207 Antalya Muratpasa Women's

1-0

2-0
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Adana Idmanyurduspor Women's vs Atasehir Belediyesi Women's


0-3
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Kirecburnu Women's vs Galatasaray SK Women's

0-8

0-13
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Besiktas JK Women's vs Fatih Karagumruk Women's

0-0

0-1
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fatih Vatanspor Women's vs ALG Spor Women's

0-1

1-2
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Fenerbahce Women's vs Amedspor Women's

1-0

4-0
Sun 12, Mar-13:00 - Turkey Bayanlar 1. Ligi
Hatayspor Women's vs Karadeniz Eregli Belediye Spor Women's


0-3
Sun 12, Mar-14:30 - Turkey Super Lig
Ankaragucu vs Alanyaspor

1-0

2-0
Sun 12, Mar-17:00 - Turkey Super Lig
Trabzonspor vs Adana Demirspor

1-1

4-1
Sun 12, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Istanbul Basaksehir F.K. vs Besiktas JK

0-1

0-2
Sun 12, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Hatayspor vs Konyaspor


0-3
Sun 12, Mar-19:59 - Turkey Super Lig
Umraniyespor vs Gazisehir Gaziantep


3-0
Sun 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Dubba Al Husun vs Gulf Heroes

1-1

2-1
Sun 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al-Thaid vs Al Arabi

0-1

1-1
Sun 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Al-Jazira Al-Hamra vs Hatta Club

2-0

2-4
Sun 12, Mar-17:35 - UAE League Division 1
Baynounah vs Emirates Club

0-1

0-2
Sun 12, Mar-17:45 - UAE U21 League
Baniyas(U21) vs Al Nasr Dubai U21

1-2

1-4
Sun 12, Mar-17:45 - UAE U21 League
Shabab Al Ahli Dubai(U21) vs Al Jazira (U21)

0-1

1-3
Sun 12, Mar-17:45 - UAE U21 League
Al-Sharjah(U21) vs Wasl Dubai U21

0-0

3-2
Sun 12, Mar-17:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Serbia Women's(U17) vs Denmark Women's(U17)

0-1

0-5
Sun 12, Mar-18:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Israel Women's(U17) vs Georgia Women's(U17)

0-1

3-2
Sun 12, Mar-18:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Belgium Women's(U17) vs Norway Women's(U17)

0-0

2-1
Sun 12, Mar-14:00 - UEFA European Women's U17 Championship
England Women's(U17) vs Croatia Women's(U17)

3-0

4-0
Sun 12, Mar-14:00 - UEFA European Women's U17 Championship
Spain Women's(U17) vs Belarus Women's(U17)

3-0

6-0
Sun 12, Mar-17:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Rukh Lviv vs Kolos Kovalivka

0-0

0-1
Sun 12, Mar-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Veres Rivne vs FC Vorskla Poltava

0-1

2-2
Sun 12, Mar-15:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Dnipro-1 vs Dynamo Kyiv

0-1

0-1
Sun 12, Mar-16:00 - Ukraine - Vyscha Liga
Kryvbas vs FC Shakhtar Donetsk

0-0

0-3
Sun 12, Mar-00:00 - Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers vs Plaza Colonia

0-1

0-1
Sun 12, Mar-02:30 - Uruguay Primera Division
Nacional Montevideo vs Boston River

1-0

3-1
Sun 12, Mar-16:45 - Uruguay Primera Division
Danubio FC vs Club Atletico Cerro

1-0

1-0
Sun 12, Mar-00:00 - Uruguay Segunda Division
IA Sud America vs Albion FC (URU)

0-1

4-2
Sun 12, Mar-04:50 - Uruguay Segunda Division
Miramar Misiones FC vs Potencia

2-1

3-2
Sun 12, Mar-02:00 - USA Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs FC Dallas

1-1

1-1
Sun 12, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Washington D.C. United vs Orlando City

0-0

1-1
Sun 12, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Toronto FC vs Columbus Crew

1-0

1-1
Sun 12, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
Philadelphia Union vs Chicago Fire

0-0

1-0
Sun 12, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
New York City FC vs Inter Miami CF

1-0

1-0
Sun 12, Mar-04:30 - USA Major League Soccer
FC Cincinnati vs Seattle Sounders

0-0

1-0
Sun 12, Mar-05:30 - USA Major League Soccer
Sporting Kansas City vs Los Angeles Galaxy

0-0

0-0
Sun 12, Mar-05:30 - USA Major League Soccer
Minnesota United FC vs New York Red Bulls

1-0

1-1
Sun 12, Mar-05:30 - USA Major League Soccer
Nashville SC vs Club de Foot Montreal

1-0

2-0
Sun 12, Mar-06:30 - USA Major League Soccer
Real Salt Lake vs Austin FC

1-2

1-2
Sun 12, Mar-07:30 - USA Major League Soccer
San Jose Earthquakes vs Colorado Rapids

0-0

1-0
Sun 12, Mar-07:30 - USA Major League Soccer
Portland Timbers vs Saint Louis City

1-1

1-2
Sun 12, Mar-02:00 - USL Championship
Miami FC vs Tulsa Roughnecks

1-1

1-1
Sun 12, Mar-02:00 - USL Championship
Memphis 901 vs Loudoun United

1-2

1-3
Sun 12, Mar-04:30 - USL Championship
Charleston Battery vs Phoenix Rising FC

0-0

1-1
Sun 12, Mar-04:30 - USL Championship
Tampa Bay Rowdies vs Indy Eleven

0-0

1-1
Sun 12, Mar-04:30 - USL Championship
Birmingham Legion vs Pittsburgh Riverhounds SC

1-0

1-1
Sun 12, Mar-05:30 - USL Championship
San Antonio FC vs Oakland Roots

2-0

3-1
Sun 12, Mar-06:30 - USL Championship
El Paso Locomotive vs Sacramento Republic FC

0-1

0-1
Sun 12, Mar-07:00 - USL Championship
Orange County SC vs Louisville City FC

1-1

1-3
Sun 12, Mar-07:00 - USL Championship
San Diego Loyal SC vs Detroit City

1-0

1-0
Sun 12, Mar-07:00 - USL Championship
Monterey Bay FC vs Hartford Athletic

4-2

5-3
Sun 12, Mar-17:30 - Uzbekistan Professional Football League
Nasaf Qarshi vs Turon Yaypan

1-1

2-1
Sun 12, Mar-15:00 - Uzbekistan Professional Football League
Qizilqum Zarafshon vs Buxoro FK

1-0

1-0
Sun 12, Mar-01:15 - Venezuela Primera Division
Zamora FC Barinas vs Mineros de Guayana

0-0

1-1
Sun 12, Mar-03:30 - Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC vs Deportivo Tachira

2-0

2-0
Sun 12, Mar-23:00 - Venezuela Primera Division
Universidad Central Venezuela vs Monagas SC

0-0

0-2
Sun 12, Mar-00:00 - Venezuela Segunda Division
Bolívar SC(VEN) vs Fundacion AIFI

0-0

0-0
Sun 12, Mar-00:00 - Venezuela Segunda Division
Real Frontera vs Urena SC

1-2

1-3
Sun 12, Mar-00:00 - Venezuela Segunda Division
Academia Anzoategui vs Dinamo Puerto La Cruz

0-0

0-0
Sun 12, Mar-23:00 - Venezuela Segunda Division
Deportivo Miranda vs Maritimo de La Guaira

0-0

0-0
Sun 12, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division
Titanes FC vs Atletico El Vigia

1-0

1-0
Sun 12, Mar-23:30 - Venezuela Segunda Division
Academia Rey vs Trujillanos FC

0-0

0-0
AD:
NOTICE
NOTICE: ODDS ARE SUBJECT TO FLUCTUATION AND ARE HEREBY ONLY INDICATIVE. REZILTA.COM WILL NOT BE HELD RESPONSIBLE IN ANY CASE FOR ANY INFORMATION/ FIXTURES/ RACECARD THAT HAS BEEN WRONGLY PUBLISHED ON THIS WEB SITE. YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL ODDS/ FIXTURES/ RACECARD/ RESULTS BEFORE PLACING/VALIDATING ANY BET.BETTING TIPS/RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT REZILTA.COM WILL TAKE NO RESPONSIBILITY FOR ANY LOSSES INCURRED BY YOU.ALTHOUGH EVERY POSSIBLE EFFORT IS MADE TO ENSURE THE ACCURACY OF OUR SERVICES WE ACCEPT NO RESPONSIBILITY FOR ANY KIND OF USE MADE OF ANY KIND OF DATA AND INFORMATION PROVIDED BY THIS SITE.PLEASE REMEMBER, BETTING IS UNPREDICTABLE, AND NOTHING IS GUARANTEED. ODDS AND RETURNS MAY VARY DEPENDING ON WHEN YOU'VE PUT THE BET ON.RESULTS ARE FOR INFORMATIONAL PURPOSES ONLY AND THAT YOU SHOULD CONSULT THE OFFICIAL RESULT.